Tijd voor keiharde aktie! De roer moet om! Kick die paar onzinnige onzinners uit de slowchat. Maak mij blauw!quote:Op vrijdag 26 november 2004 21:28 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ja, maar goed, het 'gezeur' om het SC topic dateert al vanaf de zomer
Nadat hij gezien heeft bij wie hij zich moet inlikken heeft hij het opgegevenquote:Op vrijdag 26 november 2004 21:38 schreef Fliepke het volgende:
nog meer suggesties sharkdoggie
Aktie punten:quote:Op vrijdag 26 november 2004 21:38 schreef Fliepke het volgende:
nog meer suggesties sharkdoggie
Ik probeer het wel bijquote:Op vrijdag 26 november 2004 21:45 schreef GinaG het volgende:
[..]
Nadat hij gezien heeft bij wie hij zich moet inlikken heeft hij het opgegeven![]()
Misschien is yvonne wat invloedrijkerquote:Op vrijdag 26 november 2004 21:46 schreef Sharkdoggie het volgende:
[..]
Ik probeer het wel bijNikky
ofzo
Die's oud en lelijk. Dan nog liever Daggla of Speknek.quote:Op vrijdag 26 november 2004 21:47 schreef GinaG het volgende:
[..]
Misschien is yvonne wat invloedrijker :')
Gaat over Opvolger Transport Tycoon komt eraan!quote:Op zaterdag 27 november 2004 12:22 schreef Jump het volgende:
kan een modje dit topic niet hernoemen naar "[PC] Chris Sawyer's Locomotion"? dat is toch de naam van het spel
Anders zouden de users zoiets zelf in elkaar kunnen knutselen met de polls.quote:Op zaterdag 27 november 2004 23:00 schreef Asskicker14 het volgende:
Worden er nog Fok! Game Awards van 2004 gehouden of iets dergelijks?
Waarbij we voor de beste spellen in verschillende categoriën die uitgebracht zijn in 2004 onze stemmen/lijsten moeten uitbrengen. En eventueel nog prijzen kunnen winnen die beschikbaar worden gesteld door sponsors. En dit alles dan eventueel in medewerking met de Fok! Games subsite en de G&C forum.
Ik zou nog even wachten tot de laatste paar grote titels in december gereleased zijn.quote:Op zaterdag 27 november 2004 23:00 schreef Asskicker14 het volgende:
Worden er nog Fok! Game Awards van 2004 gehouden of iets dergelijks?
Waarbij we voor de beste spellen in verschillende categoriën die uitgebracht zijn in 2004 onze stemmen/lijsten moeten uitbrengen. En eventueel nog prijzen kunnen winnen die beschikbaar worden gesteld door sponsors. En dit alles dan eventueel in medewerking met de Fok! Games subsite en de G&C forum.
Daarmee in de derde week van dec. beginnen. Om volgend jaar pas met zo'n lijst te beginnen maakt het al een stuk minder leuk (wel wat eerlijker).quote:Op zondag 28 november 2004 18:25 schreef rockstah het volgende:
[..]
Ik zou nog even wachten tot de laatste paar grote titels in december gereleased zijn.
Done. Tevens een stiekem tvptje, want ik heb even over dit topic heengelezenquote:Op zondag 28 november 2004 16:17 schreef QyRoZ het volgende:
Even Jump quoten:
[..]
Gaat over [PC] Chris Sawyer's Locomotion
Mijn dank is groot.
quote:Op zondag 28 november 2004 19:49 schreef Notorious_Roy het volgende:
Er wordt aan gewerktMeer kan ik er nog niet over zeggen
Er wordt geluisterd naar het publiek.quote:Op zondag 28 november 2004 19:49 schreef Notorious_Roy het volgende:
Er wordt aan gewerktMeer kan ik er nog niet over zeggen
waarom is je mooie duckhunt topic doodquote:Op dinsdag 30 november 2004 00:26 schreef Maanvis het volgende:
KOP EEN EEND, LELIJKE HOER!
Geen idee, sinds de eendencrisis heeft Daggla een aversie jegens eenden gekregen. :') Misschien dat dat het probleem is.quote:Op dinsdag 30 november 2004 00:28 schreef paultjuhhh het volgende:
[..]
waarom is je mooie duckhunt topic dood :'(
ok broerquote:Op dinsdag 30 november 2004 00:29 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Geen idee, sinds de eendencrisis heeft Daggla een aversie jegens eenden gekregen.Misschien dat dat het probleem is.
Sorry, ik liet me een beetje gaan. Morgen open ik het topic opnieuw, ok?
Gister was het eendenbagger. In UVT opende je ook al een kuttopic.quote:Op dinsdag 30 november 2004 17:08 schreef Maanvis het volgende:
Daggla, als je nou meteen had gezegd dat er een centraal oude nes spellen topic is, ipv uitspraken als "eendenbagger" en "get lost" te bezigen, had ik hetzelfde topic niet 3x geopend.
Je moet echt weer eens naar de kerk. Je gelooft niet meer in de goedheid van de mens, mij in het specifiek!quote:Op dinsdag 30 november 2004 19:17 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Gister was het eendenbagger. In UVT opende je ook al een kuttopic..
Doe niet zo schijnheilig zeg..
Maar het hele punt van de SC is toch dat het niet altijd (lees; bijna nooit) over het subforum gaat?quote:Op dinsdag 30 november 2004 22:40 schreef speknek het volgende:
De bedoeling is strikter aan de OP, maar ik snap dat het lastig is een heel topic lang over een een-dimensionaal onderwerp te praten. Je kunt hier enigszins vanaf wijken door het alsnog over games te hebben. Alles daarbuiten wordt alleen toegelaten als het incidenteel is. M.a.w. ja bij gebagger of teveel over andere dingen dan games wordt er ingegrepen.
In de regel wel hoorquote:Op dinsdag 30 november 2004 22:44 schreef -Mzraki- het volgende:
Maar het hele punt van de SC is toch dat het niet altijd (lees; bijna nooit) over het subforum gaat?
Ach, het leest niet zo nauw hoor. Maar we hebben nu een stok om mee te slaan. En persoonlijk vind ik het topic nu ook een stuk leuker.quote:Meer dat mensen met dezelfde interesses elkaar wat beter leren kennen en hun meningen uitwisselen over andere zaken.
mag ik voorstellen dat ik voortaan de Ops verzorg voor de SC die wat met games te maken hebben,quote:Op dinsdag 30 november 2004 22:48 schreef speknek het volgende:
[..]
In de regel wel hoor.
[..]
Ach, het leest niet zo nauw hoor. Maar we hebben nu een stok om mee te slaan. En persoonlijk vind ik het topic nu ook een stuk leuker.
Wat ben jij een smerig kutventje zegquote:Op vrijdag 3 december 2004 20:12 schreef Gamedemon het volgende:
ook moet ik zeggen dat ik me stoor aan GinaG
quote:Op vrijdag 3 december 2004 20:29 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Wat ben jij een smerig kutventje zeg![]()
quote:Op vrijdag 3 december 2004 20:29 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Wat ben jij een smerig kutventje zeg![]()
quote:Op vrijdag 3 december 2004 20:53 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ik lees gewoon het SC topic mee, ondanks dat ik er niet post. Ik zie de laatste tijd werkelijk niets verkeerds, behalve Homer die nog steeds Rayman afzeikt en jullie twee die weer gaan roepen dat er gebaggert wordt.
quote:Op donderdag 2 december 2004 19:02 schreef capibar het volgende:
[..]
met sinterklaas gaan we kaasfonduuen![]()
en met kerst stuffed turkey dus, en ik ga zelf friet maken ( lekker dik snijden met de schil er nog op, eerst 5 minuten op een niet te hoge temp. voorfrituren, de 2e keer wat hoger, ook 5 minuten voor het krokante laagje)
quote:
quote:Op donderdag 2 december 2004 20:39 schreef capibar het volgende:
[..]
Dat gaat niet, de hele famillie eet al mee![]()
kut he, dan ben ik echt lang bezig, voor 5 man was ik gister al anderhalf uur bezig![]()
quote:
quote:
quote:Op vrijdag 3 december 2004 13:13 schreef Roi het volgende:
Lekker witte chocolade letter gegeten, gekregen van de hulpjes van de kerstman. De paashazen :/. Jaha, wij hadden geen Sinterklaas & zwarte pieten maar de Kerstman en Paashazen!
quote:
Op zondag 28 november 2004 20:09 schreef capibar het volgende:
prima, jammer alleen dat het weer tegen zat, ik ben in den burg geweest, heb mexicaans gegeten, heb pizza gegeten en nog wat gepsx't....
quote:Op maandag 29 november 2004 12:45 schreef Mr.Noodle het volgende:
Waarom hebben sommige mensen altijd de neiging om zodra ze een spel op de eerste dag te hebben ook binnen 8 uur uit te spelen Koop je half-life 2... binnen een dag uitgespeeld. Mensen geven er 50 a 60 euro aan uit en weg is speelplezier..
quote:
Op maandag 29 november 2004 16:29 schreef Jumparound het volgende:
Oke, HL TFC speelde ik op mn 56K4 lijntje... ging prima.. als je een headshot schoot maar door de lag was het ventje al verder ging ie alsnog dood
Maar ik denk dat de mods voor HL toch wel er voor hebben gezorgd dat zoveel mensen het alsnog kochten... later...
quote:
Op maandag 29 november 2004 18:44 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
Ik maak het direct over
quote:
quote:Op vrijdag 3 december 2004 21:34 schreef Notorious_Roy het volgende:
Sorry, maar deze posts vind ik geen baggerDit is gewoon slowchat over van alles en nog wat. Ontopic slowchat is iets voor in de game en console topics zelf. Een hele tijd terug was het inderdaad wel bagger met 2 topics per dag, maar nu gaat het toch gewoon lekker?
Als je met meerdere mensen in een topic post zijn er altijd wel posts bij die niet iedereen interessant vind. Maar goed, ik vind het wel prima![]()
Als je het leuk vindt om over alles en nog wat te praten, dan mag je dat vooral doen. Daar is Onzin namelijk voor gemaakt. Een slowchat-topic in een subforum zie ik als mogelijkheid om niet zo nauw over het generale onderwerp van het forum te babbelen, met af en toe eens een ander postje wat door de vingers moet worden gezien. Maar dus wel over het onderwerp, in dit geval games.quote:Op vrijdag 3 december 2004 21:34 schreef Notorious_Roy het volgende:
quote:Op vrijdag 3 december 2004 20:12 schreef Gamedemon het volgende:
en zou ik antwoord mogen op mijn voorstel?
beter niet meer de eerst geopende SC blijft staan...
want mijn opzet lijkt gewoon te helpen...de FPS editie was voor 85% kwalitatief goed, de nieuwe SC is helemaal niet meer ontopic en is allemaal gebagger.
ook moet ik zeggen dat ik me stoor aan GinaG , zelfs bij de FPS editie was zij aan het baggeren...dingen vragen van . ben je er weer le baggeur of leuk weekend gehad le baggeur is gewoon irritant tussen de verhalen door van mensen die wel Gam dingen posten
tis gewoon beter dat er afgesproken word dat een slowchat uit een OP gaat bestaan met iets erin wat met alle consoles te maken heeft...al gaat het over online gaming...een bepaald soort game...gewoon iets wat met games te maken heeft...en dan niet iets als : wat krijg jij voor games voor de kerst? of welke game speel jij nu?quote:Op zaterdag 4 december 2004 13:46 schreef speknek het volgende:
[..]
Sorry, ik wilde het eerst even met Daggla overleggen, maar kennelijk ontlopen we elkaar de hele tijd.
Het is niet echt de bedoeling dat één iemand de (OP van de) SlowChat monopoliseert. Het wordt wel gewaardeerd als je een goede OP (vraag) poneert. Ik zal dan ook niet het jongste topic op slot gooien, maar degene die het beste een discussievraag op zal leveren. Maar ik kan dus geen garantie geven dat jij altijd het topic mag openen.
Overigens vind ik het in enige mate niet erg als er ook buiten de Games en Consoles wat geslowchat wordt, het is alleen maar normaal dat je soms wat meer in elkaar geïnteresseerd bent dan puur games, dus dat zie ik niet gelijk als bagger. Het is inderdaad niet de bedoeling dat dat teveel gaat gebeuren, maar goed we zijn ook niet honderd procent van de tijd aanwezig, dus soms kan het wel iets verder uitlopen dan je wil.
En aangezien er was afgesproken dat het over games danwel consoles zou gaan is het WEL bagger.quote:Op vrijdag 3 december 2004 21:34 schreef Notorious_Roy het volgende:
Sorry, maar deze posts vind ik geen baggerDit is gewoon slowchat over van alles en nog wat. Ontopic slowchat is iets voor in de game en console topics zelf. Een hele tijd terug was het inderdaad wel bagger met 2 topics per dag, maar nu gaat het toch gewoon lekker?
Als je met meerdere mensen in een topic post zijn er altijd wel posts bij die niet iedereen interessant vind. Maar goed, ik vind het wel prima![]()
Doe even normaal, wil je.quote:Op vrijdag 3 december 2004 20:29 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Wat ben jij een smerig kutventje zeg![]()
Dat soort semi=flames mag je ook wel voor je houden btwquote:Op zaterdag 4 december 2004 14:58 schreef Gamedemon het volgende:
het enigste topics die een reeks mogen hebben zijn homo en Gijsjes topic (is ongeveer hetzelfd) maar voorderest niks...
ja sorry hij viel mij aan ik wou een klein iets terug doen...quote:Op zaterdag 4 december 2004 15:21 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Dat soort semi=flames mag je ook wel voor je houden btw.
Prima, een algemene OP is inderdaad wat effectiever dan steeds een andere OP. (denk ik)quote:Op zaterdag 4 december 2004 15:23 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
ja sorry hij viel mij aan ik wou een klein iets terug doen...
eniewee zie je wat in dat idee of niet?
erm ik bedoel dus thema's he?quote:Op zaterdag 4 december 2004 15:42 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Prima, een algemene OP is inderdaad wat effectiever dan steeds een andere OP. (denk ik)
Wat ik bedoelde is dat er een algemeen stukje in moet, waarin staat dat het een GAM sc betreft, en niet "ik ga kaasfonduen".quote:Op zaterdag 4 december 2004 16:00 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
erm ik bedoel dus thema's he?
niet een lul hier over games topic maar echt thema's zoals : de leukste games onder de kerstboom...en dan 4 games ..1 van iedere console en 1 pc game...
mischien toch maar goed als er een laatste poster opent nieuw topic beleid word ingevoert...dus dat diegene ook de OP verzorgt...en een kleine stukje dit is gam + wat regeltjes is goed...als het maar niet zo groot als de GAM FAQ word natuurlijkquote:Op zaterdag 4 december 2004 16:17 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Wat ik bedoelde is dat er een algemeen stukje in moet, waarin staat dat het een GAM sc betreft, en niet "ik ga kaasfonduen".
Thema's is prima.
Echter is het ook niet de bedoeling dat de laatste 20 posts bekvechten is waar het over moet gaan en wie um opent. Of als er iets geopend is men 20 posts gaat zeuren over de OP..
Je wilt er dus discussie topics van makenquote:Ik heb een idee dat maar 1 kleine verandering vereist
dan moeten het natuurlijk wel andere games zijn die er in staan...anders krijg je een heel langzaam op gang komend topic.quote:Op zaterdag 4 december 2004 22:36 schreef DinoPK het volgende:
Een FPS deel2 moet natuurlijk ook kunnen (aangezien zo'n thema een stuk sneller zal lopen dan een retrogaming onderwerp).
Tis maar een idee.
tis ook niet de bedoeling dat het aleen over die games gaat.quote:Op zondag 5 december 2004 01:56 schreef DinoPK het volgende:
Je kan best wel wat voorbeelden plaatsen, alleen het is natuurlijk niet de bedoeling om het maar over 1 game per console te hebben. Gewoon een onderwerp in het algemeen, zodat er nog een beetje ontspannen gechat kan worden zonder dat men hele beargumenteerde posts hoeft te schrijven waarom Jedi Knight nou weer zo goed is. Stel je voor, dan heb je geen van de games gespeeld die dan aan de orde zijn, dan zou je eigenlijk alleen mogen posten dat je geen ervaring met die games hebt.
SC moet naar mijn mening gewoon geen vast topic krijgen, want dat trekt alleen maar verkeerde users aan. SC gewoon lichtjes toestaan in de gewone topics (en dan geen lunchkaarten van de van der valk restaurantjes bespreken natuurlijk). Ach, ben er eigenlijk wel een beetje over uitgepraat eigenlijk. Regelmatig leuke discussie topics zouden een aanwinst zijn, al is dat eigenlijk weer een tegenhanger van de specials op games.fok.nl. Tis moeilijk om een goede oplossing te vinden als er een gebrek aan discipline is bij sommige users...
Ik liep zelf ook al met het idee de naam te veranderen, dus deels ben ik het er zeker mee eens.quote:Op zaterdag 4 december 2004 22:36 schreef DinoPK het volgende:
Ik heb een idee dat maar 1 kleine verandering vereist, maar het lost denk ik wel de problemen op:
Tis maar een idee.
Ik vind het wel een goed idee.quote:Op zaterdag 4 december 2004 22:36 schreef DinoPK het volgende:
Tis maar een idee.
slowtjetten mag...als het maar enigzins wat boeiends is...dus niet Tostiesquote:Op maandag 6 december 2004 15:39 schreef speknek het volgende:
Ik ben er niet voor de topics in z'n geheel om te vormen naar discussietopics. Zo creëer je een ander soort topicreeks en laat je een duidelijk gat over voor een slowchatreeks, die ik niet weer opgevuld wil hebben. We willen juist slowchat met enig niveau.
ik snap ook niet waarom ze bij onz zo moeilijk doen over reeksen..aleen de gijsjes en de homo's mogen een reeks hebben...quote:Op maandag 6 december 2004 17:40 schreef DinoPK het volgende:
Tjah ik snap de hele noodzaak van een Slowchat eigenlijk niet. Mij best dat iemand onzin aan het verkopen is, of de canon DS terecht een mooie camera vindt. Alleen doe dat dan via MSN, IRC of weet ik wat voor client daarvoor gemaakt is.
Op een forum zie ik het puur als database vervuiling aangezien het geen enkel nut heeft dat dit soort topics geindexeerd worden om er later op te kunnen zoeken. Zonder die zooi is het forum nog eens wat sneller ook.
Maar goed, dat is gewoon een beleidskwestie van Fok! zelf. Op andere grote fora zie ik iig een stuk minder groepjesvorming dmv eigen slowchat topics dan hier op fok. Toch vreemd.
Yep!quote:Op dinsdag 7 december 2004 23:14 schreef Dr.Daggla het volgende:
Is er al iets officieels bekend dan?
Van mij mag je iig..
Nee,quote:Op woensdag 8 december 2004 11:10 schreef Menyo het volgende:
Ik heb een vraaf over het kopieren van een spel. Ik krijg het niet voor elkaar. Het gaat om NFSU2 waarvan ik de originele CD heb. Maar wil hem ook op mijn laptop spelen (op school) zonder elke keer de originele CD mee te nemen. Mag ik hier een topic over openen?
Dank je, jammergenoeg ben ik niet voor Panathinaikos.quote:Op woensdag 8 december 2004 12:04 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ik wil even de Grieken feliciteren met hun 4 goals tegen PSV
Als je zo'n forum wilt dan moet je maar naar GoT gaanquote:Op maandag 6 december 2004 17:40 schreef DinoPK het volgende:
Tjah ik snap de hele noodzaak van een Slowchat eigenlijk niet. Mij best dat iemand onzin aan het verkopen is, of de canon DS terecht een mooie camera vindt. Alleen doe dat dan via MSN, IRC of weet ik wat voor client daarvoor gemaakt is.
Op een forum zie ik het puur als database vervuiling aangezien het geen enkel nut heeft dat dit soort topics geindexeerd worden om er later op te kunnen zoeken. Zonder die zooi is het forum nog eens wat sneller ook.
Maar goed, dat is gewoon een beleidskwestie van Fok! zelf. Op andere grote fora zie ik iig een stuk minder groepjesvorming dmv eigen slowchat topics dan hier op fok. Toch vreemd.
Daar zit ik ook, en daar kom ik ook niet in de huiskamer, de lokale onzin variant.quote:Op woensdag 8 december 2004 19:10 schreef rockstah het volgende:
[..]
Als je zo'n forum wilt dan moet je maar naar GoT gaan
Vier keer per dag... poehee.quote:Op zondag 12 december 2004 13:49 schreef speknek het volgende:
Vier keer per dag klopt al wat beter. Ik wilde de laatste twintig posts wissen, totdat ik erachter kwam dat ze vrijwel allemaal toch wel games of GAM gerelateerd zijn. Volgens mij valt het dus wel mee.
Maar je bent ooit wel eens in een van de andere SCs of ONZ zelf geweest?quote:Op zondag 12 december 2004 20:58 schreef Sharkdoggie het volgende:
Behalve in de SC zie ik ook steeds meer bagger respons in andere delen van het forum. Nu probeer je me wijs te maken dat baggeren, op een niveau wat zelfs niet in ONZ wordt geaccepteerd, normaal is?
Vaak genoeg om te zien hoe triest de SC hier is geworden.quote:Op maandag 13 december 2004 01:16 schreef speknek het volgende:
[..]
Maar je bent ooit wel eens in een van de andere SCs of ONZ zelf geweest?
Je kan natuurlijk ook overdrijven en doorslaan in je enthousiastme.quote:Op zondag 12 december 2004 20:58 schreef Sharkdoggie het volgende:
Je ben gewoon een user met een blauw kleurtje (net als Speknek) dat is nu wel duidelijk geworden. Een beetje moderator had al lang ingegrepen. De enige die hier constant jankt zijn jullie. Kritiek ontvangen is ook niet echt de sterkste punt.quote:Op maandag 13 december 2004 08:19 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Je kan natuurlijk ook overdrijven en doorslaan in je enthousiastme.
Behalve dat, je kan mensen simpelweg niet bannen vanwege SC-en. Al zouden wij het willen, dan nog wordt het niet gehonoreerd door de (F)A's.
Sowieso kan jij niet echter de schermen meelezen, dus je hebt geen flauw benul wat er wel en niet besproken is.
Ga ajb ergens anders lopen janken, want de SC zoals het nu gaat is prima.
We zijn fucking moderators, geen kleuterjuffen.
Iedere mod is een user met een blauw kleurtje.. Sterker nog, dat is juist wat de (F)A's van hun mods verwachten. Dus niet iemand die autoritair boven de users gaat staan.quote:Op maandag 13 december 2004 12:33 schreef Sharkdoggie het volgende:
[..]
Je ben gewoon een user met een blauw kleurtje (net als Speknek) dat is nu wel duidelijk geworden. Een beetje moderator had al lang ingegrepen. De enige die hier constant jankt zijn jullie. Kritiek ontvangen is ook niet echt de sterkste punt.
Doe je werk of kap ermee. Ik neem aan dat ze achter de schermen ook niet gelukkig zijn met de toestanden waar jullie voor verantwoordelijk zijn.
We hebben al meerdere malen ingegrepen.quote:Op maandag 13 december 2004 12:33 schreef Sharkdoggie het volgende:
Je ben gewoon een user met een blauw kleurtje (net als Speknek) dat is nu wel duidelijk geworden. Een beetje moderator had al lang ingegrepen.
Je beschuldigt ons met halve waarheden (het niveau is nu zeldzaam hoog, vergeleken bij de POL, B&H of MUZ SC) als 'ronduit triest', opbouwende kritiek geven is ook niet jouw sterkste punt.quote:De enige die hier constant jankt zijn jullie. Kritiek ontvangen is ook niet echt de sterkste punt.
Het is niet mijn 'werk' om van een randtopic het niveau op te gaan zitten krikken. Je kunt mensen niet bannen omdat je hun niveau te laag vindt.quote:Doe je werk of kap ermee.
Je moet niet zoveel aannemen.quote:Ik neem aan dat ze achter de schermen ook niet gelukkig zijn met de toestanden waar jullie voor verantwoordelijk zijn.
Hey, jouw samenvatting is nog veel duidelijker.quote:Op maandag 13 december 2004 12:49 schreef speknek het volgende:
[..]
We hebben al meerdere malen ingegrepen.
[..]
Je beschuldigt ons met halve waarheden (het niveau is nu zeldzaam hoog, vergeleken bij de POL, B&H of MUZ SC) als 'ronduit triest', opbouwende kritiek geven is ook niet jouw sterkste punt.
[..]
Het is niet mijn 'werk' om van een randtopic het niveau op te gaan zitten krikken. Je kunt mensen niet bannen omdat je hun niveau te laag vindt.
[..]
Je moet niet zoveel aannemen.
Ik vond het niet nodig om te gaan chargeren. Het is een keer aangekaart achter de schermen, het lijkt me dat Sharkdoggie daar meer vanaf weet. Maar Daggla zegt het ook al.quote:Op maandag 13 december 2004 12:48 schreef GinaG het volgende:
Hey waar is de post van Speknek gebleven met, ''you geussed wrong'' als reactie op Sharkdoggie's post dat men achter de schermen niet zo blij is met de huidige moderators van GAM![]()
Ontegenzeggelijk zou ik natuurlijk maar wat graag iedereen die het met ons oneens is op basis van een gebrekking niveau entlösen.quote:Op maandag 13 december 2004 12:51 schreef Dr.Daggla het volgende:
En je slaat de spijker op z'n kop dat je mensen niet kan bannen omdat je hun niveau te laag vindt, daar komt het idd op neer ja..
Hier wil ik wel even op inhakenquote:Op maandag 13 december 2004 12:48 schreef GinaG het volgende:
Misschien is er wel sprake van een sterfhuisconstructie voor het subforum GAM aangezien deze toch niet kan concurreren (samenwerken lijkt vooralsnog ook niet echt te willen lukken) met games.fok.nl En is er vanuit die optiek idd niets te klagen op het huidige beleid in het subforum. Of moet ik nu eigenlijk in subforum TRU zijnOf in het onzin topic place your bets
![]()
Lees eens goed tussen de regels door op dit forumquote:Op maandag 13 december 2004 13:01 schreef TripleM het volgende:
[..]
Hier wil ik wel even op inhaken
Concurreren is sowieso niet de bedoeling - games.fok.nl en GAM zijn twee hele verschillende dingen die samen het games gedeelte van FOK! vormen - maar ik ben wel benieuwd waarom je denkt/vindt dat samenwerken ook niet echt lijkt te willen lukken?
Wat voor kloof en waarom is deze negatief?quote:Op maandag 13 december 2004 13:06 schreef GinaG het volgende:
[..]
Lees eens goed tussen de regels door op dit forumKan het mis hebben hoor, maar heb af en toe de indruk aan de opmerkingen die over en weer geplaatsd worden. Dat er een kloof is tussen games.fok.nl en GAM. En die kloof is er niet in een positief opzicht. Just my 2 cents. Misschien kan ik beter toch in TRU gaan rondhangen
![]()
Heb zelf het idee dat teveel paradepaardjes (of weet ik veel hoe ik het moet benoemen) naar games.fok.nl gaat, denk hierbij aan prijsvragen etc. . En dat dit forum er maar slapjes bijhangt. Op dit forum worden al signalen afgegeven door users liever op games.fok.nl rond te gaan kijken dan hier. Als GAM mod zou ik zeggen doe er wat mee.quote:Op maandag 13 december 2004 13:06 schreef Vagere_Hein het volgende:
En dáárop inhakend: welke vormen van samenwerking zouden jullie willen zien?
Dat soort dingen worden van hogere hand geregeld, sterker nog, dat gaat geloof ik allemaal via Angelic geloof ik.quote:Op maandag 13 december 2004 13:13 schreef GinaG het volgende:
Misschien zouden de GAM modjes wat meer moeten doen dan alleen modje zijn. Bijv. interviews en dergelijke.
quote:Op maandag 13 december 2004 13:09 schreef Tain het volgende:
[..]
Wat voor kloof en waarom is deze negatief?
Voor de andere tussen de regels door opmerkingen mogen mensen zelf gaan zoeken. Hier laat ik het bijquote:Waar ik mij wel enigszins een beetje aan stoor is het feit dat enkele mensen van de games.fok crew die hier flink commentaar leveren, maar inmiddels blijkbaar al hun eigen "elitaire" SC hebben. (waar wel goede grappen worden verteld . )
Op Tain na zie je de rest nagenoeg nooit in het SC topic, maar lopen wel commentaar te geven op het niveau. Op zich niets mis mee, maar als je er echt wat aan wil veranderen is het misschien handiger om mee te posten om zodoende een betere sfeer te creeeren ipv aan de zijlijn te gaan staan om je gal te spuwen. .
Snap ik maar het zou een idee naar hogere hand kunnen zijn.quote:Op maandag 13 december 2004 13:19 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Dat soort dingen worden van hogere hand geregeld, sterker nog, dat gaat geloof ik allemaal via Angelic geloof ik.
Denk niet dat men het zou waarderen als we op eigen houtje opeens allemaal dingen zouden organiseren uit naam van FOK en zo..
Maar het GAM forum en games.fok.nl zijn twee verschillende soorten sites. Die bestaan juist naast elkaar en concurreren niet met elkaar. Zoals het FP en 'de rest van het forum' anders zijn, maar bij elkaar horen, zo zijn GAM en games.fok.nl ook anders maar horen bij elkaar. Het forum is userdriven, games.fok.nl contentdriven. Dat is ook waarom prijsvragen imo thuishoren op een FP of subsite en niet op het forum. Maar goed, dat is dan weer niet mijn beleidquote:Op maandag 13 december 2004 13:13 schreef GinaG het volgende:
Heb zelf het idee dat teveel paradepaardjes (of weet ik veel hoe ik het moet benoemen) naar games.fok.nl gaat, denk hierbij aan prijsvragen etc. . En dat dit forum er maar slapjes bijhangt. Op dit forum worden al signalen afgegeven door users liever op games.fok.nl rond te gaan kijken dan hier. Als GAM mod zou ik zeggen doe er wat mee.
Dat ben ik dus niet met je eens, om bovengenoemde reden.quote:Misschien zouden de GAM modjes wat meer moeten doen dan alleen modje zijn. Bijv. interviews en dergelijke.
Dat is inderdaad iets dat zoveel mogelijk moet gebeuren inderdaadquote:Wat ik bijlv laatst wel goed vond was dat initiatief voor Timesplitters dat er op het forum werd gevraagd of fokkers specifieke vragen hadden voor developpers enzo. Er zouden meer van dat soort dingen moeten zijn.
Ok, maar misschien is het geen slecht idee om bij wat paradepaardjes/leukigheidjes eens te kijken of het niet mogelijk is om het door te schuiven naar het forum?quote:Op maandag 13 december 2004 13:26 schreef TripleM het volgende:
[..]
Maar het GAM forum en games.fok.nl zijn twee verschillende soorten sites. Die bestaan juist naast elkaar en concurreren niet met elkaar. Zoals het FP en 'de rest van het forum' anders zijn, maar bij elkaar horen, zo zijn GAM en games.fok.nl ook anders maar horen bij elkaar. Het forum is userdriven, games.fok.nl contentdriven. Dat is ook waarom prijsvragen imo thuishoren op een FP of subsite en niet op het forum. Maar goed, dat is dan weer niet mijn beleid
Dat is inderdaad iets dat zoveel mogelijk moet gebeuren inderdaad
Op het gebied van prijsvragen e.d. vind ik dat dus niet, maar goed da's nu onderhand wel duidelijk.quote:Op maandag 13 december 2004 13:32 schreef GinaG het volgende:
Ok, maar misschien is het geen slecht idee om bij wat paradepaardjes/leukigheidjes eens te kijken of het niet mogelijk is om het door te schuiven naar het forum?
In principe zou dat niet moeten hoeven. Op de FP is het zo dat allerlei onderwerpen behandeld worden, dus bij game-reviews werd daar in het verleden regelmatig (het werd nogal eens vergeten) genoemd dat men voor discussies over een bepaalde game terecht kon in het GAM forum. Bij games.fok.nl is dat echter duidelijk (of zou dat duidelijk moeten zijn), omdat GAM nu eenmaal het games forum is en een forum het discussiemedium bij uitstek is. Games.fok.nl is veel meer een reactiemedium, zoals de FP.quote:En misschien wat verwijzingen over en weer over bep. zaken, van voor dat moet je bij games.fok.nl zijn (gebeurd al maar matig) en voor dat moet je bij GAM zijn (vraag me af of dat wel eens gebeurd is)
Tja, als het forum niets actiefs uitstraalt ligt dat in de eerste plaats aan de users denk ik. Om dat op te lossen kun je allerlei oplossingen verzinnen. Lokkertjes, strenger worden, alles heeft zo z'n voor- en nadelen.quote:En de modjes wat meer laten doen waarom niet? Wie weet krijgt GAM een wat meer actievere uitstraling dan het nu heeft
Het zijn vooral de mensen die op ONZ thuis horen die het verzieken..tis gewoon sfeerbepalend...quote:Op maandag 13 december 2004 13:39 schreef TripleM het volgende:
Tja, als het forum niets actiefs uitstraalt ligt dat in de eerste plaats aan de users denk ik. Om dat op te lossen kun je allerlei oplossingen verzinnen. Lokkertjes, strenger worden, alles heeft zo z'n voor- en nadelen.
Je punt is duidelijkquote:Op maandag 13 december 2004 13:39 schreef TripleM het volgende:
mwoa, wellicht wat betreft gamenieuws. Maar GAM blijft de plaats bij uitstek om met je 'peers' over allerhande zaken te lullen. In feite is elke discussie op games.fok gedirigeerd en kan er niet snel een ander 'topic' geopend worden omdat wij bij het plaatsen van content van nieuws, columns en specials uitgaan.quote:Op maandag 13 december 2004 13:50 schreef GinaG het volgende:
[..]
Je punt is duidelijk![]()
Maar goed blijft toch dat er meer mensen langzaam maar zeker richting games.fok.nl gaan wat niet eens zo slecht is, het is tenslotte allemaal fok. Wat je nu ziet gebeuren op games.fok.nl is, dat er bij de replies discussies ontstaan die net zo goed in forum gekund hadden (ja is ook voor de deel aan de users te wijten, heb me zelf er schuldig aan gemaakt door bijv. in discussie te gaan met retoubak over de xbox pc, iets wat eigenlijk in het xbox topic thuishoort).
Mede omdat men geneigd is door middel van replies te reageren cq te discussieren over bepaalde onderwerpen in games.fok.nl. Heb ik het idee dat GAM minder aantrekkelijk aan het worden is. Maar goed, just my 2 cents.
quote:Op dinsdag 14 december 2004 16:54 schreef GinaG het volgende:
De heren moderators hebben besloten on preventief op te treden![]()
Omdat beide games verschillende gamers en verschillende problemen hebben.quote:Op woensdag 15 december 2004 09:23 schreef Kreator het volgende:
Waarom zijn er 2 counterstrike topics? Beetje lastig...
Counter-Strike: Source Deeltje 2
Counterstrike (incl Mods en Updates) deel 2
...ik snap wel dat de ene Source is en de andere niet, maar het is toch allebei CS.
Je bent sowieso een homo als je CS speelt.quote:Op woensdag 15 december 2004 09:29 schreef Kreator het volgende:
Je bent sowieso een homo als je nu nog niet over bent gestapt op source..
Relaties & Psychologiequote:Op woensdag 15 december 2004 09:31 schreef Kreator het volgende:
Okay.
ik wou toch iets te zeuren hebben vandaag en ik kon verder nix vinden.
ik zocht op "football" dus ik had het nieuwe deel niet gevondenquote:Op vrijdag 17 december 2004 11:54 schreef mordradead het volgende:
Football Manager 2005 (Deel 6) dubbel
opmerkt dat homerj zich wel erg inslijmt
Valt toch wel mee? En bovendien bepaalt Daggla niet wie de nieuwe mod wordquote:[b]Op [url=http://forum.fok.nl/topic/632462/3/50#24032586]vrijdag 17 december 2004 11:54
opmerkt dat homerj zich wel erg inslijmt
Uiteraard classifiseer je de sneren in dat topic naar de gijsjes (de fipo van twi bijv. en wat je zelf ook doet) niet als flame en offtopic. Volgens mij ben ik niet de enige met oogkleppen op maar goedquote:Op zaterdag 18 december 2004 17:53 schreef DinoPK het volgende:
Maar de posts van GinaG zijn puur als uitlokking bedoelt, en volledig offtopic. Gaarna een verzoek om ontopic verder te gaan .
En ik mag niks opmerken? Jij wel wat een hypocrisie zegquote:Op zaterdag 18 december 2004 21:20 schreef DinoPK het volgende:
GinaG, kap nou eens zeg.
Ik kaart alleen je persoonlijke opmerkingen op mij aan, waar je wel degelijk aan uitlokking doet. Ik ga niet ieders post lopen te bekritiseren, ik ben gewoon een user. Wat iemand anders zegt moeten zij weten, pas als ik er persoonlijk iets over te zeggen heb reageer ik.
Dat ik het gijsjestopic in de gaten hou slaat bijvoorbeeld helemaal nergens op; Ik kijk 1x in het topic omdat daar door werd gepraat over dat halo2 gezeik, en daar heb ik het recht toe. Dat jij daar nou je nieuwe thuisbasis hebt gevonden viel mij op (godzijdank dat je de onzin eindelijk eens post op de plaats waar het hoort), en dat mag ik toch wel opmerken of niet dan.
Je was gewoon, evenals Bastard en Gamedemon, sfeerverziekend bezig met als enige uitzondering dat jij er niets mee te maken had. Bemoei je er dan ook gewoon niet mee.
Bovengenoemde qoute van jou is geen uitlokking en persoonlijke opmerking etc. etc. wil je me zeggen ?quote:Erg kinderachtig gedrag, vooral om het hier dan op iemand anders af te schuiven, sorry hoor.
Waarom ben ik niet verbaasd over deze reactiequote:Op zaterdag 18 december 2004 21:33 schreef DinoPK het volgende:
GinaG.. triest, andere woorden heb ik echt even niet meer voor je. Flame intended.
Zeker niet dankzij jouw pogingen de boel weer op te ruien.quote:Het loopt alleemaal weer in het HALO topic
Nogmaals, ik heb het over persoonlijke opmerkingen van jou tegen mij. Voor de rest was ik bij de volledig overtrokken situatie van gisteren, jij niet. Ga dan geen opmerkingen lopen maken over iemands statements als je er zelf niet bij was, je kan niet weten wie er gelijk heeft en wie niet.quote:En ik mag niks opmerken? Jij wel wat een hypocrisie zeg
Zoals eerder gezegd het is een forum waarin iedereen binnen bepaalde kaders zijn mening mag geven o zo volwassen menee
Nee dat is zeker geen uitlokking. Ik zeg alleen dat ik het jammer vond dat Bastard deed of het niet aan de 'gijsjesgroep' lag, terwijl dit gewoon wel zo was. Dit is ook al naar voren gekomen in de discussie die normaal gevoerd werd: Demon deed gisteravond niets, zijn aanwezigheid was gewoon niet gewenst door bepaalde mensen. Mag ik zo'n houding jammer vinden, en dat opmerken tegen de persoon waarmee het begon? Jij hebt er in ieder geval niets mee te maken.quote:Bovengenoemde qoute van jou is geen uitlokking en persoonlijke opmerking etc. etc. wil je me zeggen
Het gebeurt niet vaak dat ik even niets meer weet te zeggen, en dat was nu wel even het geval. Ik vind je gedrag vandaag echt te zielig voor woorden, en geloof me, ik moet mijzelf echt inhouden om niet veel aggresiever over te komen, zo wil ik mijzelf gewoon niet profileren.quote:Waarom ben ik niet verbaasd over deze reactie Valt tegen he als je eigen woorden tegen je gebruikt worden
A de fipo van twi is anders ook verdomd opruiend (maar daar maak je uiteraard in dit topic geen opmerking over)quote:Op zaterdag 18 december 2004 21:52 schreef DinoPK het volgende:
Zeker niet dankzij jouw pogingen de boel weer op te ruien.
Jij hebt er in ieder geval niets mee te maken.
Als hij in jou optiek gelijk heeft dan mag je wel opruiend (en persoonlijk) zijn maar oh jee als iemand in jouw optiek geen gelijk heeft dan mag het niet en wordt er direct om een modje geroepen om de user die in jou ogen geen gelijk heeft aan te laten pakken (de arrogantie ook weer hequote:Op zaterdag 18 december 2004 22:03 schreef DinoPK het volgende:
A De Fipo is misschien opruiend maar Twi heeft wat mij betreft gewoon gelijk.
Dit topique Game over.....Insert [s]coin[/s] mod [IK STOP MET MODDEN] geeft dat ook verdomd goed aan moet ik zo zeggenquote:Op zaterdag 18 december 2004 22:56 schreef Tain het volgende:
Dit gesprekje geeft wel al goed aan waar die kutsfeer van komt hier in GAM. Sorry hoor, het slaat gewoon helemaal nergens meer op.
Je weet best dat de mods in het weekend niet zo veel tijd hebben en wanneer wordt hier de meeste rottigheid uitgespookt, juist in het weekend.quote:Op zondag 19 december 2004 09:48 schreef GinaG het volgende:
[..]
Dit topique Game over.....Insert [s]coin[/s] mod [IK STOP MET MODDEN] geeft dat ook verdomd goed aan moet ik zo zeggen![]()
Zouden de mods nu bewust wegblijven denk je? Na al dat commentaar in bovengenoemd topique dat ze er nooit zijn. Dat ze nu ff laten zien wat er gebeurd als ze er echt nooit zijn![]()
Ben benieuwd hoelang dit topique Halo krijg ik niet aan de gang open blijft.
Ja ik had een verjaardag en Daggla heeft het een beetje gehad denk ik.quote:Op zondag 19 december 2004 11:06 schreef Tain het volgende:
Je weet best dat de mods in het weekend niet zo veel tijd hebben en wanneer wordt hier de meeste rottigheid uitgespookt, juist in het weekend.
Tis niet alleen dit weekend, maar jullie kunnen ook niet 24 uur per dag en 7 dagen in de week online zijnquote:Op zondag 19 december 2004 13:17 schreef speknek het volgende:
[..]
Ja ik had een verjaardag en Daggla heeft het een beetje gehad denk ik.
Dus [betreffende personen] hebben mazzel gehad.
Zoals ik het nu lees, laat je het er dus gewoon maar bij?Waarom worden er gewoon niet eens wat maatregelen genomen, laat niet alles op zijn beloop.quote:Op zondag 19 december 2004 13:17 schreef speknek het volgende:
[..]
Ja ik had een verjaardag en Daggla heeft het een beetje gehad denk ik.
Dus [betreffende personen] hebben mazzel gehad.
ik vind jou wel een type voor Moderater...quote:Op zondag 19 december 2004 15:17 schreef DinoPK het volgende:
[..]
Zoals ik het nu lees, laat je het er dus gewoon maar bij?Waarom worden er gewoon niet eens wat maatregelen genomen, laat niet alles op zijn beloop.
Ik snap best dat jullie geen 24uurs diensten draaien, en het is ten slotte gewoon vrijwillig, maar er wordt gewoon echt teveel toegestaan en er zijn users die hier gebruik van maken om hun bagger ideaal te verspreiden. Misschien moet er toch eens serieus over een 3e mod worden nagedacht, aangezien GAM met 2 mods niet meer optimaal functioneerd.
Je hebt wel een beetje gelijk. Maar het topic was al dicht, het leek redelijk uitgesproken en iedereen was weer overgegaan tot de orde van de dag. Ik vind het dan een beetje nutteloos om users a posteriori nog te gaan zitten bannen. Dan maak je het punt niet echt meer. Daarbij zag ik nog steeds niet echt een banwaardige post, maar goed.quote:Op zondag 19 december 2004 15:17 schreef DinoPK het volgende:
Zoals ik het nu lees, laat je het er dus gewoon maar bij?Waarom worden er gewoon niet eens wat maatregelen genomen, laat niet alles op zijn beloop.
Wordt het wel lekker rustigquote:Op zondag 19 december 2004 18:00 schreef speknek het volgende:
Zo ben ik normaal niet hoor. Ik wil ook wel mensen bannen die ik irritant vind, maar als je dat willekeurig gaat doen wordt het helemaal een chaos.
Uiteraardquote:Op woensdag 22 december 2004 14:49 schreef speknek het volgende:
Zijn jullie al benieuwd wie de nieuwe mod wordt?
Het is nog geen uitgemaakte zaak ehquote:
Klinkt alsof er iets niet heel positief isquote:Op woensdag 22 december 2004 15:29 schreef speknek het volgende:
[..]
Het is nog geen uitgemaakte zaak eh. (althans, ik hoor maar niks van de admins)
Mag ik even uit je pi concluderen dat er dus geen lijst van serieuze kandidaten isquote:Op woensdag 22 december 2004 15:37 schreef speknek het volgende:
Het is gewoon zo'n uitgebreide lijst van aanmeldingen waar ik uit moet kiezen!!
quote:Op woensdag 22 december 2004 16:17 schreef Fliepke het volgende:
[..]
Mag ik even uit je pi concluderen dat er dus geen lijst van serieuze kandidaten is
Uhm, is een enkel keertje ook genoeg?quote:Op woensdag 22 december 2004 22:28 schreef HomerJ het volgende:
Zolang het maar niet iemand is, die nooit in Games & Consoles is geweest
quote:Op donderdag 23 december 2004 09:14 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Nee!
Ik wil een topic openen..
Wat is anti-dogmatisch eigenlijk?quote:Op donderdag 23 december 2004 09:41 schreef speknek het volgende:
*zweep uit het vet haalt*.
Ohh zoquote:Op donderdag 23 december 2004 10:02 schreef speknek het volgende:
Een dogma is als je vasthoudt aan iets, ookal is dat allang niet logisch meer (religies, je kent het wel).
Ik ben verstokt anti-verstokten dus.
Ik heb het ook niet verzonnenquote:Op vrijdag 24 december 2004 10:01 schreef Thomper het volgende:
G&C FB topic (Lik je in bij Kwik, Kwek en Kwak)
Okee....
gedaanquote:Op vrijdag 24 december 2004 14:42 schreef Johan-Derksen het volgende:
Mag deze dicht? [Hattrick] Deel 48: Fok!-Hattrick in ontwikkeling... :Y
Ivm de aanwezigheid van deze? [Hattrick] deel 48: Met GotenSSJ in de kribbe, en Jozef qyn.
Dank U
In principe zou het hattrick algemeen daarvoor gebruikt kunnen worden? Ik wacht ook even op Speknek, kijken wat hij ervan vindtquote:Op vrijdag 24 december 2004 21:32 schreef Johan-Derksen het volgende:
Een vraag:
De Fok!-Hattrick federatie post nu met ongeveer 50 leden in de 3 Hattrick topics, te weten: Hattrick algemeen, Fok!CUP en Fok!TOTO
Aangezien we nogal veel last hebben van Slowchat en snel gevulde topics door deze onzin, wil ik voorstellen hier een slowchat topic voor te openen. Users kunnen elkaar corrigeren om daar over ander soortige zaken te praten dan Hattrick, maar er wel verband mee houden... (klinkt vaag) Ik ben er van overtuigd dat dit gaat werken.
Is dat mogelijk en toegestaan? Thanx
er zijn er een aantal die er niet zo vaak zijn, of die het storend vinden, maar voor wie de gegeven info ook nuttig is. Voor hun is het dan lastig om tussen die slowchat door te lezen en daar de info te vinden.quote:Op zaterdag 25 december 2004 11:18 schreef Tain het volgende:
[..]
In principe zou het hattrick algemeen daarvoor gebruikt kunnen worden? Ik wacht ook even op Speknek, kijken wat hij ervan vindt
Ja, want 4 topics voor 1 spel is gewoon teveel van het goede.quote:Op zaterdag 25 december 2004 11:18 schreef Tain het volgende:
[..]
In principe zou het hattrick algemeen daarvoor gebruikt kunnen worden? Ik wacht ook even op Speknek, kijken wat hij ervan vindt
maar dat was toen een ander soort topic. Toen waren er ook veel minder mensen actief in de topics. Dat is nu wel andersquote:Op zaterdag 25 december 2004 12:22 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Ja, want 4 topics voor 1 spel is gewoon teveel van het goede..
Maar dit hadden we al eens besproken..
titel veranderd, andere ga ik nu doenquote:Op zaterdag 25 december 2004 13:03 schreef Thomper het volgende:
[Nintendo DS] Deel 12: Op naar de 5 miljoen!
Zou Tain of Spekkie daar de overbodige : kunnen weghalen? Plies?![]()
En bovendien het lijstje der vorige topics ook in dit topic kunnen plakken?
quote:
quote:Op zaterdag 25 december 2004 17:07 schreef Tain het volgende:
[..]Bijna nieuw topic, dus dan mogen ze bewijzen dat ze het kunnen
lol sarcasme!!quote:Op zaterdag 25 december 2004 17:07 schreef Tain het volgende:
[..]Bijna nieuw topic, dus dan mogen ze bewijzen dat ze het kunnen
Sommige mensen zijn blijkbaar simpelweg te dom om het te begrijpen. Helaas doe je daar niets aan, je kan ze niet verbieden te posten (helaas)quote:
Aardappels schillenquote:Op zondag 26 december 2004 05:41 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Sommige mensen zijn blijkbaar simpelweg te dom om het te begrijpen. Helaas doe je daar niets aan, je kan ze niet verbieden te posten (helaas)
Enfin, hopen dat het volgende deel weer wat beter is en hopen op een "Tain"-effect.
Goed ideequote:Op zaterdag 25 december 2004 22:07 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
lol sarcasme!!
serieus delete alles wat capibar heeft gezegd...tis toch allemaal bagger
quote:Op maandag 27 december 2004 10:14 schreef speknek het volgende:
Ik ben een paar daagjes op vakantie, laten jullie hem wel heel?.
shit... daar gaat mijn dictatorschap...quote:Op donderdag 30 december 2004 17:28 schreef speknek het volgende:
Ik zou wel willen, maar de database lijkt het niet aan te kunnen..
Tis maar goed dat alle posts betreffende dat al zijn verwijderd.quote:Op donderdag 30 december 2004 18:47 schreef Tain het volgende:
[..]
shit... daar gaat mijn dictatorschap...
Je mag het hier proberen, maar wat valt er te discussiëren?quote:Op vrijdag 31 december 2004 18:23 schreef Geqxon het volgende:
Wie kan ik bellen om eens lekker te discusiëren over mijn gesloten topic?
quote:Op vrijdag 31 december 2004 15:28 schreef speknek het volgende:
[..]
Voor de onoplettende topicopener: in de FAQ staat dat het modden van je console of anderszijds praktijken die tot illegale kopieën kan leiden niet besproken worden.
Aan legaal gemaakte thuiskopieen is niks illegaals nee, maar het feit dat je via dezelfde methode illegale kopieen kan spelen is wel illegaal. Aangezien wij niet kunnen weten wat iemand anders voor bedoelingen heeft gaan alle topics over dit grijze gebied op slot.quote:Op vrijdag 31 december 2004 18:58 schreef Geqxon het volgende:
Wat is er illegaal aan het spelen van LEGAAL GEMAAKTE THUISKOPIEËN? Maar geef je telefoon nummer maar, discussiert makkelijker jonge
op het moment is het toch echt gebagger over games (al vind ik de discussie verder ook niet echt nuttigquote:Op zaterdag 1 januari 2005 17:07 schreef Gamedemon het volgende:
het gebagger begint weer de overhand te krijgen bij het SC topic...
ik zie het fanboyism graag verdwijnen eigenlijk en dan maakt het mij niet uit of het voor Nintendo, Sony of Microsoft isquote:Op dinsdag 4 januari 2005 00:46 schreef Ruzbeh het volgende:
Hallo.
Ik eis meer Nintendo-fanboyism in G&C.
Thanks.
Dat gaat samen met de andere hype om alles van EA slecht te vindenquote:Op woensdag 5 januari 2005 10:02 schreef Notorious_Roy het volgende:
Goh, is dat de nieuwste hype? Nintendo fanboys afkraken?
Mja, met mensen als ruzbeh is dat nog niet eens zo gek. (zie psp-topic bijv.)quote:Op woensdag 5 januari 2005 10:02 schreef Notorious_Roy het volgende:
Goh, is dat de nieuwste hype? Nintendo fanboys afkraken?
eej je bent geen mod meer hoor!quote:Op woensdag 5 januari 2005 12:19 schreef Dr.Daggla het volgende:
Sommige mensen
Alsjeblieft zeg.quote:Op woensdag 5 januari 2005 12:19 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Mja, met mensen als ruzbeh is dat nog niet eens zo gek. (zie psp-topic bijv.)
Maar ik sluit me verder aan bij Vagere Hein, het gemiddelde IQ is inmiddels ergens onder het nulpunt geloof ik.. Sommige mensen trekken het gemiddelde drastisch naar beneden...
Nee, maar je hoeft ook niet elke post in het PSP topic kenbaar te maken dat je het apparaat bagger vindtquote:Op woensdag 5 januari 2005 19:46 schreef Ruzbeh het volgende:
[..]
Alsjeblieft zeg.
Moet ik soms over de PSP gaan zitten kwijlen om geaccepteerd te worden?
je hoeft ook niet veel te posten om als een fanboy over te komen. Het zal altijd bij blijven als iemand weinig in een topic post en het vrijwel altijd negatief is wat hij/zij post.quote:Op woensdag 5 januari 2005 20:04 schreef Ruzbeh het volgende:
Ik post niet eens zo vaak in het PSP topic.
'Niet echt leuk' ?quote:Op woensdag 5 januari 2005 20:32 schreef Tain het volgende:
[..]
je hoeft ook niet veel te posten om als een fanboy over te komen. Het zal altijd bij blijven als iemand weinig in een topic post en het vrijwel altijd negatief is wat hij/zij post.
Ik neem aan dat jij het ook niet echt leuk vindt als er iemand 4 of 5x post in het gamecube topic en alleen maar negatief doet over Zelda.
Ik kan je zeggen dat je doorgaans eerder "geaccepteerd" wordt als je het gewoon bij de topics houdt waaraan je iets leuks bij te dragen hebt. (de nintendotopics in jouw geval) Dit betekent niet dat je niet in de andere consoletopics mag komen maar wel dat je even na moet denken waarom je daar post. Aan fanboys die hun console gaan lopen verdedigen hebben de meesten hier namelijk een broertje dood.quote:Op woensdag 5 januari 2005 19:46 schreef Ruzbeh het volgende:
[..]
Alsjeblieft zeg.
Moet ik soms over de PSP gaan zitten kwijlen om geaccepteerd te worden?
Dichtquote:Op zondag 9 januari 2005 11:21 schreef Johan-Derksen het volgende:
Mag [Hattrick] deel 51: een leven zonder hattrick is ........... dicht aub? Dubbel geopend
Als er behoefte aan is primaquote:Op maandag 10 januari 2005 09:47 schreef Thomper het volgende:
Mogen we een nieuw kerstprijsvraag topic openen?
Oh.quote:
goed hequote:
quote:
quote:
En een feedback topic is hiervoor bedoeld?quote:
maar anders is het zo saai omdat jullie het zooooo goed doenquote:Op zondag 23 januari 2005 11:09 schreef Tain het volgende:
[..]
[..]
[..]
En een feedback topic is hiervoor bedoeld?
Waarom vraag je dat niet in het centrale GameCube topicquote:Op woensdag 26 januari 2005 11:24 schreef MeZZiN het volgende:
Dance game voor de gamecube ....
Ik lees net dat
Dance Dance Revolution with Mario (GCN) uit gaat komen voor de game cube
http://cube.ign.com/objects/723/723137.html
Zijn er nog andere ontwikkelingen ????
Ben namelijk op zoek naar een dance game op de cube
Dude, lighten up.quote:Op zondag 23 januari 2005 11:09 schreef Tain het volgende:
[..]
[..]
[..]
En een feedback topic is hiervoor bedoeld?
Weet ikquote:Op woensdag 26 januari 2005 11:33 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Dude, lighten up.
De helft is meestal geen feedback hier..
En waar bemoei jij je meequote:Op woensdag 26 januari 2005 11:33 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Dude, lighten up.
De helft is meestal geen feedback hier..
Ja, leuk.quote:Op woensdag 26 januari 2005 11:38 schreef Tain het volgende:
[..]
Weet ikMaar als je Hattrick niet leuk vindt dan moet je dat in het Hattrick topic gaan posten
quote:Op woensdag 26 januari 2005 11:58 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Ja, leuk.
Ga relletjes veroorzaken.
KUTMOD.
*kloon uit de kast haalt*quote:Op woensdag 26 januari 2005 12:00 schreef Tain het volgende:
[..]
Of je nu hier relt of in het hattrick topic, daar is het denk ik dan leuker
Dankquote:Op woensdag 26 januari 2005 12:27 schreef mordradead het volgende:
FM topic is dubbel dus er kan eentje dicht
FM 2005 deel 9: Nog altijd beter dan cm5 (16:36.... deze denk ik maar dicht)
en
[PC] FM 2005; DEEL IX (16:30)
Hij staat op off topic (-1) gemod. Als je je reactieniveau aanpast dan zie je hem weer.quote:Op vrijdag 28 januari 2005 01:22 schreef Denni5 het volgende:
Aha, maar dan vind ik complete posts weghalen nog steeds erg rigoureus.
quote:Op dinsdag 1 februari 2005 20:37 schreef DepriGirl het volgende:
Vieze Anthrax, weet je wel wie ik ben? Topic open! NU!
Dag DPquote:Op dinsdag 1 februari 2005 20:37 schreef DepriGirl het volgende:
Vieze Anthrax, weet je wel wie ik ben? Topic open! NU!
[PC] FM 2005 #10 Met Jens Musterman!quote:Op donderdag 17 februari 2005 12:47 schreef -Vaduz- het volgende:
Kan even iemand bij het FM topic: Met Jens Musterman even na dit geval # nummer 10 toevoegen. Het is deel tien namelijk.Alvast bedankt!
inderdaad linkje vergetenquote:Op vrijdag 18 februari 2005 11:53 schreef Tain het volgende:
[..]
[Hattrick] Fok!Cup deel V - Dawn is near
Deze neem ik aan
Hee Speknek, ik ga wel werkenquote:Op vrijdag 18 februari 2005 12:00 schreef speknek het volgende:
Hee Tain, zou je misschien, je weet wel, eventueel, nou, een topic langer dan vijf minuten open kunnen laten staan, als het niet teveel moeite is, dan kan ik ook nog eens wat doen.
Dat komt omdat jij er niet voortdurend mee geconfronteerd wordt. Geinig hoor, als je dingen vraagt en iedereen negeert je gewoon, maar op een gegeven moment zeggen wij ook, nou flikker dan maar lekker op.quote:Op zaterdag 26 maart 2005 17:20 schreef Rodie83 het volgende:
Ik vind het modtechnisch compleet zielig dat er bij elke BMH/Demon confrontatie er direct een stop op wordt gezet.
Ik twijfel er niet aan.quote:Op zaterdag 26 maart 2005 17:51 schreef speknek het volgende:
[..]
Je hoeft je trouwens geen zorgen te maken over mijn intelligentie hoor.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |