zou toch om te Gieren zijnquote:Op maandag 3 augustus 2026 17:58 schreef freaky40 het volgende:
Dominique heeft gewonnen: bron TikTok Yolanda. Was te verwachten.
Ik gun het die andere 19 nietquote:
Jureerbaar hequote:Op maandag 3 augustus 2026 19:22 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Ik gun het die andere 19 nietben wel weer nieuwschierig hoe de bijna Laatsten helemaal niet naar de Eersten gemanipuleerd worden
Of van Dominique, zelfde bondje.quote:Op dinsdag 4 augustus 2026 10:28 schreef KinKiJan het volgende:
Allemaal leuk en aardig, maar ik wacht nog op de bevestiging dat Mila vertrokken is![]()
Het zou me ook absoluut niets verbazen als blijkt dat Max dat 'slechte nieuws' van haar gekregen heeft...
Kan ook ja, maar dan zie ik eigenlijk eerder Dominique's ma, teckelmevrouwtje9232934 of hoe ze ook mag heten in z'n DM's geschoven zijnquote:Op dinsdag 4 augustus 2026 10:37 schreef LionHeart het volgende:
[..]
Of van Dominique, zelfde bondje.
Tenzij ze nu ook meteen terug gaan naar 16, al gok ik dat ze augustus nog wel met tent zullen doen.quote:Op dinsdag 4 augustus 2026 14:35 schreef freaky40 het volgende:
Mochten Diederik en Anouk vertrekken, kan het zowaar maar weer eens een drukke bedoening worden met nieuwelingen die komen, stuk of 5/6 dan.
Prachtig! Van harte gegund. Mooi weer Anouk niet. Maar ook de bloedzuigers niet.quote:
Mila, Do, Anouk, Died, Nyssa, Casper, Delano twijfelt, Roma twijfelt, ook Milan mist zijn vrienden. Zouden er tussen de 6 en de 9 kunnen zijn.quote:Op dinsdag 4 augustus 2026 14:35 schreef freaky40 het volgende:
Mochten Diederik en Anouk vertrekken, kan het zowaar maar weer eens een drukke bedoening worden met nieuwelingen die komen, stuk of 5/6 dan.
Ze heeft het gedaan!quote:Op dinsdag 4 augustus 2026 09:44 schreef LionHeart het volgende:
Dat zat er wel aan te komen
[ afbeelding ]
Roma heeft in een video-belletje gezegd dat ze eigenlijk liever naar huis wil, omdat ze dat mist.quote:Op dinsdag 4 augustus 2026 15:02 schreef KinKiJan het volgende:
Roma heeft volgens mijn nooit gezegd dat dit haar laatste maand zou zijn. Ze wilde na de vorige finale naar huis, Julia heeft haar om geluld en daar was de kous even mee af. Maar ik weet wel waar het vandaan komt:
Ze zei op een bepaald moment dat ze wel met Anouk zou willen praten, maar dat niet deed vanwege de eventuele reactie van andere deelnemers, ze had "geen zin om dan nog 2 weken in de ellende te zitten".
Dat wordt door LoveReality opgevat als 'Roma vertrekt na deze 2 weken'. Dat zei ze dus niet, ze wilde niet 2 weken in de ellende zitten, dus hield ze haar mond. Later zeggen ze nog eens dat 'Roma zeer heeft nadrukkelijk aangegeven dat ze wil vertrekken'. Ja, niet dus.
De verbazing dat Roma 'een belofte verbrak' was op die site -en inmiddels ook omstreken- dan ook groot.
Leuk voor de kliks misschien, maar er was helemaal geen belofte
Klopt, dat was net na die verloren finale, dat benoemde ik hierboven al. Ze wilde toen naar huis, maar door Julia zag ze daarvan af en dat was het. Geen belofte dat ze dan na deze cyclus naar huis zou gaan, helaasquote:Op dinsdag 4 augustus 2026 17:42 schreef Gia het volgende:
[..]
Roma heeft in een video-belletje gezegd dat ze eigenlijk liever naar huis wil, omdat ze dat mist.
alle 20 staan er nog opquote:Op dinsdag 4 augustus 2026 18:32 schreef 5thencounter het volgende:
"Verse" foto uit DBG ..Do zit er nog gewoon in..![]()
[ afbeelding ]
Mooi, misschien zit er een nieuw vrindinnetje bij voor hemquote:Op dinsdag 4 augustus 2026 22:31 schreef TheVulture het volgende:
Ik heb dat hele Anouk/Diederikgebeuren alleen maar meegekregen via tiktok en instagramreels, mäar ik vind het wel humor dat de ex-vriend van Anouk inmiddels al ruim 10000 volgers meer heeft dan zij
Nah, das gewoon weer een poging relevant te blijven met z'n 'aankondiging'. Deze manier van interessant doen bleef ie ook doen bij de BB's die kwamen na zijn eigen winst. Sneue kwast.quote:Op woensdag 5 augustus 2026 12:00 schreef freaky40 het volgende:
Salar terug in de loods misschien?
https://lovereality.nl/sa(...)genoeg-stil-geweest/
Diederik is gebleven, ik kan geen foto maken nu maar het staat op het kanaal van Jolandaquote:Op woensdag 5 augustus 2026 09:55 schreef KinKiJan het volgende:
Schijnbaar heeft Jason in een live gezegd dat 1 van de spoilers niet klopt..
Goffer, zul je zien dat uitgerend die ene toch weigert terug te keren naar land van ooit.
Ah das wel een opluchtingquote:Op woensdag 5 augustus 2026 14:08 schreef danaqui het volgende:
[..]
Diederik is gebleven, ik kan geen foto maken nu maar het staat op het kanaal van Jolanda
En Anouk eruit? Dan ben ik zeer benieuwd hoe dat verhaal verder gaat lopen hahahaquote:Op woensdag 5 augustus 2026 14:08 schreef danaqui het volgende:
[..]
Diederik is gebleven, ik kan geen foto maken nu maar het staat op het kanaal van Jolanda
Yep Anouk is eruitquote:Op woensdag 5 augustus 2026 14:19 schreef DefKu het volgende:
[..]
En Anouk eruit? Dan ben ik zeer benieuwd hoe dat verhaal verder gaat lopen hahaha
Die gaat echt ziek jaloers worden thuis gok ik.quote:
Anouk ontploft thuis wanneer ze thuis voor de tv zit en diederik wisselt een woord met een vrouw.quote:Op woensdag 5 augustus 2026 14:19 schreef DefKu het volgende:
[..]
En Anouk eruit? Dan ben ik zeer benieuwd hoe dat verhaal verder gaat lopen hahaha
Als je mijn bericht bedoelt, dat was gewoon een algemene post voor het topic over de Diederik-Anouk situatie, niet een reactie op jouw post.quote:
Kan ze ervaren hoe Max zich gevoeld moet hebben.quote:Op woensdag 5 augustus 2026 15:18 schreef marsan het volgende:
[..]
Anouk ontploft thuis wanneer ze thuis voor de tv zit en diederik wisselt een woord met een vrouw.
Ik zag vanmiddag alleen dat bericht op lovereality daar doelde ik opquote:Op woensdag 5 augustus 2026 16:53 schreef MacDeMarco het volgende:
[..]
Als je mijn bericht bedoelt, dat was gewoon een algemene post voor het topic over de Diederik-Anouk situatie, niet een reactie op jouw post.
Dat leek Fadi ook te implicerenquote:Op woensdag 5 augustus 2026 16:39 schreef MacDeMarco het volgende:
Het volgende is een complottheorie, dus neem het met een korrel zout:
Er wordt al best lang beweerd dat Jolanda op tiktok oud-deelnemer Jason is.
Van alle commentaren is dit de enige die 'Jolanda' liked:
[ afbeelding ]
De gieren hebben de finale gespeeld, dus mogen ze allemaal bellen.
Het kan dus best aannemelijk zijn dat Diederik met Jason heeft gebeld en dat belletje de doorslag heeft gegeven om toch in de loods te blijven.
Die loeder gaat effectief al twee maanden vreemd. Zij heeft al meerdere keren getoond nul respect te hebben voor max of zijn gevoelens. Zij heeft al meerdere keren gekozen voor Diederik boven Max.quote:Op maandag 3 augustus 2026 15:27 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Mag ik het raar vinden dat Max na een relatie van 6 jaar, na 5 weken flirten van Anouk met Died alweer op zoek is naar een nieuwe relatie? Een relatie stelt tegenwoordig niet veel meer voor, voor elkaar vechten is er niet meer bij, oh jij flirt met die, dan ga ik op zoek naar een ander. Heeft er dus weinig verdriet van, anders zou het niet in je hoofd opkomen om meteen op zoek te gaan naar een invaller voor Anouk. Ik praat absoluut het gedrag van Anouk niet goed, maar als het waar is van Max, vind ik dat net zo vreemd.
Dat is waarschijnlijk gewoon het filmpje van vorig jaar, die deelde hij laatst zelf een keer als 'herinnering dat het een jaar geleden was'. Je kunt opgelucht blijven kijkenquote:Op donderdag 6 augustus 2026 11:03 schreef Gia het volgende:
Heb ook al een filmpje gezien met 'ik kom terug' en volgens mij is dat Fleuris.
Dan kijk ik voorlopig niet meer totdat hij eruit is. Lees hier wel het belangrijkste bij.
blufquote:Op donderdag 6 augustus 2026 11:25 schreef freaky40 het volgende:
Als Fleuris inderdaad terug komt is het voor mij over en uit inderdaad. Dat kennen we nu wel. Salar mag nog wel een keer in de herkansing.
van mij mag Floris terugkomenquote:Op donderdag 6 augustus 2026 13:09 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Dat is waarschijnlijk gewoon het filmpje van vorig jaar, die deelde hij laatst zelf een keer als 'herinnering dat het een jaar geleden was'. Je kunt opgelucht blijven kijken
Allebei gewoon lekker buiten beeld blijven, wie interesse heeft zoekt ze maar op hun socials op haha!quote:Op donderdag 6 augustus 2026 13:12 schreef Giggio het volgende:
[..]
van mij mag Floris terugkomen - ik zit weer niet op Salar te wachten
Echt steeds die oud deelnemers terug en dan zou die Floris al voor de tweede keer terug komenquote:Op donderdag 6 augustus 2026 13:13 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Allebei gewoon lekker buiten beeld blijven, wie interesse heeft zoekt ze maar op hun socials op haha!
Waar gaat dit over?quote:Op donderdag 6 augustus 2026 14:34 schreef KinKiJan het volgende:
Is die grote mindblowende niet te overtreffen plottwist van Salar eigenlijk al uit, of blijft het weer slechts bij een loze aankondiging.
...Zoals destijds bij die beloofde BB afterparty live stream
Die jankmuil zal zijn frustratie over de Febo wel willen ventileren, maar staan hoge boetes op, die contracten van Opa J. de Mol zijn killingquote:Op donderdag 6 augustus 2026 14:34 schreef KinKiJan het volgende:
Is die grote mindblowende niet te overtreffen plottwist van Salar eigenlijk al uit, of blijft het weer slechts bij een loze aankondiging.
...Zoals destijds bij die beloofde BB afterparty live stream
Ik zag op X een screen langskomen van een of andere aankondiging van Salar, dat ie te lang heeft gezwegen en blabla, niets is wat het lijkt blablabla plottwist van de eeuw blabla.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 6 augustus 2026 21:27 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Ik zag op X een screen langskomen van een of andere aankondiging van Salar, dat ie te lang heeft gezwegen en blabla, niets is wat het lijkt blablabla plottwist van de eeuw blabla.
Maar tot nu toe krekels. Sowieso flauwekul, drop gewoon je bom in plaats van zo'n gare aankondiging. Dat ruikt gewoon naar "Ik wil aandacht!"..
edit: freaky had er ook over gepost:Ah. Typisch aandachtszoekerij inderdaad.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die love reality berichten lees ik nooit hoor.
Hotapnyc
Laten we hopen dat je gelijk hebt. Salar zou ik ook niet fijn vinden, maar die is nog acceptabel, maar Floris ga ik echt niet meer naar zitten kijken, die neuroot.quote:Op donderdag 6 augustus 2026 13:09 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Dat is waarschijnlijk gewoon het filmpje van vorig jaar, die deelde hij laatst zelf een keer als 'herinnering dat het een jaar geleden was'. Je kunt opgelucht blijven kijken
Van mij mogen ze ook wegblijven, Salar was minder leuk dan in zijn BB tijd.quote:Op vrijdag 7 augustus 2026 14:04 schreef Cupfighter het volgende:
Laat zowel Salar en Floris lekker allebei wegblijven
Dan stop ik met kijkenquote:Op vrijdag 7 augustus 2026 15:56 schreef MacDeMarco het volgende:
[..]
Van mij mogen ze ook wegblijven, Salar was minder leuk dan in zijn BB tijd.
Ik heb altijd het gevoel dat El Che ooit een keer terugkomt.Liever niet trouwens.
quote:Op dinsdag 11 augustus 2026 14:04 schreef freaky40 het volgende:
Nu las ik dat Nyssa in Shownieuws heeft verteld dat Max ook wel eens in de loods op bezoek is geweest maar dat is dan nooit uitgezonden geweest. Heb Max daar nooit gezien.
Vorig topic al en pagina 1quote:Op dinsdag 11 augustus 2026 20:48 schreef Marrije het volgende:
De winnaar is hier nog niet te lezen?
quote:Op dinsdag 11 augustus 2026 21:13 schreef Marrije het volgende:
Vorige topic pag 1 is tot en met 8 juli, lijkt me niet.
Misschien iemand die het hier gewoon wil zeggen?
Pag 1 dit topic en eind vorig topic. Maar is dus idd doquote:Op dinsdag 11 augustus 2026 21:13 schreef Marrije het volgende:
Vorige topic pag 1 is tot en met 8 juli, lijkt me niet.
Misschien iemand die het hier gewoon wil zeggen?
quote:Op dinsdag 11 augustus 2026 17:56 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Deze foto ziet er toch wel echt ongemakkelijk uit… of ze elkaar nooit eerder gezoend hebben 😁
quote:Op woensdag 12 augustus 2026 21:15 schreef Marrije het volgende:
Ergens had ik al gelezen dat Anouk eruit zou gaan en died toch niet. Ik las ook dat hij alsnog vlot er achteraan gaat. Dat klopt vast ook.
Toen dacht ik nog is dat ai? Maar die zullen elkaar inmiddels wel weer gevonden hebben.quote:Op woensdag 12 augustus 2026 21:17 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Je werd vorige week op #debondgenoten op X doodgegooid met foto's van die twee buiten.
Lijkt er wel op. Er gingen ook screenshots rond van Diederik die andere vrouw op Instagram berichtjes stuurde (geen AI) dat hij wel interesse had.quote:Op woensdag 12 augustus 2026 21:24 schreef Marrije het volgende:
[..]
Toen dacht ik nog is dat ai? Maar die zullen elkaar inmiddels wel weer gevonden hebben.
Ja, op zich zielig. Aan de andere kant, ze wist waar ze aan begon. Ze wist dat dit zou gebeuren. En zelfs als ze dacht maar bij mij zal het anders zijn, dan heeft ze voldoende red flags gehad tijdens hun omgang met elkaar in de loods.quote:Op woensdag 12 augustus 2026 22:10 schreef Gutso het volgende:
[..]
Lijkt er wel op. Er gingen ook screenshots rond van Diederik die andere vrouw op Instagram berichtjes stuurde (geen AI) dat hij wel interesse had.![]()
Vind ik dan wel weer zielig voor Anouk.
Niks niet zielig.quote:Op woensdag 12 augustus 2026 22:10 schreef Gutso het volgende:
[..]
Lijkt er wel op. Er gingen ook screenshots rond van Diederik die andere vrouw op Instagram berichtjes stuurde (geen AI) dat hij wel interesse had.![]()
Vind ik dan wel weer zielig voor Anouk.
Wat mij betreft niet, Chess, Fianca & Anouk zaten wel erg kort op elkaar allemaal. Geert & Demi zitten ook nog vers in het geheugen. Ben wel even klaar met dit zelfde soort verhaallijntjes.quote:Op donderdag 13 augustus 2026 13:33 schreef DefKu het volgende:
Wel een aantal met een relatie. Zal dat weer voor iets zorgen?
Diederik vertrekt aan het begin van de cyclus. Fijn voor de Gieren; kost ze direct punten. Zit verder nu geen echte charmeur meer in, dus hopelijk valt het mee.quote:Op donderdag 13 augustus 2026 13:33 schreef DefKu het volgende:
Wel een aantal met een relatie. Zal dat weer voor iets zorgen?
Dat is afwachten met de nieuwe bewoners.quote:Op donderdag 13 augustus 2026 18:37 schreef Gia het volgende:
[..]
Diederik vertrekt aan het begin van de cyclus. Fijn voor de Gieren; kost ze direct punten. Zit verder nu geen echte charmeur meer in, dus hopelijk valt het mee.
T Bommetje dat tot nu toe een blindganger isquote:Op vrijdag 14 augustus 2026 11:25 schreef freaky40 het volgende:
Daar zal het bommetje wat Salar wil droppen ook wel over gaan.
Ah, dat verklaart ook waarom het in delen en zo traag wordt overgemaakt. Ze willen er wel nog 6 maanden extra positieve reclame voor terugquote:Op vrijdag 14 augustus 2026 11:07 schreef LionHeart het volgende:
[ afbeelding ]
Soort van spoiler, over de contracten.
quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 14:45 schreef Flow3r het volgende:
[..]
account verwijderdoh nee, toch niet........
Volgen dat mens. Die kan echt haar klep niet houden. Ze vindt het veel te leuk dat ze al die inside information heeft en wil dat delen. En dat begint natuurlijk heel voorzichtig met "Ik mag er nog niet over praten, maar ik heb met mijn oren zitten klapperen!" En vervolgens vragen van volgers dodgen met steeds een beetje info. Ze kan het niet laten!quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 13:34 schreef -Spring het volgende:
God, je moeder zou je op deze manier toch ff een ton door je neus boren
Mocht dit kloppen, dan lijkt punt 3 te verbieden dat je die ton niet uitbetaalt. 🤪quote:Vrijheid van meningsuiting:
Dit grondrecht kan in een civiel contract worden beperkt, mits daar een redelijk en legitiem bedrijfsbelang tegenover staat (zoals het beschermen van de commerciële waarde van het format).
Wangedrag en misstanden:
Een zwijgcontract is niet bedoeld om strafbare feiten, ernstige misstanden of onveiligheid (zoals misbruik) onder het tapijt te schuiven. Een rechter kan een beding passeren als het indruist tegen de openbare orde of de goede zeden.
Redelijkheid van boetes:
Er wordt vaak een boetebeding gekoppeld aan zo'n verbod. Als de boete extreem hoog of buitensporig is in verhouding tot de overtreding, kan de Nederlandse rechter de boete matigen.
Dus die is er uit?quote:Op zaterdag 15 augustus 2026 17:11 schreef danaqui het volgende:
Schijnt dat Wesley rood heeft gekregen.
Sorry ik kan geen link plaatsen maar zoek op Macdate van Nick met Anouk en Died.
Ja die, waar het ongeveer staat geen idee ik kreeg het stukhe zelf te zien. Ff snel gekeken bij 31:00 min ongeveerquote:Op zaterdag 15 augustus 2026 17:39 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Deze?
https://www.youtube.com/r(...)n+Nick+Anouk+en+Died.
Ze weten het niet zeker begrijp ik.quote:
Als hij wel weg is zijn ze nog maar met 3 in het bondje.quote:Op zaterdag 15 augustus 2026 19:59 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ze weten het niet zeker begrijp ik.
Dunt mooi uitquote:Op zaterdag 15 augustus 2026 20:48 schreef Hagenesie het volgende:
[..]
Als hij wel weg is zijn ze nog maar met 3 in het bondje.
Een hele andere Anouk dan die ze liet zien in de Bondgenoten. Nieuwe kleding en een mooie woning. Hoe doen die lui dat toch allemaal?quote:
De woning van haar moeder.quote:Op zondag 16 augustus 2026 11:58 schreef Chea49 het volgende:
[..]
Een hele andere Anouk dan die ze liet zien in de Bondgenoten. Nieuwe kleding en een mooie woning. Hoe doen die lui dat toch allemaal?
Ook nooit gezien!quote:
Ik denk eerder dat Mercedes dit helemaal niet naar buiten had willen brengen, maar dat Salar dat wel van plan was en dat met haar heeft overlegd, waardoor Mercedes ervoor koos om haar versie te vertellen (waarin ze dus slachtoffer was van manipulator Diederik).quote:Op zondag 16 augustus 2026 13:27 schreef freaky40 het volgende:
Ach Mercedes heeft wat oud zeer en het is wel een dochter van haar vader, dat blijkt.
Een clubje vreemdgangersquote:Op zondag 16 augustus 2026 14:12 schreef KinKiJan het volgende:
Drama voor de cloud, meer is het niet
In die zin ben ik Mercedes dankbaar; had zij in bij haar bezoek al gezegd dat het niks zou worden, dan was ie waarschijnlijk gewoon gebleven ... Al maakte hij vooral zichzelf wijs dat zij niet zonder hem konquote:
Salar komt terug in de loods binnenkort. Volgende cyclus denk als start van het nieuwe TV seizoen.quote:
Dan haak ik afquote:Op zondag 16 augustus 2026 21:31 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Salar komt terug in de loods binnenkort. Volgende cyclus denk als start van het nieuwe TV seizoen.
Mercedes is een vies wijfquote:Op zondag 16 augustus 2026 10:45 schreef KinKiJan het volgende:
Zou Salar's "grote kermisact plottwist van de eeuw" nu door Mercedes afgedwongen zijn?
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Alsof die 2 ook maar enige kans van slagen zouden hebben zonder Diederik. Een grote comedysoap dit
Gelukkig vanavond weer de eerste aflevering van de week. Daarmee kan de rest hopelijk weer snel naar de achtergrond.quote:Op maandag 17 augustus 2026 08:07 schreef DefKu het volgende:
Ik ben Anouk en Diederik moe, ongelofelijk dat ze in de spotlights worden gezet door Shownieuws, Boulevard en alle andere kansloze accounts op instagram. Flikker op met dat toxic stelletje. Alles voor de fame
Nee, maar dat komt omdat ik nooit vrijwillig reclame kijk. Is het ergens te vinden als clipje?quote:Op woensdag 19 augustus 2026 13:34 schreef sjaakspark het volgende:
Is het jullie ook opgevallen dat Alexander Varga in de jumbo reclame zit
Missen nog wel een paar, maar herken ook niet iedereen.quote:Op woensdag 19 augustus 2026 13:05 schreef KinKiJan het volgende:
[ afbeelding ]
Binnenkort dus weer zo'n drill-kamp?
Ik zie maar 11 bewoners?quote:Op woensdag 19 augustus 2026 13:05 schreef KinKiJan het volgende:
[ afbeelding ]
Binnenkort dus weer zo'n drill-kamp?
Sayf Fabienne Kimberly Simone Julia Jordy Ricardo/Ian (?)quote:Op woensdag 19 augustus 2026 15:23 schreef Reyka het volgende:
[..]
Missen nog wel een paar, maar herken ook niet iedereen.
Van links naar rechts
Bovenste rij:
sayf-fabienne-?-simone-julia-jordy-ricardo(?)
Onderste rij:
Jocelyn-wesley-?-?
Dan lijkt het niet te kloppen dat Wesley rood had
Las vanmorgen ergens iets over aanval/agressie door die zus op Valentijne. Dacht een fake-post, maar zou dam toch wel eens iets vam waar kunnen zijn.quote:Op donderdag 20 augustus 2026 17:08 schreef LionHeart het volgende:
Jolanda to the rescue
[ afbeelding ]
Het zou mij niets verbazen, alleen wel raar dan dat Valentijne de 24 uur aanvraagt en vertrekt.quote:Op donderdag 20 augustus 2026 17:18 schreef JJ76 het volgende:
[..]
Las vanmorgen ergens iets over aanval/agressie door die zus op Valentijne. Dacht een fake-post, maar zou dam toch wel eens iets vam waar kunnen zijn.
Helmond doet zijn naam weer eer aan.quote:Op donderdag 20 augustus 2026 18:21 schreef MacDeMarco het volgende:
[..]
Het zou mij niets verbazen, alleen wel raar dan dat Valentijne de 24 uur aanvraagt en vertrekt.
Trouwens, als Valentijne weg is dan is het gierenbondje nog maar met 3 i.p.v. 5. Als het zo doorgaat is er aan het einde van de cylcus nog maar 1 gier over![]()
Das er weer een minder. Gaat lekker zoquote:Op donderdag 20 augustus 2026 17:08 schreef LionHeart het volgende:
Jolanda to the rescue
[ afbeelding ]
Apart, dit laat je als programma toch niet gebeuren?, dat er iemand vertrekt door toedoen van het bezoek van een ander.quote:Op donderdag 20 augustus 2026 17:08 schreef LionHeart het volgende:
Jolanda to the rescue
[ afbeelding ]
Als er iets gebeurd staat er toch altijd bewaking paraat.quote:Op donderdag 20 augustus 2026 18:56 schreef JJ76 het volgende:
[..]
Helmond doet zijn naam weer eer aan.
Nou kan me er wel iets bij voorstellen als je fysiek belaagd wordt door nota bene een bezoeker. Voel je nog veilig? wil je nog op tv? Als Fabienne zelf niets dpet zal die er wel weer mee wegkomen. Altijd provoceren, treiteren maar net niet over randje. Bezoek het vuile werk laten opknappen.
Er staat toch nergens dat die niet de wacht is aangezegd. Neem aan dat zus meteen eruit gezet is.quote:Op vrijdag 21 augustus 2026 11:03 schreef Chanel5 het volgende:
[..]
Apart, dit laat je als programma toch niet gebeuren?, dat er iemand vertrekt door toedoen van het bezoek van een ander.
Zou eerder de andere twee de wacht aanzeggen.
De Meilandjes en klasse in 1 zinquote:Op vrijdag 21 augustus 2026 11:50 schreef Giggio het volgende:
past wel geheel in het straatje van SBS6
Gillis
Hanslers
e.e.a. Tokkie
jmmr dat de Bondgenoten langzaamaan aan het afglijden is naar een Tokkie-show
snap nu ook waarom de Meilandjes bye hebben gezegd tegen SBS - niet dat dit nu zulke innoverende TV was, maar die hadden naast het gegil nog enigszins klasse
Hoop dat Jan ook ziet dat 'zijn' show naar een dieptepunt qua niveau aan het zakken is en op e.o.a. manier kan ingrijpen
maar ja alles voor de kijkcijfers, maar op een gegeven moment gaat dit ook tegenwerken en haken kijkers ook af bij een trash-show
ja, kon het niet anders verwoordenquote:Op vrijdag 21 augustus 2026 11:57 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
De Meilandjes en klasse in 1 zin
Ach...in verhouding tot de rest wel jaquote:Op vrijdag 21 augustus 2026 12:05 schreef Giggio het volgende:
[..]
ja, kon het niet anders verwoorden
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |