Het zou ook kunnen dat hij tegen haar had gezegd dat ie een open relatie had?quote:Op zondag 14 juni 2026 15:27 schreef amaranta het volgende:
[..]
Mijn collega is nog vrijgezel ja. Derhalve zit zij op datingapps. Haar ex daarentegen is getrouwd.. maar dus ook op zoek.
Hij is getrouwd met de vrouw met wie hij destijds was vreemdgegaan overigens. En nu gaat hij bij zijn vrouw dus ook vreemd, of is dat in ieder geval voornemens. Tenzij zijn huidige vrouw het prima vindt dat hij er FWBs op nahoudt. Wat me ergens niks zou verbazen want zij wist destijds ook gewoon dat hij in een relatie zat en zij geen scrupules had als smerige homewrecker om er tussen te gaan zitten.
Maar mijn collega zegt… ik zou willen dat destijds iemand mij had gewaarschuwd dat hij vreemdging. Dus eigenlijk zou zij het tegen zijn huidige vrouw willen zeggen… maar denk niet dat zij nou de aangewezen persoon is in deze…
Destijds? Kan dat hij dat gezegd heeft. Maar ze zaten alledrie bij dezelfde vereniging. Dus de minnares kende mijn collega persoonlijk.quote:Op zondag 14 juni 2026 16:53 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Het zou ook kunnen dat hij tegen haar had gezegd dat ie een open relatie had?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik gebruik die van Apple, maar meer dan aangeven welke dag ik ongesteld ben geworden doe ik niet. Dan weet ik ongeveer welke dag ik het weer moet worden.quote:Op zondag 14 juni 2026 17:05 schreef FlyingFish het volgende:
Wat leesvoer voor wie zich verveelt vandaag. Een ethisch hacker heeft onderzoek gedaan naar verschillende cyclus-apps op android. Bedrijven kunnen hiermee oa gewoon als doelgroep 'vrouwen die gisteren seks hebben gehad' kopen. Best interessant leesvoer, maakt je weer even bewust van welke informatie je allemaal gratis weggeeft.
https://mickbeer.com/artikelen/menstruatie-apps-clue-flo-clover/
En dit als belangrijkste tip:
"Reset je advertentie-ID. Alle drie apps vragen die identifier. In de Android-instellingen onder Privacy kun je hem wissen, en je kunt gepersonaliseerde advertenties helemaal uitzetten"
Welke kast is het Nijna?quote:Op zondag 14 juni 2026 21:48 schreef Nijna het volgende:
Zo ik ben over, zit in mijn nieuwe flat, met de kinderen.
Geen gezeik meer gehad van die tokkie buur, we hebben ook niet op het fietspad gestaan hahaha.
Nu woensdag nog het bed voor de jongste en dan ben ik echt klaar qua inrichting denk ik.
Jongste is met vriendje op de fiets naar de McD, want dat is van hier maar 6 minuten fietsen.
De onder- of bovenbuur heeft al een half uur een soort muziekje op repeat wat ik half hoor, maar niet kan thuisbrengen.
Maar goed ik heb ook geen muziek of tv (krijg ik nog) aan, anders hoorde ik het denk ik niet.
Ik ben de hele dag bezig geweest en ik heb nog lang niet alles opgeruimd, er staan nog allemaal dozen, maar daar ga ik morgen maar weer mee verder.
En ik had een kast gekocht op marktplaats, die staat, maar nu zie ik bij ikea geen planken meer die erin passen en ik zou eigenlijk nog wel een paar planken erbij willen...
Het staat er zo kort tussendoor geschreven, maar is een hele verandering! Wat fijnquote:Op maandag 15 juni 2026 11:00 schreef Schanu het volgende:
Mijn 9 jarige ging vorige week voor de 1e keer sinds een jaar alle dagen naar school (alleen vrijdagmiddag houden we er nog af want dat trekt ze niet aan het einde van de week)Zo ongelooflijk trots op haar!
Kortom: ze wilden nietquote:Op maandag 15 juni 2026 12:40 schreef exode het volgende:
Wat ontzettend fijn Shanu!
Wij wilden dus een schilder laten komen in het nieuwe appartment van mijn moeder. 1 schilder kon pas in januari en de ander die vroeg......8.500 Euro. Ik denk dat die met bladgoud verft.
Het is alle muren en plafonds in een appartement van 60 vierkante meter. Ik vroeg nog of er een nulletje teveel stond maar dat was niet zo.
Dus we hebben een verfschema gemaakt. Worden drukke weken zo.
Hij zou avonden en weekenden komen.....die jongen doet dit naast zijn werk bij een schildersbedrijf.quote:
Ach nee toch Troelquote:Op maandag 15 juni 2026 15:01 schreef Troel het volgende:
Ze hebben mijn fiets in stukken gezaagd. Enige donorpotentie was de motor. En op een of andere manier kan ik niet stoppen met huilen omdat ik nog steeds in stukken lig.
Wat ontzettend kakquote:Op maandag 15 juni 2026 15:01 schreef Troel het volgende:
Ze hebben mijn fiets in stukken gezaagd. Enige donorpotentie was de motor. En op een of andere manier kan ik niet stoppen met huilen omdat ik nog steeds in stukken lig.
Nouja, het was niet veel soeps meer. Maar ik zou dus vandaag langs gaan om de sleutel van het slot te brengen, maar dat was dus niet eens meer nodig...quote:
Het is een pax kast, de planken die ik zoek zijn 57,5 x 71 cmquote:Op zondag 14 juni 2026 22:50 schreef Troel het volgende:
[..]
Welke kast is het Nijna?
En gefeliciteerd!
Voor de 75cm brede, 58cm diepe kast?quote:Op maandag 15 juni 2026 20:14 schreef Nijna het volgende:
[..]
Het is een pax kast, de planken die ik zoek zijn 57,5 x 71 cm
quote:Op maandag 15 juni 2026 15:01 schreef Troel het volgende:
Ze hebben mijn fiets in stukken gezaagd. Enige donorpotentie was de motor. En op een of andere manier kan ik niet stoppen met huilen omdat ik nog steeds in stukken lig.
Heel lief, maar mijn ouders gaan deze week waarschijnlijk al even langs, heb nog wat nodig.quote:Op maandag 15 juni 2026 20:20 schreef exode het volgende:
Ik ga maandag met mijn moeder naar de Ikea Nijna moet ik even kijken voor je? Kan even naar de koopjeshoek lopen, je weet maar nooit.
Ooh, dus hij zou al naar het oud ijzer. Dan had ik ‘t een beetje verkeerd begrepen. Maar ik snap dat het niet leuk voelt hoor!quote:Op maandag 15 juni 2026 16:47 schreef Troel het volgende:
[..]
Nouja, het was niet veel soeps meer. Maar ik zou dus vandaag langs gaan om de sleutel van het slot te brengen, maar dat was dus niet eens meer nodig...
En mijn stomme ik ging ervan uit dat ie gewoon in 1 stuk naar oud ijzer ging
Hij is net 12 inderdaad. Een lange slanke aldus de kinderarts.quote:Op dinsdag 16 juni 2026 13:15 schreef vencodark het volgende:
@:exode Jouw zoon is nog geen of amper 12 toch?
Lange knul sowieso!
Mijn broer gaat 's avonds steeds opruimen bij mijn moeder en stuurt me bijna dagelijks foto's van tekeningen, knutsels en oude foto's van mij.quote:Op dinsdag 16 juni 2026 14:38 schreef Kyara het volgende:
Dat is lang voor zijn leeftijd.
Spannende periode Mush. Heeft hij er een goed gevoel over?
Ik ging de zolder opruimen. En vond een doos vol oude foto's. Trip down memory laneAlleen de zolder schiet wat minder op zo.
Oude foto'squote:Op dinsdag 16 juni 2026 14:38 schreef Kyara het volgende:
Dat is lang voor zijn leeftijd.
Spannende periode Mush. Heeft hij er een goed gevoel over?
Ik ging de zolder opruimen. En vond een doos vol oude foto's. Trip down memory laneAlleen de zolder schiet wat minder op zo.
Klopt, hij zit in de 4e maar eerder hadden ze hier geen toetsweken. Wel toetsen en ze konden ook blijven zitten, maar geen toetsweek zoals vanaf de 4e.quote:Op dinsdag 16 juni 2026 19:01 schreef laziness het volgende:
Herkansingen zijn pas in de bovenbouw meestal.
Mijne heeft deze week toetsweek en dan is het klaar.
Hij is dit keer wel iets eerder begonnen met leren. Toen mentor zei dat hij alles goed moest bijhouden is hij daar wel mee gestart (want dan is het pas waar, niet als wij het zeggenquote:Op dinsdag 16 juni 2026 18:57 schreef Mushanga71 het volgende:
Ik bewaar ook spullen waar een herinnering aan zit, Kyara, maar kan ook heel goed weggooien. Kak van die kleding! Maar kinderen he, ze vinden iets mooi, willen het hebben om het vervolgens niet te dragen. Check, maar dan bij zoon met schoenen![]()
Ja, bizar toch Phaidra? Ze hebben nu een aantal weken waarin ze uit hun neus mogen vreten en nog wat verplichte activiteiten. Had best wat later gemogen allemaal. Dus jouwe moet en de toetsen nog maken en nog eens de herkansingen (hopelijk niet)? Mooi geregeld, hebben ze toch meer tijd om te leren want dat is ook gewoon zo nodig.
Zoon weet niet wat ie wil. Havo, blijven zitten en opnieuw 4VWO maar het liefst gewoon over. Ook met dit is het een twijfelkontMijn moeder noemde mij vroeger al de eeuwige twijfelaar. Nou, ik heb er ook een. Appels en bomen zullen we maar denken
![]()
Ooh, wat gaaf van Team NL!Wel zwaar, met de zondag erbij, al is 10 weken ook niet elke week, maar toch. En een van de andere dagen (tijdelijk) laten vallen? School is belangrijk maar socializen ook. Mijne is daar sinds kort mee bezig, eindelijk
School lijkt hier soms wel bijzaak, wil niet altijd snappen dat het zijn toekomst is. Is ook best wel abstract voor een puberbrein, denk ik, want heee, ik kan ook NU de stad in dus wat boeit mij MORGEN dan. Zoiets.
Hoe staat jouw zoon ervoor met leren voor zn toetsen? Mijne nam zich voor op tijd te beginnen. Guess what
Oh ja, hier zeggen ze 1,5 uur per dag. Hij heeft niet eens 1,5 uur per dag over op de meeste dagen, maar als hij dat wel heeft, redt hij het net zo goed niet.quote:Op dinsdag 16 juni 2026 19:29 schreef amaranta het volgende:
Ik verwacht dat zoon blijft zitten. Zonde. Maar dat is de prijs die je betaalt als je een jaar lang geen kont doet.
Volgens z’n mentor zou hij dagelijks thuis 2 uur moeten werken.
Hij komt thuis, gooit z’n tas in de gang en pakt hem smorgens weer om naar school te gaan.
Dus die 2 uur haalt ie misschien net als je alle minuten bij elkaar optelt![]()
Ondertussen heeft dochter haar eerste jaar afgesloten met summa cum laude cijferlijst.
2 extremen dus
Dat is ook zeker zo. Het is meer de combi dat hij nu al niet efficiënt gebruik maakt van studietijd (andere prioriteiten, want puber) en hij vaak de weekenden gebruikt om dan achterstand in te halen. Dat moet hij dus echt beter plannen, anders lukt dat niet zomaar meerquote:Op dinsdag 16 juni 2026 20:16 schreef laziness het volgende:
@:Phaidra 10 zondagen op 40 schoolweken is nog te overzien toch? Maar klinkt wel als een druk programma sowieso. Wel een hoog niveau, om die drive te hebben is ook een geweldige eigenschap!
Lijkt me heel frustrerend Amaranta als het er wel in zit maar je ‘m gewoon niet in beweging krijgt.
Kind heeft als ie geen gekke dingen doet deze week een magna cum laude cijferlijst. Deels motivatie, deels het komt gemakkelijk.
Volgens onze zoon is dat gewoon een feature binnen Magisterquote:Op dinsdag 16 juni 2026 21:57 schreef Mushanga71 het volgende:
Das zo'n beetje de routine van mijne, Deepfreeze, behalve dat ie tussen 2 toetsen op school blijft en leert, soort van. Alleen haalt ie dan niet altijd voldoendesHij heeft tot op het cijfer achter de komma uitgerekend wat ie minimaal moet halen om over te gaan. Hij heeft er écht zin in
![]()
Ik weet niet of hij hiermee een NOC-NSF-status kan krijgen (groepsspringen is geen olympische discipline). Dat is nodig voor toelating. Hij zou dan wel van school moeten wisselen en ik denk dat hij dát er toch net niet voor overheeft. Maar we zien welquote:Op dinsdag 16 juni 2026 23:00 schreef Kyara het volgende:
Wat gaaf @:Phaidra Hopelijk kan hij prioriteiten gaan stellen. Als hij meer gaat trainen komt hij wellicht ook in aanmerking voor een Topsportklas? Is dat iets wat hierop kan volgen?
Bij oudste start morgen de toetsweek. Hier 4 periodes en 3 toetsweken (een periode wordt afgesloten met een projectweek ipv een toetsweek). Het wordt voor hem nog even spannend maar het scheelt dat de spannendste toets deze week is. Volgende week vooral de vakken die hem sowieso wel goed afgaan.
De meiden hebben volgende week ook toetsweek maar die maken alleen de cito-achtige toetsen.
Hier gebruikt de oudste een externe app, daar log je in met je magister account. Was ik niet 100% blij mee, want die data ligt dan opeens ook buiten magister. Wie weet wat ze daarmee doen.quote:Op woensdag 17 juni 2026 08:41 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Volgens onze zoon is dat gewoon een feature binnen Magister. Niks uitrekenen, gewoon Magister openen op het juiste tabblad...
De cultuur is zeker wel veranderd, gelukkig. Bij turnen is er niet echt een middenweg. Het is 1x per week recreatief 1 uurtje of minimaal 13 uur voor selectie (oplopend naar 30 voor topsport).* De meeste die stoppen met de selectie gaan ook totaal iets anders doen, want recreatief is dan gewoon niet leuk meer. Met topsport doe je dus automatisch mee met landelijke wedstrijden, bij de wedstrijdsport is het eerst regionaal en bij hoge scores door naar landelijk. En hij doet het gelukkig ook echt omdat hij er plezier uit haalt.quote:Op woensdag 17 juni 2026 00:23 schreef FlyingFish het volgende:
Phaidra, wat is het nut van al 5 dagen per week trainen als je uiteindelijk de laatste stap richting topsport niet wil zetten? Dan kun je toch beter gewoon 2 dagen hobby-trainen… Daar zou ik als ouder die kind er heen moet brengen iig voor kiezen. Zelfs al wordt het niets, dan is het nog een mooie ervaring geweest voor hem. (Tenminste, als de cultuur een beetje is veranderd tov die docu een paar jaar geleden…). 1 zondag per maand is te overzien en je kunt er altijd consequenties aan hangen als het ten koste van school blijkt te gaan.
Nog een verlatevoor Schanu en 5 dagen school! Fijn dat de overstap zo goed is uitgepakt! Hopelijk geeft dat jullie ook iets meer ademruimte.
Ik heb die term hier geleerd juist omdat hij door andere werd/wordt gebruiktquote:Op woensdag 17 juni 2026 08:44 schreef oh-oh het volgende:
@:Schanu jij gebruikt de term loedermoeder wel vaker geloof ik en je weet net zo goed als ik dat dat nergens voor nodig is...
Als je het maar niet zelf gaat gelovenquote:Op woensdag 17 juni 2026 09:11 schreef Schanu het volgende:
[..]
Ik heb die term hier geleerd juist omdat hij door andere werd/wordt gebruiktMeer ook juist als grapje
Magister > Cijfers > Alle Cijfers > en dan inderdaad naar links swipen om per periode te kijken en op hoeveel punten ze in totaal staan.quote:Op woensdag 17 juni 2026 08:41 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Volgens onze zoon is dat gewoon een feature binnen Magister. Niks uitrekenen, gewoon Magister openen op het juiste tabblad...
Rekende hij het maar zelf uit, dan leerde hij er nog wat van.
Oh nee hoor, ik denk dat dit veel ouders wel eens overkomt. Het is gewoon soms lastig inschatten, helemaal als er geen koorts (meer) is. Het is ook niet dat ze slechter is geworden van dat ochtendje schoolquote:Op woensdag 17 juni 2026 09:24 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Als je het maar niet zelf gaat geloven. Ik ben ook team 'eerst proberen, naar huis kan altijd nog' en vaak gaat dat prima en hoor je niks meer.
Als hij toegelaten wordt, kunnen we inderdaad altijd in gesprek gaan met de nieuwe mentor volgend jaar om te kijken wat mogelijk isquote:Op woensdag 17 juni 2026 09:28 schreef Tink89 het volgende:
Phaidra, niet op elke loot-school is een status nodig voor toelating. En je kunt ook op de huidige school het gesprek aan. Topsporters hier hoeven geen gym, levensbeschouwing en nog iets (ik weet niet meer wat) te doen om die uren op school te gebruiken voor huiswerk voor andere vakken. Zou zoiets niet bespreekbaar zijn?
Ik moest vanochtend op school alweer mijn dochter van me afpellen. De juf moest haar fysiek tegenhouden omdat ze achter me aan wil/om me heen geklemd zit. Ze wil echt niet meer. En ik hield me groot, maar daarna brak ik op de fiets naar huis. Het is nog 3,5 week tot de vakantie, maar dit begint zo wel een flinke wissel te trekken op ons gezin. Volgend jaar gelukkig wel een fijne juf, maar diagnostiek en hulp komt pas in oktober en ons meisje lijkt elke dag een beetje minder blij. Met vriedinnetjes spelen en sporten enzo gaat goed, maar ze is 'zo moe mama'. Het laatste wat ze elke dag zegt voor ze in slaap valt is 'ik wil niet meer naar school' en het eerste wat ze gilt als ze 's ochtends haar ogen open doet is 'IK GA NIET!'.
En ja, we hebben al eindeloos veel gesprekken gehad op school, met de juf, de ib'er, de bovenschoolse hb-specialist, met de externe hb-gespecialiseerde orthopedagoog... maar er lijkt niets echt te helpen.
Ik denk dat het iets anders is. Ik heb het niet gezien, maar hij kan volgens mij echt zien welk cijfer nodig is met de weging van de laatste toets om op een voldoende uit te komen.quote:Op woensdag 17 juni 2026 09:50 schreef vencodark het volgende:
[..]
Magister > Cijfers > Alle Cijfers > en dan inderdaad naar links swipen om per periode te kijken en op hoeveel punten ze in totaal staan.![]()
Bedoel je dat?
Onze zoon zit nu op 55 punten, dat wordt nog een spannende uitslag na die toetsweek.
Man wil perse dat hij zich inzet voor het vwo want in principe kan hij dat wel. Ik neig al naar havo want dat gaat hem waarschijnlijk makkelijker af.
De beoordeling vwo en havo scheelt zoveel als je die toetsen naast elkaar legt.
Het is wel zonde als je zakt van niveau omdat je weinig moeite hebt gedaan en laks bent geweest.
En dat is waarom mijn man hem door wil laten gaan.
Toon die inzet! Maar ja…![]()
Wij zien de cijfers in SOM pas op maandag, een week later dan T ze ziet.quote:Op woensdag 17 juni 2026 10:23 schreef laziness het volgende:
Elke school richt magister anders in denk ik want hier geen totaal aantal punten te zien. Kind rekent altijd zelf met de rekenmachine voor totaal gemiddelde etc.
Het zal wel. Ik kijk sowieso nooit in magister want hij vertelt me alle cijfers zodra ze binnen zijn.
Ze hebben dat aangepast een paar maanden geleden. Nieuwe cijfers zijn zichtbaar vanaf 17:00uur omdat kinderen echt onrustige dagen hadden met onvoldoendes die onder schooltijd en huiswerk leren gepubliceerd werden.
Ik heb het over publicatie voor de leerlingen.quote:Op woensdag 17 juni 2026 10:32 schreef Vicky het volgende:
[..]
Wij zien de cijfers in SOM pas op maandag, een week later dan T ze ziet.
En dit. Maar dus zagen we ook de toetscijfers nog niet terwijl we moesten aanmelden voor herkansingenquote:Op woensdag 17 juni 2026 10:32 schreef Vicky het volgende:
[..]
Wij zien de cijfers in SOM pas op maandag, een week later dan T ze ziet.
Wij hebben sinds dit schooljaar helemaal geen toegang meer tot de cijfers. Alleen 1 week nadat alle toetsen zijn nagekeken kunnen we dat inzien en na die week zijn ze ook weer weg. Het enige dat ik jammer vind is dat ik niet het gemiddelde kan inzien, om een beetje te bepalen welk vak aandacht nodig heeft. Maar verder ook helemaal prima dat we geen directe inzage hebben. Voor de leerlingen worden cijfers ook alleen nog op vaste tijden gepubliceerd, ik weet even niet meer hoe ze dat hebben ingericht.quote:Op woensdag 17 juni 2026 10:23 schreef laziness het volgende:
Elke school richt magister anders in denk ik want hier geen totaal aantal punten te zien. Kind rekent altijd zelf met de rekenmachine voor totaal gemiddelde etc.
Het zal wel. Ik kijk sowieso nooit in magister want hij vertelt me alle cijfers zodra ze binnen zijn.
Ze hebben dat aangepast een paar maanden geleden. Nieuwe cijfers zijn zichtbaar vanaf 17:00uur omdat kinderen echt onrustige dagen hadden met onvoldoendes die onder schooltijd en huiswerk leren gepubliceerd werden.
Is hier ook pas na het weekendquote:Op woensdag 17 juni 2026 10:37 schreef laziness het volgende:
[..]
Ik heb het over publicatie voor de leerlingen.
En donderdag is vaak toch al de drukste dagquote:Op woensdag 17 juni 2026 17:31 schreef exode het volgende:
Pffff, krijg net mail van de BSO dat ze te weinig personeel voor morgen hebben en het vriendelijk verzoek om je kind af te melden zodat ze eventueel deels open kunnen blijven. Bij onvoldoende afmeldingen, sluiten ze morgen volledig.
Nou meld ik Juul al vrij vaak af in een maand maar morgen kan ik echt niet. Mocht ze toch thuis zijn dan zet ik haar maar voor de tv of zo denk ik.
Het is al een tijd erg onrustig op de BSO met 3 verschillende coordinatoren in een half jaar tijd, veel invallers, veel vaste krachten die weg zijn gegaan.
En ondertussen maar vet betalen zeker?quote:Op woensdag 17 juni 2026 17:31 schreef exode het volgende:
Pffff, krijg net mail van de BSO dat ze te weinig personeel voor morgen hebben en het vriendelijk verzoek om je kind af te melden zodat ze eventueel deels open kunnen blijven. Bij onvoldoende afmeldingen, sluiten ze morgen volledig.
Nou meld ik Juul al vrij vaak af in een maand maar morgen kan ik echt niet. Mocht ze toch thuis zijn dan zet ik haar maar voor de tv of zo denk ik.
Het is al een tijd erg onrustig op de BSO met 3 verschillende coordinatoren in een half jaar tijd, veel invallers, veel vaste krachten die weg zijn gegaan.
quote:Op woensdag 17 juni 2026 17:31 schreef exode het volgende:
Pffff, krijg net mail van de BSO dat ze te weinig personeel voor morgen hebben en het vriendelijk verzoek om je kind af te melden zodat ze eventueel deels open kunnen blijven. Bij onvoldoende afmeldingen, sluiten ze morgen volledig.
Nou meld ik Juul al vrij vaak af in een maand maar morgen kan ik echt niet. Mocht ze toch thuis zijn dan zet ik haar maar voor de tv of zo denk ik.
Het is al een tijd erg onrustig op de BSO met 3 verschillende coordinatoren in een half jaar tijd, veel invallers, veel vaste krachten die weg zijn gegaan.
Goede prioritering. Eerst de hekjes, dan de keuken. Velen hadden het andersom gedaanquote:Op woensdag 17 juni 2026 19:05 schreef oh-oh het volgende:
Mijn hekjes staan, en ik ben er zo blij mee.
Nu moet ik een keuken gaan shoppen snel, dan komen ze die in september erin knallen!
Het was een grapje. Het stond er gewoon zo leuk. De hekjes zijn er, dus nu kan de keukenquote:Op woensdag 17 juni 2026 19:28 schreef oh-oh het volgende:
Nou ja, de keuken daar konden we pas voor gaan kijken als de auto weer verzekerd was, dat zijn we maandag dus gaan doen, plus dat het hele andere werkzaamheden zijn, dit was een tussendoor klusje waar wel even twee man mee aan de slag konden.
Het klusbedrijf heeft het echt enorm druk.
Als ik voor een kant en klare keuken kies kan dat in september met een beetje mazzel gedaan worden.
De badkamer kan pas in de winter dus die schuif ik zelf liever door naar volgend jaar dan.
Dus het heeft niet echt iets met prioriteiten te maken.
Van mij mag het allemaal morgen gedaan worden maar net als in NL zijn er gewoon wachttijden en kiezen wij bewust voor een Nederlands bedrijf.
Als onze bso dicht ging wegens personeelstekort kregen we die dag altijd terug.quote:Op woensdag 17 juni 2026 18:20 schreef Troel het volgende:
[..]
En ondertussen maar vet betalen zeker?
En was er ooit mogelijkheid om die dag opnieuw in te zetten?quote:Op woensdag 17 juni 2026 22:09 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Als onze bso dicht ging wegens personeelstekort kregen we die dag altijd terug.
Nee natuurlijk niet dat kon nooitquote:Op woensdag 17 juni 2026 23:58 schreef hilliebillie het volgende:
[..]
En was er ooit mogelijkheid om die dag opnieuw in te zetten?
Dat was echt een wassen neus iddquote:
Wat fijn dat er zoveel hulp isquote:Op donderdag 18 juni 2026 08:38 schreef Nijna het volgende:
Ik weet niet wat voor genre de bovenbuur (denk ik) luistert... maar gisteravond stond de muziek al hard en nu ook weer...
Beetje kerkachtig.
Ik heb sinds gisteren een tv, mijn ouders komen vandaag met nog wat Ikea zooi en dan hoop ik dat ik nog wat meer kan uitpakken.
Echt fijn, zoveel lieve mensen om me heen die hebben geholpen met het hele project!
De een met poetsdoek, de ander klussend, weer een ander had nog spulletjes over of hielp me uitpakken.
Nee het is geen piano.quote:Op donderdag 18 juni 2026 08:55 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Wat fijn dat er zoveel hulp is. Je hebt het ook razensnel gedaan allemaal!
Is het geen pianospel? Onze buurman heeft een vleugel staan en als hij speelt kunnen wij ook meeluisteren. Hij speelt ook orgel in verschillende kerken, dus hij kan het gelukkig wel goed.
De muziek was geen piano, bijzonder Sasha in de vriezer, lijkt me ook een raar idee...quote:Op donderdag 18 juni 2026 11:33 schreef oh-oh het volgende:
Lekker Nijna!
Is de muziek storend?
Wij hadden een dame die pianoles gaf en een vleugel in haar appartement had staan, die speelde prachtig, dat was echt genieten altijd.
Nou, ik heb een online afspraak met Ikea om die keuken te doen.
En ze komen Sasha vanmiddag ophalen voor crematie.
Ja, die ligt nog in de vriezer want ik wist maar niet of ik haar wilde begraven of cremeren zoals de rest.
Toch maar voor dat laatste gekozen.
Waarom niet? Je hebt er nu misschien wel juist tijd voor en kunt het wellicht als uitlaatklep gebruiken>?quote:Op donderdag 18 juni 2026 11:57 schreef Nijna het volgende:
[..]
Nee het is geen piano.
Ik heb een saxofoonmaar die ga ik maar niet gebruiken hier.
Speel toch al een tijd niet meer. Misschien ooit.
Ik weet niet of mijn buren (flat) daar blij van zouden worden en ik denk dat ik het ook niet zo goed durf.quote:Op donderdag 18 juni 2026 12:55 schreef Troel het volgende:
[..]
Waarom niet? Je hebt er nu misschien wel juist tijd voor en kunt het wellicht als uitlaatklep gebruiken>?
Mam heeft een electrische die hoor je alleen in de hoofdtelefoon als deze aangesloten isquote:Op donderdag 18 juni 2026 13:54 schreef Nijna het volgende:
[..]
Ik weet niet of mijn buren (flat) daar blij van zouden worden en ik denk dat ik het ook niet zo goed durf.
Al een paar jaar niet gespeeld en de laatste keer dat ik het probeerde kreeg ik er amper geluid uit.
Ik ben ook niet ala candy dulfer, het is meer het niveau van altijd is kortjakje ziek enzo
De manier om een praatje te maken met je buren en je voor te stellen. "O ja, ik speel saxofoon, maar als jullie er last van hebben, geef het alsjeblieft aan!"quote:Op donderdag 18 juni 2026 13:54 schreef Nijna het volgende:
[..]
Ik weet niet of mijn buren (flat) daar blij van zouden worden en ik denk dat ik het ook niet zo goed durf.
Al een paar jaar niet gespeeld en de laatste keer dat ik het probeerde kreeg ik er amper geluid uit.
Ik ben ook niet ala candy dulfer, het is meer het niveau van altijd is kortjakje ziek enzo
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Als we niet hoeven te verven zouden we in theorie haar 4 juli kunnen verhuizen maar als we het echt goed willen doen, een week later.
Ik ben wel blij als ik niet hoef te verven overigens, dat scheelt een hoop tijd!
Nee joh, hoe kom je daar bij?quote:Op donderdag 18 juni 2026 15:48 schreef oh-oh het volgende:
Huh, januari, het is nu juni?
Gewoon eventjes boem meer dan een half jaar uitstel?
Wat vraagt diegene in januari dan?quote:Op donderdag 18 juni 2026 16:14 schreef exode het volgende:
[..]
Nee joh, hoe kom je daar bij?
Er zijn 2 schilders langs geweest, 1 kon volgende week al maar vroeg 8500 Euro en de ander zei meteen al dat hij pas in januari kon.
Het is ook niet een 'normale' prijs, maar een 'wat de gek ervoor geeft' prijs, voor mensen in nood die snel een schilder nodig hebben.quote:Op donderdag 18 juni 2026 16:19 schreef vencodark het volgende:
[..]
Wat vraagt diegene in januari dan?
¤8500 is echt veeeel. Wat moet er allemaal gedaan worden dan?
Snel, morgen alweer terug. Wij moesten bijna een week wachten volgens mij. Fijn dat dat allemaal is geregeld.quote:Op donderdag 18 juni 2026 15:51 schreef oh-oh het volgende:
Sasha is opgehaald, hele aardige man was dat, sprak Engels.
Morgen wordt ze terug gebracht, en ik heb een matching urn voor Barry meebesteld, die zat nog in een plastic dingetje want die ging een week voor mijn verhuizing dus die heb ik zo maar ingepakt.
![]()
Mijn vader heeft gisteren ook een steen op zijn graf gekregen, ik zie een thema
De muren en plafonds, appartement is 50 vierkante meter. Het is inderdaad gewoon een 'die vrouw is vast wanhopig dus ik vraag lekker waar ik zin in heb' prijs.quote:Op donderdag 18 juni 2026 16:19 schreef vencodark het volgende:
[..]
Wat vraagt diegene in januari dan?
¤8500 is echt veeeel. Wat moet er allemaal gedaan worden dan?
Snap dat het het fijnste is inderdaad als alles meteen gedaan is. Dan is de ruimte leeg en is het daarna ook klaar. Maar dit is een goede middenweg lijkt me. Als het voor nu oké is. En dan in januari alles netjes makenquote:Op donderdag 18 juni 2026 16:25 schreef exode het volgende:
[..]
De muren en plafonds, appartement is 50 vierkante meter. Het is inderdaad gewoon een 'die vrouw is vast wanhopig dus ik vraag lekker waar ik zin in heb' prijs.
Die andere vraagt 2000 Euro en doet dan ook meteen 2 deuren en een aantal plinten en plakt en dekt alles af en verschuift spullen indien nodig.
Die kan dus pas in januari, dat wilden we eigenlijk niet. Maar het is voor iedereen beter om dat toch maar te doen.
Ik heb me al even voorgesteld, maar die sax niet genoemd. Ik heb nu ook niet heel erg de behoefte om te gaan toeteren, maar mocht t weer beginnen te kriebelen dan kan ik dat altijd doen natuurlijk.quote:Op donderdag 18 juni 2026 14:52 schreef Troel het volgende:
[..]
De manier om een praatje te maken met je buren en je voor te stellen. "O ja, ik speel saxofoon, maar als jullie er last van hebben, geef het alsjeblieft aan!"
Als je al weet dat je het wilt verven, is meteen doen (zeker het plafond) natuurlijk het fijnste.quote:Op donderdag 18 juni 2026 20:15 schreef oh-oh het volgende:
Als het netjes is hoeft het toch ook gewoon niet meteen gedaan te worden @:exode?
Ik heb hier ook niet geschilderd maar ga dat wel nog doen als de hele verbouwing achter de rug is.
Of laten doen, ik zie wel.
Nou Sasha is opgehaald en morgen brengen ze haar weer naar huis.
Ik zit die opening van het Obama center te kijken.
Potverdorie wat kan die Michelle speechen he.
Fenomenaal die vrouw.
En veel beter dan haar man
Cashstuffing is gewoon de voorloper van de digitale geldpotjes. Het loon verdelen over verschillende potjes/envelopjes.quote:Op donderdag 18 juni 2026 22:24 schreef LauriLynne het volgende:
Ik kwam op youtube een filmpje van cashstuffing tegen en ik ben een beetje verward.
Wie kent dit en wat is de nut hiervan? Anders dan tijdverdrijf? dobbelen om geld te verdelen over allerlei challenges.
Ik zag vooral een boel geschuif en gedoe met geld.
Wat mis ik? Wie kan het mij uitleggen?
Voor de likes en views!quote:Op vrijdag 19 juni 2026 07:38 schreef Deepfreeze het volgende:
De term cashstuffing ken ik niet, maar potjes maken is toch al iets heel ouds? Alleen waarom je dat dobbelen???
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zoon kwam doodmoe thuis en hij flikkerde in de VIPlounche van een trapje dus die heeft nu last van zn been. Maar het was een fantastische ervaring (al vond ie Iron Maiden beter) en is hij superblij dat hij er toch heen is geweest.
Luchtvochtigheid in huis is nu 76% en das eigenlijk amper te doen. Heb het er benauwd van
If they say
Why, why, tell her that it's human nature...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Laat je doroverwijzen naar een reumatoloog. Er zijn wel degelijk onderzoeken waarbij artrose opgespoord kunnen worden, maar daar heb je een specialist voor nodig.quote:Op vrijdag 19 juni 2026 08:39 schreef Schanu het volgende:
Ik was gisteren bij de huisarts, het lijkt erop dat ik artrose heb maar tegelijkertijd kunnen ze dat niet met zekerheid vaststellen want foto's zeggen weinig en maken ze dus niet.
Komt door het gezelschapquote:Op vrijdag 19 juni 2026 09:43 schreef Mushanga71 het volgende:
Maar het was een fantastische ervaring (al vond ie Iron Maiden beter) en is hij superblij dat hij er toch heen is geweest.
quote:Op vrijdag 19 juni 2026 10:15 schreef Kyara het volgende:
@:Schanu@Schanu en dit is wat ik ook in wilde brengen. Er is een reden waarom mensen ziek worden in hun vakantie. Ik vind dit een heel goed advies, breng ik kaart waar jij behoefte aanhebt!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
Bedankt voor de tip! Maar zou dat mogelijkheden bieden? De boodschap was namelijk dat er niet zoveel aan te doen is en dat ik vooral zelf moet proberen mijn spieren te versterken en meer te bewegen. Als dat hoe dan ook de uitkomst is, dan maakt het uiteindelijk niet zoveel uit of artrose echt wordt vastgesteld, mijn inziens.quote:Op vrijdag 19 juni 2026 10:41 schreef Troel het volgende:
[..]
Laat je doroverwijzen naar een reumatoloog. Er zijn wel degelijk onderzoeken waarbij artrose opgespoord kunnen worden, maar daar heb je een specialist voor nodig.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mush, wat een hoge luchtvochtigheid, geen wonder dat je benauwd bent![]()
Oh-oh, dan had je de slaap vast nodig, en heerlijk zo'n koel huis als het buiten warm is!
Kyara, hopelijk gaan de toetsen van je zoon goed vandaag! Die coopertest hadden wij vroeger ook, dat is wel heel intensief in deze hitte![]()
Exode, heel veel plezier in de Efteling!Hopelijk is het te doen met de warmte.
Absoluutquote:
Een huisarts die stelt dat het niet vastgesteld kan worden, weet niet waar hij het over heeft. Alleen dat al is reden genoeg voor een doorverwijzing toch?quote:Op vrijdag 19 juni 2026 11:53 schreef Schanu het volgende:
[..]
Bedankt voor de tip! Maar zou dat mogelijkheden bieden? De boodschap was namelijk dat er niet zoveel aan te doen is en dat ik vooral zelf moet proberen mijn spieren te versterken en meer te bewegen. Als dat hoe dan ook de uitkomst is, dan maakt het uiteindelijk niet zoveel uit of artrose echt wordt vastgesteld, mijn inziens.
Ze zei niet zozeer dat het niet vastgesteld kan worden, sorry dat was slechte woordkeus van mij, maar dat ze niet (snel) aan foto's doen omdat het niet altijd wat zegt. Iemand met veel slijtage kan nergens last van hebben terwijl iemand met weinig slijtage heel veel pijn heeft, was haar voorbeeld. Dus het ging niet om het vaststellen of het artrose is, maar in dat geval kijken hoe gevorderd het al zou zijn zeg maar. Ik denk dat mijn klachten misschien ook niet erg genoeg zijn. Want mijn heup is weliswaar stram als ik uit bed kom, maar stijfheid in mijn handen heb ik alleen als ik fijne motoriek gebruik en niet na rust. Dat laatste verwacht je juist wel bij artrose. Maar ik zal er zeker eens induiken. En meer bewegen, want dat stond toch al op mijn planningquote:Op vrijdag 19 juni 2026 14:41 schreef Troel het volgende:
[..]
Een huisarts die stelt dat het niet vastgesteld kan worden, weet niet waar hij het over heeft. Alleen dat al is reden genoeg voor een doorverwijzing toch?
En ook al is er niets aan te doen: wie zegt dat het dat is? Los daarvan ben ik, zeker als het om dit soort zaken gaat, voorstander van een diagnose.
Ze vinden het ok. Maar ook wel raar en het was ook wel een beetje een rommelweek met nog wat geklus hier en daar.quote:Op vrijdag 19 juni 2026 07:38 schreef Deepfreeze het volgende:
Hier de laatste 2 toetsen vandaag en daarmee om 12 uur klaar met de leerdingen van dit schooljaar.
De term cashstuffing ken ik niet, maar potjes maken is toch al iets heel ouds? Alleen waarom je dat zou dobbelen???
@:Nijna fijn dat de planken passen! Zo wordt het echt je eigen plekje. Voelt dat voor de meiden ook goed?
Een beleving! Dagje dierentuin? Pretpark?quote:Op vrijdag 19 juni 2026 21:30 schreef TolstoiFan het volgende:
Simon is over 2 weken jarig en hij wordt dan 9. We hebben echt geen idee wat we hem moeten geven.... Hij weet zelf ook weinig, behalve Lego. Hij doet alleen al een tijdje erg weinig met zijn Lego.... En dan is er nog familie en een kinderfeestje, die ook allemaal tips willen voor een cadeau..... HELP
Op vrijdag 19 juni 2026 21:30 schreef TolstoiFan het volgende:
Je bent hen toch niet gaan brengen? Ze wachten maar.quote:Op zaterdag 20 juni 2026 11:07 schreef Mushanga71 het volgende:
Ik kom zelf ook nooit verder dan lego, Tolstoi. Mijn dochter wilde voor kleinzoon magnetic tiles. Die had ik vorig jaar ook gegeven maar hij speelt er veel mee maar kon niet groter bouwen. Nu welWeet niet tot welke leeftijd dat is. Oh, volgens google tot een jaar of 10-12. Dan ist misschien zonde.
Zoon is met vrienden naar comic con in Utrecht. Had ik hem gedropt bij het station, belt ie even later, er rijden geen treinen tot 11.15 uur...
Dus, hallooo me time![]()
Nee joh! Ze zijn er inmiddels en anders hadden ze echt pech gehadquote:Op zaterdag 20 juni 2026 11:50 schreef livelink het volgende:
[..]
Je bent hen toch niet gaan brengen? Ze wachten maar.
Wat een onderneming... Hij zal toch niet de enige zijn die die toets heeft en afhankelijk is van het ov?quote:Op zaterdag 20 juni 2026 11:54 schreef livelink het volgende:
Mijn zoon heeft woensdag een toets in Eindhoven. En dan is er ook de ov-staking![]()
Dus nu gaat hij eerst 40 km. fietsen naar een klasgenoot die in Oss woont en dan met haar met de auto naar Eindhoven.
Moeten vertrouwen op het OV is niet altijd heel fijn.
Ik hoop wel dat ze de zaal een beetje kunnen verkoelen. Lijkt me anders wel zwaar voor spelers en publiek.quote:Op zondag 21 juni 2026 06:32 schreef Ynske het volgende:
Vandaag mag de kleine man weer optreden. In de musical Hand en Grietje
Dat had echt jaaaaaren eerder gemoeten iddquote:Op zondag 21 juni 2026 13:11 schreef oh-oh het volgende:
Nou, zometeen misschien het moment dat Jetten excuses gaat aanbieden aan de Molukse gemeenschap, live op tv.
Oprecht zuur dat mijn vader dit nooit zal horen, ondanks dat wij niet afstammen van de KNIL militairen.
Hij heeft zich zijn hele leven in NL ingezet voor erkenning...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.S. 2014
J. 2016
Nah, zwembad is te koudquote:Op maandag 22 juni 2026 19:05 schreef Mushanga71 het volgende:
Ligt iedereen met dr kont int zwembad ofzo?
Tis stil. Tis warm. Tis meh.
Er moet ook gewerkt worden.. helaas zat ik van 8.30 tot 17.00 op kantoor (in de airco)quote:Op maandag 22 juni 2026 19:05 schreef Mushanga71 het volgende:
Ligt iedereen met dr kont int zwembad ofzo?
Tis stil. Tis warm. Tis meh.
Kom maar in de mijne hoor... 30 graden 🥰quote:
Yup. Werken in de huishouding vanmorgen was ook geen lolletje.quote:Op maandag 22 juni 2026 19:43 schreef Vicky het volgende:
[..]
Er moet ook gewerkt worden.. helaas zat ik van 8.30 tot 17.00 op kantoor (in de airco)
Oh bah!quote:Op maandag 22 juni 2026 19:48 schreef vencodark het volgende:
[..]
Yup. Werken in de huishouding vanmorgen was ook geen lolletje.![]()
En in de kantine evenmin! 30 graden.
Ieuwquote:Op maandag 22 juni 2026 19:48 schreef vencodark het volgende:
[..]
Yup. Werken in de huishouding vanmorgen was ook geen lolletje.![]()
En in de kantine evenmin! 30 graden.
Ik vind een zwembad te nat, eigenlijk en dan boeit de temperatuur me niet echtquote:
Lekker!quote:Op maandag 22 juni 2026 20:03 schreef PoesInDoos het volgende:
Fryslân had geluk vandaag, het werd max 23 graden. Heb nu alle ramen en deuren tegen elkaar openstaan, hopelijk krijg ik er in huis nog een paar graden vanaf voor de HITTE DES DOODS.
Sterkte aan iedereen die moet werken in deze pleuris
Hier vrijdag ook ´gewoon´ 34 graden.. Heb net de weekboodschappen gehaald, veel kant&klaar en veel waterijsjes. No way dat ik met die hitte achter het fornuis ga staanquote:
Ik ben bang dat ik dat woensdagmiddag moet doen. Heb tot en met morgen etenquote:Op maandag 22 juni 2026 20:19 schreef PoesInDoos het volgende:
[..]
Hier vrijdag ook ´gewoon´ 34 graden.. Heb net de weekboodschappen gehaald, veel kant&klaar en veel waterijsjes. No way dat ik met die hitte achter het fornuis ga staan
Hoe is het eigenlijk met je werk afgelopen, met al die 'stomme reacties'?quote:Op maandag 22 juni 2026 19:48 schreef vencodark het volgende:
[..]
Yup. Werken in de huishouding vanmorgen was ook geen lolletje.![]()
En in de kantine evenmin! 30 graden.
Lang leve de airfryer en magnetronquote:Op maandag 22 juni 2026 20:19 schreef PoesInDoos het volgende:
[..]
Hier vrijdag ook ´gewoon´ 34 graden.. Heb net de weekboodschappen gehaald, veel kant&klaar en veel waterijsjes. No way dat ik met die hitte achter het fornuis ga staan
Je hoeft er niet perse water in te doen natuurlijk…quote:Op maandag 22 juni 2026 19:55 schreef Mushanga71 het volgende:
[..]
Ik vind een zwembad te nat, eigenlijk en dan boeit de temperatuur me niet echt
quote:Op maandag 22 juni 2026 22:10 schreef Phaidra het volgende:
Strategische aanbieding van de AH. Ik was op kantoor vandaag en toen ik even een broodje ging halen, kwamen er 3 mensen met mobiele airco’s de Action uitgelopen
. Die zullen wel uitverkocht zijn geweest aan het einde van de dag.
IJsblokjesquote:Op maandag 22 juni 2026 22:10 schreef FlyingFish het volgende:
[..]
Je hoeft er niet perse water in te doen natuurlijk…
Ik was net zoon ophalen, en het is nu buiten echt heerlijk! Een licht briesje, niet zo warm… dus alles staat hier nu ook open. Vannacht was het ook redelijk afgekoeld. En ik heb zojuist de ramen van het balkon deels met zwarte folie beplakt, alle warmte die al niet binnen komt scheelt weer!
De kinderen hebben in ieder geval deze hele week nog tropenrooster. Mazzelaars! Morgen gaan ze naar een meertje in de buurt met een vriendinnetje, terwijl wij werken.
Ik mag toch hopen dat de kinderen normaal gesproken ook altijd mogen drinken. Bij mij mogen de kinderen de hele dag door drinken. Ze hebben allemaal een flesje op het aanrecht staan. Op tafel ben ik mee gestopt want ze gingen te vaak om. Maar ze hebben de hele dag door toegang tot water. Daar ga ik geen restricties op geven.quote:Op dinsdag 23 juni 2026 10:48 schreef taxibabe het volgende:
Hier gaan deze week de gymlessen niet door en vanaf donderdag tropenrooster tot 12 uur, woensdag is sowieso al tot 12 uur. En eventuele buitenactiviteiten worden ingekort of gaan niet door en ze mogen hun fles drinken op tafel houden zodat ze de hele dag kunnen drinken.
Dat is inderdaad fijn! Mijn 3 blondies zitten in klassen waar de zon heerlijk op de ramen schijnt en dus zonder airco.quote:Op dinsdag 23 juni 2026 10:54 schreef amaranta het volgende:
Mijn lokaal is trouwens superchill. Letterlijk en figuurlijk. Op de eerste plaats omdat het aan de schaduwkant van het gebouw ligt, dus de zon staat pas laat in de middag op mijn raam. En ten tweede alle lokale hebben airco, maar die hoef ik niet eens aan te zetten.
Ik heb het ook over het hele schooljaar. Bij mij mogen ze echt altijd drinken.quote:Op dinsdag 23 juni 2026 10:57 schreef exode het volgende:
Bij B en Juul mogen ze inderdaad ook gewoon water bij zich hebben staan. Ik vind het vreemd als het niet mag. Het hele jaar door bedoel ik dan.
Het gaat in de klassenApp inmiddels los dat ouders het belachelijk vinden dat er geen tropenrooster is en dat er nog steeds niets is gecommuniceerd over de sportdag.
Toch een bijzonder fenomeen zo'n klassenApp groep. Voor B hadden we die nooit en bij Juul is dit het eerste jaar.
Dat is inderdaad super vervelend. Ik heb ook wel eens een lokaal gehad aan de andere kant van de school en toen hadden we nog geen airco. En dat was inderdaad afzien.quote:Op dinsdag 23 juni 2026 10:59 schreef exode het volgende:
[..]
Dat is inderdaad fijn! Mijn 3 blondies zitten in klassen waar de zon heerlijk op de ramen schijnt en dus zonder airco.
Overigens ga ik deze week ook niet naar kantoor. Het deel waar wij zitten, noemen we al jaren de vlindertuin. Zelfs in de winter is het er altijd te warm.
Wij hadden ooit eens een groep acht leerkracht die wat minder populair was. En die ouders van destijds hebben toen voor de ene leerkracht groep acht een tuinbankje gekocht met naamplaatje en al. En die ander had dus niks. Dat was best wel heftig.quote:Op dinsdag 23 juni 2026 11:24 schreef exode het volgende:
Ik bedenk me nu ook dat B nog maar 3 weken school heeft en dan het afscheid ook over 3 weken is. Ik weet dat groep 8 elk jaar een gezamelijk cadeau aan de school geeft.
Geen idee wat 'wij' gaan doen eigenlijk.
Dat vind ik wel heel kwalijk!quote:Op dinsdag 23 juni 2026 13:02 schreef amaranta het volgende:
[..]
Wij hadden ooit eens een groep acht leerkracht die wat minder populair was. En die ouders van destijds hebben toen voor de ene leerkracht groep acht een tuinbankje gekocht met naamplaatje en al. En die ander had dus niks. Dat was best wel heftig.
Ik zal nooit vergeten dat ik als kind elke leerkracht een blok zeep uit Spanje gaf en een pakje sigaretten. Elk jaar.quote:Op dinsdag 23 juni 2026 14:04 schreef laziness het volgende:
Met meerdere leerkrachten in mijn kring heb ik ook altijd geopteerd voor iets van een plantje oid. Al die kleine meukjes zijn goed bedoeld maar worden zeer zelden gebruikt.
Vroeger werd er vaak wijn gegeven maar juf dronk helemaal geen wijn. Als je dan een feestje gaf dan bracht juf de alcohol wel mee![]()
Maar halleluja dat je op de middelbare school daar vanaf bent. Kids regelen zelf wel wat voor hun mentor.
Ze hadden vorige week een bbq met de hele klas bij iemand thuis en toen hebben ze de mentor verrast met een heel pakket. Idem toen ze geslaagd was.
Hier morgenmiddag van 14:00 tot ongeveer 16:15quote:Op dinsdag 23 juni 2026 13:48 schreef exode het volgende:
Maar nu vraag ik me wel af of de kennismaking van B op zijn Middelbare donderdag doorgaat. Die is gepland van 15:30 tot 16:30. Als die doorgaat, ga ik alleen met Juul zwemmen uit school
Ach, ik heb met die leidinggevende nog gesproken en het 1 en ander was een misverstand in communicatie van Hr naar haar en mij.quote:Op maandag 22 juni 2026 20:47 schreef Hupje het volgende:
[..]
Hoe is het eigenlijk met je werk afgelopen, met al die 'stomme reacties'?
Kregen net een mail het is een uurtje korter.quote:Op dinsdag 23 juni 2026 15:00 schreef -Bubseltje- het volgende:
[..]
Hier morgenmiddag van 14:00 tot ongeveer 16:15
Nee dat is inderdaad niet fijn als je die tijd altijd van huis bentquote:Op dinsdag 23 juni 2026 17:25 schreef vencodark het volgende:
@:hilliebillie
Ik ga vooral minder werken omdat een standaard rooster van 4 avonden 16:00-22:00 een beetje te gortig was geworden. Ik zie mijn gezin amper en naar een fatsoenlijk avondmaal kan ik ook wel fluiten.
Wel een spannende strategie maar fijn dat het is gelukt!quote:Op woensdag 24 juni 2026 08:30 schreef livelink het volgende:
In plaats van fietsen naar Oss in deze hitte had mijn zoon een nieuwe strategie om toch op tijd in Eindhoven te zijn, namelijk gewoon om 06.30 richting station Utrecht te gaan en hopen dat er snel na 08.00 toch een trein zou gaan. En gelukt! Hij zit in een trein en zal op tijd zijn voor zijn toets
Wauw, wat een doorzettingsvermogenquote:Op woensdag 24 juni 2026 08:30 schreef livelink het volgende:
In plaats van fietsen naar Oss in deze hitte had mijn zoon een nieuwe strategie om toch op tijd in Eindhoven te zijn, namelijk gewoon om 06.30 richting station Utrecht te gaan en hopen dat er snel na 08.00 toch een trein zou gaan. En gelukt! Hij zit in een trein en zal op tijd zijn voor zijn toets
Neequote:
Na de derde toetsweek stond hij op overgaan, maar de laatste toestweek kan echt nog wel problemen veroorzaken. Hij zegt zelf altijd dat een toets wel goed ging; ervaring uit het verleden leert dat dat niet altijd een realistische weergave van de werkelijkheid is. Dus ja, afwachten en duimen maarquote:Op woensdag 24 juni 2026 09:15 schreef Mushanga71 het volgende:
Yay, goede strategie dus geweest, @:livelink!Succes voor hem met de toets!
Dat kan best een wake-up call voor hem geweest zijn, @:Phaidra Hij is wel over of nog niet zeker?
Hier hing het er ook om, maar met een extra gesprek en een mentor die in hem geloofd, is hij toch door. Maar, hij weet nu dat het ook niet had gekund en het besef om nu écht wat te gaan doen, is bij hem binnengekomen.
Dan duim ik met je mee🤞quote:Op woensdag 24 juni 2026 10:03 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Na de derde toetsweek stond hij op overgaan, maar de laatste toestweek kan echt nog wel problemen veroorzaken. Hij zegt zelf altijd dat een toets wel goed ging; ervaring uit het verleden leert dat dat niet altijd een realistische weergave van de werkelijkheid is. Dus ja, afwachten en duimen maar.
Vrijdagochtend worden de cijfers in magister vrijgegeven. Dan zijn in de middag de rapportvergaderingen / bespreekgevallen. Ik denk dat je in dat geval eind van de middag iets hoort. Maar als de cijfers gemiddeld ok zijn, is het met alleen dat wel duidelijk natuurlijk.quote:Op woensdag 24 juni 2026 10:14 schreef Mushanga71 het volgende:
[..]
Dan duim ik met je mee🤞
Hij hoort vrijdag ook meteen of hij over is?
Voor mij is dit helemaal nieuw hoor, de spanning voor het overgaan. Bij dochter nooit meegemaakt. Maar, verschil moet er zijn
Dan is het idd ook gewoon duidelijk. Cijfers zijn cijfers en als heel het jaar goed is gegaan, dan scheelt dat echt qua stress.quote:Op woensdag 24 juni 2026 10:35 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Vrijdagochtend worden de cijfers in magister vrijgegeven. Dan zijn in de middag de rapportvergaderingen / bespreekgevallen. Ik denk dat je in dat geval eind van de middag iets hoort. Maar als de cijfers gemiddeld ok zijn, is het met alleen dat wel duidelijk natuurlijk.
Fijn dat er echt gekeken wordt naar de omstandigheden. Weet hij al of hij deze mentor volgend jaar houdt?quote:Op woensdag 24 juni 2026 10:53 schreef Mushanga71 het volgende:
[..]
Dan is het idd ook gewoon duidelijk. Cijfers zijn cijfers en als heel het jaar goed is gegaan, dan scheelt dat echt qua stress.
Zoon was dus een bespreekgeval en in eerste instantie zou hij of blijven zitten of meteen naar 5h, examenklas, gaan. Maar vanwege omstandigheden het afgelopen jaar én het vertrouwen van zijn mentor en een paar andere docenten, geven ze hem deze kans. De schrik zit er dus flink in bij hem. Misschien ook een keer goed.
Das alleen maar goed geweest dan, dat gesprek. Soms moeten de oogjes even open en moeten ze beseffen dat ze er écht iets voor moeten doen.quote:Op woensdag 24 juni 2026 10:59 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Fijn dat er echt gekeken wordt naar de omstandigheden. Weet hij al of hij deze mentor volgend jaar houdt?
De mentor van de oudste heeft na de derde toetsweek wel een gesprek gehad met ons erbij. Zo van: als dit je eindrapport was, zou het prima zijn en ging je over, maar je moet nog een periode... die boodschap is ook wel aangekomen, maar het daadwerkelijk goed plannen is toch wel lastig.
Dan is het extra fijn inderdaad. En ook verdrietig dat dat dus eerder niet zo was.quote:Op woensdag 24 juni 2026 11:27 schreef Mushanga71 het volgende:
[..]
Das alleen maar goed geweest dan, dat gesprek. Soms moeten de oogjes even open en moeten ze beseffen dat ze er écht iets voor moeten doen.
En plannen is soms ook best moeilijk hoor, zeker zich eraan houden![]()
Ja, hij heeft deze mentor de komende 2 jaar ook nog, gelukkig! Ze is van alles op de hoogte en kent hem echt heel goed, heeft hem ook helemaal door. Daarom was het even een dingetje dat hij niet over zou gaan.
Hij voelt zich veilig in deze klas, voor het eerst in zijn schoolcarrière.
Ah ja, nu snap ik ook waarom het voor hem heel vervelend zou zijnquote:Op woensdag 24 juni 2026 11:57 schreef oh-oh het volgende:
Het is een twee onder een kapper, we hebben elk een eigen voortuin, oprit en tuin, alleen de grote tuin achter, die is in principe wel gesplitst maar die gebruiken we samen.
Phaidra vrijdag:quote:Op woensdag 24 juni 2026 08:42 schreef Phaidra het volgende:
En eind van de ochtend de bruiloft van mijn nichtje. Ik heb gelukkig een luchtig jurkje.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |