Lolledquote:Werkgevers roepen op tot rust aan cao-tafels: 'Hoge loonwensen niet verstandig'
Werkgevers vrezen voor te hoge loonafspraken nu de inflatie verder oploopt. Bedrijven hebben het al moeilijk vanwege de geopolitieke spanningen en de hoge loonkosten van de afgelopen jaren. Dat kan ten koste gaan van het vestigingsklimaat in ons land.
"En dat is een zorgelijke situatie", zegt een woordvoerder van werkgeversvereniging AWVN. "We zien al dat er veel reorganisaties zijn waarbij veel banen verloren gaan. In de industrie is de situatie verontrustend."
De AWVN roept de partijen aan de cao-tafels op rustig te blijven. "De inflatie is niet op het niveau van 2022 en de lonen en koopkracht zijn al flink gestegen de afgelopen jaren. Het is dus niet verstandig en we moeten vooral kijken wat dit op lange termijn betekent."
De cao-lonen zijn in het eerste kwartaal van dit jaar met 4,5 procent gestegen ten opzichte van dezelfde periode in 2025 en blijven daarmee hoog, meldt statistiekbureau CBS. In de eerste drie maanden van vorig jaar lag de stijging op 5,4 procent.
Sinds de piek in het derde kwartaal van 2024 (6,8 procent) neemt de loonstijging af, maar blijft die wel hoog. In de bedrijfstak verhuur en handel van onroerend goed, waar woningcorporaties onder vallen, stegen lonen in het eerste kwartaal het meest: 8,1 procent.
In het eerste kwartaal van 2025 waren de lonen in die bedrijfstak nog gelijk gebleven. Verder behoort de bouwnijverheid met 7,2 procent tot de grootste stijgers van het afgelopen kwartaal.
Vakbonden houden vast aan hoge looneisen
Bij de waterbedrijven en afvalbeheer is met 1,7 procent sprake van de laagste loonstijging. Het openbaar bestuur behoort met 3 procent ook tot de bedrijfstakken met de laagste loonontwikkeling.
De vakbonden blijven vasthouden aan hoge looneisen tijdens cao-onderhandelingen. FNV gaat voor een loonsverhoging van 6 procent. Zo is er deze week nog een nieuwe cao afgesloten voor de ruim tweeduizend werknemers van spoedbezorgdienst DHL Express. Zij krijgen een loonsverhoging van 7,5 procent.
De vakbonden staan sterk nu de inflatie in maart is opgelopen tot 2,7 procent door de oorlog in het Midden-Oosten. Het is de eerste keer sinds september vorig jaar dat de prijzen weer stijgen. Dat is vooral aan de pomp te merken.
Mensen worden daardoor geraakt in hun portemonnee en dat gaat ten koste van hun koopkracht. Economen verwachten dat de inflatie de komende maanden verder oploopt en dat dit pas het begin is van de prijsstijgingen.
Fixed that.quote:Mensen hebben het al moeilijk vanwege de geopolitieke spanningen en de hoge kosten van levensonderhoud de afgelopen jaren
Klinkt als ondernemersrisico.quote:Bedrijven hebben het al moeilijk vanwege de geopolitieke spanningen en de hoge loonkosten van de afgelopen jaren. Dat kan ten koste gaan van het vestigingsklimaat in ons land.
Oftewel, de rekening word wederom bij de gewone consument gelegd terwijl bedrijven al jaren record na recordwinst draaien.quote:Op donderdag 2 april 2026 15:14 schreef Mutsaers__78 het volgende:
Ja, laten we vasthouden aan gevraagde loonstijging en niet er even rekening mee houden dat we in economisch zwaardere tijdens zitten om enigszins inflatie te beteugelen.
Goed idee!
Jeetje, alle bedrijven draaien recordwinst? Wat een schande zeg!quote:Op donderdag 2 april 2026 15:27 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Oftewel, de rekening word wederom bij de gewone consument gelegd terwijl bedrijven al jaren record na recordwinst draaien.
Nederland zit al in een loon-prijsspiraal, de loonstijgingen zijn veel hoger geweest dan de inflatie de afgelopen jaren, wat op termijn diezelfde inflatie weer hoog houdt. Daar komt dit nu dus weer boven op.quote:Op donderdag 2 april 2026 15:14 schreef Mutsaers__78 het volgende:
Ja, laten we vasthouden aan gevraagde loonstijging en niet er even rekening mee houden dat we in economisch zwaardere tijdens zitten om enigszins inflatie te beteugelen.
Goed idee!
Ow ja, dit fabeltje wordt altijd van stal gehaald, klinkklare onzin.quote:Op donderdag 2 april 2026 15:41 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Nederland zit al in een loon-prijsspiraal, de loonstijgingen zijn veel hoger geweest dan de inflatie de afgelopen jaren, wat op termijn diezelfde inflatie weer hoog houdt. Daar komt dit nu dus weer boven op.
Inderdaad. Zoals altijd, ook bij positief resultaat voor de consument.quote:Op donderdag 2 april 2026 15:27 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Oftewel, de rekening word wederom bij de gewone consument gelegd
Onzin.quote:terwijl bedrijven al jaren record na recordwinst draaien.
Zodat zij blijven bestaan. Valt nog mee dat je niet die irritante term 'krimpflatie' komt.quote:Let wel, dit zijn dezelfde ''ondernemers'' die je hetzelfde of meer lieten betalen voor minder product.
Dat zijn ze ook niet verplicht. Alleen informatie over inhoud e.d. moet wel aangepast zijn.quote:Soms zelfs zo arrogant om de verpakkingstekst niet eens aan te passen.
Geen klinkkare onzin. Ook geen fabeltje.quote:Op donderdag 2 april 2026 15:46 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Ow ja, dit fabeltje wordt altijd van stal gehaald, klinkklare onzin.
Nou word ie mooi hoor.quote:Op donderdag 2 april 2026 15:47 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Inderdaad. Zoals altijd, ook bij positief resultaat voor de consument.
[..]
Onzin.
[..]
Zodat zij blijven bestaan. Valt nog mee dat je niet die irritante term 'krimpflatie' komt.
[..]
Dat zijn ze ook niet verplicht. Alleen informatie over inhoud e.d. moet wel aangepast zijn.
Want stel je eens voor dat een consument zelf enige controle doet...brrr...
Helemaal geen moeite met bedrijven die (record)winst draaien. Wel met dit soort vooruithuil tactieken.quote:Op donderdag 2 april 2026 15:40 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Jeetje, alle bedrijven draaien recordwinst? Wat een schande zeg!
Onderzoeken, nationaal en internationaal: Loon-prijsspiraal is amper een ding. Bedrijven en rijken zullen niet snel verhuizen bij hogere belastingen.quote:Op donderdag 2 april 2026 15:49 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Geen klinkkare onzin. Ook geen fabeltje.
Jij koopt dus blind jouw producten of diensten. Eigen schuld, dikke bult dan. Terecht dat jij dan 'genaaid' wordt.quote:Op donderdag 2 april 2026 15:53 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Nou word ie mooi hoor.
''Je moet zelf maar even controleren of we je niet een oor aannaaien''
En wat weerhoudt jou ervan hun producten te kopen, zeg maar het belangrijkste middel om te zorgen dat een bedrijf over de kop gaat?quote:En dat ''zodat ze blijven bestaan'' ook echt. Ja, we hebben echt een massagolf aan faillisementen gezien. Eerder het tegendeel
Bizar dat veel mensen dat onbewezen 'ja maar de inflatie' narratief toch keer op keer geloven.quote:Op donderdag 2 april 2026 15:27 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Oftewel, de rekening word wederom bij de gewone consument gelegd terwijl bedrijven al jaren record na recordwinst draaien.
Let wel, dit zijn dezelfde ''ondernemers'' die je hetzelfde of meer lieten betalen voor minder product. Soms zelfs zo arrogant om de verpakkingstekst niet eens aan te passen.
Wie zegt dat?quote:Op donderdag 2 april 2026 15:56 schreef Elan het volgende:
Waarom is het bij lonen altijd gevaarlijk voor inflatie maar bij prijzen of verlaging van belasting of hoge winsten aan aandeelhouders niet…
Omdat inflatie (de reden voor loonsverhoging) voornamelijk veroorzaakt wordt door (het gebrek aan) schaarste. Daar heeft verlaging van belasting of hogere winsten minder mee te maken.quote:Op donderdag 2 april 2026 15:55 schreef Elan het volgende:
[..]
Onderzoeken, nationaal en internationaal: Loon-prijsspiraal is amper een ding. Bedrijven en rijken zullen niet snel verhuizen bij hogere belastingen.
Eerder bizar dat mensen dat blijven ontkennen, maar wel elke keer zien dat hun loonstijging leidt tot inflatie.quote:Op donderdag 2 april 2026 16:04 schreef probeer het volgende:
[..]
Bizar dat veel mensen dat onbewezen 'ja maar de inflatie' narratief toch keer op keer geloven.
Volgens de werkgevers hebben we een fikse toename in koopkracht de afgelopen jaren. Ook toen waarschuwden ze voor inflatie door hogere lonen.quote:Op donderdag 2 april 2026 15:41 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Nederland zit al in een loon-prijsspiraal, de loonstijgingen zijn veel hoger geweest dan de inflatie de afgelopen jaren, wat op termijn diezelfde inflatie weer hoog houdt. Daar komt dit nu dus weer boven op.
Wat een houdingquote:Op donderdag 2 april 2026 16:03 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Jij koopt dus blind jouw producten of diensten. Eigen schuld, dikke bult dan. Terecht dat jij dan 'genaaid' wordt.
[..]
En wat weerhoudt jou ervan hun producten te kopen, zeg maar het belangrijkste middel om te zorgen dat een bedrijf over de kop gaat?
Om de één of andere reden niks. Er is genoeg concurrentie in Nederland om voor een andere aanbieder te kiezen. Vreemd genoeg doe je dat schijnbaar niet. Bijzonder voor iemand die zo klaagt over die 'foute bedrijven met hun megawinsten'.
Nee, ik kijk omdat ik me er mee bezig houdt. Jij controleert elke keer of het gewicht veranderd is van een product wat je al jaren koopt? Vast niet.quote:
De inflatie heeft inderdaad alleen te maken met de gestegen lonen en niet de geopolitieke instabiliteit, oorlogen en klimaatverandering.quote:Op donderdag 2 april 2026 16:08 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Eerder bizar dat mensen dat blijven ontkennen, maar wel elke keer zien dat hun loonstijging leidt tot inflatie.
Of geldontwaarding, maar dat staat redelijk synoniem aan elkaar.
Is het raar als ik daar 'ja' op zeg, vooral omdat ik het bijvoorbeeld voel dat er minder gewicht in zit of de verpakking wel is aangepast?quote:Op donderdag 2 april 2026 16:12 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Nee, ik kijk omdat ik me er mee bezig houdt. Jij controleert elke keer of het gewicht veranderd is van een product wat je al jaren koopt? Vast niet.
Niet raar, maar je bent niet de norm.quote:Op donderdag 2 april 2026 16:13 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Is het raar als ik daar 'ja' op zeg, vooral omdat ik het bijvoorbeeld voel dat er minder gewicht in zit of de verpakking wel is aangepast?
quote:Op donderdag 2 april 2026 16:13 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
De inflatie heeft inderdaad alleen te maken met de gestegen lonen en niet de geopolitieke instabiliteit, oorlogen en klimaatverandering.
Nee het zijn de lonen.
Ok dan. Zie het vetgedrukte. Als we zo blijven praten, stop ik er wel mee.quote:Op donderdag 2 april 2026 16:07 schreef Mutsaers__78 het volgende:
Omdat inflatie (de reden voor loonsverhoging) voornamelijk veroorzaakt wordt door (het gebrek aan) schaarste.
Jij dan wel met jequote:Op donderdag 2 april 2026 16:16 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Niet raar, maar je bent niet de norm.
?quote:Op donderdag 2 april 2026 15:53 schreef Straatcommando. het volgende:
Nou word ie mooi hoor.
''Je moet zelf maar even controleren of we je niet een oor aannaaien''
Het is ook niet voornamelijk, de loonstijgingen zijn een reactie op de inflatie. Dat neemt niet weg dat loonstijgingen inflatie kunnen aanjagen, maar dat is niet "voornamelijk" in dit geval. Eerder nauwelijks.quote:Op donderdag 2 april 2026 16:16 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
[..]
Ok dan. Zie het vetgedrukte. Als we zo blijven praten, stop ik er wel mee.
Wat is dit voor manier van discussiėren joh?quote:
Zie de laatste quote van jou. Jij begon er zelf mee en nu ga jij mij beschuldigen van een rare manier van discussieren?quote:Op donderdag 2 april 2026 16:18 schreef Straatcommando. het volgende:
Wat is dit voor manier van discussiėren joh?
Doeiquote:Op donderdag 2 april 2026 16:21 schreef Mutsaers__78 het volgende:
Weet je, laat ook maar. Aan jou het laatste woord. Doei.
Ja, vastquote:Op donderdag 2 april 2026 16:13 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Is het raar als ik daar 'ja' op zeg, vooral omdat ik het bijvoorbeeld voel dat er minder gewicht in zit of de verpakking wel is aangepast?
Elke dag van al je boodschappen het ℮-teken checken natuurlijkquote:Op donderdag 2 april 2026 16:43 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Ja, vast. Willekeurig voorbeeld:
Bij eerdere onderzoeken zagen we de inhoud van Snack a Jacks Barbecue Paprika bijvoorbeeld steeds minder worden. Die ging stilletjes van 145 naar 127, 117 en 107 gram. En nu zit er nog maar 103 gram in een pak.
Jij voelt dat er respectievelijk 18, 10, 10, en 4 gram minder in de verpakking zit?
Jaloers op zo'n spannend leven.quote:Op donderdag 2 april 2026 16:44 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Elke dag van al je boodschappen het ℮-teken checken natuurlijk
quote:Op donderdag 2 april 2026 16:13 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Is het raar als ik daar 'ja' op zeg, vooral omdat ik het bijvoorbeeld voel dat er minder gewicht in zit of de verpakking wel is aangepast?
Het is ook gewoon onderzocht dat 'krimpflatie' bijna nooit wordt opgemerkt door consumenten tegenover prijsverhogingen. (Prijsverhogingen vanaf 10%)quote:Op donderdag 2 april 2026 16:16 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Niet raar, maar je bent niet de norm.
En dan negeren dat er 300 banen in het bedrijf vervallen zijn en de overgebleven mensen effectief 20% extra werk doen.quote:Op donderdag 2 april 2026 13:44 schreef Pajanus het volgende:
bizarre stijging 8%
Valt goed samen met alle andere prijsverhogingen die er nu zijn/aankomen voor consumenten.
Dan kunnen we die 8% beter laten zitten doen we meteen 20% joh!
We hebben die toegenomen koopkracht alleen over de afgelopen 2 jaar. Kijk je naar de afgelopen 5 jaar, dan zie je dat er eerst een forse koopkrachtdaling was. En dat die afgelopen twee jaar slechts een beetje koopkrachtherstel vormden.quote:Op donderdag 2 april 2026 16:08 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Volgens de werkgevers hebben we een fikse toename in koopkracht de afgelopen jaren. Ook toen waarschuwden ze voor inflatie door hogere lonen.
Het kan niet allebei waar zijn. Bullshitverhaal dus.
Die loonprijsspiraal slaat dan ook nergens op. En ook in uitzonderlijke omstandigheden gaat dat niet 1 op 1 op.quote:Op donderdag 2 april 2026 14:28 schreef Elan het volgende:
Altijd de same shit met de aasgieren en co. Is er al een DNB waarschuwing uit voor de ONVERMIJDELIJKE dreiging voor een LOONPRIJSSPIRAAL als we werknemers fatsoenlijk moeten gaan betalen?
Bij een eerlijk salaris zou ik dat best een prima mentaliteit vinden. De realiteit is dat werkgevers dit vaak naar buiten brengen en vervolgens in dezelfde week extra bonussen uitkeren aan het hoger management.quote:Op donderdag 2 april 2026 15:14 schreef Mutsaers__78 het volgende:
Ja, laten we vasthouden aan gevraagde loonstijging en niet er even rekening mee houden dat we in economisch zwaardere tijdens zitten om enigszins inflatie te beteugelen.
Goed idee!
Het zal wel autistisch dat ik daar op let ja.quote:Op donderdag 2 april 2026 16:43 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Ja, vast. Willekeurig voorbeeld:
Bij eerdere onderzoeken zagen we de inhoud van Snack a Jacks Barbecue Paprika bijvoorbeeld steeds minder worden. Die ging stilletjes van 145 naar 127, 117 en 107 gram. En nu zit er nog maar 103 gram in een pak.
Jij voelt dat er respectievelijk 18, 10, 10, en 4 gram minder in de verpakking zit?
Zouden mensen wel moeten doen. Men leest al jaren over dat over 'bedondering' door bedrijven, maar men weigert de inhoud van een pak te controleren. Pure luiheid van de consument.quote:Op donderdag 2 april 2026 17:17 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
[..]
Het is ook gewoon onderzocht dat 'krimpflatie' bijna nooit wordt opgemerkt door consumenten tegenover prijsverhogingen. (Prijsverhogingen vanaf 10%)
Bedrijven weten dit en spelen daarop in. Zeker bij stuks verpakkingen waar het aantal stuks hetzelfde blijft. (E.g. Mora hamburgers, eerst 4x80gr, nu 4x70gr in Belgie. Verpakking is even groot gebleven.
Nog niet gesproken over producten die "extra geconcentreerd" worden zoals Carvan Cevitam. Niemand gaat dat uitrekenen.
Alle bedrijven draaien recordwinsten? Jeetje, dat wist ik niet! Het is maar goed dat je zulke duidelijke cijfers daarover hebt, anders zou ik je misschien niet geloven.quote:Op donderdag 2 april 2026 15:53 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Helemaal geen moeite met bedrijven die (record)winst draaien. Wel met dit soort vooruithuil tactieken.
Het is geen fabeltje. Vergelijk de inflatie in Nederland eens met omringende landen, en vergelijk de loonsverhogingen daar weer mee. Overduidelijk verband.quote:Op donderdag 2 april 2026 15:46 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Ow ja, dit fabeltje wordt altijd van stal gehaald, klinkklare onzin.
Schijnbaar wel spannend genoeg voor men om te klagen over 'al die kutbedrijven met hun megawinsten'.quote:
Onzin. Het is er wel degelijk, de verwachting was dat het effect mee zou vallen omdat de inflatie wel weer naar 2% zou gaan. Dat is nog steeds niet gebeurd en gaat nu ook niet meer gebeuren. Dus de spiraal wordt weer aangewakkerd.quote:Op donderdag 2 april 2026 15:55 schreef Elan het volgende:
[..]
Onderzoeken, nationaal en internationaal: Loon-prijsspiraal is amper een ding.
Nee, want de lonen zijn fors gestegen en inflatie is nog steeds maar 3,5% ofzo, waar de huizenmarkt en energie de grootste stijgers in zijn.quote:Op donderdag 2 april 2026 17:41 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Onzin. Het is er wel degelijk, de verwachting was dat het effect mee zou vallen omdat de inflatie wel weer naar 2% zou gaan. Dat is nog steeds niet gebeurd en gaat nu ook niet meer gebeuren. Dus de spiraal wordt weer aangewakkerd.
Correlatie is geen causaal verband.quote:Op donderdag 2 april 2026 17:34 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Het is geen fabeltje. Vergelijk de inflatie in Nederland eens met omringende landen, en vergelijk de loonsverhogingen daar weer mee. Overduidelijk verband.
Ik zeg niet "alle" bedrijven. Probeer het nog eens.quote:Op donderdag 2 april 2026 17:33 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Alle bedrijven draaien recordwinsten? Jeetje, dat wist ik niet! Het is maar goed dat je zulke duidelijke cijfers daarover hebt, anders zou ik je misschien niet geloven.
Ook dat doe ik niet.quote:Op donderdag 2 april 2026 17:35 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Schijnbaar wel spannend genoeg voor men om te klagen over 'al die kutbedrijven met hun megawinsten'.
Eerst was er de hoge inflatie. Pas anderhalf, twee jaar later begonnen de lonen daar een beetje op in te lopen.quote:Op donderdag 2 april 2026 17:34 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Het is geen fabeltje. Vergelijk de inflatie in Nederland eens met omringende landen, en vergelijk de loonsverhogingen daar weer mee. Overduidelijk verband.
Ik heb een notenallergie, dus weten wat er in een product zit is voor mij letterlijk van levensbelang. Maar ik houd echt niet bij wat precies het nettogewicht van een zak chips, een pot saus, of een blok feta is.quote:Op donderdag 2 april 2026 17:30 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Het zal wel autistisch dat ik daar op let ja.
Daarnaast lees ik standaard de ingrediėnten vanwege allergieėn (van anderen thuis) en vooral zoutgehalte ( in mijn geval).
Daarmee zie / voel je automatisch ook de rest van de inhoud.
Zouden meer mensen moeten doen trouwens, ingrediėnten lezen, maar dat terzijde.
Omdat de looneisen hier veel hoger zijn. De inflatiecorrectie is al lang geleden geweest, de loonsverhogingen zijn al jaren hoger dan de inflatie. Dus is de inflatie hoger en duurt langer om weer terug naar niveau te gaan dan in die landen.quote:Op donderdag 2 april 2026 17:57 schreef Ivo1985 het volgende:
[..]
Eerst was er de hoge inflatie. Pas anderhalf, twee jaar later begonnen de lonen daar een beetje op in te lopen.
In de tussentijd liep een modale werknemer mooi wel anderhalf tot twee jaar lang zo'n 300 euro bruto per maand achter op de inflatie. De meeste werknemers hebben nooit een éénmalige uitbetaling ontvangen om die achterstand, cumulatief een bedrag van duizenden euro's gecompenseerd te krijgen.
Los van bovenstaande: in Belgiė en Luxemburg ontvangen werknemers automatisch een inflatiecorrectie op hun salaris. Hoe kan jouw bewering waarheid zijn als de inflatie daar, ondanks de loonsverhogingen die de inflatie volgen, niet de pan uit rijst?
Je zegt ook niet welke dan wel. Dus is het maar weer inhoudsloos onderbuikgelul.quote:Op donderdag 2 april 2026 17:49 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ik zeg niet "alle" bedrijven. Probeer het nog eens.
Nog steeds viesmad over je ban zie ik. Tweede keer, reageer dan niet op me.quote:Op donderdag 2 april 2026 18:34 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Je zegt ook niet welke dan wel. Dus is het maar weer inhoudsloos onderbuikgelul.
Je zit op een forum en ik reageer op wie ik wil.quote:Op donderdag 2 april 2026 18:44 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Waarom reageer je dan op mij? Nogmaals: doei.
Dat gaat niet over jou.quote:Op donderdag 2 april 2026 18:47 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
[..]
Tenzij jij jezelf wil pijnigen natuurlijk.
Tja, ik kan er weinig aan doen als mensen zo ontzettend vervelend menen te moeten discussiėren.quote:
Neuh. Het is gewoon interessant hoe weinig inhoud er steeds maar weer uit komt. Dus vraag ik daar dan maar naar. Niet mijn probleem als er vervolgens niets uit komtquote:Op donderdag 2 april 2026 18:38 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Nog steeds viesmad over je ban zie ik. Tweede keer, reageer dan niet op me.
Je weet zelf ook dat het geen onderbuik gelul is trouwens. Daarom sla je er ook zo hard op aan en moet je mijn woorden verdraaien en zelfs moedwillig verkeerd interpreteren om een "punt" te maken. Je komt vooral heel sneu over met je gezaag naar mijn kant, heel de tijd.
Het is inhoud die je niet aanstaat omdat je een zure asociale hork bent. Dat toon je telkens weer aan door je reacties en niet alleen met reacties aan mijn adres.quote:Op donderdag 2 april 2026 18:56 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Neuh. Het is gewoon interessant hoe weinig inhoud er steeds maar weer uit komt. Dus vraag ik daar dan maar naar. Niet mijn probleem als er vervolgens niets uit komt
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |