SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Is op Deepstatemap en Liveuamap dan ook nooit rood gebied geweest... Ze zitten er wel een beetje tegenaan ondertussen maar is niet door de Russen bezet gebied geweest.quote:Op zondag 22 maart 2026 15:09 schreef skysherrif het volgende:
Novyi Donbas, dorpje erboven lijkt vandaag iig volgens beeld materiaal weer volledig in handen van Oekraine.
[ x ]
Geluid wat je vaker hoort vanuit rusland. Waar de westerse pro russen er nog alles aan doen om alles te bagatelliseren en als Oekrainse propaganda te noemen kijken ze er daar steeds vaker toch anders naar. Niet enkel over het aantal slachtoffers maar vooral ook hoe ze geslacht worden. Hun progressie het afgelopen half jaar was kennelijk met erg veel bloed gekocht.quote:Op zondag 22 maart 2026 19:35 schreef polderturk het volgende:
De Oekraïners worden steeds beter met drones, en de problemen voor de Russen wordt hierdoor alsmaar groter. De Russen geven dit toe.
[ x ]
Ik lees ook dat men vanuit Oekraïense zijde al dit jaar verwacht dat autonome AI drones (die dus niet meer gejamd kunnen worden) een grote rol gaan spelen. Ik ben wel benieuwd in hoeverre de Russen in staat zijn die ontwikkelingen te volgen.quote:Op zondag 22 maart 2026 20:12 schreef TwenteFC het volgende:
[..]
Geluid wat je vaker hoort vanuit rusland. Waar de westerse pro russen er nog alles aan doen om alles te bagatelliseren en als Oekrainse propaganda te noemen kijken ze er daar steeds vaker toch anders naar. Niet enkel over het aantal slachtoffers maar vooral ook hoe ze geslacht worden. Hun progressie het afgelopen half jaar was kennelijk met erg veel bloed gekocht.
[ afbeelding ]
Ellende is dat ze een beetje aan het stuivertje wisselen zijn wat dat betreft. Weet wel ook aan de shows te zien die de chinezen allemaal doen met drones dat ik medelijden heb met het eerste leger dat daar tegenover mag staan.quote:Op zondag 22 maart 2026 22:31 schreef Breekfast het volgende:
[..]
Ik lees ook dat men vanuit Oekraïense zijde al dit jaar verwacht dat autonome AI drones (die dus niet meer gejamd kunnen worden) een grote rol gaan spelen. Ik ben wel benieuwd in hoeverre de Russen in staat zijn die ontwikkelingen te volgen.
Several times a week.quote:Op zondag 22 maart 2026 20:12 schreef TwenteFC het volgende:
[..]
Geluid wat je vaker hoort vanuit rusland. Waar de westerse pro russen er nog alles aan doen om alles te bagatelliseren en als Oekrainse propaganda te noemen kijken ze er daar steeds vaker toch anders naar. Niet enkel over het aantal slachtoffers maar vooral ook hoe ze geslacht worden. Hun progressie het afgelopen half jaar was kennelijk met erg veel bloed gekocht.
[ afbeelding ]
Ja klopt ja, ik zie het ook. De russen klagen telkens meer over o.a. de drone kwantiteit van Oekraïne.quote:Op zondag 22 maart 2026 19:35 schreef polderturk het volgende:
De Oekraïners worden steeds beter met drones, en de problemen voor de Russen wordt hierdoor alsmaar groter. De Russen geven dit toe.
[ x ]
Het team van Perpetua telt ongeveer 200 doden per dag (gedeeltelijk van Magyar uiteraard).quote:Op zondag 22 maart 2026 23:13 schreef polderturk het volgende:
[..]
Several times a week.
Laten we zeggen 3 keer per week 50-100 doden Laten we gemiddeld 75 doden per video nemen. Dat zijn 225 doden per week op video door drones. En dan zijn er 12 van die sites. 12 x 225 = 2700 doden per week op video.
Dat zijn alleen de drone doden waar videos van zijn of gedeeld worden.quote:Op zondag 22 maart 2026 23:49 schreef oheng het volgende:
[..]
Het team van Perpetua telt ongeveer 200 doden per dag (gedeeltelijk van Magyar uiteraard).
Uiteraard. Die 200 is het minimum, we kunnen weinig zeggen over het maximum.quote:Op maandag 23 maart 2026 00:07 schreef polderturk het volgende:
[..]
Dat zijn alleen de drone doden waar videos van zijn of gedeeld worden.
Stel er vallen ook 200 doden per dag door artillerie of ander geschut, dan zitten we op 400 per dag. Het aantal moet richting 1000 per dag.
Het heeft wat weg van actieve clusterfuck munitie. Naarmate die drones goedkoper worden, veroorzaken ze meer schade aan veel duurdere afweer.quote:Op zondag 22 maart 2026 22:48 schreef TwenteFC het volgende:
[..]
Ellende is dat ze een beetje aan het stuivertje wisselen zijn wat dat betreft. Weet wel ook aan de shows te zien die de chinezen allemaal doen met drones dat ik medelijden heb met het eerste leger dat daar tegenover mag staan.![]()
Drones zijn een hel, geen eer aan te behalen. Hoop inderdaad wel dat Oekraïne nog snel veel stappen maakt en de menselijke prijs die rusland moet betalen ondragelijk wordt.
Propaganda, wanhoop, geld, dwang. De middelen zijn eindeloos.quote:Op maandag 23 maart 2026 00:11 schreef capricia het volgende:
Ik snap dat ook niet dat er nog steeds zoveel Russen zijn die zich hiervoor lenen. Op een gegeven moment moeten de mentaal beperkten toch op zijn?
Soldaten zullen nooit opraken.quote:Op maandag 23 maart 2026 00:11 schreef capricia het volgende:
Ik snap dat ook niet dat er nog steeds zoveel Russen zijn die zich hiervoor lenen. Op een gegeven moment moeten de mentaal beperkten toch op zijn?
En is de kwaliteit laag, maar goed ik vraag me af of beter getrainde infanterie heel veel verschil zou maken in de drone-slachtpartij die het Oekraïense slagveld is.quote:Op maandag 23 maart 2026 00:18 schreef oheng het volgende:
[..]
Soldaten zullen nooit opraken.
Het is wel zo dat de russen extreme maatregelen hebben moeten nemen, zoals 5 miljoen roebel bieden, gevangnen recruteren, huurlingen vanuit de hele wereld overvliegen...
Hoogstwaarschijnlijk hebben ze wel veel minder recruten dan ze zouden willen.
Je mag kiezen.... rijk worden aan het front of arm achtergelaten worden in een greppel.quote:Op maandag 23 maart 2026 00:11 schreef capricia het volgende:
Ik snap dat ook niet dat er nog steeds zoveel Russen zijn die zich hiervoor lenen. Op een gegeven moment moeten de mentaal beperkten toch op zijn?
Nope, training hier - buiten gedrild zijn voor het "veldwerk" - biedt geen meerwaarde.quote:Op maandag 23 maart 2026 00:20 schreef Perrin het volgende:
[..]
En is de kwaliteit laag, maar goed ik vraag me af of beter getrainde infanterie heel veel verschil zou maken in de drone-slachtpartij die het Oekraïense slagveld is.
27 miljoen doden aan SU-zijde is niet hetzelfde als 27 miljoen gesneuvelde soldaten.quote:Op zondag 22 maart 2026 01:33 schreef michaelmoore het volgende:
In de WW2 verloor USSR 27 miljoen soldaten
Putin weet niet dat ie die nu niet heeft , maar dat ze wel nog steeds in hetzelfde tempo om zeep gaan
Je kunt een oorlog tegen 10.000 slimme fanatieke mensen niet winnen met 1 miljoen dronken stommelingen
Bekijk deze YouTube-video
Hopen dat ze dat kunnen opvoeren/volhouden.quote:
Goed zo.quote:
History legends is een pro-Russisch juichaapje. De man claimt militair historicus te zijn maar dat blijkt nergens uit.quote:Op maandag 23 maart 2026 10:01 schreef Idisrom het volgende:
[..]
27 miljoen doden aan SU-zijde is niet hetzelfde als 27 miljoen gesneuvelde soldaten.
Hitler was bezig daar Lebensraum voor de Duitsers te maken. In percentages zijn de Joden de grootste slachtoffers van de Holocaust, maar in aantallen de Sovjetburgers en gevangen genomen Sovjetsoldaten.
Volgens HistoryLegends zijn er nu aan beide kanten (Oekraïense kant en Russische kant) cumulatief zo'n 180.000 doden en vermisten (KIA's en MIA's). Pas na de oorlog kun je een echte inventarisatie maken.
Of passen de claims van deze historicus niet in jouw straatje? Zou het niet zo kunnen zijn dat de aantallen slachtoffers aan Russische zijn schromelijk zijn overdreven ten faveure om het "Oekrainse moraal" hoog te houden en de Europese bevolking (de financiers) gecommitteerd te houden.quote:Op maandag 23 maart 2026 11:11 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
History legends is een pro-Russisch juichaapje. De man claimt militair historicus te zijn maar dat blijkt nergens uit.
Hij is geen historicus, en hij probeert wanhopig zijn echte nationaliteit en affiniteit te verbergen, namelijk die van een nationalistische servier.quote:Op maandag 23 maart 2026 11:58 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Of passen de claims van deze historicus niet in jouw straatje? Zou het niet zo kunnen zijn dat de aantallen slachtoffers aan Russische zijn schromelijk zijn overdreven ten faveure om het "Oekrainse moraal" hoog te houden en de Europese bevolking (de financiers) gecommitteerd te houden.
Denk er eens over na.
Het is geen historicus maar iemand die in een legerpakje onzin loopt te reutelen, voorzien van hysterische clickbait-thumbnails en dito titels om nog financieel een slaatje te slaan uit andermans ellende.quote:Op maandag 23 maart 2026 11:58 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Of passen de claims van deze historicus niet in jouw straatje? Zou het niet zo kunnen zijn dat de aantallen slachtoffers aan Russische zijn schromelijk zijn overdreven ten faveure om het "Oekrainse moraal" hoog te houden en de Europese bevolking (de financiers) gecommitteerd te houden.
Denk er eens over na.
Kan. Ik ken'm niet. Dus weet niet of het wel of niet betrouwbaar is. 180k doden lijkt mij gezien de doorlooptijd van deze oorlog weinig. Hoe gruwelijk dat ook klinkt. Want 180.000 levens is héél veel.quote:Op maandag 23 maart 2026 12:19 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Het is geen historicus maar iemand die in een legerpakje onzin loopt te reutelen, voorzien van hysterische clickbait-thumbnails en dito titels om nog financieel een slaatje te slaan uit andermans ellende.
Daarom gebruik je hem ook als bron. Lekker bezig weer php.quote:Op maandag 23 maart 2026 12:22 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Kan. Ik ken'm niet. Dus weet niet of het wel of niet betrouwbaar is.
Kan Orbán hiervoor niet berecht worden?quote:Hongarije lekte uit EU-toppen rechtstreeks naar Moskou, zegt Amerikaanse krant
Hongarije heeft jarenlang gevoelige informatie uit besloten EU-toppen rechtstreeks doorgespeeld aan Rusland. Terwijl Europese leiders dachten in vertrouwen te spreken, zat Moskou volgens een Europese functionaris vrijwel letterlijk mee aan tafel, zo schrijft de Amerikaanse krant The Washington Post.
Tijdens schorsingen en koffiepauzes van ministeriële raden en EU-toppen, momenten waarop diplomaten doorgaans ruggespraak houden met hun eigen regeringsleiders of strategische adviseurs, bleek de Hongaarse minister van Buitenlandse Zaken Péter Szijjártó routinematig telefonisch contact te zoeken met zijn Russische ambtgenoot Sergej Lavrov.
Tijdens deze gesprekken informeerde hij het Kremlin volgens de krant over het verloop van de discussies, de politieke breuklijnen tussen de Europese lidstaten en de mogelijke compromissen met betrekking tot sancties en steun aan Oekraïne.
Naast de mondelinge briefings via Szijjártó – die sinds de Russische invasie van Oekraïne al zestien keer officieel naar Moskou afreisde – was de spionage ook digitaal.
Brussel wil niet reageren
Ferenc Frész, voormalig directeur van de Hongaarse Cyber Defence Service, bevestigt dat Russische staatshackers jarenlang via gecompromitteerde netwerken van het Hongaarse ministerie van Buitenlandse Zaken konden meelezen. De overheid verzweeg deze aanvallen en verzuimde de digitale deuren te sluiten.
In Brussel wil niemand officieel op de beschuldigingen reageren: premier Viktor Orbán zou beschuldigingen van EU-functionarissen kunnen gebruiken in zijn campagne voor de verkiezingen van 12 april.
https://www.ad.nl/buitenl(...)anse-krant~abc2946b/
Lijkt mij op zijn minst reden om Hongarije voorlopig volledig te schorsen en alle subsidies stop te zetten. Wanneer ze intern hun verraad hebben opgelost en ze kunnen dit bewijzen en de schuldigen zijn berecht dan kunnen ze een verzoek indienen om die beslissing te herzien.quote:Op maandag 23 maart 2026 12:35 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Kan Orbán hiervoor niet berecht worden?
De EU heeft veel scherpere en grotere tanden nodig.quote:Op maandag 23 maart 2026 12:49 schreef TwenteFC het volgende:
[..]
Lijkt mij op zijn minst reden om Hongarije voorlopig volledig te schorsen en alle subsidies stop te zetten. Wanneer ze intern hun verraad hebben opgelost en ze kunnen dit bewijzen en de schuldigen zijn berecht dan kunnen ze een verzoek indienen om die beslissing te herzien.
Het kan niet zo zijn dat we worden verraden, daarnaast laten we Slowakije ook eens doorlichten.
Voor mij gewoon over de hele linie gezien zou ik het al een goede eerste stap vinden dat we stoppen met het subsidiëren van onze eigen ondergang.quote:Op maandag 23 maart 2026 13:32 schreef ExTec het volgende:
[..]
De EU heeft veel scherpere en grotere tanden nodig.
WMB richten ze hun eigen politie op en vallen ze die bende binnen.
Dat worden een hoop kopjes thee bij hoge ramen de aankomende tijd met die hoeveelheid kritiek.quote:Op maandag 23 maart 2026 13:20 schreef ExTec het volgende:
Ach jeej. Rus dametje die de huidige situatie ondertussen vergelijkt met de jaren 90.
Maar er is hier altijd iemand die graag vertelt wat een fantastische prestatie het wel niet was van z'n favoriete Sterke Man dat hij het land uit het slob had getrokken.
Blijkbaar gaan ze gewoon weer terug.
[ x ]
Beetje half grijs gebied, maar nu niet meer:quote:Op zondag 22 maart 2026 19:18 schreef AchJa het volgende:
[..]
Is op Deepstatemap en Liveuamap dan ook nooit rood gebied geweest... Ze zitten er wel een beetje tegenaan ondertussen maar is niet door de Russen bezet gebied geweest.
quote:•The Tor-M1 air defense system destroyed by the Birds of the 9th Battalion "Kairos" of the 414th Brigade "Magyar Birds" in Donetsk Oblast. This is the 27th enemy air defense system destroyed by the SBS between March 1 and 23.
Among the sensitive targets hit by the pilots of the 9th Battalion "Kairos" of the 414th Brigade "Magyar Birds" last night were:
•‼️The Shahed UAV hub in Donetsk (fire show in the video, total destruction);
•‼️The main server of telecommunications operators in Donetsk, where fiber-optic
communication lines converge;
•A chlorpyrifos chemical weapons workshop in Avdiivka;
•Two MTZ warehouses in the temporarily occupied territories of Donetsk Oblast.
•‼️Negative refueling at Stanitsa Luganskaya is still ongoing, and fuel and other fuel reserves have been loaded into the SBS drones under the guidance of colleagues from the Security Service of Ukraine.
•The Nebe-U radar was shot down by pilots of the 413th Reconnaissance Battalion of the Unmanned Aerial Systems Forces in the vicinity of the Bryansk settlement in the swamps of the Russian Federation. This is the 28th enemy air defense system destroyed by the SBS drones between March 1 and 23.
Front-strike weapons with 5-11 kg and middle-strike FP-1 and 2 Ukrainian-made with 60 and 105 kg are being used. Enjoy your meal.
Today, the SBS drones also distinguished themselves in the depth of the enemy's territory, in a joint operation with other Deep Strike Forces of the SOU:
•The "Transneft - Primorsk port" oil terminal (PRIMORSK, Leningrad Oblast, Russian Federation)
•The "Bashneft-UfaNeftekhim" oil refinery (UFA, Republic of Bashkortostan, Russian Federation) - 1 OC of the Unmanned Aerial Systems Forces,
as announced by the General Staff of the Armed Forces of Ukraine.
[
Ze weet nog de jaren 90? in 91 viel het om. Hoe oud zal ze zijn. Jaar of 35? Geloof er geen reet van dat ze het bewust mee gemaakt heeft de dingen waar ze over praatquote:Op maandag 23 maart 2026 13:20 schreef ExTec het volgende:
Ach jeej. Rus dametje die de huidige situatie ondertussen vergelijkt met de jaren 90.
Maar er is hier altijd iemand die graag vertelt wat een fantastische prestatie het wel niet was van z'n favoriete Sterke Man dat hij het land uit het slob had getrokken.
Blijkbaar gaan ze gewoon weer terug.
[ x ]
Je bent een Vlogger of je bent het niet.....quote:Op maandag 23 maart 2026 13:58 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Ze weet nog de jaren 90? in 91 viel het om. Hoe oud zal ze zijn. Jaar of 35? Geloof er geen reet van dat ze het bewust mee gemaakt heeft de dingen waar ze over praat
Geen zorgen, putin heeft de oplossing:quote:Op maandag 23 maart 2026 13:20 schreef ExTec het volgende:
Ach jeej. Rus dametje die de huidige situatie ondertussen vergelijkt met de jaren 90.
Maar er is hier altijd iemand die graag vertelt wat een fantastische prestatie het wel niet was van z'n favoriete Sterke Man dat hij het land uit het slob had getrokken.
Blijkbaar gaan ze gewoon weer terug.
[ x ]
Ja, we mogen blij zijn dat de zon elke dag op mag komen, van putin. Anders zaten we in de problemen.quote:Op maandag 23 maart 2026 14:32 schreef oheng het volgende:
[..]
Geen zorgen, putin heeft de oplossing:
RIA: Putin ordered the return of the Russian economy to sustainable growth.
Opgelost, slotje.
"wachtende fpvs" door russen en oekraiense ook letterlijk "waiters" worden ook enorm veel gebruikt. Met name aan de rand van wegen om logistiek te raken. Maar ook vaak genoeg om posities van vijanden om toe te slaan als ze net uit of in een fortificatie gaan.quote:Op maandag 23 maart 2026 14:32 schreef polderturk het volgende:
De Russen krijgen een pak slaag.
Zou wel vet zijn als de Oekraïners hun oorlog nog verder kunnen automatiseren en zo nog minder manschappen hoeven in te zetten. Dat ze bijvoorbeeld posities overnemen van vluchtende Russen en het veilig genoeg maken zodat Oekraïnse soldaten kunnen arriveren. Zou mooi zijn als drones nadat een positie verlaten is op afstand bedienbare machinegeweren droppen en opstellen zodat de positie op afstand verdedigd kan worden. Ofdat de FPV's daar wachten. Als een Rus nadert dan gelijk toeslaat.
[ x ]
Wat natuurlijk niet kan want hoeveel munitie heeft zo'n ding? Of het heeft amper iets hoeven doen.quote:Op maandag 23 maart 2026 14:38 schreef skysherrif het volgende:
[..]
"wachtende fpvs" door russen en oekraiense ook letterlijk "waiters" worden ook enorm veel gebruikt. Met name aan de rand van wegen om logistiek te raken. Maar ook vaak genoeg om posities van vijanden om toe te slaan als ze net uit of in een fortificatie gaan.
Op afstand automatische geweren droppen bestaat nog niet, maar je hebt al wel drones met machinegeweren die posities verdedigen:
[ afbeelding ]
Deze UGV met machinegeweer zou volgens Oekraiense bronnen deze treeline een maand lang op zichzelf hebben verdedigd.
Putin heeft ook de inflatie vastgesteld op 6%.quote:Op maandag 23 maart 2026 14:34 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ja, we mogen blij zijn dat de zon elke dag op mag komen, van putin. Anders zaten we in de problemen.
Kan me voorstellen dat Oekraieners snel heen en weer gaan om dat ding te herladen en zich dan weer uit de voeten maken. Alhoewel in deze oorlog heen en weer gaan minder veilig is dan op een positie blijven zitten, dus terechte vraag jaquote:Op maandag 23 maart 2026 14:40 schreef BEFEM het volgende:
[..]
Wat natuurlijk niet kan want hoeveel munitie heeft zo'n ding? Of het heeft amper iets hoeven doen.
Los van dat je via de zijkant aan kan vallen lijkt mij?
quote:Op maandag 23 maart 2026 14:32 schreef oheng het volgende:
[..]
Geen zorgen, putin heeft de oplossing:
RIA: Putin ordered the return of the Russian economy to sustainable growth.
Opgelost, slotje.
quote:He has been trusting for 26 years already.
Bizar dat je dit soort quotes onder de tekst ziet. Blijkbaar kan er wel een bepaalde mate van kritiek zijn.quote:A
Kazimir Almazov
The laws of the global economy must obey the iron will of our great leader! Firmly and clearly! No one dares disobey him! No one.
Het Oekraïense leger is op dit moment één van de sterkste legers ter wereld.quote:Op maandag 23 maart 2026 14:38 schreef skysherrif het volgende:
[..]
"wachtende fpvs" door russen en oekraiense ook letterlijk "waiters" worden ook enorm veel gebruikt. Met name aan de rand van wegen om logistiek te raken. Maar ook vaak genoeg om posities van vijanden om toe te slaan als ze net uit of in een fortificatie gaan.
Op afstand automatische geweren droppen bestaat nog niet, maar je hebt al wel drones met machinegeweren die posities verdedigen:
[ afbeelding ]
Deze UGV met machinegeweer zou volgens Oekraiense bronnen deze treeline een maand lang op zichzelf hebben verdedigd.
Dat schip op het plaatje ziet er niet uit als een LNG tanker. edit: aardgasconcentraatquote:Op maandag 23 maart 2026 14:45 schreef PieterDeRijcke het volgende:
We financieren Rusland gewoon weer, of nog steeds.
[ x ]
"De Boris Sokolov en de Yuriy Kuchiev zijn speciaal gebouwd voor het vervoer van candensaat en bijproduct bij de winning van LNG van het Yamal veld. De twee schepen varen constant tussen Sabetta (Rusland) en Rotterdam. Het zijn dus geen crude oil tankers."quote:Op maandag 23 maart 2026 14:50 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Dat schip op het plaatje ziet er niet uit als een LNG tanker. edit: aardgasconcentraat
En "nog steeds" natuurlijk, vooral via India dacht ik.
Is ook niet ze relevant natuurlijk wat voor type schip het is. Maar dat er Russisch olie/gas/bijproduct de EU komt is geen verrassing. Zal enerzijds wat realpolitik zijn (je gaat niet je hele industrie platgooien) en wat vernuftig sanctie vermijding zijn. Zoals India die opeens véél meer Russische olie ging importen en heel verrassend ook opeens genoeg olie produceerde om te exporteren.quote:Op maandag 23 maart 2026 14:54 schreef PieterDeRijcke het volgende:
[..]
"De Boris Sokolov en de Yuriy Kuchiev zijn speciaal gebouwd voor het vervoer van candensaat en bijproduct bij de winning van LNG van het Yamal veld. De twee schepen varen constant tussen Sabetta (Rusland) en Rotterdam. Het zijn dus geen crude oil tankers."
https://x.com/i/status/2036006081336365218
Dit gast doet niets anders dan die schepen bijhouden. Ook wel een interessant account voor de energiecrisis.
Ik snap niks van deze post. Met 500 man (half battalion?) aanvallen over een front van 150km? Met honderden voertuigen? Dus ieder voertuig heeft 1 rus aan boord?quote:Op maandag 23 maart 2026 14:32 schreef polderturk het volgende:
De Russen krijgen een pak slaag. Ze voeren een aanval uit met 500+ troepen en verliezen 405 manschappen.
Zou wel vet zijn als de Oekraïners hun oorlog nog verder kunnen automatiseren en zo nog minder manschappen hoeven in te zetten. Dat ze bijvoorbeeld posities overnemen van vluchtende Russen en het veilig genoeg maken zodat Oekraïnse soldaten kunnen arriveren. Zou mooi zijn als drones nadat een positie verlaten is op afstand bedienbare machinegeweren droppen en opstellen zodat de positie op afstand verdedigd kan worden. Ofdat de FPV's daar wachten. Als een Rus nadert dan gelijk toeslaat.
[ x ]
Het is wel grappig om de naam van dat schip in X te zoeken. Zie je al die bewegingen. Vorig jaar kwam dat schip ook regelmatig in NL om te lossen.quote:Op maandag 23 maart 2026 15:02 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Is ook niet ze relevant natuurlijk wat voor type schip het is. Maar dat er Russisch olie/gas/bijproduct de EU komt is geen verrassing. Zal enerzijds wat realpolitik zijn (je gaat niet je hele industrie platgooien) en wat vernuftig sanctie vermijding zijn. Zoals India die opeens véél meer Russische olie ging importen en heel verrassend ook opeens genoeg olie produceerde om te exporteren.
Uiteindelijk vloeien geld en grondstoffen altijd rond, wat er ook gebeurt. In de jaren 80 handelde het Iraanse regime ook gewoon olie met Israël.
Telegram linkje naar de bron.quote:Vladimir Laktyushin, the former head of the Rodina party's youth wing, died in the SVO, 10 days after signing his contract. War correspondent Alexei Zhivov reported on the death of the politician, who founded the "Tigers of the Motherland" movement in 2015:
quote:The average life cycle of an assault fighter: 12 days.
- Day one: he signs the contract and arrives at the range;
- Days two to eleven: training at the range;
- Day twelve (the last day): filling in at the position.
In hot spots, one out of two fighters reaches the position. At best.
Because of the enemy's birds. Because almost no one is systematically engaged in seizing the initiative in the air.
There are no resources, skills, or desire.
When there are no Mavics and FPVs, they are replaced by assault fighters.
https://pointer.kro-ncrv.(...)-pleit-voor-sancties Vond zelfs dit artikeltje van vorig jaar, daar hebben ze het over iedere 2 weken.quote:Op maandag 23 maart 2026 15:11 schreef PieterDeRijcke het volgende:
[..]
Het is wel grappig om de naam van dat schip in X te zoeken. Zie je al die bewegingen. Vorig jaar kwam dat schip ook regelmatig in NL om te lossen.
aardgascondensaat toepassing: Condensaat wordt naar raffinaderijen gestuurd voor de productie van benzine, kerosine of diesel.quote:Op maandag 23 maart 2026 15:31 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
https://pointer.kro-ncrv.(...)-pleit-voor-sancties Vond zelfs dit artikeltje van vorig jaar, daar hebben ze het over iedere 2 weken.
Niet heel gek gezien de grote petrochemische sector in Rotterdam.
Waar haal je de 150km vandaan? Kan hem even niet terugvindenquote:Op maandag 23 maart 2026 15:10 schreef oheng het volgende:
[..]
Ik snap niks van deze post. Met 500 man (half battalion?) aanvallen over een front van 150km? Met honderden voertuigen? Dus ieder voertuig heeft 1 rus aan boord?
quote:Op maandag 23 maart 2026 15:10 schreef oheng het volgende:
[..]
Ik snap niks van deze post. Met 500 man (half battalion?) aanvallen over een front van 150km? Met honderden voertuigen? Dus ieder voertuig heeft 1 rus aan boord?
quote:Op maandag 23 maart 2026 16:01 schreef skysherrif het volgende:
[..]
The enemy attacked simultaneously on 7 directions in the corps' sector and deployed over half a thousand infantry, 28 units of armored vehicles, more than 100 units of motor vehicles, buggies, and quads. Within four hours, the prepared units of the Third Corps (https://t.me/ab3army) turned the Russians' rapid breakthrough into a massive failure.
28 gepantserde voertuigen, de rest dus autos, quads, trucks, motors etc waar er vaker maar 1 rus per voertuig zal zijn
Dit is ongeveer het gebied waar 3rd army corps vecht:quote:Op maandag 23 maart 2026 15:59 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Waar haal je de 150km vandaan? Kan hem even niet terugvinden
Zolang de orcjes het niet leren, zijn dit klinkende cijfersquote:Op maandag 23 maart 2026 16:01 schreef skysherrif het volgende:
[..]
The enemy attacked simultaneously on 7 directions in the corps' sector and deployed over half a thousand infantry, 28 units of armored vehicles, more than 100 units of motor vehicles, buggies, and quads. Within four hours, the prepared units of the Third Corps (https://t.me/ab3army) turned the Russians' rapid breakthrough into a massive failure.
28 gepantserde voertuigen, de rest dus autos, quads, trucks, motors etc waar er vaker maar 1 rus per voertuig zal zijn
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |