Extra aanwijzingen voor dit topic:quote:Het project, opgezet in 2022, heeft tot doel tienduizenden conservatieven te rekruteren om huidige federale ambtenaren te vervangen – die sommige Republikeinen karakteriseren als onderdeel van de 'deep state' – en om de doelstellingen van de volgende Republikeinse president te bevorderen. Het gaat uit van een vergaande interpretatie van de theorie van de unitaire uitvoerende macht, een omstreden interpretatie van artikel II van de grondwet van de Verenigde Staten die ervan uitgaat dat de president bij zijn inauguratie absolute zeggenschap over de uitvoerende macht verkrijgt.
Project 2025 beoogt diepgaande veranderingen binnen de overheid, met name het economisch en sociaal beleid en de rol van de federale overheid en haar agentschappen. In het plan wordt voorgesteld de financiering voor het ministerie van Justitie te verlagen, de FBI en het ministerie van Binnenlandse Veiligheid (DHS) te ontmantelen, de regelgeving op het gebied van milieu en klimaatverandering sterk te verminderen ten gunste van de winning van fossiele brandstoffen, het ministerie van Handel op te heffen en de onafhankelijkheid van federale agentschappen zoals de Federal Communications Commission (FCC) en de Federal Trade Commission (FTC) te beindigen.
Nou ja, dat WK is in de VS.quote:Op vrijdag 26 september 2025 11:44 schreef SmartVision het volgende:
[ x ]
Waar bemoeit Trump zich mee
Ja, vandaar ook dat er druk op de FIFA wordt gelegd he?quote:Op vrijdag 26 september 2025 11:47 schreef SmartVision het volgende:
[..]
FIFA bepaalt wie er mee mogen doen en wie niet.
Hoezo moet dat gebeuren? De FIFA is een onafhankelijke organisatie waarvan landen lid moeten zijn om mee te doen. De FiFA heeft wel vaker in het verleden landen geschorst.quote:Op vrijdag 26 september 2025 11:47 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ja, vandaar ook dat er druk op de FIFA wordt gelegd he?
Ik zeg niet dat het moet gebeuren, maar Trump vindt dat kennelijk. Daarbij zal het feit dat het WK in de VS plaatsvindt wel een belangrijke rol spelen. Nou is de FIFA natuurlijk gewoon een corrupte boevenbende, dus het is de vraag aan welke financile belangen ze het meest hechten.quote:Op vrijdag 26 september 2025 11:49 schreef SmartVision het volgende:
[..]
Hoezo moet dat gebeuren? De FIFA is een onafhankelijke organisatie waarvan landen lid moeten zijn om mee te doen. De FiFA heeft wel vaker in het verleden landen geschorst.
Rusland mag ook niet meedoen.
Trump kan zoveel willen. Het kan zomaar gebeuren dat er nog veel meer landen druk op de FIFA gaan leggen om Israel uit te sluiten. Het kan zomaar een wereldwijde boycot van het WK in de VS worden. Zou eigenlijk wel mooi zijn als dat gaat gebeuren. Als landen als Engeland, Duitsland Spanje en Italie meegaan in die boycot dan is het klaar. Spanje is op dit moment wel een felle tegenstander van het Israel beleid. Nederland zie ik ook wel boycotten.quote:Op vrijdag 26 september 2025 11:55 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ik zeg niet dat het moet gebeuren, maar Trump vindt dat kennelijk. Daarbij zal het feit dat het WK in de VS plaatsvindt wel een belangrijke rol spelen. Nou is de FIFA natuurlijk gewoon een corrupte boevenbende, dus het is de vraag aan welke financile belangen ze het meest hechten.
Maak je maar geen illusies. Voetballers hebben schijt aan politieke misstanden. En de VS is volgens mij een markt waar de FIFA nog steeds heel graag meer voet aan de grond wil krijgen, dus wie weet hoe opportunistisch die zijn.quote:Op vrijdag 26 september 2025 12:01 schreef SmartVision het volgende:
[..]
Trump kan zoveel willen. Het kan zomaar gebeuren dat er nog veel meer landen druk op de FIFA gaan leggen om Israel uit te sluiten. Het kan zomaar een wereldwijde boycot van het WK in de VS worden. Zou eigenlijk wel mooi zijn als dat gaat gebeuren. Als landen als Engeland, Duitsland Spanje en Italie meegaan in die boycot dan is het klaar. Spanje is op dit moment wel een felle tegenstander van het Israel beleid. Nederland zie ik ook wel boycotten.
In principe heeft dit ook helemaal niets meer met de FIFA of de VS te maken. Ze kunnen Israel uitsluiten, maar als Israel toch mag komen dan kan elk land afzonderlijk een beslissing nemen om wel of niet deel te nemen.quote:Op vrijdag 26 september 2025 12:06 schreef Monolith het volgende:
[..]
Maak je maar geen illusies. Voetballers hebben schijt aan politieke misstanden. En de VS is volgens mij een markt waar de FIFA nog steeds heel graag meer voet aan de grond wil krijgen, dus wie weet hoe opportunistisch die zijn.
Natuurlijk, maar zoals ik zeg, maak je maar niet de illusie dat landen die er voetbaltechnisch toe doen het WK gaan laten schieten vanwege politieke statements.quote:Op vrijdag 26 september 2025 12:10 schreef SmartVision het volgende:
[..]
In principe heeft dit ook helemaal niets meer met de FIFA of de VS te maken. Ze kunnen Israel uitsluiten, maar als Israel toch mag komen dan kan elk land afzonderlijk een beslissing nemen om wel of niet deel te nemen.
Zoals zelfs nu.nl al aangeeft gaat Trump helemaal niet over de doodstraf in staten. Wel over DC vanwege die bizarre constructie.quote:Op vrijdag 26 september 2025 12:05 schreef Whiskers2009 het volgende:
https://www.nu.nl/verkiez(...)ering-doodstraf.html
Trump wil de doodstraf invoeren in Washington DC en op termijn in alle 50 staten
Het is in het verleden wel vaker gebeurd. Maar we wachten het af. De situatie met Isreal is ernstig. Volgens mij was er toch ook al een boycot met het songfestival dat als Israel mee zou doen dat Nederland dan niet mee zou doen?quote:Op vrijdag 26 september 2025 12:11 schreef Monolith het volgende:
[..]
Natuurlijk, maar zoals ik zeg, maak je maar niet de illusie dat landen die er voetbaltechnisch toe doen het WK gaan laten schieten vanwege politieke statements.
Dat klopt ja (ESF)quote:Op vrijdag 26 september 2025 12:17 schreef SmartVision het volgende:
[..]
Het is in het verleden wel vaker gebeurd. Maar we wachten het af. De situatie met Isreal is ernstig. Volgens mij was er toch ook al een boycot met het songfestival dat als Israel mee zou doen dat Nederland dan niet mee zou doen?
Dat klopt. Maar het gaat erom dat hij het wel wil.quote:Op vrijdag 26 september 2025 12:16 schreef Monolith het volgende:
[..]
Zoals zelfs nu.nl al aangeeft gaat Trump helemaal niet over de doodstraf in staten. Wel over DC vanwege die bizarre constructie.
FIFA wilt ook graag fans van de spelende landen in de stadions hebben, de halve wereld moet nu opeens een visa voor minimaal 185 dollar aanvragen..quote:Op vrijdag 26 september 2025 11:47 schreef SmartVision het volgende:
[..]
FIFA bepaalt wie er mee mogen doen en wie niet.
Ik heb zo een idee dat het WK in de VS echt een drama gaat worden kwa toeschouwers. Het wordt sowieso een drama met toegangskaarten en VISA krijgen voor toeschouwers denk ik. Het was een hele andere tijd toen de FIFA het WK aan de VS toewees.quote:Op vrijdag 26 september 2025 12:20 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Dat klopt ja (ESF)
Maar FIFA kijkt enkel en puur naar geld. Ze hebben al een WK in Qatar gehouden en gaan in 2034 naar Saoedi-Arabie. Mensenrechten doen er niet echt toe als je een leuk zakkie geld krijgt van de sjeiks als voorzitter.
Er zijn wat marginale gevallen zoals de weigering van o.a. Polen en Tsjechi om playoffwedstrijden tegen Rusland te spelen 4 jaar geleden, maar veel meer dan dat niet.quote:Op vrijdag 26 september 2025 12:20 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Dat klopt ja (ESF)
Maar FIFA kijkt enkel en puur naar geld. Ze hebben al een WK in Qatar gehouden en gaan in 2034 naar Saoedi-Arabie. Mensenrechten doen er niet echt toe als je een leuk zakkie geld krijgt van de sjeiks als voorzitter.
Neuh, die plukken ze van straat.quote:Op vrijdag 26 september 2025 12:23 schreef Basp1 het volgende:
FIFA wilt ook graag fans van de spelende landen in de stadions hebben
Het gaat niet om voetbal, het gaat puur om PR en egostreling.quote:Because there were — none more so than when Trump brought up “men playing in women’s sports,” then looked over his right shoulder and asked: “Could a woman make your team, fellas? Tell me. You think?”
When no players answered, Trump said, “You’re being nice,” then turned to face the other direction and asked the same question.
“We have a very good women’s team,” Juventus general manager Damien Comolli replied.
Trump asked, “But they should be playing with women, right?”
When he got no response, Trump smiled and turned back toward the reporters.
Bevoegdheden moeten zo veel mogelijk bij de staten liggen, behalve als ze iets anders willen dat wat Trump wil? Zoiets?quote:Op vrijdag 26 september 2025 12:05 schreef Whiskers2009 het volgende:
https://www.nu.nl/verkiez(...)ering-doodstraf.html
Trump wil de doodstraf invoeren in Washington DC en op termijn in alle 50 staten
Let maar op, de uitleg is dat het buitenland die heffingen betaalt. Dus medicijnen zijn wel goedkoper, maar het land van herkomst zou dan de heffing betalen. Uiteraard betalen de Amerikanen het zelf. Bij apparaten kun je nog een keuze maken om het niet aan te schaffen, maar bij medicijnen niet...quote:Op vrijdag 26 september 2025 12:50 schreef Basp1 het volgende:
Trump Will Slap Tariffs on Imported Drugs, Trucks and Household Furnishings
Met de meeste tarieven op medicijnen terwijl hij 2 maanden geleden nog juist de goed gendoctrineerden beloofd had dat hij de medicijn prijzen met 1500% zou laten zakken..
Trump says he’s cut drug prices by up to 1,500%
met deze bron komt deze persoon die al vaker op leugens betrapt is in mijn optiek gewoon weer hier om meer van zijn favoriete leugens te verspreiden...quote:Op vrijdag 26 september 2025 12:41 schreef Vis1980 het volgende:
.
Maar nu is de vraag, ben je echt zo makkelijk te foolen of kom je hier expres leugens verspreiden?
We hebben ook allemaal zien gebeuren dat de relschoppers tijden de BLM rellen nauwelijks vervolgd werden en we hebben allemaal kunnen zien hoe hard er werd opgetreden tegen de figuren die bezig waren op 6 januari.quote:Op vrijdag 26 september 2025 12:41 schreef Vis1980 het volgende:
'Wordt toch weer mijn gelijk bevestigd'
Ja, een YouTuber is baas gemaakt van de FBI, alle competente mensen eruit en sindsdien maakt hij de FBI elke dag weer meer belachelijk. Natuurlijk bevestigt hij jouw zogenaamde kijk op 6 januari. We hebben die dag allemaal zien gebeuren, de nasleep erna en aanloop ernaar toe ook.
'Hang Pence'. Nu ook Comey zogenaamd berechten.
Maar nu is de vraag, ben je echt zo makkelijk te foolen of kom je hier expres leugens verspreiden?
Geloof je nou echt zelf wat hier staat?quote:Op vrijdag 26 september 2025 12:57 schreef Chivaz het volgende:
[..]
We hebben ook allemaal zien gebeuren dat de relschoppers tijden de BLM rellen nauwelijks vervolgd werden en we hebben allemaal kunnen zien hoe hard er werd opgetreden tegen de figuren die bezig waren op 6 januari.
Dat het nu bevestigd word is een belangrijke stap naar het herstel van vertrouwen in de rechtsstaat.
Wanneer je als overheid onevenredig te werk gaat wat dus de afgelopen dagen duidelijk is geworden omtrent censuur en nu zelfs justitie ondermijn je de geloofwaardigheid en legitimiteit van de overheid.
Weet je waarom Jan 6 zo hard vervolgd werd? Omdat het capitool binnengedrongen was, om de verkiezingen ‘ongedaan’/‘onklaar’ te maken.quote:Op vrijdag 26 september 2025 12:57 schreef Chivaz het volgende:
[..]
We hebben ook allemaal zien gebeuren dat de relschoppers tijden de BLM rellen nauwelijks vervolgd werden en we hebben allemaal kunnen zien hoe hard er werd opgetreden tegen de figuren die bezig waren op 6 januari.
Dat het nu bevestigd word is een belangrijke stap naar het herstel van vertrouwen in de rechtsstaat.
Wanneer je als overheid onevenredig te werk gaat wat dus de afgelopen dagen duidelijk is geworden omtrent censuur en nu zelfs justitie ondermijn je de geloofwaardigheid en legitimiteit van de overheid.
Is het te laat voor een voetbalveld in de tuin van Het Witte Huis? Op Epstein Island is nog een plekkie.quote:Op vrijdag 26 september 2025 13:19 schreef Gunner het volgende:
Donald Trump dreigt met schrappen van WK-speelsteden: ‘Als veiligheid niet wordt gewaarborgd, zullen we verplaatsen’
Dreigementen i.c.m chantage. Zijn bekende MO.
„De veiligheid tijdens het WK zal worden gewaarborgd”, zei Trump. „Als ik van mening ben dat dit ergens niet het geval is, zullen we wedstrijden naar andere steden verplaatsen, maar ik hoop dat het niet gaat gebeuren.”quote:Op vrijdag 26 september 2025 13:19 schreef Gunner het volgende:
Donald Trump dreigt met schrappen van WK-speelsteden: ‘Als veiligheid niet wordt gewaarborgd, zullen we verplaatsen’
Dreigementen i.c.m chantage. Zijn bekende MO.
Verplaatst maar gewoon naar steden in Canada en Mexico zijn we ook van dat gezeik af.quote:Op vrijdag 26 september 2025 13:19 schreef Gunner het volgende:
Donald Trump dreigt met schrappen van WK-speelsteden: ‘Als veiligheid niet wordt gewaarborgd, zullen we verplaatsen’
Dreigementen i.c.m chantage. Zijn bekende MO.
We bedanken kale totaaldebiel Infantino die het circus naar dit shitland wil brengen.quote:Op vrijdag 26 september 2025 13:19 schreef Gunner het volgende:
Donald Trump dreigt met schrappen van WK-speelsteden: ‘Als veiligheid niet wordt gewaarborgd, zullen we verplaatsen’
Dreigementen i.c.m chantage. Zijn bekende MO.
Sexual Matador #2 bedoel jequote:Op vrijdag 26 september 2025 13:31 schreef VoMy het volgende:
[..]
We bedanken kale totaaldebiel Infantino die het circus naar dit shitland wil brengen.
Hij is alvast aan ‘t oefenen voor de wanneer ze ‘m supreme leader moeten gaan noemen.quote:Op vrijdag 26 september 2025 13:26 schreef Beathoven het volgende:
[..]
„De veiligheid tijdens het WK zal worden gewaarborgd”, zei Trump. „Als ik van mening ben dat dit ergens niet het geval is, zullen we wedstrijden naar andere steden verplaatsen, maar ik hoop dat het niet gaat gebeuren.”
Alles is afhankelijk van het gegeven of Trump..
Ergens een mening over krijgt.
Zie het nog gebeuren dat elk team dat van de VS wint naar CECOT magquote:Op vrijdag 26 september 2025 13:26 schreef Beathoven het volgende:
[..]
„De veiligheid tijdens het WK zal worden gewaarborgd”, zei Trump. „Als ik van mening ben dat dit ergens niet het geval is, zullen we wedstrijden naar andere steden verplaatsen, maar ik hoop dat het niet gaat gebeuren.”
Alles is afhankelijk van het gegeven of Trump..
Ergens een mening over krijgt.
Doe maar lekker in Hawaii, Guam, Puerto Rico, Anchorage. Misschien willen de Britten Acension Island wel even lenenquote:Op vrijdag 26 september 2025 13:19 schreef Gunner het volgende:
Donald Trump dreigt met schrappen van WK-speelsteden: ‘Als veiligheid niet wordt gewaarborgd, zullen we verplaatsen’
Dreigementen i.c.m chantage. Zijn bekende MO.
Orde en veiligheid zijn ook de kern van een democratie. Als je de democratie wil benvloeden met rellen en vandalisme dan hoor je daar ook hard tegen op te treden. Het feit dat dit niet gebeurde en het zelfs werd aangemoedigd en in sommige gevallen werd gefaciliteerd zegt eigenlijk wel genoeg. Ik ben maar wat blij dat FBI agenten dit nu ronduit toegeven.quote:Op vrijdag 26 september 2025 13:15 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Weet je waarom Jan 6 zo hard vervolgd werd? Omdat het capitool binnengedrongen was, om de verkiezingen ‘ongedaan’/‘onklaar’ te maken.
Dat is echt een gigantisch issue waar je keihard tegen op moet treden. Vrije verkiezingen zijn de kern van een democratie.
Je gooit alles nu wel heel erg op n hoop. Wat aangemoedigd werd waren de vreedzame demonstraties, niet de rellen. Wie (in het toen zittende) bestuur heeft de rellen aangemoedigd of gefaciliteerd? Let wel, niet de demonstraties, maar de rellen.quote:Op vrijdag 26 september 2025 15:16 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Orde en veiligheid zijn ook de kern van een democratie. Als je de democratie wil benvloeden met rellen en vandalisme dan hoor je daar ook hard tegen op te treden. Het feit dat dit niet gebeurde en het zelfs werd aangemoedigd en in sommige gevallen werd gefaciliteerd zegt eigenlijk wel genoeg. Ik ben maar wat blij dat FBI agenten dit nu ronduit toegeven.
Je kan nu al met de klok gelijk zetten dat Trump heel het WK gaat verneuken omdat hij zelf aandacht wil krijgen en een machtspelletje gaat spelen ook tijdens dit WK.quote:Op vrijdag 26 september 2025 13:19 schreef Gunner het volgende:
Donald Trump dreigt met schrappen van WK-speelsteden: ‘Als veiligheid niet wordt gewaarborgd, zullen we verplaatsen’
Dreigementen i.c.m chantage. Zijn bekende MO.
Kamala Harris zamelde geld in om relschoppers op vrije voeten te krijgen. Durkin en Wheeler weigerde hulp van de federale overheid ondanks dat ze in Portland maandenlang aan het rellen waren tot op het punt dat ze een deel van de stad wekenlang onder controle hielden en zelfs de onafhankelijkheid uitriepen. Durkin kwam toen met de nu legendarische uitspraak dat we het moesten zien als “The summer of love”.quote:Op vrijdag 26 september 2025 15:37 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Je gooit alles nu wel heel erg op n hoop. Wat aangemoedigd werd waren de vreedzame demonstraties, niet de rellen. Wie (in het toen zittende) bestuur heeft de rellen aangemoedigd of gefaciliteerd? Let wel, niet de demonstraties, maar de rellen.
De FBI is overduidelijk een politieke organisatie geworden, jammer genoeg. Ik hoop dat dat na de termijn van Trump nog te herstellen is, want de schade die aangericht wordt is ongekend.
De kerntaak van de overheid is om de veiligheid te waarborgen. Zonder een veilige omgeving kun je ook nooit een goed functionerende democratie hebben. Als de menigte beleid wil afdwingen met geweld en intimidatie en je geeft daar gehoor aan, wat heeft stemmen dan nog voor zin? Democratie is juist in het leven geroepen zodat deze barbaarse manier van “politiek” niet meer hoeft.quote:Op vrijdag 26 september 2025 15:31 schreef Ludachrist het volgende:
Ik dacht dat stemrecht de kern van de democratie was. Weer wat geleerd.
quote:Op vrijdag 26 september 2025 15:52 schreef Chivaz het volgende:
Als de menigte beleid wil afdwingen met geweld en intimidatie
Dus het is de kerntaak van de overheid, maar niet de kern van de democratie. Helder.quote:Op vrijdag 26 september 2025 15:52 schreef Chivaz het volgende:
[..]
De kerntaak van de overheid is om de veiligheid te waarborgen.
Harris:quote:Op vrijdag 26 september 2025 15:49 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Kamala Harris zamelde geld in om relschoppers op vrije voeten te krijgen. Durkin en Wheeler weigerde hulp van de federale overheid ondanks dat ze in Portland maandenlang aan het rellen waren tot op het punt dat ze een deel van de stad wekenlang onder controle hielden en zelfs de onafhankelijkheid uitriepen. Durkin kwam toen met de nu legendarische uitspraak dat we het moesten zien als “The summer of love”.
Summer of Love:quote:However, Harris did not donate money to the nonprofit before, after, or during the protests, according to its records. Additionally, no evidence shows people who received bail or bond assistance from MFF for arrests during the demonstrations committed more crimes after their initial detainment.
quote:Some reports have estimated insurance claims for damages related to the 2020 protests totaled about $2 billion. However, the post is wrong to claim protesters saw no consequences – in fact, over 10,000 protesters were arrested, most for low-level offenses.
Gelijke monniken gelijke kappen, de FBI bevestigd nu wat ik dus al jarenlang hier beweerde. Je kan niet de een zwaarder straffen en de ander laten gaan op basis van politieke gronden.quote:
De FBI agenten waren toch duidelijk, ze gingen nauwelijks achter die relschoppers aan maar wel heel hard op de relschoppers van 6 januari. Maak er van wat je wil maar het is/lijkt op politieke willekeur.quote:
Het een kun je niet los zien van het ander.quote:Op vrijdag 26 september 2025 15:59 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Dus het is de kerntaak van de overheid, maar niet de kern van de democratie. Helder.
De links die ik gaf vertellen echt iets anders.quote:Op vrijdag 26 september 2025 16:22 schreef Chivaz het volgende:
[..]
De FBI agenten waren toch duidelijk, ze gingen nauwelijks achter die relschoppers aan maar wel heel hard op de relschoppers van 6 januari. Maak er van wat je wil maar het is/lijkt op politieke willekeur.
Dit is hem al zo vaak duidelijk gemaakt en iedere keer komt hij weer met dezelfde argumenten.quote:
BNW tactiek.quote:Op vrijdag 26 september 2025 16:40 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Dit is hem al zo vaak duidelijk gemaakt en iedere keer komt hij weer met dezelfde argumenten.
Je bent denk ik in de war met huiszoekingen door de FBI. Daar is een handtekening van de rechter voor nodig.quote:Op vrijdag 26 september 2025 08:52 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Zo'n indictment heeft toch de handtekening van een rechter nodig?
Dus het is niet eens echt de kern, maar meer een randvoorwaarde. Heb je dit allemaal wel goed doordacht voordat je begon te typen?quote:Op vrijdag 26 september 2025 16:22 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Het een kun je niet los zien van het ander.
Maar dat is toch allemaal goed? Ze hebben geen principes en verdedigen hun tribe gewoon. Dat is toch wat je wil?quote:Op vrijdag 26 september 2025 15:49 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Kamala Harris zamelde geld in om relschoppers op vrije voeten te krijgen. Durkin en Wheeler weigerde hulp van de federale overheid ondanks dat ze in Portland maandenlang aan het rellen waren tot op het punt dat ze een deel van de stad wekenlang onder controle hielden en zelfs de onafhankelijkheid uitriepen. Durkin kwam toen met de nu legendarische uitspraak dat we het moesten zien als “The summer of love”.
Ja omdat Comey na die bekendmaking (waar hij min of meer toe gedwongen werd omdat het onderzoek naar de pers gelekt ging worden) al snel bekend maakte dat Clinton geen blaam trof. Dat was natuurlijk niet de bedoeling.quote:Op vrijdag 26 september 2025 16:56 schreef AnneX het volgende:
Dezelfde Comey, die door zijn uitspraken over Hillary Clinton kort voor de verkiezingen, de overwinning bezorgde bij trump.
Dezelfde!?
Daarbij kwam natuurlijk dat Comey vervolgens weigerde trouw te zweren aan Trump nadat deze de verkiezing gewonnen had.quote:In the days that followed, Trump effusively praised Comey.
“It took a lot of guts,” Trump said at the time. “I really disagreed with him. I was not his fan. But I’ll tell you what, what he did, he brought back his reputation.”
Then, on November 6, 2016 — just two days before the election — Comey told lawmakers the agency has not changed its opinion that Clinton should not face criminal charges.
Clinton has said she believes the investigation cost her the election, telling CNN’s Christiane Amanpour in May 2017: “If the election had been on October 27, I would be your president.”
Bron
quote:According to Comey, associates interviewed by The New York Times, Associated Press, and CBS News, Trump had asked Comey in January to pledge his loyalty to him, and Comey declined to make this pledge, saying that he would give him "honesty" and what Trump called "honest loyalty".
Bron
Een ieder heeft kunnen zien dat Kamala Harris die tweet verspreidde tijdens de rellen terwijl ze behoorlijk hevig waren in Minnesota.quote:Op vrijdag 26 september 2025 16:27 schreef beefkeek het volgende:
[..]
De links die ik gaf vertellen echt iets anders.
Dat is niet wat ik wil, dat is wat ik constateerde en ik voorspelde dat dit soort principeloos gedrag niet goed is voor het land. Dat werd hier uiteraard weggewuifd want we moesten ons vooral focussen op het protest en niet op de rellen. Toen kwam 6 januari en geheel voorspelbaar draaide het ineens om. De personen die toen niets wilde weten van de rellen focuste zich voornamelijk op de rellen en niet meer op het protest.quote:Op vrijdag 26 september 2025 16:52 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Maar dat is toch allemaal goed? Ze hebben geen principes en verdedigen hun tribe gewoon. Dat is toch wat je wil?
Bizar.quote:Op vrijdag 26 september 2025 17:27 schreef Kijkertje het volgende:
https://bsky.app/profile/gtconway.bsky.social/post/3lzqokamj3k2y
[ afbeelding ]
Je zit echt in rondte te lullen, zonder orde heb je gewoon geen democratie.quote:Op vrijdag 26 september 2025 16:50 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Dus het is niet eens echt de kern, maar meer een randvoorwaarde. Heb je dit allemaal wel goed doordacht voordat je begon te typen?
Hij claimt intussen ook al heel dicht bij beindiging van oorlog nummer 8 te zijn:quote:Op vrijdag 26 september 2025 16:43 schreef pullup het volgende:
Dit is ook wel een handig lijstje
https://zeteo.com/p/mehdi-hasan-debunks-trump-claim-ended-7-wars
Ik was al een tijdje benieuwd naar die lijst oorlogen die hij 'beindigd' zou hebben in zijn bod naar die Nobel prijs.
Niet verrassend dat het complete onzin blijkt te zijn natuurlijk
Die zijn ook wel ongeveer allemaal om zeep zo langzamerhandquote:Op vrijdag 26 september 2025 17:46 schreef Arcee het volgende:
[..]
Hij claimt intussen ook al heel dicht bij beindiging van oorlog nummer 8 te zijn:
[ x ]
Ik krijg het idee dat men juist wil dat mensen in opstand komen, maar het gaat sowieso een keer gebeuren. Dit kan cht niet.quote:Op vrijdag 26 september 2025 18:34 schreef Kijkertje het volgende:
https://bsky.app/profile/(...)l/post/3lzqiw54yik2p
[ afbeelding ]
Kijkende naar z'n beleid tov covid, miljoenen mensen.quote:Op vrijdag 26 september 2025 18:44 schreef Gunner het volgende:
Wie neemt er nu medisch advies aan van zo’n sinaasappel
Eh, wat. Het gros hier is gewoon consistent geweest waar ze voor en tegen zijn. Jouw reactie op dingen die over de schreef gingen was “als dat zo is boeit het me geen fuck”quote:Op vrijdag 26 september 2025 17:26 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Dat is niet wat ik wil, dat is wat ik constateerde en ik voorspelde dat dit soort principeloos gedrag niet goed is voor het land. Dat werd hier uiteraard weggewuifd want we moesten ons vooral focussen op het protest en niet op de rellen. Toen kwam 6 januari en geheel voorspelbaar draaide het ineens om. De personen die toen niets wilde weten van de rellen focuste zich voornamelijk op de rellen en niet meer op het protest.
Hetzelfde trucje zag je pas weer toen AMV ineens het bastion werd van het vrije woord toen Jimmy Kimmel gecanceld werd.
Principes zijn niet iets vrijblijvends, principes moeten breed gedragen worden en zolang dat niet gebeurt heeft het geen enkele zin om je daaraan te houden.
Dat is de wereld die vooral de links progressieven willen en dat is de wereld die ze hebben gekregen. Het is aan de rest om daar adequaat op te reageren en dat doe ik dus.
Check vooral kleindochter Kai Trump...zeer aanwezig de laatste weken en natuurlijk voorzien van eigen merchandisequote:Op vrijdag 26 september 2025 17:46 schreef Arcee het volgende:
[..]
Hij claimt intussen ook al heel dicht bij beindiging van oorlog nummer 8 te zijn:
[ x ]
En Melania zit alweer aan de kerstornamentenquote:Op vrijdag 26 september 2025 21:40 schreef GarlandBriggs het volgende:
[..]
Check vooral kleindochter Kai Trump...zeer aanwezig de laatste weken en natuurlijk voorzien van eigen merchandise
Ah inconsistentie is irrelevant lol.quote:Op vrijdag 26 september 2025 19:59 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Eh, wat. Het gros hier is gewoon consistent geweest waar ze voor en tegen zijn. Jouw reactie op dingen die over de schreef gingen was “als dat zo is boeit het me geen fuck”
Deze langspeelplaat begint wat te kraken. Wat mensen 10 jaar geleden gezegd hebben is irrelevant.
Oh btw, weet je wat pas politiek bedrijven was? Trump die alle Jan 6ers een pardon gegeven heeft. Trump die Comey wil vervolgen, etc.
En daarom is het een trol. Ga er niet op in. Hij speelt dagelijks dezelfde langspeelplaat met als alarmschijf de nieuwe maga instructies.quote:Op vrijdag 26 september 2025 16:40 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Dit is hem al zo vaak duidelijk gemaakt en iedere keer komt hij weer met dezelfde argumenten.
Wel zolang je iedereen hier op n hoop gooit en gewoon “jullie” noemt.quote:Op vrijdag 26 september 2025 21:49 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Ah inconsistentie is irrelevant lol.
Nou dan weten we dat ook weer.
Je weet als je jezelf niet aangesproken voelt hoef je ook niet te reageren. Reageren is geen verplichting, het is een keuze.quote:Op vrijdag 26 september 2025 21:57 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Wel zolang je iedereen hier op n hoop gooit en gewoon “jullie” noemt.
Maar ironisch is het allemaal wel idd. Uitgerekend de Republikein die hem de eerste keer (imo met goede bedoelingen) mede aan zijn overwinning hielp wordt nu (onterecht) aangeklaagd door Trump's gepolitiseerde en corrupte DOJ terwijl 'zijn' FBI (wiens reputatie hij toendertijd juist wilde beschermen met zijn actie) nu geleid wordt door een clown als Kash Patel.quote:Op vrijdag 26 september 2025 16:56 schreef AnneX het volgende:
Dezelfde Comey, die door zijn uitspraken over Hillary Clinton kort voor de verkiezingen, de overwinning bezorgde bij trump.
Dezelfde!?
Zolang je onzin uitkraamt zal ik aangeven dat het onzin is, lijkt me een goede deal.quote:Op vrijdag 26 september 2025 22:16 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Je weet als je jezelf niet aangesproken voelt hoef je ook niet te reageren. Reageren is geen verplichting, het is een keuze.
Beste objectief observeerbare propaganda verspreider,het gebruik van een extreem biased bron hier maar blijven gebruiken in een serieus forum zijn idd bewuste doorzichtige troll keuzes.quote:Op vrijdag 26 september 2025 22:16 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Je weet als je jezelf niet aangesproken voelt hoef je ook niet te reageren. Reageren is geen verplichting, het is een keuze.
Net zoiets als Fox 'News'.quote:Op vrijdag 26 september 2025 22:55 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Beste objectief observeerbare propaganda verspreider,het gebruik van een extreem biased bron hier maar blijven gebruiken in een serieus forum zijn idd bewuste doorzichtige troll keuzes.
Disclose.tv is a disinformation outlet based in Germany that presents itself as a news aggregator.
Nee, we wachten eerst op de Epstein files.quote:Op vrijdag 26 september 2025 23:30 schreef Bluesdude het volgende:
Is het roltrapcomplot al ontmaskerd ?
Antifa ? Biden? Trumpaanhangers?
quote:But according to Politico's Kyle Cheney, that characterization of the FBI presence at the U.S. Capitol Building on January 6, 2021 is "wildly" misleading.
Solomon tweeted the Just the News article, posting, "Breaking: FBI Bombshell: 274 agents sent to Capitol for J6, many later complained they were political 'pawns.'"
But Cheney, on September 26, responded to Solomon with a tweet of his own, explaining, "This story is being wildly misrepresented -- these were not undercover agents embedded in the crowd. They were part of the multi-agency law enforcement response *after* the Capitol was attacked, as the documents themselves make clear."
Cheney, in a separate tweet, elaborated, "In fact, the 'bombshell' here was reported by the inspector general 10 months."
@Chivaz - wat context over je FBI berichtquote:Op vrijdag 26 september 2025 23:40 schreef Kijkertje het volgende:
Na even zoeken blijkt dat het verhaal van de 274 FBI-agenten afkomstig is van John Solomon ook al bekend om zijn continue misinformatie.
How a 'widely misrepresented' doc is being used to badly distort FBI’s Jan. 6 deployment
[ afbeelding ]
[..]
[ afbeelding ]
Maar hij had 'alweer' gelijk!quote:Op vrijdag 26 september 2025 23:44 schreef beefkeek het volgende:
[..]
@:chivaz - wat context over je FBI bericht
Jeetje feiten. Dat is toch veel te lastig voor dom-rechtsquote:Op vrijdag 26 september 2025 23:46 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Maar hij had 'alweer' gelijk!
Over een tijdje komt hij gewoon weer met dezelfde argumenten nav het volgende bericht uit onbetrouwbare bron.
Het dringt maar niet tot hem door dat J6 totaal niet te vergelijken is met de massale protesten (nationaal en internationaal) na de moord op George Floyd.
Het eerste was een mislukte coup om legale verkiezingen ongedaan te maken aangemoedigd door de President/ Trump & Co op grond van imaginaire fraude/the Big Lie (en dus een aanval op de democratie) terwijl het tweede (terecht) spontane protesten waren vanuit het volk over het buitensporige politiegeweld richting de zwarte bevolking.
Niet alleen de feiten is het probleem. De vergelijkingen slaan nergens op. Ik heb al lang opgegeven het allemaal uit te leggen/ er een oprechte discussie over te voeren. Tegen MAGA-logica is geen kruid gewassen.quote:Op zaterdag 27 september 2025 00:24 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Jeetje feiten. Dat is toch veel te lastig voor dom-rechts
Trollemans gaat hier niet op reageren maar op zijn volgende bericht vol nepnieuws reageren jullie wel weer massaal.quote:Op vrijdag 26 september 2025 23:44 schreef beefkeek het volgende:
[..]
@:chivaz - wat context over je FBI bericht
Oh, we gaan gekozen politici negeren? Waarom niet, eh?quote:Op zaterdag 27 september 2025 04:37 schreef Kijkertje het volgende:
Mike Johnson heeft geen haast om de net gekozen Democratische Afgevaardigde te beedigen die voor de laatste stem zorgt om de Epstein Files motie in stemming te kunnen brengen.
https://bsky.app/profile/(...)l/post/3lzrnzahpqk22
[ afbeelding ]
Je uitspreken over Gaza, dat is pas antisemitismequote:Op zaterdag 27 september 2025 02:15 schreef Vis1980 het volgende:
[ [url=https://s.yimg.com/ny/api/res/1.2/bgRqhiljm0LVLcwX_wGEQw--/YXBwaWQ9aGlnaGxhbmRlcjt3PTEyNDI7aD03MDg7Y2Y9d2VicA--/https://media.zenfs.com/e(...)c462b45a8]afbeelding[/url] ]
Alex Jones is terug op YouTube, met een nieuwe look! (nee, geen photosjop). Oh, wacht, is ie alsnog van YouTube geweerd?
Lekker linksen doodschieten. Het zijn immers terroristen.quote:Op zaterdag 27 september 2025 17:42 schreef KoosVogels het volgende:
[ x ]
Heel benieuwd wat dit precies behelst...
Het leger inzetten tegen je eigen bevolking, met “full force”. Wanneer is genoeg genoeg voor MAGA?quote:Op zaterdag 27 september 2025 17:42 schreef KoosVogels het volgende:
[ x ]
Heel benieuwd wat dit precies behelst...
Achterstallig onderhoud uit 2020 vermoed ik ....quote:Op zaterdag 27 september 2025 17:42 schreef KoosVogels het volgende:
[ x ]
Heel benieuwd wat dit precies behelst...
Maar nee hoor, het ging echt niet om zijn tegenstanders. Echt alleen maar een ‘terroristische ‘ organisatie (van iedereen die hij niet aardig vindt)quote:Op zaterdag 27 september 2025 18:00 schreef KoosVogels het volgende:
[ x ]
Er begint zich een patroon af te tekenen....
Pas als ze zelf slachtoffer worden. Tot dan is het genieten van mensen die met grof geweld worden opgepakt en stiekem hopen op een burgeroorlog.quote:Op zaterdag 27 september 2025 17:48 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Het leger inzetten tegen je eigen bevolking, met “full force”. Wanneer is genoeg genoeg voor MAGA?
Iedereen die niet wil dat zijn buurman door gemaskerde mannen (die niet eens dezelfde kleding aanhebben), om vervolgens gemarteld te worden in een mensonterende gevangenis, is Antifa. Dan mogen ze schieten, klappen en ze ook meenemen naar mensonterende gevangenissen.quote:Op zaterdag 27 september 2025 17:42 schreef KoosVogels het volgende:
[ x ]
Heel benieuwd wat dit precies behelst...
Het gaat in versnelling nu, ik verwacht een zeer zwarte kerst.quote:Op zaterdag 27 september 2025 18:00 schreef KoosVogels het volgende:
[ x ]
Er begint zich een patroon af te tekenen....
Je weet helemaal niet waar je het over hebt, paar jaar geleden werd hier censuur volop toegejuicht en nu de fellow traveler Kimmel gecanceld werd toen werd AMV het bastion van vrijheid van meningsuiting.quote:Op vrijdag 26 september 2025 22:50 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Zolang je onzin uitkraamt zal ik aangeven dat het onzin is, lijkt me een goede deal.
Wat loop je nou weer te bazelen? En weer eens zonder enige onderbouwing of verwijzing. “Volop toegejuicht” moet toch eenvoudig van enkele relevante linkjes te voorzien zijn. Dus doe je best zou ik zeggen. Verbaas ons met slechts enkele voorbeelden van verfoeilijk extreemlinkse censuur.quote:Op zaterdag 27 september 2025 18:34 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Je weet helemaal niet waar je het over hebt, paar jaar geleden werd hier censuur volop toegejuicht en nu de fellow traveler Kimmel gecanceld werd toen werd AMV het bastion van vrijheid van meningsuiting.
Eerder werd geroepen tijdens de summer of love dat we vooral niet moesten letten op het excessieve geweld maar op de “legitieme” zorgen van de zwarte bevolking als het gaat om politiegeweld.
Ook dat werd volledig op z’n kop gezet na 6 januari. Je kan het vervelend vinden dat ik dat elke keer voor jullie voeten gooi maar ik zal dat blijven doen elke keer wanneer de gelegenheid zich voordoet.
Niemand die van buitenaf komt helpen, maar ook dit verhaal zal het op een gegeven moment zich gaan uitbreiden naar buurlanden. Dit jaar gaat het nog om mensen in de VS, volgend jaar gaat het over de mensen buiten de VS. Normaal duurt zoiets net even wat langer, maar volgend jaar zijn er al verkiezingen en dan wordt het landenpesten opgevoerd.quote:Op zaterdag 27 september 2025 18:20 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Pas als ze zelf slachtoffer worden. Tot dan is het genieten van mensen die met grof geweld worden opgepakt en stiekem hopen op een burgeroorlog.
Moet ik de post waarin je summer of love argumenten onderuit gehaald worden nog een keer opzoeken, of kun je die zelf wel vinden?quote:Op zaterdag 27 september 2025 18:34 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Je weet helemaal niet waar je het over hebt, paar jaar geleden werd hier censuur volop toegejuicht en nu de fellow traveler Kimmel gecanceld werd toen werd AMV het bastion van vrijheid van meningsuiting.
Eerder werd geroepen tijdens de summer of love dat we vooral niet moesten letten op het excessieve geweld maar op de “legitieme” zorgen van de zwarte bevolking als het gaat om politiegeweld.
Ook dat werd volledig op z’n kop gezet na 6 januari. Je kan het vervelend vinden dat ik dat elke keer voor jullie voeten gooi maar ik zal dat blijven doen elke keer wanneer de gelegenheid zich voordoet.
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op zaterdag 27 september 2025 18:57 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Moet ik de post waarin je summer of love argumenten onderuit gehaald worden nog een keer opzoeken, of kun je die zelf wel vinden?
Nog leuker is dat de VS totaal wordt gesloopt door Trump en Maga erbij staat te juichen.quote:Op zaterdag 27 september 2025 19:51 schreef Chivaz het volgende:
Ook leuk is het feit dat zelfs op corruptie de democraten slechter peilen dan de republikeinen.
Dat is het directe gevolg van geen verhaal hebben behalve “Trump is stom”. Het kunnen nog verassende midterms worden volgend jaar.
[ x ]
Fantastisch inderdaad, je kan immers geen eieren bakken zonder eieren te breken.quote:Op zaterdag 27 september 2025 20:03 schreef Wantie het volgende:
[..]
Nog leuker is dat de VS totaal wordt gesloopt door Trump en Maga erbij staat te juichen.
Dit dus:quote:Op zaterdag 27 september 2025 17:42 schreef KoosVogels het volgende:
[ x ]
Heel benieuwd wat dit precies behelst...
Ai ai, wat had jij moord en brand geschreeuwd als een linkshangend medium een soortgelijk stuk had gepubliceerd (en je zou dan volkomen gelijk hebben gehad):quote:Op zaterdag 27 september 2025 20:07 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Fantastisch inderdaad, je kan immers geen eieren bakken zonder eieren te breken.
Niets illegaals aan hoor, federale troepen mogen federale gebouwen beschermen en dat is blijkbaar weer nodig vanwege de ellende veroorzaakt door antifa die vreselijk lang de bij ICE staan te protesteren en tegelijkertijd de buurt terroriseren.quote:
Eieren? Was er niet iets met trump en eieren?quote:Op zaterdag 27 september 2025 20:07 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Fantastisch inderdaad, je kan immers geen eieren bakken zonder eieren te breken.
Een van de meest domme Maga vergelijkingen.quote:Op zaterdag 27 september 2025 20:07 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Fantastisch inderdaad, je kan immers geen eieren bakken zonder eieren te breken.
Daar wil Trump het niet meer over hebben.quote:Op zaterdag 27 september 2025 20:19 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Eieren? Was er niet iets met trump en eieren?
Ja, mensen kunnen de eieren niet meer betalen, dus breken ze maar andere dingen.quote:Op zaterdag 27 september 2025 20:19 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Eieren? Was er niet iets met trump en eieren?
Oh nu is het antifa? Nouja, het is in elk geval niet ‘die dekselse progressieven’quote:Op zaterdag 27 september 2025 20:18 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Niets illegaals aan hoor, federale troepen mogen federale gebouwen beschermen en dat is blijkbaar weer nodig vanwege de ellende veroorzaakt door antifa die vreselijk lang de bij ICE staan te protesteren en tegelijkertijd de buurt terroriseren.
Het is vooral schandalig dat de lokale politie niets doet om de burgers daar een fatsoenlijke nachtrust te gunnen.
Echt toppie: een president die het leger inzet tegen de eigen bevolking...quote:Op zaterdag 27 september 2025 20:18 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Niets illegaals aan hoor, federale troepen mogen federale gebouwen beschermen en dat is blijkbaar weer nodig vanwege de ellende veroorzaakt door antifa die vreselijk lang de bij ICE staan te protesteren en tegelijkertijd de buurt terroriseren.
Het is vooral schandalig dat de lokale politie niets doet om de burgers daar een fatsoenlijke nachtrust te gunnen.
Dit was dus precies de bedoeling, h. Als je een organisatie verbiedt die helemaal geen organisatie is, dan kun je naar believen iedereen er aan vast plakken.quote:
Het lijkt er trouwens meer op dat burgers bescherming tegen ICE nodig hebben. In een rechtbank: https://youtube.com/shorts/GSXemvTcG_Iquote:Op zaterdag 27 september 2025 20:18 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Niets illegaals aan hoor, federale troepen mogen federale gebouwen beschermen en dat is blijkbaar weer nodig vanwege de ellende veroorzaakt door antifa die vreselijk lang de bij ICE staan te protesteren en tegelijkertijd de buurt terroriseren.
Het is vooral schandalig dat de lokale politie niets doet om de burgers daar een fatsoenlijke nachtrust te gunnen.
Was ook helemaal niet verwacht inderdaad. Volgende week is de halve democratische partij ineens antifa volgens Trump, let maar opquote:Op zaterdag 27 september 2025 20:27 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Dit was dus precies de bedoeling, h. Als je een organisatie verbiedt die helemaal geen organisatie is, dan kun je naar believen iedereen er aan vast plakken.
Antifa bestempelen als een terreurorganisatie en vervolgens demonstranten (zonder bewijs) aanwijzen als Antifa'ers en het leger erop afsturen.quote:Op zaterdag 27 september 2025 20:18 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Niets illegaals aan hoor, federale troepen mogen federale gebouwen beschermen en dat is blijkbaar weer nodig vanwege de ellende veroorzaakt door antifa die vreselijk lang de bij ICE staan te protesteren en tegelijkertijd de buurt terroriseren.
Het is vooral schandalig dat de lokale politie niets doet om de burgers daar een fatsoenlijke nachtrust te gunnen.
Is dat niet gewoon hetzelfde?quote:Op zaterdag 27 september 2025 20:25 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Oh nu is het antifa? Nouja, het is in elk geval niet ‘die dekselse progressieven’
Er zijn volgens CNN ook gewoon gevolgen voor zijn gedrag. Kijk eens aan, de rechtsstaat functioneert gewoon.quote:Op zaterdag 27 september 2025 20:28 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Het lijkt er trouwens meer op dat burgers bescherming tegen ICE nodig hebben. In een rechtbank: https://youtube.com/shorts/GSXemvTcG_I
ICE heeft geen bevoegdheden in een rechtbank.. dus dit was gewoon illegaal.
Ik zag dat er in Juni weer behoorlijk gewelddadig geprotesteerd werd. Vuurwerk, excessief geweld, vandalisme etc etc je kent het wel.quote:Op zaterdag 27 september 2025 20:29 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Antifa bestempelen als een terreurorganisatie en vervolgens demonstranten (zonder bewijs) aanwijzen als Antifa'ers en het leger erop afsturen.
Jij ziet niet in wat daar mis mee is?
Gewelddadige protesten moet je altijd bestrijden, daar hebben we in het westen de politie voor. Die is daar ook op getraind en voorbereid.quote:Op zaterdag 27 september 2025 20:48 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Ik zag dat er in Juni weer behoorlijk gewelddadig geprotesteerd werd. Vuurwerk, excessief geweld, vandalisme etc etc je kent het wel.
Zelfs journalisten zoals Andy Ngo zijn hun leven niet meer zeker met antifa in de buurt, als mede journalist moet dat je toch best aan het hart gaan lijkt mij.
quote:Op zaterdag 27 september 2025 17:42 schreef KoosVogels het volgende:
[ x ]
Heel benieuwd wat dit precies behelst...
En dus sturen we het leger er op af...quote:Op zaterdag 27 september 2025 20:48 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Ik zag dat er in Juni weer behoorlijk gewelddadig geprotesteerd werd. Vuurwerk, excessief geweld, vandalisme etc etc je kent het wel.
Zelfs journalisten zoals Andy Ngo zijn hun leven niet meer zeker met antifa in de buurt, als mede journalist moet dat je toch best aan het hart gaan lijkt mij.
Ik vind het veel gevaarlijker dat de politie in Portland stelselmatig weigert op te treden tegen deze figuren. Dankzij dat lakse optreden kreeg je juist de “summer of love” en heeft Trump nu de ruimte om imo terecht antifa aan te wijzen als een terreurorganisatie.quote:Op zaterdag 27 september 2025 20:57 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Gewelddadige protesten moet je altijd bestrijden, daar hebben we in het westen de politie voor. Die is daar ook op getraind en voorbereid.
Maar nu gaat om het bestempelen van Antifa als een terreurorganisatie, en demonstranten als Antifa'ers.
Moet je echt voor worden gekauwd hoe extreem gevaarlijk zulke ontwikkelingen zijn?
De ME en politie konden het prima aan, stel je voor dat van Zanen had geroepen dat het allemaal wel mee viel en dat na een aantal weken non stop rellen van Zanen op TV komt om te melden dat het wellicht een feestelijk iets wordt.quote:Op zaterdag 27 september 2025 21:51 schreef Wantie het volgende:
[..]
En dus sturen we het leger er op af...
Waarom hebben we dat in Nederland niet in Den Haag gedaan afgelopen week?
Nee, ik zie ook dan geen enkele reden om het leger in te zetten.quote:Op zaterdag 27 september 2025 21:53 schreef Chivaz het volgende:
[..]
De ME en politie konden het prima aan, stel je voor dat van Zanen had geroepen dat het allemaal wel mee viel en dat na een aantal weken non stop rellen van Zanen op TV komt om te melden dat het wellicht een feestelijk iets wordt.
Dan had je terecht geroepen om het leger om de stad en de burgers te beschermen tegen deze relschoppers en had je het totaal niet erg gevonden als die hooligans werden bestempeld als terroristen.
Ik vind het zeker niet te ver gaan, vooral als ze maandenlang doorgaan zoals in Portland toen ze een deel van de stad hadden opgeist compleet met checkpoints met gewapende mannen en waar het gezag helemaal niet meer welkom was.quote:Op zaterdag 27 september 2025 21:58 schreef Wantie het volgende:
[..]
Nee, ik zie ook dan geen enkele reden om het leger in te zetten.
En relschoppers ontmenselijken door ze terroristen te noemen gaat veel te ver.
Dat was inderdaad een vorm van terreur, met geweld en intimidatie de politiek proberen te benvloeden kan gewoon niet. In dat opzicht ben je het dan toch volledig met mij eens dat antifa die niets anders doen dan dat word aangemerkt als een terroristische organisatie?quote:Op zaterdag 27 september 2025 22:09 schreef mcmlxiv het volgende:
Mooi om te lezen dat Chivaz eindelijk lijkt te begrijpen dat de bestorming van het capitool terreur en anarchie was.
Feit blijft dat er geen sprake is van een belegering door terroristen die ingrijpen van het federale leger rechtvaardigd.quote:
Natuurlijk wel, die antifa figuren kunnen zonder tegenstand het werk van ICE frustreren omdat de burgermeester weigert op te treden. Het is dan aan de federale overheid om federale gebouwen te beschermen.quote:Op zaterdag 27 september 2025 22:58 schreef Wantie het volgende:
[..]
Feit blijft dat er geen sprake is van een belegering door terroristen die ingrijpen van het federale leger rechtvaardigd.
Tja wat is antifa precies? Waar zit het hoofdkantoor? Wi vormen het bestuur? Wat zijn de reglementen? Hoe word je lid? Wie zijn er lid? Hoe herken je een lid!quote:Op zaterdag 27 september 2025 22:18 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Dat was inderdaad een vorm van terreur, met geweld en intimidatie de politiek proberen te benvloeden kan gewoon niet. In dat opzicht ben je het dan toch volledig met mij eens dat antifa die niets anders doen dan dat word aangemerkt als een terroristische organisatie?
Ik snap @:Koosvogels zijn redenering dan ook niet, antifa is vaak betrokken bij gewelddadige protesten zelfs journalisten zoals Andy Ngo zijn hun leven niet zeker. Andy Ngo heeft al eens in het ziekenhuis gelegen met ernstige verwondingen door dat tuig.
Koos vind dan maar dat we die mensen moeten ontzien omdat de organisatie heel losjes is en ze gemaskerd zijn, hoe is dat berhaupt een argument?
Dus werk frustreren is voor jou voldoende reden om het leger er op af te sturen.quote:Op zaterdag 27 september 2025 23:03 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Natuurlijk wel, die antifa figuren kunnen zonder tegenstand het werk van ICE frustreren omdat de burgermeester weigert op te treden. Het is dan aan de federale overheid om federale gebouwen te beschermen.
Ja, je kunt hem niet beschuldigen van enige verbindingsdrang. Maar ook als je wel op hem gestemd hebt kan je makkelijk de vijand zijn of worden.quote:Op zaterdag 27 september 2025 23:16 schreef Kansenjongere het volgende:
Eerst je ministerie van defensie hernoemen naar het ministerie van oorlog en vervolgens het leger sturen naar alle staten die tegen je hebben gestemd. Iedereen die niet voor hem heeft gestemd is de vijand?
Is dat die lijst met al die gevangenisdoden gepleegd door onder andere de Aryan brotherhood, een gevaarlijke bende in de gevangenis die zich voornamelijk bezig houd met drugshandel en afpersing?quote:Op zaterdag 27 september 2025 23:05 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Tja wat is antifa precies? Waar zit het hoofdkantoor? Wi vormen het bestuur? Wat zijn de reglementen? Hoe word je lid? Wie zijn er lid? Hoe herken je een lid!
Waarom wel schimmen najagen en de clubjes aan de andere kant van het spectrum die echt bestaan, clubs die veel meer geweld gebruiken niet?
En ja, ik wil best nog wel een keer de 200 doden door extreemrechts versus de 4 door extreemlinks sinds 2000 voor je opzoeken hoor.
Je kan maar beter voorbereid zijn op het buitensporig geweld. Het is niet voor niets dat het leger gestuurd moet worden. Tijdens de summer of love moesten erquote:Op zaterdag 27 september 2025 23:25 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dus werk frustreren is voor jou voldoende reden om het leger er op af te sturen.
Bijzonder...
Dat hebben we eerder gehoord dat ze alles onder controle hebben. Uiteindelijk werd de rechtbank aangevallen, moest de politie het politiebureau ontvluchten en hebben de relschoppers wekenlang een deel van de stad bezet en het gezag op afstand gehouden.quote:Op zaterdag 27 september 2025 23:41 schreef Kijkertje het volgende:
En er is ook hier weer helemaal geen overleg geweest met Oregon-bestuurders die net als iedereen alles vernomen hebben via de Trump & Co tam tam/ retoriek. De gouverneur heeft vervolgens contact gezocht met Trump en Noem en duidelijk gemaakt dat er geen enkele reden is om troepen te sturen. Alles in onder controle.
'We don't need them, we don't want them and it is not lawful'
'It's just a show of force and at the end of the day that's all it is: a show.'
Overheidshulp is natuurlijk altijd welkom maar dan wel in de vorm van meer personeel (na alle ontslagen door Trump) en fondsen voor projecten die de veilgheid bevorderen (die zijn ingetrokken door Trump). Troepen zorgen alleen maar voor onrust. De bevolking wordt opgeroepen kalm te blijven en protesten vreedzaam te houden.
Herhaling van het Chicago/ Illinois-scenario zeg maar. Trump moet en zal ergens troepen heen sturen want hij en zijn aanhang geilen daarop. 'Owning the Libs!'
Inderdaad geen tijd, ben net een half uurtje thuis.quote:Op zondag 28 september 2025 00:35 schreef Kijkertje het volgende:
Er was zeker weer 'geen interesse/ tijd' om de persco even te volgen ...
Wat n van hen ook zei: 'Trump seems to think of Portland as in half a decade ago. It's not.' gevolgd door allerlei voorbeelden wat er intussen veranderd is.
Sommigen leren van gebeurtenissen, anderen leren nooit wat en blijven steken in hun vooringenomen wereldbeeld (zoals Trump bv).
Met jouw logica moeten we dus MAGA ook als terreurorganisatie bestempelen. Els rechts ook.quote:Op zaterdag 27 september 2025 22:18 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Dat was inderdaad een vorm van terreur, met geweld en intimidatie de politiek proberen te benvloeden kan gewoon niet. In dat opzicht ben je het dan toch volledig met mij eens dat antifa die niets anders doen dan dat word aangemerkt als een terroristische organisatie?
Ik snap @:Koosvogels zijn redenering dan ook niet, antifa is vaak betrokken bij gewelddadige protesten zelfs journalisten zoals Andy Ngo zijn hun leven niet zeker. Andy Ngo heeft al eens in het ziekenhuis gelegen met ernstige verwondingen door dat tuig.
Koos vind dan maar dat we die mensen moeten ontzien omdat de organisatie heel losjes is en ze gemaskerd zijn, hoe is dat berhaupt een argument?
Nou, je hebt net gezien dat er geen belegering gaande is.quote:Op zondag 28 september 2025 00:49 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Inderdaad geen tijd, ben net een half uurtje thuis.
Ik heb niet het idee dat er veel is verandert.
[ x ]
quote:The president did not cite the specific news report that he was basing his impression on, but Fox News broadcast a report on Thursday that mixed images of a recent protest in Portland, attended by dozens of protesters, with a viral video clip from 2020 of one protester, Christopher David, being pepper-sprayed in the face by a federal agent that was wrongly described as having been shot in June of this year.
The report focused mainly on one protest outside the facility on Tuesday, attended by dozens of protesters who brought a guillotine as a prop before being doused with chemical agents by federal officers.
"These are paid terrorists," the president said, once again spreading a baseless conspiracy theory his administration amplified about anti-fascist protesters in 2020.
"These are paid agitators, these are professional. I watched that last night, I'm very good at this stuff. These are paid agitators, they get paid money by radical left groups," the president claimed.
He went on to suggest that well-printed signs displayed by some protesters proved his theory, saying: "These are paid agitators and they're very dangerous for our country and when we go there, if we go to Portland, we're going to wipe 'em out. They're going to be gone. They won't even stand to fight. They will not stay there. They've ruined that city."
"It's like living in hell," the president said, describing an imaginary version of Portland that bears no resemblance to the actual city, in which fences around the federal courthouse that was the scene of mass protests in 2020 have been removed and the central police headquarters no longer has boarded-up windows.
quote:Even Justice Clarence Thomas--one of the Court's most ardent opponents of racial preferences--suggested in his concurrence that universities still have numerous paths to maintaining racial diversity, citing the experience of states that had already banned affirmative action. "Race-neutral policies may thus achieve the same benefits of racial harmony and equality without any of the burdens and strife generated by affirmative action policies," he wrote.
Mensen verliezen nog snel dit grotere plaatje uit het oog. Zoals al vaker gezegd, het zijn allemaal stapjes. Sinds zijn bediging wel veel grotere stappen dan voorheen natuurlijk. We zijn immers nog niet eens een jaar onderweg.quote:Op zaterdag 27 september 2025 23:16 schreef Kansenjongere het volgende:
Eerst je ministerie van defensie hernoemen naar het ministerie van oorlog en vervolgens het leger sturen naar alle staten die tegen je hebben gestemd. Iedereen die niet voor hem heeft gestemd is de vijand?
Deze mensen zijn zo dom dat het gevaarlijk wordt.quote:Op zondag 28 september 2025 02:37 schreef Kijkertje het volgende:
En blijkbaar is Trump afgegaan op beelden bij Fox News uit 2020![]()
Trump, apparently misled by video of 2020 protests, threatens to send troops to Portland
US president mistakes scale of anti-Ice rallies after TV report uses old footage from George Floyd demonstrations
[ afbeelding ]
[..]
Mee eens, maar dit zag je eigenlijk al aankomen vanaf zijn eerste speech. Het was de taal van iemand die juist dat soort dingen van plan is. Ja, het is vrij snel gegaan in zijn tweede periode, maar het was precies dit soort dictatoriaal gedrag waar we allemaal bang voor waren. Het gaat precies zoals dat soort 'leiders' graag voor ogen hebben. Wie dat zag en zei, kreeg soms heftige reacties vanuit de rechterkant van Fok!, maar vanaf dag 1 was dat al duidelijk. Dat terwijl we de lessen om dat soort gedrag te herkennen toch allemaal op school hebben gehad, zou je zeggen.quote:Op zondag 28 september 2025 08:49 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Mensen verliezen nog snel dit grotere plaatje uit het oog. Zoals al vaker gezegd, het zijn allemaal stapjes. Sinds zijn bediging wel veel grotere stappen dan voorheen natuurlijk. We zijn immers nog niet eens een jaar onderweg.
Ik weet niet of veel mensen in 2022 hadden voorspeld dat in 2025 de VS interne en extrerne deportatiekampen zou hebben waar rucksichlos duizenden legale en illegale immigranten (mensen met een kleurtje) worden ingepropt en het leger zou inzetten in staten die de president niet zint. En daarnaast internationaal aangeeft landen als Groenland of Canada by all means necessary graag Amerikaanse staten ziet zijn. Tel daarbij ook de retoriek op van nazi's als Miller om alles wat links is weg te vagen en het zwaar onder druk zetten van de pers door ze buiten te sluiten bij persconferenties of financiele consequenties te verbinden aan kritiek op de regering. En dit is nog maar 2025.
De gebruikelijke Trump trollen hier hadden ons in ons gezicht uitgelachen als we dit voorspeld hadden.
Trump heeft tijdens die memorial van Charlie Kirk toch ook gezegd dat hij zijn tegenstanders haat. De democraten noemde hij in dezelfde speech zijn tegenstanders.quote:Op zondag 28 september 2025 08:49 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Mensen verliezen nog snel dit grotere plaatje uit het oog. Zoals al vaker gezegd, het zijn allemaal stapjes. Sinds zijn bediging wel veel grotere stappen dan voorheen natuurlijk. We zijn immers nog niet eens een jaar onderweg.
Ik weet niet of veel mensen in 2022 hadden voorspeld dat in 2025 de VS interne en extrerne deportatiekampen zou hebben waar rucksichlos duizenden legale en illegale immigranten (mensen met een kleurtje) worden ingepropt en het leger zou inzetten in staten die de president niet zint. En daarnaast internationaal aangeeft landen als Groenland of Canada by all means necessary graag Amerikaanse staten ziet zijn. Tel daarbij ook de retoriek op van nazi's als Miller om alles wat links is weg te vagen en het zwaar onder druk zetten van de pers door ze buiten te sluiten bij persconferenties of financiele consequenties te verbinden aan kritiek op de regering. En dit is nog maar 2025.
De gebruikelijke Trump trollen hier hadden ons in ons gezicht uitgelachen als we dit voorspeld hadden.
quote:President Donald Trump grapt met cartoon over ontslag centrale bankier Jerome Powell
Amsterdam- De Amerikaanse president Donald Trump heeft op zijn socialmediaplatform Truth Social een cartoon geplaatst waarop hij Federal Reserve-voorzitter Jerome Powell ontslaat.
Het lijkt te gaan om een grap, maar de opmerkelijke afbeelding past wel in een al langer lopende campagne van Trump om de voorzitter van de Amerikaanse centrale bank te bewegen
En dan, alles op Bitcoin? Of is het dan tijd om alles te kopen als overheid?quote:Op zondag 28 september 2025 10:18 schreef michaelmoore het volgende:
Trump gaat de rente in de USA op 0,00005 zetten als ie powell kwijt is
https://www.telegraaf.nl/(...)powell/93482215.html
alle landen die hun valuta aan de dollar gekoppeld hebben laten dan de dollar vallen
dan is de euro 1000 dollaar waard en de inflatie in de USA is dan 300% , Trump is bij Erdoagan de les geweest
Het eind van de dollar als wereld reservevaluta is nabij
of ether of zilverquote:
Jankbal. Waar is je verontwaardiging over Miller, Trump en Vance die de complete Democratische partij wegzetten als gevaarlijk en daarmee hun achterban ophitsen.quote:Op zondag 28 september 2025 00:51 schreef Chivaz het volgende:
[ x ]
En dat zo vlak na de moord op Kirk……
Die zit in de kluis waar ook principes opgeborgen zijn. Sleutel is alleen wel kwijtquote:Op zondag 28 september 2025 11:12 schreef Friggles het volgende:
[..]
Jankbal. Waar is je verontwaardiging over Miller, Trump en Vance die de complete Democratische partij wegzetten als gevaarlijk en daarmee hun achterban ophitsen.
Goed antwoord, de sleutel hangt alleen om mijn nek tot dat we collectief tot het besef komen dat principes eigenlijk best wel belangrijk zijn voor een samenleving. Zolang dat besef er nog niet is en dat kan zo te zien nog wel even duren blijf ik net zoals jullie heerlijk partijdig op de andere kant spugen.quote:Op zondag 28 september 2025 11:35 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Die zit in de kluis waar ook principes opgeborgen zijn. Sleutel is alleen wel kwijt
Jeetje die kansloze cartoon ook alweer.quote:Op zondag 28 september 2025 10:18 schreef michaelmoore het volgende:
Trump gaat de rente in de USA op 0,00005 zetten als ie powell kwijt is
https://www.telegraaf.nl/(...)powell/93482215.html
alle landen die hun valuta aan de dollar gekoppeld hebben laten dan de dollar vallen
dan is de euro 1000 dollaar waard en de inflatie in de USA is dan 300% , Trump is bij Erdoagan de les geweest
Het eind van de dollar als wereld reservevaluta is nabij
[..]
Of Tetherquote:Op zondag 28 september 2025 10:26 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
of ether of zilver
ik denk het wel
En je kiest er zelf voor de kant van het fascisme uit te zoeken.quote:Op zondag 28 september 2025 11:38 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Goed antwoord, de sleutel hangt alleen om mijn nek tot dat we collectief tot het besef komen dat principes eigenlijk best wel belangrijk zijn voor een samenleving. Zolang dat besef er nog niet is en dat kan zo te zien nog wel even duren blijf ik net zoals jullie heerlijk partijdig op de andere kant spugen.
Geweldig h, ik heb het geleerd van de besten hier in dit topic. Rellen zijn alleen ok als het mijn zijde betreft de boodschap is belangrijker dan een paar raddraaiers natuurlijk. Als het de andere zijde betreft, tja dan moeten ze allen levenslang opgesloten worden.quote:Op zondag 28 september 2025 11:44 schreef Ludachrist het volgende:
Chivaz de ekte man met ekte principes die deze zonder problemen loslaat als dat hem uitkomt genot.
Als jij het zegt, vriend. Het zijn dan alleen niet echt principes, maar goed, doe je ding, own the libs, migranten in kooien, sieg heil.quote:Op zondag 28 september 2025 12:04 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Geweldig h, ik heb het geleerd van de besten hier in dit topic. Rellen zijn alleen ok als het mijn zijde betreft de boodschap is belangrijker dan een paar raddraaiers natuurlijk. Als het de andere zijde betreft, tja dan moeten ze allen levenslang opgesloten worden.
Chivaz, bewaker der principes. Wel fijn dat je nu aangeeft dat het je helemaal niet gaat om een fatsoenlijke discussie, maar gewoon om “op de andere kant te spugen”quote:Op zondag 28 september 2025 11:38 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Goed antwoord, de sleutel hangt alleen om mijn nek tot dat we collectief tot het besef komen dat principes eigenlijk best wel belangrijk zijn voor een samenleving. Zolang dat besef er nog niet is en dat kan zo te zien nog wel even duren blijf ik net zoals jullie heerlijk partijdig op de andere kant spugen.
Klinkt weer als een mooi staaltje projectie. Wat is er eigenlijk gebeurt met al die users die het gore lef hadden om niet mee te huilen met de wolven in het bos hier?quote:Op zondag 28 september 2025 12:16 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Chivaz, bewaker der principes. Wel fijn dat je nu aangeeft dat het je helemaal niet gaat om een fatsoenlijke discussie, maar gewoon om “op de andere kant te spugen”
Ja, ik projecteer je gebrek aan principes terug naar je.quote:Op zondag 28 september 2025 12:21 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Klinkt weer als een mooi staaltje projectie. Wat is er eigenlijk gebeurt met al die users die het gore lef hadden om niet mee te huilen met de wolven in het bos hier?
Als niet huilen met de wolven betekent dat je moet goedpraten dat Trump stad na stad het leger in zet: laat mij dan maar bij de wolven blijven.quote:Op zondag 28 september 2025 12:21 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Klinkt weer als een mooi staaltje projectie. Wat is er eigenlijk gebeurt met al die users die het gore lef hadden om niet mee te huilen met de wolven in het bos hier?
Nog eens een gejat logo ook. Blijft een Trump natuurlijklquote:Op zondag 28 september 2025 12:13 schreef GarlandBriggs het volgende:
https://bsky.app/profile/meidastouch.com/post/3lzrt74lams2g
New merch online, baby!
Own the libz! Release the nepo's!
of een lange put op de dollarquote:Op zondag 28 september 2025 11:47 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Of Tether
Als er iets een grote scam is dan is dat het wel. Gratis geld printen, want ze hoeven niet aan te tonen dat ze het bedrag ook daadwerkelijk hebben omdat ze lekker de regeltjes kunnen omzeilen. En daarmee lekker crypto popmpen
Trump Crime Familyquote:Op zondag 28 september 2025 12:42 schreef Gunner het volgende:
[..]
Nog eens een gejat logo ook. Blijft een Trump natuurlijkl
Maar waarom heb jij dan nul principes?quote:Op zondag 28 september 2025 11:38 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Goed antwoord, de sleutel hangt alleen om mijn nek tot dat we collectief tot het besef komen dat principes eigenlijk best wel belangrijk zijn voor een samenleving. Zolang dat besef er nog niet is en dat kan zo te zien nog wel even duren blijf ik net zoals jullie heerlijk partijdig op de andere kant spugen.
Feit dat je het constant over "jullie" en "hier" hebt zegt eigenlijk alles wel. Je bent niet uit op inhoudelijke discussies.quote:Op zondag 28 september 2025 11:38 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Goed antwoord, de sleutel hangt alleen om mijn nek tot dat we collectief tot het besef komen dat principes eigenlijk best wel belangrijk zijn voor een samenleving. Zolang dat besef er nog niet is en dat kan zo te zien nog wel even duren blijf ik net zoals jullie heerlijk partijdig op de andere kant spugen.
Die vraag kan ik eerder aan jou stellen, was jij het niet die mij een langzame pijnlijke dood toewenste omdat ik een andere mening had over abortus?quote:Op zondag 28 september 2025 13:22 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Maar waarom heb jij dan nul principes?
Nee hoor dat ging over euthanasie. En die stelling blijft, ik wens eenieder die tegen euthanasie is, na een lang pijnlijk ziekbed een lange pijnlijke dood. Oud worden mag best, helemaal prima zelfs, maar met het bijbehorende zware lijden. Dus ben je tegen euthanasie, dan weet je wat ik je toewens. Criminele bemoeienis met andermans leven, dat is anti-euthanasie.quote:Op zondag 28 september 2025 13:27 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Die vraag kan ik eerder aan jou stellen, was jij het niet die mij een langzame pijnlijke dood toewenste omdat ik een andere mening had over abortus?
Dat was al jaren duidelijk.quote:Op zondag 28 september 2025 13:26 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Feit dat je het constant over "jullie" en "hier" hebt zegt eigenlijk alles wel. Je bent niet uit op inhoudelijke discussies.
Dat ging over abortus, ik heb hier nooit een discussie gevoerd over euthanasie omdat dit onderwerp in de VS nauwelijks ter sprake komt.quote:Op zondag 28 september 2025 13:45 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Nee hoor dat ging over euthanasie. En die stelling blijft, ik wens eenieder die tegen euthanasie is, na een lang pijnlijk ziekbed een lange pijnlijke dood. Oud worden mag best, helemaal prima zelfs, maar met het bijbehorende zware lijden. Dus ben je tegen euthanasie, dan weet je wat ik je toewens. Criminele bemoeienis met andermans leven, dat is anti-euthanasie.
Op jouw stelling dat bepaalde groepen journalisten niet moeten klagen wanneer er geweld tegen ze wordt gebruikt riep bij mij het antwoord op dat mensen die dat vinden zelf het leven niet waard zijn. Ook die blijft gewoon staan. Iedereen die de vrijheid van de pers ondermijnt met welke vorm van geweld dan ook is een waardeloze zak stront. Heeft niets met politieke voorkeuren te maken, gewoon met kunnen omgaan met tegenspraak.
Dat jij een crimineel die actief de Amerikaanse rechtsstaat ondermijnt, die inmiddels actief de instituties misbruikt voor de eigen agenda, blijft verdedigen door dik en dun met leugens en shit-argumenten is vooral van een grenzeloze domheid. Maar ja dat was al duidelijk in de brexit en corona topics.
Je doet niet aan anticonceptie begrijp ik.quote:Op zondag 28 september 2025 14:11 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Dat ging over abortus, ik heb hier nooit een discussie gevoerd over euthanasie omdat dit onderwerp in de VS nauwelijks ter sprake komt.
Die hele discussie is op gang gekomen omdat Roe VS Wade van tafel werd geveegd.
Uiteindelijk begonnen de mensen hier steeds extremere posities in te nemen om abortus te rechtvaardigen en uiteindelijk kwam jij er met een gestrekt been in dat ik zelf maar pijnlijke dood moest sterven puur om het feit dat ik vind dat een mensenleven gered moet worden ondanks dat het nog afhankelijk is van de moeder.
Mijn opmerking over geweld tegen journalisten was vooral gericht op het feit dat journalisten onwaarheden opschrijven en dat je dan wel eens kan verwachten dat mensen boos worden. Dat rechtvaardigt geweld tegen journalisten niet, maar als journalist kun je niet altijd in de slachtofferrol kruipen als je bewust mensen in de hoek zet.
Het leuke is dat die criminele president die muh rechtsstaat ondermijnt etc op meer sympathie kan rekenen onderhand dan de gehele democratische partij die buiten “Trump is stom” echt helemaal niets interessants te melden heeft.
De democratische partij is nu een partij zonder visie, zonder leiderschap en vol met rancune en haat.
Dat werd de afgelopen weken weer eens pijnlijk duidelijk toen een minuut stilte voor Kirk weer eens teveel was gevraagd.
Dit reflecteert uiteraard ook weer terug op dit topic waar men vooral bezig is met de oppositie maar waar er totaal niet kritisch word gekeken naar de eigen gelederen en het gebrek aan een eigen verhaal.
Het grappige vind ik dan weer dat als ik ronduit zeg dat ik hier ben om op de oppositie te spugen dat er allerlei verwijten naar mijn hoofd worden geslingerd.
Ik weet niet of jullie het echt niet zien of dat jullie je collectief voor de domme houden, vermakelijk vind ik het ieder geval wel.
ik denk dat bitcoin veeeel safer is dan de dollarquote:Op zondag 28 september 2025 11:47 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Of Tether
Als er iets een grote scam is dan is dat het wel. Gratis geld printen, want ze hoeven niet aan te tonen dat ze het bedrag ook daadwerkelijk hebben omdat ze lekker de regeltjes kunnen omzeilen. En daarmee lekker crypto popmpen
Huh? Je bent het beleid Joe Biden vergeten?quote:Op zondag 28 september 2025 14:11 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Dat ging over abortus, ik heb hier nooit een discussie gevoerd over euthanasie omdat dit onderwerp in de VS nauwelijks ter sprake komt.
Die hele discussie is op gang gekomen omdat Roe VS Wade van tafel werd geveegd.
Uiteindelijk begonnen de mensen hier steeds extremere posities in te nemen om abortus te rechtvaardigen en uiteindelijk kwam jij er met een gestrekt been in dat ik zelf maar pijnlijke dood moest sterven puur om het feit dat ik vind dat een mensenleven gered moet worden ondanks dat het nog afhankelijk is van de moeder.
Mijn opmerking over geweld tegen journalisten was vooral gericht op het feit dat journalisten onwaarheden opschrijven en dat je dan wel eens kan verwachten dat mensen boos worden. Dat rechtvaardigt geweld tegen journalisten niet, maar als journalist kun je niet altijd in de slachtofferrol kruipen als je bewust mensen in de hoek zet.
Het leuke is dat die criminele president die muh rechtsstaat ondermijnt etc op meer sympathie kan rekenen onderhand dan de gehele democratische partij die buiten “Trump is stom” echt helemaal niets interessants te melden heeft.
De democratische partij is nu een partij zonder visie, zonder leiderschap en vol met rancune en haat.
Dat werd de afgelopen weken weer eens pijnlijk duidelijk toen een minuut stilte voor Kirk weer eens teveel was gevraagd.
Dit reflecteert uiteraard ook weer terug op dit topic waar men vooral bezig is met de oppositie maar waar er totaal niet kritisch word gekeken naar de eigen gelederen en het gebrek aan een eigen verhaal.
Het grappige vind ik dan weer dat als ik ronduit zeg dat ik hier ben om op de oppositie te spugen dat er allerlei verwijten naar mijn hoofd worden geslingerd.
Ik weet niet of jullie het echt niet zien of dat jullie je collectief voor de domme houden, vermakelijk vind ik het ieder geval wel.
Wat is je klacht?quote:Op zondag 28 september 2025 14:11 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Uiteindelijk begonnen de mensen hier steeds extremere posities in te nemen om abortus te rechtvaardigen en uiteindelijk kwam jij er met een gestrekt been in dat ik zelf maar pijnlijke dood moest sterven puur om het feit dat ik vind dat een mensenleven gered moet worden ondanks dat het nog afhankelijk is van de moeder.
Zo vermakelijk dat je als een ware toetsenbordkrijger er 4 alinea’s uitspuugt. Nee hoor, het raakt je niet, het is te zien.quote:Op zondag 28 september 2025 14:11 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Dat ging over abortus, ik heb hier nooit een discussie gevoerd over euthanasie omdat dit onderwerp in de VS nauwelijks ter sprake komt.
Die hele discussie is op gang gekomen omdat Roe VS Wade van tafel werd geveegd.
Uiteindelijk begonnen de mensen hier steeds extremere posities in te nemen om abortus te rechtvaardigen en uiteindelijk kwam jij er met een gestrekt been in dat ik zelf maar pijnlijke dood moest sterven puur om het feit dat ik vind dat een mensenleven gered moet worden ondanks dat het nog afhankelijk is van de moeder.
Mijn opmerking over geweld tegen journalisten was vooral gericht op het feit dat journalisten onwaarheden opschrijven en dat je dan wel eens kan verwachten dat mensen boos worden. Dat rechtvaardigt geweld tegen journalisten niet, maar als journalist kun je niet altijd in de slachtofferrol kruipen als je bewust mensen in de hoek zet.
Het leuke is dat die criminele president die muh rechtsstaat ondermijnt etc op meer sympathie kan rekenen onderhand dan de gehele democratische partij die buiten “Trump is stom” echt helemaal niets interessants te melden heeft.
De democratische partij is nu een partij zonder visie, zonder leiderschap en vol met rancune en haat.
Dat werd de afgelopen weken weer eens pijnlijk duidelijk toen een minuut stilte voor Kirk weer eens teveel was gevraagd.
Dit reflecteert uiteraard ook weer terug op dit topic waar men vooral bezig is met de oppositie maar waar er totaal niet kritisch word gekeken naar de eigen gelederen en het gebrek aan een eigen verhaal.
Het grappige vind ik dan weer dat als ik ronduit zeg dat ik hier ben om op de oppositie te spugen dat er allerlei verwijten naar mijn hoofd worden geslingerd.
Ik weet niet of jullie het echt niet zien of dat jullie je collectief voor de domme houden, vermakelijk vind ik het ieder geval wel.
Misschien is er een plekje voor hem op de Ark.quote:Op zondag 28 september 2025 15:36 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Zo vermakelijk dat je als een ware toetsenbordkrijger er 4 alinea’s uitspuugt. Nee hoor, het raakt je niet, het is te zien.
Heb je je wekelijkse $TRUMP alweer gestort gekregen? Ik zou maar cashen voor je idool de economie daar onherstelbaar om zeep helpt.
Maar het is allemaal voorspeld!quote:Op zondag 28 september 2025 08:49 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Mensen verliezen nog snel dit grotere plaatje uit het oog. Zoals al vaker gezegd, het zijn allemaal stapjes. Sinds zijn bediging wel veel grotere stappen dan voorheen natuurlijk. We zijn immers nog niet eens een jaar onderweg.
Ik weet niet of veel mensen in 2022 hadden voorspeld dat in 2025 de VS interne en extrerne deportatiekampen zou hebben waar rucksichlos duizenden legale en illegale immigranten (mensen met een kleurtje) worden ingepropt en het leger zou inzetten in staten die de president niet zint. En daarnaast internationaal aangeeft landen als Groenland of Canada by all means necessary graag Amerikaanse staten ziet zijn. Tel daarbij ook de retoriek op van nazi's als Miller om alles wat links is weg te vagen en het zwaar onder druk zetten van de pers door ze buiten te sluiten bij persconferenties of financiele consequenties te verbinden aan kritiek op de regering. En dit is nog maar 2025.
De gebruikelijke Trump trollen hier hadden ons in ons gezicht uitgelachen als we dit voorspeld hadden.
'I'm sad and alone': Man detained in Cato ICE raid wrongfully deported and now separated from his familyquote:"I would not let anybody out of their cells, so we did it in an orderly fashion, had them all lined up. It's bathroom time, or it's f-- brush your teeth time, or it's food time. Other than that, nope, your a-- is staying in there. 'But you can't do that.' I absolutely can. 'I need a phone call.' No you don't. 'I need to go to medical.' Nope, you look good to me," the agent said, mimicking a conversation with a person detained.
He continued to say that they kept the bathrooms inside the cells where people were held.
"They're, they're animals anyway. That's what I would tell my kids all the time," said the agent, who said he worked in the "intelligence unit."
Crypto'szijn onderdeel van het probleem.quote:Op zondag 28 september 2025 15:11 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
ik denk dat bitcoin veeeel safer is dan de dollar
volgens mijn ben jij ook onderdeel van het probleemquote:Op zondag 28 september 2025 18:04 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Crypto'szijn onderdeel van het probleem.
Aandelen Palantir voor 0,12 (of omgerekend 713$) dalijkquote:Op zondag 28 september 2025 18:24 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
volgens mijn ben jij ook onderdeel van het probleem
De taak van een wereld reservevalulta is zo stabiel mogelijk te zijn, maar die botte aap is nog gekker dan Erdogan
die denkt dat ie het beter weet , maar een ding krijgt ie gelijk in,
de S&P gaat zo heel snel naar de 100.000
De P in MAGA staat voor principes.quote:Op zondag 28 september 2025 18:38 schreef Kijkertje het volgende:
Trump's tarieven steunen maar vervolgens een bail out willen als ze er zelf de dupe van worden![]()
https://bsky.app/profile/(...)l/post/3lzvtsdkdmc27
[ afbeelding ]
Je bent geen goede Republikeinse en conservatieve president als je geen oorlog hebt gestart in het M.O..quote:Op zondag 28 september 2025 18:18 schreef Momo het volgende:
[ afbeelding ]
Nou waar gaat dit weer over?
quote:Op zondag 28 september 2025 18:18 schreef Momo het volgende:
[ afbeelding ]
Nou waar gaat dit weer over?
Maar hoe kun je democratie brengen als je zelf geen democratie meer hebt. #durftevragenquote:Op zondag 28 september 2025 19:02 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Je bent geen goede Republikeinse en conservatieve president als je geen oorlog hebt gestart in het M.O..
Tegenwoordig brengen ze 'Murica.💪quote:Op zondag 28 september 2025 19:05 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Maar hoe kun je democratie brengen als je zelf geen democratie meer hebt. #durftevragen
Ja, typisch Maga gehuil.quote:Op zondag 28 september 2025 18:38 schreef Kijkertje het volgende:
Trump's tarieven steunen maar vervolgens een bail out willen als ze er zelf de dupe van worden![]()
https://bsky.app/profile/(...)l/post/3lzvtsdkdmc27
[ afbeelding ]
Nou, nou, blijkbaar mag ik niets over Bitcoin zeggen. Toch ga ik dat doen, veruit de meeste eigenaars denken onderdeel te zijn van een nieuwe economie, over de ruggen van alle andere mensen. Tuurlijk er zijn mensen die zo'n Bitcoin voor het leuk hebben, maar de hoop op het instorten van allerlei sociale zaken kom ik iets te vaak in die hoek tegen. Ieder zijn ding, maar ik heb niet het idee dat ik met een uitspraak ineens onder deel van het cryptoprobleem ben.quote:Op zondag 28 september 2025 18:24 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
volgens mijn ben jij ook onderdeel van het probleem
De taak van een wereld reservevalulta is zo stabiel mogelijk te zijn, maar die botte aap is nog gekker dan Erdogan
die denkt dat ie het beter weet , maar een ding krijgt ie gelijk in,
de S&P gaat zo heel snel naar de 100.000
Lekker terug naar dit soort geweldige tijden!quote:Op zondag 28 september 2025 19:21 schreef Kijkertje het volgende:
Nog zo'n licht:
https://bsky.app/profile/(...)l/post/3lzvu7kpa7c27
[ afbeelding ]
'Maar de Democraten hebben geen beleid!'![]()
Blijft bijzonder hoeveel mass shootings er inmiddels zijn voorgevallen, zoveel zelfs dat zelfs de kritiek op het makkelijk verkrijgen van vuurwapens naar de achtergrond is gedrukt.quote:Op zondag 28 september 2025 19:21 schreef GarlandBriggs het volgende:
Een lijpo heeft een LDS kerk in Grand Blanc, MI lopen beschieten en het gebouw in de hens gestoken...eens kijken hoe Antifa hier de schuld van krijgt
https://www.usatoday.com/(...)hooting/86406287007/
Iets van, meer dan 300 dit jaar dacht ik, ongeveer? Charlie Kirk vond dit een waardige kostenpost om te betalen voor het 2nd amendment.quote:Op zondag 28 september 2025 19:28 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Lekker terug naar dit soort geweldige tijden!
[ afbeelding ]
[..]
Blijft bijzonder hoeveel mass shootings er inmiddels zijn voorgevallen, zoveel zelfs dat zelfs de kritiek op het makkelijk verkrijgen van vuurwapens naar de achtergrond is gedrukt.
Yup, rechts geweld mag gewoon.quote:Op zondag 28 september 2025 19:37 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Iets van, meer dan 300 dit jaar dacht ik, ongeveer? Charlie Kirk vond dit een waardige kostenpost om te betalen voor het 2nd amendment.
Zijn plannen voor Las Vegaza?quote:Op zondag 28 september 2025 18:18 schreef Momo het volgende:
[ afbeelding ]
Nou waar gaat dit weer over?
Je moet toch een Doel in je leven hebben.quote:Op zondag 28 september 2025 19:28 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Lekker terug naar dit soort geweldige tijden!
[ afbeelding ]
Met hotel-casino The Ravage waar als spectaculaire show elk uur een ziekenhuis wordt gebombardeerd?quote:
Als ze intelligent waren zouden ze tegen MAGA zijn?quote:Op zondag 28 september 2025 20:59 schreef -XOR- het volgende:
Waarom zijn die republikeinen altijd zo debiel?
Bekijk deze YouTube-video
Weggehaald trouwens, ik zag het op reddit voorbijkomen maar dit was wel oud.quote:Op zondag 28 september 2025 21:01 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Als ze intelligent waren zouden ze tegen MAGA zijn?
quote:Op zondag 28 september 2025 21:04 schreef Kijkertje het volgende:
JFC!
https://bsky.app/profile/(...)l/post/3lzuldljypc2l
[ afbeelding ]
Deze is hier ook wel op van toepassing, toch @-XOR- ?quote:Op zondag 28 september 2025 21:01 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Als ze intelligent waren zouden ze tegen MAGA zijn?
Mijn hemel, was Elysium toevallig op tv gisteren?quote:Op zondag 28 september 2025 21:04 schreef Kijkertje het volgende:
JFC!
https://bsky.app/profile/(...)l/post/3lzuldljypc2l
[ afbeelding ]
Da fuq wutquote:Op zondag 28 september 2025 21:04 schreef Kijkertje het volgende:
JFC!
https://bsky.app/profile/(...)l/post/3lzuldljypc2l
[ afbeelding ]
Beetje rijkelijk laat.quote:Op zondag 28 september 2025 22:34 schreef Perrin het volgende:
Kasparov probeert de Amerikanen te waarschuwen:
[ x ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."The man who never alters his opinion is like standing water, and breeds reptiles of the mind." - William Blake, The Marriage of Heaven and Hell.
quote:Op zondag 28 september 2025 23:03 schreef Salina het volgende:
[..]
Beetje rijkelijk laat.
De VS staan al zo goed als schaakmat.Dus eigenlijk is hij een pion?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Waar zouden we zijn zonder Garry.quote:Op zondag 28 september 2025 22:34 schreef Perrin het volgende:
Kasparov probeert de Amerikanen te waarschuwen:
[ x ]
Maar ik geef de slappe democratische partij ook de schuld van de opkomst van de MAGA bewegingquote:Op zondag 28 september 2025 22:34 schreef Perrin het volgende:
Kasparov probeert de Amerikanen te waarschuwen:
[ x ]
Laten we inderdaad vooral niet de schuld geven aan de schuldigen maar altijd maar blijven wijzen naar links want zo is dat ons aangeleerd...quote:Op maandag 29 september 2025 00:26 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Maar ik geef de slappe democratische partij ook de schuld van de opkomst van de MAGA beweging
Hetzelfde doet zich in Nederland voor met de Groenlinks en D66 , weg met ons beweging
het tolereren van die vieze drugs verslaafden op de straten is een smet op een staat , dat zal je in China niet zien
Het zelfrespect is hier ook ver te zoeken soms
niet zozeer naar links maar naar de uitermate slappe samenleving van tegenwoordigquote:Op maandag 29 september 2025 00:57 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Laten we inderdaad vooral niet de schuld geven aan de schuldigen maar altijd maar blijven wijzen naar links want zo is dat ons aangeleerd...
Nu zijn het toch vooral de rechtspopulisten die een hele grote bek hebben maar als ze de macht hebben helemaal niets doen en dan alsnog huilie-huilie doen richting de linkse partijen? Het is waarschijnlijk niet voor niets dat jij verongelijkt reageert richting oppositiepartijen terwijl de rechtse coalitie er een teringzooi van maakt?quote:Op maandag 29 september 2025 00:59 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
niet zozeer naar links maar naar de uitermate slappe samenleving van tegenwoordig
Pvda mensen van vroeger dat waren geen slapjanussen, nu wel
ik ben over de PVV regering ook niet te spreken , die hele PVV is niet mijn ding\\quote:Op maandag 29 september 2025 01:06 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Nu zijn het toch vooral de rechtspopulisten die een hele grote bek hebben maar als ze de macht hebben helemaal niets doen en dan alsnog huilie-huilie doen richting de linkse partijen? Het is waarschijnlijk niet voor niets dat jij verongelijkt reageert richting oppositiepartijen terwijl de rechtse coalitie er een teringzooi van maakt?
Maar val dan in ieder geval de partijen aan die het verschil hadden kunnen maken maar ervoor kozen dat niet te doen in plaats van de partijen die niet in de positie waren om er iets aan te doen.quote:Op maandag 29 september 2025 01:09 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
ik ben over de PVV regering ook niet te spreken , die hele PVV is niet mijn ding\\
Maar Groen Links en D66 daar gaat het echt niet goed mee komen in dit land
Ik vind het maar een slap zootje
JIJ denkt dat GroenLinks de Immigratie gaat tegenhouden??quote:Op maandag 29 september 2025 01:12 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Maar val dan in ieder geval de partijen aan die het verschil hadden kunnen maken maar ervoor kozen dat niet te doen in plaats van de partijen die niet in de positie waren om er iets aan te doen.
Wanneer zat GroenLinks voor het laatst in de coalitie?quote:Op maandag 29 september 2025 01:16 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
JIJ denkt dat GroenLinks de Immigratie gaat tegenhouden??
Of ze voorrang gaat geven op woonruimte boven jij en je broerjte??
Overigens zitten we nog steeds in het Amerikatopic waar populistisch-rechts het eveneens volledig voor het zeggen heeft maar toch graag de schuld van alles aan links geeft om vooral maar niet zelf in de spiegel te hoeven klijken.quote:Op maandag 29 september 2025 01:16 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
JIJ denkt dat GroenLinks de Immigratie gaat tegenhouden??
Of ze voorrang gaat geven op woonruimte boven jij en je broerjte??
GroenLinks heeft nog nooit in de regering gezeten.quote:Op maandag 29 september 2025 01:09 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
ik ben over de PVV regering ook niet te spreken , die hele PVV is niet mijn ding\\
Maar Groen Links en D66 daar gaat het echt niet goed mee komen in dit land
Ik vind het maar een slap zootje
Dat slappe gedoe is de oorzaak vande polarisatie , ook in de USA
Dit klopt, ik heb er n in mijn slaapkamer. Works as a charm!quote:Op zondag 28 september 2025 21:04 schreef Kijkertje het volgende:
JFC!
https://bsky.app/profile/(...)l/post/3lzuldljypc2l
[ afbeelding ]
Nogal hypocriet van je als je zelf weer zo loopt te dwepen met AndyNGO.quote:Op zondag 28 september 2025 14:11 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Mijn opmerking over geweld tegen journalisten was vooral gericht op het feit dat journalisten onwaarheden opschrijven en dat je dan wel eens kan verwachten dat mensen boos worden. Dat rechtvaardigt geweld tegen journalisten niet, maar als journalist kun je niet altijd in de slachtofferrol kruipen als je bewust mensen in de hoek zet.
ik heb het idee dat ze ook niet erg hun best dedenquote:Op maandag 29 september 2025 08:11 schreef Perrin het volgende:
Deze bezorger was ze net te snel af.
[ x ]
Wat is dit voor land geworden joh? Een random bezorger op straat proberen te pakken met 10 man terwijl je in een soort legeruniform met een cowboyhoed rondparadeert.quote:Op maandag 29 september 2025 08:11 schreef Perrin het volgende:
Deze bezorger was ze net te snel af.
[ x ]
Sommigen vinden het nu nog prachtig omdat Trump's knokploegen voorlopig alleen nog op mensen met een andere huidskleur jagen.quote:Op maandag 29 september 2025 09:38 schreef Friggles het volgende:
[..]
Wat is dit voor land geworden joh? Een random bezorger op straat proberen te pakken met 10 man terwijl je in een soort legeruniform met een cowboyhoed rondparadeert.
Dit filmpje zou normaal gesproken, lees een jaar of 10 geleden, al voor zoveel ophef hebben gezorgd. Gaat alle grenzen over, maar we moeten het allemaal normaal vinden. En het wordt hier door kastnazi’s ook nog eens goedgepraat.
Ja, waarom denk je dat er zo weinig "ANTIFA!!!!11!!!" beschuldigingen vanuit het regime zijn nu?quote:Op maandag 29 september 2025 10:02 schreef Bluesdude het volgende:
[ afbeelding ]
De auto van de man die ging schieten in de mormonenkerk te Grand Blanc, Michigan
Kennelijk een patriot..
Bron
Straks gaat iedereen van de mainstream meadia die iets verkeerd over trump post het gevang in zonder procesquote:Op maandag 29 september 2025 09:53 schreef Perrin het volgende:
[..]
Sommigen vinden het nu nog prachtig omdat Trump's knokploegen voorlopig alleen nog op mensen met een andere huidskleur jagen.
Strakjes komt daar iedereen bij die als 'antifa' wordt aangewezen.. LGHBT mensen. Op een gegeven moment openlijke Democrats of iedereen die iets lelijks durft te zeggen over Zijne Trumpheid.
Net als zijn grote voorbeeld Poetin.quote:Op maandag 29 september 2025 10:15 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Straks gaat iedereen van de mainstream meadia die iets verkeerd over trump post het gevang in zonder proces
Trump gaat in 2028 de verkiezingen winnen met 96% van de stemmen
Daar hebben ze sinds kort mooie regelgeving voor om dit mogelijk te maken:quote:Op maandag 29 september 2025 10:15 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Straks gaat iedereen van de mainstream meadia die iets verkeerd over trump post het gevang in zonder proces
Trump gaat in 2028 de verkiezingen winnen met 96% van de stemmen
De grootste gekken hebben de grootste rakettenquote:Op maandag 29 september 2025 10:18 schreef Perrin het volgende:
[..]
Net als zijn grote voorbeeld Poetin.
Het leger wordt morgen door Hegseth en Trump alvast gelijkgeschakeld.quote:Op maandag 29 september 2025 10:19 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Daar hebben ze sinds kort mooie regelgeving voor om dit mogelijk te maken:
[ afbeelding ]
Zolang deze autoritaire mafketels van 3 grote kernmachten hun wie heeft de langste piemel gevechten maar niet in Europa gaan uitvechten.quote:Op maandag 29 september 2025 10:22 schreef Perrin het volgende:
[..]
Het leger wordt morgen door Hegseth en Trump alvast gelijkgeschakeld.
Gaan we deze eeuw de vorige nog eens dunnetjes overdoen, maar nu met de rollen van 'good guys' en 'bad guys' grotendeels omgedraaid. Wordt vast een feest.
Het rennen met kilo's aan rotzooi bevestigd aan zo'n heupgordel maakt het rennen er ook niet makkelijker opquote:Op maandag 29 september 2025 10:10 schreef Oracle2025 het volgende:
[ x ]
Altijd leuk om naar te kijken
Altijd leuk dit soort fantasietjes op de maandagmorgen.quote:Op maandag 29 september 2025 09:53 schreef Perrin het volgende:
[..]
Sommigen vinden het nu nog prachtig omdat Trump's knokploegen voorlopig alleen nog op mensen met een andere huidskleur jagen.
Strakjes komt daar iedereen bij die als 'antifa' wordt aangewezen.. LGHBT mensen. Op een gegeven moment openlijke Democrats of iedereen die iets lelijks durft te zeggen over Zijne Trumpheid.
Maar je ziet er wel uitermate mannelijk, stoer en gevaarlijk uit natuurlijk. Plus dat je dan precies de spullen bij je hebt die je nodig hebt om n of andere moeder met kind van de straat te plukken. Want dan heb je die 10 magazijnen voor je aanvalsgeweer pas echt nodig.quote:Op maandag 29 september 2025 10:51 schreef Dutch_view het volgende:
[..]
Het rennen met kilo's aan rotzooi bevestigd aan zo'n heupgordel maakt het rennen er ook niet makkelijker op
Fantasien zijn het al lang niet meer. Zie #281quote:Op maandag 29 september 2025 10:53 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Altijd leuk dit soort fantasietjes op de maandagmorgen.
Denk dat je beter af bent met een kernkop op je dak dan dat ze het onderling gaan uitvechten tbh.quote:Op maandag 29 september 2025 10:30 schreef Basp1 het volgende:
Zolang deze autoritaire mafketels van 3 grote kernmachten hun wie heeft de langste piemel gevechten maar niet in Europa gaan uitvechten.
Je hebt altijd mensen die tot het laatst blijven volhouden dat het zo'n vaart heus wel niet zal lopen, alle aanwijzingen en harde bewijzen negerend.quote:Op maandag 29 september 2025 10:55 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Fantasien zijn het al lang niet meer. Zie #281
Hij raapt iets op van de straat. Een telefoon of zo?quote:Op maandag 29 september 2025 10:10 schreef Oracle2025 het volgende:
[ x ]
Altijd leuk om naar te kijken
Ach ja, Trump roept weer wat doms. Jeetje tochquote:Op maandag 29 september 2025 10:55 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Fantasien zijn het al lang niet meer. Zie #281
Het gaat wel wat verder dan enkel "roepen".quote:Op maandag 29 september 2025 11:25 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Ach ja, Trump roept weer wat doms. Jeetje toch
Nee, echt niet. Dat Trump en de Republikeinen de aanval openen op het vrije woord is niets nieuws maar daar gaat dit soort zinloze EOs niets aan veranderen.quote:Op maandag 29 september 2025 11:40 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Het gaat wel wat verder dan enkel "roepen".
Wat is je punt precies? Dat Andy Ngo de klappen heeft verdient? Dit is overigens een serieuze vraag.quote:Op maandag 29 september 2025 08:33 schreef kipknots het volgende:
[..]
Nogal hypocriet van je als je zelf weer zo loopt te dwepen met AndyNGO.
Anti-kapitalisme...quote:Op maandag 29 september 2025 10:19 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Daar hebben ze sinds kort mooie regelgeving voor om dit mogelijk te maken:
[ afbeelding ]
Dit is wel meer dan een EO, dit is een directive.quote:Op maandag 29 september 2025 11:42 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Nee, echt niet. Dat Trump en de Republikeinen de aanval openen op het vrije woord is niets nieuws maar daar gaat dit soort zinloze EOs niets aan veranderen.
quote:A National Security Presidential Memorandum (NSPM) is a formal, written directive issued by the President to manage and govern executive branch policies on national security matters.
These powerful instruments serve as primary tools for presidents to announce official U.S. policy, establish strategies, and delegate specific tasks to federal departments and agencies.
During the Trump administration, these directives were specifically designated as NSPMs. The scope of topics covered is exceptionally broad, reflecting the multifaceted nature of modern national security. They can address foreign relations with specific countries, outline military strategy, establish frameworks for cyber operations, set policy on arms transfers, and tackle emerging transnational threats like biodefense and research security.
When founded upon the President’s constitutional or statutory authority, an NSPM carries the force of law upon executive branch departments and agencies. It functions as a command from the nation’s chief executive and commander in chief, directing the machinery of government to act in accordance with stated goals.
quote:Op maandag 29 september 2025 10:10 schreef Oracle2025 het volgende:
[ x ]
Altijd leuk om naar te kijken
Het leger op de stoep naast ICE.. jeetje toch.quote:Op maandag 29 september 2025 11:25 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Ach ja, Trump roept weer wat doms. Jeetje toch
Punt was dat AndyNgo exact doet waar je over klaagt bij andere journalisten. Hij is extreem partijdig en duikt in de slachtoffer rol.quote:Op maandag 29 september 2025 11:42 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Wat is je punt precies? Dat Andy Ngo de klappen heeft verdient? Dit is overigens een serieuze vraag.
My bad, zag niet dat dit een directive was. Maakt het niet minder absurd (en onuitvoerbaar) natuurlijk.quote:Op maandag 29 september 2025 12:09 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Dit is wel meer dan een EO, dit is een directive.
[..]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |