Gewelddadige protesten moet je altijd bestrijden, daar hebben we in het westen de politie voor. Die is daar ook op getraind en voorbereid.quote:Op zaterdag 27 september 2025 20:48 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Ik zag dat er in Juni weer behoorlijk gewelddadig geprotesteerd werd. Vuurwerk, excessief geweld, vandalisme etc etc je kent het wel.
Zelfs journalisten zoals Andy Ngo zijn hun leven niet meer zeker met antifa in de buurt, als mede journalist moet dat je toch best aan het hart gaan lijkt mij.
quote:Op zaterdag 27 september 2025 17:42 schreef KoosVogels het volgende:
[ x ]
Heel benieuwd wat dit precies behelst...
En dus sturen we het leger er op af...quote:Op zaterdag 27 september 2025 20:48 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Ik zag dat er in Juni weer behoorlijk gewelddadig geprotesteerd werd. Vuurwerk, excessief geweld, vandalisme etc etc je kent het wel.
Zelfs journalisten zoals Andy Ngo zijn hun leven niet meer zeker met antifa in de buurt, als mede journalist moet dat je toch best aan het hart gaan lijkt mij.
Ik vind het veel gevaarlijker dat de politie in Portland stelselmatig weigert op te treden tegen deze figuren. Dankzij dat lakse optreden kreeg je juist de “summer of love” en heeft Trump nu de ruimte om imo terecht antifa aan te wijzen als een terreurorganisatie.quote:Op zaterdag 27 september 2025 20:57 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Gewelddadige protesten moet je altijd bestrijden, daar hebben we in het westen de politie voor. Die is daar ook op getraind en voorbereid.
Maar nu gaat om het bestempelen van Antifa als een terreurorganisatie, en demonstranten als Antifa'ers.
Moet je echt voor worden gekauwd hoe extreem gevaarlijk zulke ontwikkelingen zijn?
De ME en politie konden het prima aan, stel je voor dat van Zanen had geroepen dat het allemaal wel mee viel en dat na een aantal weken non stop rellen van Zanen op TV komt om te melden dat het wellicht een feestelijk iets wordt.quote:Op zaterdag 27 september 2025 21:51 schreef Wantie het volgende:
[..]
En dus sturen we het leger er op af...
Waarom hebben we dat in Nederland niet in Den Haag gedaan afgelopen week?
Nee, ik zie ook dan geen enkele reden om het leger in te zetten.quote:Op zaterdag 27 september 2025 21:53 schreef Chivaz het volgende:
[..]
De ME en politie konden het prima aan, stel je voor dat van Zanen had geroepen dat het allemaal wel mee viel en dat na een aantal weken non stop rellen van Zanen op TV komt om te melden dat het wellicht een feestelijk iets wordt.
Dan had je terecht geroepen om het leger om de stad en de burgers te beschermen tegen deze relschoppers en had je het totaal niet erg gevonden als die hooligans werden bestempeld als terroristen.
Ik vind het zeker niet te ver gaan, vooral als ze maandenlang doorgaan zoals in Portland toen ze een deel van de stad hadden opgeëist compleet met checkpoints met gewapende mannen en waar het gezag helemaal niet meer welkom was.quote:Op zaterdag 27 september 2025 21:58 schreef Wantie het volgende:
[..]
Nee, ik zie ook dan geen enkele reden om het leger in te zetten.
En relschoppers ontmenselijken door ze terroristen te noemen gaat veel te ver.
Dat was inderdaad een vorm van terreur, met geweld en intimidatie de politiek proberen te beïnvloeden kan gewoon niet. In dat opzicht ben je het dan toch volledig met mij eens dat antifa die niets anders doen dan dat word aangemerkt als een terroristische organisatie?quote:Op zaterdag 27 september 2025 22:09 schreef mcmlxiv het volgende:
Mooi om te lezen dat Chivaz eindelijk lijkt te begrijpen dat de bestorming van het capitool terreur en anarchie was.
Feit blijft dat er geen sprake is van een belegering door terroristen die ingrijpen van het federale leger rechtvaardigd.quote:
Natuurlijk wel, die antifa figuren kunnen zonder tegenstand het werk van ICE frustreren omdat de burgermeester weigert op te treden. Het is dan aan de federale overheid om federale gebouwen te beschermen.quote:Op zaterdag 27 september 2025 22:58 schreef Wantie het volgende:
[..]
Feit blijft dat er geen sprake is van een belegering door terroristen die ingrijpen van het federale leger rechtvaardigd.
Tja wat is antifa precies? Waar zit het hoofdkantoor? Wi vormen het bestuur? Wat zijn de reglementen? Hoe word je lid? Wie zijn er lid? Hoe herken je een lid!quote:Op zaterdag 27 september 2025 22:18 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Dat was inderdaad een vorm van terreur, met geweld en intimidatie de politiek proberen te beïnvloeden kan gewoon niet. In dat opzicht ben je het dan toch volledig met mij eens dat antifa die niets anders doen dan dat word aangemerkt als een terroristische organisatie?
Ik snap @:Koosvogels zijn redenering dan ook niet, antifa is vaak betrokken bij gewelddadige protesten zelfs journalisten zoals Andy Ngo zijn hun leven niet zeker. Andy Ngo heeft al eens in het ziekenhuis gelegen met ernstige verwondingen door dat tuig.
Koos vind dan maar dat we die mensen moeten ontzien omdat de organisatie heel losjes is en ze gemaskerd zijn, hoe is dat überhaupt een argument?
Dus werk frustreren is voor jou voldoende reden om het leger er op af te sturen.quote:Op zaterdag 27 september 2025 23:03 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Natuurlijk wel, die antifa figuren kunnen zonder tegenstand het werk van ICE frustreren omdat de burgermeester weigert op te treden. Het is dan aan de federale overheid om federale gebouwen te beschermen.
Ja, je kunt hem niet beschuldigen van enige verbindingsdrang. Maar ook als je wel op hem gestemd hebt kan je makkelijk de vijand zijn of worden.quote:Op zaterdag 27 september 2025 23:16 schreef Kansenjongere het volgende:
Eerst je ministerie van defensie hernoemen naar het ministerie van oorlog en vervolgens het leger sturen naar alle staten die tegen je hebben gestemd. Iedereen die niet voor hem heeft gestemd is de vijand?
Is dat die lijst met al die gevangenisdoden gepleegd door onder andere de Aryan brotherhood, een gevaarlijke bende in de gevangenis die zich voornamelijk bezig houd met drugshandel en afpersing?quote:Op zaterdag 27 september 2025 23:05 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Tja wat is antifa precies? Waar zit het hoofdkantoor? Wi vormen het bestuur? Wat zijn de reglementen? Hoe word je lid? Wie zijn er lid? Hoe herken je een lid!
Waarom wel schimmen najagen en de clubjes aan de andere kant van het spectrum die echt bestaan, clubs die veel meer geweld gebruiken niet?
En ja, ik wil best nog wel een keer de 200 doden door extreemrechts versus de 4 door extreemlinks sinds 2000 voor je opzoeken hoor.
Je kan maar beter voorbereid zijn op het buitensporig geweld. Het is niet voor niets dat het leger gestuurd moet worden. Tijdens de summer of love moesten erquote:Op zaterdag 27 september 2025 23:25 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dus werk frustreren is voor jou voldoende reden om het leger er op af te sturen.
Bijzonder...
Dat hebben we eerder gehoord dat ze alles onder controle hebben. Uiteindelijk werd de rechtbank aangevallen, moest de politie het politiebureau ontvluchten en hebben de relschoppers wekenlang een deel van de stad bezet en het gezag op afstand gehouden.quote:Op zaterdag 27 september 2025 23:41 schreef Kijkertje het volgende:
En er is ook hier weer helemaal geen overleg geweest met Oregon-bestuurders die net als iedereen alles vernomen hebben via de Trump & Co tam tam/ retoriek. De gouverneur heeft vervolgens contact gezocht met Trump en Noem en duidelijk gemaakt dat er geen enkele reden is om troepen te sturen. Alles in onder controle.
'We don't need them, we don't want them and it is not lawful'
'It's just a show of force and at the end of the day that's all it is: a show.'
Overheidshulp is natuurlijk altijd welkom maar dan wel in de vorm van meer personeel (na alle ontslagen door Trump) en fondsen voor projecten die de veilgheid bevorderen (die zijn ingetrokken door Trump). Troepen zorgen alleen maar voor onrust. De bevolking wordt opgeroepen kalm te blijven en protesten vreedzaam te houden.
Herhaling van het Chicago/ Illinois-scenario zeg maar. Trump moet en zal ergens troepen heen sturen want hij en zijn aanhang geilen daarop. 'Owning the Libs!'
Inderdaad geen tijd, ben net een half uurtje thuis.quote:Op zondag 28 september 2025 00:35 schreef Kijkertje het volgende:
Er was zeker weer 'geen interesse/ tijd' om de persco even te volgen ...
Wat één van hen ook zei: 'Trump seems to think of Portland as in half a decade ago. It's not.' gevolgd door allerlei voorbeelden wat er intussen veranderd is.
Sommigen leren van gebeurtenissen, anderen leren nooit wat en blijven steken in hun vooringenomen wereldbeeld (zoals Trump bv).
Met jouw logica moeten we dus MAGA ook als terreurorganisatie bestempelen. Els rechts ook.quote:Op zaterdag 27 september 2025 22:18 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Dat was inderdaad een vorm van terreur, met geweld en intimidatie de politiek proberen te beïnvloeden kan gewoon niet. In dat opzicht ben je het dan toch volledig met mij eens dat antifa die niets anders doen dan dat word aangemerkt als een terroristische organisatie?
Ik snap @:Koosvogels zijn redenering dan ook niet, antifa is vaak betrokken bij gewelddadige protesten zelfs journalisten zoals Andy Ngo zijn hun leven niet zeker. Andy Ngo heeft al eens in het ziekenhuis gelegen met ernstige verwondingen door dat tuig.
Koos vind dan maar dat we die mensen moeten ontzien omdat de organisatie heel losjes is en ze gemaskerd zijn, hoe is dat überhaupt een argument?
Nou, je hebt net gezien dat er geen belegering gaande is.quote:Op zondag 28 september 2025 00:49 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Inderdaad geen tijd, ben net een half uurtje thuis.
Ik heb niet het idee dat er veel is verandert.
[ x ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |