Die zijn ook wel ongeveer allemaal om zeep zo langzamerhandquote:Op vrijdag 26 september 2025 17:46 schreef Arcee het volgende:
[..]
Hij claimt intussen ook al heel dicht bij beëindiging van oorlog nummer 8 te zijn:
[ x ]
Ik krijg het idee dat men juist wil dat mensen in opstand komen, maar het gaat sowieso een keer gebeuren. Dit kan écht niet.quote:Op vrijdag 26 september 2025 18:34 schreef Kijkertje het volgende:
https://bsky.app/profile/(...)l/post/3lzqiw54yik2p
[ afbeelding ]
Kijkende naar z'n beleid tov covid, miljoenen mensen.quote:Op vrijdag 26 september 2025 18:44 schreef Gunner het volgende:
Wie neemt er nu medisch advies aan van zo’n sinaasappel
Eh, wat. Het gros hier is gewoon consistent geweest waar ze voor en tegen zijn. Jouw reactie op dingen die over de schreef gingen was “als dat zo is boeit het me geen fuck”quote:Op vrijdag 26 september 2025 17:26 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Dat is niet wat ik wil, dat is wat ik constateerde en ik voorspelde dat dit soort principeloos gedrag niet goed is voor het land. Dat werd hier uiteraard weggewuifd want we moesten ons vooral focussen op het protest en niet op de rellen. Toen kwam 6 januari en geheel voorspelbaar draaide het ineens om. De personen die toen niets wilde weten van de rellen focuste zich voornamelijk op de rellen en niet meer op het protest.
Hetzelfde trucje zag je pas weer toen AMV ineens het bastion werd van het vrije woord toen Jimmy Kimmel gecanceld werd.
Principes zijn niet iets vrijblijvends, principes moeten breed gedragen worden en zolang dat niet gebeurt heeft het geen enkele zin om je daaraan te houden.
Dat is de wereld die vooral de links progressieven willen en dat is de wereld die ze hebben gekregen. Het is aan de rest om daar adequaat op te reageren en dat doe ik dus.
Check vooral kleindochter Kai Trump...zeer aanwezig de laatste weken en natuurlijk voorzien van eigen merchandisequote:Op vrijdag 26 september 2025 17:46 schreef Arcee het volgende:
[..]
Hij claimt intussen ook al heel dicht bij beëindiging van oorlog nummer 8 te zijn:
[ x ]
En Melania zit alweer aan de kerstornamentenquote:Op vrijdag 26 september 2025 21:40 schreef GarlandBriggs het volgende:
[..]
Check vooral kleindochter Kai Trump...zeer aanwezig de laatste weken en natuurlijk voorzien van eigen merchandise
Ah inconsistentie is irrelevant lol.quote:Op vrijdag 26 september 2025 19:59 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Eh, wat. Het gros hier is gewoon consistent geweest waar ze voor en tegen zijn. Jouw reactie op dingen die over de schreef gingen was “als dat zo is boeit het me geen fuck”
Deze langspeelplaat begint wat te kraken. Wat mensen 10 jaar geleden gezegd hebben is irrelevant.
Oh btw, weet je wat pas politiek bedrijven was? Trump die alle Jan 6ers een pardon gegeven heeft. Trump die Comey wil vervolgen, etc.
En daarom is het een trol. Ga er niet op in. Hij speelt dagelijks dezelfde langspeelplaat met als alarmschijf de nieuwe maga instructies.quote:Op vrijdag 26 september 2025 16:40 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Dit is hem al zo vaak duidelijk gemaakt en iedere keer komt hij weer met dezelfde argumenten.
Wel zolang je iedereen hier op één hoop gooit en gewoon “jullie” noemt.quote:Op vrijdag 26 september 2025 21:49 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Ah inconsistentie is irrelevant lol.
Nou dan weten we dat ook weer.
Je weet als je jezelf niet aangesproken voelt hoef je ook niet te reageren. Reageren is geen verplichting, het is een keuze.quote:Op vrijdag 26 september 2025 21:57 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Wel zolang je iedereen hier op één hoop gooit en gewoon “jullie” noemt.
Maar ironisch is het allemaal wel idd. Uitgerekend de Republikein die hem de eerste keer (imo met goede bedoelingen) mede aan zijn overwinning hielp wordt nu (onterecht) aangeklaagd door Trump's gepolitiseerde en corrupte DOJ terwijl 'zijn' FBI (wiens reputatie hij toendertijd juist wilde beschermen met zijn actie) nu geleid wordt door een clown als Kash Patel.quote:Op vrijdag 26 september 2025 16:56 schreef AnneX het volgende:
Dezelfde Comey, die door zijn uitspraken over Hillary Clinton kort voor de verkiezingen, de overwinning bezorgde bij trump.
Dezelfde!?
Zolang je onzin uitkraamt zal ik aangeven dat het onzin is, lijkt me een goede deal.quote:Op vrijdag 26 september 2025 22:16 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Je weet als je jezelf niet aangesproken voelt hoef je ook niet te reageren. Reageren is geen verplichting, het is een keuze.
Beste objectief observeerbare propaganda verspreider,het gebruik van een extreem biased bron hier maar blijven gebruiken in een serieus forum zijn idd bewuste doorzichtige troll keuzes.quote:Op vrijdag 26 september 2025 22:16 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Je weet als je jezelf niet aangesproken voelt hoef je ook niet te reageren. Reageren is geen verplichting, het is een keuze.
Net zoiets als Fox 'News'.quote:Op vrijdag 26 september 2025 22:55 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Beste objectief observeerbare propaganda verspreider,het gebruik van een extreem biased bron hier maar blijven gebruiken in een serieus forum zijn idd bewuste doorzichtige troll keuzes.
Disclose.tv is a disinformation outlet based in Germany that presents itself as a news aggregator.
Nee, we wachten eerst op de Epstein files.quote:Op vrijdag 26 september 2025 23:30 schreef Bluesdude het volgende:
Is het roltrapcomplot al ontmaskerd ?
Antifa ? Biden? Trumpaanhangers?
quote:But according to Politico's Kyle Cheney, that characterization of the FBI presence at the U.S. Capitol Building on January 6, 2021 is "wildly" misleading.
Solomon tweeted the Just the News article, posting, "Breaking: FBI Bombshell: 274 agents sent to Capitol for J6, many later complained they were political 'pawns.'"
But Cheney, on September 26, responded to Solomon with a tweet of his own, explaining, "This story is being wildly misrepresented -- these were not undercover agents embedded in the crowd. They were part of the multi-agency law enforcement response *after* the Capitol was attacked, as the documents themselves make clear."
Cheney, in a separate tweet, elaborated, "In fact, the 'bombshell' here was reported by the inspector general 10 months."
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |