abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_216534316
quote:
Trump beëdigd als president
Donald Trump is voor de tweede keer beëdigd als president van de Verenigde Staten. Hij werd direct daarna gefeliciteerd door nu oud-president Biden. Buiten het Capitol klonken saluutschoten om de machtswisseling te markeren.

Trump gebruikte twee bijbels voor de ceremonie: het exemplaar dat zijn voorganger Lincoln in 1861 bij zich had voor zijn inhuldiging en een die hij van zijn moeder cadeau had gekregen.

Het is pas de tweede keer dat een oud-president weet terug te keren naar het Witte Huis: de eerste keer dat dat gebeurde was in 1893 toen Grover Cleveland terugkeerde in het ambt.
quote:
Wereldleiders reageren op inauguratie Trump
De eerste wereldleiders hebben gereageerd op de beëdiging van Trump.

"Het vrede-door-kracht-beleid dat Trump heeft aangekondigd biedt een kans om het Amerikaanse leiderschap te versterken en een rechtvaardige vrede op de langere termijn te bereiken", schrijft de Oekraïense president Zelensky op X.

De Duitse bondskanselier Scholz feliciteert Trump met zijn tweede ambtstermijn en benadrukt dat de VS een onmisbare bondgenoot is voor Duitsland. "Zoals altijd streven we naar een goede trans-Atlantische relatie. De Europese Unie is met 27 lidstaten en ruim 400 miljoen inwoners een sterke Unie", aldus Scholz.

De Israëlische premier Netanyahu zegt naar de samenwerking met Trump uit te kijken. "Zodat we de resterende gijzelaars terug naar huis kunnen brengen en de militaire capaciteiten van Hamas vernietigen. Dan kan Gaza nooit meer een bedreiging voor Israël vormen", zegt Netanyahu.

Ook NAVO-baas Rutte heeft van zich laten horen. "Veel succes, president Trump. De NAVO kijkt ernaar uit om nauw met u samen te werken en de mondiale aandachtspunten aan te pakken
Samenvatting van de decreten: Meer info vind je hier

Immigratie
-Trump heeft een nationale noodtoestand uitgeroepen als het gaat om illegale immigratie. Door dat te doen, kan hij Amerikaanse troepen naar de grens tussen de Verenigde Staten en Mexico sturen.

-In zijn inauguratiespeech zei Trump ook dat hij zou proberen om alle pogingen van illegale immigranten om binnen te komen zou stoppen. En dat alle migranten die worden betrapt op een illegale oversteek, gearresteerd zouden worden.

-Trump heeft Mexicaanse criminele bendes laten aanmerken als terreurorganisaties.
Ook ontstaat daardoor de mogelijkheid voor het Amerikaanse leger om militaire operaties uit te voeren op Mexicaanse bodem. Onder andere het Sinaloakartel en het Jaliscokartel zijn genoemd als mogelijke doelwitten.

Transgenderrechten en diversiteitsprogramma's
-Het decreet dat Trump maandag in de Oval Office tekende, staat dat in de VS alleen nog mannen en vrouwen worden erkend. Kiezen voor een neutrale optie voor geslacht, zoals een X, bij bijvoorbeeld een paspoortaanvraag wordt onmogelijk.

-De president wil ook het diversiteitsbeleid van de overheid afschaffen. Hij kondigde aan een samenleving te smeden die "kleurenblind is en gebaseerd op verdienste" en wil een eind maken aan het "woke" gedachtengoed.

Energie, gezondheid en klimaat
-Net als op het gebied van immigratie, riep Trump ook een noodtoestand uit op het gebied van energie. Hij ondertekende een decreet dat Amerikaanse energieproductie moet stimuleren, hoewel die productie volgens NBC News al op recordhoogte ligt.

-De energienoodtoestand moet ervoor zorgen dat er weer meer geboord kan worden naar olie en gas.

-De VS gaat zich ook terugtrekken uit het Klimaatakkoord van Parijs
-Trump gaat een overheidsregel zou intrekken die het producenten van elektrische auto's verplicht de uitstoot terug te dringen.
-de VS vertrekt uit de Wereldgezondheidsorganisatie (WHO).

Gratie voor betogers Capitool en vaker doodstraffen
-Trump verleende, zoals hij al had aangekondigd, gratie aan ongeveer vijftienhonderd bestormers van het Capitool.
-Trump heeft een decreet getekend dat er volgens Amerikaanse media voor moet zorgen dat de doodstraf vaker uitgevoerd kan worden. The Washington Post schrijft dat het ministerie van Justitie de opdracht krijgt om de doodstraf te vragen voor zeer ernstige misdrijven waarbij een overheidsbeambte om het leven is gebracht of de verdachte een persoon is die illegaal in de VS verblijft.

Naamswijzigingen en Panamakanaal
-Trump heeft in zijn eerste uren als president van de VS een decreet getekend dat de Golf van Mexico omdoopt tot Golf van Amerika. Ook de berg Denali in Alaska gaat weer Mount McKinley heten. De naam was in 2015 veranderd toen de Democraat Barack Obama in het Witte Huis zat.

De autoriteiten in de Amerikaanse staat Florida lijken de naam Golf van Amerika in een persbericht over het weer al te hebben omarmd.

Het is niet geheel duidelijk of de Amerikaanse president het recht heeft om internationale wateren te hernoemen.

-Panamakanaal: Trump deed in de inauguratiespeech de belofte om het Panamakanaal in te nemen.
Trump zei dat Panama zich niet houdt aan de afspraken over het kanaal dat de VS aanlegde door het Midden-Amerikaanse land. "We gaan het terugnemen", beloofde hij. Hoe hij dat precies wil doen, met economische druk of militair ingrijpen, zei hij niet.

Importheffingen
De importheffingen van 25 procent die Trump overweegt voor producten uit Mexico en Canada kunnen ingaan op 1 februari. Dat heeft Trump bekendgemaakt na zijn inauguratie maandag.

Overheidsmaatregelen
-Trump flink gaan snijden in het ambtenarenapparaat van de federale regering. Voor die taak wordt Elon Musk verantwoordelijk, die een eigen 'ministerie' (DOGE) krijgt om de overheid efficiënter te maken. In werkelijkheid zal het geen echt ministerie, maar eerder een soort taskforce zijn.

-Op Trumps agenda staat verder het plan om het makkelijker te maken om overheidsmedewerkers die niet partijgebonden zijn te ontslaan. Dat heeft mogelijk gevolgen voor duizenden medewerkers. En Trump wil thuiswerken ontmoedigen.[/q]

Bekijk deze YouTube-video





vanaf 0:54 tot 1:08 MET context
Bekijk deze YouTube-video

En méér armbewegingen:
https://www.reddit.com/r/(...)reaming_for_context/
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
  maandag 3 februari 2025 @ 13:22:01 #2
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_216534367
quote:
0s.gif Op maandag 3 februari 2025 13:01 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Jij vindt assertiviteit tegenover iemand die overduidelijk veel sterker is dan jij, wel verstandig? Soms is het veel stoerder om braaf te blijven. Uit lijfbehoud.
De bully is wellicht sterker dan iedere individuele klasgenoot, maar niet sterker dan de klas.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_216534410
quote:
0s.gif Op maandag 3 februari 2025 13:22 schreef Leandra het volgende:

[..]
De bully is wellicht sterker dan iedere individuele klasgenoot, maar niet sterker dan de klas.
Dat klopt. Maar we hebben betrekkelijk weinig gedaan om die eenheid te creeeren. Sterker nog: als die eenheid er was/is, zou de bully nooit het risico nemen. Pesters hebben een groot sociaal vermogen (ironisch genoeg). Ze voelen perfect de situatie aan.
  maandag 3 februari 2025 @ 13:45:24 #5
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216534677
quote:
0s.gif Op maandag 3 februari 2025 13:11 schreef theunderdog het volgende:

[..]
Klopt wel. Maar Trump is maar 4 jaar.

Dat zullen we over 4 jaar wel zien of dat zo is
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216534759
Waar ik nog beetje op hoop is dat de libertariers in verzet gaan komen. Gezien dit in principe gewoon extra belasting is.

Maar goed. Ook die hebben het smegma van Trump nog onder de tong, in de wangen zitten.
pi_216535567
quote:
7s.gif Op maandag 3 februari 2025 13:14 schreef skysherrif het volgende:
[ x ]

Democraten dreigen met een shutdown.
In hoeverre klopt dit en kunnen de democraten dit doen?
pi_216535587
quote:
0s.gif Op maandag 3 februari 2025 14:43 schreef NLGooner het volgende:

[..]
In hoeverre klopt dit en kunnen de democraten dit doen?
Directe quotes van house democrats dus het klopt (al willen ze liever tot een compromis komen) en ja dat kunnen ze doen.
pi_216541824
...."we hebben gevonden dat er 100 miljoen dollar aan condooms voor Hamas is uitgegeven".....
twitter


Ja, ja hoor. Doe maar weer handtekening zetten onder het zoveelste belachelijke decreet.
Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
  Forum Admin maandag 3 februari 2025 @ 21:56:05 #10
334798 crew  Straatcommando.
Je zuster op een houtvlot
pi_216542194
Bizar dat een fop "ministerie" dit kan doen.
''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''
  maandag 3 februari 2025 @ 21:57:39 #11
9001 Gunner
#teamkroegenlos
pi_216542211
Heb het idee dat musk aan de macht is met Donald als useful idiot.
Where law ends, tyrrany begins.
  Forum Admin maandag 3 februari 2025 @ 21:58:09 #12
334798 crew  Straatcommando.
Je zuster op een houtvlot
pi_216542221
quote:
2s.gif Op maandag 3 februari 2025 21:57 schreef Gunner het volgende:
Heb het idee dat musk aan de macht is met Donald als useful idiot.
Dat zullen ze beide van elkaar denken.
''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''
pi_216542239
quote:
0s.gif Op maandag 3 februari 2025 21:58 schreef Straatcommando. het volgende:

[..]
Dat zullen ze beide van elkaar denken.
Kan leuk worden als die twee gaan botsen, en dat gaan ze geheid een keer.
  maandag 3 februari 2025 @ 22:00:12 #14
9001 Gunner
#teamkroegenlos
pi_216542246
quote:
0s.gif Op maandag 3 februari 2025 21:59 schreef Zoddie het volgende:

[..]
Kan leuk worden als die twee gaan botsen, en dat gaan ze geheid een keer.
Twee ras narcisten? Gegarandeerd
Where law ends, tyrrany begins.
  maandag 3 februari 2025 @ 22:01:16 #15
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_216542257
quote:
2s.gif Op maandag 3 februari 2025 21:57 schreef Gunner het volgende:
Heb het idee dat musk aan de macht is met Donald als useful idiot.
Trump mag presidentje spelen, Musk zet het beleid uit.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  maandag 3 februari 2025 @ 22:02:24 #16
505619 Origami94
#FreeKlopkoek
pi_216542270
quote:
0s.gif Op maandag 3 februari 2025 13:51 schreef theunderdog het volgende:
Waar ik nog beetje op hoop is dat de libertariers in verzet gaan komen. Gezien dit in principe gewoon extra belasting is.

Maar goed. Ook die hebben het smegma van Trump nog onder de tong, in de wangen zitten.
De libertariers die ik volg zijn nog steeds Trump gek. En die blijven dat voorlopig bij de belofte van de vrijlating van de Silk Road oprichter en een kleinere overheid

En ze hebben natuurlijk RFK jr en de JFK files
pi_216542278
quote:
0s.gif Op maandag 3 februari 2025 21:33 schreef spectrumanalyser het volgende:
...."we hebben gevonden dat er 100 miljoen dollar aan condooms voor Hamas is uitgegeven".....
[ twitter ]

Ja, ja hoor. Doe maar weer handtekening zetten onder het zoveelste belachelijke decreet.
Ze gingen in ieder geval naar Gaza en welke Gaza dat maakt niet uit. :+
pi_216542361
quote:
0s.gif Op maandag 3 februari 2025 21:33 schreef spectrumanalyser het volgende:
...."we hebben gevonden dat er 100 miljoen dollar aan condooms voor Hamas is uitgegeven".....
[ twitter ]

Ja, ja hoor. Doe maar weer handtekening zetten onder het zoveelste belachelijke decreet.
Ja, dat bedrag wordt steeds hoger.
  maandag 3 februari 2025 @ 22:12:39 #19
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216542389
quote:
0s.gif Op maandag 3 februari 2025 21:33 schreef spectrumanalyser het volgende:
...."we hebben gevonden dat er 100 miljoen dollar aan condooms voor Hamas is uitgegeven".....
[ twitter ]

Ja, ja hoor. Doe maar weer handtekening zetten onder het zoveelste belachelijke decreet.
Dat is niet aan jou om te oordelen

China heeft ook niet zo een omvangrijk hulp programma

Het gaat vaak om interne problemen en er is ook veel corruptie in zulke hulp programmas, er moeten eerst heel veel politici omgekocht worden om arme mensen te mogen helpen

Ik zou niet een twee drie zeggen dat iets een foute beslissing is

quote:
2s.gif Op maandag 3 februari 2025 21:57 schreef Gunner het volgende:
Heb het idee dat musk aan de macht is met Donald als useful idiot.
ik ga er tot op heden vanuit dat minstens een van beiden het volle verstand gebruikt

quote:
0s.gif Op maandag 3 februari 2025 21:59 schreef Zoddie het volgende:

[..]
Kan leuk worden als die twee gaan botsen, en dat gaan ze geheid een keer.
Dat is niet gezegd
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216542848
twitter
  dinsdag 4 februari 2025 @ 00:06:47 #21
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_216543135
quote:
0s.gif Op maandag 3 februari 2025 23:09 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]

Waarom zou een Amerikaanse belastingbetaler moeten betalen voor trans-opera in Colombia? Waarom?

Goed dat er een eind aan wordt gemaakt.
The End Times are wild
  dinsdag 4 februari 2025 @ 00:55:39 #22
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_216543278
Nog steeds het punt missen waarom een burger daar toegang tot heeft.
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
pi_216543559
D E I

Dicksucking Ego Inflation.

The Daily Show is wederom briljant.
Helaas niets over DOGE, maar wellicht komt dat volgende week.

Bekijk deze YouTube-video
pi_216543563
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 februari 2025 00:55 schreef Vis1980 het volgende:
Nog steeds het punt missen waarom een burger daar toegang tot heeft.
Het doel heiligt alle middelen.
Dat zie je op alle fronten bij Maga.
pi_216543598
quote:
0s.gif Op maandag 3 februari 2025 23:09 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]

Sorry hoor, maar vertel tegen de ceo van een regulier bedrijf zo trots dat je wel 0,0025% besparing hebt gevonden en je ligt op straat. Het is totaal niet efficiënt om te zeiken over die kleine dingen.
pi_216543708
quote:
0s.gif Op maandag 3 februari 2025 21:59 schreef Zoddie het volgende:

[..]
Kan leuk worden als die twee gaan botsen, en dat gaan ze geheid een keer.
Is al gebeurd.
Musk was nogal van de leg dat de investering in AI naar OpenAI ging, en niet zijn eigen xAI.
Die woede moest hij toen via anderen even kwijt op X uiteraard.
Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
pi_216543728
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 februari 2025 00:55 schreef Vis1980 het volgende:
Nog steeds het punt missen waarom een burger daar toegang tot heeft.
Omdat A.I. nog niet zover is :{
Geld maakt meer kapot dan je lief is.
Het zijn sterke ruggen die vrijheid en weelde kunnen dragen
  dinsdag 4 februari 2025 @ 07:47:52 #28
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_216543748
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 februari 2025 00:06 schreef LXIV het volgende:

[..]
Waarom zou een Amerikaanse belastingbetaler moeten betalen voor trans-opera in Colombia? Waarom?

Goed dat er een eind aan wordt gemaakt.
De VS wil wel nog de lusten maar niet meer de lasten van het zijn van de partij die wereldwijd de touwtjes in handen heeft.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_216543856
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 februari 2025 07:42 schreef Digi2 het volgende:

[..]
Omdat A.I. nog niet zover is :{
Je wil Skynet loslaten?!
  dinsdag 4 februari 2025 @ 08:17:16 #30
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_216543881
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 februari 2025 08:13 schreef Jaeger85 het volgende:

[..]
Je wil Skynet loslaten?!
Musk wil dat ongetwijfeld.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  dinsdag 4 februari 2025 @ 08:27:46 #31
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_216543930
quote:
10s.gif Op dinsdag 4 februari 2025 07:07 schreef DJKoster het volgende:

[..]
Sorry hoor, maar vertel tegen de ceo van een regulier bedrijf zo trots dat je wel 0,0025% besparing hebt gevonden en je ligt op straat. Het is totaal niet efficiënt om te zeiken over die kleine dingen.
Er is geen enkele reden dat die kleine dingen gebeuren. Geen enkele.
pi_216544039
quote:
1s.gif Op dinsdag 4 februari 2025 06:55 schreef Wantie het volgende:

The Daily Show is wederom briljant.
Vind je? heb het 3 min volgehouden. echt totaal niet grappig. Arjen lubach doet het nog beter :P
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
pi_216544143
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 februari 2025 08:45 schreef over_hedge het volgende:

[..]
Vind je? heb het 3 min volgehouden. echt totaal niet grappig. Arjen lubach doet het nog beter :P
als ze met superlatieven als briljant en geniaal gaan gooien, dan weet je dat ze liegen
  dinsdag 4 februari 2025 @ 12:04:56 #34
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_216545868
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 februari 2025 07:42 schreef Digi2 het volgende:

[..]
Omdat A.I. nog niet zover is :{
Als burger mag je dat soort belangrijke informatie niet zomaar even onder handen nemen. Als ie onderdeel is van Trump's kabinet, dan moet ie zijn banden met zijn bedrijven opgeven. Het is wettelijk vastgelegd.
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
pi_216545892
quote:
0s.gif Op maandag 3 februari 2025 13:51 schreef theunderdog het volgende:

Maar goed. Ook die hebben het smegma van Trump nog onder de tong, in de wangen zitten.
Iew. Niet eens stoer ofzo. Gewoon walgelijk.
Go hard or go home
pi_216545999
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 februari 2025 12:04 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
Als burger mag je dat soort belangrijke informatie niet zomaar even onder handen nemen. Als ie onderdeel is van Trump's kabinet, dan moet ie zijn banden met zijn bedrijven opgeven. Het is wettelijk vastgelegd.
De rechtszaken tegen Trump zullen wel volgen, tot nu toe met nog weinig succes.

VS: Elon Musk nu officieel een "speciale overheidsmedewerker"
Geld maakt meer kapot dan je lief is.
Het zijn sterke ruggen die vrijheid en weelde kunnen dragen
pi_216546001
quote:
15s.gif Op dinsdag 4 februari 2025 12:07 schreef Noek het volgende:

[..]
Iew. Niet eens stoer ofzo. Gewoon walgelijk.
Smakelijk is anders ja
  dinsdag 4 februari 2025 @ 12:19:43 #38
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_216546017
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 februari 2025 12:17 schreef Digi2 het volgende:

[..]
De rechtszaken tegen Trump zullen wel volgen, tot nu toe met nog weinig succes.
Nee, het congres moet dat controleren en handhaven.
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
pi_216546094
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 februari 2025 12:19 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
Nee, het congres moet dat controleren en handhaven.
Ik zie vanuit het congres nog weinig actie.
Geld maakt meer kapot dan je lief is.
Het zijn sterke ruggen die vrijheid en weelde kunnen dragen
pi_216546146
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 februari 2025 08:45 schreef over_hedge het volgende:

[..]
Vind je? heb het 3 min volgehouden. echt totaal niet grappig. Arjen lubach doet het nog beter :P
Tegen onze Arjen kan natuurlijk niemand op :Y
  dinsdag 4 februari 2025 @ 12:37:54 #41
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_216546171
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 februari 2025 12:28 schreef Digi2 het volgende:

[..]
Ik zie vanuit het congres nog weinig actie.
Dat maakt het ook zo walgelijk en gevaarlijk. Balances and checks werken alleen als de checks ook daadwerkelijk worden uitgevoerd en gehandhaafd.
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
pi_216546204
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 februari 2025 12:37 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
Dat maakt het ook zo walgelijk en gevaarlijk. Balances and checks werken alleen als de checks ook daadwerkelijk worden uitgevoerd en gehandhaafd.
Misschien vanwege:

VS: Elon Musk nu officieel een "speciale overheidsmedewerker"

Daar zit echter wel een houdbaarheidsdatum op :P
Geld maakt meer kapot dan je lief is.
Het zijn sterke ruggen die vrijheid en weelde kunnen dragen
  dinsdag 4 februari 2025 @ 12:52:13 #43
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_216546298
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 februari 2025 12:42 schreef Digi2 het volgende:

[..]
Misschien vanwege:

VS: Elon Musk nu officieel een "speciale overheidsmedewerker"

Daar zit echter wel een houdbaarheidsdatum op :P
Dan is er dus belangenverstrengeling.
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
pi_216546393
quote:
1s.gif Op dinsdag 4 februari 2025 12:34 schreef Wantie het volgende:

[..]
Tegen onze Arjen kan natuurlijk niemand op :Y
Die is me iets te links :P Maar vind wel dat hij erg goed is in dingen uitleggen waarom hij iets vind.
Met erfbelasting heeft die mijn mening zelfs veranderd.
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
pi_216546486
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 februari 2025 12:52 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
Dan is er dus belangenverstrengeling.
Wie bepaald of er sprake is van belangenverstrengeling, het congres?
Geld maakt meer kapot dan je lief is.
Het zijn sterke ruggen die vrijheid en weelde kunnen dragen
  dinsdag 4 februari 2025 @ 13:14:46 #46
505619 Origami94
#FreeKlopkoek
pi_216546527
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 februari 2025 13:01 schreef over_hedge het volgende:

[..]
Die is me iets te links :P Maar vind wel dat hij erg goed is in dingen uitleggen waarom hij iets vind.
Met erfbelasting heeft die mijn mening zelfs veranderd.
Arjen is niet links
pi_216546567
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 februari 2025 13:14 schreef Origami94 het volgende:

[..]
Arjen is niet links
Oke prima. Laat ik het anders zeggen dan. Er zijn veel dingen waar ik het niet met hem eens ben.
Maar vind wel dat hij zijn mening goed kan verwoorden en uitleggen waarom hij iets vind.
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
  woensdag 5 februari 2025 @ 00:23:57 #48
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216554884
Ik denk dat Musk het wel goed bedoelt , hij wil een overheid leiden als een bedrijf

https://youtube.com/shorts/bavthc3inxI?si=UmcoNSlMWMS9bb7l

https://youtube.com/shorts/GXJvxPMY_H0?si=-WvgupOgN1z0R71F

[ Bericht 13% gewijzigd door michaelmoore op 05-02-2025 02:51:09 ]
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216555017
quote:
0s.gif Op woensdag 5 februari 2025 00:23 schreef michaelmoore het volgende:
Ik denk dat Musk het wel goed bedoelt , hij wil een overheid leiden als een bedrijf

https://youtube.com/shorts/bavthc3inxI?si=UmcoNSlMWMS9bb7l
Het slechtste wat een nieuwe "bestuurder" van een bedrijf/overheid kan doen is vanuit je ivoren toren en eigen overtuiging als een olifant door de porseleinkast denderen en wel even de plannen en processen van je voorganger annuleren en de zaak komen "redden".

Daar is nog nooit een bedrijf beter van geworden. Kennis, ervaring en loyaliteit gaan verloren, processen komen tot stilstand of worden inefficiënt gewijzigd, verhoudingen en werkrelaties komen onder druk te staan.

Voor echte wezenlijke verandering en goed bestuur neem je juist zorgvuldig de tijd en ga je bijvoorbeeld in gesprek met je personeel, loop je mee op de werkvloer, analyseer je processen, onderzoek je het werkgeverschap etc. om zo tot een gewenste verbeteringen te komen.
  woensdag 5 februari 2025 @ 02:14:09 #50
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216555120
quote:
0s.gif Op woensdag 5 februari 2025 01:15 schreef FYazz het volgende:

[..]
Het slechtste wat een nieuwe "bestuurder" van een bedrijf/overheid kan doen is vanuit je ivoren toren en eigen overtuiging als een olifant door de porseleinkast denderen en wel even de plannen en processen van je voorganger annuleren en de zaak komen "redden".

Daar is nog nooit een bedrijf beter van geworden. Kennis, ervaring en loyaliteit gaan verloren, processen komen tot stilstand of worden inefficiënt gewijzigd, verhoudingen en werkrelaties komen onder druk te staan.

Voor echte wezenlijke verandering en goed bestuur neem je juist zorgvuldig de tijd en ga je bijvoorbeeld in gesprek met je personeel, loop je mee op de werkvloer, analyseer je processen, onderzoek je het werkgeverschap etc. om zo tot een gewenste verbeteringen te komen.
Musk dendert niet door de porseleinkast , hij sloopt de hele kast

Je kunt het doen met pappen en nat houden, of de hele klere zooi overhoop gooien en van scratch alles opnieuw neer zetten . Dat heeft ie met X zo gedaan , Zo gaat ie het ook nu doen

Zo kun je het inderdaad niet doen als je als Piet2 bij een grote organisatie binnen komt met chefs en uber chefs die elkaar goed kennen en ook gaan blijven zitten

Hij zegt ook: Entrenched interests , en de enige manier om die los te krijgen is alles overhoop gooien , dat gaat niet met discussie , respect en soebatten

quote:
Entrenched interests would then be expectations of profit or benefits that are firmly established and unlikely to change: "It is time to stand up to the narrow, entrenched interests that are blocking progress for all.


[ Bericht 2% gewijzigd door michaelmoore op 05-02-2025 02:56:50 ]
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216555300
"New Head of the USAID Reportedly Stormed Capitol on Jan. 6"

https://www.rollingstone.(...)id-jan-6-1235256698/
pi_216555301
quote:
0s.gif Op woensdag 5 februari 2025 00:23 schreef michaelmoore het volgende:
Ik denk dat Musk het wel goed bedoelt , hij wil een overheid leiden als een bedrijf

https://youtube.com/shorts/bavthc3inxI?si=UmcoNSlMWMS9bb7l

https://youtube.com/shorts/GXJvxPMY_H0?si=-WvgupOgN1z0R71F
Al het geld voor BassieElon
pi_216556584
quote:
0s.gif Op woensdag 5 februari 2025 02:14 schreef michaelmoore het volgende:

[..]

Je kunt het doen met pappen en nat houden, of de hele klere zooi overhoop gooien en van scratch alles opnieuw neer zetten . Dat heeft ie met X zo gedaan , Zo gaat ie het ook nu doen

Zo kun je het inderdaad niet doen als je als Piet2 bij een grote organisatie binnen komt met chefs en uber chefs die elkaar goed kennen en ook gaan blijven zitten

Hij zegt ook: Entrenched interests , en de enige manier om die los te krijgen is alles overhoop gooien , dat gaat niet met discussie , respect en soebatten
[..]

Ouderwets gedachtegoed wat inmiddels door menig onderzoek en praktische voorbeelden onderuit is gehaald.

Dergelijk leiderschap kan (misschien) op korte termijn voor hogere winsten en kostenbesparing zorgen.
Echter bewezen is dat innovatie, efficiëntie en samenwerking niet verbeteren in een angstcultuur en dat bedrijven met een verhoogde prestatiedruk meer uitval en personeelsverloop hebben.

Het is zelden een duurzaam model voor de lange termijn en van echt wezenlijke verbeteringen is meestal geen sprake.

Ook bij X is het niet zo dat deze ineens veel beter is gaan draaien door zijn aanpak en dat het werkklimaat nu wel optimaal is, sterker nog, X heeft behoorlijk wat te verduren gehad na zijn aanpak daar essentiële kennis verloren ging. Ook is de medewerkerstevredenheid sterk gedaald.
  Vis een optie? woensdag 5 februari 2025 @ 17:00:08 #54
70532 loveli
N
pi_216561540
quote:
0s.gif Op woensdag 5 februari 2025 02:14 schreef michaelmoore het volgende:
Je kunt het doen met pappen en nat houden, of de hele klere zooi overhoop gooien en van scratch alles opnieuw neer zetten . Dat heeft ie met X zo gedaan , Zo gaat ie het ook nu doen
Build Back Better. Ik kan me nog een club herinneren die daar fan van was..
crap in = crap out
pi_216561624
quote:
0s.gif Op woensdag 5 februari 2025 17:00 schreef loveli het volgende:

[..]
Build Back Better. Ik kan me nog een club herinneren die daar fan van was..
En een club die moord en brand schreewde bij het idee.
  woensdag 5 februari 2025 @ 17:09:05 #56
66444 Lord_Vetinari
Si non confectus non reficiat
pi_216561629
quote:
0s.gif Op woensdag 5 februari 2025 17:00 schreef loveli het volgende:

[..]
Build Back Better. Ik kan me nog een club herinneren die daar fan van was..
Dan had Berlijn nu Germania geheten.
De pessimist ziet het duister in de tunnel
De optimist ziet het licht aan het eind van de tunnel
De realist ziet de trein komen
De machinist ziet drie idioten in het spoor staan....
pi_216561873
Intussen heb ik al een paar keer de suggestie gelezen dat Trump expres tekeer gaat als een olifant in een porseleinkast in de hoop ongeregeldheden uit te lokken om 'martial law' te rechtvaardigen. Dat zou bijvoorbeeld van pas komen om de midterm elections te dwarsbomen mochten de Democraten op een meerderheid in het huis van afgevaardigden afkoersen. En wellicht zelfs om langer als president aan te kunnen blijven dan eigenlijk de bedoeling is.

Probleem is dat de Amerikaanse grondwet en de federale wetgeving het nergens over 'martial law' op federaal niveau heeft. Wel is de Amerikaanse president opperbevelhebber van het leger. Meer informatie over martial law.
Ik ben een kl ⭕⭕n van deze user
pi_216562225
quote:
0s.gif Op woensdag 5 februari 2025 17:32 schreef recursief het volgende:
Intussen heb ik al een paar keer de suggestie gelezen dat Trump expres tekeer gaat als een olifant in een porseleinkast in de hoop ongeregeldheden uit te lokken om 'martial law' te rechtvaardigen. Dat zou bijvoorbeeld van pas komen om de midterm elections te dwarsbomen mochten de Democraten op een meerderheid in het huis van afgevaardigden afkoersen. En wellicht zelfs om langer als president aan te kunnen blijven dan eigenlijk de bedoeling is.

Probleem is dat de Amerikaanse grondwet en de federale wetgeving het nergens over 'martial law' op federaal niveau heeft. Wel is de Amerikaanse president opperbevelhebber van het leger. Meer informatie over martial law.
Normaal zou ik zeggen: "BNW is een deur verder", maar tegenwoordig is dit gewoon normaal.

Elke dag blijkt dat het nog gekker gisteren kan in de VS.
pi_216562268
quote:
1s.gif Op woensdag 5 februari 2025 18:04 schreef Wantie het volgende:

[..]
Normaal zou ik zeggen: "BNW is een deur verder", maar tegenwoordig is dit gewoon normaal.

Elke dag blijkt dat het nog gekker gisteren kan in de VS.
Verschil met BNW is dat Trump een flink track record heeft opgebouwd dat aardig in lijn ligt met de gesuggereerde gedachtegang van 'martial law' om de absolute macht te grijpen. Zijn vriendje Elon heeft al een halve coup gepleegd, en wellicht willen ze er een hele coup van maken.
Ik ben een kl ⭕⭕n van deze user
pi_216562304
quote:
0s.gif Op woensdag 5 februari 2025 18:07 schreef recursief het volgende:

[..]
Verschil met BNW is dat Trump een flink track record heeft opgebouwd dat aardig in lijn ligt met de gesuggereerde gedachtegang van 'martial law' om de absolute macht te grijpen. Zijn vriendje Elon heeft al een halve coup gepleegd, en wellicht willen ze er een hele coup van maken.
Klopt, daardoor is dit gewoon NWS.
Ik had wel wat reuring verwacht met Trump, maar hij overtreft zichzelf elke dag qua absurditeit.
pi_216562355
Geen idee of dit al is langsgekomen:

quote:
CIA biedt volledig personeelsbestand ontslagregeling aan


De Amerikaanse inlichtingendienst CIA heeft dinsdag (lokale tijd) haar volledige personeelsbestand ontslagregelingen aangeboden. Dat meldt The Wall Street Journal op basis van twee bronnen binnen de organisatie, onder wie een medewerker van de nieuwe CIA-directeur John Ratcliffe.
https://www.gelderlander.(...)geling-aan~a109f861/

Dat is ook te gek voor woorden.
Alle expertise loopt weg en alleen degenen die niks anders kunnen krijgen blijven zitten met dit soort acties.

De hele overheid wordt gesloopt.
pi_216562612
quote:
1s.gif Op woensdag 5 februari 2025 18:14 schreef Wantie het volgende:
Geen idee of dit al is langsgekomen:
[..]
https://www.gelderlander.(...)geling-aan~a109f861/

Dat is ook te gek voor woorden.
Alle expertise loopt weg en alleen degenen die niks anders kunnen krijgen blijven zitten met dit soort acties.

De hele overheid wordt gesloopt.
Waarom zou alle expertise weglopen? Dat is normaal niet hoe een reorganisatie werkt, mensen die graag voor de huidige regering willen werken, zullen blijven.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_216562912
quote:
14s.gif Op woensdag 5 februari 2025 18:36 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Waarom zou alle expertise weglopen? Dat is normaal niet hoe een reorganisatie werkt, mensen die graag voor de huidige regering willen werken, zullen blijven.
Als je een aantrekkelijke regeling aanbiedt, dan gaan degenen die gemakkelijk kunnen switchen het eerste weg.
En degenen die minder goed op de arbeidsmarkt liggen blijven.
Je krijgt op die manier een brain drain.

En ik begrijp heel goed dat bij Maga loyaliteit belangrijker is dan competentie.
Dat geef je zelf nu ook aan.

Maar je zou bij een overheidsinstantie verwachten dat daar mensen werken die voor de overheid willen werken. En niet vanwege de politieke waan van de dag.
pi_216563155
quote:
1s.gif Op woensdag 5 februari 2025 18:56 schreef Wantie het volgende:

[..]
Als je een aantrekkelijke regeling aanbiedt, dan gaan degenen die gemakkelijk kunnen switchen het eerste weg.
En degenen die minder goed op de arbeidsmarkt liggen blijven.
Je krijgt op die manier een brain drain.

En ik begrijp heel goed dat bij Maga loyaliteit belangrijker is dan competentie.
Dat geef je zelf nu ook aan.

Maar je zou bij een overheidsinstantie verwachten dat daar mensen werken die voor de overheid willen werken. En niet vanwege de politieke waan van de dag.
Loyaliteit is per definitie belangrijk voor ambtenaren omdat dit een neutrale functie zou moeten zijn waarin men beleid uitvoert zoals de verkozen politici willen en niet beleid gaat beïnvloeden of tegenwerken, dit is namelijk wat een 'deep state' is.

Tegenwoordig zien we alleen te vaak dat er binnen grote overheden bolwerken ontstaan van (activistische) ambtenaren die doelbewust vanuit hun eigen politieke voorkeuren tegen het uitgestippelde beleid van politici in denken te kunnen gaan, dat is het ondermijnen van een democratie. Dit is zeker in de VS het geval, maar ook in Nederland in mindere mate een probleem.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  woensdag 5 februari 2025 @ 19:17:10 #65
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_216563160
quote:
14s.gif Op woensdag 5 februari 2025 18:36 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Waarom zou alle expertise weglopen? Dat is normaal niet hoe een reorganisatie werkt, mensen die graag voor de huidige regering willen werken, zullen blijven.
Jawel. Ook hier in NL. Kijk naar de regeling die de Belastingdienst een paar jaar geleden aanbood. De toppers gaan weg, de mindere goden blijven hangen.

Overigens hebben ze nu de grootste moeite personeel (laat staan geschikt personeel) aan te trekken.
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  woensdag 5 februari 2025 @ 19:18:34 #66
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_216563172
quote:
14s.gif Op woensdag 5 februari 2025 18:36 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Waarom zou alle expertise weglopen? Dat is normaal niet hoe een reorganisatie werkt, mensen die graag voor de huidige regering willen werken, zullen blijven.
Omdat mensen met skills wel iets anders kunnen vinden elders, de zwakkere schakels zullen minder geneigd zijn een risico te nemen.
  woensdag 5 februari 2025 @ 19:20:39 #67
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_216563192
quote:
14s.gif Op woensdag 5 februari 2025 19:16 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Loyaliteit is per definitie belangrijk voor ambtenaren omdat dit een neutrale functie zou moeten zijn waarin men beleid uitvoert zoals de verkozen politici willen en niet beleid gaat beïnvloeden of tegenwerken, dit is namelijk wat een 'deep state' is.

Waarom moeten dan de mensen weg die aan de 6 januari zaak hebben gewerkt? Die deden toch gewoon hun werk?
  woensdag 5 februari 2025 @ 19:21:52 #68
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_216563212
quote:
14s.gif Op woensdag 5 februari 2025 19:16 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Loyaliteit is per definitie belangrijk voor ambtenaren omdat dit een neutrale functie zou moeten zijn waarin men beleid uitvoert zoals de verkozen politici willen en niet beleid gaat beïnvloeden of tegenwerken, dit is namelijk wat een 'deep state' is.

Tegenwoordig zien we alleen te vaak dat er binnen grote overheden bolwerken ontstaan van (activistische) ambtenaren die doelbewust vanuit hun eigen politieke voorkeuren tegen het uitgestippelde beleid van politici in denken te kunnen gaan, dat is het ondermijnen van een democratie. Dit is zeker in de VS het geval, maar ook in Nederland in mindere mate een probleem.
Loyaliteit en neutraliteit in 1 zin :')
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
pi_216563230
[quote]14s.gif Op woensdag 5 februari 2025 19:16 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Loyaliteit is per definitie belangrijk voor ambtenaren omdat dit een neutrale functie zou moeten zijn waarin men beleid uitvoert zoals de verkozen politici willen en niet beleid gaat beïnvloeden of tegenwerken, dit is namelijk wat een 'deep state' is.
[/quote
Loyaliteit aan Trump of Biden, etc is niet neutraal.
Loyaliteit aan de overheid is neutraal.
Voor een federale ambtenaar hoort de loyaliteit niet af te hangen van welke president er in het Witte Huis zit.


quote:
Tegenwoordig zien we alleen te vaak dat er binnen grote overheden bolwerken ontstaan van (activistische) ambtenaren die doelbewust vanuit hun eigen politieke voorkeuren tegen het uitgestippelde beleid van politici in denken te kunnen gaan, dat is het ondermijnen van een democratie. Dit is zeker in de VS het geval, maar ook in Nederland in mindere mate een probleem.
Maar dat moedig je juist aan door te verwachten dat de ambtenaren loyaal zijn aan 1 president.

Als nu Trump loyalisten over blijven tijdens deze reorganisatie.
En over 4 jaar is Bernie Sanders president: moeten dan alle ambtenaren worden vervangen door Sanders loyalisten?

Of streef je naar een overheid waarbij er daadwerkelijk sprake is van neutraliteit.
pi_216563241
quote:
0s.gif Op woensdag 5 februari 2025 19:20 schreef Momo het volgende:

[..]
Waarom moeten dan de mensen weg die aan de 6 januari zaak hebben gewerkt? Die deden toch gewoon hun werk?
Maar die waren niet neutraal.

Neutraliteit is een ander woord voor loyaal aan Trump.

We leven in gekke tijden.
  woensdag 5 februari 2025 @ 19:29:30 #71
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216563295
quote:
1s.gif Op woensdag 5 februari 2025 19:24 schreef Wantie het volgende:

[..]
Maar die waren niet neutraal.

Neutraliteit is een ander woord voor loyaal aan Trump.

We leven in gekke tijden.
Trump denkt wie niet voor mij is die is tegen mij en die moet weg
Trump is bezig een regering met Ja Knikkers te vormen

Maar om de USA de volgende eeuw in te helpen en Europa zeker, dan moet er wel flink ingegrepen worden , dan heb je wel een soort Musk nodig

hoge snelheidslijnen heeft de USA niet en Museum Europa al helemaal niet
Het wegennet en spoornet gaat er helemaal aan , net als defensie, daar gebeurt niets meer aan , we blijven maar zeuren over stikstof en woningbouw is er nauwelijks nog
https://youtube.com/shorts/QqEAminkrn0?si=k54VUXR9Kmh-5uNe
En toch lopen we met ons neus in de lucht alsof de rest van de wereld debiel is, raar is dat

Bekijk deze YouTube-video

[ Bericht 2% gewijzigd door michaelmoore op 05-02-2025 23:47:45 ]
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216563523
quote:
0s.gif Op woensdag 5 februari 2025 19:29 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
Trump denkt wie niet voor mij is die is tegen mij en die moet weg
Trump is bezig een regering met Ja Knikkers te vormen

Maar om de USA de volgende eeuw in te helpen en Europa zeker, dan moet er wel flink ingegrepen worden , dan heb je wel een soort Musk nodig

hoge snelheidslijnen heeft de USA niet en Museum Europa al helemaal niet
Het wegennet en spoornet gaat er helemaal aan , net als defensie, daar gebeurt niets meer aan , we blijven maar zeuren over stikstof en woningbouw is er nauwelijks nog

En toch lopen we met ons neus in de lucht alsof de rest van de wereld debiel is, raar is dat

Bekijk deze YouTube-video
Trump 1 heeft ondanks vele beloftes niets gedaan ter verbetering van de infrastructuur.
Trump 2 hoor ik daar niet over..
Die maakt zich druk over condooms voor Gaza, het schrappen van transgenders en het op de kast jagen van bondgenoten en migranten.
  woensdag 5 februari 2025 @ 19:46:35 #73
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216563642
quote:
1s.gif Op woensdag 5 februari 2025 19:41 schreef Wantie het volgende:

[..]
Trump 1 heeft ondanks vele beloftes niets gedaan ter verbetering van de infrastructuur.
Trump 2 hoor ik daar niet over..
Die maakt zich druk over condooms voor Gaza, het schrappen van transgenders en het op de kast jagen van bondgenoten en migranten.
Trump1 en Trump2 zal totaal verschillend zijn , zowel negatief als positief
Musk is een hele grote trein fanaat
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216563764
quote:
0s.gif Op woensdag 5 februari 2025 19:46 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
Trump1 en Trump2 zal totaal verschillend zijn , zowel negatief als positief
Musk is een hele grote trein fanaat
Tot nu toe is Trump 2 een sof.

En Musk is een luchtfietser.
De neemt liever enorme overheidssubsidies in ontvangst om raketten mee op te blazen, ivm een kansloze missie naar Mars.

Van alle zogenaamde verspillingen bij de overheid aan het licht zouden zijn gebracht zit er geen een die op hem betrekking heeft.

Musk gaat echt niets doen om de Amerikaanse infrastructuur te verbeteren.
Die kwam met absurde ideeën over een bullet train in vacuüm buizen.
Daar zijn nog proefopstellingen van gemaakt die een godsvermogen hebben gekost.
Ik hoop niet dat daar overheidsgeld in zat.
pi_216563994
https://x.com/elonmusk

'Whitehouse Tech Support'

En ondertussen een tweet retweeten waar in staat dat de Europese media de schietpartij in Zweden verzwijgt...
  woensdag 5 februari 2025 @ 23:41:57 #76
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216566728
quote:
1s.gif Op woensdag 5 februari 2025 19:52 schreef Wantie het volgende:

[..]

Musk gaat echt niets doen om de Amerikaanse infrastructuur te verbeteren.
Die kwam met absurde ideeën over een bullet train in vacuüm buizen.
Daar zijn nog proefopstellingen van gemaakt die een godsvermogen hebben gekost.
Ik hoop niet dat daar overheidsgeld in zat.
we wachten het af
https://youtube.com/shorts/QqEAminkrn0?si=k54VUXR9Kmh-5uNe
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216567455
quote:
Dat gaat er niet komen.
pi_216568080
quote:
0s.gif Op woensdag 5 februari 2025 19:18 schreef Momo het volgende:

[..]
Omdat mensen met skills wel iets anders kunnen vinden elders, de zwakkere schakels zullen minder geneigd zijn een risico te nemen.
Het gaat er vooral om wie er voor de overheid wil werken.
quote:
1s.gif Op woensdag 5 februari 2025 19:21 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]
Loyaliteit en neutraliteit in 1 zin :')
Inderdaad, je bent als ambtenaar neutraal in je werk en loyaal aan de regerende partijen en politici. Dat wil dus zeggen dat het er niet toe moet doen wat de politieke kleur van de beleidsbepalers is, een ambtenaar voert zijn/haar werk uit zonder de kont tegen de krib te gooien. Bij dit laatste gaat het helaas steeds vaker mis.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  donderdag 6 februari 2025 @ 09:13:29 #79
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_216568172
Attent kadootje.
twitter
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_216568229
quote:
0s.gif Op donderdag 6 februari 2025 09:13 schreef Perrin het volgende:
Attent kadootje.
[ x ]
Controleren op explosieven lijkt me ook niet gek.
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
  donderdag 6 februari 2025 @ 09:23:30 #81
66444 Lord_Vetinari
Si non confectus non reficiat
pi_216568258
quote:
6s.gif Op donderdag 6 februari 2025 09:19 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
Controleren op explosieven lijkt me ook niet gek.
Waarom die minieme kans op opruiming vergooien?
De pessimist ziet het duister in de tunnel
De optimist ziet het licht aan het eind van de tunnel
De realist ziet de trein komen
De machinist ziet drie idioten in het spoor staan....
pi_216568265
quote:
0s.gif Op donderdag 6 februari 2025 09:23 schreef Lord_Vetinari het volgende:

[..]
Waarom die minieme kans op opruiming vergooien?
:D
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
  donderdag 6 februari 2025 @ 09:29:38 #83
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_216568342
quote:
14s.gif Op donderdag 6 februari 2025 09:05 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Het gaat er vooral om wie er voor de overheid wil werken.
[..]
Inderdaad, je bent als ambtenaar neutraal in je werk en loyaal aan de regerende partijen en politici. Dat wil dus zeggen dat het er niet toe moet doen wat de politieke kleur van de beleidsbepalers is, een ambtenaar voert zijn/haar werk uit zonder de kont tegen de krib te gooien. Bij dit laatste gaat het helaas steeds vaker mis.
quote:
0s.gif Op woensdag 5 februari 2025 19:20 schreef Momo het volgende:

[..]
Waarom moeten dan de mensen weg die aan de 6 januari zaak hebben gewerkt? Die deden toch gewoon hun werk?
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
pi_216568387
quote:
1s.gif Op donderdag 6 februari 2025 09:29 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]
[..]

Deze mensen zitten bij de CIA? Daar gaat de discussie namelijk over (zie post #61)
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  donderdag 6 februari 2025 @ 09:46:32 #85
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_216568537
quote:
14s.gif Op donderdag 6 februari 2025 09:33 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Deze mensen zitten bij de CIA? Daar gaat de discussie namelijk over (zie post #61)
Owh? Ik dacht over ambtenaren?
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
pi_216568631
quote:
1s.gif Op donderdag 6 februari 2025 09:46 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]
Owh? Ik dacht over ambtenaren?
Deze discussie kwam opgang na een artikel waarin staat dat de CIA biedt volledig personeelsbestand een ontslagregeling heeft aangeboden. En mensen die voor de CIA (een overheidsinstantie) werken vallen in de categorie ambtenaar.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_216568833
quote:
14s.gif Op donderdag 6 februari 2025 09:05 schreef HowardRoark het volgende:
. Bij dit laatste gaat het helaas steeds vaker mis.
Wat is mis gaan? Ook als ambtenaar zweren ze trouw aan een eed en als Trump dingen wilt die niet overeen komen met wat in die eed staat moeten ze dan zomaar deze nepotist volgen?
pi_216568928
quote:
0s.gif Op donderdag 6 februari 2025 10:07 schreef Basp1 het volgende:

[..]
Wat is mis gaan? Ook als ambtenaar zweren ze trouw aan een eed en als Trump dingen wilt die niet overeen komen met wat in die eed staat moeten ze dan zomaar deze nepotist volgen?
Die eed zegt niets, dat is pure symboolpolitiek.

Het gaat mis met het activisme binnen de overheid en het feit dat beleidsmakers het beleid willen beïnvloeden en bepalen. Dat zien we hier in Nederland trouwens ook, denk aan het activisme bij Buitenlandse Zaken bijvoorbeeld.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_216569260
quote:
14s.gif Op donderdag 6 februari 2025 10:12 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Die eed zegt niets, dat is pure symboolpolitiek.

Ah dus als wetten en regels ons behoeden voor een afbrokkelende democratie moet het door conservatieve rechtsen maar gedownplayed worden als symboolpolitiek. Hoe ging dat ook alweer in 1932 beste Howard.

History repeats...
  donderdag 6 februari 2025 @ 11:39:14 #90
66444 Lord_Vetinari
Si non confectus non reficiat
pi_216569906
Ergens op Internet gelezen:

Tesla cars are now called Swasticars.
De pessimist ziet het duister in de tunnel
De optimist ziet het licht aan het eind van de tunnel
De realist ziet de trein komen
De machinist ziet drie idioten in het spoor staan....
pi_216570023
quote:
18s.gif Op donderdag 6 februari 2025 11:39 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Ergens op Internet gelezen:

Tesla cars are now called Swasticars.
En Tesla model 3(rd reich)
pi_216570327
Tesla SS 😱
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
  donderdag 6 februari 2025 @ 12:19:13 #93
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_216570350
quote:
18s.gif Op donderdag 6 februari 2025 11:39 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Ergens op Internet gelezen:

Tesla cars are now called Swasticars.
Al even idd, dat kwam vrij snel in zwang na de hitlergroet van Musk.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  donderdag 6 februari 2025 @ 12:24:28 #94
121125 Gimmick
I am vomit vomiting
pi_216570385
quote:
1s.gif Op woensdag 5 februari 2025 09:59 schreef FYazz het volgende:

[..]
Ouderwets gedachtegoed wat inmiddels door menig onderzoek en praktische voorbeelden onderuit is gehaald.

Dergelijk leiderschap kan (misschien) op korte termijn voor hogere winsten en kostenbesparing zorgen.
Echter bewezen is dat innovatie, efficiëntie en samenwerking niet verbeteren in een angstcultuur en dat bedrijven met een verhoogde prestatiedruk meer uitval en personeelsverloop hebben.

Het is zelden een duurzaam model voor de lange termijn en van echt wezenlijke verbeteringen is meestal geen sprake.

Ook bij X is het niet zo dat deze ineens veel beter is gaan draaien door zijn aanpak en dat het werkklimaat nu wel optimaal is, sterker nog, X heeft behoorlijk wat te verduren gehad na zijn aanpak daar essentiële kennis verloren ging. Ook is de medewerkerstevredenheid sterk gedaald.
X is 72 procent minder waard dan toen Musk het kocht:

quote:
Fidelity mutual funds marked up the value of their X Holdings shares by 32.37% in October, the largest monthly increase since helping Elon Musk buy the company in 2022.

The big picture: Even with the valuation boost, Fidelity believes X is worth nearly 72% less than the $44 billion purchase price.

Behind the scenes: Fidelity, which began marking down the company's shares just a month into Musk's stewardship, doesn't necessarily have any inside information on the X's financial performance, despite being a shareholder.

https://www.axios.com/2024/12/01/elon-musk-x-fidelity-mark-up
I am a black hole shitting into the void
  donderdag 6 februari 2025 @ 12:37:46 #95
66444 Lord_Vetinari
Si non confectus non reficiat
pi_216570517
De pessimist ziet het duister in de tunnel
De optimist ziet het licht aan het eind van de tunnel
De realist ziet de trein komen
De machinist ziet drie idioten in het spoor staan....
pi_216570627
quote:
Swasticar SS, met een armsteun onder een hoek van 45 graden 😱
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
  donderdag 6 februari 2025 @ 12:48:50 #97
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_216570660
quote:
Bijna goed, Elon is Führious...
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  donderdag 6 februari 2025 @ 13:45:05 #98
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216571303
quote:
1s.gif Op woensdag 5 februari 2025 09:59 schreef FYazz het volgende:

[..]
Ouderwets gedachtegoed wat inmiddels door menig onderzoek en praktische voorbeelden onderuit is gehaald.

Dergelijk leiderschap kan (misschien) op korte termijn voor hogere winsten en kostenbesparing zorgen.
Echter bewezen is dat innovatie, efficiëntie en samenwerking niet verbeteren in een angstcultuur en dat bedrijven met een verhoogde prestatiedruk meer uitval en personeelsverloop hebben.

Het is zelden een duurzaam model voor de lange termijn en van echt wezenlijke verbeteringen is meestal geen sprake.

Ook bij X is het niet zo dat deze ineens veel beter is gaan draaien door zijn aanpak en dat het werkklimaat nu wel optimaal is, sterker nog, X heeft behoorlijk wat te verduren gehad na zijn aanpak daar essentiële kennis verloren ging. Ook is de medewerkerstevredenheid sterk gedaald.
Deze jongen gaat de hele US administration opnieuw opzetten, from scratch.
Ik denk dat er maar heel heel erg weinig administratief personeel overblijft , het is afgelopen met de kleine koninkrijkjes
Als er een beslissing is genomen aan de top, dan is de rest te automatiseren ,
Ondersteunend personeel kan ook naar huis
Het is over met voortdurend uitbuikende ministeries
Het is ook afgelopen met het thuiswerken
Ik ben heel benieuwd hoe dit uitpakt
Bekijk deze YouTube-video
quote:
1s.gif Op woensdag 5 februari 2025 09:59 schreef FYazz het volgende:

[..]
. Ook is de medewerkerstevredenheid sterk gedaald.
zonder medewerkers doet de medewerkers tevredenheid er niet veel toe
------------------
Elon Musk reveals handpicked DOGE team of young engineers
Elon Musk's DoGE Department: No Pay, High IQ, 80+ Hours!
Bekijk deze YouTube-video

[ Bericht 6% gewijzigd door michaelmoore op 06-02-2025 17:13:59 ]
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216573660
twitter
  donderdag 6 februari 2025 @ 17:02:17 #100
505619 Origami94
#FreeKlopkoek
pi_216573671
quote:
1s.gif Op donderdag 6 februari 2025 17:01 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]
Victim blaiming
pi_216573997
quote:
0s.gif Op donderdag 6 februari 2025 10:43 schreef Basp1 het volgende:

[..]
Ah dus als wetten en regels ons behoeden voor een afbrokkelende democratie moet het door conservatieve rechtsen maar gedownplayed worden als symboolpolitiek. Hoe ging dat ook alweer in 1932 beste Howard.

History repeats...
Het gaat hier over ambtenaren die een eed moeten afleggen, dat heeft niets te maken met het afbreken van wetten en regels. Sterker nog, de democratie wordt juist in gevaar gebracht door een ambtenarenapparaat dat een eigen koers denkt te kunnen varen. Een koers die haaks staat op wat de democratie heeft besloten. En dit komt niet van rechts en conservatief, maar juist van progressief links, waar men herhaaldelijk denkt tegen de wil van het volk in, de eigen mening te kunnen doordrijven.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_216574307
quote:
0s.gif Op donderdag 6 februari 2025 13:45 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
Deze jongen gaat de hele US administration opnieuw opzetten, from scratch.
Ik denk dat er maar heel heel erg weinig administratief personeel overblijft , het is afgelopen met de kleine koninkrijkjes
Als er een beslissing is genomen aan de top, dan is de rest te automatiseren ,
Ondersteunend personeel kan ook naar huis
Het is over met voortdurend uitbuikende ministeries
Het is ook afgelopen met het thuiswerken
Ik ben heel benieuwd hoe dit uitpakt
Bekijk deze YouTube-video
[..]
zonder medewerkers doet de medewerkers tevredenheid er niet veel toe
------------------
Elon Musk reveals handpicked DOGE team of young engineers
Elon Musk's DoGE Department: No Pay, High IQ, 80+ Hours!
Bekijk deze YouTube-video
Oh, dat wordt 1 grote ramp.
De VS gaat heel snel zijn toppositie in de wereld verliezen.
De enigen die hiervan zullen profiteren zijn de oligarchen.
pi_216574824
quote:
0s.gif Op donderdag 6 februari 2025 13:45 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
Deze jongen gaat de hele US administration opnieuw opzetten, from scratch.
Ik denk dat er maar heel heel erg weinig administratief personeel overblijft , het is afgelopen met de kleine koninkrijkjes
Als er een beslissing is genomen aan de top, dan is de rest te automatiseren ,
Ondersteunend personeel kan ook naar huis
Het is over met voortdurend uitbuikende ministeries
Het is ook afgelopen met het thuiswerken
Ik ben heel benieuwd hoe dit uitpakt
Bekijk deze YouTube-video
[..]
zonder medewerkers doet de medewerkers tevredenheid er niet veel toe
------------------
Elon Musk reveals handpicked DOGE team of young engineers
Elon Musk's DoGE Department: No Pay, High IQ, 80+ Hours!
Bekijk deze YouTube-video
Ja, dat had je al gezegd, dat meneer Musk van scratch gaat "opbouwen" en ik had je al gezegd dat dit geen duurzaam model is gebleken.
Ook bij zijn eigen X is dat geen succes gebleken.

Musk is een goede ondernemer en pionier, maar een slechte tot middelmatige manager/leider en als ik de Reps was dan zou ik op de achtergrond zijn acties goed blijven monitoren, want het kan zomaar zijn dat er zoveel wordt gescratcht dat er niets meer op te bouwen valt en deskundigheid, ervaring en belangrijke relaties verloren gaan.
  donderdag 6 februari 2025 @ 18:48:23 #104
330914 Sherlock_Holmes
2de plaats WIDM prono 2020
pi_216574827
quote:
1s.gif Op donderdag 6 februari 2025 17:01 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]
Volgende stap, NOS Teletekst:

Cisvrouwen zijn vrouwen die zijn geboren met vrouwelijke geslachtskenmerken die zich identificeren als vrouw.

_O-
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´
  donderdag 6 februari 2025 @ 18:52:38 #105
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216574881
quote:
0s.gif Op donderdag 6 februari 2025 18:48 schreef FYazz het volgende:

[..]
Ja, dat had je al gezegd, dat meneer Musk van scratch gaat "opbouwen" en ik had je al gezegd dat dit geen duurzaam model is gebleken.
Ook bij zijn eigen X is dat geen succes gebleken.

Musk is een goede ondernemer en pionier, maar een slechte tot middelmatige manager/leider en als ik de Reps was dan zou ik op de achtergrond zijn acties goed blijven monitoren, want het kan zomaar zijn dat er zoveel wordt gescratcht dat er niets meer op te bouwen valt en deskundigheid, ervaring en belangrijke relaties verloren gaan.
het internet staat vol met die vent, hij komt bij palantir vandaan
quote:
Wie is Akash Bobba? Afgestudeerde van de UC Berkeley met Indiase roots sluit zich aan bij Elon Musks DOGE
https://invezz.com/nl/nie(...)bij-elon-musks-doge/
quote:
3 million people
In November 2024, the federal government employed just over 3 million people, or 1.87% of the entire civilian workforce, according to BLS data.
That figure doesn't count the roughly 1.3 million active-duty military personnel, who aren't typically considered "employees."7 jan 2025
https://usafacts.org/arti(...)-federal-government/
Ik denk dat 90% van de ambtenaren het pand gaan verlaten ,
Trump die zegt wat en doet iets anders, Musk daarentegen die zegt iets en Doet het ook
quote:
Elon's DOGE | A Once In A Lifetime Opportunity
Bekijk deze YouTube-video

[ Bericht 6% gewijzigd door michaelmoore op 06-02-2025 19:45:33 ]
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
  donderdag 6 februari 2025 @ 19:32:49 #106
232494 Boca_Raton
Voor al uw no nonsense
pi_216575386
Misschien blijkt over een jaar of zo dat zowel Trump als Musk een knikker missen, gedeeltelijk gek zijn. En dan met die macht die ze hebben…
pi_216575425
quote:
1s.gif Op donderdag 6 februari 2025 19:32 schreef Boca_Raton het volgende:
Misschien blijkt over een jaar of zo dat zowel Trump als Musk een knikker missen, gedeeltelijk gek zijn. En dan met die macht die ze hebben…
Ik vond dat Trump al een knikker mistte op het moment dat hij zei dat je wel desinfectiemiddel in je aderen kon spuiten tegen Covid.

Volgens mij ga je dan harstikke dood. Als je dat doet.

Dat zeg hij hier ------> https://nos.nl/collectie/(...)ecteren-tegen-corona
Het is pas echt crisis als het bier op is.
  donderdag 6 februari 2025 @ 19:36:19 #108
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_216575448
quote:
0s.gif Op donderdag 6 februari 2025 19:35 schreef tesssssssss het volgende:

[..]
Ik vond dat Trump al een knikker mistte op het moment dat hij zei dat je wel desinfectiemiddel in je aderen kon spuiten tegen Covid.

Volgens mij ga je dan harstikke dood. Als je dat doet.
Damn. Waarom had ie het niet even voor gedaan? :')
Wie dit leest is een lezer van dit
  donderdag 6 februari 2025 @ 19:36:30 #109
232494 Boca_Raton
Voor al uw no nonsense
pi_216575451
quote:
0s.gif Op donderdag 6 februari 2025 19:35 schreef tesssssssss het volgende:

[..]
Ik vond dat Trump al een knikker mistte op het moment dat hij zei dat je wel desinfectiemiddel in je aderen kon spuiten tegen Covid.

Volgens mij ga je dan harstikke dood. Als je dat doet.
Ja, hij heeft van die idiote dingen…
  donderdag 6 februari 2025 @ 19:39:07 #110
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216575511
quote:
1s.gif Op donderdag 6 februari 2025 19:36 schreef Boca_Raton het volgende:

[..]
Ja, hij heeft van die idiote dingen…
Maar ja het alternatief was Biden en Harris, allebei volslagen dement / mesjokke

Het is wel amusant om Musk de US government te zien slopen en herbouwen
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216575650
quote:
0s.gif Op donderdag 6 februari 2025 19:39 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
Maar ja het alternatief was Biden en Harris, allebei volslagen dement / mesjokke

Het is wel amusant om Musk de US government te zien slopen en herbouwen
Herbouwen?

Sinds wanneer?
  donderdag 6 februari 2025 @ 19:46:08 #112
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216575691
quote:
1s.gif Op donderdag 6 februari 2025 19:44 schreef Wantie het volgende:

[..]
Herbouwen?
Sinds wanneer?
is nog niet begonnen
Gaat erom dat de bevolking de aandeelhouders zijn en dat die een inzichtelijke financiele verslaglegging krijgen net als het hoort in een bedrijf
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216575823
quote:
0s.gif Op donderdag 6 februari 2025 19:46 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
is nog niet begonnen
Gaat erom dat de bevolking de aandeelhouders zijn en dat die een inzichtelijke financiele verslaglegging krijgen net als het hoort in een bedrijf
Ik heb nooit geweten dat je een bedrijf compleet moet slopen om financieel inzicht te krijgen..

Weer wat geleerd.
Denk ik.
  donderdag 6 februari 2025 @ 19:53:03 #114
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216575846
quote:
1s.gif Op donderdag 6 februari 2025 19:51 schreef Wantie het volgende:

[..]
Ik heb nooit geweten dat je een bedrijf compleet moet slopen om financieel inzicht te krijgen..

Weer wat geleerd.
Denk ik.
Ja klopt, of failliet laten gaan en een ander bedrijf starten
soms is het beter om te slopen en herbouwen naar eigen inzichten met gebruikmaking van herbruikbaar materiaal

[ Bericht 2% gewijzigd door michaelmoore op 06-02-2025 19:58:29 ]
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216576204
quote:
0s.gif Op donderdag 6 februari 2025 19:53 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
Ja klopt, of failliet laten gaan en een ander bedrijf starten
soms is het beter om te slopen en herbouwen naar eigen inzichten met gebruikmaking van herbruikbaar materiaal
Om financieel inzicht te krijgen?
  donderdag 6 februari 2025 @ 20:18:29 #116
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216576335
quote:
1s.gif Op donderdag 6 februari 2025 20:10 schreef Wantie het volgende:

[..]
Om financieel inzicht te krijgen?
ja met 10 % van de oorspronkelijke aantal ambtenaren
wat hij zegt
Bekijk deze YouTube-video
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216576443
quote:
0s.gif Op donderdag 6 februari 2025 20:18 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
ja met 10 % van de oorspronkelijke aantal ambtenaren
wat hij zegt
Bekijk deze YouTube-video
Dat wordt een ramp.

Poetin en Xi smullen.
  donderdag 6 februari 2025 @ 20:29:24 #118
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216576470
quote:
1s.gif Op donderdag 6 februari 2025 20:27 schreef Wantie het volgende:

[..]
Dat wordt een ramp.

Poetin en Xi smullen.
Het is een interne reorganisatie
stoelendans met heel weinig beschikbare stoelen
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216576656
quote:
0s.gif Op donderdag 6 februari 2025 20:29 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
Het is een interne reorganisatie
stoelendans met heel weinig beschikbare stoelen
Eentje die samen met het absurde buitenland beleid van Trump Amerika steeds verder verzwakt.
pi_216576678
twitter


Diversiteitsbeleid is racistisch en polariserend. Weg ermee.
pi_216576828
quote:
14s.gif Op donderdag 6 februari 2025 20:43 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]

Diversiteitsbeleid is racistisch en polariserend. Weg ermee.
Yup, en de comment sectie op X smult ervan en hoopt dat het overwaait naar Europa.
pi_216577240
quote:
0s.gif Op donderdag 6 februari 2025 18:52 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
het internet staat vol met die vent, hij komt bij palantir vandaan
[..]
https://invezz.com/nl/nie(...)bij-elon-musks-doge/
[..]
https://usafacts.org/arti(...)-federal-government/
Ik denk dat 90% van de ambtenaren het pand gaan verlaten ,
Trump die zegt wat en doet iets anders, Musk daarentegen die zegt iets en Doet het ook
[..]
Bekijk deze YouTube-video
Niet bang dat er spionnen tussen zitten, want ze hebben toch al een directe lijn naar Putin _O-
pi_216577257
quote:
14s.gif Op donderdag 6 februari 2025 20:43 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]

Diversiteitsbeleid is racistisch en polariserend. Weg ermee.
Enkele witmannen overal _O_ vrouwen achter het aanrecht UrkVS 2025
pi_216579288
En de volgende keutel: sancties tegen het ICC vanwege de arrestatiebevelen tegen Netayahu en Gallant

Voorspelling: die worden over 2 dagen opgeheven in ruil voor een arrestatiebevel tegen Deif.
pi_216579452
Trump die het ICC per decreet straft om Netanyahu.

Die man is knettergek.... Die man huisvest een internationaal gezochte oorlogsmisdadiger. Gezocht voor vreselijke misdaden tegen de mensheid en genocide.

Maar wat doet Trump? Hij gaat een gerechtelijk orgaan dat in dit geval een dader van genocide wil laten oppakken straffen.

Wat een gek.

Past wel in het rijtje samen met Musk van beetje oude Nazi tijden die herleven.
pi_216579453
quote:
0s.gif Op donderdag 6 februari 2025 19:53 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
Ja klopt, of failliet laten gaan en een ander bedrijf starten
soms is het beter om te slopen en herbouwen naar eigen inzichten met gebruikmaking van herbruikbaar materiaal
Nee joh klopt niet.
Het is een ouderwetse gedachtegang en geen duurzaam model gebleken.

Bedrijven/overheden zijn geen gebouwen – Je kunt een bedrijf niet behandelen als een huis dat je zomaar afbreekt en weer opbouwt. De ‘bakstenen’ in deze vergelijking zijn mensen: werknemers, partners, en belanghebbenden met kennis, ervaring en loyaliteit en die gebaat zijn bij stabiliteit (en een doordachte fundering) en waarborging van rechten. Het opzettelijk laten instorten van een organisatie schaadt hen en vernietigt waarde en relaties en schaadt niet alleen direct betrokkenen maar heeft ook impact op een sector/samenleving.

Financieel inzicht krijg je door controle en transparantie, door analyse en toetsing, door consistentie en interne cohesie, niet door roekeloos slopen. Een faillissement of tot scratch slopen betekent verloren capaciteit, verloren productie, vernietigd kapitaal en schade aan partners en relaties etc.
Bedrijven die bewust deze weg kiezen, verspillen doorgaans meer middelen dan nodig en laten schade achter op diverse vlakken (procesmatig, financieel, imago).

Een bedrijf of overheidsorgaan bewust slopen, zeker zonder gedegen onderzoek, is geen bewijs van of middel tot financieel inzicht. Het is een willekeurige gok met (andermans) toekomst en geld.
  vrijdag 7 februari 2025 @ 07:51:16 #127
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216579717
quote:
1s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 04:23 schreef FYazz het volgende:

[..]
Nee joh klopt niet.
Het is een ouderwetse gedachtegang en geen duurzaam model gebleken.

Bedrijven/overheden zijn geen gebouwen – Je kunt een bedrijf niet behandelen als een huis dat je zomaar afbreekt en weer opbouwt. De ‘bakstenen’ in deze vergelijking zijn mensen: werknemers, partners, en belanghebbenden met kennis, ervaring en loyaliteit en die gebaat zijn bij stabiliteit (en een doordachte fundering) en waarborging van rechten. Het opzettelijk laten instorten van een organisatie schaadt hen en vernietigt waarde en relaties en schaadt niet alleen direct betrokkenen maar heeft ook impact op een sector/samenleving.

Financieel inzicht krijg je door controle en transparantie, door analyse en toetsing, door consistentie en interne cohesie, niet door roekeloos slopen. Een faillissement of tot scratch slopen betekent verloren capaciteit, verloren productie, vernietigd kapitaal en schade aan partners en relaties etc.
Bedrijven die bewust deze weg kiezen, verspillen doorgaans meer middelen dan nodig en laten schade achter op diverse vlakken (procesmatig, financieel, imago).

Een bedrijf of overheidsorgaan bewust slopen, zeker zonder gedegen onderzoek, is geen bewijs van of middel tot financieel inzicht. Het is een willekeurige gok met (andermans) toekomst en geld.
er is veel teveel woke bla bla bla in de wereld

uithalen en opnieuw beginnen met breien
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
  vrijdag 7 februari 2025 @ 08:01:05 #128
241690 kibo
Semper Fidelis
pi_216579766
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 04:19 schreef bianconeri het volgende:
Trump die het ICC per decreet straft om Netanyahu.

Die man is knettergek.... Die man huisvest een internationaal gezochte oorlogsmisdadiger. Gezocht voor vreselijke misdaden tegen de mensheid en genocide.

Maar wat doet Trump? Hij gaat een gerechtelijk orgaan dat in dit geval een dader van genocide wil laten oppakken straffen.

Wat een gek.

Past wel in het rijtje samen met Musk van beetje oude Nazi tijden die herleven.
De ideeën van Trump/Musk zijn nog niet half zo knettergek als die jij hier op dit forum allemaal baggert.
pi_216579870
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 07:51 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
er is veel teveel woke bla bla bla in de wereld

uithalen en opnieuw beginnen met breien
Dus de VS biedt alle CIA medewerkers een ontslagregeling aan, met een aanmoediging om daadwerkelijk op te hoepelen, zodat de wereld minder Woke wordt.
pi_216579935
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 08:01 schreef kibo het volgende:

[..]
De ideeën van Trump/Musk zijn nog niet half zo knettergek als die jij hier op dit forum allemaal baggert.
Gelukkig heeft deze user geen publieke functie dit in tegenstelling tot Musk en Trump met hun nog steeds knettergekke ideeën en acties.
  vrijdag 7 februari 2025 @ 09:15:32 #131
66444 Lord_Vetinari
Si non confectus non reficiat
pi_216580265
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 01:09 schreef Shotty het volgende:
En de volgende keutel: sancties tegen het ICC vanwege de arrestatiebevelen tegen Netayahu en Gallant

Voorspelling: die worden over 2 dagen opgeheven in ruil voor een arrestatiebevel tegen Deif.
En dan vooral deze redenatie:
De president vindt dat het ICC "een gevaarlijk precedent schept" dat Amerikanen in gevaar brengt door hen bloot te stellen aan "intimidatie, misbruik en mogelijk arrestaties".
Dit is net zo goed van toepassing op Trump zelf met zijn decreten tegen zijn eigen staatsburgers en Amerikaanse organisaties die hem onwelgevallig zijn of gewoon hun werk doen.
De pessimist ziet het duister in de tunnel
De optimist ziet het licht aan het eind van de tunnel
De realist ziet de trein komen
De machinist ziet drie idioten in het spoor staan....
  vrijdag 7 februari 2025 @ 09:19:34 #132
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216580289
quote:
1s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 08:19 schreef Wantie het volgende:

[..]
Dus de VS biedt alle CIA medewerkers een ontslagregeling aan, met een aanmoediging om daadwerkelijk op te hoepelen, zodat de wereld minder Woke wordt.
terecht, soms moeten er veel mensen uit om nieuw bloed binnen te halen , desnoods ff iedereen eruit
quote:
Palantir CEO Calls Musk's DOGE a 'Revolution'!
Bekijk deze YouTube-video

[ Bericht 4% gewijzigd door michaelmoore op 07-02-2025 09:26:34 ]
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216580563
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 08:01 schreef kibo het volgende:

[..]
De ideeën van Trump/Musk zijn nog niet half zo knettergek als die jij hier op dit forum allemaal baggert.
Noem 1 gek idee die ik hier "uitbagger"?

3, 2, 1 start.....

Ah, precies wat ik dacht. Kun je niet.
pi_216580579
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 09:15 schreef Lord_Vetinari het volgende:

[..]
En dan vooral deze redenatie:
De president vindt dat het ICC "een gevaarlijk precedent schept" dat Amerikanen in gevaar brengt door hen bloot te stellen aan "intimidatie, misbruik en mogelijk arrestaties".
Dit is net zo goed van toepassing op Trump zelf met zijn decreten tegen zijn eigen staatsburgers en Amerikaanse organisaties die hem onwelgevallig zijn of gewoon hun werk doen.
Sterker nog...
Trump is een bewezen crimineel en heeft andere bewezen criminelen vrijgelaten uit de gevangenis.

Dus dat Trump niets met het recht heeft is wel logisch.
Want hoezo zou het recht gevaarlijk zijn voor de VS? Alleen maar als belangrijke personen zelf criminelen zijn (zoals nu het geval is).
  vrijdag 7 februari 2025 @ 10:05:27 #135
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_216580614
Dit zijn natuurlijk uitstekende maatregelen die er zijn genomen tegen het Internationaal Strafhof, dit is het zoveelste corrupte en partijdige orgaan binnen de vermeende internationale gemeenschap.

Men voert op een vooringenomen wijze een heksenjacht tegen sommige landen en diens leiders gebaseerd op onbewezen aantijgingen en leugens (Israël), waar andere overduidelijke en daadwerkelijke misdaden (bijv. China, Jemen, Syrië en Iran) grotendeels als niet in de volledigheid worden genegeerd. Met het hanteren van zo'n dubbele standaard verliest een dergelijk orgaan alle geloofwaardigheid en tevens neutraliteit.
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 08:27 schreef Basp1 het volgende:

[..]
Gelukkig heeft deze user geen publieke functie dit in tegenstelling tot Musk en Trump met hun nog steeds knettergekke ideeën en acties.
Nee hoor, Trump heeft tot op heden een aantal uitstekende beleidsplannen op tafel gelegd. Het is alleen beleid waar velen binnen bepaalde kringen zich niet in kunnen vinden omdat het hun hele wereldbeeld onderuit weet te halen. Dat kan natuurlijk, maar dat wil niet zeggen dat de ideeën van Trump slecht zijn. Het probleem zit vooral bij het wereldbeeld van zijn critici.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_216580679
quote:
14s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 10:05 schreef HowardRoark het volgende:
Dit zijn natuurlijk uitstekende maatregelen die er zijn genomen tegen het Internationaal Strafhof, dit is het zoveelste corrupte en partijdige orgaan binnen de vermeende internationale gemeenschap.

Men voert op een vooringenomen wijze een heksenjacht tegen sommige landen en diens leiders gebaseerd op onbewezen aantijgingen en leugens (Israël), waar andere overduidelijke en daadwerkelijke misdaden (bijv. China, Jemen, Syrië en Iran) grotendeels als niet in de volledigheid worden genegeerd. Met het hanteren van zo'n dubbele standaard verliest een dergelijk orgaan alle geloofwaardigheid en tevens neutraliteit.
[..]
Nee hoor, Trump heeft tot op heden een aantal uitstekende beleidsplannen op tafel gelegd. Het is alleen beleid waar velen binnen bepaalde kringen zich niet in kunnen vinden omdat het hun hele wereldbeeld onderuit weet te halen. Dat kan natuurlijk, maar dat wil niet zeggen dat de ideeën van Trump slecht zijn. Het probleem zit vooral bij het wereldbeeld van zijn critici.
Als je iets helemaal belachelijk of onverklaarbaar vindt, zou je eens op moeten zoeken waarom dat zo is. Goede kans dat het helemaal niet zo schimmig of onverklaarbaar is, maar dat je propaganda kanalen uit Israel en de briljant rechtse hoek, maar een halve waarheid vertellen.
  vrijdag 7 februari 2025 @ 10:25:12 #137
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_216580775
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 10:12 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]
Als je iets helemaal belachelijk of onverklaarbaar vindt, zou je eens op moeten zoeken waarom dat zo is. Goede kans dat het helemaal niet zo schimmig of onverklaarbaar is, maar dat je propaganda kanalen uit Israel en de briljant rechtse hoek, maar een halve waarheid vertellen.
Hmm, ik vind het bijzonder dat je mij beticht van het nuttigen van propagandakanalen (welke precies eigenlijk?) en je eigen wereldbeeld baseert op de narratieven van media zoals Al Jazeera. Het lijkt er dan ook sterk op dat je hier vooral projecteert.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_216580818
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 09:58 schreef bianconeri het volgende:

[..]
Noem 1 gek idee die ik hier "uitbagger"?

3, 2, 1 start.....

Ah, precies wat ik dacht. Kun je niet.
Ik vind het wel een gek idee dat je denkt dat iemand antwoord kan geven voordat jij op "invoeren" drukt.
pi_216580834
quote:
14s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 10:25 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Hmm, ik vind het bijzonder dat je mij beticht van het nuttigen van propagandakanalen (welke precies eigenlijk?) en je eigen wereldbeeld baseert op de narratieven van media zoals Al Jazeera. Het lijkt er dan ook sterk op dat je hier vooral projecteert.
Ik vind het daarentegen totaal niet bijzonder dat je zo reageert ipv nieuwsgierig bent naar nieuwe informatie die je wereldbeeld kan veranderen. Past in een patroon.
pi_216581060
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 07:51 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
er is veel teveel woke bla bla bla in de wereld

uithalen en opnieuw beginnen met breien
Oké duidelijk.
Je staat niet open voor enige toelichting of kennis over goed leiderschap en goed bestuur, op alles wat je nu is aangedragen reageer je niet of ontwijk je.

Je geeft zelf geen enkele onderbouwing voor je eigen claims en uiteindelijk blijkt de 'onderbouwing' niets meer te zijn dan dat je graag je onderbuikje wil legen over woke bla bla.

Er is teveel niet onderbouwd bla bla op dit forum wat onterecht als waarheid of feit wordt neergezet :{w
pi_216581089
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 11:06 schreef FYazz het volgende:

[..]
Oké duidelijk.
Je staat niet open voor enige toelichting of kennis over goed leiderschap en goed bestuur, op alles wat je nu is aangedragen reageer je niet of ontwijk je.

Je geeft zelf geen enkele onderbouwing voor je eigen claims en uiteindelijk blijkt de 'onderbouwing' niets meer te zijn dan dat je graag je onderbuikje wil legen over woke bla bla.

Er is teveel niet onderbouwd bla bla op dit forum wat onterecht als waarheid of feit wordt neergezet :{w
Je mening is langer dan een soud bite. Dat is lastig voor sommige mensen en die voelen zich daarom persoonlijk aangevallen op hun intelligentie. BLA BLA BLA!! is dan een redelijke reactie voor ze.
pi_216581221
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 11:10 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]
Je mening is langer dan een soud bite. Dat is lastig voor sommige mensen en die voelen zich daarom persoonlijk aangevallen op hun intelligentie. BLA BLA BLA!! is dan een redelijke reactie voor ze.
Wil niemand aanvallen op zijn/haar intelligentie, wil ook deze indruk niet wekken. Zal eens kijken wat ik zelf kan doen om het toegankelijk te houden.

Wat ik gewoon jammer, en ook wel vervelend, aan NWS vind worden is dat er helemaal geen inhoudelijke discussies meer zijn.

Topics zijn opsommingen van monologen. Users die overtuigd zijn van hun mening, dat blijven posten en elke andere inhoudelijke reactie niet eens tot zich nemen.

Ik heb alle links bekeken die user aandraagt en nog wat extra informatie gezocht om daarna een weloverwogen en inhoudelijke reactie te geven.
Maar het is niet dat user mijn reactie ook serieus neemt en even een moment neemt om hier goed over na te denken alvorens te reageren.

Ik snap niet goed wat mensen op een forum doen als ze alleen zichzelf willen horen.
  vrijdag 7 februari 2025 @ 11:33:12 #143
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_216581260
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 11:29 schreef FYazz het volgende:

[..]
Wil niemand aanvallen op zijn/haar intelligentie, wil ook deze indruk niet wekken. Zal eens kijken wat ik zelf kan doen om het toegankelijk te houden.

Wat ik gewoon jammer, en ook wel vervelend, aan NWS vind worden is dat er helemaal geen inhoudelijke discussies meer zijn.

Topics zijn opsommingen van monologen. Users die overtuigd zijn van hun mening, dat blijven posten en elke andere inhoudelijke reactie niet eens tot zich nemen.

Ik heb alle links bekeken die user aandraagt en nog wat extra informatie gezocht om daarna een weloverwogen en inhoudelijke reactie te geven.
Maar het is niet dat user mijn reactie ook serieus neemt en even een moment neemt om hier goed over na te denken alvorens te reageren.

Ik snap niet goed wat mensen op een forum doen als ze alleen zichzelf willen horen.
Velen komen alleen om te zenden. En hun gelijk te halen. Anderen komen om te trollen.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_216581380
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 09:58 schreef bianconeri het volgende:

[..]
Noem 1 gek idee die ik hier "uitbagger"?

3, 2, 1 start.....

Ah, precies wat ik dacht. Kun je niet.
Jawel, je voortdurende geblaat over een genocide die nooit heeft plaatsgevonden.
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
pi_216582413
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 11:49 schreef Hathor het volgende:

[..]
Jawel, je voortdurende geblaat over een genocide die nooit heeft plaatsgevonden.
Feitelijk gezien heeft het wel plaatsgevonden.

Dat moslim haters de feiten ontkennen doet daar niets aan af.
pi_216582428
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 13:28 schreef bianconeri het volgende:

[..]
Feitelijk gezien heeft het wel plaatsgevonden.

Dat moslim haters de feiten ontkennen doet daar niets aan af.
Jij begrijpt de definitie van genocide niet helemaal.
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
  vrijdag 7 februari 2025 @ 14:22:38 #147
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216582958
verplaatsing , op welke grond dan ook , en al dan niet vrijwillig, is geen genocide

quote:
Internationale rechtsorde
Daarin staat dat sprake is van genocide bij: handelingen gepleegd met de bedoeling om een nationale, etnische, godsdienstige groep, dan wel een groep behorende tot een bepaald ras, geheel of gedeeltelijk als zodanig te vernietigen:

het doden van leden van de groep.
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 13:30 schreef Hathor het volgende:

[..]
Jij begrijpt de definitie van genocide niet helemaal.
quote:
Hoe definieer je genocide?
Raphael Lemkin, die de term als eerste bedacht, definieerde genocide als " de vernietiging van een natie of een etnische groep " door middel van bijvoorbeeld "de desintegratie van [zijn] politieke en sociale instellingen, van [zijn] cultuur, taal, nationale gevoelens, religie en [zijn] economisch bestaan".
quote:
Het VN-genocideverdrag omvat wel de gedwongen overbrenging van kinderen naar een andere groep, vertelde Schabas, waarbij hij benadrukte dat dit alleen genocide is als buiten redelijke twijfel kan worden vastgesteld dat een overbrenging werd uitgevoerd met de bedoeling een groep fysiek te vernietigen.


[ Bericht 12% gewijzigd door michaelmoore op 07-02-2025 14:32:31 ]
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216582988
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 14:22 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
definitie genocide
[..]
[..]
[..]

Volgens mij reageer je op de verkeerde post en moet je een andere user quoten ipv mij.

De discussie over genocide (definitie ervan) heb je niet met mij maar met Hathor volgens mij.
  vrijdag 7 februari 2025 @ 14:35:20 #149
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216583067
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 11:06 schreef FYazz het volgende:

[..]
Oké duidelijk.
Je staat niet open voor enige toelichting of kennis over goed leiderschap en goed bestuur, op alles wat je nu is aangedragen reageer je niet of ontwijk je.

Je geeft zelf geen enkele onderbouwing voor je eigen claims en uiteindelijk blijkt de 'onderbouwing' niets meer te zijn dan dat je graag je onderbuikje wil legen over woke bla bla.

Er is teveel niet onderbouwd bla bla op dit forum wat onterecht als waarheid of feit wordt neergezet :{w
https://youtube.com/shorts/S8dRAw1WIcg?si=Gg0L7zm1PzqEiL19
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216583086
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 09:19 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
terecht, soms moeten er veel mensen uit om nieuw bloed binnen te halen , desnoods ff iedereen eruit
[..]
Bekijk deze YouTube-video
Ik kan me geen enkele situatie voorstellen waarbij het goed is om het volledige personeel te ontslaan.
  vrijdag 7 februari 2025 @ 14:42:43 #151
256935 xzaz
McBacon to the rescue!
pi_216583120
Kunnen we stoppen met het posten van vage Youtube filmpjes?
pi_216583218
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 14:42 schreef xzaz het volgende:
Kunnen we stoppen met het posten van vage Youtube filmpjes?
Ach, filmpjes van de ene oligarch die de kont kust van de andere oligarch zijn helaas in topic.
pi_216583398
quote:
Ik zou het voor de discussie wel prettig vinden als je met onderbouwing komt ipv steeds filmpjes van Musk te posten. Anders heeft praten ook geen zin.

Hier een zeer kleine greep uit de vele artikelen, studies en officiële onderzoeken. Wil je dit doornemen en ben je bereid om hierover te discussiëren of niet?

https://www.businessinsid(...)t-zeggen-hr-experts/

Organisaties kunnen slecht geleid worden en toch financieel rendabel zijn", zegt organisatiedeskundige Alex Levenson van de universiteit van Southern California tegen Business Insider.

"Als je winstmarge hoog genoeg is en je loyale klanten hebt, kun je nog steeds goede financiële resultaten boeken", stelt Levenson. "Maar de resultaten zouden nog vele malen beter zijn, als het management sterker is, zodat je dingen kunt uitvoeren zonder dat de winstgevendheid daarmee wordt geschaad."


https://boommanagement.nl(...)m_source=chatgpt.com

https://md-act.nl/slecht-(...)20aan%20ziektekosten.

In Amerikaanse onderzoek is aangetoond, dat ziekteverzuim als gevolg van machtsmisbruik of immoreel gedrag van de baas of leidinggevende jaarlijks leidt tot ca. 20 miljard dollar aan ziektekosten.

Nederlands onderzoek (door TNO) maakt duidelijk, dat medewerkers die langdurig een te hoge werkstress ervaren vaak te maken krijgen met burn-out klachten of depressies en samen `goed zijn’ voor 7,5 miljoen verzuimdagen per jaar. Jaarlijkse kosten: ongeveer 1,8 miljard euro.

Het Zweeds Karolinska Instituut deed onderzoek bij meer dan 3000 werknemers in Europa en kwam tot de conclusie dat er een “rechtstreeks verband bestaat tussen slecht leiderschap en hartklachten.” `Ik word ziek van mijn baas’ is ondertussen een bewezen uitspraak.

Volgens Emma Sapälä, Science Director aan de Stanford University, zorgen leidinggevenden die de werkdruk te hoog opvoeren of een angstcultuur creëren, dat hun medewerkers emotioneel afhaken. En het Amerikaanse onderzoeksbureau Gallup concludeerde, dat niet-betrokken medewerkers ongeveer 40% vaker ziek zijn en 60% meer fouten maken. Onderzoek van hetzelfde bureau in Nederland, naar de mate van betrokkenheid van medewerkers bij hun werk, leverde het schrikbarende resultaat op dat slechts 9% zich echt betrokken voelt.

[ Bericht 7% gewijzigd door FYazz op 07-02-2025 15:16:47 ]
  vrijdag 7 februari 2025 @ 16:37:36 #154
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216584324
quote:
1s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 14:38 schreef Wantie het volgende:

[..]
Ik kan me geen enkele situatie voorstellen waarbij het goed is om het volledige personeel te ontslaan.
klopt; de koffiejuffrouw die moet altijd blijven, parttime
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216584505
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 16:37 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
klopt; de koffiejuffrouw die moet altijd blijven, parttime
Met andere woorden, je bent aan het trollen.
pi_216584519
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 13:30 schreef Hathor het volgende:

[..]
Jij begrijpt de definitie van genocide niet helemaal.
Jij de feitelijke definitie niet.
  vrijdag 7 februari 2025 @ 17:13:10 #157
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216584656
quote:
1s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 14:38 schreef Wantie het volgende:

[..]
Ik kan me geen enkele situatie voorstellen waarbij het goed is om het volledige personeel te ontslaan.
Klopt , heel washington DC schijt lettlerlijk peuken
3 miljoen ambtenaren zijn pislink, prachtig om te zien hoe dit afloopt


ik zie er van komen dat heel DC gaat staken om Musk weg te krijgen , Musk vind het prachtig
Maar hij loopt wle flink kans om opgeruimd te worden door de corrupte instituties
quote:
TIP OF THE ICEBERG': Elon Musk's DOGE strikes fear in DC
Fire Elon , Fire Elon ,
Ha ha ha ha, wat een circus
Musk heeft 3 miljoen vijanden erbij
quote:
He has billions at stake': The real reason behind Elon Musk's government takeover
quote:
The departments he's been shutting down were investigating his companies.
USAID was Investigating Starlink over Its contracts in Ukraine.
The FAA was investigating Space X.
NHTSA was investigating crashes caused by his FSD cars.


[ Bericht 4% gewijzigd door michaelmoore op 07-02-2025 17:28:12 ]
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216585070
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 17:13 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
Klopt , heel washington DC schijt lettlerlijk peuken
3 miljoen ambtenaren zijn pislink, prachtig om te zien hoe dit afloopt


ik zie er van komen dat heel DC gaat staken om Musk weg te krijgen , Musk vind het prachtig
Maar hij loopt wle flink kans om opgeruimd te worden door de corrupte instituties
[..]
Fire Elon , Fire Elon ,
Ha ha ha ha, wat een circus
Musk heeft 3 miljoen vijanden erbij
[..]
[..]

The departments he's been shutting down were investigating his companies.
USAID was Investigating Starlink over Its contracts in Ukraine.
The FAA was investigating Space X.
NHTSA was investigating crashes caused by his FSD cars.


Met andere woorden, Musk is corrupt.
  vrijdag 7 februari 2025 @ 19:31:15 #159
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216586014
quote:
1s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 17:56 schreef Wantie het volgende:

[..]
The departments he's been shutting down were investigating his companies.
USAID was Investigating Starlink over Its contracts in Ukraine.
The FAA was investigating Space X.
NHTSA was investigating crashes caused by his FSD cars.


Met andere woorden, Musk is corrupt.
zulke kreten gaan uiteraaard rond , men doet alles om de eigen baan te beschermen

3 milljoen felle vijanden heeft ie erbij

[ Bericht 0% gewijzigd door michaelmoore op 07-02-2025 19:36:46 ]
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216586091
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 19:31 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
Dat gaat uiteraaard rond , men doet alles om de eigen baan te beschermen

3 milljoen felle vijanden heeft ie erbij
Dat is je eigen citaat.

Maar ik begrijp dat je dat niet gecontroleerd hebt?


En wat vind je eigenlijk goed aan het maken van vijanden?
  vrijdag 7 februari 2025 @ 19:38:50 #161
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216586107
quote:
1s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 19:37 schreef Wantie het volgende:

[..]
Dat is je eigen citaat.

Maar ik begrijp dat je dat niet gecontroleerd hebt?

En wat vind je eigenlijk goed aan het maken van vijanden?
j e hij komyt aan hun brood en leven
belangrijkste verweer ie dat ie niet gekozen is
quote:
'Ferocious' Democrats bring on the lawyers to try to stop Elon Musk


[ Bericht 8% gewijzigd door michaelmoore op 07-02-2025 19:44:34 ]
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216586191
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 19:38 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
j e hij komyt aan hun brood en leven
belangrijkste verweer ie dat ie niet gekozen is
[..]
Bekijk deze YouTube-video
En dat is normaal?

Dat je 3 miljoen medewerkers dit aan doet?

Wat voor effect heeft dat denk je op hun werkzaamheden?
  vrijdag 7 februari 2025 @ 19:46:59 #163
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216586232
quote:
1s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 19:44 schreef Wantie het volgende:

[..]
En dat is normaal?

Dat je 3 miljoen medewerkers dit aan doet?

Wat voor effect heeft dat denk je op hun werkzaamheden?
ja ze zullen wel ziek worden nu
hun schuld is het niet, ze zijn binnen gehaald door andere ambtenaren
en die ook weer door andere ambtenaren

een voorbeeld van een voortdurend uitbuikende overheid
maar dit is wel interresant om gade te slaan

[ Bericht 4% gewijzigd door michaelmoore op 07-02-2025 20:23:31 ]
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216586716
quote:
1s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 19:37 schreef Wantie het volgende:

[..]
Dat is je eigen citaat.

Maar ik begrijp dat je dat niet gecontroleerd hebt?

_O-

Ik denk dat user zelf allemaal niet meer weet wat hij brabbelt.
Een coherent gesprek gaat er niet komen dus ik haak af.
pi_216586865
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 19:46 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
ja ze zullen wel ziek worden nu
hun schuld is het niet, ze zijn binnen gehaald door andere ambtenaren
en die ook weer door andere ambtenaren

een voorbeeld van een voortdurend uitbuikende overheid
maar wel interresant om gade te slaan
Het is niet hun schuld, maar je vindt het wel geweldig dat er flink wordt ingegrepen in hun leven...

Bijzonder...

Ik krijg het idee dat je iets persoonlijks tegen de overheid hebt, en daarom er van geniet dat de overheid in de VS wordt gesloopt.
  vrijdag 7 februari 2025 @ 20:25:19 #166
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216586875
quote:
1s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 20:24 schreef Wantie het volgende:

[..]
Het is niet hun schuld, maar je vindt het wel geweldig dat er flink wordt ingegrepen in hun leven...

nee voor hen persoonlijk is het een drama , dat begrijp ik

maar ook in nederland is de overheid veel en veel te groot, ik ben zelf 35 jaar ambtenaar geweest, ik weet hoe het gaat

stoelen moesten vol blijven kost wat kost , wat ze doen dat dondert niet
grote afdelingen, dat is veel mensen, veel FTE
geen stoelen inleveren en als het kan een stoel erbij , dwars tegen de automatisering in

was je bij de overheid, dan was je kostje gekocht , eeuwig bescherming en baan garantie, ieder jaar een trede erbij en periodiek een hogere schaal , hoort erbij

en steeds meer collegas

[ Bericht 11% gewijzigd door michaelmoore op 08-02-2025 06:20:06 ]
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216586947
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 20:13 schreef FYazz het volgende:

[..]
_O-

Ik denk dat user zelf allemaal niet meer weet wat hij brabbelt.
Een coherent gesprek gaat er niet komen dus ik haak af.
Dat is inherent aan Maga.
Trump weet zelf ook niet meer waar hij het over heeft.

Die gaat een handelsoorlog aan met Canada om het slechtste handelsakkoord aller tijden van tafel te krijgen.
Dat handelsakkoord heeft hij zelf tot stand gebracht.
Vervolgens trekt hij de keutel weer in en gaat hij akkoord met een deal met Canada waarin reeds uitgevoerde maatregelen staan.

Bij Mexico was het minstens zo gek: Trump heeft bedongen dat Mexico 5000 minder troepen aan de grens stationeert.

De permanente verhuizing van Palestijnen is van de baan en de totale vernietiging van Iran was niet zo bedoeld.
Trump hoopt op een nucleair verdrag Iran.
Eentje zoals het verdrag dat hun zelf heeft opgezegd.

En ga zo maar door.
pi_216587012
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 20:25 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
nee voor hen persoonlijk is het een drama , dat begrijp ik
Maar dat gun je ze.


quote:
maar ook in nederland is de overheid veel en veel te groot, ik ben zelf ook 35 jaaar ambtenaar geweest dus ik weet hoe het gaat
Dan weet je ook dat het snijden bij de belastingdienst jaren geleden meer schade heeft aangericht dan goed gedaan.
Veel expertise is weggelopen dankzij de aantrekkelijke oprotpremie.
En nu hebben ze daar een tekort aan.
Kwalitatief is de dienst vooral niet verbeterd.

quote:
stoelen moesten vol blijven kost wat kost , wat ze doen dat dondert niet
grote afdelingen, dat is veel mensen, veel FTE
geen stoelen inleveren en als het kan een stoel erbij , dwars tegen de automatisering in

was je bij de overheid dan was je kostje gekocht , eeuwig bescherming en baan garantie, ieder jaar een trede erbij en periodiek een hogere schaal , hoort erbij


en steeds meer collegas
Snijden daarin kan ook op een fatsoenlijke manier.
  vrijdag 7 februari 2025 @ 20:45:43 #169
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216587188
quote:
1s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 20:34 schreef Wantie het volgende:

[..]
Maar dat gun je ze.
[..]
Dan weet je ook dat het snijden bij de belastingdienst jaren geleden meer schade heeft aangericht dan goed gedaan.
Veel expertise is weggelopen dankzij de aantrekkelijke oprotpremie.
En nu hebben ze daar een tekort aan.
Kwalitatief is de dienst vooral niet verbeterd.
[..]
Snijden daarin kan ook op een fatsoenlijke manier.
om dat men IEDEREEN liet gaan , en een bonus gaf als men zou vertrekken
de goedopgeleidde jongeren vertrokken , die kwamen met de bonus in de pocket terug als prive consultant

de oudere nietsnutten die bleven , die ouderen lieten de superdikke bonus voor wat het was ,dat was niet handig

de personen die de regeling hadden verzonnen die waren ook weg
dan kun je beter iedereen weg sturen en van scratch weer gaan bouwen
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216587259
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 20:45 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
om dat men IEDEREEN liet gaan , en een bonus gaf als men zou vertrekken
de veelbelovende goedopgeleidde jongeren vertrokken , die goede mensen die kwamen met de bonus in de pocket terug als prive consultant
de oudere nietsnutten die bleven , die ouderen lieten de superdikke bonus voor wat het was ,dat was niet handig

de personen die de regeling hadden verzonnen die waren ook weg
dan kun je beter iedereen weg sturen en van scratch weer gaan bouwen
En dat doet Trump niet die biedt enkel de mogelijkheid aan, met een aanbod.
Zelfde als bij de belastingdienst.
  vrijdag 7 februari 2025 @ 20:51:11 #171
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216587264
quote:
1s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 20:50 schreef Wantie het volgende:

[..]
En dat doet Trump niet die biedt enkel de mogelijkheid aan, met een aanbod.
Zelfde als bij de belastingdienst.
Trump doet niets

Het DOGE team doet
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
  vrijdag 7 februari 2025 @ 20:52:38 #172
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_216587286
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 20:25 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
nee voor hen persoonlijk is het een drama , dat begrijp ik

maar ook in nederland is de overheid veel en veel te groot, ik ben zelf ook 35 jaaar ambtenaar geweest dus ik weet hoe het gaat

stoelen moesten vol blijven kost wat kost , wat ze doen dat dondert niet
grote afdelingen, dat is veel mensen, veel FTE
geen stoelen inleveren en als het kan een stoel erbij , dwars tegen de automatisering in

was je bij de overheid dan was je kostje gekocht , eeuwig bescherming en baan garantie, ieder jaar een trede erbij en periodiek een hogere schaal , hoort erbij

en steeds meer collegas
Ja, en terwijl jij die 35 jaar volmaakte maakte je jezelf daar allemaal niet zo veel zorgen over.

Schaapjes op het droge.

En nu zeiken hoe onnodig ambteren zijn... Koddig.
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
  vrijdag 7 februari 2025 @ 20:53:46 #173
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216587304
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 20:52 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]
Ja, en terwijl jij die 35 jaar volmaakte maakte je jezelf daar allemaal niet zo veel zorgen over.

Schaapjes op het droge.

En nu zeiken hoe onnodig ambteren zijn... Koddig.
juist

wat een feest was dat , 80% kan weg met een basisinkomen
grote schoonmaak is nuttig ,
men kan beter vrijwilligers werk doen in een bejaardenhuis met behoud van salaris

hoe hoger in de boom , des te minder nut men heeft

[ Bericht 2% gewijzigd door michaelmoore op 07-02-2025 21:13:12 ]
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
  vrijdag 7 februari 2025 @ 21:25:51 #174
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216587744
quote:
1s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 19:44 schreef Wantie het volgende:

[..]
En dat is normaal?

Dat je 3 miljoen medewerkers dit aan doet?

Wat voor effect heeft dat denk je op hun werkzaamheden?
hoe zou jij een nieuwe overheid bouwen ??
--
misschien kan men Musk beter vragen om de oceanen schoon van plastic te maken

[ Bericht 3% gewijzigd door michaelmoore op 07-02-2025 21:35:42 ]
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216587749
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 17:02 schreef bianconeri het volgende:

[..]
Jij de feitelijke definitie niet.
Waarom is op zijn minst de halve populatie van Gaza dan nog niet uitgeroeid? Want als Israel werkelijk bezig was met een genocide waren die stakkers inmiddels al bijna weggevaagd.

Je praat gewoon poep man, hou daar eens gewoon mee op. Er is geen genocide, hoe hard je ook blijft huilen.
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
  vrijdag 7 februari 2025 @ 21:35:01 #176
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216587935
x

[ Bericht 100% gewijzigd door michaelmoore op 07-02-2025 21:37:50 ]
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216588804
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 20:51 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
Trump doet niets

Het DOGE team doet
Je weet wat ik bedoel.
pi_216588842
Is er werkelijk niemand in de VS die zich afvraagt waarom een Zuid-Afrikaan überhaupt zo'n grote invloed heeft in de Amerikaanse politiek ? Hij is niet eens een Amerikaan, laat staan dat ie gekozen is dmv verkiezingen :?
"You can call me Susan if it makes you happy"
  vrijdag 7 februari 2025 @ 22:17:19 #179
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216589187
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 22:02 schreef TLC het volgende:
Is er werkelijk niemand in de VS die zich afvraagt waarom een Zuid-Afrikaan überhaupt zo'n grote invloed heeft in de Amerikaanse politiek ? Hij is niet eens een Amerikaan, laat staan dat ie gekozen is dmv verkiezingen :?
Musk is in dienst van Trump

geen mens die het aandurft om er tegen in te gaan, je kunt wel een grote mond hebben ,
In moscow dan ga je het raam uit
In de USA ben je je baan kwijt en je toegangspasje doet niet meer dan
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216589320
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 21:25 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
hoe zou jij een nieuwe overheid bouwen ??
--
Door eerst een nieuwe op te tuigen voordat de oude wordt afgestoten.

quote:
misschien kan men Musk beter vragen om de oceanen schoon van plastic te maken
Musk tweet net heel blij dat plastic disposables terug komen in de VS ..
  vrijdag 7 februari 2025 @ 22:27:38 #181
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216589415
quote:
1s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 22:23 schreef Wantie het volgende:

[..]
Door eerst een nieuwe op te tuigen voordat de oude wordt afgestoten.
[..]
klopt

en dan verplaats je het zinvolle volk en huur je jong ambtieus volk in en stuur de rest (90% ) met vakantie
zo zal t wel gaan

Maar waar een hele grote plek is ingeruimd voor AI , zodat alle beslissingen altijd inzichtelijk zijn , inclusief begroting en kosten
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216589478
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 22:17 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
Musk is in dienst van Trump

geen mens die het aandurft om er tegen in te gaan, je kunt wel een grote mond hebben ,
In moscow dan ga je het raam uit
In de USA ben je je baan kwijt en je toegangspasje doet niet meer dan
Inderdaad. Heeft het Amerikaanse volk ooit een dommere keuze gemaakt bij de verkiezingen?
Het leven is geen krentenbol...
Volg de pijlen.
I am the Lizard King. I can do anything.
  vrijdag 7 februari 2025 @ 22:33:27 #183
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216589509
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 22:31 schreef Hallojo het volgende:

[..]
Inderdaad. Heeft het Amerikaanse volk ooit een dommere keuze gemaakt bij de verkiezingen?
dat durf ik niet te zeggen , wat is dom, dat zal nog moeten blijken
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216589573
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 22:33 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
dat durf ik niet te zeggen , wat is dom, dat zal nog moeten blijken
Er zal inderdaad een kans zijn dat dit goed uitpakt. Die kans is echter denk ik wel zo klein dat ik wel durf te zeggen dat de Amerikanen een domme keuze hebben gemaakt.
Het leven is geen krentenbol...
Volg de pijlen.
I am the Lizard King. I can do anything.
pi_216589660
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 22:27 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
klopt

en dan verplaats je het zinvolle volk en huur je jong ambtieus volk in en stuur de rest (90% ) met vakantie
zo zal t wel gaan

Maar waar een hele grote plek is ingeruimd voor AI , zodat alle beslissingen altijd inzichtelijk zijn , inclusief begroting en kosten

AI?

Vandaar dat het holmaatje van Musk zo enthousiast was.
  vrijdag 7 februari 2025 @ 22:44:43 #186
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216589728
quote:
1s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 22:40 schreef Wantie het volgende:

[..]
AI?

Vandaar dat het holmaatje van Musk zo enthousiast was.
er zal inderdaad voor Palantir een zeer grote plek worden ingeruimd in de nieuwe administratie
The company that rules the world
https://finance.yahoo.com/quote/PLTR/

Die Musk heeft continu 8 man beveiliging om zich heen he

Bekijk deze YouTube-video

[ Bericht 4% gewijzigd door michaelmoore op 08-02-2025 02:00:13 ]
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216589916
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 22:44 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
er zal inderdaad voor Palantir een zeer grote plek worden ingeruimd in de nieuwe administratie
The company that rules the world
https://finance.yahoo.com/quote/PLTR/

Die Musk heeft continu 8 man beveiliging om zich heen he

Bekijk deze YouTube-video
Die 8 man mogen de overheidsgebouwen niet in :7
  vrijdag 7 februari 2025 @ 22:57:57 #188
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_216589942
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 22:44 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
er zal inderdaad voor Palantir een zeer grote plek worden ingeruimd in de nieuwe administratie
The company that rules the world
https://finance.yahoo.com/quote/PLTR/

Die Musk heeft continu 8 man beveiliging om zich heen he

Bekijk deze YouTube-video
Is wel even wat anders dan Rutte op zn fietsje.
Wie dit leest is een lezer van dit
pi_216590016
quote:
1s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 22:57 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
Is wel even wat anders dan Rutte op zn fietsje.
Die maakt er geen sport van om binnen een week 3 miljoen vijanden te hebben.

Overigens is dat hoe Musk het ziet.
  vrijdag 7 februari 2025 @ 23:06:49 #190
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216590106
quote:
1s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 22:57 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
Is wel even wat anders dan Rutte op zn fietsje.
Die Musk heeft gruwelijk veel vijanden , die gaan ze nog eens overhoop schieten
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216590336
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 23:06 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
Die Musk heeft gruwelijk veel vijanden , die gaan ze nog eens overhoop schieten
Goh hoe zou dat nou komen.
  vrijdag 7 februari 2025 @ 23:32:43 #192
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216590543
quote:
1s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 23:21 schreef Wantie het volgende:

[..]
Goh hoe zou dat nou komen.
gezond maken van de overheid begint met het breken van de macht van de topambtenaren

en dat stuit op enorm veel tegenstand , dat staat je te wachten als je met de ondertop gaat vechten
de mafiose ondertop die triljarden kan besteden en zichzelf steeds vetter en belangrijker maakt

het is afwachten wie er gaat winnen
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216590629
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 23:32 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
gezond maken van de overheid begint met het breken van de macht van de topambtenaren

en dat stuit op enorm veel tegenstand , dat staat je te wachten als je met de ondertop gaat vechten
de mafiose ondertop die triljarden kan besteden en zichzelf steeds vetter en belangrijker maakt

het is afwachten wie er gaat winnen
Je bent aardig vergiftigd door 35 jaar ambtenaar zijn.

Wellicht had je daar eerder mee moeten stoppen.
Nu reageer je dat af op Amerikaanse federale ambtenaren...
  vrijdag 7 februari 2025 @ 23:57:43 #194
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216590879
quote:
1s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 23:39 schreef Wantie het volgende:

[..]
Je bent aardig vergiftigd door 35 jaar ambtenaar zijn.

Wellicht had je daar eerder mee moeten stoppen.
Nu reageer je dat af op Amerikaanse federale ambtenaren...
maak je niet ongerust , het is hier niet anders
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216590905
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 23:57 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
maak je niet ongerust , het is hier niet anders
We hebben hier geen mafkees die de hele boel gaat slopen.
  zaterdag 8 februari 2025 @ 00:01:52 #196
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216590924
quote:
1s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 00:00 schreef Wantie het volgende:

[..]
We hebben hier geen mafkees die de hele boel gaat slopen.
als deze methodiek aanslaat dan konden andere regeringen het wel eens overnemen

inzichtelijk maken van de uitgaven , daar hamert de rekenkamer steeds op
de 100 miljoen aan siewert is een lachtertje

Uitgaven zonder bonnetje B-) 8-)

quote:
Rechtmatigheid bestedingen verder onder druk
Nieuwsbericht | 18-05-2022 | 10:45

Van bijna 5% van alle verplichtingen die de rijksoverheid in 2021 aanging en die leiden tot uitgaven in de toekomst staat de rechtmatigheid niet vast.
Met die 5% is veel geld gemoeid: ¤ 15,5 miljard.
De Algemene Rekenkamer stelt vast dat voor het derde achtereenvolgende jaar de tolerantiegrens van 1% is overschreden en noemt dit zorgwekkend.
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216591156
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 00:01 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
als deze methodiek aanslaat dan konden andere regeringen het wel eens overnemen

inzichtelijk maken van de uitgaven , daar hamert de rekenkamer steeds op
de 100 miljoen aan siewert is een lachtertje

Uitgaven zonder bonnetje B-) 8-)
[..]
[ afbeelding ]
Als, als...

Tot nu toe heeft het maar 2 doel: Musk machtiger maken.
Dit kan ook een enorme terugslag opleveren, waaruit blijkt dat radicale hervormingen meer schaden dan dat ze goed do8
Ik ben benieuwd of de Amerikaanse federale overheid dit gaat overleven.

Ondertussen zitten landen als China niet stil.
Die spinnen hier garen bij.
  zaterdag 8 februari 2025 @ 00:26:11 #198
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216591213
quote:
1s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 00:22 schreef Wantie het volgende:

[..]
Als, als...

Tot nu toe heeft het maar 2 doel: Musk machtiger maken.
Dit kan ook een enorme terugslag opleveren, waaruit blijkt dat radicale hervormingen meer schaden dan dat ze goed do8
Ik ben benieuwd of de Amerikaanse federale overheid dit gaat overleven.

Ondertussen zitten landen als China niet stil.
Die spinnen hier garen bij.
de financien van de USA inzichtelijk maken heeft niks met China te maken
Hoe China dat doet moet ze zelf weten

een regering hoor je te leiden als een bedrijf met een voor een ieder inzichtelijke administratie , transparante verslaglegging

geen zwart gelakte paginas of dat men niet weet waar 5 miljard euro aan betaald is ,
wel betaald maar , gewoon geen bonnetje dus
Een administratie als de eerste de beste bananenrepubliek is niet van deze tijd

[ Bericht 2% gewijzigd door michaelmoore op 08-02-2025 05:26:02 ]
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216591906
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 21:26 schreef Hathor het volgende:

[..]
Waarom is op zijn minst de halve populatie van Gaza dan nog niet uitgeroeid? Want als Israel werkelijk bezig was met een genocide waren die stakkers inmiddels al bijna weggevaagd.

Je praat gewoon poep man, hou daar eens gewoon mee op. Er is geen genocide, hoe hard je ook blijft huilen.
Sinds wanneer is dat onderdeel van de definitie van genocide?
De wil en de daden van genocide zijn er. Waaronder bv voedsel en water onthouden aan het volledige gebied waar ze zich op richten.
Bombardementen zonder doel. Aanvallen op voedselpunten en ambulances.

Dat de helft dan niet uitgeroeid is is geen kenmerk van genocide, alle daden van Israël wel. En de wil die ze hebben ook.
pi_216592013
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 20:25 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
nee voor hen persoonlijk is het een drama , dat begrijp ik

maar ook in nederland is de overheid veel en veel te groot, ik ben zelf ook 35 jaaar ambtenaar geweest dus ik weet hoe het gaat

stoelen moesten vol blijven kost wat kost , wat ze doen dat dondert niet
grote afdelingen, dat is veel mensen, veel FTE
geen stoelen inleveren en als het kan een stoel erbij , dwars tegen de automatisering in

was je bij de overheid dan was je kostje gekocht , eeuwig bescherming en baan garantie, ieder jaar een trede erbij en periodiek een hogere schaal , hoort erbij


en steeds meer collegas
Klinkt als de immigranten die tegen het toelaten van ander immigranten is, maar zelf wel 35 jaar van de regeling heeft geprofiteerd, met een uitkering van de staat. :')

Maar je hebt zeker een punt dat er teveel mensen geen zak uitvoeren, heb je overal natuurlijk, overheid is wel het ergste, want dat geld stroomt toch wel binnen.

Dat je dat als politieke partij wilt aanpakken is een goed ideaal, het grote probleem is de manier waarop het allemaal gebeurt.
pi_216592018
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 23:32 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
gezond maken van de overheid begint met het breken van de macht van de topambtenaren

en dat stuit op enorm veel tegenstand , dat staat je te wachten als je met de ondertop gaat vechten
de mafiose ondertop die triljarden kan besteden en zichzelf steeds vetter en belangrijker maakt

het is afwachten wie er gaat winnen
Heb je het hier over Musk?

[ Bericht 0% gewijzigd door Jed1Gam op 08-02-2025 06:24:39 ]
  zaterdag 8 februari 2025 @ 06:30:54 #202
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216592024
quote:
1s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 06:11 schreef Jed1Gam het volgende:

[..]
Klinkt als de immigranten die tegen het toelaten van ander immigranten is, maar zelf wel 35 jaar van de regeling heeft geprofiteerd, met een uitkering van de staat. :')

Maar je hebt zeker een punt dat er teveel mensen geen zak uitvoeren, heb je overal natuurlijk, overheid is wel het ergste, want dat geld stroomt toch wel binnen.

Dat je dat als politieke partij wilt aanpakken is een goed ideaal, het grote probleem is de manier waarop het allemaal gebeurt.
Het ergste is nog als ambtenaren werk gaan creeren voor andere ambtenaren

De EU maakte een subsidie regeling voor nationale overheden en bedrijven het ESF, ( European Social Fund)
quote:
Het algemene kader van de structuurfondsen werd als onderdeel van de Agenda 2000 vereenvoudigd voor de programmeringsperiode 2000-2006. Het ESF zou met een begroting van 60 miljard EUR voortaan enerzijds het cohesiebeleid en anderzijds de uitvoering van de Europese werkgelegenheidsstrategie bevorderen (2.3.3).
Het fonds voorzag ook in medefinanciering van het communautaire initiatief Equal, dat gericht was op de ondersteuning van innovatieve, grensoverschrijdende projecten in de strijd tegen discriminatie en achterstanden op de arbeidsmarkt.
De funding voor die regeling was door de nationale overheden aan de EU betaald
Vervolgens maakte Brussel die ESF regeling, zodat ieder instituut een (forse) subsidie kon krijgen uit die pot
De subsidie was voor educatie en regionale ondersteuning

Die regeling was wel zo gruwelijk ingewikkeld dat wilde je die forse subsidie krijgen, dan moest je eerst een week studeren en er een programma voor gaan schrijven
Je begrijpt er was geen bedrijf die dat ging doen, ambtenaren wel, want het was ook een soort competitie

Vervolgens gingen die ambtenarenorganisaties extra geld uitgeven om die subsidie te krijgen , uitgaven gericht op het verkrijgen van die subsidie , uitgaven aan extra workshops, training en educatie
Dus alle ambtenaren moesten extra zinloze workshops gaan volgen

Jongens wat een circus was dat

[ Bericht 4% gewijzigd door michaelmoore op 08-02-2025 06:52:52 ]
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
  zaterdag 8 februari 2025 @ 06:38:17 #203
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216592032
quote:
1s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 06:15 schreef Jed1Gam het volgende:

[..]
Heb je het hier over Musk?
ja over iedereen die het logge ambtenarenapparaat wil aanpakken ,
Want je vecht tegen mensen met door de belastingbetaler betaalde hele dure advocaten

Van de overheid win je geen zaak , want die pot voor juridische zaken is niet leeg te krijgen

Maar Musk die gaat het lukken denk ik
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216592049
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 06:38 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
ja over iedereen die het logge ambtenarenapparaat wil aanpakken ,
Want je vecht tegen mensen met door de belastingbetaler betaalde hele dure advocaten

Van de overheid win je geen zaak , want die pot voor juridische zaken is niet leeg te krijgen

Maar Musk die gaat het lukken denk ik
Aah ok, maar Musk speelt nu juist de topambtenaar en de mafioso.
  zaterdag 8 februari 2025 @ 06:50:22 #205
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216592052
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 06:49 schreef Jed1Gam het volgende:

[..]
Aah ok, maar Musk speelt nu juist de topambtenaar en de mafioso.
MUSK is nu officieel in dienst heb ik begrepen , dus inderdaad niet gekozen ,
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216592338
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 00:26 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
de financien van de USA inzichtelijk maken heeft niks met China te maken
Hoe China dat doet moet ze zelf weten
Hele departementen stil leggen heeft niets te maken met inzichtelijk maken.
Doge is onder een andere naam opgericht door Obama, met als doel de uitgaven transparanter te maken.
Daarop borduurt Musk nu verder.


quote:
een regering hoor je te leiden als een bedrijf met een voor een ieder inzichtelijke administratie , transparante verslaglegging

geen zwart gelakte paginas of dat men niet weet waar 5 miljard euro aan betaald is ,
wel betaald maar , gewoon geen bonnetje dus
Een administratie als de eerste de beste bananenrepubliek is niet van deze tijd
Allemaal bladiebla.

Waar hetom gaat is dat de VS bijvoorbeeld de ontwikkelingshulp per direct heeft gestopt.
Dat maakt van de VS een onbetrouwbare partner.
En daar maakt oa China dankbaar gebruik van.
Met als gevolg dat de westerse invloed wereldwijd afneemt, en de Chinese invloed toe.

Trump loopt nu al te huilen dat China havens in Panama onder controle heeft.
Dat een rechtstreeks gevolg van Trump 1 zijn beleid.
En dat gaat nog meer gebeuren onder Trump 2.

En dat allemaal zogenaamd om iets inzichtelijk te maken, wat al inzichtelijk was, dankzij Obama.

En er dan ook nog eens glashard bij liegen.
pi_216592344
Dus Trump ontslaat alle werknemers van USAID en zet het stop, terwijl USAID 1 miljoen heeft uitgegeven aan SpaceX voor 5000 Starlink terminals.

Hoe zijn de reacties van ome Elon?
Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
pi_216592349
quote:
1s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 06:15 schreef Jed1Gam het volgende:

[..]
Heb je het hier over Musk?
Ja, dat is de grote grap.

En wie zien geen enkele transparantie mbt de geldstromen richting Musk zijn bedrijven.
pi_216592355
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 08:51 schreef spectrumanalyser het volgende:
Dus Trump ontslaat alle werknemers van USAID en zet het stop, terwijl USAID 1 miljoen heeft uitgegeven aan SpaceX voor 5000 Starlink terminals.

Hoe zijn de reacties van ome Elon?
USAID had Musk op de korrel vanwege Starlink.

Dus die is blij toe.
  zaterdag 8 februari 2025 @ 08:55:04 #210
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_216592364
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 08:51 schreef spectrumanalyser het volgende:
Dus Trump ontslaat alle werknemers van USAID en zet het stop, terwijl USAID 1 miljoen heeft uitgegeven aan SpaceX voor 5000 Starlink terminals.

Hoe zijn de reacties van ome Elon?
"Ome Elon" deed dat zelf he, als "adviseur"?
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
pi_216592411
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 06:38 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
ja over iedereen die het logge ambtenarenapparaat wil aanpakken ,
Want je vecht tegen mensen met door de belastingbetaler betaalde hele dure advocaten

Van de overheid win je geen zaak , want die pot voor juridische zaken is niet leeg te krijgen

Maar Musk die gaat het lukken denk ik
Trump heeft anders geen enkele moeite om topambtenaren te ontslaan.

Tijdens Trump 1 niet en nu ook niet.

Dus waar heb je het over?
pi_216592435
quote:
1s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 08:55 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]
"Ome Elon" deed dat zelf he, als "adviseur"?
USAID has been targeted for closure by billionaire Elon Musk, who has been tasked by the president with downsizing the federal government.
Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
  zaterdag 8 februari 2025 @ 09:12:03 #213
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_216592446
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 09:10 schreef spectrumanalyser het volgende:

[..]
USAID has been targeted for closure by billionaire Elon Musk, who has been tasked by the president with downsizing the federal government.
Ja, dat bevestigt wat ik zeg :Y
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
pi_216592451
quote:
1s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 09:12 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]
Ja, dat bevestigt wat ik zeg :Y
Precies. Het leek mij al sterk dat Musk zelf zou adviseren om een klant van zijn eigen bedrijf eruit te gooien.
Dit is al de tweede klap voor Musk, want ook de AI investering gaat zijn neus voorbij. Hij werd toen al boos op X, omdat de investering naar OpenAI gaat en niet zijn eigen xAI.
Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
pi_216592468
Dus USAID was prima toen er een miljoen naar SpaceX gingen.
Nu is USAID opeens een criminele organisatie, volgens Elon Musk

twitter
Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
  zaterdag 8 februari 2025 @ 09:16:19 #216
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_216592475
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 09:13 schreef spectrumanalyser het volgende:

[..]
Precies. Het leek mij al sterk dat Musk zelf zou adviseren om een klant van zijn eigen bedrijf eruit te gooien.
Dit is al de tweede klap voor Musk, want ook de AI investering gaat zijn neus voorbij. Hij werd toen al boos op X, omdat de investering naar OpenAI gaat en niet zijn eigen xAI.
:? :?
Maar dat is dus éxact wat hij wél gedaan heeft..

En het is dus géén "2e klap voor Musk"..
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  zaterdag 8 februari 2025 @ 09:17:04 #217
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_216592480
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 09:15 schreef spectrumanalyser het volgende:
Dus USAID was prima toen er een miljoen naar SpaceX gingen.
Nu is USAID opeens een criminele organisatie, volgens Elon Musk

[ twitter ]
Ja, maar hij heeft USAID dus zélf platgegooid he?
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  zaterdag 8 februari 2025 @ 09:19:21 #218
476022 PzKpfw
Devon 'No Limits'
pi_216592506
Wat een puinhoop heeft die man al veroorzaakt in nog geen maand tijd. :{
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
pi_216592552
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 09:19 schreef PzKpfw het volgende:
Wat een puinhoop heeft die man al veroorzaakt in nog geen maand tijd. :{
De nuance van de Trump fans is er nu wel af denk ik..
pi_216592664
quote:
1s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 09:17 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]
Ja, maar hij heeft USAID dus zélf platgegooid he?
Ja, omdat USAID een onderzoek tegen hem heeft ingesteld vanwege de subsidies die Starlink heeft ontvangen.
pi_216592858
quote:
1s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 09:38 schreef Wantie het volgende:

[..]
Ja, omdat USAID een onderzoek tegen hem heeft ingesteld vanwege de subsidies die Starlink heeft ontvangen.
Was dat onderzoek niet gericht op hoe de Starlink-sattelieten zijn gebruikt in de Oekraine?
Niet zozeer vanwege de subsidie naar starlink, dat was in 2022.
Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
  zaterdag 8 februari 2025 @ 10:01:09 #222
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216592873
quote:
1s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 08:50 schreef Wantie het volgende:

[..]
Hele departementen stil leggen heeft niets te maken met inzichtelijk maken.
Doge is onder een andere naam opgericht door Obama, met als doel de uitgaven transparanter te maken.
Daarop borduurt Musk nu verder.
[..]

Als je opheft of stillegt is hetzelfde

overtollig personeel moet weg , net als in het bedrijfsleven

en als je PALANTIR aan het werk zet dan haal je AI binnen
dan zal het wel zeer efficient gaan, maar met heel weinig personeel
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
  zaterdag 8 februari 2025 @ 10:03:13 #223
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216592889
quote:
1s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 09:04 schreef Wantie het volgende:

[..]
Trump heeft anders geen enkele moeite om topambtenaren te ontslaan.

Tijdens Trump 1 niet en nu ook niet.

Dus waar heb je het over?
topambtenaren die zijn niet overtollig , die lopen in de weg , of zijn van een andere partij
maar het is in de USA gebruikelijk dat de topambtenaren bij een regeringswissel ook oprotten
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216592903
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 10:01 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
Als je opheft of stillegt is hetzelfde

overtollig personeel moet weg , net als in het bedrijfsleven

en als je PALANTIR aan het werk zet dan haal je AI binnen
dan zal het wel zeer efficient gaan, maar met heel weinig personeel
Als je van personeel vereist dat ze 120 uur per week werken, dan is dat is gelijk aan wegsturen.
Het is onmenselijk om 120 uur per week te werken.
Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
  zaterdag 8 februari 2025 @ 10:05:20 #225
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216592906
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 09:15 schreef spectrumanalyser het volgende:
Dus USAID was prima toen er een miljoen naar SpaceX gingen.
Nu is USAID opeens een criminele organisatie, volgens Elon Musk

[ twitter ]
welch is een DEM

quote:
Geboren: 2 mei 1947 (77 jaar), Springfield, Massachusetts, Verenigde Staten
Huwelijkspartner: Margaret Cheney (geh. 2009), Joan Smith (geh. 1976–2004)
Vorige campagnes: 2022 United States Senate elections, Meer tonen
Ambt: Amerikaans senator sinds 2023
Partij: Democratische Partij
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216592923
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 10:05 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
welch is een DEM
[..]

Musk is een IDIOOT
Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
  zaterdag 8 februari 2025 @ 10:06:51 #227
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216592926
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 10:04 schreef spectrumanalyser het volgende:

[..]
Als je van personeel vereist dat ze 120 uur per week werken, dan is dat is gelijk aan wegsturen.
Het is onmenselijk om 120 uur per week te werken.
ambtenaren die 120 uur // werken ??
lijkt me sterk
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216592945
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 10:06 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
ambtenaren die 120 uur // werken ??
lijkt me sterk
Yup. Omdat Elon Musk zelf vind dat hij 120 uur per week werkt, vereist hij dat 'zijn werknemers' dat ook doen.
https://www.msnbc.com/opi(...)vity-trap-rcna191270
Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
  zaterdag 8 februari 2025 @ 10:11:22 #229
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216592959
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 10:09 schreef spectrumanalyser het volgende:

[..]
Yup. Omdat Elon Musk zelf vind dat hij 120 uur per week werkt, vereist hij dat 'zijn werknemers' dat ook doen.
https://www.msnbc.com/opi(...)vity-trap-rcna191270
9,9,6
dat moet ie zijn robots maar aan het werk zetten
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216592981
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 10:03 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
topambtenaren die zijn niet overtollig , die lopen in de weg , of zijn van een andere partij
maar het is in de USA gebruikelijk dat de topambtenaren bij een regeringswissel ook oprotten
Net beweerde je nog dat dat niet mogelijk was, omdat die topambtenaren met overheidsgeld dure advocaten inhuren om zich daartegen te verzetten.
  zaterdag 8 februari 2025 @ 10:16:18 #231
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216592993
quote:
1s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 10:14 schreef Wantie het volgende:

[..]
Net beweerde je nog dat dat niet mogelijk was, omdat die topambtenaren met overheidsgeld dure advocaten inhuren om zich daartegen te verzetten.
dat kan
maar dat zal weinig nut hebben
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216593000
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 10:04 schreef spectrumanalyser het volgende:

[..]
Als je van personeel vereist dat ze 120 uur per week werken, dan is dat is gelijk aan wegsturen.
Het is onmenselijk om 120 uur per week te werken.
Of 80 uur onbetaald werk. .Stretchers naast de werkplekken, zodat werknemers niet naar buiten hoeven...
pi_216593004
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 10:16 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
dat kan
maar dat zal weinig nut hebben
Net beweerde je anders.
Je schiet alle kanten op.
pi_216593005
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 10:11 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
9,9,6
dat moet ie zijn robots maar aan het werk zetten
Ja. En als je niet 120 uur wilt komen werken dan mag je naar huis en krijg je tot September uitbetaald.
Aardig toch? Daarna heb je als werknemer geen baan meer. Ookal heb je tig jaar daar gewerkt.
Wat is het toch een aardige man die Elon Musk.
Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
  zaterdag 8 februari 2025 @ 10:20:24 #235
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216593020
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 10:17 schreef spectrumanalyser het volgende:

[..]
Ja. En als je niet 120 uur wilt komen werken dan mag je naar huis en krijg je tot September uitbetaald.
Aardig toch? Daarna heb je als werknemer geen baan meer. Ookal heb je tig jaar daar gewerkt.
Wat is het toch een aardige man die Elon Musk.
nou ik geloof dat ze wel een flink betaling meekrijgen , overtollige ambtenaren worden op nonactief gesteld dacht ik

maar hij heeft er wel 3 miljoen vijanden bij gekregen
Dat zullen wel de types zijn die niet herplaatsbaar zijn en nu al weten dat het einde verhaal zal zijn als het hele gebouw gesloten gaat worden

Eeen efficciente overheid die hoeft niet groot te zijn op de politie, de zorg en de brandweer na

quote:
Een andere interventie die teruggevoerd kan worden op Musk en DOGE is het ontslagvergoedingsprogramma voor ongeveer twee miljoen federale werknemers: degenen die vrijwillig de dienst verlaten, krijgen een behoorlijke afscheidsvergoeding, zo staat in een e-mail.
De rechter heeft de deadline van 6 februari inmiddels opgeschort , maar dit was geen beslissing over de rechtmatigheid van deze actie.

Volgens het Witte Huis hebben tot nu toe ongeveer 40.000 werknemers het aanbod geaccepteerd.

De methode van de Amerikaanse overheid doet denken aan Musk, die - toen hij het Twitter-platform (nu X) overnam - duizenden werknemers ontsloeg met één enkele e-mail .

Trump heeft ook aangekondigd dat hij alle beslissingen over het aannemen van personeel onder Joe Bidens vorige regering zal herzien, met name de beslissingen die zijn genomen op basis van DEI-richtlijnen.

Volgens het Wall Street Journal zullen naar verwachting ook duizenden werknemers van het ministerie van Volksgezondheid en Sociale Zaken, waaronder de Food and Drug Administration (FDA) en de CDC, worden ontslagen.
ze zijn pislink die ambtenaren

nu gaat het ministerie van onderwijs eraan, op een universiteit leer je niks zegt musk
quote:
Elon Musk says Department of Education no longer 'exists'
ha ha ha ha
Bekijk deze YouTube-video

[ Bericht 5% gewijzigd door michaelmoore op 08-02-2025 10:50:33 ]
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
  zaterdag 8 februari 2025 @ 11:20:30 #236
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216593568
Als musk in nederland zou werken dan zou ie volgende week de NPO, Staatsbosbeheer, alle universiteiten behalve Wageningen, Eindhoven en Twente

[ Bericht 15% gewijzigd door michaelmoore op 08-02-2025 11:49:22 ]
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
  zaterdag 8 februari 2025 @ 12:10:45 #237
66444 Lord_Vetinari
Si non confectus non reficiat
pi_216594191
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 11:20 schreef michaelmoore het volgende:
Als musk in nederland zou werken dan zou ie volgende week de NPO, Staatsbosbeheer, alle universiteiten behalve Wageningen, Eindhoven en Twente

You say that like it's a good thing. :G
De pessimist ziet het duister in de tunnel
De optimist ziet het licht aan het eind van de tunnel
De realist ziet de trein komen
De machinist ziet drie idioten in het spoor staan....
  zaterdag 8 februari 2025 @ 12:19:47 #238
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216594293
quote:
18s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 12:10 schreef Lord_Vetinari het volgende:

[..]
You say that like it's a good thing. :G
Ja Technische universiteiten heb je nodig he
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216594300
quote:
18s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 12:10 schreef Lord_Vetinari het volgende:

[..]
You say that like it's a good thing. :G
Hij heeft 35 jaar woede richting de overheid in zich.
Dat komt er nu uit.

Soort midlifecrisis.
35 jaar van je leven verspild.
pi_216594311
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 12:19 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
Ja Technische universiteiten heb je nodig he
Waarvoor?
  zaterdag 8 februari 2025 @ 12:26:16 #241
66444 Lord_Vetinari
Si non confectus non reficiat
pi_216594382
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 12:19 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
Ja Technische universiteiten heb je nodig he
Dat was niet echt mijn referentiepunt.
De pessimist ziet het duister in de tunnel
De optimist ziet het licht aan het eind van de tunnel
De realist ziet de trein komen
De machinist ziet drie idioten in het spoor staan....
pi_216594450
Mensen die denken dat AI iets zinnigs gaat toevoegen in deze situatie :')

Musk heeft alle data binnengeharkt en dat was het hele doel.
pi_216594508
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 12:19 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
Ja Technische universiteiten heb je nodig he
Daar heb je toch AI voor?

(Maar wel opgelucht dat mijn oude uni in je rijtje staat :7 )
  zaterdag 8 februari 2025 @ 12:45:03 #244
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216594593
quote:
1s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 12:20 schreef Wantie het volgende:

[..]
Waarvoor?
voor onderzoek en technisch mensen opleiden
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
  zaterdag 8 februari 2025 @ 12:47:22 #245
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216594620
quote:
1s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 23:39 schreef Wantie het volgende:

[..]
Je bent aardig vergiftigd door 35 jaar ambtenaar zijn.

Wellicht had je daar eerder mee moeten stoppen.
Nu reageer je dat af op Amerikaanse federale ambtenaren...
inn nederland wordt de overheid ook steeds vetter en groter en steeds meer vergunningen en regels
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216594650
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 12:47 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
inn nederland wordt de overheid ook steeds vetter en groter en steeds meer vergunningen en regels
Yep, van mij mogen een Trump en Musk hier er ook wel een bezem doorheen halen.
Maar dat gaat niet zo makkelijk met ons politieke stelsel.
Dus wij zitten nog even vast aan die corrupte bende.
Maar gerechtigheid heeft geduld.

[ Bericht 1% gewijzigd door Candymannetje op 08-02-2025 13:01:05 ]
  zaterdag 8 februari 2025 @ 12:52:15 #247
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216594667
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 12:50 schreef Candymannetje het volgende:

[..]
Yep, van mij mogen een Trump en Musk hier er ook wel een bezem doorheen halen.
Maar dat gaat niet zo makkelijk met onze manier van politiek bedrijven.
Dus wij zitten nog even vast aan die corrupte bende.
Maar gerechtigheid heeft geduld.
daar ben ik bang voor ja, steeds meer vergunningen , die niet af komen

Steeds meer ambtenaren die steeds langer met elkaar gaan polderen , over wolven en vleermuizen en konijnen en stikstof en vliegvelden bouwen die niet opengaan

Met meer ambtenaren van Groen Links die alleen voor zichzelf en hun kinderen hele mooie vrijstaande woningen bouwen, en het gewone pvda volk verbieden om in de stad te komen met de werkbus

[ Bericht 4% gewijzigd door michaelmoore op 08-02-2025 12:57:59 ]
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216594775
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 12:47 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
inn nederland wordt de overheid ook steeds vetter en groter en steeds meer vergunningen en regels
Opgelegd door Den Haag.
Laten ze daar dan in snijden.

Kijk, ik ontken niet dat de overheid niet slanker en efficiënter kan.
Bijvoorbeeld betere automatisering en vereenvoudiging van wet en regelgeving zou al een flink stuk schelen.

Verder investeren in de productiviteit van de medewerkers, onnodige tussenlagen in de hiërarchie verwijderen.


Wat je nu ziet in de VS is dat Musk en zijn onbetaalde studenten toegang krijgen tot zeer gevoelige informatie. En daar ook meteen op zijn gedoken, om op tijd alles binnen te halen, voordat die autorisatie weer is afgenomen.
Musk pakt vervolgens departementen aan waar hij zelf als zakenman last van heeft.
En hele departementen worden simpelweg gesloten.
Dat geeft natuurlijk veel onrust en maakt dat iedereen een hekel aan hem gaat krijgen.
Dat zorgt uiteindelijk voor een leegloop 5 capabele mensen, waardoor je blijft opgescheept met volk dat niet efficiënt werkt en met dure afvloei regelingen moet verdwijnen.
Waarna er veel geld verloren gaat aan het herwinnen van de verloren expertise.

En dat alles onder het mom van transparantie.
Terwijl DOGE alles bij elkaar liegt.
En die leugens door Trump worden opgeblazen.
pi_216594779
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 12:52 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
daar ben ik bang voor ja, steeds meer vergunningen , die niet af komen

Steeds meer ambtenaren die steeds langer met elkaar gaan polderen , over wolven en vleermuizen en konijnen en stikstof en vliegvelden bouwen die niet opengaan

Met meer ambtenaren van Groen Links die alleen voor zichzelf en hun kinderen hele mooie vrijstaande woningen bouwen, en het gewone pvda volk verbieden om in de stad te komen met de werkbus
Je krijgt steeds meer politici die zich verheven voelen boven het volk maar van toeten noch blazen weten.
Dat gaat een keer fout, en de scheuren beginnen al duidelijk te ontstaan.
En dan gaan ze ongetwijfeld iemand vinden om de schuld geven terwijl het gewoon een gevalletje is van pure arrogantie en volledige incompetentie.
pi_216594790
quote:
1s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 12:50 schreef Candymannetje het volgende:

[..]
Yep, van mij mogen een Trump en Musk hier er ook wel een bezem doorheen halen.
Maar dat gaat niet zo makkelijk met ons politieke stelsel.
Dus wij zitten nog even vast aan die corrupte bende.
Maar gerechtigheid heeft geduld.
Musk die iedereen verwijdert die zijn bedrijven op de korrel neemt.
Dat is pas corruptie.
pi_216594798
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 13:06 schreef Candymannetje het volgende:

[..]
Je krijgt steeds meer politici die zich verheven voelen boven het volk maar van toeten noch blazen weten.
Dat gaat een keer fout, en de scheuren beginnen al duidelijk te ontstaan.
En dan gaan ze ongetwijfeld iemand vinden om de schuld geven terwijl het gewoon een gevalletje is van pure arrogantie en volledige incompetentie.
Politici zeg je.
Die van toeten noch blazen weten
Zoals in het nieuwe kabinet van Trump.
Die vervolgens geen ervaren ambtenaren apparaat hebben die ze terzijde staan.
  zaterdag 8 februari 2025 @ 13:09:02 #252
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216594808
quote:
1s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 13:05 schreef Wantie het volgende:

[..]
Opgelegd door Den Haag.
Laten ze daar dan in snijden.

Kijk, ik ontken niet dat de overheid niet slanker en efficiënter kan.
Bijvoorbeeld betere automatisering en vereenvoudiging van wet en regelgeving zou al een flink stuk schelen.

Verder investeren in de productiviteit van de medewerkers, onnodige tussenlagen in de hiërarchie verwijderen.

Wat je nu ziet in de VS is dat Musk en zijn onbetaalde studenten toegang krijgen tot zeer gevoelige informatie. En daar ook meteen op zijn gedoken, om op tijd alles binnen te halen, voordat die autorisatie weer is afgenomen.
Musk pakt vervolgens departementen aan waar hij zelf als zakenman last van heeft.
En hele departementen worden simpelweg gesloten.
Dat geeft natuurlijk veel onrust en maakt dat iedereen een hekel aan hem gaat krijgen.
Dat zorgt uiteindelijk voor een leegloop 5 capabele mensen, waardoor je blijft opgescheept met volk dat niet efficiënt werkt en met dure afvloei regelingen moet verdwijnen.
Waarna er veel geld verloren gaat aan het herwinnen van de verloren expertise.

En dat alles onder het mom van transparantie.
Terwijl DOGE alles bij elkaar liegt.
En die leugens door Trump worden opgeblazen.
kijk je begint het licht zien

opheffen die belastingdienst
alleen nog BTW heffen de rest kan weg
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216594812
quote:
1s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 13:07 schreef Wantie het volgende:

[..]
Musk die iedereen verwijdert die zijn bedrijven op de korrel neemt.
Dat is pas corruptie.
Allemaal bladiebla
pi_216594817
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 13:06 schreef Candymannetje het volgende:
Je krijgt steeds meer politici die zich verheven voelen boven het volk maar van toeten noch blazen weten.
Zoals Trump en zijn cronies dus.
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
pi_216594818
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 13:09 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
kijk je begint het licht zien

opheffen die belastingdienst
alleen nog BTW heffen de rest kan weg
En dan 200% btw of zo?
  zaterdag 8 februari 2025 @ 13:10:04 #256
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216594823
quote:
1s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 13:07 schreef Wantie het volgende:

[..]
Musk die iedereen verwijdert die zijn bedrijven op de korrel neemt.
Dat is pas corruptie.
ja hij wil 4 raketten per week doen , en niet voor iedere raket een vergunning aan vragen
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216594824
quote:
1s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 13:09 schreef StateOfMind het volgende:

[..]
Zoals Trump en zijn cronies dus.
Oh, the irony...
pi_216594833
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 13:10 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
ja hij wil 4 raketten per week doen , en niet voor iedere raket een vergunning aan vragen
4 raketten per week opblazen...

Dat vind jij normaal.
Dat kan zonder regelgeving..

En daarvoor mag hij eigenhandig de overheid slopen.
  zaterdag 8 februari 2025 @ 13:11:13 #259
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216594838
quote:
1s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 13:08 schreef Wantie het volgende:

[..]
Politici zeg je.
Die van toeten noch blazen weten
Zoals in het nieuwe kabinet van Trump.
Die vervolgens geen ervaren ambtenaren apparaat hebben die ze terzijde staan.

zijn het niet vooral dezelfden die 8 jaar gelden ook minister werden in de Trump admin ??
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
  zaterdag 8 februari 2025 @ 13:11:49 #260
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216594843
quote:
1s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 13:09 schreef Wantie het volgende:

[..]
En dan 200% btw of zo?
20% BTW is zat

en de pensioenfondsen opheffen en iedereen die krijgt zijn spaargeld terug en mag er netto iets leuks mee doen of bruto bij een pensioenrekening bij de giro invaren
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216594847
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 13:11 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
zijn het niet vooral dezelfden die 8 jaar gelden ook minister werden in de Trump admin ??
Ik zou zeggen, vergelijk de lijstjes eens.
  zaterdag 8 februari 2025 @ 13:12:34 #262
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216594853
quote:
1s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 13:10 schreef Wantie het volgende:

[..]
4 raketten per week opblazen...

Dat vind jij normaal.
Dat kan zonder regelgeving..

En daarvoor mag hij eigenhandig de overheid slopen.

ze doen nu ook al 2 raketten per week he
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216594856
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 13:11 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
20% BTW is zat

en de pensioenfondsen opheffen
Jij levert je pensioen in begrijp ik?
pi_216594864
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 13:12 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
ze doen nu ook al 2 raketten per week he
Zo weinig?

Nee, dan begrijp ik wel waarom de FAA kapot moet
Hoe durven ze.
  zaterdag 8 februari 2025 @ 13:15:04 #265
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216594879
quote:
1s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 13:12 schreef Wantie het volgende:

[..]
Jij levert je pensioen in begrijp ik?
ik zou het zelf invaren bij de Giro , ik kan ook goed varen he

https://www.degiro.nl/pensioenrekening
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
  zaterdag 8 februari 2025 @ 13:16:45 #266
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216594892
quote:
1s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 13:13 schreef Wantie het volgende:

[..]
Zo weinig?

Nee, dan begrijp ik wel waarom de FAA kapot moet
Hoe durven ze.
3 per week
quote:
How many rockets has SpaceX launched in 2025?
So far, SpaceX has launched 12 rocket in 2025: 11 Falcon 9, zero Falcon Heavies, and one Starships.27 jan 2025
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216595046
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 13:16 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
3 per week
[..]

En wat is dan het probleem precies?
pi_216595089
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 13:15 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
ik zou het zelf invaren bij de Giro , ik kan ook goed varen he

https://www.degiro.nl/pensioenrekening
Maar zo werkt het niet hè.
Musk snijdt weg zonder dat er iets in de plaats komt.
Dat geld is weg.
  zaterdag 8 februari 2025 @ 13:41:15 #269
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216595123
quote:
1s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 13:33 schreef Wantie het volgende:

[..]
En wat is dan het probleem precies?
Dat de vergunningen zo slecht afkomen omdat de FAA een ambtelijk machtspelletje speelt ,
vergunningen , vergunningen , vergunningen
quote:
FAA is over! SpaceX's Gwynne Shotwell exposed FAA about SpaceX launch license!
quote:
Elon Musk calls on FAA chief to resign after telling lies, according to SpaceX
quote:
Finally! US Congress, NASA are FORCING FAA to Approve Starship Launch..
.
Bekijk deze YouTube-video

[ Bericht 6% gewijzigd door michaelmoore op 08-02-2025 13:53:49 ]
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
  zaterdag 8 februari 2025 @ 13:41:47 #270
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216595129
quote:
1s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 13:38 schreef Wantie het volgende:

[..]
Maar zo werkt het niet hè.
Musk snijdt weg zonder dat er iets in de plaats komt.
Dat geld is weg.
niet fantaseren he, eigendom is eigendom , blijft eigendom

als je gaat scheiden dan moet je delen omdat de uitkering jouw eigendom is

heft men je pensioenfonds op dan moet je zelf maar een ander pensioenadres vinden
ING , ABN of de Giro
of afrekenen maar dat is niet voordelig ineens afrekenen dan raak jij je huurtoeslag kwijt
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216595255
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 13:41 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
niet fantaseren he, eigendom is eigendom , blijft eigendom

als je gaat scheiden dan moet je delen omdat de uitkering jouw eigendom is

heft men je pensioenfonds op dan moet je zelf maar een ander pensioenadres vinden
ING , ABN of de Giro
of afrekenen maar dat is niet voordelig ineens afrekenen dan raak jij je huurtoeslag kwijt
Het is geen eigendom, maar een vordering.
pi_216595266
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 13:41 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
Dat de vergunningen zo slecht afkomen omdat de FAA een ambtelijk machtspelletje speelt ,
vergunningen , vergunningen , vergunningen
[..]
[..]
[..]
.
Bekijk deze YouTube-video
De FAA volgt gewoon de wet- en regelgeving.
Dan moet die worden aangepast.

Verder geef je zelf aan dat er 3 x per week een raket de lucht in gaat.

Van Starship is eentje ontploft, geen wonder dat de FAA niet zomaar opnieuw een vergunning geeft.
  zaterdag 8 februari 2025 @ 14:06:02 #273
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216595302
quote:
1s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 13:58 schreef Wantie het volgende:

[..]
Het is geen eigendom, maar een vordering.
een vordering ??

je werkgever draagt 27% premie af over je pensioengevend loon zodra het loon bruto beschikbaar komt

daarmee stijgt je pensioenaanspraak , het woord vordering komt in dit verhaal niet voor
jij draagt maandelijks ingeval van een modaal loon 600 euro bruto af aan een pensioenrekening
bij de Giro of ING of ABP of ingeval van ZZP , of bij geen CAO niets,
dan mag je het zelf ergens in doen , netto of bruto

pensioengevendloon minus AOW franchise x 27%

Een musk die zou in nederland de pensioenfondsen asap afschaffen

[ Bericht 4% gewijzigd door michaelmoore op 08-02-2025 14:23:39 ]
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
  zaterdag 8 februari 2025 @ 14:06:31 #274
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216595307
quote:
1s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 14:00 schreef Wantie het volgende:

[..]
De FAA volgt gewoon de wet- en regelgeving.
Dan moet die worden aangepast.

Verder geef je zelf aan dat er 3 x per week een raket de lucht in gaat.

Van Starship is eentje ontploft, geen wonder dat de FAA niet zomaar opnieuw een vergunning geeft.
FAA die gaat opgeheven worden of er komt een Trump man als baas

quote:
LIVE | 'Fire Elon Musk' Progressive House Democrats Call For Elon Musk To Be Fired | Trump |
N18G
quote:
Democrats demand Trump fire "narcissistic billionaire" Elon Musk
quote:
Elon Musk's 'illegal power grab' of the U.S. government must be stopped: Progressives demand firing
ha ha ha wat een circus he
alle ambtenaren gaan tegelijk in de aanval

[ Bericht 5% gewijzigd door michaelmoore op 08-02-2025 14:44:58 ]
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216595698
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 14:06 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
een vordering ??

je werkgever draagt 27% premie af over je pensioengevend loon zodra het loon bruto beschikbaar komt

daarmee stijgt je pensioenaanspraak , het woord vordering komt in dit verhaal niet voor
jij draagt maandelijks ingeval van een modaal loon 600 euro bruto af aan een pensioenrekening
bij de Giro of ING of ABP of ingeval van ZZP , of bij geen CAO niets,
dan mag je het zelf ergens in doen , netto of bruto

pensioengevendloon minus AOW franchise x 27%

Een musk die zou in nederland de pensioenfondsen asap afschaffen
Simpel uitgelegd:

Als jij een euro op je bankrekening zet, dan is die euro niet jouw bezit.
Je hebt dan een vordering op de bank van euro.
  zaterdag 8 februari 2025 @ 14:45:35 #276
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216595709
quote:
1s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 14:44 schreef Wantie het volgende:

[..]
Simpel uitgelegd:

Als jij een euro op je bankrekening zet, dan is die euro niet jouw bezit.

o, dat wist ik niet
is dat sinds kort?

I sdat ook zo met je aandelen bij de Giro??
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216595726
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 14:06 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
FAA die gaat opgeheven worden of er komt een Trump man als baas
[..]
[..]
ha ha ha wat een circus he
alle ambtenaren gaan tegelijk in de aanval
Jij had natuurlijk gewoon meteen je pasje ingeleverd.
Daarom ben je ook 35 jaar ambtenaar geweest...

Anyway, Trump is maar 4 jaar president.
Daarna komt er wel weer een andere FAA directeur.

En wat je nu weg snijdt bij de overheid groeit ergens anders wel weer aan.
pi_216595730
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 14:45 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
o, dat wist ik niet
is dat sinds kort?
Nee, sinds het begin van het bankwezen.
  zaterdag 8 februari 2025 @ 14:49:18 #279
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216595746
quote:
1s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 14:47 schreef Wantie het volgende:

[..]


Daarna komt er wel weer een andere FAA directeur.

ik denk dat er een SpaceX gezinde directie komt , FAA moet wel blijven voor toezicht op vliegverkeer
https://www.faa.gov/about/mission/activities

[ Bericht 7% gewijzigd door michaelmoore op 08-02-2025 14:55:00 ]
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216595872
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 14:49 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
ik denk dat er een SpaceX gezinde directie komt , FAA moet wel blijven voor toezicht op vliegverkeer
https://www.faa.gov/about/mission/activities
En dat vind je gezond?

Een overheidsorgaan gespitst op 1 bedrijf?

En toezicht op vliegverkeer is ook al aangepakt.
pi_216597542
Het ontbreekt ze niet aan daadkracht.
En je kan ze ook niet echt beschuldigen van domheid aangezien ze een flink vermogen hebben opgebouwd.
Ik ben benieuwd wat ze er van gaan maken en of het een voorbeeld is voor de EU.
pi_216597714
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 18:21 schreef Candymannetje het volgende:
Het ontbreekt ze niet aan daadkracht.
En je kan ze ook niet echt beschuldigen van domheid aangezien ze een flink vermogen hebben opgebouwd.
Ik ben benieuwd wat ze er van gaan maken en of het een voorbeeld is voor de EU.
De EU heeft geen federale overheid.

En tot nu toe zie je in de VS dat er vooral gelogen wordt en departementen ontmanteld worden waar de oligarchen last van hebben.
Dat lijkt me niet bepaald een voorbeeld om hier toe te passen.

China smult inmiddels en zal dit gaan gebruiken om hun internationale positie verder te verstevigen.
pi_216597938
quote:
1s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 18:34 schreef Wantie het volgende:

[..]
De EU heeft geen federale overheid.

En tot nu toe zie je in de VS dat er vooral gelogen wordt en departementen ontmanteld worden waar de oligarchen last van hebben.
Dat lijkt me niet bepaald een voorbeeld om hier toe te passen.

China smult inmiddels en zal dit gaan gebruiken om hun internationale positie verder te verstevigen.
Ik denk dat het wel positief gaat uitpakken.
Persoonlijk heb ik liever creatieve ondernemers in de regering dan van die corrupte zakkenvullers die zich politici noemen.
pi_216597970
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 18:49 schreef Candymannetje het volgende:

[..]
Ik denk dat het wel positief gaat uitpakken.
Persoonlijk heb ik liever creatieve ondernemers in de regering dan van die corrupte zakkenvullers die zich politici noemen.
Ik denk dat die tech-jongens onderschatten hoe ingewikkeld de werking van een Staat is. Dat is ontelbare keren groter dan de grootste multinationals.
pi_216598004
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 18:51 schreef Confetti het volgende:

[..]
Ik denk dat die tech-jongens onderschatten hoe ingewikkeld de werking van een Staat is. Dat is ontelbare keren groter dan de grootste multinationals.
We gaan het zien, voorlopig zijn ze behoorlijk de vuile was aan het buiten hangen.
En als je ziet hoeveel doden dat gekost heeft.
Dan geef ik graag Trump en Musk de kans om het beter te doen.
pi_216598166
Ik hoop van harte dat Musk faalt.
pi_216598208
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 18:49 schreef Candymannetje het volgende:

[..]
Ik denk dat het wel positief gaat uitpakken.
Persoonlijk heb ik liever creatieve ondernemers in de regering dan van die corrupte zakkenvullers die zich politici noemen.
Welke creatieve ondernemers zitten er in het kabinet van Trump?
pi_216598255
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 18:55 schreef Candymannetje het volgende:

[..]
We gaan het zien, voorlopig zijn ze behoorlijk de vuile was aan het buiten hangen.
En als je ziet hoeveel doden dat gekost heeft.
Dan geef ik graag Trump en Musk de kans om het beter te doen.
Hoeveel doden heeft wat gekost?

En hoeveel doden gaat het stopzetten van de ontwikkelingshulp kosten?
Geen geld meer voor schoon drinkwater in Gaza, geen geld meer voor het bestrijden van HIV, geen geld meer voor maaltijden voor schoolkinderen in arme Amerikaanse wijken, geen voedselprogramma's meer etc.

Maar wel miljarden uitgeven aan een kansloze missie naar Mars...
  zaterdag 8 februari 2025 @ 19:13:09 #289
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216598285
quote:
1s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 19:07 schreef Wantie het volgende:

[..]
Welke creatieve ondernemers zitten er in het kabinet van Trump?
Musk

ik denk dat Musk snelle treinen gaat initieren, dat zal tijd worden in de USA ipv die honderden vliegtuigen die heen en weer vliegen tussen LA en NY en DC

quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 19:05 schreef Questular het volgende:
Ik hoop van harte dat Musk faalt.
waarom ? Wat heeft dat voor nut??
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
  zaterdag 8 februari 2025 @ 19:14:59 #290
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216598313
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 18:51 schreef Confetti het volgende:

[..]
Ik denk dat die tech-jongens onderschatten hoe ingewikkeld de werking van een Staat is. Dat is ontelbare keren groter dan de grootste multinationals.
ja dat denk jij
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216598314
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 18:21 schreef Candymannetje het volgende:
Het ontbreekt ze niet aan daadkracht.
En je kan ze ook niet echt beschuldigen van domheid aangezien ze een flink vermogen hebben opgebouwd.
Ik ben benieuwd wat ze er van gaan maken en of het een voorbeeld is voor de EU.
Er komen vooral ander aspecten bijkijken om zo'n vermogen op te bouwen, 1 daarvan is alle moraliteit uit het raam te gooien, medewerkers enkel als nummertjes te zien en medogenloos besluiten te nemen. Dat zie je nu ook terug in de aanpak, terwijl Trump zich verkoopt als een (miljardars :') ) man van 't volk.
pi_216598337
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 19:13 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
Musk

ik denk dat Musk snelle treinen gaat initieren, dat zal tijd worden in de USA ipv die honderden vliegtuigen die heen en weer vliegen tussen LA en NY en DC
[..]
waarom ? Wat heeft dat voor nut??
Omdat ik hem totaal ongeschikt vindt, en het falen van hem zou dat bevestigen . Maar als jij blij bent met hem ook prima.
pi_216598339
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 19:05 schreef Questular het volgende:
Ik hoop van harte dat Musk faalt.
Waarom hoop je dat?
pi_216598353
Trump heeft terecht geconstateerd dat het dak van de VVE zo nu en dan lekt. Nu zijn een paar leipe aannemers de hele buurt aan het slopen en dat vinden de wappies aan de overkant helemaal lachen. Dat lachen vergast ze wel als ze merken dat hun riool het straks ook niet meer doet en hun huis onverkoopbaar is. Maar dat is het ding met domme mensen, die denken dat complexe problemen eenvoudig op te lossen zijn zolang zij er maar geen last van hebben.

Zijn die 24 uur al voorbij trouwens?
pi_216598359
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 19:13 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
Musk
Die zit niet in het kabinet van Trump.

En wie nog meer?


quote:
ik denk dat Musk snelle treinen gaat initieren, dat zal tijd worden in de USA ipv die honderden vliegtuigen die heen en weer vliegen tussen LA en NY en DC
[..]
Nee, dat gaat Musk niet doen.


quote:
waarom ? Wat heeft dat voor nut??
Amerika redden.
pi_216598365
quote:
1s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 19:16 schreef Questular het volgende:

[..]
Omdat ik hem totaal ongeschikt vindt, en het falen van hem zou dat bevestigen . Maar als jij blij bent met hem ook prima.
Dus jij hoopt dat hij faalt zodat jou mening bevestigd wordt?
  zaterdag 8 februari 2025 @ 19:18:05 #297
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216598367
quote:
1s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 19:16 schreef Questular het volgende:

[..]
Omdat ik hem totaal ongeschikt vindt, en het falen van hem zou dat bevestigen . Maar als jij blij bent met hem ook prima.
Musk heeft het niet zo veel op met met falen
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216598377
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 19:18 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
Musk heeft het niet zo veel op met met falen
Nou heb jij even geluk dan.
pi_216598387
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 19:17 schreef Candymannetje het volgende:

[..]
Dus jij hoopt dat hij faalt zodat jou mening bevestigd wordt?
Heel goed.
  zaterdag 8 februari 2025 @ 19:19:55 #300
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216598397
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 19:18 schreef Questular het volgende:

[..]
Nou heb jij even geluk dan.
ik hoop dat het lukt om een kleine slagvaardige efficiente overheid te bouwen, net als een modern bedrijf

dan zal men het hier ook gaan doen
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216598402
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 19:18 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
Musk heeft het niet zo veel op met met falen
Oh, Musk heeft op heel veel gebieden gefaald.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')