Net zoals de Michelle Obama zwangerschap foto is dit inderdaad zoals Koos al zeg een AI plaatje Wantie. Laat je niet gek maken.quote:Op dinsdag 15 september 2026 16:54 schreef Wantie het volgende:
Trending op X: Trump die een innige kus krijgt van zijn persoonlijke assistente![]()
[ x ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Iemand die haat heeft tegen Elon Musk gunt succesvolle Afrikanen het licht niet in de ogen en is een racist bigot.
quote:Op dinsdag 15 september 2026 17:07 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Net zoals de Michelle Obama zwangerschap foto is dit inderdaad zoals Koos al zeg een AI plaatje Wantie. Laat je niet gek maken.
En als het waar zou zijn? geef hem eens ongelijk! ik vind het wel beter dan wat de vorige President deed.Jamaar BidenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die 50k Noord-Koreaanse levens gaan evengoed Oekraïense levens vernietigen. Het is de zoveelste meesterzet van Russische president - phpmystyle
Blijft gewoon een grappige man, prima als iemand hem haat en maakt hem ook niet uit volgens mij. Bulletproof!quote:Op dinsdag 15 september 2026 17:04 schreef Droopie het volgende:
[ x ]
Moest lachen, maar eigenlijk kan dat niet op dit niveau.
Zo zie ik er ook gewoon uit.quote:
Trump liegt continu de boel bij elkaar, en zijn Maga fanclub slikt het als zoete koek en staat erbij te juichen.quote:Op dinsdag 15 september 2026 20:46 schreef Pegos het volgende:
Nu heeft Trump weer de Zwarte Piet van de hoge dieselprijzen naar Oekraïne verwezen in plaats van zijn illegale oorlog tegen Iran.
Maar de feiten zijn dat de dieselprijs pas omhoog ging toen Iran vanwege deze idiote oorlog besloot om deStraat van Hormuz af te sluiten. Dus deze Zwarte Piet is ten onrechte gegeven.
Trump wil asap van die oorlog met Iran af, hoe dan ookquote:Op dinsdag 15 september 2026 21:50 schreef epicbeardman het volgende:
[ x ]
Heilige rook, moet toch altijd wel lachen om Patel zeg, die heeft weer wat clips vandaag.. en die vent maar druk maken over dat de FBI zich bezig gaat houden met de midterm verkiezingen.
Dat is een video van 9 en half uur micheal, wat zijn de conslusiesquote:Op dinsdag 15 september 2026 21:53 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Trump wil asap van die oorlog met Iran af, hoe dan ook
en tevoorschijn komen als winnaar met een tremendous succes, al moet ie de piemel van zelensky daarvoor sabbelen
https://www.youtube.com/live/hLmFrHGP-1c?si=kt_yC9w_JnWEKvAq
Trump is in paniekquote:Op dinsdag 15 september 2026 21:56 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Dat is een video van 9 en half uur micheal, wat zijn de conslusies
Musk is een windvaan.quote:Op woensdag 16 september 2026 18:04 schreef michaelmoore het volgende:
Musk neemt afscheid van de MAGA klerezooi en dat vlak voor de verkiezingen![]()
![]()
Musk For President
Bekijk deze YouTube-video
Dit vond ik wel merkwaardig:quote:Op woensdag 16 september 2026 12:04 schreef Gunner het volgende:
Wat een held is die Patel ook. Even shinen om een senator die vraag te stellen, wat natuurlijk gelijk opgepakt wordt door onze mega MAGA.
Laat hem die vraag aan zijn eigen baas stellen.
quote:De Amerikaanse president Donald Trump wil het Kennedy Center pas renoveren als de rechter toestaat dat zijn naam op de gevel komt te staan.
Het besluit kwam tegelijk met een nieuwe uitspraak die de inscriptie juist verbood.
Het bestuur van het Kennedy Center had een nieuw voorstel gedaan om Trumps naam op de gevel te zetten, nadat de rechter een naamswijziging van het kunstcentrum in Washington vorig jaar al had teruggedraaid.
Trump wilde destijds dat het centrum The Donald J. Trump and The John F. Kennedy Memorial Center for the Performing Arts (in het kort: het Trump-Kennedy Center) zou gaan heten.
Maar de rechter wees dinsdag ook een nieuw voorstel af.
Daarbij zou de naam van Trump op de gevel komen als opdrachtgever van de renovatie.
"Simpel gezegd kunnen de eisers geen gedenktekens voor president Trump of anderen op het Kennedy Center plaatsen zonder instemming van het Congres", oordeelde de rechter.
Dat besluit was tegen het zere been van Trump.
Het bestuur van het Kennedy Center, dat voor een groot deel bestond uit personen die Trump heeft aangesteld, besloot het kunstcentrum dinsdag te sluiten voor renovaties.
Dit krijg je gewoon niet meer verzonnen.quote:Op dinsdag 15 september 2026 17:04 schreef Droopie het volgende:
[ x ]
Moest lachen, maar eigenlijk kan dat niet op dit niveau.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |