abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 26 januari 2025 @ 10:36:43 #1
436847 embedguy
Embedded in your genius dreams
pi_216435130


Crypto?
Bitcoin is het bekendste voorbeeld van cryptocurrency. Bitcoin is bedoeld als peer-to-peer geld, je kan geld (Bitcoin) naar iemand overmaken zonder tussenkomst van een bank. De transactie is pseudoniem en binnen enkele minuten geregeld. Dit gebeurt allemaal door middel van een blockchain. Ook zijn de laatste jaren Layer2 oplossingen populair zoals bijv. Lightning Network. Hiermee kun je instant betalingen doen voor slechts een fractie van de fees die je op de basislaag zou betalen.

Naast Bitcoin zijn er o.a. concurrenten van Bitcoin (bijv. Monero), utility chains (bijv. Ethereum) en memecoins (bijv. Dogecoin). Dit noemen we altcoins, zie bijv. Coingecko voor een impressie. Vele zijn experimenteel en overleven de bearmarkets niet.

Blockchain?
De blockchain kun je zien als een kasboek dat wordt gecontroleerd door iedereen die gebruik maakt hiervan. Je kan in dat kasboek elke transactie zien die ooit heeft plaatsgevonden. De blockchain wordt door heel veel pc's gecontroleerd en is niet achteraf wijzigbaar. Een systeem wat moeilijk te manipuleren is dus. In elk block in de blockchain zitten transacties van coins. Kijk maar eens hier om zelf een kijkje te nemen in zo`n blockchain.

Wie houdt de blockchain bij?
Transacties worden door nodes verzonden naar het netwerk. Een node is een computer die de software van Bitcoin draait. Miners stoppen deze transacties in een blok en als dank krijgen zij hiervoor een beloning. Dit is natuurlijk kort door de bocht; bekijk dit filmpje maar eens voor een uitgebreidere uitleg;

Bekijk deze YouTube-video

Er zijn tegenwoordig twee verschillende technieken die worden gebruikt om de blockchain bij te houden, namelijk; Proof of Work (PoW) en Proof of Stake (PoS). PoW is een vorm van mining, waarbij de rekenkracht van een computer wordt gebruikt ten dienste van de blockchain. De computer lost als het ware mathematische puzzels op en moet intensief werk (de W in PoW) leveren om transacties te controleren en nieuwe blokken te creëren. Deze inspanningen worden beloond in cryptocurrency. PoS is in principe een vorm van virtuele mining. Des te groter het aantal (stake) van een bepaalde cryptocurrency iemand bezit, des te meer transacties er kunnen worden gevalideerd en des te groter de reward voor de persoon in kwestie. Met andere woorden: Des te meer je bezit, des te meer je zult worden beloond.

Bekijk deze YouTube-video

Minen levert dus geld op?
Ja. Maar op kleine schaal is het minen van Bitcoin eigenlijk niet meer rendabel door de kosten van aanschaf van hardware, stroomkosten etc. Dit omdat het minen van Bitcoin ook steeds moeilijker wordt en er veel concurrentie is. Wellicht als Bitcoin in de toekomst nog veel meer waard word dat het weer rendabel wordt. Het minen van sommige altcoins op kleine schaal kan wel rendabel zijn, helemaal met wellicht een prijsstijging in het verschiet.

En wat zijn de verschillen tussen Bitcoin en verschillende altcoins?
Satoshi Nakamoto zocht een vorm van bescherming tegen centrale banken. Vanaf de jaren 70 waren cyberpunks al op zoek naar zoiets. Met Bitcoin is die oplossing er gekomen. Doordat de software open-source is kan het makkelijk gekloond worden. Dit gebeurde in de eerste jaren dan ook. Later begonnen bedrijfen en individuen andere voordelen te zien in blockchain en zijn daar op door gegaan. Sommige zullen je vertellen dat geld (dus Bitcoin) de enige usecase voor blockchain is, andere zullen je vertellen dat het de oplossing voor alles is. Echter het grootste verschil zit hem in decentraliteit. Bitcoin is tot op heden nog de enige decentrale cryptocurrency. Daarom is Bitcoin veilig voor vele attack factors. Dit betekend niet dat het gebruik van Bitcoin zonder risico is! DYOR (Do Your Own Research)!



Oké. Hoe kom ik aan cryptocurrency?
Cryptocurrency kun je kopen via brokers of via een exchange. De laatstgenoemde is eigenlijk een soort AEX maar dan alleen voor cryptocurrency. Kopen via een exchange is meestal goedkoper dan het kopen van een broker. Dit omdat je nu geen tussenpersoon hebt maar rechtstreeks van een andere gebruiker koopt.

En hoe sla ik mijn digitale geld nu veilig op?
In een wallet. En dat kan op verschillende manieren en plekken, elk met zijn eigen voor en nadelen.
Je kan het in je wallet op een exchange bewaren maar de geschiedenis heeft geleerd dat dit niet altijd een goed idee is. Je kan bij je wallet door middel van een private key, alleen hiermee kun je transacties doen. Omdat de exchange jouw private key beheerd kan de eigenaar van die exchange er in theorie dus met al het geld vandoor gaan. Google maar eens op 'mt. Gox' voor een voorbeeld.

Wil je dagelijks handelen met crypto dan is het handiger om je coins op een exchange te laten. Koop je ze voor de lange termijn dan kun je het beter opslaan in een ander soort wallet.

Wallet? Offline wallet? Hardware wallet? Paper wallet? Wat?
Een wallet komt in verschillende vormen. Je kan een walletprogramma voor desbetreffende coin installeren op je pc/laptop/telefoon/tablet en daar je coin in opslaan. Daarnaast zijn er ook hardware wallets te koop zoals de Trezor of de Nano Ledger.

Bewaar je private key (seed) ten allen tijde goed! Dit is je backup om je wallet te restoren. Vul deze ook nergens anders in dan in je wallet. Twijfel je hoe je precies je wallet moet restoren? Stel je vraag in het n00b-topic.

Probeer closed-source wallets te vermijden. Dit zijn Wallets die zijn gemaakt door een partij die niet in eerste instantie bij het team zit dat desbetreffende coin heeft ontwikkeld. Het verleden heeft uitgewezen dat hier nog wel eens misbruikt van is gemaakt.

En wat zorgt er nou voor dat een coin waarde krijgt?
De markt bepaalt de waarde van een coin. Hoe meer mensen er heil in zien, hoe meer het waard wordt.

Maar nu even serieus, ik snap er nog steeds niks van! Hoe kan ik kopen?
Bekijk hier stap voor stap handleidingen: BTC / [N00B] Crypto beginnerstopic #6 Voor al je kleine en grote vragen

Afkortingen en jargon
FOMO - Fear of missing out - Paniekreactie omdat een coin opeens erg veel in waarde stijgt. Paniekaankoop.
FUD - Fear, uncertainty, doubt. Op het moment dat er angst en onzekerheid in de markt zit dan gaan vaak veel mensen hun geld omzetten naar fiat. Dit zorgt voor een dalende trend of crash in de markt.
ICO - Initial Coin Offering. Een nieuwe munt wordt geïntroduceerd. Hier is geld voor nodig. Vroege investeerders kunnen in een ICO investeren in de hoop dat de munt daarna een veelvoud waard wordt.
Fee - Om een transactie te doen moet er fee worden betaald. Dit is een bedrag dat ervoor zorgt dat jouw transactie in behandeling wordt genomen. Sommige exchanges rekenen ook fee om uit te laten betalen.
Hodlen - Je cryptomunten altijd houden (holden).
Holden - Holden is ook traden, alleen zit er meer tijd tussen.

Exchanges;
Kraken - Betrouwbare exchange
Binance - Chinese exchange met een groot aanbod van crypto
Bitvavo - Nederlandse exchange met een ruim aanbod van crypto

Bedrijven waar je crypto kan kopen buiten een exchange om?
Bitonic
BTC Direct
Satos

Bitcoin block explorers
Mempool.space
Blockchain.info

Crypto koersen
Preev simple bitcoin price
CoinGecko - Cryptocurrency Prices and Market Capitalization
Cryptodashboard.io - Lichtgewicht versie van Coinmarketcap met auto refresh
cryptowat.ch - Live koersen van de belangrijkste exchanges
Agrr - Trades en koers van de grootste exchanges.

Gedetailleerde crypto statistieken
fork.lol
coin.dance
Statoshi.info
Cryptocurrency Mining Profitability
BitcoinWisdom.com

Crypto nieuws
Bitcoin Magazine (NL)
Bitcoin.nl (NL)
Bitcoin Magazine
Coindesk
CoinTelegraph
/r/CryptoCurrency
/r/Bitcoin

Informatie
Bitcoinstart (NL)
BTCWiki (NL)
Bitcoin Information & Resources

Podcasts:
Beginnen met Bitcoin (NL)
Satoshi Radio (NL)
Cryptocast (NL)

Boeken:
Ons Geld is Stuk
De Bitcoin Standaard
De Fiat Standaard
Gelaagd geld

Bitcoin en belastingaangifte
Bitcoin als vermogen: box 3
Het bezit van bitcoin en andere crypcurrencies wordt gezien als vermogen. Vermogen moet worden opgegeven in box 3.

De waarde die u opgeeft is de waarde (in euro's) van uw cryptovaluta op 1 januari van het fiscale jaar. Bij uw belastingaangifte over het jaar 2016, geeft u dus aan hoeveel uw cryptocurrencies op 1 januari waard waren. Wij adviseren u om altijd al uw cryptocurrencies op te geven, ook als het om kleine bedragen gaat. Immers kan uw portfolio in een jaar sterk in waarde stijgen, als u het niet eerder heeft opgegeven dan kampt u in de toekomst wellicht met een voor de belastingdienst onverklaarbaar vermogen.

Voor meer informatie kunt u kijken op de website van de Belastingdienst.

DISCLAIMER:
Cryptocurrency is een erg jonge en volatiele markt. Nog meer dan voor elke andere markt geldt hier dat je je goed moet inlezen en investeer enkel geld dat je kan missen. Don't invest recklessly.
Never allow waiting to become a habit.
Live your dreams and take risks.
Life is happening now.
  zondag 26 januari 2025 @ 10:44:05 #2
12902 pmponer
One Punch is enough
pi_216435212
Nou als ik alles doorwerk van de beginpost, dan ben ik al een stuk beter geinformeerd :D

Is er ook een kans dat met de komst van quantum computing dat er weer makkelijker coins gemined kunnen worden? Waardoor de koers (denk ik) weer gaat dalen? Is er in principe van elke coin een max of in theorie onbeperkt?
Drop you like an ill, bad habit
pi_216435321
quote:
0s.gif Op zondag 26 januari 2025 10:16 schreef pmponer het volgende:
@:claudi_x ik zie het ook niet als financieel advies, meer een gesprekje tussen ervaren mensen en een N00B. Wat je met die info doet, en keuzes die je op een financiele markt maakt zijn natuurlijk voor jezelf. Zoals ik al zei niemand heeft een glazen bol.

Waarom voor Eth een minder positief beeld, en Solana juist positief. Is dat ervaring of ook gebasseerd op kennis die je hebt?

Voor mij is het echt, ik snap niet waarom de ene coin wel en de andere niet?
En dat is nog los van de pump en dump, shitcoin rommel
Een uitstekende richtlijn lijkt me dat als jij de usecase niet begrijpt, je niet in een coin investeert.

Een belangrijk verschil tussen Bitcoin en Ethereum is proof of work vs. proof of stake, twee verschillende methoden om transacties te verifiëren. Voor proof of work is veel energie nodig. Lange tijd is het sentiment rondom Bitcoin in dat opzicht negatief geweest: het zou te energieverslindend zijn. Hoewel het grote publiek nog steeds denkt dat dat het geval is, is dat beeld de laatste jaren gekanteld bij mensen die er meer mee bezig zijn. Ik zal je de details besparen, maar Daniel Batten is een interessant figuur om op te zoeken. Hij kan dat goed uitleggen. Voor mij is dit een omslagmoment geweest. Jaren geleden dacht ik dat Ethereum als milieuvriendelijk alternatief groot potentieel had.

Bitcoinmaxi's (mensen die alleen Bitcoin bezitten en al het overige shitcoins vinden) hebben geen goed woord over voor Ethereum. Ik vind Ethereum nog steeds interessant vanwege de smart contracts en DeFi (Decentralized Finance). Bitcoin als digitaal goud is geweldig, maar het potentieel van crypto's is in mijn optiek groter. Probleem is dat het allemaal in de kinderschoenen staat, dat er kinderziektes zijn en je flink geld kunt verliezen.

Al met al zou ik dus zeggen: begin bij Bitcoin en ga vandaaruit andere coins verkennen. Als je X gebruikt, kun je mensen opzoeken die ermee bezig zijn en zo proberen op de hoogte te raken en blijven.

Voor Bitcoin zijn deze drie bronnen aardig om mee te beginnen:
- Een basisboek als "The Bitcoin Standard". Ik vind "The Basics of Bitcoins and Blockchains" goed.
- Alle YouTube-filmpjes van Andreas Antonopoulos.
- Een verzameling aan informatie door Michael Saylor
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_216435451
quote:
0s.gif Op zondag 26 januari 2025 10:44 schreef pmponer het volgende:
Nou als ik alles doorwerk van de beginpost, dan ben ik al een stuk beter geinformeerd :D

Is er ook een kans dat met de komst van quantum computing dat er weer makkelijker coins gemined kunnen worden? Waardoor de koers (denk ik) weer gaat dalen? Is er in principe van elke coin een max of in theorie onbeperkt?
Dit is een aardige bron: What Google’s Quantum Computer Breakthrough Means For Bitcoin. De hash rate is een van die aspecten die belangrijk is om te begrijpen:



Dit filmpje geeft geen antwoord op deze vraag, maar ik verwees er eerder naar:

Bekijk deze YouTube-video

En dit is zijdelings gerelateerd, maar moet je hebben gezien:

Bekijk deze YouTube-video
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_216435579
quote:
1s.gif Op zondag 26 januari 2025 10:34 schreef embedguy het volgende:

[..]
*tot nu toe, en met pieken en dalen

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dit is een terechte opmerking. Probeer je maar eens te bedenken hoe 2018 en 2022 voelden:



Dat gezegd hebbende: er is geen munt of aandeel waar ik meer in geloof dan in Bitcoin.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  zondag 26 januari 2025 @ 11:24:05 #6
12902 pmponer
One Punch is enough
pi_216435686
quote:
0s.gif Op zondag 26 januari 2025 11:15 schreef Claudia_x het volgende:

[..]
Dit is een terechte opmerking. Probeer je maar eens te bedenken hoe 2018 en 2022 voelden:

Eens maar dat is in mijn optiek, toch wel korte termijn om het zo maar te zeggen.
Ik koop liever wat, en dan kijk ik na een jaar of 3 - 5 of misschien wel langer, wel wat het gedaan heeft.
Drop you like an ill, bad habit
pi_216436664
quote:
0s.gif Op zondag 26 januari 2025 10:44 schreef pmponer het volgende:
Nou als ik alles doorwerk van de beginpost, dan ben ik al een stuk beter geinformeerd :D

Is er ook een kans dat met de komst van quantum computing dat er weer makkelijker coins gemined kunnen worden? Waardoor de koers (denk ik) weer gaat dalen? Is er in principe van elke coin een max of in theorie onbeperkt?
Als mijnen makkelijker wordt door snellere mijners, dan worden er meer dan 6 blokken per uur gevonden.
Na 2.016 blokken wordt de moeilijkheidsgraad voor het mijnen dan automatisch verhoogd zodat / totdat het weer op ongeveer 6 blokken per uur uitkomt.

Dus het zal hooguit een tijdelijk effect zijn.
  zondag 26 januari 2025 @ 17:05:41 #8
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_216439533
quote:
0s.gif Op zondag 26 januari 2025 12:48 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
Als mijnen makkelijker wordt door snellere mijners, dan worden er meer dan 6 blokken per uur gevonden.
Na 2.016 blokken wordt de moeilijkheidsgraad voor het mijnen dan automatisch verhoogd zodat / totdat het weer op ongeveer 6 blokken per uur uitkomt.

Dus het zal hooguit een tijdelijk effect zijn.
Het gaat er eerder om dat iemand met een quantum computer in zijn eentje met blokken kan kraken dan de anderen samen. Daarmee verdwijnt het decentrale van het netwerk
The End Times are wild
pi_216439651
quote:
0s.gif Op zondag 26 januari 2025 17:05 schreef LXIV het volgende:

[..]
Het gaat er eerder om dat iemand met een quantum computer in zijn eentje met blokken kan kraken dan de anderen samen. Daarmee verdwijnt het decentrale van het netwerk
Dan gaat de difficulty omhoog en is het effect weer verdwenen.
Ik ben een kl ⭕⭕n van deze user
pi_216439822
quote:
0s.gif Op zondag 26 januari 2025 17:05 schreef LXIV het volgende:

[..]
Het gaat er eerder om dat iemand met een quantum computer in zijn eentje met blokken kan kraken dan de anderen samen. Daarmee verdwijnt het decentrale van het netwerk
Heb je mijn bronnen gelezen/bekeken?
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  zondag 26 januari 2025 @ 17:41:48 #11
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_216439913
quote:
1s.gif Op zondag 26 januari 2025 17:16 schreef recursief het volgende:

[..]
Dan gaat de difficulty omhoog en is het effect weer verdwenen.
Nee, want dat verandert niets aan de overmacht van één specifieke miner met een kwantumcomputer
The End Times are wild
pi_216439961
quote:
0s.gif Op zondag 26 januari 2025 17:41 schreef LXIV het volgende:

[..]
Nee, want dat verandert niets aan de overmacht van één specifieke miner met een kwantumcomputer
Waarom niet?
Ik ben een kl ⭕⭕n van deze user
pi_216440187
quote:
0s.gif Op zondag 26 januari 2025 17:05 schreef LXIV het volgende:

[..]
Het gaat er eerder om dat iemand met een quantum computer in zijn eentje met blokken kan kraken dan de anderen samen. Daarmee verdwijnt het decentrale van het netwerk
Wat is de hashrate van een quantum computer? Hoeveel qubits moet deze hebben om die hashrate te halen?
pi_216440686
Ah right, een 50% attack.
Ik ben een kl ⭕⭕n van deze user
pi_216441215
quote:
1s.gif Op zondag 26 januari 2025 18:50 schreef recursief het volgende:
Ah right, een 50% attack.
Daar heb je wel wat meer voor nodig dan 1 kwantumcomputer.

En als er een partij is met zoveel power, dan liggen staatsgeheimen en alle banken ook open bloot.

Het zijn allemaal theoretische dreigingen voorlopig en als het zover zou komen, kan je bitcoin resistent maken.
  zondag 26 januari 2025 @ 19:48:12 #16
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_216441475
quote:
0s.gif Op zondag 26 januari 2025 18:04 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
Wat is de hashrate van een quantum computer? Hoeveel qubits moet deze hebben om die hashrate te halen?
Zoals ik het begrijp kan een quantum computer meerdere berekeningen in één keer doen, in plaats van sequentieel zoals een traditionele processor of parsley zoals in een videokaart. Hoeveel Q-bits nodig zijn weet ik niet. Juist berekeningen zoals die van bitcoin of die bij cryptografie zijn geschikt om door een quantum computer te laten doen. Stel dat een zeker algoritme als uitkomt ‘26’ moet hebben, dan kun je in 1 keer met alle variabelen dit algoritme doorlopen en zo de juiste key vinden. Die daarna dan gemakkelijk te verifiëren is. Natuurlijk zijn in werkelijkheid die getallen veel groter.
Het gaat er dus niet om hoe groot die hashrate absoluut is, maar als zij gelijk is aan of groter dan de hashrate van de andere miners, dan is er geen decentralisatie meer.
The End Times are wild
  zondag 26 januari 2025 @ 19:51:37 #17
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_216441525
quote:
0s.gif Op zondag 26 januari 2025 19:34 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
Daar heb je wel wat meer voor nodig dan 1 kwantumcomputer.

En als er een partij is met zoveel power, dan liggen staatsgeheimen en alle banken ook open bloot.
quote:
Ja, dan ontstaat de mogelijkheid om heel veel cryptoverkeer te kraken. Ik begreep dat bijvoorbeeld China nu al onderschepte en vercijferde data opslaat om later te kunnen ontcijferen.
Gelukkig biedt de kwantummechanica ook de mogelijkheid om informatie onkraakbaar te versturen
Het zijn allemaal theoretische dreigingen voorlopig en als het zover zou komen, kan je bitcoin resistent maken.
Wie weet.. al ga je over op pos, maakt voor de blockchain niet uit
The End Times are wild
pi_216441783
quote:
0s.gif Op zondag 26 januari 2025 19:51 schreef LXIV het volgende:

[..]
Wie weet.. al ga je over op pos, maakt voor de blockchain niet uit
Ik heb niet over PoS.
pi_216441792
quote:
0s.gif Op zondag 26 januari 2025 19:48 schreef LXIV het volgende:

[..]
Zoals ik het begrijp kan een quantum computer meerdere berekeningen in één keer doen, in plaats van sequentieel zoals een traditionele processor of parsley zoals in een videokaart. Hoeveel Q-bits nodig zijn weet ik niet. Juist berekeningen zoals die van bitcoin of die bij cryptografie zijn geschikt om door een quantum computer te laten doen. Stel dat een zeker algoritme als uitkomt ‘26’ moet hebben, dan kun je in 1 keer met alle variabelen dit algoritme doorlopen en zo de juiste key vinden. Die daarna dan gemakkelijk te verifiëren is. Natuurlijk zijn in werkelijkheid die getallen veel groter.
Het gaat er dus niet om hoe groot die hashrate absoluut is, maar als zij gelijk is aan of groter dan de hashrate van de andere miners, dan is er geen decentralisatie meer.
En wat is de hashrate van een kwantumcomputer?
  zondag 26 januari 2025 @ 22:41:35 #20
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_216444135
quote:
0s.gif Op zondag 26 januari 2025 20:07 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
En wat is de hashrate van een kwantumcomputer?
Dat zal van die computer afhangen..
The End Times are wild
pi_216444284
quote:
0s.gif Op zondag 26 januari 2025 22:41 schreef LXIV het volgende:

[..]
Dat zal van die computer afhangen..
Ik zal het je makkelijk maken: hoeveel qubits moet een kwantumcomputer hebben om 10% van de huidige hashpower van het bitcoin netwerk te hebben?

We zitten nu op een netwerk hashrate van ongeveer 750 ExaHash / second.
  Moderator maandag 27 januari 2025 @ 02:19:58 #22
236264 crew  capricia
pi_216445539
Hard naar beneden.
Niet alleen BTC, maar ook de NASDAQ futures.
Deepseek?
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
pi_216446333
quote:
1s.gif Op maandag 27 januari 2025 02:19 schreef capricia het volgende:
Hard naar beneden.
Niet alleen BTC, maar ook de NASDAQ futures.
Deepseek?
Mooi moment om bij te kopen ;)
pi_216446364
quote:
1s.gif Op maandag 27 januari 2025 02:19 schreef capricia het volgende:
Hard naar beneden.
Niet alleen BTC, maar ook de NASDAQ futures.
Deepseek?
:')
  Moderator / Redactie Sport maandag 27 januari 2025 @ 08:36:31 #25
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_216446538
Bekijk deze YouTube-video

Ik had XRP ook niet moeten doen. Allemaal de schuld van ETH.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator maandag 27 januari 2025 @ 08:55:17 #26
42184 crew  DaMart
pi_216446664
quote:
1s.gif Op maandag 27 januari 2025 02:19 schreef capricia het volgende:
Hard naar beneden.
Niet alleen BTC, maar ook de NASDAQ futures.
Deepseek?
Dat is een van de meest gegeven verklaringen die ik op Facebook las, maar ook dat schommelingen op de financiële markten samenhangen met het beleid van Trump.

Maar goed, het biedt op meerdere vlakken aankoopmogelijkheden.
  Moderator maandag 27 januari 2025 @ 08:57:53 #27
42184 crew  DaMart
pi_216446685
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2025 08:36 schreef Nattekat het volgende:
Bekijk deze YouTube-video

Ik had XRP ook niet moeten doen. Allemaal de schuld van ETH.
Na al die jaren dat je met crypto bezig bent, verbazen deze dips je toch niet meer?
pi_216446738
Deze dips zullen te maken hebben met financieel nieuws die deze week uit de VS zal komen

Er zullen allerlei jaar cijfertjes naar buiten komen van de grote companies

verwachting is dat geldkoersen wat zullen gaan schommelingen door wat resultaten, dus ook crypto en de dollar

En de FED zal ook weer zijn muil opentrekken
"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018
pi_216446845
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2025 09:07 schreef klaasweetalles het volgende:
Deze dips zullen te maken hebben met financieel nieuws die deze week uit de VS zal komen

Er zullen allerlei jaar cijfertjes naar buiten komen van de grote companies

verwachting is dat geldkoersen wat zullen gaan schommelingen door wat resultaten, dus ook crypto en de dollar

En de FED zal ook weer zijn muil opentrekken
Wat staat hier eigenlijk?
Ik ben een kl ⭕⭕n van deze user
  Moderator / Redactie Sport maandag 27 januari 2025 @ 10:04:11 #30
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_216447183
quote:
12s.gif Op maandag 27 januari 2025 08:57 schreef DaMart het volgende:

[..]
Na al die jaren dat je met crypto bezig bent, verbazen deze dips je toch niet meer?
Nee, maar ik zie XRP/ETH ook kelderen, wat impliceert dat ik weer een kuttrade heb gedaan :P
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_216447213
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2025 09:07 schreef klaasweetalles het volgende:
Deze dips zullen te maken hebben met financieel nieuws die deze week uit de VS zal komen

Er zullen allerlei jaar cijfertjes naar buiten komen van de grote companies

verwachting is dat geldkoersen wat zullen gaan schommelingen door wat resultaten, dus ook crypto en de dollar

En de FED zal ook weer zijn muil opentrekken
quote:
Chinese AI-ontwikkelingen veroorzaken schokgolf

Meerdere factoren lijken bij te dragen aan de forse daling. Een belangrijke reden is de opkomst van DeepSeek, een kunstmatige intelligentie (AI) applicatie van Chinese makelij. Heel Silicon Valley staat op zijn kop, omdat bedrijven zoals OpenAI, Meta en Google honderden miljarden investeren in hun AI-systemen, terwijl DeepSeek erin slaagde een beter model te bouwen voor minder dan $10 miljoen.

Deze ontwikkeling heeft investeerders doen twijfelen aan de waarderingen van Amerikaanse techbedrijven, wat leidde tot een massale verkoop van aandelen. Dit domino-effect sloeg vervolgens over naar de cryptomarkt, waar de koersen massaal kelderden.
  Moderator / Redactie Sport maandag 27 januari 2025 @ 10:18:13 #32
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_216447321
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2025 10:07 schreef michiel_merk het volgende:

[..]
[..]

Beter model?

Investeerders zijn dommer dan ik dacht.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator / Redactie Sport maandag 27 januari 2025 @ 10:19:17 #33
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_216447330
Nou is Google's model wel echt troep, maar goed
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator maandag 27 januari 2025 @ 10:19:42 #34
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_216447339
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2025 08:01 schreef DWMLion het volgende:

[..]
Mooi moment om bij te kopen ;)
Meteen wat Bitcoin bijgekocht :)

Weer onder de 100k, wat een bofkont ben ik toch O+
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_216447382
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2025 10:18 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Beter model?

Investeerders zijn dommer dan ik dacht.


Beter ? is maar net waar je het over wilt hebben :+
pi_216447474
Dit boeit toch helemaal niemand behalve daytraders? Als je er voor de lange termijn in zit geef je toch geen klap om dit soort schommelingen?
pi_216447480
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2025 10:34 schreef Solispolar het volgende:
Dit boeit toch helemaal niemand behalve daytraders? Als je er voor de lange termijn in zit geef je toch geen klap om dit soort schommelingen?
Komt wel goed uit zelf met salaris vandaag
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
pi_216447487
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2025 10:24 schreef michiel_merk het volgende:

[..]
[ afbeelding ]

Beter ? is maar net waar je het over wilt hebben :+
Mag je het wel over winnie the pooh hebben?
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
  Moderator / Redactie Sport maandag 27 januari 2025 @ 10:37:43 #39
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_216447513
Denk dat ik met de volgende DCA ook maar eens Bitcoin ga inslaan. Heb het helemaal gehad met Ether, en XRP wil ik niet te diep in gaan.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator maandag 27 januari 2025 @ 10:37:47 #40
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_216447516


_O_
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_216447606
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2025 10:24 schreef michiel_merk het volgende:

[..]
[ afbeelding ]

Beter ? is maar net waar je het over wilt hebben :+
Dit is API filtering, je kunt het model zelf hosten en dan is het ongefilterd.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_216447647
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2025 10:37 schreef Nattekat het volgende:
Denk dat ik met de volgende DCA ook maar eens Bitcoin ga inslaan. Heb het helemaal gehad met Ether, en XRP wil ik niet te diep in gaan.
Ach.

quote:
0s.gif Op vrijdag 28 maart 2014 20:54 schreef Nattekat het volgende:
Bitcoin onder de 500, ver onder de 500 :'(
quote:
0s.gif Op donderdag 3 april 2014 11:19 schreef Nattekat het volgende:
Ben eruit op 422.5 en ga voorlopig ook niet meer terug...
  Moderator maandag 27 januari 2025 @ 10:57:40 #43
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_216447665
Forumgebruiker @TheFreshPrince zet forum moderator @Nattekat schaakmat met één post uit het verleden.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_216447693
quote:
14s.gif Op maandag 27 januari 2025 10:19 schreef onlogisch het volgende:

[..]
Meteen wat Bitcoin bijgekocht :)

Weer onder de 100k, wat een bofkont ben ik toch O+
Klopt, heb bij de vorige dip bij 89k bijgekocht, weet niet of we die gaan aantikken.
  Moderator / Redactie Sport maandag 27 januari 2025 @ 11:02:50 #45
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_216447695
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2025 10:55 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
Ach.
[..]
[..]

Trek die wond nog even open :{

Alles wat in 2024 ge-DCA'd is zit nog steeds in crypto en gaat voorlopig ook helemaal nergens heen :P
Ether is alleen een beetje irritant tegen de markt in aan het gaan als alles de lucht in gaat, om vervolgens wel mee te doen met de dip.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator maandag 27 januari 2025 @ 11:06:03 #46
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_216447728
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2025 11:02 schreef DWMLion het volgende:

[..]
Klopt, heb bij de vorige dip bij 89k bijgekocht, weet niet of we die gaan aantikken.
Ik koop iedere maand wat bij. Of we nu in een dip zitten of tegen dikke vette groene kaarsen aan zitten te kijken.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_216447745
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2025 11:02 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Trek die wond nog even open :{
Trek lering uit het verleden ;)

quote:
Alles wat in 2024 ge-DCA'd is zit nog steeds in crypto en gaat voorlopig ook helemaal nergens heen :P
Ether is alleen een beetje irritant tegen de markt in aan het gaan als alles de lucht in gaat, om vervolgens wel mee te doen met de dip.
Je weet dat ik (als ik nog leef en FOK! nog bestaat) je over 10 jaar weer zal citeren :+
pi_216447789
quote:
80s.gif Op maandag 27 januari 2025 11:06 schreef onlogisch het volgende:

[..]
Ik koop iedere maand wat bij. Of we nu in een dip zitten of tegen dikke vette groene kaarsen aan zitten te kijken.
lange termijn strategie is altijd de beste strategie :)
"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018
pi_216447793
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2025 11:13 schreef klaasweetalles het volgende:

[..]
lange termijn strategie is altijd de beste strategie :)
Tenzij je een eendagsvlieg bent.
Dan is het "carpe diem".
  Moderator / Redactie Sport maandag 27 januari 2025 @ 11:18:19 #50
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_216447812
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2025 11:08 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
Trek lering uit het verleden ;)
[..]
Je weet dat ik (als ik nog leef en FOK! nog bestaat) je over 10 jaar weer zal citeren :+
Ook die verdomde Ethers die ik nog niet in XRP gestopt heb gaan helemaal nergens heen :P

Alleen Mina begin ik wel langzaam twijfels over te krijgen. Dat is een hele grote bag van een coin die de laatste tijd zeer slecht presteert, zelfs tov ETH.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_216447814
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2025 11:14 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
Tenzij je een eendagsvlieg bent.
Dan is het "carpe diem".
Het is maar net wat iedereen zelf als doel heeft

korte termijn strategie kan ook rendabel zijn

de meeste topbeleggers die pakken 100 kleine winsten per jaar en dat is meestal rendabeler dan hele het jaar door op 1 grote winst te wachten, maar dan ben je echt aan het day traden
"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018
  Moderator maandag 27 januari 2025 @ 11:22:42 #52
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_216447840
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2025 11:18 schreef klaasweetalles het volgende:

[..]
Het is maar net wat iedereen zelf als doel heeft

korte termijn strategie kan ook rendabel zijn

de meeste topbeleggers die pakken 100 kleine winsten per jaar en dat is meestal rendabeler dan hele het jaar door op 1 grote winst te wachten, maar dan ben je echt aan het day traden
Daytraden met crypto :')

Dan kan je net zo goed naar het casino gaan en je hele hebben en houwen op rood of zwart zetten.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_216447889
quote:
10s.gif Op maandag 27 januari 2025 11:22 schreef onlogisch het volgende:

[..]
Daytraden met crypto :')

Dan kan je net zo goed naar het casino gaan en je hele hebben en houwen op rood of zwart zetten.
niet echt

BTC


AEX


De trend is vaak hetzelfde als wat er op de globale markten gebeurd.........

met de nadruk op vaak :)
"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018
pi_216447995
quote:
10s.gif Op maandag 27 januari 2025 11:22 schreef onlogisch het volgende:

[..]
Daytraden met crypto :')

Dan kan je net zo goed naar het casino gaan en je hele hebben en houwen op rood of zwart zetten.
Wat een onzin. Vandaag Bitcoin kopen is volgende week winst. Gegarandeerd 100%
pi_216448100
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2025 11:18 schreef klaasweetalles het volgende:

[..]
de meeste topbeleggers die pakken 100 kleine winsten per jaar en dat is meestal rendabeler dan hele het jaar door op 1 grote winst te wachten, maar dan ben je echt aan het day traden
Als je finfluencing TikTok volgt kan je dat idee misschien krijgen, maar nee.
Ik ben een kl ⭕⭕n van deze user
pi_216448142
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2025 11:53 schreef recursief het volgende:

[..]
Als je finfluencing TikTok volgt kan je dat idee misschien krijgen, maar nee.
Mijn post over daytraden gingen eigenlijk niet eens over daytraden in crypto, maar mijn grote vriend @onlogisch interpreteerde het als crypto daytraden....
"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018
pi_216448145
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2025 10:55 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
Ach.
[..]
[..]

Oef al sinda 2014 :o ik mag hopen dat die ondertussen toch al wat winst heeft gepakt
No bitch to me
pi_216448167
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2025 11:56 schreef klaasweetalles het volgende:

[..]
Mijn post over daytraden gingen eigenlijk niet eens over daytraden in crypto, maar mijn grote vriend @:onlogisch interpreteerde het als crypto daytraden....
Ook op de aandelenbeurs is het niet waar.
Ik ben een kl ⭕⭕n van deze user
pi_216448179
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2025 11:53 schreef recursief het volgende:

[..]
Als je finfluencing TikTok volgt kan je dat idee misschien krijgen, maar nee.
Koop mijn cursus en ik onthul de TRUC om geen inkomstenbelasting te betalen. 100% gegarandeerd belastingvrije inkomsten!

Nfa
Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
pi_216448180
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2025 11:58 schreef recursief het volgende:

[..]
Ook op de aandelenbeurs is het niet waar.
Rip mijn aandelen vandaag. Asml -O- -O-
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
pi_216448204
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2025 11:59 schreef over_hedge het volgende:

[..]
Rip mijn aandelen vandaag. Asml -O- -O-
Geef ze maar aan mij. Ik zal er goed voor zorgen.
Ik ben een kl ⭕⭕n van deze user
  maandag 27 januari 2025 @ 12:07:03 #62
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_216448258
quote:
1s.gif Op maandag 27 januari 2025 02:19 schreef capricia het volgende:
Hard naar beneden.
Niet alleen BTC, maar ook de NASDAQ futures.
Deepseek?
Voor de techbedrijven wel, al vind ik dat een beetje overdreven. Maar wat crypto nu met deepseek te maken heeft?
The End Times are wild
pi_216448697
quote:
80s.gif Op maandag 27 januari 2025 11:06 schreef onlogisch het volgende:

[..]
Ik koop iedere maand wat bij. Of we nu in een dip zitten of tegen dikke vette groene kaarsen aan zitten te kijken.
Koop sowieso ook iedere maand bij, maar als dit toevallig in een dip is dat mooi meegenomen.
pi_216449179
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2025 11:58 schreef recursief het volgende:

[..]
Ook op de aandelenbeurs is het niet waar.
Ik daytray alleen op xag/usd ziliver met sprinter/turboos

daar zit ik op dikke winst de afgelopen 5 jaar

soms ga je weles de fout in maar dat is incidenteel maar als je fout gaat ben je soms alles kwijt

dat is het risico met dit soort instrumenten
"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018
pi_216449400
quote:
1s.gif Op zondag 26 januari 2025 00:10 schreef capricia het volgende:

[..]
Dan adviseer ik nog steeds niemand om al het spaargeld in BTC te stoppen.
Niet al het spaargeld :D
Qua beleggingen outperformed BTC echt al mijn andere beleggingen. En heb sterk het gevoel dat we pas aan het begin staan.
blablablabla
pi_216449438
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2025 13:53 schreef Elan het volgende:

[..]
Niet al het spaargeld :D
Qua beleggingen outperformed BTC echt al mijn andere beleggingen. En heb sterk het gevoel dat we pas aan het begin staan.
BTC staat over 5 -10 jaar gewoon op 500 duizend tot 1 miljoen

mensen die zich zorgen maken op een dag als dit moeten gewoon gaan breien....
"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018
pi_216449504
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2025 13:53 schreef Elan het volgende:

[..]
Niet al het spaargeld :D
Qua beleggingen outperformed BTC echt al mijn andere beleggingen. En heb sterk het gevoel dat we pas aan het begin staan.
En dit is precies wat BTC zo 'gevaarlijk' maakt. Don't get me wrong; ik denk ook (heb ook 'het gevoel' ;) ) dat BTC nog veel meer gaat groeien, maar BTC heeft natuurlijk een dusdanig korte geschiedenis dat het ontzettend speculatief blijft. Beleggingen in bijv. ETF's zitten over het algemeen wat breder en kennen een minder risico (maar uiteraard wellicht ook minder rendement).
  Moderator maandag 27 januari 2025 @ 14:07:31 #68
236264 crew  capricia
pi_216449552
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2025 11:18 schreef klaasweetalles het volgende:

[..]
Het is maar net wat iedereen zelf als doel heeft

korte termijn strategie kan ook rendabel zijn

de meeste topbeleggers die pakken 100 kleine winsten per jaar en dat is meestal rendabeler dan hele het jaar door op 1 grote winst te wachten, maar dan ben je echt aan het day traden
Gewoon twee sporen aanhouden:
Een gedeelte in BTC laten staan. En een gedeelte traden.
Prima rendementen gerealiseerd.

Maar met een opgaande beurs is het altijd makkelijk handelen. :P
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
  Moderator maandag 27 januari 2025 @ 14:08:14 #69
236264 crew  capricia
pi_216449556
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2025 13:53 schreef Elan het volgende:

[..]
Niet al het spaargeld :D
Qua beleggingen outperformed BTC echt al mijn andere beleggingen. En heb sterk het gevoel dat we pas aan het begin staan.
Dat is alsnog geen garantie voor de toekomst.
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
  Moderator maandag 27 januari 2025 @ 14:10:26 #70
236264 crew  capricia
pi_216449576
Iedereen weer lekker ingestapt of bijgekocht rond de 94K euro, of wat je strategie dan ook is?

Want we gaan zo te zien weer een ritje omhoog maken.
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
pi_216449590
quote:
1s.gif Op maandag 27 januari 2025 14:08 schreef capricia het volgende:

[..]
Dat is alsnog geen garantie voor de toekomst.
Je hebt geen enkele garantie in het leven behalve doodgaan en BTC moon.
blablablabla
  Moderator maandag 27 januari 2025 @ 14:11:54 #72
236264 crew  capricia
pi_216449599
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2025 14:11 schreef Elan het volgende:

[..]
Je hebt geen enkele garantie in het leven behalve doodgaan en BTC moon.
En belasting betalen. :D
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
pi_216449637
quote:
1s.gif Op maandag 27 januari 2025 14:10 schreef capricia het volgende:
Iedereen weer lekker ingestapt of bijgekocht rond de 94K euro, of wat je strategie dan ook is?

Want we gaan zo te zien weer een ritje omhoog maken.
Het zal geen verrassing zijn maar ik hodl nog steeds.
pi_216449669
quote:
1s.gif Op maandag 27 januari 2025 14:10 schreef capricia het volgende:
Iedereen weer lekker ingestapt of bijgekocht rond de 94K euro, of wat je strategie dan ook is?

Want we gaan zo te zien weer een ritje omhoog maken.
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
  Moderator / Redactie Sport maandag 27 januari 2025 @ 14:24:27 #75
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_216449704
quote:
1s.gif Op maandag 27 januari 2025 14:10 schreef capricia het volgende:
Iedereen weer lekker ingestapt of bijgekocht rond de 94K euro, of wat je strategie dan ook is?

Want we gaan zo te zien weer een ritje omhoog maken.
Mijn geld is nog onderweg naar de grote Kraken
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_216449787
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2025 14:24 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Mijn geld is nog onderweg naar de grote Kraken
twitter


slecht nieuws voor je XRP aandeeltjes voor nu :)
"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018
pi_216449841
Zijn er hier mensen die periodiek beleggen in BTC? Ik beleg zelf dus een (voor mij behoorlijk) bedrag maandelijks in een all-world ETF. Afgelopen jaren al een aardig rendement mee opgebouwd. Ik heb zelf nog een redelijk bedrag in BTC staan, maar dat heb ik een aantal weken ingelegd met het idee dit gewoon te laten staan.

Echter twijfel ik nu een klein beetje. Ik kan dat bedrag even afwachten en voor de rest lekker geld blijven pompen in de ETF; of ik kan 25% in BTC beleggen en 75% in de ETF.

Eigenlijk is BTC pas de laatste jaren echt explosief gegroeid toch? Ik zoek een beetje naar een reden om bovenstaande voor mijzelf te verantwoorden :D Wat zouden jullie doen/adviseren?
  Moderator maandag 27 januari 2025 @ 14:38:41 #78
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_216449861
quote:
1s.gif Op zondag 26 januari 2025 00:10 schreef capricia het volgende:

[..]
Dan adviseer ik nog steeds niemand om al het spaargeld in BTC te stoppen.
Ik adviseer mensen altijd om 0 euro in fiat te houden. Daar doet je geld echt helemaal geen klote, ja, minder waard worden :D
quote:
1s.gif Op maandag 27 januari 2025 14:08 schreef capricia het volgende:

[..]
Dat is alsnog geen garantie voor de toekomst.
De enige garantie voor de toekomst is dat je euro iedere dag minder waard wordt.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  Moderator maandag 27 januari 2025 @ 14:40:35 #79
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_216449882
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2025 13:56 schreef klaasweetalles het volgende:

[..]
BTC staat over 5 -10 jaar gewoon op 500 duizend tot 1 miljoen

mensen die zich zorgen maken op een dag als dit moeten gewoon gaan breien....
De Bitcoin van nu is het Apple of Amazon aandeel van 1993.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_216449897
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2025 14:36 schreef Solispolar het volgende:
Zijn er hier mensen die periodiek beleggen in BTC? Ik beleg zelf dus een (voor mij behoorlijk) bedrag maandelijks in een all-world ETF. Afgelopen jaren al een aardig rendement mee opgebouwd. Ik heb zelf nog een redelijk bedrag in BTC staan, maar dat heb ik een aantal weken ingelegd met het idee dit gewoon te laten staan.

Echter twijfel ik nu een klein beetje. Ik kan dat bedrag even afwachten en voor de rest lekker geld blijven pompen in de ETF; of ik kan 25% in BTC beleggen en 75% in de ETF.

Eigenlijk is BTC pas de laatste jaren echt explosief gegroeid toch? Ik zoek een beetje naar een reden om bovenstaande voor mijzelf te verantwoorden :D Wat zouden jullie doen/adviseren?
Ik zou gewoon doen wat je zelf wil doen

ik zou zelf nooit afgaan op advies op dit forum.

Dat is mij beste advies voor jou :)
"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018
pi_216449953
quote:
6s.gif Op maandag 27 januari 2025 14:40 schreef onlogisch het volgende:

[..]
De Bitcoin van nu is het Apple of Amazon aandeel van 1993.


0.13 dollarcent in 1985 :)
"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018
  Moderator maandag 27 januari 2025 @ 14:49:00 #82
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_216449982
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2025 14:46 schreef klaasweetalles het volgende:

[..]
[ link | afbeelding ]

0.13 dollarcent in 1985 :)
You do the math met Bitcoin over 20 of 25 jaar :)
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  Moderator maandag 27 januari 2025 @ 14:49:42 #83
236264 crew  capricia
pi_216449993
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2025 14:36 schreef Solispolar het volgende:
Zijn er hier mensen die periodiek beleggen in BTC? Ik beleg zelf dus een (voor mij behoorlijk) bedrag maandelijks in een all-world ETF. Afgelopen jaren al een aardig rendement mee opgebouwd. Ik heb zelf nog een redelijk bedrag in BTC staan, maar dat heb ik een aantal weken ingelegd met het idee dit gewoon te laten staan.

Echter twijfel ik nu een klein beetje. Ik kan dat bedrag even afwachten en voor de rest lekker geld blijven pompen in de ETF; of ik kan 25% in BTC beleggen en 75% in de ETF.

Eigenlijk is BTC pas de laatste jaren echt explosief gegroeid toch? Ik zoek een beetje naar een reden om bovenstaande voor mijzelf te verantwoorden :D Wat zouden jullie doen/adviseren?
Je hebt toch een bepaalde mix in je portefeuille? En een paar keer per jaar bekijk je of de verhoudingen nog overeenkomen met je doel. En dan herallocateer je eventueel wat.

Kijk ook naar je horizon. All World kan best een tijdje gaan tegenvallen met Trump aan het roer. Maar als dat dan betekent dat ze goedkoper voor je zijn om aan te kopen, kun je daar op termijn dus een goede slag mee slaan.
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
  Moderator / Redactie Sport maandag 27 januari 2025 @ 14:52:31 #84
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_216450028
Mijn portfolio is nu minder waard dan direct na m'n vorige dca storting. Rip
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator / Redactie Sport maandag 27 januari 2025 @ 14:53:08 #85
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_216450033
Maar de Bitcoins zijn gekocht :)
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator maandag 27 januari 2025 @ 14:56:00 #86
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_216450068
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2025 14:53 schreef Nattekat het volgende:
Maar de Bitcoins zijn gekocht :)
Bitcoins maarliefst. Rijke tatta.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  Moderator / Redactie Sport maandag 27 januari 2025 @ 14:59:46 #87
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_216450112
quote:
10s.gif Op maandag 27 januari 2025 14:56 schreef onlogisch het volgende:

[..]
Bitcoins maarliefst. Rijke tatta.
Millibitcoins :@
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_216450117
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2025 14:53 schreef Nattekat het volgende:
Maar de Bitcoins zijn gekocht :)
*O*
Ik ben een kl ⭕⭕n van deze user
  Moderator maandag 27 januari 2025 @ 15:04:02 #89
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_216450150
POLL

Even een polletje :Y)
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_216450158
quote:
6s.gif Op maandag 27 januari 2025 15:04 schreef onlogisch het volgende:
[poll=8401]

Even een polletje :Y)
Ja nee. Er kunnen vast mensen zien wat ik aanklik.
Ik ben een kl ⭕⭕n van deze user
  Moderator maandag 27 januari 2025 @ 15:05:27 #91
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_216450168
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2025 15:04 schreef recursief het volgende:

[..]
Ja nee. Er kunnen vast mensen zien wat ik aanklik.
Is dat zo?

@Danny
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_216450185
Ik kan maar 1 keer antwoord geven. Dus iets wordt aan mijn username gekoppeld. Tenminste dat ik gestemd heb, maar wellicht ook wat ik gestemd heb?
Ik ben een kl ⭕⭕n van deze user
  Moderator / Redactie Sport maandag 27 januari 2025 @ 15:09:11 #93
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_216450210
50 of meer. Zelfs Magnet is niet zo rijk.

Of is ie
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Admin maandag 27 januari 2025 @ 15:10:20 #94
1 crew  Danny
always and nevermore
pi_216450223
quote:
11s.gif Op maandag 27 januari 2025 15:05 schreef onlogisch het volgende:

[..]
Is dat zo?

@:Danny
we hebben daar als crew geen weergave voor. Omdat in de database natuurlijk wel wordt opgeslagen wat je stemt (anders werken polls niet) is het in theorie mogelijk dat breuls of ik een query op de db los kunnen laten om te zien wie wat gestemd heeft. In de praktijk zullen er weinig dingen zijn die ons minder kunnen boeien en kan ik me geen enkel scenario voor stellen waarbij dat aan de orde zou zijn.

edit:
daarbij zeggen die stemmen helemaal niets. Het is niet zo dat je niet random shit aan kunt klikken. Dus stel even dat iemand hier aanklikt dat hij 50 bitcoin heeft, dan kan het prima zo zijn dat hij niet eens weet wat bitcoin is en er nooit iets mee gedaan heeft. Of andersom. Kortom; polls zijn zo betrouwbaar als Akwasi.
Zie wat ik kijk: trakt.tv
pi_216450454
quote:
1s.gif Op maandag 27 januari 2025 14:49 schreef capricia het volgende:

[..]
Je hebt toch een bepaalde mix in je portefeuille? En een paar keer per jaar bekijk je of de verhoudingen nog overeenkomen met je doel. En dan herallocateer je eventueel wat.

Kijk ook naar je horizon. All World kan best een tijdje gaan tegenvallen met Trump aan het roer. Maar als dat dan betekent dat ze goedkoper voor je zijn om aan te kopen, kun je daar op termijn dus een goede slag mee slaan.
De bedoeling is om hier 20 a 25 jaar in te blijven (en ik ben al 5 jaar onderweg); dus een regering Trump (of dat goed of slecht is daargelaten) boeit dan niet zoveel. Qua mix: mijn ETF bezit meer dan 1000 aandelen wereldwijd; dus qua spreiding zit je dan wel aardig. Een wat hoger-risico ETF zou nog een toevoeging kunnen zijn, maar ik denk dat ik het qua ETF's lekker zo laat.

In die zin lijkt het me leuk (en zinvol?) om wat diversiteit aan te brengen door ook wat in crypto te gaan. Ik verwacht hier ook geen gouden tips hoor; gewoon wat overdenkingen in waarom BTC wel (of juist niet) toekomstbestendig zou kunnen zijn.
  Moderator maandag 27 januari 2025 @ 15:45:23 #96
236264 crew  capricia
pi_216450568
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2025 15:31 schreef Solispolar het volgende:

[..]
De bedoeling is om hier 20 a 25 jaar in te blijven (en ik ben al 5 jaar onderweg); dus een regering Trump (of dat goed of slecht is daargelaten) boeit dan niet zoveel. Qua mix: mijn ETF bezit meer dan 1000 aandelen wereldwijd; dus qua spreiding zit je dan wel aardig. Een wat hoger-risico ETF zou nog een toevoeging kunnen zijn, maar ik denk dat ik het qua ETF's lekker zo laat.

In die zin lijkt het me leuk (en zinvol?) om wat diversiteit aan te brengen door ook wat in crypto te gaan. Ik verwacht hier ook geen gouden tips hoor; gewoon wat overdenkingen in waarom BTC wel (of juist niet) toekomstbestendig zou kunnen zijn.
Die World ETFs zitten toch ook vaak voor 60/70% of meer in de VS geïnvesteerd? Of heb jij een andere? En vaak bijna volledig in aandelen. En dan vaak ook nog in de tech. Want die is groot daar.

Dus dan mis je nog goud, eventueel bonds/obligaties en crypto.
Het percentage crypto of de hele mix van je investeringen moet je zelf bepalen.

Maar een traditionele portefeuille heeft dit alles: Goud, obligaties, aandelen, en als je wild bent ook een plukje crypto.

Welke ETF heb je dan?

[ Bericht 2% gewijzigd door capricia op 27-01-2025 15:54:12 ]
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
pi_216450670
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2025 15:10 schreef Danny het volgende:

[..]
we hebben daar als crew geen weergave voor. Omdat in de database natuurlijk wel wordt opgeslagen wat je stemt (anders werken polls niet) is het in theorie mogelijk dat breuls of ik een query op de db los kunnen laten om te zien wie wat gestemd heeft. In de praktijk zullen er weinig dingen zijn die ons minder kunnen boeien en kan ik me geen enkel scenario voor stellen waarbij dat aan de orde zou zijn.

edit:
daarbij zeggen die stemmen helemaal niets. Het is niet zo dat je niet random shit aan kunt klikken. Dus stel even dat iemand hier aanklikt dat hij 50 bitcoin heeft, dan kan het prima zo zijn dat hij niet eens weet wat bitcoin is en er nooit iets mee gedaan heeft. Of andersom. Kortom; polls zijn zo betrouwbaar als Akwasi.
Er zijn denk ik weles wat betrouwbare polls hier gemaakt (door mij gemaakt natuurlijk):

VBL / Poll: Wie is de slechtste analist /voetbalcommentator van Nederland?

OS / Poll Wat was de mooiste Gouden medaille in Parijs voor Nederland

Je kan niet zeggen dat alles niet klopt
"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018
pi_216450704
quote:
1s.gif Op maandag 27 januari 2025 15:45 schreef capricia het volgende:

[..]
Die World ETFs zitten toch ook vaak voor 60/70% of meer in de VS geïnvesteerd?
Klopt. Je kan net zo goed 100% in een S&P500 gaan zitten. Heb je alleen US maar een beter (historisch) rendement.

Als je het niet erg vindt dat een deel van je geld wat meer schommelt, dan kan je ook 65% in S&P500 gaan en de rest in Nasdaq 100. Die laatste stijgt sneller maar doet er na een crash ook langer over om te herstellen. Dus niet ideaal om met meer dan 50% in te zitten.

Met een World ETF laat je rendement liggen omdat je ook in landen zit die niet zo lekker gaan.
Sinds 2006 is dat ~250 procentpunt aan rendement.

  maandag 27 januari 2025 @ 16:03:25 #99
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_216450741
quote:
11s.gif Op maandag 27 januari 2025 15:05 schreef onlogisch het volgende:

[..]
Is dat zo?
Ja klopt ik kan dat zien
Huilen dan.
pi_216450768
quote:
6s.gif Op maandag 27 januari 2025 16:03 schreef Isdatzo het volgende:

[..]
Ja klopt ik kan dat zien
Laat even een screenshot zien dan...
"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018
  maandag 27 januari 2025 @ 16:05:48 #101
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_216450786
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2025 16:04 schreef klaasweetalles het volgende:

[..]
Laat even een screenshot zien dan...
Nee ik wil niet dat iedereen ziet dat jij op minder dan 0.01 hebt gestemd.
Huilen dan.
pi_216451266
quote:
7s.gif Op maandag 27 januari 2025 16:05 schreef Isdatzo het volgende:

[..]
Nee ik wil niet dat iedereen ziet dat jij op minder dan 0.01 hebt gestemd.
Is dat zo?
"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018
pi_216453123
quote:
10s.gif Op maandag 27 januari 2025 14:38 schreef onlogisch het volgende:

[..]
Ik adviseer mensen altijd om 0 euro in fiat te houden. Daar doet je geld echt helemaal geen klote, ja, minder waard worden :D
[..]
De enige garantie voor de toekomst is dat je euro iedere dag minder waard wordt.
Je moet wel wat achter de hand houden als je huis omvalt of je auto kapot gaat.

Maar een bedrag waar je dat van kan doen en verder niks.
blablablabla
pi_216453284
Morgen naar de autodealer. Timing had beter gekund :D
Ik ben een kl ⭕⭕n van deze user
  Moderator maandag 27 januari 2025 @ 20:45:11 #105
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_216454316
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2025 19:37 schreef Elan het volgende:

[..]
Je moet wel wat achter de hand houden als je huis omvalt of je auto kapot gaat.

Maar een bedrag waar je dat van kan doen en verder niks.
Je hebt het letterlijk in 20 minuten op je bankrekening staan.

Fiat aanhouden :')
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_216454990
quote:
1s.gif Op maandag 27 januari 2025 15:45 schreef capricia het volgende:

[..]
Die World ETFs zitten toch ook vaak voor 60/70% of meer in de VS geïnvesteerd? Of heb jij een andere? En vaak bijna volledig in aandelen. En dan vaak ook nog in de tech. Want die is groot daar.

Dus dan mis je nog goud, eventueel bonds/obligaties en crypto.
Het percentage crypto of de hele mix van je investeringen moet je zelf bepalen.

Maar een traditionele portefeuille heeft dit alles: Goud, obligaties, aandelen, en als je wild bent ook een plukje crypto.

Welke ETF heb je dan?
Ik heb het Vanguard FTSE All-World ETF.

65% VS inderdaad, maar dat is niet zo gek aangezien daar gewoon nog steeds het meeste gebeurt; mocht hier ooit een shift in komen dan wordt het ETF jaarlijks 'gewogen' en opnieuw ingedeeld; dus die verdeling kan aangepast worden.

En verder zit het behoorlijk breed in verschillende sectoren; tech, gezondheidszorg maar ook industriele takken. Ik zie verder ook niet echt het voordeel in van investeren in iets anders dan aandelen (bijv. obligaties ofzo). Voor mij voelt het alsof elke vorm van verder diverseren meer voor de vorm is dan dat het praktisch nog veel toevoegt. Maar als jij hier andere ideeën over hebt sta ik er natuurlijk voor open (net als tips/adviezen over crypto)

Goud heb ik niet zo'n interesse in; qua investeren dan :P
  Moderator / Redactie Sport dinsdag 28 januari 2025 @ 10:05:38 #107
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_216457266
Ow, alles is alweer bijna hersteld.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator / Redactie Sport dinsdag 28 januari 2025 @ 10:06:47 #108
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_216457273
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2025 19:37 schreef Elan het volgende:

[..]
Je moet wel wat achter de hand houden als je huis omvalt of je auto kapot gaat.

Maar een bedrag waar je dat van kan doen en verder niks.
Ik kan binnen een week mijn complete portfolio verkopen en naar mijn bankrekening gooien. Er zijn heel veel redenen om het niet te doen, maar dat is er niet één van :P
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator dinsdag 28 januari 2025 @ 10:12:21 #109
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_216457328
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 januari 2025 10:05 schreef Nattekat het volgende:
Ow, alles is alweer bijna hersteld.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_216458747
Ik las van de week ergens dat 2% van de wallets 90% van alle bitcoin bezit, of iets in die orde van grootte. Wat vindt iedereen hier die een nieuw geldsysteem erin ziet daarvan? Want als die verdeling klopt is er wat mij betreft iets misgegaan, dan is het nog erger dan 'normaal' geld.
What Would Goku Do
  Moderator dinsdag 28 januari 2025 @ 13:27:44 #111
18653 crew  D.
pi_216458978
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 januari 2025 13:04 schreef viagraap het volgende:
Ik las van de week ergens dat 2% van de wallets 90% van alle bitcoin bezit, of iets in die orde van grootte. Wat vindt iedereen hier die een nieuw geldsysteem erin ziet daarvan? Want als die verdeling klopt is er wat mij betreft iets misgegaan, dan is het nog erger dan 'normaal' geld.
Ik denk dat niemand er (nog) een 'nieuw geldsysteem' in ziet, meer een 'store of value' :Y
pi_216459048
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 januari 2025 10:06 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Ik kan binnen een week mijn complete portfolio verkopen en naar mijn bankrekening gooien. Er zijn heel veel redenen om het niet te doen, maar dat is er niet één van :P
Zal je zien dat je net op de bodem van een enorme bear market zit. Ik wil lekker zelf bepalen wanneer ik wel/niet delen of mijn volledige portfolio verkoop.
blablablabla
pi_216459061
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 januari 2025 10:05 schreef Nattekat het volgende:
Ow, alles is alweer bijna hersteld.
De impact van een potentieel black swan event was bijzonder klein op de koers van BTC: Extreme volatiliteit gaat steeds minder worden.
blablablabla
  Moderator dinsdag 28 januari 2025 @ 14:21:45 #114
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_216459623
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 januari 2025 13:04 schreef viagraap het volgende:
Ik las van de week ergens dat 2% van de wallets 90% van alle bitcoin bezit, of iets in die orde van grootte. Wat vindt iedereen hier die een nieuw geldsysteem erin ziet daarvan? Want als die verdeling klopt is er wat mij betreft iets misgegaan, dan is het nog erger dan 'normaal' geld.
Dat klopt wel ongeveer. Dat is ook makkelijk in te zien.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_216459694
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 januari 2025 13:27 schreef D. het volgende:

[..]
Ik denk dat niemand er (nog) een 'nieuw geldsysteem' in ziet, meer een 'store of value' :Y
Dat gaat ook vreemde uitkomsten opleveren als nu al de verdeling zo scheef is.
What Would Goku Do
  Moderator dinsdag 28 januari 2025 @ 14:27:09 #116
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_216459701
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 januari 2025 14:26 schreef viagraap het volgende:

[..]
Dat gaat ook vreemde uitkomsten opleveren als nu al de verdeling zo scheef is.
Vertel ons meer.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_216459730
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 januari 2025 13:04 schreef viagraap het volgende:
Ik las van de week ergens dat 2% van de wallets 90% van alle bitcoin bezit, of iets in die orde van grootte. Wat vindt iedereen hier die een nieuw geldsysteem erin ziet daarvan? Want als die verdeling klopt is er wat mij betreft iets misgegaan, dan is het nog erger dan 'normaal' geld.
Veel van die wallets zijn de cold storage van exchanges, dat kan van tienduizenden klanten zijn.
pi_216459821
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 januari 2025 14:27 schreef onlogisch het volgende:

[..]
Vertel ons meer.
Als bitcoin daadwerkelijk een store of value wordt en 2% van de adressen heeft bijna alles, dan is het nog erger dan nu met Musk en Bezos.
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 januari 2025 14:29 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
Veel van die wallets zijn de cold storage van exchanges, dat kan van tienduizenden klanten zijn.
Dat verklaart een hoop en neemt ook zorgen weg.
What Would Goku Do
pi_216459906
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 januari 2025 14:38 schreef viagraap het volgende:

[..]
Als bitcoin daadwerkelijk een store of value wordt en 2% van de adressen heeft bijna alles, dan is het nog erger dan nu met Musk en Bezos.
[..]
Dat verklaart een hoop en neemt ook zorgen weg.
Klopt, het staat ook vermeld in labels bij de bekende adressen wie de eigenaar is ;)

  Moderator dinsdag 28 januari 2025 @ 14:47:51 #120
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_216459912
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 januari 2025 14:29 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
Veel van die wallets zijn de cold storage van exchanges, dat kan van tienduizenden klanten zijn.
Dit is wel een aardige. 78k BTC erin op 1 dag. Daarna nog een aantal extreem kleine bedragen die er naar toe gaan. Zou dit een adres van Saylor zijn?
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_216463452
Ik let even een paar dagen niet op en China heeft de AI scam van het Westen ontmanteld, daar gaat het leidende cryptonarratief van deze cycle _O-
  Moderator dinsdag 28 januari 2025 @ 20:37:58 #122
236264 crew  capricia
pi_216463489
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 januari 2025 20:36 schreef FundsAreSafu het volgende:
Ik let even een paar dagen niet op en China heeft de AI scam van het Westen ontmanteld, daar gaat het leidende cryptonarratief van deze cycle _O-
Ik weet nog steeds niet wat ik van dat hele verhaal moet denken. China vertrouw ik ook niet op hun mooie bruine ogen. :D
Ben benieuwd of die app verboden gaat worden in de VS.
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
pi_216467394
Zijn er hier nog mensen die Trumpcoin hebben liggen? _O- Ik heb echt het gevoel dat deze munt binnenkort óf compleet verdwijnt óf bizar omhoog gaat. De zakelijke kant van Trump zal precies aanvoelen wanneer iets niet meer winstgevend is en er dan zonder emotie uitstappen, echter de narcist Trump zal zijn eigen 'facecoin' niet zomaar af laten glijden.

Wat denken jullie?
  FOK!fotograaf woensdag 29 januari 2025 @ 11:28:31 #124
364681 over_hedge
pi_216468224
quote:
0s.gif Op woensdag 29 januari 2025 10:19 schreef Solispolar het volgende:
Ik heb echt het gevoel dat deze munt binnenkort óf compleet verdwijnt óf bizar omhoog gaat
wow echt :o Gewaagde uitspraak over een memecoin :P
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
pi_216468274
quote:
0s.gif Op woensdag 29 januari 2025 11:28 schreef over_hedge het volgende:

[..]
wow echt :o Gewaagde uitspraak over een memecoin :P
Er zijn ook memecoins die eindeloos voortkabbelen toch?
  FOK!fotograaf woensdag 29 januari 2025 @ 11:46:55 #126
364681 over_hedge
pi_216468469
quote:
0s.gif Op woensdag 29 januari 2025 11:32 schreef Solispolar het volgende:

[..]
Er zijn ook memecoins die eindeloos voortkabbelen toch?
Ja dat is waar.
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
pi_216474295
quote:
0s.gif Op woensdag 29 januari 2025 11:32 schreef Solispolar het volgende:

[..]
Er zijn ook memecoins die eindeloos voortkabbelen toch?
Geloof het of niet, 1 van de grootste memecoins momenteel is Fartcoin.
Dit is geen financieel advies, maar als je flink scherp gegeten hebt dan kan je deze coin persoonlijk minen.
Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
pi_216480968
Door gebruik te maken van een AI wrapper had ik deze week ineens een airdrop van 5k :')

Gratis bitcoin, altijd goed. *O*
Uitvinder van de biersmiley.
pi_216482555
quote:
0s.gif Op donderdag 30 januari 2025 10:11 schreef dimmak het volgende:
Door gebruik te maken van een AI wrapper had ik deze week ineens een airdrop van 5k :')

Gratis bitcoin, altijd goed. *O*
Hé, ik had ook gratis bitcoin door een AI-gerelateerde airdrop.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_216502358
twitter
  zondag 2 februari 2025 @ 14:09:29 #131
12902 pmponer
One Punch is enough
pi_216521321
Januari is een prima maand om in te stappen zo te zien :D
Drop you like an ill, bad habit
  Moderator zondag 2 februari 2025 @ 14:18:06 #132
236264 crew  capricia
pi_216521458
quote:
0s.gif Op zondag 2 februari 2025 14:09 schreef pmponer het volgende:
Januari is een prima maand om in te stappen zo te zien :D
Ja. Zeker.
13 januari stond ie op 89K euro.
Was een prima moment om te kopen. :D Daarna ging ie op 20 januari naar de 104.
Mooi ritje dus.

Ik hoop dat februari ook zo'n mooi aankoopmoment gaat geven.
Mijn orders staan al klaar.

[ Bericht 2% gewijzigd door capricia op 02-02-2025 14:25:25 ]
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
  Moderator zondag 2 februari 2025 @ 14:29:08 #133
236264 crew  capricia
pi_216521641
De orders die ik nu heb staan (in Euro):
95,5K (is inmiddels gevuld)
92,5
89,5 (en dan het dubbele bedrag)

Ben benieuwd wat februari gaat brengen. :)
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
pi_216521765


Ik verkoop niet.
pi_216527105
quote:
1s.gif Op zondag 2 februari 2025 14:29 schreef capricia het volgende:
De orders die ik nu heb staan (in Euro):
95,5K (is inmiddels gevuld)
92,5
89,5 (en dan het dubbele bedrag)

Ben benieuwd wat februari gaat brengen. :)
En dan bij 85k het driedubbele?
Blij dat ik gewoon lekker DCA al jaren.
blablablabla
  Moderator zondag 2 februari 2025 @ 20:00:22 #136
236264 crew  capricia
pi_216527113
quote:
0s.gif Op zondag 2 februari 2025 19:59 schreef Elan het volgende:

[..]
En dan bij 85k het driedubbele?
Blij dat ik gewoon lekker DCA al jaren.
Ja.
Diepe zakken. :D
Maar daaronder worden de stappen groter.

DCA geeft je misschien meer gemak en gemoedsrust. Niets mis mee. En je kunt ook gewoon beiden doen.
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
pi_216528152
quote:
1s.gif Op zondag 2 februari 2025 20:00 schreef capricia het volgende:

[..]
Ja.
Diepe zakken. :D
Maar daaronder worden de stappen groter.

DCA geeft je misschien meer gemak en gemoedsrust. Niets mis mee. En je kunt ook gewoon beiden doen.
Absoluut, al lijkt de markt proberen te timen me een vrij vermoeiend proces qua energie die je er in moet steken (met name het denkproces). Maar je kunt sowieso nooit 'verkeerd kopen'. In het ergste geval koop je nu voor 100k en valt hij in een ijskoude bearmatket 2 jaar lang terug naar 40-60k range, om vervolgens weer ergens een nieuwe ATH te pakken.

Voor de crash van 2021 heb ik ca een kwart van huidige portfolio gekocht rond de piek voor 55k, toen werd ik door een hoop lui uitgelachen want dat geld zou je nooit meer terug zien. Zolang je maar HODL.
blablablabla
  Moderator zondag 2 februari 2025 @ 21:25:47 #138
236264 crew  capricia
pi_216528523
quote:
0s.gif Op zondag 2 februari 2025 21:01 schreef Elan het volgende:

[..]

Voor de crash van 2021 heb ik ca een kwart van huidige portfolio gekocht rond de piek voor 55k, toen werd ik door een hoop lui uitgelachen want dat geld zou je nooit meer terug zien. Zolang je maar HODL.
Maar koop je dan niet extra bij als je een crash hebt?

[ Bericht 0% gewijzigd door capricia op 02-02-2025 21:30:53 ]
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
  zondag 2 februari 2025 @ 23:05:59 #139
19297 stinkie
Homo Tampeloeris Collosalus
pi_216529613
Laatste koop op 88, donderdag verkocht. Dus mooie daling nu.

Ietsje meer nog en weer wat kopen
Dat wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat een ander aan, voor hij het ziet
  Moderator zondag 2 februari 2025 @ 23:13:31 #140
236264 crew  capricia
pi_216529666
quote:
1s.gif Op zondag 2 februari 2025 23:05 schreef stinkie het volgende:
Laatste koop op 88, donderdag verkocht. Dus mooie daling nu.

Ietsje meer nog en weer wat kopen
Mooi ritje dus. O+
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
  zondag 2 februari 2025 @ 23:36:43 #141
19297 stinkie
Homo Tampeloeris Collosalus
pi_216529879
quote:
1s.gif Op zondag 2 februari 2025 23:13 schreef capricia het volgende:

[..]
Mooi ritje dus. O+
Ja, het zijn wel peanuts bedragen, maar inmiddels is het op die manier wel een paar K geworden met wat daytraden. Da’s toch leuk geld voor wat weekendjes weg.

Maar de bulk blijft gewoon staan, hoewel ik met ETH wel klaar ben, dus dat gaat er een keer uit voor meer btc
Dat wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat een ander aan, voor hij het ziet
  Moderator / Redactie Sport zondag 2 februari 2025 @ 23:57:26 #142
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_216530009
Wat is er nou weer aan de hand
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator zondag 2 februari 2025 @ 23:59:17 #143
236264 crew  capricia
pi_216530024
quote:
0s.gif Op zondag 2 februari 2025 23:57 schreef Nattekat het volgende:
Wat is er nou weer aan de hand
Import tarieven van Trump.
Maar ik begrijp ook niet waarom dat steeds zo'n impact heeft. Je zou juist zeggen dat BTC dan een veilige haven is. Tegen de inflatie.
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
  maandag 3 februari 2025 @ 01:45:34 #144
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_216530335
quote:
1s.gif Op zondag 2 februari 2025 23:59 schreef capricia het volgende:

[..]
Import tarieven van Trump.
Maar ik begrijp ook niet waarom dat steeds zo'n impact heeft. Je zou juist zeggen dat BTC dan een veilige haven is. Tegen de inflatie.
Combinatie van dingen denk ik. Sowieso volgt btc meestal de aandelenmarkt.

Maar ook angst voor algemene slechtere economische tijden. Mensen die BTC moeten aanspreken om dingen te kunnen betalen (want teveel in BTC gestopt)
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
pi_216530430
Dit gaat HELEMAAL fout
pi_216530490
Trump is schuldig dat heel de wereld economie 4jaar op zijn gat gaat liggen

Elk nadeel heeft zijn voordeel

Tenminste voor de lange termijn……
"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018
pi_216530496
Ik verwacht een nog lagere daling mogelijk als de Amerikaanse beurs opengaat vanmiddag
"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018
  Moderator maandag 3 februari 2025 @ 07:44:24 #148
42184 crew  DaMart
pi_216530927
quote:
0s.gif Op zondag 2 februari 2025 23:57 schreef Nattekat het volgende:
Wat is er nou weer aan de hand
Er komt een bijkoopmoment aan.
  Moderator maandag 3 februari 2025 @ 08:06:56 #149
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_216531074
quote:
0s.gif Op zondag 2 februari 2025 23:57 schreef Nattekat het volgende:
Wat is er nou weer aan de hand
Weinig. Gewoon een dipje. Slechts 6%. BTC krabbelt wel weer overeind vandaag of morgen :)
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  Moderator maandag 3 februari 2025 @ 08:08:46 #150
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_216531082
quote:
0s.gif Op maandag 3 februari 2025 02:20 schreef FundsAreSafu het volgende:
Dit gaat HELEMAAL fout
-6% en het helemaal fout noemen? :')

@Bezsen hoe zou deze man de 2017vibes beleven?
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_216531126
Ada _O- :')
blablablabla
  Moderator maandag 3 februari 2025 @ 08:13:01 #152
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_216531132
quote:
0s.gif Op maandag 3 februari 2025 08:11 schreef Elan het volgende:
Crypto _O- :')
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_216531178
quote:
14s.gif Op maandag 3 februari 2025 08:13 schreef onlogisch het volgende:

[..]

BTC slechts 5% lager dan gisteren. Dat is vrij gemiddeld voor een maandag.
blablablabla
pi_216531218
quote:
1s.gif Op maandag 27 januari 2025 14:10 schreef capricia het volgende:
Iedereen weer lekker ingestapt of bijgekocht rond de 94K euro, of wat je strategie dan ook is?

Want we gaan zo te zien weer een ritje omhoog maken.
Nee, in december alles verkocht. Maar ik zat in alts / memes. Een van mijn betere keuzes. :) Fuck Trump.
  Moderator maandag 3 februari 2025 @ 08:22:57 #155
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_216531225
quote:
0s.gif Op maandag 3 februari 2025 08:18 schreef Elan het volgende:

[..]
BTC slechts 5% lager dan gisteren. Dat is vrij gemiddeld voor een maandag.
Precies. Nothing on the hand hiero.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_216531242
quote:
1s.gif Op zondag 2 februari 2025 23:59 schreef capricia het volgende:

[..]
Import tarieven van Trump.
Maar ik begrijp ook niet waarom dat steeds zo'n impact heeft. Je zou juist zeggen dat BTC dan een veilige haven is. Tegen de inflatie.
Omdat crypto over het algemeen het sentiment in de VS volgt en mensen eerder afscheid nemen van meer risicovolle / speculatieve beleggingen. Bitcoin op 100k voelt minder stabiel na een flinke stijging. Een dip van 20% is dan niet ondenkbaar en voor tradfi begrippen behoorlijk risicovol.
pi_216531291
quote:
0s.gif Op zondag 2 februari 2025 23:57 schreef Nattekat het volgende:
Wat is er nou weer aan de hand
Trump helpt de economie om zeep om de zakken van zijn miljardair vriendjes te vullen en een oligarchie te installeren. :) Goed voor bitcoin? Who knows. Korte termijn is het helemaal kut.
pi_216531331
Zijn toch gewoon cyclussen waar je niet aan ontkomt ook. Normaliter zou je tijdens de volgende bearmarket ergens op 30k moeten uitkomen.
Al geloof ik niet dat de markten daar nu al per se naar toe bewegen.
Maar zo'n idioot als Trump zou dat proces wellicht kunnen versnellen met zijn gare tradewars.
blablablabla
pi_216531852
quote:
0s.gif Op maandag 3 februari 2025 08:31 schreef viceversa het volgende:

[..]
Trump helpt de economie om zeep om de zakken van zijn miljardair vriendjes te vullen en een oligarchie te installeren. :) Goed voor bitcoin? Who knows. Korte termijn is het helemaal kut.
Hoezo? Bitcoin is weer lekker goedkoop.. je hebt tussendoor kunnen sparen, minder uitgeven en je hebt meer Bitcoin kunnen kopen.

Ik hoop dat er nog meer mensen gaan paniek verkopen! Bitcoin naar de verdoemenis!!
pi_216531937
Holy shits. Een hele slechte dag voor altcoin investeerders.
Uitvinder van de biersmiley.
  Moderator maandag 3 februari 2025 @ 10:12:17 #161
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_216532241
quote:
0s.gif Op maandag 3 februari 2025 08:31 schreef viceversa het volgende:

[..]
Trump helpt de economie om zeep om de zakken van zijn miljardair vriendjes te vullen en een oligarchie te installeren. :) Goed voor bitcoin? Who knows. Korte termijn is het helemaal kut.
Alleen idioten zitten erin voor de korte termijn. Over 17 jaar lach je je lul uit je broek, in de wetenschap dat jij nog tot de spaarzame elite behoorde die Bitcoin heeft kunnen kopen onder de 100.000 dollar.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_216532534
  Moderator maandag 3 februari 2025 @ 11:05:25 #163
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_216532761
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2025 11:42 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:

[..]
Wat een onzin. Vandaag Bitcoin kopen is volgende week winst. Gegarandeerd 100%
Lekker gewerkt pikko :D

$98753 op het moment van schrijven tegenover nu $95462

Forumgebruiker @BehoorlijkKritisch voor al uw financiële adviezen _O-
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_216532901
quote:
10s.gif Op maandag 3 februari 2025 11:05 schreef onlogisch het volgende:

[..]
Lekker gewerkt pikko :D

$98753 op het moment van schrijven tegenover nu $95462

Forumgebruiker @:BehoorlijkKritisch voor al uw financiële adviezen _O-
A store of value. _O-
pi_216533123
quote:
0s.gif Op maandag 3 februari 2025 08:08 schreef onlogisch het volgende:

[..]
-6% en het helemaal fout noemen? :')

@:Bezsen hoe zou deze man de 2017vibes beleven?
Toen zag ik mijn XRP -90% gaan
pi_216533609
quote:
0s.gif Op maandag 3 februari 2025 09:37 schreef achtja het volgende:

[.
Hoezo? Bitcoin is weer lekker goedkoop.. je hebt tussendoor kunnen sparen, minder uitgeven en je hebt meer Bitcoin kunnen kopen.

Ik hoop dat er nog meer mensen gaan paniek verkopen! Bitcoin naar de verdoemenis!!
Ik check over een jaar wel weer eens of ik wat ga bijkopen. Voor nu blij met de winst en exit.
pi_216533673
quote:
1s.gif Op maandag 3 februari 2025 12:18 schreef viceversa het volgende:

[..]
Ik check over een jaar wel weer eens of ik wat ga bijkopen. Voor nu blij met de winst en exit.
Sinds 2010 is elke verkoop naar euro's meer dan 100% verlies.. weinig snappen dat.

Succes met je winst 8)7
  maandag 3 februari 2025 @ 12:26:23 #168
201761 phpmystyle
Ordinary guy from Moscow
pi_216533679
Gaat lekker.
Man is de baas, vrouw kent haar plaats.
  FOK!fotograaf maandag 3 februari 2025 @ 12:26:32 #169
364681 over_hedge
pi_216533682


*O* Nu wel ff stoppen met zakken aub
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
pi_216534605
blablablabla
pi_216536285
Niet alleen lijkt er geen bodem te zitten aan de ETH/BTC koers, ook de deflatie van ETH loopt niet zoals gewenst. ;(

twitter


Ik vrees het ergste voor Ethereum eerlijk gezegd. Terwijl ik de vorige cycle eigenlijk een klein beetje overtuigd was van de bestaansrecht ervan.
Uitvinder van de biersmiley.
pi_216536598
quote:
0s.gif Op maandag 3 februari 2025 15:53 schreef ISVV het volgende:

[..]
[..]
Iemand is op oorlogspad
Typisch weer.
pi_216536661
quote:
1s.gif Op maandag 3 februari 2025 16:05 schreef RotatoR het volgende:

[..]
Typisch weer.
Waarschijnlijk zelfs atypisch.
pi_216537088
goede dip vanochtend , was weer een mooie inkoop moment.
  Moderator maandag 3 februari 2025 @ 17:26:33 #175
18653 crew  D.
pi_216537438
Even wat posts van onze 'nieuwe aanwinst' (en wat reacties) erop verwijderd
  Moderator maandag 3 februari 2025 @ 17:28:47 #176
236264 crew  capricia
pi_216537465
quote:
0s.gif Op maandag 3 februari 2025 17:26 schreef D. het volgende:
Even wat posts van onze 'nieuwe aanwinst' (en wat reacties) erop verwijderd
Dank u. :D
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
pi_216537887
quote:
0s.gif Op maandag 3 februari 2025 16:13 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
Waarschijnlijk zelfs atypisch.
Gezien de andere topics nog echt zo ook :')
Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
pi_216537931
quote:
10s.gif Op maandag 3 februari 2025 11:05 schreef onlogisch het volgende:

[..]
Lekker gewerkt pikko :D

$98753 op het moment van schrijven tegenover nu $95462

Forumgebruiker @:BehoorlijkKritisch voor al uw financiële adviezen _O-
Het is maar goed dat ik nooit iets met Bitcoin doe inderdaad. _O-
pi_216539488
quote:
0s.gif Op maandag 3 februari 2025 19:25 schreef cryptololol het volgende:

[..]
hoe gaat het met je scam tokens?
Net zo kut als de rest van de markt.
pi_216539575
quote:
0s.gif Op maandag 3 februari 2025 19:42 schreef cryptololol het volgende:

[..]
waarschijnlijk een stuk slechter dan gemiddeld
beter niet meer reclame voor maken hier
Komt allemaal goed. Je moet je niet zo druk maken over dingen die je niet begrijpt.
  FOK!fotograaf maandag 3 februari 2025 @ 20:04:30 #181
364681 over_hedge
pi_216539999

hij mag weer
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
  Moderator maandag 3 februari 2025 @ 20:08:51 #182
236264 crew  capricia
pi_216540103
quote:
6s.gif Op maandag 3 februari 2025 19:58 schreef cryptololol het volgende:

[..]
nee

gewoon bitcoin kopen
Waarom maak je je er dan zo druk om?
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
pi_216540167
quote:
0s.gif Op maandag 3 februari 2025 20:09 schreef cryptololol het volgende:

[..]
net extra hypotheek genomen om de dip te kopen

helaas te laat
Ja die pleuris banken ook altijd met hun controles. Gewoon geld geven moeten ze.
No bitch to me
pi_216540403
@D. doe eens niet zo flauw
  Moderator maandag 3 februari 2025 @ 20:25:41 #185
18653 crew  D.
pi_216540464
quote:
0s.gif Op maandag 3 februari 2025 20:22 schreef cryptololol het volgende:
@:D. doe eens niet zo flauw
Als je gewoon een discussie aangaat ben je welkom, als je komt trollen enkel om het trollen niet.

En je hoeft het echt niet met iedereen eens te zijn.
Zelfs mensen die tegen crypto zijn zijn welkom, maar niet met dat kinderachtige gedoe.
  maandag 3 februari 2025 @ 20:27:04 #186
229935 damsco
Internetheld sinds 2008
pi_216540484
Ik wil graag een goede shitcoin kopen. Ik zat te denken aan Ethereum. Pure drek als ik naar de chart kijk. Iemand ervaring?
pi_216540526
quote:
1s.gif Op maandag 3 februari 2025 20:27 schreef damsco het volgende:
Ik wil graag een goede shitcoin kopen. Ik zat te denken aan Ethereum. Pure drek als ik naar de chart kijk. Iemand ervaring?
ik zou eerder voor Mina gaan
dat is echt de toekomst

PepeChainDogeDeluxeTrumpMijnPiemel nFT is ook een goede
pi_216540534
quote:
0s.gif Op maandag 3 februari 2025 20:25 schreef D. het volgende:

[..]
Als je gewoon een discussie aangaat ben je welkom, als je komt trollen enkel om het trollen niet.

En je hoeft het echt niet met iedereen eens te zijn.
Zelfs mensen die tegen crypto zijn zijn welkom, maar niet met dat kinderachtige gedoe.
mogen we hier nu wel btc charts posten trouwes?
dan hebben we wat leuke van de favoriete tokens hier

aub niet weer verwijderen
  Moderator maandag 3 februari 2025 @ 20:34:41 #189
18653 crew  D.
pi_216540642
quote:
0s.gif Op maandag 3 februari 2025 20:29 schreef cryptololol het volgende:

[..]
mogen we hier nu wel btc charts posten trouwes?

aub niet weer verwijderen
Iets zegt me dat je gewoon weer alle projecten waar je geen interesse in hebt en/of verstand van hebt scams wilt noemen, en dat is niet de bedoeling.

En laat ik je voor zijn; Dat staat los van mijn portfolio.
pi_216540644
@D. veel plezier verder
  Moderator maandag 3 februari 2025 @ 20:35:26 #191
18653 crew  D.
pi_216540659
quote:
10s.gif Op maandag 3 februari 2025 20:34 schreef cryptololol het volgende:
@:D. veel plezier verder
Dankjewel, komt goed! :Y
  Moderator maandag 3 februari 2025 @ 21:41:12 #192
236264 crew  capricia
pi_216541969
Het is toch wel weer een mooi ritje hoor. Ik word hier gewoon vrolijk van. :D

[ Bericht 2% gewijzigd door capricia op 03-02-2025 21:47:08 ]
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
  Moderator dinsdag 4 februari 2025 @ 07:47:29 #193
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_216543744
Fijn om te zien dat eerwaarde @aTypisch terug is in de vorm van @cryptololol

Bedankt voor je scherpe inzichten m.b.t. Bitcoin.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_216543860
quote:
0s.gif Op maandag 3 februari 2025 20:29 schreef cryptololol het volgende:

[..]
mogen we hier nu wel btc charts posten trouwes?
dan hebben we wat leuke van de favoriete tokens hier

aub niet weer verwijderen
Wees dan eens even constructief en laat wat gegevens zien van jouw inleg/winst in de afgelopen fase. Waar heb je in belegd en wat zijn de verdiensten geweest? Dat is wat leuker om te lezen dan stomme gezeik namelijk :)
  Moderator dinsdag 4 februari 2025 @ 09:09:01 #195
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_216544171
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 februari 2025 08:14 schreef Solispolar het volgende:

[..]
Wees dan eens even constructief en laat wat gegevens zien van jouw inleg/winst in de afgelopen fase. Waar heb je in belegd en wat zijn de verdiensten geweest? Dat is wat leuker om te lezen dan stomme gezeik namelijk :)
Eerwaarde @aTypisch zit sinds 2017 in Bitcoin. Hij laat zich voor zijn werk uitbetalen in Bitcoin. Wat hij verder verdient, is toch niet zo rullevant voor dit topic :? 1 Bitcoin = 1 Bitcoin.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  Moderator dinsdag 4 februari 2025 @ 09:24:19 #196
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_216544290
quote:
0s.gif Op maandag 3 februari 2025 20:34 schreef D. het volgende:

[..]
Iets zegt me dat je gewoon weer alle projecten waar je geen interesse in hebt en/of verstand van hebt scams wilt noemen, en dat is niet de bedoeling.

En laat ik je voor zijn; Dat staat los van mijn portfolio.
Al die projecten zijn toch ook gewoon dikke vette scams? Kijk wat er hier in 2017 geshilled werd, Lisk, Waves en dat soort 'topprojecten' Dat zijn toch gewoon waardeloze coins. Allemaal gokjes. En als je wilt gokken is dat helemaal prima, maar benoem dat dan ook gewoon zo. Achter al die 'projecten' zoals jij het graag noemt, zitten allemaal mensen met een eigen agenda. Die zitten er echt niet om de wereld te verbeteren maar louter om hun eigen zakken te vullen met allemaal loze verkooppraatjes.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_216544335
quote:
7s.gif Op dinsdag 4 februari 2025 09:24 schreef onlogisch het volgende:

[..]
Al die projecten zijn toch ook gewoon dikke vette scams? Kijk wat er hier in 2017 geshilled werd, Lisk, Waves en dat soort 'topprojecten' Dat zijn toch gewoon waardeloze coins. Allemaal gokjes. En als je wilt gokken is dat helemaal prima, maar benoem dat dan ook gewoon zo. Achter al die 'projecten' zoals jij het graag noemt, zitten allemaal mensen met een eigen agenda. Die zitten er echt niet om de wereld te verbeteren maar louter om hun eigen zakken te vullen met allemaal loze verkooppraatjes.
Behalve vechain jahahaa sunnygod
  Moderator dinsdag 4 februari 2025 @ 09:33:26 #198
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_216544365
quote:
9s.gif Op dinsdag 4 februari 2025 09:28 schreef Wereldgozer het volgende:

[..]
Behalve vechain jahahaa sunnygod
Wat zat ik er naast hé :{

Gelukkig komt verstand met de jaren :)
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_216544405
quote:
7s.gif Op dinsdag 4 februari 2025 09:33 schreef onlogisch het volgende:

[..]
Wat zat ik er naast hé :{

Gelukkig komt verstand met de jaren :)
Ik trek ook het boetekleed aan maat

Btc goden
  Moderator dinsdag 4 februari 2025 @ 10:57:24 #200
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_216545040


Hoelang duurt het voordat 'wij' mee gaan doen?
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  FOK!fotograaf dinsdag 4 februari 2025 @ 10:58:39 #201
364681 over_hedge
pi_216545049
quote:
7s.gif Op dinsdag 4 februari 2025 10:57 schreef onlogisch het volgende:
[ afbeelding ]

Hoelang duurt het voordat 'wij' mee gaan doen?
een jaar of 5 nadat het eigenlijk al te laat is
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
pi_216545512
quote:
7s.gif Op dinsdag 4 februari 2025 10:57 schreef onlogisch het volgende:
[ afbeelding ]

Hoelang duurt het voordat 'wij' mee gaan doen?
Niet lang meer, dat zal nachtwerk zijn.. dus de volgende ochtend word je wakker en heeft Nederland opeens Bitcoin

Verdiep je ook eens in het donkere bos
pi_216545771
quote:
7s.gif Op dinsdag 4 februari 2025 10:57 schreef onlogisch het volgende:
[ afbeelding ]

Hoelang duurt het voordat 'wij' mee gaan doen?
Zo een plaatje suggereert veel, maar feitelijk is er op dit moment precies 1 land met een "Strategic Bitcoin Reserve".
Ik ben een kl ⭕⭕n van deze user
  Moderator dinsdag 4 februari 2025 @ 11:58:36 #204
45833 crew  Fogel
pi_216545785
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 februari 2025 11:37 schreef achtja het volgende:

[..]
Niet lang meer, dat zal nachtwerk zijn.. dus de volgende ochtend word je wakker en heeft Nederland opeens Bitcoin

Verdiep je ook eens in het donkere bos
Aliens hebben Bitcoin gemaakt?
I'm surrounded by morons!
TRV plannen/geboekt 2025:Zuid-Amerika, Nederland, Chicago, Washington, Nederland, Kroatië, Slovenië, Parijs/Brussel/Nijmegen/Kopenhagen
TRV 2024:Nederland, UK, Nederland, Denemarken, UK, Nederland, Noord-Noorwegen, Nederland, Atlanta
TRV 2023: Bangkok, Los Angeles, Nederland/Belgie, Denemarken, Noord-Noorwegen, Londen, Thailand, Nederland, Gdansk, Nederland, Japan
  Moderator dinsdag 4 februari 2025 @ 12:00:59 #205
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_216545820
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 februari 2025 11:57 schreef recursief het volgende:

[..]
Zo een plaatje suggereert veel, maar feitelijk is er op dit moment precies 1 land met een "Strategic Bitcoin Reserve".
Dat is ook exact wat het plaatje impliceert ja. Bedankt!
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_216545831
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 februari 2025 11:58 schreef Fogel het volgende:

[..]
Aliens hebben Bitcoin gemaakt?
Nee hoor, Satoshi Nakamoto heeft Bitcoin ontwikkeld.
pi_216546273
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 februari 2025 12:00 schreef onlogisch het volgende:

[..]
Dat is ook exact wat het plaatje impliceert ja. Bedankt!
Uiteraard, maar ik zie het ook circuleren met het verhaal dat "steeds meer landen een SBR" aan het aanleggen zijn. En dat doort shit wordt op de socials klakkeloos rondgepompt.
Ik ben een kl ⭕⭕n van deze user
pi_216546468
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 februari 2025 11:37 schreef achtja het volgende:

[..]
Niet lang meer, dat zal nachtwerk zijn.. dus de volgende ochtend word je wakker en heeft Nederland opeens Bitcoin

Verdiep je ook eens in het donkere bos
Hoe kom je erbij?
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_216548147
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 februari 2025 13:08 schreef Claudia_x het volgende:

[..]
Hoe kom je erbij?
Gewoon nadenken
pi_216577282
Researchers Just Found Photo-Scanning Malware on Apple's App Store for the First Time

Dit is een mooi voorbeeld van waarom je nooit je seed phrase digitaal moet opslaan.
pi_216582209
Was dit de bullmarkt alweer? Ik ging er wel vanuit dat elke cyclus minder explosief zou zijn maar dit is wel heel lafjes allemaal.
What Would Goku Do
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 8 februari 2025 @ 10:47:35 #212
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_216593282
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 februari 2025 13:09 schreef viagraap het volgende:
Was dit de bullmarkt alweer? Ik ging er wel vanuit dat elke cyclus minder explosief zou zijn maar dit is wel heel lafjes allemaal.
Dit is de bear trap :Y
Geloof er niets van dat het zo patsboem afgelopen is.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 8 februari 2025 @ 10:48:10 #213
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_216593287
Ik heb nu eindelijk eens gekeken hoe veel ik over heel 2024 en januari erin gestoken heb met DCA'en. Dit is een beetje uit de hand gelopen :')

En nu diep in het rood -O-
Na eigenlijk continu rond het nulpunt te zijn blijven hangen. Met dank aan het nutteloze Ethereum.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_216594199
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 10:48 schreef Nattekat het volgende:
Ik heb nu eindelijk eens gekeken hoe veel ik over heel 2024 en januari erin gestoken heb met DCA'en. Dit is een beetje uit de hand gelopen :')

En nu diep in het rood -O-
Na eigenlijk continu rond het nulpunt te zijn blijven hangen. Met dank aan het nutteloze Ethereum.
Gewoon Bitcoin, sinds 1 januarie x 2.5 doe er je voordeel mee anders zit je volgend jaar weer te zeuren.
pi_216594473
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 10:48 schreef Nattekat het volgende:
Ik heb nu eindelijk eens gekeken hoe veel ik over heel 2024 en januari erin gestoken heb met DCA'en. Dit is een beetje uit de hand gelopen :')

En nu diep in het rood -O-
Na eigenlijk continu rond het nulpunt te zijn blijven hangen. Met dank aan het nutteloze Ethereum.
De bullrun is nog niet eens begonnen joh. No stress.
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 8 februari 2025 @ 13:57:44 #216
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_216595248
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 12:31 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:

[..]
De bullrun is nog niet eens begonnen joh. No stress.
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 10:47 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Dit is de bear trap :Y
Geloof er niets van dat het zo patsboem afgelopen is.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zondag 9 februari 2025 @ 20:59:04 #217
479315 SuperNeger
De gezelligste neger van FOK!
pi_216612716
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 10:48 schreef Nattekat het volgende:
Ik heb nu eindelijk eens gekeken hoe veel ik over heel 2024 en januari erin gestoken heb met DCA'en. Dit is een beetje uit de hand gelopen :')

En nu diep in het rood -O-
Na eigenlijk continu rond het nulpunt te zijn blijven hangen. Met dank aan het nutteloze Ethereum.
Je moet het ook kopen tijdens een bearmarket en niet tijdens de blowoff top

quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 12:31 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:

[..]
De bullrun is nog niet eens begonnen joh
:')
Intel Pentium 4 2.4GHz HT (Northwood, 130nm, 512KB L2, 800MHz FSB)
Intel Extreme Graphics 2 (64MB allocated)
1GB DDR 400MHz CL2 or 3
Maxtor DiamondMax Plus 10 160GB IDE
  maandag 10 februari 2025 @ 08:12:28 #218
479315 SuperNeger
De gezelligste neger van FOK!
pi_216616209
Mensen lijken tegenwoordig de definitie van bullmarket en bearmarket niet meer te begrijpen. Een bullmarket is wanneer de prijs vanaf de bodem omhoog gaat. In dit geval was dat de FTX crash in November 2022. Dus de bullmarket is al bijna 2.5jaar bezig. De definitie van een bullmarket is niet wanneer jouw altcoin portfolio plotseling pas opeens omhoog gaat.

Verder is het goed om te weten dat het sentiment altijd pas veel later inslaat. In maart 2022, had ik mijn laatste cryptocurrencies SC gemaakt (nummer #1121) (voor mijn verplichte FOK! crypto vakantie, zo erg vonden mensen het idee dat de bullmarket wel eens voorbij kon zijn destijds) en ik werd constant van alle kanten aangevallen. Let op: Dit was nog VOOR de Terra Luna Crash en nog VOOR de FTX crash.

Dat zijn altijd wel mooie signalen. Wanneer echt iedereen het met je oneens is, weet je dat je gelijk hebt. ;)

Nu blijft natuurlijk de hamvraag: Is deze bullrun al voorbij. Tsja, een president die meme coins launched. Een één of ander pijpmeisje die beroemd is geworden met een meme waar ze op piemels spuugt. Misschien zijn we nog vroeg en moet de echte bullrun nog beginnen hè dat kan natuurlijk ook.

Food4thought :7
Intel Pentium 4 2.4GHz HT (Northwood, 130nm, 512KB L2, 800MHz FSB)
Intel Extreme Graphics 2 (64MB allocated)
1GB DDR 400MHz CL2 or 3
Maxtor DiamondMax Plus 10 160GB IDE
  Moderator maandag 10 februari 2025 @ 09:37:04 #219
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_216616863
quote:
0s.gif Op maandag 10 februari 2025 08:12 schreef SuperNeger het volgende:
Mensen lijken tegenwoordig de definitie van bullmarket en bearmarket niet meer te begrijpen. Een bullmarket is wanneer de prijs vanaf de bodem omhoog gaat. In dit geval was dat de FTX crash in November 2022. Dus de bullmarket is al bijna 2.5jaar bezig. De definitie van een bullmarket is niet wanneer jouw altcoin portfolio plotseling pas opeens omhoog gaat.

Verder is het goed om te weten dat het sentiment altijd pas veel later inslaat. In maart 2022, had ik mijn laatste cryptocurrencies SC gemaakt (nummer #1121) (voor mijn verplichte FOK! crypto vakantie, zo erg vonden mensen het idee dat de bullmarket wel eens voorbij kon zijn destijds) en ik werd constant van alle kanten aangevallen. Let op: Dit was nog VOOR de Terra Luna Crash en nog VOOR de FTX crash.

Dat zijn altijd wel mooie signalen. Wanneer echt iedereen het met je oneens is, weet je dat je gelijk hebt. ;)

Nu blijft natuurlijk de hamvraag: Is deze bullrun al voorbij. Tsja, een president die meme coins launched. Een één of ander pijpmeisje die beroemd is geworden met een meme waar ze op piemels spuugt. Misschien zijn we nog vroeg en moet de echte bullrun nog beginnen hè dat kan natuurlijk ook.

Food4thought :7
De bullrun is nu begonnen en houdt tot minstens 2034 aan. Vanaf dat punt zijn 99.2% van alle Bitcoin gemined.
Al het andere doet er niet toe ((scam)coins). Bitcoin is leading. Bitcoin gaat een lange bullrun tegmoet.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  Moderator maandag 10 februari 2025 @ 12:59:03 #220
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
  Moderator maandag 10 februari 2025 @ 14:33:51 #221
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_216620628
The saga continues ~O> :D

quote:
Brit die per ongeluk harde schijf met 730 miljoen euro weggooide, wil nu hele vuilnisbelt opkopen

De wereldberoemde speurtocht naar een ongekend fortuin van 730 miljoen euro krijgt een verrassende wending. James Howells, de Britse IT’er die al jaren tevergeefs jaagt op zijn verloren harde schijf met duizenden Bitcoins, heeft een gedurfde nieuwe strategie: hij is van plan een hele vuilnisbelt op te kopen. Het plan? Eindelijk zijn kostbare schijf terugvinden. ,,Als de gemeente bereid is om in gesprek te gaan, sta ik open voor de aankoop van het terrein.”


Howells (39) is al meer dan tien jaar verwikkeld in een strijd met Newport, een gemeente in het zuiden van Wales. Zijn harde schijf, met daarop Bitcoins die momenteel een waarde vertegenwoordigen van ruim 730 miljoen euro, belandde in 2013 per ongeluk op de vuilnisbelt. Sindsdien probeert hij toegang te krijgen om de schijf terug te vinden, maar zonder succes.

De gemeente weigert zijn verzoeken, met als argument dat het doorzoeken van de stortplaats milieuregels schendt en de operatie enorme kosten met zich meebrengt. Howells stapte naar de rechter, maar die wees zijn eis af. De rechter noemde zijn verzoek ‘niet redelijk’ en zag geen kans op succes. Dit besluit kwam bij Howells als ‘een klap in het gezicht’. ,,Ik kreeg niet eens de kans me te verdedigen”, zei hij daarover tegen de BBC.

Nieuwe kans

Nu blijkt dat de vuilnisbelt van Newport op korte termijn gesloten wordt, ziet Howells een nieuwe kans. ,,Ik was verrast te horen dat de gemeente de stortplaats toch wil sluiten”, zegt hij maandag tegen de Britse krant The Guardian. ,,In de rechtszaal beweerden ze dat een sluiting desastreus zou zijn voor Newport, terwijl ze tegelijkertijd plannen hadden om de boel toch te sluiten.”

Howells had verwacht dat de vuilnisbelt pas ergens in de komende jaren zou sluiten. De stortplaats zit voor 80 tot 90 procent vol. Dat dit nu sneller gebeurt dan gedacht, ziet hij als een kans. ,,Als de gemeente bereid is om te praten, zou ik geïnteresseerd zijn in de aankoop van het terrein zoals het nu is.” Hij zegt al gesprekken te hebben gevoerd met investeerders en noemt de koop een reële optie.

‘Harde schijf is nu van gemeente’

Het stadsbestuur van Newport heeft nog niet gereageerd op Howells’ nieuwe voorstel. In eerdere uitspraken bleef de gemeente vasthouden aan het standpunt dat de stortplaats niet mag worden doorzocht. Ook wees men erop dat de harde schijf juridisch gezien eigendom is van de gemeente, omdat deze met het afval is weggegooid.

Toen de man in 2013 zijn huis opruimde, kwam de bewuste harde schijf in een vuilniszak terecht. ,,Ik had er al een slecht gevoel over”, vertelde Howells daarover eerder al in de Britse tabloid Daily Mail. ,,Voor de zak naar de vuilnisbelt ging, wilde ik nog controleren of ik wel de juiste harde schijf had weggegooid. Maar die kans kreeg ik niet. Mijn ex-vrouw had de zak al weggebracht.”

‘Ik ben de dader’


Zijn ex-vrouw Halfina Eddy-Evan kwam later met haar kant van het verhaal. ,,Ja, ik ben de dader. Maar hij wilde dat ik zijn rommel weggooide. Ik heb dus enkel gedaan wat hij vroeg. Die harde schijf zat in een van de zwarte zakken, maar ik wist totaal niet wat daar allemaal instak. Hij had zijn eigen zaakjes maar moeten regelen. Het is niet mijn fout dat hij het nu kwijt is, ik wilde alleen maar goed doen.”

Enerzijds vindt de ex-vrouw dat hij de kans zou moeten krijgen om die harde schijf terug te vinden. ,,Weten dat je op een berg goud zit, maar er niet aan kunnen: dat is natuurlijk niet goed voor je gemoedsrust. Maar anderzijds doet hij er toch ook beter aan om de hele zaak los te laten. Hij is de vader van mijn twee zonen, maar ik hoef alvast geen cent”, aldus Eddy-Evan.

Jaren na deze pijnlijke blunder blijft Howells strijdvaardig. ,,Het gaat niet om hebberigheid. Ik ben bereid om de opbrengsten met anderen te delen, maar niemand met een machtspositie wil met mij hierover in gesprek.”
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_216620721
quote:
10s.gif Op maandag 10 februari 2025 14:33 schreef onlogisch het volgende:
The saga continues ~O> :D
[..]

Als ik daar zou wonen zou ik hem wel mooi kunnen trollen door een partij oude harde schijven te kopen en daar een "wallet.dat" op zetten in de verwachte map. En er dan iedere 2 weken 1 in de container gooien.
pi_216620739
quote:
10s.gif Op maandag 10 februari 2025 14:33 schreef onlogisch het volgende:
The saga continues ~O> :D
[..]

Die schijf is toch allang vernietigd :?
  FOK!fotograaf maandag 10 februari 2025 @ 14:49:21 #224
364681 over_hedge
pi_216620799
quote:
1s.gif Op maandag 10 februari 2025 14:44 schreef RotatoR het volgende:

[..]
Die schijf is toch allang vernietigd :?
Dit vroeg ik me dus ook af. Een vuilnisbelt doet toch iets met het afval. Ipv het letterlijk allemaal op een hoop geven en nooit meer aanraken.

En zo niet dan als nog succes met het vinden.
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
pi_216620892
quote:
1s.gif Op maandag 10 februari 2025 14:44 schreef RotatoR het volgende:

[..]
Die schijf is toch allang vernietigd :?
Kan meevallen, zolang de platters niet beschadigen zijn ze wel uit te lezen door een recoverybedrijf.
pi_216621512
quote:
0s.gif Op maandag 10 februari 2025 14:57 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
Kan meevallen, zolang de platters niet beschadigen zijn ze wel uit te lezen door een recoverybedrijf.
Ja ok maar ik kan me niet voorstellen dat ze afval 12 jaar opslaan?
pi_216621655
quote:
1s.gif Op maandag 10 februari 2025 15:43 schreef RotatoR het volgende:

[..]
Ja ok maar ik kan me niet voorstellen dat ze afval 12 jaar opslaan?
Wat denk je dat er met afval gebeurt op een stortplaats? Dat de afvalfee langs komt en dat poef, magisch laat verdwijnen?
  Moderator maandag 10 februari 2025 @ 15:56:33 #228
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_216621674
quote:
0s.gif Op maandag 10 februari 2025 15:55 schreef MaximumRush het volgende:

[..]
Wat denk je dat er met afval gebeurt op een stortplaats? Dat de afvalfee langs komt en dat poef, magisch laat verdwijnen?
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_216621774
quote:
1s.gif Op maandag 10 februari 2025 15:43 schreef RotatoR het volgende:

[..]
Ja ok maar ik kan me niet voorstellen dat ze afval 12 jaar opslaan?
Zie de VAM-berg in Drenthe ;)
pi_216621914
Nog steeds in crypto .
Ada only en aardige winst mee kunnen maken.

Nu weer de dips bij kopen

Btc is voor mij ogen dood.
Dat word dadelijk gewoon een vaste goud prijs wat vast zit .
En bijna in elke land ergens verstopt zit.

Verder de bull run is niet eens gestart op btc na wegens de banken/ BlackRock die het inkopen en via etf weer uit geven .

Kwestie van tijd tot dat die ballon in elkaar stort
  maandag 10 februari 2025 @ 16:12:01 #231
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_216621917
quote:
0s.gif Op maandag 10 februari 2025 14:42 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
Als ik daar zou wonen zou ik hem wel mooi kunnen trollen door een partij oude harde schijven te kopen en daar een "wallet.dat" op zetten in de verwachte map. En er dan iedere 2 weken 1 in de container gooien.
Jij bent echt gemeen
The End Times are wild
  FOK!fotograaf maandag 10 februari 2025 @ 16:12:32 #232
364681 over_hedge
pi_216621927
quote:
0s.gif Op maandag 10 februari 2025 15:55 schreef MaximumRush het volgende:

[..]
Wat denk je dat er met afval gebeurt op een stortplaats? Dat de afvalfee langs komt en dat poef, magisch laat verdwijnen?
Wat denk jij. Dat elke stortplaats alleen dat is? Vuil storten en nooit meer wat mee doen?
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
pi_216623214
quote:
0s.gif Op maandag 10 februari 2025 16:12 schreef over_hedge het volgende:

[..]
Wat denk jij. Dat elke stortplaats alleen dat is? Vuil storten en nooit meer wat mee doen?
In de meeste landen wel.
pi_216623247
quote:
0s.gif Op maandag 10 februari 2025 16:12 schreef over_hedge het volgende:

[..]
Wat denk jij. Dat elke stortplaats alleen dat is? Vuil storten en nooit meer wat mee doen?
Euh ja, dat is eigenlijk precies wat het is op de meeste plaatsen op deze prachtige aardbol.
pi_216623441
quote:
0s.gif Op maandag 10 februari 2025 16:01 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
Zie de VAM-berg in Drenthe ;)
yup. er zijn zoveel afvalbergen. Hoop grond erover en niemand die er meer over begint.

Deze afvalbergen worden inmiddels gebruikt voor recreatie, zoals wandelen en fietsen, en zijn meestal afgedekt met een laag aarde en soms ook met gras of bomen

• Spaarnwoude bij Amsterdam: Dit recreatiegebied ligt boven op een oude stortlocatie en is nu een populaire plek voor wandelen en fietsen

• Nauerna: Deze locatie ligt aan de andere kant van het Noordzeekanaal en is in ontwikkeling tot een recreatiegebied

• Braambergen in Almere: Een voorbeeld van een afgedekte afvalberg die nu als een heuvel in het landschap zichtbaar is

• Bavelse Berg in Bavel: Een andere afgedekte afvalberg die nu een natuurlijke helling vormt
Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
  FOK!fotograaf maandag 10 februari 2025 @ 18:25:25 #236
364681 over_hedge
pi_216623636
quote:
0s.gif Op maandag 10 februari 2025 17:48 schreef MaximumRush het volgende:

[..]
In de meeste landen wel.
quote:
0s.gif Op maandag 10 februari 2025 17:50 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:

[..]
Euh ja, dat is eigenlijk precies wat het is op de meeste plaatsen op deze prachtige aardbol.
quote:
Voor het afval dat niet wordt gerecycled, maken vuilnisstortplaatsen in Wales gebruik van verschillende methoden om de milieu-impact te minimaliseren. Een van deze methoden is het omzetten van afval in energie. Bijvoorbeeld, Indaver bouwt een nieuwe afvalenergiecentrale in Oost-Engeland, nabij de grens met Wales, die tot 595.000 ton niet-recyclebaar huishoudelijk en bedrijfsafval per jaar zal verwerken. De energie die vrijkomt bij dit proces wordt teruggewonnen en levert elektriciteit aan het net.
INDAVER.COM
Veel verbranden het afval gewoon. En 65% wordt gerecycled.

Maar hij zal wel weten dat dit er 1 is die dat niet doet. Anders beetje zinloos allemaal
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
pi_216623660
quote:
0s.gif Op maandag 10 februari 2025 18:25 schreef over_hedge het volgende:

[..]
[..]
[..]
Veel verbranden het afval gewoon. En 65% wordt gerecycled.

Maar hij zal wel weten dat dit er 1 is die dat niet doet. Anders beetje zinloos allemaal
Kijk eens verder dan alleen Europa. Wij verbranden hier omdat het vrij dichtbevolkt is allemaal, anders zouden we er waarschijnlijk ook maling aan hebben.
  FOK!fotograaf maandag 10 februari 2025 @ 18:27:45 #238
364681 over_hedge
pi_216623668
quote:
0s.gif Op maandag 10 februari 2025 18:27 schreef MaximumRush het volgende:

[..]
Kijk eens verder dan alleen Europa. Wij verbranden hier omdat het vrij dichtbevolkt is allemaal, anders zouden we er waarschijnlijk ook maling aan hebben.
Waarom zou ik verder kijken dan europa wanneer dit verhaal over wales gaat :P
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
  dinsdag 11 februari 2025 @ 09:50:12 #239
479315 SuperNeger
De gezelligste neger van FOK!
pi_216630771
Ik heb nog een wallet met 4000 bitcoins.. Weet alleen het wachtwoord niet meer.

Sowieso wel raar dat er "bitcoins op een harde schijf staan"
Intel Pentium 4 2.4GHz HT (Northwood, 130nm, 512KB L2, 800MHz FSB)
Intel Extreme Graphics 2 (64MB allocated)
1GB DDR 400MHz CL2 or 3
Maxtor DiamondMax Plus 10 160GB IDE
  FOK!fotograaf dinsdag 11 februari 2025 @ 10:02:24 #240
364681 over_hedge
pi_216630926
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 februari 2025 09:50 schreef SuperNeger het volgende:

Sowieso wel raar dat er "bitcoins op een harde schijf staan"
Wat is er raar aan?
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
pi_216631412
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 februari 2025 09:50 schreef SuperNeger het volgende:
Ik heb nog een wallet met 4000 bitcoins.. Weet alleen het wachtwoord niet meer.

Sowieso wel raar dat er "bitcoins op een harde schijf staan"
Ik heb nog een wachtwoord zonder wallet. Misschien kunnen we er iets mee.
  dinsdag 11 februari 2025 @ 13:02:16 #242
479315 SuperNeger
De gezelligste neger van FOK!
pi_216632590
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 februari 2025 10:02 schreef over_hedge het volgende:

[..]
Wat is er raar aan?
Omdat bitcoins op de blockchain staan.
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 februari 2025 11:05 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
Ik heb nog een wachtwoord zonder wallet. Misschien kunnen we er iets mee.
Is het berenpak2 want die had ik al geprobeerd
Intel Pentium 4 2.4GHz HT (Northwood, 130nm, 512KB L2, 800MHz FSB)
Intel Extreme Graphics 2 (64MB allocated)
1GB DDR 400MHz CL2 or 3
Maxtor DiamondMax Plus 10 160GB IDE
pi_216632716
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 februari 2025 13:02 schreef SuperNeger het volgende:

[..]
Omdat bitcoins op de blockchain staan.
[..]
Klopt, je hebt alleen de private keys om ze te kunnen verplaatsen of iets te ondertekenen.

quote:
Is het berenpak2 want die had ik al geprobeerd
Ah jammer...

berenpak1 ook al geprobeerd?
  dinsdag 11 februari 2025 @ 13:16:27 #244
479315 SuperNeger
De gezelligste neger van FOK!
pi_216632748
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 februari 2025 13:13 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
Klopt, je hebt alleen de private keys om ze te kunnen verplaatsen of iets te ondertekenen.
[..]
Ah jammer...

berenpak1 ook al geprobeerd?
Intel Pentium 4 2.4GHz HT (Northwood, 130nm, 512KB L2, 800MHz FSB)
Intel Extreme Graphics 2 (64MB allocated)
1GB DDR 400MHz CL2 or 3
Maxtor DiamondMax Plus 10 160GB IDE
pi_216632792
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 februari 2025 13:16 schreef SuperNeger het volgende:

[..]
[ afbeelding ]
Dat zijn wel de betere wallets.

Je kan iig beter je password kwijt zijn dan je private keys.
Dit kan in theorie nog gehackt worden als het wachtwoord niet al te gek lang is.

[ Bericht 17% gewijzigd door TheFreshPrince op 11-02-2025 13:31:15 ]
pi_216687981
pi_216692353
Beste fokkers,

Jaren geleden ben ik ooit getipt door een goede vriend om bitcoins te kopen, helaas niet gedaan. Ik had ze ook nog eerder kunnen krijgen door mijn videokaart aan het werk te zetten, helaas ook niet gedaan.

Tegenwoordig beleg ik in aandelen, voornamelijk via ETF's en heb ook wat edelmetalen in mijn portefeuille.

Ik maak mij ernstig zorgen over mensen die in Bitcoin en andere crypto beleggen.

Bitcoin heeft geen enkele waarde, de koers wordt enkel bepaald doordat een andere idioot denkt dat een bitcoin meer waard is.

Ik heb tientallen argumenten gehoord (van schaarste, blockchain en andere idioterie) dat een bitcoin wél waarde heeft maar vind dit allesbehalve overtuigend.

Ben ik echt de enige die hier zo over denkt?
pi_216692956
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 februari 2025 19:53 schreef iWan71 het volgende:
Beste fokkers,

Jaren geleden ben ik ooit getipt door een goede vriend om bitcoins te kopen, helaas niet gedaan. Ik had ze ook nog eerder kunnen krijgen door mijn videokaart aan het werk te zetten, helaas ook niet gedaan.

Tegenwoordig beleg ik in aandelen, voornamelijk via ETF's en heb ook wat edelmetalen in mijn portefeuille.

Ik maak mij ernstig zorgen over mensen die in Bitcoin en andere crypto beleggen.

Bitcoin heeft geen enkele waarde, de koers wordt enkel bepaald doordat een andere idioot denkt dat een bitcoin meer waard is.

Ik heb tientallen argumenten gehoord (van schaarste, blockchain en andere idioterie) dat een bitcoin wél waarde heeft maar vind dit allesbehalve overtuigend.

Ben ik echt de enige die hier zo over denkt?
:')
pi_216692980
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 februari 2025 19:53 schreef iWan71 het volgende:
Beste fokkers,

Jaren geleden ben ik ooit getipt door een goede vriend om bitcoins te kopen, helaas niet gedaan. Ik had ze ook nog eerder kunnen krijgen door mijn videokaart aan het werk te zetten, helaas ook niet gedaan.

Tegenwoordig beleg ik in aandelen, voornamelijk via ETF's en heb ook wat edelmetalen in mijn portefeuille.

Ik maak mij ernstig zorgen over mensen die in Bitcoin en andere crypto beleggen.

Bitcoin heeft geen enkele waarde, de koers wordt enkel bepaald doordat een andere idioot denkt dat een bitcoin meer waard is.

Ik heb tientallen argumenten gehoord (van schaarste, blockchain en andere idioterie) dat een bitcoin wél waarde heeft maar vind dit allesbehalve overtuigend.

Ben ik echt de enige die hier zo over denkt?
Je hebt gelijk.
Fijn weekend verder. O+
Doei!!! :W
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
pi_216693779
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 februari 2025 19:53 schreef iWan71 het volgende:
Beste fokkers,

Jaren geleden ben ik ooit getipt door een goede vriend om bitcoins te kopen, helaas niet gedaan. Ik had ze ook nog eerder kunnen krijgen door mijn videokaart aan het werk te zetten, helaas ook niet gedaan.

Tegenwoordig beleg ik in aandelen, voornamelijk via ETF's en heb ook wat edelmetalen in mijn portefeuille.

Ik maak mij ernstig zorgen over mensen die in Bitcoin en andere crypto beleggen.

Bitcoin heeft geen enkele waarde, de koers wordt enkel bepaald doordat een andere idioot denkt dat een bitcoin meer waard is.

Ik heb tientallen argumenten gehoord (van schaarste, blockchain en andere idioterie) dat een bitcoin wél waarde heeft maar vind dit allesbehalve overtuigend.

Ben ik echt de enige die hier zo over denkt?
Misschien moet je eens met @LXIV praten.
  zaterdag 15 februari 2025 @ 21:12:40 #251
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_216694328
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 februari 2025 20:48 schreef MaximumRush het volgende:

[..]
Misschien moet je eens met @:LXIV praten.
Of met de topeconomen van de ecb
The End Times are wild
pi_216694899
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 februari 2025 21:12 schreef LXIV het volgende:

[..]
Of met de topeconomen van de ecb
Of een Nobelprijs winnaar economie: https://www.ad.nl/economi(...)meer-waard~ad35fee9/
  zaterdag 15 februari 2025 @ 21:56:19 #253
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_216695090
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 februari 2025 21:45 schreef iWan71 het volgende:

[..]
Of een Nobelprijs winnaar economie: https://www.ad.nl/economi(...)meer-waard~ad35fee9/
Je hebt niet veel meer dan basis-economische kennis nodig om bitcoin te doorzien. Vooral omdat het als systeem geen cashflow genereert maar dat er juist geld verdampt uit het systeem omdat het zo duur is in de lucht t te houden (2% van de markrtcap per jaar). Nu al zal een nooit meer zoveel uit bitcoin gehaald kunnen worden dan er ingestopt is.
Maar voor hetzelfde geld tikt de koers eerst nog een miljoen aan. Zou me niets verbazen
The End Times are wild
pi_216695133
quote:
Je hebt gelijk.
Fijn weekend verder. O+
Doei!!! :W
Dank voor je goed onderbouwde reactie, we gaan het zien.

Wel fijn dat ik hier op fok niet meteen helemaal wordt uitgekotst, ik ben al gebanned op tweakers.net voor mijn niet al te positieve gedachten over ponzi muntjes.
pi_216695249
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 februari 2025 21:59 schreef iWan71 het volgende:

[..]
Dank voor je goed onderbouwde reactie, we gaan het zien.

Wel fijn dat ik hier op fok niet meteen helemaal wordt uitgekotst, ik ben al gebanned op tweakers.net voor mijn niet al te positieve gedachten over ponzi muntjes.
Ik denk dat het belangrijkste verhaal niet is wat de intrinsieke waarde van crypto is, maar meer of je in staat bent om er gebruik van te maken zolang als er waarde aan toegedicht wordt.

Het interesseert me echt geen reet of crypto over tien jaar nog een ding is. Ik kan er nu geld mee verdienen en veel ook. Dat is wat er toe doet. Je bent een volslagen totaal debiel als je daar geen gebruik van maakt.
pi_216695484
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 februari 2025 21:56 schreef LXIV het volgende:

[..]
Vooral omdat het als systeem geen cashflow genereert maar dat er juist geld verdampt uit het systeem omdat het zo duur is in de lucht t te houden (2% van de markrtcap per jaar).
Helemaal met je eens! De ellende is dat mensen tegenwoordig zo onnozel zijn dat ze denken snel rijk te kunnen worden met crypto, men heeft geen geduld meer.

Crypto is gewoon een gokspelletje, sommigen verdienen een godsvermogen, maar de meesten blijven met niets achter.

[ Bericht 0% gewijzigd door iWan71 op 15-02-2025 22:19:39 (typo) ]
pi_216695984
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 februari 2025 22:07 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:

[..]
Het interesseert me echt geen reet of crypto over tien jaar nog een ding is. Ik kan er nu geld mee verdienen en veel ook. Dat is wat er toe doet. Je bent een volslagen totaal debiel als je daar geen gebruik van maakt.
Heel slim! Onderliggende waarde doet er niet toe, zolang er maar een grotere debiel is die in de toekomst jouw muntjes wil kopen!
  zondag 16 februari 2025 @ 07:35:26 #258
479315 SuperNeger
De gezelligste neger van FOK!
pi_216698270
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 februari 2025 19:53 schreef iWan71 het volgende:
Beste fokkers,

Jaren geleden ben ik ooit getipt door een goede vriend om bitcoins te kopen, helaas niet gedaan. Ik had ze ook nog eerder kunnen krijgen door mijn videokaart aan het werk te zetten, helaas ook niet gedaan.

Tegenwoordig beleg ik in aandelen, voornamelijk via ETF's en heb ook wat edelmetalen in mijn portefeuille.

Ik maak mij ernstig zorgen over mensen die in Bitcoin en andere crypto beleggen.

Bitcoin heeft geen enkele waarde, de koers wordt enkel bepaald doordat een andere idioot denkt dat een bitcoin meer waard is.

Ik heb tientallen argumenten gehoord (van schaarste, blockchain en andere idioterie) dat een bitcoin wél waarde heeft maar vind dit allesbehalve overtuigend.

Ben ik echt de enige die hier zo over denkt?
Het probleem met bitcoin is dat het idd precies is zoals jij nu zegt. Een zero-sum game waar de prijs alleen omhoog zal gaan zolang er een 'greater fool' is die een hogere prijs betaalt voor diezelfde zakken met gebakken lucht. De prijs gaat dus omhoog door speculatie en niet omdat het een utlity heeft. Tevens geloof ik niet in de die bitcoin maxi's die denken dat hun langzame en dure technologie de banken buiten spel zetten. Blockchain technologie an sich is wel een wereld verbeteraar en zal gewoon technologische onvermijdbaarheid zijn. Mensen denken vaak dat het of of is. Of we gebruiken banken, of we hebben allemaal onze eigen bitcoin wallet. De waarheid zit er vaak ergens tussen. Protip: kijk eens naar Ripple en de cryptocurrency XRP. Dat gaat hele interessante dingen doen en zal inderdaad nog astronomische groei gaan meemaken juist omdat het de gulden middenweg is tussen gebruik van fiat/banken en bitcoin/eigen custody.
Intel Pentium 4 2.4GHz HT (Northwood, 130nm, 512KB L2, 800MHz FSB)
Intel Extreme Graphics 2 (64MB allocated)
1GB DDR 400MHz CL2 or 3
Maxtor DiamondMax Plus 10 160GB IDE
pi_216698330
Een XRP fanboy, die zie je niet vaak.
pi_216699714
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 februari 2025 22:47 schreef iWan71 het volgende:

[..]
Heel slim! Onderliggende waarde doet er niet toe, zolang er maar een grotere debiel is die in de toekomst jouw muntjes wil kopen!
Exact. Het is net kunst.
pi_216699832
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 februari 2025 22:47 schreef iWan71 het volgende:

[..]
Heel slim! Onderliggende waarde doet er niet toe, zolang er maar een grotere debiel is die in de toekomst jouw muntjes wil kopen!
Serieuze vraag: Wat is de onderliggende waarde van de euro? Of van de Amerikaanse dollar?
Ik ben een kl ⭕⭕n van deze user
  zondag 16 februari 2025 @ 11:17:08 #262
436847 embedguy
Embedded in your genius dreams
pi_216700598
quote:
1s.gif Op zondag 16 februari 2025 10:25 schreef recursief het volgende:

[..]
Serieuze vraag: Wat is de onderliggende waarde van de euro? Of van de Amerikaanse dollar?
Nada.

Net als Bitcoin. Met het belangrijke verschil dat fiat niet op the greater fool theorie draaien en ze onmisbaar zijn voor een stabiele economie.
Never allow waiting to become a habit.
Live your dreams and take risks.
Life is happening now.
pi_216700761
quote:
1s.gif Op zondag 16 februari 2025 11:17 schreef embedguy het volgende:

[..]
Nada.

Net als Bitcoin. Met het belangrijke verschil dat fiat niet op the greater fool theorie draaien
Waarom denk je dat dat bij Bitcoin wel zo is?

quote:
en ze onmisbaar zijn voor een stabiele economie.
Waarom?
Ik ben een kl ⭕⭕n van deze user
  zondag 16 februari 2025 @ 12:02:37 #264
436847 embedguy
Embedded in your genius dreams
pi_216701237
quote:
1s.gif Op zondag 16 februari 2025 11:32 schreef recursief het volgende:

[..]
Waarom denk je dat dat bij Bitcoin wel zo is?

Twijfel je daar over dan? Ik kan niet bedenken hoe de Bitcoin prijs daar niet op gebaseerd zou zijn, maar ik schat dat je daar anders over denkt.

quote:
[..]
Waarom?
Deze video legt het mooi uit: Bekijk deze YouTube-video
Never allow waiting to become a habit.
Live your dreams and take risks.
Life is happening now.
pi_216701612
quote:
1s.gif Op zondag 16 februari 2025 12:02 schreef embedguy het volgende:

[..]
Twijfel je daar over dan? Ik kan niet bedenken hoe de Bitcoin prijs daar niet op gebaseerd zou zijn, maar ik schat dat je daar anders over denkt.
Nou, je beweert iets he. Dan is dit geen antwoord op mijn vraag. Het tweede deel klopt. Ik denk daar anders over. Het korte verhaal is dat Bitcoin niet alleen schaars is maar vooral ook trustless. Er is geen eigenaar van het Bitcoin netwerk en de integriteit wordt transparant en cryptografisch verfieerbaar bewaakt dmv consensus. Met name het eigenaarloze trustless aspect is waardevol. Je kan zonder dat je een derde partij daarvoor hoeft te vertrouwen waarde overschrijven naar een ander.


quote:
[..]
Deze video legt het mooi uit: Bekijk deze YouTube-video
Probeer het eens in je eigen woorden uit te leggen. Die video kan ik bovendien niet zien, die zit achter een inlog.
Ik ben een kl ⭕⭕n van deze user
  zondag 16 februari 2025 @ 13:01:27 #266
436847 embedguy
Embedded in your genius dreams
pi_216702091
quote:
1s.gif Op zondag 16 februari 2025 12:29 schreef recursief het volgende:

[..]
Nou, je beweert iets he. Dan is dit geen antwoord op mijn vraag. Het tweede deel klopt. Ik denk daar anders over. Het korte verhaal is dat Bitcoin niet alleen schaars is maar vooral ook trustless. Er is geen eigenaar van het Bitcoin netwerk en de integriteit wordt transparant en cryptografisch verfieerbaar bewaakt dmv consensus. Met name het eigenaarloze trustless aspect is waardevol. Je kan zonder dat je een derde partij daarvoor hoeft te vertrouwen waarde overschrijven naar een ander.
Ja, het is een mooie techniek met praktische toepassingen.

Echter, op misschien wat fanaten en wat criminelen na zit niemand in Bitcoin omdat het een betaalmiddel is.

Daar is de huidige waarde dan ook niet op gebaseerd. De greater fool theorie geeft daar wel een verklaring voor.

quote:
[..]
Probeer het eens in je eigen woorden uit te leggen. Die video kan ik bovendien niet zien, die zit achter een inlog.
Als ik hem open in een incognito venster dan kan ik hem gewoon zien, dus jij ook lijkt me? Of zit je in het buitenland waar yt is afgeschermd ofzo?

De video legt uit hoe fiat inflatie regelt en waar een zo stabiel mogelijke inflatie voor nodig is.

Wat ik eruit opmaak is: Als kleine hoeveelheden mensen in crypto zitten is dat geen probleem maar als te veel mensen erin gaan zitten dan is dat een goed recept voor een instabiele economie/oorlog/etc.
Never allow waiting to become a habit.
Live your dreams and take risks.
Life is happening now.
pi_216702474
quote:
1s.gif Op zondag 16 februari 2025 13:01 schreef embedguy het volgende:

[..]
Ja, het is een mooie techniek met praktische toepassingen.

Echter, op misschien wat fanaten en wat criminelen na zit niemand in Bitcoin omdat het een betaalmiddel is.
Niet helemaal waar. De adoptie wordt nog steeds hoger en tegenwoordig zitten institutionele beleggers, overheden, fondsmanagers en vermogensbeheerders in Bitcoin. Aan de beurs zijn meerdere Bitcoin-ETFs genoteerd. Wat wel waar is, is dat de meesten Bitcoin niet als betaalmiddel zien maar eerdere als "store of value". Een soort digitaal goud.

quote:
Daar is de huidige waarde dan ook niet op gebaseerd.
Waar trek je, ook gezien het bovenstaande, die conclusie nou eigenlijk uit?

quote:
De greater fool theorie geeft daar wel een verklaring voor.
De greater fool theory kun je overal op toepassen als je zegt dat waarde subjectief is. Maar dat maakt 't nog niet waar. En het woordje "fool" suggereert bovendien dat het onderliggende ding eigenlijk waardeloos is, wat zelfs als de these zou kloppen onzin is. Parels hebben bijvoorbeeld geen echte utility behalve dat mensen er mee willen pronken en daar soms grif geld voor betalen. Goud heeft dan nog wel toepassingen maar ontleent zijn handelswaarde vooral uit het feit dat mensen er veel geld voor over hebben. In tijden van crisis is het dus vooral een store of value, net als Bitcoin. Exact hetzelfde geldt voor een heleboel andere assetklassen. Bij kunst wellicht nog wel meer dan bij Bitcoin.


quote:
Als ik hem open in een incognito venster dan kan ik hem gewoon zien, dus jij ook lijkt me? Of zit je in het buitenland waar yt is afgeschermd ofzo?

De video legt uit hoe fiat inflatie regelt en waar een zo stabiel mogelijke inflatie voor nodig is.

Wat ik eruit opmaak is: Als kleine hoeveelheden mensen in crypto zitten is dat geen probleem maar als te veel mensen erin gaan zitten dan is dat een goed recept voor een instabiele economie/oorlog/etc.
Ik kan 'm intussen zien. Ik kreeg eerst een leeftijdsverificatie maar nu niet meer. Mooie uitleg van "een" economie, maar wel versimpeld. Ja er zijn monetaire instrumenten, maar zijn ook fiscale instrumenten om een economie te sturen. En dat daarvoor een ruilmiddel handig is lijkt me evident. Maar dat dat nou juist fiat moet zijn wordt niet duidelijk. Je zou ook een boekhouding kunnen bijhouden van ieders bezit, zeg maar als een soort grootboek, een ledger.

Dan het puntje inflatie: stel dat je geen oneindige groei na zou streven, zou inflatie dan nog "nodig" zijn? En als je dat wel nastreeft, hoe zie je dan oneindige groei voor je op een eindige planeet? Als we onze aardbol opgegeten hebben is de groei toch wel over?

[ Bericht 0% gewijzigd door recursief op 16-02-2025 15:15:37 ]
Ik ben een kl ⭕⭕n van deze user
  zondag 16 februari 2025 @ 14:32:26 #268
436847 embedguy
Embedded in your genius dreams
pi_216703565
quote:
1s.gif Op zondag 16 februari 2025 13:29 schreef recursief het volgende:

[..]
Niet helemaal waar. De adoptie wordt nog steeds hoger en tegenwoordig zitten institutionele beleggers, overheden, fondsmanagers en vermogensbeheerders in Bitcoin. Aan de beurs zijn meerdere Bitcoin-ETFs genoteerd. Wat wel waar is, is dat de meesten Bitcoin niet als betaalmiddel zien maar eerdere als "store of value". Een soort digitaal goud.
[..]
Waar trek je, ook gezien het bovenstaande, die conclusie nou eigenlijk uit?
[..]
De greater fool theory kun je overal op toepassen als je zegt dat waarde subjectief is. Maar dat maakt 't nog niet waar. En het woordje "fool" suggereert bovendien dat het onderliggende ding eigenlijk waardeloos is, wat zelf als de these zou kloppen onzin is. Parels hebben bijvoorbeeld geen echte utility behalve dat mensen er mee willen pronken en daar soms grif geld voor betalen. Goud heeft dan nog wel toepassingen maar ontleent zijn handelswaarde vooral uit het feit dat mensen er veel geld voor over hebben. In tijden van crisis is het dus vooral een store of value, net als Bitcoin. Exact hetzelfde geldt voor een heleboel andere assetklassen. Bij kunst wellicht nog wel meer dan bij Bitcoin.
[..]
Ik kan 'm intussen zien. Ik kreeg eerst een leeftijdsverificatie maar nu niet meer. Mooie uitleg van "een" economie, maar wel versimpeld. Ja er zijn monetaire instrumenten, maar zijn ook fiscale instrumenten om een economie te sturen. En dat daarvoor een ruilmiddel handig is lijkt me evident. Maar dat nou juist fiat moet zijn wordt niet duidelijk. Je zou ook een boekhouding kunnen bijhouden van ieders bezit, zeg maar als een soort grootboek, een ledger.

Dan het puntje inflatie: stel dat je geen oneindige groei na zou streven, zou inflatie dan nog "nodig" zijn? En als je dat wel nastreeft, hoe zie je dan oneindige groei voor je op een eindige planeet? Als we onze aardbol opgegeten hebben is de groei toch wel over?
Mooie onderbouwing 👌

Hier moet ik een keer op terug komen als ik weer op een pc zit, dit wordt anders te veel onhandig gequote op mijn telefoon.
Never allow waiting to become a habit.
Live your dreams and take risks.
Life is happening now.
  maandag 17 februari 2025 @ 08:50:51 #269
139324 Plots
Luctor et Emergo
pi_216713742
Ik zit eraan te denken om een account aan te maken op Mexc om wat shitcoins te shorten, die zonder goede reden explosief zijn gestegen. Zij listen namelijk vrij snel simpele tokens die je kan shorten of longen. Klinkt dat als een goed idee? Want ik hoorde tot een jaar geleden ook wel eens verhalen dat MEXc niet altijd 'kosher' is. Dan doe ik even iets anders dan dips kopen en wachten tot het gaat stijgen.
pi_216718354
quote:
0s.gif Op maandag 17 februari 2025 08:50 schreef Plots het volgende:
Ik zit eraan te denken om een account aan te maken op Mexc om wat shitcoins te shorten, die zonder goede reden explosief zijn gestegen. Zij listen namelijk vrij snel simpele tokens die je kan shorten of longen. Klinkt dat als een goed idee? Want ik hoorde tot een jaar geleden ook wel eens verhalen dat MEXc niet altijd 'kosher' is. Dan doe ik even iets anders dan dips kopen en wachten tot het gaat stijgen.
Goed idee!! als je minder Bitcoin wilt!!

Horen, kosher en account aanmaken om shitcoins te shorten klinkt namelijk heel erg doordacht!

Kortom: goed idee
  maandag 17 februari 2025 @ 14:21:11 #271
139324 Plots
Luctor et Emergo
pi_216718593
quote:
0s.gif Op maandag 17 februari 2025 14:09 schreef achtja het volgende:

[..]
Goed idee!! als je minder Bitcoin wilt!!

Horen, kosher en account aanmaken om shitcoins te shorten klinkt namelijk heel erg doordacht!

Kortom: goed idee
Ik probeer mijn strategieën te verbreden. Zowel in opgaande en dalende markten wil ik kunnen verdienen.
pi_216718922
quote:
0s.gif Op maandag 17 februari 2025 14:21 schreef Plots het volgende:

[..]
Ik probeer mijn strategieën te verbreden. Zowel in opgaande en dalende markten wil ik kunnen verdienen.
Dat willen er wel meer maar bijna niemand lukt dat.

- Strategieen zijn van de vorige eeuw
- Verbreden maakt je armer
- Er is maar 1 dalende markt
pi_216719958
quote:
0s.gif Op maandag 17 februari 2025 08:50 schreef Plots het volgende:
Ik zit eraan te denken om een account aan te maken op Mexc om wat shitcoins te shorten, die zonder goede reden explosief zijn gestegen. Zij listen namelijk vrij snel simpele tokens die je kan shorten of longen. Klinkt dat als een goed idee? Want ik hoorde tot een jaar geleden ook wel eens verhalen dat MEXc niet altijd 'kosher' is. Dan doe ik even iets anders dan dips kopen en wachten tot het gaat stijgen.
Kan je niet beter een gokkast kopen en in je huis zetten?
Dat heeft ook niets met crypto te maken.
pi_216721455
Ik zit nu een weekje te copy traden met Odin bot. Dus wallets zoeken die winstgevend zijn en vervolgens hun trades te kopieren. Werkt op zich best okee, er zijn een aantal wallets die keer op keer winstgevend zijn. Ben alleen met 0,15 sol per trade aan het werken, en dan de wallets die verlies maken eruit aan het kicken. Daarnaast ook stop loss en take profit ingesteld.

Nu kijken of ze nog steeds winstgevend zijn als ik de winstgevende wallets apart met wat meer sol inzet.
pi_216722033
quote:
0s.gif Op maandag 17 februari 2025 08:50 schreef Plots het volgende:
Ik zit eraan te denken om een account aan te maken op Mexc om wat shitcoins te shorten, die zonder goede reden explosief zijn gestegen. Zij listen namelijk vrij snel simpele tokens die je kan shorten of longen. Klinkt dat als een goed idee? Want ik hoorde tot een jaar geleden ook wel eens verhalen dat MEXc niet altijd 'kosher' is. Dan doe ik even iets anders dan dips kopen en wachten tot het gaat stijgen.
Zit zelf ook op mexc, maar las nu zoveel slechte verhalen op reddit dat ik eigenlijk mijn coins daar wil weghalen, maar die staan nu op veel verlies dus ga niet verkopen :')
pi_216723470
2/3 van alle geldstromen naar BTC zijn in het afgelopen jaar gedaan.
Best bizar eigenlijk.
blablablabla
pi_216725355
quote:
1s.gif Op maandag 17 februari 2025 20:07 schreef Elan het volgende:
2/3 van alle geldstromen naar BTC zijn in het afgelopen jaar gedaan.
Best bizar eigenlijk.
Hoe meet je dat?

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik ben een kl ⭕⭕n van deze user
pi_216728161
Nou, BTC ligt weer aardig op zijn gat na alle veelbelovende berichten van lord Trump :')
  dinsdag 18 februari 2025 @ 17:40:36 #279
479315 SuperNeger
De gezelligste neger van FOK!
pi_216734788
Wanneer begint de volgende bullrun?
Intel Pentium 4 2.4GHz HT (Northwood, 130nm, 512KB L2, 800MHz FSB)
Intel Extreme Graphics 2 (64MB allocated)
1GB DDR 400MHz CL2 or 3
Maxtor DiamondMax Plus 10 160GB IDE
  Moderator dinsdag 18 februari 2025 @ 17:58:02 #280
236264 crew  capricia
pi_216735032
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 februari 2025 17:40 schreef SuperNeger het volgende:
Wanneer begint de volgende bullrun?
Nou, echt.
Wat een droevenis. :{
Mijn defensie ETFs doen het beter.
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
pi_216735173
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 februari 2025 17:58 schreef capricia het volgende:

[..]
Nou, echt.
Wat een droevenis. :{
Mijn defensie ETFs doen het beter.
@capricia ik volg je nu al een tijdje want je interigeert me.. in het begin was je een beginner, toen neigde je naar maxi en nu zit je weer met ETFjes te strooien alsof het niets is..

Toch heb ik het idee dat jij over de periode dat ik je volg, volgens mijn excel sheet, want ja! lol flink verlies hebt geleden.. dan er wel vanuit gaande dat je steeds BTC verkocht het op het hoogste moment lol..

Nou goed, groetjes, ik koop nog wat BTC bij!
pi_216735356
Ach tja in een stijgende markt is het makkelijk traden
Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
pi_216735371
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 februari 2025 18:19 schreef Mortaxx het volgende:
Ach tja in een stijgende markt is het makkelijk traden
Stijgende tegenover wat?

Ik zie vooral een dalende trend, al ruim 10 jaar.
pi_216736626
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 februari 2025 17:58 schreef capricia het volgende:

[..]
Nou, echt.
Wat een droevenis. :{
Mijn defensie ETFs doen het beter.
Je kan toch de dip gewoon weer kopen? ;)
blablablabla
pi_216736664
Wtf is er eigenlijk met Solana aan de hand, niet dat het me boeit want heb het allang verkocht maar dat zakt wel behoorlijk hard (42% in de afgelopen maand)
blablablabla
  Moderator dinsdag 18 februari 2025 @ 19:41:12 #286
236264 crew  capricia
pi_216736717
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 februari 2025 18:07 schreef achtja het volgende:

[..]
@:capricia ik volg je nu al een tijdje want je interigeert me.. in het begin was je een beginner, toen neigde je naar maxi en nu zit je weer met ETFjes te strooien alsof het niets is..

Toch heb ik het idee dat jij over de periode dat ik je volg, volgens mijn excel sheet, want ja! lol flink verlies hebt geleden.. dan er wel vanuit gaande dat je steeds BTC verkocht het op het hoogste moment lol..

Nou goed, groetjes, ik koop nog wat BTC bij!
Huh? :D
Je gaat toch niet 100% in crypto zitten.. beetje dom om dat te doen.


En jij, hoe sta jij er voor? Waar steek jij je geld in?

[ Bericht 3% gewijzigd door capricia op 18-02-2025 21:22:00 ]
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
  Moderator dinsdag 18 februari 2025 @ 19:45:54 #287
236264 crew  capricia
pi_216736778
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 februari 2025 19:36 schreef Elan het volgende:

[..]
Je kan toch de dip gewoon weer kopen? ;)
Diepe zakken. :D
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
pi_216739344
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 februari 2025 19:38 schreef Elan het volgende:
Wtf is er eigenlijk met Solana aan de hand, niet dat het me boeit want heb het allang verkocht maar dat zakt wel behoorlijk hard (42% in de afgelopen maand)
Niet alleen Solano.
pi_216739398
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 februari 2025 18:20 schreef achtja het volgende:

[..]
Stijgende tegenover wat?

Ik zie vooral een dalende trend, al ruim 10 jaar.
Erecties worden moeilijker?
Vakman pur sang
  dinsdag 18 februari 2025 @ 21:46:15 #290
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_216739792
quote:
1s.gif Op zondag 16 februari 2025 10:25 schreef recursief het volgende:

[..]
Serieuze vraag: Wat is de onderliggende waarde van de euro? Of van de Amerikaanse dollar?
Je moet dan ook net zo goed geen dollars of euro’s aanhouden. Is gegarandeerd verliezen
The End Times are wild
pi_216740095
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 februari 2025 19:45 schreef capricia het volgende:

[..]
Diepe zakken. :D
Lekker DCA en dan hopelijk wat eerder met pensioen.
Dag week en maand koersen lig ik niet wakker van. Positief of negatief.

[ Bericht 3% gewijzigd door Elan op 18-02-2025 22:11:36 ]
blablablabla
pi_216740174
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 februari 2025 19:38 schreef Elan het volgende:
Wtf is er eigenlijk met Solana aan de hand, niet dat het me boeit want heb het allang verkocht maar dat zakt wel behoorlijk hard (42% in de afgelopen maand)
Iets te veel celebrity rugcoins. Vertrouwen in de chain is hard aan het dalen daardoor.
pi_216742521
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 februari 2025 19:41 schreef capricia het volgende:

[..]
Huh? :D
Je gaat toch niet 100% in crypto zitten.. beetje dom om dat te doen.

En jij, hoe sta jij er voor? Waar steek jij je geld in?

Crypto 100% links laten liggen en 100% in Bitcoin

Met een beetje kennis of onderzoek weet je dat Bitcoin het wint van elke andere vorm van 'beleggen'.

Jij en ik weten dondersgoed dat Bitcoin niet meer naar 0 gaat.. waarom zou je dan met die volkswijsheden meegaan en de andere helft van je geld in de sloot gooien?
  woensdag 19 februari 2025 @ 08:43:22 #294
479315 SuperNeger
De gezelligste neger van FOK!
pi_216742689
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 februari 2025 17:58 schreef capricia het volgende:

[..]
Nou, echt.
Wat een droevenis. :{
Mijn defensie ETFs doen het beter.
Trump heeft de markt verpest. Ik dacht dat we nog wel een paar maanden bullrun hadden onder hem maar het was toch echt de top.
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 februari 2025 19:38 schreef Elan het volgende:
Wtf is er eigenlijk met Solana aan de hand, niet dat het me boeit want heb het allang verkocht maar dat zakt wel behoorlijk hard (42% in de afgelopen maand)
Was altijd al een scamchain.
Intel Pentium 4 2.4GHz HT (Northwood, 130nm, 512KB L2, 800MHz FSB)
Intel Extreme Graphics 2 (64MB allocated)
1GB DDR 400MHz CL2 or 3
Maxtor DiamondMax Plus 10 160GB IDE
pi_216742869
quote:
0s.gif Op woensdag 19 februari 2025 08:24 schreef achtja het volgende:

[..]
Crypto 100% links laten liggen en 100% in Bitcoin

Met een beetje kennis of onderzoek weet je dat Bitcoin het wint van elke andere vorm van 'beleggen'.

Jij en ik weten dondersgoed dat Bitcoin niet meer naar 0 gaat.. waarom zou je dan met die volkswijsheden meegaan en de andere helft van je geld in de sloot gooien?
Dit doe jij?
Je zit voor 100% in BTC, geen beleggingen of spreiding.
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
pi_216742985
quote:
1s.gif Op woensdag 19 februari 2025 08:58 schreef capricia het volgende:

[..]
Dit doe jij?
Je zit voor 100% in BTC, geen beleggingen of spreiding.
Waarom zou je in bedrijven beleggen die onderhevig zijn aan de markt met alle risico's vandien?

Waarom zou je spreiden? Om bovenstaande risico's op te vangen?

Alles wat gemaakt kan worden, kan en word gekopieerd.

Elke dienst kan iemand anders ook leveren.

Apple heeft een hoop cash, poepoe, wat kunnen ze daarmee? (Ja Bitcoin kopen)

Rijkdom komt niet door spreiden @capricia

Bitcoin is wijsheid die je kunt beheersen en bewijzen.. het is wel duidelijk dat dit topic er nog weinigen wat van snappen.
pi_216743036
quote:
0s.gif Op woensdag 19 februari 2025 09:10 schreef achtja het volgende:

[..]
het is wel duidelijk dat dit topic er nog weinigen wat van snappen.
Dat je verliefd bent op Bitcoin is wel duidelijk. En dat is prima. En dat je het Bitcoinevagelie op een diep religieuze manier aan de man probeert te brengen dat vind ik ook prima.

Maar kap nou eens met om de haverklap suggereren dat je mede-users dom zijn. Stop daar eens mee.
Ik ben een kl ⭕⭕n van deze user
pi_216743057
quote:
1s.gif Op woensdag 19 februari 2025 09:16 schreef recursief het volgende:

[..]
Dat je verliefd bent op Bitcoin is wel duidelijk. En dat is prima. En dat je het Bitcoinevagelie op een diep religieuze manier aan de man probeert te brengen dat vind ik ook prima.

Maar kap nou eens met om de haverklap suggereren dat je mede-users dom zijn. Stop daar eens mee.
Het zou leuk zijn als jij mijn woorden niet steeds verdraait..

Als je een astronaut bent dan ben je niet dom en dan kan het toch zo zijn dat je niets van Bitcoin snapt.

Kortom: ik heb nergens gesuggereerd dat mede-users dom zijn.
pi_216743085
quote:
0s.gif Op woensdag 19 februari 2025 09:18 schreef achtja het volgende:

[..]
Het zou leuk zijn als jij mijn woorden niet steeds verdraait..

Als je een astronaut bent dan ben je niet dom en dan kan het toch zo zijn dat je niets van Bitcoin snapt.

Kortom: ik heb nergens gesuggereerd dat mede-users dom zijn.
Laat ik het anders zeggen: stop met neerbuigend doen tegen mede-users die jouw mening niet delen ("ze snappen er niets van ...").
Ik ben een kl ⭕⭕n van deze user
pi_216743112
quote:
1s.gif Op woensdag 19 februari 2025 09:21 schreef recursief het volgende:

[..]
Laat ik het anders zeggen: stop met neerbuigend doen tegen mede-users die jouw mening niet delen ("ze snappen er niets van ...").
Ik schreef toch echt dat 'Bitcoin wijsheid is' en niet ik..

Het is niet, ik schrijf dus het is mijn mening. Bitcoin is van een andere orde.. anders had het wel 0 waarde.
  woensdag 19 februari 2025 @ 09:31:52 #301
479315 SuperNeger
De gezelligste neger van FOK!
pi_216743203
Bitcoin is goed tot Satoshi gaat sellen
Intel Pentium 4 2.4GHz HT (Northwood, 130nm, 512KB L2, 800MHz FSB)
Intel Extreme Graphics 2 (64MB allocated)
1GB DDR 400MHz CL2 or 3
Maxtor DiamondMax Plus 10 160GB IDE
pi_216743244
quote:
0s.gif Op woensdag 19 februari 2025 09:10 schreef achtja het volgende:

[..]
Waarom zou je in bedrijven beleggen die onderhevig zijn aan de markt met alle risico's vandien?

Waarom zou je spreiden? Om bovenstaande risico's op te vangen?

Alles wat gemaakt kan worden, kan en word gekopieerd.

Elke dienst kan iemand anders ook leveren.

Apple heeft een hoop cash, poepoe, wat kunnen ze daarmee? (Ja Bitcoin kopen)

Rijkdom komt niet door spreiden @:capricia

Bitcoin is wijsheid die je kunt beheersen en bewijzen.. het is wel duidelijk dat dit topic er nog weinigen wat van snappen.
Succes met je excel sheets.
Tip: verdiep je er eens in wat een ETF is.
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')