Het forum voor 's werelds enige universele hobby! Snaren of toetsen, vinyl of cd, eendagsvlieg of rasartiest, op de radio of op een festival! Hier kun je al je ongebreideld enthousiasme, maar ook je weldoordachte kritische noten kwijt over muziek
2024 nadert zijn einde en dat betekent dat we ons opmaken voor de 26e editie van de Radio 2 Top 2000, het ultieme overzicht van 2000 klassiekers met eeuwigheidswaarde. Het jaar 2024 was vooral een mooi jaar op sportgebied. Onder leiding van een Sneeuwvlokje dat al een sneeuwvlokje was voor het hip werd, reikten onze jongens van Oranje tot de halve finale op het EK. Op de fiets won onze Mathieu van der Poel in Vlaanderen en Roubaix, het WK in het veld, en hij was één van de zeer weinigen die een ontsnapte Pogacar terughaalde naar het peloton, in San Remo. Op de Olympische Spelen bleken we niet alleen goed in hockey, roeien en baanwielrennen, maar ook in de atletiek en zelfs bij het Madurodambasketbal.
Er waren ook mindere ontwikkelingen. Zo is de oorlog in Oekraïne nog steeds niet beëindigd. Verderop in Israël bleef het ook ongezellig. Maar alle duizenden bommen en granaten die daar geworpen werden ten spijt, was er geen enkele geweldsdaad die zoveel emoties losmaakte als een vermeende tik tegen een Sony Handycam van Joost Klein, achter de schermen bij het Songfestival. Een feestje organiseren bleek sowieso moeilijk. Amsterdam bestaat 750 jaar, maar na een maand van uitspattingen in de hoofdstad, geldt voorlopig het credo van de plaatselijke oud-politica Nelly Frijda: "Leuk zo'n feestje, maar het geeft altijd zo'n rommel, hè."
Daarnaast hebben we na een eeuwigheid Rutte een nieuwe leider. Hij was niet de eerste keus, maar Premier Dick schoof na diverse afzeggingen door naar het Torentje. Ook in de VS werd een nieuwe president gekozen. De immer genuanceerde en bescheiden Donald Trump is terug in het Witte Huis. Het Duitse kabinet kwakkelt ondertussen ook. Dus laten we het over iets leuks gaan hebben.
Radio 2 Top 2000: Editie 2024
Op woensdag 25 december, een paar minuten na middernacht, begint de Top 2000. De trein dendert dan 7 dagen door, tot we op Oudejaarsavond rond 23:55 uur het eindstation Bohemian Rhapsody bereiken. We hebben deze keer geen extra 500, maar het gaat een bijzondere editie worden, want het geklets van Gijs Staverman zal niet meer onderbroken worden door hinderlijke intro’s. Hij is namelijk vertrokken. En er zijn nog wat veranderingen in het DJ team. Zo gaan we het jaar uit met het eigentijdse geluid van André Rieu-ontdekker Jeroen van Inkel.
Vorig jaar bleef de Top 11 van de lijst exact gelijk. Dat zal vast niet nog eens gebeuren, maar er lijkt geen dringende aanleiding voor enorme verschuivingen in de absolute top van de lijst. Er ontvielen ons dit jaar geen topnamen, met alle respect uiteraard voor Quincy Jones, Liam Payne, Def Rhymz, Sergio Mendes, Steve Harley, Melanie en nog vele anderen. In positiever nieuws hebben we onder meer Oasis (reünie), Linkin Park (nieuw werk) en ABBA (jubileum). En de liefhebber kan zich gaan verheugen op een hele serie binnenkomers in de Nederlandse taal.
Wat mag ik allemaal niet missen?
A. Stemmen. De stemweek is van 29 november t/m 6 december (15:00 uur). B. De Top 2000-Quiz: Thomas van Luyn en Leo Blokhuis doen 4 quizzen dit jaar, vanaf zondag 24 november om 20:20 uur wekelijks op NPO 3. C. De Untold Stories: Een documentairereeks met Leo Blokhuis, vanaf woensdag 27 november om 22:15 uur wekelijks op NPO 3. D. Top 2000 a gogo: De welbekende slippendrager met Diederik Ebbinge en Leo Blokhuis, vanaf 26 december dagelijks om 21:30 uur op NPO 1. E. De Top 2000 a gogo-podcast: Te beluisteren vanaf 1 december in je favoriete podcast-app, met (inderdaad) Leo Blokhuis. F. De Top 2000 zelf: Van 25 t/m 31 december 168 uur lang alle hits. G. Het Top 2000 Café: Dat is er uiteraard ook weer dit jaar. Radio 2 maakt binnenkort bekend wanneer de verplichte inschrijving opent om een uurtje mee te hossen in Hilversum.
Stemmen Dit jaar stemmen we allemaal op Gorki-Mia.
De stembussen zijn dus een week lang geopend vanaf vrijdag 29 november. Met de 500 extra van vorig jaar die staan te trappelen om op het hoogste niveau mee te doen, en de onderste ~500 van vorig jaar die moeten vrezen om eruit te vallen, kunnen we ons vooral opmaken voor een felle strijd voor de onderste regionen. Gaat nummer 1993 van vorig jaar Vitesse zich hier wel handhaven? En wordt het deze keer wel A Very Good Year voor de nummer 2036 van Frank Sinatra?
Voor degenen die nog twijfelen over welke platen ze op hun lijstje moeten zetten:
- @Cassa95 maakte zoals ieder jaar weer een analyse welke nummers er nieuw zijn op de keuzelijst: Klik - @DecoAoreste maakte een overzicht van welke goed scorende platen in alternatieve muzieklijsten nog ontbreken in de Top 2000: Klik - Wat minder serieus bedoeld maar daarom niet minder noemenswaardig; @Fred_B heeft ook dit jaar weer een Top 2000 Stemwijzer. Deze is hier te vinden: Klik
Staat ie in de top 2000? Wil jij weten of de tracks waarop jij hebt gestemd in de NPO Radio 2 Top 2000 staan? Je kunt het vanaf 10 december 12.30 uur checken via staatieindetop2000.nl
De eerste Top 2000 op Spotify: Voor degene die de allereerste Top 2000 qua songs via Spotify wil terugluisteren van #2000 naar #1: Spotify - De allereerste Top 2000 (1999)
Verder zijn er diverse andere versies van de Top 2000 op Spotify te vinden. Ook uitzendingen zelf van die eerste editie, met het gepraat van de dj's over binnengekomen faxen ( !), kun je vast wel ergens vinden.
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.NSFW in de Zoom:
SPOILER: NSFW!
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.FOK!ers in beeld:
SPOILER: PippenScottie
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Dagoduck
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: ArnieAlberts
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Gretzl
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Grafische aankleding van het topic:
SPOILER: overzichtje met toepasselijke smileys
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: gifjes en afbeeldingen
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Uitzendingen kan je met beeld terugkijken via uitzending gemist van Ziggo
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer Ik niet meer kan, Niet meer ik Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
Wist je dan ook dat wij zelf niet bewegen maar de wereld om ons heen. Wij zitten stil terwijl on ons heen de wereld en de geschiedenis voorbijtrekt zonder dat we er enige invloed op hebben. De mens is slechts een aanschouwend wezen van een voorbestemd wereldtoneel dat onvermijdelijk naar het einde toe zal leiden maar eerst langs vele hoogte- en dieptepunten zal trekken. De wereld is een illusie en wij kijken toe.
[..] Wist je dan ook dat wij zelf niet bewegen maar de wereld om ons heen. Wij zitten stil terwijl on ons heen de wereld en de geschiedenis voorbijtrekt zonder dat we er enige invloed op hebben. De mens is slechts een aanschouwend wezen van een voorbestemd wereldtoneel dat onvermijdelijk naar het einde toe zal leiden maar eerst langs vele hoogte- en dieptepunten zal trekken. De wereld is een illusie en wij kijken toe.
Diep hoor
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer Ik niet meer kan, Niet meer ik Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
[..] Wist je dan ook dat wij zelf niet bewegen maar de wereld om ons heen. Wij zitten stil terwijl on ons heen de wereld en de geschiedenis voorbijtrekt zonder dat we er enige invloed op hebben. De mens is slechts een aanschouwend wezen van een voorbestemd wereldtoneel dat onvermijdelijk naar het einde toe zal leiden maar eerst langs vele hoogte- en dieptepunten zal trekken. De wereld is een illusie en wij kijken toe.
Is goed, bedankt
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
[..] Wist je dan ook dat wij zelf niet bewegen maar de wereld om ons heen. Wij zitten stil terwijl on ons heen de wereld en de geschiedenis voorbijtrekt zonder dat we er enige invloed op hebben. De mens is slechts een aanschouwend wezen van een voorbestemd wereldtoneel dat onvermijdelijk naar het einde toe zal leiden maar eerst langs vele hoogte- en dieptepunten zal trekken. De wereld is een illusie en wij kijken toe.
Daar zouden ze een film over moeten maken
Un dann rettet kein Kavallerie, keine Zorro kümmert sich dodrömm. Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
Ik vond het geknal vanmorgen best wel meevallen tijdens het bezorgen. Is wel eens erger geweest, maar het is sindsdien ook wat strenger geworden qua beleid natuurlijk.
1 keer heb ik zelfs op het punt gestaan om om te keren en terug te fietsen naar het werk, want ik trok het echt niet meer, maar dat is iets van 12 jaar geleden en tevens mijn eerste keer bezorgen op 31 december. Dat ik toen de wijk nog niet goed kende speelde ook wel mee
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
16 Dire Straits - Sultans Of Swing 27 Metallica -One 47 Rage Against The Machine - Killing In The Name 73 Pearl Jam – Alive 203 Lynyrd Skynyrd - Free Bird (Albumversie) 294 Bon Jovi - Livin' On A Prayer 358 Boston - More Than A Feeling (Albumversie) 363 Guns N' Roses - Welcome To The Jungle 369 Queen - Killer Queen 376 Michael Jackson- Beat It 499 Iron Maiden - The Trooper 509 The Police - Message In A Bottle 537 Muse - Plug In Baby 565 Neil Young - Rockin' In The Free World 599 Gorillaz - Feel Good Inc. 669 Blur - Song 2 702 Franz Ferdinand - Take Me Out 775 Van Halen - Runnin' With The Devil 807 Stevie Wonder – Superstition 844 Beastie Boys - Sabotage 907 David Bowie - Ziggy Stardust 1069 ZZ Top - Sharp Dressed Man 1136 Kansas - Carry On Wayward Son 1137 Heart - Crazy On You 1370 Nirvana - About A Girl (Unplugged) 1393 The Human League - Don't You Want Me 1485 Stevie Ray Vaughan - Pride And Joy 1564 Queens Of The Stone Age - Make It Wit Chu 1707 Smashing Pumpkins - Bullet With Butterfly Wings 1768 Jimi Hendrix - Purple Haze
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
[..] Wist je dan ook dat wij zelf niet bewegen maar de wereld om ons heen. Wij zitten stil terwijl on ons heen de wereld en de geschiedenis voorbijtrekt zonder dat we er enige invloed op hebben. De mens is slechts een aanschouwend wezen van een voorbestemd wereldtoneel dat onvermijdelijk naar het einde toe zal leiden maar eerst langs vele hoogte- en dieptepunten zal trekken. De wereld is een illusie en wij kijken toe.
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Beste Pearl Jam.
Op dinsdag 31 december 2024 16:05 schreef Bomenverzameling het volgende: Ik vond het geknal vanmorgen best wel meevallen tijdens het bezorgen. Is wel eens erger geweest, maar het is sindsdien ook wat strenger geworden qua beleid natuurlijk.
1 keer heb ik zelfs op het punt gestaan om om te keren en terug te fietsen naar het werk, want ik trok het echt niet meer, maar dat is iets van 12 jaar geleden en tevens mijn eerste keer bezorgen op 31 december. Dat ik toen de wijk nog niet goed kende speelde ook wel mee
Fijn dat het meeviel
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer Ik niet meer kan, Niet meer ik Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
Op dinsdag 31 december 2024 16:06 schreef MTheBassman het volgende: Deze ga ik ook met mn band doen volgende maand bij ons optreden. En hij is zo verdomd lekker om te bassen
Aan het eind de gitaarsolo zo lang oprekken tot de rest van de band er genoeg van heeft is ook leuk
Un dann rettet kein Kavallerie, keine Zorro kümmert sich dodrömm. Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Beste Pearl Jam.
Kijk, hier zijn we het mee eens
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
Ik moest ook bezorgen buiten Eindhoven. Hier in de wijk hoor ik wel heel veel geknal, maar ik zit nu gelukkig veilig binnen en kan altijd terugvallen op iemand mocht het me te veel worden, maar ik verwacht dat dat niet gaat gebeuren...
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
ZEKER, was erg tof en leuke sfeer in het café!! Ook in m’n eentje me prima vermaakt, nog even staan babbelen met de host/entertainer en nog wat andere mensen.
Wat ik vooral leuk vond aan het café is hoeveel mensen er steeds aan het meezingen zijn. Al zal dat op de laatste dag wel meer zijn dan aan het begin van de lijst. En Jasper en Tannaz deden genoeg om het publiek zo nu en dan op te zwepen.
Ook een prachtige Top 2000-sjaal + poster gescoord (met dank aan de host die er nog een paar over had). Kostte niets extra
Oudjaarsdag begon dus goed, maar toen ik m’n terugreis aanvang en besloot om nog even naar Arnhem/Zevenaar en Emmerich te rijden voor boodschappen (en reparatie van m’n fm-radio) ging vrijwel alles mis
Lang verhaal, maar ik ben de oplaadcase van m’n airpods pro kwijtgeraakt in de Appie, leeg zonder de oordoppen (die had ik in om Top 2000 te luisteren). Waarschijnlijk uit mijn broekzak gevollen. Vervolgens lang gezocht en nog een paar uur gewacht, maar natuurlijk geen enkel spoor De eerlijke vinder die ze even naar de balie brengt is er waarschijnlijk niet. Begreep net ook van Apple Support dat iemand anders hem gewoon kan gebruiken om eigen airpods op te laden, dus dan is de case waarschijnlijk te waardevol om niet zelf te houden voor de ‘vinder'
Vervolgens nog m’n radio laten repareren bij zo’n speciaalzaak, was binnen een uurtje geregeld (dacht ik). Zat volgens de reparateur wat los bij de aansluiting. Kom ik thuis en stop het ding direct in het stopcontact, doet ie alsnog helemaal niks
Moet ik over een week alleen voor die goedkope radio terug naar Arnhem om t ding nog eens te laten repareren
Dus komt er op neer dat ik beter linea recta van Hillywood naar huis was gereden
Nu ben ik chagrijnig en moe. Eens kijken hoe ik weer goede zin krijg voor vanavond
Over olijf gesproken: Zo eens beginnen aan de laatste pizza van 2024.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
[..] ZEKER, was erg tof en leuke sfeer in het café!! Ook in m’n eentje me prima vermaakt, nog even staan babbelen met de host/entertainer en nog wat andere mensen.
Wat ik vooral leuk vond aan het café is hoeveel mensen er steeds aan het meezingen zijn. Al zal dat op de laatste dag wel meer zijn dan aan het begin van de lijst. En Jasper en Tannaz deden genoeg om het publiek zo nu en dan op te zwepen.
Ook een prachtige Top 2000-sjaal + poster gescoord (met dank aan de host die er nog een paar over had). Kostte niets extra
Oudjaarsdag begon dus goed, maar toen ik m’n terugreis aanvang en besloot om nog even naar Arnhem/Zevenaar en Emmerich te rijden voor boodschappen (en reparatie van m’n fm-radio) ging vrijwel alles mis [ link | afbeelding ]
Lang verhaal, maar ik ben de oplaadcase van m’n airpods pro kwijtgeraakt in de Appie, leeg zonder de oordoppen (die had ik in om Top 2000 te luisteren). Waarschijnlijk uit mijn broekzak gevollen. Vervolgens lang gezocht en nog een paar uur gewacht, maar natuurlijk geen enkel spoor De eerlijke vinder die ze even naar de balie brengt is er waarschijnlijk niet. Begreep net ook van Apple Support dat iemand anders hem gewoon kan gebruiken om eigen airpods op te laden, dus dan is de case waarschijnlijk te waardevol om niet zelf te houden voor de ‘vinder'
Vervolgens nog m’n radio laten repareren bij zo’n speciaalzaak, was binnen een uurtje geregeld (dacht ik). Zat volgens de reparateur wat los bij de aansluiting. Kom ik thuis en stop het ding direct in het stopcontact, doet ie alsnog helemaal niks
Moet ik over een week alleen voor die goedkope radio terug naar Arnhem om t ding nog eens te laten repareren [ link | afbeelding ]
Dus komt er op neer dat ik beter linea recta van Hillywood naar huis was gereden
Nu ben ik chagrijnig en moe. Eens kijken hoe ik weer goede zin krijg voor vanavond
We krijgen ze nog 'maar' 2x lijkt me? Dit is wel mijn favo denk ik, of Jeremy. Beetje stuivertje wisselen.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
[..] Lang verhaal, maar ik ben de oplaadcase van m’n airpods pro kwijtgeraakt in de Appie, leeg zonder de oordoppen (die had ik in om Top 2000 te luisteren). Waarschijnlijk uit mijn broekzak gevollen. Vervolgens lang gezocht en nog een paar uur gewacht, maar natuurlijk geen enkel spoor De eerlijke vinder die ze even naar de balie brengt is er waarschijnlijk niet. Begreep net ook van Apple Support dat iemand anders hem gewoon kan gebruiken om eigen airpods op te laden, dus dan is de case waarschijnlijk te waardevol om niet zelf te houden voor de ‘vinder'
Vervangende case kost ¤99, heb ik ook niet zo’n zin in meteen. Alternatief is iets tweedehands regelen, maar dan heb ik weer het risico dat het problemen geeft met koppelen
[..] Ja, ik vind dit sowieso beter, sfeervoller en melodieuzer dan publieksfavoriet Black.
Black vind ik pas beter vanaf 'I hope someday..'
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
[..] 100%. Elke keer ga ik hier weer helemaal los op
Ja op deze solo ga ik echt extreem goed, zo eentje die eigenlijk nooit mag stoppen
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
Slot die dat nummer aanvroeg bij serious request was wel grappig.
Hier schreef Tim86 het volgende: HOI MET DE POLITIE JA MET DE BRANDWEER HET ZIJN DE MOFFEN IK HERHAAL HET ZIJN DE MOFFEN VERSTOPT UW FIETSEN MENSEN VERSTOPT UW FIETSEN EN OPEN DE OGEN
Moeders gaat nu de oliebollen halen maar heb wel een stuk kersttulband gegeten
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Was het maar slechts deze versie. Liverpool blijkt een extreem smakeloze stad.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
Hebben ze eigenlijk wel eens wat goede muziek gemaakt in Liverpool?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Zou leuk zijn als dat playbackmetalchickie van vorig jaar laatste avond weer zou komen
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
You don't need a weatherman to know which way the wind blows. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Album top 100 2024
You don't need a weatherman to know which way the wind blows. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Album top 100 2024
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
Helaas wel Pokemon theme song gemist vanmorgen, dan maar Volbeat als troost.
Hier schreef Tim86 het volgende: HOI MET DE POLITIE JA MET DE BRANDWEER HET ZIJN DE MOFFEN IK HERHAAL HET ZIJN DE MOFFEN VERSTOPT UW FIETSEN MENSEN VERSTOPT UW FIETSEN EN OPEN DE OGEN
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Losers hebben, net als autodidacten, een bredere kennis dan winnaars, als je wilt winnen moet je alles weten van één ding en geen tijd verdoen met het leren van al het andere, het genot van eruditie is voorbehouden aan losers. ~Umberto Eco
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
[..] Deze kun je nog een keer of 30 herhalen, schat ik
Voor mij hierna nog maar 3 echt matige nummers volgens mij
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
Op dinsdag 31 december 2024 16:19 schreef Gretzl het volgende: Hier had ook een nummer van Efterklang kunnen staan (over Denen gesproken die wel kunnen zingen)
Gewoon even img=720 tagje gebruiken. Of 450, dat is echt fantastisch.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
You don't need a weatherman to know which way the wind blows. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Album top 100 2024
Hier schreef Tim86 het volgende: HOI MET DE POLITIE JA MET DE BRANDWEER HET ZIJN DE MOFFEN IK HERHAAL HET ZIJN DE MOFFEN VERSTOPT UW FIETSEN MENSEN VERSTOPT UW FIETSEN EN OPEN DE OGEN
Hier had ook iets van Øresund Space Collective kunnen staan.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
[..] Sowieso maar 2x Dio in de lijst word ik verdrietig van. En Love is All vind ik niet eens zo geweldig.
Volgend jaar maar eens op Tijdmachine stemmen.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
[..] Voor mij hierna nog maar 3 echt matige nummers volgens mij
Ja, maar de meeste zouden bij mij de top 100 niet halen
Losers hebben, net als autodidacten, een bredere kennis dan winnaars, als je wilt winnen moet je alles weten van één ding en geen tijd verdoen met het leren van al het andere, het genot van eruditie is voorbehouden aan losers. ~Umberto Eco
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
In de Pokedex is Volbeat #313 maar ik denk niet dat veel mensen deze grap snapten
Hier schreef Tim86 het volgende: HOI MET DE POLITIE JA MET DE BRANDWEER HET ZIJN DE MOFFEN IK HERHAAL HET ZIJN DE MOFFEN VERSTOPT UW FIETSEN MENSEN VERSTOPT UW FIETSEN EN OPEN DE OGEN
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
Ik heb voorouders uit Denemarken. Bij deze alsnog excuses
Losers hebben, net als autodidacten, een bredere kennis dan winnaars, als je wilt winnen moet je alles weten van één ding en geen tijd verdoen met het leren van al het andere, het genot van eruditie is voorbehouden aan losers. ~Umberto Eco
Ik zat de statistieken per gemeente eens te bekijken op de Top2000 site... een van de minst bewoonde gemeentes die genoemd worden, is Ameland. En als je vervolgens naar de percentages stemmen kijkt van hun specifieke top 10, kan ik niet anders dan tot de conclusie komen dan dat er slechts 104 mensen hebben gestemd daar, aangezien de verschillen tussen de genoemde percentages zo perfect kloppen:
Oftewel, als je graag Eefje of wie dan ook willen zien shinen in een lokale top 10 volgend jaar, hoeven er maar een stuk of 20 mensen op haar te stemmen, en aan te geven dat ze in/op Ameland wonen.
[..] In de Pokedex is Volbeat #313 maar ik denk niet dat veel mensen deze grap snapten
Vroeger, 'in mijn tijd', waren er iets van 150 pokémons.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
[..] Ik heb voorouders uit Denemarken. Bij deze alsnog excuses
Aanvaard.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Losers hebben, net als autodidacten, een bredere kennis dan winnaars, als je wilt winnen moet je alles weten van één ding en geen tijd verdoen met het leren van al het andere, het genot van eruditie is voorbehouden aan losers. ~Umberto Eco
Op dinsdag 31 december 2024 16:19 schreef Gretzl het volgende: Verder over Denen gesproken, Saybia en Agnes Obel staan helemaal niet meer in de lijst
Over Denen gesproken.
Ben wel benieuwd wat jij van Myrkur zou vinden. Deense chick, ooit begonnen als een black metal project, maar ondertussen is het meer folk geworden. Denk dat jij album Folkesange wel prima zou kunnen waarderen.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
Op dinsdag 31 december 2024 16:19 schreef Gretzl het volgende: Verder over Denen gesproken, Saybia en Agnes Obel staan helemaal niet meer in de lijst
Ook geen Tim Christensen of Dizzy Mizz Lizzy
You don't need a weatherman to know which way the wind blows. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Album top 100 2024
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Ben wel benieuwd wat jij van Myrkur zou vinden. Deense chick, ooit begonnen als een black metal project, maar ondertussen is het meer folk geworden. Denk dat jij album Folkesange wel prima zou kunnen waarderen.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Losers hebben, net als autodidacten, een bredere kennis dan winnaars, als je wilt winnen moet je alles weten van één ding en geen tijd verdoen met het leren van al het andere, het genot van eruditie is voorbehouden aan losers. ~Umberto Eco
Ben wel benieuwd wat jij van Myrkur zou vinden. Deense chick, ooit begonnen als een black metal project, maar ondertussen is het meer folk geworden. Denk dat jij album Folkesange wel prima zou kunnen waarderen.
Voor nu opgeslagen in het FOK! Tip lijstje op Spotify Ga ik in het nieuwe jaar mee aan de slag Folk(pop) klinkt sowieso goed.
Ik hou wel van Scandinavische artiesten die in hun eigen taal zingen .Zeker als het popvrouwen zijn
Vroeger wel fan van Sys Bjerre, Deense die in de 00s een grappig culthitje had Bekijk deze YouTube-video
In Noorwegen en Zweden heb ik meer lokale faves die in eigen taal zingen, zoals Siri Nilsen, Säkert en De Montevert. Maar dat is allemaal pop, dus ik weet niet of ik jou daar direct blij mee kan maken
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Heel raar dat Who Wants, The Show en Don't Stop zo gestegen zijn, terwijl Somebody zo zakt.
Verklaar het maar.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
Op dinsdag 31 december 2024 16:27 schreef Paul het volgende: waarom zijn jullie tegen het cafegeluid Dan moet je een spotifytje aanzetten ouwe reusjes als je daar niet tegen kan
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
Hier schreef Tim86 het volgende: HOI MET DE POLITIE JA MET DE BRANDWEER HET ZIJN DE MOFFEN IK HERHAAL HET ZIJN DE MOFFEN VERSTOPT UW FIETSEN MENSEN VERSTOPT UW FIETSEN EN OPEN DE OGEN
You don't need a weatherman to know which way the wind blows. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Album top 100 2024
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Losers hebben, net als autodidacten, een bredere kennis dan winnaars, als je wilt winnen moet je alles weten van één ding en geen tijd verdoen met het leren van al het andere, het genot van eruditie is voorbehouden aan losers. ~Umberto Eco
Op dinsdag 31 december 2024 16:29 schreef Berkery het volgende: Paulo Nutini heeft me een eerste plaats gekost in een t2000 quiz. Niemand van mijn team herkende hem van een foto
Nee, jouw onkunde heeft je dat gekost.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Op dinsdag 31 december 2024 16:27 schreef Paul het volgende: waarom zijn jullie tegen het cafegeluid Dan moet je een spotifytje aanzetten ouwe reusjes als je daar niet tegen kan
spotify is ideaal
geen voor fm platgewalste 0db blokgolf, dj's, kutcafé en reclame
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Hier schreef Tim86 het volgende: HOI MET DE POLITIE JA MET DE BRANDWEER HET ZIJN DE MOFFEN IK HERHAAL HET ZIJN DE MOFFEN VERSTOPT UW FIETSEN MENSEN VERSTOPT UW FIETSEN EN OPEN DE OGEN
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Op dinsdag 31 december 2024 16:29 schreef Berkery het volgende: Paulo Nutini heeft me een eerste plaats gekost in een t2000 quiz. Niemand van mijn team herkende hem van een foto
Hij ziet er, ondaks dat ie schots is, een beetje italiaans uit
Losers hebben, net als autodidacten, een bredere kennis dan winnaars, als je wilt winnen moet je alles weten van één ding en geen tijd verdoen met het leren van al het andere, het genot van eruditie is voorbehouden aan losers. ~Umberto Eco
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
Voor nu opgeslagen in het FOK! Tip lijstje op Spotify Ga ik in het nieuwe jaar mee aan de slag Folk(pop) klinkt sowieso goed.
Ik hou wel van Scandinavische artiesten die in hun eigen taal zingen .Zeker als het popvrouwen zijn
Vroeger wel fan van Sys Bjerre, Deense die in de 00s een grappig culthitje had Bekijk deze YouTube-video
In Noorwegen en Zweden heb ik meer lokale faves die in eigen taal zingen, zoals Siri Nilsen, Säkert en De Montevert. Maar dat is allemaal pop, dus ik weet niet of ik jou daar direct blij mee kan maken
Pop heb ik niet heel veel mee nee, maar kan dingen als Myrkur wel waarderen. Toevallig afgelopen maand ontdekt, omdat zij op Sweden Rock komt.
Album van Jonna Jinton kan ik ook wel waarderen. Is een Zweedse Youtubester, enige YT kanaal waar ik lid van ben Zij heeft prachtige filmpjes, woont iets noordelijker dan dat wij wonen, maar kan echt mooie stijlvolle filmpjes maken, maakt ook juwelen en kan prachtig en traditioneel zingen. Groot fan en dat soort dingen kan ik prima waarderen
[..] Hij gooit er even een speech van Charlie Chaplin
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Losers hebben, net als autodidacten, een bredere kennis dan winnaars, als je wilt winnen moet je alles weten van één ding en geen tijd verdoen met het leren van al het andere, het genot van eruditie is voorbehouden aan losers. ~Umberto Eco
Op dinsdag 31 december 2024 16:27 schreef Paul het volgende: waarom zijn jullie tegen het cafegeluid Dan moet je een spotifytje aanzetten ouwe reusjes als je daar niet tegen kan
Bedankt. Een serieus deel van de hersenen zijn nu bezig om dit te vertalen naar iets begrijpelijks.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]