quote:Jacht op Israëliër in Amsterdam: 'Supporters geschopt, geslagen en aangereden'
Door Marijn Schrijver
Het conflict in het Midden-Oosten werd afgelopen nacht opnieuw uitgevochten in de straten van Amsterdam. Groepen antizionistische Amsterdammers gingen op jacht naar Israëlische voetbalsupporters.
Na de wedstrijd tussen Ajax en Maccabi Tel Aviv FC brak vannacht chaos uit in de Amsterdamse binnenstad, die ook bewoners angst aanjoeg. Hoewel Israëlische supporters in groepjes onder begeleiding van politie naar hun hotels gebracht werden, gingen er opnieuw anti-Israëlische Amsterdammers de straat op om hen op te jagen.
Er zijn beelden van verschillende incidenten in de stad. Mannen die voor Israëlische voetbalsupporters werden aangezien, zijn omsingeld, uitgescholden, geschopt en geslagen. Er is bovendien een filmpje dat vannacht gemaakt zou zijn waarin iemand aangereden wordt.
De politie spreekt slechts van 'opstootjes op en rond de Dam' en 'incidenten die zich heel snel oplosten'. Er zouden geen gewonden zijn gevallen. Althans, er kwam geen ambulance in actie. Een woordvoerder zegt dat er 57 aanhoudingen zijn verricht, maar die zijn voor zover bekend met name in de uren voor en tijdens de wedstrijd verricht.
Rabbijn Yanki Jacobs reageert op X. "Aan allen die al maanden bezig zijn met de demonisering van alles wat met Israël en Joods te maken heeft, roep ik op om de gewelddadigheden van gisteravond krachtig te veroordelen", schrijft hij daar. "Of is men al zo ver heen dat ook dat niet meer mag?"
Een nacht eerder was het ook al raak in Amsterdam. De vlam sloeg in de pan toen Israëlische supporters een Palestijnse vlag van een kraakpand trokken en op de Dam in brand staken. Ook vielen zij autoverkeer aan, waaronder taxichauffeurs. Dat riep een enorme tegenreactie op en supporters werden ook toen opgejaagd.
Een ingesloten groep moest zich een halfuur lang verschansen in een vestiging van Holland Casino voordat de politie de boel onder controle had. Een andere supporter belandde onder spottend gelach in de gracht. Volgens een bron binnen het Amsterdamse veiligheidsapparaat waren deze supporters echter niet dezelfde als die op de Dam de vlag in brand hadden gestoken.
Direct na de onlusten in de nacht van woensdag op donderdag, werd in pro-Palestijnse appgroepen al gerept over een nieuwe 'jodenjacht' de volgende dag. Linkse activisten waren verbolgen over sommige liederen van de Maccabi-supporters in aanloop naar het duel, daarin zouden burgerslachtoffers in Gaza bejubeld worden.
Jacht op Israëliër in Amsterdam: ’Supporters geschopt, geslagen en aangereden’quote:Na de wedstrijd Ajax - Maccabi Tel Aviv zijn onlusten en gewelddadigheden in het centrum van Amsterdam uitgebroken. Israëlische fans zouden zijn belaagd en opgejaagd. Premier Benjamin Netanyahu heeft een reddingsactie op touw gezet en stuurt twee vliegtuigen naar Nederland.
Je bent de aanhalingstekens vergeten bij Nederlands.quote:
We trappen er niet meer in. Iedereen weet wie dit tuig is.quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:11 schreef Flow3r het volgende:
Dit waren geen Israeliers tegen Palestijnen,geen voetbalfans tegen elkaar.
Dit waren aso's die hun kansen grepen om geweld te kunnen plegen
Gewoon tuig, Nederlands tuig
Ik geloof er geen reet van dat die zich werkelijk druk maken om de situatie in Gaza , rellen was het doel
We verliezen hier uit het oog dat niet alle moslims achter al dat geweld staan
Nee, want er is helemaal geen genocide in Gaza. Dit is een bloedsprookje vanuit bepaalde kringen om het geweld zoals vannacht te rechtvaardigen.quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:19 schreef Chadi het volgende:
[..]
Dan vind je het vast niet erg als alle israëliërs verantwoordelijk worden gehouden voor de genocide in Gaza. Jouw logica..
Wat was er vannacht? Er was helemaal niks aan de hand joh. Er wordt van een mug een olifant gemaakt. En kroeg ruzie die tot progrom wordt opgeblazen.. Dat opblazen van dingen zijn ze wel erg goed in trouwens. Drie kwart van Gaza ligt in puin.quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:23 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nee, want er is helemaal geen genocide in Gaza. Dit is een bloedsprookje vanuit bepaalde kringen om het geweld zoals vannacht te rechtvaardigen.
Nee, dit zijn Islamisten en zijn geen mensen die hun trouw bij Nederland hebben, maar bij andere landen, zoals onder meer deze 'Nederlandse' Marokkaan:quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:11 schreef Flow3r het volgende:
Dit waren geen Israeliers tegen Palestijnen,geen voetbalfans tegen elkaar.
Dit waren aso's die hun kansen grepen om geweld te kunnen plegen
Gewoon tuig, Nederlands tuig
Ik geloof er geen reet van dat die zich werkelijk druk maken om de situatie in Gaza , rellen was het doel
We verliezen hier uit het oog dat niet alle moslims achter al dat geweld staan
Jij bent ook niet trouw aan Nederland maar aan Israel.quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:27 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nee, dit zijn Islamisten en zijn geen mensen die hun trouw bij Nederland hebben, maar bij andere landen, zoals onder meer deze 'Nederlandse' Marokkaan:
[ afbeelding ]
Zo kunnen we wel alles bagataliseren want er is altijd ergens iets wat erger is.quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:25 schreef Chadi het volgende:
[..]
Wat was er vannacht? Er was helemaal niks aan de hand joh. Er wordt van een mug een olifant gemaakt. En kroeg ruzie die tot progrom wordt opgeblazen.. Dat opblazen van dingen zijn ze wel erg goed in trouwens. Drie kwart van Gaza ligt in puin.
Dan lees je niet goed.quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:27 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Raar, dat zie ik je nooit posten bij pro Hamas terroristen, from the river kwam net nog een paar keer voorbij.
Selectief much? .
Dan nog, het was een overduidelijk gebbetje, ken je die ronde gele dingetjes die je constant ziet in posts? .quote:
Hij krijgt hem gewoon terug gekaatst in zijn eigen stijl. Totaal niet mijn mening verder.quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:28 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Zo kunnen we wel alles bagataliseren want er is altijd ergens iets wat erger is.
Gelukkig dat er politie en ME was om in te grijpen, want anders waren er wel doden gevallen en kan ik me voorstellen dat het voor Israëliërs als een pogrom voelt.
Geweld is nooit een oplossing.
Georganiseerd jacht op joden in de binnenstad van onze hoofdstad, overal ter wereld groot nieuws.quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:25 schreef Chadi het volgende:
[..]
Wat was er vannacht? Er was helemaal niks aan de hand joh. Er wordt van een mug een olifant gemaakt. En kroeg ruzie die tot progrom wordt opgeblazen.. Dat opblazen van dingen zijn ze wel erg goed in trouwens. Drie kwart van Gaza ligt in puin.
Inmiddels is dat traditiequote:Op vrijdag 8 november 2024 17:31 schreef Perrin het volgende:
[..]
Georganiseerd jacht op joden in de binnenstad van onze hoofdstad, overal ter wereld groot nieuws.
Maar gelukkig vond user Chadi het wel meevallen.
Er is een zeker ziekenhuis in Gaza dat daar een andere mening over heeft. En zo nog honderden sites van mislukte lanceringen.quote:Op vrijdag 8 november 2024 16:56 schreef Chadi het volgende:
[..]
Israel kan het eindigen. Hamas gooit geen bommen op Gaza. Dat doet Israël
Dan ligt het bevrijden van Gaza aardig op schema.quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:25 schreef Chadi het volgende:
[..]
Wat was er vannacht? Er was helemaal niks aan de hand joh. Er wordt van een mug een olifant gemaakt. En kroeg ruzie die tot progrom wordt opgeblazen.. Dat opblazen van dingen zijn ze wel erg goed in trouwens. Drie kwart van Gaza ligt in puin.
Goh, je bent net als Heatwave. Haat verheerlijken en als er wat van wordt gezegd is het maar een grapje. Typisch.quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:30 schreef Chadi het volgende:
[..]
Hij krijgt hem gewoon terug gekaatst in zijn eigen stijl. Totaal niet mijn mening verder.
Maar als er 1 keer een naar voorval is waarbij een moslim daadwerkelijk slachtoffer is (zeldzaam, maar het zou kunnen) is Nederland een diep racistisch land vol ongure bruinhemden.quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:31 schreef Perrin het volgende:
[..]
Georganiseerd jacht op joden in de binnenstad van onze hoofdstad, overal ter wereld groot nieuws.
Maar gelukkig vond user Chadi het wel meevallen.
Dat gebeurt wel aan beide kanten. De ene kant gebruikt dit conflict om antisemitisme achter te verbergen, en de andere kant wakkert haat tegen de Islam aan.quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:25 schreef Poefbank het volgende:
Verbazingwekkend hoeveel mensen het 'ja, maar hunnie' argument gebruiken. Het ontkennen van antisemitisme is veelzeggend.
Jij solliciteert zeker naar de functie van burgemeester van amsterdam met het oog op de vacature die er binnenkort is.quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:25 schreef Chadi het volgende:
[..]
Wat was er vannacht? Er was helemaal niks aan de hand joh. Er wordt van een mug een olifant gemaakt. En kroeg ruzie die tot progrom wordt opgeblazen.. Dat opblazen van dingen zijn ze wel erg goed in trouwens. Drie kwart van Gaza ligt in puin.
Haat verheerlijken als je de voor de zoveelste keer herhaalde leugen van een genocide belachelijk maakt, ok Karen .quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:33 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Goh, je bent net als Heatwave. Haat verheerlijken en als er wat van wordt gezegd is het maar een grapje. Typisch.
De haat op Joden is nooit ergens op gebaseerd geweest, ja complottheorieën en ongefundeerde (raciale) haat.quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:27 schreef koffiekoekjes het volgende:
[..]
Mwah dat is maar hoe je het bekijkt, niet heel lang geleden dachten ze dat precies ook over joden. Hoe machtig mooi het was dat ze de oven in gingen maar daar kwamen ze ook op terug.
Dat hebben de Palestijnen volledig aan zichzelf te danken. Als het aan mij lag had het Westen zelfs Israël geholpen om nog veel harder terug te slaan. Misschien dat het terrorisme dan eindelijk eens stopt. Deze mensen gedragen zich al meer dan een eeuw als een stel op hol geslagen stieren zodra men ergens een Jood ziet.quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:25 schreef Chadi het volgende:
[..]
Wat was er vannacht? Er was helemaal niks aan de hand joh. Er wordt van een mug een olifant gemaakt. En kroeg ruzie die tot progrom wordt opgeblazen.. Dat opblazen van dingen zijn ze wel erg goed in trouwens. Drie kwart van Gaza ligt in puin.
Welkom.quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:35 schreef Hexagon het volgende:
Wat is die Dick Schoof een slappe zak zeg.
Wat zegt ie dan?quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:35 schreef Hexagon het volgende:
Wat is die Dick Schoof een slappe zak zeg.
De haat op joden komt ook door hun eigen barbaarse gedrag lol. Kijk eens in een spiegel roflquote:Op vrijdag 8 november 2024 17:35 schreef HowardRoark het volgende:
De haat op Joden is nooit ergens op gebaseerd geweest, ja complottheorieën en ongefundeerde (raciale) haat.
De afkeer van de Palestijnen komt door hun eigen barbaarse gedrag, een groep Arabieren die al meer dan 100 jaar uitblinkt in het radicaliseren van hun kinderen tot terroristen en Jodenhaters die aanslagen plegen jegens Joden en later het enige Joodse land ter wereld. Het gedrag van deze mensen is ronduit verwerpelijk.
Nee, je zei wat anders en dat weet je donders goed.quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:34 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Haat verheerlijken als je de voor de zoveelste keer herhaalde leugen van een genocide belachelijk maakt, ok Karen .
Eerst wil die niet komen. Maar na wat gezeur komt hij ineens toch hierheen terwijl dat niks toevoegt. Terwijl als hij er wat over kwijt wil gewoon daar een cameraploeg te woord kan staan.quote:
Noem 1 voorbeeld van barbaars Joods gedrag in Nederland van,pak em beet, de laatste 30 jaar, gewoon 1.quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:37 schreef koffiekoekjes het volgende:
[..]
De haat op joden komt ook door hun eigen barbaarse gedrag lol. Kijk eens in een spiegel rofl
Oh en nu weet je ook al beter wat ik bedoelde dan ik zelf.quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:38 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Nee, je zei wat anders en dat weet je donders goed.
Yep, het is net Rutte toen " wij zijn een beschaafd land"quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:35 schreef Hexagon het volgende:
Wat is die Dick Schoof een slappe zak zeg.
Gevalletje eigen schuld.quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:33 schreef The-BFG het volgende:
..... en de andere kant wakkert haat tegen de Islam aan.
Check de nws fb voor de nodige tweets en linksquote:
Lekker makkelijk generaliseren.... waarbij je ook nog even totaal de geschiedenis negeert.quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:37 schreef koffiekoekjes het volgende:
[..]
De haat op joden komt ook door hun eigen barbaarse gedrag lol. Kijk eens in een spiegel rofl
Ik weet niet of Nieuw Amsterdam ook meetelt, maar ik kan me wel wat dansenden Israëli's voor de geest halen.quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:39 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Noem 1 voorbeeld van barbaars Joods gedrag in Nederland van,pak em beet, de laatste 30 jaar, gewoon 1.
Kampioen in 96, 98, 02, 04, 11, 12, 13, 14, 19, 21, 22 is voor veel mensen onverteerbaar.quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:39 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Noem 1 voorbeeld van barbaars Joods gedrag in Nederland van,pak em beet, de laatste 30 jaar, gewoon 1.
Dansen is barbaars? Of mis ik iets?quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:43 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Ik weet niet of Nieuw Amsterdam ook meetelt, maar ik kan me wel wat dansenden Israëli's voor de geest halen.
Huh?quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:41 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Gevalletje eigen schuld.
Jood zijn is geen keuze, moslim zijn wel.
Weinig historisch besef, deze user.quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:37 schreef koffiekoekjes het volgende:
De haat op joden komt ook door hun eigen barbaarse gedrag.
Niet per se, wel in de context van twee ineenstortende torens op de achtergrond.quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:44 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Dansen is barbaars? Of mis ik iets?
Elke Moslim haat ook echt Joden?quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:41 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Gevalletje eigen schuld.
Jood zijn is geen keuze, moslim zijn wel.
Nou, daar denken inmiddels honderden miljoenen Europeanen anders over. Die hebben namelijk al decennia geen last van Joden die straatroven plegen, zich schuldig maken aan groepsverkrachtingen van blonde meisjes, die drugs dealen, terreur zaaien, de samenleving handenvol geld kosten en dat die Joden ons Europeanen keihard het gezicht spugen. Daar hebben wij nooit last van gehad.quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:37 schreef koffiekoekjes het volgende:
[..]
De haat op joden komt ook door hun eigen barbaarse gedrag lol. Kijk eens in een spiegel rofl
quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:45 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
Geweld rondom voetbalwedstrijden is vrij normaal toch. Barbaarse sport. Iets met muggen en olifanten.
Nou....quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:45 schreef The-BFG het volgende:
[..]
Elke Moslim haat ook echt Joden?
De gemiddelde Moslim en Jood willen en kunnen gewoon samenwonen.
Sja, ik haat de cancelcultuur, maar openbaar steun betuigen aan terrorisme moet wel in de schaamhoek gestopt worden, waarom hij ook terugkrabbelde, laat ze maar weten dat dwepen met Hamas gewoon een step te ver is.quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:45 schreef RipCity het volgende:
[ x ]
Bang dat die z’n baantje kwijt raakte natuurlijk
Nuff said.quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:46 schreef SemperLibertas het volgende:
[..]
Nou, daar denken inmiddels honderden miljoenen Europeanen anders over. Die hebben namelijk al decennia geen last van Joden die straatroven plegen, zich schuldig maken aan groepsverkrachtingen van blonde meisjes, die drugs dealen, terreur zaaien, de samenleving handenvol geld kosten en dat die Joden ons Europeanen keihard het gezicht spugen. Daar hebben wij nooit last van gehad.
Wel hebben inmiddels honderden miljoenen Europeanen vreselijke jeuk gekregen van een bepaald volk dat zich hier al decennia wel schuldig aan maakt en keihard de middelvinger opsteekt naar alles waar wij hier in het Westen voor staan.
Het waren geen barbaarse joden uit Nederland maar barbaarse joden uit Israel. En daar kan je hele boeken over schrijven.quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:39 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Noem 1 voorbeeld van barbaars Joods gedrag in Nederland van,pak em beet, de laatste 30 jaar, gewoon 1.
Gelukkig doen we niet aan generaliseren in dit topic.quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:43 schreef The-BFG het volgende:
[..]
Lekker makkelijk generaliseren.... waarbij je ook nog even totaal de geschiedenis negeert.
Is niet helemaal waar natuurlijk, je wordt geboren en krijgt automatisch vaak het geloof van je ouders ingepeperd, weinig eigen keuze bij en soms heel moeilijk af te zwerenquote:Op vrijdag 8 november 2024 17:41 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Gevalletje eigen schuld.
Jood zijn is geen keuze, moslim zijn wel.
Je kan zo vaak dit nooit meer roepen als je wilt maar als je wegkijkt naar het barbaarse gedrag van de joden kan dat 'dit nooit meer' ook de prullenbak in.quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:45 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Weinig historisch besef, deze user.
quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:45 schreef RipCity het volgende:
[ x ]
Bang dat die z’n baantje kwijt raakte natuurlijk
Je vond het geen jodenjacht?quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:51 schreef beantherio het volgende:
OP is bijgewerkt en wat meer in balans gebracht. Die ene tweet over "pogroms" heb ik er trouwens uitgehaald. Wat je mening ook is: voor dat soort ongepaste vergelijkingen mogen de daders zich echt helemaal kapot schamen.
Ik hoop vurig dat de Mossad zich hier in gaat mengen en in A'dam-West wat mensen 'verdwijnen'. Immers, dit is niets vreemds voor de Mossad om te doen en het is oorlogstijd bovendien.quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:49 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Nuff said.
Dit wordt allemaal ontkend onder het mom van racisme en dát is het grootste probleem.
Uit verreweg de meeste moslimlanden zijn joden (en andersdenkenden) weggejaagd.quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:45 schreef The-BFG het volgende:
[..]
Elke Moslim haat ook echt Joden?
De gemiddelde Moslim en Jood willen en kunnen gewoon samenwonen.
1. Ja, al heb ik niet zo veel met gelovigen, wie dan ookquote:Op vrijdag 8 november 2024 17:53 schreef halfway het volgende:
Een vraag voor jullie.
1. Vinden jullie het erg voor de Joden?
2. Of hebben jullie gewoon een tyfushekel aan Moslims?
Ja dat haat aanwakkeren gebeurt inderdaad. Ik vraag me af hoe dat kan.quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:33 schreef The-BFG het volgende:
[..]
Dat gebeurt wel aan beide kanten. De ene kant gebruikt dit conflict om antisemitisme achter te verbergen, en de andere kant wakkert haat tegen de Islam aan.
Uit Europa ookquote:Op vrijdag 8 november 2024 17:53 schreef Perrin het volgende:
[..]
Uit alle moslimlanden zijn joden (en andersdenkenden) weggejaagd. Maar laat feiten je verder niet in de weg staan.
Je vond het geen jodenjacht?quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:51 schreef beantherio het volgende:
OP is bijgewerkt en wat meer in balans gebracht. Die ene tweet over "pogroms" heb ik er trouwens uitgehaald. Wat je mening ook is: voor dat soort ongepaste vergelijkingen mogen de daders zich echt helemaal kapot schamen.
allebei mag dat ook?quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:53 schreef halfway het volgende:
Een vraag voor jullie.
1. Vinden jullie het erg voor de Joden?
2. Of hebben jullie gewoon een tyfushekel aan Moslims?
Je zou het wel oke vinden als de eeuwigdurende oorlog van een kansloze zandbak nu écht definitief de landsgrenzen wordt binnengehaaldquote:Op vrijdag 8 november 2024 17:53 schreef SemperLibertas het volgende:
[..]
Ik hoop vurig dat de Mossad zich hier in gaat mengen en in A'dam-West wat mensen 'verdwijnen'. Immers, dit is niets vreemds voor de Mossad om te doen en het is oorlogstijd bovendien.
Is dat dezelfde Mossad die lag te slapen toen al die hamas lullen feest vierde buiten Gaza? Toen zijn er ook een hoop mensen verdwenen toch?quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:53 schreef SemperLibertas het volgende:
[..]
Ik hoop vurig dat de Mossad zich hier in gaat mengen en in A'dam-West wat mensen 'verdwijnen'. Immers, dit is niets vreemds voor de Mossad om te doen en het is oorlogstijd bovendien.
Nou, ik weet niet hoe het met jouw vertrouwen in de binnenlandse politie en justitie is gesteld na gisternacht, maar ik weet nu helemaal dat het in Amsterdam echt gierend uit de klauwen is gelopen ten aanzien van openlijke Jodenhaat en het alarmerende geweld. En de basis hiervoor is gelegd door het Amsterdamse bestuur, de driehoek en alle ambtenaren die het werkelijke probleem niet durven te benoemen. Zelfs nu niet.quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:55 schreef Caland het volgende:
[..]
Je zou het wel oke vinden als de eeuwigdurende oorlog van een kansloze zandbak nu écht definitief de landsgrenzen wordt binnengehaald
Oké
Wat ik vind is dat je me een compliment moet geven dat ik er nog zo'n nette OP van heb gemaakt.quote:
Dan met het opsporen van de daders. Er zullen hier niet ineens mensen verdwijnen, dat zou ook weer van de gekken zijn.quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:59 schreef SemperLibertas het volgende:
Netanyahu wil plan maken om geweld bij sportwedstrijden te voorkomen
De Israëlische premier Benjamin Netanyahu zei vrijdag dat hij de geheime dienst Mossad opdracht heeft gegeven een plan op te stellen om onrust bij evenementen in het buitenland te voorkomen. Aanleiding was het geweld in Amsterdam na een wedstrijd tussen Ajax en Maccabi Tel Aviv.
"Ik heb het hoofd van de Mossad (David Barnea) en andere functionarissen opdracht gegeven om onze handelwijze, ons waarschuwingssysteem en onze organisatie voor te bereiden op een nieuwe situatie", zei Netanyahu in een videoverklaring.
Nou, genoeg gespeculeerd. Mossad wordt actief betrokken dus.
Het was van tevoren al bekend dat de Mossad meeging met Maccabi omdat er al wat signalen warenquote:Op vrijdag 8 november 2024 17:59 schreef SemperLibertas het volgende:
[..]
Nou, ik weet niet hoe het met jouw vertrouwen in de binnenlandse politie en justitie is gesteld na gisternacht, maar ik weet nu helemaal dat het in Amsterdam echt gierend uit de klauwen is gelopen ten aanzien van openlijke Jodenhaat en het alarmerende geweld. En de basis hiervoor is gelegd door het Amsterdamse bestuur, de driehoek en alle ambtenaren die het werkelijke probleem niet durven te benoemen. Zelfs nu niet.
Dus ja. Dan heb ik liever een paar mannen met ballen van staal die hier wat puin komen ruimen. Liever een Mossad-agent in mijn achtertuin dan een moslim met kwade bedoelingen
Het is hier geen oorlogstijd.quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:53 schreef SemperLibertas het volgende:
[..]
Ik hoop vurig dat de Mossad zich hier in gaat mengen en in A'dam-West wat mensen 'verdwijnen'. Immers, dit is niets vreemds voor de Mossad om te doen en het is oorlogstijd bovendien.
Die OP boeit me niet. Maar als je geen antwoord wilt geven prima hoorquote:Op vrijdag 8 november 2024 17:59 schreef beantherio het volgende:
[..]
Wat ik vind is dat je me een compliment moet geven dat ik er nog zo'n nette OP van heb gemaakt.
Wat een onzin weer. De gemiddelde moslim bestaat net zo min als de gemiddelde christen. Bijvoorbeeld een Orthodoxe Rus, een katholieke Colombiaan en een protestantse Nederlander. Wat hebben die nou met elkaar gemeen? De protestante Nederlander zal aanzienlijk meer gemeen hebben met een islamitische Nederlander dan met zijn medechristenen uit het buitenland. Cultuur speelt een veel grotere rol dan religie.quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:45 schreef The-BFG het volgende:
[..]
Elke Moslim haat ook echt Joden?
De gemiddelde Moslim en Jood willen en kunnen gewoon samenwonen.
https://www.haaretz.com/i(...)e8-aba7-3d9fdfdf0000quote:Some 60 percent of Israeli Jews believe it is best for Jews and Arabs to live apart, according to a survey conducted by the Israeli Democracy Institute in March of this year.
This is a significant rise compared with the rate that agreed with the same statement in April 2021, which then stood at 45 percent. Last year's survey was taken before the violent incidents that broke out in some of Israel's mixed cities during the last round of fighting in Gaza, and before the United Arab List joined the government's ruling coalition.
1. Ja maar dat betekent niet dat ik alle acties van Israël goedkeur.quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:53 schreef halfway het volgende:
Een vraag voor jullie.
1. Vinden jullie het erg voor de Joden?
2. Of hebben jullie gewoon een tyfushekel aan Moslims?
Er staat een mooie documentaire over de Mossad op Netflix. Want mensen laten verdwijnen is precies wat ze doen.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:01 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Dan met het opsporen van de daders. Er zullen hier niet ineens mensen verdwijnen, dat zou ook weer van de gekken zijn.
pro palis denken van wel kennelijk.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:01 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Het is hier geen oorlogstijd.
Balans...quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:51 schreef beantherio het volgende:
OP is bijgewerkt en wat meer in balans gebracht. Die ene tweet over "pogroms" heb ik er trouwens uitgehaald. Wat je mening ook is: voor dat soort ongepaste vergelijkingen mogen de daders zich echt helemaal kapot schamen.
Alleen dat filmpje van die auto is nog fake news, is oudquote:Op vrijdag 8 november 2024 17:59 schreef beantherio het volgende:
[..]
Wat ik vind is dat je me een compliment moet geven dat ik er nog zo'n nette OP van heb gemaakt.
Wat heb ik een schijthekel aan je schijnheiligheid.quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:25 schreef Chadi het volgende:
[..]
Wat was er vannacht? Er was helemaal niks aan de hand joh. Er wordt van een mug een olifant gemaakt. En kroeg ruzie die tot progrom wordt opgeblazen.. Dat opblazen van dingen zijn ze wel erg goed in trouwens. Drie kwart van Gaza ligt in puin.
Laat de Mossad zich maar bezig houden met Putin en co.. meeste complottheorieën tegen de Joden komen uit hun koker namelijk.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:01 schreef Caland het volgende:
[..]
Het was van tevoren al bekend dat de Mossad meeging met Maccabi omdat er al wat signalen waren
Deze mannen met ballen van staal hebben dat dus ook niet kunnen voorkomen. Laat die stammenstrijd dus maar lekker op die treurige zandvlakte zou ik zeggen.
Die haal ik er nog even uit dan.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:04 schreef Caland het volgende:
[..]
Alleen dat filmpje van die auto is nog fake news, is oud
Goed dat dit geliked wordt.quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:37 schreef koffiekoekjes het volgende:
[..]
De haat op joden komt ook door hun eigen barbaarse gedrag lol. Kijk eens in een spiegel rofl
Nazi's hadden het ook best lastig tijdens de Kristallnacht. Het was koud en 's nachts moeten werken enzo. Balans.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:03 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Balans...
Laat me niet lachen.
Doe me een lol en ga inderdaad eens geschiedenisboeken lezen.
Dan waren er wel heftigere dingen gebeurd. Vele doden. Dat is nu niet het geval.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:03 schreef SemperLibertas het volgende:
[..]
Er staat een mooie documentaire over de Mossad op Netflix. Want mensen laten verdwijnen is precies wat ze doen.
Zou ik niet eens erg vinden. Het gericht omleggen van terroristen heeft in het verleden wel een afschrikkende werking gehad in Israël zelf. Israël weet hoe je moslims aan moet pakken: keihard, dat is het enige dat werkt.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:01 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Dan met het opsporen van de daders. Er zullen hier niet ineens mensen verdwijnen, dat zou ook weer van de gekken zijn.
Nee hoor, ook daar begon het met aanvallen van Arabieren op Joden. Zie bijvoorbeeld:quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:49 schreef koffiekoekjes het volgende:
[..]
Het waren geen barbaarse joden uit Nederland maar barbaarse joden uit Israel. En daar kan je hele boeken over schrijven.
quote:On October 7, 2023, a pogrom took place in Israel for the first time since the creation of the Jewish state. According to the French Press Agency (AFP), the anti-Semitic massacre perpetrated by the terrorist organization Hamas claimed 1,160 victims, mostly civilians, men, women, old people and children all of whom died in atrocious conditions often after being raped and tortured. The terrorists took approximately 250 people hostage, some of whom were released in exchange for prisoners, while others died in captivity, although the number of deaths was unknown at the time of publication.
This act of unprecedented violence failed to generate the the expected expression of solidarity, particularly in view of the historical context, seventy-nine years after the first Nuremberg Trials. On the contrary, we quickly saw the emergence of a more or less accepted argument establishing a causal link between Israeli policy in the Palestinian territories and the violence of October 7, 2023. However, a historical review of relations between the Jewish and Arab communities of Palestine shows that in the century preceding the creation of the State of Israel, Palestine was already the scene of numerous pogroms of a violence comparable to that of October 7.
From 1830 to 1948, these repeated massacres aimed to expel the Jews from Palestine, dissuade European refugees from seeking sanctuary there, and thwart the establishment of a ” Homeland for the Jewish people” through extreme violence.
Georges Bensoussan’s research underscores that murderous anti-Semitism plagued the Jews of Palestine long before the formation of a Jewish state. Therefore, the events of October 7, 2023, cannot be comprehended without contextualizing them within this history of pervasive anti-Jewish violence in Palestine. Advocates of a “two-state solution” must acknowledge this reality.
Bron
Ja. Dan wordt het een gebed zonder einde. Laat wat iemand al eerder zei die strijd maar lekker in het midden oosten.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:08 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Zou ik niet eens erg vinden. Het gericht omleggen van terroristen heeft in het verleden wel een afschrikkende werking gehad in Israël zelf. Israël weet hoe je moslims aan moet pakken: keihard, dat is het enige dat werkt.
Dat blijkt wel ja. Ze zijn daar ook pas een jaar of 100 in oorlogquote:Op vrijdag 8 november 2024 18:08 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Zou ik niet eens erg vinden. Het gericht omleggen van terroristen heeft in het verleden wel een afschrikkende werking gehad in Israël zelf. Israël weet hoe je moslims aan moet pakken: keihard, dat is het enige dat werkt.
Het doel lijkt me vrij duidelijk: de aandacht afleiden. Israël begaat momenteel misdaden waar geen excuses of argumenten voor bestaan. Het enige wat je als land dan kunt doen is om te proberen het onderwerp te verleggen zodat je niet meer in de aandacht staat terwijl je die slachtingen aan het aanrichten bent.quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:25 schreef Chadi het volgende:
[..]
Wat was er vannacht? Er was helemaal niks aan de hand joh. Er wordt van een mug een olifant gemaakt. En kroeg ruzie die tot progrom wordt opgeblazen..
Ik zie dat ook niet zitten, maar het is al gebeurd en de aanstichters hebben vrij spel. Aanpakken en niet wegkijken.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:10 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Ja. Dan wordt het een gebed zonder einde. Laat wat iemand al eerder zei die strijd maar lekker in het midden oosten.
Apart dat sommige mensen het wel zien zitten als het zich hier naartoe verplaatst.
Nee precies, en dat wil de Mossad dus ook voorkomen.quote:
Dat zou inderdaad een optie kunnen zijn, politie-eenheden in het Westen kunnen het niet aan zo blijkt.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:08 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Zou ik niet eens erg vinden. Het gericht omleggen van terroristen heeft in het verleden wel een afschrikkende werking gehad in Israël zelf. Israël weet hoe je moslims aan moet pakken: keihard, dat is het enige dat werkt.
Faber zit er nog steeds idd.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:11 schreef Red_85 het volgende:
Die laffe dwazin nog niet afgetreden?
Meer bekommerd om haar eigen imago....
Elke échte moslim haat andersdenkenden, Joden in het bijzonder. Jodenhaat is een integraal onderdeel van het moslim-zijn. Zonder Joden geen islam.quote:
En jij denkt oprecht dat dit niet al het geval is?quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:10 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Apart dat sommige mensen het wel zien zitten als het zich hier naartoe verplaatst.
niet haar fout dat de steden vol zitten met uitschotquote:Op vrijdag 8 november 2024 18:11 schreef Red_85 het volgende:
Die laffe dwazin nog niet afgetreden?
Meer bekommerd om haar eigen imago....
Nee hoor, het aanpakken van Islamtische terreurgroeperingen die het land al meer dan 100 jaar aanvallen kun je gewoon geen 'misdaden' noemen. Net zoals dat de bombardementen van de geallieerden op Dresden dit ook niet waren.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:11 schreef beantherio het volgende:
[..]
Het doel lijkt me vrij duidelijk: de aandacht afleiden. Israël begaat momenteel misdaden waar geen excuses of argumenten voor bestaan. Het enige wat je als land dan kunt doen is om te proberen het onderwerp te verleggen zodat je niet meer in de aandacht staat terwijl je die slachtingen aan het aanrichten bent.
Of, en dat kan ook, het gaat over dingen die gebeuren in onze hoofdstad.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:11 schreef beantherio het volgende:
[..]
Het doel lijkt me vrij duidelijk: de aandacht afleiden. Israël begaat momenteel misdaden waar geen excuses of argumenten voor bestaan. Het enige wat je als land dan kunt doen is om te proberen het onderwerp te verleggen zodat je niet meer in de aandacht staat terwijl je die slachtingen aan het aanrichten bent.
Je was me voor met deze reactie. Als er 1 iets is wat Israël niet weet is hoe je Moslims "moet aanpakken". De huidige ellende in Gaza en Libanon garandeert dat ze daar de eerstvolgende paar decennia nog wel vast zitten aan terreur en oorlog. Ze zeggen Hamas te willen "vernietigen" maar dat doe je niet door Palestijnen nog meer te motiveren om Israël te haten met alle dood en vernietiging die ze nu zaaien.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:10 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat blijkt wel ja. Ze zijn daar ook pas een jaar of 100 in oorlog
Je zou zeggen dat haar positie nu wel totaal onhoudbaar is geworden, zelfs voor die woke links hamasknuffelende gemeenteraad in Amsterdam?quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:11 schreef Red_85 het volgende:
Die laffe dwazin nog niet afgetreden?
Meer bekommerd om haar eigen imago....
Zolang ze zoals de afgelopen dagen elkaar lekker aanvallen heb ik er eigenlijk niet eens zoveel problemen mee.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:13 schreef SemperLibertas het volgende:
[..]
En jij denkt oprecht dat dit niet al het geval is?
Want die haat was er daarvoor niet, natuurlijk.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:16 schreef beantherio het volgende:
[..]
Je was me voor met deze reactie. Als er 1 iets is wat Israël niet weet is hoe je Moslims "moet aanpakken". De huidige ellende in Gaza en Libanon garandeert dat ze daar de eerstvolgende paar decennia nog wel vast zitten aan terreur en oorlog. Ze zeggen Hamas te willen "vernietigen" maar dat doe je niet door Palestijnen nog meer te motiveren om Israël te haten met alle dood en vernietiging die ze nu zaaien.
Hopelijk die ontploffen bij fanatieke Islamisten daags voor de wedstrijd. 🥳quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:59 schreef SemperLibertas het volgende:
Netanyahu wil plan maken om geweld bij sportwedstrijden te voorkomen
De Israëlische premier Benjamin Netanyahu zei vrijdag dat hij de geheime dienst Mossad opdracht heeft gegeven een plan op te stellen om onrust bij evenementen in het buitenland te voorkomen. Aanleiding was het geweld in Amsterdam na een wedstrijd tussen Ajax en Maccabi Tel Aviv.
"Ik heb het hoofd van de Mossad (David Barnea) en andere functionarissen opdracht gegeven om onze handelwijze, ons waarschuwingssysteem en onze organisatie voor te bereiden op een nieuwe situatie", zei Netanyahu in een videoverklaring.
Nou, genoeg gespeculeerd. Mossad wordt actief betrokken dus.
Tja, er zullen vast ook moslims zijn die dit niet doen, maar antisemitisme zit diep verweven in de Islam inderdaad. Anders heb je immers geen teksten in de religieuze boeken die spreken over hoe moslims, Joden zullen moeten bevechten en slachten alvorens 'het einde der tijden' kan aanbreken.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:13 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Elke échte moslim haat andersdenkenden, Joden in het bijzonder. Jodenhaat is een integraal onderdeel van het moslim-zijn. Zonder Joden geen islam.
dat hele middenoosten heeft als doel de totale vernietiging van Israel en de Joden maar het ligt aan Israelquote:Op vrijdag 8 november 2024 18:17 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Want die haat was er daarvoor niet, natuurlijk.
Pak er nog een paar hadith's bij, over hoe de eindtijd pas kan komen wanneer alle Joden over de kling zijn gejaagd.
In het christendom ook (zie Johannes 8,44 en de werken van Hieronymus en Luther); punt is: die achterlijkheden hadden we hier al een tijdje geneutraliseerd.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:18 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Tja, er zullen vast ook moslims zijn die dit niet doen, maar antisemitisme zit diep verweven in de Islam inderdaad. Anders heb je immers geen teksten in de religieuze boeken die spreken over hoe moslims, Joden zullen moeten bevechten en slachten alvorens 'het einde der tijden' kan aanbreken.
Mbt de zelfmoordaanslagen van lang geleden heeft het gewerkt. Israël liquideerde zoveel Hamas-kopstukken dat ze uiteindelijk de brui eraan gaven.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:10 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat blijkt wel ja. Ze zijn daar ook pas een jaar of 100 in oorlog
Dat zijn dan dus geen échte moslims.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:18 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Tja, er zullen vast ook moslims zijn die dit niet doen
Op hele korte termijn wellicht, maar het blijft uitzichtloos. Met elke bom wordt er weer een nieuwe generatie terroristen gekweektquote:Op vrijdag 8 november 2024 18:20 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Mbt de zelfmoordaanslagen van lang geleden heeft het gewerkt. Israël liquideerde zoveel Hamas-kopstukken dat ze uiteindelijk de brui eraan gaven.
En zonder liquidaties van Iraanse wetenschappers had Iran vermoedelijk al een atoombom. Het conflict los je er niet mee op natuurlijk, maar als middel om de staatsveiligheid op korte termijn te verbeteren wel. Het continu uitschakelen van Hezbollah en Hamaskopstukken zal ook niet zonder resultaat blijven
Dit riedeltje is bekend en is niet correct. Maar we gaan het wel zien.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:16 schreef beantherio het volgende:
[..]
Je was me voor met deze reactie. Als er 1 iets is wat Israël niet weet is hoe je Moslims "moet aanpakken". De huidige ellende in Gaza en Libanon garandeert dat ze daar de eerstvolgende paar decennia nog wel vast zitten aan terreur en oorlog. Ze zeggen Hamas te willen "vernietigen" maar dat doe je niet door Palestijnen nog meer te motiveren om Israël te haten met alle dood en vernietiging die ze nu zaaien.
Uiteraard is onze lieve heer ook antisemitischquote:Op vrijdag 8 november 2024 18:19 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
In het christendom ook (zie Johannes 8,44 en de werken van Hieronymus en Luther); punt is: die achterlijkheden hadden we hier al een tijdje geneutraliseerd.
Idd, waren we in Nederland net af van "de kerk" komt islam even stilletjes de rol overnemen .quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:19 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
In het christendom ook (zie Johannes 8,44 en de werken van Hieronymus en Luther); punt is: die achterlijkheden hadden we hier al een tijdje geneutraliseerd.
Wellicht is er een verband?quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:23 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Idd, waren we in Nederland net af van "de kerk" komt islam even stilletjes de rol overnemen .
De radicaal-linkse gemeenteraad zal haar niet wegsturen.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:22 schreef KingRadler het volgende:
dit ziet er niet goed uit voor Halsema
De geallieerden hielpen de Duitsers om hun land te herbouwen en een nieuwe toekomst te creëren. Denk je dat de Israëli's dit nu ineens wel gaan doen nadat ze de afgelopen 70 jaar juist compleet het tegenovergestelde hebben gedaan? Het teruggeven van de bezette gebieden is al een heikel punt laat staan het financieren en over het assisteren bij de wederopbouw na eerdere Israëlische militaire acties hoefde je al helemaal niet te beginnen.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:15 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nee hoor, het aanpakken van Islamtische terreurgroeperingen die het land al meer dan 100 jaar aanvallen kun je gewoon geen 'misdaden' noemen. Net zoals dat de bombardementen van de geallieerden op Dresden dit ook niet waren.
Hoe bedoel je dat?quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:23 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Wellicht is er een verband?
Heb je daar eens over nagedacht?
Nee, mensen hebben niet natuurlijk behoefte aan religie .quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:23 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Wellicht is er een verband?
Heb je daar eens over nagedacht?
Denk je nou echt dat die vervelende Marokkaantjes de moskee bezoeken en 5 keer per dag bidden?quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:23 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Idd, waren we in Nederland net af van "de kerk" komt islam even stilletjes de rol overnemen .
Dat hoeft niet, ik zou het wel eens willen zien als het regime in Iran weg is. Dan doven Hamas en Hezbollah uit en zal Israël hopelijk iets beter opletten of er weer vergelijkbare organisaties oppoppen.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:22 schreef Caland het volgende:
[..]
Op hele korte termijn wellicht, maar het blijft uitzichtloos. Met elke bom wordt er weer een nieuwe generatie terroristen gekweekt
Maakt dat wat uit?quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:26 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Denk je nou echt dat die vervelende Marokkaantjes de moskee bezoeken en 5 keer per dag bidden?
Yep, dat is het enige dat ze met fysiek geweld afdwingen bij hun kinderen, islam .quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:26 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Denk je nou echt dat die vervelende Marokkaantjes de moskee bezoeken en 5 keer per dag bidden?
Nee, want Jezus was zelf een Jood.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:22 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Uiteraard is onze lieve heer ook antisemitisch
Hef jezelf op, serieus
Omdat er volgens deze user een verband is met het moslim zijn. Ze zijn alleen totaal niet praktiserend. Het is gewoon tuig.quote:
Als je zo'n hekel hebt aan mensen die zogenaamd Moslim zijn dan helpt het die logica als die mensen ook daadwerkelijk Moslim zijn.quote:
Of ze nou wel of niet bidden, het blijft de gemene deler dat ze zichzelf zien als moslim. Een Marokkaan die zich niet beschouwd als moslim zie ik niet zo snel zich mengen in dit soort rellen, die draait gewoon normaal mee met de maatschappij en veroordeeld dit geweld net zo hard als een atheist of autochtone Nederlander.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:26 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Denk je nou echt dat die vervelende Marokkaantjes de moskee bezoeken en 5 keer per dag bidden?
Het enige verband is dat enge conservatieven van elke aard met hun vrouwen-, homo- en andersdenkenden-haat uiteindelijk altijd bij elkaar zullen kruipen.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:23 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Wellicht is er een verband?
Heb je daar eens over nagedacht?
Ik ben zelf na sinterklaas wel redelijk gaan ophouden in het geloven van sprookjes.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:27 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Dat hoeft niet, ik zou het wel eens willen zien als het regime in Iran weg is. Dan doven Hamas en Hezbollah uit en zal Israël hopelijk iets beter opletten of er weer vergelijkbare organisaties oppoppen.
Het waren de christenen die moslims buiten europa hieldenquote:
Ze lopen letterlijk in mijn straten met islamitische sjaals en vlaggen op joden te jagen in de naam van het islamitische Gaza, maar oh wee als je de islam er bij haalt, die heeft er niets mee te maken .quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:29 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Omdat er volgens deze user een verband is met het moslim zijn. Ze zijn alleen totaal niet praktiserend. Het is gewoon tuig.
Dezelfde figuren die met de corona rellen voorop liepen.
Sinterklaas bestond tenminste nog echt: https://nl.wikipedia.org/wiki/Nicolaas_van_Myraquote:Op vrijdag 8 november 2024 18:30 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik ben zelf na sinterklaas wel redelijk gaan ophouden in het geloven van sprookjes.
zolang ze allahuh akbar roepen en het over hun moslimbroeders hebben is er gewoon een link hoor. Joden zijn vies en moeten worden aangepakt, dat is de gedachte.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:29 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Omdat er volgens deze user een verband is met het moslim zijn. Ze zijn alleen totaal niet praktiserend. Het is gewoon tuig.
Dezelfde figuren die met de corona rellen voorop liepen.
Ach, we zijn tijdens kruistochten ook jullie kant op gekomen hoor.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:30 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Het waren de christenen die moslims buiten europa hielden
Rivieren van bloed zijn er verspild om hen buiten te houden
Met het verval van het christendom is het alleen maar logisch dat we nu worden overlopen
Eigen schuld, veel succes met je multiculturele utopie
Duitsland was dan ook een legitieme staat, de Palestijnen hebben geen legitieme staat en deze ook nooit gehad.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:24 schreef beantherio het volgende:
[..]
De geallieerden hielpen de Duitsers om hun land te herbouwen en een nieuwe toekomst te creëren. Denk je dat de Israëli's dit nu ineens wel gaan doen nadat ze de afgelopen 70 jaar juist compleet het tegenovergestelde hebben gedaan? Het teruggeven van de bezette gebieden is al een heikel punt laat staan het financieren en over het assisteren bij de wederopbouw na eerdere Israëlische militaire acties hoefde je al helemaal niet te beginnen.
Dat de bombardementen op Dresden geen misdaden zouden zijn staat trouwens ook al heel lang ter discussie. Churchill zelf zette er tijdens de oorlog al vraagtekens bij: https://www.nu.nl/weekend(...)ons-in-de-steek.html
dit idd. Als je echt denkt dat dit los staat van de islam em zijn volgers heb je echt een ontzettende plaat voor je kop hoor en ben je gewoon onderdeel van het probleem.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:31 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ze lopen letterlijk in mijn straten met islamitische sjaals en vlaggen op joden te jagen in de naam van het islamitische Gaza, maar oh wee als je de islam er bij haalt, die heeft er niets mee te maken .
Nee oké, dat is waar.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:32 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
zolang ze allahuh akbar roepen en het over hun moslimbroeders hebben is er gewoon een link hoor. Joden zijn vies en moeten worden aangepakt, dat is de gedachte.
Of ze wel of niet naar de moskee gaan doet er niet toe.
Ik zie dat je nog steeds joodse fabels aan het verspreiden bentquote:Op vrijdag 8 november 2024 18:28 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Nee, want Jezus was zelf een Jood.
Johannes 8,44 is zonder enige twijfel dan ook een latere aanvulling, net als allerlei verzen in de brieven van Paulus.
Moet wel kut zijn voor types als jij: anti-Joods tot op het bot, en toch in Jezus willen geloven. Geen nood: eeuwenlang hebben christenen van allerlei snit die mentale spagaat weten te maken.
Ben er nóg pissig om dat mijn ouders me voorlogen.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:30 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik ben zelf na sinterklaas wel redelijk gaan ophouden in het geloven van sprookjes.
quote:De Amsterdamse burgemeester Halsema
zegt dat de Nationaal Coördinator
Terrorismebestrijding en Veiligheid
weken geleden al is gevraagd om een
dreigingsinschatting te maken van het
bezoek van Maccabi Tel Aviv aan de
stad.Daar kwam uit dat er geen concrete
dreiging was,aldus Halsema.
Nee, dat zijn academische, hermeneutische, bijbelwetenschappelijke feiten.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:34 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Ik zie dat je nog steeds joodse fabels aan het verspreiden bent
Ik moet nog even alles nalezen, maar ik mag toch hopen dat het niet nog grappiger gaat wordenquote:Op vrijdag 8 november 2024 09:24 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Ja dat is walgelijk helaas. Dacht dat het op maccabi fans was.
Ik las dat vanmiddag ook al, maar dit is toch uiteindelijk ook gewoon een terechte inschatting geweest? Of moet men daar ook al zien op ordinaire knokpartijtjes?quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:36 schreef quo_ het volgende:
Zie daar, Halsema treft geen enkele blaam. Zoals altijd is het de schuld van iemand anders.
Bij de NOS lees ik:
[..]
de meesten geven idd niet toe aan geweld, maar de ideologie is er wel.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:33 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Nee oké, dat is waar.
Maar de meeste moslims zijn natuurlijk niet zo, en als ik hier zo lees wordt het allemaal toch op 1 hoop gegooid.
Daarom wil ik het vooral zien als tuig.
Deze stelling werd recent in een ander topic ook al eens aangehaald en toen is ie ook al (onder andere door mijzelf) onderuit gehaald. En wat toen ook al is aangegeven: op die basis zeg je feitelijk dat Israël (als een "gemaakte staat") geen bestaansrecht heeft. Ik vermoed dat dat niet je bedoeling is.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:32 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Duitsland was dan ook een legitieme staat, de Palestijnen hebben geen legitieme staat en deze ook nooit gehad.
Dit maakt de kwestie al totaal anders. De Palestijnen zijn een verzameling van Arabieren uit de regio, waarvan een aanzienlijk deel pas in de jaren 1920 en 1930 richting het Britse Mandaatgebied kwam omdat de vele investeringen en initiatieven van Europese Joden daar (zoals de bouw van steden als Tel-Aviv en Petach Tikwa) mogelijkheden bood voor meer welvaart.
Het is dan ook raar om bijvoorbeeld de Westelijke Jordaanoever 'bezet' gebied te noemen. Alvorens dit in handen viel van Israël, had Jordanië het gebied geannexeerd. Toen werd het ook niet 'bezet gebied' genoemd. En de enige reden dat Jordanië de controle daar verloor is omdat het één van de vele Arabische landen was die wederom Israël besloten aan te vallen in een zoveelste oorlog.
Ze wonen daar: het is hun land. Je kunt niet verwachten dat ze, net als de Joodse emigranten in Israël, terug gaan naar hun eigen land. Daar wonen ze immers al.quote:Dat is het patroon dat zich telkens heeft herhaald: Arabieren vallen Israël aan en verliezen iedere keer. Oké, maar dan verlies je gewoon in oorlogen die je zelf bent begonnen, dan heb je nadien ook niets meer te eisen. Pak je spullen en vertrek.
Ik vind het toch naïef. 3000 Israëlische supporters in het centrum van Amsterdam en er is al zoveel onrust om wat er in het midden oosten speelt.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:38 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik las dat vanmiddag ook al, maar dit is toch
uiteindelijk ook gewoon een terechte inschatting geweest? Of moet men daar ook al zien op ordinaire knokpartijtjes?
Ja, en wanneer Israël doet wat jij graag wil dat het doet, is het in no time van de aardbodem verdwenen.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:24 schreef beantherio het volgende:
[..]
De geallieerden hielpen de Duitsers om hun land te herbouwen en een nieuwe toekomst te creëren. Denk je dat de Israëli's dit nu ineens wel gaan doen nadat ze de afgelopen 70 jaar juist compleet het tegenovergestelde hebben gedaan? Het teruggeven van de bezette gebieden is al een heikel punt laat staan het financieren en over het assisteren bij de wederopbouw na eerdere Israëlische militaire acties hoefde je al helemaal niet te beginnen.
Dat de bombardementen op Dresden geen misdaden zouden zijn staat trouwens ook al heel lang ter discussie. Churchill zelf zette er tijdens de oorlog al vraagtekens bij: https://www.nu.nl/weekend(...)ons-in-de-steek.html
Echt een geweldige inschatting. Dit kon niemand aan zien komen. Hing totaal geen spanning in de lucht van tevoren.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:38 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik las dat vanmiddag ook al, maar dit is toch uiteindelijk ook gewoon een terechte inschatting geweest? Of moet men daar ook al zien op ordinaire knokpartijtjes?
HowardRoark maakt die vergelijking met Dresden: niet ik. Wat ik juist laat zien is dat de vergelijking niet opgaat.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:40 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ja, en wanneer Israël doet wat jij graag wil dat het doet, is het in no time van de aardbodem verdwenen.
Ach ja, Eichmann beweerde ook onschuldig te zijn.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:36 schreef quo_ het volgende:
Zie daar, Halsema treft geen enkele blaam. Zoals altijd is het de schuld van iemand anders.
Bij de NOS lees ik:
[..]
7 oktober gebeurde er helemaal niksquote:Op vrijdag 8 november 2024 18:41 schreef ISVV het volgende:
[..]
Echt een geweldige inschatting. Dit kon niemand aan zien komen. Hing totaal geen spanning in de lucht van tevoren.
Nouja, iedereen heeft dit zien aankomen. Maar zij moeten toch zien op terrorismedreiging en dit was dat niet lijkt me.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:41 schreef ISVV het volgende:
[..]
Echt een geweldige inschatting. Dit kon niemand aan zien komen. Hing totaal geen spanning in de lucht van tevoren.
Ik geloof ook niet dat dat conflict wordt opgelost, ook een Palestijnse staat is geen oplossing. De extremisten aan beide kanten zullen dat ook altijd blokkeren. Antisemitisme zal ook niet verdwijnen want dat zit in de genen van moslims. Wat ik wel geloof is dat de veiligheid van Israël en de inwoners kan verbeteren, maar dat zal niet vandaag of morgen zijn.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:30 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik ben zelf na sinterklaas wel redelijk gaan ophouden in het geloven van sprookjes.
Precies. En je daarna achter de NCTV verschuilen ipv de hand in eigen boezem te steken..quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:40 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Ik vind het toch naïef. 3000 Israëlische supporters in het centrum van Amsterdam en er is al zoveel onrust om wat er in het midden oosten speelt.
In de nacht van 6 op 7 november, dus 24 uur eerder, was het al hommeles.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:38 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik las dat vanmiddag ook al, maar dit is toch uiteindelijk ook gewoon een terechte inschatting geweest? Of moet men daar ook al zien op ordinaire knokpartijtjes?
Elke staat is in het verleden 'gemaakt' Waarom denk je bijvoorbeeld dat veel Afrikaanse landen kaarsrechte grenzen hebben? Precies, daar hebben de kolonisten met een lineaaltje wat lijntjes getrokken.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:40 schreef beantherio het volgende:
[..]
En wat toen ook al is aangegeven: op die basis zeg je feitelijk dat Israël (als een "gemaakte staat") geen bestaansrecht heeft.
Oh, dat zeker. Ik postte gisterenmiddag al dat die Maccabi supporters na de wedstrijd wel aangeschoten wild zouden zijnquote:Op vrijdag 8 november 2024 18:45 schreef quo_ het volgende:
[..]
In de nacht van 6 op 7 november, dus 24 uur eerder, was het al hommeles.
Dus er was nog tijd zat geweest om op te schalen.
Als je dan in de middag van de 8e november je nog durft te verschuilen achter een weken oude consultatie bij de nctv ben je niet alleen laf maar ook hopeloos achterlijk.
Ben het wat dit betreft met je eens.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:47 schreef HeatWave het volgende:
Het is toch al maanden "hommeles" als er ergens een Jood in beeld komt, of het nou Lenny Kuhr was of de herdenking op de Dam, denken dat dit geen risico is is of heel naïef of kwaadaardig, beide niet echt een geweldige indruk
Al die Palliewappie protesten zorgen wel voor het antisemitische klimaat waar we nu in beland zijn, met hun giftige leuzen en de hondenfluitjes.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:50 schreef opgebaarde het volgende:
Er is dagelijks op een station of universiteit een (kleine) Palestina demonstratie. Ze lopen vaak niet uit de hand dus het haalt het nieuws niet. We gaan ons op een hellend vlak begeven als alleen Palestina demonstraties worden verboden
Ik denk serieus dat het kwaadaardig is en dat Halsema een geweldige komediant is. Waarom ik dat denk.. Stel dat het allemaal andersom was geweest. Dat er al maandenlang islamofobische protesten zijn en een islamitisch cluppie komt met een bups islamitische supportertjes naar Amsterdam. Zou Halsema er dan niet als de kippen bij zijn om die mensen te beschermen? Ik vermoed van wel.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:47 schreef HeatWave het volgende:
Het is toch al maanden "hommeles" als er ergens een Jood in beeld komt, of het nou Lenny Kuhr was of de herdenking op de Dam, denken dat dit geen risico is is of heel naïef of kwaadaardig, beide niet echt een geweldige indruk
Nee hoor, ergens wonen wil niet zeggen dit je ook jouw land is. Dit is de denkfout die jij iedereen keer maakt.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:40 schreef beantherio het volgende:
[..]
Deze stelling werd recent in een ander topic ook al eens aangehaald en toen is ie ook al (onder andere door mijzelf) onderuit gehaald. En wat toen ook al is aangegeven: op die basis zeg je feitelijk dat Israël (als een "gemaakte staat") geen bestaansrecht heeft. Ik vermoed dat dat niet je bedoeling is.
[..]
Ze wonen daar: het is hun land. Je kunt niet verwachten dat ze, net als de Joodse emigranten in Israël, terug gaan naar hun eigen land. Daar wonen ze immers al.
Het is iig of heel dom of vooropgezet dat je dit zo toelaat. Allebei is schandelijk.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:52 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Ik denk serieus dat het kwaadaardig is en dat Halsema een geweldige komediant is. Waarom ik dat denk.. Stel dat het allemaal andersom was geweest. Dat er al maandenlang islamofobische protesten zijn en een islamitisch cluppie komt met een bups islamitische supportertjes naar Amsterdam. Zou Halsema er dan niet als de kippen bij zijn om die mensen te beschermen? Ik vermoed van wel.
"Bedelingenleer'' is hetgeen wat je aan het promoten bent, heeft verder weinig met het christendom te makenquote:Op vrijdag 8 november 2024 18:37 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Nee, dat zijn academische, hermeneutische, bijbelwetenschappelijke feiten.
Zeker niet..zou het enige juiste zijn.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:50 schreef opgebaarde het volgende:
Er is dagelijks op een station of universiteit een (kleine) Palestina demonstratie. Ze lopen vaak niet uit de hand dus het haalt het nieuws niet. We gaan ons op een hellend vlak begeven als alleen Palestina demonstraties worden verboden
Nee, maar ze hadden wel meer beveiliging in moeten zetten. Ik lees op nu.nl dat op een gegeven moment nergens meer politie was te zien.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:50 schreef Caland het volgende:
[..]
Oh, dat zeker. Ik postte gisterenmiddag al dat die Maccabi supporters na de wedstrijd wel aangeschoten wild zouden zijn
Maar in het kader van terrorisme is er toch helemaal geen dreiging geweest, ook niet achteraf gezien. Wat kansloze knokpartijen, dat was het wel
overmoed kan ookquote:Op vrijdag 8 november 2024 18:47 schreef HeatWave het volgende:
Het is toch al maanden "hommeles" als er ergens een Jood in beeld komt, of het nou Lenny Kuhr was of de herdenking op de Dam, denken dat dit geen risico is is of heel naïef of kwaadaardig, beide niet echt een geweldige indruk
Nee, want ook bedelingenleer is een fabel. Een echte.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:54 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
"Bedelingenleer'' is hetgeen wat je aan het promoten bent, heeft verder weinig met het christendom te maken
En is allesbehalve academisch of '''feitelijk'''
Slappe hap.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:59 schreef Tjoent het volgende:
[..]
Echt he
"Draaiboek zachte heelmeesters" past beter.
Dat zou helemaal de omgekeerde wereld zijn: buigen voor bedreigingen. Heb je daar bewijzen voor?quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:59 schreef Pleun2011 het volgende:
We vergeten iets te benoemen: ik las vandaag dat veel burgemeesters worden bedreigd. Dat Halsema een linkse activist is en sympathie heeft voor de islamitische types is geen geheim, maar misschien is zij ook wel gewoon bang voor bedreigingen uit die hoek. Daar zou ik wel enig begrip voor hebben, mocht dat een rol spelen.
We leren niet van het verleden is nog maar eens gebleken.quote:
Smakeloze cartoon over Anne Frank zeg.quote:
quote:
Omdat we ze wel heel makkelijk op de trein hebben gezet.quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:02 schreef Viesdik het volgende:
Was de overheid de afgelopen 20 jaar maar eens zo bezorgd over de Nederlander als het gaat om dat Marokkanentuig. Waarom krijgen joden altijd special treatment?
Het is geen grap. Hij krijgt hem in eigen stijl net zo hard terug. Dat is het enige wat dat soort lui begrijpen. Verder verheerlijk ik absoluut geen haat. Integendeel.quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:33 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Goh, je bent net als Heatwave. Haat verheerlijken en als er wat van wordt gezegd is het maar een grapje. Typisch.
Ik nietquote:Op vrijdag 8 november 2024 19:02 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Omdat we ze wel heel makkelijk op de trein hebben gezet.
Het is geen grap. Hij krijgt hem in eigen stijl net zo hard terug. Dat is het enige wat dat soort lui begrijpen. Verder verheerlijk ik absoluut geen haat. Integendeel.quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:33 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Goh, je bent net als Heatwave. Haat verheerlijken en als er wat van wordt gezegd is het maar een grapje. Typisch.
Wat een onzin. Er is daar geen enkel bewijs voor. 2 of 3 incidenten die vrij complex zijn en in context geplaatst moeten worden, worden compleet uit context getrokken.quote:Op vrijdag 8 november 2024 17:31 schreef Perrin het volgende:
[..]
Georganiseerd jacht op joden in de binnenstad van onze hoofdstad, overal ter wereld groot nieuws.
Maar gelukkig vond user Chadi het wel meevallen.
Ik zeg niet dat Halsema wordt bedreigd, maar 80% van de burgemeesters heeft te maken met bedreigingen. Gezien de agressieve aard van haar knuffelinwoners, is het voor haar welzijn gunstiger wanneer zij hen met fluwelen handschoenen behandelt.quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:01 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Dat zou helemaal de omgekeerde wereld zijn: buigen voor bedreigingen. Heb je daar bewijzen voor?
Ze lijkt me ook het type niet daar in mee te gaan.
Hypocriete meelopende kneusjes. Er waren tijdens corona meer overeenkomsten met nazi Duitsland dan de commotie tijdens een nietszeggende voetbalwedstrijdquote:
Stel je voor dat Joodse mensen hier willekeurige moslims gaan belagen en dat er dan wordt vergoelijkt van "Ja, het was in een aantal gevallen islamofoob, maar ze zijn ook in groten getale boos over wat er op 7 oktober is gebeurd."quote:
quote:In verband met de rellen die plaatsvonden op 7 november
@rusembassynl
raadt Russische burgers aan om de komende dagen niet naar Amsterdam te reizen, en degenen die al in de stad zijn voorzichtigheid te betrachten.
Wie is daar niet op tegen?quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:05 schreef PluggieOD het volgende:
NOS jeugjournaal:
"De betogers zijn tegen de oorlog van Israel"
Manmanmanquote:Op vrijdag 8 november 2024 19:05 schreef PluggieOD het volgende:
NOS jeugjournaal:
"De betogers zijn tegen de oorlog van Israel"
Zullen de Amsterdammers wel fijn vinden, even wat minder toeristen.quote:
quote:
Gut ja, ineens is er sprake van 'vrij complex' en 'context'...quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:04 schreef Chadi het volgende:
[..]
Het is geen grap. Hij krijgt hem in eigen stijl net zo hard terug. Dat is het enige wat dat soort lui begrijpen. Verder verheerlijk ik absoluut geen haat. Integendeel.
[..]
Wat een onzin. Er is daar geen enkel bewijs voor. 2 of 3 incidenten die vrij complex zijn en in context geplaatst moeten worden, worden compleet uit context getrokken.
WhahahHahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaquote:
Dit komt 2 min geleden van een shitpostaccount op mijn X, puur toeval dus, wel grappig:quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:56 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Nee, want ook bedelingenleer is een fabel. Een echte.
Jezus was Joods, zijn moeder was Joods, de apostelen waren Joods, de eerste christenen waren Joods.
Heel lullig voor antisemieten, wat, met heel dat 'wij volk van Christus' retoriek, maar het is wat het is.
Hotels in A'dam dienen te gaan investeren in personeel dat Arabisch spreektquote:Op vrijdag 8 november 2024 12:25 schreef Droopie het volgende:
[..]
T zal mij een zorg wezen, maar er komt straks echt geen normale toerist meer naar Amsterdam
quote:Item van tien minuten bij
@EenVandaag
over de Jodenjacht gisteravond en vannacht in A'dam.
Woorden die niet één keer gevallen zijn:
-moslims
-islam
-allochtonen
Direct daarop item over institutioneel racisme en discriminatie bij de overheid.
quote:Bij
@EenVandaag
houdt men het wat daders van deze pogrom betreft bij "jongeren" en "relschoppers".
Toen men nieuws bracht (bleek fake te zijn achteraf) over een vrouw wiens hoofddoek was afgetrokken:
"Witte mannen met extreemrechts uiterlijk".
Halsema zal vooral kijken naar het tevreden houden van het radicale deel van haar partij en tevens stadsbestuur.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:59 schreef Pleun2011 het volgende:
We vergeten iets te benoemen: ik las vandaag dat veel burgemeesters worden bedreigd. Dat Halsema een linkse activist is en sympathie heeft voor de islamitische types is geen geheim, maar misschien is zij ook wel gewoon bang voor bedreigingen uit die hoek. Daar zou ik wel enig begrip voor hebben, mocht dat een rol spelen.
Dit is natuurlijk uitstekend nieuws. Hopelijk wordt dat einde verhaal in Nederland voor zulke individuen, het paspoort afnemen en op de eerste beste vlucht naar Marrakesh.quote:
Daar zit de rot ook al jaren veels te diep, niets mis om daar dus eens in te grijpen als het van belastinggeld betaald wordt .quote:
Dit is natuurlijk pure indoctrinatie van kinderen met een Westers progressief en links perspectief van deze oorlog.quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:05 schreef PluggieOD het volgende:
NOS jeugjournaal:
"De betogers zijn tegen de oorlog van Israel"
Tja, het is inderdaad wel een hele Joodse naam.quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:10 schreef Qarrad het volgende:
[ x ]
Spoiler: deze Aaron was stiekem toch een Jood. Maar goed, dat is het punt niet.
Neuh, eerder de haatbaarden, de wahabisten, de kalifaat-fetisjisten.quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:11 schreef Hathor het volgende:
Er is maar een ding wat men kan doen....trap de islam Europa uit. Als er morgen een beweging start die daar desnoods met geweld iets aan wil doen, meld ik me daar gisteren voor aan.
Dat is wat ik zeg...de islam.quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:13 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Neuh, eerder de haatbaarden, de wahabisten, de kalifaat-fetisjisten.
Het staat je vrij om zelf een beweging te starten, held.quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:11 schreef Hathor het volgende:
Er is maar een ding wat men kan doen....trap de islam Europa uit. Als er morgen een beweging start die daar desnoods met geweld iets aan wil doen, meld ik me daar gisteren voor aan.
Held?quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:14 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Het staat je vrij om zelf een beweging te starten, held.
Gebruik je synthetische drugs en zo ja welke? Wat een fantasie zeg!quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:08 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Halsema zal vooral kijken naar het tevreden houden van het radicale deel van haar partij en tevens stadsbestuur.
[..]
Dit is natuurlijk uitstekend nieuws. Hopelijk wordt dat einde verhaal in Nederland voor zulke individuen, het paspoort afnemen en op de eerste beste vlucht naar Marrakesh.
Je verward het concept "eigen land" met "eigen staat": dat zijn twee verschillende dingen. De Palestijnen hebben zonder twijfel een eigen land dat door zo'n beetje iedere instantie met zeggenschap is erkend. Ze hebben alleen geen eigen staat, wat voor veel volkeren zo is. Maar dat betekend niet dat ze geen eigen land hebben.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:53 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nee hoor, ergens wonen wil niet zeggen dit je ook jouw land is. Dit is de denkfout die jij iedereen keer maakt.
Er zijn zoveel volkeren die ergens wonen en geen land hebben, denk aan Moraviërs, Sami, Tartaren, of Romani. Of neem voorheen de Joden in Europa. Je zou hier zelfs kunnen kijken naar 'etnische' Duitsers voor de Tweede Wereldoorlog in Oost-Europa. Daar woonden er miljoenen van door allerlei landen.
De Arabieren hebben hier daarentegen echter nooit een eigen land gehad. Sterker nog, de aard van veel Arabische stammen voor de ontwikkeling van panarabisme, was ook nomadisch.
Dit is per definitie onjuist: als je kijkt naar de Joden die in Israël wonen dan zijn die voornamelijk afkomstig uit Europa, andere delen van het midden oosten en Afrika. Slechts een heel klein percentage is uit het Palestina van voor 1920 afkomstig. Als je vind dat de Palestijnen een "import-volk" zijn dan gaat dat net zo goed op voor Joodse Israëli's. Daar zit nog wel veel meer tijd tussen het moment van vertrek en terugkomst. Zijn blanke mensen in Zuid Afrika inheemse bewoners van dat land omdat de mensheid ooit tienduizenden jaren geleden begonnen is in Afrika? Dat zal niemand durven beweren.quote:Joden daarentegen zijn wél de inheemse bewoners van dit gebied.
Dit staat me nog wel bij uit die eerdere recente discussie. Zoals ik daarin al aangaf zijn "boekjes" (n de zin van religie) nog wel het minste argument voor een staat. En als mensen zo te hoop lopen tegen Islam zou je op basis daarvan al helemaal niet voor dit argument moeten zijn.quote:Hun oorsprong ligt hier, zowel als we kijken naar culturele, etnische als religieuze aspecten . Dit is ook waarom als je bijvoorbeeld kijkt naar artefacts van 'Palestina'. Je uitkomt op een oude Torah rol of andere objecten die verwijzen naar het Jodendom en de oude Israëlieten.
Zoals ik in mijn voorgaande posting al aangaf wek je zelf juist de indruk van Israël als een "gemaakte staat". Bij de oprichting van Israël zelf is trouwens al bepaald dat de Palestijnen recht hebben op hun eigen land en hun eigen staat. Denken dat je ze bij de buren naar binnen kunt drukken gaat niet.quote:Als laatste is argument over Israël als 'gemaakte' staat ook zonder enig fundament. Elke staat ter wereld is namelijk gemaakt. Ook in deze regio, zo is Jordanië ontstaan als staat voor de Arabieren. Dit zou hun thuisland worden, dat is ook de reden dat Wilders hier bijvoorbeeld altijd naar wijst met het argument dat de Palestijnen (Arabieren) al een land hebben.
Tja, dat is simpelweg onhaalbaar, je gaat nooit tientallen miljoenen moslims uit Europa krijgen. Daarnaast is er uiteraard ook gelukkig een wél goed geïntegreerd deel. Het is wellicht een kleiner deel, maar die mensen verdienen natuurlijk alle lof.quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:11 schreef Hathor het volgende:
Er is maar een ding wat men kan doen....trap de islam Europa uit. Als er morgen een beweging start die daar desnoods met geweld iets aan wil doen, meld ik me daar gisteren voor aan.
Zoals het schijnheilen betaamd, komen dit soort types alleen opdraven om over MENSENRECHTEN te preken wanneer het hun eigen 'tribe' betreft.quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:15 schreef havanagila het volgende:
Benieuwd naar de extreme verontwaardiging op alle talkshows vanavond. Heeft Akwasi of Quinsy Gario al gereageerd op deze uitbarsting van rassenhaat?
Ja dat kan wel, als je maar wil.quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:17 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Tja, dat is simpelweg onhaalbaar, je gaat nooit tientallen miljoenen moslims uit Europa krijgen. Daarnaast is er uiteraard ook gelukkig een wél goed geïntegreerd deel. Het is wellicht een kleiner deel, maar die mensen verdienen natuurlijk alle lof.
Eens. Ik kijk ook nooit naar NOS. Als ik op bezoek ben bij mensen en het Journaal staat aan heb ik iets van..'oh ja dat bestaat ook nog'quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:11 schreef EttovanBelgie het volgende:
De Publieke Omroep blijft natuurlijk als de dood dat ze beschuldigd worden van racisme en xenofobie.
Daarom maar even bagatelliseren wat er gisteren aan racisme en xenofobie plaatsvond.
Waarom ik de PO niet meer kijk? Hierom.
Rot op met je diversiteitinclusietolerantie-paradigma als je het zelf niet eens aanhangt.
Ik pas me gewoon aan aan het doorsnee geleuter wat er uit zionistische hoek altijd komt. Complex, context, incident, geen bewijs, niet de intentie, uitgelokt, provocerend, .... Etc etc..quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:07 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Gut ja, ineens is er sprake van 'vrij complex' en 'context'...
[ afbeelding ]
Nee, er iets werd gezongen als 'Laat het Israëlische leger winnen, fuck de Arabieren'.quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:14 schreef Discombobulate het volgende:
Hoorde ook Israëlische fans die zongen "We gaan alle Arabieren neuken."
Het verbaasd me eigenlijk niks dat dit uit de hand gelopen is, je kon er op wachten. Dat dit niet voorkomen is is zwaar nalatig van de veiligheidsdriehoek.
quote:In Nederland dat overal in de wereld de ‘rechtsstaat’ predikt, maar die zelf niet kan handhaven.
Ja ja ja...quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:18 schreef Chadi het volgende:
[..]
Ik pas me gewoon aan aan het doorsnee geleuter wat er uit zionistische hoek altijd komt. Complex, context, incident, geen bewijs, niet de intentie, uitgelokt, provocerend, .... Etc etc..
Hoeft ook niet, zat mensen die wel gewoon meedraaien in de samenleving, gewoon het gedeelte aanpakken en uitzetten dat deze walgelijke acties uithaalt. Helemaal als ze een dubbel paspoort of illegaal hier zijn lijkt mij dat vrij simpel.quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:17 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Tja, dat is simpelweg onhaalbaar, je gaat nooit tientallen miljoenen moslims uit Europa krijgen. Daarnaast is er uiteraard ook gelukkig een wél goed geïntegreerd deel. Het is wellicht een kleiner deel, maar die mensen verdienen natuurlijk alle lof.
Dit dus. Maar het zou fijn zijn wanneer ze hun geweldspiraal in de regio hielden.quote:Op vrijdag 8 november 2024 18:01 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Dan met het opsporen van de daders. Er zullen hier niet ineens mensen verdwijnen, dat zou ook weer van de gekken zijn.
Ja ja niks over kinderen en scholen in Gaza enzo. Allemaal verkeerd vertaald.quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:19 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nee, er iets werd gezongen als 'Laat het Israëlische leger winnen, fuck de Arabieren'.
Dit is vervolgens op social media meermaals doelbewust verkeerd vertaald naar de meest rare varianten hiervan. En natuurlijk weer hordes aan mensen die dit meteen voor de waarheid aannemen.
Vreemd, doorgaans passen moslims zich nooit aan.quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:18 schreef Chadi het volgende:
[..]
Ik pas me gewoon aan aan het doorsnee geleuter wat er uit zionistische hoek altijd komt. Complex, context, incident, geen bewijs, niet de intentie, uitgelokt, provocerend, .... Etc etc..
https://www.nu.nl/binnenl(...)ens-te-bekennen.htmlquote:"In het stadion voelden we ons dan ook veilig. Daar was niets aan de hand", verklaart Maccabi-supporter Eytan. "Maar terug in het centrum was de politie nergens te bekennen en stonden wij er alleen voor. Er was een grote groep met Palestijnse vlaggen. Ze riepen 'Allahoe akbar'", beschrijft de Israeliër, die blij is dat hij weer naar Tel Aviv vliegt.
Het is ook nooit goedquote:Op vrijdag 8 november 2024 19:20 schreef Hathor het volgende:
[..]
Vreemd, doorgaans passen moslims zich nooit aan.
Wat een gelul. Ben gisteren nog met een moslim uit eten geweest. Maar ik zal wel de enige zijn in NL die er zo een kent.quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:20 schreef Hathor het volgende:
[..]
Vreemd, doorgaans passen moslims zich nooit aan.
De politie was ook nergens te bekennen toen ze dat oude stel lastig vielen door hun ramen in te tikken en vlaggen te verscheuren en te verbranden. Oh ja wel die reed langs en deed niets.quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:21 schreef RAVW het volgende:
En maar moeilijk blijven doen met die Asiel vraag stukken.
Nergens word er gereageerd door de politiek terwijl de burgers dit al bijna 30 jaar lang mee maken.
Even een stukje van NU.NL ...
[..]
https://www.nu.nl/binnenl(...)ens-te-bekennen.html
Dan is het toch niet zo moeilijk om eens het beestje bij naam te gaan noemen.
Uit een bepaalde hoek...... ja noem het uitschot dan ook een keer openlijk bij naam.
IPV alles maar proberen af te schermen en maar vol blijven houden dat we geen probleem hebben met de mensen die van bepaalde landen komen of een geloof aanhangt.
Rot toch eens op met die zielige riedel over vrouwen en kinderen johquote:Op vrijdag 8 november 2024 19:20 schreef Chadi het volgende:
[..]
Ja ja niks over kinderen en scholen in Gaza enzo. Allemaal verkeerd vertaald.
quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:22 schreef Chadi het volgende:
[..]
De politie was ook nergens te bekennen toen ze dat oude stel lastig vielen door hun ramen in te tikken en vlaggen te verscheuren en te verbranden. Oh ja wel die reed langs en deed niets.
De NOS zelfs dan.quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:19 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nee, er iets werd gezongen als 'Laat het Israëlische leger winnen, fuck de Arabieren'.
Dit is vervolgens op social media meermaals doelbewust verkeerd vertaald naar de meest rare varianten hiervan. En natuurlijk weer hordes aan mensen die dit meteen voor de waarheid aannemen.
Heb jij hem dan ook laten praten over zijn geloof?quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:22 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Wat een gelul. Ben gisteren nog met een moslim uit eten geweest. Maar ik zal wel de enige zijn in NL die er zo een kent.
Misschien had die ‘m gewassen voordat die ‘m erin hing?quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:23 schreef Hathor het volgende:
[..]
Dan zal je nu wel flink uit je bek stinken.
Ik geloof wel dat het vermoorden van Palestijnse vrouwen en kinderen door Israël irritant voor je is. Dat is het voor de Palestijnen zelf ook.quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:23 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Rot toch eens op met die zielige riedel over vrouwen en kinderen joh
Een aanzienlijk gedeelte is slecht geïntegreerd, leeft in afzonderlijke bubbels waar de wetten, normen en waarden van het thuisland de boventoon voeren en de kinderen ook met dat gedachtegoed worden opgevoed. Dit terwijl men teert op de staat.quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:20 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Hoeft ook niet, zat mensen die wel gewoon meedraaien in de samenleving, gewoon het gedeelte aanpakken en uitzetten dat deze walgelijke acties uithaalt. Helemaal als ze een dubbel paspoort of illegaal hier zijn lijkt mij dat vrij simpel.
Nee hoor, het is simpelweg niet gezegd. Ik kan je de Hebreeuwse tekst ook wel geven als je wilt, dan kun je het zelf in Google Translate gaan stoppen om te zien dat ik gelijk heb.quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:20 schreef Chadi het volgende:
[..]
Ja ja niks over kinderen en scholen in Gaza enzo. Allemaal verkeerd vertaald.
Staan ze weer hoor, de woke studentjes...quote:
Ik had het niet over geslachtsdelen.quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:25 schreef damsco het volgende:
[..]
Misschien had die ‘m gewassen voordat die ‘m erin hing?
Asha ten Broeke vanzelfsprekend wel met compleet voorspelbare reactiequote:Op vrijdag 8 november 2024 19:15 schreef havanagila het volgende:
Benieuwd naar de extreme verontwaardiging op alle talkshows vanavond. Heeft Akwasi of Quinsy Gario al gereageerd op deze uitbarsting van rassenhaat?
Denken we nu serieus dat het na de zoveelste keer wel gaat gebeuren?quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:24 schreef 3rr0r het volgende:
Wanneer rot Halsema nou eens op, de boel ettert al tijden en het blijft maar bij slappe hap. Niet vreemd dat die types denken dat ze alles kunnen maken en ermee door blijven gaan.
Ik zie zoveel van die gare sjaals elke dag weer, het is zo vermoeiend .quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:27 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Staan ze weer hoor, de woke studentjes...
Naïef, dom, hopeloos geïndoctrineerd volk
Ene Hakim?quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:27 schreef Qarrad het volgende:
Ondertussen schijten de reljochies die zo dom waren om hun eigen daden trots te filmen en te delen bagger nu ze in beeld worden gebracht en proberen ze massaal hun Insta en FB leeg te vegen.
Ik denk dat een zekere amateurvoetballer van AVV Zeeburgia even niet zo lekker slaapt vannacht. Bij de club zelf is de site "in onderhoud" en zijn alle spelersprofielen ineens anoniem ook.
https://vm.tiktok.com/ZIJWB8FMx/quote:
Tja, dit zijn stuk voor stuk uiterst verwerpelijke mensen. De kans is groot dat ze allemaal hoogopgeleid zijn, maar men staat simpelweg aan de verkeerde kant van de geschiedenis. Wat een verwerpelijke individuen zeg, bah.quote:
Dit doet Israël niet. Vrouwen en kinderen zouden allemaal veilig zijn als de Palestijnen zelf hun strijders niet onder of tussen deze mensen zouden verstoppen.quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:25 schreef beantherio het volgende:
Uiteindelijk is het allemaal de schuld van Ajax. Ik stel voor dat we die club verbieden.
[..]
Ik geloof wel dat het vermoorden van Palestijnse vrouwen en kinderen door Israël irritant voor je is. Dat is het voor de Palestijnen zelf ook.
Misschien dat Israël er mee kan stoppen?
Ja wat wil je nou zeggen kutbaard?quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:29 schreef Chadi het volgende:
[..]
https://vm.tiktok.com/ZIJWB8FMx/
Bewapend met stokken.
"Zeeburgia heeft meegewerkt aan een promotievideo van de Anne Frank Stichting voor hun workshop Fair Play."quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:27 schreef Qarrad het volgende:
Ik denk dat een zekere amateurvoetballer van AVV Zeeburgia even niet zo lekker slaapt vannacht. Bij de club zelf is de site "in onderhoud" en zijn alle spelersprofielen ineens anoniem ook.
Nee hoor, dat zongen ze echt. Maccabi TA is niet echt de leukste qua aanhang.quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:20 schreef Chadi het volgende:
[..]
Ja ja niks over kinderen en scholen in Gaza enzo. Allemaal verkeerd vertaald.
Ja, maar hij is verder geen praktiserend moslim. Doet niet mee aan de ramadan en drinkt alcohol.quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:24 schreef torentje het volgende:
[..]
Heb jij hem dan ook laten praten over zijn geloof?
'Marokkaan' is dan ook niet het probleem. Zat Marokkanen die niets moeten hebben van de baarden, zeker jonge Marokkaanse dames.quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:29 schreef Confetti het volgende:
Benieuwd hoe al die talkshows straks om het woordje 'Marokkaan' heen gaan draaien.
Als er iets is wat gezuiverd moet worden is dat wel de 'onafhankelijke' media.
Dat varken is echt te dom om te poepenquote:Op vrijdag 8 november 2024 19:27 schreef RipCity het volgende:
[..]
Asha ten Broeke vanzelfsprekend wel met compleet voorspelbare reactie
[ twitter ]
Adolf zal wel blij zijn dat hij het goed gezien had.quote:
Nou, dan kun je in elk geval zeggen dat ze als club actief hun best hebben gedaan en waarschijnlijk niet heel blij zijn met deze antisemitische geweldsverheerlijking.quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:30 schreef RipCity het volgende:
[..]
"Zeeburgia heeft meegewerkt aan een promotievideo van de Anne Frank Stichting voor hun workshop Fair Play."
Heeft natuurlijk niks geholpen
Ik zou er niet eens van opkijken als ze die lui daar nog uitnodigen ook om hun palestina geleuter nog verder te promoten.quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:29 schreef Confetti het volgende:
Benieuwd hoe al die talkshows straks om het woordje 'Marokkaan' heen gaan draaien.
Als er iets is wat gezuiverd moet worden is dat wel de 'onafhankelijke' media.
Neuk jij met iedereen waar je mee uit eten gaat?quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:25 schreef damsco het volgende:
[..]
Misschien had die ‘m gewassen voordat die ‘m erin hing?
Zeker weten dat ze dat gaan doen.quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:32 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Ik zou er niet eens van opkijken als ze die lui daar nog uitnodigen ook om hun palestina geleuter nog verder te promoten.
Wat schattig dat iemand dat terugkerende Israëlische excuus nog geloofd. Of sowieso dat iemand het als een argument accepteert.quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:29 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dit doet Israël niet. Vrouwen en kinderen zouden allemaal veilig zijn als de Palestijnen zelf hun strijders niet onder of tussen deze mensen zouden verstoppen.
EenVandaag is het al gelukt 15 minuten lang.quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:29 schreef Confetti het volgende:
Benieuwd hoe al die talkshows straks om het woordje 'Marokkaan' heen gaan draaien.
Als er iets is wat gezuiverd moet worden is dat wel de 'onafhankelijke' media.
Amsterdam is overgenomen door Islamisten en radicaal tot extreem woke linkse mensen. Dit is helaas het gevolg.quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:32 schreef Thorelf het volgende:
Oh Oh ben in Amsterdam geboren was er trots op,,, het was een mooie en gezellige stad met mensen met zelfspot. wat is er met mijn stad gebeurt..agressief volk wat er eigenlijk niets te zoeken heeft neemt hun 3e wereld mind mee. ik schaam mij om een amsterdamse te zijn. of eigenlijk een nederlandse . dit kan toch niet!! waar gaan wij heen??Ze krijgen de overhand ..of hebben het eigenlijk al... en nederland doet er niets aan...
https://vm.tiktok.com/ZIJWB6dNW/quote:
Dit zijn zo te zien vooral de naieve progressievelingen, een ander gedeelte van de pro-palliegemeenschap. Sukkels, maar niet degenen die afgelopen nacht op Jodenjacht gingen.quote:
Oh er komt vast snel weer een rapportage op de NPO dat moslims zich nog onveiliger voelen na deze jodenjacht omdat mensen de jodenjagers afkeuren .quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:32 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Ik zou er niet eens van opkijken als ze die lui daar nog uitnodigen ook om hun palestina geleuter nog verder te promoten.
Wel degenen die continu de blinde, agressieve jodenhaat goedpraten.quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:34 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Dit zijn zo te zien vooral de naieve progressievelingen, een ander gedeelte van de pro-palliegemeenschap. Sukkels, maar niet degenen die afgelopen nacht op Jodenjacht gingen.
Ja, uiteraard. De enablers.quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:35 schreef Perrin het volgende:
[..]
Wel degenen die continu de blinde, agressieve jodenhaat goedpraten.
ze haalden een vlag weg...quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:34 schreef Chadi het volgende:
[..]
https://vm.tiktok.com/ZIJWB6dNW/
Politie rijdt er gewoon langs een laat ze de boel vandalizeren.
Nu zeiken ze daar de politie nergens te bekennen was.
Ik spring nog liever zelf van een brug dan me te laten knechten door middeleeuwse neanderthalers.quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:33 schreef Oud_student het volgende:
De verontwaardiging die hier gespuid wordt vanuit de zolderkamertjes is natuurlijk weer groot.
We zijn al bij deel 7, maar wat gebeurt er als het net zo gewoon wordt als de mes "incidenten" waar je steeds minder over hoort terwijl het wrs niet minder is geworden.
Er treedt gewenning op , het wordt het nieuwe normaal.
Zo laten we ons uiteindelijk zelf door dat tuig verneuken.
Het Kalifaat is de oplossing
Dit zegt letterlijk helemaal niks.quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:34 schreef Chadi het volgende:
[..]
https://vm.tiktok.com/ZIJWB6dNW/
Politie rijdt er gewoon langs een laat ze de boel vandalizeren.
Nu zeiken ze daar de politie nergens te bekennen was.
Het was maar een flauw grapje, rustig maar meid.quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:33 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Neuk jij met iedereen waar je mee uit eten gaat?
Praktiserend niet, want alle vrouwelijke (moslim) collega's op het werk bij mij hebben een hoofddoekje op.quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:22 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Wat een gelul. Ben gisteren nog met een moslim uit eten geweest. Maar ik zal wel de enige zijn in NL die er zo een kent.
Misschien zit je teveel in een bepaalde bubbel? Maak je je ook zo druk over inwoners van Oekraïne? Wat maakt Palestijnen zo speciaal? Het frame dat Israël alleen vrouwen en kinderen bombardeert komt van Hamas en wordt maar al te graag overgenomen door figuren als jij. Geen idee waarom. Het is allemaal zo eenzijdig de kritiek op Israël dat ik het alleen kan verklaren met antisemitisme.quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:25 schreef beantherio het volgende:
Uiteindelijk is het allemaal de schuld van Ajax. Ik stel voor dat we die club verbieden.
[..]
Ik geloof wel dat het vermoorden van Palestijnse vrouwen en kinderen door Israël irritant voor je is. Dat is het voor de Palestijnen zelf ook.
Misschien dat Israël er mee kan stoppen?
Nee hoor, het is geen excuus maar een feitelijke constatering. Ik zou daar ook eens mee beginnen als ik jou was: feiten. Al je argumenten beginnen momenteel met onderbuik, bijvoorbeeld over een land van een volk dat nooit heeft bestaan en waarvan de nationale identiteit van dit volk zich pas in de jaren 1960 heeft gevormd.quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:33 schreef beantherio het volgende:
[..]
Wat schattig dat iemand dat terugkerende Israëlische excuus nog geloofd. Of sowieso dat iemand het als een argument accepteert.
Die kans is inderdaad groot. Binnen die kringen is de moslim immers het eeuwige slachtoffer. Ook al neemt men in de realiteit vooral de rol van dader aan, maakt niet uit, het blijven onderdrukte slachtoffers. Een ware troetelminderheid met een prachtige cultuur die we zoveel mogelijk moeten faciliteren en etaleren in Nederland, zo vindt men.quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:34 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Oh er komt vast snel weer een rapportage op de NPO dat moslims zich nog onveiliger voelen na deze jodenjacht omdat mensen de jodenjagers afkeuren .
Ik hoop dat ze zich zo onveilig gaan voelen dat ze allemaal opdonderstralen.quote:Op vrijdag 8 november 2024 19:34 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Oh er komt vast snel weer een rapportage op de NPO dat moslims zich nog onveiliger voelen na deze jodenjacht omdat mensen de jodenjagers afkeuren .