quote:Op zondag 31 december 2023 18:03 schreef Arizona het volgende:
[..]
Als ik dat zie denk ik alleen maar, lucky bastards, zij hebben het al achter de rug en mogen naar bed![]()
Nou ja er wordt flink vuurwerk afgestoken en ik hoop dat jullie ogen allemaal heelhuids de nacht doorkomenquote:Op zondag 31 december 2023 18:07 schreef Redefine het volgende:
@:TT wat ben je van plan in dit topic @:Arizona
Ik zal zelf beginnenquote:Op zondag 31 december 2023 18:07 schreef Arizona het volgende:
Om niet al te somber te zijn, wat was of waren jullie hoogtepunt(-en) van het afgelopen jaar?
Meer een algemeen hoogtepunt: Dat ik zelf de beslissing kon nemen om uit een niet zo gezonde situatie weg te gaan en daarmee m'n innerlijke rust kon herpakken. En veel nieuwe vrienden gemaakt dit jaar.quote:Op zondag 31 december 2023 18:07 schreef Arizona het volgende:
Om niet al te somber te zijn, wat was of waren jullie hoogtepunt(-en) van het afgelopen jaar?
Nee, lijkt me een goed idee! Je moet ook al die druiven eten he!quote:Op zondag 31 december 2023 18:08 schreef Strani het volgende:
Is het heel erg als ik besluit m'n oliebollen niet nu maar pas morgen te bakken? Ik heb morgen toch zeeën van tijd en dan kan ik er gelijk echt van genieten. En kan ik nu lekker chillen.
Ik ga straks niet naar buiten, want in mijn straat gebeurd er meestal niet heel veel (van wat ik voorgaande jaren aan vuurwerkafval zag als ik dan in de nacht thuiskwam), dus ik heb geen bril nodigquote:Op zondag 31 december 2023 18:08 schreef Arizona het volgende:
[..]
Nou ja er wordt flink vuurwerk afgestoken en ik hoop dat jullie ogen allemaal heelhuids de nacht doorkomenIk heb straks wel een veiligheidsbril op als we naar buiten gaan, terwijl ik niet eens zelf vuurwerk afsteek.
Nee daarom, en heb vanmiddag al Chinees gegeten ook!quote:Op zondag 31 december 2023 18:11 schreef Arizona het volgende:
[..]
Nee, lijkt me een goed idee! Je moet ook al die druiven eten he!
Oe, dat is wel een mooie geboorteplaat!quote:Op zondag 31 december 2023 18:15 schreef Strani het volgende:
In the Air Tonight stond dus 1ste in Nederland toen ik geboren werd.
Voor @:Em31 - Ja dat is héél lang geleden.
Het absolute hoogtepunt was mijn vakantie naar Servië, Kosovo en Macedoniëquote:Op zondag 31 december 2023 18:07 schreef Arizona het volgende:
Om niet al te somber te zijn, wat was of waren jullie hoogtepunt(-en) van het afgelopen jaar?
Oh die moet ik even checken dan!quote:Op zondag 31 december 2023 18:17 schreef Arizona het volgende:
[..]
Oe, dat is wel een mooie geboorteplaat!
Bij mij stond Theme from Deer Hunter op nummer 1.
Het kon slechter
Dan heb je wel meteen een godenplaatquote:Op zondag 31 december 2023 18:15 schreef Strani het volgende:
In the Air Tonight stond dus 1ste in Nederland toen ik geboren werd.
Voor @:Em31 - Ja dat is héél lang geleden.
@Fred_B ook denk ikquote:Op zondag 31 december 2023 18:14 schreef Strani het volgende:
[..]
Nee daarom, en heb vanmiddag al Chinees gegeten ook!
Voor Fred dus, niet voor Strani nogquote:Op zondag 31 december 2023 18:19 schreef Em31 het volgende:
[..]
@:Fred_B ook denk ikEn gelukkig nieuwjaar voor jou al!
Mooiquote:Op zondag 31 december 2023 18:15 schreef Strani het volgende:
In the Air Tonight stond dus 1ste in Nederland toen ik geboren werd.
Voor @:Em31 - Ja dat is héél lang geleden.
Da's ook helemaal niet slecht! Hoewel alleen de titel al verraadt dat het al heel wat nieuwe Nederlanders geleden isquote:Op zondag 31 december 2023 18:19 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
Dan heb je wel meteen een godenplaat
Bij mij was het 15 miljoen mensen
Het kan veel erger! Een goede week later was het een liedje dat van Guus Meeuwis, Kedeng Kedengquote:Op zondag 31 december 2023 18:21 schreef Strani het volgende:
[..]
Da's ook helemaal niet slecht! Hoewel alleen de titel al verraadt dat het al heel wat nieuwe Nederlanders geleden is
Zoals dit, maar dan zat jij niet in de tv, maar in de baarmoeder.quote:Op zondag 31 december 2023 18:17 schreef Strani het volgende:
[..]
Oh die moet ik even checken dan!
Ja precies, ik kwam bij de drumsolo naar buiten
Jeetje ja dan ben je goed weggekomenquote:Op zondag 31 december 2023 18:23 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
Het kan veel erger! Een goede week later was het een liedje dat van Guus Meeuwis, Kedeng Kedeng
Of als het de 17 miljoen mensen-versie was geweest
quote:Op zondag 31 december 2023 18:23 schreef Redefine het volgende:
[..]
Zoals dit, maar dan zat jij niet in de tv, maar in de baarmoeder.
Oefquote:Op zondag 31 december 2023 18:23 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
Het kan veel erger! Een goede week later was het een liedje dat van Guus Meeuwis, Kedeng Kedeng
Of als het de 17 miljoen mensen-versie was geweest
Niet per se een moment, maar heel blij dat ik weer veel mooie herinneringen heb kunnen maken. Lekker veel pretparken bezocht, nieuwe vrienden gemaakt, concerten van Peter Gabriel (quote:Op zondag 31 december 2023 18:07 schreef Arizona het volgende:
Om niet al te somber te zijn, wat was of waren jullie hoogtepunt(-en) van het afgelopen jaar?
Dat was vooral erg voor de moeders. Die waren wel klaar met de bevalling. Maar elke keer was het 'effe wachten, effe wachten nog!'quote:Op zondag 31 december 2023 18:27 schreef Strani het volgende:
Er zijn ook mensen die zijn geboren met het Pizza-lied van André van Duin. Denk daar maar eens over na.
En als je helemaal pech had dan had je een baby Hawaiiquote:Op zondag 31 december 2023 18:28 schreef Redefine het volgende:
[..]
Dat was vooral erg voor de moeders. Die waren wel klaar met de bevalling. Maar elke keer was het 'effe wachten, effe wachten nog!'
Hadden die niet even kunnen wachten ? Maar ja, dan ga je La Solitudine je geboortejaar in.quote:Op zondag 31 december 2023 18:27 schreef Strani het volgende:
Er zijn ook mensen die zijn geboren met het Pizza-lied van André van Duin. Denk daar maar eens over na.
Zoals de moeder van Jack Johnsonquote:Op zondag 31 december 2023 18:30 schreef Strani het volgende:
[..]
En als je helemaal pech had dan had je een baby Hawaii
Ik heb genoeg hoogtepunten meegemaakt. Vakantie naar Venetië, optreden van Anouk die echt beter was dan ik had gedacht, voor het eerst een Drag show gezien, Selfie met Alessandra bij het grote songfestivalfeest (klinkt heel suf maar dat is de eerste ESF artiest die ik ooit ontmoet hebquote:Op zondag 31 december 2023 18:07 schreef Arizona het volgende:
Om niet al te somber te zijn, wat was of waren jullie hoogtepunt(-en) van het afgelopen jaar?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 31 december 2023 18:40 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Ik heb genoeg hoogtepunten meegemaakt. Vakantie naar Venetië, optreden van Anouk die echt beter was dan ik had gedacht, voor het eerst een Drag show gezien, Selfie met Alessandra bij het grote songfestivalfeest (klinkt heel suf maar dat is de eerste ESF artiest die ik ooit ontmoet heb) en de songfestivalfeestjes (EIC, grote songfestivalfeest en de watchparty met Meridaan)
Maar het concert van George Ezra was misschien het grootste hoogtepunt. Niet alleen omdat ik fan ben maar ook om een ander persoonlijke redenen. Dat heb ik hier nooit verteld dus dat doe ik even in een spoilerSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik ben geboren toen Dromen Zijn Bedrog van Marco Borsato op nummer 1 stond. Denk daar maar eens over na.quote:Op zondag 31 december 2023 18:27 schreef Strani het volgende:
Er zijn ook mensen die zijn geboren met het Pizza-lied van André van Duin. Denk daar maar eens over na.
quote:Op zondag 31 december 2023 18:41 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Ik ben geboren toen Dromen Zijn Bedrog van Marco Borsato op nummer 1 stond. Denk daarbij maar eens over na.
Nee hoor, al lang op! Ik was me aan het omkleden en opfrissenquote:Op zondag 31 december 2023 18:52 schreef Strani het volgende:
Ik zie aan de stilte dat ook op deze avond heel Nederland nog steeds netjes tussen 18 en 19 uur aan de stamppot zit.
En wat is je outfit deze avond?quote:Op zondag 31 december 2023 18:54 schreef Arizona het volgende:
[..]
Nee hoor, al lang op! Ik was me aan het omkleden en opfrissen
Het is zondag, dan wordt er 's middags een bord soep gegeten, Straanquote:Op zondag 31 december 2023 18:52 schreef Strani het volgende:
Ik zie aan de stilte dat ook op deze avond heel Nederland nog steeds netjes tussen 18 en 19 uur aan de stamppot zit.
Ohquote:Op zondag 31 december 2023 18:56 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
Het is zondag, dan wordt er 's middags een bord soep gegeten, Straan
Mijn kersttrui, nu het nog kanquote:
Gaan we weer naar de kerk en afhankelijk van of dat een middag- of avonddienst is wordt respectievelijk daarvoor of daarna een broodje gegeten!quote:
Ik heb me een beetje verkeken op het 'zachtjes aan de kook' brengen van de erwtensoep. Spul is nog lang niet klaarquote:Op zondag 31 december 2023 18:52 schreef Strani het volgende:
Ik zie aan de stilte dat ook op deze avond heel Nederland nog steeds netjes tussen 18 en 19 uur aan de stamppot zit.
Maar gaan jullie elke zondag twee keer naar de kerk of alleen nu met de feestdagen?quote:Op zondag 31 december 2023 18:57 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
Gaan we weer naar de kerk en afhankelijk van of dat een middag- of avonddienst is wordt respectievelijk daarvoor of daarna een broodje gegeten!
Op deze manier ben je zelf sneller aan de kook dan je etenquote:Op zondag 31 december 2023 18:59 schreef H_T het volgende:
[..]
Ik heb me een beetje verkeken op het 'zachtjes aan de kook' brengen van de erwtensoep. Spul is nog lang niet klaar
quote:Op zondag 31 december 2023 18:40 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Ik heb genoeg hoogtepunten meegemaakt. Vakantie naar Venetië, optreden van Anouk die echt beter was dan ik had gedacht, voor het eerst een Drag show gezien, Selfie met Alessandra bij het grote songfestivalfeest (klinkt heel suf maar dat is de eerste ESF artiest die ik ooit ontmoet heb) en de songfestivalfeestjes (EIC, grote songfestivalfeest en de watchparty met Meridaan)
Maar het concert van George Ezra was misschien het grootste hoogtepunt. Niet alleen omdat ik fan ben maar ook om een ander persoonlijke redenen. Dat heb ik hier nooit verteld dus dat doe ik even in een spoilerSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.You won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way
Neuh, wij zitten zelf tegenwoordig amper 1 keer per zondag nog fysiek in de kerkquote:Op zondag 31 december 2023 19:03 schreef Strani het volgende:
[..]
Maar gaan jullie elke zondag twee keer naar de kerk of alleen nu met de feestdagen?
Mijn opa en oma gingen echt elke zondag twee keer, behalve als wij kwamen logeren, dan gingen ze nietquote:Op zondag 31 december 2023 19:03 schreef Strani het volgende:
[..]
Maar gaan jullie elke zondag twee keer naar de kerk of alleen nu met de feestdagen?
Aparte tijd ja. Overigens ook nog wel aan andere aparte. In het westen van China is het al drie uur nieuwjaar. Terwijl het in Afghanistan in het zuiden nog drie uur voor middernacht is...quote:Op zondag 31 december 2023 19:07 schreef Strani het volgende:
Om 19:15 onze tijd (raar hè) viert Nepal het nieuwe jaar. Ik kijk even mee.
Drie jaar alquote:Op zondag 31 december 2023 19:11 schreef Redefine het volgende:
[..]
Aparte tijd ja. Overigens ook nog wel aan andere aparte. In het westen van China is het al drie jaar nieuwjaar. Terwijl het in Afghanistan in het zuiden nog drie uur voor middernacht is...
Tjonge, wat langquote:Op zondag 31 december 2023 19:11 schreef Redefine het volgende:
[..]
Aparte tijd ja. Overigens ook nog wel aan andere aparte. In het westen van China is het al drie jaar nieuwjaar. Terwijl het in Afghanistan in het zuiden nog drie uur voor middernacht is...
De tijd staat er stilquote:
Af en toe autocorrect zijn werk laten doen om te controleren of jullie nog wel scherp zijnquote:Op zondag 31 december 2023 19:14 schreef Strani het volgende:
[..]
Je kan niet zeggen dat we niet vol interesse je posts lezen.
Ik wist wel dat Chinees nieuwjaar anders is dan bij ons maar dít?quote:
In dit geval zou Afghanistan drie jaar achterlopenquote:Op zondag 31 december 2023 19:17 schreef Arizona het volgende:
[..]
Ik wist wel dat Chinees nieuwjaar anders is dan bij ons maar dít?
Die vorige kwam wat beter over. Maar daar waren de titels ook wat beter een match.quote:Op zondag 31 december 2023 19:20 schreef Strani het volgende:
Aan het einde is het ook maar oppervlakkig een witter soort wit met over de muur m'n lieve kind dat z'n eigen weg gaat als een dansende koningin en op het geluid van de stilte alleen maar ademhaalt en nogal naar tiener ruikt (beginnende zweetvoeten) en al moordend in de naam van John Lennon richting 20 uur gaat.
Het volgende uur wordt helemaal een nachtmerrie.quote:Op zondag 31 december 2023 19:23 schreef Redefine het volgende:
[..]
Die vorige kwam wat beter over. Maar daar waren de titels ook wat beter een match.
De poppenmeester zwemt door de oceaan en loopt door het bos om het paradijs bij daglicht te bereiken, waarna die door de bliksem wordt getroffen op Telegraph Road als enige.quote:Op zondag 31 december 2023 19:23 schreef Strani het volgende:
[..]
Het volgende uur wordt helemaal een nachtmerrie.
Nee oké toch wel coherent inderdaad.quote:Op zondag 31 december 2023 19:30 schreef Redefine het volgende:
[..]
De poppenmeester zwemt door de oceaan en loopt door het bos om het paradijs bij daglicht te bereiken, waarna die door de bliksem wordt getroffen op Telegraph Road als enige.
Valt wel mee
Met China en India zijn er wel al veel mensen ons voor ja.quote:Op zondag 31 december 2023 19:31 schreef Strani het volgende:
Ook India bevindt zich inmiddels in 2024. Wij van 2023 beginnen een minderheid te vormen.
Die erna is wel erg lastig. Vooral het begin en het eindequote:Op zondag 31 december 2023 19:31 schreef Strani het volgende:
[..]
Nee oké toch wel coherent inderdaad.
Typisch Aziatisch supremacismequote:Op zondag 31 december 2023 19:33 schreef Redefine het volgende:
[..]
Met China en India zijn er wel al veel mensen ons voor ja.
Ja. Dat zijn pas echt Fokkers!quote:
Jawel. Maar daar zijn het millimeters.quote:Op zondag 31 december 2023 19:36 schreef Strani het volgende:
[..]
Hebben ook allemaal een geslacht van 25 centimeter? Staan ze niet bekend om hoor
Ah ja. Sowieso is bijvoorbeeld in Nepal met die ijle lucht een millimeter al snel een centimeter.quote:Op zondag 31 december 2023 19:38 schreef Redefine het volgende:
[..]
Jawel. Maar daar zijn het millimeters.
We gaan er gewoon voorquote:Op zondag 31 december 2023 19:39 schreef Strani het volgende:
De 5000 heb je inmiddels ruim gehaald @:Redefine. Wat denk je, zullen we doorgaan voor 6000?
Nog zo'n 240 posts per uur. Een post per 15 seconden. Qua wat FOK! toestaat als minimum tussen posts moet het kunnenquote:
Dat zal net niet gaan lukkenquote:Op zondag 31 december 2023 19:41 schreef Strani het volgende:
[..]
Nog zo'n 240 posts per uur. Een post per 15 seconden. Qua wat FOK! toestaat als minimum tussen posts moet het kunnen
Sjoelze!quote:Op zondag 31 december 2023 19:47 schreef Arizona het volgende:
Wij gaan richting de sjoelbak! Fijne avond verder en vast een goede jaarwisseling gewenst!
Jij ook en sjoel voorzichtig!quote:Op zondag 31 december 2023 19:47 schreef Arizona het volgende:
Wij gaan richting de sjoelbak! Fijne avond verder en vast een goede jaarwisseling gewenst!
Oké. Nou ja dan stellen we ons maar tevreden met 5000quote:Op zondag 31 december 2023 19:47 schreef Redefine het volgende:
[..]
Dat zal net niet gaan lukkenDenk dat ik zometeen gewoon verder ga met mijn bouwen van een museum van een Lego alternatief. Met dan de Top 2000 aan. Op tv is er eigenlijk niks wat ik zou moeten zien. En vind uren naar het top 2000 cafe gaan zitten kijken nou ook weer niet echt geweldig.
quote:Op zondag 31 december 2023 19:49 schreef Strani het volgende:
FUCK YOU MODS I WON'T DO WHAT YOU TELL ME
Hier is ook al een kerstbal gesneuveld hoor.quote:Op zondag 31 december 2023 19:53 schreef Strani het volgende:
[..]
Ik heb zojuist een leeg glas naar de grond gegooid in dat topic
Rellen in de naam vanquote:Op zondag 31 december 2023 19:53 schreef Strani het volgende:
[..]
Ik heb zojuist een leeg glas naar de grond gegooid in dat topic
Ik heb gewoon een zwak voor alles wat met Em begint blijkbaarquote:Op zondag 31 december 2023 20:04 schreef Redefine het volgende:
@:Strani jij gaat natuurlijk pas om 22.00 weg omdat je Emmely de Wilt nog wil kunnen zien
Nooit wat van gemerkt.quote:Op zondag 31 december 2023 20:05 schreef Strani het volgende:
[..]
Ik heb gewoon een zwak voor alles wat met Em begint blijkbaar
Zeker niet 31 keerquote:Op zondag 31 december 2023 20:06 schreef Strani het volgende:
[..]
Oh nee ik zou dat nooit laten doorschemeren verder.
Jij ook Billy, en doe voorzichtig!quote:Op zondag 31 december 2023 20:09 schreef BillDauterive het volgende:
Fijne jaarwisseling allemaal. Jullie waren dit jaar weer een baken van plezier!
Nou ja 31 en de E en de M zijn jou niet vreemd.quote:Op zondag 31 december 2023 20:10 schreef Strani het volgende:
[..]
Huh die referentie snap ik even niet?
Nee, ik volg je echt totaal niet nu.quote:Op zondag 31 december 2023 20:11 schreef Redefine het volgende:
[..]
Nou ja 31 en de E en de M zijn jou niet vreemd.
Jij ook Billie.quote:Op zondag 31 december 2023 20:09 schreef BillDauterive het volgende:
Fijne jaarwisseling allemaal. Jullie waren dit jaar weer een baken van plezier!
Dat concept zal wel te vreemd voor je zijn. Vandaar natuurlijk jouw usernamequote:Op zondag 31 december 2023 20:11 schreef Strani het volgende:
[..]
Nee, ik volg je echt totaal niet nu.
Over drie uur zijn jouw buren uit Kaliningrad aan de beurt.quote:Op zondag 31 december 2023 20:09 schreef Strani het volgende:
Ik weet ondertussen dat de Russen in de straat waar ik op uitkijk uit Yekaterinburg komen want om 20 uur ging bij hen een pot vuurwerk de lucht in.
Het is best grappig hier soms hoe je inderdaad meerdere uren achter elkaar uit verschillende hoeken vuurwerk kan zien. Als het in Moskou 12 uur is dan is het ook op de Altea Hills aan de andere kant van de baai feest. Daar wonen veel rijke Russen en ook Putin kwam er tot de oorlog regelmatig.quote:Op zondag 31 december 2023 20:12 schreef Redefine het volgende:
[..]
Over drie uur zijn jouw buren uit Kaliningrad aan de beurt.
Fijne jaarwisselingquote:Op zondag 31 december 2023 20:09 schreef BillDauterive het volgende:
Fijne jaarwisseling allemaal. Jullie waren dit jaar weer een baken van plezier!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Life is what happens to you while you're busy making other plans
quote:Op zondag 31 december 2023 21:05 schreef usagi414 het volgende:
Gelukkig voor @:Strani weet Maarten van Rossem weinig van de spaanse cultuur.Waar dacht hij genoeg stieren vandaan te halen voor 47 miljoen mensen?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Als dat echt de traditie was dan vallen er elk jaar wel weer veel mensen weg.quote:Op zondag 31 december 2023 21:06 schreef Strani het volgende:
[..]
Waar dacht hij genoeg stieren vandaan te halen voor 47 miljoen mensen?
Als het geen testikels hoeven te zijn maar stierengehakt kan het misschienquote:Op zondag 31 december 2023 21:06 schreef Strani het volgende:
[..]
Waar dacht hij genoeg stieren vandaan te halen voor 47 miljoen mensen?
Is dit de 18e of de 19e van de avond?quote:Op zondag 31 december 2023 21:14 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Voor mezelf ook nog maar een glaasje alcohol ingeschonken.
Pas de eerste.quote:Op zondag 31 december 2023 21:41 schreef Strani het volgende:
[..]
Is dit de 18e of de 19e van de avond?
fijne jaarwisseling.quote:Op zondag 31 december 2023 21:43 schreef Strani het volgende:
Maar niet zo lang meer, tijd om naar de kroeg te gaan. Realiseerde me net dat het een jaar of 20 geleden is dat ik nieuwjaar heb gevierd met andere Nederlanders
Ik wens jullie allemaal een hele fijne en veilige jaarwisseling en wij spreken elkaar aan de andere kant van 12 uur!
Alsof we nog niet genoeg regen hadden gehad, gaan mensen er ook nog op stemmen.quote:Op zondag 31 december 2023 22:23 schreef Redefine het volgende:
November Rain. Dat was dit jaar een beetje te toepasselijk
Gewonnen?quote:Op zondag 31 december 2023 22:28 schreef NailQueen het volgende:
We hebben net 2 uur lang monopoly gespeeld. Ik ben nu al kapot
Is het inmiddels al wel klaar?quote:Op zondag 31 december 2023 22:28 schreef NailQueen het volgende:
We hebben net 2 uur lang monopoly gespeeld. Ik ben nu al kapot
Zo leer je elk jaar weer wat nieuws!quote:Op maandag 1 januari 2024 00:30 schreef NailQueen het volgende:
Het nieuw jaar is pas een half uur oud en ik heb alweer iets nieuws geleerd.
Vivat Hollandia is een cover van een Duitse band uit Keulen. Het origineel heet Viva Colonia.
Mijn vader schakelt net over naar de Duitse tv
Regen en waait hier behoorlijk hard ook, de knallen stopten voor mijn gevoel ook een stuk eerder dan normaal.quote:Op maandag 1 januari 2024 00:34 schreef Redefine het volgende:
Het is wel vies weer buiten. Scheelt dat ik zelf niet naar buiten hoef. Maar prettig weer om vuurwerk af te steken is het niet
Hier waait het gelukkig i.t.t. de rest van de dag niet heel hard. Hier is er nog wel steeds veel vuurwerk.quote:Op maandag 1 januari 2024 00:36 schreef Em31 het volgende:
[..]
Regen en waait hier behoorlijk hard ook, de knallen stopten voor mijn gevoel ook een stuk eerder dan normaal.
Hier ging er zelfs alweer een wekker om half 9quote:Op maandag 1 januari 2024 08:47 schreef Arizona het volgende:
Goedemorgen! Ik ben alweer wakker![]()
Hopelijk hebben jullie een leuke nacht gehad!
quote:Op maandag 1 januari 2024 08:52 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
Hier ging er zelfs alweer een wekker om half 9![]()
![]()
Er is gewoon een kerkdienst vanochtend en ik moet zelf kerkenraadsdienst draaien, dus ik kan niet skippenquote:Op maandag 1 januari 2024 08:54 schreef Arizona het volgende:
[..]Waarom?
Ik werd spontaan wakker. Ik slaap nooit goed als ik laat in bed lig
Op maandag? Dat is vrij kort op de vorige, toch?quote:Op maandag 1 januari 2024 09:48 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
Er is gewoon een kerkdienst vanochtend en ik moet zelf kerkenraadsdienst draaien, dus ik kan niet skippen
Ik sliep in mijn oude kamer op mijn oude krakkemikkige bed. Dat lag niet heel lekker meer. Ik heb maar 3 uurtjes geslapen ofzoquote:Op maandag 1 januari 2024 08:47 schreef Arizona het volgende:
Goedemorgen! Ik ben alweer wakker![]()
Hopelijk hebben jullie een leuke nacht gehad!
Nu alleen nog goed schoon houdenquote:Op maandag 1 januari 2024 11:34 schreef ESF1Gamer het volgende:
Goedemorgen
Eerste baksel ligt in mijn nieuwe oven
Dan maar net als Strani een siësta houden straks!quote:Op maandag 1 januari 2024 11:14 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Ik sliep in mijn oude kamer op mijn oude krakkemikkige bed. Dat lag niet heel lekker meer. Ik heb maar 3 uurtjes geslapen ofzo
Maar het is tradítie!quote:Op maandag 1 januari 2024 11:33 schreef Strani het volgende:
Ik zie dat jullie weer massaal agenten hebben aangevallen. Mag niet hè!
Correct, gisteren waren er maar liefst twee mogelijkheden om te gaanquote:Op maandag 1 januari 2024 10:24 schreef H_T het volgende:
[..]
Op maandag? Dat is vrij kort op de vorige, toch?
Duidelijk, dank! Het lijkt mij nog steeds wat veel, maar er zullen vast mensen behoefte aan hebbenquote:Op maandag 1 januari 2024 11:49 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
Correct, gisteren waren er maar liefst twee mogelijkheden om te gaan
Maar het is tradisie dat op oudejaarsavond (gisteren dan voor een keer 's middags omdat dat het vaste zondagse ritme is) en op nieuwjaarsmorgen ook kerkdiensten zijn. Om het oude jaar af te sluiten en het nieuwe jaar te beginnen met God natuurlijk!
Het kan dus voorkomen dat je op maar liefst drie dagen achter elkaar naar een kerkdienst toe kan
Nou ja, @Hamlapjes is van de Kerkenraaddienst. Dus die rijdt waarschijnlijk de hele dag een busje geblinddoekte kerkgangers rond, die moeten proberen uit te vinden in welke kerk ze zich nu weer bevinden.quote:Op maandag 1 januari 2024 11:55 schreef H_T het volgende:
[..]
Duidelijk, dank! Het lijkt mij nog steeds wat veel, maar er zullen vast mensen behoefte aan hebben
Ja, het is jammer dat dat niet in 2018 ofzo mee kon doen…quote:Op maandag 1 januari 2024 12:00 schreef TheVulture het volgende:
Wat blijft Voila toch een fantastisch liedje, zowel in de Top2000 maar ook als iemand het live zingt zoals bij The Masked Singer. Kippenvel
Er blijft ook verder niet veel anders meer over om te doen met de jaarwisseling hè. We mogen niet meer met astronautjes gooien of een babypijltje afsteken dus ja, dan maar hulpverleners belagen.quote:
Altijd leuk wanneer je van die Rooms-katholieken oppikt en ze in een protestantse kerk zet, die gaan meteen uitgebreid op zoek naar Maria en komen dan verward terug als ze die niet vinden!quote:Op maandag 1 januari 2024 11:59 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Nou ja, @:hamlapjes is van de Kerkenraaddienst. Dus die rijdt waarschijnlijk de hele dag een busje geblinddoekte kerkgangers rond, die moeten proberen uit te vinden in welke kerk ze zich nu weer bevinden.
quote:Op maandag 1 januari 2024 12:35 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
Altijd leuk wanneer je van die Rooms-katholieken oppikt en ze in een protestantse kerk zet, die gaan meteen uitgebreid op zoek naar Maria en komen dan verward terug als ze die niet vinden!
Kom je ook?quote:Op maandag 1 januari 2024 12:48 schreef Strani het volgende:
De platte kar is ondertussen onderweg richting regio Den Haag voor een enorm volksfeest.
Zou wel een beetje raar zijn tegenover mijn fans. Daarbij moet ik me voor gaan bereiden op de Europa Leaguequote:
Zeer inactief en dan alsnog 100 posts meer dan mij.quote:Op maandag 1 januari 2024 13:04 schreef molloot200 het volgende:
In mijn zeer inactieve jaar hier toch een 22e plek weten te pakken, huh
Wie is mij?quote:Op maandag 1 januari 2024 13:37 schreef zorro28 het volgende:
[..]
Zeer inactief en dan alsnog 100 posts meer dan mij.
82 posts buiten deze SC. Dat is een nieuw record voor mij.quote:Op maandag 1 januari 2024 14:17 schreef ijs_beer het volgende:
Nog even de jaarcijfers voor het hele esf-forum dan ook:
[ afbeelding ] Top 100 van forum Eurovisie Songfestival van 01-01-2023 t/m 31-12-2023
nr / aantal posts / gebruiker
001 7854 Momo
002 7790 NailQueen
003 5615 Strani
004 5292 H_T
005 5199 Em31
006 5183 Fred_B
007 5181 Redefine
008 4983 Luctor.et.Emergo
009 3662 GeorgeM
010 3274 Arizona
011 2877 ESF1Gamer
012 2787 koffieleuk
013 2748 Sableheart
014 2673 Meke
015 2658 molloot200
016 2298 Cee
017 2225 BillDauterive
018 2216 Cyan9
019 1900 Greys
020 1778 ijs_beer
021 1738 Roger_Epiales
022 1690 Hamlapjes
023 1376 TheVulture
024 1346 Moira
025 1217 Cirilico
026 1207 PinkLow
027 1183 Guanabana
028 1168 usagi414
029 1055 AnnethingIsPossible
030 1038 blackswangreen
031 0929 AgnesGru
032 0911 Nashipeer
033 0684 Meridiaan
034 0658 Koen66
035 0590 Yesse
036 0586 Zigsky
037 0553 Nexum
037 0553 Dave
039 0517 Ama
040 0505 RipCity
040 0505 Pisces29
042 0501 zorro28
043 0486 sportfreak
044 0481 Nattekat
045 0437 Thrts
046 0402 grazz
047 0383 Funhouse
048 0372 Spablauw214
049 0355 Aadrianus
050 0351 superniger
051 0346 Evenstar
052 0311 Mexicanobakker
053 0291 Ewelina
054 0270 Eightyone
055 0269 heywoodu
056 0267 Mandy040986
057 0266 summer52
058 0240 timmmmm
059 0236 Symphonic
060 0225 Wienerschnitzels
061 0221 3rr0r
062 0218 Coco
063 0210 Rebel-
064 0206 aarontje112
065 0186 Blues
066 0185 chufi
067 0179 Stoorzendert
068 0171 Donna
069 0168 hole1988
070 0164 Knutknuttsson
070 0164 Anonymousz
072 0160 Aratanax
073 0155 Andromache
074 0154 Poepz0r
075 0148 Cupfighter
076 0141 Szura
077 0138 GurneyIsBestOke
077 0138 Mickytjuh
079 0137 Fascination
080 0136 StephanL
081 0135 Fleischmeister
081 0135 Tjacka
083 0127 vencodark
084 0123 Flow3r
085 0120 Pino112
086 0117 Jane
087 0115 Felagund
088 0114 Sunshine1982
089 0112 Jippie
090 0111 R-woud93
091 0107 TanteMathilde
092 0106 aERodynamIC1970
093 0104 Spumonisal
094 0103 TLC
095 0101 Bezsen
096 0100 617-716
097 0096 Prisha
098 0094 Mlita
099 0092 Urquhart
100 0088 drxanax
klik hier voor meer stats
Koningin Momoquote:Op maandag 1 januari 2024 14:17 schreef ijs_beer het volgende:
Nog even de jaarcijfers voor het hele esf-forum dan ook:
[ afbeelding ] Top 100 van forum Eurovisie Songfestival van 01-01-2023 t/m 31-12-2023
nr / aantal posts / gebruiker
001 7854 Momo
002 7790 NailQueen
003 5615 Strani
004 5292 H_T
005 5199 Em31
006 5183 Fred_B
007 5181 Redefine
008 4983 Luctor.et.Emergo
009 3662 GeorgeM
010 3274 Arizona
011 2877 ESF1Gamer
012 2787 koffieleuk
013 2748 Sableheart
014 2673 Meke
015 2658 molloot200
016 2298 Cee
017 2225 BillDauterive
018 2216 Cyan9
019 1900 Greys
020 1778 ijs_beer
021 1738 Roger_Epiales
022 1690 Hamlapjes
023 1376 TheVulture
024 1346 Moira
025 1217 Cirilico
026 1207 PinkLow
027 1183 Guanabana
028 1168 usagi414
029 1055 AnnethingIsPossible
030 1038 blackswangreen
031 0929 AgnesGru
032 0911 Nashipeer
033 0684 Meridiaan
034 0658 Koen66
035 0590 Yesse
036 0586 Zigsky
037 0553 Nexum
037 0553 Dave
039 0517 Ama
040 0505 RipCity
040 0505 Pisces29
042 0501 zorro28
043 0486 sportfreak
044 0481 Nattekat
045 0437 Thrts
046 0402 grazz
047 0383 Funhouse
048 0372 Spablauw214
049 0355 Aadrianus
050 0351 superniger
051 0346 Evenstar
052 0311 Mexicanobakker
053 0291 Ewelina
054 0270 Eightyone
055 0269 heywoodu
056 0267 Mandy040986
057 0266 summer52
058 0240 timmmmm
059 0236 Symphonic
060 0225 Wienerschnitzels
061 0221 3rr0r
062 0218 Coco
063 0210 Rebel-
064 0206 aarontje112
065 0186 Blues
066 0185 chufi
067 0179 Stoorzendert
068 0171 Donna
069 0168 hole1988
070 0164 Knutknuttsson
070 0164 Anonymousz
072 0160 Aratanax
073 0155 Andromache
074 0154 Poepz0r
075 0148 Cupfighter
076 0141 Szura
077 0138 GurneyIsBestOke
077 0138 Mickytjuh
079 0137 Fascination
080 0136 StephanL
081 0135 Fleischmeister
081 0135 Tjacka
083 0127 vencodark
084 0123 Flow3r
085 0120 Pino112
086 0117 Jane
087 0115 Felagund
088 0114 Sunshine1982
089 0112 Jippie
090 0111 R-woud93
091 0107 TanteMathilde
092 0106 aERodynamIC1970
093 0104 Spumonisal
094 0103 TLC
095 0101 Bezsen
096 0100 617-716
097 0096 Prisha
098 0094 Mlita
099 0092 Urquhart
100 0088 drxanax
klik hier voor meer stats
Opvallende piek in mei. Waar zou dat door komen?quote:Op maandag 1 januari 2024 14:20 schreef ijs_beer het volgende:
[ afbeelding ] Aantal posts per maand voor reeks "ESF Slowchat" van 01-01-2023 t/m 31-12-2023
datum / aantal posts
01-2023 03816
02-2023 03437
03-2023 06395
04-2023 03761
05-2023 10219
06-2023 03347
07-2023 02834
08-2023 03597
09-2023 03142
10-2023 04197
11-2023 04907
12-2023 04021
totaal 53673
klik hier voor meer stats
quote:Op maandag 1 januari 2024 14:17 schreef ijs_beer het volgende:
Nog even de jaarcijfers voor het hele esf-forum dan ook:
[ afbeelding ] Top 100 van forum Eurovisie Songfestival van 01-01-2023 t/m 31-12-2023
nr / aantal posts / gebruiker
002 7790 NailQueen
Opvallend.quote:Op maandag 1 januari 2024 14:33 schreef Strani het volgende:
Vreemd dat ik twee keer derde ben maar steeds achter een andere top twee.
Blijkbaar actiever dan zelf gedachtquote:Op maandag 1 januari 2024 13:37 schreef zorro28 het volgende:
[..]
Zeer inactief en dan alsnog 100 posts meer dan mij.
ESF is een hele goede hobby hoorquote:Op maandag 1 januari 2024 14:43 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Ik moet misschien een nieuwe hobby gaan zoeken
Ook in 2024 kan ik mijn grootste passie niet zo maar opgevenquote:Op maandag 1 januari 2024 14:45 schreef molloot200 het volgende:
[..]
ESF is een hele goede hobby hoor
Misschien ook omdat we in mei deze SC voor het Songfestival gebruiken.quote:Op maandag 1 januari 2024 14:44 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Blijkbaar actiever dan zelf gedacht
Maar ik chat eigenlijk nooit mee tijdens de uitzendingen van het ESF want dat kan mijn brein niet aanquote:Op maandag 1 januari 2024 14:54 schreef Em31 het volgende:
[..]
Misschien ook omdat we in mei deze SC voor het Songfestival gebruiken.
Ik hou de boom nog tot ongeveer midden januari overeind.quote:Op maandag 1 januari 2024 14:57 schreef BillDauterive het volgende:
Zo, de kerstspullen zijn weer opgeruimd. Heerlijk zo aan het nieuwe jaar beginnenAlleen de kaarten staan er nog, maar die zullen ook geen weken blijven staan.
Jij hebt een echte, of niet? Dan begrijp ik het wel, die stop je niet even op zolderquote:Op maandag 1 januari 2024 14:58 schreef Strani het volgende:
[..]
Ik hou de boom nog tot ongeveer midden januari overeind.
Nee ik ook niet, maar het napraten gebeurt hier dan ook. Maar weet niet of je daar ook niet bij bent verder.quote:Op maandag 1 januari 2024 14:58 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Maar ik chat eigenlijk nooit mee tijdens de uitzendingen van het ESF want dat kan mijn brein niet aan
Nee nepquote:Op maandag 1 januari 2024 15:00 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Jij hebt een echte, of niet? Dan begrijp ik het wel, die stop je niet even op zolder
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dit wordt wel een heel mooi sportjaar ja ik heb ook echt zin in de OS met voor ons weer eens ideale tijdenquote:Op maandag 1 januari 2024 15:03 schreef Em31 het volgende:
Net bij de NOS welke sportevenementen er aankomend jaar allemaal zijn, wordt wel genot hoor.
Jaa kan niet wachtenquote:Op maandag 1 januari 2024 15:09 schreef Strani het volgende:
[..]
Dit wordt wel een heel mooi sportjaar ja ik heb ook echt zin in de OS met voor ons weer eens ideale tijden
Daar heb ik ook veel zin in.quote:Op maandag 1 januari 2024 15:09 schreef Strani het volgende:
[..]
Dit wordt wel een heel mooi sportjaar ja ik heb ook echt zin in de OS met voor ons weer eens ideale tijden
Ik laat mijn nepperd ook nog even staanquote:Op maandag 1 januari 2024 15:02 schreef Strani het volgende:
[..]
Nee nepmaar ik vind het voorlopig nog wel gezellig.
Één foutje van Van Aert en VDP is alweer wegquote:
Dat wordt wel steeds treuriger qua toeschouwers daar ja.quote:Op maandag 1 januari 2024 15:17 schreef Strani het volgende:
Over het veldrijden, ik ben op Facebook vriendjes met een Nederlandse fotograaf die die wedstrijden verslaat en hij is samen met een andere fotograaf van de week bij een race in het water gegooid door dronken toeschouwers. Camera's en telefoon stuk.
Schijnt wel een aardig probleem te worden met de alcohol, van wat ik ook in de reacties las.
Inderdaad. Gelijk groot gat.quote:Op maandag 1 januari 2024 15:18 schreef Redefine het volgende:
[..]
Één foutje van Van Aert en VDP is alweer weg
Ergens ook goed om te zien dat Belgen zich ook als complete idioten kunnen gedragen.quote:Op maandag 1 januari 2024 15:17 schreef Strani het volgende:
Over het veldrijden, ik ben op Facebook vriendjes met een Nederlandse fotograaf die die wedstrijden verslaat en hij is samen met een andere fotograaf van de week bij een race in het water gegooid door dronken toeschouwers. Camera's en telefoon stuk.
Schijnt wel een aardig probleem te worden met de alcohol, van wat ik ook in de reacties las.
quote:Op maandag 1 januari 2024 15:17 schreef Strani het volgende:
Over het veldrijden, ik ben op Facebook vriendjes met een Nederlandse fotograaf die die wedstrijden verslaat en hij is samen met een andere fotograaf van de week bij een race in het water gegooid door dronken toeschouwers. Camera's en telefoon stuk.
Schijnt wel een aardig probleem te worden met de alcohol, van wat ik ook in de reacties las.
Nou heb ik de indruk dat Belgische wielerfans sowieso niet per se de leukste zijn. Als je ook hoort dat wanneer er geen Belg aan de leiding rijdt met de Ronde van Vlaanderen, de TV's massaal uitgaan en de kroegen leeglopen.quote:Op maandag 1 januari 2024 15:21 schreef Em31 het volgende:
[..]
Ergens ook goed om te zien dat Belgen zich ook als complete idioten kunnen gedragen.![]()
Nee maar die laatste race was wel heel idioot.
Je ziet hier gewoon goddelijk werk in actie, dat verdient niet dan lof!quote:Op maandag 1 januari 2024 15:57 schreef Strani het volgende:
[..]
Hier heeft het eerste gebod misschien toch een beetje moeite mee.
Mensen uit Twente zijn hardcore!quote:Een vrouw bij wie vannacht brand uitbrak in haar auto dacht er goed aan te doen langs de brandweerkazerne in Almelo te rijden. Daar trof ze echter geen brandweermensen want die waren uitgerukt naar een andere brand in Almelo.
Bronquote:Bij aankomst bij de kazerne in Almelo zagen zij dat de deuren van de kazerne al aan het vervormen waren door de hitte van de autobrand. De vrouw had haar auto dichtbij de kazerne neergezet, waarschijnlijk zodat brandweermensen er goed bij zouden kunnen.
Je hebt een enorme comeback gemist. Cross stond 4-0 in sets achter en heeft toch nog gewonnenquote:Op maandag 1 januari 2024 15:54 schreef Strani het volgende:
Nou, het veldrijden is wel gedaan dus ik schakel over naar het fysiek veel zwaardere (de spelers tenminste) darten.
Er is ook voor álles een handige loophole hè.quote:Op maandag 1 januari 2024 15:59 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
Je ziet hier gewoon goddelijk werk in actie, dat verdient niet dan lof!
Dat gevoel heb ik soms ook, maar ik volg het verder ook niet heel goed.quote:Op maandag 1 januari 2024 15:40 schreef Strani het volgende:
[..]
Nou heb ik de indruk dat Belgische wielerfans sowieso niet per se de leukste zijn. Als je ook hoort dat wanneer er geen Belg aan de leiding rijdt met de Ronde van Vlaanderen, de TV's massaal uitgaan en de kroegen leeglopen.
Oh johquote:Op maandag 1 januari 2024 16:01 schreef H_T het volgende:
[..]
Je hebt een enorme comeback gemist. Cross stond 4-0 in sets achter en heeft toch nog gewonnen
Nou ja ho ho, zó erg zijn ze nou ook weer niet.quote:Op maandag 1 januari 2024 16:04 schreef Em31 het volgende:
[..]
Dat gevoel heb ik soms ook, maar ik volg het verder ook niet heel goed.Lijken wel Nederlanders joh, die Belgen!
Nou ik heb nog nooit mensen pis zien gooien in het Thialf hoor!quote:Op maandag 1 januari 2024 16:05 schreef Strani het volgende:
[..]
Nou ja ho ho, zó erg zijn ze nou ook weer niet.
Zou het eigenlijk niet leuk zijn om dit jaar een voor ons niet zo bekende sport te 'adopteren' en die een beetje te volgen? Wel een sport die makkelijk op TV of streams te vinden is dan natuurlijk.quote:Op maandag 1 januari 2024 16:06 schreef Em31 het volgende:
Ik kijk naar het altijd spannende skispringen, de enige keer dat ik dat kijk is op 1 januari.
1. Nee maar dat zou ook meteen bevriezen dus dat is zondequote:Op maandag 1 januari 2024 16:06 schreef Em31 het volgende:
[..]
Nou ik heb nog nooit mensen pis zien gooien in het Thialf hoor!
Ik weet niet ik ben bij onbekende sporten eigenlijk eerder een successupporter dus dit wordt lastig.quote:Op maandag 1 januari 2024 16:09 schreef Strani het volgende:
[..]
Zou het eigenlijk niet leuk zijn om dit jaar een voor ons niet zo bekende sport te 'adopteren' en die een beetje te volgen? Wel een sport die makkelijk op TV of streams te vinden is dan natuurlijk.
Ik ook! Zeker met de wind is het telkens kiele kiele hequote:Op maandag 1 januari 2024 16:06 schreef Em31 het volgende:
Ik kijk naar het altijd spannende skispringen, de enige keer dat ik dat kijk is op 1 januari.
Fuck die Belgen ook hè!quote:Op maandag 1 januari 2024 16:12 schreef Em31 het volgende:
De beste wordt nu gesaboteerd door de wind!wat een waardeloze sport!
1. Is ook zo, maar je kunt op het gezicht mikkenquote:Op maandag 1 januari 2024 16:10 schreef Strani het volgende:
[..]
1. Nee maar dat zou ook meteen bevriezen dus dat is zonde
2. Het is 'het Thialf'?Niet gewoon alleen Thialf?
3. Zin in koffie?
Nou ja weet je ik dacht ik probeer eens wat nieuws om ons allemaal een beetje te verbinden zo in het nieuwe jaarquote:Op maandag 1 januari 2024 16:12 schreef Em31 het volgende:
[..]
Ik weet niet ik ben bij onbekende sporten eigenlijk eerder een successupporter dus dit wordt lastig.
Ja zie je en nu wint de Duitser!quote:Op maandag 1 januari 2024 16:12 schreef Em31 het volgende:
De beste wordt nu gesaboteerd door de wind!wat een waardeloze sport!
1. Moet je wel echt goed mikken hoor. Dan beter met de 10.000 meter want dat gaat langzamer.quote:Op maandag 1 januari 2024 16:13 schreef Em31 het volgende:
[..]
1. Is ook zo, maar je kunt op het gezicht mikken
2. Dat zou best kunnen
3. Nee net warme chocolade melk op
Lijkt me echt doodengquote:Op maandag 1 januari 2024 16:12 schreef Arizona het volgende:
[..]
Ik ook! Zeker met de wind is het telkens kiele kiele he
Wij zijn weleens bij deze schans in Garmisch-Partenkirchen geweest, zomers. Daar waren ze toen aan het oefenen. Echt zó hoog is dat, die mensen die bovenaan staan zijn echt kleine stipjes
U kunt zich melden bij mij!quote:Op maandag 1 januari 2024 16:12 schreef zorro28 het volgende:
Bij wie moet ik ook alweer zijn hier voor de molpoule? Zojuist even de app weer gedownload dus ik ben er klaar voor.
3. Het leven is oneerlijk!quote:Op maandag 1 januari 2024 16:15 schreef Strani het volgende:
[..]
1. Moet je wel echt goed mikken hoor. Dan beter met de 10.000 meter want dat gaat langzamer.
2. Ik vind dit niet zo'n bevredigend antwoord
3. Waarom jij wel en wij niet?
Goed dat je het zegt! Zal ik ook nog even doenquote:Op maandag 1 januari 2024 16:12 schreef zorro28 het volgende:
Bij wie moet ik ook alweer zijn hier voor de molpoule? Zojuist even de app weer gedownload dus ik ben er klaar voor.
Zelfde met Holmenkollen bij Oslo. Nou weet ik niet hoe die van Garmisch is maar die van Oslo staat maar deels tegen een helling aan dus de rest is gewoon een enorme uitstekende constructie, heel indrukwekkend.quote:Op maandag 1 januari 2024 16:12 schreef Arizona het volgende:
[..]
Ik ook! Zeker met de wind is het telkens kiele kiele he
Wij zijn weleens bij deze schans in Garmisch-Partenkirchen geweest, zomers. Daar waren ze toen aan het oefenen. Echt zó hoog is dat, die mensen die bovenaan staan zijn echt kleine stipjes
4. Ik stel voor dat we bij het verwijderen van punt 1 en 2 punt 3 laten opschuiven naar punt 1.quote:
Voortaan gewoon indoor doen dus!quote:Op maandag 1 januari 2024 16:12 schreef Em31 het volgende:
De beste wordt nu gesaboteerd door de wind!wat een waardeloze sport!
Mij ook, ik vond het kijken naar die mensen al engquote:
Daar staat de hoogste schans ook maar deels tegen de helling aanquote:Op maandag 1 januari 2024 16:17 schreef Strani het volgende:
[..]
Zelfde met Holmenkollen bij Oslo. Nou weet ik niet hoe die van Garmisch is maar die van Oslo staat maar deels tegen een helling aan dus de rest is gewoon een enorme uitstekende constructie, heel indrukwekkend.
Ik heb vorig jaar wat stukjes van de snooker shootout gekeken en dat beviel uitstekend! Een wedstrijd duurt daar maximaal 10 minuten, dus het schiet lekker opquote:Op maandag 1 januari 2024 16:14 schreef Strani het volgende:
[..]
Nou ja weet je ik dacht ik probeer eens wat nieuws om ons allemaal een beetje te verbinden zo in het nieuwe jaar
Interessant. Ik vind snooker verder heel saai maar dit klinkt wel leuk. Maar is net geweest geloof ik?quote:Op maandag 1 januari 2024 16:23 schreef H_T het volgende:
[..]
Ik heb vorig jaar wat stukjes van de snooker shootout gekeken en dat beviel uitstekend! Een wedstrijd duurt daar maximaal 10 minuten, dus het schiet lekker op
Dat kan je wel aan de religieuzen overlatenquote:Op maandag 1 januari 2024 16:02 schreef Strani het volgende:
[..]
Er is ook voor álles een handige loophole hè.
Ja echt heel hoog. Ik ben vroeger met school in Harrachov, Tsjechië geweest. Daar hebben ze zelfs een schans voor het skivliegen. Dat was echt heel hoogquote:Op maandag 1 januari 2024 16:12 schreef Arizona het volgende:
[..]
Ik ook! Zeker met de wind is het telkens kiele kiele he
Wij zijn weleens bij deze schans in Garmisch-Partenkirchen geweest, zomers. Daar waren ze toen aan het oefenen. Echt zó hoog is dat, die mensen die bovenaan staan zijn echt kleine stipjes
Ja, net klaar. Dus tegen de tijd dat het weer is is iedereen dit al lang weer vergetenquote:Op maandag 1 januari 2024 16:25 schreef Strani het volgende:
[..]
Interessant. Ik vind snooker verder heel saai maar dit klinkt wel leuk. Maar is net geweest geloof ik?
Ik vrees van welquote:Op maandag 1 januari 2024 16:36 schreef H_T het volgende:
[..]
Ja, net klaar. Dus tegen de tijd dat het weer is is iedereen dit al lang weer vergeten
Was het Regio Songfestival alweer zo lang geleden?quote:Op maandag 1 januari 2024 16:40 schreef Strani het volgende:
[..]
Ik vrees van wel
Zelfde met die liedjeswedstrijd in mei. Vorig jaar hadden we het er hier nog wel een beetje over maar ik ben bang dat niemand zich dat nu nog herinnert en dat we dit jaar allemaal vergeten te kijken.
Gozer is goed bezigquote:Op maandag 1 januari 2024 16:42 schreef Strani het volgende:
Littler is echt ijskoud hè. Totaal niet geïntimideerd.
Ik verdenk @H_T een beetje. Ik weet niet. Hij heeft gewoon iets heel verdachts.quote:Op maandag 1 januari 2024 16:44 schreef zorro28 het volgende:
Zo als het goed is it ik nu in de poule. Nu nog even nadenken wie ik verdenk.
Dolan uit het toernooi vind ik sowieso goed nieuws, tenzij zijn tegenstander nog vervelender is. Ik was bijvoorbeeld wel blij dat ie van Mickey Mansell wonquote:Op maandag 1 januari 2024 16:48 schreef Strani het volgende:
[..]
Dolan kan ook alleen maar vol ongeloof glimlachen nu.
Is Dolan zo irritant, ja?quote:Op maandag 1 januari 2024 16:52 schreef H_T het volgende:
[..]
Dolan uit het toernooi vind ik sowieso goed nieuws, tenzij zijn tegenstander nog vervelender is. Ik was bijvoorbeeld wel blij dat ie van Mickey Mansell won
Hij is vooral vrij traag, al is dat nu wel beter dan vroeger. Blijft wel over dat hij bij elke worp zijn tong laat zien en dat zijn hoofd me niet aanstaatquote:
Haha okéquote:Op maandag 1 januari 2024 17:07 schreef H_T het volgende:
[..]
Hij is vooral vrij traag, al is dat nu wel beter dan vroeger. Blijft wel over dat hij bij elke worp zijn tong laat zien en dat zijn hoofd me niet aanstaat
Avondsessie. @H_T begon die niet om 19:30? En MvG dan in de tweede wedstrijd?quote:Op maandag 1 januari 2024 17:11 schreef Em31 het volgende:
Moet Van Gerwen ook (en weten jullie ongeveer de tijd dan?)
Was jij wel van plan het met ons te delen?quote:Op maandag 1 januari 2024 17:17 schreef NailQueen het volgende:
Ik heb als avondeten pizza en warme chocolademelk met slagroom en marshmallows. Mijn jaar begint al goed
Oké ik pak mijn vlaggetje er vast bij!quote:Op maandag 1 januari 2024 17:12 schreef Strani het volgende:
[..]
Avondsessie. @:H_T begon die niet om 19:30? En MvG dan in de tweede wedstrijd?
Ik heb nog zelfgemaakte oreo cake over. Neem ruim!quote:Op maandag 1 januari 2024 17:18 schreef Strani het volgende:
[..]
Was jij wel van plan het met ons te delen?
Wij ook pizza. Lekker makkelijk kant en klare bodems gekocht en belegd met passata, kruiden, mozzarella, parmezaan, ham en ananasquote:Op maandag 1 januari 2024 17:17 schreef NailQueen het volgende:
Ik heb als avondeten pizza en warme chocolademelk met slagroom en marshmallows. Mijn jaar begint al goed
Even gecheckt en Van Gerwen speelt vanavond in de eerste partij (ik zou ook tweede gegokt hebben). Die begint ergens tussen 20:15 en 20:20 denk ikquote:Op maandag 1 januari 2024 17:12 schreef Strani het volgende:
[..]
Avondsessie. @:H_T begon die niet om 19:30? En MvG dan in de tweede wedstrijd?
Ook lekker, allebei! Wat voor dumplings heb je?quote:Op maandag 1 januari 2024 17:24 schreef Em31 het volgende:
Ik ga denk ik dumplings bakken![]()
Of een broodje kroket… lastige keuzes deze eerste dag van het jaar.
Die uit de vriezer van Itsu (bij de AH). Met kip en ook met groente nog. Vind ze erg lekker al zijn die met groente iets minder in een soep omdat ze wat zoutloos zijn. Maar bakken en dan met een sausje erbij is erg lekker!quote:Op maandag 1 januari 2024 17:30 schreef Arizona het volgende:
[..]
Ook lekker, allebei! Wat voor dumplings heb je?
Oké dankje zet ik 'm rond die tijd aan!quote:Op maandag 1 januari 2024 17:29 schreef H_T het volgende:
[..]
Even gecheckt en Van Gerwen speelt vanavond in de eerste partij (ik zou ook tweede gegokt hebben). Die begint ergens tussen 20:15 en 20:20 denk ik
Die zijn lekker ja! Wij hadden laatst die met gehakt, maar die vond ik minder lekker dan de kipvariant.quote:Op maandag 1 januari 2024 17:43 schreef Em31 het volgende:
[..]
Die uit de vriezer van Itsu (bij de AH). Met kip en ook met groente nog. Vind ze erg lekker al zijn die met groente iets minder in een soep omdat ze wat zoutloos zijn. Maar bakken en dan met een sausje erbij is erg lekker!
Gezellig!quote:Op maandag 1 januari 2024 17:43 schreef Em31 het volgende:
[..]
Oké dankje zet ik 'm rond die tijd aan!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |