abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_202908645


[Afbeelding: @MadMaster ]
[OP-tekst: @Mexicanobakker )

Nederland is tot op het bot verdeeld. Wie had dat kunnen bedenken, begin 2020. Twee kampen lijnrecht tegenover elkaar, en dat terwijl ze eigenlijk bijna hetzelfde willen. Nouja, ze willen het allebei net op een andere manier. De een wil terug naar het oude normaal. Precies zoals het in 2019 was. Sommige anderen vinden het inmiddels ook allemaal wel overdreven, maar kunnen er wel mee leven dat het zo is gegaan. En dan heb je nog mensen die het eigenlijk ten zeerste toejuichen. De grote vraag is: Wanneer is het voorbij? Blijft de tweedeling ook de komende tijd zo groot? Of zal het vanzelf rustiger worden?

Jullie hadden het waarschijnlijk al door, maar ik heb het natuurlijk over de verrassende nummer 1 van vorig jaar, Danny Vera! Hij won verrassend de strijd van Queen. Zal dat dit jaar weer gebeuren? Spannend. Als hij weer wint weet ik niet wat de gevolgen zullen worden. Protesterende menigtes voor het Top 2000 Café? Zo erg dat heel Beeld en Geluid dicht moet? Misschien verliest Studio 21 ook wel al zijn omzet. Starten jullie alvast de inzamelingsactie op?

Ja, zoals jullie wel merken was het opnieuw een bijzonder jaar. Je las het vaak. 2020 was een kutjaar, maar 2021 zou GEWELDIG worden. Een beetje naief, nietwaar? Alsof Corona ineens een vakantie naar de Spaanse costa ging boeken op 1 januari 2021. De eerste periode was echt aanmodderen, manmanman. Avondklokje hier, dichte horeca daar. Het was zo saai dat de debatten in Den Haag het hoogtepunt van de week werden. Jeetje, wat een hoop flaters van ONS kabinet. Of nouja, ONS ex-kabinet. Of nouja, ONS nog-altijd-demissionair kabinet. We kunnen wel spreken over de puinhopen van. Maar goed, laten we dit niet te veel POL laten worden, hier gaan we het vast nog uitgebreid over hebben.

Gelukkig was er eind juni ineens heel veel mogelijk. Lekker feesten. Eindelijk weer uitgaan. Muziek. Weetikwat. Nouja twee weekjes en toen gingen de besmettingscijfers nog harder omhoog dan de nummers van George Michael en ABBA de afgelopen jaren. Was dit dan het einde van het feest? Nou, gelukkig lijkt het inmiddels redelijk weer hersteld. Wie weet komt er nog wel een concertbonus!

Leuke dingen dit jaar? Ja, het ESF ging eindelijk door. Velen van ons waren erbij. En ook leuk, er werd gewonnen door een act die rawck speelt, aldus Daniel Dekker. Daar gaan we dus nog jaren van genieten tijdens de Top 2000. Italië, trouwens. De Spelen gingen ook door. Zonder publiek, maar met quarantaines. De 100 meter was het hoogtepunt. Wie won er ook alweer? Oja, Italië. Het EK was ook een leuke rubriek met Engelse tokkies die helemaal leip gingen. Ik moet wel even nadenken wie de finale ook alweer won. Zou het Italië kunnen zijn?

Met deze statistiek in het achterhoofd lijkt het me wel duidelijk. Dit jaar wordt Con te Partiro de nummer 1 in de Top 2000. Of misschien Max. Past hopelijk nog goed bij de uiteindelijke winnaar van het wereldkampioenschap autorijden. Ja, want dat wordt toch wel weer fenomenaal he, die Top 2000. Queen, Danny Vera, Paolo Conte, zij mogen het uitmaken in een prachtige lijst. 2000 liedjes om het jaar af te sluiten, toch wel het ultieme genot!

Radio 2 Top 2000: Editie 2021
Voor de 23e keer gaan we op reis door het muzikaal landschap. Er is in die tijd veel gebeurd, in 1999 waren acts als Metallica nog taboe, nu domineren dat soort acts de bovenste regionen. Het evenement is groter dan ooit, goede marketing van Radio 2 wel. Hierdoor is het wel weer spannend welk lobbyclubje dit jaar weer een plaat hoog weet te krijgen. Zoals ik vorig jaar al zei, de 2000 meest voor gelobbyde platen aller tijden, en toch klinken ze af en toe best wel lekker!

Wat kunnen wij doen?
Helemaal niets. Zoals ik zei, Nederland is tot op het bot verdeeld en het gaat helemaal mis in Den Haag, maar toch stemmen we ELKE KEER weer op dezelfde poppetjes. Nouja, hier en daar een keer een frisse wind tegenover het liedjeskartel.
We kunnen er wel weer met zijn allen over klagen. En op zich een keer op andere liedjes stemmen. Zoals elk jaar wil ik met stemtips komen van artiesten die er bijna uitvallen, maar dit jaar staat er onderin weinig met maar 1 nummer. Het kartel heeft gewonnen.

Ik ga voor twee extremen: Ray Charles is de eerste. Staat er nog maar 1x in. Voor zo'n grote naam is dat best weinig, maar hij staat ook nog eens op 1941 met Georgia on my Mind. Het zou toch zonde zijn als ie eruit valt, dan kunnen we nooit meer lachen om Weet je wat Doris Day, of over het feit of ie misschien over de Kaukasus zingt.

Mijn tweede stemtip is Niall Horan. Dit wil waarschijnlijk niemand Horan, aangezien hij zijn nummers recent heeft opgenomen, maar Nice to Meet Ya is echt een heerlijk nummer. George Michael had hem kunnen maken. Ian Brown zou toch juichend op de banken moeten staan voor dit genot. Misschien wel het beste popnummer van de laatste jaren, maar we zullen het wel weer met de twaalfde Sheeran moeten doen, want hij staat op 1967.

Oja, en blijven stemmen op Hall en Oates, anders liggen ze er weer uit. Dat jullie het weten.

Wanneer?
Het ies tredisie om te eindigen op 31 december, middernacht met Bohemian Rhapsody. Soms wordt deze traditie verbroken, dan is de wereld te klein. Ooit was de muzikale marathon 144 uur, maar tegenwoordig moet er ook ruimte zijn voor Echoes, de Pokemon Theme Song in volledige versie, dronken gewauwel van Ruud de Wild, reclames over Café Weltschmerz, het Gijs-alarm en natuurlijk de Wals van Van Inkel. Zodoende is het nu 168 uur.

OVERZICHTEN/LIJSTJES:

De Top 2000 lijst van 2021 online: https://www.pino112.nl/top2000/jaar.php

De Top 2000 lijst van 2021 in Excel-formaat (incl. uitzendschema per dag/uur): Klik hier voor de Top 2000 in Excel-formaat

Presentatie

00.00 - 02.00 uur - Jeroen van Inkel
02.00 - 04.00 uur - Rick van Velthuysen
04.00 - 06.00 uur - Frank van ‘t Hof
06.00 - 08.00 uur - Carolien Borgers
08.00 - 10.00 uur - Jan-Willem Roodbeen & Jeroen Kijk in de Vegte
10.00 - 12.00 uur - Bart Arens
12.00 - 14.00 uur - Annemieke Schollaardt
14.00 - 16.00 uur - Gijs Staverman
16.00 - 18.00 uur - Ruud de Wild
18.00 - 20.00 uur - Wouter van der Goes
20.00 - 22.00 uur - Emmely de Wilt
22.00 - 00.00 uur - Giel Beelen

NPO RADIO 2 op Instagram
NPO RADIO 2 op Twitter
TOP 2000 op Facebook

Kabelfrequenties in de verschillende steden: http://www.frequenties.net/station/radio-2

FM-etherfrequenties
Friesland: 88.0 MHz en 92.9 MHz
Groningen: 88.0 MHz
Drenthe: 88.0 MHz
Overijssel: 88.0 MHz en 104.6 MHz
Gelderland: 88.2 MHz, 92.6 MHz en 104.6 MHz
Flevoland: 88.0 MHz en 92.6 MHz
Utrecht: 92.6 MHz
Noord-Holland: 92.6 MHz en 92.9 MHz
Zuid-Holland: 92.6 MHz
Zeeland: 92.6 MHz en 97.8 MHz
Noord-Brabant: 88.2 MHz en 92.6 MHz
Limburg: 88.2 MHz, 93.4 MHz en 97.2 MHz

Luisteren via internet: http://icecast.omroep.nl/radio2-bb-mp3

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

De Top 2000 in beeld
Cultura 24 NPO 1 Extra:
Vorig jaar zagen we hier zoomers. Ook wat FOK!kers waren op de zoom te zien, zoals U hieronder kunt bewonderen. Dit jaar heb ik vermoedens van een café dat weer open gaat. Wel met QR-code hopelijk. Dan zien we tenminste minder huismoeders die alleen losgaan op André Hazes. ERG MOOI.

Nederland 3
Diep in de nacht. Daar kijkt dus eigenlijk niemand naar.

Website
http://www.nporadio2.nl/top2000/home

Etalagekanalen
Tevens vind je de Top 2000 dit jaar vast weer op de etalagekanalen van UPC (UPC bestaat toch helemaal niet meer joh, dit gedeelte is ook jaren niet fatsoenlijk aangepast hahaha), Ziggo (kanaal 13), Delta en Caiway, waar men NPO 2 Extra of NPO 3 Extra of wat het ook is 1 op 1 naar omzet!

Geen idee welke providers er nu nog zijn, maar je zoekt zelf maar even voor je eigen provider waar het zit. Of je vraagt het even in het topic, als het rustig is heb je kans op een antwoord.

*O* *O* *G* *G* *G* *O* *O*

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

Vanaf wanneer stemmen? Meestal eind november/begin december pas. Ruim de tijd!

Voor uitgebreide statistieken:
https://pino112.nl/top2000/
Pino, held! _O_

*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O*

Spotify: Voor degene die de allereerste Top 2000 qua songs via Spotify wil terugluisteren van #2000 naar #1:
Spotify - De allereerste Top 2000 (1999)

Verder zijn er diverse andere versies van de Top 2000 op Spotify te vinden.

Staat ie in de top 2000? https://staatieindetop2000.nporadio2.nl/danny-vera/roller-coaster
GENOT.
De nieuwe site gaat vast midden december een keer live.

De Top 2000 op FOK! door de jaren heen
Topicreeks: Top 2000 Editie 2010 & 2011
Topicreeks: Top 2000 Editie 2012
Topicreeks: Top 2000 Editie 2013
Topicreeks: Top 2000 Editie 2014
Topicreeks: Top 2000 Editie 2015
Topicreeks: Top 2000 Editie 2016
Topicreeks: Top 2000 Editie 2017
Topicreeks: Top 2000 Editie 2018
Topicreeks: Top 2000 Editie 2019
Topicreeks: Top 2000 Editie 2020

Nog wat classics:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
NSFW in de Zoom:
SPOILER: NSFW!
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
FOKkers in beeld

SPOILER: PippenScottie
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Dagoduck
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Aoibhin
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: ArnieAlberts
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De lijst door de jaren heen:


@Cassa95 onderzocht: Veranderingen in de Keuzelijst
@Cassa95 onderzocht: Analyse nieuwe binnenkomers 2021
@peaceman rekende uit: Onze Eigen FOK!-lijst! (met verrassende nummer 2)
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
pi_202908648
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:17 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Dat deden wij in de nineties dan beter. Het was ook niet per se goed, maar wel leuk
De echt vrolijke (happy hardcore en bubblegum dance) muziek was ook om te huilen.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_202908654
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:18 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Nee, the kinks
Is al bespr..
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
pi_202908655
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:18 schreef essnhills het volgende:

[..]
Live versie ;(
Ja dat wel
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
  woensdag 29 december 2021 @ 21:19:27 #5
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202908660
Deze versie hoeft niet.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 29 december 2021 @ 21:19:33 #6
426493 crew  PippenScottie
pi_202908662
Bij een pubquiz vroegen ze een keer welk drankje Lola dronk. Ik zei “champagne” wat correct en tevens juist was, maar de quizmaster accepteerde alleen Cherry Cola. Nog steeds boos
My friends all drive horses
pi_202908664
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:17 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Dat deden wij in de nineties dan beter. Het was ook niet per se goed, maar wel leuk
Inderdaad. Radiohead, Slint, Slowdive, GY!BE, Tool, allemaal teringgezellige muziek met kekke toeters en vrolijke dansjes.
Cum hoc ergo propter hoc (correlation does NOT imply causation)
De coronacijfers van vandaag zijn een achteruitkijkspiegel van één à twee weken terug: COR / Het datavertragingstopic #2
pi_202908666

YOOOODAAAA

Y

O

D

A

YOOOODAAAAA
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202908671
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:19 schreef Dagoduck het volgende:
Deze versie hoeft niet.
Die niet live versie is veel mooier
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
pi_202908674
Ik zou er de voorkeur aan geven dat de stemmen voor de Kinks zich wat meer verdelen over andere nummers.
De Sahara is zonder meer erg droog.
  woensdag 29 december 2021 @ 21:19:56 #11
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202908675
quote:
Well I'm not the world's most fashionable guy
Stukje herkenning, zowaar! _O_
pi_202908678
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:18 schreef DarkSonic2 het volgende:
My Immortal is wel een mooie ballad met die drummer die de eerste 3 minuten niks doet _O-
Albumversie is beter dan radioversie van dat nummer :{w
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
  woensdag 29 december 2021 @ 21:20:04 #13
284871 DarkSonic2
#Sommigemensenlettenechtnietop
pi_202908679
Een nummer van 80 minuten? Misschien een idee om dat in de snob te stemmen volgend jaar _O-
Hier schreef Tim86 het volgende:
HOI MET DE POLITIE JA MET DE BRANDWEER HET ZIJN DE MOFFEN IK HERHAAL HET ZIJN DE MOFFEN VERSTOPT UW FIETSEN MENSEN VERSTOPT UW FIETSEN EN OPEN DE OGEN
pi_202908683
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:19 schreef PippenScottie het volgende:
Bij een pubquiz vroegen ze een keer welk drankje Lola dronk. Ik zei “champagne” wat correct en tevens juist was, maar de quizmaster accepteerde alleen Cherry Cola. Nog steeds boos
Ik zou ze aanklagen
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  woensdag 29 december 2021 @ 21:20:08 #15
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202908686
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:18 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]
Dan is ie vast gestegen, vorig jaar volgens mij nog net de 30e
Toen stond ie 14 plekken lager :Y
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202908692
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:19 schreef essnhills het volgende:

[..]
Die niet live versie is veel mooier
Die zal vast niet mogen van Coca COla
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
pi_202908693
Jaaaaaaaa geen emo meer *O* *O* *O* *O* *O*

Dit klinkt nu heerlijk *O* *O* *O*
  woensdag 29 december 2021 @ 21:20:19 #18
476022 PzKpfw
Devon 'No Limits'
pi_202908696
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:17 schreef alpeko het volgende:

[..]
Dit is Evanesence :6
Hier in het Oosten lopen we altijd een beetje achter.
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
pi_202908698
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:19 schreef Dagoduck het volgende:
Deze versie hoeft niet.
Sowieso had hier gewoon Days of Celluloid of really got me kunnen staan
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_202908702
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:20 schreef ESF1Gamer het volgende:

[..]
Albumversie is beter dan radioversie van dat nummer :{w
Is de Albumversie die zonder hevig einde?
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202908710
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:19 schreef DireStraits7 het volgende:

[..]
Inderdaad. Radiohead, Slint, Slowdive, GY!BE, Tool, allemaal teringgezellige muziek met kekke toeters en vrolijke dansjes.
Slint _O_

Die zou gewoon in de lijst moeten. Maar ja, Nederland en smaak he.
Zou geniaal zijn om Good Morning, Captain in heel NL te draaien, al die pittige huismoeders genaamd Ria weten niet wat hun overkomt _O-
das einzige erleuchtenden an religion ist ein brennende tempel bei nacht
pi_202908711
Ik vond het al raar dat er niks meer in het vorige topic werd geplaatst :')
  woensdag 29 december 2021 @ 21:20:46 #23
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202908712
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:19 schreef PippenScottie het volgende:
Bij een pubquiz vroegen ze een keer welk drankje Lola dronk. Ik zei “champagne” wat correct en tevens juist was, maar de quizmaster accepteerde alleen Cherry Cola. Nog steeds boos
Hele tent verbouwd neem ik aan?
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  FOK!fotograaf woensdag 29 december 2021 @ 21:20:51 #24
842 Zorro
Z
pi_202908716
Celluloid Heroes, Where Have All The Good Times Gone, You Really Got Me, Waterloo Sunset....
Allemaal veel beter
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  woensdag 29 december 2021 @ 21:20:54 #25
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_202908718
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:19 schreef PippenScottie het volgende:
Bij een pubquiz vroegen ze een keer welk drankje Lola dronk. Ik zei “champagne” wat correct en tevens juist was, maar de quizmaster accepteerde alleen Cherry Cola. Nog steeds boos
Zulke dingen kunnen mij als muziekautist jaren viesmad houden
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
pi_202908719
I PUSHED HER AWAYY
I WALKED THROUGH THE DOOOOR
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
pi_202908729
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:20 schreef Isorden het volgende:

[..]
Is de Albumversie die zonder hevig einde?
met hevige einde

radioversie is zonder hevige einde
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
  woensdag 29 december 2021 @ 21:21:12 #28
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202908734
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:19 schreef PippenScottie het volgende:
Bij een pubquiz vroegen ze een keer welk drankje Lola dronk. Ik zei “champagne” wat correct en tevens juist was, maar de quizmaster accepteerde alleen Cherry Cola. Nog steeds boos
TRIBUNALEN!
Nu! :( :( :( :(
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 29 december 2021 @ 21:21:18 #29
426493 crew  PippenScottie
pi_202908737
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:19 schreef DireStraits7 het volgende:

[..]
Inderdaad. Radiohead, Slint, Slowdive, GY!BE, Tool, allemaal teringgezellige muziek met kekke toeters en vrolijke dansjes.
60% van die bands ken ik niet
My friends all drive horses
  woensdag 29 december 2021 @ 21:21:19 #30
103590 dvdfreak
geen dvdfreak maar kc27
pi_202908739
loolla
pi_202908741
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:21 schreef ESF1Gamer het volgende:

[..]
met hevige einde

radioversie is zonder hevige einde
Ah ook goed.
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202908745
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:20 schreef ok01 het volgende:
Ik vond het al raar dat er niks meer in het vorige topic werd geplaatst :')
Ja we hadden opeens besloten hier verder te gaan
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  woensdag 29 december 2021 @ 21:21:28 #33
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202908746
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:20 schreef Mexicanobakker het volgende:
really got me
Die staat er niet in?

Zucht.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202908751
Lalalalalola. *O*
pi_202908755
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:20 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:

[..]
Slint _O_

Die zou gewoon in de lijst moeten. Maar ja, Nederland en smaak he.
Zou geniaal zijn om Good Morning, Captain in heel NL te draaien, al die pittige huismoeders genaamd Ria weten niet wat hun overkomt _O-
Zelfs voor de mumeladder finale was dat al te moeilijk.

Maar my Bloody valentine, slint en slowdive mogen wel in de Top ja
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 29 december 2021 @ 21:21:44 #36
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202908760
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:19 schreef DireStraits7 het volgende:

[..]
Inderdaad. Radiohead, Slint, Slowdive, GY!BE, Tool, allemaal teringgezellige muziek met kekke toeters en vrolijke dansjes.
Slint _O_
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202908762
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:19 schreef PippenScottie het volgende:
Bij een pubquiz vroegen ze een keer welk drankje Lola dronk. Ik zei “champagne” wat correct en tevens juist was, maar de quizmaster accepteerde alleen Cherry Cola. Nog steeds boos
Daar zou de doodstraf op moeten staan :(
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202908765
Dit topic is niet bij te houden
pi_202908766
Als ik dit toch in zou mogen ruilen voor All Day and All of the Night, You Really Got Me, Dedicated Follower of Fashion of Mr Pleasant
Muziekwebsite: https://caschart.blogspot.com/
Top 2000 feeling shuffle playlist: https://spoti.fi/3E3r615
pi_202908767
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:21 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Die staat er niet in?

Zucht.
Misschien kun je je stemlijst aanpassen
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_202908782
M
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:21 schreef tompsv18 het volgende:
Dit topic is niet bij te houden
Makkelijk
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  woensdag 29 december 2021 @ 21:22:26 #42
284871 DarkSonic2
#Sommigemensenlettenechtnietop
pi_202908786
Geen Tool is gewoon jammer. Ik heb nog op Schism gestemd maar helaas.
Hier schreef Tim86 het volgende:
HOI MET DE POLITIE JA MET DE BRANDWEER HET ZIJN DE MOFFEN IK HERHAAL HET ZIJN DE MOFFEN VERSTOPT UW FIETSEN MENSEN VERSTOPT UW FIETSEN EN OPEN DE OGEN
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 29 december 2021 @ 21:22:30 #43
426493 crew  PippenScottie
pi_202908788
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:20 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]
Zulke dingen kunnen mij als muziekautist jaren viesmad houden
Oh. En waar stond de Copacabana waar Barry Manilow over zong.
Dat was bij een andere quiz in Rio. Nog steeds boos
My friends all drive horses
pi_202908791
JAAAAAAAAAAAAAAAAAA
♫ ~ Je kunt de massa niet beteugelen; het is een monster ~ Marcel van Roosmalen
pi_202908793
Oh, dit is niet die ik dacht dat het was
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
pi_202908795
GENOT *O*
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 29 december 2021 @ 21:22:40 #47
426493 crew  PippenScottie
pi_202908800
Maar nu STEMLIJSTGENOT!!!!!!
My friends all drive horses
pi_202908802
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:21 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Zelfs voor de mumeladder finale was dat al te moeilijk.

Maar my Bloody valentine, slint en slowdive mogen wel in de Top ja
Good Morning, Captain stond in mijn lijstje anders 5e geloof ik in de MuMe Ladderfinale
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_202908803
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:20 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:

[..]
Slint _O_

Die zou gewoon in de lijst moeten. Maar ja, Nederland en smaak he.
Zou geniaal zijn om Good Morning, Captain in heel NL te draaien, al die pittige huismoeders genaamd Ria weten niet wat hun overkomt _O-
Het was een paar jaar echt genieten toen Starless bij de eerste tientallen nummers gedraaid werd. Iedereen met de familiebrunch werd getrakteerd op 10+ minuten King Crimson. _O_
Cum hoc ergo propter hoc (correlation does NOT imply causation)
De coronacijfers van vandaag zijn een achteruitkijkspiegel van één à twee weken terug: COR / Het datavertragingstopic #2
pi_202908807
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:21 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
60% van die bands ken ik niet
Slint - Spiderland is oprecht een van de beste platen uit de jaren 90 :Y
Geen makkelijk plaat, maar fucking goed _O_
das einzige erleuchtenden an religion ist ein brennende tempel bei nacht
  woensdag 29 december 2021 @ 21:22:51 #51
284871 DarkSonic2
#Sommigemensenlettenechtnietop
pi_202908808
Is Kevin Parker al trouwens?
Hier schreef Tim86 het volgende:
HOI MET DE POLITIE JA MET DE BRANDWEER HET ZIJN DE MOFFEN IK HERHAAL HET ZIJN DE MOFFEN VERSTOPT UW FIETSEN MENSEN VERSTOPT UW FIETSEN EN OPEN DE OGEN
  woensdag 29 december 2021 @ 21:22:53 #52
363891 laxus13
Gotta Catch Em' All
pi_202908810
AlbumVersieGenot _O_
For you, there'll be no more crying.
For you, the sun will be shining.
And I feel that when I'm with you,
It's alright, I know it's right.
pi_202908812
#3
♫ ~ Je kunt de massa niet beteugelen; het is een monster ~ Marcel van Roosmalen
pi_202908814
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:22 schreef PippenScottie het volgende:
Maar nu STEMLIJSTGENOT!!!!!!
_O_
pi_202908815
STEMLIJSTGENOT _O_
Op vrijdag 16 oktober 2020 11:18 schreef molloot200 het volgende: De ESF Playlist Hero :Y
Het ESF-playlist topic
pi_202908816
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:21 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
60% van die bands ken ik niet
Dat is het échte jaren '90-geluid.
Cum hoc ergo propter hoc (correlation does NOT imply causation)
De coronacijfers van vandaag zijn een achteruitkijkspiegel van één à twee weken terug: COR / Het datavertragingstopic #2
pi_202908818
bohhhhhhhhhhhhh
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  Redactie Sport / Supervogel woensdag 29 december 2021 @ 21:23:04 #58
270182 crew  Pino112
Pino van Luna O+
pi_202908823
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:22 schreef Gale_Boetticher het volgende:

[..]
Good Morning, Captain stond in mijn lijstje anders 5e geloof ik in de MuMe Ladderfinale
In de mijne op 6 volgens mij
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 29 december 2021 @ 21:23:14 #60
426493 crew  PippenScottie
pi_202908824
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:22 schreef essnhills het volgende:
Oh, dit is niet die ik dacht dat het was
Gewoon laten gebeuren, dit nummer
My friends all drive horses
  Moderator woensdag 29 december 2021 @ 21:23:16 #61
355459 crew  noodgang
noodgang
pi_202908825
Ook al stemlijstgenot _O_
  Moderator woensdag 29 december 2021 @ 21:23:16 #62
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_202908826
Hoooooooooooooo GENOT. _O_
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_202908830
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:22 schreef DarkSonic2 het volgende:
Is Kevin Parker al trouwens?
Nee, die bleef ziek thuis
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
pi_202908831
Wat een plaat dit _O_ _O_ _O_
In het midden vastlopen genot
  woensdag 29 december 2021 @ 21:23:26 #65
465903 Hamlapjes
Niet voor op de BBQ
pi_202908833
Albumversie JAAAA _O_ _O_ _O_
Broekje gaat uit :9~ :9~ :9~
  woensdag 29 december 2021 @ 21:23:26 #66
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202908834
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:21 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Misschien kun je je stemlijst aanpassen
Het heeft geen nut. Het is allemaal kansloos. De wereld is verloren.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202908837
Jaaaaaaaa, Kevin Parkergod _O_ _O_
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_202908838
*O* *O* *O* *O* *O*
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202908839
Alleen TOAP en CLH zet ik sneller op mijn stemlijst.
♫ ~ Je kunt de massa niet beteugelen; het is een monster ~ Marcel van Roosmalen
  woensdag 29 december 2021 @ 21:23:36 #70
109485 Sirolf
001100110100011001001101
pi_202908844
Hee, daar is m'n aangevraagde plaat voor 3FM Serious Request dit jaar, maar dan bij de buren. :)
pi_202908846
Ik ken dit niet :@
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
pi_202908847
Let it Happen _O_
Op zaterdag 26 juli 2008 11:43 schreef Kali-Mist1 het volgende:
lucifer FTW!!!!
  woensdag 29 december 2021 @ 21:23:39 #73
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202908848
Let It Happen (albumversie) _O_
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202908849
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:22 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:

[..]
Slint - Spiderland is oprecht een van de beste platen uit de jaren 90 :Y
Geen makkelijk plaat, maar fucking goed _O_
Na Souvlaki de beste
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_202908850
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:22 schreef DireStraits7 het volgende:

[..]
Het was een paar jaar echt genieten toen Starless bij de eerste tientallen nummers gedraaid werd. Iedereen met de familiebrunch werd getrakteerd op 10+ minuten King Crimson. _O_
Het is ook wel echt schandalig dat King Crimson, die extreem invloedrijk zijn, er niet in staan, maar dan cantsington wel :')
das einzige erleuchtenden an religion ist ein brennende tempel bei nacht
pi_202908851
Zullen we afspreken geen flauwe grappen te maken over een vastloper?
Cum hoc ergo propter hoc (correlation does NOT imply causation)
De coronacijfers van vandaag zijn een achteruitkijkspiegel van één à twee weken terug: COR / Het datavertragingstopic #2
  woensdag 29 december 2021 @ 21:23:56 #77
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_202908864
_O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_
LET IT HAPPEN aaaaaaaaaaaah
Bloodbuzz Ohio: Geert wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
pi_202908872
O+ Wat een verademing dit
pi_202908877
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:23 schreef DireStraits7 het volgende:
Zullen we afspreken geen flauwe grappen te maken over een vastloper?
Die garantie heb je hier nooit. :{w
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202908878
lekker wegdromen O+ O+ O+
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_202908883
Muziekvrienden, dit is één van de mooiste nummers allertijden :Y O+ O+ O+ O+
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_202908888
Vond de eerste plaat van Tame Impala toffer om eerlijk te zeggen :Y
das einzige erleuchtenden an religion ist ein brennende tempel bei nacht
  woensdag 29 december 2021 @ 21:24:18 #84
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202908890
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:23 schreef Sirolf het volgende:
Hee, daar is m'n aangevraagde plaat voor 3FM Serious Request dit jaar, maar dan bij de buren. :)
Ha, Sirolf, tijd niet tegengekomen op het forum :s)
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202908893
*O* *O*
De Sahara is zonder meer erg droog.
pi_202908898
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:23 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:

[..]
Het is ook wel echt schandalig dat King Crimson, die extreem invloedrijk zijn, er niet in staan, maar dan cantsington wel :')
Altijd trouw op King Crimson gestemd. Kwam toen eindelijk in de lijst. Daarna weer eruit, én uit de keuzelijst. :')
Cum hoc ergo propter hoc (correlation does NOT imply causation)
De coronacijfers van vandaag zijn een achteruitkijkspiegel van één à twee weken terug: COR / Het datavertragingstopic #2
pi_202908902
Ik loop een beetje vast door al die grappen hier
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 29 december 2021 @ 21:24:31 #88
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202908907
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:23 schreef DireStraits7 het volgende:
Zullen we afspreken geen flauwe grappen te maken over een vastloper?
Wat doe je nou.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202908909
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:23 schreef DireStraits7 het volgende:
Zullen we afspreken geen flauwe grappen te maken over een vastloper?
Wat als het topic straks echt vastloopt?
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  woensdag 29 december 2021 @ 21:24:35 #90
284871 DarkSonic2
#Sommigemensenlettenechtnietop
pi_202908912
Dit nummer ook ooit ontdekt door de top 2000, mijn ouders snapten een paar jaar geleden ook niks ervan dat dit zo hoog stond.
Hier schreef Tim86 het volgende:
HOI MET DE POLITIE JA MET DE BRANDWEER HET ZIJN DE MOFFEN IK HERHAAL HET ZIJN DE MOFFEN VERSTOPT UW FIETSEN MENSEN VERSTOPT UW FIETSEN EN OPEN DE OGEN
pi_202908915
Is It True MOET ook in de lijst, trouwens. Ooit.
♫ ~ Je kunt de massa niet beteugelen; het is een monster ~ Marcel van Roosmalen
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 29 december 2021 @ 21:24:47 #92
426493 crew  PippenScottie
pi_202908917
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:23 schreef essnhills het volgende:
Ik ken dit niet :@
Leuk toch! Ik heb dit ook pas vrij recent leren kennen. Gewoon genieten!
My friends all drive horses
pi_202908918
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:24 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik loop een beetje vast door al die grappen hier
Let it happen!
pi_202908924
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:24 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Leuk toch! Ik heb dit ook pas vrij recent leren kennen. Gewoon genieten!
*O* *G* *O*
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
pi_202908929
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:24 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
Vond de eerste plaat van Tame Impala toffer om eerlijk te zeggen :Y
:Y, de tweede ook trouwens. Of de EP was ook tof.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 29 december 2021 @ 21:25:12 #96
426493 crew  PippenScottie
pi_202908930
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:23 schreef DireStraits7 het volgende:
Zullen we afspreken geen flauwe grappen te maken over een vastloper?
Oké oké oké oké oké oké oké oké
My friends all drive horses
pi_202908933
O+ O+

Live op Melt! gezien, openingsplaat, orgasme, extase, genot _O_
pi_202908936
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:25 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Oké oké oké oké oké oké oké oké
_O- _O- _O- _O- _O- _O- _O- _O-
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  woensdag 29 december 2021 @ 21:25:26 #99
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202908937
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:22 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:

[..]
Slint - Spiderland is oprecht een van de beste platen uit de jaren 90 :Y
Geen makkelijk plaat, maar fucking goed _O_
Baal nog dat ik er pas achter kwam dat ze in Nederland stonden toen het al geweest was ;(
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202908942
Dromerig, dat is inderdaad wel de omschrijving van dit O+
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
pi_202908947
Deze is met in ear oordopjes met goede bas nog mooier *)
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_202908950
Volgend jaar ga ik dit live zien _O_
Op vrijdag 16 oktober 2020 11:18 schreef molloot200 het volgende: De ESF Playlist Hero :Y
Het ESF-playlist topic
  woensdag 29 december 2021 @ 21:25:52 #103
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202908951
quote:
7s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:24 schreef Limoentjuh het volgende:
O+ Wat een verademing dit
Ja, fijn dit hoor.
pi_202908953
Een rondreis door je gedachten is de beste muziek.
♫ ~ Je kunt de massa niet beteugelen; het is een monster ~ Marcel van Roosmalen
pi_202908963
Loopt ie nou vast?
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202908964
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:25 schreef Ferdo het volgende:
Dromerig, dat is inderdaad wel de omschrijving van dit O+
Wilde droom dan
  woensdag 29 december 2021 @ 21:26:05 #107
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_202908966
Stemplaat O+ _O_
  woensdag 29 december 2021 @ 21:26:09 #108
284871 DarkSonic2
#Sommigemensenlettenechtnietop
pi_202908969
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:24 schreef El-Stinho het volgende:
Is It True MOET ook in de lijst, trouwens. Ooit.
Dat was FIFA 21 genot _O_
Hier schreef Tim86 het volgende:
HOI MET DE POLITIE JA MET DE BRANDWEER HET ZIJN DE MOFFEN IK HERHAAL HET ZIJN DE MOFFEN VERSTOPT UW FIETSEN MENSEN VERSTOPT UW FIETSEN EN OPEN DE OGEN
  woensdag 29 december 2021 @ 21:26:17 #109
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_202908977
Hey hij loopt vast
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
pi_202908979
JONGENS WAT EEN GENOT _O_
  Redactie Sport woensdag 29 december 2021 @ 21:26:21 #111
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202908980
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:26 schreef Isorden het volgende:
Loopt ie nou vast?
Nee
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_202908987
Ah, nu snap ik het
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
pi_202908988
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:23 schreef essnhills het volgende:
Ik ken dit niet :@
Ik ook niet maar vind het tot dusver geweldig O+ *O*
  Redactie Sport woensdag 29 december 2021 @ 21:26:32 #114
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202908992
Ah bij mij loopt ie ook eindelijk vast
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_202908996
godverdomme, ik ben er vorige week nog met de reparateur naar geweest
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_202908997
Hier gaat iets mis.
De Sahara is zonder meer erg droog.
  Redactie Sport / Supervogel woensdag 29 december 2021 @ 21:26:39 #117
270182 crew  Pino112
Pino van Luna O+
pi_202909001
Hier gaat iets mis
pi_202909003
Er gaat iets mis
  FOK!fotograaf woensdag 29 december 2021 @ 21:26:46 #119
842 Zorro
Z
pi_202909009
Wat grappig :')
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_202909012
KOMT IE O+
pi_202909019
Hier gaat iets gruwelijk mis
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  woensdag 29 december 2021 @ 21:26:58 #123
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202909023
@Poppejans hoor jij wat ik hoor :?
pi_202909025
Dit trek ik echt niet...

Tot morgen...
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
  woensdag 29 december 2021 @ 21:27:01 #125
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202909027
En dan overgaan in een discobeat/nummer.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202909029
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:26 schreef Bugno3 het volgende:
JONGENS WAT EEN GENOT _O_
Je zou willen dat je dit elke dag 'voor het eerst' kon beleven. Wat een betovering.
♫ ~ Je kunt de massa niet beteugelen; het is een monster ~ Marcel van Roosmalen
  woensdag 29 december 2021 @ 21:27:06 #127
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_202909030
Geeft m es ff een zetje joh
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  woensdag 29 december 2021 @ 21:27:11 #128
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202909034
quote:
88s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:27 schreef Bomenverzameling het volgende:
Dit trek ik echt niet...

Tot morgen...
Vaarwel :W
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 29 december 2021 @ 21:27:18 #129
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202909037
quote:
88s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:27 schreef Bomenverzameling het volgende:
Dit trek ik echt niet...

Tot morgen...
Dag Bossie _O_
pi_202909041
Vastloopheavengenot
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_202909043
* EDMAN- is terug
speciaalbier check
kids op bed check
vrouw stoort niet check

black eyed pies..
Wir tanzen im viereck
Wir tanzen konzentriert
pi_202909046
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:27 schreef El-Stinho het volgende:

[..]
Je zou willen dat je dit elke dag 'voor het eerst' kon beleven. Wat een betovering.
't is muzikale xtc.
  Redactie Sport woensdag 29 december 2021 @ 21:27:31 #133
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202909047
Het stuk na het vastlopen is echt 10x beter trouwens
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 29 december 2021 @ 21:27:34 #134
156145 Lucifer_Doosje
Licht ontvlambaar
pi_202909050
Godver wat heerlijk dit
Op zaterdag 26 juli 2008 11:43 schreef Kali-Mist1 het volgende:
lucifer FTW!!!!
pi_202909051
Technische problemen bij radio 2.
pi_202909054
_O_
  woensdag 29 december 2021 @ 21:27:40 #137
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202909057
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:27 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Geeft m es ff een zetje joh
Staan genoeg platen in de kast hier waarbij ik mijn platenspelerkast even aan moet tikken.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 29 december 2021 @ 21:27:58 #138
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202909064
Eigenlijk even op Twitter kijken.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202909066
Vervormde vocalsgenot _O_
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 29 december 2021 @ 21:28:13 #140
426493 crew  PippenScottie
pi_202909070
En dan komt ook Albatross nog straks O+ _O_ ^O^ :'( O+ O+ _O_ _O_ ^O^ :Y
My friends all drive horses
pi_202909073
Dit stuk _O_
  woensdag 29 december 2021 @ 21:28:33 #143
284871 DarkSonic2
#Sommigemensenlettenechtnietop
pi_202909082
Die riff die straks ineens nog erin komt _O_
Hier schreef Tim86 het volgende:
HOI MET DE POLITIE JA MET DE BRANDWEER HET ZIJN DE MOFFEN IK HERHAAL HET ZIJN DE MOFFEN VERSTOPT UW FIETSEN MENSEN VERSTOPT UW FIETSEN EN OPEN DE OGEN
pi_202909083
quote:
17s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:27 schreef Lucifer_Doosje het volgende:
Godver wat heerlijk dit
:Y O+ O+ *O* _O_
  woensdag 29 december 2021 @ 21:28:33 #145
465903 Hamlapjes
Niet voor op de BBQ
pi_202909084
Moderne klassieker _O_
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 29 december 2021 @ 21:28:38 #146
426493 crew  PippenScottie
pi_202909086
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:27 schreef El-Stinho het volgende:

[..]
Je zou willen dat je dit elke dag 'voor het eerst' kon beleven. Wat een betovering.
Iedereen wil vandaag essnhills zijn
My friends all drive horses
pi_202909088
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:28 schreef PippenScottie het volgende:
En dan komt ook Albatross nog straks O+ _O_ ^O^ :'( O+ O+ _O_ _O_ ^O^ :Y
O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+
De Sahara is zonder meer erg droog.
pi_202909095
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:28 schreef DarkSonic2 het volgende:
Die riff die straks ineens nog erin komt _O_
Dat doet het hem inderdaad _O_
pi_202909096
Dit is één van de nummers die wat mij betreft het dichtst bij een goede trip komt _O_
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
  woensdag 29 december 2021 @ 21:29:01 #151
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202909106
Fijn, fijn, fijn!!!!
  woensdag 29 december 2021 @ 21:29:08 #152
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_202909112
Denk dat Het Bokje binnen 10 jaar in de Top 100 staat van onze Top 2000 _O_
Bloodbuzz Ohio: Geert wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
pi_202909115
Dit is wel chille muziek
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
pi_202909119
Twitter valt me deze keer enorm mee, juist veel mensen die genieten of het nummer ontdekken en toevoegen aan playlists (of mss typten ze dat voor het vastlopen)
Muziekwebsite: https://caschart.blogspot.com/
Top 2000 feeling shuffle playlist: https://spoti.fi/3E3r615
pi_202909122
quote:
even bookmarken deze
♫ ~ Je kunt de massa niet beteugelen; het is een monster ~ Marcel van Roosmalen
pi_202909123
Gitaarrif O+ O+ Orgasme gewoon
pi_202909129
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:28 schreef DarkSonic2 het volgende:
Die riff die straks ineens nog erin komt _O_
Gitaarriff zo ja :~
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_202909131


Zie dat ik net de 20.000 posts ben gepasseerd

*O* *O* *O* *O* *O* *O*
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  woensdag 29 december 2021 @ 21:29:35 #159
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_202909140
Heerlijke track, maar moet m wel met mate tot me nemen
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  FOK!fotograaf woensdag 29 december 2021 @ 21:29:40 #160
842 Zorro
Z
pi_202909142
Nee, Tame Impala komt niet op mijn lijstje van bands die ik nader moet gaan beluisteren
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_202909144
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:28 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Dit is één van de nummers die wat mij betreft het dichtst bij een goede trip komen _O_
Hier zijn niet alle witte konijnen het mee eens, maar het komt er in de buurt.
De Sahara is zonder meer erg droog.
pi_202909145
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:28 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Iedereen wil vandaag essnhills zijn
Ik wil ook wel essnhills zijn
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
pi_202909150
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:29 schreef Isorden het volgende:
[ afbeelding ]

Zie dat ik net de 20.000 posts ben gepasseerd

*O* *O* *O* *O* *O* *O*
Gefeliciteerd! *O* *O* *O* _O_
pi_202909153
quote:
7s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:29 schreef essnhills het volgende:

[..]
Ik wil ook wel essnhills zijn
Maar....
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202909160
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:29 schreef El-Stinho het volgende:

[..]
even bookmarken deze
Stevig in mijn herinnering gebookmarkt, bohh. Nr 1. livemoment, non-house/techno.
pi_202909167
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:29 schreef Isorden het volgende:
[ afbeelding ]

Zie dat ik net de 20.000 posts ben gepasseerd

*O* *O* *O* *O* *O* *O*
*O* *G* *O*
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
pi_202909171
quote:
7s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:29 schreef essnhills het volgende:

[..]
Ik wil ook wel essnhills zijn
Bof jij even.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_202909174
FM-goden.
pi_202909175
Albatross _O_ _O_ _O_ _O_ _O_
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 29 december 2021 @ 21:30:21 #170
426493 crew  PippenScottie
pi_202909178
En dan nu nog even dit O+
My friends all drive horses
pi_202909179
Ohhh dit is Albatross O+
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
pi_202909180
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:29 schreef Fred_B het volgende:

[..]
Hier zijn niet alle witte konijnen het mee eens, maar het komt er in de buurt.
Stemplaat genot ;)
pi_202909181
O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+
De Sahara is zonder meer erg droog.
  woensdag 29 december 2021 @ 21:30:25 #174
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202909182
Even zendtijd voor de AlbaTros.
  FOK!fotograaf woensdag 29 december 2021 @ 21:30:31 #175
842 Zorro
Z
pi_202909184
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:29 schreef Isorden het volgende:
[ afbeelding ]

Zie dat ik net de 20.000 posts ben gepasseerd

*O* *O* *O* *O* *O* *O*
Op 1 dag?
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_202909185
O+ O+ O+
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
pi_202909187
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:19 schreef PippenScottie het volgende:
Bij een pubquiz vroegen ze een keer welk drankje Lola dronk. Ik zei “champagne” wat correct en tevens juist was, maar de quizmaster accepteerde alleen Cherry Cola. Nog steeds boos
Where you drink champagne and it tastes just like coca cola...

Nogal een prutser inderdaad, de quizmaster.
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
  woensdag 29 december 2021 @ 21:30:35 #178
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_202909190
Albatross *O* _O_
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  woensdag 29 december 2021 @ 21:30:36 #179
363891 laxus13
Gotta Catch Em' All
pi_202909192
Ff wat rust O+
For you, there'll be no more crying.
For you, the sun will be shining.
And I feel that when I'm with you,
It's alright, I know it's right.
pi_202909198
quote:
7s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:29 schreef essnhills het volgende:

[..]
Ik wil ook wel essnhills zijn
alzheimers is geen grapje.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_202909199
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:30 schreef essnhills het volgende:
Ohhh dit is Albatross O+
Jaaaaaa

O+ O+ O+ O+ O+
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202909201
En dan ook nog Albatross O+ O+
Godtering wat een uur
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 29 december 2021 @ 21:30:50 #183
426493 crew  PippenScottie
pi_202909205
quote:
7s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:29 schreef essnhills het volgende:

[..]
Ik wil ook wel essnhills zijn
Ik heb goed nieuws voor je
My friends all drive horses
pi_202909206
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:29 schreef Zorro het volgende:
Nee, Tame Impala komt niet op mijn lijstje van bands die ik nader moet gaan beluisteren
Eerste albums zijn wel een stuk anders (meer richting psychedelische pop/rock).
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  woensdag 29 december 2021 @ 21:30:54 #185
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202909210
Oja, die vogel _O_
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202909211
Albatraoz
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
pi_202909214
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:29 schreef Isorden het volgende:

[..]
Maar....
Geen maar. Het was een statement :7
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  Redactie Sport woensdag 29 december 2021 @ 21:30:59 #188
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202909217
Origineel van AronChupa
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_202909220
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:30 schreef Zorro het volgende:

[..]
Op 1 dag?
Neuh, lifetime
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202909224
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:30 schreef Felagund het volgende:

[..]
Bof jij even.
8-)
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
pi_202909225
zo'n lekker rustig trackje tussendoor, prima _O_
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  woensdag 29 december 2021 @ 21:31:13 #192
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202909227
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:30 schreef Mexicanobakker het volgende:
Origineel van AronChupa
Wie :?
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  Redactie Sport woensdag 29 december 2021 @ 21:31:14 #193
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202909229
FUCK THAT LITTLE MOUSE
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_202909230
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:30 schreef Mexicanobakker het volgende:
Origineel van AronChupa
:R
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202909231
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:30 schreef Mexicanobakker het volgende:
Origineel van AronChupa
Jij bent af
pi_202909235

+
De Sahara is zonder meer erg droog.
pi_202909237
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:30 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Ik heb goed nieuws voor je
*O* *G* *O*
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
pi_202909238
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:30 schreef Mexicanobakker het volgende:
Origineel van AronChupa
oh ja, die ken ik nog. Geinig nummer wel.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  FOK!fotograaf woensdag 29 december 2021 @ 21:31:33 #200
842 Zorro
Z
pi_202909243
Een Albatros, daar heeft Iron Maiden ook een leuk liedje over.
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_202909249
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:30 schreef Dagoduck het volgende:
Oja, die vogel _O_
Inspiratiebron ook voor David Gilmour in Echoes.
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
pi_202909250
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:31 schreef Mexicanobakker het volgende:
FUCK THAT LITTLE MOUSE
CUZ IM AN ALBATRAOZ
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202909251
Pure poëzie deze.
  woensdag 29 december 2021 @ 21:31:56 #204
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_202909257
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:30 schreef ok01 het volgende:
En dan ook nog Albatross O+ O+
Godtering wat een uur
Geliket ondanks de vloek want verder helemaal mee eens O+
pi_202909271
Eigenlijk wel net een uurtje of 2 te vroeg

Anders heerlijk voor het slapen gaan
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  woensdag 29 december 2021 @ 21:32:23 #206
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202909275
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:29 schreef Isorden het volgende:
[ afbeelding ]

Zie dat ik net de 20.000 posts ben gepasseerd

*O* *O* *O* *O* *O* *O*
Waarvan 19.999 in de Top 2000-topics?
pi_202909280
Op die maffe limburgers na is dit uur echt zoooooo goed
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202909288
Wat rustgevend O+
-XOXO-
pi_202909291
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:32 schreef essnhills het volgende:
Eigenlijk wel net een uurtje dagje of 2 te vroeg

Anders heerlijk voor het slapen gaan
De Sahara is zonder meer erg droog.
pi_202909292
wat is hier zo goed aan? los van sex
Wir tanzen im viereck
Wir tanzen konzentriert
pi_202909294
quote:
5s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:32 schreef Kopiko het volgende:

[..]
Waarvan 19.999 in de Top 2000-topics?
:Y
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202909297
Helemaal zen nu
-XOXO-
  Moderator woensdag 29 december 2021 @ 21:32:57 #213
355459 crew  noodgang
noodgang
pi_202909301
Deze sluit wel lekker aan bij Let it Happen zo
pi_202909304
:z
-XOXO-
  Redactie Sport / Supervogel woensdag 29 december 2021 @ 21:33:09 #215
270182 crew  Pino112
Pino van Luna O+
pi_202909308
Deze ken ik niet.
pi_202909312
Ik kom net dit bizarre blokje tegen van later op de avond _O-

529 Paradise Coldplay
528 Demons Imagine Dragons
527 War Kensington
526 Hoe Het Danst Marco Borsato, Armin van Buuren & Davina Michelle
pi_202909318
Ken dit niet
“I mean, nobody’s scientifically perfect, but Suzie’s about as close to being perfect as any human could possibly be.”
pi_202909323
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:32 schreef Isorden het volgende:

[..]
:Y
Waar is die ene?
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
pi_202909331
Duurt wel echt te kort. Had zo nog 5 minuten door mogen gaan.
pi_202909338
Wake me up

When september ends O+ O+
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
pi_202909342
Green Day is vrij overrated wel.
pi_202909347
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:33 schreef Bugno3 het volgende:
Ik kom net dit bizarre blokje tegen van later op de avond _O-

529 Paradise Coldplay
528 Demons Imagine Dragons
527 War Kensington
526 Hoe Het Danst Marco Borsato, Armin van Buuren & Davina Michelle
Wat? :')
Dat wordt een lange plaspauze
  woensdag 29 december 2021 @ 21:33:59 #224
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_202909348
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:33 schreef tompsv18 het volgende:
Duurt wel echt te kort. Had zo nog 5 minuten door mogen gaan.
Voortaan de albumversie
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
pi_202909349
Moet ook wel dat wakker maken, na die 2 chille vorige nummers O+
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  woensdag 29 december 2021 @ 21:34:00 #226
363891 laxus13
Gotta Catch Em' All
pi_202909350
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:33 schreef Bugno3 het volgende:
Ik kom net dit bizarre blokje tegen van later op de avond _O-

529 Paradise Coldplay
528 Demons Imagine Dragons
527 War Kensington
526 Hoe Het Danst Marco Borsato, Armin van Buuren & Davina Michelle
Mooie tijd om naar bed te gaan
For you, there'll be no more crying.
For you, the sun will be shining.
And I feel that when I'm with you,
It's alright, I know it's right.
pi_202909353
quote:
7s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:33 schreef essnhills het volgende:

[..]
Waar is die ene?
Naja wel meer dan 1, maar ik gok in Radio 49
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202909354
Nee. Bah bah dit
“I mean, nobody’s scientifically perfect, but Suzie’s about as close to being perfect as any human could possibly be.”
  woensdag 29 december 2021 @ 21:34:07 #229
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_202909355
cheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gif cheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gif

GROENE DAG GODEN _O_ _O_ _O_
cheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gif cheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gif
Bloodbuzz Ohio: Geert wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 29 december 2021 @ 21:34:10 #230
426493 crew  PippenScottie
pi_202909358
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:33 schreef Bugno3 het volgende:
Ik kom net dit bizarre blokje tegen van later op de avond _O-

529 Paradise Coldplay
528 Demons Imagine Dragons
527 War Kensington
526 Hoe Het Danst Marco Borsato, Armin van Buuren & Davina Michelle
Hoe laat op de avond precies… ? ;(
My friends all drive horses
pi_202909359
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:33 schreef Bugno3 het volgende:
Ik kom net dit bizarre blokje tegen van later op de avond _O-

529 Paradise Coldplay
528 Demons Imagine Dragons
527 War Kensington
526 Hoe Het Danst Marco Borsato, Armin van Buuren & Davina Michelle
daar heb ik een hele joint voor nodig in die tijd denk ik.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_202909362
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:33 schreef Bugno3 het volgende:
Ik kom net dit bizarre blokje tegen van later op de avond _O-

529 Paradise Coldplay
528 Demons Imagine Dragons
527 War Kensington
526 Hoe Het Danst Marco Borsato, Armin van Buuren & Davina Michelle
En dat staat dus allemaal hoger dan het genotsuurtje waar we nu in zijn beland
Muziekwebsite: https://caschart.blogspot.com/
Top 2000 feeling shuffle playlist: https://spoti.fi/3E3r615
  Redactie Sport woensdag 29 december 2021 @ 21:34:15 #233
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202909363
Let’s shoot for early 2021
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_202909365
Clip is mooi bij dit nummer :Y
-XOXO-
  woensdag 29 december 2021 @ 21:34:20 #235
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202909368
Zeikplaat.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202909371
Mooi blokje duurt nog even voort *O*
Op vrijdag 16 oktober 2020 11:18 schreef molloot200 het volgende: De ESF Playlist Hero :Y
Het ESF-playlist topic
pi_202909372
Deze O+ O+
pi_202909373
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202909379
Jaaaaaaaaaaaa *G* *O* *O* *O* *O* *O* O+
  woensdag 29 december 2021 @ 21:34:30 #240
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202909381
Even bier halen.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202909389
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:34 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Hoe laat op de avond precies… ? ;(
11-12
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_202909398
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:34 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Hoe laat op de avond precies… ? ;(
Tussen 23:00-0:00 uur
  woensdag 29 december 2021 @ 21:34:49 #243
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_202909399
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:33 schreef Poppejans het volgende:
Ken dit niet
:o
Zelfs ik ken 'm :P
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  woensdag 29 december 2021 @ 21:34:52 #244
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202909401
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:32 schreef Isorden het volgende:
Op die maffe limburgers na is dit uur echt zoooooo goed
Lang leve de Limburgering!
pi_202909402
O+ O+ O+ O+
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
pi_202909403
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:33 schreef Bugno3 het volgende:
Ik kom net dit bizarre blokje tegen van later op de avond _O-

529 Paradise Coldplay
528 Demons Imagine Dragons
527 War Kensington
526 Hoe Het Danst Marco Borsato, Armin van Buuren & Davina Michelle
Tijd om iets nuttigs te doen dus, zoals het poetsen van je paal ofzo :s)
das einzige erleuchtenden an religion ist ein brennende tempel bei nacht
  woensdag 29 december 2021 @ 21:34:58 #247
46705 Kleffe_Dop
Sic Mundus Creatus Est
pi_202909406
Green Day _O_
  Redactie Sport woensdag 29 december 2021 @ 21:35:11 #248
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202909419
quote:
Reeds melding van gemaakt
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_202909425
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:34 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]
:o
Zelfs ik ken 'm :P
Ja dit wel, helaas
Die vorige niet
“I mean, nobody’s scientifically perfect, but Suzie’s about as close to being perfect as any human could possibly be.”
pi_202909426
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:33 schreef Bugno3 het volgende:
Ik kom net dit bizarre blokje tegen van later op de avond _O-

529 Paradise Coldplay
528 Demons Imagine Dragons
527 War Kensington
526 Hoe Het Danst Marco Borsato, Armin van Buuren & Davina Michelle
Kolere... ;(
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 29 december 2021 @ 21:35:26 #251
426493 crew  PippenScottie
pi_202909431
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:34 schreef Bugno3 het volgende:

[..]
Tussen 23:00-0:00 uur
Kutstemmers
My friends all drive horses
pi_202909439
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:34 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:

[..]
Tijd om iets nuttigs te doen dus, zoals het poetsen van je paal ofzo :s)
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202909444
Ik hou wel van Greenday O+
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
pi_202909447
Leuk nummertje, niet heel bijzonder. Prima zo.
  woensdag 29 december 2021 @ 21:36:13 #255
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_202909454
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:35 schreef Poppejans het volgende:

[..]
Ja dit wel, helaas
Die vorige niet
Ah, ok :)
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
pi_202909458
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:35 schreef Isorden het volgende:

[..]
[ link | afbeelding ]
Jezus hey...
Er zijn vrouwen hier he
“I mean, nobody’s scientifically perfect, but Suzie’s about as close to being perfect as any human could possibly be.”
  woensdag 29 december 2021 @ 21:36:18 #257
308538 Piebe
Van alle markten thuis.
pi_202909460
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:33 schreef Bugno3 het volgende:
Ik kom net dit bizarre blokje tegen van later op de avond _O-

529 Paradise Coldplay
528 Demons Imagine Dragons
527 War Kensington
526 Hoe Het Danst Marco Borsato, Armin van Buuren & Davina Michelle
Hond uitlaten afwasje doen seks hebben administratie kies er maar wat uit.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja ja
  FOK!fotograaf woensdag 29 december 2021 @ 21:36:20 #258
842 Zorro
Z
pi_202909462
Wel leuk maar waarom zo hoog?
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_202909464
Structureel verkouden deze jongen.
pi_202909467
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:35 schreef tompsv18 het volgende:
Leuk nummertje, niet heel bijzonder. Prima zo.
prima voor een plaats of 1000 lager wellicht
das einzige erleuchtenden an religion ist ein brennende tempel bei nacht
  woensdag 29 december 2021 @ 21:36:25 #261
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202909468
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:33 schreef Bugno3 het volgende:
Ik kom net dit bizarre blokje tegen van later op de avond _O-

529 Paradise Coldplay
528 Demons Imagine Dragons
527 War Kensington
526 Hoe Het Danst Marco Borsato, Armin van Buuren & Davina Michelle
Amnesty International moet hiervan op de hoogte worden gesteld.
pi_202909473
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:35 schreef Isorden het volgende:

[..]
[ link | afbeelding ]
:9
pi_202909480
Dit vind ik toch zoveel beter dan MCR- Welcome to the black parade en evanescence

:)
pi_202909481
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:33 schreef Bugno3 het volgende:
Ik kom net dit bizarre blokje tegen van later op de avond _O-

529 Paradise Coldplay
528 Demons Imagine Dragons
527 War Kensington
526 Hoe Het Danst Marco Borsato, Armin van Buuren & Davina Michelle
Waarom, vertel mij waarom staat dit achter elkaar?
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  woensdag 29 december 2021 @ 21:36:48 #265
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202909489
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:36 schreef Bugno3 het volgende:
Structureel verkouden deze jongen.
Verklaart dat de naam van de band :?
pi_202909498
quote:
7s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:36 schreef Limoentjuh het volgende:
Dit vind ik toch zoveel beter dan MCR- Welcome to the black parade en evanescence

:)
Black Parade hoort wel gewoon in de lijst tbh.
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202909501
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:36 schreef Felagund het volgende:

[..]
Waarom, vertel mij waarom staat dit achter elkaar?
Exact dezelfde soort mensen stemt dit allemaal tegelijk
Wir tanzen im viereck
Wir tanzen konzentriert
pi_202909503
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:36 schreef Felagund het volgende:

[..]
Waarom, vertel mij waarom staat dit achter elkaar?
Zodat je er dan in 1x vanaf bent :Y
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 29 december 2021 @ 21:37:15 #269
426493 crew  PippenScottie
pi_202909504
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:36 schreef Piebe het volgende:

[..]
Hond uitlaten afwasje doen seks hebben administratie kies er maar wat uit.

Wel een beetje laat tijdstip vermoed ik :D
Instructies onduidelijk. Administratie afgewassen en hond ligt nu sigaret te roken
My friends all drive horses
pi_202909521
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:36 schreef Felagund het volgende:

[..]
Waarom, vertel mij waarom staat dit achter elkaar?
Nou kijk het zit zo.
Er was ooit eens een land genaamd Nederland, die veel in kruiden en specerijen handelde. Maar door het handelen daarvan hebben ze nooit zelf smaak kunnen ontwikkelen, want alle smaakmakers waren al verkocht :Y
das einzige erleuchtenden an religion ist ein brennende tempel bei nacht
pi_202909522
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:37 schreef essnhills het volgende:

[..]
Zodat je er dan in 1x vanaf bent :Y
heb ik ook best vaak na elke blof of kensington. hebben we in ieder geval die weer gehad :P
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_202909526
Origineel van Bruce Hornsby natuurlijk
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202909530
Tupac *O*
-XOXO-
pi_202909535
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:34 schreef Bugno3 het volgende:

[..]
Tussen 23:00-0:00 uur
Yup, het tweede tot en met het zesde nummer, na, heel toepasselijk, Why Tell Me Why.
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
pi_202909536
Oh deze ken ik wel

Geen idee dat dit 2pac was :@
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  woensdag 29 december 2021 @ 21:38:09 #276
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_202909537
*O*
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
pi_202909539
2pac leeft
Wir tanzen im viereck
Wir tanzen konzentriert
pi_202909542
2Pac O+ O+
  Moderator / Redactie Sport woensdag 29 december 2021 @ 21:38:23 #279
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_202909548
Pff, eerste paar minuten dat ik even zit vandaag, ben kapot ....

Wil gewoon bankhangen en genieten van Top 2000 en slechte smaak van Nederland.
  woensdag 29 december 2021 @ 21:38:27 #280
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_202909552
Stemgenot *O*
.
pi_202909554
Dit is jeugdsentiment wel.

Met lyrics uit I Wonder If Heaven Got A Ghetto.

"My stomach hurts, so I'm looking for a purse to snatch"

THUG LIFE
  FOK!fotograaf woensdag 29 december 2021 @ 21:38:33 #282
842 Zorro
Z
pi_202909558
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:38 schreef EDMAN- het volgende:
2pac leeft
Dat zou erg jammer zijn
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_202909560
Het origineel van 2Pac.
De Sahara is zonder meer erg droog.
pi_202909561
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:37 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:

[..]
Nou kijk het zit zo.
Er was ooit eens een land genaamd Nederland, die veel in kruiden en specerijen handelde. Maar door het handelen daarvan hebben ze nooit zelf smaak kunnen ontwikkelen, want alle smaakmakers waren al verkocht :Y
Ik heb net mijn kruiden uitgepakt en in een lade gedaan :9
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  woensdag 29 december 2021 @ 21:38:38 #285
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202909562
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:36 schreef Piebe het volgende:
Hond uitlaten afwasje doen seks hebben administratie kies er maar wat uit.
Seks hebben gaat niet.
Lekke pop |:(
  Redactie Sport woensdag 29 december 2021 @ 21:38:42 #286
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202909564
Origineel van de hornbach
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_202909565
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:37 schreef Isorden het volgende:

[..]
Black Parade hoort wel gewoon in de lijst tbh.
Hij zat er ook in toch?
pi_202909571
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:38 schreef Evenstar het volgende:
Pff, eerste paar minuten dat ik even zit vandaag, ben kapot ....

Wil gewoon bankhangen en genieten van Top 2000 en slechte smaak van Nederland.
Tussen 23 en 00 ga je dan genieten zo
  Moderator / Redactie Sport woensdag 29 december 2021 @ 21:39:01 #289
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_202909578
quote:
7s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:38 schreef Limoentjuh het volgende:

[..]
Hij zat er ook in toch?
nope
pi_202909580
That's just the way it is *O* *G* *O*
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
pi_202909582
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:38 schreef Zorro het volgende:

[..]
Dat zou erg jammer zijn
Het was hij, of Elvis
Wir tanzen im viereck
Wir tanzen konzentriert
pi_202909583
O+
pi_202909584
Het origineel gewoon 900 plekken lager :N
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
pi_202909595
quote:
7s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:38 schreef Limoentjuh het volgende:

[..]
Hij zat er ook in toch?
Voor zover ik weet nog nooit ingestaan nee.
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  woensdag 29 december 2021 @ 21:39:23 #295
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202909599
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:38 schreef Evenstar het volgende:
Pff, eerste paar minuten dat ik even zit vandaag, ben kapot ....
@Evenstar die Even zit _O_
pi_202909603
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:39 schreef Ferdo het volgende:
Het origineel gewoon 900 plekken lager :N
Deze is ook veel beter imo
pi_202909605
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:39 schreef Evenstar het volgende:

[..]
nope
Volgend jaar beter dan maar :D
pi_202909611
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:39 schreef Evenstar het volgende:

[..]
nope
Werd heel apart op woensdag nog toegevoegd aan de keuzelijst, wat een goed teken had kunnen zijn, maar hij heeft het niet gehaald
Muziekwebsite: https://caschart.blogspot.com/
Top 2000 feeling shuffle playlist: https://spoti.fi/3E3r615
pi_202909612
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:38 schreef Evenstar het volgende:
Pff, eerste paar minuten dat ik even zit vandaag, ben kapot ....

Wil gewoon bankhangen en genieten van Top 2000 en slechte smaak van Nederland.
Hall0n, je zit net even in een kwalitatief hoog uurtje. Maar er zit vast wel iets voor je tussen
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  FOK!fotograaf woensdag 29 december 2021 @ 21:39:46 #300
842 Zorro
Z
pi_202909613
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:39 schreef EDMAN- het volgende:

[..]
Het was hij, of Elvis
Elvis hebben we het volgend uur weer
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  woensdag 29 december 2021 @ 21:39:54 #301
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202909616


Hier is het tijd voor Prince.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  Moderator / Redactie Sport woensdag 29 december 2021 @ 21:40:09 #302
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_202909628
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:38 schreef ok01 het volgende:

[..]
Tussen 23 en 00 ga je dan genieten zo
Holy moly wat een shit laatste half uur _O-
  Moderator woensdag 29 december 2021 @ 21:40:48 #303
355459 crew  noodgang
noodgang
pi_202909651
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 21:40 schreef Evenstar het volgende:

[..]
Holy moly wat een shit laatste half uur _O-
Zit je nu alweer door het slotje heen te posten?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')