Verstappen moet eigenlijk gewoon dat narratief dat hij de slechterik is omarmen, je ziet het in moderne "popculture" ook dat de Darth Vaders en Deadpools van deze wereld eigenlijk het populairst zijn. Als ik op reddit lees hoeveel Amerikanen fan zijn geworden van F1 door "Drive to Survive" waarin Max werd afgeschilderd als een verwend klootzakje die het sympatieke lachebekje Ricciardo wegpestte bij Red Bull en die vervolgens volledig draaien van mening na een aantal seizoenen, door zijn spectaculaire maner van rijden en de talrijke youtube filmpjes waaruit duidelijk wordt dat 'ie erg veel vrienden op de grid heeft in tegenstelling tot Sir Hamilton, dan zou ik me niet zo druk maken om image.quote:Op donderdag 9 december 2021 14:23 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Hoeft niet meer, is al lang en breed gaande in de Mercedes PR die door de Britten (en daarmee de rest van de planeet) maar al te graag wordt overgenomen: Lewis is een fantastisch mens die het per ongeluk deed, Max is een staatsgevaarlijke mongool die Lewis nog dood zou rijden als het hem de titel op zou leveren.
Hear, hear. Om met Sierd de Vos te spreken: "Ik hou van boevenclubs".quote:Op donderdag 9 december 2021 15:06 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
[..]
Verstappen moet eigenlijk gewoon dat narratief dat hij de slechterik is omarmen, je ziet het in moderne "popculture" ook dat de Darth Vaders en Deadpools van deze wereld eigenlijk het populairst zijn. Als ik op reddit lees hoeveel Amerikanen fan zijn geworden van F1 door "Drive to Survive" waarin Max werd afgeschilderd als een verwend klootzakje die het sympatieke lachebekje Ricciardo wegpestte bij Red Bull en die vervolgens volledig draaien van mening na een aantal seizoenen, door zijn spectaculaire maner van rijden en de talrijke youtube filmpjes waaruit duidelijk wordt dat 'ie erg veel vrienden op de grid heeft in tegenstelling tot Sir Hamilton, dan zou ik me niet zo druk maken om image.
Louis? Ben jij dat?quote:Op donderdag 9 december 2021 15:20 schreef PzKpfw het volgende:
Max moet er gewoon ingaan met een instelling van 'The Dead or the Gladiolus'.
Of die Mercedes is een absolute bandenvreter en legt het af op racepacequote:Op donderdag 9 december 2021 15:20 schreef PzKpfw het volgende:
Max moet er gewoon ingaan met een instelling van 'The Dead or the Gladiolus'.
Ik ga wel van dit scenario uit hoor.quote:Op donderdag 9 december 2021 15:22 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Of die Mercedes is een absolute bandenvreter en legt het af op racepace
Netjes van ze.quote:
Nee. Want hij was al in de buurt.quote:Op donderdag 9 december 2021 15:26 schreef PzKpfw het volgende:
Zal het echt toeval zijn dat die Connely er alweer zit?
Alleen krijgt Max dan straf, net zoals afgelopen weekend.quote:Op donderdag 9 december 2021 14:47 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Zoiets ja. Stewards zien redelijk wat door de vingers bij de eerste paar bochten omdat het dan altijd dringen is.
Mooie gelegenheid voor ham om zijn 8ste titel veilig te stellen.....
Ik vermoed dat sneue lulu geneuzel.quote:Op donderdag 9 december 2021 15:39 schreef nils7 het volgende:
@:nattekat wat heb je ge-edit in mijn post?
lol de tweet heeft 382 likes en de reply van Olav 1.8kquote:Op donderdag 9 december 2021 15:44 schreef koemleit het volgende:
[ twitter ]
Lol deze tweet en hun reacties, het gejank van de Engelsen mbt tot Max kent geen grenzen, wie denken ze wel niet dat ze zijn.
Gelukkig is de topcomment van onze Olav die het ze ff zegt.
Wie ze denken dat ze zijn? Fan van Hamilton. Zelfde als users hier die elke week roepen dat Perez Lewis er maar even af moet trappen of dat alles wat Lewis doet slecht is en hij met alles wegkomt.quote:Op donderdag 9 december 2021 15:44 schreef koemleit het volgende:
[ twitter ]
Lol deze tweet en hun reacties, het gejank van de Engelsen mbt tot Max kent geen grenzen, wie denken ze wel niet dat ze zijn.
Gelukkig is de topcomment van onze Olav die het ze ff zegt.
mwa dit is niet "een fan van Hamilton" maar autosport.com.quote:Op donderdag 9 december 2021 15:55 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Wie ze denken dat ze zijn? Fan van Hamilton. Zelfde als users hier die elke week roepen dat Perez Lewis er maar even af moet trappen of dat alles wat Lewis doet slecht is en hij met alles wegkomt.
Niet zo druk om maken joh, stukje riool'journalistiek' dat je niet eens hoeft te lezen.
Dat staat er nog steedsquote:Op donderdag 9 december 2021 15:41 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Ik vermoed dat sneue lulu geneuzel.
Het probleem zit hem dan ook meer in wie die riooljournalistiek wel leest (of het in ieder geval serieus genoeg neemt), namelijk de FIA.quote:Op donderdag 9 december 2021 15:55 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Wie ze denken dat ze zijn? Fan van Hamilton. Zelfde als users hier die elke week roepen dat Perez Lewis er maar even af moet trappen of dat alles wat Lewis doet slecht is en hij met alles wegkomt.
Niet zo druk om maken joh, stukje riool'journalistiek' dat je niet eens hoeft te lezen.
Ik wou hem ook net plaatsen. Wat een belachelijk dom stuk.quote:Op donderdag 9 december 2021 15:44 schreef koemleit het volgende:
[ twitter ]
Lol deze tweet en hun reacties, het gejank van de Engelsen mbt tot Max kent geen grenzen, wie denken ze wel niet dat ze zijn.
Gelukkig is de topcomment van onze Olav die het ze ff zegt.
1 van de 2 Lulu's. Nu ook de ander omdat ik niet helemaal scherp ben vandaag.quote:Op donderdag 9 december 2021 15:39 schreef nils7 het volgende:
@:nattekat wat heb je ge-edit in mijn post?
Voor het eerst dat ik een post van Olav hebt geliked.quote:Op donderdag 9 december 2021 15:50 schreef Perox het volgende:
[..]
lol de tweet heeft 382 likes en de reply van Olav 1.8k
Je edit wel elke Checo naar Sergio dan?quote:Op donderdag 9 december 2021 16:09 schreef Nattekat het volgende:
[..]
1 van de 2 Lulu's. Nu ook de ander omdat ik niet helemaal scherp ben vandaag.
Gewoon coureurs bij hun naam noemen
Zullen we alle Britse coureurs specifiek rijdend voor Mercedes uit het kampioenschap schappen vanwege gevaarlijk rijden.quote:Op donderdag 9 december 2021 15:44 schreef koemleit het volgende:
[ twitter ]
Lol deze tweet en hun reacties, het gejank van de Engelsen mbt tot Max kent geen grenzen, wie denken ze wel niet dat ze zijn.
Gelukkig is de topcomment van onze Olav die het ze ff zegt.
Nee jankert, Checo is zijn echte bijnaam. Lulu is dat niet van ham.quote:Op donderdag 9 december 2021 16:13 schreef nils7 het volgende:
[..]
Je edit wel elke Checo naar Sergio dan?
Blij dat hier eindelijk iets aan gedaan word.quote:Op donderdag 9 december 2021 16:09 schreef Nattekat het volgende:
[..]
1 van de 2 Lulu's. Nu ook de ander omdat ik niet helemaal scherp ben vandaag.
Gewoon coureurs bij hun naam noemen
Ik vind het wel een verbetering en een gave baan, Sector 1 was al uitdagend maar de draak van een chicane is er nu gelukkig uit.quote:
Sector 3 is zo kut in F1 2021. Rest van de baan is wel ok.quote:Op donderdag 9 december 2021 16:17 schreef nils7 het volgende:
[..]
Ik vind het wel een verbetering en een gave baan, Sector 1 was al uitdagend maar de draak van een chicane is er nu gelukkig uit.
Beetje zelfde als wat Hamilton vorige week zei, alleen is Hamilton dan zo 'slim' om niet specifiek zichzelf of Max te noemen...quote:Op donderdag 9 december 2021 16:37 schreef S95Sedan het volgende:
Op reddit zijn ze ook weer flink aan het janken vandaag dat Max aangaf dat de regels meestal in zijn nadeel hebben gewerkt.
F1 verslag door Sierd, ik zou er gerust 19 euro per maand voor betalenquote:Op donderdag 9 december 2021 15:08 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Hear, hear. Om met Sierd de Vos te spreken: "Ik hou van boevenclubs".
Denk je nou echt dat een coureur mid-season in de eerste ronde van een wedstrijd waarin hij sneller is moedwillig een opponent van de baan gaat rijden in de strijd voor de koppositie, met het levensgrote risico om zelf net zo hard in de bandenstapel te eindigen?quote:Op donderdag 9 december 2021 15:19 schreef nils7 het volgende:
Ik zeg altijd dat als je je opponent eraf wil rammen je dat beter mid-season kan doen, dan in de laatste race want dan is het zo opzichtig.
Sir Lewis heeft mij gehoord want heeft dat in Silverstone gedaan en een 10 seconden straf ervoor gekregen (plus een gratis repair vanwege de rode vlag maar goed).
Ik ga er slecht op dat Masi nu zegt dat er punten aftrek komen mocht de 1 de ander van de baan rijden.
Het zou ook gewoon 10 seconden moeten zijn, dat kreeg Lewis ook.
Goede samenvatting van Silverstone. Blijkbaar loont het.quote:Op donderdag 9 december 2021 16:53 schreef Repentless het volgende:
[..]
Denk je nou echt dat een coureur mid-season in de eerste ronde van een wedstrijd waarin hij sneller is moedwillig een opponent van de baan gaat rijden in de strijd voor de koppositie, met het levensgrote risico om zelf net zo hard in de bandenstapel te eindigen?
Nou heb ik zelf nooit in een F1 auto gereden, maar in die actie had Hamilton net zo goed eraf kunnen vliegen, denk ik. Of zoveel schade dat hij ook niet gewonnen had. Of hij is echt een heel erg goede (bots)autocoureurquote:Op donderdag 9 december 2021 16:56 schreef BroesWillems het volgende:
[..]
Goede samenvatting van Silverstone. Blijkbaar loont het.
Dat is toch ook precies wat hij omschrijft?quote:Op donderdag 9 december 2021 17:05 schreef nixxx het volgende:
[..]
Nou heb ik zelf nooit in een F1 auto gereden, maar in die actie had Hamilton net zo goed eraf kunnen vliegen, denk ik. Of zoveel schade dat hij ook niet gewonnen had. Of hij is echt een heel erg goede (bots)autocoureur
Het was dan ook een race incident.quote:Op donderdag 9 december 2021 17:05 schreef nixxx het volgende:
[..]
Nou heb ik zelf nooit in een F1 auto gereden, maar in die actie had Hamilton net zo goed eraf kunnen vliegen, denk ik. Of zoveel schade dat hij ook niet gewonnen had. Of hij is echt een heel erg goede (bots)autocoureur
Hij wilde koste wat het kost Max voor blijven (in z'n thuisrace), beetje hetzelfde als wat Max had in Brazil en SA. Was beetje wanhopig en onhandig maar niet opzettelijk.quote:Op donderdag 9 december 2021 16:53 schreef Repentless het volgende:
[..]
Denk je nou echt dat een coureur mid-season in de eerste ronde van een wedstrijd waarin hij sneller is moedwillig een opponent van de baan gaat rijden in de strijd voor de koppositie, met het levensgrote risico om zelf net zo hard in de bandenstapel te eindigen?
Nou ja, dat vond ik dan ook enorm onverstandig.quote:Op donderdag 9 december 2021 16:37 schreef S95Sedan het volgende:
Op reddit zijn ze ook weer flink aan het janken vandaag dat Max aangaf dat de regels meestal in zijn nadeel hebben gewerkt.
Politie gebruikt deze tactiek (met je voorkant het achterwiel van de ander aantikken) om losgeslagen chauffeurs te stoppen. Dus ja, dit was niet heel erg veel risico voor Hamilton. Kijk ook maar naar andere incidenten waar Lewis de achterkant van andere racers aantikt, daar is een heel grappig filmpje vanquote:Op donderdag 9 december 2021 17:05 schreef nixxx het volgende:
[..]
Nou heb ik zelf nooit in een F1 auto gereden, maar in die actie had Hamilton net zo goed eraf kunnen vliegen, denk ik. Of zoveel schade dat hij ook niet gewonnen had. Of hij is echt een heel erg goede (bots)autocoureur
Mja, was het beste in punten verzamelenquote:Op donderdag 9 december 2021 17:11 schreef Mexicanobakker het volgende:
Stelling: Diegene die het kampioenschap wint was dit seizoen de beste
Met de snelheid die ze rijden en het feit dat de ander iets onverwachts kan doen, is het godsonmogelijk om dat met open wheel steevast perfect uit te voeren.quote:Op donderdag 9 december 2021 17:11 schreef Themeparktommy het volgende:
[..]
Politie gebruikt deze tactiek (met je voorkant het achterwiel van de ander aantikken) om losgeslagen chauffeurs te stoppen. Dus ja, dit was niet heel erg veel risico voor Hamilton. Kijk ook maar naar andere incidenten waar Lewis de achterkant van andere racers aantikt, daar is een heel grappig filmpje van
Nee, dat was het niet.quote:Op donderdag 9 december 2021 17:07 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Het was dan ook een race incident.
Toch is het hem al aardig vaak geluktquote:Op donderdag 9 december 2021 17:12 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Met de snelheid die ze rijden en het feit dat de ander iets onverwachts kan doen, is het godsonmogelijk om dat met open wheel steevast perfect uit te voeren.
Met toerwagens zie je het wel vaker, maar daar is het ook veel simpeler.
https://nl.motorsport.com(...)iedereen-f1/6867229/quote:Op donderdag 9 december 2021 17:11 schreef Mexicanobakker het volgende:
Stelling: Diegene die het kampioenschap wint was dit seizoen de beste
In ieder geval de meest gelukkige.quote:Op donderdag 9 december 2021 17:11 schreef Mexicanobakker het volgende:
Stelling: Diegene die het kampioenschap wint was dit seizoen de beste
Kevin Turnerquote:Op donderdag 9 december 2021 15:44 schreef koemleit het volgende:
[ twitter ]
Lol deze tweet en hun reacties, het gejank van de Engelsen mbt tot Max kent geen grenzen, wie denken ze wel niet dat ze zijn.
Gelukkig is de topcomment van onze Olav die het ze ff zegt.
Vooral om clicks te genereren en dat is volgens mij ook wel geluktquote:Op donderdag 9 december 2021 17:19 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Al met al: als hij dit heeft geschreven met als doel om de lezer te prikkelen: dan is hem dat zeker gelukt.
quote:Op donderdag 9 december 2021 16:56 schreef BroesWillems het volgende:
[..]
Goede samenvatting van Silverstone. Blijkbaar loont het.
En als je de beelden van Copse kijkt zie je dat max Hamilton extra ruimte geeft en van de race lijn afgaat.quote:Op donderdag 9 december 2021 17:34 schreef Repentless het volgende:
[..]
Als je naar 9:21 gaat, in de Brooklands corner. Vlak voor de crash. Daar zit Hamilton voor Verstappen, maar Verstappen zit aan de binnenkant. Hier gaat Hamilton toch ook van zijn lijn af en wijkt uit naar rechts? Als hij daar de normale racelijn pakt, zou dat ook een aanrijding zijn maar dan andersom.
Eens, maar dat is dus iets dat kan gebeuren in een race. Het is geen actie zoals de hier vaak verafgode Michael Schumacher, die gewoon moedwillig instuurde op Villeneuve om hem er niet langs te laten/een crash te forceren.quote:Op donderdag 9 december 2021 17:07 schreef gbm het volgende:
[..]
Hij wilde koste wat het kost Max voor blijven (in z'n thuisrace), beetje hetzelfde als wat Max had in Brazil en SA. Was beetje wanhopig en onhandig maar niet opzettelijk.
En hij heeft Albon er ook twee keer afgereden met een onhandige actie, lijkt er op dat Hamilton het close racen een beetje is verleerd na al die jaren ruim op kop rijden.
Hij is bestraft en dat is niet voor niets, maar lijkt me nogal nodeloos om die ouwe koeien hier weer te besprekenquote:Op donderdag 9 december 2021 17:40 schreef Repentless het volgende:
[..]
Eens, maar dat is dus iets dat kan gebeuren in een race. Het is geen actie zoals de hier vaak verafgode Michael Schumacher, die gewoon moedwillig instuurde op Villeneuve om hem er niet langs te laten/een crash te forceren.
Ja, van de racelijn af naar binnen. Dat is echt ruimte geven zoals Hamilton dat daarvoor doet, door uit te wijken.quote:Op donderdag 9 december 2021 17:37 schreef BroesWillems het volgende:
[..]
En als je de beelden van Copse kijkt zie je dat max Hamilton extra ruimte geeft en van de race lijn afgaat.
Edit: waarom reageer ik hier nog op.![]()
Normaal neem je de apex, nu hielt hij bijna 2 auto's ruimte.quote:Op donderdag 9 december 2021 17:45 schreef Repentless het volgende:
[..]
Ja, van de racelijn af naar binnen. Dat is echt ruimte geven zoals Hamilton dat daarvoor doet, door uit te wijken.
Natuurlijk, een racing incident kan een straf opleveren omdat je een fout maakt. Dat weerleg ik ook niet. Het gaat mij om die in- en intrieste bewering hier dat Hamilton Verstappen daar moedwillig en gepland van de baan heeft gereden.quote:Op donderdag 9 december 2021 17:41 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Hij is bestraft en dat is niet voor niets, maar lijkt me nogal nodeloos om die ouwe koeien hier weer te bespreken
Aan de andere kant halen de stewards als ik Mol mag geloven iedere keer als ze een situatie beoordelen zoveel mogelijk van die ouwe koeien erbij om te vergelijken.quote:Op donderdag 9 december 2021 17:41 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Hij is bestraft en dat is niet voor niets, maar lijkt me nogal nodeloos om die ouwe koeien hier weer te bespreken
Hoe wil je de apex nemen als je zo ver in het midden van de baan en van de linkerkerbs af zit voordat je instuurt?quote:Op donderdag 9 december 2021 17:48 schreef BroesWillems het volgende:
[..]
Normaal neem je de apex, nu hielt hij bijna 2 auto's ruimte.
Maar dat snap je stiekem zelf ook wel.![]()
Dit was trouwens echt m'n laatste reactie hier op.
Het is dan ook een beetje t toevallig dat hij dat 3x op identieke wijze heeft gedaan.quote:Op donderdag 9 december 2021 17:51 schreef Repentless het volgende:
[..]
Natuurlijk, een racing incident kan een straf opleveren omdat je een fout maakt. Dat weerleg ik ook niet. Het gaat mij om die in- en intrieste bewering hier dat Hamilton Verstappen daar moedwillig en gepland van de baan heeft gereden.
Dat noemen ze de racelijn.quote:Op donderdag 9 december 2021 18:02 schreef Repentless het volgende:
[..]
Hoe wil je de apex nemen als je zo ver in het midden van de baan en van de linkerkerbs af zit voordat je instuurt?
Oneens.quote:Op donderdag 9 december 2021 17:11 schreef Mexicanobakker het volgende:
Stelling: Diegene die het kampioenschap wint was dit seizoen de beste
Ja, Hamilton zit pas 15 jaar in de F1. Als er dan op 287 verreden GPs drie keer iets vergelijkbaars voorvalt, kun je wel een duidelijk patroon herkennen.quote:Op donderdag 9 december 2021 18:02 schreef daNpy het volgende:
[..]
Het is dan ook een beetje t toevallig dat hij dat 3x op identieke wijze heeft gedaan.
Lando Norris is de beste dus nee, oneens.quote:Op donderdag 9 december 2021 17:11 schreef Mexicanobakker het volgende:
Stelling: Diegene die het kampioenschap wint was dit seizoen de beste
De racelijn voor Copse is dus zover mogelijk van de linkerkerbs af en richting het midden van de baan te zitten alvorens je rechts instuurt. Dat wist ik niet, bedankt. Stom dat al die coureurs dat dan nu verkeerd doen.quote:Op donderdag 9 december 2021 18:03 schreef daNpy het volgende:
[..]
Dat noemen ze de racelijn.
Hoe wil je de bocht halen als je met dezelfde snelheid aan de binnenkant van de baan zit? Dat kan alleen door iemand te rammen.
Dus je bent het met me eens dat Hamilton een nog slechtere, onhaalbare lijn had en zijn snelheid veel te hoog was?quote:Op donderdag 9 december 2021 18:16 schreef Repentless het volgende:
[..]
De racelijn voor Copse is dus zover mogelijk van de linkerkerbs af en richting het midden van de baan te zitten alvorens je rechts instuurt. Dat wist ik niet, bedankt. Stom dat al die coureurs dat dan nu verkeerd doen.
Ik denk dat jij Hamilton en Max door elkaar haalt. Max zat aan de buitenkant en pakt normaal de apex maar laat nu 2 auto's ruimte over voor Hamilton. Hamilton rijd aan de binnenkant veel te hard en kan de bocht nooit halen.quote:Op donderdag 9 december 2021 18:16 schreef Repentless het volgende:
[..]
De racelijn voor Copse is dus zover mogelijk van de linkerkerbs af en richting het midden van de baan te zitten alvorens je rechts instuurt. Dat wist ik niet, bedankt. Stom dat al die coureurs dat dan nu verkeerd doen.
Je hebt niet opgelet de laatste paar race weekenden.quote:Op donderdag 9 december 2021 18:21 schreef ChevyCaprice het volgende:
BREEK: Max gespot op de trackwalk.
[ afbeelding ]
Mijn post ontkent dat ook niet.quote:Op donderdag 9 december 2021 18:22 schreef BroesWillems het volgende:
[..]
Je hebt niet opgelet de laatste paar race weekenden.
Dan is het niet BREAKING natuurlijk.quote:Op donderdag 9 december 2021 18:24 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Mijn post ontkent dat ook niet.
Er staat ook geen "BREAKING"quote:Op donderdag 9 december 2021 18:25 schreef BroesWillems het volgende:
[..]
Dan is het niet BREAKING natuurlijk.
Breekquote:Op donderdag 9 december 2021 18:25 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Er staat ook geen "BREAKING"
Ik meld het alleen.
Kan me wel vinden in Kimiquote:Op donderdag 9 december 2021 18:25 schreef Rianne84 het volgende:
https://www.gpfans.com/nl(...)h-achter-verstappen/
Russell zit zover in Lewis' kont dat ik toch een lichtelijke afkeer voor hem begin te ontwikkelen.
Hopelijk houdt zijn geslijm volgend jaar op als blijkt dat hij Lewis kan verslaan.
Dan wordt het helemaal erg, beide Brits.quote:Op donderdag 9 december 2021 18:25 schreef Rianne84 het volgende:
https://www.gpfans.com/nl(...)h-achter-verstappen/
Russell zit zover in Lewis' kont dat ik toch een lichtelijke afkeer voor hem begin te ontwikkelen.
Hopelijk houdt zijn geslijm volgend jaar op als blijkt dat hij Lewis kan verslaan.
Hij kan moeilijk anders dan pro-Hamilton zijn. Volgend jaar verwacht ik Hamilton-Alonso, Hamilton-Rosberg-achtige situaties. Ik denk niet dat Russell zo duidelijk tweede viool gaat spelen als een Bottas nu doet.quote:Op donderdag 9 december 2021 18:25 schreef Rianne84 het volgende:
https://www.gpfans.com/nl(...)h-achter-verstappen/
Russell zit zover in Lewis' kont dat ik toch een lichtelijke afkeer voor hem begin te ontwikkelen.
Hopelijk houdt zijn geslijm volgend jaar op als blijkt dat hij Lewis kan verslaan.
Dat ben ik inderdaad met je eens. Echter daarvoor in de Brooklands corner was de situatie precies andersom, waar Hamilton voor Verstappen zat. Je ziet wat Hamilton daar doet: uitwijken en van zijn lijn afwijken. Hij pakt/'behoudt' daardoor niet de leiding, maar crasht niet en is nog gewoon in de race.quote:Op donderdag 9 december 2021 18:20 schreef daNpy het volgende:
[..]
Dus je bent het met me eens dat Hamilton een nog slechtere, onhaalbare lijn had en zijn snelheid veel te hoog was?
Het is dus onzin te zeggen dat Max moest liften. Hij lag gewoon voor, Lewis raakte zijn achterband.
Ja maar Kimiquote:Op donderdag 9 december 2021 18:25 schreef Rianne84 het volgende:
https://www.gpfans.com/nl(...)h-achter-verstappen/
Russell zit zover in Lewis' kont dat ik toch een lichtelijke afkeer voor hem begin te ontwikkelen.
Hopelijk houdt zijn geslijm volgend jaar op als blijkt dat hij Lewis kan verslaan.
Welnee, ik denk dat Russell enorm gaat tegenvallen.quote:Op donderdag 9 december 2021 18:32 schreef Bargehassus het volgende:
[..]
Hij kan moeilijk anders dan pro-Hamilton zijn. Volgend jaar verwacht ik Hamilton-Alonso, Hamilton-Rosberg-achtige situaties. Ik denk niet dat Russell zo duidelijk tweede viool gaat spelen als een Bottas nu doet.
Nee, die haal ik niet door elkaar. Verstappen stuurt op het rechte stuk naar rechts om te verdedigen en komt daardoor in het midden van de baan terecht. Normaal gesproken rijd je dat hele stuk zover mogelijk aan de linkerkant alvorens je Copse instuurt.quote:Op donderdag 9 december 2021 18:21 schreef BroesWillems het volgende:
[..]
Ik denk dat jij Hamilton en Max door elkaar haalt. Max zat aan de buitenkant en pakt normaal de apex maar laat nu 2 auto's ruimte over voor Hamilton. Hamilton rijd aan de binnenkant veel te hard en kan de bocht nooit halen.
Omdat Perez dan naast hem staat.quote:Op donderdag 9 december 2021 18:38 schreef Drekkoning het volgende:
Zal Mercedes echt een nieuwe ICE erin leggen of is dit onderdeel van het psychologische spelletje?
Aan de andere kant, waarom zouden ze het niet doen, die 5 gridplekken…
Kan altijd natuurlijk, maar ik verwacht het niet. Alhoewel het natuurlijk wel contractueel vastgelegd kan zijn dat RUS HAM altijd voor moet laten gaan als het er om gaat. Zou me niet verbazen, gezien de tegenstand die MB nu krijgen van RB/VER.quote:Op donderdag 9 december 2021 18:38 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Welnee, ik denk dat Russell enorm gaat tegenvallen.
Beetje hetzelfde als Leclerc en Sainz.
Enige geluk wat hij mee heeft is de auto.
Hoe mooi zou het zijn als Verstappen nu de wedstrijd wint en daarmee als het ware 'opstaat' net zoals Fury deed in die partij tegen Wilderquote:"Het is niet fijn, weet je. Vooral niet als je jong en ambitieus bent en graag wil winnen. Laat hem gewoon met rust, hij doet zijn best", vertelt Fury.
Denk dat het voor Mercedes van belang is dat ze voor Verstappen starten. Verstappen tikt je er anders gewoon af.quote:Op donderdag 9 december 2021 18:38 schreef Drekkoning het volgende:
Zal Mercedes echt een nieuwe ICE erin leggen of is dit onderdeel van het psychologische spelletje?
Aan de andere kant, waarom zouden ze het niet doen, die 5 gridplekken…
Kimi being Kimiquote:Op donderdag 9 december 2021 18:25 schreef Rianne84 het volgende:
https://www.gpfans.com/nl(...)h-achter-verstappen/
Russell zit zover in Lewis' kont dat ik toch een lichtelijke afkeer voor hem begin te ontwikkelen.
Hopelijk houdt zijn geslijm volgend jaar op als blijkt dat hij Lewis kan verslaan.
Sky is al aan het fappen 2 Britse coureurs in 1 teamquote:Op donderdag 9 december 2021 18:29 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Dan wordt het helemaal erg, beide Brits.
Sky is nu al af en toe enorm debiel aan het doen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
Ik zal hem altijd zien als de persoon die heeft laten zien dat Bottas verslaan een eitje is en dat de Mercedes in handen van iedereen een winnende auto was.quote:Op donderdag 9 december 2021 18:25 schreef Rianne84 het volgende:
https://www.gpfans.com/nl(...)h-achter-verstappen/
Russell zit zover in Lewis' kont dat ik toch een lichtelijke afkeer voor hem begin te ontwikkelen.
Hopelijk houdt zijn geslijm volgend jaar op als blijkt dat hij Lewis kan verslaan.
Wauw, hij zegt gewoon dat RedBull overduidelijk de betere auto had in Portugal en Barcelonaquote:Op donderdag 9 december 2021 18:25 schreef Rianne84 het volgende:
https://www.gpfans.com/nl(...)h-achter-verstappen/
Russell zit zover in Lewis' kont dat ik toch een lichtelijke afkeer voor hem begin te ontwikkelen.
Hopelijk houdt zijn geslijm volgend jaar op als blijkt dat hij Lewis kan verslaan.
Ik heb altijd het gevoel dat het voor bottas niet zoveel uitmaakte wie er voorop reed, voor bottas z'n plaats in het wdc maakte het geen verschil, dus hij wilde de make-a-wish kind iets leuks cadeau geven, niet wetende dat die compleet naast z'n schoenen zou gaan lopen, en eisen dat hij bottas z'n stoeltje moest en zou krijgen, word komend jaar wel door op z'n plek gezet😉quote:Op donderdag 9 december 2021 19:13 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik zal hem altijd zien als de persoon die heeft laten zien dat Bottas verslaan een eitje is en dat de Mercedes in handen van iedereen een winnende auto was.
quote:Op donderdag 9 december 2021 19:08 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Sky is al aan het fappen 2 Britse coureurs in 1 teamZe zitten vooral te hopen dat Mercedes zich officieel terugtrekt en die INEOS miljardair het overneemt zodat Mercedes inofficieel steun aan het INEOS F1 team by the British Empire zal geven.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Und Niemals Vergessen - Eisern Union!"
Ik denk niet dat Bottas blij was met P8 terwijl Russell zich een weg naar voren baande. Twee keer.quote:Op donderdag 9 december 2021 19:22 schreef tripel7 het volgende:
[..]
Ik heb altijd het gevoel dat het voor bottas niet zoveel uitmaakte wie er voorop reed, voor bottas z'n plaats in het wdc maakte het geen verschil, dus hij wilde de make-a-wish kind iets leuks cadeau geven, niet wetende dat die compleet naast z'n schoenen zou gaan lopen, en eisen dat hij bottas z'n stoeltje moest en zou krijgen, word komend jaar wel door op z'n plek gezet😉
Denk dat iedereen die de laatste weken gevolgd heeft er niet in geloofd. Merc gaat gewoon die nieuwe ICE erin leggen (en zelfs zonder zie ik niet in hoe RB hier op pace gaat winnen).quote:Op donderdag 9 december 2021 19:30 schreef klaasweetalles het volgende:
max.... :gelooft er niet echt in?
Weet je nog, de euforie na Mexico.quote:Op donderdag 9 december 2021 19:33 schreef Nattekat het volgende:
Ik heb sinds Brazili geen vertrouwen meer, toch helpt het niet tegen mijn zenuwen
Ik zei voor Mexico al dat Brazili heel belangrijk ging zijn. Dus ik heb me gelukkig niet te veel laten meeslepenquote:Op donderdag 9 december 2021 19:37 schreef BroesWillems het volgende:
[..]
Weet je nog, de euforie na Mexico.
Jij hebt het gewoon gejinxtquote:Op donderdag 9 december 2021 19:38 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik zei voor Mexico al dat Brazili heel belangrijk ging zijn. Dus ik heb me gelukkig niet te veel laten meeslepen
Daarom ben ik de hele week al aan het roepen dat het een anticlimax wordt omdat Hamilton simpel gaat winnen.quote:
Dus anti-jinxenquote:Op donderdag 9 december 2021 19:54 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Daarom ben ik de hele week al aan het roepen dat het een anticlimax wordt omdat Hamilton simpel gaat winnen.
Is deze uitleg nu dan niet een jinx jinx?quote:Op donderdag 9 december 2021 19:54 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Daarom ben ik de hele week al aan het roepen dat het een anticlimax wordt omdat Hamilton simpel gaat winnen.
Dit is toch eigenlijk wel een zeer heldere analysequote:Op donderdag 9 december 2021 20:01 schreef klaasweetalles het volgende:
De beste wedstrijden afgelopen jaren waren de wedstrijden waar veel gele en rode vlaggen waren.
Er moeten dus dingen op de baan gebeuren waarvan je niet mag hopen dat ze gaan gebeuren maar om een goede wedstrijd te krijgen moeten ze eigenlijk wel gebeuren.......
Dan zou het weer een spektakel kunnen worden.
Same, maar bij mij helpt het wel. Laatste 2 GPs echt weinig spanning gevoeld, alleen in SA even toen Max na die rode vlag ineens de koppositie had. Nu voor zondag ook geen stress, het gaat gewoon niet gebeuren voor Max. Verschil in snelheid is gewoon te groot, en Max weet het ook.quote:Op donderdag 9 december 2021 19:33 schreef Nattekat het volgende:
Ik heb sinds Brazili geen vertrouwen meer, toch helpt het niet tegen mijn zenuwen
Niemand analiseert beter dan ikquote:Op donderdag 9 december 2021 20:02 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Dit is toch eigenlijk wel een zeer heldere analyse
Als je dat beter kan, zou je dan ook iets kunnen doen aan de afstand tussen de regels en aan het gebruik van de enterknop? Daar iets beter op letten leest iets prettiger namelijkquote:Op donderdag 9 december 2021 20:05 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Niemand analiseert beter dan ik
dat is algemeen bekend
Ik ben even kwijt of er op die baan de afgelopen jaren regelmatig rode en gele vlaggen waren
maar dat zal vast wel ergens te achterhalen zijn....ik hoop van wel...want ik verwacht niet dat het daar zal gaan regenen
Kakquote:Op donderdag 9 december 2021 20:01 schreef Dazalbest het volgende:
[..]
Is deze uitleg nu dan niet een jinx jinx?
Met die grote uitloopstroken zou je haast denken van nietquote:Op donderdag 9 december 2021 20:05 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Niemand analiseert beter dan ik
dat is algemeen bekend
Ik ben even kwijt of er op die baan de afgelopen jaren regelmatig rode en gele vlaggen waren
maar dat zal vast wel ergens te achterhalen zijn....ik hoop van wel...want ik verwacht niet dat het daar zal gaan regenen
Tot dit jaar. Tot dit jaar. We hebben een episch jaar achter de rug en dan negeer ik de chaotische-rode-vlaggen-wedstrijden, zelfs zover die wedstrijden was er erg veel spektakel en eindelijk een strijd tussen twee coureurs van twee verschillende teams. Dat hebben we al jaren niet gezienquote:Op donderdag 9 december 2021 20:01 schreef klaasweetalles het volgende:
De beste wedstrijden afgelopen jaren waren de wedstrijden waar veel gele en rode vlaggen waren.
Er moeten dus dingen op de baan gebeuren waarvan je niet mag hopen dat ze gaan gebeuren maar om een goede wedstrijd te krijgen moeten ze eigenlijk wel gebeuren.......
Dan zou het weer een spektakel kunnen worden.
Dankzij de 2e reparatie onder de rode vlag kan hij de winst pakken.quote:Op donderdag 9 december 2021 18:35 schreef Repentless het volgende:
[..]
Dat ben ik inderdaad met je eens. Echter daarvoor in de Brooklands corner was de situatie precies andersom, waar Hamilton voor Verstappen zat. Je ziet wat Hamilton daar doet: uitwijken en van zijn lijn afwijken. Hij pakt/'behoudt' daardoor niet de leiding, maar crasht niet en is nog gewoon in de race.
Het kan dan misschien wel onzin zijn dat Verstappen in Copse moest 'liften', maar het netto resultaat door die plek zo te claimen is dat hij eruit vliegt met 0 punten en Hamilton naar de winst kan rijden.
Dat is omdat Hamilton een dummy uitvoert waar Max intrapt. Maar Lewis zit dan plots aan de binnenkant van de baan en dan wil hij niet meer opgeven.quote:Op donderdag 9 december 2021 18:40 schreef Repentless het volgende:
[..]
Nee, die haal ik niet door elkaar. Verstappen stuurt op het rechte stuk naar rechts om te verdedigen en komt daardoor in het midden van de baan terecht. Normaal gesproken rijd je dat hele stuk zover mogelijk aan de linkerkant alvorens je Copse instuurt.
Dan ga ik drie dagen lang elke Britse krant, tabloid en website die ik kan vinden kapotlezen want er is niks beters dan Britten hun beklag zien doen over hoe de beste coureur van 2021 zonder een fout toch verloren heeftquote:Op donderdag 9 december 2021 20:16 schreef ESF1Gamer het volgende:
Voorspelling 2: Hamilton crasht in de tunnel uitkomen pitstraat. Max wordt WDC F1
Nooit.quote:Op donderdag 9 december 2021 20:16 schreef ESF1Gamer het volgende:
Voorspelling 2: Hamilton crasht in de tunnel uitkomen pitstraat. Max wordt WDC F1
quote:Op donderdag 9 december 2021 20:16 schreef ESF1Gamer het volgende:
Voorspelling 2: Hamilton crasht in de tunnel uitkomen pitstraat. Max wordt WDC F1
Lewis gaat geen fouten makenquote:Op donderdag 9 december 2021 20:16 schreef ESF1Gamer het volgende:
Voorspelling 2: Hamilton crasht in de tunnel uitkomen pitstraat. Max wordt WDC F1
Wat moet je in vredesnaam of Dhabi zeggen op dit moment.quote:Op donderdag 9 december 2021 20:31 schreef Twieki het volgende:
Leuk topic jongens! Dacht dat 't over Abu Dhabi ging, maar het gaat nog altijd over Silverstone en andere races die al lang voorbij zijn. Get over it.
Zin in dit weekend, maar tegelijkertijd ook jammer dat 't de laatste race is van een veelbewogen seizoen. Ik verwacht dat zowel Hamilton als Verstappen geen enkel risico gaat nemen, en dat 't pas in de tweede helft van de race beslist wordt. Stiekem hoop ik op wat controverse, altijd leuk om dat te lezen namelijk.
Over een paar dagen kunnen we weer 3 maanden gaan ouwehoeren over wat er dit jaar allemaal is gebeurd. Hou 't tot die tijd gewoon bij Abu Dhabi alsjeblieft.
China 2007, reed vast in de grindbak bij ingaan pitstraat en dat kost Lewis zijn eerste WDC toen in 2007quote:
Je kunt net zo goed voorspellen dat een Tsunami het circuit wegspoelt en Max wordt WDC F1.quote:Op donderdag 9 december 2021 20:16 schreef ESF1Gamer het volgende:
Voorspelling 2: Hamilton crasht in de tunnel uitkomen pitstraat. Max wordt WDC F1
Ja dus die fout maakt die echt geen tweede keerquote:Op donderdag 9 december 2021 20:32 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
China 2007, reed vast in de grindbak bij ingaan pitstraat en dat kost Lewis zijn eerste WDC toen in 2007
Kimi en Ferrari zijn hem nog steeds dankbaar hier voorquote:Op donderdag 9 december 2021 20:32 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
China 2007, reed vast in de grindbak bij ingaan pitstraat en dat kost Lewis zijn eerste WDC toen in 2007
Ja hoor, kutmod.quote:Op donderdag 9 december 2021 20:31 schreef Twieki het volgende:
Leuk topic jongens! Dacht dat 't over Abu Dhabi ging, maar het gaat nog altijd over Silverstone en andere races die al lang voorbij zijn. Get over it.
Zin in dit weekend, maar tegelijkertijd ook jammer dat 't de laatste race is van een veelbewogen seizoen. Ik verwacht dat zowel Hamilton als Verstappen geen enkel risico gaat nemen, en dat 't pas in de tweede helft van de race beslist wordt. Stiekem hoop ik op wat controverse, altijd leuk om dat te lezen namelijk.
Over een paar dagen kunnen we weer 3 maanden gaan ouwehoeren over wat er dit jaar allemaal is gebeurd. Hou 't tot die tijd gewoon bij Abu Dhabi alsjeblieft.
Kimi de laatste WDC voor Ferrariquote:Op donderdag 9 december 2021 20:37 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Kimi en Ferrari zijn hem nog steeds dankbaar hier voor
De spanning is bij beide heel erg groot. Waarschijnlijk voor beide het grootste spannings moment tot nu toe in hun levenquote:
Nee, ditmaal crasht hij bij het uitrijden. Heel anders.quote:Op donderdag 9 december 2021 20:35 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Ja dus die fout maakt die echt geen tweede keer
Alles beter dan Davinaquote:Op donderdag 9 december 2021 21:06 schreef StephanL het volgende:
Hind gaat Wilhelmus zingen bij kampioenschap Max
Koude banden kunnen veel doen met een mensquote:Op donderdag 9 december 2021 21:07 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Nee, ditmaal crasht hij bij het uitrijden. Heel anders.
Je zou bijna ........quote:Op donderdag 9 december 2021 21:06 schreef StephanL het volgende:
Hind gaat Wilhelmus zingen bij kampioenschap Max
Moet het niet God save the King, want Hamilton is GOAT en KING of de F1quote:Op donderdag 9 december 2021 21:14 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
God shave the queen is ook maar zo zo
Nee, want hij is immers een divaquote:Op donderdag 9 december 2021 21:16 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Moet het niet God save the King, want Hamilton is GOAT en KING of de F1
quote:Op donderdag 9 december 2021 21:16 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Nee, want hij is immers een diva
quote:Op donderdag 9 december 2021 21:16 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Moet het niet God save the King, want Hamilton is GOAT en KING of de F1
Dat is wel een heul oud liedjequote:Op donderdag 9 december 2021 21:17 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Om toch een deel van mijn username te eren
Ik welquote:Op donderdag 9 december 2021 21:20 schreef Peterselieman het volgende:
Kun je nagaan, toen dat uitgezonden werd was Max nog geen jaar oud
Past wel bij Hamilton (oud, regerend kampioen en natuurlijk divaquote:Op donderdag 9 december 2021 21:19 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Dat is wel een heul oud liedje
Moest ik nog 10 jaar oud wordenquote:Op donderdag 9 december 2021 21:20 schreef Peterselieman het volgende:
Kun je nagaan, toen dat uitgezonden werd was Max nog geen jaar oud
Toen was jij zeker nog Rookie mod van FOK! toenquote:
Je zou bijna een Ferrari stuntje verwachten.quote:Op donderdag 9 december 2021 21:26 schreef PzKpfw het volgende:
Het blijft toch bijzonder dat Mercedes sinds Brazili ineens snelheid heeft die we het hele seizoen nog niet hebben gezien.
Toen bestond FOK! nog nietquote:Op donderdag 9 december 2021 21:23 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Toen was jij zeker nog Rookie mod van FOK! toen
Ik zat toen net op de middelbare schoolquote:Op donderdag 9 december 2021 21:22 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Moest ik nog 10 jaar oud worden
Ja, ik krijg ook een beetje Floyd Landis naar Morzine-vibes.quote:Op donderdag 9 december 2021 21:26 schreef PzKpfw het volgende:
Het blijft toch bijzonder dat Mercedes sinds Brazili ineens snelheid heeft die we het hele seizoen nog niet hebben gezien.
Dat kwam destijds gewoon door het biertje dat hij de avond ervoor had gehadquote:Op donderdag 9 december 2021 21:31 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Ja, ik krijg ook een beetje Floyd Landis naar Morzine-vibes.
Ik zeg niet dat het zo is maar ik zou er ook niet gek van opkijken.quote:Op donderdag 9 december 2021 21:28 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Je zou bijna een Ferrari stuntje verwachten.
Whiskey. Bij Mercedes gooien ze daar tegenwoordig de tank mee vol.quote:Op donderdag 9 december 2021 21:33 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Dat kwam destijds gewoon door het biertje dat hij de avond ervoor had gehad
Ik gok zo dat Max niet weet wie Hind is.quote:Op donderdag 9 december 2021 21:06 schreef StephanL het volgende:
Hind gaat Wilhelmus zingen bij kampioenschap Max
Terwijl McLaren en Aston Martin juist terrein verliezen.quote:Op donderdag 9 december 2021 21:26 schreef PzKpfw het volgende:
Het blijft toch bijzonder dat Mercedes sinds Brazili ineens snelheid heeft die we het hele seizoen nog niet hebben gezien.
Sure.quote:Hamilton verbaasd door uitspraken Masi: 'Ik wist niet eens dat Verstappen daar reed'
Dus hetzelfde als het Monza incident. Kijkt Hamilton berhaupt wel in zijn spiegelsquote:Op donderdag 9 december 2021 21:46 schreef Netsplitter het volgende:
https://www.gpfans.com/nl(...)erstappen-daar-reed/
[..]
Sure.
Die vent kan harder liegen dan een vliegtuig kan vliegen.quote:Op donderdag 9 december 2021 21:46 schreef Netsplitter het volgende:
https://www.gpfans.com/nl(...)erstappen-daar-reed/
[..]
Sure.
"Ik heb het nog niet teruggekeken.." Iedere confrontatie met Max zal uitgebreid geanalyseerd zijn door Lewis en zijn team!quote:Ik wilde zeker weten dat ik de goede exit had, dus ging ik er wat wijder in", zo verklaarde hij in Abu Dhabi tegenover de pers.
"Ik geloof - ik heb het nog niet teruggekeken - dat Max aan de buitenkant erlangs probeerde te komen, maar er was daar geen ruimte.
Hij weet het donders goed, maar dit hoort bij het politieke spelquote:Op donderdag 9 december 2021 21:48 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Dus hetzelfde als het Monza incident. Kijkt Hamilton berhaupt wel in zijn spiegels
Elke seconde is bekend en tot elk detail geanalyseerd inderdaad.quote:Op donderdag 9 december 2021 21:52 schreef Estate2 het volgende:
[..]
"Ik heb het nog niet teruggekeken.." Iedere confrontatie met Max zal uitgebreid geanalyseerd zijn door Lewis en zijn team!
Denkt hij dat hij ook wereldkampioen kan worden of zoquote:
Tering zeg, die gast liegt echt alles aan elkaarquote:Op donderdag 9 december 2021 21:46 schreef Netsplitter het volgende:
https://www.gpfans.com/nl(...)erstappen-daar-reed/
[..]
Sure.
En een bepaalde mate van rust in rijstijl.quote:Op donderdag 9 december 2021 22:48 schreef Schnitzels het volgende:
Er is een mega talent van Lewis dat Max gewoon echt nog te weinig heeft en dat is marketing. Lewis is door de jaren heen perfect bezig met zijn PR zodat al zijn verhalen hem perfect uitkomen.
Geen Nederlands pilsje, valt me tegen.quote:Op donderdag 9 december 2021 22:10 schreef ESF1Gamer het volgende:
The Hulk is alvast aan het indrinken![]()
[ afbeelding ]
echt?quote:Op vrijdag 10 december 2021 06:39 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Geen Nederlands pilsje, valt me tegen.
Over Hulkenberg gesproken, wisten jullie dat hij goed Nederlands spreekt?
Ja als ie met ze dikke wagen op kop rijd, als hij moet inhalen dan is het altijd op vermogen, nooit op stijl.quote:Op vrijdag 10 december 2021 00:49 schreef V-for-Vendetta het volgende:
[..]
En een bepaalde mate van rust in rijstijl.
Denk ik ook over jaquote:Op vrijdag 10 december 2021 00:48 schreef V-for-Vendetta het volgende:
Gaat Verstappen een Rosberg doen als ie kampioen wordt?
Nee joh.quote:Op vrijdag 10 december 2021 00:48 schreef V-for-Vendetta het volgende:
Gaat Verstappen een Rosberg doen als ie kampioen wordt?
Die ronden achter Alonso zeiden echt alles.quote:Op vrijdag 10 december 2021 06:45 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ja als ie met ze dikke wagen op kop rijd, als hij moet inhalen dan is het altijd op vermogen, nooit op stijl.
Ik denk eerder dat Hamilton dat gaat doen. Hoeft het duel met Russel ook niet aan te gaan.quote:Op vrijdag 10 december 2021 00:48 schreef V-for-Vendetta het volgende:
Gaat Verstappen een Rosberg doen als ie kampioen wordt?
Hij heeft wel al vaker aangegeven dat hij niets voelt voor tig jaren F1 en geen aspiraties heeft om meerdere titels te halen. Ik denk niet dat hij stopt mocht hij het redden dit jaar, maar of hij dan nog 3 jaar blijft?quote:Op vrijdag 10 december 2021 00:48 schreef V-for-Vendetta het volgende:
Gaat Verstappen een Rosberg doen als ie kampioen wordt?
Welke raceklasse dan? Formula E?quote:Op vrijdag 10 december 2021 07:48 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Hij heeft wel al vaker aangegeven dat hij niets voelt voor tig jaren F1 en geen aspiraties heeft om meerdere titels te halen. Ik denk niet dat hij stopt mocht hij het redden dit jaar, maar of hij dan nog 3 jaar blijft?
Veel zal afhangen van waar RB staat. Ik kan me niet voorstellen dat hij zin heeft om nog een paar jaar in een auto te zitten die niet meedoet voor de eindoverwinning.
Lijkt me ook echt iemand die alle raceklassen wil proberen. Een echte liefhebber van racen en F1 is natuurlijk geen sport voor race liefhebbers, met alle respect. Niet met deze auto's althans.
Dakarquote:Op vrijdag 10 december 2021 08:25 schreef raptorix het volgende:
[..]
Welke raceklasse dan? Formula E?
Er zijn zoveel klassen waar hij uitdaging kan vinden. Zou me niets verbazen als hij ook een poging gaat doen voor de triple crown, bijvoorbeeld. Sowieso gaat hij Le Mans nog rijden voor Jos versleten is.quote:Op vrijdag 10 december 2021 08:25 schreef raptorix het volgende:
[..]
Welke raceklasse dan? Formula E?
Ik denk dat er voor MAX maar 1 klasse is, en dat is F1.quote:Op vrijdag 10 december 2021 07:48 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Hij heeft wel al vaker aangegeven dat hij niets voelt voor tig jaren F1 en geen aspiraties heeft om meerdere titels te halen. Ik denk niet dat hij stopt mocht hij het redden dit jaar, maar of hij dan nog 3 jaar blijft?
Veel zal afhangen van waar RB staat. Ik kan me niet voorstellen dat hij zin heeft om nog een paar jaar in een auto te zitten die niet meedoet voor de eindoverwinning.
Lijkt me ook echt iemand die alle raceklassen wil proberen. Een echte liefhebber van racen en F1 is natuurlijk geen sport voor race liefhebbers, met alle respect. Niet met deze auto's althans.
Dakar of Lemans kun je tot je 60e blijven doen, dus dat kan alsnog, hij heeft al aangegeven dat ie geen Indy gaat doen.quote:Op vrijdag 10 december 2021 08:32 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Er zijn zoveel klassen waar hij uitdaging kan vinden. Zou me niets verbazen als hij ook een poging gaat doen voor de triple crown, bijvoorbeeld. Sowieso gaat hij Le Mans nog rijden voor Jos versleten is.
En wat denk je dat het voor andere raceklassen waard is om het merk Verstappen binnen te slepen?
Wie weet, misschien stapt ie nog wel op een motor.
Misschien heel veel alleen hebben ze het geld niet, ik zie hem voorlopig niet wat anders doen en waar hebben we het over, hij is nog geen kampioen en als hij het dit weekend niet wordt kan het zomaar weer een paar jaar duren voor hij weer een kans heeft.quote:Op vrijdag 10 december 2021 08:32 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
En wat denk je dat het voor andere raceklassen waard is om het merk Verstappen binnen te slepen?
Ik zie hem nog wel minimaal een jaar of 10 blijven in de F1. Het joch is vanaf een jaar of 3-4 gevormd tot F1 coureur door z’n vader en volgens mij heeft hij er enorm veel plezier in. Zelfs met het gezeik met straffen en de dominantie van Mercedes. Max is een racer pur sang en die rijdt alleen F1 met een uitstapje zo nu en dan.quote:Op vrijdag 10 december 2021 07:48 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Hij heeft wel al vaker aangegeven dat hij niets voelt voor tig jaren F1 en geen aspiraties heeft om meerdere titels te halen. Ik denk niet dat hij stopt mocht hij het redden dit jaar, maar of hij dan nog 3 jaar blijft?
Veel zal afhangen van waar RB staat. Ik kan me niet voorstellen dat hij zin heeft om nog een paar jaar in een auto te zitten die niet meedoet voor de eindoverwinning.
Lijkt me ook echt iemand die alle raceklassen wil proberen. Een echte liefhebber van racen en F1 is natuurlijk geen sport voor race liefhebbers, met alle respect. Niet met deze auto's althans.
Ferrari zou misschien kunnen maar die andere 2 lijkt me niet, McLaren is binnen 3 jaar geen topteam, Mercedes heeft Toto maar goed misschien is alles weer vergeven en vergeten op dat momentquote:Op vrijdag 10 december 2021 08:49 schreef tja77 het volgende:
Ik zie hem wel vertrekken naar Mercedes, Ferrari of McLaren binnen nu en 3 jaar.
Hamilton blijft niet eeuwig rijden, dus er zal een stoelendans op gang komen wanneer hij ernee stopt.quote:Op vrijdag 10 december 2021 08:57 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ferrari zou misschien kunnen maar die andere 2 lijkt me niet, McLaren is binnen 3 jaar geen topteam, Mercedes heeft Toto maar goed misschien is alles weer vergeven en vergeten op dat moment
nee, zo makkelijk is het allemaal niet maar we zien dat volgend jaar wel rond deze tijdquote:Op vrijdag 10 december 2021 08:59 schreef tja77 het volgende:
[..]
McLaren kan volgend seizoen al een topteam zijn.
quote:Op vrijdag 10 december 2021 00:48 schreef V-for-Vendetta het volgende:
Gaat Verstappen een Rosberg doen als ie kampioen wordt?
Ik zie dat wel gebeuren.quote:Op vrijdag 10 december 2021 00:48 schreef V-for-Vendetta het volgende:
Gaat Verstappen een Rosberg doen als ie kampioen wordt?
Dat kun jij wel denken, maar hij heeft daar zelf toch echt veel genuanceerder uitspraken over gedaan. Een titel is zijn grote doel en daarna weet hij het nog niet. Hij heeft daarbij letterlijk aangegeven dat hij niet inziet waarom hij meerdere titels zou willen in de F1. Natuurlijk weet je nooit of hij er dan nog zo over denkt, maar zo stellig als sommige users hier zijn over dat hij nog jaren in de F1 rijdt, is hij zelf in elk geval niet en dat is voor mij toch net wat meer kompas voor hoe ik er over denk.quote:Op vrijdag 10 december 2021 08:33 schreef koemleit het volgende:
[..]
Ik denk dat er voor MAX maar 1 klasse is, en dat is F1.
Dat is hem van kinds af aan meegegeven. Ik denk echt niet dat hij in een andere klasse gaat rijden.
ik denk verder ook niet dat hij ooit als een Vettel of Alonso in het middenveld gaat rijden.
ik denk dat Max gaat zorgen dat hij altijd bij een GP winnaar waardig team zit, en zo niet dat ie gaat zoeken naar een andere optie/gaat zorgen dat het team het jaar erna wel GP winnaar waardig is.
Er gaat volgend jaar een hoop veranderen, het is echt geen gegeven dat het volgend seizoen weer een Mercedes vs. RedBull gaat worden.quote:Op vrijdag 10 december 2021 09:04 schreef Tarado het volgende:
[..]
nee, zo makkelijk is het allemaal niet maar we zien dat volgend jaar wel rond deze tijd
Zou wel komisch zijn, hele GP voor de Max fans opgetuigd hier in Nederland gooit die de handdoek zelf in de ring.quote:Op vrijdag 10 december 2021 00:48 schreef V-for-Vendetta het volgende:
Gaat Verstappen een Rosberg doen als ie kampioen wordt?
nee zeker niet maar gokken dat McLaren dan wel boven komt drijven is gebaseerd op helemaal nietsquote:Op vrijdag 10 december 2021 09:43 schreef tja77 het volgende:
[..]
Er gaat volgend jaar een hoop veranderen, het is echt geen gegeven dat het volgend seizoen weer een Mercedes vs. RedBull gaat worden.
O dan ben ik voor Mc Laren.quote:Op vrijdag 10 december 2021 09:49 schreef damsco het volgende:
[..]
Zou wel komisch zijn, hele GP voor de Max fans opgetuigd hier in Nederland gooit die de handdoek zelf in de ring.
Dan kunnen die prijzen ook omlaag, en dan kunnen we alsnog in het oranje naar het circuitquote:Op vrijdag 10 december 2021 09:53 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
O dan ben ik voor Mc Laren.
Voordeel van thuiswerken je kan VT's kijken.quote:
ik ben bang voor een enorme desillussiequote:
Dat deed ik op werk ook.quote:Op vrijdag 10 december 2021 10:30 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Voordeel van thuiswerken je kan VT's kijken.
Mijn voorspelling 2 kan nog uitkomen 😇quote:
Ik ook, maar dan zonder geluid. Nu met.quote:
Als na corona alles beetje normaal wordt, ga ik elke vrijdag thuiswerken.quote:
Dat is geen gok wanneer je een Mercedes PU hebt, een topcoureur, en een gedegen en ervaren team hebt.quote:Op vrijdag 10 december 2021 09:51 schreef Tarado het volgende:
[..]
nee zeker niet maar gokken dat McLaren dan wel boven komt drijven is gebaseerd op helemaal niets
Visualiseren en dan manifesteren!quote:Op vrijdag 10 december 2021 10:30 schreef greysbones het volgende:
[..]
ik ben bang voor een enorme desillussie
maar hoop zo dat max wint
![]()
![]()
![]()
Gewoon niet werken op vrijdag. Dat is pas genot.quote:Op vrijdag 10 december 2021 10:30 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Voordeel van thuiswerken je kan VT's kijken.
Stuur heeft afwijking naar rechtsquote:Op vrijdag 10 december 2021 10:35 schreef Whiskers2009 het volgende:
Wat zei Max? Ik zat ff niet op te letten
Thanksquote:Op vrijdag 10 december 2021 10:36 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Stuur heeft afwijking naar rechts
Dan zou ik maandag tot en met donderdag 9 uren per dag werken, dat is mij te gortigquote:Op vrijdag 10 december 2021 10:36 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Gewoon niet werken op vrijdag. Dat is pas genot.
Precies wat ik doequote:Op vrijdag 10 december 2021 10:36 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Gewoon niet werken op vrijdag. Dat is pas genot.
Maar Hamilton in Jeddah. O ja, Max heeft een andere regelboek dan Lewisquote:Op vrijdag 10 december 2021 10:36 schreef Perox het volgende:
Grdistraf incoming voor VER - hinderen LEC
Fulltime werkenquote:Op vrijdag 10 december 2021 10:36 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Dan zou ik maandag tot en met donderdag 9 uren werken, dat is mij te gortig
Dat doe ik dusquote:Op vrijdag 10 december 2021 10:36 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Dan zou ik maandag tot en met donderdag 9 uren werken, dat is mij te gortig
Wel meer verdienen door fulltime te werken😇quote:
Parttime werken, fulltime betaald krijgen.quote:
Fulltime werken is toch niet meer van deze tijd. 28 uur genot.quote:Op vrijdag 10 december 2021 10:36 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Dan zou ik maandag tot en met donderdag 9 uren per dag werken, dat is mij te gortig
Ik ga uit van een desillusie, zeker na de afgelopen race. De naam staat al in de beker in Parijs, vrees ik.quote:Op vrijdag 10 december 2021 10:30 schreef greysbones het volgende:
[..]
ik ben bang voor een enorme desillussie
maar hoop zo dat max wint
![]()
![]()
![]()
36 uurtjes hier, wel relaxter dan 40 werkenquote:Op vrijdag 10 december 2021 10:39 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Fulltime werken is toch niet meer van deze tijd. 28 uur genot.
het heeft er wel alle schijn van hequote:Op vrijdag 10 december 2021 10:40 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Ik ga uit van een desillusie, zeker na de afgelopen race. De naam staat al in de beker in Parijs, vrees ik.
En niet meer racenquote:
lekker viaplay gaan kijken volgend jaarquote:Op vrijdag 10 december 2021 10:45 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
Ik kijk dus voor het eerst sinds lange tijd de VT's op Ziggo en erger me nu al aan het ge-Max.
En dan is winkelman nog redelijk objectiefquote:Op vrijdag 10 december 2021 10:45 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
Ik kijk dus voor het eerst sinds lange tijd de VT's op Ziggo en erger me nu al aan het ge-Max.
quote:Op vrijdag 10 december 2021 10:47 schreef greysbones het volgende:
het is de laatste race
max of lewis wordt wereld kampioen
laten we het dan over leclerc gaan hebben
Ik wil het best uitgebreid over zijn vriendin hebben, eigenlijk.quote:Op vrijdag 10 december 2021 10:47 schreef greysbones het volgende:
het is de laatste race
max of lewis wordt wereld kampioen
laten we het dan over leclerc gaan hebben
dan moet je de roddelbladen lezen in frankrijk denk ikquote:Op vrijdag 10 december 2021 10:48 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Ik wil het best uitgebreid over zijn vriendin hebben, eigenlijk.
Dan moet je naar prive.nl of andere riooljournalistiek site.quote:Op vrijdag 10 december 2021 10:48 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Ik wil het best uitgebreid over zijn vriendin hebben, eigenlijk.
Dat hij dat bewaart voor zondagquote:Op vrijdag 10 december 2021 10:49 schreef Rianne84 het volgende:
HAM heeft de zandbak weer leeg geschept
prutsersquote:Op vrijdag 10 december 2021 10:51 schreef Whiskers2009 het volgende:
Er is een live blog op de NOS mbt het laatste raceweekend
Laten we conclusies trekken op basis van de allereerste runs in VT1.quote:Op vrijdag 10 december 2021 10:51 schreef Perox het volgende:
PER vs BOT misschien indicatief voor hoe de auto's zijn.
HAM en VER kunnen allebei wat extra - dus dat kun je nooit zien volgens mij.
Voorlopig gaat PER beter dan vorig weekend.
Godsamme die blogquote:Op vrijdag 10 december 2021 10:51 schreef Whiskers2009 het volgende:
Er is een live blog op de NOS mbt het laatste raceweekend
Ja die zijn alvast aan het voorbereiden op volgend jaar als ze de samenvattingen mogen uitzendenquote:Op vrijdag 10 december 2021 10:51 schreef Whiskers2009 het volgende:
Er is een live blog op de NOS mbt het laatste raceweekend
Ja matig midden en laatste stuk.quote:Op vrijdag 10 december 2021 10:52 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Dat is te zien ja, gaat een stuk langzamer nu.
Gewoon pole en daarna eenzaam aan kop wegrijden.quote:Op vrijdag 10 december 2021 10:53 schreef Sfancta het volgende:
Gaat niks worden terwijl ik Max "fan" ben, met Gary Conolly die de hoofdmarshall is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |