SPOILER: Wallpapers door SplodgenessaboundsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Handige linksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
LET OP: Verwijzingen naar de boeken mogen alleen geplaatst worden wanneer dit achtergrondinformatie is over gebeurtenissen die (vermoedelijk) al gebeurd zijn. Ook fake spoilers worden hier niet op prijs gesteld. Verpest dit topic dus niet voor anderen. Voor de rest geldt hetzelfde als voor heel het TV forum: zodra het is uitgezonden, mag er over gepraat worden.
[ Bericht 2% gewijzigd door Aristoteless op 16-06-2015 14:22:25 ]
http://variety.com/2015/t(...)d-nutter-1201520137/quote:There’s also speculation about whether Stannis is truly dead. We didn’t see Brienne deliver that final, fatal blow.
I think that was basically in the script. Dan and David felt it best not to be gratuitous with that. You really got a sense that Stannis had nothing else to live for. Brienne’s life-long mission had come to an end. It’s a situation in which Stannis was ready to die and prepared to die. It would have been gratuitous.
Maar die hele verhaallijn was dan zo pointlessquote:Op dinsdag 16 juni 2015 05:57 schreef Nic1 het volgende:
Voor degenen die denken dat Stannis nog leeft:
http://variety.com/2015/t(...)d-nutter-1201520137/
Dat is GRRM ten voete uit...quote:Op dinsdag 16 juni 2015 05:58 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Maar die hele verhaallijn was dan zo pointlessOf was dat allemaal om Melissandre bij de Night's Watch te krijgen
O, ik vind het altijd fijn als gebeurtenissen passen in het grote geheel. Dat het bijdraagt aan de progressie van andere karakters of wat er op het eind gebeurt. Nu voelt het hele gezin van Stannis als overbodig (want waar gingen Shireen en moeder nou eigenlijk dood voorquote:
Dat zien we in S6quote:Op dinsdag 16 juni 2015 06:12 schreef Isabeau het volgende:
[..]
want waar gingen Shireen en moeder nou eigenlijk dood vooreen valse godheid?) en is Brienne wel 'klaar'.
You can find that out in s06!quote:Op dinsdag 16 juni 2015 05:58 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Maar die hele verhaallijn was dan zo pointlessOf was dat allemaal om Melissandre bij de Night's Watch te krijgen
Niet echt nutteloos maar wel waardeloos geschreven. Brienne komt natuurlijk net toevallig stannis tegen die ook om de een of andere reden nog niet dood/gevangen is terwijl de rest wel al dood isquote:Op dinsdag 16 juni 2015 07:15 schreef Eejit het volgende:
En ook al is het 'nutteloos', dat gebeurt in het echt toch ook? Vind het juist sterk dat er verhaallijnen inzitten die uiteindelijk misschien wel niks toevoegen aan de endgame. Zou saai worden als je alleen de verhaallijn van de uiteindelijke overwinnaar zou krijgen
Ze hadden nog genoeg materiaal voor een extra episode iig.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 07:31 schreef MouzurX het volgende:
[..]
Niet echt nutteloos maar wel waardeloos geschreven. Brienne komt natuurlijk net toevallig stannis tegen die ook om de een of andere reden nog niet dood/gevangen is terwijl de rest wel al dood is
Dit was niet GRRM!quote:
We mogen geen boekspoilers doen hier. Maar in de verhaallijn van Stannis durf ik wel te zeggen dat de serie nu voorloopt op de boeken. Hetzelfde geld voor Daenerys!quote:Op dinsdag 16 juni 2015 07:53 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Dit was niet GRRM!
Dit was Benioff en Weiss!
Qua Stannis is er gewoon karaktermoord gepleegd. Kan niet anders concluderen.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 07:56 schreef Knut het volgende:
[..]
We mogen geen boekspoilers doen hier. Maar in de verhaallijn van Stannis durf ik wel te zeggen dat de serie nu voorloopt op de boeken. Hetzelfde geld voor Daenerys!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
quote:Op dinsdag 16 juni 2015 07:56 schreef Knut het volgende:
[..]
We mogen geen boekspoilers doen hier. Maar in de verhaallijn van Stannis durf ik wel te zeggen dat de serie nu voorloopt op de boeken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Daenerys eindigde in de serie op precies dezelfde plek als in ADWD. In de boeken gebeurde er natuurlijk veel meer in Mereen, wellicht zien we dat in S6 deels.quote:Hetzelfde geld voor Daenerys!
[ Bericht 7% gewijzigd door Mike op 16-06-2015 08:11:53 ]
quote:Op dinsdag 16 juni 2015 08:09 schreef Nic1 het volgende:
[..]Voor mijn gevoel is de mereen storyline opgesplists van die van Daenerys nu. Ik kan me de laatste scene van Daenerys in ieder geval niet herrineren uit de boeken.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[..]
Daenerys eindigde in de serie op precies dezelfde plek als in ADWD. In de boeken gebeurde er natuurlijk veel meer in Mereen, wellicht zien we dat in S6 deels.[20:25] [Knut] Een vrouw met een kerst fetish...
[20:26] [Knut] Niet zo letterlijk dat ik haar met baard om moet HOHOHOEN
[20:26] [Knut] maar je snapt het idee wel.
Is identiek, Khal Jhaqo vindt haar.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 08:21 schreef Knut het volgende:
[..]
Ik kan me de laatste scene van Daenerys in ieder geval niet herrineren uit de boeken.
Snap ik, maar ik post het allemaal vooral met de serie in gedachten hoorquote:Op dinsdag 16 juni 2015 08:38 schreef Mike het volgende:
En dit is niet het boekentopic, wat dat is deze TV / Game of Thrones MET Boekspoilers #19 dus alle boekverhalen horen hier sowieso eigenlijk niet thuis.
Ik zet in op een red herrring met dit statement in Variety.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 05:57 schreef Nic1 het volgende:
Voor degenen die denken dat Stannis nog leeft:
http://variety.com/2015/t(...)d-nutter-1201520137/
quote:Op dinsdag 16 juni 2015 08:00 schreef DustPuppy het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hoe kunnen ze besluiten zo erg af te wijken. Belachelijk.
het is geen afwijking, het is vooraf besproken met GRRM.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 09:22 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]Hoe kunnen ze besluiten zo erg af te wijken. Belachelijk.
Dat is niet helemaal waar. GRRM heeft ze verteld waar ze ongeveer uit moeten komen.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 09:22 schreef Maanvis het volgende:
[..]
het is geen afwijking, het is vooraf besproken met GRRM.
Ik wil niet spoileren maar GRRM heeft gewoon gezegd dat dat zou gaan gebeuren. Niet letterlijk verbranden, maar wel in die zin.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 09:24 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Dat is niet helemaal waar. GRRM heeft ze verteld waar ze ongeveer uit moeten komen.
Hoe ze daar naar toe gaan bepalen ze uiteindelijk zelf. Zoveel heeft hij wel gezegd.
En hoe kun je nou zeggen dat het geen afwijking is? Dit zijn duidelijk 2 verschillende karakers met 2 verschillende manieren van handelen.
Kan al die shit ook daadwerkelijk weg hier dan? Ik heb geen trek een spoiler open te klikken denkende dat er een grapje of weetje over de uitzending staat om vervolgens op een epistel te stuiten waar de boek en show afwijken.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 08:38 schreef Mike het volgende:
En dit is niet het boekentopic, wat dat is deze TV / Game of Thrones MET Boekspoilers #19 dus alle boekverhalen horen hier sowieso eigenlijk niet thuis.
Waarschijnlijk moet je nu gewoon terug in het verhaal denken. Want waarom zaten Beric Dondarrion en Thoros of Myr in het verhaal.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 06:12 schreef Isabeau het volgende:
[..]
O, ik vind het altijd fijn als gebeurtenissen passen in het grote geheel. Dat het bijdraagt aan de progressie van andere karakters of wat er op het eind gebeurt. Nu voelt het hele gezin van Stannis als overbodig (want waar gingen Shireen en moeder nou eigenlijk dood vooreen valse godheid?) en is Brienne wel 'klaar'.
niet letterlijk zoquote:Op dinsdag 16 juni 2015 09:34 schreef muhahaha het volgende:
GRRM heeft het zelf toch voorgesteld om Shireen op de brandstapel te zetten?
Begin er dan ook zelf niet over over hoe het afwijkt van het boekquote:Op dinsdag 16 juni 2015 09:35 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Kan al die shit ook daadwerkelijk weg hier dan? Ik heb geen trek een spoiler open te klikken denkende dat er een grapje of weetje over de uitzending staat om vervolgens op een epistel te stuiten waar de boek en show afwijken.
Ehh dat doe ik niet?quote:Op dinsdag 16 juni 2015 09:52 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Begin er dan ook zelf niet over over hoe het afwijkt van het boek
Ik heb dat interview ook gelezen. Er staat dat ze verbrand zou worden. Er staat alleen niet dat Stannis het zou doen.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 09:32 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Ik wil niet spoileren maar GRRM heeft gewoon gezegd dat dat zou gaan gebeuren. Niet letterlijk verbranden, maar wel in die zin.
Wow, dat is snel!quote:Op dinsdag 16 juni 2015 10:24 schreef Khaleesi het volgende:
That should do it.Opmerkingen zijn welkom in principe. Graveyard komt later want nogal groot zeg maar.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ja kijk nog maar eventjes goed na of iedereen er wel in staat, ik had het weer moeilijk. "Gaat die en die er uberhaupt nog wel bij zijn komend seizoen, en verdienen die en die eigenlijk een eigen verhaallijn??" Was weer erg moeilijk. Thoros, Rickon, Benjen enz. heb ik maar gewoon geschrapt, of dat terecht is moet maar blijken.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 10:27 schreef Forbry het volgende:
[..]
Wow, dat is snel!![]()
Onwijs tof weer, dank je wel!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En dan halverwege seizoen 7 zal denk ik alweer een deel van het komende boek verteld gaat worden.
Wat denken jullie ?
quote:Op dinsdag 16 juni 2015 10:24 schreef Khaleesi het volgende:
That should do it.Opmerkingen zijn welkom in principe. Graveyard komt later want nogal groot zeg maar.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 16 juni 2015 10:39 schreef So_Surreal het volgende:
Jon komt pas in seizoen 7 terug denk ik, wanneer het volgende boek pas uit is.
De nightswatch wordt denk ik seizoen 6 buiten beeld gelaten.
Zelf denk ik dat de scenes die niet in de serie laten zien zijn maar wel al in de boeken staan seizoen 6 aan bod komen:Ik denk het ook, in een interview stond namelijk dat Kit het klote vond om de crew nu te moeten verlaten.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En dan halverwege seizoen 7 zal denk ik alweer een deel van het komende boek verteld gaat worden.
Wat denken jullie ?Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!
quote:Op dinsdag 16 juni 2015 10:39 schreef So_Surreal het volgende:
Jon komt pas in seizoen 7 terug denk ik, wanneer het volgende boek pas uit is.
De nightswatch wordt denk ik seizoen 6 buiten beeld gelaten.
Zelf denk ik dat de scenes die niet in de serie laten zien zijn maar wel al in de boeken staan seizoen 6 aan bod komen:Ik doe niet graag aan discussies in spoilertags, maarSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En dan halverwege seizoen 7 zal denk ik alweer een deel van het komende boek verteld gaat worden.
Wat denken jullie ?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Kill the Braavosi, bring the girl!"
Graveyard is inderdaad al bijgewerkt en in de OP gezet door Aristoteless, dus hoef ik niet meer te doen.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 10:18 schreef Forbry het volgende:
Zou heel tof zijn als de rest van de OP ook nog wordt aangepast, maar in ieder geval is de graveyard bijgewerkt zie ik, thnx (@Khaleesi neem ik aan?)![]()
Lijkt mij een verschrikkelijke scene voor een actrice om te moeten spelen. Duurde gelukkig ook niet lang of zo... Respect voor Lena Headyquote:Op dinsdag 16 juni 2015 10:48 schreef EdvandeBerg het volgende:
Ik verwacht dat Cersei (prima figuur voor een vrouw van 41 trouwens)
Was body double.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 10:50 schreef Verbal het volgende:
[..]
Lijkt mij een verschrikkelijke scene voor een actrice om te moeten spelen. Duurde gelukkig ook niet lang of zo... Respect voor Lena Heady
V.
En waarom ook al weer? Begin niet over die tatoeages, die kan je zo wegpoetsen.quote:
Ik kijk net foto's van Lena Headey en die is inderdaad veel platterquote:
Het volk mag haar al niet zo, als ze dit doorvoert kan ze het wel vergeten.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 10:48 schreef EdvandeBerg het volgende:
Ik verwacht dat Cersei (prima figuur voor een vrouw van 41 trouwens) opdracht geeft om de hele tempel af te slachten en alle koppen op staken laat zetten.
Vierkantquote:Op dinsdag 16 juni 2015 10:53 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
En waarom ook al weer? Begin niet over die tatoeages, die kan je zo wegpoetsen.Verder weet ik niet hoe Lena er in haar evakostuum uitziet.
Als je de faith militia in zag hakken op de crowd dan denk ik dat dat ook nog wel eens fout kan lopen. Het volk maakt het allemaal vrij weinig uit denk ik, powerswitch is zo gemaakt. De Tyrells waren in ieder geval wel geliefd maar tsja wat wil dat zeggen...quote:Op dinsdag 16 juni 2015 10:54 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Het volk mag haar al niet zo, als ze dit doorvoert kan ze het wel vergeten.
Verplaats je even in haar schoenen.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 10:54 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Het volk mag haar al niet zo, als ze dit doorvoert kan ze het wel vergeten.
mja, er is een verschil tussen naakt weigeren en de walk of shame weigerenquote:Op dinsdag 16 juni 2015 10:54 schreef Chewie het volgende:
Wellicht weigert ze naakt.
Al is tattoo wel een goed argument.
Dan respect voor de body doublequote:
Het kan juist ook een waardevolle les zijn geweest, kijk maar naar Jaimy. Dat was ook een arrogante kwal totdat hij zijn hand kwijtraakte en nu is hij enorm veel verandert.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 11:01 schreef EdvandeBerg het volgende:
[..]
Verplaats je even in haar schoenen.
Ze heeft een of andere mafketel zelf in het zadel geholpen en vervolgens laat deze haar gevangen zetten en vernederen. Daarna doet het volk er nog eens lekker aan mee.
Cersei zal denken iedereen even een lesje te leren en te laten zien dat ze ongebroken is. Dus die hele sekte onthoofden, inclusief die sparrow en die nonnen, en er weer een marionet neerzetten. En wie weet ook nog wel de bewoners van de straten waar ze werd vernederd, van de stadsmuren knikkeren ofzo.
Ze zal zich verraden voelen door de kerk en de burgers en zal denken dat de burgers, als ze niet van haar houden, dan maar zullen moeten vrezen.
Even wat verse Lannister troepen laten aanrukken en daarna een flinke laag bloed door de straten laten lopen.
Zij werd iig wel echt onder gespuugd.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 11:16 schreef Verbal het volgende:
[..]
Dan respect voor de body double
Maar ook gewoon, al die haat... Heady zal daar toch ook hebben gelopen. Heftig.
V.
We missen de WW en de coole wildling moeder nog.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 10:42 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Graveyard is inderdaad al bijgewerkt en in de OP gezet door Aristoteless, dus hoef ik niet meer te doen.
Dank hiervoor!
Mwoah die waren beide nog geen 20 minuten totaal in beeld.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 11:44 schreef DonRaja het volgende:
[..]
We missen de WW en de coole wildling moeder nog.
Zou het deze geweest zijn, die ook in de eerdere episodes te zien was?quote:Op dinsdag 16 juni 2015 11:44 schreef DonRaja het volgende:
[..]
We missen de WW en de coole wildling moeder nog.
Meer dan Rattleshirt...quote:Op dinsdag 16 juni 2015 11:51 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Mwoah die waren beide nog geen 20 minuten totaal in beeld.
Dat is wel een oude bekende jaquote:Op dinsdag 16 juni 2015 11:53 schreef Ladylicious het volgende:
Wellicht heb ik het gemist (vorige topic niet doorgelezen), maar is die nieuwe dude in de kingsguard een oude bekende?
Die WW doet me denken aan Tywinquote:Op dinsdag 16 juni 2015 11:53 schreef EdvandeBerg het volgende:
[..]
Zou het deze geweest zijn, die ook in de eerdere episodes te zien was?
[ afbeelding ]
Nee, het is The Mountain, die weer tot leven is gewekt of op het randje van de dood door Qyburn gered is met enge magie.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 11:53 schreef Ladylicious het volgende:
Wellicht heb ik het gemist (vorige topic niet doorgelezen), maar is die nieuwe dude in de kingsguard een oude bekende?
flikkerstaal eens een keertje op met je vermoeiende getrolquote:Op dinsdag 16 juni 2015 11:32 schreef Maanvis het volgende:
Ik ben benieuwd dany nog een kekke kreeft en een geel visje tegen komt daar diep in de dothraki zee.
Dit is de White Walker die door Jon gedood was in Hardhome.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 11:53 schreef EdvandeBerg het volgende:
[..]
Zou het deze geweest zijn, die ook in de eerdere episodes te zien was?
[ afbeelding ]
Die Wildling mama is nu wight dus technisch gezien wel dood maar toch ook weer nietquote:Op dinsdag 16 juni 2015 11:44 schreef DonRaja het volgende:
[..]
We missen de WW en de coole wildling moeder nog.
Oh ja, goed punt. Misschien nog een apart categorie:quote:Op dinsdag 16 juni 2015 12:11 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Die Wildling mama is nu wight dus technisch gezien wel dood maar toch ook weer niet
Matige actrice is dat trouwens. Nichtje van de regisseur ofzo?quote:Op dinsdag 16 juni 2015 10:39 schreef ToT het volgende:
Ik denk dat Tyene haar familie wel gaat verraden voor Bronn. Het botert niet echt lekker met de zussen. Zag je ook wel in de gevangenis met dat slaan, en uiteraard met het afscheid dat Bronn een bad pussy nodig had.
Al die sandsnakes vind ik matice actrices. Die regisseur moet dan wel een aardig grote familie hebben!quote:Op dinsdag 16 juni 2015 12:25 schreef Tempora het volgende:
[..]
Matige actrice is dat trouwens. Nichtje van de regisseur ofzo?
Ze is welquote:Op dinsdag 16 juni 2015 12:25 schreef Tempora het volgende:
[..]
Matige actrice is dat trouwens. Nichtje van de regisseur ofzo?
Ja klopt, dat gevecht paar afleveringen terug met Jaime en Bronn was tenenkrommend.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 12:32 schreef ToT het volgende:
[..]
Al die sandsnakes vind ik matice actrices. Die regisseur moet dan wel een aardig grote familie hebben!
Lovable of een wuss? Ik vind hem wel heel slap geworden...quote:Op dinsdag 16 juni 2015 12:29 schreef aquawoman het volgende:
Ik vind het heel knap hoe ze van zo'n slechterik geleidelijk aan een loveable karakter hebben gemaakt.
Loveable wuss it isquote:Op dinsdag 16 juni 2015 12:43 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Lovable of een wuss? Ik vind hem wel heel slap geworden...
Bij Cersei is hij opeens zo slap niet meer.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 12:43 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Lovable of een wuss? Ik vind hem wel heel slap geworden...
Zie mijn sig. Dan kun je een abo aanschaffen en mijn posts negeren.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 11:57 schreef Re het volgende:
[..]
flikkerstaal eens een keertje op met je vermoeiende getrol
Die al gezien?quote:Op dinsdag 16 juni 2015 12:48 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Zie mijn sig. Dan kun je een abo aanschaffen en mijn posts negeren.
Ik zie het nu, leukquote:Op dinsdag 16 juni 2015 12:50 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Die al gezien?
http://m.imgur.com/a/5jFLz
The Hills are alive with the sound of hoofbeats
In principe zijn gefaalde campagnes ook gewoon realistisch natuurlijk. Stannis heeft het keihard geprobeerd, alles opgeofferd maar heeft alsnog gefaald.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 06:12 schreef Isabeau het volgende:
[..]
O, ik vind het altijd fijn als gebeurtenissen passen in het grote geheel. Dat het bijdraagt aan de progressie van andere karakters of wat er op het eind gebeurt. Nu voelt het hele gezin van Stannis als overbodig (want waar gingen Shireen en moeder nou eigenlijk dood vooreen valse godheid?) en is Brienne wel 'klaar'.
Hij moet ook geweten hebben dat het een zelfmoordmissie wasquote:Op dinsdag 16 juni 2015 12:59 schreef Richestorags het volgende:
[..]
In principe zijn gefaalde campagnes ook gewoon realistisch natuurlijk. Stannis heeft het keihard geprobeerd, alles opgeofferd maar heeft alsnog gefaald.
Frankenmountain!quote:Op dinsdag 16 juni 2015 11:56 schreef EdvandeBerg het volgende:
[..]
Nee, het is The Mountain, die weer tot leven is gewekt of op het randje van de dood door Qyburn gered is met enge magie.
Een leuke zombie is het idd welquote:
Via welke lijn heeft Jon drakenbloed?quote:Op dinsdag 16 juni 2015 12:50 schreef Zith het volgende:
Ze gaan Jon verbranden en door z'n drakenbloed komt hij weer mooi tevoorschijn. De magische ijsmuur blijkt in stand te worden gehouden door een ice dragon die daaronder ligt (daarom ligt er ook zo veel dragonglass) Jon kan deze lekker besturen en gaat samenwerken of vechten met/tegen dany en haar fire dragons. Zie song of ice and fire.
Speculatie
Ja maar dat past weer in de lijn van het eerdere verhaal. Hij wilde niet bekend staan als degene die altijd wegloopt plus hij had alles al verloren. Dus hij had zoiets: dan ga ik nog maar glorieus in een slag ten onder en neem ik er zoveel mogelijk mee. Ik denk alleen niet dat hij gestorven is.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 13:01 schreef Tempora het volgende:
[..]
Hij moet ook geweten hebben dat het een zelfmoordmissie was
Z'n vader.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 13:09 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Via welke lijn heeft Jon drakenbloed?
Je zag meerdere keren duidelijk iemand anders haar hoofd dan dat van Lenaquote:
Jep, maar het is wel een mooi verhaalquote:
Toen ze richting Winterfell marcheerden, hadden ze nog beetje goede hoop. Maar toen de cavallerie kwam, was het duidelijk dat ze ten onder gingen. Maar dan kan je beter alsnog proberen er wat van te maken. En Stannis kon er ook niet tussenuit knijpen, want geen paarden.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 13:01 schreef Tempora het volgende:
[..]
Hij moet ook geweten hebben dat het een zelfmoordmissie was
Ik was idd zo vrij om de graveyard aan te passen. Ik dacht namelijk dat jij daar geen zin meer in had, en na een heel seizoen verstreken jeukte me handen. Maar ik ben blij dat jij het weer overgenomen hebt. Ik vind het nooit zo fijn om in andermans vormgeving te klooien.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 10:42 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Graveyard is inderdaad al bijgewerkt en in de OP gezet door Aristoteless, dus hoef ik niet meer te doen.
Dank hiervoor!
Ik had nog even getwijfeld om die wildling moeder ook op te nemen in de graveyard. Ze had wel indruk gemaakt in die korte tijd. Maar een enkele aflevering is toch echt te mager om in deze eregalerij opgenomen te worden imo.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 11:44 schreef DonRaja het volgende:
[..]
We missen de WW en de coole wildling moeder nog.
Misschien kan je die three eyed raven en de child of the forest ook weglaten, die waren ook maar heel kort in beeld.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 13:48 schreef Aristoteless het volgende:
[..]
Ik had nog even getwijfeld om die wildling moeder ook op te nemen in de graveyard. Ze had wel indruk gemaakt in die korte tijd. Maar een enkele aflevering is toch echt te mager om in deze eregalerij opgenomen te worden imo.
Die zijn wel wat belangrijker voor het verhaal dan een Wildling-moederquote:Op dinsdag 16 juni 2015 14:26 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Misschien kan je die three eyed raven en de child of the forest ook weglaten, die waren ook maar heel kort in beeld.
Laat die trol toch.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 14:28 schreef ToetNL het volgende:
[..]
Die zijn wel wat belangrijker voor het verhaal dan een Wildling-moeder
Ze steken hem neer voor de night watch want ze zijn van mening dat Jon een verrader is.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 14:29 schreef xzaz het volgende:
Nu snap ik nog steeds niet wat ze bedoelden met 'for the night watch'.
Omdat ze van mening zijn dat Jon de verkeerde beslissingen neemt. Dat zijn acties het einde van de watch zullen betekenen.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 14:29 schreef xzaz het volgende:
Nu snap ik nog steeds niet wat ze bedoelden met 'for the night watch'.
Jon heeft ze verraden door aan te pappen met de Wildlings hun aartsvijand. Eerst met Ygritte, daarna Mance en tot slot Tormund.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 14:29 schreef xzaz het volgende:
Nu snap ik nog steeds niet wat ze bedoelden met 'for the night watch'.
Omdat ze zichzelf wijs maken dat hun muiterij in het belang is van the night watch. Of zich idd zo proberen in te dekken.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 14:29 schreef xzaz het volgende:
Nu snap ik nog steeds niet wat ze bedoelden met 'for the night watch'.
quote:Op dinsdag 16 juni 2015 14:32 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Ze steken hem neer voor de night watch want ze zijn van mening dat Jon een verrader is.
quote:Op dinsdag 16 juni 2015 14:32 schreef Knut het volgende:
[..]
Omdat ze van mening zijn dat Jon de verkeerde beslissingen neemt. Dat zijn acties het einde van de watch zullen betekenen.
quote:Op dinsdag 16 juni 2015 14:32 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Jon heeft ze verraden door aan te pappen met de Wildlings hun aartsvijand. Eerst met Ygritte, daarna Mance en tot slot Tormund.
Maar hij is gekozen als Lord Commander, ze steken hem gewoon midden op het pleintje even dood.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 14:32 schreef Aristoteless het volgende:
[..]
Omdat ze zichzelf wijs maken dat hun muiterij in het belang is van the night watch. Of zich idd zo proberen in te dekken.
Ja, en die verkiezing ging tussen hem en de 'leider' van het groepje neerstekers. Het is muiterij die goedgepraat wordt met 'het is voor de watch'.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 14:33 schreef xzaz het volgende:
Maar hij is gekozen als Lord Commander, ze steken hem gewoon midden op het pleintje even dood._!
Hij had een nipte meerderheid, ik gok dat de mensen die daar bij betrokken waren niet de mensen waren die op Jon hadden gestemd.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 14:33 schreef xzaz het volgende:
Maar hij is gekozen als Lord Commander, ze steken hem gewoon midden op het pleintje even dood._!
Het zou karma zijn als die white walkers de volgende dag voor de poorten staan en de gehele nights watch omleggen.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 14:34 schreef Knut het volgende:
[..]
Ja, en die verkiezing ging tussen hem en de 'leider' van het groepje neerstekers. Het is muiterij die goedgepraat wordt met 'het is voor de watch'.
Met Jon als WW aanvoerderquote:Op dinsdag 16 juni 2015 14:36 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Het zou karma zijn als die white walkers de volgende dag voor de poorten staan en de gehele nights watch omleggen.
Jon Snow is dead!quote:Op dinsdag 16 juni 2015 14:47 schreef Joosie200 het volgende:
Met Jon als WW aanvoerderThou shall feel my wrath
trolololloolololquote:Op dinsdag 16 juni 2015 14:50 schreef Maanvis het volgende:
Ik ben wel benieuwd naar het achtergrondverhaal van de White Walkers. Wat drijft ze, waarom doen ze wat ze doen, zijn ze misschien niet evil maar ook maar een mens. Etc!
Gewoon doen hoor, maakt mij niet uit. Ben inderdaad weinig op FOK! geweest het afgelopen jaar. Als er hier nu over de plaatjes geen opmerkingen meer zijn dan laat ik het weer een jaar met rust.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 13:42 schreef Aristoteless het volgende:
[..]
Ik was idd zo vrij om de graveyard aan te passen. Ik dacht namelijk dat jij daar geen zin meer in had, en na een heel seizoen verstreken jeukte me handen. Maar ik ben blij dat jij het weer overgenomen hebt. Ik vind het nooit zo fijn om in andermans vormgeving te klooien.
Ik heb ook een hekel aan hem maar eigenlijk is ie heel menselijk en zijn gedrag is makkelijk te verklaren. Heeft zich altijd voor de Watch ingezet en gedaan wat hij dacht dat het juiste was, en dan komt er ineens zo'n snotaap zijn shine stealen. Zulke mensen kom ik in het dagelijks leven ook zat tegen. Het is wel een beetje een eikel natuurlijk maar Slynt was natuurlijk een veel grotere drol en een echte coward. Ik ben geen Sam-fan maar toen ie Slynt "schoolde" toen moest ik wel lachen.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 14:56 schreef JR-Style-93 het volgende:
Allister Thorne is wel echt een van de personages waar ik de grootste haat aan heb.
Kreeg nog het respect van Jon ook al had hij dat niet verdient en steekt dan zijn mes erin
Dan hadden ze gewoon de poort niet open hoeven doen en was deze toestand niet nodig geweest en hadden ze de wildlings ook nog gewoon buiten de deur gehouden. Nee, dit einde is gewoon niet logisch.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 14:32 schreef Knut het volgende:
[..]
Omdat ze van mening zijn dat Jon de verkeerde beslissingen neemt. Dat zijn acties het einde van de watch zullen betekenen.
Nee serieus ik vraag me af waarom de white walkers zo graag alles kapot makenquote:
Mja, er stonden wel 5000 wildlings voor de poort en ze hebben zelf iets van 100 man.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 15:02 schreef SickPuppiesNeedLove2 het volgende:
[..]
Dan hadden ze gewoon de poort niet open hoeven doen en was deze toestand niet nodig geweest en hadden ze de wildlings ook nog gewoon buiten de deur gehouden. Nee, dit einde is gewoon niet logisch.
Moet je vorig seizoen nog een keer bekijken.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 15:04 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Mja, er stonden wel 5000 wildlings voor de poort en ze hebben zelf iets van 100 man.
De NightKing (leider White Walkers) is volgens mij een vroegere member/commander van de night watch.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 14:50 schreef Maanvis het volgende:
Ik ben wel benieuwd naar het achtergrondverhaal van de White Walkers. Wat drijft ze, waarom doen ze wat ze doen, zijn ze misschien niet evil maar ook maar een mens. Etc!
Zelfs een Stark als ik het goed begrijpquote:Op dinsdag 16 juni 2015 15:17 schreef DjMark het volgende:
[..]
De NightKing (leider White Walkers) is volgens mij een vroegere member/commander van de night watch.
Zoiets dacht ik.
Oke, het zijn iig geen hersenloze monsters, dat zagen we in Hard Home.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 15:17 schreef DjMark het volgende:
[..]
De NightKing (leider White Walkers) is volgens mij een vroegere member/commander van de night watch.
Zoiets dacht ik.
Vast ook ooit slachtoffer geweest van muiterij bij the night watch. Komt nu even wraak nemen.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 15:17 schreef DjMark het volgende:
[..]
De NightKing (leider White Walkers) is volgens mij een vroegere member/commander van de night watch.
Zoiets dacht ik.
De white walkers lijken juist erg ontwikkeld te zijn. Het zijn die zombies die ze kunnen oproepen die nogal hersenloos zijn.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 15:26 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Oke, het zijn iig geen hersenloze monsters, dat zagen we in Hard Home.
Dus ik vraag me af wat hun motivatie is om zomaar alles te gaan veroveren ten zuiden van the wall. Want echt veel profijt van de macht zullen ze niet hebben zodra the long winter weer voorbij is moeten ze weer terug anders smelten ze (oid)
ja precies en ik hoop toch zo dat het uiteindelijk geen standaard tolkien verhaal wordt waarin het goed tegen het kwaad vecht en nooit uit de doeken wordt gedaan wat de motivatie is van die white walkers om iedereen het leven zuur te maken.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 15:29 schreef DonRaja het volgende:
[..]
De white walkers lijken juist erg ontwikkeld te zijn. Het zijn die zombies die ze kunnen oproepen die nogal hersenloos zijn.
Bij Tolkien kun je dat met wat dieper graven natuurlijk ook wel terugvinden. Ik ben geen fantasy expert, maar morgoth zn verhaal wordt uitgebreid verteld en van zn hulpje Sauron ook.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 15:35 schreef Maanvis het volgende:
[..]
ja precies en ik hoop toch zo dat het uiteindelijk geen standaard tolkien verhaal wordt waarin het goed tegen het kwaad vecht en nooit uit de doeken wordt gedaan wat de motivatie is van die white walkers om iedereen het leven zuur te maken.
The Hound en Arya waren een golden combi. Gewoon kei leuk om te zien.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 16:00 schreef Rabieluh het volgende:
Wat was dit toch een heerlijk bruut geweld, zo rauw.
Dat komt toch echt uit de koker van GRRM, kijk de "Inside the Episode" videos maar.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 07:56 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Qua Stannis is er gewoon karaktermoord gepleegd. Kan niet anders concluderen.
Maar Samwell Tarly en Gilly zitten nu toch niet meer in de North?quote:
Duurt nog wel een tijdje voordat ze Oldtown bereiken.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 17:27 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
Maar Samwell Tarly en Gilly zitten nu toch niet meer in de North?
Word gewoon een tijdsprong naar als ze daar aankomenquote:Op dinsdag 16 juni 2015 17:31 schreef BaasBanaan het volgende:
[..]
Duurt nog wel een tijdje voordat ze Oldtown bereiken.
Misschien de Littlefinger route.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 17:35 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Word gewoon een tijdsprong naar als ze daar aankomen
En little Sam ook mee.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 17:45 schreef tralalala het volgende:
Sam en Gilly zijn met z'n tweetjes op pad toch?
RIP alvast
Oh ja, die is ook nog dood.quote:
Ik ga haar missenquote:
Die van Theonquote:Op dinsdag 16 juni 2015 18:24 schreef Byzantynixschii het volgende:
Wellicht al eens gepost hier maar ik zag dit past net. Erg de moeite waard in ieder geval.
28 "Game Of Thrones" Characters Transported To The ’80s And ’90s
[ afbeelding ]
Die haalt z'n schouders op en vindt een ander neukertje (nadat hij wat willekeurig volk vilt)quote:Op dinsdag 16 juni 2015 18:35 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Benieuwd hoe Ramsay reageert hierop
Zou zuur zijn als zo'n badass als Ramsay wordt neergestoken door Brienne de taartquote:Op dinsdag 16 juni 2015 18:41 schreef tralalala het volgende:
Ramsay zal ze wel vrij snel vinden en dan is daar opeens Brienne die Ramsay net op tijd van achteren doodsteekt.
Zoiets
Podrick en Brienne vinden ze.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 18:45 schreef Breekfast het volgende:
Sansa en Reek moeten wel (bij toeval) hulp van buitenaf krijgen. Anders zijn ze natuurlijk zo weer gepakt lijkt mij.
Ehhr... Stannis' einde was zuurder.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 18:46 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Zou zuur zijn als zo'n badass als Ramsay wordt neergestoken door Brienne de taart
Sommige zijn echt geniaal!quote:Op dinsdag 16 juni 2015 18:24 schreef Byzantynixschii het volgende:
Wellicht al eens gepost hier maar ik zag dit pas net. Erg de moeite waard in ieder geval.
28 "Game Of Thrones" Characters Transported To The ’80s And ’90s
[ afbeelding ]
Heel irritant ja.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 18:49 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Ehhr... Stannis' einde was zuurder.
Brienne![]()
Brrrrr ienne
Ik denk eerder dat ze verdwijnt dan sterft.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 19:03 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Heel irritant ja.
Als Brienne sterft gaat de vlag uit hier
Wie zegt dat Stannis dood is? Dat werd namelijk niet in beeld gebracht.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 18:49 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Ehhr... Stannis' einde was zuurder.
Brienne![]()
Brrrrr ienne
Er zijn wel meer doden niet in beeld gebracht. Ik snap niet waarom mensen nog steeds denken dat dat betekent dat diegene niet dood hoeft te zijn. Er is gewoon bijna geen enkele kans dat Stannis dat overleefd heeft. En dan bedoel ik bijna in de zin van "De kans is ongeveer even groot dat Arya in het komende seizoen een draak krijgt". Het is niet 100% uit te sluiten, maar veel dichter bij 100% ga je niet komen.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 19:06 schreef Droathoah het volgende:
[..]
Wie zegt dat Stannis dood is? Dat werd namelijk niet in beeld gebracht.
Of mis ik iets?
Die van Margaeryquote:Op dinsdag 16 juni 2015 18:24 schreef Byzantynixschii het volgende:
Wellicht al eens gepost hier maar ik zag dit pas net. Erg de moeite waard in ieder geval.
28 "Game Of Thrones" Characters Transported To The ’80s And ’90s
[ afbeelding ]
Bronn is denk ik ook een van mijn favorieten uit die lijst. Dat is hem gewoon helemaal met zijn vette haar en zijn trainingspakkie.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 19:18 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Die van MargaeryDie van de white Walker en Arya (Joffrey does suck)
Tormund en Bronn sluiten naadloos aan bij hun eigen karakter
Mel voegt zich bij de boltons en gaat dan voor ramsey zijn 'kingsblood'quote:Op dinsdag 16 juni 2015 18:35 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Benieuwd hoe Ramsay reageert hierop
quote:Op dinsdag 16 juni 2015 19:24 schreef Joosie200 het volgende:
Aemon: Kill the boy!
Jon: -lets the Wildlings in-
Aemon: No I meant kill the boy. Literally. Kill Olly. Dumbass.
Dit dus. Ik zie het Aemon zo zeggen
Littlefinger denkt alleen in chaos en om zichzelf een stapje hoger op de ladder te krijgen. Zijn hele plan is erin gelegen om Stannis of Bolton als winnaar uit de veldslag te zien komen, zodat deze nog verzwakt is en makkelijk opgerold kan worden door Littlefinger zijn leger uit de Vale. Op die manier verzekert ie zichzelf van Winterfell met Sansa aan zijn zijde de nieuwe king of the north.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 19:32 schreef Em31 het volgende:
Vraag me af wat Littlefinger precies wil. Waarom Sansa bij de Boltons laten en stond hij ook niet aan de kant van Stannis? Aangezien Stannis Sansa in ieder geval niet meer gaat redden, ben ik benieuwd waar we Littlefinger volgend seizoen terug gaan zien.
Ik denk niet echt dat Sansa hem nu nog snel zou vertrouwen, door haar dat huwelijk voor te stellen.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 19:41 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Littlefinger denkt alleen in chaos en om zichzelf een stapje hoger op de ladder te krijgen. Zijn hele plan is erin gelegen om Stannis of Bolton als winnaar uit de veldslag te zien komen, zodat deze nog verzwakt is en makkelijk opgerold kan worden door Littlefinger zijn leger uit de Vale. Op die manier verzekert ie zichzelf van Winterfell met Sansa aan zijn zijde de nieuwe king of the north.
Hij had alleen niet verwacht of gedacht dat Sansa met Theon zou ontsnappen in alle chaos. Fatal flaw of his plan.
Sinds wanneer zijn de Boltons koningen?quote:Op dinsdag 16 juni 2015 19:22 schreef AF_ het volgende:
[..]
Mel voegt zich bij de boltons en gaat dan voor ramsey zijn 'kingsblood'
Al lijkt me dit sterk
Dat speelt hij gewoonquote:Op dinsdag 16 juni 2015 19:50 schreef xFriendx het volgende:
Littlefinger leek wel wat verbaasd wat betreft 'the faith' die hadden huis gehouden in Kings Landing. Dat heeft hij niet vaak.
Ben eigenlijk benieuwd of hij ook de Riverlands wil proberen te pakken. Dan zou hij met het Noorden en de Vale een mooi aansluitend land hebben. En ook een land waarvan de tradities en culturen nog enigszins te combineren zijn.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 19:41 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Littlefinger denkt alleen in chaos en om zichzelf een stapje hoger op de ladder te krijgen. Zijn hele plan is erin gelegen om Stannis of Bolton als winnaar uit de veldslag te zien komen, zodat deze nog verzwakt is en makkelijk opgerold kan worden door Littlefinger zijn leger uit de Vale. Op die manier verzekert ie zichzelf van Winterfell met Sansa aan zijn zijde de nieuwe king of the north.
Hij had alleen niet verwacht of gedacht dat Sansa met Theon zou ontsnappen in alle chaos. Fatal flaw of his plan.
Zodat ze niet weten wie zij is. (Geen idee of het specifiek betrekking heeft op Kal Drogo's clan of Moeder der Draken, maar zelfde reden)quote:Op dinsdag 16 juni 2015 20:12 schreef Evi_90 het volgende:
Wat was er trouwens met die ring die Dany afdeed?
Aantal mogelijkheden, mijn favoriete opties zijn:quote:Op dinsdag 16 juni 2015 20:12 schreef Evi_90 het volgende:
Wat was er trouwens met die ring die Dany afdeed?
Ik zou die ook jammer vinden. Alleen al om het hele idee van "Wat is de kans dat je die daar vind". Dan zouden ze misschien hooguit zoiets hebben van "Hey, hier is het gras wel heel erg plat getrapt in een cirkel... OH EEN RING". Net zoals ze die broche vonden omdat daar een slachtpartij was. (En Aragorn bovennatuurlijk goed kan tracken)quote:Op dinsdag 16 juni 2015 20:23 schreef Evi_90 het volgende:
De derde optie lijkt met het meest logisch. De ring laten vallen voor Daario en Jorah lijkt teveel op het idee van de broche die Pepijn laat vallen in LotR...
Dacht zelf aan 1, maar vind 2 logischer. 3 acht ik onwaarschijnlijk omdat Dany nog niet met die Harpy dude getrouwd was. Die gast is vermoord in de arena voordat er uberhaupt een trouwceremonie kon plaats vinden. Dus waarom zou Dany een ring van die Harpy dude gekregen hebben, soms een verlovingsring?quote:Op dinsdag 16 juni 2015 20:18 schreef BaasBanaan het volgende:
[..]
Aantal mogelijkheden, mijn favoriete opties zijn:
1. Het was de ring van Drogo en ze wil niet meteen als de afvallige Khaleesi herkend worden.
2. Ze wil een hint achter laten voor haar vrienden.
3. Het was een ring van haar latere huwelijk en ze wilde niet dat de Dothraki wisten dat ze hertrouwd is, voor het geval ze haar sowieso al herkenden.
Misschien heeft Daario nog onbekende skills.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 20:24 schreef BaasBanaan het volgende:
[..]
Ik zou die ook jammer vinden. Alleen al om het hele idee van "Wat is de kans dat je die daar vind". Dan zouden ze misschien hooguit zoiets hebben van "Hey, hier is het gras wel heel erg plat getrapt in een cirkel... OH EEN RING". Net zoals ze die broche vonden omdat daar een slachtpartij was. (En Aragorn bovennatuurlijk goed kan tracken)
Kan zijn dat ze met de show daar langzaam op gaan overstappen; er is veel kritiek op die wapens geweest.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 20:23 schreef BaasBanaan het volgende:
Ik twijfelde trouwens wel even of het wel Dothraki waren, aangezien ze andere wapens lijken te gebruiken. Zelfs die wat kortere wapens, lijken veel minder gekromd dan de arakhs die we eerder hebben gezien. Verder lijken ze vooral speerachtige wapens te gebruiken.
Edit: Maar als ik Dothraki Google zie ik wel meer arakhs die veel minder gekromd zijn en meer op kromme zwaarden lijken.
niet canon genoeg?quote:Op dinsdag 16 juni 2015 20:35 schreef ToT het volgende:
[..]
Kan zijn dat ze met de show daar langzaam op gaan overstappen; er is veel kritiek op die wapens geweest.
Hehehe nee die dingen schijnen met die vorm onmogelijk te zijn om echt fatsoenlijk mee te vechten.quote:
Ze leken mij ook al meer geschikt om de oogst mee binnen te halen.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 20:41 schreef ToT het volgende:
[..]
Hehehe nee die dingen schijnen met die vorm onmogelijk te zijn om echt fatsoenlijk mee te vechten.
quote:Op dinsdag 16 juni 2015 20:44 schreef BaasBanaan het volgende:
[..]
Ze leken mij ook al meer geschikt om de oogst mee binnen te halen.
Of Magere Hein z'n werk doen.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 20:44 schreef BaasBanaan het volgende:
[..]
Ze leken mij ook al meer geschikt om de oogst mee binnen te halen.
Oh ja, dat is ook zo. Ik kon sowieso maar moeilijk zien hoe die ring er nou uit zag.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 20:31 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Dacht zelf aan 1, maar vind 2 logischer. 3 acht ik onwaarschijnlijk omdat Dany nog niet met die Harpy dude getrouwd was. Die gast is vermoord in de arena voordat er uberhaupt een trouwceremonie kon plaats vinden. Dus waarom zou Dany een ring van die Harpy dude gekregen hebben, soms een verlovingsring?
Van achter in de kont zeker?quote:Op dinsdag 16 juni 2015 18:46 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Podrick en Brienne vinden ze.
Waarna Sansa de pener van Pod krijgt waarbij Reek jaloers toekijkt
Zonder hem was het ook wel gebeurd, en als je je dorp afgeslacht hebt zien worden en de boodschap hebt gekregen dat je ouders opgevreten gaan worden, en vervolgens laat je commandant die daders doodleuk het land in komen waar ze lekker hun gang kunnen gaan, dan denk ik dat je wel ietsjes boos zou kunnen worden.quote:
onmogelijk of kunnen de acteurs er gewoon niet mee omgaan?quote:Op dinsdag 16 juni 2015 20:41 schreef ToT het volgende:
[..]
Hehehe nee die dingen schijnen met die vorm onmogelijk te zijn om echt fatsoenlijk mee te vechten.
Middeleeuwse wapen-specialisten zeggen dat je er hooguit iemand mee in z'n lever kan prikken als de tegenstander een schild heeft. Verder is het echt veel te inefficiënt.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 20:56 schreef Maanvis het volgende:
[..]
onmogelijk of kunnen de acteurs er gewoon niet mee omgaan?
deze gast heeft wel wat geschreven over hoe je met een sikkel kunt vechten. https://en.wikipedia.org/wiki/Paulus_Hector_Mair
maar dat is denk ik meer als je niks anders hebt.
Toch komt het in heel veel culturen voor als wapen. Omdat het inderdaad al voor de hand ligt. Je bent een boer en je wordt aangevallen? Dan heb je meer aan een sikkel dan aan je vuisten.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 20:59 schreef ToT het volgende:
[..]
Middeleeuwse wapen-specialisten zeggen dat je er hooguit iemand mee in z'n lever kan prikken als de tegenstander een schild heeft. Verder is het echt veel te inefficiënt.
Ze keken naar hoe efficiënt het is. In een normaal zwaargevecht snijdt het aan de ene kant onvoldoende door de vorm, en de andere kant is weer te instabiel om 'm zo te houden of weet ik veel.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 21:04 schreef BaasBanaan het volgende:
[..]
Toch komt het in heel veel culturen voor als wapen. Omdat het inderdaad al voor de hand ligt. Je bent een boer en je wordt aangevallen? Dan heb je meer aan een sikkel dan aan je vuisten.
En ik weet vrij zeker dat ik meer kan raken dan alleen een lever met zo'n sikkel.
Alleen zijn de Dothraki geen boeren natuurlijk.
schijnheilig, eerst die titel en dan: Warning: This story contains major spoilers for Sunday’s “Game of Thrones” finale.quote:
Of S06E01:quote:Op dinsdag 16 juni 2015 21:20 schreef Joosie200 het volgende:
Ach en dan nog. Bran kwam ook niet dit seizoen terug maar wel in seizoen 6. Als Jon dus gerevived wordt dan komt ie in seizoen 7 aan bod.
Denk het wel, al dat paardenvoer moet ergens vandaan komen.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 21:04 schreef BaasBanaan het volgende:
Alleen zijn de Dothraki geen boeren natuurlijk.
En dan nog zou het ook kunnen dat hij gewoon niet voor seizoen 6 gecast is...quote:Op dinsdag 16 juni 2015 21:28 schreef Poesopstokje het volgende:
Ik geloof het pas als we Kit met kort haar zien
Ze kunnen niet alle verhaallijnen zomaar schrappenquote:Op dinsdag 16 juni 2015 21:31 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
En dan nog zou het ook kunnen dat hij gewoon niet voor seizoen 6 gecast is...
Pyke!quote:Op dinsdag 16 juni 2015 21:35 schreef Aristoteless het volgende:
Ik denk dat we een jaartje the wall overslaan
Nee maar Brann is er toch ook gewoon nog? We hebben hem alleen niet gezien.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 21:32 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Ze kunnen niet alle verhaallijnen zomaar schrappen
Davos en Mellisandre zijn er ook nog hè.
Edit; en de fucking White Walkers uiteraard
Die heeft niemand gemistquote:Op dinsdag 16 juni 2015 21:48 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Nee maar Brann is er toch ook gewoon nog? We hebben hem alleen niet gezien.
Het is natuurlijk ook een heel verschil of je tegen een volledig uitgeruste ridder vecht of iemand die ook maar voor z'n landheer moet vechten met een kort zwaard of dolk waar die nauwelijks mee om kan gaan.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 21:08 schreef ToT het volgende:
[..]
Ze keken naar hoe efficiënt het is. In een normaal zwaargevecht snijdt het aan de ene kant onvoldoende door de vorm, en de andere kant is weer te instabiel om 'm zo te houden of weet ik veel.Ik heb me er niet helemaal in verdiept.
Nee zelfs onder normale omstandigheden schijnt het gewoon geen ideale vorm te zijn.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 21:52 schreef BaasBanaan het volgende:
[..]
Het is natuurlijk ook een heel verschil of je tegen een volledig uitgeruste ridder vecht of iemand die ook maar voor z'n landheer moet vechten met een kort zwaard of dolk waar die nauwelijks mee om kan gaan.
Die eten het gras en drinken het water dat voor handen is. Daarom houden ze ook niet zo van de zee. Zout water is slecht in hun ogen. Net als shadowgrass, wat de paarden niet kunnen eten.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 21:26 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Denk het wel, al dat paardenvoer moet ergens vandaan komen.
MAAR IK VIND HET ZO'N COOL PLAATJEquote:Op dinsdag 16 juni 2015 21:54 schreef ToT het volgende:
[..]
Nee zelfs onder normale omstandigheden schijnt het gewoon geen ideale vorm te zijn.Geen idee, geen zin om het allemaal op te zoeken!
quote:
mbquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Omdat Jon end game material is. L+R=J en 'you know nothing' eerder dit seizoen. Anders zou met name dat hele 'wat is jons herkomst'-verhaal complete bs zijn. En toevallig is er zojuist een priester binnen komen wandelen van wie we weten dat haar orde mensen tot leven kan brengen, en die net een bloedoffer heeft gebracht. Als Jon dood is, slaat de hele Lord of Light-lijn van Melisandre nergens op en is zij gewoon een ordinaire goochelaar.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 22:36 schreef Kopsterk het volgende:
Waarom denken zoveel mensen dat dit niet het einde van Jon is?![]()
Wishful thinking I guess
Euh en so what? Had je dat gevoel niet dan bij 'by the old gods and the new mag je niet lieguuuh' wat de high sparrow stond te prevelen? Dan zouden we de high sparrow niet serieus nemen en melisandre wel?quote:Op dinsdag 16 juni 2015 22:39 schreef Koudspel het volgende:
[..]
Omdat Jon end game material is. L+R=J en 'you know nothing' eerder dit seizoen. Anders zou met name dat hele 'wat is jons herkomst'-verhaal complete bs zijn. En toevallig is er zojuist een priester binnen komen wandelen van wie we weten dat haar orde mensen tot leven kan brengen, en die net een bloedoffer heeft gebracht. Als Jon dood is, slaat de hele Lord of Light-lijn van Melisandre nergens op en is zij gewoon een ordinaire goochelaar.
Wat heeft dat 'You know nothing, Jon Snu.' ermee te makenquote:Op dinsdag 16 juni 2015 22:39 schreef Koudspel het volgende:
[..]
Omdat Jon end game material is. L+R=J en 'you know nothing' eerder dit seizoen. Anders zou met name dat hele 'wat is jons herkomst'-verhaal complete bs zijn. En toevallig is er zojuist een priester binnen komen wandelen van wie we weten dat haar orde mensen tot leven kan brengen, en die net een bloedoffer heeft gebracht. Als Jon dood is, slaat de hele Lord of Light-lijn van Melisandre nergens op en is zij gewoon een ordinaire goochelaar.
Bovendien "Kill the Boy, and let the man be born". Hoe symbolisch wil je het hebben .
Ja dat laatste idd. Faith of the Seven is tot nog toe gewoon zeer ordinaire religie. Heeft naar mijn weten nog nooit iets bovennatuurlijks gedaan. Voor mensen, door mensen.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 22:43 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Euh en so what? Had je dat gevoel niet dan bij 'by the old gods and the new mag je niet lieguuuh' wat de high sparrow stond te prevelen? Dan zouden we de high sparrow niet serieus nemen en melisandre wel?
Hoe wist Melisandre dat in vredesnaam? Het is duidelijk dat die visioenen van haar bestaand zijn. Ik denk dat het erop slaat dat Jon geen idee heeft wie hij is, de zoon van Rhaegar en de warrior of light. Iets wat Melisandre hem te zijner tijd zal vertellen denk ik zo.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 22:48 schreef brojo het volgende:
[..]
Wat heeft dat 'You know nothing, Jon Snu.' ermee te maken
En van de Old Gods hebben we ook al visioenen, voortekens en allerlei andere magie gezien.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 22:48 schreef Koudspel het volgende:
[..]
Ja dat laatste idd. Faith of the Seven is tot nog toe gewoon zeer ordinaire religie. Heeft naar mijn weten nog nooit iets bovennatuurlijks gedaan. Voor mensen, door mensen.
Melisandre en Thoros hebben toch al vaak zat laten zien over hogere krachten te beschikken. Ik durf er in ieder geval heel veel om te verwedden dat Jon Snow weer op zal staan.
Nu je het zegt. Als hij iets langer en stijler haar zou hebben, is het hem gewoon.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 22:50 schreef Gezicht het volgende:
Aliser en Olly & friends zijn gewoon de PVV'erts van Westeros. Aliser heeft zelfs iets van Wilders weg.Dat die asielzoekerts maar achter the Wall blijven.
Misschien een gekke vraag hoor, maar het was toch in principe onomstreden dat Jon gewoon de zoon van Ned Stark is?quote:Op dinsdag 16 juni 2015 22:49 schreef Koudspel het volgende:
[..]
Hoe wist Melisandre dat in vredesnaam? Het is duidelijk dat die visioenen van haar bestaand zijn. Ik denk dat het erop slaat dat Jon geen idee heeft wie hij is, de zoon van Rhaegar en de warrior of light. Iets wat Melisandre hem te zijner tijd zal vertellen denk ik zo.
Euh het was algemeen bekend dat Jon Snow met Ygritte geneukt had, hij zal er zelf ook wel veel over geluld hebben. En dat 'you know nothin jon snow' zal ie ook wel een keer verteld hebben.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 22:49 schreef Koudspel het volgende:
[..]
Hoe wist Melisandre dat in vredesnaam? Het is duidelijk dat die visioenen van haar bestaand zijn.
Nah.. Mel kon ook Arya 'lezen' zonder visioenen bijvoorbeeld.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 22:49 schreef Koudspel het volgende:
[..]
Hoe wist Melisandre dat in vredesnaam? Het is duidelijk dat die visioenen van haar bestaand zijn. Ik denk dat het erop slaat dat Jon geen idee heeft wie hij is, de zoon van Rhaegar en de warrior of light. Iets wat Melisandre hem te zijner tijd zal vertellen denk ik zo.
Nee, dat is juist omstreden. Beetje het HIMYM element in GoT stijl uitgevoerd.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 22:53 schreef thettes het volgende:
[..]
Misschien een gekke vraag hoor, maar het was toch in principe onomstreden dat Jon gewoon de zoon van Ned Stark is?
Dat is juist het verhaal, dat Ned deed alsof ie van hem was om het geheim te bewaren van L+R=Jquote:Op dinsdag 16 juni 2015 22:53 schreef thettes het volgende:
[..]
Misschien een gekke vraag hoor, maar het was toch in principe onomstreden dat Jon gewoon de zoon van Ned Stark is?
Maar hoe kwam ie dan bij de Starks terecht? Ik bedoel, Catelyn is ook niet z'n moeder. Zoon van Lyanna dan ofzo??quote:Op dinsdag 16 juni 2015 22:54 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Nee, dat is juist omstreden. Beetje het HIMYM element in GoT stijl uitgevoerd.
Dat is verhaal numero uno. Verhaal numero duo: Rhaegar is Jon zijn papa en Lyana zijn moeder.quote:
Gozer... Jij acht Jon het type om op te scheppen over 'ja ik had dr gepaald' tegen de night's watch? Terwijl hij van haar hield en ze stierf. En "You know nothing" was zeg maar hun persoonlijke dingetje. Dat lult ie echt niet door.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 22:53 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Euh het was algemeen bekend dat Jon Snow met Ygritte geneukt had, hij zal er zelf ook wel veel over geluld hebben. En dat 'you know nothin jon snow' zal ie ook wel een keer verteld hebben.
Omdat GoT, niks is logisch in deze seriequote:Op dinsdag 16 juni 2015 22:57 schreef Koudspel het volgende:
[..]
Waarom is het zo lastig om mee te gaan in wat verreweg de meest logische optie is?
Ik kan mij niet herinneren dat er ooit iemand in GoT eraan getwijfeld heeft dat Jon de zoon van Ned is. Volgens mij zijn het alleen de kijkers die daaraan twijfelen.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 22:54 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Nee, dat is juist omstreden. Beetje het HIMYM element in GoT stijl uitgevoerd.
Volgens mij heeft Jon het gewoon opgebiecht. Het kwam toch ook ter sprake bij zijn verhoor?quote:Op dinsdag 16 juni 2015 22:57 schreef Koudspel het volgende:
[..]
Gozer... Jij acht Jon het type om op te scheppen over 'ja ik had dr gepaald' tegen de night's watch? Terwijl hij van haar hield en ze stierf. En "You know nothing" was zeg maar hun persoonlijke dingetje. Dat lult ie echt niet door.
Waarom is het zo lastig om mee te gaan in wat verreweg de meest logische optie is?
Het was allang bekend dat ie haar paalde.. Dat is in de serie door diverse mensen gezegd dat ie haar neukte.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 22:57 schreef Koudspel het volgende:
[..]
Gozer... Jij acht Jon het type om op te scheppen over 'ja ik had dr gepaald' tegen de night's watch? Terwijl hij van haar hield en ze stierf. En "You know nothing" was zeg maar hun persoonlijke dingetje. Dat lult ie echt niet door.
Ja naja, voor de buitenwacht wordt het alom aangenomen dat ie idd zoon van Ned is met onbekende moeder, iig niet Cat hence bastard boy hence a Snow, not a Stark. Maar het werkelijke verhaal van R+L=J klinkt steeds meer aannemelijker dan ooit tevoren.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 22:58 schreef BaasBanaan het volgende:
[..]
Ik kan mij niet herinneren dat er ooit iemand in GoT eraan getwijfeld heeft dat Jon de zoon van Ned is. Volgens mij zijn het alleen de kijkers die daaraan twijfelen.
Ik denk overigens ook dat R+L=J, maar ik denk dat de mensen die dat in Westeros denken op een hand te tellen zijn.
Ik snap niet waarom die scene met Catelyn dan bestond dat ze nooit van hem kon houden omdat hij het product was van haar man die vreemdging. Waarom zou Ned de illusie in stand houden dat hij vreemdging terwijl hij het ook gewoon tegen Catelyn had kunnen zeggen?quote:Op dinsdag 16 juni 2015 22:58 schreef BaasBanaan het volgende:
[..]
Ik kan mij niet herinneren dat er ooit iemand in GoT eraan getwijfeld heeft dat Jon de zoon van Ned is. Volgens mij zijn het alleen de kijkers die daaraan twijfelen.
Ik bedoel alleen te zeggen dat het voor mensen binnen die fictieve wereld dus vrij onomstreden is.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 23:00 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Ja naja, voor de buitenwacht wordt het alom aangenomen dat ie idd zoon van Ned is met onbekende moeder, iig niet Cat hence bastard boy hence a Snow, not a Stark. Maar het werkelijke verhaal van R+L=J klinkt steeds meer aannemelijker dan ooit tevoren.
Fair enoughquote:Op dinsdag 16 juni 2015 23:01 schreef BaasBanaan het volgende:
[..]
Ik bedoel alleen te zeggen dat het voor mensen binnen die fictieve wereld dus vrij onomstreden is.
Persoonlijk, zou ik waarschijnlijk wel tegen mijn vrouw gezegd hebben. Maar ik kan mij voorstellen dat Ned daar anders over dacht en zijn belofte aan zijn zus tot in het extreme serieus nam. En de beste manier om je niet te vergissen in wie het geheim kan houden, is door het tegen absoluut helemaal niemand te vertellen. (Overigens komt die scene volgens mij niet voor in de boeken, maar dat zou je aan een boeklezer moeten vragen)quote:Op dinsdag 16 juni 2015 23:00 schreef thettes het volgende:
[..]
Ik snap niet waarom die scene met Catelyn dan bestond dat ze nooit van hem kon houden omdat hij het product was van haar man die vreemdging. Waarom zou Ned de illusie in stand houden dat hij vreemdging terwijl hij het ook gewoon tegen Catelyn had kunnen zeggen?
Ned had aan Lyanna moeten beloven het tegen niemand te zeggen. Dus ook niet tegen zijn vrouw of wie dan ook. Voor je het weet beland het bij zijn kinderen, of bij de familie van zijn vrouw, etc etc.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 23:00 schreef thettes het volgende:
[..]
Ik snap niet waarom die scene met Catelyn dan bestond dat ze nooit van hem kon houden omdat hij het product was van haar man die vreemdging. Waarom zou Ned de illusie in stand houden dat hij vreemdging terwijl hij het ook gewoon tegen Catelyn had kunnen zeggen?
Eigenlijk wel raar dat je in GoT precies het tegenovergestelde denkt als in het echte leven.quote:
Slecht gemonteerdquote:Op dinsdag 16 juni 2015 23:35 schreef Aristoteless het volgende:
Er is een fout gemaakt bij de montage. Seizoen 5 had natuurlijk zo moeten eindigen:
Die van Shireen zag ik juist meer aankomen. Bij Jon dacht ik dat er wel een aanslag op hem gepleegd zou worden maar hij nog wel gered zou worden door Ghost of Samquote:Op woensdag 17 juni 2015 00:51 schreef Drankster het volgende:
Ik moet zeggen dat ik meer schrok bij de dood van Shireen dan bij Jon, die van Jon was aardig voorspelbaar en hij komt toch wel terug.
Ja, de dood van Shireen zag ik helemaal niet aankomenquote:Op woensdag 17 juni 2015 00:51 schreef Drankster het volgende:
Ik moet zeggen dat ik meer schrok bij de dood van Shireen dan bij Jon, die van Jon was aardig voorspelbaar en hij komt toch wel terug.
Nou, er waren genoeg aanwijzingen dat het zou gaan gebeuren, maar toch had ik het gevoel dat het tot in den treure uitgesteld zou worden en hopelijk in de tussentijd andere manieren gevonden konden worden.quote:Op woensdag 17 juni 2015 01:21 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ja, de dood van Shireen zag ik helemaal niet aankomenHad nooit gedacht dat Stannis zo harteloos zou kunnen zijn. Maar wie weet redt dat bloedoffer juist Jon weer en heeft dat zo verband.
Ik moest er bijna om lachen dat ze het durfde voor te stellen en dacht: dat gaat Stannis echt nooooit doen! Nu gaat hij een hekel aan Melisandre krijgen omdat ze zoiets überhaupt vroegquote:Op woensdag 17 juni 2015 01:45 schreef ToT het volgende:
Nou, er waren genoeg aanwijzingen dat het zou gaan gebeuren, maar toch had ik het gevoel dat het tot in den treure uitgesteld zou worden en hopelijk in de tussentijd andere manieren gevonden konden worden.
Ik vond het alleen wel jammer dat hij volgens mij de aflevering nadat het voorgesteld werd, al overstag ging. Het zou voor mijn gevoel veel beter zijn geweest als het een langere struggle was geweest.
Ik had eigenlijk verwacht dat Melisandre en Selyse het samen zouden doen, zonder Stannis' toestemming.quote:Op woensdag 17 juni 2015 01:53 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik moest er bijna om lachen dat ze het durfde voor te stellen en dacht: dat gaat Stannis echt nooooit doen! Nu gaat hij een hekel aan Melisandre krijgen omdat ze zoiets überhaupt vroegMaar nee, een beetje kou later...
Dany kennende, zal die khalasar zich uiteindelijk in S6 bij haar leger aansluiten.quote:Op woensdag 17 juni 2015 02:15 schreef Amarantha het volgende:
Wat denken jullie wat er nu met Dany gebeurd?
Dat zijn niet haar tieten.quote:Op woensdag 17 juni 2015 02:56 schreef dikkedaniel het volgende:
Yummie!
Wat een lekkere tieten heeft die actrice die Cersei speelt zeg!
"Eyes you'll shut forever."quote:Op dinsdag 16 juni 2015 22:54 schreef brojo het volgende:
[..]
Nah.. Mel kon ook Arya 'lezen' zonder visioenen bijvoorbeeld.
Denk niet dat het een diepere betekenis heeft.
quote:
Geen schande, ik fapte ook op dat lijf.quote:
Te veel hints van Melisandre.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 22:36 schreef Kopsterk het volgende:
Waarom denken zoveel mensen dat dit niet het einde van Jon is?![]()
Wishful thinking I guess
Uitgehuwelijkt, verkracht.quote:Op woensdag 17 juni 2015 02:15 schreef Amarantha het volgende:
Wat denken jullie wat er nu met Dany gebeurd?
Dat interview heb ik gezien. En dat heb ik hiervoor ook al gezegd.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 16:43 schreef BaasBanaan het volgende:
[..]
Dat komt toch echt uit de koker van GRRM, kijk de "Inside the Episode" videos maar.
Helaasquote:Op woensdag 17 juni 2015 08:31 schreef Re het volgende:
maar daht echt by previously stukje dat Benjin echt terug zou koen
Klopt, het halve seizoen werd Olly steeds in beeld gebracht, was dus overduidelijk dat hij Jon iets zou flikken.quote:Op woensdag 17 juni 2015 08:31 schreef Re het volgende:
Dat hele gevecht met de WW en afslachting van de Wildlings, de interactie met de Night's King is dan ook een verhaal wat met een sisser afloopt, aan de andere kant waren de hints dat Jon het niet zou redden ook levensgroot...
Ik denk 1 vingertje voor Varys...quote:Op dinsdag 16 juni 2015 22:58 schreef BaasBanaan het volgende:
[..]
Ik kan mij niet herinneren dat er ooit iemand in GoT eraan getwijfeld heeft dat Jon de zoon van Ned is. Volgens mij zijn het alleen de kijkers die daaraan twijfelen.
Ik denk overigens ook dat R+L=J, maar ik denk dat de mensen die dat in Westeros denken op een hand te tellen zijn.
quote:Op woensdag 17 juni 2015 08:54 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Ik denk 1 vingertje voor Varys...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
Zoveel bloemen voor Drogo.quote:Op woensdag 17 juni 2015 01:19 schreef Metalfrost het volgende:
http://www.slate.com/arti(...)rtual_graveyard.html
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |