SPOILER: Wallpapers door SplodgenessaboundsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Handige linksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
LET OP: Verwijzingen naar de boeken mogen alleen geplaatst worden wanneer dit achtergrondinformatie is over gebeurtenissen die (vermoedelijk) al gebeurd zijn. Ook fake spoilers worden hier niet op prijs gesteld. Verpest dit topic dus niet voor anderen. Voor de rest geldt hetzelfde als voor heel het TV forum: zodra het is uitgezonden, mag er over gepraat worden.
[ Bericht 2% gewijzigd door Aristoteless op 16-06-2015 14:22:25 ]
http://variety.com/2015/t(...)d-nutter-1201520137/quote:There’s also speculation about whether Stannis is truly dead. We didn’t see Brienne deliver that final, fatal blow.
I think that was basically in the script. Dan and David felt it best not to be gratuitous with that. You really got a sense that Stannis had nothing else to live for. Brienne’s life-long mission had come to an end. It’s a situation in which Stannis was ready to die and prepared to die. It would have been gratuitous.
Maar die hele verhaallijn was dan zo pointlessquote:Op dinsdag 16 juni 2015 05:57 schreef Nic1 het volgende:
Voor degenen die denken dat Stannis nog leeft:
http://variety.com/2015/t(...)d-nutter-1201520137/
Dat is GRRM ten voete uit...quote:Op dinsdag 16 juni 2015 05:58 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Maar die hele verhaallijn was dan zo pointlessOf was dat allemaal om Melissandre bij de Night's Watch te krijgen
O, ik vind het altijd fijn als gebeurtenissen passen in het grote geheel. Dat het bijdraagt aan de progressie van andere karakters of wat er op het eind gebeurt. Nu voelt het hele gezin van Stannis als overbodig (want waar gingen Shireen en moeder nou eigenlijk dood voorquote:
Dat zien we in S6quote:Op dinsdag 16 juni 2015 06:12 schreef Isabeau het volgende:
[..]
want waar gingen Shireen en moeder nou eigenlijk dood vooreen valse godheid?) en is Brienne wel 'klaar'.
You can find that out in s06!quote:Op dinsdag 16 juni 2015 05:58 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Maar die hele verhaallijn was dan zo pointlessOf was dat allemaal om Melissandre bij de Night's Watch te krijgen
Niet echt nutteloos maar wel waardeloos geschreven. Brienne komt natuurlijk net toevallig stannis tegen die ook om de een of andere reden nog niet dood/gevangen is terwijl de rest wel al dood isquote:Op dinsdag 16 juni 2015 07:15 schreef Eejit het volgende:
En ook al is het 'nutteloos', dat gebeurt in het echt toch ook? Vind het juist sterk dat er verhaallijnen inzitten die uiteindelijk misschien wel niks toevoegen aan de endgame. Zou saai worden als je alleen de verhaallijn van de uiteindelijke overwinnaar zou krijgen
Ze hadden nog genoeg materiaal voor een extra episode iig.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 07:31 schreef MouzurX het volgende:
[..]
Niet echt nutteloos maar wel waardeloos geschreven. Brienne komt natuurlijk net toevallig stannis tegen die ook om de een of andere reden nog niet dood/gevangen is terwijl de rest wel al dood is
Dit was niet GRRM!quote:
We mogen geen boekspoilers doen hier. Maar in de verhaallijn van Stannis durf ik wel te zeggen dat de serie nu voorloopt op de boeken. Hetzelfde geld voor Daenerys!quote:Op dinsdag 16 juni 2015 07:53 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Dit was niet GRRM!
Dit was Benioff en Weiss!
Qua Stannis is er gewoon karaktermoord gepleegd. Kan niet anders concluderen.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 07:56 schreef Knut het volgende:
[..]
We mogen geen boekspoilers doen hier. Maar in de verhaallijn van Stannis durf ik wel te zeggen dat de serie nu voorloopt op de boeken. Hetzelfde geld voor Daenerys!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
quote:Op dinsdag 16 juni 2015 07:56 schreef Knut het volgende:
[..]
We mogen geen boekspoilers doen hier. Maar in de verhaallijn van Stannis durf ik wel te zeggen dat de serie nu voorloopt op de boeken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Daenerys eindigde in de serie op precies dezelfde plek als in ADWD. In de boeken gebeurde er natuurlijk veel meer in Mereen, wellicht zien we dat in S6 deels.quote:Hetzelfde geld voor Daenerys!
[ Bericht 7% gewijzigd door Mike op 16-06-2015 08:11:53 ]
quote:Op dinsdag 16 juni 2015 08:09 schreef Nic1 het volgende:
[..]Voor mijn gevoel is de mereen storyline opgesplists van die van Daenerys nu. Ik kan me de laatste scene van Daenerys in ieder geval niet herrineren uit de boeken.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[..]
Daenerys eindigde in de serie op precies dezelfde plek als in ADWD. In de boeken gebeurde er natuurlijk veel meer in Mereen, wellicht zien we dat in S6 deels.[20:25] [Knut] Een vrouw met een kerst fetish...
[20:26] [Knut] Niet zo letterlijk dat ik haar met baard om moet HOHOHOEN
[20:26] [Knut] maar je snapt het idee wel.
Is identiek, Khal Jhaqo vindt haar.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 08:21 schreef Knut het volgende:
[..]
Ik kan me de laatste scene van Daenerys in ieder geval niet herrineren uit de boeken.
Snap ik, maar ik post het allemaal vooral met de serie in gedachten hoorquote:Op dinsdag 16 juni 2015 08:38 schreef Mike het volgende:
En dit is niet het boekentopic, wat dat is deze TV / Game of Thrones MET Boekspoilers #19 dus alle boekverhalen horen hier sowieso eigenlijk niet thuis.
Ik zet in op een red herrring met dit statement in Variety.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 05:57 schreef Nic1 het volgende:
Voor degenen die denken dat Stannis nog leeft:
http://variety.com/2015/t(...)d-nutter-1201520137/
quote:Op dinsdag 16 juni 2015 08:00 schreef DustPuppy het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hoe kunnen ze besluiten zo erg af te wijken. Belachelijk.
het is geen afwijking, het is vooraf besproken met GRRM.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 09:22 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]Hoe kunnen ze besluiten zo erg af te wijken. Belachelijk.
Dat is niet helemaal waar. GRRM heeft ze verteld waar ze ongeveer uit moeten komen.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 09:22 schreef Maanvis het volgende:
[..]
het is geen afwijking, het is vooraf besproken met GRRM.
Ik wil niet spoileren maar GRRM heeft gewoon gezegd dat dat zou gaan gebeuren. Niet letterlijk verbranden, maar wel in die zin.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 09:24 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Dat is niet helemaal waar. GRRM heeft ze verteld waar ze ongeveer uit moeten komen.
Hoe ze daar naar toe gaan bepalen ze uiteindelijk zelf. Zoveel heeft hij wel gezegd.
En hoe kun je nou zeggen dat het geen afwijking is? Dit zijn duidelijk 2 verschillende karakers met 2 verschillende manieren van handelen.
Kan al die shit ook daadwerkelijk weg hier dan? Ik heb geen trek een spoiler open te klikken denkende dat er een grapje of weetje over de uitzending staat om vervolgens op een epistel te stuiten waar de boek en show afwijken.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 08:38 schreef Mike het volgende:
En dit is niet het boekentopic, wat dat is deze TV / Game of Thrones MET Boekspoilers #19 dus alle boekverhalen horen hier sowieso eigenlijk niet thuis.
Waarschijnlijk moet je nu gewoon terug in het verhaal denken. Want waarom zaten Beric Dondarrion en Thoros of Myr in het verhaal.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 06:12 schreef Isabeau het volgende:
[..]
O, ik vind het altijd fijn als gebeurtenissen passen in het grote geheel. Dat het bijdraagt aan de progressie van andere karakters of wat er op het eind gebeurt. Nu voelt het hele gezin van Stannis als overbodig (want waar gingen Shireen en moeder nou eigenlijk dood vooreen valse godheid?) en is Brienne wel 'klaar'.
niet letterlijk zoquote:Op dinsdag 16 juni 2015 09:34 schreef muhahaha het volgende:
GRRM heeft het zelf toch voorgesteld om Shireen op de brandstapel te zetten?
Begin er dan ook zelf niet over over hoe het afwijkt van het boekquote:Op dinsdag 16 juni 2015 09:35 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Kan al die shit ook daadwerkelijk weg hier dan? Ik heb geen trek een spoiler open te klikken denkende dat er een grapje of weetje over de uitzending staat om vervolgens op een epistel te stuiten waar de boek en show afwijken.
Ehh dat doe ik niet?quote:Op dinsdag 16 juni 2015 09:52 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Begin er dan ook zelf niet over over hoe het afwijkt van het boek
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |