SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
Nee, ik merk daar echt verschil in. Maar ik ben er inmiddels ook wel achter dat ik gewoonweg slechter reageer op suikers dan op bepaalde vetten. Dus als ik het op die manier een beetje onder controle hou, gaat het een stuk beter.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 12:11 schreef Stormqueen het volgende:
Ja, merk je dat? Want voor mij maakt het niet uit of ik nou noten snaai of chips. Ik kom er even hard van aan
Ja dat zeker!quote:Op dinsdag 16 juli 2013 12:03 schreef Stormqueen het volgende:
maar de key van succesvol afvallen is ook wel een beetje dat je niet altijd eet waar je zin in hebt toch? Ofja, ik merk dat als ik mezelf een bepaald dagmenu opleg ik veel beter afval dan wanneer ik dat van het moment af laat hangen
Nou ja, ik eet dan misschien wel ook een te groot stuk kaas, of drie crackers met humus, maar ik snoep niet! En dat vind ik al een grote winst en ik merk het verschil op, aan en in mijn lijf.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 12:16 schreef Stormqueen het volgende:
ik kan het op kantoor overigens wel prima. Want dan neem ik een afgemeten hoeveelheid mee en dan kan ik niet meer eten dan dat. Maar als ik thuis iets pak waar ik te veel van kan pakken is het hek vaak van de dam. Wel een teken dat er nog veel werk te verrichten valt overigens.
Maar valt het dan niet onder snoepen omdat het zout is? Of begrijp ik je verkeerd?quote:Op dinsdag 16 juli 2013 12:20 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Nou ja, ik eet dan misschien wel ook een te groot stuk kaas, of drie crackers met humus, maar ik snoep niet! En dat vind ik al een grote winst en ik merk het verschil op, aan en in mijn lijf.
Ook ben ik wel eerder klaar met snaaien, tegenwoordig.
Nah ja, gratis is niet het goede woord. Auto staat op naam van ons bedrijf dus mijn zwager betaalt de helft van de diesel meequote:
Snoepen is voor mij iets met suiker, zoals chocolade, koek, drop, snoepjes, taart, enz.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 12:20 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Maar valt het dan niet onder snoepen omdat het zout is? Of begrijp ik je verkeerd?
Maar ik zeg al, als het werkt is het ideaal
Ja, maar dan is het maar net wat voor naam je het beestje geeft. Ik kan ook een blok kaas opvreten en dan zeggen dat het gewoon een T is en dat ik niet snoep.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 12:59 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Snoepen is voor mij iets met suiker, zoals chocolade, koek, drop, snoepjes, taart, enz.
Dit zijn de dingen die ik nu als T eet op een dag, en dan eet ik wat (niet heel erg veel, uiteraard) extra T ipv snoep en dat gaat prima.
Nee, ik eet dan geen 'blok kaas' ik neem een klein stukje kaas, of een extra cracker met humus. Dus geen dingen die niet in mijn eetpatroon passen.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 13:08 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Ja, maar dan is het maar net wat voor naam je het beestje geeft. Ik kan ook een blok kaas opvreten en dan zeggen dat het gewoon een T is en dat ik niet snoep.
Waarmee ik dus niet wil zeggen dat je slecht bezig bent, maar zo klinkt het wel een beetje tegenstrijdig
Helemaal mee eens. Bij veel fatties is het principe "hongergevoel" ook nogal om zeep. De uitdaging is om te weten wanneer je er wel en niet iets mee moet doen.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 13:07 schreef Brighteyes het volgende:
Tuurlijk, maar letterlijk een kwartier nadat je 3 boterhammen en een paprika op hebt kan je niet honger hebben. Dan heb je een hongervoel en moet je even een halve liter water drinken en het negeren. Vind ik.
ik noemde het als hypothetisch voorbeeld - ik wil je echt niet veroordelen!quote:Op dinsdag 16 juli 2013 13:09 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Nee, ik eet dan geen 'blok kaas' ik neem een klein stukje kaas, of een extra cracker met humus. Dus geen dingen die niet in mijn eetpatroon passen.
Dat snap ik, maar daar zit hem wel het verschil, natuurlijkquote:Op dinsdag 16 juli 2013 13:10 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
ik noemde het als hypothetisch voorbeeld - ik wil je echt niet veroordelen!
Nee, dat is de stelling niet!quote:Op dinsdag 16 juli 2013 13:13 schreef Stormqueen het volgende:
Ja, je begrijpt wat ik bedoel... ik vind alleen het "als er geen suiker in zit is het geen snoepen" een vreemde stelling, persoonlijk
Hier doelde ik op, maar dan zal ik het wel verkeerd begrepen hebben!quote:Op dinsdag 16 juli 2013 12:59 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Snoepen is voor mij iets met suiker, zoals chocolade, koek, drop, snoepjes, taart, enz.
Dit zijn de dingen die ik nu als T eet op een dag, en dan eet ik wat (niet heel erg veel, uiteraard) extra T ipv snoep en dat gaat prima.
is dat poliklinisch?quote:Op dinsdag 16 juli 2013 13:08 schreef Lucky_Strike het volgende:
sterilisatie is een feit op vrijdag de 13e
Hoe oud ben je als ik vragen mag Ah, 5 jaar ouder dan ik... en hoe ben je daar mee begonnen? Huisarts neem ik aan enzo? En hoe moeilijk was het om het geregeld te krijgen?quote:Op dinsdag 16 juli 2013 13:08 schreef Lucky_Strike het volgende:
sterilisatie is een feit op vrijdag de 13e
Definitieverschil dan, denk ik. Snoep is inderdaad wat mij betreft zoet, suiker. Snaai-zin is zin om iets in je mond te stoppen. Dus stop ik dan geen snoep in mijn mond, maar iets wat in mijn eetpatroon past en wat een T kan zijn.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 13:18 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Hier doelde ik op, maar dan zal ik het wel verkeerd begrepen hebben!
Sorry
Daar ben ik ook wel benieuwd naarquote:Op dinsdag 16 juli 2013 13:22 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Hoe oud ben je als ik vragen mag Ah, 5 jaar ouder dan ik... en hoe ben je daar mee begonnen? Huisarts neem ik aan enzo? En hoe moeilijk was het om het geregeld te krijgen?![]()
Ik ben vooral benieuwd wat het voor je hormoonhuishouding doet....quote:Op dinsdag 16 juli 2013 13:27 schreef motorbloempje het volgende:
Misschien wil Mr.Mo zich ook wel laten 'helpen', maar ook dat double dutch doen lijkt me geen enkel probleem: zekerheid boven allesen vraag me af of ze er bij mannen ook zo moeilijk over doen als bij vrouwen
Niets, want er wordt alleen gezorgd dat er geen zaadcellen meer in een zaadlozing terecht kunnen komen of geen eicellen in een eileider. Dus hormonaal blijft alles hetzelfde.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 13:28 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Ik ben vooral benieuwd wat het voor je hormoonhuishouding doet....
Er verandert niets aan je lichaam, alleen de doorgang van de eicel door de eileiders wordt onmogelijk gemaakt. Verder gebeurt er niets met je lichaam, dus alles werkt nog als voorheen.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 13:31 schreef motorbloempje het volgende:
en (biologien00b) of je nog ongesteld wordt!
Vooral nogal onnodig als je ze kunt laten doorsnijden/dichtgroeien zodat er niets meer door kanquote:Op dinsdag 16 juli 2013 13:32 schreef motorbloempje het volgende:
Oh. En eileiders laten amputeren is vast te ingrijpend
Handig om te weten.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 13:31 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Niets, want er wordt alleen gezorgd dat er geen zaadcellen meer in een zaadlozing terecht kunnen komen of geen eicellen in een eileider. Dus hormonaal blijft alles hetzelfde.
Nou ja, in feite activeer je het ook met een injectiequote:Op dinsdag 16 juli 2013 13:35 schreef motorbloempje het volgende:
Ze zouden iets moeten bedenken waardoor je alles bij de geboorte kunt stopzetten (zonder nadelige effecten) en je met een injectie ofzo moeten kunnen activeren op 't moment dat je wilt voortplanten. Ongesteld zijn zonder kinderwens is zó onnodig![]()
echt. En dat je dat, als je eventueel genoeg kinderen hebt ofzo, je het ook weer stop kunt zetten, want wat moet je met ongesteldheid als je al kinderen hebt en er nog niet meer wilt.
quote:Op dinsdag 16 juli 2013 13:36 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Nou ja, in feite activeer je het ook met een injectie
hahahaquote:Op dinsdag 16 juli 2013 13:36 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Nou ja, in feite activeer je het ook met een injectie
Dat is niet de eerste keer hoor. Zal alleen nimmer "mee posten in OUD"quote:
Ach, de rellen van tijd tot tijd zijn prima te pruimenquote:Op dinsdag 16 juli 2013 14:08 schreef Stormqueen het volgende:
Wel scary dat dat meteen bekendheid geniet
True, maar daar geniet ik graag anoniem vanquote:Op dinsdag 16 juli 2013 14:13 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Ach, de rellen van tijd tot tijd zijn prima te pruimen
Snap ikquote:
Ooo, dat zijn van die dingen waar ik niet wakker van lig, hoor. Al wil je het negen maanden voor jezelf houden, prima hoor.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 14:15 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
True, maar daar geniet ik graag anoniem van
[..]
Snap ik![]()
Mocht het zo ver zijn, zijn jullie uiteraard niet de eersten die het horen, maar je hoort het wel
Nee joh, dat gaat nooit goed, ik tussen vrouwen die hun seks timen omdat ze liever geen baby willen die in februari jarig is ofzo. Nop.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 14:17 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ooo, dat zijn van die dingen waar ik niet wakker van lig, hoor. Al wil je het negen maanden voor jezelf houden, prima hoor.
Maar ik kom regelmatig in OUD, dus tja, zo onverwacht jouw naam en dan ook nog in het Wachten op-topicIk kon al niet geloven dat je daar mee ging posten
Stopzetten kan ook: prikpil.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 13:36 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Nou ja, in feite activeer je het ook met een injectie
De aanhouder wint! Vòel je je slanker?quote:Op dinsdag 16 juli 2013 14:22 schreef Claudia_x het volgende:
Ohja, dat heb ik ook gedaan, even een kind tussen twee dataverzamelingen door gepland.
Pft, ik ben de kilo extra die ik erbij had kwijt, maar verder sta ik nog gewoon stil op het gewicht dat ik drie-vier weken geleden had. Anyhow, weer goed gesport en ik heb zelfs tijdens een barbecue afgelopen zondag keurig gegeten en het gehouden bij wat kip, sla en fruit. Ooit moeten de vetjes eraf gaan.
Dit vraagt om foto'squote:Op dinsdag 16 juli 2013 14:26 schreef Claudia_x het volgende:
Vooral m'n armen voelen veel strakker! En ik breek inmiddels bijna doormidden zo slank als m'n taille is.
Yep, met 20 minuten geregeld.quote:
Ik ben 32 maar het gaat om mijn vriend en die is 37. We zaten een paar weken terug bij de huisarts en we hadden de vraag nauwelijks gesteld of hij haalde zijn verwijzingsblokje al tevoorschijn. Ik had hier en daar vernomen dat niet alle huisartsen zo makkelijk doorverwijzen maar de onze dus wel.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 13:22 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Hoe oud ben je als ik vragen mag Ah, 5 jaar ouder dan ik... en hoe ben je daar mee begonnen? Huisarts neem ik aan enzo? En hoe moeilijk was het om het geregeld te krijgen?![]()
Ja, dat dus.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 13:31 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Niets, want er wordt alleen gezorgd dat er geen zaadcellen meer in een zaadlozing terecht kunnen komen of geen eicellen in een eileider. Dus hormonaal blijft alles hetzelfde.
Absoluut dat. Echt dikke onzin gewoon dat het vrouwzijn zoveel gedoe is. We zijn duidelijk nog niet voldoende geëvolueerd wat dit betreft.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 13:35 schreef motorbloempje het volgende:
Ze zouden iets moeten bedenken waardoor je alles bij de geboorte kunt stopzetten (zonder nadelige effecten) en je met een injectie ofzo moeten kunnen activeren op 't moment dat je wilt voortplanten. Ongesteld zijn zonder kinderwens is zó onnodig![]()
echt. En dat je dat, als je eventueel genoeg kinderen hebt ofzo, je het ook weer stop kunt zetten, want wat moet je met ongesteldheid als je al kinderen hebt en er nog niet meer wilt.
Tja, bij vrouwen is het een veel zwaardere en duurdere ingreep. En het heeft toch geen gevolgen voor menstruatie en dat soort gedoe. Mijn vriend roept al 10 jaar dat hij het wil. Maar ik was altijd aan de pil en er was een minimale kans dat ik nog rammelende eierstokken zou krijgen.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 14:48 schreef motorbloempje het volgende:
Oh, ik dacht dat het om jou ging. Ik zou 't namelijk gewoon liever (sowieso, ook) bij mezelf willen laten doen. Dat 't bij mannen iets makkelijker ging had ik ook al wel verwacht
Lekker praktisch ook, net als mijn libido weer terug van weggeweest is. Gezeik allemaal.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 14:49 schreef Stormqueen het volgende:
ja begrijpelijk Lucky. Wij batsen ook met condooms omdat hormonen geen optie meer zijn wmb, maar we hebben ook een kinderwens ooit. Dus als er iets scheurt is er nog niks aan de hand. Als je die echt niet hebt kun je de boel maar beter gewoon onklaar maken
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Die armen hebben ook nog een flinke weg te gaan.I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
wat dan wel?quote:Op dinsdag 16 juli 2013 14:59 schreef motorbloempje het volgende:
Nice! Armen zijn hier ook vervelende dingen; ze verminderen (net als mijn buik) gewoon NIET in omvang
wat ambieer je dan? XS?quote:Op dinsdag 16 juli 2013 15:02 schreef Claudia_x het volgende:
Ik heb op zich wel geluk dat ik overal vrij geleidelijk afval, dus er is denk ik ook wel wat van m'n heupen af. M'n armen zijn voor een deel gewoon slap qua spieren en voor een deel qua huid. Aan dat laatste valt niet zo bar veel meer te doen, geloof ik. Maar ach, ik zie wel. Om in een kledingmaat te zitten waar ik in wil zitten, moet ik vooralsnog nog 10 kilo afvallen. Dat voelt nogal ver weg, aangezien ik geen kilo's kwijt lijk te raken.
oliebollen??quote:Op dinsdag 16 juli 2013 15:05 schreef Isabeau het volgende:
Ik vind je ook mooi slank, Claudia
Maar goed dat ik lunch mee had, de lunch hier bestond uit....oliebollen. Goed ingeschat
Je ziet het niet aan je afquote:Op dinsdag 16 juli 2013 15:09 schreef Claudia_x het volgende:
Als ik sta en m'n buik niet uit laat puilen, lijkt het wel wat. Maar verder is het nog steeds gewoon 80.3 kg bij 1.74m en ik kan wel door de grond zakken als ik foto's zie die anderen van me maken, als ik een spijkerbroek aan heb en zit of zo. Echt, ik zou gewoon alle (niet-elastische) broeken in de ban moeten doen. Maar voor mezelf vind ik 70 kilo een mooi gewicht en dan zit ik in maat 36-38.
Klinkt slap, maar zonnebanken is het antwoord!quote:Op dinsdag 16 juli 2013 15:15 schreef Zeester het volgende:
Claudia, dat is een figuurtje om trots op te zijn. Maar ik snap dat je er nog wat af wilt, het is niet persé nodig, maar je wordt ook écht nog niet te dun (eventjes tegengas aan al die mensen die dat vast tegen je zeggen).
Ik draag dus tegenwoordig korte broeken, en dat is nieuw, en aangezien ik nogal een benen-issue heb gehad mijn hele leven heeft alles boven de knie al jaren geen zon gezien (alsin, met een handdoek om aan het strand liggen). Die 10 cm extra been die nu wel zon ziet wil nu dus echt HEEEL graag verbranden. Het is dus nog even balanceren tussen benen wel/niet in de zon, want ik wil graag bruine benen, maar geen rode dijen :s.
Nee hoor, dat zegt niemand tegen me. Ik ben omgeven door horken.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 15:15 schreef Zeester het volgende:
Claudia, dat is een figuurtje om trots op te zijn. Maar ik snap dat je er nog wat af wilt, het is niet persé nodig, maar je wordt ook écht nog niet te dun (eventjes tegengas aan al die mensen die dat vast tegen je zeggen).
Wat een overwinning op jezelf!quote:Ik draag dus tegenwoordig korte broeken, en dat is nieuw, en aangezien ik nogal een benen-issue heb gehad mijn hele leven heeft alles boven de knie al jaren geen zon gezien (alsin, met een handdoek om aan het strand liggen). Die 10 cm extra been die nu wel zon ziet wil nu dus echt HEEEL graag verbranden. Het is dus nog even balanceren tussen benen wel/niet in de zon, want ik wil graag bruine benen, maar geen rode dijen :s.
Het is inderdaad heerlijk om jezelf zo te overwinnen. Nou heb ik sowieso niet heel erg issues met mijn aangeklede lijf, ik droeg ook strakke kleding en blote armen op mijn dikst, maar meer bloot laten zien is toch fijn. En heb net even kort met een vriendin gewinkeld, en niet ongelukkig worden van je aanblik in de spiegelende etalage is ook echt HEEEL fijn. Zonnebank is inderdaad het antwoord, maar daar heb ik weinig zin in. En ik heb zo'n huidtype dat ik bruin worden heel erg moet faseren, maar als er eenmaal een laagje is, dan word ik heel bruin. Dus volgens mij heeft 1 keertje zonnebank ook weinig effect, dan zal ik echt een x of 4 voor korte tijd onder de zonnebank moeten. En dat vind ik dan weer zo'n duur geintje. Dus gewoon veel met de benen in de zon denk ik.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 15:18 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Nee hoor, dat zegt niemand tegen me. Ik ben omgeven door horken.
[..]
Wat een overwinning op jezelf!Dat vind ik zelf altijd de tofste dingen, als je je vrijer voelt in dagelijkse keuzes omdat je jezelf niet meer te dik vindt.
quote:Op dinsdag 16 juli 2013 15:33 schreef Stormqueen het volgende:
ik heb laatst vier zakken dikkemensenmode aan Syrië gegeven![]()
Dus ik heb niet echt meer iets. Ja, mijn maten 36-38 van 8 jaar geleden maar daar maak ik hier ook niemand blij mee
Ja, ik kan het ook gewoon aan een goed doel geven, maar heb ook best veel duurdere dingen, van goede kwaliteit. En ben weer te lui om te marktplaatsen. Ik maak er meestal gewoon graag een ander blij mee. Moet het sowieso weer eens uitzoeken.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 15:33 schreef Stormqueen het volgende:
ik heb laatst vier zakken dikkemensenmode aan Syrië gegeven![]()
Dus ik heb niet echt meer iets. Ja, mijn maten 36-38 van 8 jaar geleden maar daar maak ik hier ook niemand blij mee
Dat is een goed idee!quote:Op dinsdag 16 juli 2013 15:31 schreef Zeester het volgende:
Nog even leuk om te vermelden dat de 2 korte broeken die ik nu heb die van Tink zijn. Ik heb ze serieus echt continu aan, ook als het kouder is maar ik gewoon een thuis-dagje heb loop ik erin. Hele goede aankoop dus, en dankzij hier
Zullen we eventueel ook naar de meet wat oude kleren meenemen en uitwisselen? Ik heb namelijk inmiddels best veel waar ik niet meer inpas, maar die iets stevigere dames nog fijn vinden denk ik. En omgekeerd ook. Afvallen is kledingtechnisch namelijk best een duur geintje!
Ik hoor het wel meer, mensen die "moe" zijn, geen zin hebben en niks gedaan krijgen. Daar behoor ik ook bij, helaas. Slaap ook rustig 10 uur per nacht en krijg overdag niks gedaan.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 15:49 schreef J0ycie88 het volgende:
Ik weet niet wat ik heb de afgelopen dagen. Maar ik ben zo 'moe'... Net gewoon anderhalf uur geslapen.
Misschien is het gewoon even teveel geweest. Het zorgen maken, geen werk meer hebben en alles er omheen.
Zo maar eens uit bed en wat aan het huishouden gaan doen! Heb zon trek in sushi, maar heb nog nasi van gisteren staan.. dilemma's!
Echt het is hier zo'n bende. Verschrikkelijk. Maar heb er zo de balen in op het moment.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 15:50 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Ik hoor het wel meer, mensen die "moe" zijn, geen zin hebben en niks gedaan krijgen. Daar behoor ik ook bij, helaas. Slaap ook rustig 10 uur per nacht en krijg overdag niks gedaan.
Mja, ik herken het. De afwas heb ik dan wel gedaan, maar die staat al heel lang droog te wezen op het aanrecht. De badkamer is een bende, de hal ligt vol, de slaapkamer ligt bezaaid met schone en vieze was, er moet gestofzuigd worden.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 15:53 schreef J0ycie88 het volgende:
[..]
Echt het is hier zo'n bende. Verschrikkelijk. Maar heb er zo de balen in op het moment.
Hier moet de afwas nog gebeuren. En de was opvouwen. En wat opruimen. Dan ben ik tedreden. Alle vieze was is weggewerkt en gisteren gestofd en gestofzuigd.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 15:54 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Mja, ik herken het. De afwas heb ik dan wel gedaan, maar die staat al heel lang droog te wezen op het aanrecht. De badkamer is een bende, de hal ligt vol, de slaapkamer ligt bezaaid met schone en vieze was, er moet gestofzuigd worden.
Je had al nasi, dus das makkelijk.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 15:57 schreef J0ycie88 het volgende:
[..]
Hier moet de afwas nog gebeuren. En de was opvouwen. En wat opruimen. Dan ben ik tedreden. Alle vieze was is weggewerkt en gisteren gestofd en gestofzuigd.
En dan is er nog het probleem wat ga ik eten...
Ik weet het. Als ik er aan begin ben ik met een uurtje klaar.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 15:55 schreef Lucky_Strike het volgende:
Je moet ook niet te veel willen doen met dit weer meiden. Gewoon als je in een andere kamer moet zijn alvast iets meenemen, dat helpt vaak al veel.
Ik word trouwens echt veel ongelukkiger op mijn ongelukkige momenten als het een zooi is. Voor mij werkt 'een opgeruimd huis is een opgeruimde geest' heel erg. En je kunt ontzettend veel werk qua opruimen verzetten in 5, 10 of 15 minuten.
![]()
Dat is wel de makkelijkste en verstandigste keuze ja..quote:Op dinsdag 16 juli 2013 15:58 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Je had al nasi, dus das makkelijk.
Ik ga nog even door mijn huis lopen en dingen vasthouden voordatthuiskomt.
Precies. Dus gewoon doen.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 16:13 schreef J0ycie88 het volgende:
[..]
Dat is wel de makkelijkste en verstandigste keuze ja..
SPOILER: 10 jaar ouder + >20kg lichter = 10 jaar jonger&gelukkigerOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Afvallen doet niet alleen veel voor je gezondheid, maar ook voor je levensvreugde, die op foto 1 niet echt terug te vinden lijkt.Ja doei.
quote:Op dinsdag 16 juli 2013 19:02 schreef motorbloempje het volgende:
Jillian 7/30 is een feit. Even in een koelere kamer gaan staan, dat was wel fijner. Zo nog even als extra B een net gekochte slaapbank sjouwen en dan maar eens aan het eten beginnen![]()
Had ik trouwens deze hier al gepost?Zo herkenbaar....SPOILER: 10 jaar ouder + >20kg lichter = 10 jaar jonger&gelukkigerOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Afvallen doet niet alleen veel voor je gezondheid, maar ook voor je levensvreugde, die op foto 1 niet echt terug te vinden lijkt.Je ziet er top uit en je hebt een energieke uitstraling
En ik vind voor en na foto's gewoon altijd heel erg tof
Je hebt gelijk.. Zo maar even keihard een muziekje aan en gaan met die banaan!quote:Op dinsdag 16 juli 2013 18:57 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ruim jullie huis op dames. Echt, het helpt!
quote:Op dinsdag 16 juli 2013 19:02 schreef motorbloempje het volgende:
Jillian 7/30 is een feit. Even in een koelere kamer gaan staan, dat was wel fijner. Zo nog even als extra B een net gekochte slaapbank sjouwen en dan maar eens aan het eten beginnen![]()
Had ik trouwens deze hier al gepost?Herkenning +100SPOILER: 10 jaar ouder + >20kg lichter = 10 jaar jonger&gelukkigerOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Afvallen doet niet alleen veel voor je gezondheid, maar ook voor je levensvreugde, die op foto 1 niet echt terug te vinden lijkt.I'll be walking home after drinking all my pennies. I'll keep passing the open windows. I'll dance, even if I have nowhere to do it but in my own living room.
~ How do I feel this good, sober?
~ For the night is dark and full of terrors
quote:Op dinsdag 16 juli 2013 19:02 schreef motorbloempje het volgende:
So true. Ik hoop dat ik die gedachte eens vast kan houden zodat ik nooit meer stop met sporten.SPOILER: 10 jaar ouder + >20kg lichter = 10 jaar jonger&gelukkigerOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Afvallen doet niet alleen veel voor je gezondheid, maar ook voor je levensvreugde, die op foto 1 niet echt terug te vinden lijkt.I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
Ooh ja! Gerookte kipfilet 75grquote:Op dinsdag 16 juli 2013 18:55 schreef Sarabi het volgende:
Zat er ook nog iets van vis/vlees/noten/ei in je D Qwea? Anders is het wel erg mager.
quote:Op dinsdag 16 juli 2013 19:47 schreef Qwea het volgende:
Ja hoor
Vriend : Q? Je gaat me echt een lul vinden... Mag ik wel wat van de b&j's?
Ik : ehm, duh. Maar waarom vraag je dat, ga het gewoon pakken. Nu wil ik ook
Vriend : ja maar jij moet het even pakken. Kijken of je de verleiding kan weerstaan
Ik : ja doei. Ik ga mezelf toch niet opzettelijk in zo'n lastige situatie brengen? Ben je gek ofzo. Dan ga ik er van eten. Dikke doei
Nu pakt ie zelf maar. Ik vond de vraag nogal stom
quote:Op dinsdag 16 juli 2013 19:47 schreef Qwea het volgende:
Ja hoor
Vriend : Q? Je gaat me echt een lul vinden... Mag ik wel wat van de b&j's?
Ik : ehm, duh. Maar waarom vraag je dat, ga het gewoon pakken. Nu wil ik ook
Vriend : ja maar jij moet het even pakken. Kijken of je de verleiding kan weerstaan
Ik : ja doei. Ik ga mezelf toch niet opzettelijk in zo'n lastige situatie brengen? Ben je gek ofzo. Dan ga ik er van eten. Dikke doei
Nu pakt ie zelf maar. Ik vond de vraag nogal stom
quote:Op dinsdag 16 juli 2013 20:42 schreef miss_sly het volgende:
Voor de rondleiding over de bouwplaats serveerden ze ook iets te drinken en een stukje taart (mooie taart met plaatje van het project erop). Ik heb maar een flesje water genomen en de taart afgeslagen!
quote:Op dinsdag 16 juli 2013 20:50 schreef Brighteyes het volgende:
[..]Alleen al voor die vraag alleen al kieperde ik er een fles azijn in leeg!
Wat flauw, echt, ik geloof dat ik de pot ging pakken om hem linea recta in de vuilnisbak te gooien.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 19:47 schreef Qwea het volgende:
Ja hoor
Vriend : Q? Je gaat me echt een lul vinden... Mag ik wel wat van de b&j's?
Ik : ehm, duh. Maar waarom vraag je dat, ga het gewoon pakken. Nu wil ik ook
Vriend : ja maar jij moet het even pakken. Kijken of je de verleiding kan weerstaan
Ik : ja doei. Ik ga mezelf toch niet opzettelijk in zo'n lastige situatie brengen? Ben je gek ofzo. Dan ga ik er van eten. Dikke doei
Nu pakt ie zelf maar. Ik vond de vraag nogal stom
Wat een geld, die zaadcontrole. Ik heb dat op mn stage moeten doen. Kwakkie op een opjectglaasje en dan kijken of er nog zwemmers in rondzwommen. En ja, die vond je nog wel eens inderdaadquote:Op dinsdag 16 juli 2013 14:46 schreef Lucky_Strike het volgende:
We moeten nog even kijken of we deze afspraak wel door laten gaan. De kosten zijn 550 euro. Plus de zaadcontrole wat tussen de 100 en 200 euro kost. Dat laatste gaat wel via de zorgverzekering maar dat komt dus weer terug bij ons in de vorm van het eigen risico. En mijn vriend zag net dat het bij een ander ziekenhuis 380 euro inclusief zaadcontrole kost.
Sex is trouwens wel wat minder leuk geworden sinds onze gescheurde condoom van vorige week![]()
Goed gedaan!quote:Op dinsdag 16 juli 2013 20:42 schreef miss_sly het volgende:
Voor de rondleiding over de bouwplaats serveerden ze ook iets te drinken en een stukje taart (mooie taart met plaatje van het project erop). Ik heb maar een flesje water genomen en de taart afgeslagen!
Dat heb ik ook ooit ergens gelezenquote:Op dinsdag 16 juli 2013 21:33 schreef Claudia_x het volgende:
en bovendien niet echt effectief (ik lag ergens dat je met 30-60 seconden de plank kunnen wel het maximale effect hebt bereikt).
Vergeet de oliebollen als lunch niet.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 22:19 schreef Stormqueen het volgende:
Drie stukken taart is ongeveer 1800 kcal. In theorie is het mogelijk om slank te blijven
god almachtigquote:Op dinsdag 16 juli 2013 22:23 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Vergeet de oliebollen als lunch niet.
SPT / [Bodybuilding] #379 Atemno is een baas!quote:Op dinsdag 16 juli 2013 22:42 schreef Ethanolic het volgende:
Hallo mede-dieeters! Ik was vroeger altijd een dikkertje (>22% vet). Toen besloot ik te gaan trainen. Hier ben ik wel gespierder en droger geworden, maar echt een six-pack wil maar niet lukken!!
Ik ben 178 cm, 86kg en heb 20% vet. Met shakes en trainen lukt het echt niet verder! Hebben jullie tips voor mij? Alvast bedankt en geniet van jullie perenijsje vanavond!
Je vergeet die:quote:Op dinsdag 16 juli 2013 22:43 schreef Isabeau het volgende:
[..]
SPT / [Bodybuilding] #379 Atemno is een baas!
Daar kom ik nooit. Met redenquote:Op dinsdag 16 juli 2013 22:44 schreef douche-eendje het volgende:
Je vergeet die:
ONZ / [DE GYM #142] #summergains
Ja op die manier lukt het dus niet! Ik was er heilig van overtuigd, maarja. Misschien hebben jullie tips voor een noodlijdende broeder.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 22:43 schreef Isabeau het volgende:
[..]
SPT / [Bodybuilding] #379 Atemno is een baas!
Je moet gwn superveel situps doen. Elke avond voor het slapen gaan. Als je elke avond 30 doet heb je in 3 maanden een goede sixpack. Als je binnen 1 maand een sixpack hebt moet je die 3 maanden delen door 3 en dan de situps x3 doen. Dan heb je met 90 situps per dag hetzelfde resultaat in één maand. Deze berekening is ook toe te passen wanneer je langeretermijndoelstellingen hebt.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 22:45 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
Ja op die manier lukt het dus niet! Ik was er heilig van overtuigd, maarja. Misschien hebben jullie tips voor een noodlijdende broeder.
Ze zijn schattigquote:Op dinsdag 16 juli 2013 22:47 schreef Stormqueen het volgende:
Tsja, wij kunnen ook in jullie topics lezen natuurlijk. Maar ik vond het wel een dappere poging
Minimaal 3x5 minuten plank per dag bedoel je. En veel granaatappels eten want daar zitten vezels in die je intersectiones tendinae en linea alba benadrukken zodat het veel mee lijkt of je een six-pack hebt.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 22:46 schreef VMSDKR het volgende:
Je moet gwn superveel situps doen. Elke avond voor het slapen gaan. Als je elke avond 30 doet heb je in 3 maanden een goede sixpack. Als je binnen 1 maand een sixpack hebt moet je die 3 maanden delen door 3 en dan de situps x3 doen. Dan heb je met 90 situps per dag hetzelfde resultaat in één maand. Deze berekening is ook toe te passen wanneer je langeretermijndoelstellingen hebt.
Lol brosciencequote:Op dinsdag 16 juli 2013 22:48 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Minimaal 3x5 minuten plank per dag bedoel je. En veel granaatappels eten want daar zitten vezels in die je intersectiones tendinae en linea alba benadrukken zodat het veel mee lijkt of je een six-pack hebt.
tnx!quote:Op dinsdag 16 juli 2013 22:48 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Minimaal 3x5 minuten plank per dag bedoel je. En veel granaatappels eten want daar zitten vezels in die je intersectiones tendinae en linea alba benadrukken zodat het veel mee lijkt of je een six-pack hebt.
Sister in dit geval huh.quote:
Hallo praat je Chinees hier ik heb het over cola light en perenijsjes.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 22:48 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Minimaal 3x5 minuten plank per dag bedoel je. En veel granaatappels eten want daar zitten vezels in die je intersectiones tendinae en linea alba benadrukken zodat het veel mee lijkt of je een six-pack hebt.
quote:Op dinsdag 16 juli 2013 22:51 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
Hallo praat je Chinees hier ik heb het over cola light en perenijsjes.
Daar werd ik afgelopen weekeinde ook weer mee geconfronteerd op onze jaarlijkse familiedag. Er worden dan werkelijk enorme hoeveelheden gegeten. Ik gaf m'n kinderen water en werd aangekeken alsof ik ze mishandelde.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 22:17 schreef Isabeau het volgende:
Verjaardag overleefd en ik snap ook wel waarom ik zo dik ben geworden. Ik heb gewoon familie die bij 3 gebaksrondes ('s morgens, 's middags en 's avonds bij de koffie) elke keer weer gebak nemen![]()
Nou, ik vind het knap! Ik probeer me in zulke situaties in ieder geval van de carbs weg te houden, en dan neem ik de vetten maar voor lief.quote:Het was wel een hele verzoeking om de hele dag in de keuken lekkere hapjes te maken en er zelf niets van te nemen (op komkommer, paprika en cherrytomaatjes na). Uitgerekend dat ik vandaag ca 1600 kcal heb gehad, waarvan véél te veel vet en te weinig eiwitten.
Is dit srs?quote:Op dinsdag 16 juli 2013 20:35 schreef Lonaa het volgende:
Ik deed vandaag financieen, kijk ik op de rekening van, heeft ie gisteren iets gekocht bij een tankstation, vlak voordat ie thuis kwam van z'n werk. Dus ik vroeg, nieuwsgierig als ik ben, goh, wat heb je eigenlijk gisteren bij het tankstation gekocht?
Ja, een magnum, en ik wilde het je niet moeilijk maken enzo, dus had ik m maar heel snel opgegeten en het je niet verteld.
Ergens vind ik dat wel schattig en heb ik maar gezegd dat dat niet hoeft.
Verder loopt hier alles in de prut en heb ik nog niet gegeten en is ook mijn eten soort van kwijt, dus ik moet even iets bedenken.
Prikkeldraad was geen succesquote:Op dinsdag 16 juli 2013 22:54 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
goeden! Dat kan vast ook met een stuk heras hekwerk?
Ja het moet natuurlijk wel passen. Ook een morbide obees droomt van een lui sixpack.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 22:54 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
goeden! Dat kan vast ook met een stuk heras hekwerk?
oh boehoequote:Op dinsdag 16 juli 2013 22:49 schreef Ethanolic het volgende:
waar kan ik wel terecht voor gepast advies? Jullie zijn net als de rest.
Hoe ziet jouw fitnessroutine eruit?quote:Op dinsdag 16 juli 2013 22:42 schreef Ethanolic het volgende:
Hallo mede-dieeters! Ik was vroeger altijd een dikkertje (>22% vet). Toen besloot ik te gaan trainen. Hier ben ik wel gespierder en droger geworden, maar echt een six-pack wil maar niet lukken!!
Ik ben 178 cm, 86kg en heb 20% vet. Met shakes en trainen lukt het echt niet verder! Hebben jullie tips voor mij? Alvast bedankt en geniet van jullie perenijsje vanavond!
En wat is goed sporten?quote:Op dinsdag 16 juli 2013 14:22 schreef Claudia_x het volgende:
Ohja, dat heb ik ook gedaan, even een kind tussen twee dataverzamelingen door gepland.
Pft, ik ben de kilo extra die ik erbij had kwijt, maar verder sta ik nog gewoon stil op het gewicht dat ik drie-vier weken geleden had. Anyhow, weer goed gesport en ik heb zelfs tijdens een barbecue afgelopen zondag keurig gegeten en het gehouden bij wat kip, sla en fruit. Ooit moeten de vetjes eraf gaan.
Denk je dat zo een arme student (mbo3 beveiliging) als mij daar budget voor heb???quote:Op dinsdag 16 juli 2013 22:56 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
oh boehoe
Misschien moet je eens een personal trainer gaan benaderen in de sportschool
Ja heej je moet er wat voor over hebbenquote:Op dinsdag 16 juli 2013 23:00 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
Denk je dat zo een arme student (mbo3 beveiliging) als mij daar budget voor heb???
Ik doe 3* per week bankdrukken en nog zo een borst oefening (dat je ze zo naar binnen duwt), en dat je de stang aan kabel naar beneden trekt. Daarnaast biceps en triceps. Verder deed ik mee aan zumba 2 X per week (ja ik vind cardio niet zo leuk).quote:Op dinsdag 16 juli 2013 22:59 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Hoe ziet jouw fitnessroutine eruit?
Ik ga drie keer in de week naar de sportschool: 12 minuten cardio, daarna wat apparaten, daarna vrije oefeningen (squats, lunges, plank) en daarna nog wat cardio. In totaal ben ik zo'n 1,5 uur bezig. De laatste tijd heb ik één van die drie keer vervangen door een lesje Steps & Shape met eerst flink cardio en daarna alle spiergroepen afgaan. Die laatste work-out voelt vooralsnog het meest effectief.quote:
Hoe goed is een vetpercentage van 20% eigenlijk voor een man? Ik weet wel dat het redelijk laag is, maar is het laag genoeg voor een sixpack? Heb je nog buikvet?quote:Op dinsdag 16 juli 2013 23:02 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
Ik doe 3* per week bankdrukken en nog zo een borst oefening (dat je ze zo naar binnen duwt), en dat je de stang aan kabel naar beneden trekt. Daarnaast biceps en triceps. Verder deed ik mee aan zumba 2 X per week (ja ik vind cardio niet zo leuk).
Best veel, zwembandjes als ik zit. Ik kijk altijd op google dan vergelijk ik. Heb ook heel erg last van grote tepels?? Misschien gewoon lage testosteron spiegelquote:Op dinsdag 16 juli 2013 23:05 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Hoe goed is een vetpercentage van 20% eigenlijk voor een man? Ik weet wel dat het redelijk laag is, maar is het laag genoeg voor een sixpack? Heb je nog buikvet?
gynacomastie is a bitchquote:Op dinsdag 16 juli 2013 23:07 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
Best veel, zwembandjes als ik zit. Ik kijk altijd op google dan vergelijk ik. Heb ook heel erg last van grote tepels?? Misschien gewoon lage testosteron spiegel
Beste zit je rond de 6% dus 20% is eigenlijk wel moddervet.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 23:05 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Hoe goed is een vetpercentage van 20% eigenlijk voor een man? Ik weet wel dat het redelijk laag is, maar is het laag genoeg voor een sixpack? Heb je nog buikvet?
Spierenquote:
gram of 10quote:Op woensdag 17 juli 2013 08:19 schreef DancingPhoebe het volgende:
Noooh BE, auw!
En hoeveel lijnzaad gebruiken jullie?
Ik word er een beetje akelig van, want je hoort echt de frustratie en pijn in dat huilen. Kan ik niet tegen!quote:Op woensdag 17 juli 2013 09:46 schreef Lonaa het volgende:
Isa, vervelend is dat, is hier orde van de dag.![]()
Zeker nu het vakantie is.
Hier ook, al is het nog geen vakantie. Twee huizen verder woont een gezin met een kind dat speciaal onderwijs volgt. Die wordt om kwart over 7 al opgehaald. Moeder is een lief mens maar heeft een hele harde nasale stem. Die staat op vol vermogen om kwart over 7 dus te overleggen met de buschauffeur enzo. En daarna gaat ze op het bankje zitten dat ze op te stoep heeft gezet (ja, zo'n wijk, er staan hier complete zwembaden op de stoepquote:Op woensdag 17 juli 2013 09:46 schreef Lonaa het volgende:
Isa, vervelend is dat, is hier orde van de dag.![]()
Zeker nu het vakantie is.
Vertel over je wacko buurman.quote:Op woensdag 17 juli 2013 09:59 schreef douche-eendje het volgende:
Ik woon in een heerlijke schotelwijk met een wacko buurman. Naast mn flat staat een islamitische basisschool, nu lekker rustig. Speelplein word wel volop gebruikt, verstoppertje spelen is nog altijd in.
Och, zolang jij consequent doorgaat wordt het echt vanzelf minder. Kijk maar naar Qweaquote:Op woensdag 17 juli 2013 10:00 schreef Lonaa het volgende:
Trouwens, eindelijk een nieuw cijfer voor de komma! Al wel een paar keer gehad, maar vreselijk aan het schommelen en ik weet niet waarom.
Lijf doet sowieso een beetje raar.
Ik hoor mijn buren, binnen, bijna nooit. De bovenburen hoor ik soms lopen, en neuken iedere donderdagavond tussen half 11 en half 1.quote:Op woensdag 17 juli 2013 10:00 schreef Lucky_Strike het volgende:
Tja, ik erger me gewoon snel aan van alles. Ik ben opgegroeid in een durp in vrijstaand huis met grote tuin in een rustige straat. Ik had werkelijk nog nooit een geluid van de buren gehoord tot ik op kamers ging in Rotterdam West. En toen kwam ik dus in een buurt zoals waar Lonaa woont terecht met als achterburen een pinkstergemeente afkickhuis die de hele dag aan het zingen warenNu lach ik er om maar dat was toen echt niet tof!
Dus tja, daar moet ik gewoon af en toe maar aan terug denken als ik weer loop te miepen dat het hier zo erg is. Mijn vriend snapt er niets van, hij is in deze straat opgegroeid en vindt het de normaalste zaak van de wereld dat iedereen hier op straat staat. Ik snap juist niet waarom die lui hun bezoek niet in hun huis of eigen tuin uitnodigen.
Daar hou ik me ook aan vast.quote:Op woensdag 17 juli 2013 10:01 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Och, zolang jij consequent doorgaat wordt het echt vanzelf minder. Kijk maar naar Qwea
hij beweert dat hij snacht om 4 uur last van mij heeft. (Knap, dan slaap ik) Hoort geluiden in de muren. Bonkt daardoor met regelmaat op alle radiatoren. Drinkt bier alsof het water is en staat met regelmaat stomdronken bij mij aan te bellen.quote:
Ah. Zo een. Ik heb beeld.quote:Op woensdag 17 juli 2013 10:07 schreef douche-eendje het volgende:
[..]
hij beweert dat hij snacht om 4 uur last van mij heeft. (Knap, dan slaap ik) Hoort geluiden in de muren. Bonkt daardoor met regelmaat op alle radiatoren. Drinkt bier alsof het water is en staat met regelmaat stomdronken bij mij aan te bellen.
de bedoeling is wel dat ik ook ooit wat ga kopen. Maar met mn salaris nu kom ik in een zelfde soort koopflat terecht. .. dan maar huren, als ik weg wil kan het na een maandquote:Op woensdag 17 juli 2013 10:09 schreef Stormqueen het volgende:
Ik ben soms best blij met mijn overpriced koophuis als ik dit soort dingen leeswe hebben wel zonderlinge figuren in de buurt, maar geen Tokkies of schotelantennes
quote:Op woensdag 17 juli 2013 10:13 schreef Stormqueen het volgende:
Ik woon tussen een gezin met twee kinderen en een kat en een echtpaar van achter in de veertig met een kruidentuin. In het tweelaags appartementenblok achter ons wonen alleen jonge dinkies, de achterburen zijn een bejaarde broer en zus met hobbyduiven en een jong stel met een baby
ik had het ook nooit gekund zonder mijn man. Dus dat is begrijpelijkquote:Op woensdag 17 juli 2013 10:13 schreef douche-eendje het volgende:
[..]
de bedoeling is wel dat ik ook ooit wat ga kopen. Maar met mn salaris nu kom ik in een zelfde soort koopflat terecht. .. dan maar huren, als ik weg wil kan het na een maand
burgerlijk he? Mijn grootste ergernis is het gejank van het buurjong als ie een beestje zietquote:
Oh, genoeg om me aan te ergeren hoor. Er is vast iemand die niet goed kan parkeren. En die baby maakt vast wel eens geluid. Of speelt later in zijn eigen tuin. En duiven poepen. En katten kotsen haarballen op mijn tuintafel (zoals hier gisteren). Die kleine kinderen krijgen ooit vriendjes met scooters.quote:Op woensdag 17 juli 2013 10:13 schreef Stormqueen het volgende:
Ik woon tussen een gezin met twee kinderen en een kat en een echtpaar van achter in de veertig met een kruidentuin. In het tweelaags appartementenblok achter ons wonen alleen jonge dinkies, de achterburen zijn een bejaarde broer en zus met hobbyduiven en een jong stel met een baby
Reddeloosquote:Op woensdag 17 juli 2013 10:16 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Oh, genoeg om me aan te ergeren hoor. Er is vast iemand die niet goed kan parkeren. En die baby maakt vast wel eens geluid. Of speelt later in zijn eigen tuin. En duiven poepen. En katten kotsen haarballen op mijn tuintafel (zoals hier gisteren). Die kleine kinderen krijgen ooit vriendjes met scooters.
![]()
Ik erger me wel mateloos aan iemand die hier nieuw is komen wonen en een harley heeft (niet iemand van Satudarah trouwens) en daarmee, 10 x per dag ofzo, door de straat rijdt. Wat een kabaal godverdomme.quote:Op woensdag 17 juli 2013 10:17 schreef Lucky_Strike het volgende:
Oh en als ik toch bezig ben. Een van de kerkklokken die hier te horen zijn is vals.
herkenbaar, dat alarm! Heb nu het telefoonnummer van de directrice, hahaha.quote:Op woensdag 17 juli 2013 10:18 schreef motorbloempje het volgende:
Lekker rustig hier in 't dorp
De buren horen we zelden, alleen zaterdag hadden ze een feestje tot diep in de nacht; ouders wrsch van huis en een van de kinderen was jarig. Ach ja, dat deed ik ook toen ik 16 was, dus heb ze lekker laten feesten. Het alarm van de school hier tegenover die om de haverklap afgaat 's nachts is erger
Ik moet zeggen dat ik savonds ook niet graag alleen door delen van jullie wijk loop. Als ik ongeveer een beeld heb waar jullie wonen.quote:Op woensdag 17 juli 2013 10:14 schreef Lucky_Strike het volgende:
Wij hebben ook een schotel op het dak staan trouwens, een heele grote. De refo's die ooit in ons huis hebben gewoond hebben toen dat ingevoerd werd geen kabel laten aanleggen![]()
Inmiddels hebben we glasvezel dus kan de schotel van het dak. Ooit.
Ik heb intensief mailcontact gehad met de directrice hier, die mailde ik dan ook gewoon midden in de nacht, want ja, dat alarm gaat dus 20 minuten lang af....quote:Op woensdag 17 juli 2013 10:19 schreef douche-eendje het volgende:
[..]
herkenbaar, dat alarm! Heb nu het telefoonnummer van de directrice, hahaha.
quote:I hope I have good news for you.
We have had the alarm company round again and this time this time they have found a fault with one of the sensors. It has been isolated until they can get a new part, which should be sometime this week. Hopefully this will solve the problem.
If it does not please do let me know.
Wij wonen gelukkig in het deel met koophuizen, dat scheelt echt heel veel. Behalve die psycho buurman en zijn psycho vrouw dan, die huren dus particulier. De slechtere delen van onze wijk zijn nu bijna allemaal afgebroken en opnieuw opgebouwd. De meeste overlastgevers uit die delen zijn verspreid over andere wijken en plaatsen.quote:Op woensdag 17 juli 2013 10:21 schreef J0ycie88 het volgende:
[..]
Ik moet zeggen dat ik savonds ook niet graag alleen door delen van jullie wijk loop. Als ik ongeveer een beeld heb waar jullie wonen.
Maar goed waar ik nu woon gebeurd echr helemaal niets. Overdaag hoor je niets. Ja soms wat kinderen. En er is nauwelijks contact met buren. Vind ik ook.niet heel gezellig, maar beter als sommige verhalen die ik hier hoor!
Verder heb ik al dagen last van mijn buik. Lang leven het warme weer!
Ja dat scheelt echt een hoor. Mijn tante woont aan de dijk. Daar zijn ze nu ook met koopwoningen bezig, alleen dat komt volgens mij niet echt van de grond want er worden niet genoeg projecten verkocht zei ze laatst. Zag de laatste keer dat ik door de wijk reed dat er wel veel (huur volgende mij) huizen zijn opgeknapt!quote:Op woensdag 17 juli 2013 10:27 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Wij wonen gelukkig in het deel met koophuizen, dat scheelt echt heel veel. Behalve die psycho buurman en zijn psycho vrouw dan, die huren dus particulier. De slechtere delen van onze wijk zijn nu bijna allemaal afgebroken en opnieuw opgebouwd. De meeste overlastgevers uit die delen zijn verspreid over andere wijken en plaatsen.
Mijn vriend is hier dus opgegroeid. Je kon hier vroeger nog geen uur je fiets buiten laten staan. Bij hen zijn geloof ik 14 fietsen gejat. Nu laat iedereen zijn fiets buiten staan.
Waar wij eerst woonden, kenden we ook alleen de onderburen die in hetzelfde pand woonden. Wie er in de buurpanden woonden, wisten we niet.quote:Op woensdag 17 juli 2013 10:35 schreef Zeester het volgende:
Ik woon in een hele leuke wijk, maar wel met echte Amsterdammers boven mij. Op 1 hoog woon ik, op 2 hoog woont oma, op 3 hoog haar zoon en dochter en dan woonde op 4 hoog altijd zijn zoon, maar die is recent gelukkig verhuisd. Oma is een echte schat, daar kan ik heel goed mee, maar die zoon van haar is een vervelende vent. Drinkt ook teveel, heb ik weinig last van verder, maar het is gewoon een lul. Hun zoon was ook een enorme eikel, maar die is gelukkig weg. Ik vind het wel gezellig zo.
Verder ken ik mijn buren nauwelijks. Ik groet degene die ik herken wel, en maak soms een kort praatje. De buren waar ik wat mee heb zijn de mensen van het café op de hoek, daar zit ik wel (iets te) vaak.
Dat vind ik wel jammer soms inderdaad, ik ken zelfs niet eens de mensen die in mijn pand wonen. Volgens mij verhuren m'n bovenburen nu illegaal hun zolderkamer aan een jongetje van een jaar of 20 wat ik 2x heb zien lopen, en waar ik ook keurig de post voor uitsorteer, maar geen idee hoe dat precies ziet. En dat is in 'mijn' pand.quote:Op woensdag 17 juli 2013 10:40 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Waar wij eerst woonden, kenden we ook alleen de onderburen die in hetzelfde pand woonden. Wie er in de buurpanden woonden, wisten we niet.
Nu wonen we dus in Noord en daar is het contact toch echt anders. Tenminste, we hebben met niemand echt hele goede contacten, maar je kent elkaar allemaal wel en de kinderen spelen allemaal samen. Meestal gezellig, soms wat minder
Ik had gisteren ook een beetje lamlendige dag, met om half 12 pas ontbijt, want uitgeslapen, vervolgens op een terras een half stuk (gezonde) cake en een kop koffie. Toen wilde ik om 4 uur een tosti maken, maar bleek het brood beschimmeld, dus werd het een kiwi om de ergste honger te stillen en vervolgens bier en bittergarnituur op een ander terras. Uiteindelijk 's avonds heerlijk gekookt, en jahoor: uurtje na het eten gillende honger. Structuur is zo intens belangrijk om jezelf onder controle te kunnen houden. Ik vrees de weegschaal vanavond :squote:Op woensdag 17 juli 2013 10:41 schreef J0ycie88 het volgende:
Ik heb geen idee wat ik vanavond moet eten. Had voor vandaag nog niets gepland omdat mijn vriend laat zou zijn en ik naar kenissen op de camping zou gaan.. Maar hij is wel op tijd, en ik blijf thuis dus nu moet ik iets bedenken.
Vanmorgen op de weegschaal trouwens geen leuk getal.. Maar goed. Moet een beetje mijn draai weer vinden. En dat lukt me niet echt.
Sporten gaat kut, dus dat werkt ook al niet mee.
Maar morgen ga ik in ieder geval, en zaterdag ook. En volgende week ga ik in een vast ritme dinsdag donderdag zaterdag.. En proberen dat even vast te houden.
Qua eten moet ik ook weer een balans gaan vinden, en dat begint al bij mijn ontbijt. Want ik heb nu dus nog niets gegeten, en dat is ook niet goed.
Eigenlijk moet ik dus even echt alles omgooien is de conclusie. Beginnend bij op tijd uit bed komen en ontbijten. En weer een structuur vinden in mijn dagen.
Ja ik denk ook echt dat structuur het grootste probleem is op dit moment. Hopelijk heb ik volgende week een goede selectie en kan ik daarna een tijdje fulltime aan de slag. Maar zo niet zal ik er toch echt iets aan moeten veranderen.quote:Op woensdag 17 juli 2013 10:44 schreef Zeester het volgende:
[..]
Ik had gisteren ook een beetje lamlendige dag, met om half 12 pas ontbijt, want uitgeslapen, vervolgens op een terras een half stuk (gezonde) cake en een kop koffie. Toen wilde ik om 4 uur een tosti maken, maar bleek het brood beschimmeld, dus werd het een kiwi om de ergste honger te stillen en vervolgens bier en bittergarnituur op een ander terras. Uiteindelijk 's avonds heerlijk gekookt, en jahoor: uurtje na het eten gillende honger. Structuur is zo intens belangrijk om jezelf onder controle te kunnen houden. Ik vrees de weegschaal vanavond :s
Awesomequote:
Niet verkeerdquote:
Nieuwbouwwijk hier (nou ja, inmiddels zo'n 10 jaar oud), maar in de zomer is het net een camping doordat de achtertuinen aan elkaar grenzen en het stikt van de jonge kinderenquote:Op woensdag 17 juli 2013 10:09 schreef Stormqueen het volgende:
Ik ben soms best blij met mijn overpriced koophuis als ik dit soort dingen leeswe hebben wel zonderlinge figuren in de buurt, maar geen Tokkies of schotelantennes
ja, nee, dat zoek ik dus niet zoquote:Op woensdag 17 juli 2013 11:03 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Nieuwbouwwijk hier (nou ja, inmiddels zo'n 10 jaar oud), maar in de zomer is het net een camping doordat de achtertuinen aan elkaar grenzen en het stikt van de jonge kinderen
Wat is er mis met schotelantennes? Ik woon in een wijk met alleen maar vrijstaande huizen en bij ons heeft iedereen een schotelantenne.quote:Op woensdag 17 juli 2013 10:09 schreef Stormqueen het volgende:
Ik ben soms best blij met mijn overpriced koophuis als ik dit soort dingen leeswe hebben wel zonderlinge figuren in de buurt, maar geen Tokkies of schotelantennes
Bij schotelantennes moeten denk ik de meeste denken aan turken/polen etc, denk ik. Is hier in de buurt namelijk wel allemaal zo. (dat ze dat denken)quote:Op woensdag 17 juli 2013 11:29 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Wat is er mis met schotelantennes? Ik woon in een wijk met alleen maar vrijstaande huizen en bij ons heeft iedereen een schotelantenne.
Hier ook niet hoor.quote:Op woensdag 17 juli 2013 11:32 schreef miss_sly het volgende:
Bij mij in de buurt wonen vrij veel Turken en zijn er weinig schotels. Geloof ikIk zou er eens op moeten letten om te weten hoe erg het is
figure of speech : in volksbuurten zijn dat meestal Marokkaanse gezinnen met 15 slooplustige kotersquote:Op woensdag 17 juli 2013 11:29 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Wat is er mis met schotelantennes? Ik woon in een wijk met alleen maar vrijstaande huizen en bij ons heeft iedereen een schotelantenne.
Gewoon lekker simpel een eitje door de salade?quote:Op woensdag 17 juli 2013 12:00 schreef Lonaa het volgende:
Zo. Sporten en zweten als een malle.
Nu even een smooth water met yoghurt en fruit door de staafmixer en daarna even wat in huis doen.
Dagplanning:
O: 3 miniboterhams (55 gram) met ham en leverworst (niet op dezelfde boterham.) Koffie.
S: 3 kwartier kracht, kwartier cardio.
T: Water met yoghurt en fruit gestaafmixerd. En lijnzaad.
L: Salade. Ik weet nog niet zo goed wat de eiwitbron wordt. Heb nog gerookte zalm, maar eet ook vanavond al zalm.
D: Zalm dus. Gebakken. Met aardappeltjes uit de oven en boontjes.
T: Verjaardagsfeestje in de kroeg. 1 of 2 wijn.
Anders wordt ie zo dik.quote:Op woensdag 17 juli 2013 12:01 schreef Stormqueen het volgende:
Waarom doe je dat water er door lonaa? Is dat lekkerder?
Dat is op zich best een heul goed idee.quote:Op woensdag 17 juli 2013 12:01 schreef J0ycie88 het volgende:
[..]
Gewoon lekker simpel een eitje door de salade?
Ik wou dat ik voor mijn eigen eetplanning ook zulke goede ideeen hadquote:Op woensdag 17 juli 2013 12:03 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Anders wordt ie zo dik.
Ik had er nu 30 gram ananas, 120 gram bosbessen en 1 kiwi inzitten. Met 100 ml yoghurt wordt ie dan kei dik en kei zuur.Water zwakt het allebei een beetje af en ik vind het een mooie manier om nog wat meer vocht binnen te krijgen.
[..]
Dat is op zich best een heul goed idee.
Oh hier kan het ook veel beter hoor. Maar ik ben al blij als het netjes is. Als het weer wat minder word ga ik wel weer goed schoonmaken, nu hou ik het een beetje bij.quote:Op woensdag 17 juli 2013 12:09 schreef Lonaa het volgende:
Nou Joyce, eet een salade als lunch en doe er ei doorheen!
Maar ik ken het hoor. Ik weet heel goed hoe het moet, en dan schijn ik bij mezelf alles te vergeten of een black out te hebben.
Ik ga zo ook even als een wervelwind door het huis. Heb er zat van. Gisteren wel eea gedaan, maar het kan veul beter.
Spinaziesalade? Staat bij ons morgen ook op het menu. Ik weet nog niet wat ik er door gooi, in ieder geval mozzarella en tomaat.quote:Op woensdag 17 juli 2013 12:44 schreef LovelyLady het volgende:
Lijstje
O kwark met 2 nectarines en all bran
S sportschool, 15 minuten crosstrainer, 50 min. gewichten 10 min. fietsen.
T banaan
L 2 roggebroodjes met kaas, 2 cracottes met komkommersalade, beker optimel
T appel en beetje yoghurt
D. Weet ik nog niet maar ik heb trek in spinazie alleen nog niet in de vorm van pasta of met aardappelen en vlees.
Ik zou er ook wat spinazie doorheen doen.quote:Op woensdag 17 juli 2013 12:47 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Spinaziesalade? Staat bij ons morgen ook op het menu. Ik weet nog niet wat ik er door gooi, in ieder geval mozzarella en tomaat.
Bijdehandquote:Op woensdag 17 juli 2013 12:48 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Ik zou er ook wat spinazie doorheen doen.
Nu ik geen werk heb niet zo veel..quote:
Dat geeft een mens hoop!quote:
Ik ben ook maar klein, en het mag natuurlijk nog minder, maar tussen 80 en 88 is ok.quote:Op woensdag 17 juli 2013 14:39 schreef Stormqueen het volgende:
Oh echt! Want ik zit rond de 88 en vind dat zelf nog aardig onacceptabelmaar goed, ik ben ook maar 1.68...
dat is zonder meer waar!quote:Op woensdag 17 juli 2013 14:41 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik ben ook maar klein, en het mag natuurlijk nog minder, maar tussen 80 en 88 is ok.
En ach, het is in mijn geval toch - 2 cm, dus sowieso goed bezig.
Dat valt alles mee dusquote:Op woensdag 17 juli 2013 14:07 schreef Brighteyes het volgende:
So far so good!
2 boterhammen op en nu aan een verse fruit-smoothie en vooralsnog zeer weinig pijn. Lang leve drugs.![]()
Wat super!!!quote:Op woensdag 17 juli 2013 14:31 schreef miss_sly het volgende:
Fijn dat het meevalt, so far, BE!
Ik gooi hem er nog maar een keer in: vanmorgen dus ruim -2 cm op de taille, waarmee ik dus op iets minder dan 88 cm zit en uit de gevarenzone ben
good busyquote:Op woensdag 17 juli 2013 14:29 schreef Stormqueen het volgende:
Zo, zwempassepartout en 1600 meter in the pocket. aan half werk doen we niet
Fijn dat de pijn meevalt BE!
Netjes Dat is ook al een prestatiequote:Op woensdag 17 juli 2013 14:40 schreef Vicky het volgende:
Gelikk maar even gemeten.. ik zit op 85
Ik kwam van 96
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ik wil zeggen, dat zijn toch bijna 3 kledingmatenquote:Op woensdag 17 juli 2013 14:56 schreef miss_sly het volgende:
LL, dat is dus - 14 cmDat is toch hartstikke geweldig goed!
quote:Op woensdag 17 juli 2013 14:56 schreef miss_sly het volgende:
LL, dat is dus - 14 cmDat is toch hartstikke geweldig goed!
Ik weet het ook welquote:Op woensdag 17 juli 2013 15:01 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
ik wil zeggen, dat zijn toch bijna 3 kledingmaten
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sterkheidsbaas van alles.
Maar het is veel beter voor jezelf, je zelfbeeld en je doelen om het positief te bekijken en trots te zijn op die 14 cm die je kwijt bent. 14 cm, dat is echt veel! Dat heb je toch maar mooi bereikt!quote:Op woensdag 17 juli 2013 15:04 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
[..]
Ik weet het ook wel![]()
En het zal wel aan mijn humeur liggen hoor en die stomme weegschaal vanmorgen.
Vandaag even nietquote:Op woensdag 17 juli 2013 15:06 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Maar het is veel beter voor jezelf, je zelfbeeld en je doelen om het positief te bekijken en trots te zijn op die 14 cm die je kwijt bent. 14 cm, dat is echt veel! Dat heb je toch maar mooi bereikt!
quote:Op woensdag 17 juli 2013 15:05 schreef Lonaa het volgende:
Worteltjes.99 is echt altijd zo veel beter dan 100SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
disclaimer
True.quote:Op woensdag 17 juli 2013 15:08 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
99 is echt altijd zo veel beter dan 100![]()
nee, je taille is je smalste puntquote:Op woensdag 17 juli 2013 15:11 schreef J0ycie88 het volgende:
Waar moet ik mijn taille meten net onder mijn borsten? Dat is mijn omvang 94. Mijn buik bij de navel 115.. al vind ik dat punt altijd zo moeilijk te meten..
darmen, lever, maag...quote:Op woensdag 17 juli 2013 15:14 schreef J0ycie88 het volgende:
als ik mijn smalste punt meet kom ik op 90. Echt precies onder mijn maag zeg maar.. Maar mijn flubber buik is dus 120..
Wat zit er net boven je navel? Als ik daar druk dat is het zo'n gevoelig/pijnlijk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |