Zeker, de SPD was ook de enige partij die nog durfde te protesteren tegen de NSDAP toen ze met wapens het parlement kwamen overnemen.quote:
quote:In 1933 waren de sociaaldemocraten de enigen die nee zeiden tegen een wet die de regering van Adolf Hitler veroorloofde om wetten ook zonder het parlement te maken. Kort daarna werd de partij verboden, vele leiders moesten uit het land vluchten, werden gevangengenomen of gedood. Belangrijke centra van de partij werden Londen, Parijs, Wenen (tot 1938) en Praag (1939). In die tijd noemde de partij zich SOPADE.
NSDAP met wapens het parlement kwam overnemen? Volgens mij zijn ze gewoon democratisch gekozen hoor, en heeft Hitler toen een wetje erdoorheen gejaagd die heb veel bevoegdheden toekende.quote:Op woensdag 21 december 2011 10:23 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Zeker, de SPD was ook de enige partij die nog durfde te protesteren tegen de NSDAP toen ze met wapens het parlement kwamen overnemen.
Ach overdrijf niet zo, werd toen gezegd door de confessionele partijen.
Dat wetje werd erdoorheen gedrukt door mensen aan de poorten van parlement met wapens te bedreigen. Was in het geheel niets democratisch aan. Zou hij ook nooit democratisch erdoorheen hebben gekregen. Dat kan je alleen met staasgrepen en legers.quote:Op woensdag 21 december 2011 10:25 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
NSDAP met wapens het parlement kwam overnemen? Volgens mij zijn ze gewoon democratisch gekozen hoor, en heeft Hitler toen een wetje erdoorheen gejaagd die heb veel bevoegdheden toekende.
Heb ik nooit gezegd, maar goed, blijkbaar een punt wat voor jou heel gevoelig ligt.quote:Maar goed, jij was ook degene die riep dat Duitsland tegenwoordig compleet in de hand was van neo-nazi's en de geheime dienst en dat buitenlanders er hun leven niet meer veilig zijn, of dat een overdrijving is laat ik over ter beoordeling aan de lezer.
De linksen uiteraard. Vind je het gek met woorden als 'sociaal', 'solidariteit' en 'gelijkheid'.quote:Op woensdag 21 december 2011 10:27 schreef De_Nuance het volgende:
En de enigen die niet waren gezwicht waren dus die zwakke linkse sociaaldemocratische mietjes. Zegt weer genoeg over wie de echte mietjes zijn.
Linksen zijn superieur.quote:Op woensdag 21 december 2011 10:33 schreef waht het volgende:
[..]
De linksen uiteraard. Vind je het gek met woorden als 'sociaal', 'solidariteit' en 'gelijkheid'.
Nee hoor schat, het is allemaal volgens formeel democratische wijze gebeurd, de Reichswehr was in die periode (max. 100.000 man) niet in staat om een "staatsgreep" te plegen.quote:Op woensdag 21 december 2011 10:27 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Dat wetje werd erdoorheen gedrukt door mensen aan de poorten van parlement met wapens te bedreigen. Was in het geheel niets democratisch aan. Zou hij ook nooit democratisch erdoorheen hebben gekregen. Dat kan je alleen met staasgrepen en legers.
En de enigen die niet waren gezwicht waren dus die zwakke linkse sociaaldemocratische mietjes. Zegt weer genoeg over wie de echte mietjes zijn.
Sociaal-democraten zijn dan ook democraten in hart en nieren.quote:Op woensdag 21 december 2011 10:23 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Zeker, de SPD was ook de enige partij die nog durfde te protesteren tegen de NSDAP toen ze met wapens het parlement kwamen overnemen.
Ach overdrijf niet zo, werd toen gezegd door de confessionele partijen.
[..]
We hebben het in WOII gezien, alle confessionele partijen stemden voor de machtingswet van Adolf Hitler, na alle bedreigingen. De sociaaldemocraten niet, en dat hebben ze vaak met de dood moeten bekopen.quote:Op woensdag 21 december 2011 10:33 schreef waht het volgende:
[..]
De linksen uiteraard. Vind je het gek met woorden als 'sociaal', 'solidariteit' en 'gelijkheid'.
Je hebt niets aan die superioriteit als v_P met z'n FAL naar binnen stormt.quote:
Alsof ik Koos ooit iets aan zou kunnen doen.quote:Op woensdag 21 december 2011 10:35 schreef waht het volgende:
[..]
Je hebt niets aan die superioriteit als v_P met z'n FAL naar binnen stormt.
Ach, dat blijft achteraf praten. Bovendien moest Hitler met grof geweld worden verwijderd. En ik weet hoe links tegen defensie en geweld aankijkt. Die laten het liever z'n beloop.quote:Op woensdag 21 december 2011 10:35 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
We hebben het in WOII gezien, alle confessionele partijen stemden voor de machtingswet van Adolf Hitler, na alle bedreigingen. De sociaaldemocraten niet, en dat hebben ze vaak met de dood moeten bekopen.
Stoere praat is wat anders dan gedrag als het erop aankomt.
Waarschijnlijk niet, maar het gaat om het principe. De moreel superieure vs. de pragmatische realist.quote:Op woensdag 21 december 2011 10:35 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Alsof ik Koos ooit iets aan zou kunnen doen.
Ja hoor, daarom waren er vooraf zulke enorme bedreigingen en zijn de mensen die tegen stemden achteraf vermoord. Er is in het geheel niets democratisch aan. Hitler had niet eens een meerderheidquote:Op woensdag 21 december 2011 10:34 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Nee hoor schat, het is allemaal volgens formeel democratische wijze gebeurd, de Reichswehr was in die periode (max. 100.000 man) niet in staat om een "staatsgreep" te plegen.
Dus je legende van een militaire staatsgreep in 1933 kan de kast in, Hitler heeft het "Ermächtigungsgesetz" gewoon op democratische wijze ingevoerd.
vP evenmin. Die gaat dan Breivik achterna.quote:Op woensdag 21 december 2011 10:35 schreef waht het volgende:
[..]
Je hebt niets aan die superioriteit als v_P met z'n FAL naar binnen stormt.
Daar zou ik Winston Churchill nou niet onder willen scharen.quote:Op woensdag 21 december 2011 10:35 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
We hebben het in WOII gezien, alle confessionele partijen stemden voor de machtingswet van Adolf Hitler, na alle bedreigingen. De sociaaldemocraten niet, en dat hebben ze vaak met de dood moeten bekopen.
Stoere praat is wat anders dan gedrag als het erop aankomt.
Hoezo zou ik Breivik achterna gaan, leg dat eens uit.quote:Op woensdag 21 december 2011 10:38 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
vP evenmin. Die gaat dan Breivik achterna.
Bedoel dat je in de bajes belandt als je schietend mijn huis binnenstormt.quote:Op woensdag 21 december 2011 10:39 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Hoezo zou ik Breivik achterna gaan, leg dat eens uit.
Ik weet niet eens waar je huis woont, dus dat zal wel een wens van jou blijven.quote:Op woensdag 21 december 2011 10:41 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Bedoel dat je in de bajes belandt als je schietend mijn huis binnenstormt.
Een mens mag hopen, niet?quote:Op woensdag 21 december 2011 10:42 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Ik weet niet eens waar je huis woont, dus dat zal wel een wens van jou blijven.
Zodat jij geheel in sociaal-democratische traditie, meteen naar het buitenland kan vluchten als zich problemen aandienen.quote:Op woensdag 21 december 2011 10:42 schreef De_Nuance het volgende:
Ik weet weer waarom ik sociaaldemocraat ben.
Ken wel iemand die veel persoonlijke informatie heeft verzameld en graag hier weer binnen zou komen, mischien kunnen we hem als alternatief aanbieden om bij jou thuis te komen?quote:
Beter dan je blind achter een nieuwe leider scharen zonder vragen te stellen.quote:Op woensdag 21 december 2011 10:44 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Zodat jij geheel in sociaal-democratische traditie, meteen naar het buitenland kan vluchten als zich problemen aandienen.
Nee, jezelf inzetten voor de goede zaak, zoals zovelen dat in het verleden hebben gedaan.quote:Op woensdag 21 december 2011 10:45 schreef remlof het volgende:
[..]
Beter dan je blind achter een nieuwe leider scharen zonder vragen te stellen.
Ik blijf om je lachen Pruisquote:Op woensdag 21 december 2011 10:47 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Nee, jezelf inzetten voor de goede zaak, zoals zovelen dat in het verleden hebben gedaan.
Blind achter een nieuwe leider scharen zonder vragen te stellen doet me trouwens erg denken aan het blind overdragen van macht en bevoegdheden aan Brussel, precies hetzelfde principe.
In de Haarlemmerstraat?quote:Op woensdag 21 december 2011 10:29 schreef Tamashii het volgende:
Gisteren was ik in Leiden, bij een wapenshop, tof dat het was.
Eens.quote:Op woensdag 21 december 2011 10:57 schreef KoosVogels het volgende:
Overigens begint de psycho-praat van vP een beetje saai te worden, maar goed.
Een leger dat bestaat uit honderdduizend man kan geen staatsgreep plegen? Wie zou ze hebben moeten tegenhouden? De Reichswehr had bovendien de strengste opleiding ter wereld.quote:Op woensdag 21 december 2011 10:34 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Nee hoor schat, het is allemaal volgens formeel democratische wijze gebeurd, de Reichswehr was in die periode (max. 100.000 man) niet in staat om een "staatsgreep" te plegen.
Het ging volgens hem niet om een militaire staatsgreep, maar om een gewapende staatsgreep. En daar valt wat voor te zeggen. Hebben ze je op de HAVO nooit verteld dat Hitler een flinke knokploeg had?quote:Dus je legende van een militaire staatsgreep in 1933 kan de kast in, Hitler heeft het "Ermächtigungsgesetz" gewoon op democratische wijze ingevoerd.
Ik zag in het F&F topic dat hij is gebeten en dat ze hem pesten.quote:Op woensdag 21 december 2011 10:54 schreef KoosVogels het volgende:
Morgan is verkozen tot dier van het jaar
Biedt.quote:Op woensdag 21 december 2011 11:03 schreef robin007bond het volgende:
Ik ben ook geen voorstander van een dictatuur, maar er mag best gekeken worden naar alternatieven en de voordelen die het bied.
Doe niet zo simpel man. Je doet net alsof centralisering van macht per definitie goed verloopt.quote:Op woensdag 21 december 2011 10:54 schreef remlof het volgende:
[..]
Ik blijf om je lachen Pruis
De EU die er is ter voorkoming van dictaturen en oorlogen in Europa vergelijken met die dictaturen
We hebben in Europa genoeg fouten gemaakt in het verleden om in ieder geval te weten hoe het niet moet.quote:Op woensdag 21 december 2011 11:04 schreef waht het volgende:
[..]
Doe niet zo simpel man. Je doet net alsof centralisering van macht per definitie goed verloopt.
Heb je al kennis gemaakt met de PVV?quote:Op woensdag 21 december 2011 11:04 schreef remlof het volgende:
[..]
We hebben in Europa genoeg fouten gemaakt in het verleden om in ieder geval te weten hoe het niet moet.
Goed idee! Dat niemand daar eerder op gekomen is.quote:Op woensdag 21 december 2011 11:03 schreef robin007bond het volgende:
Ik ben ook geen voorstander van een dictatuur, maar er mag best gekeken worden naar alternatieven en de voordelen die het bied.
Ja, maar hier ben je dan blijkbaar gelijk iemand die massamoorden goedkeurt enzo.quote:Op woensdag 21 december 2011 11:06 schreef TitusPullo het volgende:
[..]
Goed idee! Dat niemand daar eerder op gekomen is.
quote:Op woensdag 21 december 2011 11:00 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Ik zag in het F&F topic dat hij is gebeten en dat ze hem pesten.
Haha, ik lees het.quote:Op woensdag 21 december 2011 11:00 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Ik zag in het F&F topic dat hij is gebeten en dat ze hem pesten.
Ik heb ook kennissen met honden en katten. Zeer knuffelbaar.quote:Op woensdag 21 december 2011 11:20 schreef von_Preussen het volgende:
Nu we het toch over autisme hebben, volgende week weer naar de hondjes van m'n maat in Frankfurt, kan niet wachten om ze weer te knuffelen.
Ik haat honden. Ze stinken.quote:Op woensdag 21 december 2011 11:20 schreef von_Preussen het volgende:
Nu we het toch over autisme hebben, volgende week weer naar de hondjes van m'n maat in Frankfurt, kan niet wachten om ze weer te knuffelen.
quote:
Dat is waar, na hun 18e zijn ze leuk.quote:Op woensdag 21 december 2011 11:24 schreef De_Nuance het volgende:
Ik haat kinderen niet moet ik bekennen
16 is legaalquote:Op woensdag 21 december 2011 11:25 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Dat is waar, na hun 18e zijn ze leuk.
Het is regelmatig het eerste wat ik zie als ik wakker word 's ochtends. Nadat ik een lik met een ruwe tong over m'n gezicht heb gehadquote:Op woensdag 21 december 2011 11:26 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Binnenkort zie ik weer eentje. Heel lief.
Ik had het niet over seks.quote:
Oooh, het KLPD viert al een feest, 350 euro per onnodig toeteren was 't niet?quote:Het Nederlands elftal opent de kwalificatiereeks voor het WK van 2014 in Brazilië met een thuiswedstrijd tegen Turkije. Dat is woensdagochtend door loting in Amsterdam bepaald. Oranje ontvangt de Turken op vrijdag 7 september 2012
Zolang ze maar niet in je tuin poepen.quote:Op woensdag 21 december 2011 11:27 schreef TitusPullo het volgende:
Katten zijn smerige beesten en nutteloos bovendien.
Nu ben ik ook niet de slimste maar......quote:Och ja stom, het is alweer een tijdje geleden, maar ik vergat even dat de belastingdienst inderdaad aan de deur kwam om wekelijks een percentage van mijn zakgeld en kleedgeld te innen op mijn 15e... oftewel je draagt nog lang niet af op die leeftijd; dat gaat pas tellen als je echt gaat verdienen, en dat zal rond de 23 liggen (sommigen eerder, anderen later).
Trouwens waarom zou je uberhaupt al vanaf je 15e AOW opbouwen?
Net schuurpapier inderdaad. Maar heb je wel eens meegemaakt dat een hond dat deed? Dat voelt niet ruw, maar je bent bent dan wel nat.quote:Op woensdag 21 december 2011 11:27 schreef remlof het volgende:
[..]
Het is regelmatig het eerste wat ik zie als ik wakker word 's ochtends. Nadat ik een lik met een ruwe tong over m'n gezicht heb gehad
Klopt.quote:Op woensdag 21 december 2011 11:28 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ik had het niet over seks.
Maar baby's zijn luid en janken altijd en dat is irritant.
Peuters zeiken en janken ook altijd en dat is irritant.
Daarna komt de fase waar ze an sich wel oke zijn mits 't geen kutkinderen zijn.
Dan gaan ze puberen en zijn ze irritant.
Dan komen ze bij 18 en zijn sommigen tenminste wat volwassener.
Wel meer dan dat.quote:Op woensdag 21 december 2011 11:30 schreef betyar het volgende:
[..]
Verklaard vanwege een of ander gek botje....
Als ik mijn vrouw lik wordt ze ook nat.quote:Op woensdag 21 december 2011 11:30 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Net schuurpapier inderdaad. Maar heb je wel eens meegemaakt dat een hond dat deed? Dat voelt niet ruw, maar je bent bent dan wel nat.
Mooi. Gaat het goed met de studie?quote:Op woensdag 21 december 2011 11:29 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Nogal druk, maar goed, straks vakantie en dan kan ik met de feestdagen lekker studeren.
Nope, verklaard door middel van decennialang fylogenetisch onderzoek.quote:Op woensdag 21 december 2011 11:30 schreef betyar het volgende:
[..]
Verklaard vanwege een of ander gek botje....
Dan zit je niet vaak genoeg in het vliegtuig.quote:Op woensdag 21 december 2011 11:30 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Klopt.
Maar goed ik heb geen hekel aan kinderen.
Ik weet het niet. Interesseert me ook vrij weinig, mijn zoontje heeft er zelfs meer verstand van.quote:Op woensdag 21 december 2011 11:30 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Wel meer dan dat.
De missing link was de archeoptrix of iets dergelijks geloof ik?
Dat zal, maar je zoontje bouwt geen tafel.quote:Op woensdag 21 december 2011 11:32 schreef betyar het volgende:
[..]
Ik weet het niet. Interesseert me ook vrij weinig, mijn zoontje heeft er zelfs meer verstand van.
Dat klopt. Of telt een tafel van Duplo wel?quote:Op woensdag 21 december 2011 11:32 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Dat zal, maar je zoontje bouwt geen tafel.
Alle kinderen hebben verstand van dino's. Ik was ook helemaal in mn sas toen Jurassic Park uitkwam, in 1993.quote:Op woensdag 21 december 2011 11:32 schreef betyar het volgende:
[..]
Ik weet het niet. Interesseert me ook vrij weinig, mijn zoontje heeft er zelfs meer verstand van.
Jurassic Park staat dagelijks op hier, als mijnheer van de wc-pot wordt getrokken liggen ze dubbel hier.quote:Op woensdag 21 december 2011 11:34 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Alle kinderen hebben verstand van dino's. Ik was ook helemaal in mn sas toen Jurassic Park uitkwam, in 1993.
Dat vind ik zo fijn aan die Border Collies, die zijn geurneutraal, dus kan je lekker met ze knuffelen en ze op je schoot laten slapen zonder dat je last hebt van onaangename geurtjes.quote:
Haha truequote:Op woensdag 21 december 2011 11:34 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Alle kinderen hebben verstand van dino's. Ik was ook helemaal in mn sas toen Jurassic Park uitkwam, in 1993.
quote:Op woensdag 21 december 2011 11:36 schreef betyar het volgende:
[..]
Jurassic Park staat dagelijks op hier, als mijnheer van de wc-pot wordt getrokken liggen ze dubbel hier.
Die is er bij ingeschoten, vandaar dat ik de komende vrije dagen ervoor ga gebruiken om weer bij te komen.quote:Op woensdag 21 december 2011 11:30 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Mooi. Gaat het goed met de studie?
Don't go into the long grass.quote:Op woensdag 21 december 2011 11:38 schreef KoosVogels het volgende:
Ik kreeg dikke nachtmerries van Jurassic Park.
De ene soort of andere maakt wel uit. Border Collies zijn inderdaad wereld dierenquote:Op woensdag 21 december 2011 11:36 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Dat vind ik zo fijn aan die Border Collies, die zijn geurneutraal, dus kan je lekker met ze knuffelen en ze op je schoot laten slapen zonder dat je last hebt van onaangename geurtjes.
Haha, wat wel vreemd is dat ze The Neverending Story wel weer "eng" vinden. De oudste zat te janken toen er een paard zonk..quote:Op woensdag 21 december 2011 11:38 schreef KoosVogels het volgende:
Ik kreeg dikke nachtmerries van Jurassic Park.
Deel 1 was veruit het engst. Dat kwam vooral doordat de beesten niet om de haveklap in beeld verschenen. Hoe de T-Rex voor den eersten maal in beeld werd gebracht: briljant. Langzaam de spanning opbouwen, poot van een geit op de auto. Brrrr.quote:Op woensdag 21 december 2011 11:39 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Don't go into the long grass.
Maar dat was van The Lost World.
Gefeliciteerd met je vaste aanstelling. Mooi dat ze zo tevreden over je zijn.quote:Op woensdag 21 december 2011 11:39 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Die is er bij ingeschoten, vandaar dat ik de komende vrije dagen ervoor ga gebruiken om weer bij te komen.
M'n opdrachtgever is we'll content met mij, eigenlijkk zou het contract deze week aflopen maar het is tot onbepaalde tijd uitgebreid.
Neverending story is een beetje psycho.quote:Op woensdag 21 december 2011 11:40 schreef betyar het volgende:
[..]
Haha, wat wel vreemd is dat ze The Neverending Story wel weer "eng" vinden. De oudste zat te janken toen er een paard zonk..
Alles wat buiten de USA ligt.quote:Op woensdag 21 december 2011 11:43 schreef betyar het volgende:
Moody's begint aan Engeland te trekken.![]()
Klopt. Ook die scene met die raptors wanneer die chick de stroomvoorziening gaat herstellen. Blijft een klassieker.quote:Op woensdag 21 december 2011 11:41 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Deel 1 was veruit het engst. Dat kwam vooral doordat de beesten niet om de haveklap in beeld verschenen. Hoe de T-Rex voor den eersten maal in beeld werd gebracht: briljant. Langzaam de spanning opbouwen, poot van een geit op de auto. Brrrr.
Ik was toen 8 jaar, dus ik hoef me niet te schamen dat ik bang was.
Wel geschikt voor alle leeftijden.quote:Op woensdag 21 december 2011 11:43 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Neverending story is een beetje psycho.
Tis geen 'vaste aanstelling', maar oorspronkelijk zou ik alleen tot december voor hun werken, nu hebben ze gevraagd of ik langer (lees, geen einddatum) kan komen om hun op financieel gebied te ondersteunen.quote:Op woensdag 21 december 2011 11:42 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Gefeliciteerd met je vaste aanstelling. Mooi dat ze zo tevreden over je zijn.![]()
In diezelfde scene wordt die Muldoon hard te grazen genomen.quote:Op woensdag 21 december 2011 11:44 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Klopt. Ook die scene met die raptors wanneer die chick de stroomvoorziening gaat herstellen. Blijft een klassieker.
Hoppa, ik win!quote:Op woensdag 21 december 2011 11:47 schreef TitusPullo het volgende:
Koos, dan ben jij drie jaar jonger dan ik ben.
Ow zo. Nou hoe dan ook, het feit dat ze tevreden zijn over je en dat je langer kan blijven, is toch een opstekerquote:Op woensdag 21 december 2011 11:47 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Tis geen 'vaste aanstelling', maar oorspronkelijk zou ik alleen tot december voor hun werken, nu hebben ze gevraagd of ik langer (lees, geen einddatum) kan komen om hun op financieel gebied te ondersteunen.
Heb hem bij de dealer bekeken, maar moet er nog een beetje aan wennen. Vond eerst het oude model mooier, maar de nieuwe begint steeds meer in de smaak te vallen.quote:Op woensdag 21 december 2011 11:45 schreef EchtGaaf het volgende:
v_P, de nieuwe 1-serie is bloedmooi in het echt...
Tja, het licht gaat aan, denk ik.quote:Op woensdag 21 december 2011 11:48 schreef De_Nuance het volgende:
Christelijke scholen krijgen aangepaste homoseksualiteitvoorlichting
Tsja
Met dank aan m'n zusjequote:Op woensdag 21 december 2011 11:50 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Ik vind de naam wel leuk gevonden
Dat klopt, je gevoel van eigenwaarde wordt er nog eens door onderstreept, je hebt daadwerkelijk een meerwaarde voor het economisch proces.quote:Op woensdag 21 december 2011 11:49 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Ow zo. Nou hoe dan ook, het feit dat ze tevreden zijn over je en dat je langer kan blijven, is toch een opsteker
Ik zag hem in de buurt geparkeerd staan.quote:Op woensdag 21 december 2011 11:50 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Heb hem bij de dealer bekeken, maar moet er nog een beetje aan wennen. Vond eerst het oude model mooier, maar de nieuwe begint steeds meer in de smaak te vallen.
We'll ben ik teleurgesteld over het kwaliteitsniveau van het interieur, dat er kunststof in zit kom ik nog we'll overheen, maar het type kunsstof valt me tegen. Vind ik bij de 5-serie een stuk beter gedaan.
O god, eten die zombies alleen maar shoarma?quote:Op woensdag 21 december 2011 11:53 schreef Boze_Appel het volgende:
Maken de Nederlanders weer eens een zombiefilm, moet het meteen weer zo'n multiculturele worden.
Nee, allemaal marokjes en rappers erin enzo.quote:Op woensdag 21 december 2011 11:54 schreef Picchia het volgende:
[..]
O god, eten die zombies alleen maar shoarma?
De 1-serie is idd altijd al een kostbare auto geweest, maar als ik een auto zou kopen dan een jonge 520d in Duitsland. Die krijg je al voor 40000 euro met een heleboel mooie opties.quote:Op woensdag 21 december 2011 11:53 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Ik zag hem in de buurt geparkeerd staan.Ik vond hem direct mooi, zij het dat de oude krachtiger oogt. Wel jammer van het kunstof...
Maar ik vind hem wel erg duur. Ik zou dan eerder voor een mooie dreier gaan
Dat heeft inderdaad heel veel invloed. Het is allemaal niet zo vanzelfsprekend. Maar ik ben blij voor je. Hetzelfde voor S_9 in het andere draadje.quote:Op woensdag 21 december 2011 11:52 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Dat klopt, je gevoel van eigenwaarde wordt er nog eens door onderstreept, je hebt daadwerkelijk een meerwaarde voor het economisch proces.
Rappers vertegenwoordigen reeds toch wel zo'n 20% van de samenleving.quote:Op woensdag 21 december 2011 11:55 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Nee, allemaal marokjes en rappers erin enzo.
Tweedehands zijn die grote bakken hier ook niet zo duur dacht ik.quote:Op woensdag 21 december 2011 11:56 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
De 1-serie is idd altijd al een kostbare auto geweest, maar als ik een auto zou kopen dan een jonge 520d in Duitsland. Die krijg je al voor 40000 euro met een heleboel mooie opties.
Maar goed, dat is nog we'll even sparen.
Met die nuance ben ik het helemaal eens, teveel mensen komen om welke reden niet uit hun schulp en daardoor in een situatie terecht waar ze ongelukkig zijn.quote:Op woensdag 21 december 2011 11:56 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Dat heeft inderdaad heel veel invloed. Het is allemaal niet zo vanzelfsprekend. Maar ik ben blij voor je. Hetzelfde voor S_9 in het andere draadje.
Je hebt de kans gegrepen en waargemaakt. En inderdaad, daar heb je een stukje invloed. Het voordeel is nu ook dat je je studie nu veel gemotiveerder kan doen, terwijl je kansen ook nog eens toenemen.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:02 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Met die nuance ben ik het helemaal eens, teveel mensen komen om welke reden niet uit hun schulp en daardoor in een situatie terecht waar ze ongelukkig zijn.
Ben ook erg blij om de kans die ik heb gekregen, dat had ik niet in de hand. Maar het aangrijpen van die kans we'll, dat lijkt goed uit te pakken en ook voor na mijn studie een perspectief te bieden.
Want als je er eenmaal 'in zit' gaat het toch makkelijker.
Doe eens niet oproepen om te gaan trollen in R&P, de mods daar worden een beetje moe van jullie.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:09 schreef Boze_Appel het volgende:
Als jullie kansvlekjes nou eens lekker in R&P gaan posten.
Ik doelde op de add/autistentopics.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:10 schreef remlof het volgende:
[..]
Doe eens niet oproepen om te gaan trollen in R&P, de mods daar worden een beetje moe van jullie.
Hans?quote:
Oh, zei hij dat ook? Ik heb het van Wilhelminaquote:
Doe eens lief.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:11 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Ik doelde op de add/autistentopics.
quote:Op woensdag 21 december 2011 12:15 schreef Boze_Appel het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Wie hier kansloos reageert...quote:Op woensdag 21 december 2011 12:09 schreef Boze_Appel het volgende:
Als jullie kansvlekjes nou eens lekker in R&P gaan posten.
Hmmm.quote:
Daar valt wel iets voor te zeggen. Kwijlen hoe lief hondjes of auto's zijn voegt hier niet zoveel toequote:Op woensdag 21 december 2011 12:11 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Ik doelde op de add/autistentopics.
Jammer dat de PO steeds meer dezelfde toer op gaat als de commerciëlen. Maar gelukkig is de PO nog stukken beter dan die commerciële bagger.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:22 schreef von_Preussen het volgende:
Ach, tv is ook niet meer wat het eens was.
Daarom ook internationale zenders of de dingen die je leuk vindt kopen/downloaden.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:22 schreef von_Preussen het volgende:
Ach, tv is ook niet meer wat het eens was.
Jeetje zeg. Wat ben jij zielig. Dit is SC of niet?quote:Op woensdag 21 december 2011 12:22 schreef du_ke het volgende:
[..]
Daar valt wel iets voor te zeggen. Kwijlen hoe lief hondjes of auto's zijn voegt hier niet zoveel toe
Van een politiek subforum. Daar kwijlen op hondjes of andere tekortkomingen voegt niet zo heel veel toe. Daarin kan ik de hint van B_A wel volgen.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:24 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Jeetje zeg. Wat ben jij zielig. Dit is SC of niet?
Video on demand heeft de toekomst, niet meer kijken naar wat aangeboden wordt op tv, maar dat kijken waar je op dat moment interesse in hebt.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:24 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Daarom ook internationale zenders of de dingen die je leuk vindt kopen/downloaden.
De eerste keer dat je reageert op niet politiek gezeik in dit topic. Held.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:26 schreef du_ke het volgende:
[..]
Van een politiek subforum. Daar kwijlen op hondjes of andere tekortkomingen voegt niet zo heel veel toe. Daarin kan ik de hint van B_A wel volgen.
Inderdaadquote:Op woensdag 21 december 2011 12:27 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Video on demand heeft de toekomst, niet meer kijken naar wat aangeboden wordt op tv, maar dat kijken waar je op dat moment interesse in hebt.
Daar heb je gelijk in. Ik praat ook zelden over mijn troep, dat doe ik nu in het horlogetopic.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:26 schreef du_ke het volgende:
[..]
Van een politiek subforum. Daar kwijlen op hondjes of andere tekortkomingen voegt niet zo heel veel toe. Daarin kan ik de hint van B_A wel volgen.
Dat is niet waar. Heb het er al vaker over gehad. Ondermeer met je idool Whiskers en toen reageerde je ook al zo. Beetje vergeetachtig aan het worden?quote:Op woensdag 21 december 2011 12:27 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
De eerste keer dat je reageert op niet politiek gezeik in dit topic. Held.
horloges zijn voor mij net als brillen. Vind beiden maar niks op m'n lichaamquote:Op woensdag 21 december 2011 12:28 schreef eriksd het volgende:
[..]
Daar heb je gelijk in. Ik praat ook zelden over mijn troep, dat doe ik nu in het horlogetopic.
Alleen niet door de bami maar dat mag je niet meer zeggen tegenwoordigquote:Op woensdag 21 december 2011 12:29 schreef eriksd het volgende:
Bovendien heb ik een hekel aan katten.
Je bent vooringenomen als de pest. Ik snap werkelijk niet dat ze jou hier tot mod hebben gemaakt. Je kan het gewoon niet.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:28 schreef du_ke het volgende:
[..]
Dat is niet waar. Heb het er al vaker over gehad. Ondermeer met je idool Whiskers en toen reageerde je ook al zo. Beetje vergeetachtig aan het worden?
quote:Op woensdag 21 december 2011 12:29 schreef KoosVogels het volgende:
Dieren als gespreksonderwerp is ook wel de ultieme vorm van triestheid. Vooral wanneer een wapenfreak en een zuurpruim verklaren dat hondjes lief zijn
De liefde van de subjectieve regionale dagbladpers voor tegen hun wil vastgehouden zeezoogdieren daarentegenquote:Op woensdag 21 december 2011 12:29 schreef KoosVogels het volgende:
Dieren als gespreksonderwerp is ook wel de ultieme vorm van triestheid. Vooral wanneer een wapenfreak en een zuurpruim verklaren dat hondjes lief zijn
Du_ke is wat mij betreft ook niet de beste mod.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:30 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Je bent vooringenomen als de pest. Ik snap werkelijk niet dat ze jou hier tot mod hebben gemaakt. Je kan het gewoon niet.
Ik vond Chewie een draak van een kerel, maar als mod was hij niet vooringenomen. Mag wmb direct terug.
Voor nieuws luister ik liever naar Radio 1. Ik word er elke ochtend mee wakker.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:26 schreef robin007bond het volgende:
Radio 4, Radio 2 en BNR nieuwsradio zijn best te pruimen.
Meid tochquote:Op woensdag 21 december 2011 12:30 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Je bent vooringenomen als de pest. Ik snap werkelijk niet dat ze jou hier tot mod hebben gemaakt. Je kan het gewoon niet.
Ik vond Chewie een draak van een kerel, maar als mod was hij niet vooringenomen. Mag wmb direct terug.
Helemaal met je eens.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:31 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Du_ke is wat mij betreft ook niet de beste mod.
Remlof daarentegen wel en hij is het geen eens officieel meer
Onee, foto's van blikjes bier in een trein, posts over jaren 80 muziek, horloge's, vastgoed of studie vallen daar niet onder.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:26 schreef du_ke het volgende:
[..]
Van een politiek subforum. Daar kwijlen op hondjes of andere tekortkomingen voegt niet zo heel veel toe. Daarin kan ik de hint van B_A wel volgen.
Ik ben officieel ONZ-mod hoorquote:Op woensdag 21 december 2011 12:31 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Du_ke is wat mij betreft ook niet de beste mod.
Remlof daarentegen wel en hij is het geen eens officieel meer
Vastgoed heeft nog een flinke politieke component.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:31 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Onee, foto's van blikjes bier in een trein, posts over jaren 80 muziek, horloge's, vastgoed of studie vallen daar niet onder.
Je laat je weer kennen door selectief bezig te zijn.
Ja, dat wist ik. Alleen niet meer van POLquote:Op woensdag 21 december 2011 12:32 schreef remlof het volgende:
[..]
Ik ben officieel ONZ-mod hoor
Kijk maar op de forumindex.
Nooit geweest ookquote:Op woensdag 21 december 2011 12:32 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Ja, dat wist ik. Alleen niet meer van POL
Zeik er dan niet over. Je weet toch best dat hier voor 90% van de posting niet-politiek zijn?quote:Op woensdag 21 december 2011 12:31 schreef du_ke het volgende:
[..]
Meid toch.
Hoeveel edit of doe ik nu eigenlijk in de SC op de posts van php verwijderen na?
Ik vond Staal eigenlijk wel een goede mod.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:32 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Ja, dat wist ik. Alleen niet meer van POL
Was ze dat?quote:Op woensdag 21 december 2011 12:34 schreef Picchia het volgende:
[..]
Ik vond Staal eigenlijk wel een goede mod.
vP, het is heel simpel. We zijn kerels en we schijten op dieren. Dus steek dat gezeik over honden, katten en ander behaard gespuis in je militairistische poepert.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:31 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Onee, foto's van blikjes bier in een trein, posts over jaren 80 muziek, horloge's, vastgoed of studie vallen daar niet onder.
Je laat je weer kennen door selectief bezig te zijn.
Exact. Tenenkrommend gewoon. Hij handelt afhankelijk of hij iemand mag.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:31 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Onee, foto's van blikjes bier in een trein, posts over jaren 80 muziek, horloge's, vastgoed of studie vallen daar niet onder.
Je laat je weer kennen door selectief bezig te zijn.
Dat valt nog wel mee, een behoorlijk percentage gaat hier als het een beetje loopt juist wel over politiek. Dat is ook het grote verschil met al die andere SC's.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:33 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Zeik er dan niet over. Je weet toch best dat hier voor 90% van de posting niet-politiek zijn?
Als mede SC-poster mag hij er best een mening over hebben me dunkt.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:33 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Zeik er dan niet over. Je weet toch best dat hier voor 90% van de posting niet-politiek zijn?
Aha.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:34 schreef KoosVogels het volgende:
vP, het is heel simpel. We zijn kerels
Daarom kan ze ook complotten smeden met Yvonne om je weg te krijgen.quote:
Ik had je nog nooit gehoord toen dit topic volgeplempt werd met jaren 80 muziek.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:35 schreef du_ke het volgende:
[..]
Dat valt nog wel mee, een behoorlijk percentage gaat hier als het een beetje loopt juist wel over politiek. Dat is ook het grote verschil met al die andere SC's.
Een uitstapje is helemaal niks mis mee maar het moet niet de overhand krijgen.
quote:Op woensdag 21 december 2011 12:35 schreef Picchia het volgende:
[..]
Ze modereerde jou behoorlijk snel weg.
Had je beter op moeten lettenquote:Op woensdag 21 december 2011 12:36 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Ik had je nog nooit gehoord toen dit topic volgeplempt werd met jaren 80 muziek.
Had het over de modjes en ikzelfquote:
Dat doe jij ook, zolang hij Posts niet edit is er niets aan de hand.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:34 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Exact. Tenenkrommend gewoon. Hij handelt afhankelijk of hij iemand mag.![]()
Een goeie.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:33 schreef De_Nuance het volgende:
Is remlof ooit POL mod geweest dan?
Dat mag hij ook, maar hij handelt wel erg selectief. Ik ben kennelijk niet de enige die zich daaraan stoort.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:35 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Als mede SC-poster mag hij er best een mening over hebben me dunkt.
Toen kreeg ik van GS op mijn flikker.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:36 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Ik had je nog nooit gehoord toen dit topic volgeplempt werd met jaren 80 muziek.
Ja jaquote:Op woensdag 21 december 2011 12:36 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Had het over de modjes en ikzelf
Ik ben geen mod. Niet omdraaien aub.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:36 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Dat doe jij ook, zolang hij Posts niet edit is er niets aan de hand.
Ik heb daar geen probleem mee voor de goede orde. Ik zeik nooit over de onderwerpen hier.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:37 schreef eriksd het volgende:
[..]
Toen kreeg ik van GS op mijn flikker.
Maar als zekere users hier komen gaat het echt nooit over politiek, namen noem ik niet, maar jullie weten vast wie ik bedoel. Daar is ook nooit over gewaarschuwd.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:37 schreef Disana het volgende:
[..]
Ja ja
Geef toe, dit is een mannensubforum en Du_ke reageert in stijl: geen softe toestanden en geen gekwijl
Heb je alles teruggelezen van vandaag ?quote:Op woensdag 21 december 2011 12:37 schreef Disana het volgende:
[..]
Ja ja
Geef toe, dit is een mannensubforum en Du_ke reageert in stijl: geen softe toestanden en geen gekwijl
Nee, een bladzijde maar.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:40 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Heb je alles teruggelezen van vandaag ?
Zelfcorrigerend vermogen.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:37 schreef eriksd het volgende:
[..]
Toen kreeg ik van GS op mijn flikker.
Present!quote:Op woensdag 21 december 2011 12:40 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Maar als zekere users hier komen gaat het echt nooit over politiek, namen noem ik niet, maar jullie weten vast wie ik bedoel. Daar is ook nooit over gewaarschuwd.
Du_ke handelde ook niet als mod, anders had hij wel geëdit.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:38 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Ik ben geen mod. Niet omdraaien aub.
Houden zo.quote:
Heb je het nou nog steeds moeilijk met die ban voor onredelijk gedrag?quote:Op woensdag 21 december 2011 12:40 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Maar als zekere users hier komen gaat het echt nooit over politiek, namen noem ik niet, maar jullie weten vast wie ik bedoel. Daar is ook nooit over gewaarschuwd.
Het gaat in de SC vaak over andere dingen. Zonder leeghoofdig, nietszeggend of sentimenteel te worden. Ik vind het daarom wel een goede SC.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:40 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Maar als zekere users hier komen gaat het echt nooit over politiek, namen noem ik niet, maar jullie weten vast wie ik bedoel. Daar is ook nooit over gewaarschuwd.
Nee, forumadmin, dan mag je overal moddenquote:Op woensdag 21 december 2011 12:33 schreef De_Nuance het volgende:
Is remlof ooit POL mod geweest dan?
Suicistaal?quote:Op woensdag 21 december 2011 12:42 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Jij niet hoor erik.![]()
Het begint met de S en eindigt op Taal.
Heeft hij verstand van politiek ?quote:Op woensdag 21 december 2011 12:33 schreef De_Nuance het volgende:
Is remlof ooit POL mod geweest dan?
Daar durf ik als user zelfs niet te komenquote:Op woensdag 21 december 2011 12:42 schreef remlof het volgende:
[..]
Nee, forumadmin, dan mag je overal modden
Alleen in OUD durfde ik niet te komen
Gezien z'n stemgedrag zeker niet.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:43 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Heeft hij verstand van politiek ?
Zodra het kwijlen op ongedierte of auto's wordt neemt de leeghoofdigheid nogal toequote:Op woensdag 21 december 2011 12:42 schreef Disana het volgende:
[..]
Het gaat in de SC vaak over andere dingen. Zonder leeghoofdig, nietszeggend of sentimenteel te worden. Ik vind het daarom wel een goede SC.
Feest.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:43 schreef remlof het volgende:
Nog 30 posts en dan zit ik op 150.000
Feestje in Arnheim?quote:Op woensdag 21 december 2011 12:43 schreef remlof het volgende:
Nog 30 posts en dan zit ik op 150.000
quote:Op woensdag 21 december 2011 12:40 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Maar als zekere users hier komen gaat het echt nooit over politiek, namen noem ik niet, maar jullie weten vast wie ik bedoel. Daar is ook nooit over gewaarschuwd.
Als het je onwelgevallig is . Sterk.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:44 schreef du_ke het volgende:
[..]
Zodra het kwijlen op ongedierte of auto's wordt neemt de leeghoofdigheid nogal toe
Mja, en zo zijn er nog wel een paar dingen te noemen. Het waait altijd zo weer voorbij en de scrollknop is gedienstig.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:44 schreef du_ke het volgende:
[..]
Zodra het kwijlen op ongedierte of auto's wordt neemt de leeghoofdigheid nogal toe
Laat staan als het over europa gaat, dan loopt het over van leeghoofdigheid.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:44 schreef du_ke het volgende:
[..]
Zodra het kwijlen op ongedierte of auto's wordt neemt de leeghoofdigheid nogal toe
Scrollknop.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:45 schreef Disana het volgende:
[..]
Mja, en zo zijn er nog wel een paar dingen te noemen. Het waait altijd zo weer voorbij en de scrollknop is gedienstig.
Haha.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:46 schreef schaal_9 het volgende:
Hey EchtGaaf
Ook geen zin om te werken vandaag?
Ik vier het wel met m'n matties in de tunnel onder het stationquote:Op woensdag 21 december 2011 12:45 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Feestje in Arnheim?
We willen wel een uitnodiging om bij jou op de stoep bier te komen drinken he.
Ik voel zoveel flauwe opmerkingen opkomen, maar laat het rusten.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:46 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Scrollknop.
Ik heb al in jaren geen muis aangeraakt, ondingen.
En waarom ben ik niet uitgenodigd?quote:Op woensdag 21 december 2011 12:46 schreef remlof het volgende:
[..]
Ik vier het wel met m'n matties in de tunnel onder het station
Hey kerel,quote:Op woensdag 21 december 2011 12:46 schreef schaal_9 het volgende:
Hey EchtGaaf
Ook geen zin om te werken vandaag?
Humor me.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:47 schreef eriksd het volgende:
[..]
Ik voel zoveel flauwe opmerkingen opkomen, maar laat het rusten.
Ze vinden waarschijnlijk dat jij al wel genoeg in tunnels zit.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:47 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
En waarom ben ik niet uitgenodigd? [ afbeelding ]
Touche.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:48 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ze vinden waarschijnlijk dat jij al wel genoeg in tunnels zit.
quote:Een groep van zes teleurgestelde (oud-)leden van de PvdA, GroenLinks en D66 begint een nieuwe politieke beweging.
Ho chi minh tunnels.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:46 schreef remlof het volgende:
[..]
Ik vier het wel met m'n matties in de tunnel onder het station
Ik wens ze veel succes toe. Zullen ze wel nodig hebbenquote:Op woensdag 21 december 2011 12:49 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Net als je dacht dat het niet erger kon.
Meldingsplicht?quote:Op woensdag 21 december 2011 12:48 schreef von_Preussen het volgende:
Remlof is helemaal niet in Arnhem met oud & nieuw.
Zie hier, een beroemde KoosVogels kwaliteitspost.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:34 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
vP, het is heel simpel. We zijn kerels en we schijten op dieren. Dus steek dat gezeik over honden, katten en ander behaard gespuis in je militairistische poepert.
Die zitten al dagelijks op MAX, Nederland in beweging.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:49 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Net als je dacht dat het niet erger kon.
Hij gaat later met z'n bijstandsgezin in ieder geval geen dierentuin bezoeken.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:50 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Zie hier, een beroemde KoosVogels kwaliteitspost.
quote:Op woensdag 21 december 2011 12:50 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Die zitten al dagelijks op MAX, Nederland in beweging.
Geen flauw idee, ik houd me niet bezig met zijn liefdesleven.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:51 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Was met een chick in het zuiden des lands, toch?
quote:Op woensdag 21 december 2011 12:51 schreef Voorschrift het volgende:
Katholiek Nederland is ook vertegenwoordigd met Karl Nooten?
Het was hier gepost, vandaar.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:52 schreef Monolith het volgende:
[..]
Geen flauw idee, ik houd me niet bezig met zijn liefdesleven.
Klopt.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:51 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Was met een chick in het zuiden des lands, toch?
De enige echte feestelijke avond van het jaar spendeer jij met een vrouw, die nota bene ook nog eens uit onder de rivieren komt? Smakeloos remlof, gewoonweg smakeloos.quote:
Echte vrienden trappen hun vrouw de deur uit en gaan met elkaar zuipen.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:57 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
De enige echte feestelijke avond van het jaar spendeer jij met een vrouw, die nota bene ook nog eens uit onder de rivieren komt? Smakeloos remlof, gewoonweg smakeloos.
Van onder de Alpen zelfsquote:Op woensdag 21 december 2011 12:57 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
De enige echte feestelijke avond van het jaar spendeer jij met een vrouw, die nota bene ook nog eens uit onder de rivieren komt? Smakeloos remlof, gewoonweg smakeloos.
Ik bedoel maar.quote:Op woensdag 21 december 2011 13:00 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Echte vrienden trappen hun vrouw de deur uit en gaan met elkaar zuipen.
Een Italiaanse schone?quote:
I approve.quote:
Ik kan niet voor de dames spreken, maar echt helemaal kaal is ook niet m'n ding, gewoon bijhouden is goed genoeg. Anders is 't net alsof je seks hebt met een fucking 12 jarige.quote:
Deze post vraagt gewoon om een sneer.quote:Op woensdag 21 december 2011 13:05 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ik kan niet voor de dames spreken, maar echt helemaal kaal is ook niet m'n ding, gewoon bijhouden is goed genoeg. Anders is 't net alsof je seks hebt met een fucking 12 jarige.
Jij houdt wel van seks met 12 jarige look-a-likes ja?quote:Op woensdag 21 december 2011 13:07 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Deze post vraagt gewoon om een sneer.
Mijn favoriete dictator hield daar wel van.quote:Op woensdag 21 december 2011 13:11 schreef von_Preussen het volgende:
En maar zeiken als het gesprek over honden en auto's gaat, terwijl kleuterneuken schijnbaar een goed onderwerp voor POL is?
Koos is gewoon een viespeukje.quote:Op woensdag 21 december 2011 13:11 schreef von_Preussen het volgende:
En maar zeiken als het gesprek over honden en auto's gaat, terwijl kleuterneuken schijnbaar een goed onderwerp voor POL is?
Hou toch op, man.quote:Op woensdag 21 december 2011 13:04 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
I approve.
De enige meiden in Europa die nog aantrekkelijk te noemen zijn, evenals de Zweedse dames.
Dwerp, de dwergterp.quote:Op woensdag 21 december 2011 13:12 schreef KoosVogels het volgende:
vP heeft gelijk. Ik wil daarom een interessant gesprek in gang zetten over volkssport nummer 1 in deze regio: dwerpwerpen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |