Maar FF plaatje aangevraagd.quote:Op woensdag 21 december 2011 09:13 schreef Tamashii het volgende:
Ridicuul veel te belachelijk vroeg.
Gelukkig is er 3fm.
quote:Op woensdag 21 december 2011 09:28 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Robin, vind wel dat je hier jezelf echt enorm belachelijk maakt
Welke?quote:
Er gebeuren ook echt wel dingen die gewoon niet zouden moeten kunnenquote:Op woensdag 21 december 2011 10:07 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Welke?
Mja, het kankeren op scholen is gewoon weer in. Eerst Inholland, toen andere hogescholen, daarna de HVA en nu weer Windesheim.
Als ze frauderen is dat volkomen terecht.quote:Op woensdag 21 december 2011 10:07 schreef Tamashii het volgende:
Mja, het kankeren op scholen is gewoon weer in. Eerst Inholland, toen andere hogescholen, daarna de HVA en nu weer Windesheim.
Vrijetijdsmanagementquote:Op woensdag 21 december 2011 10:08 schreef waht het volgende:
[..]
Als ze frauderen is dat volkomen terecht.
Die bagger-opleidingen moeten eruit worden gegooid.
Radiohead - No Surprisesquote:Op woensdag 21 december 2011 10:07 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Welke?
Mja, het kankeren op scholen is gewoon weer in. Eerst Inholland, toen andere hogescholen, daarna de HVA en nu weer Windesheim.
Dat is zo'n idiote opleiding inderdaad. Dat hoeven we echt niet meer te accepteren. Een paar miljoen Chinese studenten zitten dagelijks te blokken op moeilijke, technische onderwerpen en daar komt Nederland met wanstaltige cursusjes.quote:
Weet je wat het is robin, ze hebben weliswaar het morele gelijk aan hun kant, maar wij hebben het pragmatische gelijk aan onze kant. En het pragmatische gelijk is waar het om gaat in de wereld.quote:
Dat is waarquote:Op woensdag 21 december 2011 10:13 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Weet je wat het is robin, ze hebben weliswaar het morele gelijk aan hun kant, maar wij hebben het pragmatische gelijk aan onze kant. En het pragmatische gelijk is waar het om gaat in de wereld.
Precies, en het enige wat ze kunnen inbrengen als tegenargumenten is op de man spelen of keihard schreeuwen dat het allemaal zo verschrikkelijk is.quote:Op woensdag 21 december 2011 10:14 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Dat is waar
Vreselijk hoe ze zo politiek correct zijn gehersenspoeld.
Overdrijven is ook een vak.quote:Op woensdag 21 december 2011 10:15 schreef De_Nuance het volgende:
Leuk hoe vP Robin aan het brainwashen is.
Maar goed Robin je kiest zelf je vrienden. Als je er later maar geen spijt van krijgt jongen.
Je klinkt als een sektelid die iemand probeert de overtuigen met slachtofferrol argumenten.quote:Op woensdag 21 december 2011 10:16 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Precies, en het enige wat ze kunnen inbrengen als tegenargumenten is op de man spelen of keihard schreeuwen dat het allemaal zo verschrikkelijk is.
Inhoudelijk zijn ze failliet, maar dat weten ze zelf ook.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |