FOK!forum / Lifestyle / [Dieetclub] # 329 Waar iedereen 'keuken' leest.
Juicyhilzaterdag 16 juli 2011 @ 18:46
Voor wie is de FoK!Dieetclub bedoeld? De FoK!Dieetclubtopics zijn bedoeld voor mannen en vrouwen met overgewicht die een BMI (body mass index, ook wel bekend als Quetelet Index) hebben van 27 of hoger. Bij een BMI van onder de 25 ben je van harte welkom in het zustertopic Slank de zomer in. Dit kun je vinden in het LIF-forum op FoK!. Met een BMI tussen de 25 en 27 mag je zelf beslissen waar je je aanmeldt. Hoe je je het beste kunt aanmelden kun je lezen onder het kopje Ik wil ook!.

Linkjes Vroeger hadden we een hele lijst met linkjes; deze linkjes en vele andere (incl. alle oude dieetclublinkjes) zijn hier te vinden: Dieetclub Linksite. Weet je nog een leuke link die er niet tussen staat, geef hem even door in het topic!

Miles Veel posters hier doen de 'Miles' van Leslie Sansone. Het is een laagdrempelig fitnessprogramma dat je thuis kan doen zonder dat je er iets bij nodig hebt. Het komt er op neer dat je wandelt, je maakt pas op de plaats. Er zitten een paar kleine variaties in, zoals de kicks en kick-backs. Het is makkelijk te volgen en vol te houden. Er zijn vele DVD's verkrijgbaar en die zijn allemaal opgedeeld in miles. Eén mile (1.6 km) duurt 12-16 minuten, afhankelijk van de DVD die je doet (de ene DVD heeft een wat hoger tempo dan de andere) en je verbrandt hiermee minimaal 100 kcal.
Voorbeelden zijn hier te zien.

Ik wil ook! Dat kan ;) Maak een dieetticker aan op www.lilyslim.com, vergeet je naam niet in de ticker te zetten!! Meld in dit topic duidelijk dat je ook in de OP wilt en geef het linkje van je ticker. De topicstarter óf één van de modjes zet je er dan bij. Als je een account aanmaakt krijgt je ticker hier automatisch ook een update als je iets aanpast. Als je geen account wilt zul je ieder weegmoment een nieuwe ticker aan moeten maken en de url duidelijk in het topic zetten met het verzoek om aanpassing van je ticker.

Deelnemers De volgende lijst is een lijst met deelnemers aan deze reeks;

BnGvp1.png

2Q6Cp1.png

GIU8p1.png

QZGip1.png

tk7Qp1.png

cWxPp1.png

Djenneke
weight.png

rAqMp2.png

I60Fp2.png

GIkqp2.png

7jH5p2.png

l5AHp2.png

yMvYp2.png

YJWe.png

9sY9p2.png

WLhkp2.png?2y4zqg6M

Riann
fvDNp2.png

m1brp2.png

oUC1p2.png?PF0bbyBC

6uiMp2.png

Wxx7p2.png

dzPqp2.png

BrandX
2PMBp2.png

[ Bericht 0% gewijzigd door BrandX op 19-07-2011 21:16:57 ]
PaarsBeestjezaterdag 16 juli 2011 @ 18:47
Kwak en Muks gaan niet blij zijn met deze topictitel :')
kwakz0rzaterdag 16 juli 2011 @ 18:48
}:|
Juicyhilzaterdag 16 juli 2011 @ 18:50
Niet mijn schuld :6
Sjeenzaterdag 16 juli 2011 @ 18:54
Officieel moest ik een nieuwe openen hè O-)
Lithiazaterdag 16 juli 2011 @ 18:56
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 juli 2011 18:54 schreef Sjeen het volgende:
Officieel moest ik een nieuwe openen hè O-)
^O^
PaarsBeestjezaterdag 16 juli 2011 @ 18:58
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 juli 2011 18:54 schreef Sjeen het volgende:
Officieel moest ik een nieuwe openen hè O-)
Nice!
kwakz0rzaterdag 16 juli 2011 @ 19:05
mehehehehe sjeen haz teh powerz
Roze_spekkiezaterdag 16 juli 2011 @ 19:05
quote:
7s.gif Op zaterdag 16 juli 2011 17:37 schreef MalaCocinera het volgende:

[..]

Ik vind dat wel meevallen eerlijk gezegd, de enige waarvan ik echt vind dat ze wat minder hard voor zichzelf moet zijn is Roze_Spekkie.

Ik ben wel benieuwd waarom je dit vindt Mala, ik heb het idee dat ik nog nauwelijks enige indruk heb achtergelaten hier :)
MalaCocinerazaterdag 16 juli 2011 @ 19:09
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 juli 2011 19:05 schreef Roze_spekkie het volgende:

[..]

Ik ben wel benieuwd waarom je dit vindt Mala, ik heb het idee dat ik nog nauwelijks enige indruk heb achtergelaten hier :)
Ik fok vanaf mobiel dus ik kan niet teruglinken enzo. Maar de indruk die ik af en toe heb bij posts van jou is ''nou, nou denigreer jezelf niet zo'' :) . Ik kan er ook niet altijd de vinger op leggen hoor.
Roze_spekkiezaterdag 16 juli 2011 @ 20:02
quote:
7s.gif Op zaterdag 16 juli 2011 19:09 schreef MalaCocinera het volgende:

[..]

Ik fok vanaf mobiel dus ik kan niet teruglinken enzo. Maar de indruk die ik af en toe heb bij posts van jou is ''nou, nou denigreer jezelf niet zo'' :) . Ik kan er ook niet altijd de vinger op leggen hoor.
Ah, oké. Ik vind mezelf op het vlak van ljinen, en de discipline die je daarvoor zo goed zou kunnen gebruiken zo zwak en stom soms, dat ik mezelf alvast maar naar beneden haal. Ofzo.
Ik hou je woorden even in gedachten, de komende tijd!
Mukszaterdag 16 juli 2011 @ 20:12
Keuken ! YEAH
Heb sinds gisteren een nieuwe :D Dus ik lees wel keuken ja

Net 52 minuten gehometrainert, standje 2 en 3 en toen 24 km afgelegd. Nu wil ik mijn verbruik weten, maar is dat nu laag, normaal ?
MalaCocinerazaterdag 16 juli 2011 @ 20:14
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 juli 2011 20:02 schreef Roze_spekkie het volgende:

[..]

Ah, oké. Ik vind mezelf op het vlak van ljinen, en de discipline die je daarvoor zo goed zou kunnen gebruiken zo zwak en stom soms, dat ik mezelf alvast maar naar beneden haal. Ofzo.
Ik hou je woorden even in gedachten, de komende tijd!
Je ondermijnt jezelf :) Je onwijs goed bezig:
- je hebt besloten om af te vallen door op je eten te letten ipv bijv modifasten
- je crasht niet, je zit ruim boven de 1200 kcal
- je doet aan niet aan aparte dieeten zoals het brooddieet ( je hebt geleerd van het verleden)
- je probeert te bewegen
- je weet wat je valkuilen zijn, daar ben je hiet in dit topic open en eerlijk over. Dat vergt moed.

Daarnaast heb je ook nog een baan en kinderen. Discipline heb je en sterk ben je ook, alleen kun jij niet altijd je discipline en sterkheid 100 %inzetten op je dieet. Want er zijn andere dingen aan je hoofd die soms voorrang hebben. Dat is toch niet zo vreemd of erg?

:*
uniekhoornzaterdag 16 juli 2011 @ 20:14
quote:
2s.gif Op zaterdag 16 juli 2011 20:12 schreef Muks het volgende:
Keuken ! YEAH
Heb sinds gisteren een nieuwe :D Dus ik lees wel keuken ja

Net 52 minuten gehometrainert, standje 2 en 3 en toen 24 km afgelegd. Nu wil ik mijn verbruik weten, maar is dat nu laag, normaal ?
http://www.wijvallenaf.nl/Berekenen/Calorieen-Verbranden.html
Heb je een foto van keuken? :9
Roze_spekkiezaterdag 16 juli 2011 @ 20:19
Mala :*

:'(

Ik zou hier best eens voor in therapie kunnen denk ik. Emoties liggen meteen op de loer als het hier over gaat.
MalaCocinerazaterdag 16 juli 2011 @ 20:22
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 juli 2011 20:19 schreef Roze_spekkie het volgende:
Mala :*

:'(

Ik zou hier best eens voor in therapie kunnen denk ik. Emoties liggen meteen op de loer als het hier over gaat.
Ik hou op schat :* Onthou alleen dat je dieettechnisch heel goed bezig bent, ok *;
Mukszaterdag 16 juli 2011 @ 20:28
Roze Spekje, das dus bij mij ook een van de redenen geweest om met mijn psychologe te gaan babbelen... en ik moet zeggen het is erg fijn !

De keuken staat hier tijdelijk, in een spoiler, om 21.08 is ie foetsie ;)

SPOILER
[IMG]gemidst !


[ Bericht 22% gewijzigd door Muks op 16-07-2011 21:09:07 (leuk voor tijdelijk maar langer niet) ]
MalaCocinerazaterdag 16 juli 2011 @ 20:32
Nice Muks!
uniekhoornzaterdag 16 juli 2011 @ 20:35
Mooie keuken!!
Jammer dat je hem weer voor half tien weghaalt :D
Mukszaterdag 16 juli 2011 @ 20:43
Nou hier dan :d Thuis mag ie wel wat jaartjes blijven ;)
Juicyhilzaterdag 16 juli 2011 @ 20:44
Mooie keuken :Y
PaarsBeestjezaterdag 16 juli 2011 @ 20:45
MC, babe.. dat was een lieve speech! O+ :*

En hele mooie keuken, Muks.. Orchideeën! O+
Mukszaterdag 16 juli 2011 @ 20:46
Ja daar ben ik om een of andere vage reden heel goed mee, die bloeien echt t hele jaar door en ze krijgen alleen kraanwater...
Mukszaterdag 16 juli 2011 @ 21:02
Thx trouwens, ben dr ook onwijs blij mee, de oude meuk stond er 27 jaar en was meeeeeer dan af
Blisteringzaterdag 16 juli 2011 @ 22:10
Hmm, vandaag 2000 kcal (jaja is nog te weinig :P ) alleen niet hele goeie vetten denk ik. Iemand enig idee hoe slecht worstenbroodjes zijn qua vet?

Net nog maar ff een mile gelopen.
kwakz0rzaterdag 16 juli 2011 @ 22:17
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 juli 2011 22:10 schreef Blistering het volgende:
Hmm, vandaag 2000 kcal (jaja is nog te weinig :P ) alleen niet hele goeie vetten denk ik. Iemand enig idee hoe slecht worstenbroodjes zijn qua vet?

Net nog maar ff een mile gelopen.
2000 is al een verbetering voor jou, toch?

worstenbroodjes is ongeveer even slecht als worst/gehakt denk ik.
Swetseneggerzaterdag 16 juli 2011 @ 22:34
quote:
14s.gif Op zaterdag 16 juli 2011 22:17 schreef kwakz0r het volgende:

worstenbroodjes is ongeveer even slecht als worst/gehakt denk ik.
wel een tikkie slechter denk. Deegwaren, en daarnaast gebruiken ze in dit soort gerechten meestal veel extra vet en koolhydraten.
DancingPhoebezaterdag 16 juli 2011 @ 22:35
Lijstje!

pre O: megakoffie
O: yoghurt met cruesli
l: yoghurt met cruesli
D: Struisvogelbiefstuk, stokbroodje met champignons, salade
T: dadels met geitekaas

oh en 3 wijn. Das jammer.
m@xzaterdag 16 juli 2011 @ 22:36
Iemand vond vandaag dat ik een smal koppie had gekregen. Het is ook nooit goed :') Ik was gisteren toch blijer met de persoon die gokte dat ik 2 maten kleiner was geworden. En rapapapa. rapapa, rapapa, een..................... EETLIJSTJE!

O: roerei met tomaat
T: niks
L: 2 boterhammen met sandwichspread
T: niks
D: BBQ (kipfiletje, stukje zalm, 2 stokjes saté, beetje pindasaus, beetje tomaat/bleekselderijsalade, beetje aardappelsalade, 4 stukjes stokbrood)

En dit alles gedrenkt in een sausje van koffie, thee, water en 5 rosé (ik voel hem zitten :'))

Oh ja, sport: ik heb onder lichte dwang 3 partijen jeu de boule gespeeld met 5 waterpolomannen. Telt dat?
MalaCocinerazaterdag 16 juli 2011 @ 22:40
BBQ met dit weer?
Swetseneggerzaterdag 16 juli 2011 @ 22:42
Mijn lijstje dan maar

o: 2 cracottes met een lik 20+ smeerkaas
t: niks
l: 2 volkoren boterhammen met plakje rosbief, kom met sherrytomaatjes, komkommer, ui, beetje kerriepoeder, scheutje olie, scheutje azijn, eetlepel geraspte 20+ kaas
t:tarwebiscuit
d:gekookte worteltjes, klein aardappeltje, kipschnitzel, schaaltje met kwart banaan, kwart appel, halve schijf meloen, handje bramen, handje druiven en 100gram magere yoghurt
t:4 tarwebiscuits en 125 gram zoute sticks (halve zak) :o

kleine 1500 Kcal

12KM gefietst (22.5km/u) en 3.5KM gewandeld (6km/u)
m@xzaterdag 16 juli 2011 @ 22:43
quote:
11s.gif Op zaterdag 16 juli 2011 22:40 schreef MalaCocinera het volgende:
BBQ met dit weer?
We hebben mensen voor ons laten bbq-en terwijl wij lekker binnen aan de drank zaten. Bikkels zijn het :7
E.T.zaterdag 16 juli 2011 @ 22:43
m@x, de waterpolomannen doen 't 'm! ;)

Ik heb trouwens door jouw inspiratie weer eens sandwichspread gekocht :D Heerlijk!
m@xzaterdag 16 juli 2011 @ 22:44
quote:
6s.gif Op zaterdag 16 juli 2011 22:43 schreef E.T. het volgende:
m@x, de waterpolomannen doen 't 'm! ;)

Ik heb trouwens door jouw inspiratie weer eens sandwichspread gekocht :D Heerlijk!
Vond ik eigenlijk ook. Mijn 'partner' was maar liefst 21 jaar oud :D
E.T.zaterdag 16 juli 2011 @ 22:45
ow, en qua lijstje kan ik Swets bijna kopieren ;)
L; was 1 boterham sandwichspread, en eentje ros (en die bak met rauwkost) maar ik had weer geen ontbijt.
En niet bewogen vandaag :{

Ik vergeet de tweede witte wijn die naast me staat :@
E.T.zaterdag 16 juli 2011 @ 22:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 juli 2011 22:44 schreef m@x het volgende:

[..]

Vond ik eigenlijk ook. Mijn 'partner' was maar liefst 21 jaar oud :D
Zo'n 21-jarige moet het ook op een oude fiets leren :P ;)
m@xzaterdag 16 juli 2011 @ 22:48
quote:
6s.gif Op zaterdag 16 juli 2011 22:46 schreef E.T. het volgende:

[..]

Zo'n 21-jarige moet het ook op een oude fiets leren :P ;)
Vond ik ook. Hij was wel heel schattig. Fietsen door de regen was trouwens ook wel heel sporty-stoer.
Roze_spekkiezaterdag 16 juli 2011 @ 22:50
quote:
6s.gif Op zaterdag 16 juli 2011 22:46 schreef E.T. het volgende:

[..]

Zo'n 21-jarige moet het ook op een oude fiets leren :P ;)
_O-

Lijstje:

O 1 volk. pindakaas, 1 cracotte magere smeerpaté
T niets
L 2 volk. ham/kaas/halvarine = tosti :9
T bak ijsbergsla met tonijn, stuk watermeloen
D Shoarmavlees, pitabroodje,ijsbergsla caramel cornetto.

Met dank aan jullie eerst even nagedacht of ik die cornetto lekker genoeg vond, en ja!
Geen zuivel vandaag, morgen even op letten.
MalaCocinerazaterdag 16 juli 2011 @ 22:56
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 juli 2011 22:50 schreef Roze_spekkie het volgende:

[..]

_O-

Lijstje:

O 1 volk. pindakaas, 1 cracotte magere smeerpaté
T niets
L 2 volk. ham/kaas/halvarine = tosti :9
T bak ijsbergsla met tonijn, stuk watermeloen
D Shoarmavlees, pitabroodje,ijsbergsla caramel cornetto.

Met dank aan jullie eerst even nagedacht of ik die cornetto lekker genoeg vond, en ja!
Geen zuivel vandaag, morgen even op letten.
Als ik nou vertel dat ik 2 biertjes beter vindt passen bij shoarma dan die cornetto, dan is dat geen goede tip zeker?
Blisteringzaterdag 16 juli 2011 @ 22:59
quote:
14s.gif Op zaterdag 16 juli 2011 22:17 schreef kwakz0r het volgende:

[..]

2000 is al een verbetering voor jou, toch?

worstenbroodjes is ongeveer even slecht als worst/gehakt denk ik.
Precies :D. Maar zaterdag is m'n offday, dus dan eet ik standaard een paar worstenbroodjes als avondeten (zaterdag is ook brooddag hier).
BEzaterdag 16 juli 2011 @ 23:05
M@x, dat vraagt wel om een foto he! :Y
Roze_spekkiezaterdag 16 juli 2011 @ 23:07
quote:
6s.gif Op zaterdag 16 juli 2011 22:56 schreef MalaCocinera het volgende:

[..]

Als ik nou vertel dat ik 2 biertjes beter vindt passen bij shoarma dan die cornetto, dan is dat geen goede tip zeker?
Niet voor mij :) Ik kan heul goed van alcohol afblijven, dat is weinig tot geen verleiding voor mij. Ijs daarentegen... !
Al kan ik bij een bordje nasi ineens vreselijk zin in bier hebben. En dan in één grote teug vriendje's bier opdrinken is het lekkerst :9
Blisteringzaterdag 16 juli 2011 @ 23:07
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 juli 2011 23:07 schreef Roze_spekkie het volgende:

[..]

Niet voor mij :) Ik kan heul goed van alcohol afblijven, dat is weinig tot geen verleiding voor mij. Ijs daarentegen... !
Al kan ik bij een bordje nasi ineens vreselijk zin in bier hebben. En dan in één grote teug vriendje's bier opdrinken is het lekkerst :9
Haha, ik mag jou wel :P. Heb precies hetzelfde na nasi, maar van bier kan ik gelukkig ook wel afblijven.
Roze_spekkiezaterdag 16 juli 2011 @ 23:11
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 juli 2011 23:07 schreef Blistering het volgende:

[..]

Haha, ik mag jou wel :P. Heb precies hetzelfde na nasi, maar van bier kan ik gelukkig ook wel afblijven.
Neuken? })
MalaCocinerazaterdag 16 juli 2011 @ 23:15
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 juli 2011 23:11 schreef Roze_spekkie het volgende:

[..]

Neuken? })
_O-
Blisteringzaterdag 16 juli 2011 @ 23:16
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 juli 2011 23:11 schreef Roze_spekkie het volgende:

[..]

Neuken? })
Misschien later vanavond, als ik alcohol op heb :7 . Ik duik de stad in, fijne avond mensen :W
m@xzaterdag 16 juli 2011 @ 23:17
quote:
1s.gif Op zaterdag 16 juli 2011 23:05 schreef Brighteyes het volgende:
M@x, dat vraagt wel om een foto he! :Y
Van mijn 21-jarige waterpolonerd (compleet met brilletje O+) of van mijn te smalle koppie. Dat zie je namelijk volgende week al :D
m@xzaterdag 16 juli 2011 @ 23:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 juli 2011 23:16 schreef Blistering het volgende:

[..]

Misschien later vanavond, als ik alcohol op heb :7 . Ik duik de stad in, fijne avond mensen :W
Ik wil oohook de stad in!!!
PaarsBeestjezaterdag 16 juli 2011 @ 23:19
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 juli 2011 23:18 schreef m@x het volgende:

[..]

Ik wil oohook de stad in!!!
Dan ga je toch... *O*
m@xzaterdag 16 juli 2011 @ 23:21
quote:
14s.gif Op zaterdag 16 juli 2011 23:19 schreef PaarsBeestje het volgende:

[..]

Dan ga je toch... *O*
Het regent en niemand wil mee :(
PaarsBeestjezaterdag 16 juli 2011 @ 23:21
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 juli 2011 23:21 schreef m@x het volgende:

[..]

Het regent en niemand wil mee :(
Ja, dat vind ik niet zo gek met dit weer inderdaad.. _O-
m@xzaterdag 16 juli 2011 @ 23:22
Mietjes!
PaarsBeestjezaterdag 16 juli 2011 @ 23:23
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 juli 2011 23:22 schreef m@x het volgende:
Mietjes!
*voelt zich niet aangesproken*
MalaCocinerazaterdag 16 juli 2011 @ 23:27
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 juli 2011 23:22 schreef m@x het volgende:
Mietjes!
Klopt, ik heb daarom dus ook 4 waterpolomannen nodig om me warm te houden in bed. Stuur je ze ff door?
m@xzaterdag 16 juli 2011 @ 23:28
quote:
6s.gif Op zaterdag 16 juli 2011 23:27 schreef MalaCocinera het volgende:

[..]

Klopt, ik heb daarom dus ook 4 waterpolomannen nodig om me warm te houden in bed. Stuur je ze ff door?
Eén ervan is mijn zwager. En van één van de anderen stond de vrouw op het punt van bevallen. Denk dat ik ruzie krijg als ik ze doorstuur :P
PaarsBeestjezaterdag 16 juli 2011 @ 23:33
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 juli 2011 23:28 schreef m@x het volgende:

[..]

Eén ervan is mijn zwager. En van één van de anderen stond de vrouw op het punt van bevallen. Denk dat ik ruzie krijg als ik ze doorstuur :P
Wie is er hier nou een mietje?

En MC.. 4 stuks? Dudette.... lol
MalaCocinerazaterdag 16 juli 2011 @ 23:37
Ik bedenk me opeens, hoe hoger het bmi hoe lager het nivo.


*zichzelf weer eens erg grappig vindt :+
m@xzaterdag 16 juli 2011 @ 23:38
Mijn bmi is fijn aan het zakken. Dat gaat wonderen doen voor mijn niveau ^O^
PaarsBeestjezaterdag 16 juli 2011 @ 23:43
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 juli 2011 23:38 schreef m@x het volgende:
Mijn bmi is fijn aan het zakken. Dat gaat wonderen doen voor mijn niveau ^O^
Straks moet ik ineens serieus gaan doen... -O-
m@xzaterdag 16 juli 2011 @ 23:53
Oh bah :X
Mukszondag 17 juli 2011 @ 07:41
GOEDEMORGEN

animaatjes-zondag-18341.gif

zo nu is iedereen wel wakker denk ik :P

Hier beetje vroeg maar ja, ipv lezen in bed sufte ik in slaap _O- dus dan ben je ook vroeg weer wakker in mijn geval. Ach ga ik zo nog ff lezen
MalaCocinerazondag 17 juli 2011 @ 08:38
Sommige mensen zijn nog erger dan klussende buren :(!

Ik heb mijn dagelijkse mile erop zitten
:Y)
DancingPhoebezondag 17 juli 2011 @ 08:52
Ik ga zo lekker weer sporten *O*

En dan daarna onder de zonnebank *O*
Mukszondag 17 juli 2011 @ 09:09
Veel plezier DP ! en geniet van de zonnebank !
En jij al een mille erop zitten, das ook oppetiet Mala !
BGTeszondag 17 juli 2011 @ 09:15
Goeiemorgen!
Twee kraaien besloten een wedstrijd te houden om wie er het hardst kon.. kraaien voor mijn open raam en er vloog een vlinder mijn kamer binnen. Dieren vinden mij vandaag lief? :P
Gisteren 6 uur lang aan een stuk door gelopen, daardoor voel ik me wat minder schuldig over die chocolade
Vandaag ook werken van 13-21, betekent dat ik daar eet. Fijn, tussen allemaal grote jongens met pizza en monatoetjes ga ik lekker aan mijn maaltijdsalade knabbelen :P

--
Edit: Mijn oom belde net om me te vertellen dat hij zijn streefgewicht heeft behaald. Hij is van 195 naar 85 kilo gegaan in anderhalf jaar. Nu heb ik nog maar de helft aan oom!

[ Bericht 18% gewijzigd door BGTes op 17-07-2011 09:26:26 ]
MalaCocinerazondag 17 juli 2011 @ 09:28
110 kilo afvallen, dat is echt bizar! Wel respect hoor _O_
Purdeyzondag 17 juli 2011 @ 10:10
Gisteravond lekker makkelijk soep uit een pakje gegeten, en gelijk 7 ons aangekomen door alle zoute troep, ook maar niet meer doen dus. Rest van het lijstje van gisteren was best oké:

O: Maaltijddrank, ontbijtbiscuit
T: Niks
L: Kaiserbroodje met garnalensalade, pistoletje met old A'dam, beker chocomelk light
T: Handje cashewnoten
D: 2 mini pistoletjes, 1,5 kom chinese tomatensoep

40 minuten gefietst, 330 kcal.
Blisteringzondag 17 juli 2011 @ 10:47
Ik ben kapot na afgelopen nacht :'( . Maar 't was wel gezellig, dat scheelt.

Zo eerst maar 'ns koffie om echt wakker te worden (klussende buren waardoor ik niet kan uitslapen :r )
MalaCocinerazondag 17 juli 2011 @ 10:53
quote:
0s.gif Op zondag 17 juli 2011 10:47 schreef Blistering het volgende:
Ik ben kapot na afgelopen nacht :'( . Maar 't was wel gezellig, dat scheelt.

Zo eerst maar 'ns koffie om echt wakker te worden (klussende buren waardoor ik niet kan uitslapen :r )
Rete irritant, helaas moest vanochtend voor dat de buren begonnen, Muks mijn kamer binnenstormen en vrolijk de gordijnen opendoen :(!


Doe eens vertellen, veel alcohol op?
Blisteringzondag 17 juli 2011 @ 11:10
Ben alleen ff naar café gegaan i.v.m. regen. Dus uiteindelijk is 't bij 3 wijntjes gebleven. Maar dan nog helemaal zeiknat toen ik thuis kwam natuurlijk.
Sjeenzondag 17 juli 2011 @ 11:13
quote:
9s.gif Op zondag 17 juli 2011 10:53 schreef MalaCocinera het volgende:

[..]

Rete irritant, helaas moest vanochtend voor dat de buren begonnen, Muks mijn kamer binnenstormen en vrolijk de gordijnen opendoen :(!


Doe eens vertellen, veel alcohol op?
Wat doet Muks in jouw kamer :o :P

Ik ben ook wakker, net ontbeten met een een spiegeleitje, twee sneetjes bruin en een koffie verkeerd. Dadelijk eens uitgebreid douchen enzo :)
Purdeyzondag 17 juli 2011 @ 12:07
quote:
1s.gif Op zondag 17 juli 2011 11:13 schreef Sjeen het volgende:

[..]

Wat doet Muks in jouw kamer :o :P

Ik ben ook wakker, net ontbeten met een een spiegeleitje, twee sneetjes bruin en een koffie verkeerd. Dadelijk eens uitgebreid douchen enzo :)
Ik dacht precies hetzelfde _O-
Tink89zondag 17 juli 2011 @ 12:39
Wat gaat het hier weer vreselijk hard! Ik kan het niet bijbenen, maar heb een heel stuk terug gelezen... :)

Gisteravond dus frietjes, maar door verder een goede dag en veel salade, is de weegschaal me vooralsnog gunstig gezind.

Voor de mensen die de gezondheidsissues een beetje gevolgd hebben:

SPOILER
Ik ben eindelijk naar de wc geweest *O* Sorry voor de ranzige details, maar ik ben blij...
Lijstje:

O: 3 volkoren boterhammen met dieet-boter. Twee aardbeien, eentje vleeswaar. Een stuk knäckebröd met pindakaas. 2 glazen sap.
T: Niks, heel laat ontbeten en absoluut geen honger.
L: Niks, want in de auto zometeen en dan kan ik beter niks eten van tevoren. Wel om 15:00 uur een feestje en dan krijgen we hapjes enzo. Ik ga voor de gezonde snacks :D
T en D: Wat we daar voorgeschoteld krijgen.

Xx!
Swetseneggerzondag 17 juli 2011 @ 12:46
Zo, vanmorgen 15KM gefietst. Zit er aan te denken om vanmiddag, na mijn knieblessure, voorzichtig een rondje te gaan rennen.
Roze_spekkiezondag 17 juli 2011 @ 13:15
BGTes, staan jouw oom nu allerlei operaties te wachten ivm ruim vel, of kan dat ook nog meevallen, ik heb eigenlijk geen idee?

Swets, het is wel een heel persoonlijke vraag, als je geen antwoord wilt geven snap ik dat natuurlijk maar ik ben veel te benieuwd; hoe houdt je huid zich, na 50 kilo afvallen?

Ooit was ik bij de ww, en vertelde de afvalster van het jaar dat haar huid nog precies pas was, vanwege het feit dat zij iets van tweemaal per week vis at. Ik eet om die reden wel extra vis zo nu en dan, maar zou dat helpen? Iemand ervaring hiermee?
Juicyhilzondag 17 juli 2011 @ 13:16
Het is hoe dan ook verstandig om tweemaal per week vette vis te eten.
Swetseneggerzondag 17 juli 2011 @ 13:25
quote:
0s.gif Op zondag 17 juli 2011 13:15 schreef Roze_spekkie het volgende:


Swets, het is wel een heel persoonlijke vraag, als je geen antwoord wilt geven snap ik dat natuurlijk maar ik ben veel te benieuwd; hoe houdt je huid zich, na 50 kilo afvallen?

Ik heb geen buikwandcorrectie, maar een wandcorrectie nodig ;)

Ik heb uiteraard huid over. Vooral omdat dit de 3e keer is dat ik +25KG ben afgevallen... en dus weer aangekomen. Het zal nog wel wat bijtrekken, maar op m'n buik gaat het sowieso nooit meer goed komen zonder dat de winterschilder er overheen is geweest vrees ik... Maar alles bij elkaar genomen.... valt het me nog mee. Ik hoop dat een en ander met gezond eten en nu vooral best behoorlijk sporten wat strakker trekt, want een operatie heb ik er eigenlijk niet voor over.

-edit- en vette vis helpt wel om je bindweefsel strakker te krijgen, maar dit alles maar tot op zekere hoogte natuurlijk. Als je flink in de striae zit kan je kilo's vis eten maar dan vrees ik toch echt dat het nooit meer helemaal strak trekt.
DancingPhoebezondag 17 juli 2011 @ 13:46
Zoooooo, lekker wezen sporten *O*

Half uurtje cardio, 350 caloos.

En iets van 7 apparaten kracht, 4x15.
Swetseneggerzondag 17 juli 2011 @ 17:16
En 20 minuten hardgelopen. Pijnvrij! *blij*
E.T.zondag 17 juli 2011 @ 17:33
en ik 30 minuten hardgelopen. Pijnvrij! *ook blij*
Mukszondag 17 juli 2011 @ 17:57
Ik 2 uur gelopen op de bazaar, 2x 30 minuten auto gereden daar heen en weer naar huis en net 30 minuten stevig doorgelopen, weer zat beweging voor vandaag.

Ik zou oveirgens ook niet weten wat ik in die slaapkamer deed van mala... ben niet in kamers geweest om gordijnen open te doen... wel hier ;)
m@xzondag 17 juli 2011 @ 18:43
Geen beweging vandaag, want kater :')

En ik wil nu nog helemaal niet denken aan hoe mijn buik eruit gaat zien als ik alle kilo's kwijt ben die ik kwijt wil. Hij is nu lelijk en ik ben bang dat ie dat ook wel gaat blijven. Vette vis of geen vette vis.

Dus dan maar weer een lijstje:

O: niets (heel erg uitgeslapen)
T: niets (idem)
L: roerei met tomaat en een beetje geraspte kaas (20+)
T: cup a soup en een zakje special K mini-breaks :9
D: Vegetarische curry met aardappel, bloemkool, tomaat en ei
T: geen idee

Morgen wordt een slechte dag. Dan ga ik naar een concert en ik ben bang dat ze in de Arena niet echt gezonde maaltijden verkopen (alhoewel..... kibbelingen = vette vis :+ )
Purdeyzondag 17 juli 2011 @ 19:38
Hier ook geen beweging vandaag, had gewoon puur geen zin.

Vanaf morgen gaan m'n schouders er weer helemaal onder! Lijstjes maken van wat ik eet, en wat het kcal aantal is. Heb van de week zitten kijken naar diëtisten, maar dat blijkt vrijwel niet meer vergoed te worden. Belachelijk. Met mijn verzekering tot 115,- per jaar. Dat zijn 3 of 4 bezoeken?!
DancingPhoebezondag 17 juli 2011 @ 20:07
quote:
0s.gif Op zondag 17 juli 2011 13:46 schreef DancingPhoebe het volgende:
Zoooooo, lekker wezen sporten *O*

Half uurtje cardio, 350 caloos.

En iets van 7 apparaten kracht, 4x15.
Eetlijstje erbij

O: yoghurt met cruesli
L: yoghurt met cruesli
B(ooze): Cosmo
T: Taart
T: Chips
B: wijn
D: Entrecote, donker stokbrood, salade
B: wijn


Geen goede dag qua eten :') Wel lekker gesport! En genoten van bijna alles wat in mn mond verdween. Van de chips had ik als het puur om de lekker ging veel minder moeten nemen.
Juicyhilzondag 17 juli 2011 @ 20:10
quote:
0s.gif Op zondag 17 juli 2011 19:38 schreef Purdey het volgende:
Hier ook geen beweging vandaag, had gewoon puur geen zin.

Vanaf morgen gaan m'n schouders er weer helemaal onder! Lijstjes maken van wat ik eet, en wat het kcal aantal is. Heb van de week zitten kijken naar diëtisten, maar dat blijkt vrijwel niet meer vergoed te worden. Belachelijk. Met mijn verzekering tot 115,- per jaar. Dat zijn 3 of 4 bezoeken?!
4 uren inderdaad. Ik heb al een eigen risico tot 700 euro. Dus ik betaal het gewoon zelf allemaal :')
Juicyhilzondag 17 juli 2011 @ 20:11
Maar indien nodig kun je het met de verzekering overleggen. Maar dan moet je volgens mij wel een goed verhaal hebben.
Blisteringzondag 17 juli 2011 @ 20:24
Uit pure verveling nog maar ff 2 miles gedaan. Alhoewel het vooral ergeren is aan die wijven om Leslie heen }:|

En nu maar verder schetsen aan m'n tattoo ontwerp :D

[ Bericht 27% gewijzigd door Blistering op 17-07-2011 20:46:53 ]
Roze_spekkiezondag 17 juli 2011 @ 21:41
Swets, dank voor je reactie!
Het gaat me eigenlijk niet eens zozeer om hoe het eruit zal zien, ik weet niet eens hoe het is om een toonbare buik te hebben. Meer om eventueel ongemak, door het huidoverschot.
Maar goed, ik zal het er niet verder over hebben :)
Ik heb altijd nog liever een buik die ik in m'n broek kan vouwen dan een buik waarover de broek bijna niet dicht kan.

Vandaag een lijstje om te huilen, maar ik merk verandering bij mezelf want ik heb het toch allemaal ingevoerd bij de eetmeter, en kwam op bijna 3000 kc.
Denk aan volkoren brood, omelet, veel groente, mars, ijs, foccacia, frikadel, chinese tomatensoep e.d.
Ik kwam wel ruimschoots aan alle vitaminen enzow *) dat dan weer wel.

Alvast een planning gemaakt voor morgen, dan ben ik op m'n werk en kan minder makkelijk van de planning afwijken, tenzij een verjaardag of feest maar dat is er niet morgen.

O 2 volkoren, appelstroop, optimel
T San fransisco volkoren, kiwi
L 3 volkoren, achterham, jam, honing, halfvolle melk
T San Fransisco volkoren, kiwi
D Sperziebonen, aardappels, schouderkarbonaadje, jus van poeder
T yoghurt met flakes.

Tussendoor lot's of tea.
Om en bij de 1400 kc.

Vanochtend hebben we met z'n vieren gezwommen. Het was op het familie-uurtje, ik kan me heerlijk vermaken met het bekijken van andere gezinnen bijvoorbeeld van die mooie jonge papa's die tot de kuiten in het water met een wezenloze blik in de ogen Kusjesdag mee staan te zingen :D
kwakz0rzondag 17 juli 2011 @ 21:50
quote:
0s.gif Op zondag 17 juli 2011 21:41 schreef Roze_spekkie het volgende:
Swets, dank voor je reactie!
Het gaat me eigenlijk niet eens zozeer om hoe het eruit zal zien, ik weet niet eens hoe het is om een toonbare buik te hebben. Meer om eventueel ongemak, door het huidoverschot.
Maar goed, ik zal het er niet verder over hebben :)
Ik heb altijd nog liever een buik die ik in m'n broek kan vouwen dan een buik waarover de broek bijna niet dicht kan.

Vandaag een lijstje om te huilen, maar ik merk verandering bij mezelf want ik heb het toch allemaal ingevoerd bij de eetmeter, en kwam op bijna 3000 kc.
Denk aan volkoren brood, omelet, veel groente, mars, ijs, foccacia, frikadel, chinese tomatensoep e.d.
Ik kwam wel ruimschoots aan alle vitaminen enzow *) dat dan weer wel.

Alvast een planning gemaakt voor morgen, dan ben ik op m'n werk en kan minder makkelijk van de planning afwijken, tenzij een verjaardag of feest maar dat is er niet morgen.

O 2 volkoren, appelstroop, optimel
T San fransisco volkoren, kiwi
L 3 volkoren, achterham, jam, honing, halfvolle melk
T San Fransisco volkoren, kiwi
D Sperziebonen, aardappels, schouderkarbonaadje, jus van poeder
T yoghurt met flakes.

Tussendoor lot's of tea.
Om en bij de 1400 kc.

Vanochtend hebben we met z'n vieren gezwommen. Het was op het familie-uurtje, ik kan me heerlijk vermaken met het bekijken van andere gezinnen bijvoorbeeld van die mooie jonge papa's die tot de kuiten in het water met een wezenloze blik in de ogen Kusjesdag mee staan te zingen :D
ik denk dat het verschil tussen 1400 gepland en 3000 vandaag te groot is, als je nou in kleine stapjes probeert? je kunt vast meer eten dan 1400 en nog afvallen :Y tenzij je 1.50 lang bent en 60 kilo weegt ;)

als je nu probeert te mikken op 1800, in elk geval onder de 2000, denk ik dat je minder snel de neiging hebt om er nog bij te gaan snacken...
Roze_spekkiezondag 17 juli 2011 @ 21:56
quote:
0s.gif Op zondag 17 juli 2011 21:50 schreef kwakz0r het volgende:

[..]

ik denk dat het verschil tussen 1400 gepland en 3000 vandaag te groot is, als je nou in kleine stapjes probeert? je kunt vast meer eten dan 1400 en nog afvallen :Y tenzij je 1.50 lang bent en 60 kilo weegt ;)

als je nu probeert te mikken op 1800, in elk geval onder de 2000, denk ik dat je minder snel de neiging hebt om er nog bij te gaan snacken...
Dat is om m'n metabolisme dinges in de war te maken ;)
kwakz0rzondag 17 juli 2011 @ 21:57
quote:
0s.gif Op zondag 17 juli 2011 21:56 schreef Roze_spekkie het volgende:

[..]

Dat is om m'n metabolisme dinges in de war te maken ;)
ok :)
Blisteringzondag 17 juli 2011 @ 22:31
O: niets ( :z )
T: niets ( :z )
L: 4 boterhammen met Filet Americain + kop koffie met suiker
T: Stroopwafel en 2 stukjes appel
D: Gekookte aardappels, vegetarische snitzel, bloemkool met kaassaus (die overigens perfect was, vader die goed kan koken ^O^ )
T: Water en nog 2 stukjes appel
S: 2 miles

En verder uiteraard nog veel meer water.
Roze_spekkiezondag 17 juli 2011 @ 23:09
lijkt me niet verkeerd Blis ^O^
Tink89maandag 18 juli 2011 @ 08:54
Goeiemorgen!

Blis, jouw lijstje ziet er op zich wel goed uit, maar ik vraag me iets af: filet americain, is dat nou eigenlijk goed voor je? Heb het niet opgezocht en vind het absoluut niet lekker, maar een van mijn beste vriendinnen eet dat continu, terwijl ze probeert af te vallen. Hoe zit dat qua kcal's en vet? Ben nieuwsgierig...

En die kaassaus zou ik de volgende keer laten zitten :) maar zonder is bloemkool niet te eten, dus ik snap het wel.. hihi!

Het feestje gisteren was verbazingwekkend gezellig en ik heb dan ook een prima eetlijstje:

O: 3 volkoren boterhammen, twee met aardbeien, een met vleeswaar. Een cracker met pindakaas. 2 glazen sap.
T: Niks, laat ontbeten.
L: Niks, geen honger en moesten daarna een uur in de auto. Dan kan ik maar beter niks eten van tevoren :r
T: een stuk of 5 pindanootjes, 1 hapje van een kipnugget, 2 happen chocoladetaart. Ze waren allemaal niet lekker genoeg om de kcal's voor lief te nemen. Thee en 2 glaasjes cassis (ze hadden qua light alleen maar cola en dat vind ik absoluut niet lekker).
D: 1 schepje huzarensalade, 1 schepje zalmsalade. Heel veel asperges met in totaal 2 plakjes ham. 2 dunne plakjes mager vlees zonder saus. In totaal een halve galiameloen. 2 dunne plakjes stokbrood en een donkerbruin broodje (van zo'n brood dat gemaakt is van allemaal broodjes, als je snapt wat ik bedoel). 1 hap pastasalade, maar die was niet lekker. 3 frietjes van het bord van m'n achternichtje. Een glas water.
T: niks.

Voor een compleet ontregelde dag met honderdduizend dingen op de planning, waaronder een feestje met allerlei snacks en taart, vind ik dat het prima gedaan heb...

Vandaag de hele dag alleen thuis, maak vanavond verse pasta en verder ga ik regelmaat creeëren... dus zometeen ontbijten, dan een appel tussendoor, dan lunchen, een breadstick en dan diner en niks meer. Eens kijken of het lukt :Y)

Xx!
Purdeymaandag 18 juli 2011 @ 10:38
quote:
1s.gif Op zondag 17 juli 2011 20:10 schreef Juicyhil het volgende:

[..]

4 uren inderdaad. Ik heb al een eigen risico tot 700 euro. Dus ik betaal het gewoon zelf allemaal :')
Eigenlijk best slecht. Volksgezondheid loopt enorm te klagen dat iedereen te zwaar wordt, geheel terecht, maar diëtiek niet eens fatsoenlijk opnemen in het basispakket. Of in elk geval zo weinig consulten, dat het niet eens loont :N

@Tink89 Filet American is best oké. In het boek van Sonja Bakker staat dat het mag, maar dat je wel zo rood mogelijke moet nemen. Simpelweg omdat daar minder mayonaise in verwerkt zit :) In wezen is het gemalen biefstuk, en zit er weinig vet in. Ik zelf eet het overigens nooit, omdat ik heel weinig vlees eet, en dit soort soorten vleesverwerking heul vies vind ;)

Ik ben sinds gisteren 7 ons afgevallen, teminste, vocht kwijt geraakt ;) Niet eens gefietst, en very bad gegeten. Ik heb pruimencrumble gemaakt, en stukjes roomboter met suiker staan snoepen. Ik beken, ik ben zwak.

Ik merk wel dat als ik fanatiek dieet, m'n stoelgang ook achteruit gaat. Terwijl ik vezels eet, fruit, 1,5-2 liter water, beweging.. Nu drink ik om de dag een kop Laxin thee van Jacob Hooy, en sindsdien gaat het weer beter. Ik weet niet meer wie het gister onder de spoiler had gezet (Tink toch?) maar ik snap je helemaal!
Tink89maandag 18 juli 2011 @ 10:50
quote:
0s.gif Op maandag 18 juli 2011 10:38 schreef Purdey het volgende:

Ik merk wel dat als ik fanatiek dieet, m'n stoelgang ook achteruit gaat. Terwijl ik vezels eet, fruit, 1,5-2 liter water, beweging.. Nu drink ik om de dag een kop Laxin thee van Jacob Hooy, en sindsdien gaat het weer beter. Ik weet niet meer wie het gister onder de spoiler had gezet (Tink toch?) maar ik snap je helemaal!
Jups, dat was ik. Hier dus volkoren-brood, veel sap (met vezels) en veel water en zoethoutthee. Dat laatste heeft een licht laxerend effect als je er heel veel van drinkt en is bovendien heel erg lekker :D Let op met vezels eten en te weinig drinken, want dan heb je er helemaal niks aan.

Die thee, is dat een beetje te drinken? En waar koop je dat?

Xx!
Muksmaandag 18 juli 2011 @ 10:59
Ik heb mijn grootste angst onder ogen gezien en ben naar het zwembad geweest voor de eerste dag van de zwemvierdaagse ennnnnnnnnnnn de badmeester die mij als maatje 54 kent, herkende mij niet tot ie mijn stem hoorde.... die kop had ik op de foto moeten zetten maar ik kan dus wel stellen dat ik nu weer veilig durf te zwemmen zonder badhandoek om mij heen of mega shirt.. *O*
Tink89maandag 18 juli 2011 @ 11:08
quote:
2s.gif Op maandag 18 juli 2011 10:59 schreef Muks het volgende:
Ik heb mijn grootste angst onder ogen gezien en ben naar het zwembad geweest voor de eerste dag van de zwemvierdaagse ennnnnnnnnnnn de badmeester die mij als maatje 54 kent, herkende mij niet tot ie mijn stem hoorde.... die kop had ik op de foto moeten zetten maar ik kan dus wel stellen dat ik nu weer veilig durf te zwemmen zonder badhandoek om mij heen of mega shirt.. *O*
Wij waren zaterdag met mijn neefjes in het zwembad en ik loop dan "gewoon" in bikini rond... voel me daar zeker ook lekkerder bij dan 19 kilo geleden. Fijn he, als je dan opeens zo'n momentje hebt waarop het heel erg duidelijk is wat je eigenlijk al bereikt hebt :)

Overigens zag ik ook vrouwen in het zwembad die echt absurd veel overgewicht hadden en dan toch nog in een minuscuul (echt minuscuul, borsten vielen er ongeveer uit) badpakje rondliepen. Ieder z'n ding, maar dat zou ik nooit durven :N of willen, trouwens...

Xx!
Blisteringmaandag 18 juli 2011 @ 11:20
Haha Tink, die kaassaus was i.p.v. jus voor over de bloemkool & aardappelen. Droog vind ik dat echt niet te eten :P.

En fijn is dat he als je dan vol zelfvertrouwen zo'n zwembad binnen stapt! Je ziet soms mensen waarvan je echt denkt '' :|W ''en dan vraag je je bijna af waarom je jezelf zo druk hebt gemaakt al die tijd.
Tink89maandag 18 juli 2011 @ 11:22
quote:
0s.gif Op maandag 18 juli 2011 11:20 schreef Blistering het volgende:
Haha Tink, die kaassaus was i.p.v. jus voor over de bloemkool & aardappelen. Droog vind ik dat echt niet te eten :P.

En fijn is dat he als je dan vol zelfvertrouwen zo'n zwembad binnen stapt! Je ziet soms mensen waarvan je echt denkt '' :|W ''en dan vraag je je bijna af waarom je jezelf zo druk hebt gemaakt al die tijd.
Ik zei toch: droge bloemkool krijg ik niet weg :p gelukkig ben ik niet de enige.

Ja, vol zelfvertrouwen een zwembad binnen stappen is het ultieme gevoel :D en vriendjelief zei ook "Schat, als je die vrouw ziet, moet jij je wel goed over jezelf voelen, toch?"... Hij snapt het soms heus wel, met z'n 63 kilo *O*

Xx

Edit: Heeft er iemand btw een recept voor koekjes die ik kan bakken die niet heel slecht zijn?

[ Bericht 3% gewijzigd door Tink89 op 18-07-2011 11:33:55 (Koekjes... :D) ]
BGTesmaandag 18 juli 2011 @ 11:35
@Roze_Spekkie

Omdat hij het heel geleidelijk heeft gedaan, met sporten erbij, valt de hoeveelheid vel echt ontzettend mee. Maar hij gaat wel zo'n correctie laten doen, omdat het, en dat zijn zijn eigen woorden, niet bikiniproof is (het is een beetje een clown :p)
BGTesmaandag 18 juli 2011 @ 11:43
En een persoonlijke update; Ik heb tot een jaar geleden (toen ik voor mijn studie naar Nijmegen verhuisde) op hoog niveau, B klasse (A is het hoogst) gekickbokst. Toen ik bijna abrupt stopte omdat ik en ziek werd, en mijn studie ervoor zorgde dat ik die destijds 15/20 uur per week aan boksen niet meer haalde, vlogen de kilo's er echt heel hard aan. Ik was toen al te dik, maar nu wordt het echt heel ongezond. Nu ik mijn jaar alsnog niet gehaald heb, heb ik echt super veel tijd over en heb ik besloten om weer te gaan trainen.

Ben ik trouwens de enige die in de zwaarste periode erg veel last heeft van pijn onder de voeten na het lopen? Af en toe wordt het echt ondraaglijk :O
Purdeymaandag 18 juli 2011 @ 11:45
quote:
0s.gif Op maandag 18 juli 2011 10:50 schreef Tink89 het volgende:

[..]

Jups, dat was ik. Hier dus volkoren-brood, veel sap (met vezels) en veel water en zoethoutthee. Dat laatste heeft een licht laxerend effect als je er heel veel van drinkt en is bovendien heel erg lekker :D Let op met vezels eten en te weinig drinken, want dan heb je er helemaal niks aan.

Die thee, is dat een beetje te drinken? En waar koop je dat?

Xx!
Die thee lijkt wel een beetje op zoethout. Het smaakt kruidenachtg. Er zit venkel en anijs in. Jacob Hooy heb ik volgens mij ooit bij de Tuinen gekocht, heb net bij het Kruidvat nieuwe gehaald, maar die hebben JH niet. Ik heb nu dus Zonnatura. Ze hebben ook eigen merk van 't Kruidvat, als je budget iets kleiner is :)

Zwemmen, jee hoe ging dat ook alweer ;)
Ik heb al minstens 10 jaar niet meer gezwommen. Vanaf m'n 13e dus.. Badpakken, ik vind het een verschrikking met mijn maat 48/50.

Edit:
quote:
Ben ik trouwens de enige die in de zwaarste periode erg veel last heeft van pijn onder de voeten na het lopen? Af en toe wordt het echt ondraaglijk
Tot 2 maanden geleden werkte ik in de horeca. Heel de dag lopen, of op 1 plek bij de kassa staan. Aan het einde van de dag was ik vesleten qua voeten. Sowieso was het zo dat als ik daarna een kwartier had gezeten na thuiskomst, dat ik geen stap meer kon verzetten. Leek ik net een oud vrouwtje van 85 met een kromme rug :')
BGTesmaandag 18 juli 2011 @ 11:47
Aah ik heb ook al 2 jaar niet gezwommen. Dat durf ik echt niet met dezelfde maten als jij, Purdey.
En dat is lastig want mijn vriend doet niets liever dan zwemmen (geeft zwemles, is badmeester, Reddingsbrigade) etc. Als ik een paar kilo's kwijt ben ga ik het proberen :O

Edit; Het ligt dus niet alleen aan mij?
Ja echt belachelijk. Ik moet de bus naar huis nemen, en als ik dan opsta om eruit te lopen, loop ik ook als een bejaarde, omdat mijn voeten dan nog niet echt rust hebben gehad :p
Tink89maandag 18 juli 2011 @ 11:49
quote:
0s.gif Op maandag 18 juli 2011 11:45 schreef Purdey het volgende:

[..]

Die thee lijkt wel een beetje op zoethout. Het smaakt kruidenachtg. Er zit venkel en anijs in. Jacob Hooy heb ik volgens mij ooit bij de Tuinen gekocht, heb net bij het Kruidvat nieuwe gehaald, maar die hebben JH niet. Ik heb nu dus Zonnatura. Ze hebben ook eigen merk van 't Kruidvat, als je budget iets kleiner is :)

Zwemmen, jee hoe ging dat ook alweer ;)
Ik heb al minstens 10 jaar niet meer gezwommen. Vanaf m'n 13e dus.. Badpakken, ik vind het een verschrikking met mijn maat 48/50.
Hmmz, zal straks eens langs de Jumbo lopen, die hebben een uitgebreid zonnatura-assortiment... en anders hebben we ook nog een DA om de hoek.

Over het zwemmen: Het is een heerlijke manier van bewegen, zonder gezweet en zonder zware belasting van je gewrichten. Ik vind het heerlijk :) dus probeer het minimaal één keer per week een uurtje te doen, maar soms komt het planningtechnisch gewoon niet uit.

Hier hebben ze overigens mooie badpakken voor dikke mensen, die alles netjes op z'n plek houdt.... dan heb je niks om je voor te schamen (sowieso minder dan dunnere dames die alles maar overal uit laten hangen, omdat dat sexy zou moeten zijn, ofzo). Gewoon een keertje doen :)

Xx
Tink89maandag 18 juli 2011 @ 11:51
ps. En niemand een gezond recept voor iets lekkers bij de hand?
PdeHoogmaandag 18 juli 2011 @ 11:51
quote:
0s.gif Op zondag 17 juli 2011 09:15 schreef BGTes het volgende:
Edit: Mijn oom belde net om me te vertellen dat hij zijn streefgewicht heeft behaald. Hij is van 195 naar 85 kilo gegaan in anderhalf jaar. Nu heb ik nog maar de helft aan oom!
Holy crap :o _O_
Sjeenmaandag 18 juli 2011 @ 11:56
quote:
0s.gif Op maandag 18 juli 2011 11:51 schreef Tink89 het volgende:
ps. En niemand een gezond recept voor iets lekkers bij de hand?
In welke richting, zoet of hartig?

Ik voel me trouwens letterlijk als een vis in het water, ben gek op zwemmen en ga ook gewoon in bikini ongeacht mijn gewicht :@
Tink89maandag 18 juli 2011 @ 12:00
quote:
0s.gif Op maandag 18 juli 2011 11:56 schreef Sjeen het volgende:

[..]

In welke richting, zoet of hartig?

Ik voel me trouwens letterlijk als een vis in het water, ben gek op zwemmen en ga ook gewoon in bikini ongeacht mijn gewicht :@
*O* *O* *O*

Owja, en zoet en hartig mag allebei, maar liefst niet met bakken suiker *stuiter, stuiter* of hele ingewikkelde ingrediënten O-)
BGTesmaandag 18 juli 2011 @ 12:02
Ik had laatst echt een superlekker gerecht gevonden

200 ml magere yoghurt
25 gram yoghurtmayonaise/halvanaise
100 gram komkommer
2 teentjes knoflook
Wat peper voor de smaak

gewoon allemaal door elkaar doen, en dan heb je een frisse lunch of wat dan ook, wat minder dan 300 kcal bevat. Het originele recept had mayonaise, maar yoghurtmayonaise is natuurlijk een stuk beter :) ik vind het zelf een beetje naar tzaziki smaken
PdeHoogmaandag 18 juli 2011 @ 12:04
quote:
0s.gif Op maandag 18 juli 2011 12:00 schreef Tink89 het volgende:

[..]

*O* *O* *O*

Owja, en zoet en hartig mag allebei, maar liefst niet met bakken suiker *stuiter, stuiter* of hele ingewikkelde ingrediënten O-)
Auberginerolletjes met feta-mengsel goed ? :9

Snij aubergine in dunne plakjes (8-10 uit een aubergine). Beetje olie eroverheen. Twee minuten per kant grillen op de grillpan. Vervolgens lepeltje van een feta-mengsel (100 gr. feta, halve rode peper zonder zaadlijsten / zaadjes, munt en sap van een halve citroen) erop en dan oprollen.
Tink89maandag 18 juli 2011 @ 12:11
quote:
0s.gif Op maandag 18 juli 2011 12:04 schreef PdeHoog het volgende:

[..]

Auberginerolletjes met feta-mengsel goed ? :9

Snij aubergine in dunne plakjes (8-10 uit een aubergine). Beetje olie eroverheen. Twee minuten per kant grillen op de grillpan. Vervolgens lepeltje van een feta-mengsel (100 gr. feta, halve rode peper zonder zaadlijsten / zaadjes, munt en sap van een halve citroen) erop en dan oprollen.
Oeh, dit klinkt wel erg lekker :)

Ik ben boodschappen doen!

Xx :D
PdeHoogmaandag 18 juli 2011 @ 12:12
quote:
0s.gif Op maandag 18 juli 2011 12:11 schreef Tink89 het volgende:

[..]

Oeh, dit klinkt wel erg lekker :)
Het was ook echt lekker :Y Zaterdag gemaakt als voorafje voor een etentje. Viel in goeie aarde :9
Muksmaandag 18 juli 2011 @ 12:18
havermoutkoekjes ?? Die maak ik altijd van 65 gr havermout, 45 gr volkorenmeel , wat honing tot het lekker plakt, in veel recepten staat 75 ml maar dat vind ik te veel, wat vloeibare boter (ik gebruik een light variant met roombotersmaak)
Gewoon mengen, evt wat kaneel of een appel in blokjes erdoor, op de bakplaat knikkeren in soort van hoopjes en 15 minuten in de oven op ca 180 gr.
Tink89maandag 18 juli 2011 @ 12:25
quote:
2s.gif Op maandag 18 juli 2011 12:18 schreef Muks het volgende:
havermoutkoekjes ?? Die maak ik altijd van 65 gr havermout, 45 gr volkorenmeel , wat honing tot het lekker plakt, in veel recepten staat 75 ml maar dat vind ik te veel, wat vloeibare boter (ik gebruik een light variant met roombotersmaak)
Gewoon mengen, evt wat kaneel of een appel in blokjes erdoor, op de bakplaat knikkeren in soort van hoopjes en 15 minuten in de oven op ca 180 gr.
Oeh, jum :)

Vanavond staat dit: Tuinbonen-pasta op het menu. Met Boursin-light natuurlijk, en volkorenpasta :)

En nu ben ik echt, echt, echt boodschappen doen!

Xx

[ Bericht 18% gewijzigd door Tink89 op 18-07-2011 12:30:39 (Avondeten bepaald) ]
Muksmaandag 18 juli 2011 @ 12:38
Oh manlief zegt : 15 minuten schat was in onze oude oven de nieuwe zal beter werken dus doe maar 8-10 minuten en dan ff kijken ;)
Tink89maandag 18 juli 2011 @ 13:42
quote:
2s.gif Op maandag 18 juli 2011 12:38 schreef Muks het volgende:
Oh manlief zegt : 15 minuten schat was in onze oude oven de nieuwe zal beter werken dus doe maar 8-10 minuten en dan ff kijken ;)
Ah, da's nuttige informatie :D Handig, zo'n manlief...

Hier werd de lunch uiteindelijk een donkerbruin pistoletje. Avondeten wordt zonder kipreepjes, die waren niet te betalen :)

Edit: De thee is uiteindelijk gekocht bij de DA, daar hadden ze die dure, maar ook gewoon eigenmerk. Ben benieuwd :)

Xx
Sjeenmaandag 18 juli 2011 @ 13:47
quote:
0s.gif Op maandag 18 juli 2011 13:42 schreef Tink89 het volgende:

[..]

Ah, da's nuttige informatie :D Handig, zo'n manlief...

Hier werd de lunch uiteindelijk een donkerbruin pistoletje. Avondeten wordt zonder kipreepjes, die waren niet te betalen :)

Edit: De thee is uiteindelijk gekocht bij de DA, daar hadden ze die dure, maar ook gewoon eigenmerk. Ben benieuwd :)

Xx
Waarom niet gewoon een kipfiletje kopen dan?
Tink89maandag 18 juli 2011 @ 13:51
quote:
5s.gif Op maandag 18 juli 2011 13:47 schreef Sjeen het volgende:

[..]

Waarom niet gewoon een kipfiletje kopen dan?
Nah, dan werd het gebakken kipfilet en dat vind ik niet echt iets toevoegen aan het recept (de gerookte reepjes ook al niet echt) en ik probeer daarnaast om niet te veel vlees te eten. M'n doel was ooit een "weekday vegatarian" te worden, maar dat lukt niet helemaal.

Xx
Sjeenmaandag 18 juli 2011 @ 13:52
quote:
0s.gif Op maandag 18 juli 2011 13:51 schreef Tink89 het volgende:

[..]

Nah, dan werd het gebakken kipfilet en dat vind ik niet echt iets toevoegen aan het recept (de gerookte reepjes ook al niet echt) en ik probeer daarnaast om niet te veel vlees te eten. M'n doel was ooit een "weekday vegatarian" te worden, maar dat lukt niet helemaal.

Xx
Gekookt, niet gebakken... lijkt me eigenlijk prima passen in dat recept.
Tink89maandag 18 juli 2011 @ 13:56
quote:
0s.gif Op maandag 18 juli 2011 13:52 schreef Sjeen het volgende:

[..]

Gekookt, niet gebakken... lijkt me eigenlijk prima passen in dat recept.
Kip koken? Dat heb ik nou nog nooit gedaan...

*google*

Krijg je dan van die draadjeskip? Zoals in ragout?

Xx
Roze_spekkiemaandag 18 juli 2011 @ 14:14
Even snel, @work.

Meiden, het loont echt de moeite als je niet in badpak durft om eens een swimdress te proberen, ik heb er ook eentje sinds vorig jaar. Heb er zelfs mee aan het zwembad bij het appartement gelegen, het is een verademing vergeleken bij een gewoon badpak!
Klik
Sjeenmaandag 18 juli 2011 @ 14:33
quote:
0s.gif Op maandag 18 juli 2011 13:56 schreef Tink89 het volgende:

[..]

Kip koken? Dat heb ik nou nog nooit gedaan...

*google*

Krijg je dan van die draadjeskip? Zoals in ragout?

Xx
Ja :D
Muksmaandag 18 juli 2011 @ 14:42
Hier vanavond tomatensoep :D Die vind ik echt erg lekker, moet ik alleen de peper iets minder heftig doseren dan de vorige keer...was effe te maar wel eetbaar.

roze spekkie ik durf nu in badpak, nu ik gezien heb dat ik echt niet dik meer ben, durf ik :)
Tink89maandag 18 juli 2011 @ 17:29
quote:
0s.gif Op maandag 18 juli 2011 14:33 schreef Sjeen het volgende:

[..]

Ja :D
Iew.. :X Dat wordt dus pasta zonder kip. Txs voor de suggestie, maar als ik iets vies vind, is het "draadjes".

Tuinbonen staan op, zometeen pasta koken en dan jumjum!
Sjeenmaandag 18 juli 2011 @ 17:34
quote:
0s.gif Op maandag 18 juli 2011 17:29 schreef Tink89 het volgende:

[..]

Iew.. :X Dat wordt dus pasta zonder kip. Txs voor de suggestie, maar als ik iets vies vind, is het "draadjes".

Tuinbonen staan op, zometeen pasta koken en dan jumjum!
Je kunt het natuurlijk ook gewoon in blokjes snijden, het valt niet spontaan uitelkaar ofzo :P
Blisteringmaandag 18 juli 2011 @ 17:37
Hier net pasta op met ham/kaas, heb 't maar bij weinig kaas gelaten en klein bordje en veel spruiten als groente. Had er ook niet heel veel zin in, dus kwam mooi uit.
Sjeenmaandag 18 juli 2011 @ 17:41
Wat eten jullie allemaal vroeg :o

Ik krijg homemade chicken chow mein straks *O*
PdeHoogmaandag 18 juli 2011 @ 18:11
quote:
0s.gif Op maandag 18 juli 2011 17:41 schreef Sjeen het volgende:
Ik krijg homemade chicken chow mein straks *O*
a la ainsley harriot? :9
Sjeenmaandag 18 juli 2011 @ 18:15
quote:
0s.gif Op maandag 18 juli 2011 18:11 schreef PdeHoog het volgende:

[..]

a la ainsley harriot? :9
Niet dat ik weet, uit asian basics vermoed ik.
Purdeymaandag 18 juli 2011 @ 20:06
Lijstje van vandaag:

O: 2 ontbijtbiscuits, glas chocolademelk.
T: Niks.
L: 1 boterham kipfilet, 1 met light smeerkaas. Beker optimel.
T: 1 bekertje activia yoghurt, 2 nectarines.
D: IJsbergsla/tomaat/komkommer, left-over mihoen met cashewnoten, milner burger.
(Qua drinken thee, 3 flesjes water, spa&fruit)

Totaal: Zo'n 1350 kcal. Net gefietst, 350 kcal. Maakt een kcal aantal van 1000. Misschien straks nog iets eten, 1000 is best weinig. Alhoewel ik qua gevoel best goed gegeten heb.
Juicyhilmaandag 18 juli 2011 @ 20:18
Hmmm, ik heb volgens de eetmeter te weinig calorieën (1900 kcal) gegeten. Maar ik heb echt vandaag geen honger gehad ofzo :{

Heb btw voor vrijdag toch maar een afspraak gemaakt bij de diëtist. Het is wel fijn om wat begeleiding te hebben en iemand die ervoor zorgt dat ik niet terugval.
Roze_spekkiemaandag 18 juli 2011 @ 20:34
4 uur bij een dietiste is overigens nog best wat heb ik gemerkt.
De eerste keer rekent ze misschien een uur, maar daarna kan je volstaan met een half uurtje en dan maandelijks terugkomen, kan je toch best een tijdje mee voort hoor.

Verwacht niet te veel van " dat zij gaat zorgen dat je niet terugvalt" de enige die daarvoor kan zorgen ben je toch zelf. Ze staan niet allemaal met een streng gezicht bij de weegschaal ~O>

Maar de begeleiding is natuurlijk fijn, en misschien doe je wat inzichten in je eigen voedingspatroon op waar je iets mee kan ^O^
Doe je verslag?
Juicyhilmaandag 18 juli 2011 @ 20:39
quote:
0s.gif Op maandag 18 juli 2011 20:34 schreef Roze_spekkie het volgende:
4 uur bij een dietiste is overigens nog best wat heb ik gemerkt.
De eerste keer rekent ze misschien een uur, maar daarna kan je volstaan met een half uurtje en dan maandelijks terugkomen, kan je toch best een tijdje mee voort hoor.
Ik ga verder toch nooit naar de dokter, dus dat valt gewoon onder eigen risico. Dus betaal het hoe dan ook zelf. Maar het is 60 euro per uur. Vorige keer was het iedere week een kwartiertje (na verloop van tijd zelfs 1 keer in de twee weken). Dus dat is nog te overzien.
quote:
Verwacht niet te veel van " dat zij gaat zorgen dat je niet terugvalt" de enige die daarvoor kan zorgen ben je toch zelf. Ze staan niet allemaal met een streng gezicht bij de weegschaal ~O>
Nee natuurlijk niet O-) Maar als ik iedere week daar naartoe moet heb ik toch steeds een punt waar ik wekelijks naartoe werk. En daarbij kan ze ook goed advies geven wat te doen mocht ik tegen iets aanlopen. Dat is namelijk ook best een probleem soms :P
quote:
Maar de begeleiding is natuurlijk fijn, en misschien doe je wat inzichten in je eigen voedingspatroon op waar je iets mee kan ^O^
Doe je verslag?
Uiteraard ^O^ Ik hou in elk geval deze week een eetdagboekje bij zodat ik dat al bij me heb.
Muksdinsdag 19 juli 2011 @ 07:24
Zo wat een rustige avond hier geweest, denk moet een heel topic bijlezen maar geloof dat iedereen in de sportschool of zo lag :D Fijne dag in elk geval ik ga dag 2 van de zwemvierdaagse zwemmen, 1000 meter en als het soepel loop nog 500 extra (500 is de max afstand, ik zwem m al 2x met toestemming omdat ik na 17 minuten al klaar was)
Roze_spekkiedinsdag 19 juli 2011 @ 08:06
Go Muks Go :)
Mooie prestatie, dubbele afstanden zwemmen!

Vanochtend gaf de weegschaal weer eens wat minder aan, op een onsje na 4 kilo eraf nu *O*
DancingPhoebedinsdag 19 juli 2011 @ 08:07
Lijstje gisteren URgh.

Pre O: megakoffie
O: yoghyrt, appel
T: appel
L: Yoghurt, cruesli
T: appel
D: Roti, cheesecake
T: chips

Geen sport. Waardeloze dag :')
Sjeendinsdag 19 juli 2011 @ 08:45
Feebs, komt de yoghurt je niet de neus uit af en toe?
Ml-etjedinsdag 19 juli 2011 @ 09:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 juli 2011 08:07 schreef DancingPhoebe het volgende:
Lijstje gisteren URgh.

Pre O: megakoffie
O: yoghyrt, appel
T: appel
L: Yoghurt, cruesli
T: appel
D: Roti, cheesecake
T: chips

Geen sport. Waardeloze dag :')
Ai dat je nog yughurt en appels kunt zien ;) die cheesecake daarentegen :9
Tink89dinsdag 19 juli 2011 @ 09:28
Goeiemorgen!

Gisteren heeft de thee z'n werk gedaan (nogal overdreven veel, zegmaar, z'n werk gedaan) dus die laten we voorlopig even staan.

Nu ontbijten met vriendjelief: lekker bruin broodje!

Xx
DancingPhoebedinsdag 19 juli 2011 @ 09:43
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 juli 2011 08:45 schreef Sjeen het volgende:
Feebs, komt de yoghurt je niet de neus uit af en toe?
Euhm, jawel, maar ik ben op werkdagen echt een gewoontediertje. Ik wil er allemaal niet over na hoeven denken.

Daarnaast ben ik een luie alleenwoner, dus verschrikkelijk gemakzuchtig :')
Sjeendinsdag 19 juli 2011 @ 09:44
quote:
1s.gif Op dinsdag 19 juli 2011 09:43 schreef DancingPhoebe het volgende:

[..]

Euhm, jawel, maar ik ben op werkdagen echt een gewoontediertje. Ik wil er allemaal niet over na hoeven denken.

Daarnaast ben ik een luie alleenwoner, dus verschrikkelijk gemakzuchtig :')
ik dacht al zoiets :P Ken het wel hoor, ben zelf zeer gehecht aan mijn boterhammetjes :P
DancingPhoebedinsdag 19 juli 2011 @ 09:49
Als ik een boterhammetjesperiode heb wil ik er ook iedere dag hetzelfde op :')

Anders ga ik met mijn hoofd tegen de muur bonken :')
Sjeendinsdag 19 juli 2011 @ 09:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 juli 2011 09:49 schreef DancingPhoebe het volgende:
Als ik een boterhammetjesperiode heb wil ik er ook iedere dag hetzelfde op :')

Anders ga ik met mijn hoofd tegen de muur bonken :')
Ik heb een augurkenverslaving op het moment, niet verder vertellen!
Purdeydinsdag 19 juli 2011 @ 10:02
quote:
11s.gif Op dinsdag 19 juli 2011 09:54 schreef Sjeen het volgende:

[..]

Ik heb een augurkenverslaving op het moment, niet verder vertellen!
Ohhh, en wil je ons hier nog meer mee duidelijk maken Sjeen? *Nuch nuch, wink wink*

Goed bezig Roze spekkie! 4 kilo is niet mis :)

Bij mij was er weer 3 ons vanaf sinds gisteren. En ik had zo met mezelf afgesproken dat ik me voor vrijdag niet zou wegen omdat het anders een obsessie wordt. Nu ga ik me écht tot vrijdag niet meer wegen :)
DancingPhoebedinsdag 19 juli 2011 @ 10:03
quote:
11s.gif Op dinsdag 19 juli 2011 09:54 schreef Sjeen het volgende:

[..]

Ik heb een augurkenverslaving op het moment, niet verder vertellen!
Euh...,ben je...?
Sjeendinsdag 19 juli 2011 @ 10:06
quote:
1s.gif Op dinsdag 19 juli 2011 10:03 schreef DancingPhoebe het volgende:

[..]

Euh...,ben je...?
Nee, echt niet! willikookhelemaalnooitmeerdenkik...

Ik vind het lekker fris op mijn boterham met kaas, cervelaat of zoals vandaag rookvlees. Geen idee waarom, maar :9~
Tink89dinsdag 19 juli 2011 @ 10:09
quote:
6s.gif Op dinsdag 19 juli 2011 10:06 schreef Sjeen het volgende:

Ik vind het lekker fris op mijn boterham met kaas, cervelaat of zoals vandaag rookvlees. Geen idee waarom, maar :9~
Helemaal mee eens, het is gewoon lekker :D *en nee, ook ik ben niet...*

Net even snel tussendoor incl. ontbijtje in mijn maag en kleren aan mijn lijf de weegschaal op gesprongen. Aangezien die hetzelfde aangeeft als gistermorgen zonder kleren, geloof ik dat een paar onsjes kwijt ben :)

Xx!
Blisteringdinsdag 19 juli 2011 @ 10:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 juli 2011 10:02 schreef Purdey het volgende:

[..]

Ohhh, en wil je ons hier nog meer mee duidelijk maken Sjeen? *Nuch nuch, wink wink*

Goed bezig Roze spekkie! 4 kilo is niet mis :)

Bij mij was er weer 3 ons vanaf sinds gisteren. En ik had zo met mezelf afgesproken dat ik me voor vrijdag niet zou wegen omdat het anders een obsessie wordt. Nu ga ik me écht tot vrijdag niet meer wegen :)
Dat lukt mij echt nooit. Weegschaal onder m'n bed, en nog eentje beneden. Zou die op m'n eigen kamer eigenlijk weg moeten smakken omdat 't iedere morgen veel te verleidelijk is. Hier ook 4 ons kwijt trouwens.

En oeh, boterhammetjes O+ . Met filet americain, uitjes en beetje zout/peper!
Tink89dinsdag 19 juli 2011 @ 10:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 juli 2011 10:27 schreef Blistering het volgende:
Dat lukt mij echt nooit. Weegschaal onder m'n bed, en nog eentje beneden. Zou die op m'n eigen kamer eigenlijk weg moeten smakken omdat 't iedere morgen veel te verleidelijk is. Hier ook 4 ons kwijt trouwens.
Hier alleen een digitale op de badkamer, is voor mij de handigste plaats (in je blootje uit de douche, op de weegschaal). Verder een keukenweegschaal, maar dat lijkt me een heel slecht plan ;)

Xx
Roze_spekkiedinsdag 19 juli 2011 @ 11:03
Ohja, lijstje voor vandaag:

O 2 volkoren, pindakaas, koffie
T 1 vita lu ontbijtcracker, koffie, glas water
L 2 volkoren met sandwich spread, ijsbergsla, cup a soup
T 1 vita lu cracker, watermeloen, veel thee
D 2 drumsticks, sperziebonen of wokgroente, beetje bami.
T yoghurt met donkere flakes.
Roze_spekkiedinsdag 19 juli 2011 @ 11:04
Huh, ik had nog een hele rea over wegen geschreven waaristie?
BGTesdinsdag 19 juli 2011 @ 11:26
Goed gedaan, Spekkie, 4 kilo, netjes! Dat is vaak al een hele kledingmaat :)

Ik woon op een studentenkamertje van 16m2 dus mijn weegschaal staat in mijn slaapkamer, woonkamer, keuken?, en badkamer :D
Vandaag eet ik verspreid over de dag wat bolletjes met rosbief en 200g aan meloenmix :) Wat ik vanavond eet moet ik straks in de winkel nog even zien. Ik heb afgewassen dus de verleiding om een stokbrood in de combitron (vandaar de keuken :P) te doen is dan een stuk minder.
Succes iedereen!
Muksdinsdag 19 juli 2011 @ 11:30
weg roze spekkie :P En 4 kg *O* *O* *O* *O* is wel 4 jompels waard

Hier dus nu 1500 meter gezwommen, dat was in 45 minuten :D Eerste 500 in 14 minuten, tweede in 15 en derde in 16 minuten.

En nu verder op kledingjacht... naar de kringloop in Alkmaar
Roze_spekkiedinsdag 19 juli 2011 @ 11:48
Dank, BGtes en Muks!

Als ik aan m'n bureau zit, komt m'n maagrol niet meer tegen de rand, ik heb weer meer tiet dan maag *O*

Ik ga even een lekker bakje sla maken voor zometeen. IJsbergsla, beetje blikmais, zilveruitje, augurk. En dan met een triangelbroodje met heul veul pitjes en rode sandwichspread :9

Hebben jullie dat ook, als je gaat ljinen, ga je weer meer genieten? Ik eet eigenlijk veel lekkerder dan wanneer ik van god los ben wat kc betreft.

_O_ voor de kilometers van Muks
Blisteringdinsdag 19 juli 2011 @ 11:56
Wow wat goed Roze_spekkie & Muks, kudo's hoor! ^O^

En ja zeker spekkie! Als ik nu bijv een stroopwafel neem geniet ik er duidelijk veel meer van omdat ik bijna nooit meer zulke dingen eet. Voorheen gingen er rustig 3/4 op een avond doorheen :7.
Tink89dinsdag 19 juli 2011 @ 13:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 juli 2011 11:56 schreef Blistering het volgende:
Wow wat goed Roze_spekkie & Muks, kudo's hoor! ^O^

En ja zeker spekkie! Als ik nu bijv een stroopwafel neem geniet ik er duidelijk veel meer van omdat ik bijna nooit meer zulke dingen eet. Voorheen gingen er rustig 3/4 op een avond doorheen :7.
3/4? Ik at vroeger met gemak een heel pak leeg :) Hihi....

Hier maar eens lunch, geen tussendoortjes gedaan, we waren boodschappen doen. Nu dus een lekker bakje yoghurt en een boterham of 3, want ik rammel!

Xx
Muksdinsdag 19 juli 2011 @ 17:35
Zo hier weersta ik momenteel de luchten van de preischotel....
1,5 kg prei of 1 kg gesneden prei, 2 zakjes aardappelpuree voor stamppot, rookworst voor 3 personen, 1 paprika, 400 gr champignons en een flinke schep kerriepoeder en een zakje kerriesaus light. Prei voorkoken tot het gaar is, ondertussen champignons in plakjes en bakken, op het laatste paprika erbij, dan prei afgieten en terug in de pan, ondertussen kerriepoeder door de champignons roeren, rookworst snijden en puree maken, helft op de bodem en dan saus door de prei plus de champignon mix en dat op de puree. Vervolgens de rest bovenop en garneren met 100 gr kaas en dan 20 minuten op 200gr in de oven Hier doen ze oveirgens 2 dagen mee, wat er overblijft gaat in de vriezert en is dan meestal nog genoeg voor 2 personen.

Voor de snelheid met kant en klare puree maar ik maak m meestal met verse.
T.O.Pdinsdag 19 juli 2011 @ 18:02
Ik ga vanaf morgen het vetvrij ziekenhuis dieet weer 's proberen.

Heb dit een aantal jaar terug ook een keer gedaan en erg goede resultaten mee behaald.

Niet blijvend uiteraard, maar goed beter dan niks!
BrandXdinsdag 19 juli 2011 @ 18:34
quote:
6s.gif Op dinsdag 19 juli 2011 10:06 schreef Sjeen het volgende:

[..]

Nee, echt niet! willikookhelemaalnooitmeerdenkik...

Ik vind het lekker fris op mijn boterham met kaas, cervelaat of zoals vandaag rookvlees. Geen idee waarom, maar :9~
*meld O-)
Nee, niet om de augurken :')
En ik heb het boek al binnen _O-
Muksdinsdag 19 juli 2011 @ 19:06
Brandx zwanger ??
m@xdinsdag 19 juli 2011 @ 19:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 juli 2011 18:02 schreef T.O.P het volgende:
Ik ga vanaf morgen het vetvrij ziekenhuis dieet weer 's proberen.

Heb dit een aantal jaar terug ook een keer gedaan en erg goede resultaten mee behaald.

Niet blijvend uiteraard, maar goed beter dan niks!
Is dat het Scarsdale dieet? Daar is een collega van me ook mee begonnen en die is in ruim een week tijd een kilo of 3 kwijtgeraakt. Succes en gewoon blijven hopen op blijvend resultaat :)

Ik heb gisteren overheerlijke driedubbel doorbakken frietjes en een kipburger van de febo gegeten. Ranzig man :') Helaas bood de omgeving van de Arena niet zo heel veel gezondere alternatieven. Vandaag weer tijd voor normaal eten:

O: magere yoghurt en Kellogs Flakes
T: niks
L: 2 volkoren boterhammen met dieetmargarine en tomaat
T: appel
D: vegetarische curry met aardappel, bloemkool en tomaat
T: geen idee
S: half uurtje fietsen, half uurtje lopen

Drankjes: veel koffie, thee en cola-light
T.O.Pdinsdag 19 juli 2011 @ 19:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 juli 2011 19:18 schreef m@x het volgende:

[..]

Is dat het Scarsdale dieet? Daar is een collega van me ook mee begonnen en die is in ruim een week tijd een kilo of 3 kwijtgeraakt. Succes en gewoon blijven hopen op blijvend resultaat :)

Ik heb gisteren overheerlijke driedubbel doorbakken frietjes en een kipburger van de febo gegeten. Ranzig man :') Helaas bood de omgeving van de Arena niet zo heel veel gezondere alternatieven. Vandaag weer tijd voor normaal eten:

O: magere yoghurt en Kellogs Flakes
T: niks
L: 2 volkoren boterhammen met dieetmargarine en tomaat
T: appel
D: vegetarische curry met aardappel, bloemkool en tomaat
T: geen idee
S: half uurtje fietsen, half uurtje lopen

Drankjes: veel koffie, thee en cola-light
Nee dat is een ander dieet denk ik.

Dit is het vetvrij ziekenhuisdieet: http://www.medisoft.nl/DIEET.PDF

Duurt 3 weken waarbij je de 5 weekdagen echt op dieet zit, en je in het weekend mag eten wat je wil (met mate natuurlijk). Resultaat zou dan 10kg in 3 weken zijn.

En die 10 kg in 3 weken lukt met dat dieet ook wel.
BrandXdinsdag 19 juli 2011 @ 19:35
quote:
2s.gif Op dinsdag 19 juli 2011 19:06 schreef Muks het volgende:
Brandx zwanger ??
Nej, ik had een afspraak met Sjeen, bij deze houdt ik mij er aan _O-
Purdeydinsdag 19 juli 2011 @ 19:48
Lijstje van vandaag:

O: Ontbijtcrackers, chocolademelk light.
T: Niks.
L: Boterham met smeerkaas, boterham garnalensalade, glas melk.
T: Eierkoek
D: Bloemkool met kaas, aardappels en een kipkrokant burger.
Toetje: Bekertje activia yoghurt

Totaal, ongeveer 1400 kcal. Net 300 'verfietst' en dat maakt een totaal van 1100 kcal vandaag!
Sjeendinsdag 19 juli 2011 @ 19:51
quote:
19s.gif Op dinsdag 19 juli 2011 18:34 schreef BrandX het volgende:

[..]

*meld O-)
Nee, niet om de augurken :')
En ik heb het boek al binnen _O-
Goed zo :D Welkom!
Juicyhildinsdag 19 juli 2011 @ 19:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 juli 2011 19:18 schreef m@x het volgende:

[..]

Is dat het Scarsdale dieet? Daar is een collega van me ook mee begonnen en die is in ruim een week tijd een kilo of 3 kwijtgeraakt. Succes en gewoon blijven hopen op blijvend resultaat :)

Ik heb gisteren overheerlijke driedubbel doorbakken frietjes en een kipburger van de febo gegeten. Ranzig man :') Helaas bood de omgeving van de Arena niet zo heel veel gezondere alternatieven. Vandaag weer tijd voor normaal eten:

O: magere yoghurt en Kellogs Flakes
T: niks
L: 2 volkoren boterhammen met dieetmargarine en tomaat
T: appel
D: vegetarische curry met aardappel, bloemkool en tomaat
T: geen idee
S: half uurtje fietsen, half uurtje lopen

Drankjes: veel koffie, thee en cola-light
smoesjes :6

Daarnaast zit een broodjeszaak met heerlijke broodjes, verderop Villa Don heeft ook broodjes en dan ook nog de AH To Go op het station.
BrandXdinsdag 19 juli 2011 @ 19:55
quote:
1s.gif Op dinsdag 19 juli 2011 19:51 schreef Sjeen het volgende:

[..]

Goed zo :D Welkom!
Thanks :+
ik lees me nog wel in.
Nu met die reeksen kan ik het niet meer missen he :') :D
Sjeendinsdag 19 juli 2011 @ 19:56
quote:
19s.gif Op dinsdag 19 juli 2011 19:55 schreef BrandX het volgende:

[..]

Thanks :+
ik lees me nog wel in.
Nu met die reeksen kan ik het niet meer missen he :') :D
Kun je onze rel nog even nalezen :P

Tip 1: begin niet aan het vetvrije ziekenhuisdieet, ik vrees dat we je dan binnen drie dagen kunnen opvegen...
BrandXdinsdag 19 juli 2011 @ 19:57
quote:
1s.gif Op dinsdag 19 juli 2011 19:56 schreef Sjeen het volgende:

[..]

Kun je onze rel nog even nalezen :P

Tip 1: begin niet aan het vetvrije ziekenhuisdieet, ik vrees dat we je dan binnen drie dagen kunnen opvegen...
Ik kijk wel beter uit!
Vet :9~
T.O.Pdinsdag 19 juli 2011 @ 19:58
quote:
1s.gif Op dinsdag 19 juli 2011 19:56 schreef Sjeen het volgende:

[..]

Kun je onze rel nog even nalezen :P

Tip 1: begin niet aan het vetvrije ziekenhuisdieet, ik vrees dat we je dan binnen drie dagen kunnen opvegen...
Ik denk dat het wel goed komt
m@xdinsdag 19 juli 2011 @ 20:00
quote:
1s.gif Op dinsdag 19 juli 2011 19:53 schreef Juicyhil het volgende:

[..]

smoesjes :6

Daarnaast zit een broodjeszaak met heerlijke broodjes, verderop Villa Don heeft ook broodjes en dan ook nog de AH To Go op het station.
Maar bij de Febo was de rij het kortst. Slechts een meter of 15 :6
m@xdinsdag 19 juli 2011 @ 20:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 juli 2011 19:27 schreef T.O.P het volgende:

[..]

Nee dat is een ander dieet denk ik.

Dit is het vetvrij ziekenhuisdieet: http://www.medisoft.nl/DIEET.PDF

Duurt 3 weken waarbij je de 5 weekdagen echt op dieet zit, en je in het weekend mag eten wat je wil (met mate natuurlijk). Resultaat zou dan 10kg in 3 weken zijn.

En die 10 kg in 3 weken lukt met dat dieet ook wel.
Wow, daar zou ik het nog geen week op volhouden. Ik ben teveel gehecht aan lekker eten denk ik. Nu zal dat weekend er tussen het wel makkelijker maken, maar ik denk dat voor mij mijn dieet beter werkt. En die rellen. Ach, tja :')
BrandXdinsdag 19 juli 2011 @ 20:11
Hoi O+

Mag ik in de OP?

2PMBp2.png

*O* :Y)
Sjeendinsdag 19 juli 2011 @ 21:13
quote:
19s.gif Op dinsdag 19 juli 2011 20:11 schreef BrandX het volgende:
Hoi O+

Mag ik in de OP?

[ afbeelding ]

*O* :Y)
Dat mag je lekker zelf doen :P
BrandXdinsdag 19 juli 2011 @ 21:16
quote:
10s.gif Op dinsdag 19 juli 2011 21:13 schreef Sjeen het volgende:

[..]

Dat mag je lekker zelf doen :P
Zeg je me nou dat ik hier ook al zelf moet modden? Users hebben het maar goed }:| .
Lithiadinsdag 19 juli 2011 @ 21:17
Wat cool, BrandX is hier. *O*
BrandXdinsdag 19 juli 2011 @ 21:18
quote:
11s.gif Op dinsdag 19 juli 2011 21:17 schreef Lithia het volgende:
Wat cool, BrandX is hier. *O*
Dank je :@
Roze_spekkiedinsdag 19 juli 2011 @ 22:48
quote:
19s.gif Op dinsdag 19 juli 2011 21:18 schreef BrandX het volgende:

[..]

Dank je :@
Welkom!
BrandXdinsdag 19 juli 2011 @ 23:18
*O* we gaan er wat van maken, dames en heren!
DancingPhoebewoensdag 20 juli 2011 @ 06:49
Welkom BrandX, het begin is al gemaakt zie ik!

Lijstje van gisteren. WAARDELOOS! Ik voelde me gisteren ook de hele dag beroerd, niet ziek, maar echt zo'n ooooooooooooooooo eeeeeeeeeeeeeeeeeeeem geeeeeeeeeeeeeeeeeeeee wat is het leeeeeeeeeeeeveeeeeeeeeen stoooooooooooooooom gevoel. Zo'n dag die aanvoelt of je door de dikke stroop waadt :r (dikke stroop :9)

O: Yoghurt cruesli
T: appel
L: yoghurt cruesli
T: appel
D: gepaneerde schnitzel, aardappel. De groenten, :r andijvie :r kon ik echt niet opbrengen :')

Sporten geskipt en vroeg naar bed gegaan. Vandaag weer een nieuwe dag en vanavond lekker *O* sporten *O*

Mijn fiets is weer in gebruik (eindelijk een grotestadsproofslot (tenminste dat wil ik nu graag geloven :')) gekocht en de bandjes zijn weer opgepompt! Dus dit weekend ga ik bij mooi weer lekker door de stad (Rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrroooooffaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah) crossen en herontdekken hoe fijn fietsen ook weer is *O*
Mukswoensdag 20 juli 2011 @ 07:31
Brandx, welkom hier en succes met je strijd !! Wat voor dieet ga je doen ?

DP er gaat hier een of ander kots/misselijkheid/buikpijn virus rond waar je je zo ongeveer van voelt zoals jij beschrijft... De een is er doodziek van de ander voelt zich zoals jij je voelt.

Hier weer weegdag, ben benieuwd wat eraf is.
DancingPhoebewoensdag 20 juli 2011 @ 07:34
Nee Muks, het was niet iets lichamelijks. Gewoon even aanval van bweurk.

Lekker nachtje over geslapen en de wereld ziet er al weer een stuk zonniger uit *O*
BrandXwoensdag 20 juli 2011 @ 08:15
quote:
2s.gif Op woensdag 20 juli 2011 07:31 schreef Muks het volgende:
Brandx, welkom hier en succes met je strijd !! Wat voor dieet ga je doen ?

DP er gaat hier een of ander kots/misselijkheid/buikpijn virus rond waar je je zo ongeveer van voelt zoals jij beschrijft... De een is er doodziek van de ander voelt zich zoals jij je voelt.

Hier weer weegdag, ben benieuwd wat eraf is.
@ DancingPhoebe thanks :).

@ Muks: geen bestaand dieet. Ik ben weer begonnen aan het ''dieet'' wat ik van een sportdietiste kreeg 4 jaar terug. Wat simpelweg neerkomt op weten wat je eet en wanneer je het eet, en 1 dag in de week verplicht zondigen.

lang verhaal kort:
7 jaar geleden woog ik ook bijna 130kg. Opgebouwd in vier jaar van 75kg naar 130. Door hernia helemaal niet meer sporten, bewegen enz, bla, enz.
Gaan boksen. Zelf door sporten en opletten met eten van 130 naar 87 gegaan. Moest voor mijn laatste wedstrijd naar 82, voor die laatste 5kg naar de sportdietiste gegaan.
82kg gehaald, kampioenschap ook, ging een jaar goed (advies was: ga rond de 90kg zitten, voor jouw lichaam het beste), raakte zwaar geblesseerd (niet door boksen) en kreeg daarna allerlei andere blessures (knie, schouder, voet, tenniselleboog) en sinds begin 2009 van 91 naar dus drie weken terug 129 gegaan.

Vicieuze cirkel: te zwaar om te sporten (meteen weer knieblessure), sporten nodig om af te vallen.
Duursporten kan ik niet vanwege longproblematiek, dus nu op andere wijzen verantwoord bewegen en weer verantwoord eten.

Waarom streeftgewicht 100?
Nou ja dan ben ik al bijna 30kg kwijt, is al heel veel. 90kg is ideaalgewicht, dus 10kg erboven is goed te doen in ieder geval voor the time being. Als ik dat bereikt heb en vol kan houden, zie ik wel verder of ik nog naar de 90kg terug kan/wil.
Streeftijd: 1 jaar tot 1,5 jaar.
voorwaarde: nagenoeg blessure vrij blijven.
belangrijkste afvalredenen: ik merk steeds meer dat mijn lijf last heeft van het gewicht, het belemmert mij in mijn doen en laten, ik wil makkelijker kleding kunnen kopen en dragen wat ook gewoon goed zit.
Mukswoensdag 20 juli 2011 @ 08:24
klinkt allemaal Top brandX en je hebt bewezen het te kunnen dus moet goed komen lijkt mij !
Hier 2 kg eraf thuis, op naar de 75 ! Nog iets meer dan 10 kg te gaan voor ik ga afbouwen, dat zou over een week of 7 zover kunnen zijn !!
Blisteringwoensdag 20 juli 2011 @ 09:43
Ik mis trouwens momenteel wel de motivatie om trouw te blijven sporten iedere week. Op m'n voeding letten en m'n miles doen is geen probleem. Nu moet ik ook bekennen dat ik m'n fitnessabo moeilijk kan betalen (geen werk momenteel, veel andere kosten) en dat ik serieus overweeg het op te zeggen.

Heb m'n streefgewicht zo goed als bereikt en vind 36 euro per maand toch wel een groot bedrag. Wat betalen jullie ongeveer?
Purdeywoensdag 20 juli 2011 @ 09:49
Ik ga niet naar een sportschool, maar had laatst zitten kijken naar Fit for free, omdat hij dichtbij zit hier. Daar zou ik 9,95 betalen, voor een abonnement waarbij ik 7 dagen van 7 tot 5 zou mogen sporten. Helemaal onbeperkt, dus ook 's avonds tot 23:00 zou 16,95 kosten.

Ookal is het goedkoop, ik heb niemand om mee te gaan, en daarom begin ik er maar niet aan. Ik ken mezelf een beetje ;)
Blisteringwoensdag 20 juli 2011 @ 09:51
quote:
0s.gif Op woensdag 20 juli 2011 09:49 schreef Purdey het volgende:
Ik ga niet naar een sportschool, maar had laatst zitten kijken naar Fit for free, omdat hij dichtbij zit hier. Daar zou ik 9,95 betalen, voor een abonnement waarbij ik 7 dagen van 7 tot 5 zou mogen sporten. Helemaal onbeperkt, dus ook 's avonds tot 23:00 zou 16,95 kosten.

Ookal is het goedkoop, ik heb niemand om mee te gaan, en daarom begin ik er maar niet aan. Ik ken mezelf een beetje ;)
Haha, dat is waar. Ik zou in eerste instantie met m'n zus gaan sporten, maar die vond het toch geen fijne sportschool en is dichter bij huis gegaan. Nu sport ik dus al een jaar alleen, en dat ging altijd prima maar hoe dichter ik bij m'n streefgewicht kom hoe minder de motivatie is.

En de kosten bij FfF klinken een stuk aangenamer to say the least, bij die 36 euro van mij zitten ook sauna gebruik e.d. inbegrepen maar daar maak ik al nooit gebruik van.

Over motivatie gesproken, m'n zus heeft volgens mij ook al weken niet meer gesport en is weer begonnen met roken _O-
BrandXwoensdag 20 juli 2011 @ 09:58
let bij Fit for Free wel op het contract/lidmaatschap, daar schijn je (naar wat ik om me heen hoor) niet zomaar van af te komen als je wil stoppen.
Purdeywoensdag 20 juli 2011 @ 10:02
Daar heb ik hier ook weleens wat over geleden in WGR ja. Er schijnt op de website van kassa wel een voorbeeldbrief te staan die je op kunt sturen naar fit for free voor het opzeggen van je lidmaatschap.

M'n schoonzusje zit op een sportschool enkel voor vrouwen. Ook prettig lijkt me. Maar dat is ook weer 20 minuten met de auto, en dan ga ik dus helemaal nooit.
Juicyhilwoensdag 20 juli 2011 @ 10:20
Ik betaalde 25 euro per maand, maar dat schijnt nu ook weer verhoogd te zijn naar 30 euro :{ Dan heb ik nog korting ook. Maar het is wel dichtbij, dat is ook wat waard.
DancingPhoebewoensdag 20 juli 2011 @ 10:22
quote:
0s.gif Op woensdag 20 juli 2011 09:58 schreef BrandX het volgende:
let bij Fit for Free wel op het contract/lidmaatschap, daar schijn je (naar wat ik om me heen hoor) niet zomaar van af te komen als je wil stoppen.
Dit is gewoon niet waar. Mensen zijn zelf vaak te laks!
Sjeenwoensdag 20 juli 2011 @ 10:57
2 ons minder dan vorige week :) lijkt niet veel, maar alles is meegenomen natuurlijk.
RandomMoronwoensdag 20 juli 2011 @ 11:03
ik meld me ook weer even :D ik zit op het gewicht wat ik zat voordat ik op kamp ging, en dat is fijn! want nu kan ik dan weer gewoon verder gaan waar ik gebleven was :D en het mooie is dat ik daar gekomen ben zonder al te veel moeite en met iets meer eten dan voorheen, dus we komen er wel :D
Mukswoensdag 20 juli 2011 @ 11:09
Sjeen elke ons is er een op weg naar een gezondere jij dus voor jou ook *O*
En Random super zeg !! Goed gedaan en ga zo door ! *O*
Tink89woensdag 20 juli 2011 @ 12:10
Hallo! In de vakantie is regelmaat toch wel echt een issue, maar vandaag gaat vooralsnog goed :D

O: Vanilleyoghurt met Cruesli - Pure chocolade en een handje aardbeien.
T: 4 breadsticks (totaal +- 120 kcal.) Groot glas appelsap.
L: Nog niks, maar ik denk zometeen maar eens een bammetje of twee met kalkoenfilet.
S: Op en neer naar de markt gelopen, met flink zware tassen terug. Was kapot toen ik thuis kwam, is toch verder dan het lijkt...
T: ?
D: Maaltijdsalade van ijsbergsla, italian flakes, croutons, zongedroogde tomaatje, amandelen, paprika, komkommer en yoghurtdressing.

En welkom BrandX! :D Mooi begin gemaakt *O*

Xx
Mukswoensdag 20 juli 2011 @ 12:23
Tink waar haal je die breadstick ? Kan ze hier in de lokale supermarkten niet vinden, alleen de Ah nog niet uitgepluist
Tink89woensdag 20 juli 2011 @ 12:32
quote:
2s.gif Op woensdag 20 juli 2011 12:23 schreef Muks het volgende:
Tink waar haal je die breadstick ? Kan ze hier in de lokale supermarkten niet vinden, alleen de Ah nog niet uitgepluist
Bij de Cook & Co... :) De Jumbo hier heeft ze ook niet, helaas.

Xx!
Mukswoensdag 20 juli 2011 @ 12:59
Aha...Cook en Co hebben wij hier in het winkelcentrum :D Die gaan we in september maar eens even plunderen, lijkt mij nl een beter tussendoortje dan de voorgestelde liga evergreen van de dieetiste....(suikerbom die wil ik maar mijden)
Tink89woensdag 20 juli 2011 @ 13:30
quote:
2s.gif Op woensdag 20 juli 2011 12:59 schreef Muks het volgende:
Aha...Cook en Co hebben wij hier in het winkelcentrum :D Die gaan we in september maar eens even plunderen, lijkt mij nl een beter tussendoortje dan de voorgestelde liga evergreen van de dieetiste....(suikerbom die wil ik maar mijden)
:Y En dan hebben we het over de smaak van een Evergreen nog niet gehad... :r
Mukswoensdag 20 juli 2011 @ 13:38
Daar heb ik dan weer minder moeite mee, tenminst dat HAD ik. merk wel dat mijn smaak totaal verandert is, dingen die ik niet luste lust ik nu wel en ik ben afgekickt van zoet hoewel chocolade (60%puur) nog wel erg aantrekkelijk is
Tink89woensdag 20 juli 2011 @ 13:39
quote:
2s.gif Op woensdag 20 juli 2011 13:38 schreef Muks het volgende:
Daar heb ik dan weer minder moeite mee, tenminst dat HAD ik. merk wel dat mijn smaak totaal verandert is, dingen die ik niet luste lust ik nu wel en ik ben afgekickt van zoet hoewel chocolade (60%puur) nog wel erg aantrekkelijk is
Extra pure chocolade is ook niet zoet :N

Hier staat een chocolade-cake in de oven, hebben morgen een verjaardag en aangezien die mensen op de camping zitten, neem ik die mee... als verrassing :)

Xx!

Edit: heb trouwens net bedacht dat ik, als ik straks onder de 90 zit, mezelf een fotoshoot cadeau ga doen... inclusief visagie enzo. :D

[ Bericht 10% gewijzigd door Tink89 op 20-07-2011 13:45:52 (Fotoshoot) ]
FutureFairytalewoensdag 20 juli 2011 @ 15:55
:W ik kan niet meedoen want ben niet op dieet maar wilde even kwijt dat ik het leuk vind dat jullie elkaar zo goed motiveren, positief zijn en voor elkaar juichen :) ^O^
flugeltjewoensdag 20 juli 2011 @ 15:57
quote:
2s.gif Op woensdag 20 juli 2011 13:38 schreef Muks het volgende:
Daar heb ik dan weer minder moeite mee, tenminst dat HAD ik. merk wel dat mijn smaak totaal verandert is, dingen die ik niet luste lust ik nu wel en ik ben afgekickt van zoet hoewel chocolade (60%puur) nog wel erg aantrekkelijk is
Je hebt ook chocolade 97% die is onnoemelijk sterk, ik vind 'm dan ook niet lekker. Maar Martijn legt graag een stukje op z'n tong als hij koffie drinkt... Zit bijna niets in qua koolhydraten...
Sjeenwoensdag 20 juli 2011 @ 16:45
quote:
0s.gif Op woensdag 20 juli 2011 15:55 schreef FutureFairytale het volgende:
:W ik kan niet meedoen want ben niet op dieet maar wilde even kwijt dat ik het leuk vind dat jullie elkaar zo goed motiveren, positief zijn en voor elkaar juichen :) ^O^
Dat is lief O+
Purdeywoensdag 20 juli 2011 @ 16:58
quote:
0s.gif Op woensdag 20 juli 2011 15:55 schreef FutureFairytale het volgende:
:W ik kan niet meedoen want ben niet op dieet maar wilde even kwijt dat ik het leuk vind dat jullie elkaar zo goed motiveren, positief zijn en voor elkaar juichen :) ^O^
Mijn liefste FF O+ Stiekem vind ik jou heel liev in 'Wat eten en drinken we vandaag' :Y

Net met een vriendin naar haar oma in het ziekenhuis geweest, en die stond erop dat we iets gingen eten en drinken in 't restaurantje. Dus: Een halve gevulde koek op, een vérse, warme gevulde koek O+
E.T.woensdag 20 juli 2011 @ 18:23
Zo.. aanrader voor de avondmaaltijd: Braadstoomgeheimen Toscaanse Kip (oid).
Véél groente, kip.. en dat met maar 2 lepels olijfolie klaargemaakt.

Volgens de verpakking zo'n 250 kcal per portie.. nog ruimte dus voor een stukje brood om het sap/jus op te deppen. En het is echt lekker :Y
Mukswoensdag 20 juli 2011 @ 18:54
quote:
0s.gif Op woensdag 20 juli 2011 15:55 schreef FutureFairytale het volgende:
:W ik kan niet meedoen want ben niet op dieet maar wilde even kwijt dat ik het leuk vind dat jullie elkaar zo goed motiveren, positief zijn en voor elkaar juichen :) ^O^
Dankje :*
m@xwoensdag 20 juli 2011 @ 19:30
quote:
6s.gif Op woensdag 20 juli 2011 18:23 schreef E.T. het volgende:
Zo.. aanrader voor de avondmaaltijd: Braadstoomgeheimen Toscaanse Kip (oid).
Véél groente, kip.. en dat met maar 2 lepels olijfolie klaargemaakt.

Volgens de verpakking zo'n 250 kcal per portie.. nog ruimte dus voor een stukje brood om het sap/jus op te deppen. En het is echt lekker :Y
Oh, dat lijkt me lekker :Y)

Mijn lijstje voor vandaag:
O: Schaaltje magere yoghurt met Kellogs Flakes
T: kleine eierkoek
L: 2 bruine boterhammen met filet americain en augurk
T: worteltjes
D: 2 wraps gevuld met tonijn, mais, augurk, tomaat, kappertjes en friteslijn
T: watermeloen
S: half uur fietsen en een half uur lopen

De weegschaal geeft al een paar dagen -12,7 aan *O*
m@xwoensdag 20 juli 2011 @ 19:35
quote:
0s.gif Op woensdag 20 juli 2011 13:39 schreef Tink89 het volgende:
Edit: heb trouwens net bedacht dat ik, als ik straks onder de 90 zit, mezelf een fotoshoot cadeau ga doen... inclusief visagie enzo. :D
Wat een leuk idee. Zoiets zou ik wel willen als ik klaar ben met afvallen. Voorlopig spaar ik even voor een nieuwe garderobe. Mijn zomerspullen kunnen nog wel. De leggings (draag ik altijd onder jurkjes en rokjes) beginnen nu aan de bovenkant wel echt veel te wijd te worden, maar hopelijk helpt een rondje in de droger daarmee. Ik weiger nu nieuwe kleren te kopen. Dat vind ik zonde van het geld. Als het zo doorgaat met afvallen zal ik er voor het winterseizoen denk ik wel aan moeten geloven. Gisteren kwam de wintercatalogus van H&M binnen en heb ik me even zitten verlekkeren aan al die kleren die straks gewoon zullen gaan passen. Het lijkt me heerlijk om opeens veel meer keus te hebben en gewoon iets uit het rek te kunnen graaien. De laatste keer dat ik dat gewoon kon doen is al ruim 7,5 jaar geleden.
BGTeswoensdag 20 juli 2011 @ 19:51
Pfoe, ik heb me vandaag een klein beetje laten gaan. Al moet ik zeggen dat het bij lange na niet mijn ergste dag was. Ik moest werken van 7 tot 6 (:'() waarbij ik alleen maar gelopen en gesjouwd heb, dus het compenseert wel een beetje..

O: Een mandarijn en een krentenbol
T: Nada
L: 2 bolletjes met rosbief, verse halfvolle chocolademelk en wat Rivella
T: Bossche bol *duikt weg van schaamte* en de rest van mijn Rivella
D: Yakitory (sp?)
T: de andere Bossche bol :( :( :(
Ben best boos op mezelf, maar die dingen waren zo lekker en ze waren er gewoon :( voel me vet schuldig!
Blisteringwoensdag 20 juli 2011 @ 19:53
Bossche bollen, zo lekker :9

Ik heb me ook laten gaan vandaag, maar denk dat 't nog wel meevalt qua eventueel gewicht erbij.
Sjeenwoensdag 20 juli 2011 @ 19:56
Mijn diner vandaag, erg lekker! Van foodgawker gepikt :D

cobb-salad.jpg
Recept:
http://kathdedon.wordpress.com/2010/06/19/cobb-salad/

[ Bericht 10% gewijzigd door BrandX op 21-07-2011 08:18:24 ]
DancingPhoebewoensdag 20 juli 2011 @ 20:07
Lijstje van vandaag:

O:yoghurt cruesli
T: appel
L: 2 boterhammen, jam, nutella
T: yoghurt Cruesl
T: appel
D: half gepaneerd scholletje :9, aardappeltjes, worteltjes
T: gehaktbal met als toetje 3 dadels met geitenkaas :')
DancingPhoebewoensdag 20 juli 2011 @ 20:11
Ooooooooooch Sjeen Dahling, wat een heerlijke D heb je gemaakt! Ga ik even bookmarken hoor! Daar zie ik mezelf wel een keer de blitz mee maken!!

(Taalkundig vraagje ik dacht altijd dat arugola rucola was, maar het is veldsla?? :o)
Sjeenwoensdag 20 juli 2011 @ 20:15
quote:
0s.gif Op woensdag 20 juli 2011 20:11 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ooooooooooch Sjeen Dahling, wat een heerlijke D heb je gemaakt! Ga ik even bookmarken hoor! Daar zie ik mezelf wel een keer de blitz mee maken!!

(Taalkundig vraagje ik dacht altijd dat arugola rucola was, maar het is veldsla?? :o)

Ik heb werkelijk geen idee, ik dacht ook rucola :P maar ik heb nav een ander recept little gem (Romeinse sla) gebruikt.
DancingPhoebewoensdag 20 juli 2011 @ 20:18
Ooooooh little gem ben ik ook zo dol op!!

Little gem is anders dan romeinse sla geloof ik. LG zijn van die doddige kleintjes en romeinse sla is zo'n bizar grote krop dat net zo goed andijvie kan zijn! Kun je dan weer heerlijke ceasar salad van maken. Had ik ooit een heerlijk recept van, maar het kookboek waar dat in stond ging voor mij helaas verloren bij de boedelscheiding :')

Gelukkig heeft een heul lieve vriendin het kookboek als verjaardagskadootje voor me gescored *O* Alleen hebben we door omstandigheden nog niet kunnen meeten, maar het zit in het vat *O*!
Sjeenwoensdag 20 juli 2011 @ 20:21
Volgens mij is little gem gewoon kleine Romeinse sla ;) geloof dat wij eens moeten meeten trouwens, ben gek op ceasar salad *)
DancingPhoebewoensdag 20 juli 2011 @ 20:23
O ja dan moet ik eerst meeten met die ene vriendin en dan met alle andere leukerds van het inet die ik niet durf te meeten en dan gaan wij!! *O*
m@xwoensdag 20 juli 2011 @ 20:53
Heej hallo! Een Ceasar Salad Meet kan niet zonder mij hoor }:|
Anno2012woensdag 20 juli 2011 @ 23:02
Beste mensen,

Ik fitness nu 3 maanden, maar mijn buikvet krijg ik maar niet weg

Maandag: 3 kwartier Krachttraining + half uur cardio
Dinsdag: 3 kwartier cardio
Woensdag: 3 kwartier krachttraining + half uur cardio
Donderdag: 3 kwartier cardio
Vrijdag: 3 kwartier krachttraining + half uur cardio

Krachttraining is dan full body.
Uiteraard komt het wel eens voor dat er 1 dag word overgeslagen.

Ik had wel verwacht dat ik na 3 maanden resultaat zou zien op mijn buikvetgehalte. Ik zie wel resultaat aan de armen,borst, kwa spieren.

3 maanden geleden woog ik 76 kg, en nu 77kg.

Komt dit doordat ik TE weinig eet? Ik zit tussen de 1800 en 2300 kcal per dag die ik binnenkrijg. (volgens voedingscentrum).
Als je ziet dat mensen die lang niks/zeer weinig eten ,die vallen toch ook af?

Mijn motivatie is er nog steeds,maar word wel minder aangezien ik na 3 maanden het gevoel heb dat ik 3 maanden voor niks heb getraind. (kwa buikvet) In spieren ,zoals gezegd, mentaal gezien, fit gevoel, is er wel vooruitgang die merkbaar/zienbaar is.
Juicyhilwoensdag 20 juli 2011 @ 23:06
quote:
0s.gif Op woensdag 20 juli 2011 23:02 schreef Anno2012 het volgende:
Beste mensen,

Ik fitness nu 3 maanden, maar mijn buikvet krijg ik maar niet weg

Maandag: 3 kwartier Krachttraining + half uur cardio
Dinsdag: 3 kwartier cardio
Woensdag: 3 kwartier krachttraining + half uur cardio
Donderdag: 3 kwartier cardio
Vrijdag: 3 kwartier krachttraining + half uur cardio

Krachttraining is dan full body.
Uiteraard komt het wel eens voor dat er 1 dag word overgeslagen.

Ik had wel verwacht dat ik na 3 maanden resultaat zou zien op mijn buikvetgehalte. Ik zie wel resultaat aan de armen,borst, kwa spieren.

3 maanden geleden woog ik 76 kg, en nu 77kg.

Komt dit doordat ik TE weinig eet? Ik zit tussen de 1800 en 2300 kcal per dag die ik binnenkrijg. (volgens voedingscentrum).
Als je ziet dat mensen die lang niks/zeer weinig eten ,die vallen toch ook af?

Mijn motivatie is er nog steeds,maar word wel minder aangezien ik na 3 maanden het gevoel heb dat ik 3 maanden voor niks heb getraind. (kwa buikvet) In spieren ,zoals gezegd, mentaal gezien, fit gevoel, is er wel vooruitgang die merkbaar/zienbaar is.
Als je zoveel krachttrainig doet, moet je juist meer eten. Je moet je spieren voeden.
Lithiadonderdag 21 juli 2011 @ 08:09
quote:
0s.gif Op woensdag 20 juli 2011 19:56 schreef Sjeen het volgende:
Mijn diner vandaag, erg lekker! Van foodgawker gepikt :D

[ afbeelding ]
Recept:
http://kathdedon.wordpress.com/2010/06/19/cobb-salad/
Wow. _O_
BrandXdonderdag 21 juli 2011 @ 08:14
quote:
0s.gif Op woensdag 20 juli 2011 23:02 schreef Anno2012 het volgende:
Beste mensen,

Ik fitness nu 3 maanden, maar mijn buikvet krijg ik maar niet weg

Maandag: 3 kwartier Krachttraining + half uur cardio
Dinsdag: 3 kwartier cardio
Woensdag: 3 kwartier krachttraining + half uur cardio
Donderdag: 3 kwartier cardio
Vrijdag: 3 kwartier krachttraining + half uur cardio

Krachttraining is dan full body.
Uiteraard komt het wel eens voor dat er 1 dag word overgeslagen.

Ik had wel verwacht dat ik na 3 maanden resultaat zou zien op mijn buikvetgehalte. Ik zie wel resultaat aan de armen,borst, kwa spieren.

3 maanden geleden woog ik 76 kg, en nu 77kg.

Komt dit doordat ik TE weinig eet? Ik zit tussen de 1800 en 2300 kcal per dag die ik binnenkrijg. (volgens voedingscentrum).
Als je ziet dat mensen die lang niks/zeer weinig eten ,die vallen toch ook af?

Mijn motivatie is er nog steeds,maar word wel minder aangezien ik na 3 maanden het gevoel heb dat ik 3 maanden voor niks heb getraind. (kwa buikvet) In spieren ,zoals gezegd, mentaal gezien, fit gevoel, is er wel vooruitgang die merkbaar/zienbaar is.
Als je te weinig eet kom je juist aan omdat je lijf gaat oppotten ;).

En de hoeveelheid calorie-inname is m.i. veel te laag als jij echt zoveel sport als je zegt :o.

Toen ik drie keer in de week 1,5-2 uur bokste, mocht ik een kleine 3000 kcal. eten. Deed ik dat niet, dan verbrandde mijn lijf juist spieren ipv vet.

Je spieren hebben koolhydraten, eiwitten en mineralen nodig. Sport je veel, dan neemt die behoefte aanzienlijk toe. Wat je nu eet is precies genoeg bij max een half uurtje wandelen per dag...
edit: en ik nam daar dus mineraalsupplementen bij om de huishouding in orde te houden. Ikzelf had snel een tekort aan magnesium en ijzer. Je moet dus ook erg gevarieerd eten, en koolhydraten eten.
BrandXdonderdag 21 juli 2011 @ 08:17
Zelf gisteren een grote zondig-dag gehad :')
Ging 's-ochtends om half 7 van huis weg, en ik kwam pas om half 1 's-nachts thuis, de hele dag van hot naar haar moeten rijden, dus tankstationsnacks gegeten :@
Maar dat komt wel weer goed :7.
DancingPhoebedonderdag 21 juli 2011 @ 08:17
Ik zou graag eens met een diëtist praten. 1 die dit soort dingen dus precies en aandachtig voor mij kan uitstippelen.

Maar ik hoor zo veel horrorverhalen over diëtisten die gewoon een standaard lijstje over tafel schuiven en een standaard antwoord voor de standaard vrouw hebben :') Die dus ook rustig zeggen "ontbijtkoek is een prima tussendoortje". En daar wil ik mijn geld niet aan uitgeven :')
BrandXdonderdag 21 juli 2011 @ 08:21
quote:
0s.gif Op donderdag 21 juli 2011 08:17 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ik zou graag eens met een diëtist praten. 1 die dit soort dingen dus precies en aandachtig voor mij kan uitstippelen.

Maar ik hoor zo veel horrorverhalen over diëtisten die gewoon een standaard lijstje over tafel schuiven en een standaard antwoord voor de standaard vrouw hebben :') Die dus ook rustig zeggen "ontbijtkoek is een prima tussendoortje". En daar wil ik mijn geld niet aan uitgeven :')
Mijn sportdietiste, die zelf in het nationaal schaatteam had gezeten, gaf ook als tip om als tussendoortje af en toe een plakje ontbijtkoek te nemen, zo'n bammetje ding.
Omdat daar essentiele koolhydraten inzitten die je ondersteunen als je sport.
Dus het ontbjitkoekverhaal is neit volledig quats. Mits je sport. Doe je niets, is elk tussendoortje min of meer een dikmaker natuurlijk ;).
Juicyhildonderdag 21 juli 2011 @ 09:08
quote:
0s.gif Op donderdag 21 juli 2011 08:17 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ik zou graag eens met een diëtist praten. 1 die dit soort dingen dus precies en aandachtig voor mij kan uitstippelen.

Maar ik hoor zo veel horrorverhalen over diëtisten die gewoon een standaard lijstje over tafel schuiven en een standaard antwoord voor de standaard vrouw hebben :') Die dus ook rustig zeggen "ontbijtkoek is een prima tussendoortje". En daar wil ik mijn geld niet aan uitgeven :')
Diegene waar ik morgen naartoe ga, die heeft gewoon uitgeprinte standaardlijstjes voor me klaar liggen. :')
Swetseneggerdonderdag 21 juli 2011 @ 09:14
Nou... hier gewoon + 1.5 KG in een week. Ik denk dat ik veilig kan stellen dat het grootste deel van mijn -2.5KG vorige week vocht was ivm buikgriepje :')

Toch blijft het een lullige ervaring dat je in een week met 75KM fietsen en 7KM hardlopen op 1200 Kcal per dag aankomt.
BrandXdonderdag 21 juli 2011 @ 09:16
quote:
0s.gif Op donderdag 21 juli 2011 09:14 schreef Swetsenegger het volgende:
Nou... hier gewoon + 1.5 KG in een week. Ik denk dat ik veilig kan stellen dat het grootste deel van mijn -2.5KG vorige week vocht was ivm buikgriepje :')

Toch blijft het een lullige ervaring dat je in een week met 75KM fietsen en 7KM hardlopen op 1200 Kcal per dag aankomt.
lol, kan me heel goed voorstellen dat dat een soort van 'mjah, eh....'-momentje is.
Hey maar netto dus wel: -2,5kg + 1,5 kg = -1kg toch?
Tinkepinkdonderdag 21 juli 2011 @ 09:21
quote:
0s.gif Op donderdag 21 juli 2011 09:14 schreef Swetsenegger het volgende:
Nou... hier gewoon + 1.5 KG in een week. Ik denk dat ik veilig kan stellen dat het grootste deel van mijn -2.5KG vorige week vocht was ivm buikgriepje :')

Toch blijft het een lullige ervaring dat je in een week met 75KM fietsen en 7KM hardlopen op 1200 Kcal per dag aankomt.
Hoe zit het eigenlijk met je spieropbouw? Ben je alleen heel veel afgevallen of doe je eigenlijk ook aan krachttraining? Extra spieren kunnen je helpen op gewicht te blijven.
Swetseneggerdonderdag 21 juli 2011 @ 09:22
quote:
0s.gif Op donderdag 21 juli 2011 09:16 schreef BrandX het volgende:

[..]

lol, kan me heel goed voorstellen dat dat een soort van 'mjah, eh....'-momentje is.
Hey maar netto dus wel: -2,5kg + 1,5 kg = -1kg toch?
Uiteraard en het heeft me het 90KG drempeltje over geholpen :)

Maar nou moet ik de komende dagen wel weer wat gaan afvallen anders hoe ik netto helemaal niks over :)

quote:
0s.gif Op donderdag 21 juli 2011 09:21 schreef Tinkepink het volgende:

[..]

Hoe zit het eigenlijk met je spieropbouw? Ben je alleen heel veel afgevallen of doe je eigenlijk ook aan krachttraining? Extra spieren kunnen je helpen op gewicht te blijven.
Ik doe (nog) niet aan krachttraining, alleen veel fietsen en hardlopen dus.
Sjeendonderdag 21 juli 2011 @ 09:28
quote:
0s.gif Op donderdag 21 juli 2011 08:17 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ik zou graag eens met een diëtist praten. 1 die dit soort dingen dus precies en aandachtig voor mij kan uitstippelen.

Maar ik hoor zo veel horrorverhalen over diëtisten die gewoon een standaard lijstje over tafel schuiven en een standaard antwoord voor de standaard vrouw hebben :') Die dus ook rustig zeggen "ontbijtkoek is een prima tussendoortje". En daar wil ik mijn geld niet aan uitgeven :')
Ik ben een tijdje bij een dieetist geweest vanuit het (toen nog) ziekenfonds... Die begon met 'het helpt veelal als je frisdrank vervangt door water', ik drink nooit frisdrank -O- Dus daar ben ik redelijk snel mee opgehouden, ze kon me naast een boekje over een energiebeperkt dieet niet echt veel meegeven.
DancingPhoebedonderdag 21 juli 2011 @ 09:33
Ja, van die tips dat je denkt "ik heb ook internet KUT!"
PdeHoogdonderdag 21 juli 2011 @ 09:35
quote:
0s.gif Op donderdag 21 juli 2011 09:14 schreef Swetsenegger het volgende:
Toch blijft het een lullige ervaring dat je in een week met 75KM fietsen en 7KM hardlopen op 1200 Kcal per dag aankomt.
quote:
1s.gif Op donderdag 21 juli 2011 08:14 schreef BrandX het volgende:

[..]

Als je te weinig eet kom je juist aan omdat je lijf gaat oppotten ;).

En de hoeveelheid calorie-inname is m.i. veel te laag als jij echt zoveel sport als je zegt :o.

Toen ik drie keer in de week 1,5-2 uur bokste, mocht ik een kleine 3000 kcal. eten. Deed ik dat niet, dan verbrandde mijn lijf juist spieren ipv vet.

Je spieren hebben koolhydraten, eiwitten en mineralen nodig. Sport je veel, dan neemt die behoefte aanzienlijk toe. Wat je nu eet is precies genoeg bij max een half uurtje wandelen per dag...
edit: en ik nam daar dus mineraalsupplementen bij om de huishouding in orde te houden. Ikzelf had snel een tekort aan magnesium en ijzer. Je moet dus ook erg gevarieerd eten, en koolhydraten eten.
Als ik bovenstaande twee posts combineer heb ik toch niet het idee dat die 1200 kcals handig is icm zulke sport-activiteiten, Swetsenegger :?
PdeHoogdonderdag 21 juli 2011 @ 09:37
quote:
0s.gif Op donderdag 21 juli 2011 09:28 schreef Sjeen het volgende:

[..]

Ik ben een tijdje bij een dieetist geweest vanuit het (toen nog) ziekenfonds... Die begon met 'het helpt veelal als je frisdrank vervangt door water', ik drink nooit frisdrank -O- Dus daar ben ik redelijk snel mee opgehouden, ze kon me naast een boekje over een energiebeperkt dieet niet echt veel meegeven.
Een beetje dietiste zal ook naar de onderliggende oorzaken kijken. Met name het waarom.... En ze doet meer procesbegeleiding dan je vertellen wat je moet eten. Die van mij doet dat in ieder geval :)
Purdeydonderdag 21 juli 2011 @ 09:52
Ik moest altijd van de diëtist opschrijven wat ik at. Dan kwam ik binnen, met m'n lijstje, dat nam ze door. Zette met een rode pen strepen 'Dat niet meer, dat niet meer, en daar ook matig mee zijn'. En dan was m'n afspraak weer klaar _O-
Swetseneggerdonderdag 21 juli 2011 @ 09:55
quote:
0s.gif Op donderdag 21 juli 2011 09:35 schreef PdeHoog het volgende:

[..]


[..]

Als ik bovenstaande twee posts combineer heb ik toch niet het idee dat die 1200 kcals handig is icm zulke sport-activiteiten, Swetsenegger :?
Gelet op het feit dat ik er al 50KG mee afgevallen ben denk ik dat dat wel meevalt.
BrandXdonderdag 21 juli 2011 @ 10:02
quote:
0s.gif Op donderdag 21 juli 2011 09:55 schreef Swetsenegger het volgende:

[..]

Gelet op het feit dat ik er al 50KG mee afgevallen ben denk ik dat dat wel meevalt.
Klopt, hetgeen ik zei geldt dan ook niet voor mensen met echt nog overgewicht. Ik quotte (type je dat zo?) iemand die 75 kg weegt. Dan heb je maar weinig om te verbranden over, en dus ook weinig brandstof voor je lijf/spieren.
Swetseneggerdonderdag 21 juli 2011 @ 10:03
quote:
0s.gif Op donderdag 21 juli 2011 10:02 schreef BrandX het volgende:

[..]

Klopt, hetgeen ik zei geldt dan ook niet voor mensen met echt nog overgewicht. Ik quotte (type je dat zo?) iemand die 75 kg weegt. Dan heb je maar weinig om te verbranden over, en dus ook weinig brandstof voor je lijf/spieren.
Hee, ik combineer de 2 posts niet he, dat deed de hoog ;)
Blisteringdonderdag 21 juli 2011 @ 10:12
YESSSSSSSSSSSSSSS! *O* *O* *O* *O* *O* *O*

Zelfs na die ontiegelijke offday gister gaf de weegschaal vanmorgen 79,8 aan! *O*

Ik heb m'n doel eindelijk bereikt! 26(,2) kilo kwijt!

* Blistering doet een vreugdedansje
DancingPhoebedonderdag 21 juli 2011 @ 10:18
Wauw blistering! *O* supergoed! Gefeliciteerd!
Sjeendonderdag 21 juli 2011 @ 10:27
quote:
0s.gif Op donderdag 21 juli 2011 09:37 schreef PdeHoog het volgende:

[..]

Een beetje dietiste zal ook naar de onderliggende oorzaken kijken. Met name het waarom.... En ze doet meer procesbegeleiding dan je vertellen wat je moet eten. Die van mij doet dat in ieder geval :)
Mja, die van mij dus niet... die kwam met vervang margarine door vloeibare en meer van dat soort onnozele tip die ik zelf ook kan uitvinden. Het hoe en waarom van mijn overgewicht, daar hebben we het nooit over gehad.
Tink89donderdag 21 juli 2011 @ 10:45
quote:
0s.gif Op donderdag 21 juli 2011 10:27 schreef Sjeen het volgende:

[..]

Mja, die van mij dus niet... die kwam met vervang margarine door vloeibare en meer van dat soort onnozele tip die ik zelf ook kan uitvinden. Het hoe en waarom van mijn overgewicht, daar hebben we het nooit over gehad.
Als je dat soort begeleiding zoekt, kun je beter eens naar een psycholoog gaan... gedragstherapie is zoveel effectiever (als de onderliggende oorzaken essentieel zijn) dan een dieetist.

Anyway, gotta run!

Xx
Sjeendonderdag 21 juli 2011 @ 10:48
quote:
0s.gif Op donderdag 21 juli 2011 10:45 schreef Tink89 het volgende:

[..]

Als je dat soort begeleiding zoekt, kun je beter eens naar een psycholoog gaan... gedragstherapie is zoveel effectiever (als de onderliggende oorzaken essentieel zijn) dan een dieetist.

Anyway, gotta run!

Xx
Ik zoek dat niet echt, maar verwacht van een dieetist wel iets meer dan lijstjes over tafel schuiven. Ik ben er inmiddels achter dat ik het toch het beste op eigen kracht kan doen en een beetje zelf-cognitieve therapie erbij :)
m@xdonderdag 21 juli 2011 @ 11:30
quote:
10s.gif Op donderdag 21 juli 2011 10:12 schreef Blistering het volgende:
YESSSSSSSSSSSSSSS! *O* *O* *O* *O* *O* *O*

Zelfs na die ontiegelijke offday gister gaf de weegschaal vanmorgen 79,8 aan! *O*

Ik heb m'n doel eindelijk bereikt! 26(,2) kilo kwijt!

* Blistering doet een vreugdedansje
Wat goed! *O* *O*
BrandXdonderdag 21 juli 2011 @ 11:42
quote:
0s.gif Op donderdag 21 juli 2011 10:03 schreef Swetsenegger het volgende:

[..]

Hee, ik combineer de 2 posts niet he, dat deed de hoog ;)
:Y ja klopt, mijn reactie was ook meer daarop bedoeld, maar vergat die andere post erbij te zetten :P
Ik zit textonly op mijn werk, werkt wat brak met quoten en al helemaal multiquote _O-
BrandXdonderdag 21 juli 2011 @ 11:45
quote:
7s.gif Op donderdag 21 juli 2011 10:48 schreef Sjeen het volgende:

[..]

Ik zoek dat niet echt, maar verwacht van een dieetist wel iets meer dan lijstjes over tafel schuiven. Ik ben er inmiddels achter dat ik het toch het beste op eigen kracht kan doen en een beetje zelf-cognitieve therapie erbij :)
Mee eens. De achterliggende reden van overgewicht kan ook liggen in aanleg, lichaamsbouw enz. Ook wat je verder wel en niet doet in je privé, je dagritme, enz. zijn van belang.
Een goede dietist(e) (imo) kijkt hier ook naar en zal een dieet op maat maken voor je. Wat wel en wat niet. Ook rekening houdend met behoeften en mogelijkheden van de persoon in kwestie.

Dat staat dus los van de eventuele mogelijke psychische achtergronden/oorzaken van overgewicht. Een beetje dietist(e) onderkent deze echter wel, maar zal je zelf ook hiervoor zo nodig doorverwijzen. Maar dit laat onverlet de tips, truuks en adviezen die de dietist(e) kan geven om meanwhile toch gewoon aan je gewicht te werken.
Muksdonderdag 21 juli 2011 @ 12:38
Blistering *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* jompels voorjou !!

Brandx, de dieetist van mij maakt in elk geval wel maatwerk maar heeft ook veel zaken op lijstjes staan die ik echt niet wens te eten zoals liga en ontbijtkoek. Best een keer maar niet dagelijks
Purdeydonderdag 21 juli 2011 @ 12:39
Congratz Blistering! Zaten wij trouwens ook niet een dik jaar geleden samen in het rijles topic, of was dat iemand anders?
Blisteringdonderdag 21 juli 2011 @ 12:42
quote:
0s.gif Op donderdag 21 juli 2011 12:39 schreef Purdey het volgende:
Congratz Blistering! Zaten wij trouwens ook niet een dik jaar geleden samen in het rijles topic, of was dat iemand anders?
Dat waren wij inderdaad :)

En thanks iedereen! *O* *O*
Purdeydonderdag 21 juli 2011 @ 12:52
quote:
0s.gif Op donderdag 21 juli 2011 12:42 schreef Blistering het volgende:

[..]

Dat waren wij inderdaad :)

En thanks iedereen! *O* *O*
Ja toch! Had ik het toch goed :) We lessen en diëten heel wat af dan samen :D
Purdeydonderdag 21 juli 2011 @ 20:00
Wat is het stil! Is iedereen stiekem aan het zondigen? ;)
Juicyhildonderdag 21 juli 2011 @ 20:04
Mwah, een hollandse nieuwe hier mag wel denk ik :@
Sjeendonderdag 21 juli 2011 @ 20:26
quote:
0s.gif Op donderdag 21 juli 2011 20:00 schreef Purdey het volgende:
Wat is het stil! Is iedereen stiekem aan het zondigen? ;)
Ik had wel een bui... Gelukkig kunnen beperken tot een kleine appelkoek en een handje cashewnoten. Heel raar om iets te eten wat ik eigenlijk niet eens echt lekker vind op dat moment. Het bij avondeten de helft van mijn vlees aan vriendlief gegeven daarna.
Muksdonderdag 21 juli 2011 @ 21:06
Hier theevisiste, nou ja vriendin die tot de inboedel behoort dus was heerlijk aan het kleppen :D
m@xdonderdag 21 juli 2011 @ 21:27
quote:
0s.gif Op donderdag 21 juli 2011 20:00 schreef Purdey het volgende:
Wat is het stil! Is iedereen stiekem aan het zondigen? ;)
Nee, maar de spaghettini die mijn moeder me heeft voorgezet is ook niet bepaald dieetvoedsel te noemen :{
BrandXdonderdag 21 juli 2011 @ 21:31
Hier laat gelunched, maar wel met mosselen :9~
En als voordeel dat ik vanavond nagenoeg geen trek had :o
Dus maar als diner bruin sneetje brood gegeten met kipfilet en verder twee handjes met pistachenootjes.
DancingPhoebedonderdag 21 juli 2011 @ 21:39
Kutdag. Bah.

Lijstje

O: yoghurt cruesli
T: Appel
L: yoghurt cruesli
T: appel
T: koekjes 2
T: cranberry sap
D: Sjeens Salade :D nom!
Purdeyvrijdag 22 juli 2011 @ 10:01
Het was vanmorgen weer weeg dag! En sinds maandag 1,7 kilo afgevallen, was stomverbaasd :D

Gister niet eens gefietst, maar heb de hele dag lopen rennen en vliegen. Dus had het wel gehad met bewegen ;)

Morgenochtend om half 11 een sollicitatiegesprek, en kwam er net achter dat al m'n nette kleding te groot is geworden :') Eens kijken wat voor mouw ik daar aan kan passen ;)
Juicyhilvrijdag 22 juli 2011 @ 10:06
Net naar de diëtist geweest. Voornamelijk dingen besproken die ik al wist :P Maar ze zij dat ik zou moeten afvallen met hoe ik deze week had gegeten.

Alleen nog wat meer naar de sportschool.
Tintelingvrijdag 22 juli 2011 @ 10:11
Ik meld mij ook weer eens, na hier al maanden niet geweest te zijn en destijds ook niet eens goed meegedaan te hebben. Ik ben 1.75 meter en weeg 96 kg. Veel te veel natuurlijk. Ik ben klaar met mijn studie en dus heb ik weer tijd om aan mijzelf te sleutelen. Ik eet sinds deze week ook geen vlees meer, maar zag dat er ook een culinair forum is hier, dat is goed voor inspiratie.

Mijn zonde is overigens het binge-eten. Ik kan gerust een halve of hele dag vrijwel niets eten, maar al ga ik eenmaal los, eet ik alles wat ik tegenkom.
Juicyhilvrijdag 22 juli 2011 @ 10:13
Geen vlees meer eten is ook niet goed. Eiwitten heb je ook nodig...
Lonaavrijdag 22 juli 2011 @ 10:22
*meldt zich ook

Ik doe mijn best, maar het zijn weer rare dagen. Mijn ritme is dusdanig omgegooid dat ik om 11 uur eet, om 5 uur avondeten, en om 11 uur een boterham.
Raar.
Heb geprobeerd er vanaf te komen, maar lukt niet.

Verder eet ik ook te weinig denk ik.
Gister: 13:00 1 boterham met salami-iets
17:30 stooflapje met patat + frikandel (hond had de helft van m'n stoofvlees opgegeten. :()
23:00 1 plak roggebrood met kaas

Aan drinken: 3 energieblikjes light, 2 glazen coebergh/jus. :@ en wat water.

Vanochtend naar de markt geweest, fruit en brood gehaald en wat vis. Even bij de C1000 een ham/kaascroissant gekocht, die zijn zo fijn. Kom ik thuis, bleek het een kaascroissant te zijn. :'( Heb m wel opgegeten. :@
Tink89vrijdag 22 juli 2011 @ 11:21
Hallo!

Eventjes afwezig geweest (sowieso minder achter de pc, het is vakantie...) en gisteren een verjaardag op een camping gehad, waar ik me niet zo heel netjes gedragen heb op eet-gebied.

Vandaag nieuwe dag, nieuwe kansen... ontbeten met Turkse yoghurt, zometeen maar eens een lekker bammetje!

Xx
Tink89vrijdag 22 juli 2011 @ 11:21
quote:
7s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 10:13 schreef Juicyhil het volgende:
Geen vlees meer eten is ook niet goed. Eiwitten heb je ook nodig...
Die kun je goed vervangen door andere producten, zoals eieren... moet je wel even goed over nadenken. Het 'zomaar' weglaten is zeker niet ideaal!

Xx
T.O.Pvrijdag 22 juli 2011 @ 11:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 10:22 schreef Lonaa het volgende:
*meldt zich ook

Ik doe mijn best, maar het zijn weer rare dagen. Mijn ritme is dusdanig omgegooid dat ik om 11 uur eet, om 5 uur avondeten, en om 11 uur een boterham.
Raar.
Heb geprobeerd er vanaf te komen, maar lukt niet.

Verder eet ik ook te weinig denk ik.
Gister: 13:00 1 boterham met salami-iets
17:30 stooflapje met patat + frikandel (hond had de helft van m'n stoofvlees opgegeten. :()
23:00 1 plak roggebrood met kaas

Aan drinken: 3 energieblikjes light, 2 glazen coebergh/jus. :@ en wat water.

Vanochtend naar de markt geweest, fruit en brood gehaald en wat vis. Even bij de C1000 een ham/kaascroissant gekocht, die zijn zo fijn. Kom ik thuis, bleek het een kaascroissant te zijn. :'( Heb m wel opgegeten. :@
Valt me dus op dat dit inderdaad een erg slecht ritme is. Het lijkt erop alsof je bewust middageten overslaat, maar dat je dan savonds laat honger hebt en dus nog ff wat eet voor je naar bed gaat.

En het lijkt misschien niet veel wat je eet, maar zijn toch allemaal calorieënbommen. Energieblikes, salami, patat, frikandel, kaascroissant.. allemaal niet het gezondste..

Het gezondste is trouwens om juist vaker per dag te eten, dus bijv. 5 of 6 keer ipv een maaltijd overslaan.

Als je bijv. om 8:30 ontbijt - 11:00 tussendoortje - 13:00 middageten - 15:00 tussendoortje - 18:00 avondeten - 21:00 gezonde snack, dan help je je stofwisseling beter op gang, en val je uiteindelijk sneller af. Maar dat betekent dat je dus in hoeveelheden minder moet eten tijdens de hoofdmaaltijden.

Maar belangrijkste is denk ik in jouw geval om toch die slechte dingen te laten staan. Energieblikjes zijn nergens voor nodig, drink een kop koffie. Salami is ook niet gezond, kies een magerder vlees als beleg. Patat en frikandel hoef ik niet uit te leggen, kaascroissant is ook niet bepaald gezond, die dingen zijn mega vet.
Lonaavrijdag 22 juli 2011 @ 11:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 11:49 schreef T.O.P het volgende:

[..]

Valt me dus op dat dit inderdaad een erg slecht ritme is. Het lijkt erop alsof je bewust middageten overslaat, maar dat je dan savonds laat honger hebt en dus nog ff wat eet voor je naar bed gaat.

En het lijkt misschien niet veel wat je eet, maar zijn toch allemaal calorieënbommen. Energieblikes, salami, patat, frikandel, kaascroissant.. allemaal niet het gezondste..

Het gezondste is trouwens om juist vaker per dag te eten, dus bijv. 5 of 6 keer ipv een maaltijd overslaan.

Als je bijv. om 8:30 ontbijt - 11:00 tussendoortje - 13:00 middageten - 15:00 tussendoortje - 18:00 avondeten - 21:00 gezonde snack, dan help je je stofwisseling beter op gang, en val je uiteindelijk sneller af. Maar dat betekent dat je dus in hoeveelheden minder moet eten tijdens de hoofdmaaltijden.

Maar belangrijkste is denk ik in jouw geval om toch die slechte dingen te laten staan. Energieblikjes zijn nergens voor nodig, drink een kop koffie. Salami is ook niet gezond, kies een magerder vlees als beleg. Patat en frikandel hoef ik niet uit te leggen, kaascroissant is ook niet bepaald gezond, die dingen zijn mega vet.
Nee, ik sla niet bewust mijn middageten over. Ik sta laat op, vandaar dat ik aan dat ritme kom.
Mijn energyblikjes zijn light, dus bijna geen calorieen. Koffie is niet lekker. :@
Patat is minder slecht dan gebakken aardappels. Doordat patat op hoge temperatuur gefrituurd wordt, neemt het bijna geen vet op.
De frikandel is inderdaad niet gezond. Maar die eet ik 1 x in de 2 weken ofzo.
Dat kaascroissantje doe ik eigenlijk nooit. Op vrijdag haal ik altijd iets "lekkers" meestal een bakje kibbeling op de markt, maar daar had ik vanochtend geen zin in.
PaarsBeestjevrijdag 22 juli 2011 @ 12:00
Hi! :W

*completely off the bandwagon* enzo...

Ik ga mezelf dit weekend een trap geven om weer een beetje dieettechnisch verantwoord bezig te zijn, maar het kan me deze week echt geen ene mallemoer schelen :Y)
Sjeenvrijdag 22 juli 2011 @ 12:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 11:57 schreef Lonaa het volgende:

[..]

Nee, ik sla niet bewust mijn middageten over. Ik sta laat op, vandaar dat ik aan dat ritme kom.
Mijn energyblikjes zijn light, dus bijna geen calorieen. Koffie is niet lekker. :@
Patat is minder slecht dan gebakken aardappels. Doordat patat op hoge temperatuur gefrituurd wordt, neemt het bijna geen vet op.
De frikandel is inderdaad niet gezond. Maar die eet ik 1 x in de 2 weken ofzo.
Dat kaascroissantje doe ik eigenlijk nooit. Op vrijdag haal ik altijd iets "lekkers" meestal een bakje kibbeling op de markt, maar daar had ik vanochtend geen zin in.
Begin eens met op tijd op te staan dan :)
Het spijt me, maar ik lees nu echt alleen maar excuses. Prima hoor, maar uiteindelijk heb je echt alleen jezelf ermee...
Tintelingvrijdag 22 juli 2011 @ 12:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 11:57 schreef Lonaa het volgende:

[..]

Nee, ik sla niet bewust mijn middageten over. Ik sta laat op, vandaar dat ik aan dat ritme kom.
Mijn energyblikjes zijn light, dus bijna geen calorieen. Koffie is niet lekker. :@
Patat is minder slecht dan gebakken aardappels. Doordat patat op hoge temperatuur gefrituurd wordt, neemt het bijna geen vet op.
De frikandel is inderdaad niet gezond. Maar die eet ik 1 x in de 2 weken ofzo.
Dat kaascroissantje doe ik eigenlijk nooit. Op vrijdag haal ik altijd iets "lekkers" meestal een bakje kibbeling op de markt, maar daar had ik vanochtend geen zin in.
Misschien is zo'n energyblik dan wel light, maar er zit nog altijd onwijs veel suiker in.
PaarsBeestjevrijdag 22 juli 2011 @ 12:19
quote:
1s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 12:02 schreef Sjeen het volgende:

[..]

Begin eens met op tijd op te staan dan :)
Het spijt me, maar ik lees nu echt alleen maar excuses. Prima hoor, maar uiteindelijk heb je echt alleen jezelf ermee...
Lonaa, heb even terug gelezen en Sjeen heeft natuurlijk gewoon gelijk als ze je verbaal even de kont schopt. Dieten doe je niet met energy drinks, patat en frikandellen.

Ik zal de laatste zijn die deze week kritiek kan leveren op iemands lijstje maar ik miep ook niet dat ik deze week niet afval :+ Als je wilt afvallen, zul je ongezonde dingen moeten laten staan.
Muksvrijdag 22 juli 2011 @ 12:21
en om maar niet te spreken over de taurine, gewoon een aan cocaine verwante stof !!!
Dus links laten liggen die zooi. En verder ben ik het met de rest eens, ritme is belangrijk wil je afvallen en zo laat op staan, tja dat doe je zelf. Je kunt ook kiezen voor je wekker ;)
Hier sta ik nu het vakantie is, uiterlijk rond 08.00 op. Te lang slapen is nl ook niet goed voor je lijf.
En zo hou ik ritme, ook bealngrijk voor de kids hier in huis.
PaarsBeestjevrijdag 22 juli 2011 @ 12:23
quote:
2s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 12:21 schreef Muks het volgende:
en om maar niet te spreken over de taurine, gewoon een aan cocaine verwante stof !!!
Dus links laten liggen die zooi. En verder ben ik het met de rest eens, ritme is belangrijk wil je afvallen en zo laat op staan, tja dat doe je zelf. Je kunt ook kiezen voor je wekker ;)
Hier sta ik nu het vakantie is, uiterlijk rond 08.00 op. Te lang slapen is nl ook niet goed voor je lijf.
En zo hou ik ritme, ook bealngrijk voor de kids hier in huis.
Van tussen de 7 en 8 uur slapen, schijn je volgens één van de meeste onderzoeken inderdaad het meeste af te vallen. Meer of minder hindert het lichaam. Meestal slaap ik overigens veel te weinig.
E.T.vrijdag 22 juli 2011 @ 12:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 11:57 schreef Lonaa het volgende:
Patat is minder slecht dan gebakken aardappels. Doordat patat op hoge temperatuur gefrituurd wordt, neemt het bijna geen vet op.
Overigens hulde voor dit meest briljante excuus dat ik ooit heb gelezen om patat tijdens een dieet goed te praten!
You made my day!
Swetseneggervrijdag 22 juli 2011 @ 12:57
:D Het patat met frikadellen en kaascroissant dieet! Geweldig!
Tinkepinkvrijdag 22 juli 2011 @ 13:01
13:00 1 boterham met salami-iets - 200 kcal
17:30 stooflapje met patat + frikandel (hond had de helft van m'n stoofvlees opgegeten. :() - 800kcal
23:00 1 plak roggebrood met kaas - 200 kcal

Aan drinken: 3 energieblikjes light, 2 glazen coebergh/jus. :@ en wat water. - 500 kcal

Alles bij elkaar toch nog zeker 1700 kcal (heb de portie patat niet te groot ingeschat en ik kan niet goed inschatten hoeveel kcal de energydrank bevat wan dat drink ik nooit)

Overigens is kibbeling ook erg vet. En dan niet gezond vet. De vis zelf is mager, het laagje paneer brengt de slechte vetten in. Als je vis eet, kies je beter voor makreel, haring of zalm. Ook vet, maar dan de goede.
Samengevat: vet is niet slecht en zeker lekker, maar neem dan de goede vetten ^O^

Edit: dit klinkt wel erg belerend. Niet zo bedoeld. Succes in ieder geval!

[ Bericht 3% gewijzigd door Tinkepink op 22-07-2011 13:07:03 ]
PaarsBeestjevrijdag 22 juli 2011 @ 13:05
quote:
14s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 12:57 schreef Swetsenegger het volgende:
:D Het patat met frikadellen en kaascroissant dieet! Geweldig!
Ja maar, het moest eigenlijk een hamkaascroissant zijn hoor! :( Die zijn minder erg..

_O-

(Sorry, Lonaa, maar het is natuurlijk echt geen dieetmateriaal.. :@ )
Juicyhilvrijdag 22 juli 2011 @ 13:10
Ik ben vandaag in een gezonde bui, net 3 pizza's als ontbijt ipv de 5 pizza's normaal ^O^
PaarsBeestjevrijdag 22 juli 2011 @ 13:11
quote:
7s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 13:10 schreef Juicyhil het volgende:
Ik ben vandaag in een gezonde bui, net 3 pizza's als ontbijt ipv de 5 pizza's normaal ^O^
Goed bezig! *O*
Juicyhilvrijdag 22 juli 2011 @ 13:12
quote:
10s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 13:11 schreef PaarsBeestje het volgende:

[..]

Goed bezig! *O*
Het is wel gezond, alles zit erop groente en vlees e.d.
Lonaavrijdag 22 juli 2011 @ 13:13
Nou weet je, laat maar. Bedankt he.

Ik heb geprobeerd uit te leggen waarom gister zo'n kutdag was. Zegt niks over wat ik normaal eet.

Maar, ik ben er klaar mee.
Juicyhilvrijdag 22 juli 2011 @ 13:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 13:13 schreef Lonaa het volgende:
Nou weet je, laat maar. Bedankt he.

Ik heb geprobeerd uit te leggen waarom gister zo'n kutdag was. Zegt niks over wat ik normaal eet.

Maar, ik ben er klaar mee.
Het is maar FOK! joh. Maar zet eens neer wat je normaal eet dan. Krijgen we misschien een beter beeld?
Tinkepinkvrijdag 22 juli 2011 @ 13:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 13:13 schreef Lonaa het volgende:
Nou weet je, laat maar. Bedankt he.

Ik heb geprobeerd uit te leggen waarom gister zo'n kutdag was. Zegt niks over wat ik normaal eet.

Maar, ik ben er klaar mee.
Laat je niet zo op de kast jagen joh! De dames en heren hier zijn zelf ook geen heiligen.
Overigens is een kutdag geen reden om de hele dag troep te eten, maar dat is mijn mening.
Lonaavrijdag 22 juli 2011 @ 13:18
quote:
7s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 13:14 schreef Juicyhil het volgende:

[..]

Het is maar FOK! joh. Maar zet eens neer wat je normaal eet dan. Krijgen we misschien een beter beeld?
Niks bijzonders. Ik eet ook geen grote porties.

Normaal eet ik om 9 uur 1 of 2 bruine boterhammen, beetje bioboter en wat beleg (kaas, ander vleeswaar, geen zoetigheid)
om 13.00 mijn lunch, wederom 1 of 2 bruine boterhammen (hoewel ik helaas vaak vergeet te lunchen, of er te laat achter kom dat het al laat is)
Avondeten: aardappels, groente, vlees. Vlees is zo'n 150 gram, groente zijn 2 opscheplepels, aardappels is bijna niks.

Tussendoor fruit. Geen bananen. Wel appels, pruimen en ander zomerfruit.

Qua drinken blijf ik aan de engeryblikjes. Dat vind ik gewoon lekker. 3 per dag, 6 kcl per blikje. Verder water, soms 1 glas frisdrank.

Eten gaat kut omdat ik er geen aandacht aan besteed. Mensen om me heen zijn/worden ziek, gaan het ziekenhuis in, hebben hersentumoren enz. enz.

Ik kwam hier eigelijk voor steun, omdat ik het ontzettend lastig vind in moeilijke periodes normaal te blijven eten. Zeker met mijn eetstoornissen verleden. Momenteel gaat het niet zo goed, ik denk niet aan mijn eten, eet op de meest rare tijden.

Maar "normaal" eet ik best redelijk "normaal".
Maar de reacties deden hier eigenlijk wel pijn. Alsof ik alleen maar frikandellen, patat en andere ranzige shit eet. Ik zit hier met tranen in m'n ogen.
En nu ben ik er klaar mee.
Lonaavrijdag 22 juli 2011 @ 13:21
Vrijdagochtend is trouwens 1 van de weinige keren dat ik mezelf iets "extra's" permiteer. Dan ga ik naar de markt, en eet daar een portie van 100 gram kibbeling, of een hollandse nieuwe ofzo.
In dit geval dus geen vis (want het was half 9) maar iets anders "extra's".
Juicyhilvrijdag 22 juli 2011 @ 13:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 13:18 schreef Lonaa het volgende:

[..]

Niks bijzonders. Ik eet ook geen grote porties.

Normaal eet ik om 9 uur 1 of 2 bruine boterhammen, beetje bioboter en wat beleg (kaas, ander vleeswaar, geen zoetigheid)
om 13.00 mijn lunch, wederom 1 of 2 bruine boterhammen (hoewel ik helaas vaak vergeet te lunchen, of er te laat achter kom dat het al laat is)
Avondeten: aardappels, groente, vlees. Vlees is zo'n 150 gram, groente zijn 2 opscheplepels, aardappels is bijna niks.

Tussendoor fruit. Geen bananen. Wel appels, pruimen en ander zomerfruit.

Qua drinken blijf ik aan de engeryblikjes. Dat vind ik gewoon lekker. 3 per dag, 6 kcl per blikje. Verder water, soms 1 glas frisdrank.

Eten gaat kut omdat ik er geen aandacht aan besteed. Mensen om me heen zijn/worden ziek, gaan het ziekenhuis in, hebben hersentumoren enz. enz.

Ik kwam hier eigelijk voor steun, omdat ik het ontzettend lastig vind in moeilijke periodes normaal te blijven eten. Zeker met mijn eetstoornissen verleden. Momenteel gaat het niet zo goed, ik denk niet aan mijn eten, eet op de meest rare tijden.

Maar "normaal" eet ik best redelijk "normaal".
Maar de reacties deden hier eigenlijk wel pijn. Alsof ik alleen maar frikandellen, patat en andere ranzige shit eet. Ik zit hier met tranen in m'n ogen.
En nu ben ik er klaar mee.
Zorg wel dat je gewoon 3 maaltijden per dag neemt en 3 tussendoortjes. Voorkomt hongergevoel en dat je tussendoor nog ongezonde dingen neemt. En neem ipv van energydrink anders bijvoorbeeld Coca Cola Zero, dat kan niet zoveel kwaad en daar zit ook cafeïne in.
Lonaavrijdag 22 juli 2011 @ 13:25
quote:
7s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 13:22 schreef Juicyhil het volgende:

[..]

Zorg wel dat je gewoon 3 maaltijden per dag neemt en 3 tussendoortjes. Voorkomt hongergevoel en dat je tussendoor nog ongezonde dingen neemt. En neem ipv van energydrink anders bijvoorbeeld Coca Cola Zero, dat kan niet zoveel kwaad en daar zit ook cafeïne in.
Dat zou ik kunnen proberen.

Ik ben vorig jaar 30 kg afgevallen, in 3 maanden tijd ongeveer. Door gewoon te stoppen met eten.
Per dag dronk ik 10 energyblikjes light, at ik 2 zure appels en at ik 1 croissant met kaas, omdat de roomboter mijn stoelgang aan de gang hield. Die at ik wel in 3 x dan.

Het werkte als een tierelier, maar gezond is het natuurlijk niet. Daarna weer aangekomen omdat vriendlief vond dat ik normaal moest eten, ben zijn eetpatroon gaan volgen. (vriend is overigens niet te dik)
Ik vind het ontzettend moelijk een weg te vinden tussen dat wat ik eerst eet, nu eet, en zou moeten doen.
Juicyhilvrijdag 22 juli 2011 @ 13:29
Dat is inderdaad niet goed. Het probleem is dat als je weer meer gaat eten, je meer aankomt hè.
Wat ik goed vind helpen is de eetmeter van het Voedingscentrum. Kun je in bijhouden wat je ook een dag eet en drinkt, en op basis daarvan krijg je ook een advies.
Swetseneggervrijdag 22 juli 2011 @ 13:30
Als je eens gewoon je calorien inname bijhoudt en dan probeert zo rond de 1750 uit te komen met gevarieerd eten. Dus volkorenbrood, 30+ kaas, groenten, fruit, salades en koek, snoep en snacks probeert te voorkomen.

Dan kan je best behoorlijk veel eten namelijk.
Lonaavrijdag 22 juli 2011 @ 13:31
quote:
7s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 13:29 schreef Juicyhil het volgende:
Dat is inderdaad niet goed. Het probleem is dat als je weer meer gaat eten, je meer aankomt hè.
Wat ik goed vind helpen is de eetmeter van het Voedingscentrum. Kun je in bijhouden wat je ook een dag eet en drinkt, en op basis daarvan krijg je ook een advies.
Ik weet wat ik binnenkrijg, ik weet wat niet goed is, en ik kan van bijna alle producten de voedingswaardes opdreunen. Dat is het probleem niet.
Het is de strijd in mijn hoofd. DIE is het probleem.
En als je dan je steun zoekt (daar was het toch voor, hier?) wordt je afgebrand. En als je je dat dan aantrekt "dan is het maar Fok!", ja, want schelden doet geen pijn, toch?
DancingPhoebevrijdag 22 juli 2011 @ 13:34
Loonaa.,het is begrijpelijk dat het moeilijker is wanneer je het zelf moeilijk hebt, alleen is er geen hogere lijnkarmagodin die daar rekening meehoudt.

Jr kunt ongezonde keuzes maken als je je daardoor beter gaat voelen, maar realiseer je wel dat het dat is: een keuze.
PaarsBeestjevrijdag 22 juli 2011 @ 13:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 13:31 schreef Lonaa het volgende:

[..]

Ik weet wat ik binnenkrijg, ik weet wat niet goed is, en ik kan van bijna alle producten de voedingswaardes opdreunen. Dat is het probleem niet.
Het is de strijd in mijn hoofd. DIE is het probleem.
En als je dan je steun zoekt (daar was het toch voor, hier?) wordt je afgebrand. En als je je dat dan aantrekt "dan is het maar Fok!", ja, want schelden doet geen pijn, toch?
Sorry, ik heb begrip voor de situatie waar je inzit, echt waar. Privéproblemen kunnen een behoorlijke kink in de dieetkabel gooien, maar ik denk dat je verkeerde verwachtingen hebt, wanneer je denkt dat je hier 'gesteund' gaat worden wanneer je komt met zo'n lijstje. Ik bedoel, kom op, én frikandellen én een kaasbroodje én patat én energy drinks én drankjes met alcohol, en dan heb ik nog niet alles opgenoemd.

Sjeen gaf je een terechte schop onder de kont en het advies dat je beter regelmatiger kon gaat eten (geen verkeerd advies gezien de dieettechnieken die je eerder hebt toegepast).

Zeg dan, dat je een k*tdag hebt gehad met het bijbehorende eetgedrag en laat het daar dan bij, zonder daar verdere excuses ('patat is best ok') voor te verzinnen.
Ender_Wvrijdag 22 juli 2011 @ 13:39
ik had zomaar een meevaller vanmorgen, om een of andere reden zomaar 1,1 kg minder, die er een 2 weken terug ineens bijzat en vorige week niet weg was. Verder niets anders gedaan. Relatief weinig aan sport gedaan. Maar ja, weer in de buurt van de eerste magische grens.... ben benieuwd. Over 5 dagen op vakantie.... dan netjes bijhouden....

@Lonaa, de meeste mensen kijken niet naar het verleden of postgeschiedenis op FOK! en men gaat er vanuit, dat wanneer je in deze thread post je ook meteen advies wil hebben. Terwijl je soms alleen maar van je af wilt schrijven. Maar vergeet niet dat andere mensen niet in jou privésituatie kunnen kijken he. Men kan ook niet weten dat er vervelende persoonlijke omstandigheden zijn die je ritme naar de klote kunnen helpen. Ze zien alleen wat jij gepost had en dan kan je, jezelf afvragen waarom je dan aan de lijn doet. Naar mijn weten post je al langer mee, dus dan zal je ook wel weten wat goed en wat fout is. Maar dat neemt niet iedereen mee in zijn overwegingen om een bepaalde post te zetten. Hopelijk heb ik niemand tegen de benen geschopt, maar moest het ff kwijt
Lonaavrijdag 22 juli 2011 @ 13:42
Die schop onder m'n kont was het probleem nog niet, de opmerkingen DAARNA wel. Die vind IK gewoon onnodig.
DancingPhoebevrijdag 22 juli 2011 @ 13:44
Ja. Welkom op internet.,daar krijg je wat men kwijt wil, niet wat jij nodig hebt.
Lonaavrijdag 22 juli 2011 @ 13:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 juli 2011 13:44 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ja. Welkom op internet.,daar krijg je wat men kwijt wil, niet wat jij nodig hebt.
Lekker makkelijk.
Ender_Wvrijdag 22 juli 2011 @ 13:47
Dat is zo, maar om een of andere reden werkt het wel vaak zo. Daarom moet je, je er ook niet teveel van aantrekken. En er al helemaal niet slechter van slapen.
Muksvrijdag 22 juli 2011 @ 15:47
Loona er staat niet bij dat jij in een rot periode zit, maar dan nog krijg je hier (al dan niet gewenst) kritiek op je eetpatroon. Niet alleen jij, ook ik ben flink over de tong gegaan toen ik mij meldde op 31 mrt met mijn 500kcal shake/reep/soep dieet. Daar is het internet voor, daar moet je tegen kunnen enne ze zijn hier hartstikke lief en supportive !!
En aangezien jij duidelijk een emotie (niet) eter bent, misschien ook wat tijd voor professionele hulp ! Moet zeggen dat het hier echt goed geholpen heeft om te beseffen waarom en wanneer ik wil gaan snaaien en snoepen.

Ender W wat gaaf, nu hopen dat ze eraf blijven maar ik ga ervanuit dat het gewoon vocht is geweest *O*
Muksvrijdag 22 juli 2011 @ 15:47
Nieuwe topic titel : Dieet op vakantie !! Lijkt mij toepasselijk nu iedereen in NL kwa onderwijs vakantie heeft !!
Sjeenvrijdag 22 juli 2011 @ 16:03
Dicht doet :P