Voetbalinhoudelijk was het vandaag zeer magerquote:Op vrijdag 25 februari 2011 22:01 schreef Eenskijken het volgende:
hehe flink wat gelachen idd, meestal om dingen die 0,0 met voetbal te maken hadden
SIERDquote:Op vrijdag 25 februari 2011 21:59 schreef RubenSosa het volgende:
Ik zie dat ik niet de enige Sierd de Vos fan ben.
Vind hem in interviewer niet zo heel goed, maar als commentator bij sport1 de beste! (samen met Schelvis)
Ja want hun imitatie Gijp was grappiger ofzo.quote:Op vrijdag 25 februari 2011 22:01 schreef GGMM het volgende:
En dan de bedenken dat die tv-kantinetroep een gouden ring kreeg.
Gaydon en Toon van Driel weg, dat zou pas top zijnquote:
Helaas heeft ie nog 'n wurgcontract bij die campingzenderquote:Op vrijdag 25 februari 2011 22:10 schreef Temlin het volgende:
Hansie ontslaan bij Lienden en tekenen bij VI
Ik heb best zin Carlo Boszhard in elkaar te klappen. Op kosten van je collega's prijzen ophalen...quote:Op vrijdag 25 februari 2011 22:05 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Ja want hun imitatie Gijp was grappiger ofzo.
Je bent een held! Hopelijk gaat rtl t in de toekomst niet blokkeren.quote:Op zaterdag 26 februari 2011 01:12 schreef pberends het volgende:
Uitzending van vrijdag:
http://iptv.rtl.nl/nettv/(...)_International_s.mp4
Kan je nagaan dat het minst leuke stuk het gedeelte was dat nog over voetbal ging, nl. Van den Boog.quote:Op vrijdag 25 februari 2011 22:02 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Voetbalinhoudelijk was het vandaag zeer mager
Een conflict tussen de algemeen directeur en de hoofdscout in de rechtzaal is nou ook niet echt voetbal inhoudelijkquote:Op zaterdag 26 februari 2011 13:50 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Kan je nagaan dat het minst leuke stuk het gedeelte was dat nog over voetbal ging, nl. Van den Boog.
Ik weet niet of je een algemeen directeur moet willen die Suarez voor minder dan de helft zou verkopen....quote:Op zaterdag 26 februari 2011 11:47 schreef Piebe het volgende:
TT Heeft wellicht hiermee te maken.
Sparta wil Manders als directeur Van onze Telesportredactie
ROTTERDAM - Sparta ziet in Mattijs Manders, op dit moment commercieel directeur van hoofdsponsor Graydon, de nieuwe algemeen directeur. Manders zegt officieel nog niet te zijn benaderd, maar is wel gevraagd hoe hij over de invulling van de positie van Peter Bonthuis (vertrekkend) denkt.
De Rotterdamse club moet ook snel een technisch directeur vinden. Samen met trainer Jan Everse stapte gisteren technisch manager Rob Baan op. Everse lag al een tijdje onder vuur bij het teleurstellend presterende Sparta. Het vertrek van Everse kwam niet als een donderslag bij heldere hemel. Twee weken geleden liet Bonthuis zich nog negatief uit over het functioneren van Everse. Bonthuis uitte forse kritiek op de nonchalante werkwijze van Everse bij de jeugdopleiding. Die kou leek na een goed gesprek uit de lucht, maar afgelopen vrijdag lieten de fans hun ongenoegen blijken. Na de verloren thuiswedstrijd tegen Telstar (0-2), waardoor Sparta zakte naar de tiende plaats in de Jupiler League, eiste de trouwe aanhang het ontslag van de hoofdtrainer. Everse betreurt zijn eigen besluit, maar zegt in het belang van de club te hebben gehandeld. "Ik kreeg het elftal niet aan de praat,” zegt hij.
Assistent-trainer Jos van Eck zal samen met Geert Meijer de rest van het seizoen de honneurs waarnemen bij de Rotterdammers. Vanavond zitten ze al op de bank uit bij Helmond Sport.
Bron: Telegraaf
Hij deed het niet slecht, maar ik verbaas me altijd dat er gasten in VI komen die zich "helemaal moeten inlezen"... je gaat gvd in het programma zitten omdat je denkt dat je iets toevoegt en niet omdat je jezelf wenst op te dringen en geforceerd ingestudeerd dingetjes gaat roepen.quote:Op zaterdag 26 februari 2011 14:42 schreef Halcon het volgende:
Ik vond er weinig aan. Dat geneuzel over die parfumwinkel, Rob Stenders als gast, inhoudelijk zeer mager en weinig leuke grappen van Gijp.
Alsof Sparta spelers van het kaliber Suarez heeft...quote:Op zaterdag 26 februari 2011 14:20 schreef Xaobotnik het volgende:
[..]
Ik weet niet of je een algemeen directeur moet willen die Suarez voor minder dan de helft zou verkopen....
Ik denk dat de gastenpool niet zo heel groot isquote:Op zaterdag 26 februari 2011 14:45 schreef pberends het volgende:
[..]
Hij deed het niet slecht, maar ik verbaas me altijd dat er gasten in VI komen die zich "helemaal moeten inlezen"... je gaat gvd in het programma zitten omdat je denkt dat je iets toevoegt en niet omdat je jezelf wenst op te dringen en geforceerd ingestudeerd dingetjes gaat roepen.
Ik vind dat ook triest. Vaak ligt het er heel dik op dat ze het weekend vantevoren even wat wedstrijden hebben bekeken en daar als een pseudo-deskundige geforceerd allerlei rare dingen over gaan roepen. Stenders vond ik ook maar een zielige vertoning. Weliswaar kent hij zijn plaats in het programma, maar hij voegt totaal niets toe. Hij is niet grappig, het is geen personality uit de voetbalwereld en hij heeft überhaupt geen verstand van voetbal. Toen hij dan ook nog eens liet doorschemeren dat hij speciaal voor dit optreden wat wedstrijdjes had bekeken, was ik er al helemaal klaar mee.quote:Op zaterdag 26 februari 2011 14:45 schreef pberends het volgende:
[..]
Hij deed het niet slecht, maar ik verbaas me altijd dat er gasten in VI komen die zich "helemaal moeten inlezen"... je gaat gvd in het programma zitten omdat je denkt dat je iets toevoegt en niet omdat je jezelf wenst op te dringen en geforceerd ingestudeerd dingetjes gaat roepen.
Ik vind die band wel ok. Geeft me even de gelegenheid om thee te zetten en me goed te installeren om het programma te bekijken.quote:Op zaterdag 26 februari 2011 15:01 schreef Stuurver het volgende:
Kunnen ze trouwens ook geen andere band nemen? die kamsjaak wordt een beetje eentonig.
Lekker belangrijk... als ze instarten met Katy Perry of kampsjaak Vera speelt, maakt imho weinig uit.quote:Op zaterdag 26 februari 2011 15:01 schreef Stuurver het volgende:
Kunnen ze trouwens ook geen andere band nemen? die kamsjaak wordt een beetje eentonig.
Die band is ook meer voor het aanwezige publiek denk ik.quote:Op zaterdag 26 februari 2011 15:05 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ik vind die band wel ok. Geeft me even de gelegenheid om thee te zetten en me goed te installeren om het programma te bekijken.
Is opvulsel inderdaad. En aan opvulsel moet je niet teveel geld uitgeven.quote:Op zaterdag 26 februari 2011 15:05 schreef pberends het volgende:
[..]
Lekker belangrijk... als ze instarten met Katy Perry of kampsjaak Vera speelt, maakt imho weinig uit.
Dat maakt mij weinig uit. Die BN'ers moeten gewoon zelf nadenken en besluiten om zo'n uitnodiging te weigeren, als ze denken dat ze toch geen verstand van voetbal hebben. Helaas zijn er een beetje teveel mensen zo mediageil.quote:Op zaterdag 26 februari 2011 14:50 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Ik denk dat de gastenpool niet zo heel groot is
Ik snap niet dat die gasten niet inzien dat ze zichzelf hier alleen maar belachelijk mee maken. Geen idee wat zo'n Frenk v/d Linden doet, maar heb nu niet ineens de behoefte om zijn programma's te bekijken of zijn boeken te lezen.quote:Op zaterdag 26 februari 2011 15:10 schreef pberends het volgende:
[..]
Dat maakt mij weinig uit. Die BN'ers moeten gewoon zelf nadenken en besluiten om zo'n uitnodiging te weigeren, als ze denken dat ze toch geen verstand van voetbal hebben. Helaas zijn er een beetje teveel mensen zo mediageil.
Waardoor hij waarschijnlijk niet komtquote:Op zaterdag 26 februari 2011 15:12 schreef Morendo het volgende:
Co Adriaanse wil ik altijd nog wel zien: dat kan behoorlijk clashen met Derksen vooral wanneer Genee de boel een beetje gaat opnaaien.
Frenkquote:Op zaterdag 26 februari 2011 15:15 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ik snap niet dat die gasten niet inzien dat ze zichzelf hier alleen maar belachelijk mee maken. Geen idee wat zo'n Frenk v/d Linden doet, maar heb nu niet ineens de behoefte om zijn programma's te bekijken of zijn boeken te lezen.
Ook zo'n Prem. Behalve dat hij geen verstand heeft van voetbal, is hij ook nog eens enorm irritant. Snap van RTL ook niet dat ze dit soort lieden uitnodigen.quote:Op zaterdag 26 februari 2011 15:30 schreef pberends het volgende:
[..]
Frenk.
Maar Tijl B. was zo'n typisch voorbeeld... dat is toch ook gewoon slecht voor je imago als je in zo'n programma gaat zitten waar je geen verstand van hebt... wat denken ze wel niet.
Frenk vond ik juist goed omdat hij meer uit Johan wist te krijgen.quote:Op zaterdag 26 februari 2011 15:15 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ik snap niet dat die gasten niet inzien dat ze zichzelf hier alleen maar belachelijk mee maken. Geen idee wat zo'n Frenk v/d Linden doet, maar heb nu niet ineens de behoefte om zijn programma's te bekijken of zijn boeken te lezen.
Ik vond hem irritant. Telkens die domme vragen van hem. Elke keer als iemand iets begon te vertellen, raaskalde Frenk er doorheen met wat domme vragen en nog dommere opmerkingen.quote:Op zaterdag 26 februari 2011 15:34 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Frenk vond ik juist goed omdat hij meer uit Johan wist te krijgen.
De laatste keer vond ik hem maar een grijze muis. Komt natuurlijk omdat hij op de schopstoel zat en zich geen rare fratsen kon veroorloven, maar blijf dan gewoon lekker thuis.quote:Op zaterdag 26 februari 2011 15:38 schreef Morendo het volgende:
Jan Everse zou voor binnenkort wel een goede gast zijn: die kan nu ook weer vrijuit spreken.
pffff, dat was echt een belabberde uitzending en gastquote:Op zaterdag 26 februari 2011 15:38 schreef Morendo het volgende:
Jan Everse zou voor binnenkort wel een goede gast zijn: die kan nu ook weer vrijuit spreken.
Onzin, ik heb een zwak voor die man.quote:Op zaterdag 26 februari 2011 15:44 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
pffff, dat was echt een belabberde uitzending en gast
De laatste uitzending met Everse was echt matig en dat kwam vooral doordat Everse weinig te vertellen had.quote:Op zaterdag 26 februari 2011 15:47 schreef Morendo het volgende:
[..]
Onzin, ik heb een zwak voor die man.
Dan hoop ik wel dat Boskamp ondertiteld wordt.quote:Op zaterdag 26 februari 2011 16:32 schreef Stuurver het volgende:
Van mij apart mogen ze elke dinsdag Johan Boskamp uitnodigen en Vrijdag Raoul heertje
Heb jij de aflevering gezien in het Sparta station? Die gast begreep geen enkele grap en nam het als belediging op, waardoor hij de hele avond zat af te geven zonder ook maar een glimlach. Dat was zonder twijfel de slechtste aflevering OOIT!quote:Op zaterdag 26 februari 2011 15:47 schreef Morendo het volgende:
[..]
Onzin, ik heb een zwak voor die man.
Om eerlijk te zijn begin ik jakhals Erik wel te waarderen. Enige vorm van voetbalkennis, enthousiasme en niet bang voor Derksenquote:Op zaterdag 26 februari 2011 18:12 schreef Loohcs het volgende:
Maakt eigenlijk niet zo heel veel uit wie er gast is. Er zijn negatieve uitzonderingen natuurlijk, want sommige zijn heel irritant (Westbroek, Prem, Tijl en ali B). Het is ook lastig om iemand te vinden met (veel) voetbalkennis die ook nog eens de vrijheid heeft om te praten (én het risico wil lopen afgezeken te worden). Meestal zijn die mensen immers ook werkzaam in de voetballerij en dan is het begrijpelijk dat je niet alles kan zeggen.
Stel dat F. de Boer er gisteren had gezeten, dan had ie niet negatief kunnen spreken over El Hamdaoui, want dan heeft die weer 10 weken keelpijn zoals Gijp (dacht ik) zei. Dan blijven dus de semi-BN'ers over die er minder verstand van hebben. Alleen worden die meestal overvleugeld door het vaste duo+presentator, maar dat is niet eens zo heel erg.
Dus omdat Menzo een néger is moeten hem maar behandelen als een aap of een baviaan zo u wilt?quote:Op zaterdag 26 februari 2011 23:26 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Geef em een banaan en die Ferrer een lolly, of een beterschapskaartje
Stanley Mesquote:
Ja, ze hebben toen ook dat fragment van René laten zien.quote:Op zondag 27 februari 2011 13:59 schreef Halcon het volgende:
Trouwens, hij zat toen toch wel te mekkeren over de bril van Sneijder?
Bij RTL Nederland geilen ze alleen maar op Silverlight.quote:Op zondag 27 februari 2011 21:12 schreef Vasilevski het volgende:
Wist niet dat we weer mp4'tjes konden krijgen. Gelukkig maar. Dat RTL XL werkt of belabberd, of helemaal niet. Drama. Top dat mensen die mp4'tjes weer verzorgen.
Ja, hij liep altijd langs als we aan het ballen waren. Maar in die tijd was hij nog niet echt bekend.quote:Op zondag 27 februari 2011 19:00 schreef psvlijpie het volgende:
De enige echte dordtenaar gijpie !!!!
Deed jij dat gewoon en plein public?quote:Op zondag 27 februari 2011 21:26 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ja, hij liep altijd langs als we aan het ballen waren.˛
Raoul Heertje.quote:Op zondag 27 februari 2011 21:46 schreef psvlijpie het volgende:
Wie zit er maandag aan tafel als gast ?
Hopen dat ze bij EL een beetje snel zijn met het plaatsen op de site...quote:
Dat was ook voor Eredivisie live alleen mochten ze het toen tevens op de site plaatsen. Vandaar dat de meeste dagelijkse afleveringen van Doordekken nog op de site van Eredivisielive staanquote:Op zondag 27 februari 2011 23:19 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
Hopen dat ze bij EL een beetje snel zijn met het plaatsen op de site...
Doordekken is altijd wel geinig. Maar leukste was natuurlijk toen ze het nog als 'Voetbal Insite' voor de VI-site maakten, dagelijks om 6 uur 's ochtends op de plee bij Van der Valk of bij een kasteeltje in Vianen, of bij Johan in de achtertuin.
Heertjequote:Op maandag 28 februari 2011 11:20 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
wie is er vanavond eigenlijk te gast bij vi?
Sparta was het toch?quote:
Wow... misschien kan jij dan naar Sparta nu Mathijs voor Ado heeft gekozen, je hebt er wel de visie voor!quote:Op maandag 28 februari 2011 13:57 schreef Van_Poppel het volgende:
Jammer. Zijn bijdragen op maandag waren altijd zeer verfrissend. Hij kon goed uitleggen dat het financieel zeer slecht gaat met de eredivisieclubs en dat ze dringend moeten bezuinigen en hopen dat ze hun spelers voor veel geld kunnen verkopen. Hij had ook 100% gelijk dat ze moeten proberen in Europa zo ver mogelijk te komen, want dat levert veel geld op. En je weet het in Europese wedstrijden maar nooit. Het is namelijk 11 tegen 11 en de bal is rond.
VI zal nooit meer hetzelfde zijn. Wat mij betreft doeken ze het programma per direct op.
Oh men the horror.quote:Op maandag 28 februari 2011 13:57 schreef Van_Poppel het volgende:
Jammer. Zijn bijdragen op maandag waren altijd zeer verfrissend. Hij kon goed uitleggen dat het financieel zeer slecht gaat met de eredivisieclubs en dat ze dringend moeten bezuinigen en hopen dat ze hun spelers voor veel geld kunnen verkopen. Hij had ook 100% gelijk dat ze moeten proberen in Europa zo ver mogelijk te komen, want dat levert veel geld op. En je weet het in Europese wedstrijden maar nooit. Het is namelijk 11 tegen 11 en de bal is rond.
VI zal nooit meer hetzelfde zijn. Wat mij betreft doeken ze het programma per direct op.
Misschien dat ze als laatste redmiddel Wouter Bos nog kunnen strikken voor zijn plek. Die man is zo geloofwaardig en betrouwbaar. Met een fantastich financieel inzicht. En als hij eenmaal een standpunt inneemt stapt hij er ook nooit meer vanaf. Wat een wereldfiguur... de enige redding voor VI. Ze missen dan alleen wel een zeer gerespecteerde tafelgast, maarja je kan niet alles hebben, toch?quote:Op maandag 28 februari 2011 13:57 schreef Van_Poppel het volgende:
Jammer. Zijn bijdragen op maandag waren altijd zeer verfrissend. Hij kon goed uitleggen dat het financieel zeer slecht gaat met de eredivisieclubs en dat ze dringend moeten bezuinigen en hopen dat ze hun spelers voor veel geld kunnen verkopen. Hij had ook 100% gelijk dat ze moeten proberen in Europa zo ver mogelijk te komen, want dat levert veel geld op. En je weet het in Europese wedstrijden maar nooit. Het is namelijk 11 tegen 11 en de bal is rond.
VI zal nooit meer hetzelfde zijn. Wat mij betreft doeken ze het programma per direct op.
Ik denk dat Bos het te druk heeft met KPMGquote:Op maandag 28 februari 2011 14:35 schreef Slurrrrp het volgende:
[..]
Misschien dat ze als laatste redmiddel Wouter Bos nog kunnen strikken voor zijn plek. Die man is zo geloofwaardig en betrouwbaar. Met een fantastich financieel inzicht. En als hij eenmaal een standpunt inneemt stapt hij er ook nooit meer vanaf. Wat een wereldfiguur... de enige redding voor VI. Ze missen dan alleen wel een zeer gerespecteerde tafelgast, maarja je kan niet alles hebben, toch?
Wouter Bos voegt helemaal niets toe aan VI. Hij valt weliswaar niet snel door de mand, maar hij heeft geen enkele voetbalkennis, en tevens zeer gebrekkige kennis over de financiële stand van zaken bij clubs. Dat hij minister van Financiën is geweest wil niet zeggen dat hij alle in- en outs van clubs kent.quote:Op maandag 28 februari 2011 14:35 schreef Slurrrrp het volgende:
[..]
Misschien dat ze als laatste redmiddel Wouter Bos nog kunnen strikken voor zijn plek. Die man is zo geloofwaardig en betrouwbaar. Met een fantastich financieel inzicht. En als hij eenmaal een standpunt inneemt stapt hij er ook nooit meer vanaf. Wat een wereldfiguur... de enige redding voor VI. Ze missen dan alleen wel een zeer gerespecteerde tafelgast, maarja je kan niet alles hebben, toch?
Bij de VI-journalisten twijfel ik altijd een beetje aan de waarheid. Bij Manders durfte ik hem op zijn woord te geloven, die man is een absolute professional.quote:Op maandag 28 februari 2011 14:46 schreef pberends het volgende:
Komop, de bijdrages van Graydon werden eerder veel al gedaan door de VI-journalisten, die zichzelf ook regelmatig in de financiële materie van de clubs diepen. De plek van Manders kan dus prima overgenomen worden door (extra) bijdrages van de VI-journalisten.
Manders heeft geen betere (zo niet slechtere) informatie over de financiën van clubs dan VI. Manders heeft alleen betere info over zijn eigen club Sparta dan VI.quote:Op maandag 28 februari 2011 14:48 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Bij de VI-journalisten twijfel ik altijd een beetje aan de waarheid. Bij Manders durfte ik hem op zijn woord te geloven, die man is een absolute professional.
Hoppa, hebben we gelijk de nieuwe sponsorquote:Op maandag 28 februari 2011 14:37 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Ik denk dat Bos het te druk heeft met KPMG
Het nadeel van Manders was dat hij totaal geen kennis van zaken had en alleen maar clichés en algemeenheden kon braken met de air alsof hij Alan Greenspan is.quote:Op maandag 28 februari 2011 14:49 schreef pberends het volgende:
[..]
Manders heeft geen betere (zo niet slechtere) informatie over de financiën van clubs dan VI. Manders heeft alleen betere info over zijn eigen club Sparta dan VI.
Klopt, maar Johan kan ook aardig grof zijn. Youp zal niet snel een scheidsrechter met een Stormbahnführer vergelijken.quote:Op maandag 28 februari 2011 17:23 schreef DrDentz het volgende:
Ik heb gisteren een hele show van Youp van't Hek gezien maar moet toch bekennen dat Johan grappiger is. Meer dan hard vloeken en tieren komt er bij hem ook niet echt uit.
"Daar had meneer pastoor vroeger veel aan te likken" was wel een grappigquote:Op maandag 28 februari 2011 17:34 schreef DrDentz het volgende:
Maar die Youp gaat zo tekeer van "Godverdomme godsgodskolere wat een homo is die Arie Boomsma!" Johan vloekt niet, dat is een gentleman.
Gijpie is wat dat betreft meer een cabaretier dan de Snor. Bij Gijp zijn de grappen soms iets te veel geproduceerd en is het soms een trucje wat hij opvoert. Bij Derksen komen de grappen spontaner over.quote:Op maandag 28 februari 2011 17:36 schreef tjoptjop het volgende:
Cabaretiers vallen vaak door de mand omdat ze niet adrem zijn. Ik kan me nog eens Brusselmans en een of andere cabaretier herinneren. Brusselmans was vele malen grappiger puur omdat hij snel overal op in kon haken.
Het is niet voor niets dat cabaretiers vaak vooraf uitgedachte shows hebben
Gijp heeft ook altijd wat tijd nodig. Zo vind ik hem bij de uitzendingen zoals bijv. direct na de Europa League wedstrijden niet sterk. Hij moet er even een nachtje over slapen en het op een rijtje zetten voordat hij met iets grappigs komt.quote:Op maandag 28 februari 2011 17:40 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Gijpie is wat dat betreft meer een cabaretier dan de Snor. Bij Gijp zijn de grappen soms iets te veel geproduceerd en is het soms een trucje wat hij opvoert. Bij Derksen komen de grappen spontaner over.
quote:Op maandag 28 februari 2011 17:54 schreef ajacied4lf het volgende:
Wordt weer tijd voor Wouter Bos. Wie is er vanavond te gast?
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:Op maandag 28 februari 2011 14:47 schreef pberends het volgende:
[..]
Wouter Bos voegt helemaal niets toe aan VI. Hij valt weliswaar niet snel door de mand, maar hij heeft geen enkele voetbalkennis, en tevens zeer gebrekkige kennis over de financiële stand van zaken bij clubs. Dat hij minister van Financiën is geweest wil niet zeggen dat hij alle in- en outs van clubs kent.
Vind ik ook wel, ik kan Gijp best waarderen, maar ik moet pas echt lachen als Derksen weer een harde cynische opmerking maakt.quote:Op maandag 28 februari 2011 17:40 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Gijpie is wat dat betreft meer een cabaretier dan de Snor. Bij Gijp zijn de grappen soms iets te veel geproduceerd en is het soms een trucje wat hij opvoert. Bij Derksen komen de grappen spontaner over.
Ik vind niet dat hij het kan maken om te vertrekken zonder afscheid te nemen.quote:Op maandag 28 februari 2011 20:26 schreef Ronaldsen het volgende:
Misschien zonder graydon eindelijk! Die gaat bij ADO den haag werken!
Als Derksen en Genee weer eens over iets pietluttigs aan het kibbelen zijnquote:Op maandag 28 februari 2011 20:15 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
Vind ik ook wel, ik kan Gijp best waarderen, maar ik moet pas echt lachen als Derksen weer een harde cynische opmerking maakt.
Dat kijk ik wel terug, VI moet je live zien.quote:Op maandag 28 februari 2011 20:27 schreef msnk het volgende:
Eriksen en Van Hanegem bij Holland Sport had ik ook wel willen zien maar ja
Ach Willem vertelt toch weinig tot niks. Gisteren zat hij bij studio voetbal. hij had Feyenoord niet eens gezien, zelfs geen samenvattingquote:Op maandag 28 februari 2011 20:27 schreef msnk het volgende:
Eriksen en Van Hanegem bij Holland Sport had ik ook wel willen zien maar ja
quote:Op maandag 28 februari 2011 20:32 schreef wdn het volgende:
Uitzending van vandaag...
Douglas wordt afgezaagd
Toivonen wordt afgezaagd
Manolev wordt afgezaagd
En de 4e man?quote:Op maandag 28 februari 2011 20:32 schreef wdn het volgende:
Uitzending van vandaag...
Douglas wordt afgezaagd
Toivonen wordt afgezaagd
Manolev wordt afgezaagd
Die wordt afgezekenquote:
check!quote:Op maandag 28 februari 2011 20:32 schreef wdn het volgende:
Uitzending van vandaag...
Douglas wordt afgezaagd
Toivonen wordt afgezaagd
Manolev wordt afgezaagd
Hoezo, omdat ze niets toevoegenquote:
Ik ook.quote:
quote:
http://www.jwbobbink.nl/b(...)t-men-onder-slicing/quote:Wat is nu het verschil tussen basing en slicing. Ik heb de fout in het begin zelf ook gemaakt, vandaar dat ik er even snel een artikeltje aan wijd. Slicing is het verdelen van je Photoshop ontwerp in gif-jes, jpg-tjes en png-tjes zodat deze gebruikt kunnen worden om een webpagina op te stellen. Dit is dus de stap die je doet voordat je uberhaupt aan de basing begint. Basen / basing is dus het opzetten van een correct ogebouwd xHTML document met behulp van de afbeeldingen die gesliced zijn. Je begint dus bijvoorbeeld met het volgende ontwerp:
Als uiteindelijk product krijg je een simpele, semantisch correcte xHTML pagina waarmee de opdrachtgever verder kan werken aan zn uiteindelijke website. Mijn laatste basing opdracht: F1news.nl
Wouter praat leuk mee en Raoul let netjes op voordat hij komtquote:Op maandag 28 februari 2011 20:37 schreef pberends het volgende:
[..]
Hoezo, omdat ze niets toevoegen?
Ik snap zijn punt wel. Marcelo moet ook zijn handen thuis houden.quote:Op maandag 28 februari 2011 20:39 schreef Dj_Day-V het volgende:
Marcelo daagde hem uit om in zijn ballen/buik te slaan? Sure Johan
z'n vader...quote:Op maandag 28 februari 2011 20:38 schreef Morpheus2002 het volgende:
Zit Graydon z'n broer nou aan de bar?
iddquote:Op maandag 28 februari 2011 20:40 schreef inZanity het volgende:
Marcelo een schorsing?:D Waarom dan?:D
Omdat hij zich als een debiel gedraagt.quote:Op maandag 28 februari 2011 20:40 schreef inZanity het volgende:
Marcelo een schorsing?:D Waarom dan?:D
Omdat ie knuffelt met die Belg. Wat een gezever allemaal zeg, er gebeuren zo veel dingen op een veld en nu gaat het al weer 15 minuten over die Zweed.quote:Op maandag 28 februari 2011 20:40 schreef inZanity het volgende:
Marcelo een schorsing?:D Waarom dan?:D
Je weet dat dit in elke wedstrijd gebeurd?quote:Op maandag 28 februari 2011 20:41 schreef GGMM het volgende:
[..]
Omdat hij zich als een debiel gedraagt.
gebeurt.quote:Op maandag 28 februari 2011 20:42 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Je weet dat dit in elke wedstrijd gebeurd?
quote:Op maandag 28 februari 2011 20:42 schreef Pipo_de_Clown het volgende:
[..]
Toivonen door Ici Paris laten sponsoren
Parfumerie Douglasquote:Op maandag 28 februari 2011 20:43 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Douglas en Toivonen samen in een spotje doen
Douglas die reclame maakt voor Ici parisquote:Op maandag 28 februari 2011 20:43 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Douglas en Toivonen samen in een spotje doen
Tis wel zo'n mooiboy-homo.quote:Op maandag 28 februari 2011 20:42 schreef Pipo_de_Clown het volgende:
[..]
Toivonen door Ici Paris laten sponsoren
Nah, dom statement van je. Als het altijd gebeurt betekent het niet dat het goed is. Er mag nou wel eens wat aan gedaan worden.quote:
quote:Op maandag 28 februari 2011 20:43 schreef henkde_j het volgende:
[..]
Douglas die reclame maakt voor Ici paris
Inderdaadquote:Op maandag 28 februari 2011 20:44 schreef Ambrosius het volgende:
Eens met Heertje, wat een onzin om dat programma nu al te laten zien.
Ok volgens jou moet er elke wedstrijd paar spelers geschorst worden omdat ze iemand vasthoudenquote:Op maandag 28 februari 2011 20:44 schreef GGMM het volgende:
[..]
Nah, dom statement van je. Als het altijd gebeurt betekent het niet dat het goed is. Er mag nou wel eens wat aan gedaan worden.
HO HO! Zolang het geen Ajaxieden zijn, want dan doet de KNVB er ALLES aan om Ajax van de titel te houden!quote:Op maandag 28 februari 2011 20:45 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Ok volgens jou moet er elke wedstrijd paar spelers geschorst worden omdat ze iemand vasthouden
Ohjaquote:Op maandag 28 februari 2011 20:45 schreef Pipo_de_Clown het volgende:
[..]
HO HO! Zolang het geen Ajaxieden zijn, want dan doet de KNVB er ALLES aan om Ajax van de titel te houden!
quote:Op maandag 28 februari 2011 20:41 schreef GGMM het volgende:
[..]
Omdat hij zich als een debiel gedraagt.
Spelers horen een rode kaart te krijgen als ze iets doen wat niet hoort. Is het niet tijdens de wedstrijd dan maar erna. Dus ja. De enige methode om er van af te komen is zorgen dat minimaal achteraf gestraft wordt.quote:Op maandag 28 februari 2011 20:45 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Ok volgens jou moet er elke wedstrijd paar spelers geschorst worden omdat ze iemand vasthouden
Hoeft niet per se een schorsing te zijn en ligt ook aan de manier waarop. In dit geval werd Vertonghen omhelst.quote:Op maandag 28 februari 2011 20:45 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Ok volgens jou moet er elke wedstrijd paar spelers geschorst worden omdat ze iemand vasthouden
Is misschien net geel...quote:Op maandag 28 februari 2011 20:46 schreef GGMM het volgende:
[..]
Hoeft niet per se een schorsing te zijn en ligt ook aan de manier waarop. In dit geval werd Vertonghen omhelst.
Geen schorsing, maar wat dan wel?quote:Op maandag 28 februari 2011 20:46 schreef GGMM het volgende:
[..]
Hoeft niet per se een schorsing te zijn en ligt ook aan de manier waarop. In dit geval werd Vertonghen omhelst.
Goede vraag.quote:Op maandag 28 februari 2011 20:46 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Geen schorsing, maar wat dan wel?
Haha ik ziet er ook op te wachten!! LOLquote:Op maandag 28 februari 2011 20:47 schreef henkde_j het volgende:
Ik heb vaak het idee dat Derksen vaak op het punt staat om een bijdehante gast een oorvijg te geven
Nodig Toivonen een keer uit!quote:Op maandag 28 februari 2011 20:47 schreef henkde_j het volgende:
Ik heb vaak het idee dat Derksen vaak op het punt staat om een bijdehante gast een oorvijg te geven
Met hun 2 de CL inquote:Op maandag 28 februari 2011 20:50 schreef inZanity het volgende:
Alsof Nistelrooy en Bommel naar Eindhoven komen staat de kampioen al voor het seizoen vast:D
quote:Op maandag 28 februari 2011 20:51 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Prima invaller...heeft ons tegen Brazilie toch mooi gered
Iddquote:Op maandag 28 februari 2011 20:53 schreef pberends het volgende:
Douglas moet ver weg blijven van Oranje.
Nigel de Jong en Douglas als dreamteam!quote:
dat was al bekend voor hij bij Twente kwamquote:
speel je elke 2de wedstrijd met 10 manquote:Op maandag 28 februari 2011 20:56 schreef pberends het volgende:
[..]
Nigel de Jong en Douglas als dreamteam!
quote:Op maandag 28 februari 2011 20:56 schreef wdn het volgende:
[..]
speel je elke 2de wedstrijd met 10 9 man
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |