nou laat ze haar naam wijzigen naar Bertha dan.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 16:35 schreef Brerius het volgende:
Aan Sahar is niks Nederlands aan hoor Sorry. Dus wat zeggen we dan tegen Sahar![]()
![]()
Ook beter voor de economie. Wilders kost dit land een hoop geld. Sahar doet VWO en zal het land een hoop geld gaan opleveren over een paar jaar.quote:
Nee want Sahar wordt uitgehuwelijkt met een of andere afgaan dus dat levert ook weer niet opquote:Op zaterdag 22 januari 2011 16:40 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Ook beter voor de economie. Wilders kost dit land een hoop geld. Sahar doet VWO en zal het land een hoop geld gaan opleveren over een paar jaar.
Zeer waarschijnlijk komen je voorouders ergens uit een Duitse staat vandaan om te profiteren van onze gouden eeuw! Eruit met tuig zo als jouw!quote:Op zaterdag 22 januari 2011 16:35 schreef Brerius het volgende:
Aan Sahar is niks Nederlands aan hoor Sorry. Dus wat zeggen we dan tegen Sahar![]()
![]()
Oh dus jij zegt nu dat het Koningshuis op moet zouten. Goed bezig knulquote:Op zaterdag 22 januari 2011 16:41 schreef Doler12 het volgende:
[..]
Zeer waarschijnlijk komen je voorouders ergens uit een Duitse staat vandaan om te profiteren van onze gouden eeuw! Eruit met tuig zo als jouw!
economie is een drogreden in dit geval aangezien wilders de staat alleen wat kost vanwege zijn tegenstanders. wat dat betreft ben ik wel voor het vrije woord, waar anderen dat onmogelijk maken.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 16:40 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Ook beter voor de economie. Wilders kost dit land een hoop geld. Sahar doet VWO en zal het land een hoop geld gaan opleveren over een paar jaar.
Leg eens uit? Je bedoelt dat ze niet blank is? aha. Ik heb met je te doen dat je een blanke vrouw hebt lol.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 16:35 schreef Brerius het volgende:
Aan Sahar is niks Nederlands aan hoor Sorry. Dus wat zeggen we dan tegen Sahar![]()
![]()
of ze wordt na haar wo studie zwanger en trekt de bijstand in.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 16:40 schreef Tja..1986 het volgende:
Ook beter voor de economie. Wilders kost dit land een hoop geld. Sahar doet VWO en zal het land een hoop geld gaan opleveren over een paar jaar.
want blanke vrouwen zijn kut?quote:Op zaterdag 22 januari 2011 17:01 schreef niels0 het volgende:
[..]
Leg eens uit? Je bedoelt dat ze niet blank is? aha. Ik heb met je te doen dat je een blanke vrouw hebt lol.
Hahahahahahaha jij denkt dat de niet blanke vrouw zo veel beter is. Doe eens normaal johquote:Op zaterdag 22 januari 2011 17:02 schreef niels0 het volgende:
nah, niet per definitie maar heb er wel slechte ervaringen mee.
ik niet. ook niet met donkere vrouwen. n=1.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 17:02 schreef niels0 het volgende:
nah, niet per definitie maar heb er wel slechte ervaringen mee.
Dat is natuurlijk bullshit. Zijn beveiliging is zeker een punt als het om kosten gaat maar daar had ik het eigenlijk niet over. Dat de PVV hier zo'n grote politieke rol speelt maakt ons internationaal minder als land. Merkel heeft al aangegeven er niet blij mee te zijn, bedrijven zullen wegblijven. Dat kost geld.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 16:50 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
economie is een drogreden in dit geval aangezien wilders de staat alleen wat kost vanwege zijn tegenstanders. wat dat betreft ben ik wel voor het vrije woord, waar anderen dat onmogelijk maken.
Maar als ze wordt teruggestuurd gaat ze als wraak bij de Taliban en knalt een paar Nederlandse soldaten af.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 17:05 schreef kawotski het volgende:
als we dan toch aannames doen... Ze wordt ambtenaar of gaat bij een ontwikkelingshulp organisatie werken en gaat dus niks opleveren alleen maar geld kosten.
oh zo. dus we moeten meehuilen met de linkse wolven om het economisch beter te krijgen? lijkt me geen fijn uitgangspunt. laten we het verder, ontopic, hebben over het grote humanistische falen van de pvv.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 17:07 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk bullshit. Zijn beveiliging is zeker een punt als het om kosten gaat maar daar had ik het eigenlijk niet over. Dat de PVV hier zo'n grote politieke rol speelt maakt ons internationaal minder als land. Merkel heeft al aangegeven er niet blij mee te zijn, bedrijven zullen wegblijven. Dat kost geld.
want? je bent 65?quote:Op zaterdag 22 januari 2011 17:07 schreef niels0 het volgende:
Ik hoef geen belasting meer te betalen maar profiteer uiteraard van dat o zo fijne Nederland
woon je in het buitenland en profiteer je ook daar van die goeie lobbes die nederland heet? vertel waarom jij geen belasting betaalt, maar wel profiteert.quote:
daar ben ik het dan wel weer mee eens.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 17:17 schreef Kluupkluup het volgende:
Hoewel ik het niet vaak eens ben met de PVV vind ik dat ze hier wel een punt maken.
Het is alleen jammer dat het op deze manier heel persoonlijk wordt.
Waar we vanaf moeten is dat uitgeprocedeerde asielzoekers niet telkens in beroep kunnen gaan.
Ik zou voor een generaal pardon zijn voor mensen die hier langer dan 5 jaar wonen. De rest moet binnen 3 maanden duidelijkheid hebben en maximaal 1x in beroep mogen gaan. Dan heb je dit soort gezeur niet.
Het mes snijdt aan twee kanten.
het komt volgens mij juist in de media omdat dit een schrijnend geval is. en tofu dibbie moet zijn swaffel houden.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 17:21 schreef Waterpistoolheldin het volgende:
Logisch.
Dit is 1 persoon, maar er zijn tig van dezelfde gevallen. Tegen iedereen iets verschillends zeggen, dát zou pas oneerlijk zijn.
Een uitzondering maken omdat de media erbij komt, dát zou oneerlijk zijn.
nou nee, ik schreef het expres zo.quote:
Oh ja, was ik vergeten. Verder zijn er helemaal nooit schrijnende gevallen.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 17:23 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
het komt volgens mij juist in de media omdat dit een schrijnend geval is. en tofu dibbie moet zijn swaffel houden.
2009?quote:Op zaterdag 22 januari 2011 17:27 schreef niels0 het volgende:
lol, ik heb het net gechecked, nederlands woord van het jaar.
beetje oud he? wat was het woord van 2010?quote:
Ben het ergens wel met je eens, maar waar trekken we de grens? Hoeveel meisjes als Sahar zijn er niet in Nederland? Die moeten dan allemaal mogen blijven, hun hele gezin ook. En als ze uitgehuwelijkt wordt, moet haar man, en de vrouwen van haar broertjes over mogen komen en zo gaat het dan maar verder.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 17:05 schreef KuyaEd2010 het volgende:
Hoewel ik volmondig rechts ben en voor een zeer streng immigratiebeleid (en wat mij betreft ook emigratiebeleid met sommige figuren) vind ik het nou niet nodig dat dit meisje het land uit moet. Zij draagt oneindig meer bij dan de gemiddelde Marokkaanse straatjosti.
Met een duidelijk en volgens mij doorslaggevend verschil: zij woont daadwerkelijk in Nederland. Het is geen wens, geen utopie. Ze woont er echt, in tegenstelling tot die hypothetische duizenden meisjes -die er overigens zeker zijn-.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 17:35 schreef Gia het volgende:
't Is vervelend voor die meisje dat ze Afghaanse is, maar zo zijn er duizenden meisjes over de hele wereld die liever in Nederland zouden willen wonen.
Dat dus. De politiek moet zich niet direct met die individuele gevallen gaan bemoeien.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 17:27 schreef Cracka-ass het volgende:
Ik word zo moe van dat gesurf van politici op de populariteit van Sahar. Net zoals bij Brandon.
"Awww, ze zijn zielig laten we daar ons voordeel mee doen."
uit m'n hoofd: gedoogsteun...quote:Op zaterdag 22 januari 2011 17:29 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
beetje oud he? wat was het woord van 2010?
Dan moeten wij iets aan het proces doen. Het versnellen, het zo maken dat rekken onmogelijk is. Zolang wij dat niet doen mogen we kinderen niet de dupe laten zijn van wat hun ouders doen. Niet in dit geval, en niet in alle andere gevallen. Dus ik zou zeggen, kijk zelf eens rationeel en dan niet naar één kant van de zaak.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 17:50 schreef eriksd het volgende:
Oke:
1: De politiek moet zich niet gaan bemoeien met individuele zaken: of het nou geestelijk gehandicapten zijn, asielzoekers of kabouters: niet doen.
2: Met het criterium wat de rechter heeft ingevoerd, namelijk "een mate van verwestering", valt de bodem onder elke vorm van immigratie en asielbeleid weg. Men loopt te rekken, zit een periode uit et voila. Alleen om die reden al zou men in zijn algemeenheid tegen deze uitspraak in beroep moeten gaan.
3: Wederom precedentwerking. Uiteraard is dit een lastig geval, zo zal er een onmetelijk lange lijst met moeilijke gevallen komen. Het is geen zaligmakende voorwaarde.
4: Eind jaren 90 werd de nieuwe asielwet ingevoerd. Men klaagde over de korte en zakelijke procedures. Die zijn met name door links georiënteerde actiecomités gerekt en gefinancierd. Nu zijn deze zolang geworden, dat men het per definitie inhumaan vindt worden. Een aparte cirkelredenering.
Ik zie in dit topic vooral mensen reageren die veel te veel naar het individuele geval kijken. Kan een gebrek aan kennis zijn, analytisch vermogen of gewoon intellectuele armoede. In ieder geval: probeer eens rationeel te kijken.
Ik zou niet weten waarom niet. Sterker nog, ik heb het liever dan anonieme bureaucratie, ergens. Zolang regels uniform zijn en zinnig, maakt het mij niet uit wat de reden is geweest voor een bepaalde beleidswijziging.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 17:50 schreef eriksd het volgende:
Oke:
1: De politiek moet zich niet gaan bemoeien met individuele zaken: of het nou geestelijk gehandicapten zijn, asielzoekers of kabouters: niet doen.
Je kunt op een aantal uitzonderingen toch lastig je beleid uitzetten? Dan krijg je uiteindelijk niets gedaan omdat je niets aan kunt pakken.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 17:56 schreef Monidique het volgende:
[..]
Ik zou niet weten waarom niet. Sterker nog, ik heb het liever dan anonieme bureaucratie, ergens. Zolang regels uniform zijn en zinnig, maakt het mij niet uit wat de reden is geweest voor een bepaalde beleidswijziging.
Het is wel of-of. Zolang je je eigen regelgeving niet op orde hebt moet je onschuldige kinderen daar niet de dupe van laten worden, punt. Eerst regels aanpassen (en dat kan prima) en dan nieuwe gevallen snel behandelen en indien niet terecht hier snel weer uitzetten.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 17:56 schreef eriksd het volgende:
Het is niet of-of, het is en-en. Onwelvallige jurisprudentie proberen recht te trekken, evenals wetgeving. Zal allemaal wel heel hardvochtig zijn, het is momenteel dweilen met de kraan open.
Dat geef ik nergens aan. Ouders en kinderen scheidt je niet, tenzij strikt noodzakelijk. Gewoon wetgeving aanpassen.quote:Overigens probeerde men ook een tussenweg te bereiken door ouders uit te zetten en kinderen onder toezicht hier te laten blijven. Wat jij dus net aangeeft. Mocht ook niet van de rechter.
Inderdaad, veel vreemdelingenhaters zijn tokkies (al dan niet op een scootmobiel) die al jaren aan het staatsinfuus liggen en niet snappen dat juist mensen als Sahar straks de kosten van hun verzorging voor hun rekening nemen.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 18:03 schreef IDisposable het volgende:
Ik vind dat vreemdelingenhaters het land uitgeschopt moeten worden. Ze voegen niets toe aan deze samenleving, en het merendeel zit ook niet op ze te wachten.
Groetjes, een VVD-stemmer.
Aan het rekken moet inderdaad wat gedaan worden, het feit is nu echter dat dat meisje hier al aardig lang is en het niet meer humaan is haar terug te sturen.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 17:50 schreef eriksd het volgende:
Oke:
1: De politiek moet zich niet gaan bemoeien met individuele zaken: of het nou geestelijk gehandicapten zijn, asielzoekers of kabouters: niet doen.
2: Met het criterium wat de rechter heeft ingevoerd, namelijk "een mate van verwestering", valt de bodem onder elke vorm van immigratie en asielbeleid weg. Men loopt te rekken, zit een periode uit et voila. Alleen om die reden al zou men in zijn algemeenheid tegen deze uitspraak in beroep moeten gaan.
3: Wederom precedentwerking. Uiteraard is dit een lastig geval, zo zal er een onmetelijk lange lijst met moeilijke gevallen komen. Het is geen zaligmakende voorwaarde.
4: Eind jaren 90 werd de nieuwe asielwet ingevoerd. Men klaagde over de korte en zakelijke procedures. Die zijn met name door links georiënteerde actiecomités gerekt en gefinancierd. Nu zijn deze zolang geworden, dat men het per definitie inhumaan vindt worden. Een aparte cirkelredenering.
Ik zie in dit topic vooral mensen reageren die veel te veel naar het individuele geval kijken. Kan een gebrek aan kennis zijn, analytisch vermogen of gewoon intellectuele armoede. In ieder geval: probeer eens rationeel te kijken.
Heb je hier enig bewijs voor of bekt het gewoon lekker? Geef verder een definitie van vreemdelingenhater graag, die term wordt veel te snel gebruikt tegenwoordig.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 18:04 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Inderdaad, veel vreemdelingenhaters zijn tokkies (al dan niet op een scootmobiel) die al jaren aan het staatsinfuus liggen en niet snappen dat juist mensen als Sahar straks de kosten van hun verzorging voor hun rekening nemen.
Nog een VVD-stemmer.
quote:Op zaterdag 22 januari 2011 17:16 schreef Yogaflame het volgende:
Zijn ze een keertje geïntegreerd...is het nog niet goed.
quote:Op zaterdag 22 januari 2011 17:45 schreef Nielsch het volgende:
[..]
uit m'n hoofd: gedoogsteun...
ff opzoeken...
het is: gedoogregering...
trainingsmissiequote:Op zaterdag 22 januari 2011 18:15 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
![]()
wat zal het woord van 2011 worden? ik denk 'cohennen'.
Als ik dat doe denk ik: stuur driehonderd hollandsche niets-willers het land uit, hou vooral Sahar hier en importeer 299 buitenlanders met dezelfde potentie als dit meisje.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 17:50 schreef eriksd het volgende:
In ieder geval: probeer eens rationeel te kijken.
Tuurlijk, maar als ze gelijk hebben hebben ze gelijk.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 18:18 schreef Clan het volgende:
Dat Jan Marijnessen en zijn SP jarenlang het regime van Mao steun hebben betuigd is zeker niet schandalig?
de sp is op vreemdelingenbeleid al jaren nog rechtser dan de pvv. sp wil namelijk dat nederlanders aan het werk gaan en kunnen gaan.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 18:18 schreef Clan het volgende:
Dat Jan Marijnessen en zijn SP jarenlang het regime van Mao steun hebben betuigd is zeker niet schandalig?
ik vind de SP een vreselijke partij, maar mijn hemel, wat heeft dit er in hemelsnaam mee te makenquote:Op zaterdag 22 januari 2011 18:18 schreef Clan het volgende:
Dat Jan Marijnessen en zijn SP jarenlang het regime van Mao steun hebben betuigd is zeker niet schandalig?
Dat zou betekenen dat mensen hier nooit mogen 'schuilen', dat mensen hier alleen mogen komen wonen.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 18:33 schreef Desunoto het volgende:
Als je mensen het land uit wil, zorg er dan voor dat het SNEL gebeurt. Of gewoon helemaal niet.
als je krokodillentranen kan onderscheiden van echte tranen dan wel ja.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 18:55 schreef Waterpistoolheldin het volgende:
[..]
Dat zou betekenen dat mensen hier nooit mogen 'schuilen', dat mensen hier alleen mogen komen wonen.
Zit wat in. Brengt wel hoge kosten met zich mee denkik.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 19:04 schreef Gia het volgende:
Wat is er mis mee om opvangcentra voor asielzoekers te maken per land van herkomst, waar de kinderen school volgen in hun eigen taal. Dan 'aarden' ze hier niet, en kunnen ook na 9 jaar nog terug.
OMG!!!quote:Op zaterdag 22 januari 2011 19:04 schreef Gia het volgende:
Wat is er mis mee om opvangcentra voor asielzoekers te maken per land van herkomst, waar de kinderen school volgen in hun eigen taal. Dan 'aarden' ze hier niet, en kunnen ook na 9 jaar nog terug.
want? ze komen toch hier om tijdelijk veilig te zijn? net als economische asielzoekers. zorg je er wel voor dat de huidige marokkaanse gemeenschap straks weer terug kan.quote:
Het zou zomaar kunnen zijn dat ze na die negen jaar toch hier in het land zouden moeten blijven lijkt me. En dan mis je toch een behoorlijk stukje integratie.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 19:09 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
want? ze komen toch hier om tijdelijk veilig te zijn? net als economische asielzoekers. zorg je er wel voor dat de huidige marokkaanse gemeenschap straks weer terug kan.
En mogen ze op een gegeven moment toch blijven heb jij weer wat te klagen dat ze slecht Nederlands kunnenquote:Op zaterdag 22 januari 2011 19:04 schreef Gia het volgende:
Wat is er mis mee om opvangcentra voor asielzoekers te maken per land van herkomst, waar de kinderen school volgen in hun eigen taal. Dan 'aarden' ze hier niet, en kunnen ook na 9 jaar nog terug.
Wat is er mis met een stukje van Nederland reserveren voor zuurpruimen die bang zijn voor asielzoekers. Dan kunnen ze daar lekker in hun eigen frustraties gaarkoken, en heeft de rest van Nederland er geen last meer van. Win-win situatie.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 19:04 schreef Gia het volgende:
Wat is er mis mee om opvangcentra voor asielzoekers te maken per land van herkomst, waar de kinderen school volgen in hun eigen taal. Dan 'aarden' ze hier niet, en kunnen ook na 9 jaar nog terug.
Haar beheersing van de Nederlandse taal is zo te zien beter dan die van jou.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 16:35 schreef Brerius het volgende:
Aan Sahar is niks Nederlands aan hoor Sorry. Dus wat zeggen we dan tegen Sahar![]()
![]()
Ze kunnen naast onderwijs in de eigen taal en cultuur, ook Nederlands leren.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 19:18 schreef du_ke het volgende:
[..]
En mogen ze op een gegeven moment toch blijven heb jij weer wat te klagen dat ze slecht Nederlands kunnen.
Die achterstand loop je nooit meer in.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 19:27 schreef Gia het volgende:
[..]
Ze kunnen naast onderwijs in de eigen taal en cultuur, ook Nederlands leren.
Ik had op school naast onderwijs in de eigen taal en cultuur ook les in Frans, Duits en Engels.
Dus.......ik zie het probleem niet zo.
Nee hoor. Stel gewoon eens een duidelijke grens en zorg ervoor dat alle "procedures" binnen die tijd ook klaar zijn. Laten we zeggen dat ze hier 2 jaar mogen "schuilen". Dat lijkt mij voldoende tijd om te bepalen of ze hier voor altijd mogen blijven, of dat ze terug moeten. Met 2 jaar ben je ook niet volledig ingeburgerd, maar krijg je ook geen enorme cultuurschok als je terug moet. Want zo lang geleden is het niet.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 18:55 schreef Waterpistoolheldin het volgende:
[..]
Dat zou betekenen dat mensen hier nooit mogen 'schuilen', dat mensen hier alleen mogen komen wonen.
Dus jij vindt dat men in Nederland les moet geven in extremistische moslimstandpunten zoals die leven in Afghanistan?quote:Op zaterdag 22 januari 2011 19:27 schreef Gia het volgende:
[..]
Ze kunnen naast onderwijs in de eigen taal en cultuur, ook Nederlands leren.
Ik had op school naast onderwijs in de eigen taal en cultuur ook les in Frans, Duits en Engels.
Dus.......ik zie het probleem niet zo.
Welke achterstand?quote:Op zaterdag 22 januari 2011 19:31 schreef du_ke het volgende:
[..]
Die achterstand loop je nooit meer in.
Die moeder van Sahar heeft gewoon geweigerd te vertrekken. Toen niets meer mogelijk was, zijn ze naar Zweden gegaan, lang genoeg om weer opnieuw een asielprocedure in Nederland te kunnen starten. Die twee periodes zijn bij elkaar geteld wat betreft de tijd dat Sahar in Nederland woont.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 19:33 schreef Desunoto het volgende:
[..]
Nee hoor. Stel gewoon eens een duidelijke grens en zorg ervoor dat alle "procedures" binnen die tijd ook klaar zijn. Laten we zeggen dat ze hier 2 jaar mogen "schuilen". Dat lijkt mij voldoende tijd om te bepalen of ze hier voor altijd mogen blijven, of dat ze terug moeten. Met 2 jaar ben je ook niet volledig ingeburgerd, maar krijg je ook geen enorme cultuurschok als je terug moet. Want zo lang geleden is het niet.
Maar ga niet zeggen dat ze na 8 jaar of zoiets weer terug moeten. En dan de schuld geven aan "langdradige procedures die ze zelf hebben gestart". Complete onzin en een belachelijke manier van werken. Het systeem wat we nu hebben deugt niet. Als je er nou gewoon voor zorgt dat ze niet dezelfde aanvraag 10 keer kunnen herhalen... want wees nou eerlijk, als jij die vluchteling bent en vele pogingen krijgt om hier te blijven dan grijp jij ze ook allemaal aan.
Laat ze eenmalig goed kijken naar de situatie en dan besluiten zonder procedure na procedure na procedure. Dan krijg je ook geen Sahar-situaties.
Waar lees jij dat uit?quote:Op zaterdag 22 januari 2011 19:33 schreef stekelzwijn het volgende:
[..]
Dus jij vindt dat men in Nederland les moet geven in extremistische moslimstandpunten zoals die leven in Afghanistan?
Dus mensen mogen er niet meer tegen in beroep gaan? Want vaak is dat de reden waarom het zo lang duurt. Waarschijnlijk bij haar ook.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 19:33 schreef Desunoto het volgende:
[..]
Nee hoor. Stel gewoon eens een duidelijke grens en zorg ervoor dat alle "procedures" binnen die tijd ook klaar zijn.
Tijdelijke noodopvang na bijvoorbeeld een ramp moet in de regio van herkomst plaatsvinden.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 19:04 schreef Gia het volgende:
Wat is er mis mee om opvangcentra voor asielzoekers te maken per land van herkomst, waar de kinderen school volgen in hun eigen taal. Dan 'aarden' ze hier niet, en kunnen ook na 9 jaar nog terug.
Blijkbaar kan dat, dan moeten de regels voor nieuwe gevallen aangepast worden.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 19:37 schreef Gia het volgende:
[..]
Die moeder van Sahar heeft gewoon geweigerd te vertrekken. Toen niets meer mogelijk was, zijn ze naar Zweden gegaan, lang genoeg om weer opnieuw een asielprocedure in Nederland te kunnen starten. Die twee periodes zijn bij elkaar geteld wat betreft de tijd dat Sahar in Nederland woont.
Als ze niet meewerken kan je ze toch op een vliegtuig terug naar huis zetten? Doe dat wel na een jaar dan en niet na 10 jaar.quote:Punt is gewoon dat als ze niet meewerken je niets meer kan. En kinderen hebben altijd recht op onderwijs. Dus......dan maar op het centrum.
Maar waarom zijn ze hun leven niet zeker?quote:Op zaterdag 22 januari 2011 19:58 schreef DroogDok het volgende:
[..]
In het geval van Sahar is daar naar mij idee geen sprake van, die familie zit hier omdat ze in Afganistan hun leven niet zeker zijn, nog minder dan een gemiddelde Afgaan.
Omdat het IND misschien niet als primaire taak heeft mensen uit te zetten?quote:Op zaterdag 22 januari 2011 20:03 schreef RemcoDelft het volgende:
Als een asielzoeker mag blijven van de rechter, gaat de IND toch ook niet jarenlang procederen om die asielzoeker alsnog uit te zetten? Waarom andersom dan wel?
Eens.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 20:03 schreef RemcoDelft het volgende:
Dit is de zoveelste gelukzoeker die jarenlang procedeert en daarna zielig komt doen in de media...
Wat een non-argumentquote:Op zaterdag 22 januari 2011 20:03 schreef RemcoDelft het volgende:
Dit is de zoveelste gelukzoeker die jarenlang procedeert en daarna zielig komt doen in de media...
Dit is een kansloze opmerking...je bent waarschijnlijk te dom om dat te realiserenquote:Op zaterdag 22 januari 2011 20:14 schreef Monidique het volgende:
[..]
Eens.
Iemand die geluk zoekt, wat een prutser...
daar lijkt het ondertussen wel opquote:Op zaterdag 22 januari 2011 20:14 schreef IDisposable het volgende:
Wat een non-argument. Net alsof er elke week weer een nieuw geval in de media komt
.
We hebben er de laatste tijd twee gehad of zo? Nou, boehoe.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 20:18 schreef donald_dick het volgende:
[..]
daar lijkt het ondertussen wel op
en volgende week weer eentjequote:Op zaterdag 22 januari 2011 20:22 schreef IDisposable het volgende:
We hebben er de laatste tijd twee gehad of zo? Nou, boehoe.
Vergeet die racist van een Brerius niet.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 20:40 schreef Montov het volgende:
Sahar draagt geen hoofddoek en de enige troll hier ben jij.
quote:Op zaterdag 22 januari 2011 20:30 schreef WillemBier het volgende:
Geen idee waar het verder over gaat.
Maar als die Sahar weer zo'n hoofddoekdragende bitcherige islamtrol is, dan zeg ik: weg ermee.![]()
![]()
idd. Ik vind het ronduit stuitend dat sommige mensen bijna schuimbekkend met fakkels en hooivorken uit hun hol gekropen komen zodra ze de woorden vreemdeling, Islam of asielzoeker horenquote:Op zaterdag 22 januari 2011 20:57 schreef megamandy het volgende:
[..]
Een meisje zonder hoofddoek of wat dan ook en een negen voor Fries op haar rapport van het gymnasium.
Oh, geen hoofddoek of andere islambullshit en geen grote bek? Uiteraard, dan mag ze blijven.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 20:57 schreef megamandy het volgende:
[..]
Een meisje zonder hoofddoek of wat dan ook en een negen voor Fries op haar rapport van het gymnasium.
Ja er zijn er vast bakken vol die hier nu al jaren zijn en pakweg hersenkanker hebben...quote:
De PVV heeft zich als politieke partij niet te bemoeien met een rechterlijke uitspraak.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 16:34 schreef zoalshetis het volgende:
'PVV-standpunt over Sahar is grove schande'
Uitgegeven: 22 januari 2011 15:36
Laatst gewijzigd: 22 januari 2011 15:46
AMERSFOORT - SP-leider Emile Roemer vindt het schandalig dat de PVV blijft eisen dat het 14-jarige Afghaanse meisje Sahar toch wordt teruggestuurd naar Afghanistan.
© ANP''Ik vind het een hele grove schande dat de PVV met zo veel fanatisme volledig Nederlandse jonge meiden, zoals Sahar, de Afghaanse boerka in wil jagen'', zei Roemer zaterdag tijdens een SP-bijeenkomst in Amersfoort.
De rechtbank in Den Bosch bepaalde donderdag dat Sahar en haar familie voorlopig mogen blijven. De rechter tikte daarmee minister Gerd Leers (Immigratie en Asiel) op de vingers, die Sahar en haar familie wilde uitzetten.
De verwesterste familie vreest eenmaal terug in Afghanistan gefolterd te worden. Volgens de rechtbank heeft Leers onvoldoende gemotiveerd waarom van Sahar verwacht mag worden dat ze zich in Afghanistan aanpast.
Geen boodschap
''De PVV heeft aan de hele geschiedenis van Sahar geen boodschap. Hoewel driekwart van Sahars leven zich in Nederland heeft afgespeeld, wil Wilders dat Sahar alsnog een enkeltje Afghanistan krijgt. Dat vind ik echt te grof voor woorden'', aldus Roemer.
Volgens hem zit Wilders ''zo vast in zijn ideologie tegenover buitenlanders in het algemeen dat hij de waarde van een individueel mens niet meer ziet''.
© ANP
volmondig eens met roemer. pvv slaat weer eens te ver door en gedraagt zich als een lompe, schaamteloze bullebak. je moet asielzoekers individueel behandelen en benaderen. pvv moet zich humanitair focussen of hun niet-gewenste grote bek houden.
Dat werd vroeger van Boer Koekoek wel gezegd: "Niet gehinderd door enige kennis van zaken voerde hij het hoogste woord."quote:Op zaterdag 22 januari 2011 20:30 schreef WillemBier het volgende:
Geen idee waar het verder over gaat.
Maar als die Sahar weer zo'n hoofddoekdragende bitcherige islamtrol is, dan zeg ik: weg ermee.![]()
![]()
Je kan zeggen wat je wil maar op dit punt blijft Wilders ten minste wel consequent. Zou het al niet helemaal popi jopi zijn als hij ineens ging buigen en zeggen dat dit meisje toch weel heel erg zielig is?quote:Op zondag 23 januari 2011 05:45 schreef 32Red het volgende:
Wilders probeert een popi jopi geluidje te laten horen naar zijn achterban toe, en Roemer precies hetzelfde.
Btw, de PVV jaagt niemand de boerka in maar dat doen de Afghanen zelf.
Ben ik helemaal met je eens. Consequent blijven in je beleid net als het over de grens schoppen van Joden naar nazi Duitsland in WO2. En daarvoor.quote:Op zondag 23 januari 2011 06:43 schreef KuyaEd2010 het volgende:
[..]
Je kan zeggen wat je wil maar op dit punt blijft Wilders ten minste wel consequent. Zou het al niet helemaal popi jopi zijn als hij ineens ging buigen en zeggen dat dit meisje toch weel heel erg zielig is?
quote:Op zondag 23 januari 2011 06:59 schreef Megumi het volgende:
[..]
Ben ik helemaal met je eens. Consequent blijven in je beleid net als het over de grens schoppen van Joden naar nazi Duitsland in WO2.
Ik denk eerder dat mensen niets leren van het verleden. En dan zeker politici die altijd dezelfde fouten blijven maken. Dat is pas triest te noemen. Zeker omdat het veel mensen levens kan kosten.quote:Op zondag 23 januari 2011 07:00 schreef KuyaEd2010 het volgende:
[..]. Ik weet niet wat ik triester moet vinden. Hoe Wilders zich soms opstelt of zijn tegenstanders. Ik denk toch echt zijn tegenstanders.
Het CDA doet wat elke politieke partij doet niet kiezen voor principes maar voor de macht.quote:Op zondag 23 januari 2011 07:02 schreef niels0 het volgende:
Tegenstanders zijn vaak hypocriet. het CDA heeft niet voor niets ingeleverd.
Ik denk dat jij ook niks van het verleden hebt geleerd aangezien je dingen uit het verleden verbindt die weinig met het heden van doen hebben.... Overigens kan het ongebreideld mensen maar naar binnen halen (en dan heb ik het niet over dit meisje) ook veel mensenlevens kosten.quote:Op zondag 23 januari 2011 07:02 schreef Megumi het volgende:
[..]
Ik denk eerder dat mensen niets leren van het verleden. En dan zeker politici die altijd dezelfde fouten blijven maken. Dat is pas triest te noemen. Zeker omdat het veel mensen levens kan kosten.
Aangezien 90% procent van alle grondstoffen en dergelijke door de rijke landen worden ingepikt is dat niet zo gek denk ik. Minder pikken en beter herverdelen zou wel eens de oplossing kunnen zijn. En idd wat ik al zij mensen als jij en wellicht ook ik leren niks van het verleden.quote:Op zondag 23 januari 2011 07:05 schreef KuyaEd2010 het volgende:
[..]
Ik denk dat jij ook niks van het verleden hebt geleerd aangezien je dingen uit het verleden verbindt die weinig met het heden van doen hebben.... Overigens kan het ongebreideld mensen maar naar binnen halen (en dan heb ik het niet over dit meisje) ook veel mensenlevens kosten.
En dat gaat gebeuren denk je? Natuurlijk zou dat een goede oplossing zijn, het gaat alleen nooit gebeuren. Grote bedrijven denken namelijk kapitalistisch, en niet idealistisch links. En dat Afrikaanse en Aziatische landen worden uitgebuit betwist ik niet, maar dat betekent niet dat we dan maar meteen elke immigrant moeten binnenhalen. Ik moet er toch niet aan denken dat we even een miljoen getraumatiseerde kindsoldaten hier naar binnen halen (net als ik er niet aan moet denken dat we één miljoen Roemenen naar binnen halen).quote:Op zondag 23 januari 2011 07:09 schreef Megumi het volgende:
[..]
Aangezien 90% procent van alle grondstoffen en dergelijke door de rijke landen worden ingepikt is dat niet zo gek denk ik. Minder pikken en beter herverdelen zou wel eens de oplossing kunnen zijn. En idd wat ik al zij mensen als jij en wellicht ook ik leren niks van het verleden.
Wij stemmen toch per vier jaar elke weer op op die politici en beleidsmakers. En dus ben je als burger wel degelijk verantwoordelijk. Ik mag niet stemmen trouwens wat ik gezien de intelligentie van de gemiddelde politicus als een plus zie.quote:Op zondag 23 januari 2011 07:22 schreef KuyaEd2010 het volgende:
[..]
Je kan niet de gewone burger het slachtoffer laten worden van wat grootschalige bedrijven en regeringen fout doen door zomaar ieder "zielig" persoon binnen te halen. Maar ik blijf erbij dat dit meisje best mag blijven.
Ik mag aleen stemmen voor de 2e kamer, voor de provinciale staten en de 1e kamer dient men ingeschreven te zijn in een nederlandse gemeentequote:Op zondag 23 januari 2011 07:28 schreef Megumi het volgende:
[..]
Wij stemmen toch per vier jaar elke weer op op die politici en beleidsmakers. En dus ben je als burger wel degelijk verantwoordelijk. Ik mag niet stemmen trouwens wat ik gezien de intelligentie van de gemiddelde politicus als een plus zie.
En jij denkt dat dat werkt in Sudan? Ofzo?quote:Op zondag 23 januari 2011 07:17 schreef niels0 het volgende:
Elk vliegtuig met een nederlandse bestemming ff aan de gate militairen zette die controleren of je een visum hebt en voldoende geld hebt om te overleven is kostbaar, maar uiteindelijk goedkoper. (1x per minuut land er een vliegtuig op Schiphol)
Dat heb je dan helemaal niet goed begrepen.quote:Op zondag 23 januari 2011 11:12 schreef Pietverdriet het volgende:
Als ik de mores hier goed begrijp willen de meesten dat iedereen die in NL binnenkomt en asiel vraagt dit moet krijgen en voor altijd mag blijven?
Oh? Wat dan? Alleen leuke of zieluge kinderen?quote:Op zondag 23 januari 2011 11:14 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Dat heb je dan helemaal niet goed begrepen.
Een ding valt me wel op, als ze eenmaal uitgewezen zijn, hoe groot de opwinding ook was, daarna hoor je nooit meer iemand over de uitgewezene.quote:Op zondag 23 januari 2011 11:16 schreef eriksd het volgende:
Op naar het volgende schrijnende geval. Zoals 2000 asielzoekers die via Griekenland hier zijn gekomen. Dat zijn pas getallen hé, linkse vrinden van me.
Je trollt en je hebt voldoende hersens om dat te begrijpen.quote:Op zondag 23 januari 2011 11:17 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Oh? Wat dan? Alleen leuke of zieluge kinderen?
Dat is geen antwoord op mijn (toegegeven, ironische) vraag.quote:Op zondag 23 januari 2011 11:21 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Je trollt en je hebt voldoende hersens om dat te begrijpen.
Waarom moet je altijd gelijk links zijnquote:Op zondag 23 januari 2011 11:16 schreef eriksd het volgende:
Op naar het volgende schrijnende geval. Zoals 2000 asielzoekers die via Griekenland hier zijn gekomen. Dat zijn pas getallen hé, linkse vrinden van me.
En het valt mij op dat je anders voor linkse-boomknuffelaar wordt uitgemaakt. Dus doe nu niet alsof het eenrichtingsverkeer is.quote:Op zondag 23 januari 2011 11:27 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Verder viel me op dat als je daar hier op fok niet over meehuilt en deze vraag stelt je voor Nazi wordt uitgemaakt
Daar ben ik dus ook benieuwd naar.quote:Op zondag 23 januari 2011 11:27 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Dat is geen antwoord op mijn (toegegeven, ironische) vraag.
Het valt me alleen altijd weer op dat er een hoop gegilt wordt over de uitzettingen, vooral (of eigenlijk vrijwel alleen) als het een lekker media geniek geval is.
Er is beleid voor dit soort zaken, en ik zou wel eens willen weten hoe de bleeding hearts het beleid zouden willen vormgeven.
Verder viel me op dat als je daar hier op fok niet over meehuilt en deze vraag stelt je voor Nazi wordt uitgemaakt
Zwart-wit denken is nu eenmaal makkelijker dan nuanceren....quote:Op zondag 23 januari 2011 11:48 schreef IDisposable het volgende:
[..]
Waarom moet je altijd gelijk links zijn? Het zit zeker erg diep? Ik ben niet links, en ik vind het standpunt ook schandalig, dus...
Door wie ? Waar?quote:Op zondag 23 januari 2011 11:27 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Dat is geen antwoord op mijn (toegegeven, ironische) vraag.
Het valt me alleen altijd weer op dat er een hoop gegilt wordt over de uitzettingen, vooral (of eigenlijk vrijwel alleen) als het een lekker media geniek geval is.
Er is beleid voor dit soort zaken, en ik zou wel eens willen weten hoe de bleeding hearts het beleid zouden willen vormgeven.
Verder viel me op dat als je daar hier op fok niet over meehuilt en deze vraag stelt je voor Nazi wordt uitgemaakt
Ik kan het bedrag dat daar door d plee gespoeld gaat worden anders moeilijk nuanceren.quote:Op zondag 23 januari 2011 11:54 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Zwart-wit denken is nu eenmaal makkelijker dan nuanceren....
Nee.quote:Op zondag 23 januari 2011 11:12 schreef Pietverdriet het volgende:
Als ik de mores hier goed begrijp willen de meesten dat iedereen die in NL binnenkomt en asiel vraagt dit moet krijgen en voor altijd mag blijven?
Ah de centjes !quote:Op zondag 23 januari 2011 12:08 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Ik kan het bedrag dat daar door d plee gespoeld gaat worden anders moeilijk nuanceren.
Die zijn nu eenmaal belangrijker dan mensen, leer dat nou eens!quote:
Iemand moet toch jouw uitkering betalen, nietwaar? Je vindt die centjes stiekem zelf ook heel belangrijk, het brengt je er namelijk toe om te stemmen op een partij die de helft van de zuurverdiende centjes van de werkenden afpakt om het te 'herverdelen'.quote:Op zondag 23 januari 2011 12:13 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Die zijn nu eenmaal belangrijker dan mensen, leer dat nou eens!
Die doet het goed op verjaardagen zeker?quote:Op zaterdag 22 januari 2011 20:06 schreef RAVW het volgende:
[..]
Maar waarom zijn ze hun leven niet zeker?
Misschien hebben ze wat verkeerds gedaan?
Hier in de buurt ook een die gevlucht is vandaar naar hier .... en kan niet meer terug naar zijn land omdat die dan opgehangen word.
Maar wel op kosten van de Soos elk jaar lekker 4 weken daar na toe gaan op vakantie.Oke maar wel een verblijfsvergunning gekregen hebben omdat het zo zielig was dat hij misschien wel geslacht zou worden als hij zou terug gaan.
Niet alleen op verjaardagen. Ook bij de soos, want er reist vaak een leger aan "hulpverleners" mee met het gelukkige gezinquote:Op zondag 23 januari 2011 12:16 schreef DroogDok het volgende:
[..]
Die doet het goed op verjaardagen zeker?
Klopt. Een van de schijnheilige stukjes van de asielzoekersknuffelaars: het gaat ze alleen om de paar zeilepoten die Nederland per vliegtuig hebben kunnen bereiken, de miljarden die dat niet kunnen hoor je ze niet over...quote:Op zondag 23 januari 2011 11:18 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Een ding valt me wel op, als ze eenmaal uitgewezen zijn, hoe groot de opwinding ook was, daarna hoor je nooit meer iemand over de uitgewezene.
Ze is een moslima.quote:Op zondag 23 januari 2011 12:15 schreef WillemBier het volgende:
Van mij mag ze alleen blijven omdat ze een jonge vrouw is zonder hoofddoek. Want ik vind namelijk: hoe meer jonge vrouwen in dit land, hoe beter! Want des te meer valt er (nu of in dit geval in de nabije toekomst) te neuken. Puur eigenbelang dus.
Als het een moslima of een man was geweest, dan had de persoon een kwestie natuurlijk per definitie op moeten rotten!
Jij zal het wel weten.quote:Op zondag 23 januari 2011 12:18 schreef IHVK het volgende:
Ik hoor de buren nu al roddelen ja, lekker achterbaks
Maar wel altijd vriendelijk groeten !
quote:Op zondag 23 januari 2011 12:18 schreef WillemBier het volgende:
[..]
Niet alleen op verjaardagen. Ook bij de soos, want er reist vaak een leger aan "hulpverleners" mee met het gelukkige gezin
Hierboven werd door één van je vrinden beweerd van niet.quote:
Ik heb geen vrienden op Fok! Hoogstens mensen waar ik het vaak mee eens ben.quote:Op zondag 23 januari 2011 12:21 schreef WillemBier het volgende:
[..]
Hierboven werd door één van je vrinden beweerd van niet.
Afijn, als ze moslima is dan het natuurlijk duidelijk wat er moet gebeuren en geef ik de PVV helemaal gelijk.
Zo doorredenerend komen we er uiteindelijk op uit dat we volgens jouw gedachtengang heel Afghanistan hierheen moeten halen. En niet alleen Afghanistan: de hele zielige wereld!quote:Op zondag 23 januari 2011 12:21 schreef IHVK het volgende:
Wilders loopt zelf met miljoenen euro aan beveiliging rond maar een 14 jarig meisje wil hij Afghanistan in jagen.
Ik denk dat hij liever zonder die beveiliging over straat zou lopen.quote:Op zondag 23 januari 2011 12:21 schreef IHVK het volgende:
Wilders loopt zelf met miljoenen euro aan beveiliging rond maar een 14 jarig meisje wil hij Afghanistan in jagen.
Laf hoor.
En dan zijn die centjes niet meer belangrijk natuurlijk.
Ik ook. Maar dat was mijn punt nietquote:Op zondag 23 januari 2011 12:27 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Ik denk dat hij liever zonder die beveiliging over straat zou lopen.
Maar dat kan niet, omdat we in het verleden teveel Afghanen en andere moslims hier naartoe gehaald en niet teruggestuurd hebben.quote:Op zondag 23 januari 2011 12:27 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Ik denk dat hij liever zonder die beveiliging over straat zou lopen.
Nee heel Afghanistan is niet hier opgegeroeid door falend asielbeleid van Nederland.quote:Op zondag 23 januari 2011 12:26 schreef WillemBier het volgende:
Zo doorredenerend komen we er uiteindelijk op uit dat we volgens jouw gedachtengang heel Afghanistan hierheen moeten halen. En niet alleen Afghanistan: de hele zielige wereld!
Typisch links om niet te begrijpen dat er ergens een grens gesteld moet worden.
Kostelijk domme vergelijking dit. Soms heb je nog van die parels ertussen zitten.quote:Op zondag 23 januari 2011 12:21 schreef IHVK het volgende:
Wilders loopt zelf met miljoenen euro aan beveiliging rond maar een 14 jarig meisje wil hij Afghanistan in jagen.
Laf hoor.
En dan zijn die centjes niet meer belangrijk natuurlijk.
Wat een onzinnige opmerking.quote:Op zondag 23 januari 2011 12:29 schreef WillemBier het volgende:
[..]
Maar dat kan niet, omdat we in het verleden teveel Afghanen en andere moslims hier naartoe gehaald en niet teruggestuurd hebben.
Yeah, Whatever.quote:Op zondag 23 januari 2011 12:30 schreef eriksd het volgende:
[..]
Kostelijk domme vergelijking dit. Soms heb je nog van die parels ertussen zitten.
Oke het is de schuld van Sahar dat G.W. Bedreigd wordt.quote:Op zondag 23 januari 2011 12:32 schreef WillemBier het volgende:
[..]
Als jij de waarheid onzinnig vindt, dan mag jij dat best een onzinnige opmerking vinden hoor.
Waar heeft het asielbeleid gefaald? Ze moet er nu toch uit?quote:Op zondag 23 januari 2011 12:30 schreef IHVK het volgende:
[..]
Nee heel Afghanistan is niet hier opgegeroeid door falend asielbeleid van Nederland.
Ik zou werkelijk niet weten waarom niet.quote:Tien jaar is te lang er is een Nederlands meisje opgegroeid en net als dat je de 14 jarige Sophie niet in Afghanistan loslaat doe je dat ook niet met de 14 jarige Sahar.
Het is niet haar schuld. Het is wel de schuld van de linksen, die zo graag gezinsherenigers wilden binnenhalen, en oorlogsmisdadigers uit Irak/Somalie enz.quote:Op zondag 23 januari 2011 12:33 schreef IHVK het volgende:
[..]
Oke het is de schuld van Sahar dat G.W. Bedreigd wordt.
Ze zwemt teveel en Geert is bang voor water ofzo
Doordat deze situatie ontstaat. Mensen moeten zo snel mogelijk duidelijkheid krijgen over hun status en de beroepsmogelijkheden moeten dusdanig beperkt zijn dat er ook snel duidelijkheid is.quote:Op zondag 23 januari 2011 12:35 schreef WillemBier het volgende:
[..]
Waar heeft het asielbeleid gefaald? Ze moet er nu toch uit?
Dat deze situatie is ontstaan is haar eigen schuld. Ze had ook meteen weg kunnen gaan, zonder die trukendoos en die ellenlange beroepsprocedures. Niemand heeft haar toe verplicht, ze heeft daar zelf voor gekozen.quote:Op zondag 23 januari 2011 12:36 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Doordat deze situatie ontstaat. Mensen moeten zo snel mogelijk duidelijkheid krijgen over hun status en de beroepsmogelijkheden moeten dusdanig beperkt zijn dat er ook snel duidelijkheid is.
Ze had ook niet kunnen komen natuurlijk. Het niveau van de discussies hier blijft erg laag.quote:Op zondag 23 januari 2011 12:38 schreef WillemBier het volgende:
[..]
Dat deze situatie is ontstaan is haar eigen schuld. Ze had ook meteen weg kunnen gaan, zonder die trukendoos en die ellenlange beroepsprocedures. Niemand heeft haar toe verplicht, ze heeft daar zelf voor gekozen.
Eigen schuld. Dikke bult.
Gezinsherenigers en oorlosmisdadigers zijn niet hetzelfde.quote:Op zondag 23 januari 2011 12:36 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Het is niet haar schuld. Het is wel de schuld van de linksen, die zo graag gezinsherenigers wilden binnenhalen, en oorlogsmisdadigers uit Irak/Somalie enz.
quote:Op zondag 23 januari 2011 12:40 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Ze had ook niet kunnen komen natuurlijk. Het niveau van de discussies hier blijft erg laag.
Inderdaad. Ze had ook niet kunnen komen.quote:Op zondag 23 januari 2011 12:40 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Ze had ook niet kunnen komen natuurlijk. Het niveau van de discussies hier blijft erg laag.
de wereld draait niet om jou.quote:Op zondag 23 januari 2011 12:40 schreef WillemBier het volgende:
[..]
Nah, ze is gewoon niet neukbaar, want moslima. En aan niet-neukbare vrouwen heb ik niks, dus als we daar nog op een makkelijke manier vanaf kunnen komen, dan heel graag.
Bovendien vind ik moslima's in het algemeen gewoon strontvervelend met hun lelijke grote muilen. Het liefst zou ik ze allemaal het land uit flikkeren, maar dat mag ik nu eenmaal niet doen.
Ik vind überhaupt dat nu even niemand terug gestuurd moet worden naar dat land. Het is er gewoon nog niet veilig. En ik denk ook in uitzonderingen. Voor mannen is daar alles goed geregeld, maar voor vrouwen echt niet. Dit meisje heeft 3/4 e van haar leven hier gezeten. Er zou een wet moeten komen die deze mensen gaat beschermen. Ben je langer dan 3 jaar bezig met een asielzoeker? Krijgt het gewoon een status. Gaat de asielzoeker na 5 jaar gewoon op vakantie naar het land met hetzelfde regime als waar het voor gevlucht is? Hoppah, weg status. Ik geloof dan niet meer in dat vluchten voor een regime (meerdere keren meegemaakt met asielzoekers, maar ook echte vluchtelingen terug gestuurd zien worden en later zijn vermoord)quote:Op zondag 23 januari 2011 12:21 schreef IHVK het volgende:
Wilders loopt zelf met miljoenen euro aan beveiliging rond maar een 14 jarig meisje wil hij Afghanistan in jagen.
Laf hoor.
En dan zijn die centjes niet meer belangrijk natuurlijk.
Och, ik maak gewoon strategische keuzes. Dat doe jij toch ook? Het is natuurlijk niet voor niks dat jij het liefst heel de islamitische wereld hier naartoe zou willen halen.quote:
Ja maar ik wel!quote:En ik ben werkelijk waar niet geïnteresseerd in je seksleven man..
Het enge nu aan veel Somaliërs? Ze nemen hun oorlog mee. er moet veel en veel meer hulpverlening op afgestuurd worden, want kleine jongetjes hebben al die kilheid in de ogen (nee, ik generaliseer niet) die hebben pas een ellende achter de rug.quote:Op zondag 23 januari 2011 12:40 schreef IHVK het volgende:
[..]
Gezinsherenigers en oorlosmisdadigers zijn niet hetzelfde.
Verder heb ik ook vaker mijn twijfels geuit over de enorme toestroom van Somaliërs uit oorlogsgebied.
Dat zou ook anders geregeld moeten worden.
Ik denk dat veel 'linksen' deze mening delen.
nee ik maak geen strategische keuze en ik wil de islamtische wereld niet hier naar toe halenquote:Op zondag 23 januari 2011 12:48 schreef WillemBier het volgende:
[..]
Och, ik maak gewoon strategische keuzes. Dat doe jij toch ook? Het is natuurlijk niet voor niks dat jij het liefst heel de islamitische wereld hier naartoe zou willen halen.
[..]
Ja maar ik wel!
Exact. Er dient gewoon duidelijkheid te zijn. Bestaande procedures moeten daarvoor denk ik wel aangepast worden.quote:Op zondag 23 januari 2011 12:48 schreef paddy het volgende:
[..]
Het boeit me niet welke achtergrond deze familie heeft. 3/4 van je leven hier maar wachten op een status? Gewoon geven dus. Had Nederland maar moeten willen werken aan onderzoeken van asielzoekers. Of mensen gewoon niet binnenlaten. Ik vind dit gewoon mishandeling.
Die mores heb je dan niet goed begrepen. Snap ook niet dat je keer op keer deze suggestie blijft doen terwijl je weet dat het niet klopt.quote:Op zondag 23 januari 2011 11:12 schreef Pietverdriet het volgende:
Als ik de mores hier goed begrijp willen de meesten dat iedereen die in NL binnenkomt en asiel vraagt dit moet krijgen en voor altijd mag blijven?
precies we kunnen dat conflict niet hierheen halen.quote:Op zondag 23 januari 2011 12:50 schreef paddy het volgende:
[..]
Het enge nu aan veel Somaliërs? Ze nemen hun oorlog mee. er moet veel en veel meer hulpverlening op afgestuurd worden, want kleine jongetjes hebben al die kilheid in de ogen (nee, ik generaliseer niet) die hebben pas een ellende achter de rug.
Natuurlijk wel joh. Iedereen maakt strategische keuzes, van links tot rechts. Dat is heel menselijk.quote:Op zondag 23 januari 2011 12:51 schreef IHVK het volgende:
[..]
nee ik maak geen strategische keuze en ik wil de islamtische wereld niet hier naar toe halen
Als ze korter willen wachten, dan hebben ze ook de keuze om zich bij een ander land (of helemaal niet) te melden.quote:Het gaat mij puur om de persoon Sahar en andere mensen die zolang moeten
Wachten op hun procedure.
Wie is Abiram?quote:Abiram was geen moslim meen ik.
Neehoor. Ik zeg dat mensen strategische keuzes maken. Dat is echt wat anders.quote:Maar jij ziet dus overal samenzweringen in?
Wat is dan de linkse oplossing? Meer 'nuance' zeker? Vergeef me mijn cynisme, maar in oplossingen uit linkse hoek die value for money leveren geloof ik allang niet meer.quote:Op zondag 23 januari 2011 12:40 schreef IHVK het volgende:
[..]
Gezinsherenigers en oorlosmisdadigers zijn niet hetzelfde.
Verder heb ik ook vaker mijn twijfels geuit over de enorme toestroom van Somaliërs uit oorlogsgebied.
Dat zou ook anders geregeld moeten worden.
Ik denk dat veel 'linksen' deze mening delen.
Nou hier zijn we het allemaal over eens denk ik?quote:Op zondag 23 januari 2011 12:51 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Exact. Er dient gewoon duidelijkheid te zijn. Bestaande procedures moeten daarvoor denk ik wel aangepast worden.
Ach de rechtse methode dat dat meisje met veel moeite en gedoe naar Kosovo werd uitgezet en hier 2 maand later weer was met een beurs om te studeren werkt lekkerquote:Op zondag 23 januari 2011 12:54 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Wat is dan de linkse oplossing? Meer 'nuance' zeker? Vergeef me mijn cynisme, maar in oplossingen uit linkse hoek die value for money leveren geloof ik allang niet meer.
Kom kom, niet terugkrabbelen je zei dat ik met een bepaalde strategisch reden alle moslims in Nederland wil hebben.quote:Op zondag 23 januari 2011 12:54 schreef WillemBier het volgende:
[..]
Natuurlijk wel joh. Iedereen maakt strategische keuzes, van links tot rechts. Dat is heel menselijk.
[..]
Als ze korter willen wachten, dan hebben ze ook de keuze om zich bij een ander land (of helemaal niet) te melden.
[..]
Wie is Abiram?
[..]
Neehoor. Ik zeg dat mensen strategische keuzes maken. Dat is echt wat anders.
ik vind dat dit verder gaat dan links/rechts. Wat is jouw oplossing ?quote:Op zondag 23 januari 2011 12:54 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Wat is dan de linkse oplossing? Meer 'nuance' zeker? Vergeef me mijn cynisme, maar in oplossingen uit linkse hoek die value for money leveren geloof ik allang niet meer.
Ohja. De standaardoplossing van links: "meer nuance".quote:Op zondag 23 januari 2011 12:54 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Wat is dan de linkse oplossing? Meer 'nuance' zeker? Vergeef me mijn cynisme, maar in oplossingen uit linkse hoek die value for money leveren geloof ik allang niet meer.
Wat een dwaze onzin.quote:Op zondag 23 januari 2011 12:59 schreef WillemBier het volgende:
[..]
Ohja. De standaardoplossing van links: "meer nuance".![]()
Links herkent rechtse oplossingen vaak gewoon niet, omdat het last heeft van een extreme vorm van tunnelvisie. Dat is geen probleem van rechts, maar van links.
Uitzetten is bijvoorbeeld ook een oplossing. Maar omdat links dat zelf niet acceptabel vindt, ziet het de oplossingen van rechts simpelweg niet. Het is zelfs nog erger: volgens links kan iets dat door een rechtse gezegd wordt per definitie al geen oplossing zijn. Zo eng is dat linkse tunneltje zolangzamerhand geworden.
Probeer het eens met tegenargumenten in plaats van dat links/rechts geneuzelquote:Op zondag 23 januari 2011 12:59 schreef WillemBier het volgende:
[..]
Ohja. De standaardoplossing van links: "meer nuance".![]()
Links herkent rechtse oplossingen vaak gewoon niet, omdat het last heeft van een extreme vorm van tunnelvisie. Dat is geen probleem van rechts, maar van links.
Uitzetten is bijvoorbeeld ook een oplossing. Maar omdat links dat zelf niet acceptabel vindt, ziet het de oplossingen van rechts simpelweg niet. Het is zelfs nog erger: volgens links kan iets dat door een rechtse gezegd wordt per definitie al geen oplossing zijn. Zo eng is dat linkse tunneltje zolangzamerhand geworden.
En dan beweren dat PietVerdriet "vervelend" discussieert en niet met alternatieven komt.quote:
Kijk naar de index. Hij is moderator van POL en niet van NWS. Is gewoon user en zal net zo worden genote of gemod als iedere user hier.quote:Op zondag 23 januari 2011 13:09 schreef WillemBier het volgende:
[..]
En dan beweren dat PietVerdriet "vervelend" discussieert en niet met alternatieven komt.
En dat mag zich dan moderator noemen hier.![]()
Heb je niet gedaan ? Vertelquote:Op zondag 23 januari 2011 13:15 schreef WillemBier het volgende:
[..]
Die heb ik al aangegeven. Dat jij het ontkent, tsja... ik had niet anders verwacht eigenlijk.
Ik zie het ook niet. Vertelquote:Op zondag 23 januari 2011 13:15 schreef WillemBier het volgende:
[..]
Die heb ik al aangegeven. Dat jij het ontkent, tsja... ik had niet anders verwacht eigenlijk.
quote:
Nee.quote:Op zondag 23 januari 2011 13:14 schreef WillemBier het volgende:
-edit- Zullen we daar in de volgende link verder over kissebissen?
[NWS VVSC #24] discussieer hier Ferdo zijn roze bril
Dan moet je nog eens goed lezen wat ik typtequote:Op zondag 23 januari 2011 12:21 schreef WillemBier het volgende:
[..]
Hierboven werd door één van je vrinden beweerd van niet.
Afijn, als ze moslima is dan het natuurlijk duidelijk wat er moet gebeuren en geef ik de PVV helemaal gelijk.
Ik weet het, lezen is soms moeilijk, maar zoals je ziet zeg ik nergens dat ze geen moslima is, ik zeg dat ze geen hoofddoek draagt. Alsof een moslima gelijk staat aan iemand die een hoofddoek draagt. Als je dat denkt leef je wel in een bekrompen wereldje.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 20:57 schreef megamandy het volgende:
[..]
Een meisje zonder hoofddoek of wat dan ook en een negen voor Fries op haar rapport van het gymnasium.
Ja, natuurlijk word ik daar moe van. Alleen: de wereld zit echt zo simpel in elkaar. Mensen die links denken, daar valt als rechtse niet normaal mee te praten. Je bent altijd ongenuanceerd, je bent een onmens, je bent een racist, je hebt niks voor je medemens over, je bent een harteloze egoist. Het is allemaal weinig vleiend. En ondertussen draaien de linksen de boel met veel belastinggeld in de soep, en wat is dan de oplossing? Meer geld van de asociale rechtsen afpakken uiteraard, en daar nog genuanceerder mee omspringen. Gewoon even een rechtse koele rationele centenbewuste oplossing aanhoren, dat kan natuurlijk niet. Want he: alle ellende in de wereld is eenvoudig op te lossen als we maar genoeg geld afpakken en dat eerlijk verdelen...quote:Op zondag 23 januari 2011 12:58 schreef IHVK het volgende:
[..]
ik vind dat dit verder gaat dan links/rechts. Wat is jouw oplossing ?
Sachertote even serieus hè , word je zelf ook niet moe van dat links rechts gedoe?
Hm ja maar andersom is het evenmin vleiend?quote:Op zondag 23 januari 2011 13:34 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Ja, natuurlijk word ik daar moe van. Alleen: de wereld zit echt zo simpel in elkaar. Mensen die links denken, daar valt als rechtse niet normaal mee te praten. Je bent altijd ongenuanceerd, je bent een onmens, je bent een racist, je hebt niks voor je medemens over, je bent een harteloze egoist. Het is allemaal weinig vleiend. En ondertussen draaien de linksen de boel met veel belastinggeld in de soep, en wat is dan de oplossing? Meer geld van de asociale rechtsen afpakken uiteraard, en daar nog genuanceerder mee omspringen. Gewoon even een rechtse koele rationele centenbewuste oplossing aanhoren, dat kan natuurlijk niet. Want he: alle ellende in de wereld is eenvoudig op te lossen als we maar genoeg geld afpakken en dat eerlijk verdelen...
Is onzin. Je kan ook gewoon met argumenten komen. En ja die gaat voor alle kanten op. Ik kan en wil mijzelf niet in hokjes laten plaatsen omdat ik aan de ene kant (volgens users) weer links ben en in een ander topic weer rechts. Je wil niet weten hoe vaak ikhoor dat ik zowel een PVV-stemmer ben als ook een extreem linkse ben. Het slaat werkelijk nergens op. Je hebt over het ene nieuwsbericht een hele andere mening dan weer een ander nieuws bericht.quote:Op zondag 23 januari 2011 13:34 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Ja, natuurlijk word ik daar moe van. Alleen: de wereld zit echt zo simpel in elkaar. Mensen die links denken, daar valt als rechtse niet normaal mee te praten. Je bent altijd ongenuanceerd, je bent een onmens, je bent een racist, je hebt niks voor je medemens over, je bent een harteloze egoist. Het is allemaal weinig vleiend. En ondertussen draaien de linksen de boel met veel belastinggeld in de soep, en wat is dan de oplossing? Meer geld van de asociale rechtsen afpakken uiteraard, en daar nog genuanceerder mee omspringen. Gewoon even een rechtse koele rationele centenbewuste oplossing aanhoren, dat kan natuurlijk niet. Want he: alle ellende in de wereld is eenvoudig op te lossen als we maar genoeg geld afpakken en dat eerlijk verdelen...
Geen Godwin deze keer?quote:Op zondag 23 januari 2011 12:53 schreef du_ke het volgende:
[..]
Die mores heb je dan niet goed begrepen. Snap ook niet dat je keer op keer deze suggestie blijft doen terwijl je weet dat het niet klopt.
Ik zie dat hier in NWS wel evenredig opgaan tegenover elkaar. Dus ben het niet met je eensquote:Op zondag 23 januari 2011 13:45 schreef IHVK het volgende:
[..]
Hm ja maar andersom is het evenmin vleiend?
En ik vind het nog allezins meevallen. Als ik zie wat voor taal sommige 'rechtse' mensen bezigen op het inet richting linksen of 'allochtonen' ooit op Geenstijl geweest ?
Rechts zijn is geaccepteerd, rechts heeft zelfs de meerderheid in Nederland. Je moet tegenwoordig in een grote groep eens zeggen dat je PvdA stemt. Krijgt meteen 'rotpartij' naar je hoofd geslingert.
Lijkt me meer een kwestie van polarisatie.
Je weet al hoe ik over jouw mentaliteit denk en je doet keer op keer zelf goed je best om dat weer te bewijzenquote:
Ze kan schijnbaar wel zonder haar familie. Dat is het punt.quote:Op zondag 23 januari 2011 13:48 schreef IHVK het volgende:
"Zie dat andere wicht een paar jaar terug."
Jaloezie is een bitch.
Zullen we nu niet weer opnieuw beginnen? Ook voor jou dus Hoppah SC met dat persoonlijke over een persoon.quote:Op zondag 23 januari 2011 13:49 schreef du_ke het volgende:
[..]
Je weet al hoe ik over jouw mentaliteit denk en je doet keer op keer zelf goed je best om dat weer te bewijzen.
Een meisje van 14 bij haar ouders weghalen lijkt jou een goed idee?quote:Op zondag 23 januari 2011 13:49 schreef Gia het volgende:
[..]
Ze kan schijnbaar wel zonder haar familie. Dat is het punt.
Waarom niet Sahar hier laten en de rest terug?
Nee, dat weet je niet. Ik heb de consequenties van een rechtstaat gepost in dat andere topic en dat was voor jou al genoeg om hysterisch te gaan gillen en mij met een nazi te vergelijken. Dat, beste du_ke, is te triest voor woorden.quote:Op zondag 23 januari 2011 13:49 schreef du_ke het volgende:
[..]
Je weet al hoe ik over jouw mentaliteit denk en je doet keer op keer zelf goed je best om dat weer te bewijzen.
Wat mij betreft mogen ze blijven. Had Nederland hun taken maar moeten vervullen. Mensen er na jaren nog uittrappen omdat ze zelf te lui zijn actie te ondernemen? Nee, hier blijven. Gaan ze toch terug voor een vakantie? Prima, dan daar maar blijven, want dan bleek dat vluchten toch niet zo nodig.quote:Op zondag 23 januari 2011 13:49 schreef Gia het volgende:
[..]
Ze kan schijnbaar wel zonder haar familie. Dat is het punt.
Waarom niet Sahar hier laten en de rest terug?
Klets niet.quote:Op zondag 23 januari 2011 12:19 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Klopt. Een van de schijnheilige stukjes van de asielzoekersknuffelaars: het gaat ze alleen om de paar zeilepoten die Nederland per vliegtuig hebben kunnen bereiken, de miljarden die dat niet kunnen hoor je ze niet over...
Ja whatever hoor. Waarom denk je eigenlijk dat er links en rechts bestaat? Is dat toeval, een kwestie van het kan vriezen, het kan dooien? Ik denk dat het veel basaler is, dat er een bepaalde hersenstructuur aan ten grondslag ligt, die bepaalde denklijnen dwingend opdringt. Daarom verstaat links rechts niet. Zoiets als het verschil tussen man en vrouw. Rechtsen komen van Mercurius, linksen van Eris.quote:Op zondag 23 januari 2011 13:46 schreef paddy het volgende:
[..]
Is onzin. Je kan ook gewoon met argumenten komen. En ja die gaat voor alle kanten op. Ik kan en wil mijzelf niet in hokjes laten plaatsen omdat ik aan de ene kant (volgens users) weer links ben en in een ander topic weer rechts. Je wil niet weten hoe vaak ikhoor dat ik zowel een PVV-stemmer ben als ook een extreem linkse ben. Het slaat werkelijk nergens op. Je hebt over het ene nieuwsbericht een hele andere mening dan weer een ander nieuws bericht.
Wanneer iedereen maar zegt; je bent dom want je ziet het niet zoals ik. Is er geen discussie meer wat mij betreft, maar een explosie van puberale hormonen. Veel lurkers ergeren zich daaraan.
Iedereen heeft recht op zijn/haar mening. En ben je het er niet mee eens? Kom je gewoon met tegenargumenten. Dat links/rechts geneuzel is gewoon ergerlijk
Als het gezin terug gaat naar Afghanistan en de mogelijkheid heeft dit kind weer naar Nederland te sturen, zullen ze dat niet nalaten.quote:Op zondag 23 januari 2011 13:52 schreef du_ke het volgende:
[..]
Een meisje van 14 bij haar ouders weghalen lijkt jou een goed idee?
Het gaat niet om dat Nederland haar taken niet vervulde. Moeder weigerde te vertrekken.quote:Op zondag 23 januari 2011 13:53 schreef paddy het volgende:
[..]
Wat mij betreft mogen ze blijven. Had Nederland hun taken maar moeten vervullen. Mensen er na jaren nog uittrappen omdat ze zelf te lui zijn actie te ondernemen? Nee, hier blijven. Gaan ze toch terug voor een vakantie? Prima, dan daar maar blijven, want dan bleek dat vluchten toch niet zo nodig.
Ik zie alleen dit gezin niet terug gaan nu het niet veilig is daar.
Dat hele links/rechts gedoe zonder ook maar een ontopic reactie te geven is gewoon ergerlijk.quote:Op zondag 23 januari 2011 13:55 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Ja whatever hoor. Waarom denk je eigenlijk dat er links en rechts bestaat? Is dat toeval, een kwestie van het kan vriezen, het kan dooien? Ik denk dat het veel basaler is, dat er een bepaalde hersenstructuur aan ten grondslag ligt, die bepaalde denklijnen dwingend opdringt. Daarom verstaat links rechts niet. Zoiets als het verschil tussen man en vrouw. Rechtsen komen van Mercurius, linksen van Eris.
Als jij je niet continu in denigrerende termen zou uitlaten over jouw politieke tegenpolen dan zou je waarschijnlijk al lang antwoord hebben gekregen.quote:Op zondag 23 januari 2011 13:59 schreef Pietverdriet het volgende:
ik zou nog steeds eens willen weten hoe de bleeding hearts het beleid zouden willen vormgeven.
Nee, dat is het niet. Ze hoeven niet jouw mening aan te nemen voor waarheid of alwetendheid. Probeer je het gewoon over een andere boeg, of probeer je andere users te overtuigen.Jij blijft tenslotte ook bij je mening en dat recht heeft een ander ook.quote:Op zondag 23 januari 2011 14:01 schreef IHVK het volgende:
Lol dezelfde personen herhalen al een week lang dezelfde argumenten keer op keer.
Ik ga leren dit is nutteloos
Nee, want men wil helemaal geen beleid, dat betekend namelijk dat je consequent moet zijn.quote:Op zondag 23 januari 2011 14:03 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Als jij je niet continu in denigrerende termen zou uitlaten over jouw politieke tegenpolen dan zou je waarschijnlijk al lang antwoord hebben gekregen.
Ik lever een heel zinvolle bijdrage: ik verklaar waarom de discussies lopen zoals ze lopen, en waarom links en rechts zo'n verschillende maatschappijvisie hebben. Het heeft echt geen reet met argumenten te maken. Ik moet de eerste linkse nog tegenkomen die op basis van argumenten opeens rechts gaat denken, en vice versa.quote:Op zondag 23 januari 2011 14:01 schreef paddy het volgende:
[..]
Dat hele links/rechts gedoe zonder ook maar een ontopic reactie te geven is gewoon ergerlijk.
Dat er verschillende meningen zijn is alleen maar fijn in een discussie. Voor monologen liever niet in NWS. Goede tegenargumenten helpen mij ook wel met mijn mening bijstellen. Kan iedereen gebeuren.
Ik heb in dit geval een zowel rechts als links gedachtegoed. Heb al meerdere keren argumenten gegeven wat er misschien veranderd zou moeten worden en meerdere users met mij. Maar wat voor beleid zou jijzelf willen zien?quote:Op zondag 23 januari 2011 13:59 schreef Pietverdriet het volgende:
ik zou nog steeds eens willen weten hoe de bleeding hearts het beleid zouden willen vormgeven.
In bepaalde opzichten was ik volgens mij erg links en tevens erg rechts. Ik heb dus veel geleerd door deze discussies. En ja, ook bepaalde meningen over dingen herzien. (als in veranderd van mening)quote:Op zondag 23 januari 2011 14:07 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Ik lever een heel zinvolle bijdrage: ik verklaar waarom de discussies lopen zoals ze lopen, en waarom links en rechts zo'n verschillende maatschappijvisie hebben. Het heeft echt geen reet met argumenten te maken. Ik moet de eerste linkse nog tegenkomen die op basis van argumenten opeens rechts gaat denken, en vice versa.
Waarom beantwoord je mijn vraag met een vraag? Two can play at that game.quote:Op zondag 23 januari 2011 14:07 schreef paddy het volgende:
[..]
Ik heb in dit geval een zowel rechts als links gedachtegoed. Heb al meerdere keren argumenten gegeven wat er misschien veranderd zou moeten worden en meerdere users met mij. Maar wat voor beleid zou jijzelf willen zien?
Mooi toch? Weet je beide kanten van het verhaal. Mijn mening en hoe het veranderd kan worden, staat in vele herhalingen al in FOK! Nu jouw mening nog. Dus het verschuilen achter links of rechts gaat dan niet meer, want mijn vraag is persoonlijk gericht.quote:Op zondag 23 januari 2011 14:12 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Waarom beantwoord je mijn vraag met een vraag? Two can play at that game.
Dan ben je de uitzondering die de regel bevestigt.quote:Op zondag 23 januari 2011 14:10 schreef paddy het volgende:
[..]
In bepaalde opzichten was ik volgens mij erg links en tevens erg rechts. Ik heb dus veel geleerd door deze discussies. En ja, ook bepaalde meningen over dingen herzien. (als in veranderd van mening)
Valt wel mee hoor. Zie het bij meerdere users. Zie helaas ook sommige users juist minder milder worden. Zelfs extreem veranderd.quote:Op zondag 23 januari 2011 14:25 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Dan ben je de uitzondering die de regel bevestigt.
Ja maar dit gebeurt nu nog lang niet. Mensen die nog steeds niets weten over hun status worden in een rijtjeshuis in een wijk gepropt. Ik zie het hier in de straat bij twee huizen. Een gezin woonde al negen jaar in Nederland, vader met kinderen, de moeder zat in Egypte en mocht niet komen. Waarom zijn we nooit achter gekomen, die mensen zijn volgens mij zo getraumatiseerd/gewend om te zwijgen ivm gevaar voor oppakken of wat dan ook dat ze hier ook niemand vertrouwen.quote:Op zondag 23 januari 2011 14:14 schreef Gia het volgende:
Ik zou graag een beleid willen zien dat asielzoekers al bij de luchthaven worden opgevangen en binnen een week te horen krijgen of ze mogen blijven of niet. Zo niet, dan op het vliegtuig terug zetten. Geef ze niet de mogelijkheid te weigeren te vertrekken.
Verder, indien de vlucht terecht blijkt, dan opvang in een azc, waarbij de kinderen les krijgen in de eigen taal en cultuur en in Nederlandse taal. Ook ouders moeten de mogelijkheid krijgen Nederlands te leren.
Als de situatie in het land van herkomst langer dan 8 jaar onveilig is en er zijn dan kinderen van 12 jaar of ouder, die hier dus na hun 4de zijn gekomen, dan mogen ze wmb blijven.
Maar niet als er jarenlang bezwaar op bezwaar is geweest tegen een afwijzing van een asielverzoek. De datum van de eerste afwijzing is dan m.i. bepalend.
De overheid kan dat wel snel beslissen, maar dan zijn er een heel leger mensen die er een dikke boterham aan verdienen daar beroepsprocedures tegen aan te spannen en de zaak eindeloos te rekken, net als bij de aanleg van infrastructurele zaken als wegen.quote:Op zondag 23 januari 2011 15:29 schreef megamandy het volgende:
Probeer die mensen zo snel mogelijk een status te geven, blijven of weg, maar niet jaren laten bungelen. Maja de overheid is sowieso belachelijk traag met dingen regelen.
Ja, maar hoevaak mogen ze het nu aanvechten, drie keer dacht ik?quote:Op zondag 23 januari 2011 15:34 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
De overheid kan dat wel snel beslissen, maar dan zijn er een heel leger mensen die er een dikke boterham aan verdienen daar beroepsprocedures tegen aan te spannen en de zaak eindeloos te rekken, net als bij de aanleg van infrastructurele zaken als wegen.
Juridisch gezien klopt dat allemaal, maar het eindeloos duren van de zaak is niet alleen de fout van de overheid.
Punt is......mensen vertrekken niet als hun asielverzoek is afgewezen. Al zou de overheid binnen een half jaar een beslissing nemen, ze gaan niet. En dan kun je als overheid niks meer.quote:Op zondag 23 januari 2011 15:29 schreef megamandy het volgende:
Probeer die mensen zo snel mogelijk een status te geven, blijven of weg, maar niet jaren laten bungelen. Maja de overheid is sowieso belachelijk traag met dingen regelen.
In dit geval zijn ze een tijd naar Zweden verhuisd. Daar asiel aangevraagd en daarna weer terug naar Nederland en weer opnieuw asiel aangevraagd. Op die manier zijn ze dus al 10 jaar weg uit Afghanistan, terwijl ze al 5 maal zijn afgewezen.quote:Op zondag 23 januari 2011 15:44 schreef megamandy het volgende:
[..]
Ja, maar hoevaak mogen ze het nu aanvechten, drie keer dacht ik?
Wat zou in die tussentijd dan veranderen dat ze dan opeens weer niet terug kunnen. Dat ze dat dan veranderen naar een keer aanvechten, dan weet iedereen waar we aan toe zijn.
We moeten dus maar blind varen op berichten van Wikileaks?quote:Op zondag 23 januari 2011 16:17 schreef moussie het volgende:
Zucht, nog een keer dan maar: er bestaat ook nog zoiets als een verblijfsvergunning voor bepaalde tijd, en die wordt dus niet meer verlengd vanaf het moment dat het land van herkomst weer veilig wordt geacht .. en sinds wanneer is dat voor Afghanistan?
Waar slaat dit op, ken je dit gezin ofzo? Volgens mij heb je geen enkele onderbouwing voor de dingen die je ze nu in de schoenen schuift.quote:Op zondag 23 januari 2011 16:25 schreef Gia het volgende:
't Is verdomme van de zotte. Men wil zich niet aanpassen aan de Westerse cultuur, maar vasthouden aan de eigen cultuur, behalve als er risico is voor uitzetting, dan zijn ze ineens te verwesters.
Geef dit gezin een permanente verblijfsvergunning en ze zijn binnen de kortste keren weer helemaal Afghaan in gedrag en kleding. Want dan kan dat ineens wel en willen ze vasthouden aan de cultuur van 'thuis'.
Dit is ook weer zwaar overdreven!quote:Op zondag 23 januari 2011 16:25 schreef Gia het volgende:
't Is verdomme van de zotte. Men wil zich niet aanpassen aan de Westerse cultuur, maar vasthouden aan de eigen cultuur, behalve als er risico is voor uitzetting, dan zijn ze ineens te verwesters.
Geef dit gezin een permanente verblijfsvergunning en ze zijn binnen de kortste keren weer helemaal Afghaan in gedrag en kleding. Want dan kan dat ineens wel en willen ze vasthouden aan de cultuur van 'thuis'.
Ja, Miss Innuendo. Je creërt je eigen waarheid door iets te insinueren.quote:Op zondag 23 januari 2011 16:45 schreef IHVK het volgende:
Natuurlijk niet. Maar goed je weet tegen wie je praat toch
Dus dat meisje moet maar een burqa aandoen, omdat ze zich van jou moet aanpassen aan dat land?quote:Op zondag 23 januari 2011 16:25 schreef Gia het volgende:
Ja, Afghanistan is onveilig als je je daar niet aan de wetten, normen en waarden houdt die daar gangbaar zijn. Als je je gedraagt als een vrijgevochten Westerse meid, kun je het moeilijk krijgen.
Dus.....moet je je aanpassen aan de cultuur van dat land.
Ik neem dat je zelf geen kinderen hebt?quote:Op zondag 23 januari 2011 16:25 schreef Gia het volgende:
[..]
We moeten dus maar blind varen op berichten van Wikileaks?
http://www.joop.nl/politi(...)_asielzoekers_tegen/
Ja, Afghanistan is onveilig als je je daar niet aan de wetten, normen en waarden houdt die daar gangbaar zijn. Als je je gedraagt als een vrijgevochten Westerse meid, kun je het moeilijk krijgen.
Dus.....moet je je aanpassen aan de cultuur van dat land.
't Is verdomme van de zotte. Men wil zich niet aanpassen aan de Westerse cultuur, maar vasthouden aan de eigen cultuur, behalve als er risico is voor uitzetting, dan zijn ze ineens te verwesters.
Geef dit gezin een permanente verblijfsvergunning en ze zijn binnen de kortste keren weer helemaal Afghaan in gedrag en kleding. Want dan kan dat ineens wel en willen ze vasthouden aan de cultuur van 'thuis'.
Nee, ze is het slachtoffer van de onfatsoenlijke redenatie van de PVV. Niet de schuld wegschuiven.quote:Op zondag 23 januari 2011 17:20 schreef Zienswijze het volgende:
Tja het immigratiedebat in Nederland zit muurvast. Men heeft een algemene aversie tegen immigratie (laag- en hoogopgeleide immigranten) gekregen door de slechte ervaring met vroegere immigranten (Antilianen, Marokkanen, Surinamers. Turken) waar een deel daarvan de boel hier op stelten zet. In feite is dit meisje het slachtoffer geworden van de vroegere onwil om de immigratie- en integratieproblematiek aan te pakken.
Niks mee te maken. Het gaat om irrationeel beleid waar de PVV voor staat. OOK in individuele gevallen zoals deze. Sterker nog, het laat eens te meer zien dat de PVV in groepen denkt (oftewel, terug gaat naar het tribalisme).quote:Op zondag 23 januari 2011 17:28 schreef Zienswijze het volgende:
Nee. Men kan hier niet iedereen opvangen. Op een gegeven moment raakt het land vol. En de aversie tegen immigratie wordt versterkt doordat een deel van de 4 grootste niet-westerse etnische groepen er een puinhoop van maakt.
Diegene die meent aversie te moeten hebben tegen alle immigranten is de hoofdschuldige. Diegene die meent te moeten denken in groepen, culturen en op grond daarvan onderscheid te moeten maken is de hoofdschuldige. Diegene die meent misdragingen van anderen te moeten generaliseren is de hoofdschuldige. Oftewel ook JIJ bent de schuldige, want ook JIJ (zoals wij hier allen kunnen zien aan je post) meent het nodig te vinden om tribaal te gaan denken in zogenaamd "4 minderheidsgroeperingen", die kennelijk zichzelf verantwoordelijk moeten gaan voelen voor de achterlijke denkwijzen van in dit geval de PVV. Je redenatie is mank en niet zo'n beetje ook.quote:Op zondag 23 januari 2011 17:32 schreef Zienswijze het volgende:
Je belicht de onderliggende oorzaak niet.
De PVV wordt door het volk gekozen. Waarom is de PVV o.a. zo groot geworden? Door de toenemende aversie die tegen immigratie ontstaat, wat weer een oorzaak is van de grote puinhoop die een gedeelte van de 4 grootste etnische minderheden in Nederland veroorzaakt.
Met andere woorden: als er geen grote aversie tegen immigratie in het algemeen was, was de PVV niet eens groot geworden en had het misschien nooit bestaan. En dat hadden we dit geval niet gehad.
Met andere woorden: dit meisje wordt wellicht het slactoffer ervan.
Er was geen reet aan schuldgevoel, kan ik je vertellen. Het waren simpelweg goedkope krachten destijds die niet zaten te zeuren als ze eens 18 uur op een dag moesten werken. Verder hang aversie tegen immigranten echt niet samen met het fenomeen immigratie an sich. Er is ook gewoon simpel buitenlanderhaat die irrationeel van aard is en denkt in termen van complotten. Duitsland is zelfs een voorbeeld waarbij het niet eens immigranten betrof, maar simpelweg mensen die anders waren. Tribalisme.quote:Op zondag 23 januari 2011 17:38 schreef Zienswijze het volgende:
De "massale" immigratie uit niet-Westerse landen richting het Westen is 1 van de opmerkelijkste "volksverhuizingen" in de recente geschiedenis. Goed, de immigranten worden hier opgevangen, maar dat komt/kwam alleen omdat het Westen nogal imperialistisch en destructief in veel niet-Westerse landen in het nabije verleden te werk ging.
Men neemt hier echt niet voor de lol zoveel immigranten op; dat kwam voort uit schuldgevoel. ALs de groep immigranten er in het algemeen een puinhoop van maken, dan neemt al snel een aversie tegen immigratie toe. Waar de partijen, en equivalenten elders in W-Europa, erop inspringen en groot worden. En deze partijen kennen dus inderdaad geen genade tegenover verscheidene politieke vluchtelingen, waardoor men zulke situaties verkrijgt.
Je denkt toch niet dat in de reeele wereld iedereen lief en aardig voor elkaar is? Landen en samenlevingen denken puur in eigenbelang. Zonder uitgebreid Westers imperialisme had men nooit zoveel niet-Westerse immigranten in Europa toegelaten. De "acceptatie" van deze immigratiestroom kwam puur voort uit het schuldgevoel.quote:Op zondag 23 januari 2011 17:35 schreef Mutant01 het volgende:
Diegene die meent aversie te moeten hebben tegen alle immigranten is de hoofdschuldige. Diegene die meent te moeten denken in groepen, culturen en op grond daarvan onderscheid te moeten maken is de hoofdschuldige. Diegene die meent misdragingen van anderen te moeten generaliseren is de hoofdschuldige. Oftewel ook JIJ bent de schuldige, want ook JIJ (zoals wij hier allen kunnen zien aan je post) meent het nodig te vinden om tribaal te gaan denken in zogenaamd "4 minderheidsgroeperingen", die kennelijk zichzelf verantwoordelijk moeten gaan voelen voor de achterlijke denkwijzen van in dit geval de PVV. Je redenatie is mank en niet zo'n beetje ook.
Men had goedkope arbeidskrachten nodig (uit Turkije en Marokko), maar de gezinsmigratie had niets de maken met goede arbeidskrachten, maar met gezinshereniging die deels uit schuldgevoel over het verleden voortkwam. In immigratielanden zoals Dubai is men veel strenger en daar wordt een "goedekope arbeidskracht" meteen het land uitgeschopt als hij zich niet gedraagt; laat staan dat ze daar gezinsmigratie hebben en gezinsleden daar met een uitkering opvangen.quote:Op zondag 23 januari 2011 17:35 schreef Mutant01 het volgende:
Er was geen reet aan schuldgevoel, kan ik je vertellen. Het waren simpelweg goedkope krachten destijds die niet zaten te zeuren als ze eens 18 uur op een dag moesten werken.
In elk land woont een groep mensen die vreemdelingenhaat koesteren of aversie tegen andere etnische groepen. Ook landen buiten het Westen kennen dit. Dat is niet uit te bannen. Het punt is dat je deze groep niet "groot" moet maken en hen geen prikkels moet geven dat ze uberhaupt groot kunnen worden. Dit doe je dus niet door de crimineel en de werkloze te gaan uithangen, zoals relatief veel lieden uit de 4 grootste etnische groepen voor elkaar hebben gekregen. Op deze manier voedt je aversie tegen immigratie en kunnen partijen als de PVV opstaan die genadeloos zijn.quote:Verder hang aversie tegen immigranten echt niet samen met het fenomeen immigratie an sich. Er is ook gewoon simpel buitenlanderhaat die irrationeel van aard is en denkt in termen van complotten. Duitsland is zelfs een voorbeeld waarbij het niet eens immigranten betrof, maar simpelweg mensen die anders waren. Tribalisme.
Dat heb je in elk land ter wereld. Het punt is dat je deze groep niet moet voeden. Zie mijn post hierboven.quote:Op zondag 23 januari 2011 17:49 schreef Disana het volgende:
Ik geloof er niets van dat de PVV gevolg en geen oorzaak is. Er zijn nu eenmaal veel mensen met onderbuikgevoelens die ze ergens kwijt moeten, en wie komt daar nou eerder voor in aanmerking dan de vreemdeling.
En dat is nou precies wat Geert Wilders aan een stuk door doet.quote:Op zondag 23 januari 2011 17:57 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Dat heb je in elk land ter wereld. Het punt is dat je deze groep niet moet voeden. Zie mijn post hierboven.
Nee, je kijkt niet naar de onderliggende oorzaak. Wilders maakt gebruik van de aversie die er tegen immigratie ontstaan is en de mislukking van de integratiepolitiek. Op deze manier is hij groot geworden.quote:Op zondag 23 januari 2011 17:57 schreef Disana het volgende:
En dat is nou precies wat Geert Wilders aan een stuk door doet.
Onhoudbaar en ondoordacht plan, je kan immers niet iedereen hier opvangen. En Sahar is het slachtoffer van het islamitische imperialisme in het voormalig boeddhistische Afghanistan, waardoor Sahar in Afghanistan hoogstwaarschijnlijk een burqa moet aandoen.quote:Op zondag 23 januari 2011 17:57 schreef Snapcount2 het volgende:
en van mij mogen alle vluchtelingen die uit Afghanistan komen, hier blijven als ze tenminste deel willen uitmaken van de Nederlandse samenleving.
Zonder crimineel gedrag van bepaalde groepen wat men spuugzat is en politici die het stelselmatig blijven ontkennen / weigeren dit aan te kaarten ook geen Geert Wilders. Hij is puur een gevolg van.quote:Op zondag 23 januari 2011 17:49 schreef Disana het volgende:
Ik geloof er niets van dat de PVV gevolg en geen oorzaak is. Er zijn nu eenmaal veel mensen met onderbuikgevoelens die ze ergens kwijt moeten, en wie komt daar nou eerder voor in aanmerking dan de vreemdeling.
Tja, liefdadigheid is een van de pilaren van de Islam, maar voor de regeringen van die landen valt het opvangen van vluchtelingen blijkbaar niet onder liefdadigheid. Maar ik heb liever mensen die wat toevoegen aan de Nederlandse samenleving en daar deel van uit willen maken dan de mensen die denken dat ze op dezelfde manier kunnen leven en geloven als ze in hun thuisland doen.quote:Op zondag 23 januari 2011 18:23 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Onhoudbaar en ondoordacht plan, je kan immers niet iedereen hier opvangen. En Sahar is het slachtoffer van het islamitische imperialisme in het voormalig boeddhistische Afghanistan, waardoor Sahar in Afghanistan hoogstwaarschijnlijk een burqa moet aandoen.
Laat rijke (Arabische) islamitische landen eens een keer politieke vluchtelingen opvangen die slachtoffer zijn geworden van (de gevolgen van) islamitisch imperialisme, net zoals Westerse landen immigranten uit verscheidene niet-Westerse landen hebben opgenomen die slachtoffer zijn geworden van Westers imperialisme.
Wil je nu echt ontkennen dat Wilders de angst voedt?quote:Op zondag 23 januari 2011 18:18 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Nee, je kijkt niet naar de onderliggende oorzaak. Wilders maakt gebruik van de aversie die er tegen immigratie ontstaan is en de mislukking van de integratiepolitiek. Op deze manier is hij groot geworden.
Wilders is een gevolg, niet een oorzaak.
De oorzaak zijn die asocialen, vnl. uit de 4 grootste etnische minderheids roepen, die de crimineel en de werkloze uithangen. Al dan niet gecombineerd met autochtone lieden die deze mensen het hand boven het hoofd houden.
En wellicht wordt Sahar hiervan het slachtofer.
Tuurlijk voedt hij de angst, maar wil je nu echt ontkennen dat alles wat hij aankaart nergens op is gebaseerd? Oké ik snap zijn link straatcriminelen / Islam niet, maar dat is deel van zijn politieke spelletje.quote:Op zondag 23 januari 2011 18:31 schreef Disana het volgende:
[..]
Wil je nu echt ontkennen dat Wilders de angst voedt?
Joden natuurlijk.quote:Op zondag 23 januari 2011 17:49 schreef Disana het volgende:
Ik geloof er niets van dat de PVV gevolg en geen oorzaak is. Er zijn nu eenmaal veel mensen met onderbuikgevoelens die ze ergens kwijt moeten, en wie komt daar nou eerder voor in aanmerking dan de vreemdeling.
Wilders voedt zeker de angst, maar er zijn een hoop gevestigde partijen, die door hun reacties laten blijken zover van de bevolking en de spelende problemen af te staan, dat je die er ook wel van kan beschuldigen de angst te voeden.quote:Op zondag 23 januari 2011 18:31 schreef Disana het volgende:
[..]
Wil je nu echt ontkennen dat Wilders de angst voedt?
Welke angst voedt hij dan? Linkse lieden zoals jij moeten zich eens afvragen wáárom de PVV zo groot is geworden.quote:Op zondag 23 januari 2011 17:49 schreef Disana het volgende:
Wil je nu echt ontkennen dat Wilders de angst voedt?
Inderdaad. Wilders is een product van de criminaliteit en wangedrag van bepaalde bevolkingsgroepen wat stelselmatig wordt genegeerd / weggezet door de Paul Rosenmöllers en Femke Halsema's op de wereld. Het begon al toen Fortuyn werd neergezet als racist en werd vermoord. Al dat heeft iemand als Wilders mogelijk gemaakt. Was Fortuyn nog in leven zat Wilders nog bij de VVD.quote:Op zondag 23 januari 2011 18:37 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Welke angst voedt hij dan? Linkse lieden zoals jij moeten zich eens afvragen wáárom de PVV zo groot is geworden.
Je moet je eens niet zozeer op Wilders focussen, maar op de achterliggende oorzaken daarvan.
Ik kan me vergissen, maar ik dacht dat dit topic daarover ging.quote:Op zondag 23 januari 2011 18:37 schreef Zienswijze het volgende:
Je moet je eens niet zozeer op Wilders focussen,
Tsja er zijn ook relatief veel mensen uit bepaalde bevolkingsgroepen die zich asociaal en ronduit schandalig gedragen. Daardoor is er een aversie tegen tegen immigratie ontstaan, en proeft Sahar, een hoogopgeleid en vooruitstrevend meisje, daar nu de wrange vruchten van.quote:Op zondag 23 januari 2011 18:37 schreef KuyaEd2010 het volgende:
Overigens ageert Wilders wel tegen een type vreemdeling dat het ook wel erg bont heeft gemaakt. Ik hoor hem nooit negatief over Surinamers, Indiërs, Indonesiërs (doh!), Chinezen of wat dan ook praten.
Er is onhandig met bepaalde zaken omgegaan, maar dit topic gaat over de PVV en hoe die partij snoeihard vindt dat een verwesterd meisje het land uit moet. Daar is helemaal niemand schuld aan behalve de PVV zelf. Ik noem het doodgewoon stemmingmakerij.quote:Op zondag 23 januari 2011 18:36 schreef Snapcount2 het volgende:
[..]
Wilders voedt zeker de angst, maar er zijn een hoop gevestigde partijen, die door hun reacties laten blijken zover van de bevolking en de spelende problemen af te staan, dat je die er ook wel van kan beschuldigen de angst te voeden.
In de context van onze discussie slimbo..quote:Op zondag 23 januari 2011 18:37 schreef Disana het volgende:
Ik kan me vergissen, maar ik dacht dat dit topic daarover ging.
Je raakt helemaal confuus. De vraag was of de PVV oorzaak of gevolg van de stemming tegen buitenlanders is. Ik zeg dat de PVV stemming maakt, jij weet geen antwoord meer en verschuift de schuld naar een ander land. Feit blijft dat de PVV dit meisje keihard uit wil zetten en daar is niemand debet aan behalve de PVV zelf.quote:Op zondag 23 januari 2011 18:43 schreef Zienswijze het volgende:
De PVV heeft hier geen schuld aan. De PVV noch Nederland is toch verantwoordelijk dat Sahar in Afghanistan een burqa aan moet doen?
Elke partij doet aan stemmingmakerij. Alleen sommige vormen van stemmingmakerij komen wat 'minder humaan' over dan andere vormen van stemmingmakerij. Leers die een uitzonderingspositie bedingt voor Sahar is namelijk ook stemmingmakerij, ondanks het feit dat ik het roerend met hem eens ben.quote:Op zondag 23 januari 2011 18:42 schreef Disana het volgende:
[..]
Er is onhandig met bepaalde zaken omgegaan, maar dit topic gaat over de PVV en hoe die partij snoeihard vindt dat een verwesterd meisje het land uit moet. Daar is helemaal niemand schuld aan behalve de PVV zelf. Ik noem het doodgewoon stemmingmakerij.
Oké als je gaat denigreren omdat je je punt niet kunt maken zijn we uitgepraat.quote:Op zondag 23 januari 2011 18:47 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
In de context van onze discussie slimbo..
Of is het omdat je het punt niet wil begrijpen? Ik heb dat wel vaker bij jou gezien.quote:Op zondag 23 januari 2011 18:48 schreef Disana het volgende:
[..]
Oké als je gaat denigreren omdat je je punt niet kunt maken zijn we uitgepraat.
Dan zeg je dus dat Leers uit is op gewin met de beslissing haar te laten blijven. Het kan, maar ik betwijfel het.quote:Op zondag 23 januari 2011 18:47 schreef Snapcount2 het volgende:
[..]
Elke partij doet aan stemmingmakerij. Alleen sommige vormen van stemmingmakerij komen wat 'minder humaan' over dan andere vormen van stemmingmakerij. Leers die een uitzonderingspositie bedingt voor Sahar is namelijk ook stemmingmakerij, ondanks het feit dat ik het roerend met hem eens ben.
Ik denigreer niet. We voeren een discussie. We hadden het over de opkomst van de PVV en ik zei dat je je niet zozeer op Wilders moet focusssen, maar op de achterliggende óorzaken waarom de PVV zo groot is geworden. Als je het niet met mij eens bent, kan je met wederargumenten reageren.quote:Op zondag 23 januari 2011 18:47 schreef Disana het volgende:
Oké als je gaat denigreren omdat je je punt niet kunt maken zijn we uitgepraat.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |