Ze kan schijnbaar wel zonder haar familie. Dat is het punt.quote:Op zondag 23 januari 2011 13:48 schreef IHVK het volgende:
"Zie dat andere wicht een paar jaar terug."
Jaloezie is een bitch.
Zullen we nu niet weer opnieuw beginnen? Ook voor jou dus Hoppah SC met dat persoonlijke over een persoon.quote:Op zondag 23 januari 2011 13:49 schreef du_ke het volgende:
[..]
Je weet al hoe ik over jouw mentaliteit denk en je doet keer op keer zelf goed je best om dat weer te bewijzen.
Een meisje van 14 bij haar ouders weghalen lijkt jou een goed idee?quote:Op zondag 23 januari 2011 13:49 schreef Gia het volgende:
[..]
Ze kan schijnbaar wel zonder haar familie. Dat is het punt.
Waarom niet Sahar hier laten en de rest terug?
Nee, dat weet je niet. Ik heb de consequenties van een rechtstaat gepost in dat andere topic en dat was voor jou al genoeg om hysterisch te gaan gillen en mij met een nazi te vergelijken. Dat, beste du_ke, is te triest voor woorden.quote:Op zondag 23 januari 2011 13:49 schreef du_ke het volgende:
[..]
Je weet al hoe ik over jouw mentaliteit denk en je doet keer op keer zelf goed je best om dat weer te bewijzen.
Wat mij betreft mogen ze blijven. Had Nederland hun taken maar moeten vervullen. Mensen er na jaren nog uittrappen omdat ze zelf te lui zijn actie te ondernemen? Nee, hier blijven. Gaan ze toch terug voor een vakantie? Prima, dan daar maar blijven, want dan bleek dat vluchten toch niet zo nodig.quote:Op zondag 23 januari 2011 13:49 schreef Gia het volgende:
[..]
Ze kan schijnbaar wel zonder haar familie. Dat is het punt.
Waarom niet Sahar hier laten en de rest terug?
Klets niet.quote:Op zondag 23 januari 2011 12:19 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Klopt. Een van de schijnheilige stukjes van de asielzoekersknuffelaars: het gaat ze alleen om de paar zeilepoten die Nederland per vliegtuig hebben kunnen bereiken, de miljarden die dat niet kunnen hoor je ze niet over...
Ja whatever hoor. Waarom denk je eigenlijk dat er links en rechts bestaat? Is dat toeval, een kwestie van het kan vriezen, het kan dooien? Ik denk dat het veel basaler is, dat er een bepaalde hersenstructuur aan ten grondslag ligt, die bepaalde denklijnen dwingend opdringt. Daarom verstaat links rechts niet. Zoiets als het verschil tussen man en vrouw. Rechtsen komen van Mercurius, linksen van Eris.quote:Op zondag 23 januari 2011 13:46 schreef paddy het volgende:
[..]
Is onzin. Je kan ook gewoon met argumenten komen. En ja die gaat voor alle kanten op. Ik kan en wil mijzelf niet in hokjes laten plaatsen omdat ik aan de ene kant (volgens users) weer links ben en in een ander topic weer rechts. Je wil niet weten hoe vaak ikhoor dat ik zowel een PVV-stemmer ben als ook een extreem linkse ben. Het slaat werkelijk nergens op. Je hebt over het ene nieuwsbericht een hele andere mening dan weer een ander nieuws bericht.
Wanneer iedereen maar zegt; je bent dom want je ziet het niet zoals ik. Is er geen discussie meer wat mij betreft, maar een explosie van puberale hormonen. Veel lurkers ergeren zich daaraan.
Iedereen heeft recht op zijn/haar mening. En ben je het er niet mee eens? Kom je gewoon met tegenargumenten. Dat links/rechts geneuzel is gewoon ergerlijk
Als het gezin terug gaat naar Afghanistan en de mogelijkheid heeft dit kind weer naar Nederland te sturen, zullen ze dat niet nalaten.quote:Op zondag 23 januari 2011 13:52 schreef du_ke het volgende:
[..]
Een meisje van 14 bij haar ouders weghalen lijkt jou een goed idee?
Het gaat niet om dat Nederland haar taken niet vervulde. Moeder weigerde te vertrekken.quote:Op zondag 23 januari 2011 13:53 schreef paddy het volgende:
[..]
Wat mij betreft mogen ze blijven. Had Nederland hun taken maar moeten vervullen. Mensen er na jaren nog uittrappen omdat ze zelf te lui zijn actie te ondernemen? Nee, hier blijven. Gaan ze toch terug voor een vakantie? Prima, dan daar maar blijven, want dan bleek dat vluchten toch niet zo nodig.
Ik zie alleen dit gezin niet terug gaan nu het niet veilig is daar.
Dat hele links/rechts gedoe zonder ook maar een ontopic reactie te geven is gewoon ergerlijk.quote:Op zondag 23 januari 2011 13:55 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Ja whatever hoor. Waarom denk je eigenlijk dat er links en rechts bestaat? Is dat toeval, een kwestie van het kan vriezen, het kan dooien? Ik denk dat het veel basaler is, dat er een bepaalde hersenstructuur aan ten grondslag ligt, die bepaalde denklijnen dwingend opdringt. Daarom verstaat links rechts niet. Zoiets als het verschil tussen man en vrouw. Rechtsen komen van Mercurius, linksen van Eris.
Als jij je niet continu in denigrerende termen zou uitlaten over jouw politieke tegenpolen dan zou je waarschijnlijk al lang antwoord hebben gekregen.quote:Op zondag 23 januari 2011 13:59 schreef Pietverdriet het volgende:
ik zou nog steeds eens willen weten hoe de bleeding hearts het beleid zouden willen vormgeven.
Nee, dat is het niet. Ze hoeven niet jouw mening aan te nemen voor waarheid of alwetendheid. Probeer je het gewoon over een andere boeg, of probeer je andere users te overtuigen.Jij blijft tenslotte ook bij je mening en dat recht heeft een ander ook.quote:Op zondag 23 januari 2011 14:01 schreef IHVK het volgende:
Lol dezelfde personen herhalen al een week lang dezelfde argumenten keer op keer.
Ik ga leren dit is nutteloos
Nee, want men wil helemaal geen beleid, dat betekend namelijk dat je consequent moet zijn.quote:Op zondag 23 januari 2011 14:03 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Als jij je niet continu in denigrerende termen zou uitlaten over jouw politieke tegenpolen dan zou je waarschijnlijk al lang antwoord hebben gekregen.
Ik lever een heel zinvolle bijdrage: ik verklaar waarom de discussies lopen zoals ze lopen, en waarom links en rechts zo'n verschillende maatschappijvisie hebben. Het heeft echt geen reet met argumenten te maken. Ik moet de eerste linkse nog tegenkomen die op basis van argumenten opeens rechts gaat denken, en vice versa.quote:Op zondag 23 januari 2011 14:01 schreef paddy het volgende:
[..]
Dat hele links/rechts gedoe zonder ook maar een ontopic reactie te geven is gewoon ergerlijk.
Dat er verschillende meningen zijn is alleen maar fijn in een discussie. Voor monologen liever niet in NWS. Goede tegenargumenten helpen mij ook wel met mijn mening bijstellen. Kan iedereen gebeuren.
Ik heb in dit geval een zowel rechts als links gedachtegoed. Heb al meerdere keren argumenten gegeven wat er misschien veranderd zou moeten worden en meerdere users met mij. Maar wat voor beleid zou jijzelf willen zien?quote:Op zondag 23 januari 2011 13:59 schreef Pietverdriet het volgende:
ik zou nog steeds eens willen weten hoe de bleeding hearts het beleid zouden willen vormgeven.
In bepaalde opzichten was ik volgens mij erg links en tevens erg rechts. Ik heb dus veel geleerd door deze discussies. En ja, ook bepaalde meningen over dingen herzien. (als in veranderd van mening)quote:Op zondag 23 januari 2011 14:07 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Ik lever een heel zinvolle bijdrage: ik verklaar waarom de discussies lopen zoals ze lopen, en waarom links en rechts zo'n verschillende maatschappijvisie hebben. Het heeft echt geen reet met argumenten te maken. Ik moet de eerste linkse nog tegenkomen die op basis van argumenten opeens rechts gaat denken, en vice versa.
Waarom beantwoord je mijn vraag met een vraag? Two can play at that game.quote:Op zondag 23 januari 2011 14:07 schreef paddy het volgende:
[..]
Ik heb in dit geval een zowel rechts als links gedachtegoed. Heb al meerdere keren argumenten gegeven wat er misschien veranderd zou moeten worden en meerdere users met mij. Maar wat voor beleid zou jijzelf willen zien?
Mooi toch? Weet je beide kanten van het verhaal. Mijn mening en hoe het veranderd kan worden, staat in vele herhalingen al in FOK! Nu jouw mening nog. Dus het verschuilen achter links of rechts gaat dan niet meer, want mijn vraag is persoonlijk gericht.quote:Op zondag 23 januari 2011 14:12 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Waarom beantwoord je mijn vraag met een vraag? Two can play at that game.
Dan ben je de uitzondering die de regel bevestigt.quote:Op zondag 23 januari 2011 14:10 schreef paddy het volgende:
[..]
In bepaalde opzichten was ik volgens mij erg links en tevens erg rechts. Ik heb dus veel geleerd door deze discussies. En ja, ook bepaalde meningen over dingen herzien. (als in veranderd van mening)
Valt wel mee hoor. Zie het bij meerdere users. Zie helaas ook sommige users juist minder milder worden. Zelfs extreem veranderd.quote:Op zondag 23 januari 2011 14:25 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Dan ben je de uitzondering die de regel bevestigt.
Ja maar dit gebeurt nu nog lang niet. Mensen die nog steeds niets weten over hun status worden in een rijtjeshuis in een wijk gepropt. Ik zie het hier in de straat bij twee huizen. Een gezin woonde al negen jaar in Nederland, vader met kinderen, de moeder zat in Egypte en mocht niet komen. Waarom zijn we nooit achter gekomen, die mensen zijn volgens mij zo getraumatiseerd/gewend om te zwijgen ivm gevaar voor oppakken of wat dan ook dat ze hier ook niemand vertrouwen.quote:Op zondag 23 januari 2011 14:14 schreef Gia het volgende:
Ik zou graag een beleid willen zien dat asielzoekers al bij de luchthaven worden opgevangen en binnen een week te horen krijgen of ze mogen blijven of niet. Zo niet, dan op het vliegtuig terug zetten. Geef ze niet de mogelijkheid te weigeren te vertrekken.
Verder, indien de vlucht terecht blijkt, dan opvang in een azc, waarbij de kinderen les krijgen in de eigen taal en cultuur en in Nederlandse taal. Ook ouders moeten de mogelijkheid krijgen Nederlands te leren.
Als de situatie in het land van herkomst langer dan 8 jaar onveilig is en er zijn dan kinderen van 12 jaar of ouder, die hier dus na hun 4de zijn gekomen, dan mogen ze wmb blijven.
Maar niet als er jarenlang bezwaar op bezwaar is geweest tegen een afwijzing van een asielverzoek. De datum van de eerste afwijzing is dan m.i. bepalend.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |