quote:Uitstraling, daar gaat het om bij de Tucson. Hij beschikt over tweewielaandrijving en kan in het terrein dus nauwelijks uit de voeten. Het model presenteert
zich echter als stoere onverzettelijke held. Het is een ware representant van de
Urban SUV.
Hyundai’s Tucson (spreek uit ’toeson’) is het kleine broertje van de Santa Fe. Vooral in de hoog opgetrokken voorspatborden van de Tucson zien we designkenmerken van de Santa Fe. Dikke kunststof spatbordverbreders en beschermplaten over de hele lengte van de carrosserie geven de Hyundai een dik en stoer uiterlijk. Van voren toont de Tucson wat smalletjes, omdat de neus zo hoog boven het wegdek staat.
De Hyundai is gezegend met een 141 pk sterke tweeliter. In de sprint van 0 naar
100 km/h lijkt hij wat traag, maar tussenacceleraties van 50 naar 80 km/h legt hij
snel af. In de 80-120 km/h-sprint toont hij zich weer van zijn zwakkere kant. vooral het overdrivekarakter van de vijfde versnelling speelt de Hyundai parten. Hij doet er maar liefst 20,7 seconden over om in de hoogste versnelling van 80 naar 120 km/h te komen. Het kost het aggregaat van de Hyundai moeite om in de toeren te klimmen. Maar er is ook een keerzijde: de Hyundai komt onder alle omstandigheden goeiig voor de dag. Korte oneffenheden in het wegdek laten de
Tucson stoïcijns. Hij is in principe ook onderstuurd, maar ga je te ver in een bocht, dan voel je de zware achterzijde toch komen opzetten.
Geen frivoliteiten
Het is ook een afstandelijke broeder. Het rad van de Hyundai voelt wollig aan en je voelt nauwelijks wat de wielen onder je doen. De versnellingspook vertoont speling en de slagen zijn lang. De pook zit ook laag, je moet een eind uit je stoel
komen om te schakelen. De bedieningsknoppen van de audio-installatie en het
verwarmings- en ventilatiesysteem zijn wel goed bereikbaar. Ze zitten waar je ze verwacht, dus ergonomisch valt er op het dashboard niets af te dingen. Het instrumentarium bestaat uit een centraal geplaatste snelheidsmeter, die wordt geflankeerd door kleinere meters voor minder belangrijke info. Het dashboard
buigt aan beide uiteinden terug naar binnen en dat geeft een ruimtelijk effect. De
afwerking laat niets te wensen over.
Het stuurwiel is slechts axiaal te verstellen, maar je krijgt het nooit lekker voor je neus. De in hoogte te variëren bestuurdersstoel staat bovendien ook in de laagste stand behoorlijk hoog, zodat je boven alles en iedereen uittorent, dus ook boven je stuur. Over ruimte zal zelden iemand klagen in de Hyundai. Die is ook naar keuze in te delen. De leuningen van de achterbank zijn in ongelijke delen neerklapbaar en ook verstelbaar. Klap de hele handel plat en de bagageruimte meet 1.865 liter (met de bank in z’n oorspronkelijke positie heeft de Tucson 644 liter). Wie de leuningen neervouwt, hoeft niet eerst ook nog de zittingen weg te klappen. Die zakken namelijk gewoon naar beneden, waardoor een vlakke laadvloer ontstaat. Lange bagage kan ook mee, want de rechtervoorstoel heeft ook een neerklapbare leuning. De Hyundai heeft een joekel van een achterportier. Gelukkig hoef je de klep niet voor ieder wissewasje te openen. Met een aparte knop ontgrendel je de achterruit, zodat je voor het laden van klein spul nauwelijks inspanning hoeft te leveren. ABS, airco, airbags voor en achter, zij-airbags, elektrisch verstelbare spiegels en dito bedienbare portierramen rondom, het is allemaal standaard, net als cruise control en lichtmetalen wielen.
quote:Lengte/breedte/hoogte 4325 mm/ 1830 mm/ 1730 mm
Wielbasis 2630 m
Gewicht 1437 kg
Laadvermogen 613 kg
Aanhangermassa geremd/ongeremd 1400 kg/ 500 kg
Kofferruimte 644-1856 l
Tankinhoud 58 l
quote:Op vrijdag 4 mei 2007 18:13 schreef PeuRac het volgende:
oeh, k kwam een canadees meisje tegen vandaag, die werd helemaal gek toen ik vertelde dat ik een Alfa had en dr weer een ga kopen
quote:Op dinsdag 22 mei 2007 22:10 schreef Alexxxxx het volgende:
Herm mag dan een domme mongool zijn, dit keer heeft ie wel gelijk
quote:Op dinsdag 5 februari 2008 21:48 schreef Alexxxxx het volgende:
Te koop: Joegoslaaf, weinig gebruikt. Ogen onlangs nog gereviseerd, weinig onderhoud, goedkoop in de vaste lasten.
quote:
quote:Op dinsdag 19 februari 2008 20:49 schreef Sjoewe het volgende:
[..]
Ik woon al 3/4 jaar samen.![]()
Ik doe regelmatig de afwas.
En ik ben al 5 maanden van de Gaulies af.
Heb je zin om mee te gaan kijken naar een Vectra station?
quote:Op woensdag 27 mei 2009 10:58 schreef PeuRac het volgende:
Geen idee, ik denk nooit. Ik hoef die eigenlijk niet.
Ik koop liever een 2600 Berlina of een Giulia 1600 Spider, of allebei. Maar het bouwen van een Kever met getuned 1.7i 16v Alfa Boxer motor staat ook nog op mn lijstje. Een van die drie heb ik binnen 3-5 jaar wel.
Ohja, wil ook een keer een TR6 hebben, misschien die van mn vader, of dat ik er zelf een koop.
2/3quote:Op woensdag 12 mei 2010 21:54 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
sex en Lada in één zin![]()
*mompelt iets over anticonceptie
3/3quote:Op woensdag 12 mei 2010 21:55 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
de enige auto waarin enigzins sexuele dingen zijn gebeurd met mij is anders mijn niva
@2cv:quote:Op woensdag 12 mei 2010 21:56 schreef Sjoegerd het volgende:
[..]
Herinner me er aan dat ik niet in jouw Niva ga zitten
quote:Op maandag 28 juni 2010 17:17 schreef Paladijn het volgende:
Met de hoeveelheid onzin die je verkondigd is het geen wonder dat je geen PTA-mod meer bent
Middagje metal maken is nog beterquote:Op zondag 4 juli 2010 12:32 schreef Captain_Ghost het volgende:
gelukkig is er F1 en motor straks op tv
Das leuker dan tour!.
En ik kan niet wachten op nieuwe landrover 88 pickup
Kan ik bevestigen.quote:Op zondag 4 juli 2010 11:43 schreef Anne het volgende:
[..]
Volgens mij is ze tegenwoordig vrijgezel en bakt ze taarten.
F1 ?quote:Op zondag 4 juli 2010 12:32 schreef Captain_Ghost het volgende:
gelukkig is er F1 en motor straks op tv
Das leuker dan tour!.
En ik kan niet wachten op nieuwe landrover 88 pickup
Die had ik anders heus wel aangepast hoor ware het niet dat er al een actieve nieuwe SC was geopend.quote:Op zondag 4 juli 2010 12:46 schreef Anne het volgende:
Ow, ik had deze niet eens gezien.
Slotje! OP voldoet niet aan de voorwaarde.
De TT klopte ook nietquote:Op zondag 4 juli 2010 12:54 schreef Crutch het volgende:
[..]
Die had ik anders heus wel aangepast hoor ware het niet dat er al een actieve nieuwe SC was geopend.![]()
Over OP gesproken; ben al even aan het fotosjoppen voor een leuke onderhoudstopic OP.
Ik ken nog wel meer uitzonderingenquote:Op zondag 4 juli 2010 13:04 schreef Alexxxxx het volgende:
Crutch snapt het al 1437 topics kloppende systeem niet![]()
alhoewel de 666 lijkwagens ook een uitzondering waren
quote:PNG:
“Ik zat in de bus vanavond vanaf Den Bosch.
Auto thuis.
Was op zich wel gezellig, chinese man zat zich te beklagen dattie niet wist van bus, man op weg geholpen, en wat over China gepraat e.d, zeer gezellig. Kwam vanaf schiphol, op bezoek naar Philips. En dus dat ongeluk van vrijdag nog steeds bij Boxtel niet gefixed.
Viel me vooral op hoe je eigenlijk aan linkerkant bus op snelweg, je in de auto er gewoon te hard (les weer geleerd) voorbij klapt, en met name rechts oog op de weg op snelweg zelf hebt.”
Die eerste zin ookquote:Op zondag 4 juli 2010 13:06 schreef BaraCuda het volgende:
We lullen compleet over de OP heen, maar wat een schijtbak is dat eh
quote:Uitstraling, daar gaat het om bij de Tucson.
We zien wel of het loopt of niet .. misschien helpt het iig tegen de 57434573 verschillende 'domme' vragen topics die er geopend worden, en zoniet, hebben we het iig geprobeerd toch ???quote:Op zondag 4 juli 2010 13:04 schreef Alexxxxx het volgende:
Crutch snapt het al 1437 topics kloppende systeem niet![]()
alhoewel de 666 lijkwagens ook een uitzondering waren
Eensch, op naar page 2quote:Op zondag 4 juli 2010 13:06 schreef BaraCuda het volgende:
We lullen compleet over de OP heen, maar wat een schijtbak is dat eh
Formula superleague is wel zo'n schijtconceptquote:Op zondag 4 juli 2010 13:07 schreef Captain_Ghost het volgende:
ik zag het dat andere Formula superleauge en Super GP
die vandaag wel op programma zit.
andere komen inderdaad volgend week op tv!.
Ah, iets voor jou.quote:Op zondag 4 juli 2010 13:08 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
Formula superleague is wel zo'n schijtconceptAuto's in de vorm van voetbalclubs
wtf!
Daarbij rijden de grootste prutsers daar rond
Alex heeft het over de SC.quote:Op zondag 4 juli 2010 13:07 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
We zien wel of het loopt of niet .. misschien helpt het iig tegen de 57434573 verschillende 'domme' vragen topics die er geopend worden, en zoniet, hebben we het iig geprobeerd toch ???
Die sukkels die er in rijden zitten ook echt in de auto: Kijk mij een gave SUV hebbenquote:
Ah sjit, ik snap het systeem ook nietquote:
daarom lullen we eromheenquote:Op zondag 4 juli 2010 13:06 schreef BaraCuda het volgende:
We lullen compleet over de OP heen, maar wat een schijtbak is dat eh
Wtf. *Bij de FA's neer gaat leggen. Dat kan echt niet!quote:Op zondag 4 juli 2010 13:12 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Ah sjit, ik snap het systeem ook niet
Bij mij heb je deze hoor?quote:Op zondag 4 juli 2010 13:12 schreef BaraCuda het volgende:
Waarom heb ik eigenlijk een T5 logo als avatar?
Over avatars gesproken.quote:Op zondag 4 juli 2010 13:12 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Ah sjit, ik snap het systeem ook niet
Hoe kan dat nou weer?quote:
Webicoontjes boven uploadicoontjes.quote:Op zondag 4 juli 2010 13:14 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
Hoe kan dat nou weer?
Edit: Die Birel is trouwens ook verre van actueel. Dat ding heb ik al 2 jaar niet meer![]()
quote:Op zondag 4 juli 2010 13:13 schreef Anne het volgende:
[..]
Wtf. *Bij de FA's neer gaat leggen. Dat kan echt niet!
Bij mij die T5 ??quote:
Kewl he, we hebben internetkloffie geruiildquote:Op zondag 4 juli 2010 13:14 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
Over avatars gesproken.
Ik raak helemaal in de war door die van jou
Omdat T5quote:Op zondag 4 juli 2010 13:12 schreef BaraCuda het volgende:
Waarom heb ik eigenlijk een T5 logo als avatar?
Lever je kleurtje maar weer in dan, kan Peu eindleijk mod wordenquote:Op zondag 4 juli 2010 13:12 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Ah sjit, ik snap het systeem ook niet
Ik zal erover nadenken, maar niet lang thoughquote:Op zondag 4 juli 2010 13:30 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Lever je kleurtje maar weer in dan, kan Peu eindleijk mod worden
Leuk voor je, maar je meldt dit in PTA ??quote:Op zondag 4 juli 2010 13:36 schreef Alexxxxx het volgende:
een neef van me is vorige week een erotische webshop begonnen
ik meld het in de SCquote:Op zondag 4 juli 2010 13:46 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Ik zal erover nadenken, maar niet lang though
[..]
Leuk voor je, maar je meldt dit in PTA ??
Hugo?quote:Op zondag 4 juli 2010 13:36 schreef Alexxxxx het volgende:
een neef van me is vorige week een erotische webshop begonnen
Nee dezelfde neef die ik eens in Christien le Duc tegenkwam.. achter de kassaquote:
SX4?quote:Op zondag 4 juli 2010 14:02 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Nee dezelfde neef die ik eens in Christien le Duc tegenkwam.. achter de kassa
welk type suzuki is dit?
[ afbeelding ]
Merk en type: Suzuki
Eigenaar: onbekend
Land van herkomst: Duitsland
Locatie: A81 bij Geisingen Kirchen-Hausen(D)
Datum: 23 april 2010
Fotograaf/Bron: Alex Miedema
Bijzonderheden: foto genomen op de terugweg vanaf de Bauma
Jammer dat hij daar 10 jaar geleden mee had moeten beginnenquote:Op zondag 4 juli 2010 13:36 schreef Alexxxxx het volgende:
een neef van me is vorige week een erotische webshop begonnen
Hemeltje liefquote:Op zondag 4 juli 2010 14:54 schreef Alfisti het volgende:
[..]
Correct, mijn ouders hebben zo'n gebakje
Toen is ie al wat andere bedrijfjes begonnen, hij is goed bezigquote:Op zondag 4 juli 2010 14:48 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
Jammer dat hij daar 10 jaar geleden mee had moeten beginnen
Ach, het gaat minder vaak kapot dan een Alfaquote:Op zondag 4 juli 2010 14:54 schreef Alfisti het volgende:
[..]
Correct, mijn ouders hebben zo'n gebakje
http://www.telegraaf.nl/a(...)doet_431_km_h__.htmlquote:Nieuwe Bugatti doet 431 km/h
MOLSHEIM - Bugatti heeft met de Veyron 16.4 Super Sport de snelste productie-auto in handen. Op het testcircuit van Volkswagen, Ehra nabij Wolfsburg, haalde de supersportwagen een officiële (gemiddelde!) topsnelheid van 431 km/h
Correctquote:Op zondag 4 juli 2010 14:58 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Toen is ie al wat andere bedrijfjes begonnen, hij is goed bezig![]()
[..]
Ach, het gaat minder vaak kapot dan een Alfa
Zon enzulksquote:Op zondag 4 juli 2010 13:56 schreef Anne het volgende:
Wat doet Crutch lang over dat topic. Moet wel een pareltje worden.
Nu moet ik weer getroost wordenquote:Op zondag 4 juli 2010 15:00 schreef Alfisti het volgende:
[..]
Correct![]()
* Alfisti vraagt aan Bara nog even een bevestiging
Sorryquote:Op zondag 4 juli 2010 15:07 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
Ja, hullie begonnen over Alfa op zondag
Mooie deal gesloten, dus jaquote:
Heuh, is het niet deze?quote:Op zondag 4 juli 2010 14:07 schreef Alexxxxx het volgende:
En dit is een E-klasse he?Was op een traject waar ook een stuk of wat prototypes van MB rondredenbtw
![]()
[ afbeelding ]
Merk en type: Mercedes-Benz E-klasse
Eigenaar: onbekend
Land van herkomst: Duitsland
Locatie: A81 bij Geisingen Kirchen-Hausen(D)
Datum: 23 april 2010
Fotograaf/Bron: Alex Miedema
Bijzonderheden: foto genomen op de terugweg vanaf de Bauma
dan reed het prototype wel erg vroeg zonder camouflage rond? of nou ja alleen de lampen wat afgeplakt?quote:Op zondag 4 juli 2010 15:39 schreef Anne het volgende:
[..]
Heuh, is het niet deze?
http://www.autoweek.nl/au(...)Mercedes-CL-facelift
jehebt gelijk, ook een Daimler kenteken, en er reed een andere ongecamoufleerde MB achteraan, ook van Daimlerquote:
quote:Op zondag 4 juli 2010 16:01 schreef Barcaconia het volgende:
Happy 4th of July iedereen!
Vanavond vuurwerk
DaD schenkt IRL koffie inquote:Op zondag 4 juli 2010 16:19 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
Ik vond die van Anne lekkerder hoorEn ze had taart
Hooch kreeg ook een vuvu te pakken gisteravondquote:
Je moet dat beest ff strijken! Zitten allemaal rimpels en kreukels in.quote:Op zondag 4 juli 2010 16:26 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Hooch kreeg ook een vuvu te pakken gisteravond![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Oploskoffie? Ben je wel helemaal lekker?quote:
Zijn vel is op de groei gekocht, maar hij stopte te vroeg met groter wordenquote:Op zondag 4 juli 2010 16:28 schreef Alfisti het volgende:
[..]
Je moet dat beest ff strijken! Zitten allemaal rimpels en kreukels in.
quote:Op zondag 4 juli 2010 16:29 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
Oploskoffie? Ben je wel helemaal lekker?
Die rijd nog wel Alfa.quote:Damn you stupid car, Damn you! Definitely buying a bike now. Grrr
Jongen, ik heb het niet over oploskoffie, ik heb het over frappé.quote:Op zondag 4 juli 2010 16:29 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
Oploskoffie? Ben je wel helemaal lekker?
Koffie moet van verse bonen gemaakt worden! En anders niet!
Daarom valt koffie bij mezelf altijd zo tegen
quote:Op zondag 4 juli 2010 16:54 schreef 2cv het volgende:
[..]
Jongen, ik heb het niet over oploskoffie, ik heb het over frappé.
quote:Frappé (in het Grieks: φραπέ; van het Franse woord voor 'geslagen') is een schuimend Grieks koffiedrankje gemaakt van oploskoffie dat koud gedronken wordt
Frappé (in het Grieks: φραπέ; van het Franse woord voor 'geslagen') is een schuimend Grieks koffiedrankje gemaakt van oploskoffie dat koud gedronken wordt.quote:Op zondag 4 juli 2010 16:54 schreef 2cv het volgende:
[..]
Jongen, ik heb het niet over oploskoffie, ik heb het over frappé.
Volgende alinea op Wikipedia Baraquote:Op zondag 4 juli 2010 17:00 schreef BaraCuda het volgende:
Oploskoffie en koude koffie. Werkelijk, welke bosnimf heeft dat bedacht
OP waardigquote:Op zondag 4 juli 2010 16:51 schreef Alexxxxx het volgende:
Bojo op facebook:
[Damn you stupid car, Damn you! Definitely buying a bike now. Grrr]
Die rijd nog wel Alfa.
Hertzlich Willkommenquote:Op zondag 4 juli 2010 17:18 schreef Grielen het volgende:
Mag ik mezelf introduceren in de SC?
Ik heb vanaf morgen 5 weken niks te doen op Sicilië![]()
Behalve dan in de zon liggen, maar dat hou je ook niet langer dan 2 uur vol
plaatjesschuur ??quote:
Trekkers?quote:Op zondag 4 juli 2010 17:40 schreef Alexxxxx het volgende:
Opmeer? Scharwoude? Abbekerk?
En SUWs zijn vies, hier komen alleen mensen met echte terreinwagens.
quote:
Ik moest lachenquote:Op zondag 4 juli 2010 16:28 schreef Alfisti het volgende:
[..]
Je moet dat beest ff strijken! Zitten allemaal rimpels en kreukels in.
er staan op buzzybee meer trailers dan trekkers volgens mij?quote:Op zondag 4 juli 2010 18:36 schreef Barcaconia het volgende:
Jullie moeten meer over trailers praten, trekkers zijn maar zozo
zelfs op buzzybee![]()
er is 1 subforum voor getrokken materieel en 1 voor agrarische voertuigen?quote:Op zondag 4 juli 2010 18:50 schreef Barcaconia het volgende:
Er is maar 1 subforum voor getrokken materieel en veel voor trekkers, dus ik trek snelle conclusiesMaar trailers zijn natuurlijk veel gaver dan trekkers dus het zou logisch zijn.
oh! hmja, daar is wel meer aandacht voorquote:Op zondag 4 juli 2010 19:00 schreef Barcaconia het volgende:
Trekkers en trekkers. Ik bedoel niet alleen agrarisch maar ook wegtransport
Dat wel ja, maar trailers hebben ook geen V8, dat is redelijk logischquote:Op zondag 4 juli 2010 19:04 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
oh! hmja, daar is wel meer aandacht voormaar alsnog is BB dnek ik de grootste inhet NL taalgebied als het op trailers aankomt. op V8power is er totaal geen aandacht voor bijvoorbeeld, en op bouwmachineforummaar heel summier
Dan schijt je echt 8 kleuren strontquote:Op zondag 4 juli 2010 19:03 schreef Anne het volgende:
http://www.dumpert.nl/mediabase/1021491/8e3684e1/spook_prank.html![]()
![]()
![]()
.
Of vluchten zonder kindquote:Op zondag 4 juli 2010 19:13 schreef Anne het volgende:
[..]
Ik had dat kind allang opgepakt en was hard naar buiten gerend naar de buren oid![]()
.
Diplomat B V8 volgens mijquote:Op zondag 4 juli 2010 19:30 schreef Alexxxxx het volgende:
Wat is hettypevan dezeOpel? Diplomat, Admiral of wat anders?
[ afbeelding ]
Merk en type: Opel
Eigenaar: onbekend
Land van herkomst: Duitsland
Locatie: A81 bij Geisingen Kirchen-Hausen (D)
Datum: 23 april 2010
Fotograaf/Bron: Alex Miedema
Bijzonderheden: foto genomen op de terugweg vanaf de Bauma
Same here. Ik moet gewoon vaker naar papi en mami toequote:Op zondag 4 juli 2010 19:55 schreef Barcaconia het volgende:
Morgen weer de duinen in met de Jeep!
En BBQ's inderdaad, ik wil ook zo'n ding, maar ik heb geen tuin
De SC is niet wat je er van verwachtte? Klachten indienen kan bij forum@fok.nlquote:Op zondag 4 juli 2010 20:09 schreef Crutch het volgende:
Ik zoek het niveau, maar ik moet graven geloof ik.
standaard inventaris?quote:Op zondag 4 juli 2010 20:12 schreef BaraCuda het volgende:
Hebben jullie allemaal perenijsjes in huis?
Ik heb helemaal geen ijs in huisquote:Op zondag 4 juli 2010 20:12 schreef BaraCuda het volgende:
Hebben jullie allemaal perenijsjes in huis?
Dat kun je niet maken johquote:
Fristi had ze allemaal al meegenomenquote:Op zondag 4 juli 2010 20:14 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
Ik kon die kutdingen niet vinden laatst
Neh, ik ben de Liwadder SC wel gewend.quote:Op zondag 4 juli 2010 20:12 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
De SC is niet wat je er van verwachtte? Klachten indienen kan bij forum@fok.nl
nee, een la er onder om eerlijk te zijnquote:
Heeft die vent ook festini perenijs dan?quote:Op zondag 4 juli 2010 20:16 schreef Anne het volgende:
[..]
Ik heb helemaal geen ijs in huis. De ijscoboer komt hier elke dag langs.
Vluchten voor de duivel met een kind wat niet kan rennen is natuurlijk geen optiequote:Dat kun je niet maken joh.
Nee, die vent heeft alleen italiaans ijsquote:Op zondag 4 juli 2010 20:20 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
Heeft die vent ook festini perenijs dan?Dat is namelijk het enige wat ik wil
![]()
Je hebt toch spierballenquote:Vluchten voor de duivel met een kind wat niet kan rennen is natuurlijk geen optie
Een duitser met italiaans ijs gaat er bij mij niet inquote:Op zondag 4 juli 2010 20:21 schreef Anne het volgende:
[..]
Nee, die vent heeft alleen italiaans ijs. Tuthola.
Ik ga zo weer opdrukken enzo, maar met spierballen kun je geen geest verslaan natuurlijkquote:Je hebt toch spierballen?
Zullen we kindje en lokken in 1 zin niet doen? Straks staat de AIVD op de stoepquote:Op zondag 4 juli 2010 20:23 schreef Anne het volgende:
[..]
Daarmee had ie inderdaad ook dat kindje kunnen lokken.
Het is een Italiaanquote:Op zondag 4 juli 2010 20:24 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
Een duitser met italiaans ijs gaat er bij mij niet in![]()
[..]
Ik ga zo weer opdrukken enzo, maar met spierballen kun je geen geest verslaan natuurlijk
quote:Op zondag 4 juli 2010 20:25 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
Zullen we kindje en lokken in 1 zin niet doen? Straks staat de AIVD op de stoep
Hebben ze ook allemaal Alfa's? Of zijn zelfs Italianen niet zo gek om met die rommel te rijden?quote:Op zondag 4 juli 2010 20:26 schreef Anne het volgende:
[..]
Het is een Italiaan. Als ik hier naar buiten kijk zie ook allemaal Italiaanse vlaggen buiten hangen.
Dat zijn zeg maar de Molukkers van Nederland.
Ik zal alvast even zeggen waar je kan wonen:quote:Op zondag 4 juli 2010 20:25 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
Zullen we kindje en lokken in 1 zin niet doen? Straks staat de AIVD op de stoep
Ik heb eigenlijk nog geen Alfa gezien neequote:Op zondag 4 juli 2010 20:27 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
Hebben ze ook allemaal Alfa's? Of zijn zelfs Italianen niet zo gek om met die rommel te rijden?
Hoe weet jij dat?quote:Op zondag 4 juli 2010 20:30 schreef Anne het volgende:
[..]
Ik zal alvast even zeggen waar je kan wonen:
Heuvel, Piusplein, Koningsplein, Willemsplein, Katterug, Oude Markt of het Pieter Vreedeplein.
Verstandig van zequote:Op zondag 4 juli 2010 20:30 schreef Anne het volgende:
[..]
Ik heb eigenlijk nog geen Alfa gezien nee. Alleen maar BMW'tjes, Golfjes, etcetera.
Nouquote:
Nee, wel dat een of andere jostiband onder je raam stond te spelen tijdens een of andere markt in de nacht.quote:Op zondag 4 juli 2010 20:32 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
Heb ik ooit verteld dat ik aan een of ander plein woon ofzo?
CIA Annequote:Op zondag 4 juli 2010 20:33 schreef Anne het volgende:
[..]
Nee, wel dat een of andere jostiband onder je raam stond te spelen tijdens een of andere markt in de nacht..
Die lui werken niet op zondag johquote:Op zondag 4 juli 2010 20:36 schreef Alfisti het volgende:
[..]
[..]
ik zou als ik jou was achter de bank gaan liggen en niet meer open doen vanavond
Je hebt wel veel dameskledingwinkels onder je zegquote:
Het sterft inderdaad van de vrouwenwinkels hier. Maar ook genoeg andere winkels in de buurt hoorquote:Op zondag 4 juli 2010 20:39 schreef Anne het volgende:
[..]
Je hebt wel veel dameskledingwinkels onder je zeg.
En van die bestrating krijg je toch koppijn.
Gokje.quote:Op zondag 4 juli 2010 20:43 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
Het sterft inderdaad van de vrouwenwinkels hier. Maar ook genoeg andere winkels in de buurt hoor
De bestrating is inderdaad vrij drukMaar ik let er eigenlijk niet op
![]()
Maar hoe weet je nou uit die hele lijst welke het uiteindelijk was?
Ondervragingstechnieken 1.01, en jij tuint erinquote:
Geloof me, Anne welquote:Op zondag 4 juli 2010 20:53 schreef BaraCuda het volgende:
Misschien toen ik er net kwam wonen, dat is 2 jaar terug![]()
Ze is een vrouw meisje, maar dat kan niemand onthouden toch?
Ja daar dacht ik ook meteen aanquote:Op zondag 4 juli 2010 20:55 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Ondervragingstechnieken 1.01, en jij tuint erin!
Echt welquote:Op zondag 4 juli 2010 21:00 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
Vanaf welk moment is een meisje een vrouw?Anne is geen meisje meer naar mij mening
Ze vindt zelf van wel, en eerlijk is eerlijk; alles wat in een Big Shopper past is wmb een meisjequote:Op zondag 4 juli 2010 21:00 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
Vanaf welk moment is een meisje een vrouw?Anne is geen meisje meer naar mij mening
Nou heb je foto's zitten kijkenquote:Op zondag 4 juli 2010 21:00 schreef Anne het volgende:
Je kijkt uit op een groot grijs gebouw. En je woont op de hoek, al zitten alle appartementen zo te zien op een hoek.
Aan jou de vraag dan, vanaf welk moment ben je een vrouw?quote:
http://www.google.nl/search?um=1&hl=nl&q=vanaf%20welk%20moment%20ben%20je%20een%20vrouw%3F&ie=UTF-8&sa=N&tab=iwquote:Op zondag 4 juli 2010 21:03 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
Nou heb je foto's zitten kijken![]()
[..]
Aan jou de vraag dan, vanaf welk moment ben je een vrouw?
Maar ik "ken" Anne al 100 jaar, dus dan gaat die fase voorbijquote:Op zondag 4 juli 2010 21:01 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Ze vindt zelf van wel, en eerlijk is eerlijk; alles wat in een Big Shopper past is wmb een meisje
Gast, ik weet niet eens wat ik gisteren heb gegetenquote:Op zondag 4 juli 2010 21:10 schreef Alexxxxx het volgende:
zit niet zote janken Bara,je hebt je adres 3 jaar terug half gepost, toen heb ik nog naar je gezwaaid.
+quote:
quote:Op zondag 4 juli 2010 21:35 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
pannenkoekenMaar de dag ervoor weet ik serieus niet meer
Wtf.quote:
RijsteWUT !??!quote:Op zondag 4 juli 2010 21:29 schreef 2cv het volgende:
Gatverdamme, ik neem een hap ongezoete rijstebrijDubbel suiker er in om het goed te maken
"Welk moment is jouw fruitmoment? Gepost: 28 maart 2008. Ik ben een grote eter. Zeker voor een vrouw. Toch eet ik te weinig. Soms te weinig brood,"quote:Op zondag 4 juli 2010 21:05 schreef Anne het volgende:
[..]
http://www.google.nl/search?um=1&hl=nl&q=vanaf%20welk%20moment%20ben%20je%20een%20vrouw%3F&ie=UTF-8&sa=N&tab=iw
Blijkbaar als je zwanger bent.
Opquote:
Rijst + melk in een pan en koken. Voila, rijstebrij.quote:Op zondag 4 juli 2010 22:43 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
RijsteWUT !??!!!
Ik dacht dat dat alleen nog in kinderliedjes bestond
Als dat smaakt zoals het eruit ziet volgens Google, mag mijn portie een enkeltje Komohotelquote:Op maandag 5 juli 2010 00:14 schreef 2cv het volgende:
Rijst + melk in een pan en koken. Voila, rijstebrij.
Raakt dat niet geirriteerd als je ermee slaapt ??quote:Op maandag 5 juli 2010 07:20 schreef Anne het volgende:
Ik werd vanochtend wakker: "Heh? Ik kan weer zien?!".
Vergeten mijn lenzen uit te doen gisteravond![]()
.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Je gaat weer te laat komen trouwens !
De wetenschap is er nog steeds niet uit, waarom de meest gestroomlijnde vrouwen, de meeste weerstand bieden
quote:Op maandag 5 juli 2010 07:25 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Raakt dat niet geirriteerd als je ermee slaapt ??SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Nee, zachte lenzen.. GELUKKIG! Anders had ik mijn bril tevoorschijn moeten halen.
Editer. Ik kom niet te laat. Ik mag later komen, moet ff naar de dokter.
Bij mij werkt het niet echt lekker als ik een hele nacht met lenzen slaap.quote:Op maandag 5 juli 2010 07:25 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Raakt dat niet geirriteerd als je ermee slaapt ??
Anne Jacksonquote:Op maandag 5 juli 2010 07:58 schreef Anne het volgende:
Ja. M'n neus is eraf gevallen.
Anyway, ik ben weg. Ciao.
quote:Op maandag 5 juli 2010 07:59 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
Bij mij werkt het niet echt lekker als ik een hele nacht met lenzen slaap.
In de loop van de volgende dag heb je toch wel rode ogen.
Je bent zwangerquote:Op maandag 5 juli 2010 07:59 schreef Anne het volgende:
En naast mijn neus die is afgevallen. Ben ik zelf volgens mij aangekomen. Want deze broek zit echt strak en dat was voorheen niet zo. *snakt naar adem*
Jah, mijn buurman heb ik daar ook wel eens over gehoord, vandaar ook mijn vraag, ik weet alleen niet of hij harde of zachte lenzen heeft.quote:Op maandag 5 juli 2010 07:59 schreef BaraCuda het volgende:
Bij mij werkt het niet echt lekker als ik een hele nacht met lenzen slaap.
In de loop van de volgende dag heb je toch wel rode ogen.
Die neus zetten ze er wel weer aan, lukte bij MJ ook elke keer weer, en dat extra kilootje kun je wel hebben; niks aan doenquote:Op maandag 5 juli 2010 07:59 schreef Anne het volgende:
En naast mijn neus die is afgevallen. Ben ik zelf volgens mij aangekomen. Want deze broek zit echt strak en dat was voorheen niet zo. *snakt naar adem*
NJ wordt papaquote:Op maandag 5 juli 2010 08:01 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
Je bent zwangerDus je bent bij deze een vrouw
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De wetenschap is er nog steeds niet uit, waarom de meest gestroomlijnde vrouwen, de meeste weerstand bieden
Mensen die hun telefoon niet stil zetten als ze slapen vragen erom om wakker te worden gebeld..quote:Op maandag 5 juli 2010 09:57 schreef 2cv het volgende:
Mensen die op maandagochtend voor 10:00u naar een particulier bellebn zonder afspraak mogen wat mij betreft zonder proces afgeschoten worden
quote:Op maandag 5 juli 2010 09:29 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
NJ wordt papa![]()
![]()
Of jij. Gefeliciteerd hè!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Grattiesjh maandagmorgentip; hoorn ietsie scheef op het toestel leggenquote:Op maandag 5 juli 2010 10:06 schreef 2cv het volgende:
Ik werd niet mobiel gebeld en aangezien ik nog bij mijn ouders woon mag ik de stekkers van de vaste telefoons er niet uit trekken
Ik had gezegd dat je er niet aan mocht zitten als ik slaapquote:
Sorryquote:Op maandag 5 juli 2010 10:36 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Ik had gezegd dat je er niet aan mocht zitten als ik slaap
Nog nergens last vanquote:Op maandag 5 juli 2010 07:59 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
Bij mij werkt het niet echt lekker als ik een hele nacht met lenzen slaap.
In de loop van de volgende dag heb je toch wel rode ogen.
Neem volgende keer FF een gat waar geen kinderen uitkomen danquote:Op maandag 5 juli 2010 10:36 schreef Anne het volgende:
[..]
Sorry. Kon niet slapen enzo, dan krijg je dat.
Ja, dat ging deze keer ff niet.quote:Op maandag 5 juli 2010 10:45 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Neem volgende keer FF een gat waar geen kinderen uitkomen dan
Volgens mij zitten we in de verkeerde SC nuquote:Op maandag 5 juli 2010 10:47 schreef Anne het volgende:
[..]
Ja, dat ging deze keer ff niet.
Mijn neus was er af gevallen, remember, anders had ie mooi daar in gekunnen.
Oh ja, laten we onszelf maar weer even terug trekken (ik zei trekken, hihi).quote:Op maandag 5 juli 2010 11:15 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Volgens mij zitten we in de verkeerde SC nu
Of gewoon gaan werkenquote:Op maandag 5 juli 2010 10:35 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Grattiesjh maandagmorgentip; hoorn ietsie scheef op het toestel leggen
Bij voorkeur eentje die het haalt ??quote:Op maandag 5 juli 2010 12:07 schreef Grielen het volgende:
ot: ik zat in een airbus naar Milaan. Nu is het spannend met welk vliegtuig ik naar Catania ga
Nop ben 1.85 geen idee of ik pas. Is ook niet voor mij. Dan zal die lotus me dagelijks vervoer zijn. Lijkt me niet handigquote:Op maandag 5 juli 2010 17:04 schreef Paladijn het volgende:
Goede Elise kun je bij v.d. Kooi in Lochem krijgen
Motorisch zijn er weinig problemen mee dacht ik, Elise rijders klagen vooral over willekeurige en moeilijk vindbare elektrische problemen.
Maar pas jij daarin dan? Zo heel veel korter dan mij was jij toch niet?
als ik overstap dan zal het een nb worden.quote:Op maandag 5 juli 2010 17:27 schreef Paladijn het volgende:
mbt. die 2e hands MX5, je zit nog steeds in Scheveningen toch?
Dan gewoon lekker een particuliere uitzoeken, ANWB keuring of bij Koks in IJmuiden (mx5sports.nl) of Hoogwerf in Vlaardingen. Rest van de dealers heeft waarschijnlijk amper tot geen kennis van de NA.
Ja maar dan speel je toch gelijk. Betaal nu veel voor andere inruil is hoger.quote:Op maandag 5 juli 2010 17:36 schreef Paladijn het volgende:
Beste periode om een te kopen is begin volgend jaar ja, maar inruilwaarde van je huidige is misschien ook lager...
quote:Op maandag 5 juli 2010 20:05 schreef Anne het volgende:
Doorverwijsslowchat..
Dadelijk beland ik in Den Haag zeker.
zo eng is ze ook weer nietquote:
Wat moet jij in Den haag?quote:Op maandag 5 juli 2010 20:05 schreef Anne het volgende:
Doorverwijsslowchat..
Dadelijk beland ik in Den Haag zeker.
Bij mij?quote:
Niet.quote:
1.85 past makkelijk. Ik ben zelf 1.90 en pas er prima in.quote:Op maandag 5 juli 2010 17:22 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Nop ben 1.85 geen idee of ik pas. Is ook niet voor mij. Dan zal die lotus me dagelijks vervoer zijn. Lijkt me niet handig
Ik vind 1-tje wel genoeg eigenlijkquote:Op maandag 5 juli 2010 20:13 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Niet.Ik kom alleen hier, in het Leeuwarden topic en in het LImburg topic
edit: en de KEL SC natuurlijk,maar die is rustig![]()
Ja wie weet ooit. Maar spaar dan liever door voor de Ferrari,quote:Op maandag 5 juli 2010 21:18 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
1.85 past makkelijk. Ik ben zelf 1.90 en pas er prima in.
Let wel op dat een goede elise nog steeds best wat geld kost.
Er staat een hoop import op auotrader en dergelijke.
Dat is toch wel een wonder te noemen. Geen droge ogen ook?quote:Op maandag 5 juli 2010 21:32 schreef Anne het volgende:
Geen rode ogen btw, Bara.
Maar vanavond doe ik ze toch maar even uit. (als ik ze nog uit krijg
)
Nope, maar ze zullen wel lekker vast geplakt zitten.quote:Op maandag 5 juli 2010 21:34 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
Dat is toch wel een wonder te noemen. Geen droge ogen ook?
Lekker pulkenquote:Op maandag 5 juli 2010 21:39 schreef Anne het volgende:
[..]
Nope, maar ze zullen wel lekker vast geplakt zitten.
quote:Op maandag 5 juli 2010 21:41 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
Lekker pulken![]()
Is het trouwens al bijna weekend? Ik had om 8:00 vanmorgen al geen zin meer
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |