Middel lange/korte vrouwen zijn ook niet erg.quote:Op woensdag 17 februari 2010 10:23 schreef mr_anonimous het volgende:
Yep lange en korte vrouwen zijn geweldig!
Nee die ook niet idd.quote:Op woensdag 17 februari 2010 10:24 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Middel lange/korte vrouwen zijn ook niet erg.
Jij bent geen vrouw?quote:
Zijn we "eindelijk" niet discriminerend bezig ten opzichte van vrouwen, is het weer niet goed.quote:
Soempie!quote:Op woensdag 17 februari 2010 10:27 schreef Soempie het volgende:
Als er maar een gat in zit.
Jawel.quote:
Als ze maar lief is zeg ik altijd......quote:
Ik vind dat niet zo'n aantrekkelijke eigenschap. Zo...niksig.quote:Op woensdag 17 februari 2010 10:29 schreef mr_anonimous het volgende:
[..]
Als ze maar lief is zeg ik altijd......
Daarom vind ik jou ook niet lief...quote:Op woensdag 17 februari 2010 10:33 schreef Soempie het volgende:
[..]
Ik vind dat niet zo'n aantrekkelijke eigenschap. Zo...niksig.
quote:
Teleurstellend.quote:Op woensdag 17 februari 2010 10:35 schreef Etcetera het volgende:
[..]
![]()
het kabinet der leugens regeert nog altijd las ik? Typisch
Nou dan ben je een vrouw van gemiddelde lengte.quote:
Truste Cobraquote:
Mooi plaatje!quote:Op woensdag 17 februari 2010 11:11 schreef MadMaster het volgende:
[ afbeelding ]
Lengte doet er niet toe...
En geheel volgens de verwachtingenquote:
quote:Op woensdag 17 februari 2010 11:14 schreef Nembrionic het volgende:
TerugVindPygmee.
Je bent gewoon een voyeur...quote:Op woensdag 17 februari 2010 11:26 schreef mr_anonimous het volgende:
Ik ga even lange, gemiddelde en korte dames bekijken
Hoe kan dat nou, hij heeft een balkje waar z'n ogen horen te zittenquote:
quote:Op woensdag 17 februari 2010 11:29 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Hoe kan dat nou, hij heeft een balkje waar z'n ogen horen te zitten
The Elephantman in een pak?quote:
quote:
quote:Command & Conquer classics go freeware
Written by Nedim Hadzic
Monday, 15 February 2010 12:19
Red Alert, Tiberian Dawn and Tiberian Sun
If you’re looking for a quick nostalgia fix to start off your week, then look no further than the latest freebie coming from EA – three Command & Conquer classics completely free of charge and there for the taking.
So, Command & Conquer site now offers users a chance to download Command & Conquer: Red Alert, Tiberian Dawn and Tiberian Sun + Firestorm for free, and relive the good old times once again.
There’s a catch though – the games were not built to run on Vista and/or Windows 7 but EA kindly included the installation procedure that should work for users.
You can download the games and find the installation instructions here.
Autootje van de zaak?quote:Op woensdag 17 februari 2010 13:32 schreef iamredleader het volgende:
* leeft nog
![]()
Retedruk op werk / thuis / familie / enz.![]()
Minder nieuws: onze auto is practisch afgeschrevenvoor een grote beurt naar de garage gebracht, maar de waslijst (2 A4'tjes) aan mankementen + het bijbehorende prijskaartje (± 2500) was iets teveel van het goede. Dus we zijn nu op zoek naar een nieuwe(re) auto, en dat is best spannend
Heerlijk rustig...quote:Hoe is het hier??
quote:Bodyscanners niet voor moslims
Nog even over die miljoenenkostende privacyschendende full body scanners welke Onze Minister ons zo nodig door de strot moest duwen.
Daar hoeft u dus helemaal niet doorheen. U zegt gewoon tegen het luchthaven personeel dat u moslim bent en klaar is Ahmed.
Volgens de Koran moeten moslims namelijk hun edele delen bedekken en mogen mannen en vrouwen elkaars lichaam niet naakt zien. Bodyscanner is dus vies en in strijd met de profeet.
Wat dus weer een Fatwa oplevert. En dus hoeven moslims niet verplicht door de klotenscanner.
Een woordvoerder van de Nationaal Coördinator Terrorisme Bestrijding: "Wat ons betreft speelt de kwestie niet. En wie toch moeite heeft met de scan hoeft er niet doorheen en kan ervoor kiezen om zich te laten fouilleren." Moehaha. Ik ben zo blij dat Onze Minister veiligheid belangrijker vindt dan privacy maar tegelijk een uitzondering wordt gemaakt voor Al Qaida. Mission Accomplished, stelletje ongeloofelijke faalhazen
Tsja... als het zo makkelijk gingquote:Op woensdag 17 februari 2010 13:36 schreef MadMaster het volgende:
Autootje van de zaak?
Geen gewonden, vermisten, relletjes of douche-incidenten?quote:Heerlijk rustig...
Niet vragen, gewoon eisen...quote:Op woensdag 17 februari 2010 13:52 schreef iamredleader het volgende:
[..]
Tsja... als het zo makkelijk ging![]()
PS zat aan de pillen en wou van de brug afspringen, maar kon in de buurt geen geschikt exempaar vinden.quote:Geen gewonden, vermisten, relletjes of douche-incidenten?
PS is al een tijdje aan de pillenquote:Op woensdag 17 februari 2010 13:55 schreef MadMaster het volgende:
PS zat aan de pillen en wou van de brug afspringen, maar kon in de buurt geen geschikt exempaar vinden.
Verder eigenlijk niet veel bijzonders...
O ja, toch wel.
Soempie is door Wiebel ontvoerd naar Brussel i.h.k.v. Valentijnsdag en haar All Stars zijn nu geheel versleten...
Ik denk dat ik daar wel iemand blij me kan makenquote:Op woensdag 17 februari 2010 12:48 schreef Whiteguy het volgende:
http://www.fudzilla.com/content/view/17675/39/
Cool. Voor wie ze nog niet heeft.
[..]
quote:Op woensdag 17 februari 2010 12:48 schreef Whiteguy het volgende:
http://www.fudzilla.com/content/view/17675/39/
Cool. Voor wie ze nog niet heeft.
quote:
EA als helden bestempelen gaat me dan wel weer wat ver.quote:
Is een goedkoop abbo niet beter ?quote:Op woensdag 17 februari 2010 14:30 schreef PhysicsRules het volgende:
Ik ben op zoek naar een goedkope maar betrouwbare pre-paid aanbieder. Wat zijn jullie ervaringen?
Geen bodyscans voor moslimvrouwenquote:Geen bodyscan voor moslimvrouwen.
De FCNA (Fiqh Council of North America) bestaat uit moslimgeleerden die uitspraken doet over de sharia: het islamitisch recht. De recentste uitspraak van de FCNA wekt verbazing: moslims mogen niet door de lichaamsscanners die op vliegvelden worden ingezet om aanslagen te voorkomen. Ook Nederlandse moslims zijn onrust over de nieuwe lichaamsscanners. Abdulmajid Khairoun van de Nederlandse Moslim Raad: "Het is het gesprek van de dag en leeft heel erg onder onze achterban. Moslims willen niet dat hun vrouwen en dochters door de scan gaan. Moslims overwegen om niet meer te vliegen en gewoon met de auto te gaan". Een woordvoerder van de eenheid Terrorismebestrijding is kordaat: "Dit is niet ons probleem, wie moeite heeft met de scan hoeft er niet door. Men kan er steeds voor kiezen om zich te laten fouilleren". Volgens de Koran mogen mannen en vrouwen elkaars lichaam nu eenmaal niet naakt zien.
Ook in het Verenigd Koninkrijk zijn moslims niet mals voor de bodyscan. Hier zegt men onomwonden dat de reacties verschrikkelijk zullen zijn. Geen enkele gelovige moslim zal ooit verdragen dat een ongelovige zijn vrouw of dochter naakt ziet. Ook verenigingen die zich inzetten tegen eender welke pedofiele inmenging zweren het gebruik bij -18 jarigen af. Het nemen, kijken naar of bewaren van naaktbeelden van minderjarigen is volgens hen in elk geval verboden. Dat dit ook het verbod van eender welk medisch onderzoek inhoud, gaat aan deze heren voorbij. Het ziet er naar uit dat alle soorten fanatici zich de komende jaren heel hevig in de strijd tegen de bodyscan zullen gooien, zo ook in Israël. Daar zijn moslims en joden het voor één keer met elkaar eens. Blijkbaar gaat deze discussie voorbij aan de vraag: waarom zijn bodyscanners in godsnaam ingevoerd? Juist, om te beletten dat dit soort religieuze fanatici sterven om zo snel mogelijk bij hun 70 maagden in het hiernamaals te zijn.
ik heb een nummer van de zaak waar ik ook privé mee mag bellen. Ik wil alleen bereikbaar blijven op mijn privénummer.quote:Op woensdag 17 februari 2010 14:34 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
EA als helden bestempelen gaat me dan wel weer wat ver.
Waarschijnlijk heb je een unofficial user patch nodig om hem werkend te krijgen, want zelfs nadat ze die games verkochten in het 'the first decade' pak weigerden ze zelf met fatsoenlijke support te komen.
* Whiteguy de dupe was.
Het blijft een kut bedrijf, maar alles wat er gratis van de server te downloaden is, is meegenomen.
[..]
Is een goedkoop abbo niet beter ?
Ik heb ze nooit gespeeld, dus dat beloofd nog wat als ik het ooit ga proberenquote:Op woensdag 17 februari 2010 14:34 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
EA als helden bestempelen gaat me dan wel weer wat ver.
Waarschijnlijk heb je een unofficial user patch nodig om hem werkend te krijgen, want zelfs nadat ze die games verkochten in het 'the first decade' pak weigerden ze zelf met fatsoenlijke support te komen.
* Whiteguy de dupe was.
quote:Het blijft een kut bedrijf, maar alles wat er gratis van de server te downloaden is, is meegenomen.
[..]
Is een goedkoop abbo niet beter ?
Ehm, nee. Dat ben ik niet met je eens.quote:Op woensdag 17 februari 2010 14:41 schreef Whiteguy het volgende:
Omdat die lui niet door die scanner heen willen huppelen, moeten ze allemaal apart gefouilleerd worden wat weer een hoop tijd en geld kost. Waar ik aan mee betaal dmv belastingen en heffingen.
Laat iedereen die niet netjes door de scanner gaat zelf opdraaien voor de extra kosten.
Geert, als je mee leest: dit is denk ik een stuk haalbaarder dan die kopvoddentaks van je.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |