De reacties.quote:Op dinsdag 15 september 2009 14:22 schreef angelaatje het volgende:
Ik ben eigelijk wel benieuwd wat er leuk is aan het discrimineren van homoseksuelen.
Het is een keuze. Je kan toch ook diefstal verbieden?quote:Op dinsdag 15 september 2009 14:28 schreef stbabylon het volgende:
Alsof je het kunt verbieden... Tis niet alsof een homo/bi/lesbo even een knopje kan omzetten.
Maar kleptomanie niet. Kun je wel verbieden, maar schiet je niks mee op.quote:Op dinsdag 15 september 2009 14:28 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Het is een keuze. Je kan toch ook diefstal verbieden?
Geen problemen met homo'squote:Op dinsdag 15 september 2009 14:36 schreef angelaatje het volgende:
ik zou het niet willen verbieden, nooit ik heb zelf een vriendin.
maar het gekke is op het moment dat je begint over homo's wil iedereen het verbieden..
begin je nou over lesbiennes, dan vind iedereen het leuk
Jij bent degene die hier iets discriminerends in ziet, ik zie er enkel een constatering in. Blijkbaar heb je zelf moeite met homo's, misschien moet je eens bij jezelf te rade gaan?quote:Op dinsdag 15 september 2009 14:22 schreef angelaatje het volgende:
als je bijvoorbeeld over straat loopt is er meteen wel iemand die zegt. kijk die homo dan!
Bij diefstal wordt iemand benadeeld, in het geval van homofilie zie ik dat niet echt.quote:Op dinsdag 15 september 2009 14:28 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Het is een keuze. Je kan toch ook diefstal verbieden?
Hypocriet fenomeen ja. De grootste homohaters geilen op lesbische porno...quote:Op dinsdag 15 september 2009 14:36 schreef angelaatje het volgende:
ik zou het niet willen verbieden, nooit ik heb zelf een vriendin.
maar het gekke is op het moment dat je begint over homo's wil iedereen het verbieden..
begin je nou over lesbiennes, dan vind iedereen het leuk
Je wordt misschien zo geboren maar er is niks genetisch aan homosexualiteit.quote:Op dinsdag 15 september 2009 14:30 schreef stbabylon het volgende:
En hoezo een keuze? Is genetisch. Zo word je geboren.
daarom komt het in het hele dierenrijk voor...quote:Op dinsdag 15 september 2009 14:44 schreef Shivo het volgende:
[..]
Je wordt misschien zo geboren maar er is niks genetisch aan homosexualiteit.
pssst. Er zijn er meer in NL die NIET op de canal parade zijn dan WEL...quote:Op dinsdag 15 september 2009 14:45 schreef beelz het volgende:
Homo's
Eerst roepen ze 364 dagen lang dat ze gelijk behandeld willen worden, dan doen ze 1 dag alle stereotypen die gezonde mensen hebben van homo's bevestigen en dan roepen ze weer 364 dagen lang dat ze gelijk behandeld willen worden.
Als je homofilie kan verbieden, zou je ook heterofilie kunnen verbieden.quote:Op dinsdag 15 september 2009 14:28 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Het is een keuze. Je kan toch ook diefstal verbieden?
O? Ik weet niet met wie jij dan zoal praat, maar volgens mij valt dat best mee hoor.quote:Op dinsdag 15 september 2009 14:36 schreef angelaatje het volgende:
ik zou het niet willen verbieden, nooit ik heb zelf een vriendin.
maar het gekke is op het moment dat je begint over homo's wil iedereen het verbieden..
begin je nou over lesbiennes, dan vind iedereen het leuk
Nee hoor, als je een nicht bent ga je daar heen. Alle homo's zijn gewoon zo en dat weet je best.quote:Op dinsdag 15 september 2009 14:46 schreef DoctorB het volgende:
[..]
pssst. Er zijn er meer in NL die NIET op de canal parade zijn dan WEL...
Hetero's heb je tenminste nog wat aan. Die produceren kinderen en waarborgen zo de toekomst van onze samenleving. Homo's zijn enkel een kostenpost.quote:Op dinsdag 15 september 2009 14:48 schreef Sakura het volgende:
[..]
Als je homofilie kan verbieden, zou je ook heterofilie kunnen verbieden.
Dus bepalen we bij deze dat jij vanaf nu homo bent, en je dus ook zo op sexueel gebied gedraagt
Heterofilie is geen ziektequote:Op dinsdag 15 september 2009 14:48 schreef Sakura het volgende:
[..]
Als je homofilie kan verbieden, zou je ook heterofilie kunnen verbieden.
Dus bepalen we bij deze dat jij vanaf nu homo bent, en je dus ook zo op sexueel gebied gedraagt
Accepteer eens dat homofilie gewoon een afwijking is, een foutje van de natuur. Idioot.quote:Op dinsdag 15 september 2009 14:48 schreef Sakura het volgende:
[..]
Als je homofilie kan verbieden, zou je ook heterofilie kunnen verbieden.
Dus bepalen we bij deze dat jij vanaf nu homo bent, en je dus ook zo op sexueel gebied gedraagt
Toch heeft het niets met genen te maken... dat je lievelingskleur rood is staat ook niet in je genen. Als je vader van spruitjes houdt, hoeft dat niet te betekenen dat jij en je zus dat ook zo vinden. Als je pappa houdt van barebacken hoeft dat niet in te houden dat jij ook van bruinwerken houdt.quote:Op dinsdag 15 september 2009 14:45 schreef DoctorB het volgende:
[..]
daarom komt het in het hele dierenrijk voor...
quote:Op dinsdag 15 september 2009 14:50 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Hetero's heb je tenminste nog wat aan. Die produceren kinderen en waarborgen zo de toekomst van onze samenleving. Homo's zijn enkel een kostenpost.
Nee. Dat is onnatuurlijk en gemeen tegenover de kinderen. Nou heb ik een behoorlijke hekel aan kinderen, maar ik heb een nog grotere hekel aan flikkers.quote:Op dinsdag 15 september 2009 14:56 schreef angelaatje het volgende:
[..]
En lesbiennes kunnen geen kinderen krijgen?
ook niet met behulp van homo's?
Kun je ook uitleggen waarom je een hekel hebt aan flikkers? Of zit dat in je genen?quote:Op dinsdag 15 september 2009 14:58 schreef beelz het volgende:
[..]
Nee. Dat is onnatuurlijk en gemeen tegenover de kinderen. Nou heb ik een behoorlijke hekel aan kinderen, maar ik heb een nog grotere hekel aan flikkers.
Met een wereldwijde overbevolking van zo'n 5.500.000.000, mogen we de homo's wel dankbaar zijn. Die doen er dan tenminste iets aan.quote:Op dinsdag 15 september 2009 14:50 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Hetero's heb je tenminste nog wat aan. Die produceren kinderen en waarborgen zo de toekomst van onze samenleving. Homo's zijn enkel een kostenpost.
quote:Op dinsdag 15 september 2009 15:03 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Dat is nog veel erger, die zullen worden opgevoed door inferieure mensen, in een zwaar instabiele omgeving.
Het is dan ook geen verrassing dat 68% van zulke kinderen opgroeit met zware psychische aandoeningen, als Borderline, Narcisme en Gilles de la Tourette.
Omdat het onnatuurlijk is. Het enige doel van een organisme is het voortbestaan van de soort. Flikkers dragen hier niet aan bij dus ik heb een hekel aan ze.quote:Op dinsdag 15 september 2009 15:00 schreef De_goegemeente het volgende:
[..]
Kun je ook uitleggen waarom je een hekel hebt aan flikkers? Of zit dat in je genen?
Omdat ze hartstikke gay zijnquote:Op dinsdag 15 september 2009 15:16 schreef angelaatje het volgende:
en hoezo hebben die vrouwen dan een psychische afwijking??
In achterlijke Takkie-Takkie-landen. En 't Vaticaan natuurlijk. En bepaalde staten in de VS.quote:Op dinsdag 15 september 2009 15:21 schreef erikkll het volgende:
Ik hoor dat werkelijk NOOIT. Dat het verboden moet worden, bedoel ik.
quote:Rwanda: homoseksualiteit moet strafbaar worden gemaakt
27-08-2009 | nieuws
In navolging van het Afrikaanse land Burundi wil Rwanda nu ook straffen op homoseksualiteit. De komende weken zal het parlement overleggen of het mogelijk is om homo's te vervolgen.
Çavaria, een Belgische homobeweging heeft bij de Belgische regering aangedrongen op het stopzetten van ontwikkelingshulp aan de twee Afrikaanse landen. "Onze regering kan en moet haar steentje bijdragen," aldus Yvan Brys van Çavaria.
Burundi kwam twee maanden geleden nog in het nieuws omdat er een man was gearresteerd op grond van homoseksualiteit. De 'verdachte' zou er 'verwijfd' uit hebben gezien volgens de politie. Eerder dit jaar werd homoseksualiteit strafbaar gemaakt in Burundi.
quote:Homogeweld in Rome neemt steeds meer toe
03-09-2009 | nieuws
In de Italiaanse hoofdstad Rome wordt het steeds gevaarlijker voor homo's. Onlangs zijn er twee explosieven naar een homobar gegooid.
Er ontstond grote paniek tijdens de aanslag en verschillende mensen raakten gewond. Er vielen geen doden.
Doelwit
De laatste paar weken komt het steeds vaker voor dat homo's het doelwit zijn van geweld in Rome. Ook werd vorige week woensdag nog een lesbienne lastiggevallen door een jongere in dezelfde straat als waar de aanslag plaatsvond.
Eerder werd hier ook al een homostel brutaal aangevallen, waardoor een van de mannen een messteek in de maag kreeg terwijl de ander een hoofdwond opliep.Tot slot probeerde een groep vandalen onlangs ook nog een homodiscotheek in brand te steken.
quote:Een genezen homo wil dat de wereld verlost wordt van homo's
09-09-2009 | nieuws
Een Australische verpleger, die naar eigen zeggen een genezen homo is, heeft iedereen opgeroepen om de wereld van alle homo's te bevrijden. Ondertussen is hij zijn verpleeg-licentie kwijtgeraakt.
Matthew Price van Sunshine Coast heeft een brief geschreven aan een school in New South Wales waarin hij uitlegt waarom hij een wereld zonder homo's wil. Ook heeft hij een brief gestuurd naar Barack Obama, waarin hij de president van de Verenigde Staten vraagt om hem te helpen tijdens zijn missie.
Brief
Ook andere wereldleiders zijn door Price geschreven en gevraagd om mee te werken. Price gaf in zijn brief aan dat hij een verpleger was die in Noosa leefde en genezen werd van homoseksualiteit. Zijn licentie is ingetrokken tot hij alles op een rijtje heeft.
Doordat zowel de man als vrouw ooit 9 maanden lang in een vrouwenlichaam hebben gezeten. Zowel de man als de vrouw hebben die ervaring. Ik denk dat er weinig mensen zijn die 9 maanden lang in een mannenlichaam hebben gezeten,quote:Op dinsdag 15 september 2009 14:43 schreef angelaatje het volgende:
ik heb totaal geen problemen met homo's en lesbiennes.
ik ben gewoon benieuwd na de aanleiding dat mensen homo''s eerder discriminerend benaderen dan lesbiennes.
Dusd? Wie zegt dat dat niet gaat gebeuren?quote:Op dinsdag 15 september 2009 15:20 schreef stbabylon het volgende:
Beelz je bent al ruim 10 jaar vruchtbaar, toch heb je nog niks gedaan voor het voortbestaan van het ras...
Ja ja, lekker in een latex pakje op een boot dansen zeker? Erg nuttig hoorquote:Op dinsdag 15 september 2009 15:28 schreef Jerruh het volgende:
homoseksuelen schijnen juist een aanwinst te zijn voor een goede samenleving, daar ze niet alleen voor hun kroost zorgen maar ook vooral voor anderen, wat je bijv. in het dierenrijk veel ziet.
die beeldvorming is jouw probleem en niet de mijne...quote:Op dinsdag 15 september 2009 15:48 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Ja ja, lekker in een latex pakje op een boot dansen zeker? Erg nuttig hoor
Net zo nuttig als dit op de Fast Forward Dance Parade?quote:Op dinsdag 15 september 2009 15:48 schreef Hephaistos. het volgende:
Ja ja, lekker in een latex pakje op een boot dansen zeker? Erg nuttig hoor
Ik ben van plan om mijn kinderen fatsoenlijk op te voeden, dus dat zal zo'n vaart niet lopen gelukkig...quote:Op dinsdag 15 september 2009 15:52 schreef Jerruh het volgende:
[..]
die beeldvorming is jouw probleem en niet de mijne...
Ik ga het ook niet hebben over parenclubs, seksuele feesten in de powerzone of hemkade, halfnaakte vrouwen in latex op zomercarnaval of wat er ook te vinden is binnen de samenleving, want dat heeft geen reet te maken met homo zijn of hetero zijn... als je dat nog niet doorhebt... ga dan maar gauw kinderen produceren voordat de homos de wereld overnemen en hoop er dan maar niet op dat de jouwe er ook eentje blijkt te zijn.
Die is absoluut nuttig. Ik krijg spontaan voortplantingsneigingenquote:Op dinsdag 15 september 2009 15:52 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Net zo nuttig als dit op de Fast Forward Dance Parade?
[ afbeelding ]
Wie zegt dat homo's zich niet voortplanten.quote:Op dinsdag 15 september 2009 15:45 schreef beelz het volgende:
[..]
Dusd? Wie zegt dat dat niet gaat gebeuren?
Jij vuile slet.quote:Op dinsdag 15 september 2009 15:54 schreef Hephaistos. het volgende:
Die is absoluut nuttig. Ik krijg spontaan voortplantingsneigingen
Jij hebt hier vast wel een bron van, gezien het gemak waarmee je met deze cijfers komt.quote:Op dinsdag 15 september 2009 15:03 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Dat is nog veel erger, die zullen worden opgevoed door inferieure mensen, in een zwaar instabiele omgeving.
Het is dan ook geen verrassing dat 68% van zulke kinderen opgroeit met zware psychische aandoeningen, als Borderline, Narcisme en Gilles de la Tourette.
Omdat ik lesbo's snap. Lesbische sex is spelen met 4 tieten en na afloop mag je er 2 mee naar huis nemen.quote:Op dinsdag 15 september 2009 15:49 schreef DennisMoore het volgende:
Waarom vaker een hekel aan homo's dan aan lesbo's?
Ook geweld komt bij mannen vaker voor dan bij vrouwen. Kwestie van cultuur (mannen moeten trots en sterk en stoer zijn) en testosteron-induced haantjesgedrag.
Mannen die niet aan bovenstaand stereotype voldoen, bedreigen de status quo.
Omdat je dus hypocriet bent! Dan is dat ook duidelijk!quote:Op dinsdag 15 september 2009 15:56 schreef beelz het volgende:
[..]
Omdat ik lesbo's snap. Lesbische sex is spelen met 4 tieten en na afloop mag je er 2 mee naar huis nemen.
Ik. Want dat is gewoon zo, dat er onnatuurlijke manieren zijn om dit wel voor elkaar te krijgen wil niet zeggen dat het goed is.quote:Op dinsdag 15 september 2009 15:55 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Wie zegt dat homo's zich niet voortplanten.
En toch zit je waarschijnlijk bijna dagelijks aan jezelf...quote:Op dinsdag 15 september 2009 15:56 schreef beelz het volgende:
Omdat ik lesbo's snap. Lesbische sex is spelen met 4 tieten en na afloop mag je er 2 mee naar huis nemen.
Ook een homo kan een vrouw neuken. Is niet plots onmogelijk. Neem aan dat jij ook wel eens boven op iemand hebt gelegen en dat je kots neigingen moest onderdrukken.quote:Op dinsdag 15 september 2009 15:56 schreef beelz het volgende:
[..]
Ik. Want dat is gewoon zo, dat er onnatuurlijke manieren zijn om dit wel voor elkaar te krijgen wil niet zeggen dat het goed is.
Is niet hypocriet... is PI vergetenquote:Op dinsdag 15 september 2009 15:56 schreef Tally het volgende:
[..]
Omdat je dus hypocriet bent! Dan is dat ook duidelijk!
echte lesbos moeten niks van een pik hebben... het enige wat jij mee naar huis neemt zijn twee tieten met een meisje eraan dat waarschijnlijk nog voor een lik cola je schaamhaar vanachter je voorhuid pulkt... en jij noemt het een lesbo!quote:Op dinsdag 15 september 2009 15:56 schreef beelz het volgende:
[..]
Omdat ik lesbo's snap. Lesbische sex is spelen met 4 tieten en na afloop mag je er 2 mee naar huis nemen.
Inderdaad, want zei Paulus al niet dat we niet tegen onze natuur(lijke geaardheid) in mogen gaan?quote:Op dinsdag 15 september 2009 15:56 schreef beelz het volgende:
Ik. Want dat is gewoon zo, dat er onnatuurlijke manieren zijn om dit wel voor elkaar te krijgen wil niet zeggen dat het goed is.
Als jij je pik in de stront steekt krijg je geen kinderen. Stront kun je niet bevruchten.quote:Op dinsdag 15 september 2009 15:55 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Wie zegt dat homo's zich niet voortplanten.
dus... als een homo gewoon seks zou hebben met een vrouw, is dat onnatuurlijk? ik voel een vastloper aankomen...quote:Op dinsdag 15 september 2009 15:56 schreef beelz het volgende:
[..]
Ik. Want dat is gewoon zo, dat er onnatuurlijke manieren zijn om dit wel voor elkaar te krijgen wil niet zeggen dat het goed is.
Homo's kunnen prima hun lul in een bevruchtbare vrouw steken.quote:Op dinsdag 15 september 2009 15:59 schreef Ps2K het volgende:
[..]
Als jij je pik in de stront steekt krijg je geen kinderen. Stront kun je niet bevruchten.
waarom loopt er dan nog zoveel shit rond in de maatschappij?quote:Op dinsdag 15 september 2009 15:59 schreef Ps2K het volgende:
[..]
Als jij je pik in de stront steekt krijg je geen kinderen. Stront kun je niet bevruchten.
Shit for brains... talking about a mindfuck...quote:Op dinsdag 15 september 2009 16:00 schreef Jerruh het volgende:
waarom loopt er dan nog zoveel shit rond in de maatschappij?
Mears, P. (2003). Psychiatric disorders within children of gay parents. Journal of Evangelical Research, volume 24, p. 71-98quote:Op dinsdag 15 september 2009 15:56 schreef Barbaaf het volgende:
[..]
Jij hebt hier vast wel een bron van, gezien het gemak waarmee je met deze cijfers komt.
the only fuck they can get...quote:Op dinsdag 15 september 2009 16:00 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Shit for brains... talking about a mindfuck...
quote:Op dinsdag 15 september 2009 16:01 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Mears, P. (2003). Psychiatric disorders within children of gay parents. Journal of Evangelical Research, volume 24, p. 71-98
Nou technisch gezien gaat het tegen de natuur in van de homo...quote:Op dinsdag 15 september 2009 15:59 schreef Jerruh het volgende:
[..]
dus... als een homo gewoon seks zou hebben met een vrouw, is dat onnatuurlijk? ik voel een vastloper aankomen...
Het gaat tegen zijn primaire behoeftes in, maar is uiteraard wel een stap in de goede richting. Helaas missen veel homo's de zelfbeheersing om hetero te blijven, waardoor het kind alsnog in een disfunctioneel gezin moet opgroeienquote:Op dinsdag 15 september 2009 15:59 schreef Jerruh het volgende:
[..]
dus... als een homo gewoon seks zou hebben met een vrouw, is dat onnatuurlijk? ik voel een vastloper aankomen...
quote:Op dinsdag 15 september 2009 16:06 schreef Hephaistos. het volgende:
Het gaat tegen zijn primaire behoeftes in, maar is uiteraard wel een stap in de goede richting. Helaas missen veel homo's de zelfbeheersing om hetero te blijven, waardoor het kind alsnog in een disfunctioneel gezin moet opgroeien![]()
Kijk, dat vind ik al beter klinken dan dat eeuwige geratel van hepatistos.quote:Op dinsdag 15 september 2009 16:04 schreef Ps2K het volgende:
[..]
Nou technisch gezien gaat het tegen de natuur in van de homo...
Don't get me wrong, ik respecteer homo's, ik begrijp het alleen niet
quote:Op dinsdag 15 september 2009 16:06 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Het gaat tegen zijn primaire behoeftes in, maar is uiteraard wel een stap in de goede richting. Helaas missen veel homo's de zelfbeheersing om hetero te blijven, waardoor het kind alsnog in een disfunctioneel gezin moet opgroeien![]()
bij mij is het eerder omgekeerd ... Homo's kan ik best goed uitstaan, ik heb een paar vrienden die homo zijn en ook een paar collega's (mn chef zelf) en daar kan ik verder prima mee opschieten.quote:Op dinsdag 15 september 2009 14:36 schreef angelaatje het volgende:
ik zou het niet willen verbieden, nooit ik heb zelf een vriendin.
maar het gekke is op het moment dat je begint over homo's wil iedereen het verbieden..
begin je nou over lesbiennes, dan vind iedereen het leuk
quote:De Britse regering heeft haar excuses aangeboden voor de zaak rondom Alan Turing
11-09-2009 | nieuws
De Britse regering heeft vrijdag haar spijt betuigd voor de 'inhumane'manier waarop de wiskundige Alan Turing na de Tweede Wereldoorlog is behandeld. Turing werd chemisch gecastreerd omdat hij homo was, ondanks zijn hulp bij het kraken van de codeermachine Enigma.
Turing hield zich tijdens WOII bezig met het kraken van de gecodeerde berichten van de Duitse marine. Ze gebruikten hiervoor de Enigma-machine. Hij kreeg het voor elkaar met een door hem uitgevonden elektromagnetisch apparaat, de bombe.
Homo
Volgens veel historici was het kraken van de Enigma-berichten één van de belangrijkste keerpunten in de oorlog. En ook was Turing grondlegger van de computerwetenschappen. In 1952 werd hij echter vervolgd omdat hij seks met een man had gehad. Hij werd verplicht een behandeling met vrouwelijke hormonen te ondergaan. Twee jaar later pleegde hij op 41-jarige leeftijd zelfmoord.
Excuses
Premier Gordon Brown heeft in een open brief gereageerd op een internetpetitie, waarin meer dan dertigduizend mensen om eerherstel van Turing vroegen. Brown schreef dat hij het vreselijk vindt dat de wetenschapper 'in feite werd vervolgd omdat hij homo was'. "Het spijt ons, je verdiende zo veel beter", staat er in zijn brief.
De primaire behoefte van een man is zoveel mogelijk in het rond neuken met zoveel mogelijk vrouwen vanaf een leeftijd waarop ze geslachtsrijp zijn, iets wat volgens ons juridisch systeem gewoon keihard verkrachting en kinderporno heet. Toch is dat volkomen natuurlijk en hét doel van de natuur, namelijk voortplanten en genen mengen..quote:Op dinsdag 15 september 2009 16:06 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Het gaat tegen zijn primaire behoeftes in, maar is uiteraard wel een stap in de goede richting. Helaas missen veel homo's de zelfbeheersing om hetero te blijven, waardoor het kind alsnog in een disfunctioneel gezin moet opgroeien![]()
Uitstekend punt. We hebben allemaal bepaalde behoeftes die ons worden opgedrongen door de natuur. We hebben echter ook moraal, waarmee we er voor kunnen kiezen om niet aan die behoeftes toe te geven. Zo kan het best dat ik de natuurlijke neiging heb om seks te hebben met een meisje van 13, maar dat ik daar niet aan toegeef omdat het verkeerd is.quote:Op dinsdag 15 september 2009 17:29 schreef splendor het volgende:
[..]
De primaire behoefte van een man is zoveel mogelijk in het rond neuken met zoveel mogelijk vrouwen vanaf een leeftijd waarop ze geslachtsrijp zijn, iets wat volgens ons juridisch systeem gewoon keihard verkrachting en kinderporno heet. Toch is dat volkomen natuurlijk en hét doel van de natuur, namelijk voortplanten en genen mengen..
Aangezien je homo's dan zo onnatuurlijk vindt, mag ik dan aannemen dat jij leeft zoals ik hierboven schets? Wanneer heb je voor het laatst een 11 jarig meisje flink genomen?
Niet overwonnen, onderdrukt.quote:Op dinsdag 15 september 2009 18:03 schreef Hephaistos. het volgende:
Er is niemand die zegt dat je celibatair moet leven. Homoseksuele verlangens kunnen overwonnen worden, zoals al vele homo's hebben laten zien. Het zijn de zwakken onder jullie die zich blijven bezighouden met zaken die de samenleving op de lange termijn kapot maken.
Doorzichtige troll-pogingen zijn zó slaapverwekkendquote:Op dinsdag 15 september 2009 18:03 schreef Hephaistos. het volgende:
Er is niemand die zegt dat je celibatair moet leven. Homoseksuele verlangens kunnen overwonnen worden, zoals al vele homo's hebben laten zien. Het zijn de zwakken onder jullie die zich blijven bezighouden met zaken die de samenleving op de lange termijn kapot maken.
quote:Op dinsdag 15 september 2009 18:06 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Doorzichtige troll-pogingen zijn zó slaapverwekkend.
Doe 's alsof je intelligent bent en leg uit wat je zogenaamd bedoelt met je "morele overwegingen". Amuse us.
Overwinnen is beter uiteraard, maar uiteindelijk moet je mensen beoordelen op hun daden.quote:
Met dat argument zou je juist heteroseksualiteit moeten verbieden. De mensheid is namelijk de pest van deze planeet. Noem mij 1 goed ding dat de mensheid brengt voor het voortbestaan van de planeet aarde, en daarmee het voortbestaan van de mensheid?quote:Op dinsdag 15 september 2009 14:50 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Hetero's heb je tenminste nog wat aan. Die produceren kinderen en waarborgen zo de toekomst van onze samenleving. Homo's zijn enkel een kostenpost.
Uit welk tijdperk ben jij herrezen dan?quote:Op dinsdag 15 september 2009 18:21 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Homo's ondermijnen alles wat ons land sterk en veerkrachtig heeft gemaakt. De eensgezindheid, de stabiliteit van instituties als het huwelijk, het maken van kinderen, het geven van een degelijke opvoeding door een vader en een moeder. En zo kan ik nog wel even doorgaan.
Dat past natuurlijk niet in het huidige liberale idee dat iedereen maar lekker moet doen waar hij zin in heeft, zolang hij er niemand kwaad mee doet. Maar waarom denk je dat bijna elke samenleving in de wereld negatief staat tegenover homo's? Omdat men heel goed weet dat het een sluipmoordenaar is voor het maatschappelijk succes op de lange termijn.
En wie heeft er last van als homo's de liefde bedrijven?quote:Op dinsdag 15 september 2009 18:27 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Overwinnen is beter uiteraard, maar uiteindelijk moet je mensen beoordelen op hun daden.
Een kleptomaan doet niets verkeerd, totdat ie begint met stelen. Natuurlijk hebben we liever dat iemand volledig zijn kleptomanie overwint, maar nooit meer iets stelen is ook goed.
De samenleving. Vooral op de lange termijn.quote:Op dinsdag 15 september 2009 18:30 schreef UltraR het volgende:
[..]
En wie heeft er last van als homo's de liefde bedrijven?
Op lange termijn? Hoezo dat dan?quote:Op dinsdag 15 september 2009 18:45 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
De samenleving. Vooral op de lange termijn.
Niet elk gedrag waarbij er niet meteen een slachtoffer in het oog springt, is moreel te verantwoorden. Drugsgebruik schaadt ook niemand direct, maar zorgt op den duur voor een vervallen maatschappij zonder ruggegraat of toekomst. Het is dan ook niet toevallig dat homo's zoveel drugs gebruiken.
Ja, vooral doen zou ik zeggenquote:Op dinsdag 15 september 2009 18:47 schreef DennisMoore het volgende:
Eigenlijk is dit gewoon belediging en/of discriminatie volgens het Wetboek van Strafrecht he? Misschien wordt het eens tijd om een aanklacht in te dienen tegen de internetheld Hephaistos?
Ik wil daar op zich best wel aan mee doen.quote:Op dinsdag 15 september 2009 18:47 schreef DennisMoore het volgende:
Eigenlijk is dit gewoon belediging en/of discriminatie volgens het Wetboek van Strafrecht he? Misschien wordt het eens tijd om een aanklacht in te dienen tegen de internetheld Hephaistos?
En nu antwoord geven dan, hoe vindt de maatschappij er dan schade van? Persoonlijk denk ik dat we meer schade ondervinden van intolerante figuren zoals jij.quote:Op dinsdag 15 september 2009 19:26 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Ja, vooral doen zou ik zeggen
Kijk als je zo stoer bent dan moet je ook minimaal antwoord kunnen geven op mijn vraagquote:Op dinsdag 15 september 2009 19:26 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Ja, vooral doen zou ik zeggen
Ik zou het er ook wel op kunnenquote:Op dinsdag 15 september 2009 15:54 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Die is absoluut nuttig. Ik krijg spontaan voortplantingsneigingen
Ja, zeg eerlijk, wat moet je met zoveel onwetendheid anno 1950 gebundeld in een paar users in één topic?quote:Op dinsdag 15 september 2009 19:40 schreef MinderMutsig het volgende:
Mijn god. Dit topic begon enigszins euh, 'speciaal' maar het is nu ronduit zwakzinnig.
Ik had het niet over jouw post hoor.quote:Op dinsdag 15 september 2009 19:42 schreef lezzer het volgende:
[..]
Ja, zeg eerlijk, wat moet je met zoveel onwetendheid anno 1950 gebundeld in een paar users in één topic?
Gedwongen in therapie opnemen tot ze ervan overtuigd zijn dat het uiten van hun mening de stabiliteit van de samenleving schaadt en tegen de natuur is (en meer van dat soort gebrabbel waar ze zelf blijkbaar wel gevoelig voor zijn).quote:Op dinsdag 15 september 2009 19:42 schreef lezzer het volgende:
[..]
Ja, zeg eerlijk, wat moet je met zoveel onwetendheid anno 1950 gebundeld in een paar users in één topic?
Dat heeft weinig met genetica te maken. Dan zou homosexualiteit bij *alle* diersoorten voor moeten komen.quote:Op dinsdag 15 september 2009 14:45 schreef DoctorB het volgende:
[..]
daarom komt het in het hele dierenrijk voor...
Je bedoelt die kinderen die later jouw pensioen, jouw AOW en jouw ziektekosten op gaan hoesten? De kinderen die de economie op gang houden als jij oud bent en er mensen nodig zijn om je billen te wassen?quote:Op dinsdag 15 september 2009 19:29 schreef lezzer het volgende:
Ik ben het eerlijk gezegd wel zat dat ik wel de belasting voor de 12 toekomstige kinderen van deze gek mag op hoesten, maar me wel gewoon moet laten beledigen door hem.
quote:Op dinsdag 15 september 2009 19:38 schreef MilfLover het volgende:
[..]
Kijk als je zo stoer bent dan moet je ook minimaal antwoord kunnen geven op mijn vraag
quote:Op dinsdag 15 september 2009 18:21 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Homo's ondermijnen alles wat ons land sterk en veerkrachtig heeft gemaakt. De eensgezindheid, de stabiliteit van instituties als het huwelijk, het maken van kinderen, het geven van een degelijke opvoeding door een vader en een moeder. En zo kan ik nog wel even doorgaan.
Dat past natuurlijk niet in het huidige liberale idee dat iedereen maar lekker moet doen waar hij zin in heeft, zolang hij er niemand kwaad mee doet. Maar waarom denk je dat bijna elke samenleving in de wereld negatief staat tegenover homo's? Omdat men heel goed weet dat het een sluipmoordenaar is voor het maatschappelijk succes op de lange termijn.
Nee.quote:Op dinsdag 15 september 2009 20:20 schreef Tally het volgende:
Hephaistos. zou je alsjeblieft je discriminerende en denigrerende opmerkingen bij je houden.
Nu maak je het echt te bont. Je hebt nu je mening (die ronduit belachelijk is) duidelijk gemaakt.
Misschien is het beter als je het topic verlaat.
Waarom? dat je een plaat voor de kop hebt valt te lezen.quote:Op dinsdag 15 september 2009 20:34 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Nee.
Een belachelijke mening zou ook zeer gemakkelijk onderuit gehaald moeten kunnen worden. Als ik (in alle ernst) kijk naar de reacties tot nu toe, zie ik vooral vragen om verduidelijking, tirades over mijn onnozelheid en oneliners.
Het staat je vrij om me aan te vallen op elk punt.
Er zijn zat stellen die geen kinderen willen. Zijn die dan "net zo fout" als de homoseksuelen?quote:Op dinsdag 15 september 2009 20:03 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Je bedoelt die kinderen die later jouw pensioen, jouw AOW en jouw ziektekosten op gaan hoesten? De kinderen die de economie op gang houden als jij oud bent en er mensen nodig zijn om je billen te wassen?
Morele uitspraken zijn erg lastig te staven met feiten. Maar het staat je vrij om alle mogelijke feiten aan te voeren hoorquote:Op dinsdag 15 september 2009 20:39 schreef Tally het volgende:
[..]
Waarom? dat je een plaat voor de kop hebt valt te lezen.
Jij bent iemand die alles vanuit zijn eigen oogpunt ziet en daarop blijft hameren.
Punten onderuit halen slaat gewoon nergens op want dat gaat bij mensen zoals jij niet.
Kom eens met feiten. Keiharde bewezen feiten. Daar kom je niet mee want die zijn er namelijk niet.
Nee, jij werkt voor de huidige ouderen. Als je kinderen hebt werk je zowel voor de huidige als voor de toekomstige ouderen. Natuurlijk kunnen homo's ook kinderen adopteren, maar die moeten dan wel opgroeien in een disfunctioneel gezin.quote:Er zijn zat stellen die geen kinderen willen. Zijn die dan "net zo fout" als de homoseksuelen?
Die kinderen hoesten niet mijn pensioen, mijn AOW en mijn ziektekosten op want daar werk ik de rest van mijn leven voor.
Inderdaad, dat soort tirades. Het spijt me dat ik niet het gebruikelijke SEX-niveau haalquote:Doe niet zo dom met je achterlijke uitspraken en ga gewoon weg. Het is belachelijk en dat zie je zelf ook wel in. Het aanvallen heb je al gedaan nu mag je gaan. Dank je
Nee hoor als jij aangeeft dat zij de wereld kapot maken kan je dat best aantonen toch. Is niet alleen moreelquote:Op dinsdag 15 september 2009 20:48 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Morele uitspraken zijn erg lastig te staven met feiten. Maar het staat je vrij om alle mogelijke feiten aan te voeren hoor
[..]
Nee, jij werkt voor de huidige ouderen. Als je kinderen hebt werk je zowel voor de huidige als voor de toekomstige ouderen. Natuurlijk kunnen homo's ook kinderen adopteren, maar die moeten dan wel opgroeien in een disfunctioneel gezin.
[..]
Inderdaad, dat soort tirades. Het spijt me dat ik niet het gebruikelijke SEX-niveau haal
Lieverd, tegen de tijd dat ik oud ben, is het sociale stelsel wel ingestort. Die lekkere verpleegster betaal ik dus waarschijnlijk helemaal zelf.quote:Op dinsdag 15 september 2009 20:03 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Je bedoelt die kinderen die later jouw pensioen, jouw AOW en jouw ziektekosten op gaan hoesten? De kinderen die de economie op gang houden als jij oud bent en er mensen nodig zijn om je billen te wassen?
Het geld dat jij kwijt bent aan kinderen staat in geen verhouding tot het geld dat ouders kwijt zijn aan kinderen. Toch profiteren jullie allebei van het latere rendement van die kinderen
Als alle diersoorten dezelfde genen hadden, dan had je maar 1 diersoort. Of eigenlijk had je er geen, want zonder diversiteit, geen overlevingskans op de lange termijn. Er bestaan maar heel weinig genetische eigenschappen die in élke levensvorm voorkomt. Misschien een simpel gen dat codeert voor een bepaald zeer eenvoudig eiwit, maar daar houdt het dan ook bij op.quote:Op dinsdag 15 september 2009 19:59 schreef Shivo het volgende:
[..]
Dat heeft weinig met genetica te maken. Dan zou homosexualiteit bij *alle* diersoorten voor moeten komen.
Ik vind inderdaad dat Hephaistos. wel even mag inbinden, we hebben klachten van het MDI over minder gekregen dan zijn uitlatingen in dit topic.quote:Op dinsdag 15 september 2009 18:47 schreef DennisMoore het volgende:
Eigenlijk is dit gewoon belediging en/of discriminatie volgens het Wetboek van Strafrecht he? Misschien wordt het eens tijd om een aanklacht in te dienen tegen de internetheld Hephaistos?
Genderbeleving heeft niets met de seksuele voorkeur te maken. En een van de volgens mij geaccepteerde wetenschappelijke verklaringen is de hoeveelheid testosteron tijdens cruciale fases in de zwangerschap, die de ontwikkeling van het brein beinvloeden.quote:Op dinsdag 15 september 2009 21:50 schreef splendor het volgende:
[..]
Als het niet genetisch is, hoe verklaar je dan mensen die zich van kinds af aan gedragen en voelen alsof ze van het andere geslacht zijn? Die zijn lichamelijk homoseksueel want ze vallen op hetzelfde geslacht, maar ze voelen zich welgedelijk van het andere geslacht en zijn dus qua gevoel gewoon hetero, ze zitten tenslotte in het verkeerde lichaam. Ook iets met genetische oorsprong volgens mij.
Stel je niet zo aan joh. Het is heus niet tegen de wet om homoseksualiteit immoreel te noemen hoor.quote:Op dinsdag 15 september 2009 22:18 schreef remlof het volgende:
[..]
Ik vind inderdaad dat Hephaistos. wel even mag inbinden, we hebben klachten van het MDI over minder gekregen dan zijn uitlatingen in dit topic.
Dus je mening is moreel gedreven, beetje jammer dat jou moraliteit zo intolerant is. Jezus zou zich van je afwenden.quote:Op dinsdag 15 september 2009 20:48 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Morele uitspraken zijn erg lastig te staven met feiten. Maar het staat je vrij om alle mogelijke feiten aan te voeren hoor
[..]
Heel handig draai je om de belangrijkste vraag heen: Dus ieder die geen kinderen krijgt zou verboden moeten worden.quote:Nee, jij werkt voor de huidige ouderen. Als je kinderen hebt werk je zowel voor de huidige als voor de toekomstige ouderen. Natuurlijk kunnen homo's ook kinderen adopteren, maar die moeten dan wel opgroeien in een disfunctioneel gezin.
[..]
Met zo'n intolerante instelling wek je woede, niet onbegrijpelijk.quote:Inderdaad, dat soort tirades. Het spijt me dat ik niet het gebruikelijke SEX-niveau haal
Je zei nog wel ergere dingen. Kap gewoon met trollen.quote:Op dinsdag 15 september 2009 22:28 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Stel je niet zo aan joh. Het is heus niet tegen de wet om homoseksualiteit immoreel te noemen hoor.
Het begon met trollen, maar inmiddels verbaas ik me er meer over dat niemand nog compleet korte metten met me heeft gemaakt.quote:Op dinsdag 15 september 2009 22:32 schreef remlof het volgende:
[..]
Je zei nog wel ergere dingen. Kap gewoon met trollen.
Waarom denk je dat ze je vooral een troll noemden?quote:Op dinsdag 15 september 2009 22:36 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Het begon met trollen, maar inmiddels verbaas ik me er meer over dat niemand nog compleet korte metten met me heeft gemaakt.
Posts vol met verzonnen feiten, drog-argumenten en cirkelredeneringen, maar mensen komen niet verder dan mij een idioot noemen
Ja, ik deed ook niet veel moeite om dat te verbergen hequote:Op dinsdag 15 september 2009 22:39 schreef remlof het volgende:
[..]
Waarom denk je dat ze je vooral een troll noemden?
Als je er niet op ingaat!quote:Op dinsdag 15 september 2009 22:45 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Ja, ik deed ook niet veel moeite om dat te verbergen he![]()
Maar een iets minder obvious troll zou zonder moeite overeind kunnen blijven hier. Ook degenen die wel argumenten probeerden te geven, faalden jammerlijk...
Misschien vinden mensen dat de speeltuin elders is? 't Is geen cursusje debatteren oid.quote:Op dinsdag 15 september 2009 22:45 schreef Hephaistos. het volgende:
Ja, ik deed ook niet veel moeite om dat te verbergen he![]()
Je duidt op het verbod?quote:Op dinsdag 15 september 2009 14:23 schreef eleusis het volgende:
Van mij mag het, maar niet bij mij in bed...
Nou ja, met het risico om voor schijnheilig te worden versleten, ik vind het dus wel van belang dat mensen weten waarom ze bepaalde dingen moreel verwerpelijk vinden, of juist niet. Ik krijg eerlijk gezegd niet het idee dat veel mensen dat voor zichzelf kunnen beargumenteren.quote:Op dinsdag 15 september 2009 22:52 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Misschien vinden mensen dat de speeltuin elders is? 't Is geen cursusje debatteren oid.
't Is iig iets wat vrij complex ligt en m.i. niet bestudeerd hoeft te worden.quote:Op dinsdag 15 september 2009 22:18 schreef wonderer het volgende:
Genderbeleving heeft niets met de seksuele voorkeur te maken. En een van de volgens mij geaccepteerde wetenschappelijke verklaringen is de hoeveelheid testosteron tijdens cruciale fases in de zwangerschap, die de ontwikkeling van het brein beinvloeden.
Het helpt wel tegen de idioten die denken dat het een mentale stoornis is. Maar verder heb je wel gelijk natuurlijk. Heteroseksualiteit wordt ook niet onderzocht.quote:Op dinsdag 15 september 2009 23:05 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
't Is iig iets wat vrij complex ligt en m.i. niet bestudeerd hoeft te worden.
Oja, daar heb jij weer gelijk inquote:Op dinsdag 15 september 2009 23:32 schreef wonderer het volgende:
Het helpt wel tegen de idioten die denken dat het een mentale stoornis is.
Ik ben later alleen maar belastinggeld kwijt om jouw zwakzinnige kinderen met al hun gebreken te kunnen voorzien van een fatsoenlijk fosterparenthuis waar ze een enigszins normale opvoeding kunnenn verkrijgen.quote:Op dinsdag 15 september 2009 20:03 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Je bedoelt die kinderen die later jouw pensioen, jouw AOW en jouw ziektekosten op gaan hoesten? De kinderen die de economie op gang houden als jij oud bent en er mensen nodig zijn om je billen te wassen?
Het geld dat jij kwijt bent aan kinderen staat in geen verhouding tot het geld dat ouders kwijt zijn aan kinderen. Toch profiteren jullie allebei van het latere rendement van die kinderen
Er werd eerder gezegd dat homo's zo goed zijn voor de economie omdat ze zoveel geld uitgeven. Wederom korte-termijn visie. De reden dat ze meer geld hebben, is omdat ze het niet uit hoeven te geven aan voedsel, kleding, schoolboeken en al die andere dingen waar gezinnen wel mee te maken krijgen. Dat zijn echter uitgaven die op de langere termijn pas gaan renderen.
Ja, mooi is dat, ik had verwacht dat 1 van die homo's wel met iets kwam om jouw standpunten omver te werpen. Halverwege het topic begon ik bijna in jouw gelijk te geloven. Ik heb de laatste 10 posts in dit topic niet gelezen. Volgens mij staan jouw duidelijke en heldere analyses over het homo-dom nog steeds. Ik ga ze niet om ver trappen.quote:Op dinsdag 15 september 2009 22:36 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Het begon met trollen, maar inmiddels verbaas ik me er meer over dat niemand nog compleet korte metten met me heeft gemaakt.
Mensen hebben het recht om dom te zijn of zich dom te houden. Ik heb geen enkele behoefte om iemand met zulke denkbeelden te overtuigen van zijn ongelijk. Zelfs al kom je met goede argumenten zal je er alsnog niet in slagen om ze van gedachten te laten veranderen.quote:Op woensdag 16 september 2009 03:46 schreef Neleos het volgende:
[..]
Ja, mooi is dat, ik had verwacht dat 1 van die homo's wel met iets kwam om jouw standpunten omver te werpen. Halverwege het topic begon ik bijna in jouw gelijk te geloven. Ik heb de laatste 10 posts in dit topic niet gelezen. Volgens mij staan jouw duidelijke en heldere analyses over het homo-dom nog steeds. Ik ga ze niet om ver trappen.
Homofielen zullen minder snel aan kinderen beginnen.quote:Op dinsdag 15 september 2009 20:03 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Je bedoelt die kinderen die later jouw pensioen, jouw AOW en jouw ziektekosten op gaan hoesten? De kinderen die de economie op gang houden als jij oud bent en er mensen nodig zijn om je billen te wassen?
Het geld dat jij kwijt bent aan kinderen staat in geen verhouding tot het geld dat ouders kwijt zijn aan kinderen. Toch profiteren jullie allebei van het latere rendement van die kinderen
Er werd eerder gezegd dat homo's zo goed zijn voor de economie omdat ze zoveel geld uitgeven. Wederom korte-termijn visie. De reden dat ze meer geld hebben, is omdat ze het niet uit hoeven te geven aan voedsel, kleding, schoolboeken en al die andere dingen waar gezinnen wel mee te maken krijgen. Dat zijn echter uitgaven die op de langere termijn pas gaan renderen.
En het bijbehorende belastingtarief betalenquote:Op woensdag 16 september 2009 10:28 schreef snakelady het volgende:
Bij een homokoppel blijven er dus gewoon 2 full-time werken.
En, vrouwen kunnen natuurlijk ook een goed salaris verdienenquote:Economisch gezien zijn 2 full-time verdieners beter, hoger salaris ( 2 mannen) en kunnen dus ook weer meer spenderen.
Waarom heb jij eigenlijk geen fotoboek?quote:Op woensdag 16 september 2009 11:47 schreef ideanaal het volgende:
hoe meer homo's hoe meer sappige kutjes voor de heteromannen![]()
van mij mag heel mannelijk nederland op mij na morgen homo worden, dan is het feeeeeeeeeeeeeeeeeestttttttttttttttttttt
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dat is toch een fout beeld van nichten. Nichten zijn verwijfde homo's die er zelf mee koketteren. Dat is wat anders dan mannen in hun blote kont op een boot.quote:Op woensdag 16 september 2009 11:29 schreef NekoKoneko het volgende:
Ik heb niks tegen homo's. Wel tegen nichten (het volg dat meedoet aan onzin als gay parades en dergelijke), maar NORMALE mensen die homosexueel zijn heb ik niks op tegen.
Een relnicht is ook geen man in z'n blote kont op een boot.
Oh, en de gaypride is geen onzin.
[ Bericht 17% gewijzigd door lezzer op 16-09-2009 12:22:07 ]
quote:Op woensdag 16 september 2009 12:15 schreef lezzer het volgende:
[..]
Waarom heb jij eigenlijk geen fotoboek?vraagt degene die zelg geen fobo heeftSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[..]
Dat is toch een fout beeld van nichten. Nichten zijn verwijfde homo's die er zelf mee koketteren. Dat is wat anders dan mannen in hun blote kont op een boot.
Een relnicht is ook geen man in z'n blote kont op een boot.
Oh, en de gaypride is geen onzin.
ja ik hou van anale sex en die naam schoot me zo te binnen
anale sex met vrouwen dan![]()
Nee, jij bent degene die roep dat het feest is dan:quote:Op donderdag 17 september 2009 10:48 schreef ideanaal het volgende:
[..]
vraagt degene die zelg geen fobo heeft![]()
Blijkbaar ben je enorm overtuigd van je looks en kunnen. Dus ik verwacht dan een fotoboek.quote:Op woensdag 16 september 2009 11:47 schreef ideanaal het volgende:
hoe meer homo's hoe meer sappige kutjes voor de heteromannen![]()
van mij mag heel mannelijk nederland op mij na morgen homo worden, dan is het feeeeeeeeeeeeeeeeeestttttttttttttttttttt
Je hebt het er heel de tijd over dat homoseksualiteit niet afkeuren getuigd van korte termijn visie.quote:Op dinsdag 15 september 2009 18:45 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
De samenleving. Vooral op de lange termijn.
Niet elk gedrag waarbij er niet meteen een slachtoffer in het oog springt, is moreel te verantwoorden. Drugsgebruik schaadt ook niemand direct, maar zorgt op den duur voor een vervallen maatschappij zonder ruggegraat of toekomst. Het is dan ook niet toevallig dat homo's zoveel drugs gebruiken.
Zou je dat alsnog even willen doen? Ik ben heel benieuwd.quote:Op dinsdag 15 september 2009 18:28 schreef UltraR het volgende:
[..]
Met dat argument zou je juist heteroseksualiteit moeten verbieden. De mensheid is namelijk de pest van deze planeet. Noem mij 1 goed ding dat de mensheid brengt voor het voortbestaan van de planeet aarde, en daarmee het voortbestaan van de mensheid?
Kinderen krijgen is het ergste wat je de aarde aan kunt doen. En daar kun je homo's iig niet van beschuldigen.
quote:Op vrijdag 18 september 2009 23:26 schreef Millitia het volgende:
Homoseksualiteit verbieden? Wat een onzin zegHet is 2009, als een vrouw op het water blijft drijven zetten we dr ook niet meer op een brandstapel.
nog nooit gehoord dat iemand dat zeiquote:Op dinsdag 15 september 2009 14:22 schreef angelaatje het volgende:
Ik ben eigelijk wel benieuwd wat er leuk is aan het discrimineren van homoseksuelen.
en wat mensen nou eigenlijk van homoseksualiteit vinden.
als je bijvoorbeeld over straat loopt is er meteen wel iemand die zegt. kijk die homo dan!
ik vind dat de mensen in hun waarde moeten worden gelaten.. of ze nou homo, lesbisch of bi of hetero zijn maakt toch niet uit.
we zijn toch allemaal mens.
ik ben wel benieuwd naar jullie mening.
Weet je wel dat Hephaistos homoseksueel was?quote:Op dinsdag 15 september 2009 14:27 schreef Hephaistos. het volgende:
Ik vind dat alle homo's per direct verboden moeten worden
Maar hij is ervan genezen?quote:Op zaterdag 19 september 2009 13:02 schreef Dastan het volgende:
Weet je wel dat Hephaistos homoseksueel was?
WTF? NIET?!?!?quote:Op vrijdag 18 september 2009 23:26 schreef Millitia het volgende:
Het is 2009, als een vrouw op het water blijft drijven zetten we dr ook niet meer op een brandstapel.
quote:Op woensdag 16 september 2009 12:15 schreef lezzer het volgende:
[..]
Waarom heb jij eigenlijk geen fotoboek?Okay, maar de gaypride blijft kansloze onzin en heeft M.I. weinig te maken met homo acceptatie en meer met aandachtstrekkerij. En dan maar klagen dat er mensen zijn die homo's als een stelletje mentaal gestoorden zienSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[..]
Dat is toch een fout beeld van nichten. Nichten zijn verwijfde homo's die er zelf mee koketteren. Dat is wat anders dan mannen in hun blote kont op een boot.
Een relnicht is ook geen man in z'n blote kont op een boot.
Oh, en de gaypride is geen onzin.
In mijn ogen verpesten die flikkers van de Gaypride het voor de homo's die WEL normaal zijn.
Heb je daar wetenschappelijk onderbouwde bronnen voor?quote:Op dinsdag 15 september 2009 14:30 schreef stbabylon het volgende:
En hoezo een keuze? Is genetisch. Zo word je geboren.
Dat heeft niets met Homo en Lesbo te maken. Dat heeft gewoon met vrouwen onderling te maken. Die homo's zijn vaak wat 'liever' en minder aggressief dan "normale" (for lack of a better word) mannen. Zet een stel kerels bij elkaar en ze slaan elkaar de hersens in ...quote:Op dinsdag 15 september 2009 16:14 schreef RM-rf het volgende:
[..]
...
Overigens schenen ze ook onder elkaar allerminst leuk om te gaan... ik kreeg altijd de indruk van vooral veel haat, jaloezie en nijd tegenover elkander ..
Zet een hoop homo's bij elkaar en je hebt gewoon een leuke sociale groep, zet een paar lesbo's bij elkaar en ze krijgen voor je het weet de grootste ruzie.
Hephaistos neukte met Aphrodite, hetero'er dan dat kan niet...quote:Op zaterdag 19 september 2009 13:02 schreef Dastan het volgende:
[..]
Weet je wel dat Hephaistos homoseksueel was?
Die er vervolgens vandoor ging met Ares, dus zo geweldig zal hij wel niet geweest zijn in bed...quote:Op zondag 20 september 2009 11:36 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Hephaistos neukte met Aphrodite, hetero'er dan dat kan niet...
Nee, dan gaan ze samen een biertje drinken. Achter elk groot gevecht tussen mannen staan vrouwen die ze opstoken.quote:Op zondag 20 september 2009 10:18 schreef ebeaydojraes het volgende:
[..]
Dat heeft niets met Homo en Lesbo te maken. Dat heeft gewoon met vrouwen onderling te maken. Die homo's zijn vaak wat 'liever' en minder aggressief dan "normale" (for lack of a better word) mannen. Zet een stel kerels bij elkaar en ze slaan elkaar de hersens in ...
Ga er eens kijken op zo'n dag in Amsterdam, een relaxter feest heb je waarschijnlijk nog niet meegemaaktquote:Op zondag 20 september 2009 10:00 schreef NekoKoneko het volgende:
Okay, maar de gaypride blijft kansloze onzin en heeft M.I. weinig te maken met homo acceptatie en meer met aandachtstrekkerij. En dan maar klagen dat er mensen zijn die homo's als een stelletje mentaal gestoorden zien
In mijn ogen verpesten die flikkers van de Gaypride het voor de homo's die WEL normaal zijn.
Ja, ze zeurde altijd dat ze geen emotionele bevrediging kon vinden bij me, maar volgens mij waren er andere redenen...quote:Op zondag 20 september 2009 11:40 schreef lezzer het volgende:
[..]
Die er vervolgens vandoor ging met Ares, dus zo geweldig zal hij wel niet geweest zijn in bed...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 20 september 2009 11:47 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Ja, ze zeurde altijd dat ze geen emotionele bevrediging kon vinden bij me, maar volgens mij waren er andere redenen...Vind je dat homoseksualiteit verboden moet worden?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Antwoord op die post van mij plz.Religion taking credit for morality and ethics is like Justin Bieber taking credit for the creation of music.
Dat het beter voor de wereld is om geen kinderen te krijgen? Daar ben ik het niet mee eens, al zou het wel beter zijn als het wat wordt gematigd wereldwijd.quote:Op zondag 20 september 2009 12:16 schreef UltraR het volgende:
[..]
Vind je dat homoseksualiteit verboden moet worden?
Antwoord op die post van mij plz.
Het is altijd zo jammer dat zelfs als je het belang van mensen hoger acht (waar ik echt geen objectieve rationele reden voor kan vinden) je nog steeds niet kan rekenen. Je hoeft geen enorm rekenwonder te zijn om te zien dat de resources die deze wereld levert niet in verhouding staan tot de bevolkingsomvang en groei.quote:Op zondag 20 september 2009 12:25 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Dat het beter voor de wereld is om geen kinderen te krijgen? Daar ben ik het niet mee eens, al zou het wel beter zijn als het wat wordt gematigd wereldwijd.
Maar goed, ik ben dan ook een van die types die het belang van de mensheid hoger aanslaat dan het belang van andere diersoorten. En aangezien we in Nederland al een geboortecijfer van rond de 1.5 hebben, is de geboorte van kinderen voor de toekomst van de samenleving wel van belang.
Voor de goede orde, dit is natuurlijk niet iets wat je homo's kan verwijten. Die grap is nu wel voorbij...
En dat valt terug te leiden tot het geboortecijfer in West-Europa? Lijkt me niet he...quote:Op zondag 20 september 2009 13:29 schreef JayKudo het volgende:
[..]
Het is altijd zo jammer dat zelfs als je het belang van mensen hoger acht (waar ik echt geen objectieve rationele reden voor kan vinden) je nog steeds niet kan rekenen. Je hoeft geen enorm rekenwonder te zijn om te zien dat de resources die deze wereld levert niet in verhouding staan tot de bevolkingsomvang en groei.
Dat zeg ik, je kan niet rekenen. Ga nu nog eens de cijfers bekijken, effectiever met resources is een gepasseerd station. Als je dat gaat combineren met welvaart groei, dan kan je beter hopen dat 90% van de mannen homo wordt.quote:Op zondag 20 september 2009 13:33 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
En dat valt terug te leiden tot het geboortecijfer in West-Europa? Lijkt me niet he...
Als de bevolkingsomvang te groot is (wat het is, of wordt), moet je zorgen dat je effectiever met die resources omgaat en vooral dat je de welvaart vergroot in gebieden waar die groei vandaan komt.
Waarom begin je telkens over rekenen, als het enige cijfer dat ik heb genoemd, dat van 1.5 is?quote:Op zondag 20 september 2009 13:36 schreef JayKudo het volgende:
[..]
Dat zeg ik, je kan niet rekenen. Ga nu nog eens de cijfers bekijken, effectiever met resources is een gepasseerd station. Als je dat gaat combineren met welvaart groei, dan kan je beter hopen dat 90% van de mannen homo wordt.
Stabilisatie????quote:Op zondag 20 september 2009 13:43 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Waarom begin je telkens over rekenen, als het enige cijfer dat ik heb genoemd, dat van 1.5 is?En ja, voor een stabilisatie van onze bevolking heb je nog altijd een cijfer van 2 (of iets hoger) nodig.
Dat effectiever met resources omspringen een gepasseerd station is, is lariekoek natuurlijk. Kijk eens hoe efficient we 50 jaar geleden met energie omsprongen en vergelijk dat met de huidige tijd. Kijk eens naar de ontwikkelingen in alternatieve energie, kijk eens naar de innovaties die op dat gebied gemaakt worden.
En ja, welvaart is nog altijd het beste middel gebleken om mensen minder kinderen te laten krijgen. Maar we gaan wel erg offtopic nu
Het is dan ook onzin om zulke cijfers wereldwijd te beoordelen. Alsof wij ons moeten laten steriliseren omdat ze in Oeganda gemiddeld 7 kinderen per vrouw krijgenquote:Op zondag 20 september 2009 13:55 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Stabilisatie????
Sinds we over de 1 miljard mensen wereldwijd zijn gegaan, zijn we begonnen met de planeet op te gebruiken. Daar moeten we weer onder zitten willen we stabiel, in evenwicht met onze planeet leven. Dat betekent voorlopig een wereldwijd geboorte cijfer van 0.15
Ze zitten in Uganda nog best hoog ja (klik op Play), maar kijk ook naar wat India doet, of Indonesiaquote:Op zondag 20 september 2009 14:05 schreef Hephaistos. het volgende:
Het is dan ook onzin om zulke cijfers wereldwijd te beoordelen. Alsof wij ons moeten laten steriliseren omdat ze in Oeganda gemiddeld 7 kinderen per vrouw krijgen
Ik begin telkens over rekenen omdat je dat dus niet kunt als je denkt dat effectiever met resources geen gepasseerd station is.quote:Op zondag 20 september 2009 13:43 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Waarom begin je telkens over rekenen, als het enige cijfer dat ik heb genoemd, dat van 1.5 is?En ja, voor een stabilisatie van onze bevolking heb je nog altijd een cijfer van 2 (of iets hoger) nodig.
Dat effectiever met resources omspringen een gepasseerd station is, is lariekoek natuurlijk. Kijk eens hoe efficient we 50 jaar geleden met energie omsprongen en vergelijk dat met de huidige tijd. Kijk eens naar de ontwikkelingen in alternatieve energie, kijk eens naar de innovaties die op dat gebied gemaakt worden.
En ja, welvaart is nog altijd het beste middel gebleken om mensen minder kinderen te laten krijgen. Maar we gaan wel erg offtopic nu
Kom maar op met die cijfers danquote:Op zondag 20 september 2009 14:55 schreef JayKudo het volgende:
[..]
Ik begin telkens over rekenen omdat je dat dus niet kunt als je denkt dat effectiever met resources geen gepasseerd station is.
Het heeft ook weining zin om te proberen om mensen die geindoctrineerd zijn met haat en angst op andere gedachten te brengen weet ik uit eigen ervaring. Jou soort geeft zich liever over aan angst (en angst is de voornaamste oorzaak van racisme en discriminatie) want dat is veel makkelijker voor jou. Om als een tolerant mens in de maatschappij te staan moet je namelijk sterk genoeg zijn om om te kunnen gaan met dingen waar je persoonlijk misschien niet achter staat. Daar heb je kracht voor nodig en dus een sterke persoonlijkheid en dat is iets wat jij mist omdat je een zielig persoontje bent zonder zelfvertrouwen dat zich laat leiden door haat en angst.quote:Op dinsdag 15 september 2009 22:36 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Het begon met trollen, maar inmiddels verbaas ik me er meer over dat niemand nog compleet korte metten met me heeft gemaakt.
Posts vol met verzonnen feiten, drog-argumenten en cirkelredeneringen, maar mensen komen niet verder dan mij een idioot noemen
Wat een toffe site. Leuk om te zien, die ontwikkeling...quote:Op zondag 20 september 2009 14:14 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Ze zitten in Uganda nog best hoog ja (klik op Play)
Dat is het dus wel volgens de Nederlandse wet.quote:Op dinsdag 15 september 2009 22:28 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Stel je niet zo aan joh. Het is heus niet tegen de wet om homoseksualiteit immoreel te noemen hoor.
Kan wel zijn, maar hij had een relatie met Alexander de Grote.quote:Op zondag 20 september 2009 11:36 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Hephaistos neukte met Aphrodite, hetero'er dan dat kan niet...
Sla anders het El Moumni arrest er nog even op na...quote:Op zondag 20 september 2009 16:58 schreef PalmRoyale het volgende:
[..]
Dat is het dus wel volgens de Nederlandse wet.
Hehe, ik denk dat je in de war bent met Hephaistionquote:Op zondag 20 september 2009 17:00 schreef Dastan het volgende:
[..]
Kan wel zijn, maar hij had een relatie met Alexander de Grote.
Stoer man. Als je het niet op argumenten kunt winnen, kan je altijd nog anderen inroepenquote:Op zondag 20 september 2009 17:20 schreef PalmRoyale het volgende:
Toch maar ff een melding bij meldpunt.nl gedaan. Zulke uitlatingen als die van Hephaistos kunnen gewoon niet.
Dit heeft niks met stoer doen of argumenten maken. Ik weet uit ervaring dat types als jij no matter what aan hun doctrine vasthouden en dat een discussie met jou dus zinloos is. Jou haatdragende uitlatingen horen geen plaats te hebben op fok.quote:Op zondag 20 september 2009 17:22 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Stoer man. Als je het niet op argumenten kunt winnen, kan je altijd nog anderen inroepen
Je bent nieuw op FOK!, of een kloontje... In ieder geval ken je mij blijkbaar niet, en heb je ook even hierlangs gelezen:quote:Op zondag 20 september 2009 17:47 schreef PalmRoyale het volgende:
[..]
Dit heeft niks met stoer doen of argumenten maken. Ik weet uit ervaring dat types als jij no matter what aan hun doctrine vasthouden en dat een discussie met jou dus zinloos is. Jou haatdragende uitlatingen horen geen plaats te hebben op fok.
Dus wat zegt het over mijn vasthoudendheid aan mijn haatdragende doctrines, als ik die zelf al belachelijk maak en onderuit haal?quote:Op dinsdag 15 september 2009 22:36 schreef Hephaistos. het volgende:
Het begon met trollen, maar inmiddels verbaas ik me er meer over dat niemand nog compleet korte metten met me heeft gemaakt.
Posts vol met verzonnen feiten, drog-argumenten en cirkelredeneringen, maar mensen komen niet verder dan mij een idioot noemen
Of het wel of niet bestaat is irrelevant. Ik heb al zo vaak meegemaakt dat gelovige types "onderzoeken" aanhalen die niet bestaan omdat ze niet willen toegeven dat ze fout zitten. Ze zoeken alleen maar excuses om hun bekrompenheid te rechtvaardigen net zoals Hephaistos. Als ze dan merken dat ze in een hoek gedreven zijn is het plotseling van "oh nee hoor, ik was alleen maar aan het trollen".quote:Op zondag 20 september 2009 19:52 schreef Viking84 het volgende:
De Journal of Evangelical Research bestaat iig niet, voor zover ik weet, dus dat kan erop wijzen dat Hephaistos. aan het trollen was.
Je snapt me niet.quote:Op zondag 20 september 2009 20:06 schreef PalmRoyale het volgende:
[..]
Of het wel of niet bestaat is irrelevant. Ik heb al zo vaak meegemaakt dat gelovige types "onderzoeken" aanhalen die niet bestaan omdat ze niet willen toegeven dat ze fout zitten. Ze zoeken alleen maar excuses om hun bekrompenheid te rechtvaardigen net zoals Hephaistos. Als ze dan merken dat ze in een hoek gedreven zijn is het plotseling van "oh nee hoor, ik was alleen maar aan het trollen".
Zielige lui zijn het.
Geloof het ook.quote:Op zondag 20 september 2009 20:09 schreef Tha_Erik het volgende:
Is de conclusie niet gewoon dat het een stom topic is, met een stomme stelling, getroll er in en dat het misschien gewoon maar beter op slot kan?
Hij is gvd niet aan het trollen!quote:Op zondag 20 september 2009 20:08 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Dat hij een niet-bestaand Journal aanhaalt wijst erop dat 'ie aan het trollen is. Anders had 'ie wel een bestaand Journal aangehaald, denk je niet?
Dan nietquote:Op zondag 20 september 2009 20:13 schreef PalmRoyale het volgende:
[..]
Hij is gvd niet aan het trollen!
Jij bent gewoon op je teentjes getrapt, omdat ik je wees op het verschil tussen Hephaistion en Hephaistos.quote:
Ik kan ook trollenquote:Op zondag 20 september 2009 20:31 schreef Hephaistos. het volgende:
Geen excuses aan PalmRoyale, want dat vind ik een zure kwal.
http://www.youtube.com/results?search_query=hans roslingquote:Op zondag 20 september 2009 16:56 schreef Hephaistos. het volgende:
Wat een toffe site. Leuk om te zien, die ontwikkeling...
Hij heeft zelf al toegegeven dat hij dat wel aan het doen is...quote:Op zondag 20 september 2009 20:13 schreef PalmRoyale het volgende:
[..]
Hij is gvd niet aan het trollen!
Dat was een troll van mijn kant.quote:Op zondag 20 september 2009 20:36 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Jij bent gewoon op je teentjes getrapt, omdat ik je wees op het verschil tussen Hephaistion en Hephaistos.
Effe quoten, misschien lees je het dan nog een keer en zie je hoe dom het is wat je zegtquote:Op woensdag 7 oktober 2009 16:58 schreef TigerXtrm het volgende:
Niets mis met homo's, maar nichten mogen ze afschieten.
Als voortplanten volgens jou het enige doel is van de mens als organisme, doe je al een tijdje je werk niet goed toch? Als het je enige doel is, ben je dag in dag uit ermee bezig, lijkt me....quote:Op dinsdag 15 september 2009 15:45 schreef beelz het volgende:
[..]
Dusd? Wie zegt dat dat niet gaat gebeuren?
TS: ik zal je de eerlijke waarheid zeggen die de man niet onder ogen durft te zien Net als de vrouwquote:Op dinsdag 15 september 2009 14:22 schreef angelaatje het volgende:
Ik ben eigelijk wel benieuwd wat er leuk is aan het discrimineren van homoseksuelen.
en wat mensen nou eigenlijk van homoseksualiteit vinden.
als je bijvoorbeeld over straat loopt is er meteen wel iemand die zegt. kijk die homo dan!
ik vind dat de mensen in hun waarde moeten worden gelaten.. of ze nou homo, lesbisch of bi of hetero zijn maakt toch niet uit.
we zijn toch allemaal mens.
ik ben wel benieuwd naar jullie mening.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Als mannen zich overdreven nichterig gedragen. Door zich een - zij het wel- onnatuurlijke houding aan te nemen, alsof ze met alle middelen willen verspreiden dat ze homo zijn.quote:Op zondag 11 oktober 2009 13:21 schreef lezzer het volgende:
Wat vind je dan vervelend aan nichten? En, heeft dat met hun "nicht-zijn" te maken?
Waarom denk je dat dat een voor hun onnatuurlijke houding is?quote:Op zondag 11 oktober 2009 13:26 schreef GirlyGlue het volgende:
[..]
Als mannen zich overdreven nichterig gedragen. Door zich een - zij het wel- onnatuurlijke houding aan te nemen, alsof ze met alle middelen willen verspreiden dat ze homo zijn.
Wat dat met elkaar te maken heeft is mij een groot raadsel.quote:En het stiekeme gedrag van vrouwenhaters, dat schaar ik ook onder ´valse- nichten´- gedrag.
Waarbij de hardrockpersoon dan niet gekoppeld wordt aan de geaardheid.quote:Op zondag 11 oktober 2009 13:48 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik denk dat onder de hetero's meer vrouwenhaters zitten. Verder nichten, ach, iedereen heeft zijn eigen merkwaardigheden. De een is een hardrockpersoon met lange haren, de ander is een vrolijke huppelnicht.
Ik moest wel lachen.quote:Op zondag 20 september 2009 20:31 schreef Hephaistos. het volgende:
Ok, nu begint het een beetje belachelijk te wordenIk zat een beetje ruzie te zoeken en advocaat van de duivel te spelen, in een (vanaf het begin) waardeloos topic. Dat doe ik zo af en toe, meestal in NWS, en levert soms vermakelijke discussies op.
Maar aangezien we het er nu nog steeds over hebben, ben ik blijkbaar wat te ver gegaan. Sorry daarvoor aan wie ik beledigd heb. Helemaal als ze mij nu ook nog gaan verdedigen (zoals Viking84)![]()
Geen excuses aan PalmRoyale, want dat vind ik een zure kwal.
Hij meende er niks van. Lees het topic anders.quote:Op zondag 11 oktober 2009 15:20 schreef Seven.of.Nine het volgende:
Hephaistos. Wat een ettertje ben je toch ook
. En tevens latent homo, het is algemeen bekend dat de grootste anti's zelf ook wel van een piemel in de achterdeur houden. Bron: American Beauty.
Ik heb het helemaal doorgespit, het was mij duidelijk dat hij een troll is. Maar dan nog vind ik hem een latente homo.quote:Op zondag 11 oktober 2009 15:41 schreef IHVK het volgende:
[..]
Hij meende er niks van. Lees het topic anders.
Ook hetero's kunnen nichterig zijn... Dat willen mensen nog wel eens vergeten.quote:Op zondag 11 oktober 2009 14:25 schreef lezzer het volgende:
[..]
Waarbij de hardrockpersoon dan niet gekoppeld wordt aan de geaardheid.
Een homosexuele hardrockliefhebber is geen hardrockhomo bijvoorbeeld.
Mijn punt is, dat mensen een bepaald gedrag aan een geaardheid koppelen.quote:Op zondag 11 oktober 2009 16:24 schreef wonderer het volgende:
[..]
Ook hetero's kunnen nichterig zijn... Dat willen mensen nog wel eens vergeten.
Nee, niet alle nichten zijn homo. Maar dat weten mensen niet, want die gaan er meteen vanuit dat een nicht ook op mannen valt.quote:Op zondag 11 oktober 2009 16:30 schreef lezzer het volgende:
[..]
Mijn punt is, dat mensen een bepaald gedrag aan een geaardheid koppelen.
Uberprincipieel misschien, maar ik Üdenk wel dat dat niet zou moeten.
Of is een nicht geen homo?
Exactemundoquote:Op zondag 11 oktober 2009 16:55 schreef wonderer het volgende:
Het is in principe simpelweg sexisme. Een man die vrouwelijk gedrag tentoonspreidt, "verlaagt" zichzelf en wordt uitgekotst.
Goed opiniestukquote:If God Had Wanted Me To Be Accepting Of Gays, He Would Have Given Me The Warmth And Compassion To Do So
By Jane Kendricks, October 13, 2009I don't question God. The Lord is my Shepherd and I shall put none above Him. Which is why I know that if it were part of God's plan for me to stop viciously condemning others based solely on their sexual preference, He would have seen fit—in His infinite wisdom and all—to have given me the tiniest bit of human empathy necessary to do so.
It's a simple matter of logic, really. God made me who I am, and who I am is a cold, anti-gay zealot. Thus, I abhor gay people because God made me that way. Why is that so hard to understand?
Here, let's start with the basic facts: I hate and fear gay people. The way they feel is different from how I feel, and that causes me a lot of confusion and anger. Everyone knows God is all-powerful. He could easily have given me the capacity to investigate what's behind those feelings rather than tell strangers in the park they're going to hell for holding hands. But God clearly has another path for me. And who am I to question His divine will?
Compassion, tolerance, understanding, basic decency, the ability to put myself in another person's position: God could have endowed me with any of those traits and yet—here is the crucial part—He didn't. Why? Because the Creator of the Universe wants me to demonize homosexuals in an effort to strip them of their fundamental human rights.
I'm sorry, but you can't possibly ask me to explain everything God does. He works in mysterious ways, remember?
Try to understand. If I were capable of thinking and acting any other way, then I'm sure I would, but God seems to be quite adamant about this one. He's just not budging at all. So unless our almighty Lord and Savior decides to change His mind about my ability to empathize on even the most basic level—which I find highly unlikely—then everyone is just going to have to accept the fact that I'm going to keep on hating homosexuals. And I know that He will fill me with the strength to remain mindless and hurtful in the face of adversity.
Which isn't to say that my faith hasn't been tested. Believe me, there have been times when I've drifted from the bitter and terrified life God has chosen for me. When my younger brother told me he was gay, it shook my faith to its very core. But here I am, 27 years later, still refusing to take his calls. Just the way God intended.
It's actually pretty astonishing how many complaints to the school board you can make regarding the new band teacher you've never met when you are filled with the Light of Christ and devoid of any real kindness or mercy toward His other children.
At the end of the day, I'm just trying to lead a good Christian life. That means going to church on Sunday, following the Ten Commandments, and fighting what I believe to be a sexual abomination through a series of petty actions and bitter comments made under my breath. Sure, I sometimes wish God would just reach into my heart and give me the ability to treat all people with, at the very least, the decency and respect they deserve as human beings. But unfortunately for that new couple who moved in three houses down, He hasn't yet.
Now, if you'll excuse me, I have God's work to do.
quote:
Totáál de weg kwijtquote:Emile Ratelband: 'Homo's zijn ziek'
Homoseksualiteit is gewoon een vorm van verslaving. Een seksverslaving. Die ook als dusdanig benaderd dient te worden. Zelfdiscipline is daarbij het sleutelwoord.
Het goedkeuren van homofilie toont aan hoezeer we naar de verkeerde kant aan het schuiven zijn.
Ik ben diepgelovig. Ik geloof in de schepper van het leven: de enige, ware God. Die een doel had bij de schepping van verschillende ras Ieder mens heeft zijn eigenheid. Zoals een man van een vrouw verschilt, en een zwarte van een blanke. lk zie er ook niks fout in om dat te zeggen. Want tot wat heeft het idiote idee geleid dat we allemaal evenwaardig zijn?
dat is het ook, maar je hebt grote en kleine foutjes. en het hebben van slechte ogen is ook een foutje van de natuur. een paar lenzen erin en klaar. ben je daarom dan ook minderwaardig?quote:Op dinsdag 15 september 2009 14:54 schreef Quir het volgende:
[..]
Accepteer eens dat homofilie gewoon een afwijking is, een foutje van de natuur. Idioot.
Kan best zijn, maar dan hebben ze gewoon pech dat zij hun aangeboren 'afwijking' niet in de praktijk mogen brengen, en homo's wel. Ivm schade berokkenen aan anderen etc.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 20:09 schreef picardmike het volgende:
Pedo's zullen net zo hard beweren als homo's dat het ze aangeboren is, zo kan je alles wel recht praten.
Nee, dat mag je inderdaad eigenlijk niet. Waarom doe je het dan wel?quote:Op woensdag 14 oktober 2009 20:09 schreef picardmike het volgende:
Je mag de vergelijking eigelijk niet stellen maar [..]
Omdat pedo's hetzelfde bewijsstuk aanvoeren alleen hun mogen het niet, dat is geen gelijke behandeling. Ik vindt het een beetje hypocriet van mezelf dat ik homo's voorttrek. Zoals vroeger ook bij kerken was Huntelaar mag niet scoren, maar wel meespelen zo moeten pedo's hun leven ook maar gaan leiden?quote:Nee, dat mag je inderdaad eigenlijk niet. Waarom doe je het dan wel?
Dus alle 'onschadelijke afwijkingen' zouden van jou moeten lijden onder het feit dat je pedofielen gelijk wil behandelen?quote:Op woensdag 14 oktober 2009 20:47 schreef picardmike het volgende:
Omdat pedo's hetzelfde bewijsstuk aanvoeren alleen hun mogen het niet, dat is geen gelijke behandeling. Ik vindt het een beetje hypocriet van mezelf dat ik homo's voorttrek.
Voor een pedofiel is zijn geaardheid ook niet schadelijk, een homo was vroeger ook schadelijk volgens de meeste. Het is maar net wat je zelf acceptabel vindt en andere. maar zoals ik al zei je mag van mij part van een opblaaspop houden of een teddybeer maar ik neem het niet serieus en wat schadelijk is bepalen we op ten duur allemaal zelf vanuit onze cultuur en heeft helemaal niks te maken met de legitimiteit van een geaardheid.quote:Dus alle 'onschadelijke afwijkingen' zouden van jou moeten lijden onder het feit dat je pedofielen gelijk wil behandelen?
idioot. pedofielen zijn mensen die kinderen verkrachten en ze dwingen tot dingen die ik echt niet voor m'n geest wil halen. dat is toch walchelijk! en dat 2 manen of 2 vrouwen vrijwillig met elkaar rommelen noem jij net zo kwalijk? dat je zoiets überhaupt met elkaar ''durft'' te vergelijken, teringmongool!quote:Op woensdag 14 oktober 2009 21:02 schreef picardmike het volgende:
[..]
Voor een pedofiel is zijn geaardheid ook niet schadelijk, een homo was vroeger ook schadelijk volgens de meeste. Het is maar net wat je zelf acceptabel vindt en andere. maar zoals ik al zei je mag van mij part van een opblaaspop houden of een teddybeer maar ik neem het niet serieus en wat schadelijk is bepalen we op ten duur allemaal zelf vanuit onze cultuur en heeft helemaal niks te maken met de legitimiteit van een geaardheid.
Damn... zie je serieus de verschillen nietquote:Op woensdag 14 oktober 2009 21:02 schreef picardmike het volgende:
Voor een pedofiel is zijn geaardheid ook niet schadelijk, een homo was vroeger ook schadelijk volgens de meeste. Het is maar net wat je zelf acceptabel vindt en andere. maar zoals ik al zei je mag van mij part van een opblaaspop houden of een teddybeer maar ik neem het niet serieus en wat schadelijk is bepalen we op ten duur allemaal zelf vanuit onze cultuur en heeft helemaal niks te maken met de legitimiteit van een geaardheid.
Die mensen kunnen er toch ook niks aan doen dat ze anders zijn, net als bij jouw?quote:idioot. pedofielen zijn mensen die kinderen verkrachten en ze dwingen tot dingen die ik niet voor m'n geest willen halen. dat is toch walchelijk. en dat 2 manen of 2 vrouwen vrijwillig met elkaar rommelen vind jij net zo kwalijk? dat je zoiets überhaupt met elkaar durft te vergelijken, mongool!
Iemand anders zei het al:quote:Op woensdag 14 oktober 2009 20:47 schreef picardmike het volgende:
[..]
Omdat pedo's hetzelfde bewijsstuk aanvoeren alleen hun mogen het niet, dat is geen gelijke behandeling. Ik vindt het een beetje hypocriet van mezelf dat ik homo's voorttrek. Zoals vroeger ook bij kerken was Huntelaar mag niet scoren, maar wel meespelen zo moeten pedo's hun leven ook maar gaan leiden?
Waarom gaat het toch in elke discussie over homosexualiteit binnen afzienbare tijd over sex met kinderen en sex met dierenquote:Op woensdag 14 oktober 2009 21:07 schreef apenkutkop het volgende:
[..]
idioot. pedofielen zijn mensen die kinderen verkrachten en ze dwingen tot dingen die ik echt niet voor m'n geest wil halen. dat is toch walchelijk! en dat 2 manen of 2 vrouwen vrijwillig met elkaar rommelen noem jij net zo kwalijk? dat je zoiets überhaupt met elkaar ''durft'' te vergelijken, teringmongool!
Homo's Mensen die geen partner kunnen vinden, vinden dat vaak ook een ramp.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 21:11 schreef picardmike het volgende:
Maar homo's die geen partner kunnen vinden vindt ik een ramp.
quote:Op dinsdag 15 september 2009 14:22 schreef angelaatje het volgende:
Ik ben eigelijk wel benieuwd wat er leuk is aan het discrimineren van homoseksuelen.
en wat mensen nou eigenlijk van homoseksualiteit vinden.
als je bijvoorbeeld over straat loopt is er meteen wel iemand die zegt. kijk die homo dan!
ik vind dat de mensen in hun waarde moeten worden gelaten.. of ze nou homo, lesbisch of bi of hetero zijn maakt toch niet uit.
we zijn toch allemaal mens.
ik ben wel benieuwd naar jullie mening.
ja en of ik ga schelden. ik hoef mezelf echt niet op een lijn met pedofielen te laten zetten door jou omdat ik mannen aantrekkelijk vind. en hoe kom je erbij; ''die dieren willen ook''? heb je het ze gevraagt danquote:Op woensdag 14 oktober 2009 21:11 schreef picardmike het volgende:
[..]
Die mensen kunnen er toch ook niks aan doen dat ze anders zijn, net als bij jouw?
Je heb ook mensen die hebben seks met dieren en die dieren willen ook, is dat dan ook maar juist.
Kan je wel gaan schelden maar ik vind dat ergens gewoon hypocriet.
quote:Homo's Mensen die geen partner kunnen vinden, vinden dat vaak ook een ramp.
.
Ik ken anders genoeg vrijgezelle hetero's die er ook wat van kunnen hoorquote:Op woensdag 14 oktober 2009 21:32 schreef picardmike het volgende:
[..]
Homo's die geen partner kunnen vinden worden meestal van die losbandige sekstoeristen en wees eerlijk homo's doen het zichzelf ook wel aan, ze meten zichzelf een imago aan en doen alles op hun eigen manier. Nogmaals ik heb er geen moeite mee ben weleens met een homostel naar sensation geweest waar ze heel intiem met elkaar aan het dansen waren en dat vond ik ook wel mooi maar voor de rest een vrijgezelle homo vind ik nergens op slaan en die gedragen zich niet als normale vrijgezelle hetero's.
Wat een onzinquote:Op woensdag 14 oktober 2009 21:32 schreef picardmike het volgende:
..een vrijgezelle homo vind ik nergens op slaan en die gedragen zich niet als normale vrijgezelle hetero's.
Trouwens als homoseksualiteit zoiets is wat meestal gewilt is waarom moeten al die rijke homolui dan altijd naar thailand om daar een jonge thaiwanees aan de haak te slaan?quote:Ik ken anders genoeg vrijgezelle hetero's die er ook wat van kunnen hoor
Ik denk dat je iets minder moet generaliseren
Je haalt er allemaal dingen bij die niks bijdragen aan de discussie en alleen maar uitlokken. Je laat je meeslepen door een paar gebeurtenissen in je directe omgeving en plaats daardoor een hele groep mensen in een hokje. Dat moet je niet doen, daar maak je jezelf geen goeie discussie partner mee en wek je alleen maar aversie op.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 21:45 schreef picardmike het volgende:
[..]
Trouwens als homoseksualiteit zoiets is wat meestal gewilt is waarom moeten al die rijke homolui dan altijd naar thailand om daar een jonge thaiwanees aan de haak te slaan?
Maar ik heb vroeger ook wel eens wat meegemaakt met homo's een goede maat van mij vroeger die ik door en door kende, was op seksueel vlak bij vrouwen altijd heel vlot maar hij speelde ook allemaal hele rare seksuele spelletjes, hij had seks met zijn broertje en bewaarde sperma in bakjes om te kweken en kon en kan dat nog steeds heel goed voor de buitenwereld verborgen houden zo erg, dat tot op de dag van vandaag nog maar aan weinig mensen duidelijk heb kunnen maken. Die gast die werd halverwege zijn pubertijd homo en later bi.
Ik zal het effe verduidelijken, die gast die was zwaar oversekst en erdoor geobsedeert, zo stond die ook altijd bekent. En die oversekste verhalen hoor je wel vaker bij homo's ook wel bij hetero's maar niet op zo'n geintregreerd niveau.quote:Je haalt er allemaal dingen bij die niks bijdragen aan de discussie en alleen maar uitlokken. Je laat je meeslepen door een paar gebeurtenissen in je directe omgeving en plaats daardoor een hele groep mensen in een hokje. Dat moet je niet doen, daar maak je jezelf geen goeie discussie partner mee en wek je alleen maar aversie op.
jij bent echt ZO ONGELOFELIJK DOM ik geef de poging om je een beetje verstand bij te brengen echt op. er zijn ook heteroseksuele jongens die hun zusje misbruikt hebben. daarmee betekent dat ook niet dat alle heteroseksuelen zoiets doen. maar als zich zo'n geval voordoet bij een homo/ bi, whatever, zijn meteen alle homo's tot dat soort dingen instaat volgens jouquote:Op woensdag 14 oktober 2009 21:45 schreef picardmike het volgende:
[..]
Trouwens als homoseksualiteit zoiets is wat meestal gewilt is waarom moeten al die rijke homolui dan altijd naar thailand om daar een jonge thaiwanees aan de haak te slaan?
Maar ik heb vroeger ook wel eens wat meegemaakt met homo's een goede maat van mij vroeger die ik door en door kende, was op seksueel vlak bij vrouwen altijd heel vlot maar hij speelde ook allemaal hele rare seksuele spelletjes, hij had seks met zijn broertje en bewaarde sperma in bakjes om te kweken en kon en kan dat nog steeds heel goed voor de buitenwereld verborgen houden zo erg, dat tot op de dag van vandaag nog maar aan weinig mensen duidelijk heb kunnen maken. Die gast die werd halverwege zijn pubertijd homo en later bi. Ik denk ook dat bij de meeste homo's er al een raar seksueel beeld in hun jeugd voordoet.
Was ook kenmerkend van die gast altijd zo snel mogelijk reposteren als een narcist die zijn seksistische kroost wil beschermen, veel mensen kijken daar niet door heen maar ik heb een kijkje genomen. Natuurlijk zijn er gasten die het ook met hun zus doen maar dat gebeurt meer door een fascinatie over hun zus en niet door rare experimentele seksuele spelletjes die voor hetero's nergens op slaan. Ik bedoel pilotje spelen met je broertje, dat zijn geen hetero termen maar puur op mensontzienende lust. Maar soms hersteld dit ook bij sommige homo's begrijp me niet verkeerd, sommige homo's zijn echter dan echt maar de meeste niet.quote:jij bent echt ZO ONGELOFELIJK DOM ik geef de poging om je een beetje verstand bij te brengen echt op. er zijn ook heteroseksuele jongens die hun zusje misbruikt hebben. daarmee betekent dat ook niet dat alle heteroseksuelen zoiets doen. maar als zich zo'n geval voordoet bij een homo/ bi, whatever, zijn meteen alle homo's tot dat soort dingen instaat volgens jou
maar dat was dat, ik had immers gezegd dat ik de hoop opgaf met jou, dus dat kan ik ook maar beter doen. anders frustreer ik mezelf alleen maar
nu de beurt aan mij om een (domme) vraag te stellen: wat bedoel je daar nou precies mee dan? ik vat het niet helemaal namelijkquote:Op woensdag 14 oktober 2009 22:05 schreef DennisMoore het volgende:
Volgens mij hap je.
Typisch voor biseksuelen, die happen altijd. Ik kende namelijk eens een biseksueel die dat ook deed als je 'm een lul-verhaal voorschotelde.
seksistisch kroost? xD jezus, jij ben echt... luister, ik voel me niet eens ''één van dé''. ik ben gewoon een mens met gevoelens. en of deze gevoelens nu voor een man of een vrouw zijn interesseert me geen reet! ik ben nog nooit daadwerkelijk verliefd geweest op een jongen, maar het zou zomaar kunnen. en wat mensen zoals jij daar dan van zouden vinden boeit me nietquote:Op woensdag 14 oktober 2009 22:07 schreef picardmike het volgende:
[..]
Was ook kenmerkend van die gast altijd zo snel mogelijk reposteren als een narcist die zijn seksistische kroost wil beschermen, veel mensen kijken daar niet door heen maar ik heb een kijkje genomen. Natuurlijk zijn er gasten die het ook met hun zus doen maar dat gebeurt meer door een fascinatie over hun zus en niet door rare experimentele seksuele spelletjes die voor hetero's nergens op slaan. Ik bedoel pilotje spelen met je broertje, dat zijn geen hetero termen. Maar soms hersteld dit ook bij sommige homo's begrijp me niet verkeerd, sommige homo's zijn echter dan echt maar de meeste niet.
Standaard vraag en nee homo's hebben ook positieve kanten en ze zitten minder snel aan je dan een hetero. Sterker nog ik ben is een keer per ongeluk op een gay parade beland en daar had ik totaal geen last van homo's.quote:Mensen die zeggen " Ik heb geen hekel aan homo's , als ze maar van mij afblijven"
Net alsof homo's zomaar aan je gaan zitten
Dan was je te lelijkquote:Op woensdag 14 oktober 2009 22:15 schreef picardmike het volgende:
Sterker nog ik ben is een keer per ongeluk op een gay parade beland en daar had ik totaal geen last van homo's.
Ik kan je zelfs zeggen het doet me zelfs pijn om door een homo lelijk gevonden te wordenquote:Dan was je te lelijk .
o wat fijn, maar ik neem jou helemaal niet serieus. en wie of wat je ook bent, al was je de laatste mens op aarde; geloof maar niet dat ik je zou zien staanquote:Op woensdag 14 oktober 2009 22:21 schreef picardmike het volgende:
[..]
Ik kan je zelfs zeggen het doet me zelfs pijn om door een homo lelijk gevonden te worden![]()
Tot zover wil ik jullie serieus nemen maar verder ook echt niet.
Tja dat gevoel is wederzijds maar niet persoonlijk.quote:o wat fijn, maar ik neem jou helemaal niet serieus. en wie of wat je ook bent, al was je de laatste mens op aarde; geloof maar niet dat ik je zou zien staan
Uiteraard dien je dat te accepteren.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 22:59 schreef FP128 het volgende:
Ik gun iedereen zijn of haar voorkeur inzake sex maar waar ik niet van houd
is dat openlijke nichterige gedoe dat sommige homo's ten toon spreiden en
verwachten dat anderen dat maar accepteren. Ik bedoel dan die types die
je in allerlei outfits tijdens parades en evenementen ziet rondlopen en
uitdagend gedrag richting anderen ten toon spreiden.
Owh dus het is gewoon een modeverschijnsel?quote:Uiteraard dien je dat te accepteren.
Wat wou je anders doen, ze in elkaar meppen? Ze aangeven bij de politie? Boos naar ze kijken?
Wat vind je van vage lui met hanekammen? Mollige benen in te strakke leggings? Foute snorren? Ouwe mensen die in de weg lopen? Etc etc. Het hoort er allemaal bij en maakt de samenleving een stukje minder saai.
Flamboyant en overdreven opvallend gedrag en 'maniertjes'? Ja, da's een soort van 'mode', een 'lifestyle'.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 23:24 schreef picardmike het volgende:
Owh dus het is gewoon een modeverschijnsel?
Omdat hetero's dat ook niet zijn.quote:Waarom zijn homo's niet te groeperen
Zoveel was al wel duidelijk.quote:ik snap dat echt niet.
Je bent echt verward. Misschien moet je hulp zoeken.quote:Ik mag ze wel maar het kan gewoon niet en is het niet echt.
quote:Omdat hetero's dat ook niet zijn.
Neuh, niet echt.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 23:46 schreef picardmike het volgende:
Dus je groepeerd toch met hetero's alsof homo's ooit een volwaardig groeperingprincipe van hetero's kunnen zijn. Kijk groepen en dingen die bereiken wat, die hebben een verleden en hebben dingen gedaan in hun leven mensen weten dat en van homo's zie je weinig een deel verzonnen in boeken een beetje wetenschap en ervaring. Maar voor de rest geen aantoonbare traditie die langer dan een eeuw bestaat. Laat maar is zien wat je als nieuwtje waard ben. En ik heb ook tegenslagen gehad ben multicultireel ben ook nieuw maar ik heb mezelf ook moeten bewijzen en zeg ook niet in eens van kijk hier ben ik, nieuw en verbeterd!
laat het varen. je bent gewoon niet echt een van de slimste. en dat is een understatement. je begreep niks van het leven, je begrijpt niks van het leven, en je zult nooit iets begrijpen van het leven. en dat is dan weer iets waar jij mee moet leren levenquote:Op woensdag 14 oktober 2009 23:46 schreef picardmike het volgende:
[..]
Dus je groepeerd toch met hetero's alsof homo's ooit een volwaardig groeperingprincipe van hetero's kunnen zijn. Kijk groepen en dingen die bereiken wat, die hebben een verleden en hebben dingen gedaan in hun leven mensen weten dat en van homo's zie je weinig een deel verzonnen in boeken een beetje wetenschap en ervaring. Maar voor de rest geen aantoonbare traditie die langer dan een eeuw bestaat. Laat maar is zien wat je als nieuwtje waard ben. En ik heb ook tegenslagen gehad ben multicultireel ben ook nieuw maar ik heb mezelf ook moeten bewijzen en zeg ook niet in eens van kijk hier ben ik, nieuw en verbeterd!
quote:Wat iedereen ook zegt, het is niet echt een afwijking. In de natuur komt het ook voor, echter zal het niet zorgen voor voortplanting dus valt het daar binnen de perken.
Wij hebben als ras deze natuurlijke selectie niet meer; en de mogelijkheid is er. Waarom dus niet? Alle afkeer komt voort uit aangeleerde gedrachspatronen of religi.
Laat ze lekker, je leeft toch maar een keer.
Lesbo's zijn ook leuker dan homo's.quote:Op dinsdag 15 september 2009 14:36 schreef angelaatje het volgende:
ik zou het niet willen verbieden, nooit ik heb zelf een vriendin.
maar het gekke is op het moment dat je begint over homo's wil iedereen het verbieden..
begin je nou over lesbiennes, dan vind iedereen het leuk
Wat héélijk voor die homosexuele pinguin dat hij nu toch gewoon weer op vrouwen valt en een gezinnetje heeftquote:Op donderdag 15 oktober 2009 10:50 schreef picardmike het volgende:
Ook weer zon standaartd verhaal, in de natuur komt het inderdaad voor maar alleen als er geen vrouwen in de buurt zijn laatst stond er nog een stukje over een homosexuele pingiun die later gewoon weer op vrouwen viel en nu een gezinnetje heeft op antartica.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ik wil zowiezo geen kinderen, dus wat maakt het uitquote:Op donderdag 15 oktober 2009 10:50 schreef picardmike het volgende:
[..]
Ook weer zon standaart verhaal, in de natuur komt het inderdaad voor maar alleen als er geen vrouwen in de buurt zijn laatst stond er nog een stukje over een homosexuele pingiun die later gewoon weer op vrouwen viel en nu een gezinnetje heeft op antartica.
quote:Op donderdag 15 oktober 2009 10:50 schreef picardmike het volgende:
[..]
Ook weer zon standaart verhaal, in de natuur komt het inderdaad voor maar alleen als er geen vrouwen in de buurt zijn laatst stond er nog een stukje over een homosexuele pingiun die later gewoon weer op vrouwen viel en nu een gezinnetje heeft op antartica. Zo goed is het nog niet bestudeert in de natuur.
Trouwens snap ik het probleem niet van gays waarom zou je lul die er perfect voor gemaakt is om in een vrouw te steken gebruiken voor een man. En waarom zou je je poes die er op gericht is te reageren op een lul gaan gebruiken als een matje waar men van alles in kan steken en doen. Wat is nou eigelijk het probleem van die mensen??!!
En dan hoor je die gays op tv en dan merk je gewoon dat ze weldegelijk geilen op vrouwen en vrouwen ook wel knap vinden. Nou meer is er niet nodig lijkt me je vindt iets mooi en het is op maat gemaakt, wat is the fucking problem dan?
Ik kan er nog plezier van hebben als ik me lul in een gat in de muur steek(als het een mooie muur is), hou ik dan ook maar van muren? Het is maar net waar je grenzen liggen.![]()
Mensen die niet snappen dat we die grenzen zelf opstellen zijn gewoon zelf dom en zeker als je dan ook nog gay bent, want dan ben je hypocriet.![]()
Nee hoor wat mij betref steekt iedereen ze lul in de muur die via spermanet naar de grote baarmoeder.com gaat elke vrouw zitten op een stok die op maat gemaak is en eicellen transporteerd naar de grote zaadcel. Een beetje seks is niet meer dan een poepje of een plasje doen.quote:
Dit topic sowieso ! Wat is toch het probleem van mensen die zo anti-homo zijn?? Heb je er last van? Of vallen zij je expres lastig? Pesten ze je met je hetero-zijn? Voel je je ongemakkelijk als hetero in de "overheersende homoseksuele maatschappij"?
quote:Op donderdag 15 oktober 2009 16:28 schreef picardmike het volgende:
[..]
Nee hoor wat mij betref steekt iedereen ze lul in de muur die via spermanet naar de grote baarmoeder.com gaat elke vrouw zitten op een stok die op maat gemaak is en eicellen transporteerd naar de grote zaadcel. Een beetje seks is niet meer dan een poepje of een plasje doen.
Jij bent ZIEK en je hebt hulp nodig, al zul je dat zelf net als vele simpele zielen blijven ontkennen.quote:Op dinsdag 15 september 2009 14:28 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Het is een keuze. Je kan toch ook diefstal verbieden?
Het zijn net xenofoben. Sommige simpele zielen vinden echt alles wat anders is bedreigend. Het heeft in veel gevallen met IQ te maken. Mensen met een laag IQ hebben veelal angst voor alles wat anders is en dus 'eng'.quote:Op woensdag 21 oktober 2009 10:06 schreef Some-Lady het volgende:
wat een discussie zeg
seks is lekker
met een man of een vrouw? maakt niet uit, kan allebei lekker zijn
ik snap niet dat mensen elkaar afrekenen op met welk geslacht ze seks hebben... ik bedoel, je hoeft toch niet mee te kijken?
en dat geklaag over dat homo mensen niet mogen zoenen in het straatbeeld, ik krijg nou nooit klachten als ik zo met een meisje zoen ofzo...
mensen die vinden dat homo's verboden moeten worden verkassen maar lekker naar Saudi Arabie ofzo... daar wonen namelijk ook mensen die er hetzelfde idee op nahouden...
Ja? Doe eens een bron dan, als het een "algemeen feit" is?quote:Op donderdag 22 oktober 2009 11:30 schreef picardmike het volgende:
Ach het is een algemeen feit dat alle seksdiensten bij elkaar een bijna 90% betrokkenheid kent van homo's of bi figuren, omdat ze elkaar lekker napraten dat homo of bi zijn stoer is. En hier komen ze die onzin verkopen.
Zo, da's nog eens een bewering.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 11:30 schreef picardmike het volgende:
Ach het is een algemeen feit dat alle seksdiensten bij elkaar een bijna 90% betrokkenheid kent van homo's of bi figuren, omdat ze elkaar lekker napraten dat homo of bi zijn stoer is. En hier komen ze die onzin verkopen.
Om het beesje maar bij zijn te noemen het gaat er niet om dat homo's viezer zijn dan hetero's maar dat homo seks commercieel uitbuiten.
Feit is eerder dat homo's en biseksuelen geen enkele moeite hebben met scoren in het echte leven. Daarom is de commerciele markt relatief kleiner. Hetero's richten zich veel eerder tot de commerciele diensten omdat het in het echte leven niet lukt.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 11:30 schreef picardmike het volgende:
Ach het is een algemeen feit dat alle seksdiensten bij elkaar een bijna 90% betrokkenheid kent van homo's of bi figuren, omdat ze elkaar lekker napraten dat homo of bi zijn stoer is. En hier komen ze die onzin verkopen.
Om het beesje maar bij zijn te noemen het gaat er niet om dat homo's viezer zijn dan hetero's maar dat homo seks commercieel uitbuiten.
quote:Feit is eerder dat homo's en biseksuelen geen enkele moeite hebben met scoren in het echte leven. Daarom is de commerciele markt relatief kleiner. Hetero's richten zich veel eerder tot de commerciele diensten omdat het in het echte leven niet lukt.
Nee maar ze bellen wel!quote:Homo's die seks commercieel uitbuiten? En al die reclames na elf uur dan op tv? Heb ik nog nooit voor homo's gezien...
quote:Ik zie dit bizarre topic regelmatig weer opduiken in mijn AT-lijst en ik verbaas me er echt over dat mensen werkelijk zo lang kunnen discussiëren over iets dat zo simpel is. Homoseksualiteit beschrijft namelijk iets dat plaatsvindt tussen twee wilsbekwame (seksueel) volwassen mensen. Homo's, hetero's of wie dan ook over één kam scheren, verandert niets aan dat simpele gegeven, Seksueel volwassen mensen moeten fijn zelf weten met wie ze het bed delen.
Nee, daar hebben ze seks met mannen bij gebrek aan beter. Groot verschil.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 12:37 schreef picardmike het volgende:
[..]
Maar een interessant bewijs dat homo's niet zo geboren zijn zie je in gevangenis, daar worden ze namelijk allemaal homo.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |