abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 15 mei 2009 @ 10:06:22 #1
250970 Alistair
Falling knife
pi_69047078

Dit is het [AEX]-topic waarin je de beurzen en de laatste economische nieuws kunt volgen. De OP voor het openen van een nieuw topic staat hier. Voeg onderaan in de Wiki het zojuist gesloten topic toe, sla de pagina op en copy-paste het dan naar je nieuwe topic op Fok.


BNR Nieuwsradio
Forex Factory (alle economische data's op een rij)
Bloomberg
CNBC
MarketWatch (Dow Jones)
Briefing.com (incl. economische kalenders)
RTL Z (streaming TV)
CNBC Europe TV (streaming TV, alleen 's ochtends)
[2] (streaming TV)


AEX-fondsen

Intraday AEX-index




Europese Indices

FDAX Duitsland


CAC40 Frankrijk


BEL20 België


FTSE100 Verenigd Koninkrijk


RTS-index Rusland




Amerikaanse Indices
Yahoo! Dow Jones Indices - Streaming
Yahoo! S&P Indices - Streaming
Yahoo! Nasdaq Indices - Streaming
Google Finance - Real-time
MarketWatch - Real-time
IG-Index - Dow Jones-index (fair value) streaming (spread betting)

Amerikaanse Futures
ProFinance - Streaming S&P-, Dow- en Nasdaq-futures
CNN Money - Delayed S&P-, Dow- en Nasdaq-futures
US Markets - S&P- en Nasdaq-futures Semi-real-time

Federal Funds Futures (indicatie van aankomende rentebesluiten, info)
CBOT - Federal Funds Futures - Semi-real-time

Intraday Dow Jones-index


Intraday S&P 500-index


Intraday Nasdaq Composite


Intraday Dow, S&P, Nasdaq (dagverschil in percentage)




Wereldwijde Indices






Intraday Euro-Dollar


Intraday grondstoffen




Bestens order - Een order om effecten te kopen of te verkopen zonder limiet, dus zonder maximumprijs voor een kooporder of zonder minimumprijs voor een verkooporder. Een bestens order wordt ook wel marktorder genoemd. Een bestens order kan altijd worden uitgevoerd.

Calloptie - Een verhandelbaar recht om op een bepaald moment in de toekomst een afgesproken hoeveelheid onderliggende waarde te kopen tegen een vooraf afgesproken prijs.

Commodities - Engelse term voor (bulk)goederen. Termijncontracten en opties op commodities worden onder andere verhandeld op de optiebeurs van Euronext.

Dividend - Een winstuitkering in de vorm van geld (cashdividend) of aandelen (stockdividend) aan de houder van een aandeel. De hoogte van de dividenduitkering is doorgaans gerelateerd aan de hoogte van de behaalde winst.

Expiratie - Het ophouden te bestaan,‘expireren’, van een optie of een future. Een optie heeft altijd een beperkte looptijd, na het bereiken van de einddatum (expiratiedatum) bestaat de optie niet meer.

FTI - De future op de AEX-index.

Future - Termijncontract. Er zijn futures op o.a. indices, aandelen, valuta en commodities. Anders dan bij opties hebben bij futures zowel de koper als de verkoper een verplichting en er is geen premiebetaling.

Hedgen - Engelse term voor afdekken. Hedging is het afdekken van risico’s door het aangaan van een andere positie. Een belegger die callopties schrijft, kan deze shortpositie afdekken door het kopen van de onderliggende waarde.

In-the-money optie - Een optie is in-the-money als deze intrinsieke waarde heeft. Callopties zijn in-the-money als de uitoefenprijs lager is dan de koers van de onderliggende waarde. Putopties zijn in-the-money als de uitoefenprijs hoger is dan de koers van de onderliggende waarde.

Koers-winstverhouding - Een cijfer waarmee de verhouding tussen de koers van een aandeel en de nettowinst per aandeel wordt uitgedrukt. Als de koers van een aandeel ¤ 100 bedraagt en de winst per aandeel bedraagt ¤ 5, dan is de koers-winstverhouding 20.

Limit order - Het bij een beursorder opgeven tegen welke maximale koers men wenst te kopen of tegen welke minimale koers men wenst te verkopen.

Liquideren - Het (gedwongen) afbouwen van een effectenpositie. Dit kan door een clearingorganisatie, bank of commissionair worden afgedwongen als een belegger bijvoorbeeld niet aan zijn margin-verplichtingen kan voldoen.

Longpositie - Een ander woord voor een kooppositie. Men krijgt een longpositie door het kopen van een effect.

Looptijd - Opties en futures hebben een beperkte levensduur, de zogeheten looptijd. De meeste optieklassen hebben een maximale looptijd van negen maanden, een aantal maximaal vijf jaar. Futures hebben een maximale looptijd van twaalf maanden.

Margin - De margin is een vereist geldbedrag dat als onderpand fungeert voor eventuele verliezen op de termijn- en optiemarkten.

Onderliggende waarde - Een product waarop een optie of een future wordt verhandeld, bijvoorbeeld aandelen, een index, valuta, (edel)metaal of een bulkgoed (commodity) zoals aardappelen, graan of goud.

Openingsveiling - Alle orders die 's morgens voor de opening zijn binnengekomen worden verzameld in het orderboek. Bij de opening is dus een verhoudingsgewijs grote liquiditeit voorhanden. Direct bij de opening vindt een veiling plaats waarbij orders daar waar mogelijk worden gekoppeld aan de in het orderboek aanwezige tegenorders en zo mogelijk uitgevoerd. Dit gebeurt in het NSC-systeem, het verloopt volgens vaste regels en is volledig geautomatiseerd.

Optiepremie - De prijs van een optie. De optiepremie bestaat uit de intrinsieke waarde plus de tijd- en verwachtingswaarde. De optiepremie is uiteraard variabel.

Out-of-the-money optie - Een optie zonder intrinsieke waarde wordt out-of-the-money genoemd. Een calloptie is out-of-the-money wanneer de uitoefenprijs hoger is dan de koers van de onderliggende waarde. Een putoptie is out-of-the-money als de uitoefenprijs lager is dan de koers van de onderliggende waarde. De premie van een out-of-the-money optie bestaat alleen uit tijd- en verwachtingswaarde. Door een sterke koersbeweging kan een out-of-the-money optie intrinsieke waarde ontwikkelen en dus at-the-money of zelfs in-the-money worden.

Putoptie - Een verhandelbaar recht om op een bepaald moment in de toekomst een afgesproken hoeveelheid onderliggende waarde te verkopen tegen een vooraf afgesproken prijs.

Real-time - Koersen zijn (zo goed als) actueel. Je zult alleen moeten F5-en voor een nieuwe stand.

Scheefzitten - Een belegger zit ‘scheef’ als zijn effectenpositie op (een nog ongerealiseerd) verlies staat.

Schrijven - Het verkrijgen van een shortpositie in een optie door een openingsverkoop.

Shortpositie - Effectenbeurs: indien een belegger effecten heeft verkocht die hij op dat moment niet in bezit heeft. Optiebeurs: een positie aangegaan door een openingsverkoop waarbij schrijver de verplichting neemt de onderliggende waarde te leveren of af te nemen.

Slotveiling - Om de slotkoersen niet af te laten hangen van orders die toevallig de laatste zijn is er voor het slot een korte handelsonderbreking van 5 minuten. Gedurende deze tijd worden de orders verzameld waarna er een slotveiling plaats vindt die een breed gedragen slotkoers oplevert.

Spread - Het verschil tussen de bied- en laatprijs. Als de markt ¤ 22,50 biedt en ¤ 23 laat, dan is de spread dus ¤ 0,50.

Streaming - Koersen zijn actueel. Ze worden live op je scherm geüpdate.

Technische analyse - Een methode waarbij met behulp van koersgrafieken en rekenmodellen wordt getracht een trend op de beurs te voorspellen. Er wordt vooral gekeken naar de verhouding tussen kopers en verkopers. In feiten tracht men met technische analyse het (massa)gedrag van de beleggers te doorgronden om daaruit de mogelijke richting van de markt te voorspellen.

Tracker - Een tracker is feitelijk een aandeel op een index. Een tracker volgt nauwkeurig de koersontwikkeling van de index, inclusief de dividenduitkering.

Turbo - Een turbo (ook bekend als sprinter of speeder) is een beleggingsproduct dat beleggers de mogelijkheid geeft met een hefboom te beleggen in verschillende onderliggende waarden zoals aandelen, beursindices of valuta.

Volatility - Engels voor beweeglijkheid of volatiliteit. Met het begrip volatility wordt de beweeglijkheid van de koers van een effect aangeduid. Een hoge volatility betekent dat de koers van een fonds sterk stijgt en daalt binnen een relatief korte periode. Volatility is mede een indicator voor het risico dat een belegger loopt met een bepaald fonds. Volatility is een belangrijke factor bij de waardebepaling van een optie.


De Beursvloer #1: Beurzen duiken weer in het rood
De Beursvloer #2: Wall Street weer in achtbaan
De Beursvloer #3: Beurzen kelderen tot 10%
De Beursvloer #4: Could've been worse
De Beursvloer #5: Bloedbad Azië; trekt Europa mee
De Beursvloer #6: Wall Street maakt duikvlucht in laatste kwartier
De Beursvloer #7: Wall Street sluit 11% hoger
De Beursvloer #8: 5e grootste dagwinst ooit voor AEX
De Beursvloer #9: Waar de AEX weer omhoog gaat
De Beursvloer #10: Wall Street onderuit op recessienieuws
De Beursvloer #11: Beurzen onrustig na renteverlagingen
De Beursvloer #12: Stemming slaat om
De Beursvloer #13: Wall Street terug in achtbaan
De Beursvloer #14: Wall Street levert deel winst weer in
De Beursvloer #15: Mijn Aegon, wat doe je!
De Beursvloer #16: Wall Street bloedrood, nieuwe lows
De Beursvloer #17: Ook Europa zoekt nieuwe lows
De Beursvloer #18: Wall Street in vrije val
De Beursvloer #19: Europa begint week goed
De Beursvloer #20: AEX 10% hoger
De Beursvloer #21: Europa lager in afwachting van Wall Street
De Beursvloer #22: Beurzen beginnen week fors lager
De Beursvloer #23: Wall Street herstelt van kater
De Beursvloer #24: Beurzen omlaag na renteverlaging
De Beursvloer #25: Beurzen dieprood na banenrapport
De Beursvloer #26: AEX sluit ruim 8% hoger
De Beursvloer #27: Beurzen rustig omhoog
De Beursvloer #28: Beurzen duiken in het rood
De Beursvloer #29: Wall Street herpakt zich
De Beursvloer #30: AEX zoekt het iets hogerop
De Beursvloer #31: Europese beurzen proberen het nog eens
De Beursvloer #32: AEX start nieuwe jaar met 5% winst
De Beursvloer #33: AEX hardloper; door 270 punten
De Beursvloer #34: Europese beurzen openen in de min
De Beursvloer #35: Bouwers krijgen 'm wel omhoog
De Beursvloer #36: Europese beurzen verliezen 3%
De Beursvloer #37: Europese beurzen starten hoger
De Beursvloer #38: Banken zorgen voor onrust op Europese beurzen
De Beursvloer #39: Wall Street kleurt bloedrood op 'Obama Day'
De Beursvloer #40: AEX onder 230 tijdens downtime FOK!
De Beursvloer #41: AEX sluit 5,8% hoger, overheidsdeal ING
De Beursvloer #42: Europese beurzen leveren in
De Beursvloer #43: AEX licht groen op rustige handelsdag
De Beursvloer #44: rentevoet gehandhaafd op 2%
De Beursvloer #45: AEX sluit 4,3% lager na details plan
De Beursvloer #46: AEX start nieuwe week lager
De Beursvloer #47: Beurzen verder onderuit
De Beursvloer #48: AEX fors lager en richting 230pt grens
De Beursvloer #49: Willem voor 't laatst bij rtlz, AEX -2%
De Beursvloer #50: Willempies laatste shot op RTL Z
De Beursvloer #51: Wall Street dondert 3,5% omlaag
De Beursvloer #52: AEX verspeelt meeste winst weer
De Beursvloer #53: Dow Jones 2 % lager, AEX door 218?
De Beursvloer #54: AEX intraday op laagste niveau in 12 jaar
De Beursvloer #55: AEX zakt door 210, Dow door 7000
De Beursvloer #56: AEX zakt richting 200-puntengrens
De Beursvloer #57: Winst gisteren weer teniet gedaan
De Beursvloer #58: AEX zakt 5% tot net boven 200 pnt
De Beursvloer #59: AEX breekt intraday 200pt grens
De Beursvloer #60: AEX in nieuwe week <200
De Beursvloer #61: AEX sluit 5,6% hoger
De Beursvloer #62: De interne mail van miljarden
De Beursvloer #63: AEX opent onder de 210pt
De Beursvloer #64: AEX ruim in 't groen (+2%)
De Beursvloer #65: AEX in de min, CPB blijft bij -3,5%
De Beursvloer #66: AEX licht in 't groen rond de 210pt
De Beursvloer #67: AEX rond 220 punten
De Beursvloer #68: AEX test 218 punten weer
De Beursvloer #69: Met een groene AEX
De Beursvloer #70: AEX fors lager; -3,5%
De Beursvloer #71: AEX ziet duidelijk herstel na rode dag
De Beursvloer #72: Faber's nieuwsbrief
De Beursvloer #73: Shorters worden uitgerookt
De Beursvloer #74: Waahaarheen leiheidt de weg?
De Beursvloer #75: Wachten op cijfers Alcoa!
De Beursvloer #76: Snap jij het? Dan snap ik het
De Beursvloer #77: Waar de mark to fantasy regels geldden
De Beursvloer #78: Wachten met klamme handjes op opening
De Beursvloer #79: Wanneer gaat Aegon failliet?
De Beursvloer #80: AEX maakt een top
De Beursvloer #81: Euronext plat. Duimen draaien dus!
De Beursvloer #82: Nikkei opening -9%
De Beursvloer #83: Schijthner praat de beurs omhoog
De Beursvloer #84: Weekend!
De Beursvloer #85: Waar MT door het stof gaat!
De Beursvloer #86: Stoplichten op groen
De Beursvloer #87: Wat doet Sitting_Elfling om 17:29?
'I am who I am because of everyone'
pi_69047122
tvp
it's better to burn out than to fade away...
  vrijdag 15 mei 2009 @ 10:11:35 #3
66186 foetre
Wielren en Hardloop addict
pi_69047225
down!!!!!!
pi_69047265
Ik snap niet waarom we niet down gaan met zulke slechte cijfers uit Nederland en DUitsland.
pi_69047454
quote:
Op vrijdag 15 mei 2009 10:12 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Ik snap niet waarom we niet down gaan met zulke slechte cijfers uit Nederland en DUitsland.
Blijkbaar vindt men dat Duitsland en Nederland niet interessant genoeg zijn. Blijkbaar gelden enkel de cijfers uit de VS en Azië...
Weer ww vergeten van mn kl00n :$
pi_69047761
de splitsing turssen de groeilanden en de krimplanden begint nu duidelijk te worden.
Rusland met bijna gratis energie en goed opgeleide jonge bevolking die hard kunnen werken, waar het netto bijna gelijk is aan het bruto.
Waar geen zorgplicht inzake AOW, AWBZ, ZVW en WW bestaat
  vrijdag 15 mei 2009 @ 10:40:57 #7
229392 Lemans24
dé ervaringsdeskundige
pi_69048166
quote:
Op vrijdag 15 mei 2009 10:28 schreef henkway het volgende:
de splitsing turssen de groeilanden en de krimplanden begint nu duidelijk te worden.
Rusland met bijna gratis energie en goed opgeleide jonge bevolking die hard kunnen werken, waar het netto bijna gelijk is aan het bruto.
Waar geen zorgplicht inzake AOW, AWBZ, ZVW en WW bestaat

Stel je voor om hier die zorgplicht ook maar af te schaffen? Lijkt me een goed plan voor de jongeren en gezonden in de samenleving, maar zodra je er een keer gebruik van moet maken, wordt het natuurlijk gewoon betalen of doodgaan.
  vrijdag 15 mei 2009 @ 10:43:53 #8
56749 BlaZ
Torpitudo peius est quam mors.
pi_69048275
quote:
Op vrijdag 15 mei 2009 10:28 schreef henkway het volgende:
de splitsing turssen de groeilanden en de krimplanden begint nu duidelijk te worden.
Rusland met bijna gratis energie en goed opgeleide jonge bevolking die hard kunnen werken, waar het netto bijna gelijk is aan het bruto.
Waar geen zorgplicht inzake AOW, AWBZ, ZVW en WW bestaat

Rusland zit natuurlijk wel met een afnemende bevolking
Ceterum censeo Turciam delendam esse.
pi_69048420
quote:
Op vrijdag 15 mei 2009 10:28 schreef henkway het volgende:
de splitsing turssen de groeilanden en de krimplanden begint nu duidelijk te worden.
Rusland met bijna gratis energie en goed opgeleide jonge bevolking die hard kunnen werken, waar het netto bijna gelijk is aan het bruto.
Waar geen zorgplicht inzake AOW, AWBZ, ZVW en WW bestaat

Is de maffia niet 1 van de grootste werkgevers daar?
Weer ww vergeten van mn kl00n :$
pi_69049012
Flash GDP q/q Cijfer: -2.5% Verwachting: -2.1% Vorig Cijfer: -1.6%
CPI y/y Cijfer: 0.6% Verwachting: 0.6% Vorig Cijfer: 0.6%
Core CPI y/y Cijfer: 1.8% Verwachting: 1.6% Vorig Cijfer: 1.5%
Weer ww vergeten van mn kl00n :$
  vrijdag 15 mei 2009 @ 11:03:17 #11
78918 SeLang
Black swans matter
pi_69049061
Het valt me trouwens op dat zo'n beetje de helft van de regelmatige posters hier in de UK woont.
Het walhalla van de credit crunch
"If you want to make God laugh, tell him about your plans"
Mijn reisverslagen
pi_69049238
na expiratie zal er wel weer een dikke afstort volgen...short momentje!
it's better to burn out than to fade away...
pi_69049539
tvp
  vrijdag 15 mei 2009 @ 12:20:15 #14
19479 Mr.J
Train, eat, sleep. Repeat.
pi_69051926
quote:
Op vrijdag 15 mei 2009 11:08 schreef lammegiraf het volgende:
na expiratie zal er wel weer een dikke afstort volgen...short momentje!
O juist up.
Godfather Bodybuilding topic reeks
pi_69052112
quote:
Op vrijdag 15 mei 2009 10:12 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Ik snap niet waarom we niet down gaan met zulke slechte cijfers uit Nederland en DUitsland.
Wat zei ik je nou...
quote:
Op vrijdag 15 mei 2009 09:39 schreef pberends het volgende:

[..]

"Markets bottom out on extremely bad news, and peak when the news is extremely positive... it you don't know that you shouldn't be an investor."

(c) Marc Faber
pi_69052149
quote:
Op vrijdag 15 mei 2009 11:03 schreef SeLang het volgende:
Het valt me trouwens op dat zo'n beetje de helft van de regelmatige posters hier in de UK woont.
Het walhalla van de credit crunch
Het leuke van de UK is dat ze in tegenstelling tot de US hun handelstekort niet hebben zien afnemen. Zeer slecht teken voor de UK.
  vrijdag 15 mei 2009 @ 12:29:30 #17
102865 One_conundrum
zeg maar Conundrum
pi_69052231
tvbeurs
"Vanity, definitely my favorite sin. . . ."
  Redactie Frontpage vrijdag 15 mei 2009 @ 12:29:31 #18
145738 superworm
is erbij
pi_69052233
Moest ik aan denken bij de titel
Steun Stichting Bijen Zonder Zorgen!
op FOK!
op Facebook
op de website
pi_69052806
quote:
Op vrijdag 15 mei 2009 11:03 schreef SeLang het volgende:
Het valt me trouwens op dat zo'n beetje de helft van de regelmatige posters hier in de UK woont.
Nederlanders in de UK hebben meer vrije tijd?
Ain't nothing to it but to do it.
Greece
pi_69052871
tvp non-uk
http://www.mrwonkish.nl Eurocrisis, Documentaires, Economie
pi_69053010
NL'er.
pi_69053169
quote:
Op vrijdag 15 mei 2009 10:12 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Ik snap niet waarom we niet down gaan met zulke slechte cijfers uit Nederland en DUitsland.
Allemaal ruis, je kan et beter niet lezen.
pi_69053290
quote:
Op vrijdag 15 mei 2009 11:03 schreef SeLang het volgende:
Het valt me trouwens op dat zo'n beetje de helft van de regelmatige posters hier in de UK woont.
Het walhalla van de credit crunch
hehe exactly .

Overigens een vraagje voor de slimmeriken hier, wat zou het zwaarst wegende aandeel zijn in 1 beurs waar alle west europeze beursen zijn geannexeerd/in zitten whatever ? : ) En dan niet spieken

Ze hebben trouwens bij ons de bloombergschermen veranderd. Nu zitter er 2 mini 15 inch schermpjes
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
pi_69053326
quote:
Op vrijdag 15 mei 2009 12:26 schreef pberends het volgende:

[..]

Het leuke van de UK is dat ze in tegenstelling tot de US hun handelstekort niet hebben zien afnemen. Zeer slecht teken voor de UK.
De economie hier is inderdaad bagger Eigen schuld ook wel een beetje, ze willen niks van europa aannemen en kopieren het systeem van amerika half om half.
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
pi_69053331
quote:
Op vrijdag 15 mei 2009 12:59 schreef M.Melandri het volgende:

[..]

Allemaal ruis, je kan et beter niet lezen.
Betere opmerking dan, waarom blijven we zo in de plus, als de futs in de min staan? Is de AEX zelfstandig geworden of zo? Of doen de beleggers een experimentje "zelfstandig denken"?
Weer ww vergeten van mn kl00n :$
pi_69053453
quote:
Op vrijdag 15 mei 2009 13:04 schreef rvlaak_werk2 het volgende:

[..]

Betere opmerking dan, waarom blijven we zo in de plus, als de futs in de min staan? Is de AEX zelfstandig geworden of zo? Of doen de beleggers een experimentje "zelfstandig denken"?
MT, ING en akzo zijn de 3 grootste trekkers aan de AEX op dit moment om hem omhoog te stuwen. Overigens zie ik net dat Royal Dutch Shell niet meer de zwaarst wegende aandeel in de AEX is
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
  vrijdag 15 mei 2009 @ 13:10:11 #27
102865 One_conundrum
zeg maar Conundrum
pi_69053530
wie dan wel ?
"Vanity, definitely my favorite sin. . . ."
pi_69053692
quote:
Op vrijdag 15 mei 2009 13:10 schreef One_conundrum het volgende:
wie dan wel ?
Unilever is op dit moment de grootste jongen qua weging
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
  vrijdag 15 mei 2009 @ 13:16:28 #29
102865 One_conundrum
zeg maar Conundrum
pi_69053739
die hebben dus gewoon stuivertje gewisseld
"Vanity, definitely my favorite sin. . . ."
pi_69054579
quote:
Op vrijdag 15 mei 2009 13:04 schreef sitting_elfling het volgende:

[..]

De economie hier is inderdaad bagger Eigen schuld ook wel een beetje, ze willen niks van europa aannemen en kopieren het systeem van amerika half om half.
A complete blow up!
National Suicide: How Washington is Destroying the American Dream
pi_69054902
quote:
Op vrijdag 15 mei 2009 13:38 schreef edwinh het volgende:

[..]

A complete blow up!
Wacht maar totdat de rating agencies de ratings van de AAA bedrijven gaat verlagen naar BB, dan zul je pas zien wat een blow-up van de economie betekend.
“Snowboarding is an activity that is very popular with people who do not feel that regular skiing is lethal enough.”
pi_69054942
quote:
Op vrijdag 15 mei 2009 13:47 schreef shilizous_88 het volgende:

[..]

Wacht maar totdat de rating agencies de ratings van de AAA bedrijven gaat verlagen naar BB, dan zul je pas zien wat een blow-up van de economie betekend.
Om over de overheidsuitgaven nog maar te zwijgen :S
National Suicide: How Washington is Destroying the American Dream
pi_69054970
quote:
Op vrijdag 15 mei 2009 13:48 schreef edwinh het volgende:

[..]

Om over de overheidsuitgaven nog maar te zwijgen :S
Schijnt, volgens de "experts", nog niet eens zo heel slecht te zijn in een recessie...
Weer ww vergeten van mn kl00n :$
  vrijdag 15 mei 2009 @ 14:28:37 #34
250970 Alistair
Falling knife
pi_69056393
KBC blijft keurig dalen. Heel goed. Ik blijf het aandeel zeker volgen
'I am who I am because of everyone'
pi_69056538
Wordt een hele dikke plus vandaag:

Core CPI m/m Cijfer: 0.3% Verwachting: 0.1% Vorig Cijfer: 0.2%
CPI m/m Cijfer: 0.0% Verwachting: 0.0% Vorig Cijfer: -0.1%
Empire State Manufacturing Index Cijfer: -4.6 Verwachting: -12.1 Vorig Cijfer: -14.7
Weer ww vergeten van mn kl00n :$
  vrijdag 15 mei 2009 @ 14:33:59 #36
102865 One_conundrum
zeg maar Conundrum
pi_69056570
quote:
Op vrijdag 15 mei 2009 14:28 schreef Alistair het volgende:
KBC blijft keurig dalen. Heel goed. Ik blijf het aandeel zeker volgen
vertel es wat meer over kbc dan, je hebt het er altijd over en er is vandaag toch niet zoveel te lezen
"Vanity, definitely my favorite sin. . . ."
  vrijdag 15 mei 2009 @ 14:40:49 #37
250970 Alistair
Falling knife
pi_69056818
quote:
Op vrijdag 15 mei 2009 14:33 schreef One_conundrum het volgende:

[..]

vertel es wat meer over kbc dan, je hebt het er altijd over en er is vandaag toch niet zoveel te lezen
Eigenlijk heb ik het er pas de laatste paar dagen over. Wat wil je dat ik vertel?
De Belgische overheid heeft weer moeten helpen, er was een enorm verlies in KW1 2009 puur door waardeverminderingen (3,6 miljard euro) en het aandeel is sinds dat nieuws meer dan 40% gedaald. Het kan nog verder dalen naar mijn mening en dan spring ik op de trein
'I am who I am because of everyone'
pi_69057535
Is disposition het tegenovergestelde van Acquisition? Disposition betekent verkoop van aandelen?
  vrijdag 15 mei 2009 @ 15:16:27 #39
250970 Alistair
Falling knife
pi_69058131
quote:
Op vrijdag 15 mei 2009 15:00 schreef Dave7 het volgende:
Is disposition het tegenovergestelde van Acquisition? Disposition betekent verkoop van aandelen?
Het betekend 'van de hand doen' dus ja
'I am who I am because of everyone'
  vrijdag 15 mei 2009 @ 15:20:41 #40
248081 Oizno
hoizo oizo
pi_69058302
quote:
Op vrijdag 15 mei 2009 14:40 schreef Alistair het volgende:

[..]

Eigenlijk heb ik het er pas de laatste paar dagen over. Wat wil je dat ik vertel?
De Belgische overheid heeft weer moeten helpen, er was een enorm verlies in KW1 2009 puur door waardeverminderingen (3,6 miljard euro) en het aandeel is sinds dat nieuws meer dan 40% gedaald. Het kan nog verder dalen naar mijn mening en dan spring ik op de trein
Ik zie het idd bij koersinformatie. Maar wat is de kans dat het compleet wordt overgenomen?
pi_69058401
quote:
Op vrijdag 15 mei 2009 15:16 schreef Alistair het volgende:
[..]
Het betekend 'van de hand doen' dus ja
Thanks, geen goed teken als dat bij insider transactions staat.
  vrijdag 15 mei 2009 @ 15:23:59 #42
15221 Falco
Afleidingsmanoeuvre
pi_69058414
Arcelor Mittal weer eens +4%!

Voor de rest valt het allemaal wel mee met de economische krimp van 4,5% klaarblijkelijk .
&lt;a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow"&gt;Afleidingsmanoeuvre&lt;/a&gt;
  vrijdag 15 mei 2009 @ 15:25:41 #43
15221 Falco
Afleidingsmanoeuvre
pi_69058474
quote:
Op vrijdag 15 mei 2009 13:04 schreef sitting_elfling het volgende:

[..]

De economie hier is inderdaad bagger Eigen schuld ook wel een beetje, ze willen niks van europa aannemen en kopieren het systeem van amerika half om half.
Het Angelsaksische systeem zuigt ook hard en is zwaar onzinnig.

Rijnlandmodel ftw .
&lt;a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow"&gt;Afleidingsmanoeuvre&lt;/a&gt;
  vrijdag 15 mei 2009 @ 15:30:57 #44
250970 Alistair
Falling knife
pi_69058671
quote:
Op vrijdag 15 mei 2009 15:20 schreef Oizno het volgende:

[..]

Ik zie het idd bij koersinformatie. Maar wat is de kans dat het compleet wordt overgenomen?
Dat zie ik niet zo snel gebeuren (ik sluit niets uit though). De overheid staat (beetje vergelijkbaar met ING) nu garant voor het grootste deel waarvoor een premie betaald moet worden (net als bijv. bij Lloyds of RBS). Een regering zit er ook niet op te wachten een bank te nationaliseren. KBC doet het verder best aardig
'I am who I am because of everyone'
  vrijdag 15 mei 2009 @ 15:33:59 #45
248081 Oizno
hoizo oizo
pi_69058791
quote:
Op vrijdag 15 mei 2009 15:30 schreef Alistair het volgende:

[..]

Dat zie ik niet zo snel gebeuren (ik sluit niets uit though). De overheid staat (beetje vergelijkbaar met ING) nu garant voor het grootste deel waarvoor een premie betaald moet worden (net als bijv. bij Lloyds of RBS). Een regering zit er ook niet op te wachten een bank te nationaliseren. KBC doet het verder best aardig
Ik zie dat ie ongeveer op 6 euro nog wat heeft gestaan begin maart. Bij onder de 10 stap je in? En wat wordt dat ongeveer je koersdoel?

De 90 van mei 2008?
  vrijdag 15 mei 2009 @ 15:36:56 #46
250970 Alistair
Falling knife
pi_69058906
quote:
Op vrijdag 15 mei 2009 15:33 schreef Oizno het volgende:

[..]

Ik zie dat ie ongeveer op 6 euro nog wat heeft gestaan begin maart. Bij onder de 10 stap je in? En wat wordt dat ongeveer je koersdoel?

De 90 van mei 2008?
Het koersdoel wordt dan voor mij 18 euro
'I am who I am because of everyone'
pi_69060211
quote:
Op vrijdag 15 mei 2009 15:36 schreef Alistair het volgende:

[..]

Het koersdoel wordt dan voor mij 18 euro
Bedenk wel even dat KBC zwaar in de CDO's zit en dat deze (zeer) langlopende leningen echt niet zomaar uit de boeken verdwijnen, aangezien je ze aan de straatstenen niet kwijt kunt. Als KBC ze recentelijk herplaatst heeft naar 'held to maturity' en ze uit het tradingbook heeft laten verdwijnen, dan zal een eventuele toekomstige rating aanpassing van clienten een doodssteek zijn voor de kapitaal tier 1 ratio van KBC.....

Ik zou er mee oppassen
“Snowboarding is an activity that is very popular with people who do not feel that regular skiing is lethal enough.”
  vrijdag 15 mei 2009 @ 16:17:07 #48
250970 Alistair
Falling knife
pi_69060569
quote:
Op vrijdag 15 mei 2009 16:08 schreef shilizous_88 het volgende:

[..]

Bedenk wel even dat KBC zwaar in de CDO's zit en dat deze (zeer) langlopende leningen echt niet zomaar uit de boeken verdwijnen, aangezien je ze aan de straatstenen niet kwijt kunt. Als KBC ze recentelijk herplaatst heeft naar 'held to maturity' en ze uit het tradingbook heeft laten verdwijnen, dan zal een eventuele toekomstige rating aanpassing van clienten een doodssteek zijn voor de kapitaal tier 1 ratio van KBC.....

Ik zou er mee oppassen
Uiteraard leg ik nooit al mijn eieren in een mand. Het is wel zo dat waar je de grootste risico's loopt je ook de grootste kansen heb op een flink rendement. Aangezien ik de afgelopen 2 maanden aardig heb gehandeld ben ik bereid om mijn winst van die periode in dit aandeel te steken. Daarnaast betalen ze (KBC) een premie voor een 90% waarborg op die CDO's wat ik heb begrepen.
'I am who I am because of everyone'
pi_69061044
Net voordat de cijfers naar buiten gebracht werden, dus zou maar beetje uitkijken.
quote:
KBC-topman enkele weken buiten strijd

André Bergen, de gedelegeerd bestuurder van KBC-groep, is voor enkele weken buiten strijd na een heelkundige ingreep die hij gisteren onderging. Dat melden diverse websites en KBC bevestigt de informatie.

(tijd) - De 58-jarige Bergen voelde zich tijdens het weekend onwel, waarna een aantal routinetests werden uitgevoerd. 'Daaruit is gebleken dat een ingreep aangewezen was', zegt KBC-woordvoerster Viviane Huybrecht. De ingreep werd maandag uitgevoerd en is goed verlopen. KBC wil geen details kwijt maar heeft het over een routineoperatie die vele Belgen per dag ondergaan.

Hoelang Bergen precies buiten strijd zal zijn is nog onbekend, maar de financiële groep gaat ervan uit dat het herstel van Bergen enkele weken zal vergen.

KBC voorziet in dergelijke gevallen niet in de aanstelling van een CEO ad interim. De collega's van Bergen in het directiecomité van de groep, dat traditioneel collegiaal en solidair optreedt, nemen zijn taken over. Zo zal de nieuwe financieel directeur, Luc Philips, donderdag alleen de presentatie van de kwartaalcijfers van KBC voor zijn rekening nemen.

Of de verhoogde stress als gevolg van de financiële crisis aan de basis ligt van de ingreep, is niet bekend. Maar het is een feit dat al heel wat toplui van financiële instellingen de voorbije maanden gezondheidsproblemen kregen. Het aandeel van KBC stond intussen dinsdag zwaar onder druk. Het sloot 14,5 procent lager en zakte daardoor weer beneden de 20 euro, om uit te komen op 19,10 euro. Wereldwijd kregen bankaandelen klappen na de sterke rally van de voorbije weken.

BB

18:29 - 12/05/2009 Copyright © De Tijd
http://www.tijd.be/nieuws(...)rijd.8182553-433.art
pi_69061073
pff....wat een suf gedoe rond die expiraties....
it's better to burn out than to fade away...
pi_69061585
Fortis +9% blijft een gek aandeel! sta nu totaal op +33%
it's better to burn out than to fade away...
pi_69062271
Iemand short over weekend?

pi_69062353
quote:
Op vrijdag 15 mei 2009 17:13 schreef Terrorizer het volgende:
Iemand short over weekend?


Ik niet heb mijn shortpositie op 247 al gesloten, al zijn er denk ik wel short kansen...

pi_69062461
quote:
Op vrijdag 15 mei 2009 17:16 schreef M.Melandri het volgende:

[..]

Ik niet heb mijn shortpositie op 247 al gesloten, al zijn er denk ik wel short kansen...

[ afbeelding ]
Was eigenlijk de bedoeling dat ik mijn short posities vandaag ook ga sluiten, maarja zit op werk. Kan niet hele tijd gaan volgen. De gegeven limiet vanochtend bleek te hoog.

Nog ff een weekendje zitten dan maar.
  vrijdag 15 mei 2009 @ 17:48:08 #55
250970 Alistair
Falling knife
pi_69063171
Vreemd dat KBC vlak voor het einde een procent of 5 van het verlies weet goed te maken!
'I am who I am because of everyone'
pi_69063998
quote:
Op vrijdag 15 mei 2009 13:08 schreef sitting_elfling het volgende:

[..]

MT, ING en akzo zijn de 3 grootste trekkers aan de AEX op dit moment om hem omhoog te stuwen. Overigens zie ik net dat Royal Dutch Shell niet meer de zwaarst wegende aandeel in de AEX is
Het totaaloverzichtje:

pi_69064130
Mooi overzichtje! Mittal knalt er gewoon een aex punt bij.

Update:

pi_69064565
quote:
Op vrijdag 15 mei 2009 17:13 schreef Terrorizer het volgende:
Iemand short over weekend?


calls MT
National Suicide: How Washington is Destroying the American Dream
pi_69064997
quote:
A Toronto law firm has slapped Timminco Ltd.TIM-T with a $520-million lawsuit, alleging the metals firm and its executives made "materially false and misleading statements" about the company's ability to produce low-cost solar-grade silicon.

The class-action suit, filed in the Ontario Superior Court of Justice, claims Timminco, its chairman and chief executive officer Heinz Schimmelbusch and 11 other defendants "artificially inflated" the company's share price through a series of "misrepresentations."
AMG/Timminco
  vrijdag 15 mei 2009 @ 18:58:41 #60
250970 Alistair
Falling knife
pi_69065061
Hopelijk duikt WS nog verder in het rood

Dow 8,275.41 -55.91 (-0.67%)
S&P 500 883.34 -9.73 (-1.09%)
Nasdaq 1,684.57 -4.64 (-0.27%)
'I am who I am because of everyone'
pi_69068624
quote:
Op vrijdag 15 mei 2009 18:58 schreef Alistair het volgende:
Hopelijk duikt WS nog verder in het rood

Dow 8,275.41 -55.91 (-0.67%)
S&P 500 883.34 -9.73 (-1.09%)
Nasdaq 1,684.57 -4.64 (-0.27%)
Zoals je ziet zitten we jammer genoeg nog rond het zelfde patroon als een uur geleden : - (



Al gaan we maandag wel rood openen als het zo door gaat, met de AEX voorop.
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
pi_69068637
quote:
Op vrijdag 15 mei 2009 14:33 schreef rvlaak_werk2 het volgende:
Wordt een hele dikke plus vandaag:

Core CPI m/m Cijfer: 0.3% Verwachting: 0.1% Vorig Cijfer: 0.2%
CPI m/m Cijfer: 0.0% Verwachting: 0.0% Vorig Cijfer: -0.1%
Empire State Manufacturing Index Cijfer: -4.6 Verwachting: -12.1 Vorig Cijfer: -14.7
Wat zei je?
  vrijdag 15 mei 2009 @ 21:51:13 #63
102865 One_conundrum
zeg maar Conundrum
pi_69071375
Binck is geactiveerd
"Vanity, definitely my favorite sin. . . ."
pi_69072331
Ik zit in alcatel lucent, dat was niet echt een slimme zet aan 2,11... -21.37%

[ Bericht 64% gewijzigd door Dave7 op 15-05-2009 22:25:38 ]
pi_69072517
quote:
Op vrijdag 15 mei 2009 20:35 schreef M.Melandri het volgende:

[..]

Wat zei je?
Voor de AEX had ik iig gelijk
pi_69073523
quote:
Op vrijdag 15 mei 2009 17:13 schreef Terrorizer het volgende:
Iemand short over weekend?


Yep. shorts stonden nog op verlies om half 6 dus ben blij dat ze mee zijn over het weekend, gezien de afstort in amerika
Escaping from a liquidity trap may be impossible, much like light trapped in a black hole.
Op zaterdag 19 november 2011 13:27 schreef Perrin het volgende: En net als van voetbal, heeft iedereen verstand van macro-economie
pi_69075601
quote:
Op vrijdag 15 mei 2009 22:19 schreef Dave7 het volgende:
Ik zit in alcatel lucent, dat was niet echt een slimme zet aan 2,11... -21.37%
.

Aandeel is toch aardig opgeveerd... van 90 naar 160 centjes.
pi_69081694
quote:
Mr. Obama directly intervening in the marketplace, it's like a dictator in a banana republic! Over de S&P kan terug naar 780, that is, if the november lows hold! (wordt weer zweten dus) Heel interessant trouwens!

Shit, waarom heb ik zo achter die koersen aan lopen rennen. Vooral Alcatel, dom dom dom.... Ga dat er toch misschien uitgooien, nog ff over denken.

Wat nu dus listig wordt, is of we nieuwe lows op gaan zoeken of dat we gaan corrigeren.
En dat betekent dat als iedereen hier niet opnieuw de boot wil missen, je dus in zal moeten kopen op de weg naar beneden!

[ Bericht 2% gewijzigd door Dave7 op 16-05-2009 11:29:06 ]
pi_69084141
quote:
Op zaterdag 16 mei 2009 11:07 schreef Dave7 het volgende:

[..]

Mr. Obama directly intervening in the marketplace, it's like a dictator in a banana republic! Over de S&P kan terug naar 780, that is, if the november lows hold! (wordt weer zweten dus) Heel interessant trouwens!

Shit, waarom heb ik zo achter die koersen aan lopen rennen. Vooral Alcatel, dom dom dom.... Ga dat er toch misschien uitgooien, nog ff over denken.

Wat nu dus listig wordt, is of we nieuwe lows op gaan zoeken of dat we gaan corrigeren.
En dat betekent dat als iedereen hier niet opnieuw de boot wil missen, je dus in zal moeten kopen op de weg naar beneden!
Ik zou tussen de 750 en 800 wat dingen oppakken. S&P kan van de zomer naar de 1000 toe, dus dat is toch een plusje vanaf dat niveau van bijna 30%.

Ik heb geen idee waarom we nu al nieuwe lows zouden moeten opzoeken. Misschien bij oorlog of een terroristische aanslag ofzo.

De Baltic Dry staat op het hoogste niveau in 6 maanden en veel economische data is 'minder slecht'.
pi_69084477
quote:
Op zaterdag 16 mei 2009 11:07 schreef Dave7 het volgende:

[..]

Mr. Obama directly intervening in the marketplace, it's like a dictator in a banana republic! Over de S&P kan terug naar 780, that is, if the november lows hold! (wordt weer zweten dus) Heel interessant trouwens!

Shit, waarom heb ik zo achter die koersen aan lopen rennen. Vooral Alcatel, dom dom dom.... Ga dat er toch misschien uitgooien, nog ff over denken.

Wat nu dus listig wordt, is of we nieuwe lows op gaan zoeken of dat we gaan corrigeren.
En dat betekent dat als iedereen hier niet opnieuw de boot wil missen, je dus in zal moeten kopen op de weg naar beneden!
Dat is niet erg handig idd, ik ga pas long bij aex op 22x.

[ Bericht 2% gewijzigd door M.Melandri op 16-05-2009 13:10:53 ]
pi_69084627
http://xandernieuws.punt.nl/?id=516762&r=1&tbl_archief=&

Obama noemt schuldenlast VS 'onhoudbaar'
quote:
Het officiële plan / protocol voor het faillissement van de VS werd al in 2001 door een medewerker van het Amerikaanse ministerie van Financiën naar buiten gebracht. De informatie in dat plan is mede afkomstig van het toenmalige hoofd van de Amerikaanse Rekenkamer (GAO), David Walker, die destijds beweerde, dat de VS na 2009 niet meer in staat zou zijn om haar schuld te blijven financieren.

Dit 'protocol voor economische ineenstorting in Amerika', ook wel aangeduid met de term 'serie 6900', ziet er puntsgewijs zo uit (namen aangepast aan de huidige situatie):

1. Het Amerikaanse ministerie van Financiën verklaart -na het sluiten van de Europese beurzen, dus rond 12.30 lokale tijd- een 'force majeure', oftewel 'overmacht', als gevolg van een 'onvoorziene situatie' of calamiteit (aanslag? epidemie?). Dit zal wereldwijd onmiddellijk worden opgevat als een feitelijke faillietverklaring, en als het besluit van de VS om haar schulden niet meer terug te betalen.

2. De Amerikanen zelf zullen het nauwelijks begrijpen, maar de markten wel. De Dow Jones Industrial Average zal de eerste dag zeker 20% verliezen. De echte impact komt pas de dag erna.

3. Bij het openen van de beurs in Tokyo ontstaat chaos. Iedereen wil verkopen. De Japanse regering sluit alle financiële markten. De Europese gaan op last van de Europese regeringen niet eens open.

4. Op de tweede dag verleist de Dow Jones 2/3 van zijn waarde.

5. Op de derde dag worden ook de Amerikaanse financiële markten gesloten. De FED besluit dat alle banken dicht moeten. Special Forces van het leger worden per parachute gedropt in de 12 steden waar de Federal Reserve districtsbanken zijn gevestigd, om daar alle goudreserves -of wat daar nog van over is- zeker te stellen.

6. President Obama kondigt de staat-van-beleg af. Alle financiële transacties worden bevroren. Het ministerie van Financiën demonetariseert de dollar. Kort gezegd: de dollar wordt waardeloos verklaard, en houdt op een wettig betaalmiddel te zijn.

7. Aan het einde van de derde dag zullen ALLE banken in de hele wereld gesloten zijn, en zullen ALLE munteenheden waardeloos zijn geworden. In veel meer landen wordt de staat van beleg afgekondigd. Gedurende een bepaalde periode (dagen, weken, maanden?) zal er geen enkele transactie meer kunnen plaatsvinden. De voedsel- en brandstofvoorziening komt tot stilstand.

8. Als er geen voedsel en brandstof vanaf centrale punten door de overheid aan de burgers zal worden verstrekt, zullen deze gaan plunderen. Om chaos te voorkomen, zal de politie en het leger het bevel krijgen op alle plunderaars met scherp te schieten. Ze krijgen tevens volmacht om naar eigen inzicht iedereen neer te schieten, die een potentiële bedreiging vormt.

9. Naast het leger en de politie zal er een civiele, gemilitariseerde macht worden ingezet, om de orde te handhaven (zie het eerdere artikel van vandaag!: Amerikaanse padvinders worden getraind tot Gestapo-achtige politiemacht. Let op, bovenstaand scenario dateert dus al van minstens 8 jaar geleden!)

Pas op de derde dag begint het tot de burgers door te dringen, dat het economische armageddon heeft plaatsgevonden. De medewerker van het Ministerie van Financiën schreef er in 2001 bij, dat hij geen suggesties had over hoe mensen zich hiertegen kunnen beschermen, omdat 'er heel weinig tegen te doen valt'. Zelfs het verzamelen van echt goud noemde hij zinloos.

Daarnaast noemde hij specifieke wettelijke maatregelen van de toenmalige regering Bush en FEMA, om te voorkomen dat mensen een eigen brandstof- en voedselvoorraad zouden aanleggen. Na het afkondigen van de staat van beleg is het namelijk de bedoeling, dat alle burgers totaal afhankelijk worden van de overheid, en in geen geval zelfvoorzienend mogen zijn.
Waarom zou de Dow Jones zakken als de dollar waardeloos wordt? Ik heb liever 1/10.000.000ste (door aandelen) van Exxon dan waardeloze dollars.
  zaterdag 16 mei 2009 @ 13:32:46 #74
78918 SeLang
Black swans matter
pi_69085233
"If you want to make God laugh, tell him about your plans"
Mijn reisverslagen
pi_69085693
quote:
Op vrijdag 15 mei 2009 17:13 schreef Terrorizer het volgende:
Iemand short over weekend?

7 puts AX4 244 voor gemiddeld 1,8571 per stuk. Maandag word ik rijk wakker
pi_69085700
quote:
Op vrijdag 15 mei 2009 18:44 schreef edwinh het volgende:

[..]

calls MT
Je bent dus short gegaan op je eigen portefeuille?
pi_69087556

Kloppen deze cijfers eigenlijk? ik verbaas me er over dat Nederland 2.5% van de totale gold reserves heeft in de wereld. En als je de gold reserves optelt van japan, india en china zit je slechts op 6.3% van de totale hoeveelheid! Ik dacht dat deze landen altijd meer interne goud reserves hebben.
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
  zaterdag 16 mei 2009 @ 15:30:49 #78
78918 SeLang
Black swans matter
pi_69087827
Die getallen komen me aardig bekend voor hoor.
"If you want to make God laugh, tell him about your plans"
Mijn reisverslagen
pi_69088213
Klopt weinig van, China's reserves groeien juist, hier staat dat ze niet gegroeid zijn .
  zaterdag 16 mei 2009 @ 16:23:45 #80
78918 SeLang
Black swans matter
pi_69089102
quote:
Op zaterdag 16 mei 2009 15:47 schreef pberends het volgende:
Klopt weinig van, China's reserves groeien juist, hier staat dat ze niet gegroeid zijn .
Het groeicijfer klopt inderdaad niet, maar wel dat China nauwelijks goud heeft, althans dat is wat ik me herinner uit andere bronnen.

Verder is het vooral de VS die veel goud hebben en in Europa vooral Duitsland. Van NL dacht ik eigenlijk dat ze wat meer hadden, maar NL is ook een van de eersten geweest die is begonnen met goud te verkopen (begin jaren '90 al).
"If you want to make God laugh, tell him about your plans"
Mijn reisverslagen
pi_69090060
quote:
Op zaterdag 16 mei 2009 16:23 schreef SeLang het volgende:

[..]

Het groeicijfer klopt inderdaad niet, maar wel dat China nauwelijks goud heeft, althans dat is wat ik me herinner uit andere bronnen.

Verder is het vooral de VS die veel goud hebben en in Europa vooral Duitsland. Van NL dacht ik eigenlijk dat ze wat meer hadden, maar NL is ook een van de eersten geweest die is begonnen met goud te verkopen (begin jaren '90 al).
http://en.wikipedia.org/wiki/Official_gold_reserves

Duitsland verbaasd me niets ivm de hyperinflatie die ze in Weimar hebben gehad, maar ik vind het wel opvallend dat de VS zo enorm veel goudvoorraden hebben. Je zou denken dat bij een land dat de goudstandaard heeft afgeschaft dat ze goud constant aan het afbouwen zijn, maar daar is weinig van gebleken.

Gold's share
of total
forex reserves (%)[
76.5%

Das voor de VS echt enorm hoog, schijnbaar heeft de VS totaal geen vertrouwen in papieren currencies en houden ze daarom met name goud aan... hoe ironisch .
  zaterdag 16 mei 2009 @ 16:57:38 #82
78918 SeLang
Black swans matter
pi_69090128
quote:
Op zaterdag 16 mei 2009 16:55 schreef pberends het volgende:

[..]

http://en.wikipedia.org/wiki/Official_gold_reserves

Duitsland verbaasd me niets ivm de hyperinflatie die ze in Weimar hebben gehad, maar ik vind het wel opvallend dat de VS zo enorm veel goudvoorraden hebben. Je zou denken dat bij een land dat de goudstandaard heeft afgeschaft dat ze goud constant aan het afbouwen zijn, maar daar is weinig van gebleken.
Daarom zijn ze er ook vanaf gestapt. De kluis begon leeg te stromen en het was duidelijk dat het op termijn niet vol te houden was.
"If you want to make God laugh, tell him about your plans"
Mijn reisverslagen
  zaterdag 16 mei 2009 @ 17:06:10 #83
181031 Boomfluisteraar
Alleen vrouwelijke bomen a.u.b
pi_69090316
http://news.yahoo.com/s/nm/20090514/pl_nm/us_obama_china_debt

Tactische uitspraken...

Zal dit de beurs maandag beïnvloeden? Kan me best voorstellen dat dit voor een verlies zorgt op de indices.
  Redactie Frontpage zaterdag 16 mei 2009 @ 17:09:06 #84
145738 superworm
is erbij
pi_69090399
quote:
Op zaterdag 16 mei 2009 17:06 schreef Boomfluisteraar het volgende:
http://news.yahoo.com/s/nm/20090514/pl_nm/us_obama_china_debt

Tactische uitspraken...

Zal dit de beurs maandag beïnvloeden? Kan me best voorstellen dat dit voor een verlies zorgt op de indices.
Is dit niet al maanden het geval, dat China zich in rap tempo uit de VS-markten terugtrekt?
Steun Stichting Bijen Zonder Zorgen!
op FOK!
op Facebook
op de website
  zaterdag 16 mei 2009 @ 17:20:00 #85
78918 SeLang
Black swans matter
pi_69090666
quote:
Op zaterdag 16 mei 2009 17:06 schreef Boomfluisteraar het volgende:
http://news.yahoo.com/s/nm/20090514/pl_nm/us_obama_china_debt

Tactische uitspraken...

Zal dit de beurs maandag beïnvloeden? Kan me best voorstellen dat dit voor een verlies zorgt op de indices.
Oud nieuws.
Ik vraag me alleen af wat die Obama nou eigenlijk wil. Het ene doen en het andere zeggen
Als je een Trillion aan bailouts weggeeft dan moet je ergens anders een Trillion gaan bezuinigen. Dat zijn dan een hoop banen die dan onder de bijl gaan.
"If you want to make God laugh, tell him about your plans"
Mijn reisverslagen
  Redactie Frontpage zaterdag 16 mei 2009 @ 17:22:32 #86
145738 superworm
is erbij
pi_69090730
quote:
Op zaterdag 16 mei 2009 17:20 schreef SeLang het volgende:

[..]

Oud nieuws.
Ik vraag me alleen af wat die Obama nou eigenlijk wil. Het ene doen en het andere zeggen
Als je een Trillion aan bailouts weggeeft dan moet je ergens anders een Trillion gaan bezuinigen. Dat zijn dan een hoop banen die dan onder de bijl gaan.
Gezondheidszorg, hè. Niet de FED afschaffen en het congres geld laten printen (=geen rente hoeven betalen), niet de 1000-miljard-kostende Overseas Contingencies Operations stoppen (130 landen militaire bases? WTF?), nee, flink snijden in gezondheidszorg is zn antwoord. Amerika begint steeds meer op Chili/Argentinië te lijken. Eerder een depopulatie-politiek dan eentje vóór de populatie.
Steun Stichting Bijen Zonder Zorgen!
op FOK!
op Facebook
op de website
  zaterdag 16 mei 2009 @ 17:44:23 #87
78918 SeLang
Black swans matter
pi_69091214
Ja er worden nu miljarden uitgegeven aan 'stimuleringsplannen' die onnodige onzinbanen creeren. Maar het gevolg is dat je in de toekomst nuttige banen moet gaan schrappen om dat te bekostigen.

Echt
"If you want to make God laugh, tell him about your plans"
Mijn reisverslagen
pi_69093780
Btw, gebruikers van de bekendste engelse broker (CMC) die handelt in CFD producten ( soort van gelijk aan turbo/ssprinters ) heeft een mail gestuurd dat je in de volgende aandelen niet meer mag shorten vanaf komende maandag.

Ticker Instrument
C (US) Citigroup
RF (US) Regions Financial
STI (US) Suntrust Banks
KEY (US) Keycorp
BAC (US) Bank of America
FITB (US) Fifth Third Bancorp
MS (US) Morgan Stanley
PNC (US) PNC Financial Services
WFC (US) Wells Fargo
GM (US) General Motors
F (US) Ford Motor Company
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
pi_69093921
quote:
Op zaterdag 16 mei 2009 19:28 schreef sitting_elfling het volgende:
Btw, gebruikers van de bekendste engelse broker (CMC) die handelt in CFD producten ( soort van gelijk aan turbo/ssprinters ) heeft een mail gestuurd dat je in de volgende aandelen niet meer mag shorten vanaf komende maandag.

Ticker Instrument
C (US) Citigroup
RF (US) Regions Financial
STI (US) Suntrust Banks
KEY (US) Keycorp
BAC (US) Bank of America
FITB (US) Fifth Third Bancorp
MS (US) Morgan Stanley
PNC (US) PNC Financial Services
WFC (US) Wells Fargo
GM (US) General Motors
F (US) Ford Motor Company
nou ja zeg... is die uptick rule er opeens door ofzo?
pi_69094474
Obama: Staatsschuld VS onhoudbaar
quote:
Op zaterdag 16 mei 2009 @ 13:08 schreef Vincitore het volgende:
als obama met z'n grote negerlul een pornofilm maakt en die te koop gaat aanbieden zijn ze zo van die staatschuld af.
pi_69094623
quote:
Op zaterdag 16 mei 2009 17:20 schreef SeLang het volgende:

[..]

Oud nieuws.
Ik vraag me alleen af wat die Obama nou eigenlijk wil. Het ene doen en het andere zeggen
Als je een Trillion aan bailouts weggeeft dan moet je ergens anders een Trillion gaan bezuinigen. Dat zijn dan een hoop banen die dan onder de bijl gaan.
Tja, wat Peter Schiff zegt klopt precies. Obama zegt het ene, maar doet altijd het andere. Het is echt crap.
pi_69095304


"The US has a bigger problem: turning shoppingmalls into factories"
pi_69096207
quote:
Op zaterdag 16 mei 2009 17:44 schreef SeLang het volgende:
Ja er worden nu miljarden uitgegeven aan 'stimuleringsplannen' die onnodige onzinbanen creeren. Maar het gevolg is dat je in de toekomst nuttige banen moet gaan schrappen om dat te bekostigen.

Echt
Dat hoeft niet altijd zo te gaan wat betreft die onzinbanen, zie alleen al het voorbeeld van ten tijde van de jaren 30' in Amerika en Duitsland. Men ging vooral nieuwe infrastructuur en nieuwe mogelijkheden voor energie ( grote dam ) aanleggen. Dit creëerde gigantisch veel banen en stimuleerde de economie dusdanig in de short term dat er in de long term juist deze mensen fatsoenlijke banen werd aangeboden.
Trotse mensen verdwalen liever dan de weg te vragen
Winston Churchill
pi_69113891
Gaat ook alle kanten op die Van den Akker:

ussentijds herstel tot 300-330 punten?

http://www.rtl.nl/(/finan(...)rstel_300_punten.xml
pi_69114371
quote:
Op zondag 17 mei 2009 12:37 schreef pberends het volgende:
Gaat ook alle kanten op die Van den Akker:

ussentijds herstel tot 300-330 punten?

http://www.rtl.nl/(/finan(...)rstel_300_punten.xml
ook leuk dat er een reeks linkjes naar eerdere 'meningen' van deze lulhannes onder staan

"Huidige rally is vroeg of laat voorbiji" is overigens mijn favoriete opmerking. Die mag in het rijtje bij "ik heb 'm zelf ook".
pi_69117348
quote:
Op zondag 17 mei 2009 12:52 schreef Dinosaur_Sr het volgende:

[..]

ook leuk dat er een reeks linkjes naar eerdere 'meningen' van deze lulhannes onder staan

"Huidige rally is vroeg of laat voorbiji" is overigens mijn favoriete opmerking. Die mag in het rijtje bij "ik heb 'm zelf ook".
Mhaow de downturn tot maart en de rally daarna voorspelde hij aardig.
  zondag 17 mei 2009 @ 15:30:15 #98
78918 SeLang
Black swans matter
pi_69119343
Dit is echt mijn favoriete epic fail

Bericht van afgelopen oktober:
quote:
Hedgefondsen voor 22 miljard euro het schip in met VW

Hedgefondsen hebben de afgelopen twee dagen in totaal meer dan 22 miljard euro verloren met speculaties op een koersdaling van aandelen in autofabrikant Volkswagen.

Dat berichtte de Britse omroep BBC woensdag.

Short squeeze
Investeerders hadden op grote schaal geleende aandelen verkocht in de veronderstelling dat het aandeel zou dalen. Maar toen Porsche zijn belang in VW fors uitbreidde, waren er op de beurs te weinig aandelen beschikbaar om terug te kopen.

Hedgefondsen stortten zich op de weinige beschikbare aandelen Volkswagen. Het aandeel werd daardoor in twee dagen tijd vier keer zo veel waard. Dinsdag was VW heel even het duurste beursgenoteerde bedrijf ter wereld.
En vandaag deze:
quote:
Volkswagen breekt fusiegesprekken met Porsche af

Autoproducent Volkswagen heeft de gesprekken met Porsche over een fusie afgebroken.

'Niet de juiste atmosfeer'
Dat heeft een woordvoerder van Volkswagen zondag gezegd. Eerder op de dag had voorzitter Bernd Osterloh van de ondernemingsraad van het concern uit Wolfsburg gezegd dat het bedrijf in de huidige situatie geen atmosfeer voor constructieve gesprekken met Porsche waarnam.

Eén concern
Maandag zouden beide partijen met elkaar om de tafel zitten, maar Volkswagen heeft afgezegd. De twee ondernemingen maakten begin mei bekend te willen 'integreren' in één concern. De in totaal tien automerken van beide bedrijven zouden in stand moeten blijven. Eerder had Porsche geprobeerd Volkswagen over te nemen, maar dat bleek financieel niet haalbaar
Alles voor niets
"If you want to make God laugh, tell him about your plans"
Mijn reisverslagen
pi_69119776
quote:
Op zondag 17 mei 2009 15:30 schreef SeLang het volgende:
Alles voor niets
Nou ja, alles? Ze hadden toch iets van 7 miljard overgehouden aan die short squeeze? Daarmee hun recht uitgeoefend om tot een 51% stake te komen. Dat vind ik al heel wat.
Ain't nothing to it but to do it.
Greece
  zondag 17 mei 2009 @ 16:11:03 #100
78918 SeLang
Black swans matter
pi_69120582
quote:
Op zondag 17 mei 2009 15:42 schreef Mendeljev het volgende:

[..]

Nou ja, alles? Ze hadden toch iets van 7 miljard overgehouden aan die short squeeze? Daarmee hun recht uitgeoefend om tot een 51% stake te komen. Dat vind ik al heel wat.
Nee, die hebben dat inderdaad briljant gespeeld!
Ik bedoel die arme hedgefunds die gigantisch gepwned zijn met die shortsqueeze die achteraf niet had hoeven plaatsvinden
"If you want to make God laugh, tell him about your plans"
Mijn reisverslagen
pi_69132797
http://www.rtl.nl/(/finan(...)aling_15_procent.xml

laatst gewijzigd: 08-05-2009 00:03
Mahendra: 15% daling in de komende 3 weken

Leuk om te zien dat de top van de S&P op 930 precies op 8 mei was .
pi_69133059
quote:
Op zondag 17 mei 2009 21:53 schreef pberends het volgende:
http://www.rtl.nl/(/finan(...)aling_15_procent.xml

laatst gewijzigd: 08-05-2009 00:03
Mahendra: 15% daling in de komende 3 weken

Leuk om te zien dat de top van de S&P op 930 precies op 8 mei was .
swami Mahendra
pi_69135370
quote:
Ooh, die gast.

Hem kan ik altijd maar half verstaan.

[ Bericht 0% gewijzigd door Terrorizer op 18-05-2009 01:31:39 ]
pi_69140387
HMM nikkei al onderuit, nog een weekje met correctie? Anyway have a nice day
National Suicide: How Washington is Destroying the American Dream
pi_69141087
Okay jongens, op een succesvolle week!
pi_69141103
quote:
Op maandag 18 mei 2009 09:01 schreef m0m0 het volgende:
Okay jongens, op een succesvolle week!
Bedoel je hiermee een rode week waar je koopjes kunt scoren of een groene week waarbij je je winst kan nemen .
pi_69141127
Laat alles maar flink naar beneden gaan deze weeg. Dan kan ik volgende week als ik mijn vakantiegeld heb mooi weer wat investeren
pi_69141197
Begint lekker met een -1,38%... Komt er nog belangrijk nieuws vandaag? Agenda op Forex Factory is een beetje leeg...
Weer ww vergeten van mn kl00n :$
pi_69141209
quote:
Op maandag 18 mei 2009 09:01 schreef UncleSam het volgende:

[..]

Bedoel je hiermee een rode week waar je koopjes kunt scoren of een groene week waarbij je je winst kan nemen .
Dacht zelf eerder aan persoonlijk de juiste keuzes maken op juiste tijdstippen.
pi_69141218
quote:
AMSTERDAM VANDAAG: AEX opent lager
18-05-2009 08:37:00

AMSTERDAM (Dow Jones)--De AEX opent maandag naar verwachting lager, volgend op een lager Wall Street en een Nikkei in Japan die ruim 2% afstaat.

De AEX-index sloot vrijdag 1,6% hoger op 252,92 punten, de Midkap won 2,8% op 353,43 punten en de Smallcap eindigde 1,3% hoger op 369,12 punten.

"We zullen naar verwachting 1 tot 3 punten lager openen," zegt handelaar Rob Koenders van Harmony Vermogensbeheer. "De vraag is of de correctie doorzet, zoals in de markt breed verwacht wordt, of dat het vizier weer naar boven gericht kan worden."

De eerste steun voor de AEX ligt volgens Koenders op 245 punten, de volgende bij 220 punten. "Maar een grotere correctie komt niet op bestelling."

Zo zou morgen een Amerikaans cijfer over de in aanbouw genomen huizen de beurs ervan kunnen weerhouden verder af te glijden. "Er wordt een stijging verwacht, wat weer een positief signaal zou afgeven".

"Ook valt me het media-offensief op van de Amerikaanse overheid om te voorkomen dat de beurzen verder dalen. "De afgelopen weken zie je dat er een soort 'feel good' stemming wordt gekweekt, die de consument het gevoel moet geven dat het beter gaat, zodat 'ie weer de geld durft uit te geven", merkt Koenders op.

Wall Street is vrijdag lager gesloten. Beleggers deden met name aandelen van financials en van energiefondsen in de verkoop.

De Dow Jones-index eindigde 0,75% lager op 8.268,64 punten. De S&P 500 daalde 1,14% tot 882,88 punten, terwijl de Nasdaq 0,54% afstond tot 1.680,14 punten.

De Nikkei-225 sloot 2,4% lager op 9.038,69 punten.

De euro noteert 0,3% lager ten opzichte van de dollar op $1,3446.

Volgens de handelaar belooft het verder een relatief rustige week te worden, waarbij de beurzen op Hemelvaartsdag geopend zijn, maar veel mensen vanaf donderdag met andere zaken bezig zullen zijn dan met de beurs.
Das wel het tricky part van deze correctie, teveel mensen verwachten 'm.
pi_69141436
Niet veel handel zo te zien? Of werkt de DFT tracker weer niet? Vooral op de AMX totaal geen transacties..

http://www.telegraaf.nl/dft/streamingkoersen/aandelen/
pi_69141473
quote:
Op maandag 18 mei 2009 09:17 schreef UncleSam het volgende:
Niet veel handel zo te zien? Of werkt de DFT tracker weer niet? Vooral op de AMX totaal geen transacties..

http://www.telegraaf.nl/dft/streamingkoersen/aandelen/
Aegon bijna 1miljoen & ING meer dan 1 miljoen atm. (volumes, natuurlijk )
Weer ww vergeten van mn kl00n :$
  maandag 18 mei 2009 @ 09:35:16 #114
250970 Alistair
Falling knife
pi_69141861
Jammer dat de markt lijkt bij te trekken en niet flink in het rood duikt vandaag
'I am who I am because of everyone'
  maandag 18 mei 2009 @ 09:47:07 #115
19479 Mr.J
Train, eat, sleep. Repeat.
pi_69142129
Hey er komt weer wat leven in mijn ING 8,80 calletjes.

Laatste 7,8200 09:46 1.457
+/- 0,5090 6,96%
Slot 7,3110 15-05-09
Open 7,2500 09:00
Hoog 7,8300 09:46
Laag 7,2100 09:00
Bied 7,8050 09:46 2.567
Laat 7,8200 09:46
Godfather Bodybuilding topic reeks
  maandag 18 mei 2009 @ 10:01:13 #116
102865 One_conundrum
zeg maar Conundrum
pi_69142469
nice, maar mag dat ?
"Vanity, definitely my favorite sin. . . ."
  maandag 18 mei 2009 @ 10:11:30 #117
19479 Mr.J
Train, eat, sleep. Repeat.
pi_69142729
Long op financials? Tuurlijk.
Godfather Bodybuilding topic reeks
pi_69143057
Hmm we zijn al 4,5 punt gestegen, op zich een mooi moment om na 12en short te gaan.
pi_69143243
Wat gebeurt er in India? Mijn warrant is al 36,5% gestegen vanmorgen
pi_69143255
quote:
Op maandag 18 mei 2009 10:11 schreef Mr.J het volgende:
Long op financials? Tuurlijk.
idd, erg hypocriet. Long mag wel, short niet...

tenzij dat verbod inmiddels is opgeheven, that is...
Weer ww vergeten van mn kl00n :$
  maandag 18 mei 2009 @ 10:37:23 #121
250970 Alistair
Falling knife
pi_69143473
quote:
Op maandag 18 mei 2009 10:29 schreef rvlaak_werk2 het volgende:

[..]

idd, erg hypocriet. Long mag wel, short niet...

tenzij dat verbod inmiddels is opgeheven, that is...
Tot 1 juni 2009 geloof ik
'I am who I am because of everyone'
pi_69143759
Vanwaar de stijging? Zijn er cijfers uitgekomen?
Weer ww vergeten van mn kl00n :$
  maandag 18 mei 2009 @ 11:12:03 #123
114335 sitting_elfling
Milkbreak Man
pi_69144460
Hmm, blijkbaar vinden de menschen dat de banken sector nog steeds ondergewaardeerd zijn want die gaan op een breed vlak in europa allemaal verticaal de hoogte in met Ubi Banca voorop.
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
pi_69144570
quote:
Op maandag 18 mei 2009 10:29 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Wat gebeurt er in India? Mijn warrant is al 36,5% gestegen vanmorgen
LOL... Faber was ook positief over India en verwacht op af en toe een correctie na dat India verder omhoog gaat.
pi_69145013
quote:
Stoxx 600 Most Expensive Since ‘03 Shows Gain Is Over (Update1)

By Jeff Kearns and Gareth Gore

May 18 (Bloomberg) -- European stocks are 55 percent more expensive than shares of U.S. companies just as the price of options to protect against losses in Europe climbs.

The Dow Jones Stoxx 600 Index’s biggest two-month advance in a decade pushed the gauge to 22.3 times its companies’ annual profits, compared with 14.4 times for the Standard & Poor’s 500 Index, according to data compiled by Bloomberg. While both measures have rallied more than 28 percent since March 9 on signs the global recession is easing, the gap in valuations is the widest since 2003, Bloomberg data show.

Options traders are paying 11 percent more to insure against Euro Stoxx 50 losses than on the S&P 500 amid forecasts that economies in countries using the euro will contract for at least another year while American growth will start to recover from the global recession later in 2009, according to data compiled by Bloomberg. European unemployment jumped to a three- year high in March and the International Monetary Fund said loan losses will rise at more than twice the rate of U.S. banks.

“It’s going to be a slower process coming out of this in Europe,” said John Carey, a Boston-based money manager at Pioneer Investment Management, which oversees about $200 billion. “If we do see recovery here in the fourth quarter, maybe then we’d be looking at the middle of 2010 for better conditions in Europe.”

The Stoxx 600 slipped 3.2 percent last week to 202.92, cutting its 2009 advance to 2.3 percent, while the S&P 500’s 5 percent retreat erased its yearly gain. The indexes fell more than 43 percent from their peaks in 2007 through last week.

Multiples Squeezed

Europe’s Stoxx 600 today slid 0.4 percent to 202.18 at 8:39 a.m. in London, while futures on the S&P 500 lost 0.1 percent.

Valuations for the S&P 500 sank 18 percent from an almost three-year high of 17.7 times earnings in May 2008 after banks reported almost $1 trillion in losses and writedowns since the start of 2007 and the economy contracted at the steepest rate in 26 years. In the past year, investors pushed the price-earnings ratio on the Stoxx 600 up 72 percent from 13.

“That might be an anomaly,” Carey said. “We could see a correction to bring the multiples closer together, especially in the view of better economic prospects here in the U.S.”

More than $12 trillion of government commitments will help restore U.S. economic growth by the third quarter of 2009, according to the average estimate of 63 economists surveyed by Bloomberg. U.S. GDP may decline 2.7 percent for all of 2009, compared with 3.25 percent in Europe, the estimates show.

Europe First

The average price-earnings ratio for Stoxx 600 companies exceeded the S&P 500’s level for the first time since 2004 on Feb. 26 as the U.K. government extended guarantees on financial assets and analysts raised profit estimates for European companies while cutting them in the U.S. The premium has since jumped from 16 percent at the end of April.

Georgina Taylor, who helps oversee the equivalent of $401 billion at Legal & General Investment Management in London, said European stimulus measures will prop up stocks in the region.

“We used to be of the opinion that the U.S. would come out of the recession first,” Taylor said. “But the U.K.’s policy response has been aggressive, and Europe is now catching up.”

Money is pouring into the U.K. on speculation the pound’s 28 percent drop against the dollar since November 2007 more than accounts for the country’s economic outlook. Currency flows from pension funds, insurers and other institutional investors in the 60 days to May 13 were more than 99 percent higher than any comparable period since 1997, according to Boston-based State Street Global Markets LLC.

Earnings Outlook

The U.K.’s FTSE 100 Index has climbed 24 percent from a six-year low on March 3, trimming its 2009 drop to 1.9 percent. The British gauge trades at 23.9 times the earnings of its companies, near the ratio of 24 on Jan. 9 that was the highest level since 2004, weekly data compiled by Bloomberg show.

Earnings for Stoxx 600 companies are forecast to climb 13 percent this year, compared with a 16 percent drop in the U.S., analyst estimates compiled by Bloomberg show. The projections rose by 13.3 percentage points for Europe since December and fell by 20.8 points for S&P 500 companies, the data show.

European estimates “may prove to be too optimistic,” said Joost van Leenders, an Amsterdam-based strategist at Fortis Investments, which oversees about $240 billion. “The Fed has been far quicker in cutting rates to boost the economy. We have a cautious stance on European earnings in the longer term.”

Federal Reserve, ECB

The Federal Reserve has slashed its target rate for overnight loans between banks from a level of 5.25 percent when credit markets started to seize up in August 2007 to a record low range of zero to 0.25 percent in December 2008. The European Central Bank reduced rates from 4 percent in August 2007 to 1 percent this month.

Twice as many S&P 500 companies beat analysts’ earnings projections as trailed them in the first quarter, according to data compiled by Bloomberg. Profits at more western European companies missed forecasts than exceeded, the data show.

Apple Inc. said April 22 that second-quarter earnings rose 15 percent. Per-share profits topped analysts’ average estimate by 23 percent after iPhone sales doubled from a year earlier. Shares of the Cupertino, California-based computer maker have gained 43 percent this year on the Nasdaq Stock Market.

JPMorgan Chase & Co., the second-largest U.S. bank by assets, reported profits on April 16 that topped estimates by 25 percent. The New York-based company has added 11 percent this year in New York Stock Exchange consolidated trading.

‘Downside Risk’

Options traders expect European companies won’t match the performance of their U.S. peers, according to Rebecca Cheong, senior equity derivatives strategist for Societe Generale SA in New York.

Implied volatility, the key gauge of price on contracts to buy and sell shares, is 11.3 points higher for bearish Euro Stoxx 50 options than bullish ones, the widest gap since October. The same gap for the S&P 500 is 5.1 points. Both calculations are based on the implied volatility difference between contracts 30 days from expiration that are 5 percent above and 5 percent below the current level of the indexes.

“There are more people concerned about the downside risk in Europe,” Cheong said. “There’s concern that in Europe some of the bad assets are still on the banks’ books and that they haven’t been as aggressive in writing them down.”

Bank losses in the euro area may rise almost fivefold to $750 billion through next year, while doubling in the U.S., the Washington-based IMF said in a report on April 21. Western banks that do business in eastern Europe face increased loan losses as economies from Hungary to Slovakia shrink.

Hungary to Bulgaria

Gross domestic product in Hungary and Romania declined an annual 6.4 percent in the first quarter, data from national statistics offices showed last week. The Czech economy shrank 3.4 percent, while Slovakia slumped 5.4 percent and Bulgaria contracted for the first time in 11 years.

Raiffeisen International Bank-Holding AG, the Vienna-based lender that operates in 17 former communist countries in eastern Europe, increased provisions for bad loans almost fivefold to 445 million euros ($601 million) last week as it posted a 78 percent drop in first-quarter profit.

“Emerging Europe is in a severe economic and financial crisis,” Nouriel Roubini, the New York University economics professor who predicted the financial crisis, said in an interview in New York. “If there are significant corporate defaults and credit markets aren’t functioning, that’s bad news for the recovery of earnings in Europe and for the sustainability of the equity market.”

‘That Headwind’

U.S. shares have an advantage because the American government took faster action to revive the economy, said Uri Landesman, who helps oversee $2.5 billion at ING Groep NV’s asset-management unit in New York.

“Europe is nine to 12 months behind the U.S. on a recovery basis,” Landesman said. “It still has that headwind.”

The bond market also shows investors are more pessimistic about Europe than the U.S. as unemployment in the euro area climbed to 8.9 percent. Treasuries lost 3 percent this year, according to Merrill Lynch & Co.’s U.S. Treasury Master Index. European bonds returned 1.1 percent, according to Merrill’s EMU Direct Government Index. Debt in Germany, Europe’s biggest economy, declined 0.5 percent.

For the first time since Bloomberg began surveying users in 2007 on their outlook for stocks, investors expect the S&P 500 to rise in the next six months. A confidence gauge for U.S. equities climbed to 51.6 this month, with readings above 50 showing investors see gains. No European country’s reading was above 50 in the survey of 1,092 users from May 4 to May 8.

“The economic hurricane has definitely left the shores of the U.S.,” said Paul Britton, chief executive officer of New York-based Capstone Holdings Group, a trading firm specializing in options. “It may miss the bulk of Europe and just affect a small amount of territory, but if the path changes and goes head on into Europe, the devastation will be pretty significant.”
http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601087&sid=amMQ1ltXNIPw&refer=home

Das opmerkelijk, ik dacht dat Europese aandelen altijd een stuk goedkoper waren dan Amerikaanse...
pi_69145058
Nutreco doet het eindelijk lekker, dus heb gelijk maar m'n winst genomen.
pi_69145641
Opmerkelijk weer KPN, de beurs omhoog en KPN ook omhoog.


Maak je niet vaak mee.
  maandag 18 mei 2009 @ 11:51:47 #129
78918 SeLang
Black swans matter
pi_69145817
Beurs van India (Sensex) vandaag 17,34% omhoog
Zal wel aan die Tamil Tijgers liggen.
Is nu bijna 100% gestegen sinds het (tijdelijke) dieptepunt
"If you want to make God laugh, tell him about your plans"
Mijn reisverslagen
pi_69145848
quote:
Op maandag 18 mei 2009 11:51 schreef SeLang het volgende:
Beurs van India (Sensex) vandaag 17,34% omhoog
Zal wel aan die Tamil Tijgers liggen.
Is nu bijna 100% gestegen sinds het (tijdelijke) dieptepunt
Wat een crap .
  maandag 18 mei 2009 @ 12:26:40 #131
114335 sitting_elfling
Milkbreak Man
pi_69146855
quote:
Op maandag 18 mei 2009 11:51 schreef SeLang het volgende:
Beurs van India (Sensex) vandaag 17,34% omhoog
Zal wel aan die Tamil Tijgers liggen.
Is nu bijna 100% gestegen sinds het (tijdelijke) dieptepunt
Haha, ik keek er net ff naar via BB. Check onderstaande plaatjes en de stijgingen van de sectoren.



People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
pi_69147518
Zijn die volumes altijd zo laag in India?

edit: volgens mij is dat dus kx1000

[ Bericht 57% gewijzigd door Mendeljev op 18-05-2009 12:56:58 ]
Ain't nothing to it but to do it.
Greece
pi_69149060
Topic is een beetje dood, komt zeker omdat er op de beurs niet gebeurt.
  maandag 18 mei 2009 @ 13:39:44 #134
102865 One_conundrum
zeg maar Conundrum
pi_69149275
255
"Vanity, definitely my favorite sin. . . ."
pi_69149416
quote:
Op maandag 18 mei 2009 13:32 schreef TeringHenkie het volgende:
Topic is een beetje dood, komt zeker omdat er op de beurs niet gebeurt.
van 248,8 naar 256 vind ik toch behoorlijk anders vandaag.
it's better to burn out than to fade away...
  maandag 18 mei 2009 @ 13:45:02 #136
248081 Oizno
hoizo oizo
pi_69149465
Wat zalig. Op 247 de long 246 genomen met 1000 eu. Gewoon voor de gok.

Wat een mazzel heb ik vandaag
pi_69149486
quote:
Op maandag 18 mei 2009 11:51 schreef SeLang het volgende:
Beurs van India (Sensex) vandaag 17,34% omhoog
Zal wel aan die Tamil Tijgers liggen.
Is nu bijna 100% gestegen sinds het (tijdelijke) dieptepunt
quote:
De markt verwelkomt de verkiezingsoverwinning van de Congrespartij in India, waar Vedanta het meeste van zijn activiteiten ontwikkelt. Analisten van Deutsche Bank noemden de verkiezingsoverwinning een 'positieve verrassing' en overwegen een re-rating van de Indiase aandelenmarkt.
pi_69149517
quote:
Op maandag 18 mei 2009 13:43 schreef lammegiraf het volgende:

[..]

van 248,8 naar 256 vind ik toch behoorlijk anders vandaag.
En waarop in godensnaam? Enkel de futs?
Weer ww vergeten van mn kl00n :$
pi_69150392
quote:
Op maandag 18 mei 2009 13:46 schreef rvlaak_werk2 het volgende:

[..]

En waarop in godensnaam? Enkel de futs?
Ja, grote onzin dus.
pi_69150418
Iemand uitleg over hoe het nou komt dat India zo flink is gestegen? Alleen door de verkiezingen?

[ Bericht 17% gewijzigd door Dirk-Kuijt op 18-05-2009 14:16:08 ]
  maandag 18 mei 2009 @ 14:25:46 #141
174150 slap
slappy happer
pi_69150903
Loef: "Dat geeft beleggers een kans om te anticperen op een een herstel richting 300 (tot 335) punten. "
http://www.telegraaf.nl/d(...)_punten__.html?p=3,1
  maandag 18 mei 2009 @ 14:42:08 #142
56749 BlaZ
Torpitudo peius est quam mors.
pi_69151444
quote:
Op maandag 18 mei 2009 14:10 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Iemand uitleg over hoe het nou komt dat India zo flink is gestegen? Alleen door de verkiezingen?
Dat het conflict in Sri Lanka voorbij lijkt te zijn helpt ook mee.
Ceterum censeo Turciam delendam esse.
pi_69151880
zit echt geen beweging meer in
Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
pi_69152050
Yahoo finance grafiekje

Volgens deze grafiek zitten we aardig laag qua volatiliteit, we kunnen dus opzich nog best omlaag.
  maandag 18 mei 2009 @ 15:24:15 #145
102865 One_conundrum
zeg maar Conundrum
pi_69152772
quote:
Op maandag 18 mei 2009 14:54 schreef Mortaxx het volgende:
zit echt geen beweging meer in
quote:
NEW YORK (CNNMoney.com) -- U.S. stocks were poised for a higher start Monday, but trading could be volatile with no major economic reports on tap to give investors direction
In ieder geval geen rood meer vandaag...
"Vanity, definitely my favorite sin. . . ."
pi_69152961
quote:
Op maandag 18 mei 2009 14:42 schreef BlaZ het volgende:

[..]

Dat het conflict in Sri Lanka voorbij lijkt te zijn helpt ook mee.
Oke,

Maar verwacht je morgen weer zo'n dag of denk je dat iedereen daar winstnemingen gaat nemen?
  maandag 18 mei 2009 @ 15:37:29 #147
248081 Oizno
hoizo oizo
pi_69153155
We gaan alleen nog maar omhoog. Correctie is nu weer ff geweest. Nu up naar 270 en dan weer een lichte terugval van max 10 punten en daarna verder door naar 300 etc.

De beurs wil stijgen. Persoonlijk denk ik dat we de 200 niet meer gaan zien.
pi_69153403
Ik zoek dat ene stripje met een afbeelding van een beursvloer, en iemand zegt Bye (vaarwel), en iemand anders vat dat weer op als Buy en iedereen verstaat iets anders en uiteindelijk beland het gerucht weer bij Shell, Sell, enz.

Weet iemand welke ik bedoel, en waar die ergens staat?
pi_69153549
quote:
Op maandag 18 mei 2009 15:24 schreef One_conundrum het volgende:

[..]


[..]

In ieder geval geen rood meer vandaag...
Misschien wel:
Fitch Ratings Downgrades Bank of America (BAC) Ratings
Weer ww vergeten van mn kl00n :$
  maandag 18 mei 2009 @ 15:51:14 #150
229392 Lemans24
dé ervaringsdeskundige
pi_69153682
Kom op KPN, 9.80, je kan het...
  maandag 18 mei 2009 @ 15:56:44 #152
102865 One_conundrum
zeg maar Conundrum
pi_69153870
goede post van pberends op de frontpage

edit: die ja.

Hoe groot schat je zelf die kans in pberends?
"Vanity, definitely my favorite sin. . . ."
pi_69154287
Hehe, eindelijk wat volatiliteit
pi_69154634
quote:
Op maandag 18 mei 2009 13:45 schreef Oizno het volgende:
Wat zalig. Op 247 de long 246 genomen met 1000 eu. Gewoon voor de gok.

Wat een mazzel heb ik vandaag
Whahah, mooie actie. Hoeveel winst pak je daarmee? ¤2000 à ¤3000?
pi_69155049
Nog mensen die posities voor morgen in gaan nemen?
pi_69155098
quote:
Op maandag 18 mei 2009 15:56 schreef One_conundrum het volgende:
goede post van pberends op de frontpage

edit: die ja.

Hoe groot schat je zelf die kans in pberends?
Heel groot. De vraag is of het in de rest van de wereld veel beter is.
  maandag 18 mei 2009 @ 16:33:22 #157
248081 Oizno
hoizo oizo
pi_69155158
quote:
Op maandag 18 mei 2009 16:19 schreef FinancialBubble het volgende:

[..]

Whahah, mooie actie. Hoeveel winst pak je daarmee? ¤2000 à ¤3000?
Iets minder nu nog

Toen ik m kocht ging de koers nog iets lager en wilde m eigenlijk al bijna gelijk weer verkopen voordat ie de 246 ging raken. Maar omdat ie niet lager kwam dan 247 heb ik m behouden.

Nu hou ik 'm gewoon vast met als koersdoel 300

En mochten we de 250 weer raken verkoop ik m alsnog maar dan met minimale winst.
pi_69155305
quote:
Op maandag 18 mei 2009 16:33 schreef Oizno het volgende:

[..]

Iets minder nu nog

Toen ik m kocht ging de koers nog iets lager en wilde m eigenlijk al bijna gelijk weer verkopen voordat ie de 246 ging raken. Maar omdat ie niet lager kwam dan 247 heb ik m behouden.

Nu hou ik 'm gewoon vast met als koersdoel 300

En mochten we de 250 weer raken verkoop ik m alsnog maar dan met minimale winst.
Dat snap ik niet helemaal (ik ben nog niet echt bekend met sprinters/turbo's).
Je hebt 1000e ingelegd vanmorgen en je pakt nu 2000e? Die 246 is toch maar 39% omhoog gegaan?
  maandag 18 mei 2009 @ 16:46:53 #159
248081 Oizno
hoizo oizo
pi_69155626
quote:
Op maandag 18 mei 2009 16:37 schreef Dirk-Kuijt het volgende:

[..]

Dat snap ik niet helemaal (ik ben nog niet echt bekend met sprinters/turbo's).
Je hebt 1000e ingelegd vanmorgen en je pakt nu 2000e? Die 246 is toch maar 39% omhoog gegaan?
Nee ik heb er donderdag iets meer dan een euro voor betaald. Dus bij een koers van ongeveer 2,20 van de 246 heb ik 2000.
pi_69155679
quote:
Op maandag 18 mei 2009 15:51 schreef Lemans24 het volgende:
Kom op KPN, 9.80, je kan het...
9,82 zelfs zojuist .

+4,18% voor mij.
  maandag 18 mei 2009 @ 16:52:17 #161
15221 Falco
Afleidingsmanoeuvre
pi_69155795
Even een eindsprintje naar de 260
&lt;a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow"&gt;Afleidingsmanoeuvre&lt;/a&gt;
pi_69155819
quote:
Op maandag 18 mei 2009 16:19 schreef FinancialBubble het volgende:

[..]

Whahah, mooie actie. Hoeveel winst pak je daarmee? ¤2000 à ¤3000?
in het gunstigste geval heeft ie ze voor 1,12 gekocht....dan kan ie nu inderdaad zo'n ¤1000 winst hebben. En wie weet openenen we morgen ook nog wel fors hoger.
it's better to burn out than to fade away...
  maandag 18 mei 2009 @ 16:54:57 #163
248081 Oizno
hoizo oizo
pi_69155857
Maakt mn verkeerde short momenten van de afgelopen 2 maanden weer goed
  maandag 18 mei 2009 @ 16:56:35 #164
19479 Mr.J
Train, eat, sleep. Repeat.
pi_69155909
Ah, dit blijft een genot om naar te kijken.

ING; zit er voor gemiddeld 2,8873 in en dat maakt 171,54% rendement.
Godfather Bodybuilding topic reeks
pi_69156140
quote:
Op maandag 18 mei 2009 16:56 schreef Mr.J het volgende:
Ah, dit blijft een genot om naar te kijken.

ING; zit er voor gemiddeld 2,8873 in en dat maakt 171,54% rendement.
Niceee . Lekkere bodemvisser.
  maandag 18 mei 2009 @ 17:07:21 #166
19479 Mr.J
Train, eat, sleep. Repeat.
pi_69156314
En ik gooi ze er pas op 30,- weer uit.
Godfather Bodybuilding topic reeks
  maandag 18 mei 2009 @ 17:12:11 #167
19479 Mr.J
Train, eat, sleep. Repeat.
pi_69156480
7,90 al gepakt. Nog maar 22,10 euro!!!
Godfather Bodybuilding topic reeks
pi_69156736
wow even niet opgelet, vanwaar deze dikke +?
National Suicide: How Washington is Destroying the American Dream
pi_69156760
quote:
Op maandag 18 mei 2009 17:19 schreef edwinh het volgende:
wow even niet opgelet, vanwaar deze dikke +?
Geen nieuws is goed nieuws
  maandag 18 mei 2009 @ 17:34:32 #170
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_69157263
Heb op 7,02 nog wat ING opgepikt. Maar als hij rond de 9,40 komt gooi ik er wel wat uit hoor. Een beetje zekerheid is ook niet weg.

Voor ING geld alles onder het tientje trouwens nog als een koopje. LT zou ik nooit daaronder verkopen
The End Times are wild
pi_69157611
Hoe laat gaat de Sensex open?
pi_69158871
quote:
Op maandag 18 mei 2009 13:45 schreef pberends het volgende:
De markt verwelkomt de verkiezingsoverwinning van de Congrespartij in India, waar Vedanta het meeste van zijn activiteiten ontwikkelt. Analisten van Deutsche Bank noemden de verkiezingsoverwinning een 'positieve verrassing' en overwegen een re-rating van de Indiase aandelenmarkt.
quote:
Update 17 mei 2009: India Elections Final Results UPA 261 - NDA 158 - Third Front 68 - Forth Front 27. Dat betekent volgens mij dat men op zoek moet naar een coalitie. De vereiste meerderheid van 272 zetels is niet behaald.
Ik vind dit vreemd. Er wordt gesproken van een positieve verassing, maar als een partij zo overweldigend voorstaat waarom is deze uitkomst dan niet al ingecalculeerd in de beurskoerzen? Heeft India geen nationale of commerciele enqueteurs à la Maurice de Hond die deze uitkomst hadden kunnen voorspellen?

Ik zie mogelijkheden voor de volgende verkiezingen...
Ain't nothing to it but to do it.
Greece
pi_69160089
Ff repost:

Ik zoek dat ene stripje met een afbeelding van een beursvloer, en iemand zegt Bye (vaarwel), en iemand anders vat dat weer op als Buy en iedereen verstaat iets anders en uiteindelijk beland het gerucht weer bij Shell, Sell, enz.

Weet iemand welke ik bedoel, en waar die ergens staat?
  maandag 18 mei 2009 @ 19:17:12 #174
57409 NurKs
Proud HWI Member
pi_69160466
Deze?

pi_69160848
Verwachtte eigenlijk weer een afstorting aan het einde van de dag vandaag, zoals zo vaak het geval was.

Maar dit is toch ff weer wat anders...


Iemand nog short overnight?
pi_69162553
quote:
Op maandag 18 mei 2009 19:17 schreef NurKs het volgende:
Deze?

[ afbeelding ]
Jaaa bedankt! Ik sla m gelijk op.
  maandag 18 mei 2009 @ 21:09:27 #178
102865 One_conundrum
zeg maar Conundrum
pi_69165801
Rds heeft morgen vergadering met de aandeelhouderts. AVA. kan het daar nog gaan donderen?

Trekken ze lekker de aex mee
"Vanity, definitely my favorite sin. . . ."
  maandag 18 mei 2009 @ 21:37:10 #179
19479 Mr.J
Train, eat, sleep. Repeat.
pi_69167238
quote:
Op maandag 18 mei 2009 21:09 schreef One_conundrum het volgende:
Rds heeft morgen vergadering met de aandeelhouderts. AVA. kan het daar nog gaan donderen?

Trekken ze lekker de aex mee
Ik vrees dat de finnen nog wel ff kunnen doorknallen. En jojo Mittal kan ook zo weer een eurotje hoger staan.
Godfather Bodybuilding topic reeks
pi_69168542
en gesloten op day high. Natuurlijk.
pi_69169102
Ze blijven maar doorpompen. Bondrente komt weer op een gevaarlijke hoogte.
pi_69169257
Spinters zijn niet gratis meer toch?
  maandag 18 mei 2009 @ 22:22:45 #183
19479 Mr.J
Train, eat, sleep. Repeat.
pi_69169518
Hmmmm, kijken of de futs groen blijven. Dan kan morgen wel weer een erg leuk dagje worden. Maybe een leuke shortsqueeze bij ING op de 8,- ?

Keek toevallig vandaag in het orderboekje toen ING 7,90 aantikte. Heb je eerst per seconde max 3 transacties, nu in ene een stuk of 100 in een aantal seconden. Zullen automatische koop-/verkoopprogramma's zijn geweest maar wel leuk om te zien.
Godfather Bodybuilding topic reeks
pi_69169571
quote:
Op maandag 18 mei 2009 22:15 schreef pberends het volgende:
Ze blijven maar doorpompen. Bondrente komt weer op een gevaarlijke hoogte.
waar hou je die in de gaten?

VIX net niet onder de 30 trouwens.
  maandag 18 mei 2009 @ 22:26:45 #185
19479 Mr.J
Train, eat, sleep. Repeat.
pi_69169739
quote:
Op maandag 18 mei 2009 22:15 schreef pberends het volgende:
Ze blijven maar doorpompen. Bondrente komt weer op een gevaarlijke hoogte.
En wat houdt dat in denk je? Correctie?
quote:
Op maandag 18 mei 2009 22:17 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Spinters zijn niet gratis meer toch?
Nope.
Godfather Bodybuilding topic reeks
pi_69170648
Daar hebben we 'm weer: de Europese denktank voorspelt nu dat we in juni een crisis krijgen.

http://www.leap2020.eu/GE(...)ferential_a3248.html

Global systemic crisis: June 2009 - When the world steps out of a sixty-year old referential framework
pi_69172183
quote:
Op maandag 18 mei 2009 22:43 schreef pberends het volgende:
Daar hebben we 'm weer: de Europese denktank voorspelt nu dat we in juni een crisis krijgen.

http://www.leap2020.eu/GE(...)ferential_a3248.html

Global systemic crisis: June 2009 - When the world steps out of a sixty-year old referential framework
belachelijk om te zien hoe groot die Chinese banken zijn....
  maandag 18 mei 2009 @ 23:13:00 #188
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_69172382
quote:
Op maandag 18 mei 2009 23:09 schreef Dinosaur_Sr het volgende:

[..]

belachelijk om te zien hoe groot die Chinese banken zijn....
Die hebben ook heel veel spaarzame klantjes!
The End Times are wild
pi_69176524
quote:
Op maandag 18 mei 2009 23:13 schreef LXIV het volgende:

[..]

Die hebben ook heel veel spaarzame klantjes!
het vreemde is dat ondanks een marketcap van circa 20x ING, ze volgens mij een lager balanstotaal hebben dan ING (ING circa 1,3 biljoen; Bank of China bijvoorbeeld circa 0,8 biljoen).

Het zijn helemaal niet zo'n grote banken, ze hebben gewoon een grote market cap.
ING heeft meer noeste spaardertjes.

(of zit ik er een nulletje naast, altijd lastig die RMB)
pi_69178150
Vandaag nog belangrijke cijfers?
pi_69178158
quote:
Op maandag 18 mei 2009 22:23 schreef Dinosaur_Sr het volgende:

[..]

waar hou je die in de gaten?

VIX net niet onder de 30 trouwens.
Onder de koersen bij Google Finance.
pi_69178173
quote:
Op maandag 18 mei 2009 23:13 schreef LXIV het volgende:

[..]

Die hebben ook heel veel spaarzame klantjes!
En geen baggerproducten... zij hebben wel iets geleerd van de Azie crisis.
pi_69178265
quote:
Op maandag 18 mei 2009 22:26 schreef Mr.J het volgende:

[..]

En wat houdt dat in denk je? Correctie?
[..]

Nope.
Ik heb echt totaal geen idee. Deze stijgende aandelenkoersen werken zeer negatief uit voor de bondrente (de US overheid moet meer rente betalen om zijn enorme schulden te betalen), dus je zou bijna verwachten dat de PPT niet toe zal laten om de aandelenkoersen veel verder omhoog te pompen.

De bondrente is weer gekoppeld aan de hypotheekrente, en zo graaft de Amerikaanse economie zichzelf een graf met stijgende aandelenkoersen.

Voor zowel een verdere stijging als daling zijn zat argumenten te vinden. Met het bullish sentiment op 65% is er zeker nog wat upside potential, maar aan de andere kant is 65% al schrikbarend hoog. Bedrijfscijfers hebben we nu weer gehad, dus die kunnen de koersen niet meer negatief beïnvloeden. Met de rente op 0 worden investeerders eigenlijk gedwongen om aandelen te kopen.
pi_69178913
quote:
Op dinsdag 19 mei 2009 08:39 schreef pberends het volgende:

[..]

En geen baggerproducten... zij hebben wel iets geleerd van de Azie crisis.


moet je de persberichten van Q4 en Q1 van bijvoorbeeld Bank of China eens lezen: het regent wirte downs
pi_69178946
Wat zijn jullie verwachtingen voor vandaag?
pi_69179050
quote:
Op dinsdag 19 mei 2009 09:13 schreef Dinosaur_Sr het volgende:

[..]



moet je de persberichten van Q4 en Q1 van bijvoorbeeld Bank of China eens lezen: het regent wirte downs
Oh ik dacht dat Faber zei dat Aziatische banken weinig Amerikaanse baggerproducten hadden.
pi_69179060
quote:
Op dinsdag 19 mei 2009 09:14 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Wat zijn jullie verwachtingen voor vandaag?
Zit hier een Nostradamus?
pi_69179159
quote:
Op dinsdag 19 mei 2009 09:14 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Wat zijn jullie verwachtingen voor vandaag?
Denk dat het vandaag voor het grootste gedeelte (weer eens) af zal hangen van de huizencijfers en de interpretatie hiervan door de beleggers.
Weer ww vergeten van mn kl00n :$
pi_69179162
quote:
Op dinsdag 19 mei 2009 09:18 schreef pberends het volgende:

[..]

Zit hier een Nostradamus?
, jij
Weer ww vergeten van mn kl00n :$
pi_69179428
quote:
Op dinsdag 19 mei 2009 09:14 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Wat zijn jullie verwachtingen voor vandaag?
Calls MT out met 80% rendement, Puts in , echt geen idee wat we kunnen verwachten maar ik verwacht nog een correctie
National Suicide: How Washington is Destroying the American Dream
pi_69181365
Is er iemand die hier CNBC(liefst amerika) ook in de middag/ avond kan bekijken? Kan dat via Ziggo, UPC, KPN etc???
pi_69181934
Cijfers uit de UK zijn niet goed:

CPI y/y Cijfer: 2.3% Verwachting: 2.4% Vorig Cijfer: 2.9%
RPI y/y Cijfer: -1.2% Verwachting: -1.1% Vorig Cijfer: -0.4%
Core CPI y/y Cijfer: 1.5% Verwachting: 1.7% Vorig Cijfer: 1.7%
Weer ww vergeten van mn kl00n :$
pi_69182272
quote:
Op dinsdag 19 mei 2009 10:38 schreef Dave7 het volgende:
Is er iemand die hier CNBC(liefst amerika) ook in de middag/ avond kan bekijken? Kan dat via Ziggo, UPC, KPN etc???
Staat hier op werl constant aan, net als BB tv.
pi_69182314
quote:
Op dinsdag 19 mei 2009 09:14 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Wat zijn jullie verwachtingen voor vandaag?
We blijven wel goed zitten voorlopig. Maar de boel begint aardig overbought te geraken, maar goed, hebben we al vaker gezien de afgelopen tijd.
pi_69182636
quote:
Op dinsdag 19 mei 2009 11:03 schreef veekeend het volgende:
[..]
Staat hier op werl constant aan, net als BB tv.
Amerikaanse of europese CNBC? Ik wil dat thuis kunnen kijken 's avonds, maar kan helaas geen schotel ophangen. Iemand?

En wat is BB tv?
  dinsdag 19 mei 2009 @ 11:20:51 #206
102865 One_conundrum
zeg maar Conundrum
pi_69182856
bloomberg gok ik zo
"Vanity, definitely my favorite sin. . . ."
pi_69182885
Kheb net nog wat aandelen gekocht, betekent dat de koers morgen zal dalen
pi_69182898
quote:
Op dinsdag 19 mei 2009 11:21 schreef ASSpirine het volgende:
Kheb net nog wat aandelen gekocht, betekent dat de koers morgen zal dalen
Wat heb je gekocht?
  Moderator dinsdag 19 mei 2009 @ 11:25:19 #209
236264 crew  capricia
pi_69183021
tvp
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
pi_69183511
Weinig belevenis vandaag
  dinsdag 19 mei 2009 @ 12:46:08 #211
19479 Mr.J
Train, eat, sleep. Repeat.
pi_69185621
ING calletje van afgelopen week in de plus.

Verkopen of wachten tot er eind van de week 9,50 op de borden staat?
Godfather Bodybuilding topic reeks
  dinsdag 19 mei 2009 @ 12:49:18 #212
250970 Alistair
Falling knife
pi_69185732
quote:
Op dinsdag 19 mei 2009 12:46 schreef Mr.J het volgende:
ING calletje van afgelopen week in de plus.

Verkopen of wachten tot er eind van de week 9,50 op de borden staat?
Je hebt er 20. Als je twijfelt zou ik er 10 aanhouden en 10 verkopen
'I am who I am because of everyone'
pi_69186743
Ik heb een order instaan voor Thrombogenics, en verkooporders om geld vrij te maken voor ofwel Seadrill, Bunge, Gamesa of Q-CELLS mits terugval... Allemaal bedoeld op LT.
pi_69187302
quote:
Op maandag 18 mei 2009 22:43 schreef pberends het volgende:
Daar hebben we 'm weer: de Europese denktank voorspelt nu dat we in juni een crisis krijgen.

http://www.leap2020.eu/GE(...)ferential_a3248.html

Global systemic crisis: June 2009 - When the world steps out of a sixty-year old referential framework
Leuk om al die bearmarkets in een grafiek te zien!



Gezien de trend kunnen we waarschijnlijk nog heel wat bearmaanden tegemoet zien. Misschien nog wel in het diepe van 2010.
Ain't nothing to it but to do it.
Greece
pi_69187639
quote:
Op dinsdag 19 mei 2009 11:14 schreef Dave7 het volgende:

[..]

Amerikaanse of europese CNBC? Ik wil dat thuis kunnen kijken 's avonds, maar kan helaas geen schotel ophangen. Iemand?

En wat is BB tv?
Geen idee of het EU of NY is, er komt constant van beide continenten nieuws binnen.

En BB is bloomberg inderdaad.
pi_69187967
quote:
Op dinsdag 19 mei 2009 13:34 schreef Mendeljev het volgende:

Gezien de trend kunnen we waarschijnlijk nog heel wat bearmaanden tegemoet zien. Misschien nog wel in het diepe van 2010.
Ik geloof niet dat de beurzen weer hard gaan dalen. Af en toe gaan de beurzen eens een paar procent achteruit, maar dat is normaal. OVeral om je heen zie je dat alle seinen aangeven dat economiën over een paar maanden hard gaan herstellen. Daar loopt de beurs nu al op vooruit.

Als je nu nog speculeert op een daling, dan ben je laat en loop je mooie winsten mis, denk ik.
pi_69188219
quote:
Op dinsdag 19 mei 2009 13:53 schreef FinancialBubble het volgende:

[..]

Ik geloof niet dat de beurzen weer hard gaan dalen. Af en toe gaan de beurzen eens een paar procent achteruit, maar dat is normaal. OVeral om je heen zie je dat alle seinen aangeven dat economiën over een paar maanden hard gaan herstellen. Daar loopt de beurs nu al op vooruit.

Als je nu nog speculeert op een daling, dan ben je laat en loop je mooie winsten mis, denk ik.
+1

Er wordt ook ongezien hard aan gewerkt om de boel terug op z'n poten te krijgen...
  dinsdag 19 mei 2009 @ 14:02:02 #218
78918 SeLang
Black swans matter
pi_69188272
quote:
Op dinsdag 19 mei 2009 13:34 schreef Mendeljev het volgende:

[..]

Leuk om al die bearmarkets in een grafiek te zien!

[ afbeelding ]

Gezien de trend kunnen we waarschijnlijk nog heel wat bearmaanden tegemoet zien. Misschien nog wel in het diepe van 2010.
De niet-logarithmische schaal vertekent het beeld nogal. Zie dit topic:
Belangrijke bearmarkets vergeleken
"If you want to make God laugh, tell him about your plans"
Mijn reisverslagen
pi_69188651
Wat gebeurd er eigenlijk als een putje niets meer waard is? Verdwijnt ie dan vanzelf uit je porto? Of moet je er bijbetalen ofzo om er vanaf te komen ?
pi_69188676
Imtech Wachten wat morgen ons brengt, of toch maar weg doen?
Quis, quod, ui, quibus auxiliis, cur, quomodo, quando?
  dinsdag 19 mei 2009 @ 14:16:23 #221
78918 SeLang
Black swans matter
pi_69188739
quote:
Op dinsdag 19 mei 2009 13:53 schreef FinancialBubble het volgende:

[..]

Ik geloof niet dat de beurzen weer hard gaan dalen. Af en toe gaan de beurzen eens een paar procent achteruit, maar dat is normaal. OVeral om je heen zie je dat alle seinen aangeven dat economiën over een paar maanden hard gaan herstellen. Daar loopt de beurs nu al op vooruit.

Als je nu nog speculeert op een daling, dan ben je laat en loop je mooie winsten mis, denk ik.
De beurs heeft een herstel al volledig ingeprijsd. De waardering nu is ongeveer in lijn met het historisch gemiddelde. Verdere stijging leidt dus direct tot een overwaardering.

Speculeren op een stijging is dus eigenlijk speculeren op een nieuwe bubble. Nu kan dat best gebeuren, maar wat is de winst/ risico verhouding van een dergelijke speculatie? Imo niet interessant.

Sinds 1920 was de waardering 54% van de tijd lager dan zij nu is



Dit nog los van de vraag of er daadwerkelijk een permanent economisch herstel bezig is.
"If you want to make God laugh, tell him about your plans"
Mijn reisverslagen
pi_69188811
quote:
Op dinsdag 19 mei 2009 14:16 schreef SeLang het volgende:

[..]

De beurs heeft een herstel al volledig ingeprijsd. De waardering nu is ongeveer in lijn met het historisch gemiddelde. Verdere stijging leidt dus direct tot een overwaardering.

Speculeren op een stijging is dus eigenlijk speculeren op een nieuwe bubble. Nu kan dat best gebeuren, maar wat is de winst/ risico verhouding van een dergelijke speculatie? Imo niet interessant.

[ afbeelding ]

Dit nog los van de vraag of er daadwerkelijk een permanent economisch herstel bezig is.
"Markets bottom out at extremely bad news, and peak when the news is very good. If you don't understand that, you shouldn't be an investor"
  dinsdag 19 mei 2009 @ 14:21:54 #223
100980 Zero2Nine
Fatsoen moet je doen
pi_69188891
Bij RTL-Z hadden ze het over meevallende macro-economische cijfers vanochtend. Dan vraag ik me al welke hij bedoelt, niet die van Duitsland en Nederland in ieder geval.
---
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
  Moderator dinsdag 19 mei 2009 @ 14:41:45 #224
236264 crew  capricia
pi_69189459
Wat is er aan de hand, waarom opeens die duik naar beneden op de AEX?
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
pi_69189479
Beetje raar dat de beurs hier slecht op reageert, minder huizen is juist goed voor de woningmarkt.
pi_69189489
quote:
Op dinsdag 19 mei 2009 14:41 schreef capricia het volgende:
Wat is er aan de hand, waarom opeens die duik naar beneden op de AEX?
Denk tegenvallende Futs
pi_69189530
quote:
Op dinsdag 19 mei 2009 14:42 schreef pberends het volgende:
Beetje raar dat de beurs hier slecht op reageert, minder huizen is juist goed voor de woningmarkt.
maar weer slecht voor de economie
National Suicide: How Washington is Destroying the American Dream
pi_69189655
quote:
MARKET COMMENT: AEX levert winst in na slecht huizencijfer VS
19-05-2009 14:43:00

AMSTERDAM (Dow Jones)--De AEX levert een deel van zijn winst in na de publicatie van de in aanbouw genomen huizen in de VS over april. Die kwamen veel lager uit dan verwacht. Handelaar Rob Koenders van Harmony Vermogensbeheer wijst op de daling van de Amerikaanse futures, "een beweging die Amsterdam volgt", aldus de handelaar. De in aanbouw genomen huizen daalden met 12,8% tegen een verwachte stijging met 2,0%. De bouwvergunningen daalden met 3,3%. Het cijfer in maart werd opwaarts bijgesteld naar een daling van 8,5% tegen een eerder gemelde daling van 10,8%. Koenders signaleert dinsdag tot circa 14.40 uur magere omzetten. "Na de opening van de handel in New York kunnen de volumes wellicht groeien. Ik verwacht dat de AEX overigens dinsdag geen aanval zal doen op de oude top van 264 punten, die dateert van 8 mei", zegt de handelaar. De AEX noteert dinsdag rond 14.40 uur 0,4% hoger op 260,15 punten bij een voorlopig hoogste notering van 263,63 punten. (ANS)
Profeet Koenders!
pi_69189658
quote:
Op dinsdag 19 mei 2009 14:43 schreef edwinh het volgende:

[..]

maar weer slecht voor de economie
, dat opgeteld bij het feit dat er nog altijd niet goed wordt verkocht = slecht nieuws.
Weer ww vergeten van mn kl00n :$
  dinsdag 19 mei 2009 @ 15:10:36 #230
19479 Mr.J
Train, eat, sleep. Repeat.
pi_69190366
quote:
Op dinsdag 19 mei 2009 14:41 schreef capricia het volgende:
Wat is er aan de hand, waarom opeens die duik naar beneden op de AEX?
19-05-2009 14:30:00 VS woningbouw mrt bijgesteld naar -8,5% van -10,8%
19-05-2009 14:30:00 VS bouwvergunningen apr -3,3% naar 494.000
19-05-2009 14:30:00 VS woningbouw apr -12,8% naar 458.000; verwachting was +2,0%
Godfather Bodybuilding topic reeks
  dinsdag 19 mei 2009 @ 15:19:19 #231
250970 Alistair
Falling knife
pi_69190609
Tijd voor rode cijfers op WS en dan duikt de AEX ook de min in
'I am who I am because of everyone'
pi_69191320
quote:
Op dinsdag 19 mei 2009 14:42 schreef pberends het volgende:
Beetje raar dat de beurs hier slecht op reageert, minder huizen is juist goed voor de woningmarkt.
Het is slecht voor de bouwers van woningen. En misschien ook wel slecht voor doe-het-zelf winkels.
pi_69191407
Ik merk voorlopig nog niet echt iets van een negatief sentiment in zowel Europa als de US?
pi_69191650
Nevermind, nu wel...
pi_69192226
ik denk ook dat we zo gewoon weer gaan stijgen hoor
it's better to burn out than to fade away...
pi_69192257
Ik vind dit zo'n rare formulering:
quote:
Het aantal in aanbouw genomen woningen daalde in april, gecorrigeerd voor seizoensinvloeden, met 12,8% tot een jaarlijks gemiddelde van 458.000.
Hebben ze nou bekeken hoeveel woningen er per maand werden gebouwd, en daar het gemiddelde van genomen? Bijv. januari: 500.000, februari: 400.000, dus gemiddeld 450.000?

Het lijkt me interessanter om te weten hoeveel woningen er in april zijn gebouwd, dan het gemiddelde van mei 2008 t/m april 2009, eerlijk gezegd.
pi_69193262
We gaan weer up
pi_69193452
De 264 gaat vandaag nog breken
Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
pi_69193531
En hier de verklaring van Google Finance op de stijging:

A not-so-awful bad housing report

Echt alles aanpakken om maar te stijgen... , dit is gedoemd om te klappen imo.
Weer ww vergeten van mn kl00n :$
  dinsdag 19 mei 2009 @ 16:47:41 #240
111171 Richie_Rich
Rich Industries©
pi_69193819
quote:
Op dinsdag 19 mei 2009 10:38 schreef Dave7 het volgende:
Is er iemand die hier CNBC(liefst amerika) ook in de middag/ avond kan bekijken? Kan dat via Ziggo, UPC, KPN etc???
Via Canal Digitaal is het gewoon te ontvangen. Wel volgens mij de Europese versie. Tot 0u (financiele) uitzendingen en daarna Jay Leno
pi_69194163
Kom er vandaag nog belangrijk nieuws in Amerika?
pi_69194243
Weer ww vergeten van mn kl00n :$
pi_69194667
quote:
Op dinsdag 19 mei 2009 16:39 schreef rvlaak_werk2 het volgende:
En hier de verklaring van Google Finance op de stijging:

A not-so-awful bad housing report

Echt alles aanpakken om maar te stijgen... , dit is gedoemd om te klappen imo.
Het valt ook allemaal wel mee, want de trend is dat ze in de lift zitten:

New Privately Owned Housing Units Authorized by Building Permits in Permit-Issuing Places
Jan 2009: 36,3
Feb 2009: 38,0
Mar 2009: 44,0
Apr 2009: 46,0

New Privately Owned Housing Units Started
Jan 2009: 31,9
Feb 2009: 39,8
Mar 2009: 43,6
Apr 2009: 41,3

New Privately Owned Housing Units Completed
Jan 2009: 54,7
Feb 2009: 56,5
Mar 2009: 62,1
Apr 2009: 67,9

(getallen x 1000)
pi_69194942
en weer weet de beurs niet boven de 263 te sluiten
National Suicide: How Washington is Destroying the American Dream
  dinsdag 19 mei 2009 @ 17:20:58 #245
229392 Lemans24
dé ervaringsdeskundige
pi_69195070
En na 40 dagen KPN in m'n portefeuille, is het rendement.....

0,00%
pi_69195599
laffe beursdag
pi_69196659
quote:
Op dinsdag 19 mei 2009 17:17 schreef edwinh het volgende:
en weer weet de beurs niet boven de 263 te sluiten
Maar wel door mijn Turbo Short stop loss gegaan..
  dinsdag 19 mei 2009 @ 18:12:10 #248
114335 sitting_elfling
Milkbreak Man
pi_69196747
quote:
Op dinsdag 19 mei 2009 17:20 schreef Lemans24 het volgende:
En na 40 dagen KPN in m'n portefeuille, is het rendement.....

0,00%
Verwacht je daar nog veel stijging op? KPN is immers meer een aandeel voor als de beurs ff niet goed gaat..

Wat betreft CNBC tv diegene die daar een opmerking over maakte, daar moeten wel een aantal 'internetlinks' te vinden voor zijn waar dat gratis is op te streamen. Zo deed ik het vroeger iig.
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
pi_69196898
Voor CNBC en Bloomberg gebruik ik Livestation..
Werkt perfect en is nog gratis ook.

http://www.livestation.com/
pi_69198700
quote:
Stocks Trading 22 Times Earnings, Recession Getting Worse

Monday, 18 May 2009 15:49
E-mail Print

Stock markets continue a clearly unsustainable rally that runs on pure speculation and it cannot last. We see horrible, jobless economic condition on one side, and stock markets constantly rising up and gaining on average 30% since March this year. How is that possible?

The gains we see today have been fueled through the grace of tax payers money and supported by a very bad economic speculation, both manufactured and disseminated by the same Wall Street analysts responsible for failing to predict the 2008 economic collapse.

Recently, Paul Volcker - the former Chairman of the Federal Reserve under United States Presidents Jimmy Carter and Ronald Reagan - warned that the financial system is now functioning only through the grace of government intervention.

David Tice - the Federated Prudent Bear Fund's strategist who predicted the 2008 economic collapse and warned about the ongoing recession - believes this is not the time to invest money into stocks.

"We believe that this market is going to go a lot lower. This has been a heck of a bear market rally, however, we expect this bear market rally and lots of other bear market rallies. But we think that the market is going to take out to lows. It will take out the 666 level... the economy is still in a very, very bad shape," he said. "This is not a stable, strong economy. The market hasn't priced in this kind of economic carnage, when the market is currently at 22 times forecasted '09 earnings."

How can Tice be so sure that we are heading to a new low? "Through a great economic, academic theory. The academic theory is out there... one that there hasn't been a capitulation. We only had $0.1 trillion in equity mutual fund sales over the last 14 months. We still have stocks trading at 1.7 times book value. This market is not going to bottom until it gets bellow book value... this market is not going to bottom 'till we get 6-10 times earnings. We have all the evidence in the world. Just because the markets declined one year it doesn't give us the right to rally again."
22x P/E, supergoedkoop .
pi_69202954
De Dow wil nog niet echt omhoog
pi_69204026
quote:
Op dinsdag 19 mei 2009 20:56 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
De Dow wil nog niet echt omhoog
Eens kijken of ze weer een pegel in huis hebben vanaf 21:40.
pi_69205079
Er gebeurt echt helemaal niks daar in Amerika. De koers komt steeds niet verder dan + 0,30% maar hij duikt ook niet in de min.
pi_69205727
quote:
Op dinsdag 19 mei 2009 21:43 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Er gebeurt echt helemaal niks daar in Amerika. De koers komt steeds niet verder dan + 0,30% maar hij duikt ook niet in de min.
Toch bijna op daylow gesloten
pi_69206628
vix op 28 pnt
National Suicide: How Washington is Destroying the American Dream
pi_69206730
National Suicide: How Washington is Destroying the American Dream
  woensdag 20 mei 2009 @ 09:05:43 #259
229392 Lemans24
dé ervaringsdeskundige
pi_69215533
quote:
AMSTERDAM (Dow Jones)--Bestuursvoorzitter Pierre-Henri Gourgeon van Air France-KLM stelt ondanks signalen van stabilisatie in het passagiers- en vrachtvervoer niet te kunnen zeggen dat de bodem voor de Frans-Nederlandse luchtvaarder is bereikt.
quote:
AMSTERDAM (Dow Jones)--De analisten van JP Morgan zien positief momemtum voor Air France-KLM "met significant opwaarts potentieel".
????
En dus stijgt AirFrance-KLM 4%?
????

Pas oP 6,xx koop ik weer.
pi_69215870
German PPI m/m Cijfer: -1.4% Verwachting: -0.2% Vorig cijfer: -0.7%

Wederom een slecht cijfer voor de Duitse economie...
Weer ww vergeten van mn kl00n :$
  woensdag 20 mei 2009 @ 09:22:15 #261
100980 Zero2Nine
Fatsoen moet je doen
pi_69215958
quote:
Op woensdag 20 mei 2009 09:19 schreef rvlaak_werk2 het volgende:
German PPI m/m Cijfer: -1.4% Verwachting: -0.2% Vorig cijfer: -0.7%

Wederom een slecht cijfer voor de Duitse economie...
Wat is dat voor een cijfer?
---
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
  woensdag 20 mei 2009 @ 09:37:02 #262
250970 Alistair
Falling knife
pi_69216324
Iemand enig idee waarom Lloyds vandaag -26% staat in London

Kan er weinig over vinden, anders dan dat er een 'open offer' zou zijn (38.43p)

[ Bericht 10% gewijzigd door Alistair op 20-05-2009 09:42:40 ]
'I am who I am because of everyone'
pi_69216443
fortis gaat nog naar de ¤3 als het zo doorgaat...alweer +5%
it's better to burn out than to fade away...
  woensdag 20 mei 2009 @ 09:46:03 #264
250970 Alistair
Falling knife
pi_69216609
quote:
Op woensdag 20 mei 2009 09:37 schreef Alistair het volgende:
Iemand enig idee waarom Lloyds vandaag -26% staat in London

Kan er weinig over vinden, anders dan dat er een 'open offer' zou zijn (38.43p)
Okay, ik weet inmiddels al genoeg
quote:
LLOYDS BANKING GROUP ANNOUNCES AGREEMENT TO LAUNCH
PLACING AND OPEN OFFER ON 20 MAY 2009

Lloyds Banking Group plc (the “Company”) confirms that it has agreed with HM Treasury (“HMT”)
to launch the previously announced Placing and Open Offer on 20 May 2009. As previously
announced, the proceeds from the Placing and Open Offer will be used to redeem the £4 billion of
preference shares held by HMT (the “HMT Preference Share Redemption”).

Expected Timetable
A detailed announcement on the Placing and Open Offer is expected to occur on 20 May 2009 with
documents to be posted to shareholders immediately thereafter. Shareholders who have acquired
their shares prior to 8 a.m. on 20 May 2009 (the “Ex Date”) and satisfy certain other eligibility
requirements (“Qualifying Shareholders”) will be entitled to participate in the Placing and Open
Offer and will be able to subscribe for 0.6213 new ordinary shares for every ordinary share already
held in the Company prior to the Ex Date at an offer price of 38.43 pence per new ordinary share.
Based on this expected timetable, the record date for calculating open offer entitlements has been
set at 13 May 2009.
It is expected that a General Meeting for shareholders to vote on the resolutions required to
implement both the Placing and Open Offer and the HMT Preference Share Redemption will be
held immediately after the Annual General Meeting on 5 June 2009.
'I am who I am because of everyone'
  woensdag 20 mei 2009 @ 09:47:55 #265
250970 Alistair
Falling knife
pi_69216665
En de AEX blijft ook maar vrolijk stijgen. Ik wil een fatsoenlijke correctie zodat ik met mijn 80% cash weer kan instappen
'I am who I am because of everyone'
pi_69216904
quote:
Op woensdag 20 mei 2009 09:22 schreef Zero2Nine het volgende:

[..]

Wat is dat voor een cijfer?
Change in the price of goods sold by manufacturers;

Bron

Soort van inflatie dus, maar niet voor de consument. In dit geval deflatie en nog erger dan verwacht.
Weer ww vergeten van mn kl00n :$
  woensdag 20 mei 2009 @ 10:22:06 #267
248081 Oizno
hoizo oizo
pi_69217613
En ik heb nog steeds mn 246 longs a 1,18.

whiiii
pi_69217967
Prijzen bestaande koopwoningen dalen verder
quote:
De prijzen van verkochte bestaande woningen waren in april 2009 gemiddeld 2,2 procent lager dan in april 2008. Dit is de derde maand op rij dat de prijzen van koopwoningen lager waren dan een jaar eerder. Dit blijkt uit de ontwikkeling van de prijsindex bestaande koopwoningen van het CBS en het Kadaster.

Alle typen bestaande koopwoningen waren goedkoper dan in april 2008. Vrijstaande woningen daalden met 3,2 procent het meest in prijs. De prijsdaling van twee-onder-een-kapwoningen was met 0,4 procent het kleinst.

Vergeleken met maart 2009 daalden de verkoopprijzen van bestaande koopwoningen met 0,6 procent. Alle typen woningen waren goedkoper, met uitzondering van twee-onder-een-kapwoningen. De prijzen van tussenwoningen daalden met 1,2 procent het meest.

Het aantal transacties was voor de zesde maand op rij fors lager dan een jaar eerder. In april wisselden ruim tienduizend bestaande woningen van eigenaar. Dat is bijna een halvering ten opzichte van april 2008. Van alle woningtypen en in alle provincies liep het aantal verkopen fors terug.


Meer cijfers staan op de themapagina Prijzen
Weer ww vergeten van mn kl00n :$
pi_69218079
Werkloosheid stijgt sneller
quote:
* Fors meer werklozen
* Nu ook meer vrouwen werkloos


In de periode februari-april 2009 waren gemiddeld 360 duizend personen werkloos. Dit komt overeen met 4,6 procent van de beroepsbevolking. Een jaar eerder was dit nog 4,2 procent. Zo blijkt uit de nieuwste cijfers van het CBS.

De voor seizoen gecorrigeerde werkloosheid kwam in de periode februari-april 2009 uit op 338 duizend personen, 18 duizend meer dan de vorige driemaandsperiode. De stijging van de werkloosheid is groter dan in voorgaande maanden.

De werkloosheid is inmiddels 34 duizend hoger dan een jaar geleden. De werkloosheid onder mannen nam in een jaar tijd toe met 26 duizend en onder vrouwen met 8 duizend. Het is nu voor het eerst in ruim drie jaar dat er meer vrouwen werkloos zijn dan een jaar eerder.

Deze PDF bevat het volledige persbericht inclusief tabellen en grafieken.

Toelichting
* Technische toelichting

Gerelateerde links
* Inhoud Conjunctuurbericht
* Seizoencorrectie bij de werkzame en werkloze beroepsbevolking
* Werklozen versus niet-werkende werkzoekenden (PDF: 0,4 MB)
Weer ww vergeten van mn kl00n :$
pi_69218275
quote:
Op woensdag 20 mei 2009 09:41 schreef lammegiraf het volgende:
fortis gaat nog naar de ¤3 als het zo doorgaat...alweer +5%
De boekwaarde wordt geschat op 3,2 euro, dus een prijs rond dat bedrag lijkt wel gerechtvaardigd in mijn ogen...
pi_69218948
quote:
Op dinsdag 19 mei 2009 11:21 schreef Dirk-Kuijt het volgende:

[..]

Wat heb je gekocht?
Beetje laat, sorry

Had OCE en Fortis gekocht, OCE is inmiddels al gelost tegen minimale winst
Fortis gaat in de verkoop met een (hopelijk) mooie percentage aan winst
pi_69219015
quote:
Op woensdag 20 mei 2009 09:47 schreef Alistair het volgende:
En de AEX blijft ook maar vrolijk stijgen. Ik wil een fatsoenlijke correctie zodat ik met mijn 80% cash weer kan instappen
Ik heb ook weken lang gewacht, maar de crash kwam niet. Heb vele percentages zien voorbij gaan
Daarom ben ik gisteren maar voorzichtig weer ingestapt. Momenteel sta ik toch wel op 6 a 7 % winst. Niet zo slecht voor nog geen 2 dagen
  woensdag 20 mei 2009 @ 11:08:30 #273
250970 Alistair
Falling knife
pi_69219270
quote:
Op woensdag 20 mei 2009 11:02 schreef ASSpirine het volgende:

[..]

Ik heb ook weken lang gewacht, maar de crash kwam niet. Heb vele percentages zien voorbij gaan
Daarom ben ik gisteren maar voorzichtig weer ingestapt. Momenteel sta ik toch wel op 6 a 7 % winst. Niet zo slecht voor nog geen 2 dagen
Eigenlijk ben ik nog steeds niet overtuigd en wil ik dat we teruggaan richting 235-240. Misschien komt dat wel niet en moet ik 'vrij laat' instappen maar dat is dan maar zo. Vooralsnog stap ik niet in
'I am who I am because of everyone'
  woensdag 20 mei 2009 @ 11:16:26 #274
248081 Oizno
hoizo oizo
pi_69219621
quote:
Op woensdag 20 mei 2009 11:08 schreef Alistair het volgende:

[..]

Eigenlijk ben ik nog steeds niet overtuigd en wil ik dat we teruggaan richting 235-240. Misschien komt dat wel niet en moet ik 'vrij laat' instappen maar dat is dan maar zo. Vooralsnog stap ik niet in
Beter te laat instappen dan niet instappen

Edit: Heb mn longs 246 verkocht a 2,75 en nu weer longs 256 voor 1,61 ingeslagen.
pi_69220196
quote:
Op woensdag 20 mei 2009 11:16 schreef Oizno het volgende:

[..]

Beter te laat instappen dan niet instappen

Edit: Heb mn longs 246 verkocht a 2,75 en nu weer longs 256 voor 1,61 ingeslagen.
Nah onzin. Je moet toch van een eigen principe uit gaan dat geld oplevert. Tegen je eigen principes toch maar instappen op de beurs om toch! maar winst te pakken, lijkt me niet verstandig. Overigens zit ik er al weer bijna 1.5 week uit
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
  woensdag 20 mei 2009 @ 11:37:29 #276
248081 Oizno
hoizo oizo
pi_69220498
quote:
Op woensdag 20 mei 2009 11:30 schreef sitting_elfling het volgende:

[..]

Nah onzin. Je moet toch van een eigen principe uit gaan dat geld oplevert. Tegen je eigen principes toch maar instappen op de beurs om toch! maar winst te pakken, lijkt me niet verstandig. Overigens zit ik er al weer bijna 1.5 week uit
Dat is waar. Ik wilde op 210 ongeveer instappen in maart maar verwachte eerst nog een lichte terugval tot iets onder de 200. Die kwam niet. Daarna geld verloren door te veel te lezen op fora en analyses bekijken (allemaal negatief).

Nu neem ik alles met een korreltje zout en ga long en dat gaat me een stuk beter af. Het is echt opvallend hoeveel negatief nieuws er gepubliceerd wordt waardoor veel mensen short gaan maar de beurs toch stijgt. Ik trap er niet meer in
  woensdag 20 mei 2009 @ 11:38:39 #277
102865 One_conundrum
zeg maar Conundrum
pi_69220540
wat is het verschil tussen de dag- week- en maandopties bij de aex-opties?
"Vanity, definitely my favorite sin. . . ."
pi_69221483
UK: CBI Industrial Order Expectations Cijfer: -56 Verwachting: -50 Vorig cijfer: -57

Uhm... oeps
Weer ww vergeten van mn kl00n :$
pi_69221627
Over het volgen van een trendkanaal gesproken ;>
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
  woensdag 20 mei 2009 @ 12:23:37 #280
250970 Alistair
Falling knife
pi_69222158
quote:
Op woensdag 20 mei 2009 11:16 schreef Oizno het volgende:

[..]

Beter te laat instappen dan niet instappen

Edit: Heb mn longs 246 verkocht a 2,75 en nu weer longs 256 voor 1,61 ingeslagen.
Zonder te ben ik het met je eens maar ik stap alleen in als dat 'goed voelt' hoe vreemd dat ook mag klinken
'I am who I am because of everyone'
pi_69223537
quote:
Op woensdag 20 mei 2009 11:37 schreef Oizno het volgende:

[..]

Dat is waar. Ik wilde op 210 ongeveer instappen in maart maar verwachte eerst nog een lichte terugval tot iets onder de 200. Die kwam niet. Daarna geld verloren door te veel te lezen op fora en analyses bekijken (allemaal negatief).

Nu neem ik alles met een korreltje zout en ga long en dat gaat me een stuk beter af. Het is echt opvallend hoeveel negatief nieuws er gepubliceerd wordt waardoor veel mensen short gaan maar de beurs toch stijgt. Ik trap er niet meer in
same here, ik zit bijna volledig long in ondergewaardeerde sectoren, olie gas, shipping, verzekeringen en alles wat ik kan vinden wat nog niet enorm omhoog is gegaan, en als sommigen niet willen gooi ik het eruit en komt er iets anders voor in de plaats
pi_69228360
Net op BNR: voor het eerst een daling in de verkoop van mobieltjes.
Weer ww vergeten van mn kl00n :$
  woensdag 20 mei 2009 @ 15:35:46 #283
100980 Zero2Nine
Fatsoen moet je doen
pi_69228460
quote:
Op woensdag 20 mei 2009 15:32 schreef rvlaak_werk2 het volgende:
Net op BNR: voor het eerst een daling in de verkoop van mobieltjes.
Dat lijkt me ook met verzadiging te maken hebben, iedereen heeft er al 10 liggen bij wijze van spreken
---
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
pi_69228852
quote:
Op woensdag 20 mei 2009 15:35 schreef Zero2Nine het volgende:

[..]

Dat lijkt me ook met verzadiging te maken hebben, iedereen heeft er al 10 liggen bij wijze van spreken
Kan, maar lijkt me niet. PC's verkochten ook elk jaar meer, ondanks de verzadiging. Dit soort "high-tech" apparatuur blijft verkopen door ontwikkelingen.

Daarbij was de verzadiging vorig jaar imo niet veel minder dan nu. En er zijn in het afgelopen jaar ook enorme markten open gegaan (China & India in mijn herinnering).
Weer ww vergeten van mn kl00n :$
  woensdag 20 mei 2009 @ 15:52:03 #285
100980 Zero2Nine
Fatsoen moet je doen
pi_69229071
quote:
Op woensdag 20 mei 2009 15:45 schreef rvlaak_werk2 het volgende:

[..]

Kan, maar lijkt me niet. PC's verkochten ook elk jaar meer, ondanks de verzadiging. Dit soort "high-tech" apparatuur blijft verkopen door ontwikkelingen.

Daarbij was de verzadiging vorig jaar imo niet veel minder dan nu. En er zijn in het afgelopen jaar ook enorme markten open gegaan (China & India in mijn herinnering).
O het ging over wereldwijde cijfers zie ik nu op de FP, dan is het idd geen kwestie van een verzadigde markt.
---
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
pi_69229433
quote:
Op woensdag 20 mei 2009 13:09 schreef Dave7 het volgende:

[..]

same here, ik zit bijna volledig long in ondergewaardeerde sectoren, olie gas, shipping, verzekeringen en alles wat ik kan vinden wat nog niet enorm omhoog is gegaan, en als sommigen niet willen gooi ik het eruit en komt er iets anders voor in de plaats
Ik denk niet dat 't nog lang duurt voor dat dat echt begint te stijgen. Ik zou ze houden. Verzekeringen ga ik verlies op nemen en 't bedrag investeren in landbouw/groene ernergie/offshore drilling.
pi_69230303
Zo te zien kunnen enkel de olie voorraden nog uitzicht op een daling bieden...
Weer ww vergeten van mn kl00n :$
pi_69230515
En laat de raket maar opstijgen:

Crude Oil Inventories Cijfer: -2.1M Verwachting: -1.3M Vorig cijfer: -4.7M
Weer ww vergeten van mn kl00n :$
pi_69231299
quote:
Op woensdag 20 mei 2009 16:25 schreef rvlaak_werk2 het volgende:
Zo te zien kunnen enkel de olie voorraden nog uitzicht op een daling bieden...
Minder olie is een hogere olieprijs, is toch goed voor de economie?
  woensdag 20 mei 2009 @ 16:59:47 #290
102865 One_conundrum
zeg maar Conundrum
pi_69231490
quote:
Op woensdag 20 mei 2009 11:38 schreef One_conundrum het volgende:
wat is het verschil tussen de dag- week- en maandopties bij de aex-opties?
nee?
"Vanity, definitely my favorite sin. . . ."
  woensdag 20 mei 2009 @ 17:19:38 #291
66186 foetre
Wielren en Hardloop addict
pi_69231989
Is de beurs morgen nog open?
  woensdag 20 mei 2009 @ 17:27:32 #292
248081 Oizno
hoizo oizo
pi_69232230
quote:
Op woensdag 20 mei 2009 17:19 schreef foetre het volgende:
Is de beurs morgen nog open?
Op donderdag 21 mei 2009 zijn alle beurzen regulier geopend met uitzondering van de Oostenrijkse beurs.
  woensdag 20 mei 2009 @ 17:28:24 #293
66186 foetre
Wielren en Hardloop addict
pi_69232252
quote:
Op woensdag 20 mei 2009 17:27 schreef Oizno het volgende:

[..]

Op donderdag 21 mei 2009 zijn alle beurzen regulier geopend met uitzondering van de Oostenrijkse beurs.
pi_69232335
quote:
Op woensdag 20 mei 2009 12:07 schreef sitting_elfling het volgende:
Over het volgen van een trendkanaal gesproken ;>
[ afbeelding ]
Bovenin het kanaal maar een shortje erin.
pi_69233478
quote:
Op woensdag 20 mei 2009 16:59 schreef One_conundrum het volgende:

[..]

nee?
Ik snap de vraag niet helemaal omdat je het antwoord eigenlijk al geeft. Het verschil zit hem immers in de benaming en in de looptijd. Weekopties heten immers vaak AX1,2,3,4 en de dag opties heten A1 tot en met A31. De overige karakteristieken zijn gewoon het zelfde.
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
  woensdag 20 mei 2009 @ 18:13:57 #296
102865 One_conundrum
zeg maar Conundrum
pi_69233693
hmm, dus de contracten van een dagoptie-aex lopen om 1730 af? en dan met dezelfde voorwaarden ed als de normale opties?

Wat is de toegevoegde waarde van dagopties dan?
"Vanity, definitely my favorite sin. . . ."
pi_69233727
hoe verstandig is het nu om met deze onzekere tijden te gaan beleggen in obligaties?

heb trouwens nog een vraag, heb heel internet afgezocht, maar wat is het rentepercentage dat je aan de bank betaalt als je een turbo koopt?
pi_69233819
Kan iemand mij uitleggen waarom er niet in de sprinters AEX Long 251, 256 en 261 gehandeld wordt?
  woensdag 20 mei 2009 @ 18:21:42 #299
248081 Oizno
hoizo oizo
pi_69233926
quote:
Op woensdag 20 mei 2009 18:18 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Kan iemand mij uitleggen waarom er niet in de sprinters AEX Long 251, 256 en 261 gehandeld wordt?
Ik heb er vandaag in gehandeld. Dus weet niet waar jij zit te kijken?
pi_69233947
quote:
Op woensdag 20 mei 2009 18:13 schreef One_conundrum het volgende:
hmm, dus de contracten van een dagoptie-aex lopen om 1730 af? en dan met dezelfde voorwaarden ed als de normale opties?

Wat is de toegevoegde waarde van dagopties dan?
Een dag optie heeft 2 handels dagen. Bijvoorbeeld de eerste handels dag op vrijdag en expiratie op maandag. En wat het voordeel daar van is ? Het lijkt me dat er wat meer risicos' aankleven omdat het vrij kort loopt ; )

En wat betreft de rente's van de turbo's. Daar wordt de dagelijkse rente voor gebruikt. Die verwisselt dus nogal vaak en is in wezen nooit het zelfde. Dat zijn dus erg lage bedragen die gewoon weg te verwaarlozen valt. Je handelt immers vaak niet langer dan 2 a 3 dagen in een turbo of sprinter. Bepaalde speeders betalen overigens dacht ik helemaal geen rente af maar werken op een ietwat andere manier.
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
pi_69233973
quote:
Op woensdag 20 mei 2009 18:21 schreef Oizno het volgende:

[..]

Ik heb er vandaag in gehandeld. Dus weet niet waar jij zit te kijken?
Alex. Ik maak ff een printscreen
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')