Doe dat dan ookquote:Op vrijdag 13 juni 2008 16:39 schreef Esses het volgende:
Hierbij een vervolgje op het eerste " Dienst keuringen en eisen " hier gaan we het dus hebben over alles wat nodig is voor de keuring, en welke eisen er voor jouw onderdeel gelden. Deze eerste post zal ik constant updaten met (al geplaatste) info.
Bobje, ik was al bezig. Ben even info eruit plukkenquote:
Bartuc, ik was inderdaad nog bezig, als laatste staat ook vermeld dat het zondag af (geplant) is. Maar zal je even toevoegenquote:Op zaterdag 14 juni 2008 15:32 schreef Bartuc het volgende:
Esses je bent de AAC (Aanname Advies Commissie) vergeten in je openingspost. Dit is de commisie waarvoor je moet verschijnen als je solliciteerd naar een officiersfunctie. Het is een soort van sollicitatiegesprek waarbij je ondervraagd word door 3 of soms 4 hoge officieren, in mijn geval een commandeur en 2 kapiteins ter zee, over je motivatie en leven. Zij bepalen dan of ze je geschikt achten voor een officiersfunctie. Bij goedkeuring volgt dan het 'gewone' keuringstraject. 20 Juni me laatste keuring, geneeskundig onderzoek.
Op een dag? mazzelpik, of moet je later terugkomen voor sport?quote:Op maandag 16 juni 2008 11:21 schreef Gierigesloeber het volgende:
Alles, psygologisch en medisch, Pantserinfanterie schutterkanon.
Als je voor 1 dag uitnodiging hebt dan lukt het ze soms nog wel is, ik kreeg hem gewoon gelijk voor 2 dagenquote:Op maandag 16 juni 2008 12:10 schreef Halvor het volgende:
Ik moet ook 4 Juli![]()
Voor Onderofficier Verbindingsdienst, zowel medisch als psychologisch, maar mijn ervaring is dat dat meestal 2 dagen worden...
Thanksquote:Op maandag 16 juni 2008 12:17 schreef unox_worst het volgende:
Goeie OP![]()
Ik ga vanavond om 6uur met de trein naar amsterdam, en morgen gezellig keuren![]()
Voor het korps mariniers trouwens.
Misschien dat ik je vanavond nog wel tegenkom dan, ik zou niet weten of alles wat gekeurd wordt bij elkaar komt te zitten.quote:Op maandag 16 juni 2008 12:30 schreef Butaangas het volgende:
Ik ga vanmiddag naar Amsterdam met de trein, en dan daar overnachten.. Ik ben nog nooit met de trein geweest, en dus vind ik het wel spannend voor d eeerste keer:P + ik geef een goede indruk als ik dat vertel (denk ik) maarja, heeft iemand nog goede tips? btw ik ben 16 en mijn functie; SLD Pantserinf.
Je ziet mekaar wel zitten in de lunchruimte, dat gaat met z'n allen daarna naar de slaapvertrekken.quote:Op maandag 16 juni 2008 12:32 schreef unox_worst het volgende:
[..]
Misschien dat ik je vanavond nog wel tegenkom dan, ik zou niet weten of alles wat gekeurd wordt bij elkaar komt te zitten.
Als je maar op amsterdam centraal aankomt, dat is je eerste test hequote:Op maandag 16 juni 2008 12:36 schreef Butaangas het volgende:
Ik had ook nog een vraagje over het reizen.. Ik ben nog nooit met de trein geweest, is het moeilijk?
Nee het is heel simpel, op 9292ov.nl kan je zien hoe laat en op welk spoor te trein vertrekt, op het station staat aangegeven waar die verschillende sporen liggen. Voor de rest kan je een mooi plekje in de trein vinden en wachten tot je in Amsterdam bent (of weer thuis).quote:Op maandag 16 juni 2008 12:36 schreef Butaangas het volgende:
Ik had ook nog een vraagje over het reizen.. Ik ben nog nooit met de trein geweest, is het moeilijk?
.quote:Op maandag 16 juni 2008 12:41 schreef waht het volgende:
[..]
Nee het is heel simpel, op 9292ov.nl kan je zien hoe laat en op welk spoor te trein vertrekt, op het station staat aangegeven waar die verschillende sporen liggen. Voor de rest kan je een mooi plekje in de trein vinden en wachten tot je in Amsterdam bent (of weer thuis).
Ik zal je daar denk ik dan wel tegen komen.quote:Op maandag 16 juni 2008 12:10 schreef Halvor het volgende:
Ik moet ook 4 Juli![]()
Voor Onderofficier Verbindingsdienst, zowel medisch als psychologisch, maar mijn ervaring is dat dat meestal 2 dagen worden...
Jij moet mast toch? GA VOORAL VOOR MEER DAN EEN BADHANDDOEKquote:Op maandag 16 juni 2008 12:32 schreef unox_worst het volgende:
[..]
Misschien dat ik je vanavond nog wel tegenkom dan, ik zou niet weten of alles wat gekeurd wordt bij elkaar komt te zitten.
Een lijstje wat ik mee moet nemen:2 sportbroeken 2 sportshirts een trainingspak binnenschoenen buitenschoenen legitimatie zeep, deo, badhandoek geld voor de terugreis ![]()
En ik moet nog wat papieren meenemen, goedkeuring voor een medisch onderzoek dacht ik.
Misschien dat ik nog wat vergeten ben maar dat kan ik nu even niet nakijken.
Bedankt voor de tip, straks gelijk even wat handdoeken erbij doen, dan maar 2 rugtassen meequote:Op maandag 16 juni 2008 14:31 schreef Esses het volgende:
[..]
Jij moet mast toch? GA VOORAL VOOR MEER DAN EEN BADHANDDOEK
's ochtends en 's avonds douchen he ;-) Pakje kaarten!
Mja ik weet niet of je ook voor medisch moest, maar dan moet je je sowieso al verplicht 's ochtends douchen (weg handdoek!) . Als je voor mast moest, toen ik voor 't laatst in a'dam was was een jongen zo goor geworden dat hij zich had afgedroogt, maar dat hij zich toen weer kon gaan douchen toen hij in de spiegel keek xDquote:Op maandag 16 juni 2008 14:35 schreef unox_worst het volgende:
[..]
Bedankt voor de tip, straks gelijk even wat handdoeken erbij doen, dan maar 2 rugtassen mee
Haha ik krijg er steeds meer zin in als ik dit soort dingen hoorquote:Op maandag 16 juni 2008 14:40 schreef Esses het volgende:
[..]
Mja ik weet niet of je ook voor medisch moest, maar dan moet je je sowieso al verplicht 's ochtends douchen (weg handdoek!) . Als je voor mast moest, toen ik voor 't laatst in a'dam was was een jongen zo goor geworden dat hij zich had afgedroogt, maar dat hij zich toen weer kon gaan douchen toen hij in de spiegel keek xD
Je moet inderdaad fietsen op een hometrainertje, afhankelijk van je gewicht voor CLU4 10 tot 12.5 minuut. De krachttraining ga je bij een aparaat staan, deze heeft een bankje die op zijgeschoven kan worden. Hierin moet je squatten, deadlift(variant, olympisch standje ernaquote:Op maandag 16 juni 2008 14:47 schreef Gierigesloeber het volgende:
Ik voor Painf, moet toch gewoon fietsen? Hoe gaat die krachttraining dan?
Weet je toevallig hoe dat met die fietstest zit, is het hoe zwaarder je bent hoe langer je moet fietsen of andersom?quote:Op maandag 16 juni 2008 14:56 schreef Esses het volgende:
[..]
Je moet inderdaad fietsen op een hometrainertje, afhankelijk van je gewicht voor CLU4 10 tot 12.5 minuut. De krachttraining ga je bij een aparaat staan, deze heeft een bankje die op zijgeschoven kan worden. Hierin moet je squatten, deadlift(variant, olympisch standje erna), bankdrukken, zittend op bank ding boven je hoofd drukken (schouders meten) en dat was 't wel dacht ik.
Het is een aparaat wat constant met de zelfde snelheid beweegt, maar wat alleen steeds harder terug drukt naarmate jij harder drukt
Ok dat heb ik de sportschool namelijk ook getraind, en toen kwam ik tot over de 11min zonder onder 70 te zakken.quote:Op maandag 16 juni 2008 15:13 schreef Gierigesloeber het volgende:
ik weet wel dat je met fietsen iedere minuut meer weerstand krijgt en tussen de 70 en de 80 omwentelingen per minuut moet halen, maar na 10 minuten gewoon door fietsen tot je echt niet meer kan, ookal zit je er ver onder.
Je weerstand wordt ingesteld naar je gewicht. Een zwaarder iemand zal dus meer kracht moeten zetten bij elke trap dan een lichter iemand. Naarmate de tijd vordert zal de weerstand worden verhoogd, procentueel geloof ik.quote:Op maandag 16 juni 2008 14:58 schreef unox_worst het volgende:
[..]
Weet je toevallig hoe dat met die fietstest zit, is het hoe zwaarder je bent hoe langer je moet fietsen of andersom?
Dan zal het wel goed zijn, voor welke functie ookalweer?quote:Op maandag 16 juni 2008 15:27 schreef unox_worst het volgende:
[..]
Ok dat heb ik de sportschool namelijk ook getraind, en toen kwam ik tot over de 11min zonder onder 70 te zakken.
Ok, doe ook ff alle tips en tricks voor de mast schrijven, verwerk ik die ook even tot mooi stukje voor in de openingspost, ik zal straks de openingspost ook even laten updaten met meer informatie over de dagen zelf en het eten e.d. :-) Ook tips en tricks zoals eerder opstaan ivm. douchen.quote:Op maandag 16 juni 2008 16:54 schreef unox_worst het volgende:
Marinier algemeen![]()
Ik ga er nu vandoor, om 6uur vertrekt mn trein en ik moet nog naar huis, eten en douchen en dan snel de trein in.
Ik zal morgen laten weten hoe het gegaan is en een kort verslagje schrijven
Verdomme, ik ben nu 64.8 kilo ofzo, dus mag heel lang fietsen.quote:Op maandag 16 juni 2008 17:06 schreef Esses het volgende:
[..]
Ok, doe ook ff alle tips en tricks voor de mast schrijven, verwerk ik die ook even tot mooi stukje voor in de openingspost, ik zal straks de openingspost ook even laten updaten met meer informatie over de dagen zelf en het eten e.d. :-) Ook tips en tricks zoals eerder opstaan ivm. douchen.
Het fietsen gaat per minuut 10% omhoog, het begint op 40% van je lichaamsgewicht. Zwaardere mensen fietsen korter.
Dan zou ik niet gaan schijten voordat ik naar het hartfilmpje ging. 65 kilo was toch minimum voor gevechtsfunctie? Wat wou je ook al weer doen? :pquote:Op maandag 16 juni 2008 18:35 schreef Gierigesloeber het volgende:
[..]
Verdomme, ik ben nu 64.8 kilo ofzo, dus mag heel lang fietsen.
Ja Painf, maar ik vreet me elke ochtend rond in het brood en ik ben van 4 broodjes per dag naar 20 gegaan, puur voor het gewicht. Ook om de dag zeulen met gewichten, die 200 gram moet wel lukken voor 4 juli.quote:Op maandag 16 juni 2008 20:27 schreef Esses het volgende:
[..]
Dan zou ik niet gaan schijten voordat ik naar het hartfilmpje ging. 65 kilo was toch minimum voor gevechtsfunctie? Wat wou je ook al weer doen? :p
Hier heb je niets aan, prop je liever vol bij het ontbijt met overige waren! Je word 's ochtends namelijk gewogen bij het hartfilmp!!quote:Op dinsdag 17 juni 2008 09:45 schreef Halvor het volgende:
Aangezien je ook op 4 Juli moet, gaan we wel ff lunchen samen, dan prop je jezelf gewoon vol met kroketten en dan red je die 65 kilo wel haha. K weet alleen niet of je dan nog lekker fietst
EXACT 1 maandquote:
duurde bij mij ook bijna 2 maanden.. heb ze elke week lastig gevallen iig.quote:Op dinsdag 17 juni 2008 13:42 schreef Remco026 het volgende:
Ik krijg maar geen bericht van het CMH, ik zal morgen eens bellen
Ik heb je nog zien hobbelen daarquote:Op woensdag 18 juni 2008 12:51 schreef unox_worst het volgende:
Gister mn MAST gehad en helemaal goedgekeurd![]()
Was je er ook voor een keuring of werk je er? En waar ben je me tegengekomen dan?quote:
Ik werk er, je was op het sportveld bezigquote:Op woensdag 18 juni 2008 17:47 schreef unox_worst het volgende:
[..]
Was je er ook voor een keuring of werk je er? En waar ben je me tegengekomen dan?
Nu maak je me nieuwsgierig
Neu, meestal halen ze het wel als je gewoon netjes uitgenodigd bent voor 1 dagskeuringquote:Op woensdag 18 juni 2008 19:41 schreef Gierigesloeber het volgende:
Is de kans groot dat je inderdaad weer een week later terug kan komen voor de medische test?
Ik had er ook een maand weer tussen zitten, maar wist dit van te voren.quote:Op woensdag 18 juni 2008 20:30 schreef Gierigesloeber het volgende:
Een maat van mij moest 10 juni en moet morgen terug komen voor medisch.
Beoordelen of je wel moet komen maybe?quote:Op woensdag 18 juni 2008 22:49 schreef Remco026 het volgende:
Ik heb die lui die MAST moesten doen nog uit staan lachenHet kwam met bakken uit de lucht en ik vrolijk onder het afdakje van de eetzaal staan kijken
Ik heb vanmorgen gebeld en moet vrijdag terugbellen, het moest nog beoordeeld worden, maar dat snap ik niet, want moet ik niet daarheen komen voor ze iets gaan beoordelen
Jij bent aangenomen als Onderofficier Verbindingsdienst toch? Enig idee wanneer je geplaatst wordt?quote:Op woensdag 18 juni 2008 19:44 schreef MrDrako het volgende:
ben denk ik blij dat ik geen MAST heb hoeven doen
maarja, ben dan ook ict'er richting vbdd he, als iedereen zo getrained was als de mariniers waren die lui ook overbodig
Hoe zwaar vond jij het?quote:Op woensdag 18 juni 2008 12:51 schreef unox_worst het volgende:
Gister mn MAST gehad en helemaal goedgekeurd![]()
De avond ervoor al daar blijven slapen en met wat gasten kennisgemaakt, in het totaal waren we met ongeveer 24 man voor de MAST. 's Nachts uiteraard geen oog dicht kunnen doen dus 's ochtends was iedereen lekker fit![]()
Na het ontbijt kon iedereen door voor het meten van het vetpercentage, het wegen/meten en het hartfilmpje.
Als er geen problemen waren hierbij (min. 65kg en geen problemen bij het hartfilmpje) dan mocht je door naar de krachttest en fietstest.
De krachttesten weet ik zo de resultaten niet precies van, behalve dat mijn balkje op het eindformulier op 1,5cm na zwart was.
Voor het fietsen maakte ik me wel wat zorgen omdat er zoveel verhalen over rond gingen. Uiteindelijk kwam het erop neer dat ik 12:01 heb gefietst en dat was schijnbaar genoeg voor cluster 4 (gewicht 80.3kg, lengte 179cm)
Vervolgens gaat een keuringsarts naar de resultaten kijken en die bepaald of je cluster 4 gehaald hebt of niet.
Zodra dat allemaal geregeld is mag je nog een formulier wegbrengen en daarna gaan lunchen.
Dit bovenstaande is trouwens tussen kwart over 6 en kwart voor 12 dus je mag lekker veel wachten![]()
Na de lunch werden we opgehaald door een majoor en werden we naar de sportzaal gebracht. Hier konden we ons omkleden en werd de hindernisbaan uitgelegd (hierover later meer). Daarna werden we mee naar buiten genomen voor de duurlooptest, 35min hardlopen in eigen tempo. Het is belangrijk om je eigen tempo te blijven lopen en vooral niet aan de korperaal te vragen hoe lang je nog moet![]()
Na het hardlopen mochten we weer naar binnen om de hindernisbaan te doen, deze bestond uit de volgende onderdelen:2x optrekken evenwichtsoefening op de onderkant van een bankje met 360 graden draai erin. onderlangs via touwen tussen 2 rekken klimmen, rek aantikken en dan weer terug via een ander touw. Daarna nog via een evenwichtsbalk weer terug naar de overkant. vanaf een plateau naar een stang springen, naar de overkant gaan en weer op een plateau springen. In een rek klimmen, door een gat en via de andere kant naar beneden. Een rek wat in een hoek van ongeveer 45 graden tegen de muur staat, daar moest je in voorligsteun bovenop liggen, dan erachter langs, andere kant er op voorop en dan terug naar de startpositie. 20x opdrukken terwijl iemand een balletje onder je borst houd die moet aanraken. Aan een touw naar een kast slingeren en onderweg 180 graden draaien.
Voor dit onderdeel kreeg ik een 10, alles gehaald dus. maar met 2 fouten red je het ook nog, als je tenminste niet al te beroerd presteerd tijdens het hardlopen en het roadwork.
Het roadwork bestond vooral uit balkjes tillen, opdrukken, situps, zandzakken tillen van A naar B zonder lopen. Het ging vooral om teamwork, alle balkjes in 1x naar 1 kant van het veld brengen (om vervolgens te horen dat de korperaal zich vergist had, ze moesten naar de andere kant)
Daarbij moest er ook nog gezamelijk met een grote balk gerend worden, wat heel zwaar is als je opstelling niet goed is. Er werd nog wat in touwen geklommen en daarna konden we alles weer opruimen.
Nadat we van de korperaal te horen kregen dat 7 vd 8 man van groep door waren en de kleedruimte weer helemaal schoon was konden we door naar ons intakegesprek.
Dit gesprek duurde bij mij maar 5min, hierin nemen ze even je sollicitatieformulier door en vragen ze wat algemene dingen over het korps mariniers zoals de spreuk, hoe lang de opleiding duurt en waar het korps allemaal is ingezet.
Ik krijg nu binnen een week als het goed is de afspraak voor mn psychologische keuring en mn medische keuring en dan de 25e zou ik me kunnen melden in rotterdam
Nee, ik moet eerst de oogjes laseren. Waarschijnlijk november opkomen.quote:Op donderdag 19 juni 2008 12:19 schreef unox_worst het volgende:
Ja dat doe ik de volgende keer ook, gewoon lekker slapen en dan met de auto erheen. Al is die avond ervoor best gezellig als je de juiste jongens tegenkomt.
Ik had de mast ook wel zwaarder verwacht, de hindernisbaan was net een soort apenkooitje (2x optrekken) en van het roadwork had ik eigenlijk verwacht dat het zeker 1 of 2 uur zou duren ipv het half uurtje wat wij hadden.
Heb je al een datum dat je moet opkomen?
Ze gaan aan je gewrichten leuren, je moet op een been een figuurtje springen etc. Gewoon over je heen laten komen, als je een gezonde jongen bent kom je er wel doorheen hoorquote:Op donderdag 19 juni 2008 14:40 schreef Pumatje het volgende:
wat zijn de testen bij het Medisch onderzoek voor het bovenlichaam?
ik heb al gehoord dat je op 1 been zo ver mogelijk moet zien te springen.. en ze rukken aan je enkels en benen enzo.. en betreft bovenlichaam.. armen.. schouders..?
Veel springen idd, vooruit, achteruit ,links, rechts , alles op één been. Ook met je ogen dicht voor je evenwichtsorgaan.quote:Op donderdag 19 juni 2008 14:40 schreef Pumatje het volgende:
wat zijn de testen bij het Medisch onderzoek voor het bovenlichaam?
ik heb al gehoord dat je op 1 been zo ver mogelijk moet zien te springen.. en ze rukken aan je enkels en benen enzo.. en betreft bovenlichaam.. armen.. schouders..?
quote:Op donderdag 19 juni 2008 15:28 schreef Esses het volgende:
Pumatje, je hebt toch ook al een keuring gehad, dan had je dat moeten weten (A)
Ik dacht dat je al goedgekeurd was johquote:Op donderdag 19 juni 2008 16:11 schreef Pumatje het volgende:
[..]
voor onderofficieren en officieren is het traject anders.
GO is pas na het AAC![]()
volgorde is daarvoor
Algemene fysieke belastbaarheid - > Psych.Onderzoek - > AAC gesprek - > GO.
Bezoek heb je toch na de keuring?!?quote:Op vrijdag 20 juni 2008 03:54 schreef Pumatje het volgende:
nee kheb directe nummer van me Adjudant.
maar om weeeer te bellen vind ik zo klote.
mgoed.. toch maar doen morgen![]()
ben net terug van uitgaan.. ga lekker slapen.
quote:
Markus dit is compleet afhankelijk waar jij voor gaat en hoe je gesprek loopt. Richttijd voor het PO is ook 1 uur en een kwartier, maar ken ok mensen die met positief advies met 20 minuten buitenstonden.quote:Op vrijdag 27 juni 2008 11:48 schreef Markus-S-Lappelullus het volgende:
Ik ben afgelopen dinsdag weer geweest voor de VFB(Vaststelling Fysieke Belastbaarheid)-test.
De eerste keer had ik 14:37 minuten gefietst (ruim cluster 4, de keuringsarts was zelfs verbaasd), maar mijn kracht was flink onder de maat (cluster 2). En aangezien ik voor officier infanterie ga had ik cluster 4 nodig voor beide.
Deze keer had ik kracht cluster 3 en ik fietste weer ergens tussen de 13 en 14 minuten. Dus dat was genoeg voor een gemiddelde van cluster 4. Nu moet ik pas 18 november naar de AAC. Maar ik mag wel 14 augustus meelopen met het 42e painf. Iemand anders ook?
Ik moest btw flink lachen bij het PO. Die gast vroeg hoeveel bier ik dronk in het weekend. Ikke: "Ik denk zo'n vijf of zes, soms wel acht als ik op vrijdag uitga...". Terwijl m'n gemiddelde zo tussen de tien en vijftien ligt. Het is ook zo'n lijpe vraag; net of die arts niet weet dat een de gemiddelde persoon veel bier drinkt in het weekend.
O ja, Esses, in mijn uitnodiging voor de AAC staat trouwens dat het gesprek een uur tot anderhalf uur gaat duren, en geen 20 minuten en het zijn 3 of 4 officieren, en geen 5-7.
Ben alleen benieuwd wanneer ze me gaan vertellen ik waar/wanneer moet zijn..quote:Hierbij deel ik u mee dat u op grond van artikel 4, eerste lid, onder a, van het Algemeen militair ambtenarenreglement (AMAR) met ingang van 12 augustus 2008 bent aangesteld bij het beroepspersoneel van de krijgsmacht en wordt ingedeeld bij de Koninklijke Landmacht
Nicequote:En Halvor, ik ben met ingang van 12 augustus 2008 aangesteld bij het beroepspersoneel van de krijgsmacht
Oh geloof me, je gaat tijdens je defensietijd wel zoveel sloten koffie wegdrinkenquote:Op maandag 30 juni 2008 10:58 schreef Pumatje het volgende:
Netkous gebruikt![]()
ik slaap komende 3 jaar niet meer
Oja, door nieuwe opleidingen van de Pantserinfanterie wordt die gelijkgeschakeld met de Luchtdebiele brigade.
Dus ik weet nog niet waar ik terechtkom, kan zowel Luchtmobiel als Painf. worden![]()
Rode baret is wel mooi ding iig
KMA aac? dat duurt watlanger geloof ik, of als ze niet echt veel vertrouwen in je hebben gaan ze mischien wat langer door.quote:Op maandag 30 juni 2008 23:59 schreef Esses het volgende:
Welke slappe lul beweerde hier dat het AAC 1 tot 1,5 uur duurt?
Mwah wat is verquote:Op donderdag 3 juli 2008 13:00 schreef Halvor het volgende:
Ik ga morgenochtend, aangezien ik in Haarlem woon. Ben je nog nooit in Amsterdam geweest?![]()
Moet je van ver komen?
Staat als het goed is wel op je brieven, bel gewoon het nummer voor slapen blijven maar dan wel voor 4 uur meende ik.quote:Op donderdag 3 juli 2008 13:37 schreef Catch_me het volgende:
Weet iemand het nummer van het IKS voor vragen omtrent de keuringen? Ik heb het nummer die op hun website staat gebeld maar ik krijg een faxtoon/niemand te pakken
wat precies?quote:Op vrijdag 4 juli 2008 13:40 schreef Gierigesloeber het volgende:
Tering zooi, afgekeurd. Ik mag nog wel naar vrede en veiligheid en dan over 1 jaar weer proberen.
waar ga je nu precies heen?quote:Op vrijdag 4 juli 2008 16:50 schreef Dutch_Nelson het volgende:
Ook goedgekeurd,
cluster 3 en een half
eind september AAC, duurt dus nog ff...
Ik heb eerst Havo gedaan, daarna VMBO omdat ik weinig zin had te leren, nu zijn ze daar ook bang voor. Dus moet mij bewijzen bij vrede en veiligheid. Stelletje mongolen.quote:
had je zicht op een plaatsing daar dan?quote:
De mensen daar voor mongolen uitschelden helpt ook niet echt hequote:Op vrijdag 4 juli 2008 17:13 schreef Gierigesloeber het volgende:
[..]
Ik heb eerst Havo gedaan, daarna VMBO omdat ik weinig zin had te leren, nu zijn ze daar ook bang voor. Dus moet mij bewijzen bij vrede en veiligheid. Stelletje mongolen.
Ben op een reserve lijst gezet voor augustus en september en anders word het februari.quote:Op vrijdag 4 juli 2008 17:20 schreef Pumatje het volgende:
[..]
had je zicht op een plaatsing daar dan?
hebben ze je niet verteld betreft het feit dat het voor dit gehele jaar volzit![]()
deden ze bij mij wel
lengte-1 meter + 10 %quote:Op zaterdag 5 juli 2008 21:48 schreef Pumatje het volgende:
met alle respect
je moet dan echt wel zwaar wegen of niet?
Jah je hebt naje VFB een gesprekje met een voorlichter, die neemt de hele shit nog ff met je door dat je snapt wat krijgstucht is en dat je daar onder gaat vallen en dat soort geintjes. Dan krijg je je reservering te zien en die teken je. Niets bijzonders. Alles om te voorkomen dat je OOIT kan zeggen " ja maar dat wist ik niet meneer! "quote:Op zondag 6 juli 2008 19:34 schreef Pumatje het volgende:
ik krijg dat dus meteen te horen, en ik moet NOG een intakegesprek krijgen?
Waarvoor is dat dan wel goed.. er is me nu al op de voorlichting verteld, op het bezoek KMS, bezoek aan een eenheid, Uitslag VFB en in het AAC gesprek...
quote:Op zondag 6 juli 2008 22:11 schreef Esses het volgende:
[..]
Jah je hebt naje VFB een gesprekje met een voorlichter, die neemt de hele shit nog ff met je door dat je snapt wat krijgstucht is en dat je daar onder gaat vallen en dat soort geintjes. Dan krijg je je reservering te zien en die teken je. Niets bijzonders. Alles om te voorkomen dat je OOIT kan zeggen " ja maar dat wist ik niet meneer! "
Ze zitten in ieder geval wel op internet.quote:
Zie het positief; heb je de gelegenheid te switchen naar een mooie baan als officier (infanterie noem ik maar als suggestie ;-)) ipv bij de geleide wapens rond te hobbelen...quote:Op dinsdag 8 juli 2008 11:30 schreef Catch_me het volgende:
Wat een grap zeg![]()
Krijg ik gisteren een emailtje dat de klas voor officier geleide wapens vol zit en ze contact met me opnemen als iemand 13 augustus niet komt opdagen, oftewel; ik mag lekker tot februari wachten als er dan uberhaupt een klas is
jawel jawel.quote:Op dinsdag 8 juli 2008 07:21 schreef Esses het volgende:
Ze zitten op het internet, lol.
Maar weet niet of ze het checken, denk 't persoonlijk niet. Maar het ging over regelmatige keelklachten toch? Iig op je amnase formulier.
En pumatje, jij bent dus na je medische gelijk een reservering in je klauwen geduwd gekregen? Niet naar kamer 38, daarna even wachten op iemand die je dan meeneemt voor zo'n formulier, die je nog wat verteld en daarna je je reservering meegeeft? iedereen die ik ken heeft dat namelijk wel zo gehad.
Dat gesprek heet ook een intake gesprek :pquote:Op dinsdag 8 juli 2008 13:25 schreef Pumatje het volgende:
[..]
jawel jawel.
oh god er is nogal wat miscommunicatie tussen ons zeg![]()
Een adjudant nam me weer mee, en heeft me alleen verteld dat Infanterie klas van aug. ook vol zit, maar er een ophoging plaats gaat vinden.![]()
ben zo blijhoef eindelijk niet meer naar Adam.. enkel nog naar KPU
Dan neem ik maar aan dat dit met KMar en KM verschilt met de KL.quote:Op dinsdag 8 juli 2008 23:47 schreef Pumatje het volgende:
intake gesprek?
hij gaf me een folder mee over gedragscodes bij de landmacht en over het feit dat ik een belletje krijg of ik in augustus er tussen pas in anderhalve week.. nog geen 4 minuten er gezeten.
het intake gesprek vind voor Onder Officieren plaats na de vfb.
Alvast welkom collegaquote:Op donderdag 10 juli 2008 13:27 schreef Bartuc het volgende:
Hier kleine update na 2,5 week op vakantie te zijn geweest. Heb nu alle keuringen gehad, alleen moet nog een extra hartfilmpje laten maken in het ziekenhuis, omdat ze een kleine afwijking hadden gezien. Ze willen alles uitsluiten dus nog een extra filmpje. Als er niks uitkomt mag deze jongen zich 12 augustus met zijn kloffie melden in Den Helder
Je hebt geen slechte opkomstdatumquote:Op donderdag 10 juli 2008 13:27 schreef Bartuc het volgende:
Hier kleine update na 2,5 week op vakantie te zijn geweest. Heb nu alle keuringen gehad, alleen moet nog een extra hartfilmpje laten maken in het ziekenhuis, omdat ze een kleine afwijking hadden gezien. Ze willen alles uitsluiten dus nog een extra filmpje. Als er niks uitkomt mag deze jongen zich 12 augustus met zijn kloffie melden in Den Helder
Dank uquote:
Zeedienst, lekker op tijd beginnen inderdaad, vind het zeker niet erg.quote:Op donderdag 10 juli 2008 13:31 schreef Erasmo het volgende:
[..]
Je hebt geen slechte opkomstdatumWelk dienstvak?
Ah je gaat richting KIM, alvast succes gewenst voor de eerste wekenquote:Op donderdag 10 juli 2008 13:34 schreef Bartuc het volgende:
[..]
Dank u![]()
[..]
Zeedienst, lekker op tijd beginnen inderdaad, vind het zeker niet erg.
quote:Op maandag 7 juli 2008 21:03 schreef MrDrako het volgende:
felioh en medisch hoef je idd geen sportkleren, wel UIT de kleren, controle op een liesbreuk mag je dus mooi in je blote pielemoos op je handje blazen
daar wordt je kledingmaat opgemeten enzo voor je pakkiequote:Op maandag 14 juli 2008 17:43 schreef MrDrako het volgende:
uh kpu?heb alleen netjes een briefje gehad dat ik per 12 augustus aangesteld ben,
geen idee of er in de tussentijd nog extra post is geweest, zit net een weekje in spanje, morgen vlieg ik terug..
Ga denk ik maar eens bellen als ik thuis ben en nog niks heb gehoord.
KM, Officier zeedienst. Opkomst augustus.quote:Op maandag 14 juli 2008 14:57 schreef Esses het volgende:
Bartuc en Vanillesoep KMar? welke opkomst dan, augustus of september?
Even een weekje later kun je wel vergeten.quote:Op maandag 14 juli 2008 21:22 schreef Remco026 het volgende:
Mag je je opkomstdatum in overleg bepalen? aangezien ik 3 weken op vakantie ga
ik ben ook "even" een maandje later gegaan :pquote:Op maandag 14 juli 2008 23:08 schreef Nobu het volgende:
[..]
Even een weekje later kun je wel vergeten.
Omdat er toen een lichting op het programma stond neem ik aan. Ik bedoelde meer dat je niet maar kunt komen wanneer jij daar zin in hebt.quote:Op maandag 14 juli 2008 23:55 schreef Esses het volgende:
[..]
ik ben ook "even" een maandje later gegaan :p
Als daar nog ruimte is zal dat wel kunnen inderdaad.quote:Op dinsdag 15 juli 2008 07:29 schreef Remco026 het volgende:
Maar kan ik bijvoorbeeld niet zeggen: ik wil graag in de lichting september ofzo?
Je hebt een PMquote:Op maandag 14 juli 2008 19:43 schreef Pumatje het volgende:
[..]
daar wordt je kledingmaat opgemeten enzo voor je pakkie.
Maar ben enorm blij dat het nu definitief is, mijn dag kan niet meer stuk.
Paas anders je mail ofzo, is lache![]()
Wen er maar vast aan.quote:Op woensdag 16 juli 2008 16:42 schreef Pumatje het volgende:
idd , het kan goed en slecht uitpakken.. dat overnachten.
bij mij was het redelijk.
bedden waren hard, slechte roomservice en ik moest de douche delen..
ja, begin ja, vandaar mijn verbazing ookquote:Op woensdag 16 juli 2008 13:38 schreef Pumatje het volgende:
Begin???
Het was toch dat je aan die eis moest voldoen aan het EIND van INI-1 ?
??
Oh je moest eens weten hoeveel mensen er naar avondsport mogenquote:Op woensdag 16 juli 2008 13:56 schreef Dutch_Nelson het volgende:
Dat gaat iedereen mkkelijk redden denk ik zo.
avondsport is fijnquote:Op vrijdag 18 juli 2008 07:46 schreef Erasmo het volgende:
[..]
Oh je moest eens weten hoeveel mensen er naar avondsport mogen
Psychologische keuring is niet zo moeilijk, je krijgt eerst een vragen lijst met 150 vragen en later op de dag heb je een gesprek met een psycholoog. Als je gewoon eerlijk en consequent in je antwoordenn blijft is het prima te doen. Het is ongeveer hetzelfde als het AAC-gesprek, alleen gaat het nu wat meer over jezelf. Lees je trouwens wel in. Zorg dat je dat feiten van de Marine en de opleiding goed op een rijtje hebt want daar krijg je gegarandeerd een paar vragen over.quote:Op zaterdag 19 juli 2008 20:00 schreef wientjes het volgende:
ik ben nu bezig met keuring voor officier van de zeedienst kort model. 31 juli heb ik psychologische keuring en 8 augustus medische en sport keuring. Als alles goed komt kan ik 12 augustus beginnen.
maar ik wou wel weten of de psychologische keuring voor officier zeedienst moeilijk is en of er meer mensen zijn die dan beginnen?
Ik zal me nog wel eens goed voorbereiden, boekjes doorlezen en de site van de marine bekijken en dan denk ik dat het allemaal wel goed komt. Net bericht gehad dat sportkeuring is verplaatst naar 1 augustus dus dan kan ik mooi blijven overnachten daar. En dan zien we elkaar denk ik nog wel 12 augustusquote:Op zondag 20 juli 2008 17:46 schreef Bartuc het volgende:
[..]
Psychologische keuring is niet zo moeilijk, je krijgt eerst een vragen lijst met 150 vragen en later op de dag heb je een gesprek met een psycholoog. Als je gewoon eerlijk en consequent in je antwoordenn blijft is het prima te doen. Het is ongeveer hetzelfde als het AAC-gesprek, alleen gaat het nu wat meer over jezelf. Lees je trouwens wel in. Zorg dat je dat feiten van de Marine en de opleiding goed op een rijtje hebt want daar krijg je gegarandeerd een paar vragen over.
Als je 12 augustus opkomt dan zitten we in dezelfde lichting. Hier nog een officier zeedienst kort model.
als je 1 augustus de keuring hebt, kom je echt niet meer in de 12 augustus lichting terecht volgens mij..quote:Op dinsdag 22 juli 2008 18:49 schreef wientjes het volgende:
[..]
Ik zal me nog wel eens goed voorbereiden, boekjes doorlezen en de site van de marine bekijken en dan denk ik dat het allemaal wel goed komt. Net bericht gehad dat sportkeuring is verplaatst naar 1 augustus dus dan kan ik mooi blijven overnachten daar. En dan zien we elkaar denk ik nog wel 12 augustus
AAC heb ik al gehad in mei en daar ben ik doorheen gekomen. En ze vertelden zelf dat de opleiding voor mij zou beginnen op 12 augustus. Maar ik wacht eerst de keuringen wel af en dan zie ik wel verder.quote:Op dinsdag 22 juli 2008 19:00 schreef MrDrako het volgende:
[..]
als je 1 augustus de keuring hebt, kom je echt niet meer in de 12 augustus lichting terecht volgens mij..
zeker gezien je nog naar de AAC moet..
Volgens de banenwinkel zou ik beginnen in februari, volgens degene met wie je na de sport/psycho praat over salaris en dergelijke zou ik 28 april beginnen, en nu start ik 12 augustusquote:Op woensdag 23 juli 2008 09:43 schreef wientjes het volgende:
[..]
AAC heb ik al gehad in mei en daar ben ik doorheen gekomen. En ze vertelden zelf dat de opleiding voor mij zou beginnen op 12 augustus. Maar ik wacht eerst de keuringen wel af en dan zie ik wel verder.
Waarom stop je dan ooit? En welk onderdeel wil je dat je blind mag zijn?quote:Op vrijdag 25 juli 2008 10:16 schreef Beach het volgende:
Ik heb het uiteindelijk gevonden; -6 en +6.
Zit ik net goed met mn -5.75 en -5![]()
Hopenlijk kan ik daar nog wat mee.
Ik heb trouwens geen diploma van de middelbare school (alleen vwo3 afgerond waardoor ik mavo zou hebben werd gezegd toendertijd).
Gelukkig heb ik wel wvo/hbo denkniveau; dus zo'n test zal wel lukken neem ik aan
volgens mij mag je met die enorme afwijking van je alleen richting administratie of transport oid,quote:Op vrijdag 25 juli 2008 16:19 schreef Beach het volgende:
Geen idee; ik kon het gewoon aanklikken.
28 aug een sollicitatie
dan gaan ze je op de sollicitatie vertellen dattie volzit, anders ga ik stampij makenquote:Op vrijdag 25 juli 2008 16:19 schreef Beach het volgende:
Geen idee; ik kon het gewoon aanklikken.
28 aug een sollicitatie
quote:Op donderdag 24 juli 2008 20:50 schreef Bartuc het volgende:
Hoef nu alleen nog maar even te fietsen voor cluster 1, als dat goed gaat
ik ben vorige week ook goed gekeurd voor officier zeedienst. 11 augustus kleren aanmeten en 12 augustus naar den helder heen. Dan zie ik je daar nog wel.quote:Op maandag 4 augustus 2008 18:42 schreef Bartuc het volgende:![]()
![]()
![]()
Goedgekeurd, volgende week dinsdag beginnen aan het KIM
![]()
![]()
![]()
Het feit dat je problemen thuis hebt betekent niet direct dat je ongeschikt bent, de ECHTE keuring is ook pas tijdens de AMO.quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 17:25 schreef JLMR het volgende:
Ja sowieso, ik bedoel er zijn best wat lui uitgevallen in de AMO omdat ze problemen hadden thuis die ze voordat ze begonnen ook al hadden. Er was zelfs een jongen die na 2 dagen al stopte omdat zijn ouders en vriendin het toch niet goed vonden dat hij bij de landmacht ging.
Als de keuring strakker wordt hebben we helemaal geen instroom meer...quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 17:25 schreef Pumatje het volgende:
die keuring moet strakker inderdaad..
Alhoewel bij mij de retards er wel uit werden gevist.
@erasmo, so true.quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 17:34 schreef Pumatje het volgende:
Ja maar Esses, dat verhaal van JLMR is toch wel even maf.
Punt ligt hier ook bij zijn ouders en vriendin.
Houd hem dan tegen ( vind ik nog achterlijk mgoed )bij het gehele sollicitatie en keuringsproces, niet als hij er na maanden keuren eindelijk inzit![]()
Verder zal die jongen of heel erg naar zijn ouders luisteren, of geen ruggegraat hebben want het is toch tenslotte jou leven. En een vriendin die mijn toekomst in de weg staat ( ik weet dan niet of ze een kind hadden, dat verandert de zaak wel natuurlijk )... die zou er bij mij meteen uitvliegen.
Toen ik mijn toenmalige vriendin vertelde dat ik het leger inwilde, of in ieder geval liet doorschijnen kreeg ik de hele tijd van die achterbakse opmerkingen.
Ik zou nooooooooit een jongen willen die in het leger zit, bah bah.
en Dag hoorrrr schatje
Volgens mij is het zelfs Instituut voor keuring en selectiequote:Op zondag 10 augustus 2008 17:05 schreef Bob-B het volgende:
Topictitel moet worden Instituut keuring en selectie...zo heet het namelijk.
valt mee, bij 1e weging woog ik 63 en ik ben 1.84.quote:Op maandag 11 augustus 2008 15:36 schreef Sperrieman het volgende:
62 kilo, 1,79
vetpercentage weet ik niet... zal wel 0 zijn ofzo, haha:P
Maar ga vanaf vandaag elke dag een pak chocolade-vla eten met slagroom, dan komen die 3 kilo er wel snel aan...hoop ik:P
Driemaal daags langs de mac, of je de keuring haalt kan ik dan weer niet garanderenquote:Op maandag 11 augustus 2008 15:36 schreef Sperrieman het volgende:
62 kilo, 1,79
vetpercentage weet ik niet... zal wel 0 zijn ofzo, haha:P
Maar ga vanaf vandaag elke dag een pak chocolade-vla eten met slagroom, dan komen die 3 kilo er wel snel aan...hoop ik:P
Idd, dat is ook mijn leefschema ;-)quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 10:41 schreef Erasmo het volgende:![]()
[..]
Driemaal daags langs de mac, of je de keuring haalt kan ik dan weer niet garanderen
Nootjes eten, dat helpt echt heel goed. Blijf er wel een beetje bij trainen want gewicht rond de middel heb je weinig aan.quote:Op maandag 11 augustus 2008 21:29 schreef Sperrieman het volgende:
(niemand meer briljante tips? of iemand die toevallig ook de 21e moet?)
Beetje een oude man met een bril tochquote:Op zaterdag 23 augustus 2008 00:24 schreef Sperrieman het volgende:
21e keuring gehad! Was erg gezellig, ben blijven slapen!![]()
Bleek alleen dat voor de medische keuring enzo die dag geen tijd was, dus ik had alleen psycho-keuring, maar die heb ik gehaald, ben ik wel blij mee...was wel even bang aangezien die psycholoog op professor Sneep leek en zeer onvriendelijk was. Maar toch goedgekomen, nu 17 september de medische keuring nog!![]()
![]()
![]()
Het officiersschap is idd voor een groot gedeelte bureauwerk. De eerste functies als bv PC zullen dat wat minder zijn maar hoe hoger het laddertje op, hoe stoffiger de functies. Maar vergis je niet; je bent 29 (als ik goed heb gekeken), en ook jouw lichaam kent grenzen. Nu ben je graag actief bezig, maar hoe zit dat als je 10 jaar ouder bent. Dan is de kans groot dat je het niet zo erg zult vinden als je wat vaker achter je bureau zult moeten kruipen...quote:Op woensdag 20 augustus 2008 13:35 schreef LordSpock het volgende:
Dat is afhankelijk van wat er op de keuringen uitkomt. Als ik niet bij KCT kan dan wil ik naar de KMS of KMA als (onder)officier infanterie. Net bij de banenwinkel geweest en als ik deze man zo hoorde praten komt de KMA toch voor een groot deel neer op bureauwerk (buiten de uitzendingen dan) en dat is juist iets wat ik niet wil. Ik ben dus hard aan het denken over: Wat als KCT niet door gaat.
Ook officier der Mariniers staat erg hoog op mijn lijst.
Yo hierzo.quote:Op donderdag 10 juli 2008 13:05 schreef unox_worst het volgende:
ik heb po en medisch ook gehaald. 1,2 en 3 september heb ik vooropkomst en 29 september beginnen. Toevallig nog meer mariniers hier?
Yo,quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 13:59 schreef unox_worst het volgende:
Je hebt idd geen sportkleren nodig, ik iig niet maar neem ze voor de zekerheid maar mee, je weet maar nooit![]()
Een trainingsbroek is trouwens wel handig om aan te hebben aangezien je 2 of 3x uit de kleren moet (hopelijk voor een lekkere assistente)
Heb je al een datum voor psycho/geneeskundig?
Wat voor hindernisbaan moest je trouwens doen in die gymzaal? Ben wel benieuwd of dat dezelfde is als die ik gedaan heb.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |