quote:
sja, wat moet ik van zeggen op een opmerking van BSB als hij de wetten van de koran op de eerste plaats ziet en dan pas de geldende wetten van het land terwijl in een soera staat dat Mohammed zelf stelt dat een goede moslim de wetten van het land waar hij zich bevindt op de eerste plaats dient te respecteren.quote:Op donderdag 1 maart 2007 13:18 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
ow, kom op zeg! Ga je nou niet iets te ver in het volgen van huilende moslims die hun welbekende slachtofferrol weer eens spelen? Dat was nauwelijks een erge opmerking te noemen
Dat een of ander blinde reli-dioot die constant loopt te trollen dit als een persoonlijke aanval ziet is duidelijk een tekortkoming in zijn hersencellen. Maar dan nog...... Drugshond heeft het nog geëdit ook en voor dit handelen heeft hij niet bepaald een schoonheidsprijs verdiend.quote:Je bent een slechte moslim die Mohammed zijn geschriften niet eens kent. Schaam je.
Klopt, maar je geloofsgenoot supervechter was aan het janken en eiste notes van Drugshond naar aanleiding van mijn opmerking.quote:Op donderdag 1 maart 2007 17:29 schreef BansheeBoy het volgende:
Maar Dr. Nikita, ik heb helemaal niet op die post gereageerd.²
quote:Op donderdag 1 maart 2007 16:50 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
sja, wat moet ik van zeggen op een opmerking van BSB als hij de wetten van de koran op de eerste plaats ziet en dan pas de geldende wetten van het land terwijl in een soera staat dat Mohammed zelf stelt dat een goede moslim de wetten van het land waar hij zich bevindt op de eerste plaats dient te respecteren.
De onderstaande opmerking van mij was terecht en daar blijf ik bij.
[..]
Dat een of ander blinde reli-dioot die constant loopt te trollen dit als een persoonlijke aanval ziet is duidelijk een tekortkoming in zijn hersencellen. Maar dan nog...... Drugshond heeft het nog geëdit ook en voor dit handelen heeft hij niet bepaald een schoonheidsprijs verdiend.
Hé, nog 2 notes. Het loopt als een trein zonder rem.quote:Op donderdag 1 maart 2007 17:52 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Klopt, maar je geloofsgenoot supervechter was aan het janken en eiste notes van Drugshond naar aanleiding van mijn opmerking.
Doe de wereld en mij een lol.............. ga ervoor liggen.quote:Op donderdag 1 maart 2007 18:01 schreef Super7fighter het volgende:
[..]
[..]
Hé, nog 2 notes. Het loopt als een trein zonder rem.![]()
quote:Op donderdag 1 maart 2007 01:05 schreef Super7fighter het volgende:
[..]
Jij als nazi stond ook rotzooi te trappen op het binnenhof na de moord op pimmetje. Jij en je boze geestverwanten vormden ook een klein groepje.
Mohammed B was ook een éénling. De moord was gruwelijk maar wel in stijl gepleegd door middel pistoolschoten en messteken. Dat neemt niet weg dat het een actie was van één individu. Net als die geestverwant van je in Belgie die een aantal allochtonen neerschoot.
Waarom zou ik een note moeten hebben als ik een waarheid zo groot als een koe plaats?quote:Op vrijdag 2 maart 2007 09:40 schreef __Saviour__ het volgende:
Eerlijk is eerlijk, geef die relmoslim dan ook een note.
Interessante doodsverwensingquote:Op vrijdag 2 maart 2007 08:20 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Doe de wereld en mij een lol.............. ga ervoor liggen.
Interessante persoonlijke aanvalquote:Het onderstaande is uiteraard een liefdesverklaring hypocriete jankert.
[..]
Of dat ik een note heb of niet zal me aan de reet roesten, maar de actie van Drugshond om mijn post te editten vind ik ver beneden niveau wat mij bijzonder stoort.quote:Op vrijdag 2 maart 2007 09:44 schreef Mutant01 het volgende:
Gelukkig bepalen wij hier wel wie de notes krijgen en wie niet. Maken jullie je daarover maar geen zorgen.
Mail het aan Danny of Yvonnequote:Op vrijdag 2 maart 2007 09:50 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Interessante doodsverwensing
[..]
Interessante persoonlijke aanval
Iedereen is vrij om ongepaste reacties hier aan te stippen. Ook jij. Hou dus op om de verongelijkte kleuter te spelen. Het is geen poppenkast hierzo.quote:Op vrijdag 2 maart 2007 09:48 schreef __Saviour__ het volgende:
Eerlijk handelen heet dat mutant. Als die huilie hier komt klagen over een bericht dat niet eens over hemzelf gaat en zijn eis om een note blindelings gevolgd wordt, moet je ook zo handelen in andere gevallen. En een nazivergelijking is wel een stuk erger dan 'slechte moslim' bij die andere opmerking.
Mên, hoe sneu.quote:Op vrijdag 2 maart 2007 14:32 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Verticuteren. Verticuleren is een typische allochtonenfout en bestaat simpelweg niet.
Graag gedaan
Lees mijn post nog eens astjeblieft. Deze reactie van je past daar ook weer bij. Maar verder zoek je het maar lekker uit, je wilt gewoon niet serieus genomen worden.quote:Op vrijdag 2 maart 2007 14:56 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Het steekt gewoon dat je wordt gecorrigeerd door een allochtoon én een moslim
Je schrijft verticuleren en herstelt het nadat ik je erop wijs, met de melding dat het een tikfoutje was. Een tikfoutje is als je 2 letters naast elkaar verwart. Tussen de l en de t zitten maar liefst 3 of 4 toetsen, afhankelijk van je toetsenbord. Van een tikfoutje is dus geen sprake. Het was gewoon dom van je. Of je wist gewoon niet beter.quote:Op vrijdag 2 maart 2007 14:58 schreef gr8w8 het volgende:
[..]
Lees mijn post nog eens astjeblieft alsjeblieft.
Nu zal ik vast niet meer kunnen slapen vanavondquote:Deze reactie van je past daar ook weer bij. Maar verder zoek je het maar lekker uit, je wilt gewoon niet serieus genomen worden.
Weer een troll voor de verzameling.quote:Op vrijdag 2 maart 2007 16:41 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Als ze een steentje willen bijdragen, dan betalen ze hun belastingen maar. Ik begrijp de fixatie van de nederlander niet om voor alles een NSB-knopje te hebben.
jij hangt de kleuter uit door te gaan janken over een reactie die niet eens over jezelf gaat.quote:Op vrijdag 2 maart 2007 13:02 schreef Super7fighter het volgende:
[..]
Iedereen is vrij om ongepaste reacties hier aan te stippen. Ook jij. Hou dus op om de verongelijkte kleuter te spelen. Het is geen poppenkast hierzo.
Suggestieve OP's hebben we een broertje dood aan.quote:Op vrijdag 2 maart 2007 14:05 schreef Ringo het volgende:
Waarom is mijn TT zonder uitleg gewijzigd?
Gevangenen slikken mobieltjes
Was: Mobiel in je mik, bom in je aars
13.gif
Ho ho.... ik geef speelruimte weg aan beide zijden. Er moet toch wel iets te bespreken zijn of zo.quote:Op vrijdag 2 maart 2007 21:34 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
jij hangt de kleuter uit door te gaan janken over een reactie die niet eens over jezelf gaat.
een domme poppenkast lijkt het hier juist wel door het achterlijke optreden van de mods.
jij bent zelf achterlijk bezig en je moet je bek houden!!!quote:Op vrijdag 2 maart 2007 21:34 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
jij hangt de kleuter uit door te gaan janken over een reactie die niet eens over jezelf gaat.
een domme poppenkast lijkt het hier juist wel door het achterlijke optreden van de mods.
Ik ben tot nu toe redelijk beschaafd gebleven tegenover zijn persoonlijke aanvallen, maar deze verwensing zie ik wel graag aangepakt.quote:Als er al een mod iets zou moeten ondernemen, zou het het deleten van zijn account moeten zijn, maar in zijn geval zou een nekschot meer op zijn plaats wezen.
quote:Op vrijdag 2 maart 2007 13:00 schreef Hathor het volgende:
[..]
Ja hoor, daar gaan we weer. Zit je dat ter plekke te verzinnen of zo ? Klinkt al net zo logisch als een in Nederland wonende Marokkaan die zijn Marokkaanse identiteit niet zou kunenn opgeven.
quote:
quote:Op zaterdag 3 maart 2007 02:03 schreef Hathor het volgende:
[..]
Daar is dat standaard antwoord weer, elke keer als jij geconfronteerd word met iets wat je niet bevalt, is het "ik geloof er niks van". Word je nou niet af en toe een beetje moe van jezelf ?
quote:Op zaterdag 3 maart 2007 02:19 schreef Hathor het volgende:
[..]
Oh jee, we gaan weer een lesje geschiedenis krijgen, haal de kruistochten maar weer boven tafel, is allemaal ontzettend relevant in het jaar 2007.![]()
quote:Op zaterdag 3 maart 2007 13:11 schreef Hathor het volgende:
[..]
Jij bied je excuses nog aan aan die mafketel ook ? Het enige dat ie hier op FOK loopt te doen is provocerend posten, links en rechts strooien met verbloemde beledigingen, en achter elke boom een kloon van DesiredBard zoeken. Als er vervolgens iemand gaat lopen schelden, gaat ie quasi onschuldig huilverdrag vertonen en vragen of een mod hier niets aan kan doen. Dat is klassiek trolgedrag, een beter voorbeeld heb ik nog nooit gezien, maar blijkbaar kan dat hier allemaal zomaar. Als er al een mod iets zou moeten ondernemen, zou het het deleten van zijn account moeten zijn, maar in zijn geval zou een nekschot meer op zijn plaats wezen.
quote:Op zaterdag 3 maart 2007 13:14 schreef Hathor het volgende:
[..]
De respectabele El Moumni ? Is dat niet die ouwe seniele teringlijer die homo's van flats wil gooien ?
Tot nu toe staat zijn doodsverwensing er ook nog altijd. Niet dat ik de illusie heb dat er ook maar iets aan wordt gedaan, maar ik heb mijn plicht weer gedaan door niet op die troll in te gaan.quote:Op zaterdag 3 maart 2007 16:40 schreef Hathor het volgende:
[..]
Inhoudelijk reageren op trollen druist tegen het gezond verstand in. Maar dat zal jij wel niet begrijpen met al dat poep in je schedel.
quote:Op vrijdag 2 maart 2007 13:45 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Hoe typerend voor extreem-rechts. Veroordeel je eens een keer iets, is het weer niet goedVoldoe ik soms niet aan het verwachtingspatroon?
En nee, op kutklonen ga ik niet in.
quote:Op vrijdag 2 maart 2007 14:32 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Verticuteren. Verticuleren is een typische allochtonenfout en bestaat simpelweg niet.
Graag gedaan
quote:Op vrijdag 2 maart 2007 14:48 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Waarom ga je in op die relkloon van desiredbard?
quote:Op vrijdag 2 maart 2007 14:54 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Jij, als kloon van iemand anders, mag denken wat je wilt. MrVVD is de relkloon van desiredbard, net zoals PVV zijn kloon is. Daar hoef je geen hogere wiskunde voor gestudeerd te hebben.
quote:Op vrijdag 2 maart 2007 16:31 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Welke maatschappij desiredbard? De ierse, waar je nu woont, of de nederlandse?
en huilen dat je persoonlijk aangevallen wordt ookquote:Op zaterdag 3 maart 2007 09:29 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Tief eens op, desiredbard, met je relkloon. Jij bent net zo turks als dat de kleur blauw rood is.
Je handelt niet gelijk.quote:Op zaterdag 3 maart 2007 01:29 schreef Drugshond het volgende:
Ho ho.... ik geef speelruimte weg aan beide zijden. Er moet toch wel iets te bespreken zijn of zo.
Mjah, ik kan ook de bowlingbal uithangen. Of het een strike is.... betijwfel ik.
We zijn een discussie-site.... niet een ja-en-amen site.
Juist ja. Zeer vergelijkbaarquote:Op zaterdag 3 maart 2007 17:31 schreef sp3c het volgende:
jouw posts zijn ook niet heel erg geweldig
[..]
en huilen dat je persoonlijk aangevallen wordt ook
Een note van een open doodsverwensingquote:maar goed, die doodsverwensing maak ik een noot van
Ach, we maken ook wel eens fouten.quote:Op zaterdag 3 maart 2007 17:40 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Je handelt niet gelijk.
De reactie 'slechte moslim' wordt weggemod.
Dan blijkt de klager zelf iemand voor nazi uit te maken, maar dat blijft gewoon staan.
Fan of geen fan, dit lijkt mij niet de bedoeling...quote:
"Europa wil Marokko erbij". Geen -t en geen graag.quote:Op zondag 4 maart 2007 23:00 schreef Drugshond het volgende:
TT klopt wel het is letterlijk overgenomen.
Ja mevrouw!quote:Op maandag 5 maart 2007 08:58 schreef sigme het volgende:
"Europa wil Marokko erbij"
[..]
"Europa wil Marokko erbij". Geen -t en geen graag.
Als er dan toch iemand rondwaart met enige taalbeheersing:quote:
Done.quote:Op maandag 5 maart 2007 09:01 schreef Lord_Vetinari het volgende:
'Greep naar de macht' in voedselbankenland Nieuwsdump zonder discussiepunt.
Ja mevrouw!quote:Op maandag 5 maart 2007 09:05 schreef sigme het volgende:
[..]
Als er dan toch iemand rondwaart met enige taalbeheersing:
Moslims pesten is een Nederlandse sport
Daar valt nog wel een en ander te verbeteren.
Ik zou ondertussen het topic ook even wat verder lezen.quote:
Merge-verzoek loopt.quote:Op maandag 5 maart 2007 09:45 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Werkstraf voor kinderverkrachter
Dubbel:
Man krijgt 180 uur werkstraf voor verkrachten 4-jarig meisje
Topic is dicht, de reacties waren niet echt fantastisch nee. Waren er ook iets te veel om allemaal te gaan editten.quote:Op maandag 5 maart 2007 09:48 schreef belsen het volgende:
[..]
Ik zou ondertussen het topic ook even wat verder lezen.
Eis eerst maar eens van je mede-users dat ze niet zo achterlijk reageren.quote:Op maandag 5 maart 2007 15:08 schreef Double-Helix het volgende:
Duitse ex-moslims zweren islam af
ik eis dat die weer open gaat,moslims krijgen vrijspel terwijl wij de mondje word gesnoert.
Zijn discussietechnieken zijn inderdaad alles behalve fantastisch, maar ik moet zeggen dat dat helaas voor meerdere personen aan de andere kant van het spectrum ook geldt. Zoals ik al in het topic zei, er is een groepje harde kern-jongeren die het voor de overige NWS-posters zeer ernstig verpest. Ik zal dit aankaarten achter de schermen en er een zaakje van maken.quote:Op maandag 5 maart 2007 13:55 schreef dVTB het volgende:
Ik doe bij deze mijn beklag over de discussietechnieken (de hypocrisie laat ik nog even buiten beschouwing) van user Super7fighter in dit topic, met name pagina 5 en 6: Moslims pesten is een Nederlandse sport
Ik weiger te accepteren dat iemand mijn woorden op zo'n manier verdraait dat het lijkt alsof ik voorstander ben van etnische zuivering, nazi-praktijken, apartheid-achtige gedachten of wat dan ook.
Meki,Saviour,Superfighter,bansheeboy etc etc,zijn duidelijk gewoon relnichtenquote:Op maandag 5 maart 2007 15:12 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Zijn discussietechnieken zijn inderdaad alles behalve fantastisch, maar ik moet zeggen dat dat helaas voor meerdere personen aan de andere kant van het spectrum ook geldt. Zoals ik al in het topic zei, er is een groepje harde kern-jongeren die het voor de overige NWS-posters zeer ernstig verpest. Ik zal dit aankaarten achter de schermen en er een zaakje van maken.
Mijn opmerking weghalen en dat laten staan?quote:Op maandag 5 maart 2007 13:48 schreef Super7fighter het volgende:
In de begindagen van het nazi-tijdperk werden de Joden niet meteen in de welbekende kampen gestopt. Nee, daar kwamen allerlei restricties en pesterijen vooraf. ("verboden voor Joden").
Dat is de maatschappij waar jij naar toe wil, eentje waarbij bepaalde mensen zonder aanziens des persoon en lukraak getreiterd en weggejaagd kunnen worden. Gooi je masker nu eraf, je hebt jezelf al lang te kennen gegeven. Jouw uitroepen hadden zo uit Mein Kampf kunnen gekomen zijn.
Edit - [NWS-FB] Voor als u achter de feiten aanlooptquote:Op maandag 5 maart 2007 15:53 schreef Mutant01 het volgende:
Uhm, ik heb niks weggehaald.
Zou het te maken hebben met een lijn die we getrokken hebben? Er is toch al meerdere keren gevraagd om gewoon weer ontopic te gaan. Wees maar niet bang hoor, iedereen krijgt z'n verdiende loonquote:Op maandag 5 maart 2007 16:02 schreef tongytongylickylicky het volgende:
[..]
Edit - [NWS-FB] Voor als u achter de feiten aanloopt
daar verder dus.
[ Bericht 71% gewijzigd door Triggershot op 05-03-2007 15:15 ]
Maar waarom die troep over mein kamphf laten staan?
Als je je niet kan gedragen in dergelijke topics, moet je er ook niet komen. Er zijn nu eenmaal talloze mensen op deze aardkloot die het niet en wellicht ook nooit eens met je zullen zijn. Dat betekend niet dat je dan mag schelden, klieren, trollen of mensen mag aanvallen. Als je een punt wil maken, doe je dat door normaal en met onderbouwing te reageren op het onderwerp. Niet door in het wilde weg te gaan schreeuwen want schiet je niets mee op.quote:Op maandag 5 maart 2007 16:04 schreef MrVVD het volgende:
tegenover het ultra fundamentalisme staat een denkwijze die het simpels te typeren is als HO FF NIET HIER. klaar is kees en dat kunnen sommigen niet accepteren dan heb ik zoiets van flikker dan toch op man als het daar zo beter is.
berichten als:
samira een jonge vrouw van 22 jaar krijgt de doodstraf omdat zij haar vader heeft vermoord omdat zij jaren door vader en ooms seksueel is misbruikt en ook nog eens zwanger is van haar vader.
ja op zulke berichten reageren mensen die gesteld zijn op vrijheid hysterisch en dat is terecht. de ezels, wiens namen ik verder niet zal noemen, verdedigen zulke barbaren dus wat verwacht je dan?
amen,al vind ik triggershot wel sympathiek.quote:Op maandag 5 maart 2007 16:07 schreef salutem het volgende:
Triggershot(Moderator) - maandag 5 maart 2007 @ 14:00
Met de fatwa rechten die ik van de FA /NWS-mods heb gekregen verzoek ik iedereen vriendelijk doch per direct te kappen met het op de man spelen - Offtopic reageren. Kom op zeg, het is een interessant topic.
'Er zijn vele mensen die fouten vinden in perfecte woorden, als de fout in hun eigen gebrekkige waarneming bestaat.'
Super7fighter
Super7fighter - maandag 5 maart 2007 @ 14:02
quote:Op maandag 5 maart 2007 13:57 schreef tongytongylickylicky het volgende:
[..]
Ik zeg dat jij belachelijk bent. Uitspraken van dVTB vergelijken met uitspraken uit Mein Kampf Flikker op man. Leer discusieren, boven de gordel.
Ben je het mee eens met DVTB die aanmoedigt om aselectief de Moslims in Nederland te treiteren en te pesten, terwijl ze niks misdaan hebben?
Daar lijkt het wel op, want je zit je alleen te focussen op de hyperbolen en de treffende vergelijkingen met het nazi-tijdperk."
OFTEWEL
De eerste die weer irritant en ongefundeerd iemand persoonlijk aanvalt is weer iemand van het hechte NWS fundie clubje.
Zou fijn zijn als hier eens Harde maatregelen tegen genomen zou worden.
Begint altijd hetzelfde.
Meki opent een kansloos topic met debiel verdraaide non-facts
NWS fundi aanhangers in willekeurige orde Moussie Mutant Triggershot en hun holmaatje S7F reageren beduidend mild op zijn idiote topic.
Iemand die gericht antwoord met feiten wordt weggebonjourd.
NWS is verpest door het hele clubje dat elkander indekt.
Jammer NWS was vroeger nog wel eens de moeite waard, maar sinds men hier ook de mantel der liefde heeft ontdekt is het onmogelijk een fatsoenlijke discussie te voeren met mensen die NIET willen discussieren maar enkel hun gal willen spuien over alles wat zij incorrect vinden.
Niemand wordt ingedekt en niemand word voorgetrokken. Zie mijn reactie op dvtb in dit topic.quote:Op maandag 5 maart 2007 16:07 schreef salutem het volgende:
Triggershot(Moderator) - maandag 5 maart 2007 @ 14:00
Met de fatwa rechten die ik van de FA /NWS-mods heb gekregen verzoek ik iedereen vriendelijk doch per direct te kappen met het op de man spelen - Offtopic reageren. Kom op zeg, het is een interessant topic.
'Er zijn vele mensen die fouten vinden in perfecte woorden, als de fout in hun eigen gebrekkige waarneming bestaat.'
Super7fighter
Super7fighter - maandag 5 maart 2007 @ 14:02
quote:Op maandag 5 maart 2007 13:57 schreef tongytongylickylicky het volgende:
[..]
Ik zeg dat jij belachelijk bent. Uitspraken van dVTB vergelijken met uitspraken uit Mein Kampf Flikker op man. Leer discusieren, boven de gordel.
Ben je het mee eens met DVTB die aanmoedigt om aselectief de Moslims in Nederland te treiteren en te pesten, terwijl ze niks misdaan hebben?
Daar lijkt het wel op, want je zit je alleen te focussen op de hyperbolen en de treffende vergelijkingen met het nazi-tijdperk."
OFTEWEL
De eerste die weer irritant en ongefundeerd iemand persoonlijk aanvalt is weer iemand van het hechte NWS fundie clubje.
Zou fijn zijn als hier eens Harde maatregelen tegen genomen zou worden.
Begint altijd hetzelfde.
Meki opent een kansloos topic met debiel verdraaide non-facts
NWS fundi aanhangers in willekeurige orde Moussie Mutant Triggershot en hun holmaatje S7F reageren beduidend mild op zijn idiote topic.
Iemand die gericht antwoord met feiten wordt weggebonjourd.
NWS is verpest door het hele clubje dat elkander indekt.
Jammer NWS was vroeger nog wel eens de moeite waard, maar sinds men hier ook de mantel der liefde heeft ontdekt is het onmogelijk een fatsoenlijke discussie te voeren met mensen die NIET willen discussieren maar enkel hun gal willen spuien over alles wat zij incorrect vinden.
Begin eerst bij je zelf en dan over anderenquote:Op maandag 5 maart 2007 16:07 schreef salutem het volgende:
Triggershot(Moderator) - maandag 5 maart 2007 @ 14:00
Met de fatwa rechten die ik van de FA /NWS-mods heb gekregen verzoek ik iedereen vriendelijk doch per direct te kappen met het op de man spelen - Offtopic reageren. Kom op zeg, het is een interessant topic.
'Er zijn vele mensen die fouten vinden in perfecte woorden, als de fout in hun eigen gebrekkige waarneming bestaat.'
Super7fighter
Super7fighter - maandag 5 maart 2007 @ 14:02
quote:Op maandag 5 maart 2007 13:57 schreef tongytongylickylicky het volgende:
[..]
Ik zeg dat jij belachelijk bent. Uitspraken van dVTB vergelijken met uitspraken uit Mein Kampf Flikker op man. Leer discusieren, boven de gordel.
Ben je het mee eens met DVTB die aanmoedigt om aselectief de Moslims in Nederland te treiteren en te pesten, terwijl ze niks misdaan hebben?
Daar lijkt het wel op, want je zit je alleen te focussen op de hyperbolen en de treffende vergelijkingen met het nazi-tijdperk."
OFTEWEL
De eerste die weer irritant en ongefundeerd iemand persoonlijk aanvalt is weer iemand van het hechte NWS fundie clubje.
Zou fijn zijn als hier eens Harde maatregelen tegen genomen zou worden.
Begint altijd hetzelfde.
Meki opent een kansloos topic met debiel verdraaide non-facts
NWS fundi aanhangers in willekeurige orde Moussie Mutant Triggershot en hun holmaatje S7F reageren beduidend mild op zijn idiote topic.
Iemand die gericht antwoord met feiten wordt weggebonjourd.
NWS is verpest door het hele clubje dat elkander indekt.
Jammer NWS was vroeger nog wel eens de moeite waard, maar sinds men hier ook de mantel der liefde heeft ontdekt is het onmogelijk een fatsoenlijke discussie te voeren met mensen die NIET willen discussieren maar enkel hun gal willen spuien over alles wat zij incorrect vinden.
Ik zeg nergens dat er een iemand wordt voorgetrokken, reageer inhoudelijk aub.quote:Op maandag 5 maart 2007 16:12 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Niemand wordt ingedekt en niemand word voorgetrokken. Zie mijn reactie op dvtb in dit topic.
Wat bedoel je anders met "indekken" "clubje" etc etc. En waar moet ik inhoudelijk op reageren, wat ik tegen dvtb zei geldt ook hier namelijk.quote:Op maandag 5 maart 2007 16:22 schreef salutem het volgende:
[..]
Ik zeg nergens dat er een iemand wordt voorgetrokken, reageer inhoudelijk aub.
Het gaat simpelweg om een eenzijdige manier van discussieren die niet veroordeelt wordt door NWS crew.quote:Op maandag 5 maart 2007 16:26 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Wat bedoel je anders met "indekken" "clubje" etc etc. En waar moet ik inhoudelijk op reageren, wat ik tegen dvtb zei geldt ook hier namelijk.
Ik heb in de week tijd dat ik nu mod ben toch zeker 3 -meki topics gesloten, als dat je gerust stelt. En dan nog, sommige meki-topics zijn weldegelijk interessant, totdat de kliek "van de andere kant" puur meki gaat bashen.... Zo zwart wit als jij het stelt is het dus helemaal niet, en als blijkt dat de mensen zich niet kunnen gedragen in een topic, terwijl ik er wel om vraag, dan gaat ie ook gewoon dicht. Of de veroorzaker nu Meki zelf, MrVVD of een andere user is.quote:Op maandag 5 maart 2007 16:38 schreef salutem het volgende:
[..]
Het gaat simpelweg om een eenzijdige manier van discussieren die niet veroordeelt wordt door NWS crew.
IEDEREEN weet dat Meki geen fatsoenlijk topic KAN openen, maar omdat er een paar van zn maatjes op reageren is het 9 vd 10 keer geen probleem en dat komt me gigantisch de strot uit.
Wie is iedereen spreek eens voor jezelfquote:Op maandag 5 maart 2007 16:38 schreef salutem het volgende:
[..]
Het gaat simpelweg om een eenzijdige manier van discussieren die niet veroordeelt wordt door NWS crew.
IEDEREEN weet dat Meki geen fatsoenlijk topic KAN openen, maar omdat er een paar van zn maatjes op reageren is het 9 vd 10 keer geen probleem en dat komt me gigantisch de strot uit.
Beste Mutant01, we zijn het weinig met elkaar eens, maar slagen erin om op een redelijk normale wijze met elkaar te discussiëren, wanneer zich een gelegenheid aandoet. In het betreffende topic waar onder anderen Super7fighter huishoudt, is van een normale discussie geen sprake.quote:Op maandag 5 maart 2007 16:12 schreef Mutant01 het volgende:
Niemand wordt ingedekt en niemand word voorgetrokken. Zie mijn reactie op dvtb in dit topic.
En weeer snap je het niet het, gaat hier niet om aantallen, of de manier waarop, het is het zogenaamd "ag, er is toch discussie" mentaliteit.quote:Op maandag 5 maart 2007 16:42 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ik heb in de week tijd dat ik nu mod ben toch zeker 3 -meki topics gesloten, als dat je gerust stelt. En dan nog, sommige meki-topics zijn weldegelijk interessant, totdat de kliek "van de andere kant" puur meki gaat bashen.... Zo zwart wit als jij het stelt is het dus helemaal niet, en als blijkt dat de mensen zich niet kunnen gedragen in een topic, terwijl ik er wel om vraag, dan gaat ie ook gewoon dicht. Of de veroorzaker nu Meki zelf, MrVVD of een andere user is.
Dit is gewoon kolder en quatsch, misschien leuk als typetje voor hans teeuwen of Youp voor oud en nieuw, maar niet hier.quote:Op maandag 5 maart 2007 16:54 schreef Super7fighter het volgende:
De moderators zijn af en toe slap, maar dat is geen reden om aan hun integriteit te twijfelen. Ik ben onlangs nog een tijdje geband geweest, terwijl de heer Nikita nog altijd aan het druipen is.
Een hard debat is natuurlijk geen reden om notes te maken en bans uit te delen. Zo chargeer ik, in het geval van dVTB die een (verkapte) oproep doet om Moslims willekeurig en hardhandig aan te pakken in Nederland. Het is jammer dat Dvtb achteraf gaat klagen, terwijl hij zelf een foute uitspraak die een krachtig weerwoord vereist.
Ik ben tegen geweld, intolerantie (zeker tegen Joden en zelfs tegen homo's), bedreigingen en schelden. Dat zie je ook niet terug in mijn posts. Gelukkig.
Volgens mij heb ik nu toch duidelijk gemaakt dat ik dit aangekaart heb achter de schermen. Het is trouwens ook zo dat moderators niet constant elke post in de gaten houden. We doen het ook maar vrijwillig en het zou dan ook erg fijn zijn als de users een beetje meehelpen. Oftewel feedback in feedback en niet in het topic zelf, niet op trollen reageren, geen nieuwsdumps en een beetje beleefdheid. Het zijn zulke simpele regeltjes. De users bepalen waarover gediscussieerd wordt en niet de moderators, wij zijn er slechts om de discussie een beetje fatsoenlijk te houden.quote:Op maandag 5 maart 2007 16:56 schreef salutem het volgende:
[..]
En weeer snap je het niet het, gaat hier niet om aantallen, of de manier waarop, het is het zogenaamd "ag, er is toch discussie" mentaliteit.
Heeeeel jammer dit.
quote:Op maandag 5 maart 2007 17:03 schreef dVTB het volgende:
Het is gewoon echt bespottelijk wat je probeert, Super7fighter. Ik heb geschreven dat moslims ook gepest mogen worden, net als ieder ander. Ik heb niet over 'aanpakken' gesproken en ik heb al helemaal niet het woord HARDHANDIG gebruikt.
Wat jij doet is geen weerwoord geven op mijn 'krachtige uitspraken'. Wat je doet, is EERST mijn uitspraak radicaliseren en hevig chargeren, om daarna het lieve engeltje uit te hangen dat alles beter weet.
En dan nota bene ook nog DURVEN opschrijven dat je tegen geweld bent, terwijl je in een ander topic LETTERLIJK opschrijft dat je raketten wilt afschieten op homo's tijdens gay pride. Geweld zie ik dus wel terug in je posts. Helaas.
Ik heb niet om een ban gevraagd. Ik vraag om kaders; om moderators die duidelijk grenzen aangeven en laten weten wat wel en niet acceptabel is. Andermans opmerkingen fors chargeren en met een nazi-sausje overgieten vind IK in elk geval NIET acceptabel.
Ik heb maar 2 woorden voor jou: ONBESCHOFTE HUFTER en dit zeg ik als dame. Mede dankzij jou kotst de samenleving op moslims, ga vooral zo door!quote:Op maandag 5 maart 2007 16:54 schreef Super7fighter het volgende:
De moderators zijn af en toe slap, maar dat is geen reden om aan hun integriteit te twijfelen. Ik ben onlangs nog een tijdje geband geweest, terwijl de heer Nikita nog altijd aan het druipen is.
Een hard debat is natuurlijk geen reden om notes te maken en bans uit te delen. Zo chargeer ik, in het geval van dVTB die een (verkapte) oproep doet om Moslims willekeurig en hardhandig aan te pakken in Nederland. Het is jammer dat Dvtb achteraf gaat klagen, terwijl hij zelf een foute uitspraak die een krachtig weerwoord vereist.
Ik ben tegen geweld, intolerantie (zeker tegen Joden en zelfs tegen homo's), bedreigingen en schelden. Dat zie je ook niet terug in mijn posts. Gelukkig.
Hij heeft toch ook het recht op een vrije mening?quote:Op maandag 5 maart 2007 17:19 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Ik heb maar 2 woorden voor jou: ONBESCHOFTE HUFTER en dit zeg ik als dame. Mede dankzij jou kotst de samenleving op moslims, ga vooral zo door!
PS: Moderatoren, dit is een persoonlijke mening geuit in het kader van vrije meningsuiting.
Dame.quote:Op maandag 5 maart 2007 17:19 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Ik heb maar 2 woorden voor jou: ONBESCHOFTE HUFTER en dit zeg ik als dame. Mede dankzij jou kotst de samenleving op moslims, ga vooral zo door!
PS: Moderatoren, dit is een persoonlijke mening geuit in het kader van vrije meningsuiting.
Trieste kanker sukkel.quote:Op maandag 5 maart 2007 17:25 schreef Super7fighter het volgende:
[..]
Dame.![]()
Een dame heeft klasse en stijl. Een vrouwtje met penisnijd, waar half Hongarije over heen heeft gelopen noem ik geen dame.![]()
Wat scheld jij met kanker, relkloon?quote:
Heh zelf niet normaal tegen anderen kunnen reageren en dan met de vingertjes wijzen,de relkloon is je moeder baardaapje.quote:Op maandag 5 maart 2007 17:31 schreef Super7fighter het volgende:
[..]
Wat scheld jij met kanker, relkloon?
Gelukkig worden er notes gemaakt.quote:Op maandag 5 maart 2007 17:35 schreef Double-Helix het volgende:
[..]
Heh zelf niet normaal tegen anderen kunnen reageren en dan met de vingertjes wijzen,de relkloon is je moeder baardaapje.
Klopt, die double-helix is wel erg extreem. Aan de andere kant, jij bent ook nooit bestraft voor je wangedrag. Dus dat wil niks zeggenquote:Op maandag 5 maart 2007 17:45 schreef Dr.Nikita het volgende:
Ik snap niet dat die idioot nog geen ip-ban heeft.
Kom op, probeer wat vrediger met elkander om te gaan. Ik heb ook een stevige mening, maar respecteer altijd de "tegenpartij". Alleen zo kan Fok! toegroeien naar een melting pot van saamhorigheid.quote:
Walgelijk mens ben jijquote:Op maandag 5 maart 2007 17:25 schreef Super7fighter het volgende:
[..]
Dame.![]()
Een dame heeft klasse en stijl. Een vrouwtje met penisnijd, waar half Hongarije over heen heeft gelopen noem ik geen dame.![]()
Extreem omdat je je mening niet kan aankondigen zonde jou en je kontmaatjes op je dak te hebben.quote:Op maandag 5 maart 2007 17:49 schreef Super7fighter het volgende:
[..]
Klopt, die double-helix is wel erg extreem. Aan de andere kant, jij bent ook nooit bestraft voor je wangedrag. Dus dat wil niks zeggen
Nee hoor, ik kan mijn mening altijd onderbouwen met voorbeelden. Deze (!) topic is echter niet bedoeld om een ander onnodig in diskrediet te brengen, dus daar begin ik niet aan.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |