Blitzkrieg all over again.quote:Zwitserland valt per ongeluk Liechtenstein binnen
Bron : Nu.nl
AMSTERDAM - Het Zwitserse leger is per ongeluk het ministaatje Liechtenstein binnengevallen. Dat schrijft de Zwitserse krant Blick. In de nacht van woensdag op donderdag begaven 170 verdwaalde Zwitserse infanteristen zich op Liechtensteins grondgebied.
Na twee kilometer in het buitenland te hebben afgelegd beseften de militairen dat ze verkeerd zaten, en maakten ze rechtsomkeert. Een woordvoerder van het leger van het neutrale Zwitserland heeft het incident bevestigd, maar zei te denken dat de 'invasie' geen grote gevolgen zal hebben.
Het ministerie van binnenlandse zaken in Liechtenstein zei dat niemand in het ministaatje de buitenlandse eenheid had opgemerkt. Liechtenstein, dat 34.000 inwoners heeft en tussen Zwitserland en Oostenrijk ligt, heeft geen leger.
Juist omdat het neutraal is geeft Zwitserland relatief veel geld uit aan zijn leger.quote:Op zondag 4 maart 2007 14:08 schreef heiden6 het volgende:
Eigenlijk verwonderlijk dat ze überhaupt een leger hebben daar in Zwitserland.
We gaan er allemaal aan!quote:
... en nu verboden in Zwitserland, lijkt me dan toch niet zo handig !!quote:
Tja, de Eerste Wereldoorlog begon ook met één enkele moord.quote:Op zondag 4 maart 2007 14:30 schreef Keileweg-ethicus het volgende:
Het begint klein, maar voor je het weet hebben we tien atoombommen op onze bakkes!
Als iedereen zo begint met binnenvallen is het eind zoek!
misschien moeten ze een uitzondering maken voor het leger?quote:Op zondag 4 maart 2007 14:21 schreef McPhisto het volgende:
[..]
... en nu verboden in Zwitserland, lijkt me dan toch niet zo handig !!![]()
TomTom verboden in Zwitserland
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |