abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_45670686
Wat is POSTCROSSING?

Het idee is dat je een kaartje stuurt (een echte) naar het adres dat je uit de database hebt gekregen en dat je vervolgens ook kaartjes terug gaat ontvangen uit de hele wereld. En het werkt echt, een klein groepje Fok!kers is ondertussen verslaafd geraakt

Schrijf je in, doe mee en deel je verhalen en ervaringen!





Maar hoe werkt het dan

Het doel van dit project is om mensen kaarten te laten versturen naar en ontvangen uit de hele wereld. De belangrijkste stelregel is: als je een kaart verzendt, krijg je er ten minste een terug van een willekeurige Postcrosser ergens op deze wereld!


Da's toch kei veel moeite

Valt reuze mee! Het werkt, in het kort, als volgt:

1. Je vraagt een adres aan via de website
2. Je stuurt de postkaart naar dat adres
3. Je wacht totdat je zelf een kaart ontvangt
4. Je registreert de ontvangen kaart via de website

De eerste stap is om iemands adres aan te vragen. Naar dit adres stuur je een postkaart. Je ontvangt dit adres per e-mail, tezamen met een 'postcard ID', bijvoorbeeld NL-12345 waardoor die postkaart een uniek registratienummer krijgt. Je stuurt de kaart op, en wanneer de geadresseerde deze ontvangt wordt het unieke ID-nummer door hem/haar geregistreerd op de website van Postcrossing. Daarmee wordt vervolgens jouw adres naar de eerstvolgende (buitenlandse) Postcrosser gestuurd die op zijn beurt weer een nieuw adres uit het systeem aanvraagt!

Op deze manier werkt het als een soort ketting, je krijgt na het sturen van een kaart, er ook een terug van een willekeurige Postcrosser, en wie weet stuurt de geadresseerde er zelf ook wel een terug als je je adres erop zet!

Er is wel een limiet: je kunt maximaal 5 postkaarten tegelijk 'onderweg' hebben. Elke keer als een door jou verzonden kaart aankomt, kun je vervolgens een nieuw adres aanvragen.


Okédan, ik ga meedoen! Maar doe mij eens wat handige linkjes

  • De site waar het allemaal om gaat: Postcrossing.com
  • Voor onofficiële kaarten, speciale verzoekjes, of zelfs hele boekjes kan je op het Postcrossing forum terecht. Daar moet je je wel opnieuw aanmelden! Als je toch op het forum bent, kijk dan meteen even hier: Fok! to Fok! tag.
  • Mensen die op een kaartje willen laten zien waar ze allemaal al kaarten vandaan hebben gehad, of die gewoon willen patsen met waar ze allemaal al geweest zijn natuurlijk , kunnen dat hier doen.
  • Bij TNT Post kun je ook online postzegels bestellen!


    Wat voor postzegels moet ik gebruiken

    Het makkelijkste is om gewoon een velletje met Priorityzegels te kopen, te koop bij elk Postkantoor of TNT Post Servicebalie (bijvoorbeeld bij je supermarkt)

    Een velletje van 5 stuks voor binnen Europa: ¤3,60 (¤0,72 per zegel)
    Een velletje van 5 stuks voor buiten Europa: ¤4,45 (¤0,89 per zegel)

    Tarieven 2007 voor brievenbuspost naar het buitenland




    Het downloaden van een uitgebreid TNT Post tarievenboekje kan hier.

    Binnen het Europa-tarief vallen de volgende landen:


    Albanië, Andorra, België, Bosnië-Herzegovina, Bulgarije, Canarische Eilanden, Cyprus, Denemarken, Duitsland, Estland, Faeröer Eilanden, Finland, Frankrijk (incl. Monaco), Gibraltar, Groenland, IJsland, Griekenland, Hongarije, Ierland, Italië, Kanaaleilanden, Kroatië, Letland, Liechtenstein, Litouwen, Luxemburg, Macedonië, Malta, Moldavië, Oekraïne, Oostenrijk, Polen, Portugal (incl. Azoren en Madeira), Roemenië, Rusland (incl. Aziatisch deel), San Marino, Servië en Montenegro, Slovenië, Spanje, Tsjechië, Turkije (incl. Aziatisch deel), Vaticaanstad, Verenigd Koninkrijk, Wit-Rusland, Zwitserland en Zweden.

    Alle overige landen vallen buiten het Europa-tarief.


    Ik lees vanalles over 'taggen' of 'onofficiële kaarten', WTF

    'Taggen' is ook een bezigheid die voorkomt uit het Postcrossen. Het werkt als volgt:

    1. Je gaat naar het Postcrossing forum en zoekt een leuk tag-thema op (bijvoorbeeld theezakjes, giraffekaartjes, chocola, noem maar op...)
    2. In dat topic 'tag' (tik, als in tikkertje) je degene boven je (de laatste poster in het topic) door een berichtje te posten en hem/haar een U2U (private message) te sturen met de vraag of hij/zij zijn/haar adres even naar je U2U't
    3. Als je het adres terugkrijgt, stuur je datgene op waar het tag-topic over gaat (theezakje, giraffekaart, chocoladereep etc.)
    4. Binnen de kortste keren word jij ook getagged, stuur je je adres door en krijg jij jouw theezakje, giraffekaart of chocoladereep!

    In sommige tagtopics staat er een lijstje van wat degene wil (verlanglijstje). Je stuurt dan iets wat hij/zij wil en post op jouw beurt a) wie je getagd hebt en b) wat jij wil ontvangen. Dan wordt jij getagged door iemand die aan je 'verzoek' kan voldoen en krijg jij dus wat je vroeg!


    Welke Fok!kers zijn ook Postcrossers

  • .Muis
  • Allan24
  • Fannetje
  • ijsmeis
  • Jaguarized
  • Knoekie
  • Klonk
  • mForce
  • Muck
  • QTPi
  • Smittend
  • Sonja27
  • Troel
  • Twinky
  • Vava
  • Wendytje


    Zijn er ook sites of weblogs van Fok!kers over Postcrossing

    Jazeker! In alfabetische volgorde:

  • Allan24
  • Aventura
  • inkie1010
  • Knoekie
  • p-etr-a
  • Troel
  • sonja27
  • Vava

    Heb jij er ook een? Laat het even weten!


    Waar zijn de vorige deeltjes gebleven

    001 | 002 | 003 | 004 | 005 | 006 | 007 | 008 | 009 | 010 | 011 | 012 | 013 | 014 | 015 | 016 | 017 | 018 | 019 | 020
    021 | 022 | 023 | 024 | 025 | 025 | 027 | 028 | 029 | 030 | 031 | 032 | 033 | 034 | 035 | 036 | 037 | 038 | 039 | 040 |
    041 | 042 |


    HAPPY POSTCROSSING!





    Deze OP staat in een wiki en is hierrrr te vinden! Alleen even het lijstje met voorgaande topics aanpassen...
  • Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
    pi_45670991
    Vers topic!

    Geen PC nieuws vandaag.

    En ja, ik zit inderdaad nog zonder schriftje nu en moet er nog twee! Maar de eerste ie bijna onderweg las ik!
    pi_45671106
    Ik druk net op "invoeren" en krijg meteen een PC berichtje dat een van mn zorgenkindjes (52 dagen onderweg naar Finland) gearriveerd is, met een "thank you" als berichtje. Tja

    Nieuwe kaartje mag weer naar Finland
    pi_45671154
    Altijd blijven lachen met die Finnen.
    Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
    pi_45672306
    Ik heb vanmorgen weer een zooi adressen opgevraagd. Een aantal mensen hebben gewoon amper info in hun profiel. Heb gewoon geen inspiratie om zelf wat te verzinnen dus zelf ook een kort berichtje geschreven!
    pi_45673555
    Ja zo los ik dat ook op. Weinig info in profiel >>> weinig tekst op de kaart
    Verder al 2 dagen geen PC post hier. Wel 2x5 kaarten onderweg.
    pi_45674348
    Oh Fannetje, jij had mij toch die Disney DVD gestuurd? Waarvoor uiteraard veel dank. Helaas is mijn DVD speler niet zo lief en speelt hij kopietjes enkel zwart/wit af.... Heb nu de hulp ingeschakeld van de amerikanen. Maar wat een mooie DVD zeg, zover ik de zwart wit beelden goed kon zien! Echt zo uitgebreid. Heb diverse Disneyparken DVD's maar die zijn lang zo uitgebreid niet. Echt super!!!
    pi_45675528
    Ah, oké, prima Ik vroeg het me al af! Speelt je DVD speler wel regio 1 dvd's af dan?

    Ben je eigenlijk ook wel eens in Disneyworld geweest?
    pi_45676808
    Is dat een regio 1 DVD dan? Ik hoopte stiekem namelijk dat het een regio vrije DVD is omdat het promo materiaal is.
    Ik ben er nog nooit geweest, maar tis mijn droom!
    pi_45677527
    ik denk dat het regio 1 is.. het staat in ieder geval nergens!

    Ik heb er ook al jaren van gedroomd en het gaat nu eindelijk gebeuren in mei Nog 100 nachtjes slapen
    pi_45677602
    Een officiële kaart uit Spanje, een officiële kaart uit Engeland, een tagkaart uit Singapore en een surprisepakketje uit Frankrijk

    @ Sonja, ik kan idd pas vanaf zondag schrijven dus als je hem vrijdag post is hij hier zaterdag
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_45677750
    World Disney in Florida vond ik leuker dan in Parijs. Veel meer te zien, te doen, voor je gevoel ook een stuk groter. Tis alleen ook een stuk duurder.
    Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
    pi_45678445
    quote:
    Op donderdag 25 januari 2007 21:54 schreef Fannetje het volgende:
    ik denk dat het regio 1 is.. het staat in ieder geval nergens!

    Ik heb er ook al jaren van gedroomd en het gaat nu eindelijk gebeuren in mei Nog 100 nachtjes slapen
    Ik ben jaloers! Als het nergens staat dan is het gewoon regio vrij. Heb hier mee van die promo dvdtjes van disney parken en daar staat het ook niet op. Regio 1 enzo is meer bij de koop dvd's! Ik neem de gok
      donderdag 25 januari 2007 @ 22:21:28 #14
    1129 buzzer
    Jeu de buzzer
    pi_45679177
    en centraal
    Toch vreemd hoor.. Dat men het over een boek heeft en daarbij de vraag stelt of het ook offline te bekijken is
    pi_45679596
    *meldt*

    Later meer
    Verjaardagen zijn gezond -
    hoe meer je er hebt, des te langer je leeft
    pi_45679629
    quote:
    Op donderdag 25 januari 2007 22:28 schreef Allan24 het volgende:
    *meldt*

    Later meer
    Een heel verhaal?
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_45680997
    Nou moe ik sta niet eens in de lijst van fokkers die postcrossen en ik doe al heel lang mee
    pi_45681263
    quote:
    Op donderdag 25 januari 2007 22:55 schreef inkie1010 het volgende:
    Nou moe ik sta niet eens in de lijst van fokkers die postcrossen en ik doe al heel lang mee
    Je kunt de Wiki aanpassen dan sta je volgende keer wel in de OP Je hoort er wel in vind ik
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_45681344
    Aaaha thx en gedaan!

    Mocht een nieuw kaartje sturen naar Finland
    Kreeg vandaag een kaartje uit Finland...

    Zoiets heet een vava moment toch?
    pi_45681667
    Dat is een quasi-Vavamomentje Als er een kaart in Finland aan is gekomen en de nieuwe gaat ook naar Finland, dan is het wel een Vavamomentje
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_45683957
    Zo! Kaart aangekomen in Frankrijk, nieuwe gaat naar................. Finland

    Een andere kaart naar Finland is inmiddels 28 dagen onderweg, daar gaat dit weekend een PM heen!
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_45685371
    Troel Vava P-etr-a
    pi_45690731
    quote:
    Op vrijdag 26 januari 2007 00:24 schreef Vava het volgende:
    Zo! Kaart aangekomen in Finland nieuwe gaat naar................. Finland
    Hier dus
    Het plezier verdwijnt van al die Finse kaarten weer
    pi_45691013
    Ik mocht weer een nieuw kaartje sturen, dit keer naar Oostenrijk, dat heb ik nog niet zo vaak gedaan Benieuwd of er vandaag post is
    pi_45693697
    Ik had post!!! Een kaart uit Finland, jawohl.
    pi_45695747
    Geen post. Wel regen.
    Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
    pi_45698649
    quote:
    Op vrijdag 26 januari 2007 14:34 schreef Jaguarized het volgende:
    Geen post. Wel regen.
    Ja dat is hier ook bezorgd
    pi_45701198
    Kaartje naar Finland aangekomen, nieuwe mag naar Canada!
    Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
    pi_45702424
    Een kaart uit Finland, wel de mooiste kaart die ik tot nu toe heb ontvangen uit Finland, het is ook meteen de eerste kaart van die persoon. Ik ben wel ff zoet met lezen, wat kunnen sommige mensen klein schrijven zeg
    pi_45702862
    Twee pakketjes vandaag, waarvan eentje alvast voor mn verjaardag (21 feb ) uit Ierland. Die had ze twee dagen geleden op de post gedaan!
    pi_45703628
    Ik heb nog geen nieuwe adressen aangevraagd..ik zat ff zonder inspiratie. (en mijn kaartjes zijn ook bijna op)
    Ik beloof beterschap.
    pi_45706226
    Mijn kaartje naar Duitsland is aangekomen, in het ontvangstmailtje de volgende tekst:
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    Daarmee heb ik nu: sent 100 postcards, received 98 and have 5 travelling (sent).
    Nieuwe kaart mag naar Slowakije!
    pi_45707582
    4 kaartjes vandaag! 2x Finland, 1x Turkije en 1x van een spaanse uit Zwitserland.
    pi_45710201
    Een kaart uit de VS van Yosemite National Park voor de UNESCO RR en een envelop met thee uit Maleisië

    En de kaarten die ik besteld had van Pampus waren er ook
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_45710239
    quote:
    Op vrijdag 26 januari 2007 20:54 schreef Sonja27 het volgende:
    4 kaartjes vandaag! 2x Finland, 1x Turkije en 1x van een spaanse uit Zwitserland.
    Nice

    Allemaal officiële?
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_45710275
    quote:
    Op vrijdag 26 januari 2007 22:10 schreef Vava het volgende:
    Een kaart uit de VS van Yosemite National Park voor de UNESCO RR en een envelop met thee uit Maleisië

    En de kaarten die ik besteld had van Pampus waren er ook
    Yosemite National Park!
    Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
    pi_45710666
    quote:
    Op vrijdag 26 januari 2007 22:12 schreef Jaguarized het volgende:

    [..]

    Yosemite National Park!
    Mijn derde kaart inmiddels van Yosemite NP, wel drie verschillende. Erg mooi! Ben je er geweest?
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_45713083
    quote:
    Op vrijdag 26 januari 2007 22:24 schreef Vava het volgende:

    [..]

    Mijn derde kaart inmiddels van Yosemite NP, wel drie verschillende. Erg mooi! Ben je er geweest?
    Ja in 2003.
    Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
    pi_45713270
    quote:
    Op vrijdag 26 januari 2007 23:30 schreef Jaguarized het volgende:

    [..]

    Ja in 2003.
    Tof! Daar wil ik ook nog wel eens heen (waar niet heen ).
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_45713286
    quote:
    Op vrijdag 26 januari 2007 23:36 schreef Vava het volgende:

    [..]

    Tof! Daar wil ik ook nog wel eens heen (waar niet heen )
    Ja is echt megamooi daar! En je kan er prachtig wandelen.
    Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
    pi_45713629
    quote:
    Op vrijdag 26 januari 2007 23:37 schreef Jaguarized het volgende:

    [..]

    Ja is echt megamooi daar! En je kan er prachtig wandelen.
    Ik heb pas foto's gezien toen een collega daar net geweest was, toen heb ik al besloten om er een keer heen te gaan. En naar de andere mooie plekken in dat deel van de VS natuurlijk!
    Heb jij geen foto's?
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_45713684
    Analoog.
    Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
    pi_45714038
    quote:
    Op vrijdag 26 januari 2007 23:48 schreef Jaguarized het volgende:
    Analoog.
    Die kun je scannen of foto van foto maken
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_45714079
    quote:
    Op vrijdag 26 januari 2007 23:59 schreef Vava het volgende:

    [..]

    Die kun je scannen of foto van foto maken
    Mijn camera wordt gerepareerd, duurt nog een week of 4-5. Inscannen is teveel werk, heb het met 1 foto gedaan maar het is best veel werk om zoveel pics in te scannen.
    Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
    pi_45714309
    quote:
    Op zaterdag 27 januari 2007 00:00 schreef Jaguarized het volgende:

    [..]

    Mijn camera wordt gerepareerd, duurt nog een week of 4-5. Inscannen is teveel werk, heb het met 1 foto gedaan maar het is best veel werk om zoveel pics in te scannen.
    Scannen is een rotklus, ik heb hier ook nog jaaaaren foto's liggen
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_45720441
    Mijn postbode belde twee keer

    Een pakketje van bol.com, een geboortekaartje, en 3 Postcrossing kaarten! Twee Finland en een Rusland.
    Verjaardagen zijn gezond -
    hoe meer je er hebt, des te langer je leeft
    pi_45720979
    Ik heb gisteren een officieel PC-kaartje uit Canada gekregen.
    pi_45721940
    Hier is de post nog niet geweest, wel heb ik mijn zomervakantie geboekt! Lekker 13 dagen samen met mijn dochter hier naartoe.
    pi_45721946
    quote:
    Op vrijdag 26 januari 2007 22:11 schreef Vava het volgende:

    [..]

    Nice

    Allemaal officiële?
    pi_45722619
    quote:
    Op zaterdag 27 januari 2007 12:09 schreef Sonja27 het volgende:

    [..]

    Wow!
    pi_45723951
    Geen post.
    Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
    pi_45723960
    Geen kaarten, wel een heel gaaf pakketje uit Amerika vandaag

    En ik heb gisteren ook op mijn zomervakantie geboekt, wij gaan 12 dagen hier heen.

    Overigens met een andere organisatie, maar daar staan geen plaatjes van het hotel
      zaterdag 27 januari 2007 @ 14:21:45 #53
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_45725079
    ik was jullie kwijt
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
      zaterdag 27 januari 2007 @ 14:27:50 #54
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_45725240
    er zijn 2 kaartjes aangekomen, de nieuwe mogen naar duitsland ennnnn: servie en montenegro
    hoe tof is dat?!
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_45731200
    quote:
    Op zaterdag 27 januari 2007 13:40 schreef Fannetje het volgende:
    Geen kaarten, wel een heel gaaf pakketje uit Amerika vandaag

    En ik heb gisteren ook op mijn zomervakantie geboekt, wij gaan 12 dagen hier heen.

    Overigens met een andere organisatie, maar daar staan geen plaatjes van het hotel
    Bulgarije, gaaf! Wij gaan in september 8 dagen naar Rhodos, Griekenland
    Verjaardagen zijn gezond -
    hoe meer je er hebt, des te langer je leeft
    pi_45740189
    Ik heb had alleen een schriftje bij de post
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_45740757
    quote:
    Op zaterdag 27 januari 2007 18:31 schreef Allan24 het volgende:

    [..]

    Bulgarije, gaaf! Wij gaan in september 8 dagen naar Rhodos, Griekenland
    Da's ook leuk! Mijn ouders gaan naar Rhodos, daarom ga ik er niet heen
    pi_45741294
    Leuke vakanties allemaal, ik ga in april of mei een paar dagen naar Istanbul
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_45741325
    Dat is ook leuk, Vava! Istanbul is een erg leuke stad!
    Vanuit Bulgarije kun je ook tweedaagse trips naar Istanbul maken, wie weet gaan we dat nog wel doen.
    pi_45742148
    Ben je al eens in Istanbul geweest? Voor mij zal het de eerste keer zijn, ik ben ooit wel eens een dag in Turkije geweest (Kusadasi en Efese).

    Maar als je er toch in de buurt bent, ik zou het wel doen denk ik, zo'n tripje van twee dagen
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_45742663
    Ja, ik ben al twee keer in Istanbul geweest, alletwee in het jaar 2000

    De eerste keer 3 dagen aan het begin van een rondreis en vervolgens twee dagen aan het eind van dezelfde rondreis en aan het eind van dat jaar nog een week met school.
    Dat laatste zal ik niet gauw vergeten, wij hadden de hele week (op de laatste dag na) regen, hoewel het in Nederland op dat moment prachtig weer was
    pi_45742761
    Ik ga in de zomervakantie weer naar Gran Canaria, lekker een huisje daar, dus lekker hele dagen op het balkon liggen, met mp3 speler op het strand lopen

    Maar eerst vrijdag naar Oostenrijk en dan nog in maart naar Parijs
    pi_45742795
    Mijn "hoofdvakantie" is dit jaar de reis naar Orlando in mei, trouwens. Die is in ieder geval een stuk duurder
    pi_45743086
    Voor mij eigenlijk geen vakantie dit jaar wegens geen geld (sparen voor ander huis) maar mijn ouders vroegen me mee op vakantie naar het exotische............. TEXEL!!!!!
    Even een weekje relaxen!
      zaterdag 27 januari 2007 @ 23:56:37 #65
    66470 Klonk
    Koning van Tofania
    pi_45743159
    ah, hier zijn jullie

    ik heb 2 dagen achter elkaar een kaartje uit China gekregen
    Klonk is alleen Klonk als er Klonk op staat
    pi_45743162
    Kom allemaal gezellig hier of hier eens buurten.
    Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
    pi_45743179
    quote:
    Op zaterdag 27 januari 2007 23:45 schreef Fannetje het volgende:
    Ja, ik ben al twee keer in Istanbul geweest, alletwee in het jaar 2000

    De eerste keer 3 dagen aan het begin van een rondreis en vervolgens twee dagen aan het eind van dezelfde rondreis en aan het eind van dat jaar nog een week met school.
    Dat laatste zal ik niet gauw vergeten, wij hadden de hele week (op de laatste dag na) regen, hoewel het in Nederland op dat moment prachtig weer was
    Eigenlijk drie keer dus Ik wil een dag of 5 gaan maar vraag me af of dat genoeg is, er is zo ontzettend veel te zien

    Mooi weer in Nederland en rotweer op vakantie, dat is echt niet leuk he Dat heb ik ook al een paar keer gehad. Toen ik 12 was ging ik in de meivakantie naar Kreta, in Nederland was het schitterend weer en daar hebben we een paar dagen regen gehad en echt warm was het ook niet. We zijn alleen de laatste dag naar het strand geweest
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_45743237
    quote:
    Op zaterdag 27 januari 2007 23:56 schreef Jaguarized het volgende:
    Kom allemaal gezellig hier of hier eens buurten.
    Daar buurt ik al
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_45743362
    quote:
    Op zaterdag 27 januari 2007 23:58 schreef Vava het volgende:

    [..]

    Daar buurt ik al
    Jij ja, rest niet.
    Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
      zondag 28 januari 2007 @ 00:03:46 #70
    66470 Klonk
    Koning van Tofania
    pi_45743454
    - ik haat vliegen
    - ik haat italianen en fransen

    ik ga op vakantie naar de veluwe
    Klonk is alleen Klonk als er Klonk op staat
    pi_45743459
    quote:
    Op zondag 28 januari 2007 00:01 schreef Jaguarized het volgende:

    [..]

    Jij ja, rest niet.
    Fannetje ook
    quote:
    Op zaterdag 27 januari 2007 23:46 schreef Knoekie het volgende:
    Ik ga in de zomervakantie weer naar Gran Canaria, lekker een huisje daar, dus lekker hele dagen op het balkon liggen, met mp3 speler op het strand lopen

    Maar eerst vrijdag naar Oostenrijk en dan nog in maart naar Parijs
    Zo'n strandvakantie vind ik echt saai, een paar dagen strand vind ik wel prima maar niet meer dan een paar dagen. Ik verveel me rot dan
    quote:
    Op zaterdag 27 januari 2007 23:54 schreef Sonja27 het volgende:
    Voor mij eigenlijk geen vakantie dit jaar wegens geen geld (sparen voor ander huis) maar mijn ouders vroegen me mee op vakantie naar het exotische............. TEXEL!!!!!
    Even een weekje relaxen!
    Texel, daar ben ik dus nog nooit geweest
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_45743572
    quote:
    Op zondag 28 januari 2007 00:03 schreef Klonk het volgende:
    - ik haat vliegen
    - ik haat italianen en fransen

    ik ga op vakantie naar de veluwe
    Vliegen is en Italianen en Fransen ook vind ik
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_45743690
    quote:
    Op zondag 28 januari 2007 00:03 schreef Vava het volgende:


    Zo'n strandvakantie vind ik echt saai, een paar dagen strand vind ik wel prima maar niet meer dan een paar dagen. Ik verveel me rot dan
    [..]
    Ik kan me prima amuseren hoor, op het strand liggen vind ik ook niks, maar we hebben ook een groot balkon daar. Ver een beetje rond rijden met zo'n huurauto is al een avontuur opzich Alleen die tokkie Nederlanders vind ik niks.

    Vorig jaar kwam ik trouwens terug in Nederland, doe het het hier zo hard aan het regenen was, kwam ik aan in me korte broek en t-shirtje. En dan gaan tanken.
    pi_45744045
    Gran Canaria valt toch nog wel mee qua tokkiegehalte? Al zullen ze er wel zitten ja ik denk dat Torremolinos en dat soort plaatsen erger zijn Met een huurauto is zo'n vakantie al wel een stuk leuker! Ach ja, ik ben ook wel naar dat soort plekken op vakantie geweest, er is altijd veel te zien als je maar verder kijkt dan alleen het strand.
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_45750338
    Wij gaan dit jaar alleen maar een midweekje naar Disneyland Parijs.
    Doordat we aan de schoolvakanties vast zitten heb ik niet zo'n zin om een paar duizend euro's te betalen voor twee weekjes weg.
    Wij hopen op mooi weer en vieren vakantie in Playa Del Agtrtuyn.
    pi_45750361
    p.s. ik had een kaartje naar Brazilie moeten sturen, maar ik ben blij dat ik dat (nog) niet gedaan heb.
    Ze is nog steeds niet ingelogd geweest.
    Ik had al zo'n voorgevoel. http://www.postcrossing.com/user/isabelcg
    Ik lees 't trouwens nu vaker dat mensen adressen krijgen van inactieve brazilianen.
    pi_45752145
    Mijn nieuwe kaartje moet naar Noorwegen, daar heb ik nog maar 1x eerder iets naartoe gestuurd.. tis er wel 1 waarvan de kaart in een envelop moet.... naja voor deze keer dan maar.

    Ik ga in de zomer met mijn vriend 8 dagen naar Zakynthos! Iemand daar al eens geweest? O ja en begin maart gaan we 3 dagen naar Berlijn
    pi_45753125
    Zo, ik ga even multi-quoten
    quote:
    Op zaterdag 27 januari 2007 23:56 schreef Jaguarized het volgende:
    Kom allemaal gezellig hier of hier eens buurten.
    In de tweede heb ik al gepost, de eerste zal ik binnenkort eens bezoeken
    quote:
    Op zaterdag 27 januari 2007 23:57 schreef Vava het volgende:

    [..]

    Eigenlijk drie keer dus Ik wil een dag of 5 gaan maar vraag me af of dat genoeg is, er is zo ontzettend veel te zien

    Mooi weer in Nederland en rotweer op vakantie, dat is echt niet leuk he Dat heb ik ook al een paar keer gehad. Toen ik 12 was ging ik in de meivakantie naar Kreta, in Nederland was het schitterend weer en daar hebben we een paar dagen regen gehad en echt warm was het ook niet. We zijn alleen de laatste dag naar het strand geweest
    Ja, eigenlijk drie keer inderdaad. En in vijf dagen kun je best veel doen hoor. In die week dat we met school waren hebben we vooral alternatieve dingen gedaan, waaronder het bezoeken van verschillende scholen. Super interessant, wat een verschil zeg

    En dat weer, tja, dit was de enige keer dat ik hier last van heb gehad. Het was dan ook oktober. Maar mijn moeder moest wel hard lachen toen ik vertelde dat het 15 graden was en heel hard regende, terwijl het in Nederland zonnig en 25 graden was
    quote:
    [quote]Op zaterdag 27 januari 2007 23:54 schreef Sonja27 het volgende:
    Voor mij eigenlijk geen vakantie dit jaar wegens geen geld (sparen voor ander huis) maar mijn ouders vroegen me mee op vakantie naar het exotische............. TEXEL!!!!!
    Even een weekje relaxen!
    Oh ja, daar ga ik ook nog een weekje heen, in de carnavalsvakantie (over drie weken dus, ga m'n verjaardag daar vieren Met m'n ouders, zus, tante, nicht en kinderen van mn zus)
    quote:
    [quote]Op zondag 28 januari 2007 00:03 schreef Vava het volgende:
    Zo'n strandvakantie vind ik echt saai, een paar dagen strand vind ik wel prima maar niet meer dan een paar dagen. Ik verveel me rot dan
    Ja, dat heb ik ook. Bulgarije is in feite ook een strandvakantie, maar ik ga gewoon andere dingen doen. Ben ooit een weekje in Alanya geweest en heb toen elke dag een excursie gemaakt
      zondag 28 januari 2007 @ 14:04:57 #79
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_45755453
    vriendje gaat binnenkort met school naar praag, in mei met zijn familie naar egypte, en van de zomer ook nog eens naar kreta
    en ik, tja, heel misschien naar schotland maar das nog niet zeker
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_45755650
    Ik heb nog geen plannen, behalve in de zomer misschien 6 weken.

    Verder geen post vandaag.
    Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
    pi_45766864
    Behalve naar Rhodos in september ga ik komende week 2 dagen naar Londen, en in maart naar Barcelona

    En verder, PC-gerelateerd: Jag-moment. Wel een kaart de deur uit gedaan vandaag, naar Finland!
    Verjaardagen zijn gezond -
    hoe meer je er hebt, des te langer je leeft
    pi_45766906
    Wat op zich wel grappig zou zijn, voor je vakantie naar <land> een profiel aanmaken vanuit dat land. Dan je eigen adres in Nederland opgeven als waar kaarten heen mogen, 5 adressen aanvragen waar je zelf heen stuurt en misschien, heeeel misschien, mag je wel een kaart naar jezelf sturen
    Verjaardagen zijn gezond -
    hoe meer je er hebt, des te langer je leeft
    pi_45768954
    quote:
    Op zaterdag 27 januari 2007 23:56 schreef Jaguarized het volgende:
    Kom allemaal gezellig hier of hier eens buurten.
    Die 1e link had ik eerder moeten weten
    Bij de 2e heb ik gepost
    pi_45769476
    quote:
    Op zondag 28 januari 2007 19:24 schreef Allan24 het volgende:
    Wat op zich wel grappig zou zijn, voor je vakantie naar <land> een profiel aanmaken vanuit dat land. Dan je eigen adres in Nederland opgeven als waar kaarten heen mogen, 5 adressen aanvragen waar je zelf heen stuurt en misschien, heeeel misschien, mag je wel een kaart naar jezelf sturen
    Hahahaha
    Het zou maar net kunnen!
    pi_45771432
    quote:
    Op zondag 28 januari 2007 10:22 schreef Smittend het volgende:
    p.s. ik had een kaartje naar Brazilie moeten sturen, maar ik ben blij dat ik dat (nog) niet gedaan heb.
    Ze is nog steeds niet ingelogd geweest.
    Ik had al zo'n voorgevoel. http://www.postcrossing.com/user/isabelcg
    Ik lees 't trouwens nu vaker dat mensen adressen krijgen van inactieve brazilianen.
    Ik heb in mijn outlook een mapje gemaakt. Alle adressen van mensen die al langer als 2 weken niet actief zijn die stop ik daar in. Ik check regelmatig of ze nog steeds niet zijn ingelogd geweest enzo. Ik heb me iets te vaak kaartjes verzonden naar mensen die achteraf dus gewoon niet meer inloggen.
    pi_45775538
    quote:
    Op zondag 28 januari 2007 12:47 schreef Fannetje het volgende:
    Ja, eigenlijk drie keer inderdaad. En in vijf dagen kun je best veel doen hoor. In die week dat we met school waren hebben we vooral alternatieve dingen gedaan, waaronder het bezoeken van verschillende scholen. Super interessant, wat een verschil zeg

    En dat weer, tja, dit was de enige keer dat ik hier last van heb gehad. Het was dan ook oktober. Maar mijn moeder moest wel hard lachen toen ik vertelde dat het 15 graden was en heel hard regende, terwijl het in Nederland zonnig en 25 graden was
    Ik zie ook veel reisjes voor vier dagen, dat lijkt me wel heel kort, dan ben je daar maar twee hele dagen Mocht vijf dagen ook nog te kort zijn, dan ga ik nog wel eens
    quote:
    Ja, dat heb ik ook. Bulgarije is in feite ook een strandvakantie, maar ik ga gewoon andere dingen doen. Ben ooit een weekje in Alanya geweest en heb toen elke dag een excursie gemaakt
    Auto huren, excursies maken, leuke schattige dorpjes bekijken en een enkel middagje strand. Zo vermaak ik me wel op vakantie Maar het leukst vind ik grote steden
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_45775700
    quote:
    Op zondag 28 januari 2007 19:24 schreef Allan24 het volgende:
    Wat op zich wel grappig zou zijn, voor je vakantie naar <land> een profiel aanmaken vanuit dat land. Dan je eigen adres in Nederland opgeven als waar kaarten heen mogen, 5 adressen aanvragen waar je zelf heen stuurt en misschien, heeeel misschien, mag je wel een kaart naar jezelf sturen
    Best grappig om te proberen maar de kans dat je een kaart naar jezelf mag sturen is wel enorm klein
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_45776073
    Oja, mijn laptop die eindelijk "gerepareerd" zou zijn heeft nog steeds hetzelfde defect
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
      maandag 29 januari 2007 @ 05:29:00 #89
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_45780918
    lekker dan
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_45783271
    Het schriftje van Klonk gaat vandaag op de post naar... Klonk!
    Verjaardagen zijn gezond -
    hoe meer je er hebt, des te langer je leeft
    pi_45785345
    quote:
    Op maandag 29 januari 2007 10:38 schreef Allan24 het volgende:
    Het schriftje van Klonk gaat vandaag op de post naar... Klonk!
    Jouw schriftje is hier maar het gaat me niet lukken om hem vandaag op te sturen, ik wil nog een paar foto's maken en laten afdrukken namelijk
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_45786263
    Kaartje naar Finland is aangekomen. Nieuwe mag naar Finland.
    Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
      maandag 29 januari 2007 @ 14:09:32 #93
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_45789042
    ja, we zijn bijna rond
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_45789214
    Kaartje uit de VS en Singapore!
    Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
      maandag 29 januari 2007 @ 14:18:46 #95
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_45789308
    nog geen post hier
    zal ook wel weer niet op maandag
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_45789332
    Kaartje uit Slowakije SK-1028

    En een envelop met thee en drop uit Finland en op het moment dat ik naar American Idol zat te kijken (aflevering 1, vanuit Minneapolis, Minnesota) krijg ik een mapcard van Minnesota.
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_45792066
    Ik had vandaag 1 tag-envelop, 1 kaart van mijn penpal en 1 brief van een andere penpal.
      maandag 29 januari 2007 @ 16:46:03 #98
    66470 Klonk
    Koning van Tofania
    pi_45794301
    mijn schriftje gaat morgen op weg naar de eigenaar, ik had even geen grote enveloppen meer, en ik krijg er straks eentje maar dan is de bus al geleegd

    sorry Muck
    Klonk is alleen Klonk als er Klonk op staat
      maandag 29 januari 2007 @ 17:59:17 #99
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_45796815
    totaal geen probleem klonk
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_45798364
    3 kaartjes vandaag!
    2 uit finland en 1 uit Bosnie Hercegovina! (ID nr 231) met van die oude lada's erop
      maandag 29 januari 2007 @ 18:46:53 #101
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_45798450
    tof!
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_45799409
    quote:
    Op maandag 29 januari 2007 18:44 schreef inkie1010 het volgende:
    3 kaartjes vandaag!
    2 uit finland en 1 uit Bosnie Hercegovina! (ID nr 231) met van die oude lada's erop
    Dat is tof!
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
      maandag 29 januari 2007 @ 19:15:22 #103
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_45799580
    wat zijn we het weer met elkaar eens
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_45799692
    quote:
    Op maandag 29 januari 2007 19:15 schreef Muck het volgende:
    wat zijn we het weer met elkaar eens
    Jeetje ja Maar het is ook echt tof!
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
      maandag 29 januari 2007 @ 19:27:31 #105
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_45800097
    zeker weten

    mijn kaartje moet naar servie en montenegro... ik moest er eerst eens diep over nadenken hoe dat nou toch zat... in mijn hoofd zijn het nog altijd 2 verschillende landen
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_45800242
    Huh? Het zijn toch juist weer twee aparte landen geworden
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_45800332
    Dacht ik ook Vava! Apart hoor! Dan maar de kaart in 2-en knippen
    pi_45801578
    Had vandaag een off kaartje uit Finland, een envelop met brief, kaart en een velletje + envelop disney stationary uit Japan (met ID, haar eerste kaartje was nooit aangekomen dus ze deed nog een poging) en een envelop met 6 kaartjes uit de USA waaronder 5 kaartjes van Disneyland Anaheim!!!!!!!! Whoehoe!!!!
    pi_45803055
    Aaah kaartje aangekomen in Duitsland en nieuwe mag daar ook weer naartoe
      maandag 29 januari 2007 @ 22:07:04 #110
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_45806945
    dat dacht ik ook ja, maar in het adres staat toch echt "serbia and montenegro"
    ik zal het eens vragen.... :S
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_45807148
    Het is nog niet zo heel lang geleden, misschien is het nog niet aangepast in de database van Postcrossing. Naar welke plaats moet het?
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
      maandag 29 januari 2007 @ 22:14:04 #112
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_45807231
    zou kunnen natuurlijk... Hij moet naar Obrenovac
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_45807437
    Volgens Wikipedia ligt Obrenovac in Servië. Maar het zal sowieso wel aankomen denk ik
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
      maandag 29 januari 2007 @ 22:21:14 #114
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_45807536
    ik heb er maar gewoon serbia and montenegro onder gezet...

    het is wel gewoon europa toch?
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_45807685
    Gewoon het adres opgeven dat de persoon zelf heeft opgegeven.
    Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
      maandag 29 januari 2007 @ 22:26:28 #116
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_45807761
    dat heb ik er ook opgeschreven jag
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_45807866
    Uhm, ik zie allerlei schriftjes die alweer terug gaan naar hun eigenaar, maar ik heb er nog steeds twee niet gehad...

    ijsmeis zou het schriftje ergens vorige week opsturen geloof ik.. maar of dat ook gebeurd is? Ik durf het bijna niet meer te vragen. Ik heb hier al twee (of drie?) weken geen schriftje meer gehad in ieder geval!
    pi_45807974
    quote:
    Op maandag 29 januari 2007 22:26 schreef Muck het volgende:
    dat heb ik er ook opgeschreven jag
    Goed bezig.
    Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
    pi_45808023
    Dan komt hij volgens mij wel aan, neem aan dat de postbodes daar ook wel weten hoe het zit
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
      maandag 29 januari 2007 @ 22:35:15 #120
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_45808113
    hmmm, vreemd fannetje.... maar er zijn een aantal schriftjes die vertraging hebben opgelopen, dus het kan kloppen dat de jouwe nog niet bij jou is.
    Komt wel goed

    en ja, lijkt me dat die postbodes daar wel snappen hoe het zit

    er is overigens een kaartje verlopen, de nieuwe mag naar Brazilie
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_45808408
    Van alle schriftjes is wel bekend bij wie ze zijn? Die ik door moet sturen naar Allan heeft nu ook wat vertraging
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
      maandag 29 januari 2007 @ 22:42:50 #122
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_45808442
    ik weet van 6 schriftjes heel erg zeker waar ze zijn...
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_45808726
    quote:
    Op maandag 29 januari 2007 22:42 schreef Vava het volgende:
    Van alle schriftjes is wel bekend bij wie ze zijn? Die ik door moet sturen naar Allan heeft nu ook wat vertraging
    Geeft niks, ik ben morgen en overmorgen toch niet thuis

    London baby!
    Verjaardagen zijn gezond -
    hoe meer je er hebt, des te langer je leeft
      maandag 29 januari 2007 @ 22:50:12 #124
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_45808765
    quote:
    Op maandag 29 januari 2007 22:49 schreef Allan24 het volgende:

    [..]

    Geeft niks, ik ben morgen en overmorgen toch niet thuis

    London baby!
    mag ik mee?
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_45808862
    quote:
    Op maandag 29 januari 2007 22:49 schreef Allan24 het volgende:

    [..]

    Geeft niks, ik ben morgen en overmorgen toch niet thuis

    London baby!
    Oja dat is waar ook!!! Okay, dan voel ik me nu niet schuldig

    Veel plezier enz... he!
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_45808935
    quote:
    Op maandag 29 januari 2007 22:50 schreef Muck het volgende:

    [..]

    mag ik mee?
    En ik?
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_45808944
    Veel plezier Ällän.
    Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
    pi_45809197
    Tack så mycket
    Verjaardagen zijn gezond -
    hoe meer je er hebt, des te langer je leeft
    pi_45809305
    Jag talar inte Svenska
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_45809334
    Jag is ik in het Zweeds
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
      maandag 29 januari 2007 @ 23:04:45 #131
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_45809464
    huw?
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_45809510
    quote:
    Op maandag 29 januari 2007 23:01 schreef Vava het volgende:
    Jag is ik in het Zweeds
    Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
      maandag 29 januari 2007 @ 23:07:08 #133
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_45809574
    ikuarized
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_45809577
    Jag betekent ik
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_45809595
    quote:
    Op maandag 29 januari 2007 23:07 schreef Muck het volgende:
    ikuarized
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
      dinsdag 30 januari 2007 @ 12:20:07 #136
    35189 Troel
    scherp en bot
    pi_45819911
    Ik heb een kaartje uit Costa Rica!!!!!!


    Nummertje 27
    troel (de ~ (v.), ~en)
    1 [inf.] vrouw of meisje
    2 trut
    pi_45820326
    quote:
    Op dinsdag 30 januari 2007 12:20 schreef Troel het volgende:
    Ik heb een kaartje uit Costa Rica!!!!!!


    Nummertje 27
    Dat is gaaaaaaaf zeg

    Allan, enjoy London darling, cheers
    pi_45820443
    Ook al zo tof!

    Hier is nog geen post geweest en ook nog niks aangekomen.
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_45820721
    quote:
    Op dinsdag 30 januari 2007 12:20 schreef Troel het volgende:
    Ik heb een kaartje uit Costa Rica!!!!!!


    Nummertje 27
    Wow!!! Wat gaaf zeg!!!



    Oeps ik heb weer 2x getagged en dat mocht ik eigenlijk niet meer van mezelf
      dinsdag 30 januari 2007 @ 13:36:14 #140
    66470 Klonk
    Koning van Tofania
    pi_45821610
    Mijn schriftje is weer thuis en het schriftje naar Muck dat gaat binnen nu en een uurtje op de post.
    Klonk is alleen Klonk als er Klonk op staat
    pi_45821822
    Geen post.
    Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
    pi_45823564
    Kaartje naar Singapore aangekomen, nieuwe mag naar Duitsland.
    Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
    pi_45826832
    Kaartje uit Polen ontvangen
    pi_45829676
    Kaartje uit Finland, maar een mooie van Moomin
    pi_45829767
    Ik had een hele tijd geleden een kaart gestuurd naar iemand, die vraagt nu mijn adres om een bedankkaartje te sturen
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_45829813
    En heeft Fannetje al een schriftje?

    En wanneer krijg ik de volgende ?
    pi_45829985
    Nee, ik heb nog steeds geen schriftje.

    Wel een kaartje uit Duitsland, maar zonder ID... en het moet wel een officiële zijn!

    Verder twee kleine pakketjes uit Nieuw Zeeland en Canada
    pi_45831376
    Ik heb net na het werk snel ff weer ansichtkaartjes geshopt bij de VVV, ze zijn daar wel een beetje duur, maar ja ik stuur laaaaang niet zoveel meer als voorheen dus dan mag het wel
    pi_45840007
    Ik ben stiekem wel benieuwd of ik morgenavond een schriftje in mijn brievenbus vind
    Verjaardagen zijn gezond -
    hoe meer je er hebt, des te langer je leeft
    pi_45840273
    quote:
    Op dinsdag 30 januari 2007 22:15 schreef Allan24 het volgende:
    Ik ben stiekem wel benieuwd of ik morgenavond een schriftje in mijn brievenbus vind
    Nee, dat gaat niet lukken hij ligt namelijk nog hier
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
      dinsdag 30 januari 2007 @ 23:50:22 #151
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_45843537
    quote:
    Op dinsdag 30 januari 2007 17:48 schreef ijsmeis het volgende:
    En heeft Fannetje al een schriftje?

    En wanneer krijg ik de volgende ?
    heel snel denk ik, hij is namelijk naar je onderweg
    wel in ietwat vreemd papier voor de tijd van het jaar, maar i khad geen ander papier, en hij paste niet in een envelop
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
      woensdag 31 januari 2007 @ 00:04:23 #152
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_45843946
    he das toevallig!
    vriendje gaat maandag naar tsjechie met school, en ik mag nu een kaartje sturen naar..... Tsjechie!
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_45843996
    quote:
    Op dinsdag 30 januari 2007 23:50 schreef Muck het volgende:

    [..]

    heel snel denk ik, hij is namelijk naar je onderweg
    wel in ietwat vreemd papier voor de tijd van het jaar, maar i khad geen ander papier, en hij paste niet in een envelop
    Top .

    Dat is het laatste schriftje waar ik nog in moet schrijven toch ?
      woensdag 31 januari 2007 @ 00:09:07 #154
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_45844073
    euh, nee, daarna nog eentje, en dan die van jezelf weer
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
      woensdag 31 januari 2007 @ 07:27:30 #155
    66470 Klonk
    Koning van Tofania
    pi_45847192
    Wat is er dan gebeurt dat ijsmeis zo achter loopt , ik mijn eigen schriftje weer
    Klonk is alleen Klonk als er Klonk op staat
    pi_45848138
    Nog 2 dus !
    pi_45848150
    quote:
    Op woensdag 31 januari 2007 07:27 schreef Klonk het volgende:
    Wat is er dan gebeurt dat ijsmeis zo achter loopt , ik mijn eigen schriftje weer
    Komt denk ik vooral door dat ene schriftje die terug ging en weer opgestuurd moest worden enzo .
      woensdag 31 januari 2007 @ 13:05:18 #158
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_45853649
    quote:
    Op woensdag 31 januari 2007 09:13 schreef ijsmeis het volgende:

    [..]

    Komt denk ik vooral door dat ene schriftje die terug ging en weer opgestuurd moest worden enzo .
    precies
    nou ja, het komt wel goed allemaal

    mijn schriftje is trouwens weer thuis
    hij ziet er echt keitof uit, i kga hem zo in de trein even lezen
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_45853678
    Dus het gaat nog even duren denk ik voor ik ook weer een schriftje krijg. Op zich niet erg want heb toch weinig tijd. Zit momenteel veel 's avonds in het ziekenhuis was vrijdag is mijn opa van 95 met spoed opgenomen! Het zag er zelfs even naar uit dat mijn opa het niet zou overleven, maar hij knapt alweer op en heeft praatjes voor 10. Goed teken! Maar zolang hij nog niet thuis is bezoeken we hem veel in het ziekenhuis.
    pi_45853706
    Beterschappies aan je opa Sonja !

    En het schriftje wat nu komt, ga ik gewoon meteen in schrijven en stuur ik door . Dus die zal zodra ie bij mij is ook weer gauw onderweg zijn.
      woensdag 31 januari 2007 @ 13:11:24 #161
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_45853806
    he wat vervelend sonja
    dat ie ziek is he, niet dat ie beter wordt
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_45853851
    Ik was trouwens even gestopt met kaarten versturen. Vandaag heb ik er weer 2 aangevraagd.
    Eentje naar Portugal en eentje naar Finland.

    Oh en ik had trouwens van die kaarten besteld, jeweetwel, bij vistaprint.
    Ik vind ze erg tof geworden . Als iemand er ook eentje wil . PM me gerust, want ik heb er echt heeeeeeeeeeeeeel veel.
    pi_45854560
    Kaartje naar Finland aangekomen, nieuwe kan uiteraard weer naar Finland. De Finland stroom begint weer na 3-4 kaartjes naar een ander land.
    Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
    pi_45855833
    Vandaag het schriftje van Vava ontvangen! Leuk thema
    Ik probeer er vandaag nog in te schrijven, dan kan ie morgen naar Sonja!

    Ook een officieel kaartje uit Finland, met besneeuwde bomen
    pi_45855939
    Ik zag overigens net dat ik nog een kaartje kon sturen. Adres aangevraagd, kaartje mag naar Australië, altijd leuk!
    pi_45856133
    Ik ga overmorgen naar Oostenrijk, zal ik kijken of ik daar kaartjes kan kopen? Ik heb dan niet de mogelijkheid om ze daarvandaan te versturen
    pi_45857982
    Ik had vandaag een officieel kaartje uit Hamburg, Duitsland!

    En morgen expired er als het goed is 1... altijd jammer he.
    pi_45858304
    Kaartje naar Slowakije aangekomen, nieuwe naar Nieuw Zeeland.
    Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
    pi_45859380
    quote:
    Op woensdag 31 januari 2007 13:06 schreef Sonja27 het volgende:
    Dus het gaat nog even duren denk ik voor ik ook weer een schriftje krijg. Op zich niet erg want heb toch weinig tijd. Zit momenteel veel 's avonds in het ziekenhuis was vrijdag is mijn opa van 95 met spoed opgenomen! Het zag er zelfs even naar uit dat mijn opa het niet zou overleven, maar hij knapt alweer op en heeft praatjes voor 10. Goed teken! Maar zolang hij nog niet thuis is bezoeken we hem veel in het ziekenhuis.
    Heel veel sterkte met je opa! Mijn opa is bijna net zo oud (hij wordt in juli 95), altijd eng als zulke oude mensen in een ziekenhuis terecht komen
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_45859417
    quote:
    Op woensdag 31 januari 2007 14:23 schreef Fannetje het volgende:
    Vandaag het schriftje van Vava ontvangen! Leuk thema
    Ik probeer er vandaag nog in te schrijven, dan kan ie morgen naar Sonja!

    Ook een officieel kaartje uit Finland, met besneeuwde bomen
    Jij had ook al zo'n leuk thema idd

    Hier geen Postcrossingpost
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_45860561
    Effe gauw een berichtje ben net terug uit Londen, zit ik in het vliegtuig terug, zit er een hele groep Finnen om ons heen!! Ik verstond er geen klap van
    Verjaardagen zijn gezond -
    hoe meer je er hebt, des te langer je leeft
    pi_45861015


    Meer mensen hier die een mailtje van "Voor een Peper en een Ei" ontvangen hebben?
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_45861108
    Zei je niet "postcrossing"? Wedden dat er zeker 75% van die groep zouden opveren! Moet wel met al die Finnen op postcrossing
    Met mijn opa gaat het super! Hij mag voor het weekend naar huis. We dachten dus dat zijn kanker was uitgezaaid maar alles is goed, het was een ontsteking in de maag!
    Zoals mijn opa dan zelf zegt: Tja onkruid vergaat niet! *lol* Gelukkig maar
    pi_45861148
    quote:
    Op woensdag 31 januari 2007 20:11 schreef Vava het volgende:


    Meer mensen hier die een mailtje van "Voor een Peper en een Ei" ontvangen hebben?
    Ja ik ook! Ze hebben ons door denk ik!
    pi_45861405
    quote:
    Op woensdag 31 januari 2007 20:15 schreef Sonja27 het volgende:

    [..]

    Ja ik ook! Ze hebben ons door denk ik!
    Volgens mij ook Nu nog ff zorgen voor een streepjescode van Tabasco

    Wat goed van je opa! Het lijkt mijn opa wel, die zou ook zo'n opmerking maken
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_45871491
    quote:
    Op woensdag 31 januari 2007 20:11 schreef Vava het volgende:


    Meer mensen hier die een mailtje van "Voor een Peper en een Ei" ontvangen hebben?
    Ja
    pi_45871533
    quote:
    Op donderdag 1 februari 2007 01:11 schreef Knoekie het volgende:

    [..]

    Ja
    Ik had op twee verschillende e-mailadressen mail
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_45871540
    quote:
    Op donderdag 1 februari 2007 01:13 schreef Vava het volgende:

    [..]

    Ik had op twee verschillende e-mailadressen mail
    Ik ook
    pi_45871682
    quote:
    Op donderdag 1 februari 2007 01:13 schreef Knoekie het volgende:

    [..]

    Ik ook
    Maken we iig kans op 2 prijzen er bestaat wel een kans dat er om een streepjescode wordt gevraagd. In dat geval hangt het even van de te winnen prijs af of ik een streepjescode kan overleggen
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_45871736
    quote:
    Op donderdag 1 februari 2007 01:21 schreef Vava het volgende:

    [..]

    Maken we iig kans op 2 prijzen er bestaat wel een kans dat er om een streepjescode wordt gevraagd. In dat geval hangt het even van de te winnen prijs af of ik een streepjescode kan overleggen
    Ik heb me streepjescode weggegooit
    pi_45871807
    quote:
    Op donderdag 1 februari 2007 01:24 schreef Knoekie het volgende:

    [..]

    Ik heb me streepjescode weggegooit
    Ik in eerste instantie ook
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_45871964
    Al lijkt het me erg sterk dat ze er ook echt om vragen, hooguit een steekproef.
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_45873852
    Ik denk dat ze alleen een streepjescode vragen voor de "grote" prijzen.
    Anders zouden ze het wel heeeel erg druk krijgen.
    pi_45876004
    Het volgende kaartje mag naar de Joe Es Eeh.
      donderdag 1 februari 2007 @ 11:53:56 #185
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_45877800
    geen post vandaag
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_45886855
    Twee kaartjes. En die komen helaas allebei uit Finland.
    Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
      donderdag 1 februari 2007 @ 16:44:31 #187
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_45887127
    ik post eens een keer een kaartje
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_45888306
    Schriftje is binnen. Zaterdag kan ik erin schrijven, want het zal vast niet druk zijn in de winkel waar ik werk .

    Dus maandag of dinsdag komt ie weer bij Fannetje aan!
    pi_45888383
    Ik had ook kaartjes 3 uit Finland en 1 is gewoon briljant! Een reclame van de Geisha chocolade! Yeah!!!! Ik zou bijna het kaartje beginnen opeten!
    En ook nog een nieuwe chipkaart! Ik neem sinds lange tijd gewoon brood mee van huis naar het werk alleen een paar weken terug had ik zo een zin in een bord frites. Dus chippas mee naar de kantine, bordje frites gehaald en lekker zitten eten en de chippas lag ergens tussen alleen helemaal niet meer aan gedacht zodat ik na het eten mijn dienblad met chippas en al leegkieperde. Weg Chippas! ....

    Nu heb ik dus een nieuwe!
      donderdag 1 februari 2007 @ 18:27:17 #190
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_45890641
    hahaha! wat een heerlijke actie

    ik heb net berito's gemaakt, en ze zijn echt goddelijk lekker
    nu ga ik dus lekker voor de tv hangen en eten met mijn bord op schoot
    hoe slecht 8)
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_45891799
    quote:
    Op donderdag 1 februari 2007 16:44 schreef Muck het volgende:
    ik post eens een keer een kaartje
    [afbeelding]
    Ik zie alleen een kruisje.
    pi_45894926
    Ik ben gisteren niet meer toegekomen aan het schrijven in het schriftje, dus dat gebeurt in het weekend. Ik stuur 'm waarschijnlijk maandag door naar Sonja!

    Slimme actie trouwens, Sonja

    Ik had een heel gaaf pakketje uit Finland, met een Moomin knuffel
    pi_45897769
    Twee kaarten ontvangen, uit Finland en uit China

    Verder nog een Vava-moment
    Verjaardagen zijn gezond -
    hoe meer je er hebt, des te langer je leeft
    pi_45898976
    Envelop met drie kaarten van UNESCO uit India , een officiële kaart uit Brazilië en nog een kaart uit USA
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_45899093
    quote:
    Op donderdag 1 februari 2007 20:22 schreef Fannetje het volgende:
    Ik ben gisteren niet meer toegekomen aan het schrijven in het schriftje, dus dat gebeurt in het weekend. Ik stuur 'm waarschijnlijk maandag door naar Sonja!

    Slimme actie trouwens, Sonja

    Ik had een heel gaaf pakketje uit Finland, met een Moomin knuffel
    [afbeelding]
    Wow die is leuk
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_45899232
    Mensen hier trouwens nog met kaartjes van Disneyparken waar ze niets mee doen? Beschreven/onbeschreven maakt niet uit. Ik ben aan het verzamelen geslagen.
    pi_45899371
    Moet het een fotokaart zijn? Ik heb nog wel een oude puzzelkaart van Disneyland Parijs (uit 99 ofzo), maar dat is dus gewoon een plaatje met het kasteel en wat characters
      donderdag 1 februari 2007 @ 22:50:43 #198
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_45900991
    quote:
    Op donderdag 1 februari 2007 19:01 schreef Smittend het volgende:

    [..]

    Ik zie alleen een kruisje.
    zucht.. nou ja, i kdoe er morgen we lwat aan hoor, nu geen zin meer in

    wat een geweldige knuffel trouwens
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_45901321
    Hmm.. ik kan je er niet aan helpen Sonja maar ik zal mijn ogen open houden
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_45909071
    quote:
    Op donderdag 1 februari 2007 22:09 schreef Fannetje het volgende:
    Moet het een fotokaart zijn? Ik heb nog wel een oude puzzelkaart van Disneyland Parijs (uit 99 ofzo), maar dat is dus gewoon een plaatje met het kasteel en wat characters
    Ik verzamel de gewone ansichtkaarten, maar zo'n puzzelkaart klinkt wel erg leuk!
    pi_45913251
    Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
    pi_45914921
    Kaartje uit Japan en Duitsland.
    Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
    pi_45920589
    Ik schrok me rot vandaag! .Er lagen 4 kaarten in de bus. Voor account Anne 3 (2 Fi en 1 USA) en voor mijn eigen accountje 1 uit Fi.
    pi_45920651
    quote:
    Op vrijdag 2 februari 2007 12:33 schreef Jaguarized het volgende:
    Finland
    Ik heb er ook even gepost
    pi_45920893
    Geen post vandaag!
    pi_45922457
    quote:
    Op donderdag 1 februari 2007 22:05 schreef Sonja27 het volgende:
    Mensen hier trouwens nog met kaartjes van Disneyparken waar ze niets mee doen? Beschreven/onbeschreven maakt niet uit. Ik ben aan het verzamelen geslagen.
    Ik heb nog wel 2 kaarten van Hotel Cheyenne.
    pi_45922634
    Geen P.C. post vandaag.
    Gisteren wel een brief met een NY skyline magneet en een kaart van mijn penpals.

    en ik heb nog steeds geen nieuwe adressen aangevraagd
    pi_45923382
    quote:
    Op vrijdag 2 februari 2007 18:23 schreef Smittend het volgende:

    [..]

    Ik heb nog wel 2 kaarten van Hotel Cheyenne.
    Als je er niets meedoet dan heb ik interesse!!!!

    Ik moet trouwens een kaartje sturen naar iemand met wel een heel bijzondere hobby. Die verzamelt ongebruikte en ongeopende condooms!
    pi_45923436
    Het zou nog meer bijzonder zijn als hij gebruikte condooms spaarde

    En die puzzelkaart is echt heel leuk hoor, maar ik stuur m alleen als je 'm heel graag wil (ik heb hem niet voor niks al zo lang )
    pi_45923623
    Ik wil hem echt hebben, maar als je hem al zolang hebt en hem zelf erg leuk vind dan moet je zelf maar beslissen of je hem wilt versturen. Als je hem liever zelf houdt begrijp ik dat uiteraard. Maar ik heb zeer zeker interesse
    pi_45927249
    quote:
    Op vrijdag 2 februari 2007 19:14 schreef Sonja27 het volgende:

    [..]

    Als je er niets meedoet dan heb ik interesse!!!!

    Ik moet trouwens een kaartje sturen naar iemand met wel een heel bijzondere hobby. Die verzamelt ongebruikte en ongeopende condooms!
    Jeetje

    Mijn stickervelletje van Zapp is vandaag bezorgd! En verder een envelopje vol postzegels van iemand uit Finland omdat in mijn profiel staat dat ik die postzegels voor een vriendin spaar. Echt een verrassing dus!
    Verder nog een officiële kaart van een oma van 43!! uit Finland en een kaart uit Israel
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
      zaterdag 3 februari 2007 @ 10:56:31 #212
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_45937419
    leuk zeg vava!

    ik zit nu bij mijn schoonouders thuis op het bed van mijn vriend te wachten tot ie thuis komt van zijn werk.
    helemaal alleen in een onbekend huis... brrr!
    naja, ik heb mijn laptop, en ik weet waar de senseo staat, dus ik red me voorlopig wel
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
      zaterdag 3 februari 2007 @ 12:02:59 #213
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_45938630
    Er is een kaartje aangekomen in Duitsland, de nieuwe mag naar Finland
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_45939171
    quote:
    Op vrijdag 2 februari 2007 19:14 schreef Sonja27 het volgende:

    [..]

    Als je er niets meedoet dan heb ik interesse!!!!
    u2u mij je adres maar dan stuur ik ze wel op.
    http://www.postcrossing.com/user/Smittend
      zaterdag 3 februari 2007 @ 13:32:34 #215
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_45940491
    quote:
    Op zaterdag 3 februari 2007 12:27 schreef Smittend het volgende:

    [..]

    u2u mij je adres maar dan stuur ik ze wel op.
    http://www.postcrossing.com/user/Smittend
    kan tegenwoordig ook via fok he

    ik zit hier nu heerlijk met de laptop aan tafel, met de teckel van de ouders van mijn lief op mijn voeten
    lekker warme voetjes
    nog een klein uurtje en dan is mijn lief weer thuis
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_45940758
    En vandaag alweer 2 kaartjes!
    1 uit Finland en 1 uit Duitsland
    pi_45941677
    quote:
    Op zaterdag 3 februari 2007 13:32 schreef Muck het volgende:

    [..]

    kan tegenwoordig ook via fok he
    weet ik veel ik kijk nooit verder dan mijn neus lang is
    Ik heb mijn mailbox hier op Fok! nu geactiveerd.
    pi_45941822
    Een officieel kaartje uit Duitsland vandaag (die moet ik nog registreren, bedenk ik me nu ).

    En het stickervel van Zapp had ik gisteren ook
    pi_45941942
    quote:
    Op zaterdag 3 februari 2007 14:31 schreef Fannetje het volgende:
    En het stickervel van Zapp had ik gisteren ook
    ja..ik trouwens ook.
    Hebben jullie de valentijnstickers nu ook aangevraagd ?
    (ook gratis..zelfde site)
    pi_45948812
    Geen post en ook niks aangekomen
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_45948852
    quote:
    Op zaterdag 3 februari 2007 10:56 schreef Muck het volgende:
    leuk zeg vava!

    ik zit nu bij mijn schoonouders thuis op het bed van mijn vriend te wachten tot ie thuis komt van zijn werk.
    helemaal alleen in een onbekend huis... brrr!
    naja, ik heb mijn laptop, en ik weet waar de senseo staat, dus ik red me voorlopig wel
    Ja echt heel lief! Ik heb haar adres gevraagd, kan ik een bedankkaartje sturen
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_45956566
    Met de officiële kaart die ik gisteren kreeg sta ik nu op 119 verstuurd en 120 ontvangen, voor het eerst meer ontvangen dan verstuurd (wel 5 travelling).
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
      zaterdag 3 februari 2007 @ 22:41:03 #223
    35189 Troel
    scherp en bot
    pi_45956700
    Mijn enige kaart die nog onderweg is:

    NL-28201 postcardswapper Finland 8 Nov, 2006 87 Expired Lost the address?
    troel (de ~ (v.), ~en)
    1 [inf.] vrouw of meisje
    2 trut
      zondag 4 februari 2007 @ 16:26:07 #224
    110962 Jaguarized
    Globetrotter
    pi_45974767
    Geen post gister.

    Kaartje naar de VS aangekomen, nieuwe mag helaas weer naar Finland.
    Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
      zondag 4 februari 2007 @ 16:26:26 #225
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_45974779
    hou je ermee op dan troel?
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_45976006
    Mijn kaart naar Amerika is na 48 dagen eindelijk aangekomen. Kaartje naar Duitsland verloopt morgen.

    Nieuwe kaartje gaat weer naar Finland.
      zondag 4 februari 2007 @ 17:01:59 #227
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_45976145
    Er is weer een kaartje verlopen...
    De nieuwe mag naar Taiwan
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_45976241
    NL-32905 pinkilili Finland 28 Dec, 2006 38 Travelling
    NL-34005 rabble Australia 10 Jan, 2007 25 Travelling
    NL-34739 Mig Chile 18 Jan, 2007 17 Travelling
    NL-35137 REastman United States of America 22 Jan, 2007 13 Travelling
    NL-35509 kamu Finland 25 Jan, 2007 10 Travelling
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
      zondag 4 februari 2007 @ 17:08:33 #229
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_45976436
    NL-18175 Purkki Finland 7 Aug, 2006 181 Expired Lost the address?
    NL-27809 hanhi23 Finland 5 Nov, 2006 91 Expired Lost the address?
    NL-30536 coloradogreystar United States of America 29 Nov, 2006 67 Expired Lost the address?
    NL-33590 Hupae Finland 6 Jan, 2007 29 Travelling Lost the address?
    NL-35645 tinnem Serbia and Montenegro 27 Jan, 2007 8 Travelling Lost the address?
    NL-35865 vechi Brazil 29 Jan, 2007 6 Travelling Lost the address?
    NL-36346 Maharet Finland 3 Feb, 2007 1 Travelling Lost the address?
    NL-36434 shui Taiwan 4 Feb, 2007 0 Travelling Lost the address?
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_45976546
    Hmm... ook niet al te best
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
      zondag 4 februari 2007 @ 17:16:04 #231
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_45976751
    nee he?
    weet je, ik twijfel bij die finse die nog niet expired is zo erg of ik nou een kaartje gestuurd heb of niet he
    ik denk erover om er morgen gewoon nog eentje te sturen...
    ook zo lullig om te vragen he!
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_45977375
    Oja, daar twijfel ik ook wel eens aan, tegenwoordig leg ik gelijk een kaartje opzij. Als ze recent nog ingelogd is geweest zou ik denk ik ook wel een nieuw kaartje sturen.
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
      zondag 4 februari 2007 @ 17:45:18 #233
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_45977854
    ga ik denk ik toch maar wel doen
    ik wil er niet nog een expired-kaartje bij
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_45979334
    Er moeten weer twee kaartjes de deur uit, maar mijn 72 cent zegels zijn op. Morgen even naar het postkantoor.

    BTW Vava, is mijn schriftje toevallig al onderweg? Ik ben stiekem best nieuwsgierig
    Verjaardagen zijn gezond -
    hoe meer je er hebt, des te langer je leeft
    pi_45979592
    Ik vind jullie adressenlijstjes wel meevallen Vava en Muck.....Taiwan, Chilli, Australie en Servie/ Montenegro zijn toch leuke landen ?
    Ik ga (denk ik) morgen weer eens adressen opvragen.
    pi_45982166
    Oh en sorry, ik heb geen tijd/zin gehad om in het schriftje te schrijven... dus het duurt nog ietsjes langer. Maar ik heb 'm dan ook pas sinds woensdag... vóór woensdag gaat ie nog op de post
    pi_45984574
    quote:
    Op zondag 4 februari 2007 18:27 schreef Allan24 het volgende:
    Er moeten weer twee kaartjes de deur uit, maar mijn 72 cent zegels zijn op. Morgen even naar het postkantoor.

    BTW Vava, is mijn schriftje toevallig al onderweg? Ik ben stiekem best nieuwsgierig
    Mijn 72 cent zegels zijn ook op morgen even nieuwe halen.

    Hier ontbrak het echt even aan inspiratie voor het schriftje hij is dus nog niet onderweg Allan. Ik heb wel foto's laten afdrukken. Ik probeer morgen het schriftje in orde te maken en te versturen. Als dat niet lukt wordt het pas donderdag omdat ik dinsdag en woensdag moet werken.
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
      zondag 4 februari 2007 @ 22:29:03 #238
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_45991185
    taiwan en servie montenegro zijn zeker weten leuke landen Smittend
    alleen zo jammer van die expired kaartjes
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_45991512
    quote:
    Op zondag 4 februari 2007 18:33 schreef Smittend het volgende:
    Ik vind jullie adressenlijstjes wel meevallen Vava en Muck.....Taiwan, Chilli, Australie en Servie/ Montenegro zijn toch leuke landen ?
    Ik ga (denk ik) morgen weer eens adressen opvragen.
    Het zijn ook zeker leuke adressen Ik vind vooral die bovenste naar Finland jammer, reageert ook niet op berichtjes... Maar goed, er zijn ergere dingen dan een Fin die geen antwoord geeft
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
      zondag 4 februari 2007 @ 22:40:28 #240
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_45991725
    quote:
    Op zondag 4 februari 2007 22:36 schreef Vava het volgende:

    [..]

    Het zijn ook zeker leuke adressen Ik vind vooral die bovenste naar Finland jammer, reageert ook niet op berichtjes... Maar goed, er zijn ergere dingen dan een Fin die geen antwoord geeft
    precies!
    stel nou dat het een uniek land was, dan baal je toch wat meer denk ik zo
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_45993213
    Ja, hopelijk komen de kaarten naar de andere landen nog wel aan. Vooral Chili en Servië

    Naar wie gaat de kaart naar Taiwan?
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
      zondag 4 februari 2007 @ 23:28:51 #242
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_45993762
    naar shui
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_45993926
    Oja dat is iig niet die oorspronkelijk uit Goes komt
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
      zondag 4 februari 2007 @ 23:46:13 #244
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_45994330
    at is echt grappig... als je een kaartje naar het buitenland moet sturen naar iemand die uit je eigen woonplaats komt!
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_45994736
    Ja dat was toen een keer bij een tag ofzo, lang geleden iig. Ze vroeg om mijn adres dus ik stuurde een berichtje met mijn adres. Kreeg ik als antwoord: "Zozo!! Jij woont mooi!". Dus ik dacht, hoe weet jij dat nou
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
      maandag 5 februari 2007 @ 00:05:24 #246
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_45994958
    hahahaha
    dan sta je heel vreemd te kijken ja

    mijn kaart naar tsjechie is overigens al aangekomen! binnen 5 dagn, lekker snel!
    nu is die kaart er zelfs nog sneller dan mijn vriend, want die vertrekt morgenochtend pas
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_45995434
    Ik keek heel vreemd ja ongeveer hetzelfde ook een keer gehad met iemand die naar de Verenigde Staten verhuisd was, zij kwam oorspronkelijk uit Middelburg

    Ah wow, 5 dagen is lekker snel! Gaat je vriend op vakantie?
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_46007377
    Geen post.
    Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
      maandag 5 februari 2007 @ 15:02:25 #249
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_46007879
    quote:
    Op maandag 5 februari 2007 00:22 schreef Vava het volgende:
    Ik keek heel vreemd ja ongeveer hetzelfde ook een keer gehad met iemand die naar de Verenigde Staten verhuisd was, zij kwam oorspronkelijk uit Middelburg

    Ah wow, 5 dagen is lekker snel! Gaat je vriend op vakantie?
    nah, hij is er heen met school
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_46008543
    quote:
    Op maandag 5 februari 2007 15:02 schreef Muck het volgende:

    [..]

    nah, hij is er heen met school
    Ah

    Hier ook geen post.
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
      maandag 5 februari 2007 @ 15:23:54 #251
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_46008581
    jeej!
    die kaart naar amerika is na 67 dagen alsnog geregistreerd
    ik heb nog eens een PM'etje gestuurd naar alle users met verlopen kaartjes, eentje is er echt nit angekomen, eentje is er alsnog geregistreerd vandaag (ze was het vergeten ) en de ander heeft nog niet gereageerd, maar die heeft ook al een maand niet meer ingelogd, dus daar heb ik niet al teveel hoop op....
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_46009306
    Ik heb nieuwe adresen opgevraagd : 2x Finland, 1x Slovenie.
    Slovenie is een nieuwe voor mij.
    En ik had wel post vandaag : een kaartje van mijn penpal.
      maandag 5 februari 2007 @ 15:48:48 #253
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_46009404
    slovenie is tof!
    leuk joh
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_46009680
    NL-32389 Alpenmilch Germany 19 Dec, 2006 48 Travelling Lost the address?
    Ik heb deze PC-er maar een pm-etje gestuurd.
    Hij logt wel regelmatig in en zo lang doet een kaartje naar Duitsland er toch niet over ?

    @Muck..Ja nieuwe landen zijn altijd tof...nu hopen dat ie aankomt en geregistreerd wordt.
    pi_46009847
    Hier (nog) geen post.

    Ik heb er 5 expired... ga ze ook nog eens allemaal pm'en ondanks ze nooit meer inloggen..
      maandag 5 februari 2007 @ 16:03:05 #256
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_46009859
    vreemd genoeg doet duitsland er bij mij meestal wel een dag of 12 over...
    maar 48 is wel erg veel ja...
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
      maandag 5 februari 2007 @ 16:50:23 #257
    35189 Troel
    scherp en bot
    pi_46011492
    quote:
    Op zondag 4 februari 2007 16:26 schreef Muck het volgende:
    hou je ermee op dan troel?
    Jeps! Voor de komende tijd wel in ieder geval.
    troel (de ~ (v.), ~en)
    1 [inf.] vrouw of meisje
    2 trut
      maandag 5 februari 2007 @ 17:04:08 #258
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_46012015
    wat jammer!
    je komt nog wel af en toe ouwehoeren he?
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
      maandag 5 februari 2007 @ 17:14:37 #259
    35189 Troel
    scherp en bot
    pi_46012397
    denk je dat je me weg kan krijgen
    troel (de ~ (v.), ~en)
    1 [inf.] vrouw of meisje
    2 trut
      maandag 5 februari 2007 @ 17:18:11 #260
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_46012519
    tuurlijk
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_46013060
    Schriftje naar Allan gaat zo in de brievenbus!! Dus als het goed is is hij er morgen
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_46013092
    quote:
    Op maandag 5 februari 2007 16:50 schreef Troel het volgende:

    [..]

    Jeps! Voor de komende tijd wel in ieder geval.
    Jammer
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
      maandag 5 februari 2007 @ 17:46:22 #263
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_46013444
    schriftje naar ijsmeis gaat morgen op de post
    de op een na laatste
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_46014264
    quote:
    Op maandag 5 februari 2007 15:57 schreef Smittend het volgende:
    NL-32389 Alpenmilch Germany 19 Dec, 2006 48 Travelling Lost the address?
    Ik heb deze PC-er maar een pm-etje gestuurd.
    Hij logt wel regelmatig in en zo lang doet een kaartje naar Duitsland er toch niet over ?
    Hij heeft 'm ondanks dat ie 'm niet ontvangen heeft geregistreerd.
    Ik zal 'm nog een pm-etje sturen of ie echt niet een nieuw kaartje van mij wil ontvangen.
      maandag 5 februari 2007 @ 18:16:45 #265
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_46014297
    lief
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_46014299
    Schriftje naar Sonja gaat hopelijk morgen of anders overmorgen op de post.
    Druk, druk, druk hier. Oh, en geen post.
      maandag 5 februari 2007 @ 18:19:18 #267
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_46014384
    hier ook geen post
    eigenlijk nooit op maandag
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_46014446
    Chips..ik kan 'm niet pm' en ..het P.C. forum is down en een prive boodschap mag ook al niet omdat het limiet van 5 per dag al bereikt is.
      maandag 5 februari 2007 @ 18:22:59 #269
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_46014482
    stom is dat ja
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_46014510
    Wie dat ooit bedacht heeft !

    ik heb nieteens 5 berichten verstuurd !
      maandag 5 februari 2007 @ 18:35:46 #271
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_46014851
    is het forum weer offline? of ligt het aan mij?
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_46015264
    Ja klopt het forum is stuk
    pi_46016555
    Geen post...

    Troel, jij krijgt t zeker te druk met voorbereidingen van de grote dag
    pi_46016627
    Stom forum!
    pi_46016670
    Ik ontving vandaag een kaartje van een wel heeeeeeeeel warm en exotisch oord:

    HELL!!!!!

    Okay het is een plaatsje in Noorwegen!
      maandag 5 februari 2007 @ 19:27:51 #276
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_46016756
    quote:
    Op maandag 5 februari 2007 19:25 schreef Sonja27 het volgende:
    Ik ontving vandaag een kaartje van een wel heeeeeeeeel warm en exotisch oord:

    HELL!!!!!

    Okay het is een plaatsje in Noorwegen!
    okee, ik moest lachen
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_46016811
    Ja dat forum ik heb nog een adres in een u2u staan en dat adres heb ik nodig iig een goed excuus waarom de kaart wat later komt
    quote:
    Op maandag 5 februari 2007 19:25 schreef Sonja27 het volgende:
    Ik ontving vandaag een kaartje van een wel heeeeeeeeel warm en exotisch oord:

    HELL!!!!!

    Okay het is een plaatsje in Noorwegen!
    Dat is tof ik ken het plaatsje wel (komt door de opvallende naam )
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_46016898
    Hell in noorwegen en Helmond in Nederland
    pi_46020262
    quote:
    Op maandag 5 februari 2007 17:33 schreef Vava het volgende:
    Schriftje naar Allan gaat zo in de brievenbus!! Dus als het goed is is hij er morgen
    w00t!
    Verjaardagen zijn gezond -
    hoe meer je er hebt, des te langer je leeft
    pi_46020669
    quote:
    Op maandag 5 februari 2007 20:54 schreef Allan24 het volgende:

    [..]

    w00t!
    En hij was op tijd! De brievenbus was nog niet gelicht.
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_46022377
    Het forum doet het gelukkig weer. Ik krijg toch altijd last van afkickverschijnselen als ik niet kan postcrossen
    pi_46022604
    Hahaha ik had er ook last van fannetje
    pi_46022995
    Ik kom er niet eens elke dag Gelukkig werkt het weer, heb ik het adres en kan de kaart morgen op de post
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
      maandag 5 februari 2007 @ 22:09:28 #284
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_46023257
    ik kom ook niet elke dag op het forum, maar zo af en toe moet ik toch even wat weten, en dan is het irritant als het weer eens niet kan
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
      maandag 5 februari 2007 @ 22:09:49 #285
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_46023278
    oh joy....

    "The postcrossing project is under maintenance. Please try again later. Sorry for the inconvenience."
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_46023503
    Tijd om naar bed te gaan dan maar
      maandag 5 februari 2007 @ 22:16:58 #287
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_46023588
    nah, ik zit nog criminal minds te kijken
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_46023749
    Taggen doe ik ook echt alleen als ik de volgende dag tijd heb om kaarten te schrijven, op een werkdag heb ik daar dus geen zin meer in

    Maar ik had dus echt geluk dat het forum het net even deed of beter gezegd, de persoon die een kaart gaat krijgen had geluk
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_46023783
    quote:
    Op maandag 5 februari 2007 22:15 schreef inkie1010 het volgende:
    Tijd om naar bed te gaan dan maar
    Er is meer dan Postcrossing
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
      maandag 5 februari 2007 @ 22:24:50 #290
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_46023881
    quote:
    Op maandag 5 februari 2007 22:22 schreef Vava het volgende:

    [..]

    Er is meer dan Postcrossing
    precies

    Entropia
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_46023956
    Wat is Entropia
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_46024082
    quote:
    Op maandag 5 februari 2007 22:26 schreef Vava het volgende:
    Wat is Entropia
    Project Entropia (universe) is een online multiplayer spel (MMORPG, Massive Multiplayer Online Role Playing Game) dat zich afspeelt op een verre planeet (Calypso) dat gekoloniseerd wordt door immigranten (Settlers). Project Entropia is ontwikkeld door het Zweeds bedrijf "Mindark". Het spel is vrij te downloaden en te installeren, ook is het spel (in principe, maar dan wel zeer moeizaam) kosteloos te spelen.
    Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
      maandag 5 februari 2007 @ 22:30:58 #293
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_46024141
    quote:
    Op maandag 5 februari 2007 22:29 schreef Jaguarized het volgende:

    [..]

    Project Entropia (universe) is een online multiplayer spel (MMORPG, Massive Multiplayer Online Role Playing Game) dat zich afspeelt op een verre planeet (Calypso) dat gekoloniseerd wordt door immigranten (Settlers). Project Entropia is ontwikkeld door het Zweeds bedrijf "Mindark". Het spel is vrij te downloaden en te installeren, ook is het spel (in principe, maar dan wel zeer moeizaam) kosteloos te spelen.
    klopt bijna

    het is helemaal niet moeilijk om het kosteloos te spelen! Je denkt toch niet dat ik mijn zuurverdiende centjes in een spelletje ga stoppen he?
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_46024650
    Ah okay! Ik zal er eens naar kijken. Dat andere spel, Second Life, heb ik op 2 computers hier geprobeerd maar werkte niet Deze misschien wel
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
      maandag 5 februari 2007 @ 22:45:01 #295
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_46024761
    ik hoop het voor je
    ik speel het pas sinds kort, maar i kvind het nu al kei-tof
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_46025148
    Lijkt me ook leuk! Ik baalde al van Second Life The Sims is ook zo leuk vind ik
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_46025366
    Misschien is er voor de Sims een Postcrossing plugin te downloaden.
    Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
    pi_46025608
    quote:
    Op maandag 5 februari 2007 22:59 schreef Jaguarized het volgende:
    Misschien is er voor de Sims een Postcrossing plugin te downloaden.
    jeeeeeeeeetje dat zou best sneu zijn

    Postcrossing op Second Life zou wel mogelijk moeten zijn trouwens
    Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
    Let's plant a tree
    pi_46039855
    Apart, bij Vistaprint wordt volop geadverteerd voor 100 gratis postkaarten. Kom je bij de kassa, staat er eerst dat het gratis is, ga je een stap verder met je gegeven invullen, is het ineens 25 euro voor de kaartjes.
    Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
      dinsdag 6 februari 2007 @ 14:28:55 #300
    112545 Muck
    Meine Sprache: International
    pi_46039984
    ik zie net dat ik al sinds 5 januari al geen kaarten meer gehad heb
    beetje jammer eigenlijk
    It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
    pi_46040237
    Das ook best jammer.
    Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')