vaag die linkjes heb ik niet en die smile'squote:Op woensdag 24 januari 2007 16:38 schreef Norro-tje het volgende:
okee oefenen dan en ik weet hetook niet precies hoe dat moet hoor
heeft, had, niet meer. Wat maakt het allemaal ook uit.quote:Op woensdag 24 januari 2007 16:46 schreef ReMcOrE het volgende:
foei, wat kletsen toch veelnet goed en wel gewend aan #48, is #49 er alweer, heeft er dan niemand iets zinnigs te doen op stage
tvp'tje
Tot morgenquote:
Je sleutelbos waaraan ook de access key van je stage aan zit verliezen op je tweede dag is niet tofquote:Op woensdag 24 januari 2007 17:48 schreef Zosk het volgende:
TVP, vandaag me Tussentijdse toets gehaald![]()
Gefeliciteerdquote:Op woensdag 24 januari 2007 19:15 schreef alwaysthebest het volgende:
Heeft weer iemand de <pre> tags weggehaald op de wiki..
Ik kreeg net een mailtje dat ik mijn stage officieel met een voldoende heb afgesloten. Ik ben er helemaal vanaf..
quote:Op woensdag 24 januari 2007 19:09 schreef Robertv het volgende:
[..]
Je sleutelbos waaraan ook de access key van je stage aan zit verliezen op je tweede dag is niet tof![]()
Ik kan niet eens spaans!quote:Op woensdag 24 januari 2007 20:28 schreef linuxje het volgende:
Ik ga vanaf 12 februari stage lopen in Salamanca, ik volg iemand op die hier op Fok! zit, mathijs heet hij. Hij heeft een keer een spaanse sollicitatie brief voor me nagekeken en nu volg ik hem op. Echt vette shit![]()
ik vel me zelf door mijn darm gassen, dat heb ik tegenwoordig altijd van ongeveer 9.00 tot de lunch. Echt raar.quote:Op donderdag 25 januari 2007 09:10 schreef PieterBas het volgende:
Goedemorgen
Ik ben geveld door een griepje.. straks maar eens mijn stage af bellen ...
goood morning sunshinequote:Op donderdag 25 januari 2007 09:17 schreef Norro-tje het volgende:
goedemorgen
Deze leerdoelen rouleer ik, hangt ervan af welke leraar/begeleider ik steeds hebquote:Op donderdag 25 januari 2007 10:02 schreef Katana het volgende:
Kan iemand mij helpen aan wat persoonlijke leerdoelen?
Ik heb weinig inspiratie op het moment
als ik dit zou doen, zou dat nooit goedgekeurd wordenquote:Op donderdag 25 januari 2007 11:10 schreef Katana het volgende:
ik heb dit er maar van gemaakt:
Leerdoelen:
Persoonlijke leerdoelen:
1. Spelling verbeteren
2. Nauwkeuriger werken
3. Vergadertechnieken verbeteren
Hoe ga ik dit bereiken?
1. Boekjes Nederlandse gramatica bestuderen
2. Door niet te gehaast te werken en goed me goed concentreren op 1 taak.
3. Door deel te nemen aan verschillende soorten overleg en goed te observeren/participeren
prima, nu nog Smart maken, en er een 2 pagina's lang lul verhaal van maken en het zou goed gekeurd kunnen worden op mijn school.quote:Op donderdag 25 januari 2007 11:10 schreef Katana het volgende:
ik heb dit er maar van gemaakt:
Leerdoelen:
Persoonlijke leerdoelen:
1. Spelling verbeteren
2. Nauwkeuriger werken
3. Vergadertechnieken verbeteren
Hoe ga ik dit bereiken?
1. Boekjes Nederlandse gramatica bestuderen
2. Door niet te gehaast te werken en goed me goed concentreren op 1 taak.
3. Door deel te nemen aan verschillende soorten overleg en goed te observeren/participeren
lul iets wat onmeetbaar is. Je inbreng tijdens vergaderingen ofzo, als je dat eenmaal een keer mooi uitgeschreven hebt kan je het ieder half jaar weer een keer gebruiken.quote:
smaak is weer ver te zoekenquote:Op donderdag 25 januari 2007 12:06 schreef Norro-tje het volgende:
hihihi het is heir mint groen op de kozijnen dan en de muren geel , die horen eigenlijk wit te zijn
wordt binnekort ook geverfden we krijgen alles nieuw vloerbedekking en stoelen en zo, en ja ieders smaak is anders gelukig.quote:Op donderdag 25 januari 2007 12:13 schreef HansU het volgende:
[..]
smaak is weer ver te zoeken![]()
Dat getuigt ook dit filmpje: http://www.youtube.com/p.swf?video_id=0o19a7e6lGs&eurl=http%3A//forum.autogespot.com/index.php%3Ftopic%3D3871.msg504137&iurl=http%3A//sjl-static2.sjl.youtube.com/vi/0o19a7e6lGs/2.jpg&t=OEgsToPDskKGuAL3YwB8kHR3K5E1ChgP
een stelletje wiggers/rand debielen die lopen te rappen, met armen lopen te zwaaien voor een verkeersbord met "Zwolle" er op.quote:Op donderdag 25 januari 2007 12:36 schreef Norro-tje het volgende:
[..]
wordt binnekort ook geverfden we krijgen alles nieuw vloerbedekking en stoelen en zo, en ja ieders smaak is anders gelukig.
waar gaat de filmpje over ik kan hier ze niet bekijken dat trekt de pc niet![]()
idem, morgen is het weer vrijdag. Volgende week laatste week stagequote:Op donderdag 25 januari 2007 13:07 schreef ReMcOrE het volgende:
morgen laatste dag......van de op 1 na laatste stageweekwij hebben hier een heel strak kantoor, niks op aan te merken, net nieuwe PC's en schermen
Z-W-O-dubbel L-Equote:Op donderdag 25 januari 2007 12:13 schreef HansU het volgende:
[..]
smaak is weer ver te zoeken![]()
Dat getuigt ook dit filmpje: http://www.youtube.com/p.swf?video_id=0o19a7e6lGs&eurl=http%3A//forum.autogespot.com/index.php%3Ftopic%3D3871.msg504137&iurl=http%3A//sjl-static2.sjl.youtube.com/vi/0o19a7e6lGs/2.jpg&t=OEgsToPDskKGuAL3YwB8kHR3K5E1ChgP
quote:Op donderdag 25 januari 2007 13:23 schreef wickedweirdo het volgende:
ik was het topic ff kwijt
hoe is het hier?
prima hoorquote:Op donderdag 25 januari 2007 13:23 schreef wickedweirdo het volgende:
ik was het topic ff kwijt
hoe is het hier?
Wat hij zegt! en water hopelijkquote:
liever doorzichtige kleurenquote:Op donderdag 25 januari 2007 14:23 schreef HansU het volgende:
[..]
water er in of water er uit. Ik zie weinig verschil.
koud water is idd wel fijnquote:Op donderdag 25 januari 2007 14:23 schreef FJD het volgende:
Ja water haal je hier niet uit de kraanDurf het iig niet aan en omdat Roemenen voor de global warming zorgen (lees de temp omhoog schroeven) heb ik wel wat koud water nodig. Helaas was alle voorraad op
Gelukkig komt nu net de bezorgjongen binnen met 10 van die grote 20l vaten
gaar, tijd voor vrije tijd heb je niet meer zo.quote:Op donderdag 25 januari 2007 14:54 schreef Katana het volgende:
nog een uur, en dan naar mn bijbaan tot 10
geel, en ik kan er meestal niet doorheen kijkenquote:Op donderdag 25 januari 2007 14:36 schreef HansU het volgende:
[..]
mijn pis is ook doorzichtig, ik weet niet of dat van jouw git zwart is ofzo
Ja het is niet anders, moet wel gewoon geld blijven verdienen naast mn stage natuurlijk.quote:Op donderdag 25 januari 2007 14:58 schreef HansU het volgende:
[..]
gaar, tijd voor vrije tijd heb je niet meer zo.
Mijn begeleider heeft nog helemaal niks van zich laten horen (3 maanden nu). Hoe vind je die? :-Pquote:Op donderdag 25 januari 2007 15:09 schreef T1andonly het volgende:
Mijn docent begeleider heeft inmiddels al weer 'n week niets van zich laten horen. Ik vind dat altijd hoogst vermakelijk, ik weet wel zeker dat ze mij daar verantwoordelijk voor stellen als er iets mis zou lopen eventueel.
wtfquote:Op donderdag 25 januari 2007 15:23 schreef Teije het volgende:
[..]
Mijn begeleider heeft nog helemaal niks van zich laten horen (3 maanden nu). Hoe vind je die? :-P
ROC he, dieptreurig. Maat van mij gaat al een jaar niet naar school (schat ik) en is gewoon zonder problemen overgegaan. /huilt om het ROC.quote:
roflquote:Op donderdag 25 januari 2007 15:30 schreef Teije het volgende:
[..]
ROC he, dieptreurig. Maat van mij gaat al een jaar niet naar school (schat ik) en is gewoon zonder problemen overgegaan. /huilt om het ROC.
Moet er wel even bij vermelden dat het om het ROC gaat in de Bijlmer, deze staat nou niet bepaald bekend om zijn goeie reputatie. (Ook al heb ik de indruk dat in de rest van het land het nou ook niet bepaald geweldig isquote:
en ik maar denken dat het KW1C in den-bosch erg isquote:Op donderdag 25 januari 2007 15:33 schreef Teije het volgende:
[..]
Moet er wel even bij vermelden dat het om het ROC gaat in de Bijlmer, deze staat nou niet bepaald bekend om zijn goeie reputatie. (Ook al heb ik de indruk dat in de rest van het land het nou ook niet bepaald geweldig is)
Als ik daar op zou zitten zou ik ook enkel op de toetsen komen opdagen. Lessen volgen lijkt me veels te gevaarlijk daar.quote:Op donderdag 25 januari 2007 15:33 schreef Teije het volgende:
[..]
Moet er wel even bij vermelden dat het om het ROC gaat in de Bijlmer, deze staat nou niet bepaald bekend om zijn goeie reputatie. (Ook al heb ik de indruk dat in de rest van het land het nou ook niet bepaald geweldig is)
Ik vrees dat ik op het moment te druk bezig ben met niksdoen, misschien probeer ik dit wel op een latertijdstip.quote:Op donderdag 25 januari 2007 15:34 schreef HansU het volgende:
wreed, ik had zojuist het moment van de dag, ik schoot met me vingers een bullebakje precies de prullenbak in van zeker 2 meter afstand. Doe dat maar eens na.
Toetsen, huh?quote:Op donderdag 25 januari 2007 15:37 schreef HansU het volgende:
[..]
Als ik daar op zou zitten zou ik ook enkel op de toetsen komen opdagen. Lessen volgen lijkt me veels te gevaarlijk daar.
Zelfs die niet maken en nog niet van school getrapt wordenquote:Op donderdag 25 januari 2007 15:38 schreef Teije het volgende:
[..]
Ik vrees dat ik op het moment te druk bezig ben met niksdoen, misschien probeer ik dit wel op een latertijdstip.
[..]
Toetsen, huh?
Ik denk dat ik een stuk of 4 toetsen in totaal heb gehad (1.5 jaar school dus).quote:Op donderdag 25 januari 2007 15:44 schreef HansU het volgende:
[..]
Zelfs die niet maken en nog niet van school getrapt wordenRespect
Die van mij al 4 maanden niet. Heb ook al 3 keer naar school gebelt omdat die lamlul nogsteeds geen stage contract had opgestuurd maar toen was die er ook niet. Zou worden doorgegeven, nooit meer iets van gehoord. Net als het concept stageverslag wat ik 1 maand geleden heb opgestuurt. En maandag zal ik op school wel weer allemaal gezeik krijgen dat ik het niet heb opgestuurd, nou de tyfus voor ze.quote:Op donderdag 25 januari 2007 15:23 schreef Teije het volgende:
[..]
Mijn begeleider heeft nog helemaal niks van zich laten horen (3 maanden nu). Hoe vind je die? :-P
verwacht geen openbaring op een Hoge School, er zijn erbij die net zo chaotisch zijn geregeld als een ROC.quote:Op donderdag 25 januari 2007 15:46 schreef Teije het volgende:
[..]
Ik denk dat ik een stuk of 4 toetsen in totaal heb gehad (1.5 jaar school dus).![]()
Pure tijdverspilling deze school.. maarja hierna lekker HBO.(Wel werken
)
Haha, precies de zelfde situatie hier. Ik weet uberhaupt niet eens wie ik moet benaderen voor me stage, want me mentor doet het niet en die zegt nu al zo'n 3 maanden dat hij het wel voor mij (en de hele klas, nouhja de 25% die wel de moeite heeft genomen om een stage plaats te vinden) gaat nachecken.quote:Op donderdag 25 januari 2007 16:11 schreef Kill_em_all het volgende:
[..]
Die van mij al 4 maanden niet. Heb ook al 3 keer naar school gebelt omdat die lamlul nogsteeds geen stage contract had opgestuurd maar toen was die er ook niet. Zou worden doorgegeven, nooit meer iets van gehoord. Net als het concept stageverslag wat ik 1 maand geleden heb opgestuurt. En maandag zal ik op school wel weer allemaal gezeik krijgen dat ik het niet heb opgestuurd, nou de tyfus voor ze.
je leert op zo'n manier wel om op eigen voeten te staan. Die 75% die nergens de moeite voor neemt zal nooit verder komen dan de plaatselijke snackbar.quote:Op donderdag 25 januari 2007 16:22 schreef Teije het volgende:
[..]
Haha, precies de zelfde situatie hier. Ik weet uberhaupt niet eens wie ik moet benaderen voor me stage, want me mentor doet het niet en die zegt nu al zo'n 3 maanden dat hij het wel voor mij (en de hele klas, nouhja de 25% die wel de moeite heeft genomen om een stage plaats te vinden) gaat nachecken.
Klopt, je zou de rest van me klas eens moeten zien.. Man o man wat een kutschoolquote:Op donderdag 25 januari 2007 16:25 schreef HansU het volgende:
[..]
je leert op zo'n manier wel om op eigen voeten te staan. Die 75% die nergens de moeite voor neemt zal nooit verder komen dan de plaatselijke snackbar.
Rare, communicatief onvaardige, puisterige mannetjes met vet ongekamd haar die verschrikkelijk stinken uit hun bek en hele dagen CS of WoW spelenquote:Op donderdag 25 januari 2007 16:27 schreef Teije het volgende:
[..]
Klopt, je zou de rest van me klas eens moeten zien.. Man o man wat een kutschool.
Nee, van die "ICT-ers" die maar ICT hebben gekozen omdat ze voor de rest niets wisten en denken dat ICT alleen maar MSN en partypeeps isquote:Op donderdag 25 januari 2007 16:46 schreef HansU het volgende:
[..]
Rare, communicatief onvaardige, puisterige mannetjes met vet ongekamd haar die verschrikkelijk stinken uit hun bek en hele dagen CS of WoW spelen
lui schorie morie dus.quote:Op donderdag 25 januari 2007 16:48 schreef Teije het volgende:
[..]
Nee, van die "ICT-ers" die maar ICT hebben gekozen omdat ze voor de rest niets wisten en denken dat ICT alleen maar MSN en partypeeps is... Erger dan nerds imo.
Daar hadden wij er genoeg van in de klas.. Op een gegeven moment zaten zij gewoon porno te downloaden..quote:Op donderdag 25 januari 2007 16:48 schreef Teije het volgende:
[..]
Nee, van die "ICT-ers" die maar ICT hebben gekozen omdat ze voor de rest niets wisten en denken dat ICT alleen maar MSN en partypeeps is... Erger dan nerds imo.
Zo ver komen deze nog nietquote:Op donderdag 25 januari 2007 16:52 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Daar hadden wij er genoeg van in de klas.. Op een gegeven moment zaten zij gewoon porno te downloaden..![]()
haha, kijk daar heb je nog wat aan!quote:Op donderdag 25 januari 2007 16:52 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Daar hadden wij er genoeg van in de klas.. Op een gegeven moment zaten zij gewoon porno te downloaden..![]()
totdat op eens de overspannen netwerk/systeembeheer zwaar over de zeik binnen kwam lopen. ( Er zijn leerlingen die meer van netwerken en computer weten dan hij).. "Wie zit hier godverdomme porno te downloaden".. De uit 94% uit mannen bestaande klas had het toen niet meerquote:Op donderdag 25 januari 2007 16:54 schreef HansU het volgende:
[..]
haha, kijk daar heb je nog wat aan!
Ik ga er van door mensen, tot morgen
hoezo was kon zij zelf niks meer downloaden toen of zoquote:Op donderdag 25 januari 2007 16:58 schreef PieterBas het volgende:
[..]
totdat op eens de overspannen netwerk/systeembeheer zwaar over de zeik binnen kwam lopen. ( Er zijn leerlingen die meer van netwerken en computer weten dan hij).. "Wie zit hier godverdomme porno te downloaden".. De uit 94% uit mannen bestaande klas had het toen niet meer![]()
Ik denk het, hoewel het internet vaker down was dan upquote:Op donderdag 25 januari 2007 16:59 schreef Norro-tje het volgende:
[..]
hoezo was kon zij zelf niks meer downloaden toen of zo
en proberen anderen er de schuld van te gevenquote:Op donderdag 25 januari 2007 17:04 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Ik denk het, hoewel het internet vaker down was dan up.. Nu snap ik eindelijk waarom, hij zat gewoon dikke porno te downloaden
![]()
![]()
ikke ookquote:
half negen maar ik ben er om 8:15 al, maar ik ga nu weg, tot morgenquote:Op donderdag 25 januari 2007 17:23 schreef Ranja_Ranja het volgende:
[..]
En hoelaat moest je beginnen
goedemorgen.quote:Op donderdag 25 januari 2007 16:58 schreef PieterBas het volgende:
[..]
totdat op eens de overspannen netwerk/systeembeheer zwaar over de zeik binnen kwam lopen. ( Er zijn leerlingen die meer van netwerken en computer weten dan hij).. "Wie zit hier godverdomme porno te downloaden".. De uit 94% uit mannen bestaande klas had het toen niet meer![]()
Lekker, waar moeten we zijn?quote:Op vrijdag 26 januari 2007 08:56 schreef Zosk het volgende:
Mogguh, ik heb 3 taarten meegenomen omdat dit mijn laatste dag is![]()
Mij te ver wegquote:
Ik moet ook nog wel even daarom weet ik t nog niet preciesquote:Op vrijdag 26 januari 2007 09:28 schreef Katana het volgende:
Is iedereen hier al bijna klaar met zn stage dan?
Ik moet nog tot 15 juni![]()
ik moet ook nog een poosje. Een hele week om precies te zijn.quote:Op vrijdag 26 januari 2007 09:28 schreef Katana het volgende:
Is iedereen hier al bijna klaar met zn stage dan?
Ik moet nog tot 15 juni![]()
dat weet ik nog niet, in de vrije weekenden denk ik niet bepaald aan jullie hoorquote:Op vrijdag 26 januari 2007 09:34 schreef Zosk het volgende:
ik kom zeker langs mits je me zult missen
en dat is weer een stage danquote:Op vrijdag 26 januari 2007 09:41 schreef SvenM het volgende:
Goedemorgen, ik kan vandaag ook een streepje door mijn naam zetten, en mij aanmelden onder een andere functie. Heb gister een gesprek gehad met iemand waarvoor een klasgenoot en ik een nieuwe website moeten bouwen. Wordt erg leuk dacht ik zo!
Goedemorgen..quote:Op vrijdag 26 januari 2007 08:47 schreef HansU het volgende:
[..]
goedemorgen.
Raar dat die gast wel ziet dat het uit jouw lokaal kwam, maar niet wist van welke computer. Sneue systeembeheerder![]()
Je bedoelt uitslapen-en-helemaal-niet-naar-school-toe-gaan-dag?quote:Op vrijdag 26 januari 2007 10:07 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Goedemorgen..
Aangezien het rest van het netwerk dichtgetimmerd zit.. behalve dat lokaal![]()
![]()
Zometeen terugkomdag![]()
Smullers dusquote:Op vrijdag 26 januari 2007 11:54 schreef Zosk het volgende:
Febo is goed te doen
Japs.quote:
True.quote:Op vrijdag 26 januari 2007 12:26 schreef Zosk het volgende:
lol, toch is 7 weken nogal een tijd. Maar vergeleken bij wat de meeste hier moeten![]()
Doe ik een andere uitstroomrichting is het 10 maanden.quote:
Njente. Of je moet het al zo voor mekaar krijgen dat je de norm haalt denk ikquote:Op vrijdag 26 januari 2007 12:31 schreef Zosk het volgende:
10 maanden, ligt eraan waar enzo...maar ik denk dat ik dat niet zou volhouden hoor, wordt me een beetje témaar meestal mag je toch ook op 2 verschillende plekken lopen, 2 keer 5 maanden of niet?
Ja, maar wél 4 dagen in de weekquote:Op vrijdag 26 januari 2007 12:32 schreef Zosk het volgende:
Bah, laat het dan maar een heel overdreven leuke stage zijn, anders worden het 10 extra lange maanden![]()
Nee een soort project, laatste periode van me MBOquote:
Ja hoor.. een stagiair is een stagiairquote:Op vrijdag 26 januari 2007 18:06 schreef octopussy het volgende:
Is deze topicreeks ook voor afstudeerstagiars? Zoja, dan hoi5 februari begin ik met frisse tegenzin (opdracht erg uitdagend
) aan mijn afstudeerstage bij een multimediabedrijf in Delft. Mits ik eens de informatie doorkrijg voor het samenstellen van mijn opdrachtsomschrijving
![]()
thnx. ja ik krijg het voor elkaar om stagiair nog fout te schrijven in mijn stageverslagquote:Op vrijdag 26 januari 2007 18:21 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Ja hoor.. een stagiair is een stagiair![]()
![]()
Welkom
klinkt wel interessant, mits je dus die info hebt/krijgtquote:Op vrijdag 26 januari 2007 19:18 schreef octopussy het volgende:
[..]
thnx. ja ik krijg het voor elkaar om stagiair nog fout te schrijven in mijn stageverslag![]()
Mijn opdracht is dit: ik moet uitzoeken wat er mis is (qua gebruikersgemak) met een applicatie voor gemeente en BenW door gebruikersonderzoek te doen. Dan ga ik daarvoor een nieuw interactie ontwerp maken. En als dat is goedgekeurd mag ik een ontwikkelaar (lees: programmeur) gaan aansturen om het ontwerp te realiseren.
Maar goed, de opdracht moet nog veel verder uitgewerkt worden. Wel handig als ze je dan ook even wat informatie over de applicatie geven![]()
yep, wel een uitdaging voor mij omdat ik best wel een tikje verlegen ben en echt (dus niet verzonnenquote:Op vrijdag 26 januari 2007 19:20 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
klinkt wel interessant, mits je dus die info hebt/krijgt
het onderzoek helpt je misschien wel van je verlegenheid afquote:Op vrijdag 26 januari 2007 19:24 schreef octopussy het volgende:
[..]
yep, wel een uitdaging voor mij omdat ik best wel een tikje verlegen ben en echt (dus niet verzonnen) gebruikersonderzoek moet doen en iemand aan ga sturen. Maar het is dan wel weer in lijn met mijn studie (Vormgeving en ontwerp van interactie) waar ze er van uit gaan dat je projectleider wordt.
zelfde hier, nog één weekjequote:Op vrijdag 26 januari 2007 19:49 schreef ReMcOrE het volgende:
ik ben ook klaar met de op 1 na laatste week
nee, schooljaar is hier (hoge school rotterdam) opgedeeld in 4 semesters.quote:Op vrijdag 26 januari 2007 20:47 schreef Maverick_tfd het volgende:
[..]
Mis je dan geen lessen? (Aangezien ik al 2 weken langer stage loop dan normaal)
ik geloof van wel, dan 1 week school, dan een week vakantie en dan weer "hard" aan de bak.quote:Op vrijdag 26 januari 2007 20:54 schreef Maverick_tfd het volgende:
Oh wacht mijn opleiding begint pas volgende week maandag weer, dus het kan wel... Beginnen jullie ook maandag de 5e weer?
Jetlag? Loop je stage in het buitenland?quote:Op vrijdag 26 januari 2007 21:11 schreef Maverick_tfd het volgende:
Oke dan, moet eerst over mn jetlag heen komen dan...
Ja, in de VS... Ik vertrek komende dinsdag richting Nederland, zal wel weer heel erg wennen (en een beejte missenquote:Op vrijdag 26 januari 2007 21:14 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Jetlag? Loop je stage in het buitenland?![]()
als je daar in een warm gedeelte zit, zal het zeker even wennen worden. De winter is eergisteren begonnen hier.quote:Op vrijdag 26 januari 2007 21:54 schreef Maverick_tfd het volgende:
[..]
Ja, in de VS... Ik vertrek komende dinsdag richting Nederland, zal wel weer heel erg wennen (en een beejte missen) worden...
Warm? Nee dat niet echt, gevoeltemperatuur was -24 hier vanmorgen...quote:Op vrijdag 26 januari 2007 22:00 schreef HansU het volgende:
[..]
als je daar in een warm gedeelte zit, zal het zeker even wennen worden. De winter is eergisteren begonnen hier.
oh, dan is het hier warm voor jequote:Op vrijdag 26 januari 2007 22:03 schreef Maverick_tfd het volgende:
[..]
Warm? Nee dat niet echt, gevoeltemperatuur was -24 hier vanmorgen...
Zo netjesquote:Op vrijdag 26 januari 2007 22:04 schreef Qunix het volgende:
Ik heb nu een week vrij gehad.
Maandag kennismaking nieuwe stage plek en wel bij Lost Boys. Dinsdag moet ik beginnen.
zal je de BBQ's missenquote:Op vrijdag 26 januari 2007 22:24 schreef Maverick_tfd het volgende:
[..]
Ik bedoelde dan ook niet het weer maar de mensen, het werk, de omgeving, het land, etc.
Ik weet nog niets.quote:Op vrijdag 26 januari 2007 22:37 schreef octopussy het volgende:
[..]
Zo netjes, ik heb van mijn leraren begrepen dat Lost Boys alleen veelbelovende studenten aanneemt voor een stage.
Wat ga je daar doen denk je?
lol, dat lijkt me wel vetquote:Op vrijdag 26 januari 2007 21:54 schreef Maverick_tfd het volgende:
[..]
Ja, in de VS... Ik vertrek komende dinsdag richting Nederland, zal wel weer heel erg wennen (en een beejte missen) worden...
Welkomquote:Op zondag 28 januari 2007 13:00 schreef Captain_Redbeard het volgende:
![]()
Morgenochtend begin ik met een stage. Voor het eerst in mijn leven wordt ik treinforens. Dat gaat tegenvallen denk ik![]()
Ik ga bij een bedrijf een analyse maken van de juridische aspecten ten aanzien van het openen van al dan niet een vestiging in het buitenland. Daarnaast neem ik een kijkje in de keuken van een bedrijfsjurist.quote:Op zondag 28 januari 2007 14:36 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Welkom
Wat voor stage ga je doen?
welkom vanaf woensdag waar ga je stage lopenquote:Op zondag 28 januari 2007 19:05 schreef Maraca het volgende:
Vanaf woensdag ben ik ook weer een stagiaire
Ga stage lopen bij een 'multinational die systemen industriėle componenten en diensten levert'quote:Op zondag 28 januari 2007 20:26 schreef Norro-tje het volgende:
[..]
welkom vanaf woensdag waar ga je stage lopen
THE HORROR!!!quote:
hou jij je mond eensquote:Op maandag 29 januari 2007 08:12 schreef joachim87 het volgende:
Heerlijk eindelijk klaar met stage en 2 weken fulltime vakantie
Inderdaadquote:Op maandag 29 januari 2007 09:16 schreef PieterBas het volgende:
THE HORROR!!!
Met je stage verslag?quote:Op maandag 29 januari 2007 10:03 schreef T1andonly het volgende:
Zo ik ben ook alweer 'n klein uurtje wakker en heb eindelijk de laptop eens aangezet. Ik ga over 'n half uur beginnen!
Yep, ik moet al mijn "activiteiten" eens op papier uitschrijven. Dan krijg ik pas 'n beetje 'n beeld van wat ik gedaan heb. Voor mijn gevoel had ik niet zoveel gedaan, maar sommige dingen kan ik wel zo omschrijven dat het lijkt dat er best veel tijd in zit.quote:
quote:Op maandag 29 januari 2007 10:38 schreef wickedweirdo het volgende:
en goedemorgen..
Sinds gisteravond niet meer gerookt, bevalt me tot nu toe ook wel..
Laten we hopen dat je dat record gaat brekenquote:Op maandag 29 januari 2007 11:11 schreef wickedweirdo het volgende:
[..]
Geen idee, 2 a 3 weken is m'n 'record'. Nu wil ik het uiteraard langer volhouden
same goes for me, ik zit lekker op school. Vandaag begonnen aan het nieuwe projectquote:Op maandag 29 januari 2007 11:15 schreef ijsmeis het volgende:
Hallo. Ik kom even gedag zeggen. Ik ben namelijk klaar met mijn stage
.
mag ook openlijk hoor altijd gezellig, dat stiekeme gedoe ook altijd, verslaaf aan fok zijn is heel normaalquote:Op maandag 29 januari 2007 13:28 schreef Zosk het volgende:
stiekem blijf ik nog gewoon mee posten en kijken![]()
owquote:Op maandag 29 januari 2007 13:30 schreef Norro-tje het volgende:
[..]
mag ook openlijk hoor altijd gezellig, dat stiekeme gedoe ook altijd, verslaaf aan fok zijn is heel normaal![]()
![]()
![]()
concentratieprobleempjes.. weinig gedaan vandaag dus.. word nog leuk in de komende paar dagenquote:Op maandag 29 januari 2007 12:54 schreef PieterBas het volgende:
Goedemorgen.. Is iedereen druk bezig? Of is iedereen klaar ofzo
dat was nu net mijn klacht, maar ik ben er nog wel een beetjequote:
quote:Op maandag 29 januari 2007 14:08 schreef Norro-tje het volgende:
[..]
dat was nu net mijn klacht, maar ik ben er nog wel een beetje
Gefeliciteerd dat doe ik nu al 39 wekenquote:Op maandag 29 januari 2007 14:56 schreef Katana het volgende:
Maarre, straks ook nog eens werken bij mn bijbaan tot 10.
Wat een hel, echt geen zin in ook
Hoevaak in de week?quote:Op maandag 29 januari 2007 15:02 schreef NrSiX het volgende:
[..]
Gefeliciteerd dat doe ik nu al 39 wekenalleen dan tot 9 uur
![]()
fotoquote:Op maandag 29 januari 2007 15:09 schreef Katana het volgende:
Mijn god, ik heb net een leuk meisje ontdekt hier
foto?quote:Op maandag 29 januari 2007 15:09 schreef Katana het volgende:
Mijn god, ik heb net een leuk meisje ontdekt hier
quote:Op maandag 29 januari 2007 15:09 schreef Katana het volgende:
Mijn god, ik heb net een leuk meisje ontdekt hier
Zie net dat er weer 300 eurootjes op mijn bankrekening gestort isquote:Op maandag 29 januari 2007 15:57 schreef Ranja_Ranja het volgende:
Hoe zit het met jullie stagevergoeding?
Gestortquote:Op maandag 29 januari 2007 15:57 schreef Ranja_Ranja het volgende:
Hoe zit het met jullie stagevergoeding?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |