'Tezamen' is goed.quote:Op woensdag 6 december 2006 12:28 schreef Tokus het volgende:
"Schaapjes herenigd U! komt allen tezamen!
ATTENTIE! Doemee aan de Fok! voor FOK kerstactie! ATTENTIE!"
Drie verschillende fouten in 1 signature, van gateway
Herenigen hoeft toch niet per se verenigen te zijn?quote:Op woensdag 6 december 2006 12:31 schreef Frollo het volgende:
[..]
'Tezamen' is goed.
Maar in 'herenigd' zitten twee fouten, dus het totaal is inderdaad drie.
edit: O nee, vier, want 'u' moet onderkast zijn.
Dat niet nee. Maar in deze context ging ik er eigenlijk wel van uit. Het lijkt me dat iemand zoveel mogelijk mensen wil bereiken voor zijn kerstactie, en niet alleen mensen die er al eerder bij betrokken waren.quote:Op woensdag 6 december 2006 12:33 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Herenigen hoeft toch niet per se verenigen te zijn?
quote:Op dinsdag 5 december 2006 14:30 schreef SpecialK het volgende:
Hoeft niet. Als er maar brijnaalden in huis zijn kan alles.
quote:Op woensdag 6 december 2006 19:38 schreef koen_pijl het volgende:
Gewoon een verijdelde kraal?
Toch niet zo goed opgelet op schoolquote:Op dinsdag 5 december 2006 22:12 schreef DoorBell het volgende:
Rare vraag maar weet iemand waarom er in elk Nederlands nummerbord een stukje uit 1 letter is? Bij vrachtverkeer vaak een klein stukje uit de O, bij personenautos vaak uit klinkers als de R, P, etc.![]()
Het gaat om gratis Pampers, ter verduidelijkingquote:Op donderdag 7 december 2006 10:17 schreef Ticootje het volgende:
Gewoon uberhaupt geen zinnelijkheid aanleren...... Tis toch gratis??
quote:Op donderdag 7 december 2006 22:01 schreef Daklem het volgende:
In een opzwelling heb ik een broek van Armani gekocht in Italie. Echter 1x gedragen en voor de rest in de kast gelegen.
quote:Op donderdag 7 december 2006 22:08 schreef Aventura het volgende:
Hij zal die broek wel niet gepast hebben gok ik zo
quote:Op donderdag 7 december 2006 22:01 schreef Daklem het volgende:
Nu pas de broek niet meer, en daarom verkoop ik hem.
Ik heb ook liever een dochter doorgerookte rochelstemquote:
quote:Op vrijdag 8 december 2006 @ 09:18 schreef TheSpy het volgende:
Op het veld worden dingen naar elkaar geroepen waar de honden nog geen kaas van hebben gegeten.
Ik weet niet zeker of ik wel zo blij moet zijn met dit commentaar..quote:Op vrijdag 8 december 2006 10:46 schreef Genverbrander het volgende:
[..]
Uitprinten, lijstje eromheen en tegen de muur met deze post.
Inderdaad een typisch geval van ontwetendheid.quote:Op vrijdag 8 december 2006 12:06 schreef Grimm het volgende:
Nou doe dat maar niet, ontwetendheid schaadt niet
Okay, kan gebeuren. Dat je gedachten vooruit lopen op je vingers en dat je dus abusievelijk alvast de klank typt die je pas in de tweede lettegreep nodig hebt. Zo werken hersenen soms. Maar de desbetreffende user gaat verder:quote:Op vrijdag 8 december 2006 10:39 schreef Ericjuh het volgende:
ff halfuurtje gewacht en daar kwam de dame aanzetten om de ruiluiken omhoog te doen.
Daar komt vast huilluik van!quote:de ruilluik was nog geeneen 1 cm van de grond af of iedereen (exclusief ik) ging bukken om d'r onder door te kunnen. de eerste paar wromelden onder de ruilluik door toen de rest van de groep achter me volgde. Ik sta nog steeds te wachten totdat de ruilluik open was. Toen het moment dat de achterste persoon zich ook onder de ruiluik door wrong had ik al het idee dat ik te laat was.
Doet ie dat niet met opzet? Zo heb ik het vaak over de 'burrul' om koningin Bea te imiteren. (Niet dat ik het zo opschrijf, maar ik zeg het wel vaak zo).quote:Op vrijdag 8 december 2006 12:18 schreef Frollo het volgende:
Okay, kan gebeuren. Dat je gedachten vooruit lopen op je vingers en dat je dus abusievelijk alvast de klank typt die je pas in de tweede lettegreep nodig hebt. Zo werken hersenen soms. Maar de desbetreffende user gaat verder:
Daar komt vast huilluik van!
Ja okay, maar jij weet waar je mee bezig bent als taalgebruiker.quote:Op vrijdag 8 december 2006 12:24 schreef Serendips het volgende:
[..]
Doet ie dat niet met opzet? Zo heb ik het vaak over de 'burrul' om koningin Bea te imiteren. (Niet dat ik het zo opschrijf, maar ik zeg het wel vaak zo).
En wat moeten we ons bij een burrul voorstellen?quote:Op vrijdag 8 december 2006 12:24 schreef Serendips het volgende:
[..]
Doet ie dat niet met opzet? Zo heb ik het vaak over de 'burrul' om koningin Bea te imiteren. (Niet dat ik het zo opschrijf, maar ik zeg het wel vaak zo).
De vrijdagmiddagburrel!quote:Op vrijdag 8 december 2006 12:30 schreef Biancavia het volgende:
[..]
En wat moeten we ons bij een burrul voorstellen?![]()
En de ene keer is het een rui-luik en de andere keer weer een ruil-luik.quote:Op vrijdag 8 december 2006 12:31 schreef Aventura het volgende:
Die 'ruilluik'-fout fascineert me wel. Inderdaad ook omdat hij het verband tussen te oprolconstructie van zo'n ding niet in verband brengt met het logische woord voor zo'n luik.
Misschien woont hij wel in het Gooi waar iedereen 'rolluik' als 'ruilluik' uitspreekt
Dat dan weer wel.quote:Op vrijdag 8 december 2006 10:39 schreef Ericjuh het volgende:
helaas kon ik natuurlijk mijn telefoon niet in camera stand zetten dus liep rustig naar beneden. Ik zag nog net de eerste paar personen die door de trap wrongen de verkeerde roltrap nemen (ze gingen met de roltrap naar beneden die naar boven ging omdat die roltrap het eerste was.) rustig liep ik verder en stelde mijn camera in om toch nog een filmpje te maken van de laatste WII die de media markt in zwolle had!!)
Het is en blijft een kwestie van ontwetendheid.quote:Op vrijdag 8 december 2006 12:48 schreef Biancavia het volgende:
En de ene keer is het een rui-luik en de andere keer weer een ruil-luik.
Ook vreemd!
quote:Op vrijdag 8 december 2006 12:32 schreef backontrack het volgende:
ik word vergeleken met andere scooterbestuurders en het is voor ingenomen beeld wat ze van me heeft, als het woord rasictisch misschien fout is zou je me dan even willen helpen met het juiste woord?![]()
quote:Op vrijdag 8 december 2006 14:15 schreef dahmind het volgende:
Hmm ik wou dat mijn vriendin eens zoiets voorstelde.
Je kan mijn inziens dit alleen doen met hele duidelijk en heldere afspraken.
Wekelijks of maandelijks evalueren en niet terugkrabbelen om een gevoel.
Gewoon uitpraten op een normale manier, als zij dit echt wil kan je misschien eens samen naar een paringklub gaan ofzow om te kijken wat het nu is dat je vrouw wil en misschien kom je zelf ook achter een aantal dingen die jij wilt.
quote:Op vrijdag 8 december 2006 15:16 schreef Virus het volgende:
[..]
Dat had ik dus ook. Maar ik heb geen idee wie mij gas levert.....
Geen brief, geen deurwaarder niks heb ik van ook maar een enkele leverancier gezien. Ik vind het ook vreemd dat na 3 jaar die leverancier dat niet ziet. Wel klote want daar ben ik nu de dube waarschijnlijk van. Moet ik in een ongeveer 1500 euro op gaan hoesten.
quote:Op woensdag 6 december 2006 00:44 schreef SpankTheMonkey het volgende:
[..]
Stond ook op haar eigen weblog, waar ze het onkrachtigde.
[..]
quote:Op vrijdag 8 december 2006 23:14 schreef Chuphinh het volgende:
Tja ik kan wel gaan zeggen hoe slecht ik het vmbo vind, maar ik heb er nooit rond gelopen. Nu kan ik de media wel napraten, maar die neem ik tegenwoordig ook niet meer meteen in vertrouwen.
[...]
quote:Op zondag 3 december 2006 23:59 schreef amvrosios het volgende:
het anaal inbrengen van electriese aparaten is officeel onvijlig verklaart.... BOEIUH ! tijd voor bier en tieten
quote:Op donderdag 7 december 2006 21:10 schreef PlarkPlark het volgende:
Vrouwen gebruiken hun staat van irritant, overbelast, te hoog, enz.
quote:Op vrijdag 8 december 2006 23:23 schreef _The_General_ het volgende:
Later is overigens gebleken dat de Jagers in hun recht stonden. Ze hadden toestemming om op de grond te jagen van de grondeigenaar en ze hadden alle andere benodigde papieren. De boer was in de war door alle ruilverkalvering van de afgelopen jaren en dacht dat het zijn grond was
Papagaai, mamagaai & de kindergaaitjesquote:Op zaterdag 9 december 2006 19:57 schreef Finder_elf_towns het volgende:
[..]
Wat is er exact centrum-rechts aan het NRC? Linkse anti-Israël wordt er gepapagaaid, Wilders en Bush kunnen niets goeds doen, Islam is cool en de walm van het grachtengordelfascisme hangt als een stinkend deken over de columnisten.
quote:Op zaterdag 9 december 2006 15:53 schreef ScienceFriction het volgende:
Ik vind een zware mannenstem vaak een stuk plezieriger om naar te luisteren, bovendien komt het over als een stem met authoriteit.
Als je het nieuws op de radio luistert bijvoorbeeld is de manenstem vele malen beter beluisterbaar.
Lachen om je eigen stommiteiten is gezondquote:Op zaterdag 9 december 2006 22:01 schreef Lienekien het volgende:
Ik deed het om je een plezier te doen.
quote:Op zondag 19 november 2006 12:57 schreef Frezer het volgende:
Het rendement van een houdkachel in vergelijking met een CV ketel lijkt me in elk geval enorm laag.
Afgezien van het gebruik van een woord wat niet bestaat, vraag ik me ook af of de poster van een filmster of een muzikant moet zijn.quote:Op zondag 10 december 2006 01:47 schreef -Angelus- het volgende:
Heb jij wel eens woede gevoeld door Fok? De vraag is waardoor kwam het, werdt je onrespectvol behandeld of was er een poster die je stalkte?
Creatief taalgebruik.quote:Op zaterdag 9 december 2006 @ 20:10 schreef SCwookie het volgende:
kan je pony's leren niet op stoep te schijten tijdens uitlaten? volgens mij is honden zelfs op deze gebieden intelligenter,
om mijn hoek staat de politieburo, en verderop staat een paardenmanege die ook voor politieburo werkt, door paarden te leveren/verzorgen.
altijd poep, niet een kleine ook nog!!!
quote:Op zondag 10 december 2006 18:12 schreef Canisfire het volgende:
[..]
Nee kanker debiel Muntjes kan je toch alleen uitgeven in happy our![]()
quote:Op zondag 10 december 2006 13:25 schreef tvvanham2002 het volgende:
Maar ik ben zo gezond als een baksteen, maar ach :p
quote:Op zondag 10 december 2006 19:49 schreef Bartje-Remje het volgende:
Dat is omwijs aardig, als alles klopt wat jij zegt, kan ik zelf ook niet wachten, iemand die zo'n groot beeld over mij heeft moet ook wel een mastermind zijn.
Omwijs bedankt voor je mening, en het lezen.
Echt goed onderwijs geven ze ook al niet.quote:Op maandag 11 december 2006 10:56 schreef Netsplitter het volgende:
Vraag eens voor de grap hoeveel de school zelf bij legd voor dit feestje?
Deze persoon heeft voor Sinterklaas wel een erg luguber cadeau gekregen....quote:Op donderdag 7 december 2006 21:21 schreef Piovan het volgende:
Een fleshlight van mijn moeders.
quote:Op maandag 11 december 2006 14:19 schreef ThijsThijs het volgende:
Ik heb morgen dus een Duits overhoring waarvoor ik een krantenartikel mee moet nemen en in het duits kunnen vertellen waar deze overgaat, alleen is Duits een van mijn mindere vakken en mijn grammatica stelt niet veel voor, daarom wil ik vragen of dit een beetje klopt:
Die titel von der Zeitungsbericht ist: Lotteriesieger
In dieser Artikel steht das dreizig Belgen aus Moeskroen sich bei die Directie von der Euromillions Lotterie haben Gemeld. Die dreizig Belgen gedanke Freitag das sie die Preise von 27 millionen Euro haben gewinnen. Weil ihre viele malen häufig gewählte Reihe war gezogen. Aber die eigenaar von der Zeitung geschaft , die selb ein von der dreizig spieler was, hat vor ein mal von der gewählte Reihe abgeweichen und hat den Compter eine eigen Reihe gemacht. Wegen dieses scheinen die Moeskroeners nur kein 27 Millionen zu kreigen. Der Gruppe hat einen Rechtsanwaltsburo intregriert.
Thijs
quote:Op maandag 11 december 2006 14:52 schreef Rewimo het volgende:
Strikt genomen geen spelfouten zoals hier bedoeld in dit topic, maar hij is te hilarisch om niet te plaatsten
[..]
quote:Op maandag 11 december 2006 15:39 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik doe niet mee aan het plakken van labeltjes om de vreselijk daad van moord te kunnen legiemeren. We hebben het over dezelfde vrucht.
quote:Op maandag 11 december 2006 15:12 schreef lnino het volgende:
Met gevaar voor een "thanks for pointing that out, captain obvious"-opmerking, wil ik toch zeggen dat dit verdacht veel op een babelfish vertaling lijkt!
*kuch*quote:Op maandag 11 december 2006 14:47 schreef lnino het volgende:
[..]
Deze persoon heeft voor Sinterklaas wel een erg luguber cadeau gekregen....
quote:Op maandag 11 december 2006 19:31 schreef sigme het volgende:
[..]
*kuch*
Fleshlight:
[afbeelding]*kuch*
Vreemd sinterklaascadeau om van je moeder te krijgen.quote:Op maandag 11 december 2006 20:14 schreef lnino het volgende:
[..]
ik zal voortaan beter research doen!
quote:Op maandag 11 december 2006 20:17 schreef pmb_rug het volgende:
()
het gaat me dunkt niet om oordelen, dan zou je immers als Christen nooit meer een mening over een ethisch standpunt moeten hebben, maar het gaat om het respect voor leven waar wij allemaal postnataal zo aan hechten, maar prenataal nauwelijks op waarde schatten en voor een hazellip laten verwijderen.
Het is vast een (mislukte) grap van de poster. Dat hoop ik tenminste, omdat die melkstaaf >¤60,- kost en het dus niet als ludieke actie van "moeders" opgevat kan worden, maar alleen als serieus cadeau.quote:Op maandag 11 december 2006 20:17 schreef Biancavia het volgende:
[..]
Vreemd sinterklaascadeau om van je moeder te krijgen.
Het is ongelovelijk.quote:Op dinsdag 12 december 2006 15:25 schreef Erik_84 het volgende:
Robert Long ongenezelijk ziek
Ongenezelijk
HIj is in elk geval wel consequent in zijn foutenquote:Op woensdag 13 december 2006 02:03 schreef tankertuig het volgende:
Moet morgen voor mijn brandbestreiding naar een bhv cursus.
- Meten van gasconcentraties en zuurstofgehalt
- Meten van de mac-waarde (meten of het klimaat gezond of giftig is)
- Brandbestreiding op diverse manieren
Het stukje brandbestreiding hield o.a. in dat we samen met een buddy in vol ornaat (brandpak, volgelaatsmasker en perslucht onder begeleiding van 2 brandweermannen op het oeffenterrein van de brandweer in Velsen een container binnen gingen om daar in het donker een parcours moesten afleggen dat bestond uit geblokeerde wegen en een tweetal trappen (waarvan 1 een ladder was). Vervolgens moesten we een brandslang een verdieping laten zakken, een ruimte betreden waar een stapel pallets in de hens stonden waar we eerst een lotus uit moesten redden en vervolgens de brand blussen. Dit alles in een klimaat, dat door toedoen van mijn klasgenoten,die al vrolijk op de brand zijn wezen spuiten, regelrecht een hel is te noemen.
Om nog even de nadruk op de situatie te mogen leggen:
Twee personen zijn in de ruimte waar de "brand" was flauwgevallen waarvan er eentje is afgevoerg naar het ziekenhuis omdat het masker de klap niet hield. Er was een vermoeden dat hij zijn longen had verbrand. Dt was gelukkig niet het geval.
- Is er iemand van mening succesvol de held uit te kunnen hangen bij een brandoeffening op het werk (ik zeg brandoeffening omdat de kans onwarschijnlijk klein is dat iemand een serieuse ramp meemaakt)
- Is die ene oeffening zo eens in de zoveel tijd wel genoeg om het personeel zo te trainen dat ze niet in paniek raken omdat ze weten wat er moet gebeuren als er werkelijk eens de pleuris uitbreekt. (as you train, so shall you respond)
quote:Op woensdag 13 december 2006 08:44 schreef Rewimo het volgende:
[..]
HIj is in elk geval wel consequent in zijn fouten
quote:Op woensdag 13 december 2006 10:21 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Dit is zo'n geëikt format: gierige rijkaard wordt geconfronteerd met verleden, heden en toekomst en komt tot inkeer.
Als je bij mij in het dorp zo praat snapt iedereen hetquote:Op vrijdag 1 december 2006 16:22 schreef lizardtattoo het volgende:
[..]
Waarbij een of ander dorpje bij Tilburg de kroon spant. "Ik heb het niet gevragen aan Singrid want ik heb het niet gedurven"
*ril*
Gevragen => gevraagdquote:Op woensdag 13 december 2006 10:59 schreef Kn3tt3r4 het volgende:
[..]
Als je bij mij in het dorp zo praat snapt iedereen het![]()
net als ik heb met hem gerolen
en ik heb het hem al gevragen
Dat zei ik vroeger ook altijd.quote:Op woensdag 13 december 2006 11:44 schreef Lienekien het volgende:
Gerolen = geruild.
Ik zou er een apart topic van maken.quote:Op woensdag 13 december 2006 13:11 schreef Kn3tt3r4 het volgende:
dit is trouwens wel de plek denk om uit het volgende dilemma te komen:
Stel je voor je bent ergens zonder fiets. Iemand vraagt: Heb je je fiets niet bij?
Wat moet je dan antwoorden?? De meeste zeggen nee. Maar ik zeg voortaan ja.
Als je nee zegt ontken je het dus dan zeg je dat je fiets wel bij hebt. Of klopt dit niet?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |