mawah, op nieuwjaarsdag heb je altijd al die vervelende kutbezoekjes. Enig voordeel van een kind dat jarig is op 1 januarie is dat je zelf de deur niet uit hoeft, dus gewoon aan het bier kan. Daarbij is het de eerste 16 jaar gewoon een kinderfeest, dus om 16.00 uur moet iedereen weg zijn.quote:Op woensdag 6 december 2006 22:38 schreef bixister het volgende:
[..]
ik wilde net zeggen, die eenmalige HVN uitzending lijkt me tot daar aan toe, maar elk jaar op nieuwjaarsdag een verjaardag hebben waar je niet omheen kunt... da's pas erg!
en de overige 364 dagen (maar dan zonder de cadeau's, hoewel...)quote:Op woensdag 6 december 2006 23:24 schreef bixister het volgende:
maar je kind staat zodra hij/zij enigszins bewust is van jarig-zijn wel om 6.00u naast je bed op die speciale dag.en verwacht dan vrolijk & fris toegezongen te worden en kadootjes te ontvangen.
![]()
Hoezo leverd dat voordeel op dan?quote:Op donderdag 7 december 2006 00:53 schreef Smirre het volgende:
In Duitsland doen ze (bijna) een moord voor werpen op die datum. Aangezien dit een behoorlijk financieel voordeel oplevert, zijn daar de weeënremmers niet aan te slepen.
Maar mocht je op HvN komen; gewoon doen alsof je niet wijzer bent. Doet iedereen daar.![]()
De premie voor kinderbijslag oid gaat daar fors veranderen. Het verschil tussen geboren worden op 31 december om 23:45 en 1 januari om 00:15 kan oplopen tot 23.000 euroquote:Op donderdag 7 december 2006 01:19 schreef nikky het volgende:
Hoezo leverd dat voordeel op dan?
Waarom wil iemand het uitstellen? Eruit met die kleine!!
Gewoon met zo'n intens domme blik glazig naar dat kind staren bedoel je?quote:Op donderdag 7 december 2006 00:53 schreef Smirre het volgende:
Maar mocht je op HvN komen; gewoon doen alsof je niet wijzer bent. Doet iedereen daar.![]()
En het liefst alle standaard opmerkingen over een baby maken. Dat je gelukkig bent en dat dit de mooiste baby op aarde is etc. Heel simpel, heus. Oh ja, vergeet dequote:Op donderdag 7 december 2006 07:36 schreef Swetsenegger het volgende:
Gewoon met zo'n intens domme blik glazig naar dat kind staren bedoel je?
Ow ja, met zo'n snik in je stem...quote:Op donderdag 7 december 2006 07:39 schreef Isabeau het volgende:
[..]
En het liefst alle standaard opmerkingen over een baby maken. Dat je gelukkig bent en dat dit de mooiste baby op aarde is etc. Heel simpel, heus. Oh ja, vergeet deopmerking over 5 vingertjes aan elke hand niet.
Nee maar ze was niet hét eerste eurokindje natuurlijkquote:Op donderdag 7 december 2006 08:34 schreef livelink het volgende:
Valt tegen hoor, Swets. Mijn dochter was 1 van de eerste euro-kindjes (2 januari 2002), maar er kon zelfs geen eurokit voor haar vanaf.
Als er nou een prijs van 10.000 euro aan vast zit, dan kan ik wel leven met dat kinderbijslag gatquote:Op donderdag 7 december 2006 10:02 schreef Dirkh het volgende:
Het is toch ook niet handig om op 1 januari te bevallen. Je moet dan weer drie maanden op de kinderbijslag wachten. Laat haar lekker eind december bevallen. Of ze houdt het nog ff een paar maandjes extra vol.
HvN zend ook over drie maanden de bevalling nog wel uit.
quote:Op donderdag 7 december 2006 10:03 schreef E.T. het volgende:
Wat ik me nou afvraag he.. Stel dat 't de eerste van 2007 wordt en je krijgt levenslang gratis Pampers ofzo.. bedoelen ze dan gewoon alleen totdat dit kind ze niet meer nodig heeft? of ook voor zijn/haar kind(eren)?
Het is tenslotte het kind dat recht heeft op die 'levenslang gratis pampers'
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |