moet je er ook bij vertellen wat je als antwoord gaf, anders gaat de kracht van deze post verlorenquote:Op woensdag 10 mei 2006 08:45 schreef Isabeau het volgende:
Ik heb gewerkt, teiganen ik had geen brood/gezond eten meegenomen omdat ik gisteren pas heel laat ben opgestaan (winkels al dicht).
(en een collega ging in de keuken patat bakken en vroeg of ik ook wilde)
Zie vorig topicquote:Op woensdag 10 mei 2006 08:47 schreef Viking84 het volgende:
moet je er ook bij vertellen wat je als antwoord gaf, anders gaat de kracht van deze post verloren
oh jaquote:
Wat goed!quote:Op woensdag 10 mei 2006 09:16 schreef Emu het volgende:
Ik begin me steeds beter te voelen
Mijn bloedonderzoek was ook positief eerst was mijn colestorolpeil 40% te hoog nu nog maar 10%. Verder heb ik nu voldoende ijzer, en vitamienen al zei de dokter dat er aan de vitamine B12 nog wel iets kon worden gedaan.
Mijn bloedruk was ook van lichtverhoogd vroeger naar normaal, vind ik allemaal hardstikke goed
Ik ga het nu elke 2 maand laten doen, het is heel aanmoedigendquote:Op woensdag 10 mei 2006 09:47 schreef Iksje het volgende:
Mooie resultaten Emu!
Laat je het maandelijks controleren of gewoon af en toe om te kijken of je waarden goed zitten?
Inderdaad.quote:Op woensdag 10 mei 2006 08:55 schreef Isabeau het volgende:
Nee, het was eigenlijk niet eens echt lekkerik voel me nu zelfs nog slap en een beetje opgeblazen.
Ik dacht dat je aan je hartslag in rust je een indicatie kan geven over hoe jou conditie is, hoe lager, hoe beter je conditie. Ik weet nog dat ik begonnen ben met 84 per minuut in rust (wat zeer veel is) nu is het al 72 in rust.quote:Op woensdag 10 mei 2006 10:02 schreef teigan het volgende:
ik ga binnenkort weer bloedgeven, en dan kijk ik wel even of er nog iets veranderd is in vergelijking met vorige keer...
Mijn conditie is sinds de vorige keer iig vooruitgegaan, maarja,dat kunnen ze nou weer niet aflezen..
Of niet... mijn bloeddruk daalde alleen maar steeds meer tijdens mijn zwangerschap. Verplicht dropjes etenquote:Op woensdag 10 mei 2006 09:24 schreef freecell het volgende:
Klinkt goed Emu! Mijn bloeddruk is ook best goed trouwens60/90 de vorige keer
Was voor mij best netjes, aangezien het de keer daarvoor 50/80 was.
Handig als ik nog eens zwanger word
Ik wist wel dat ik niet normaal ben... ik heb al jaren een hartslag van ongeveer 58-60 in rust, mijn conditie past zich niet echt aanquote:Op woensdag 10 mei 2006 10:12 schreef Emu het volgende:
[..]
Ik dacht dat je aan je hartslag in rust je een indicatie kan geven over hoe jou conditie is, hoe lager, hoe beter je conditie. Ik weet nog dat ik begonnen ben met 84 per minuut in rust (wat zeer veel is) nu is het al 72 in rust.
Hmmm, zout is wel goed inderdaad, maar zoethoutthee ookquote:Op woensdag 10 mei 2006 14:01 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Of niet... mijn bloeddruk daalde alleen maar steeds meer tijdens mijn zwangerschap. Verplicht dropjes eten![]()
dat is geen slecht ideequote:Op woensdag 10 mei 2006 15:54 schreef Troel het volgende:
Mijn hartslag zit rond de 80-90 in rust.
Je kan ook altijd zo'n zakje kruidenboterkruiden kopen en dat in je halvarine mieteren
Jammer dat je er niet van genoten hebt maar is het omdat je nu teveel vet binnen hebt gekregen of is het omdat je het niet zo lekker vond?quote:Op woensdag 10 mei 2006 18:02 schreef Viking84 het volgende:
Nou ik heb m'n stokbrood weggewerkt, maar ik vind er niks aan. Ik denk er alleen maar aan hoe ik het er weer af moet krijgen.
Het spijt me om te moeten zeggen, maar dit klinkt echt niet gezond viking. Sla je niet tever door? overigens niet zozeer naar aanleiding van dit ene berichtje, maar meer een beetje een naar gevoel dat ik heb. Ik wil je niets aanpraten of zo hoor, dus als je je er echt niet in kan vinden, laat het dan maar gaanquote:Op woensdag 10 mei 2006 18:02 schreef Viking84 het volgende:
Nou ik heb m'n stokbrood weggewerkt, maar ik vind er niks aan. Ik denk er alleen maar aan hoe ik het er weer af moet krijgen.
Netjesquote:Op woensdag 10 mei 2006 18:19 schreef Anansi het volgende:
Ik ben zo trots op mezelf!!!!![]()
Ik heb vandaag naar mijn werk op en neer gefietst... 9km heen en 9km terug!!![]()
Had een paar weken terug echt niet gedacht dat dat zou lukken.
Nu wel gesloopt en pijn in mijn knieen, maar het toch maar mooi gedaan!!![]()
miss_dynastie drukt mijn gevoel ook erg goed uit..quote:Op woensdag 10 mei 2006 18:21 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Het spijt me om te moeten zeggen, maar dit klinkt echt niet gezond viking. Sla je niet tever door? overigens niet zozeer naar aanleiding van dit ene berichtje, maar meer een beetje een naar gevoel dat ik heb. Ik wil je niets aanpraten of zo hoor, dus als je je er echt niet in kan vinden, laat het dan maar gaan![]()
nou ja, ik weet niet. Ook omdat het zo eenzijdig was. Ik had beter een patatje kunnen eten. Dit was het niet waard om voor te zondigen. Maar goed, heb net een dik uur gelopen, dus ik ben wel weer wat calorietjes kwijtquote:Op woensdag 10 mei 2006 18:10 schreef Riann het volgende:
[..]
Jammer dat je er niet van genoten hebt maar is het omdat je nu teveel vet binnen hebt gekregen of is het omdat je het niet zo lekker vond?
quote:Op woensdag 10 mei 2006 18:19 schreef Anansi het volgende:
Ik ben zo trots op mezelf!!!!![]()
Ik heb vandaag naar mijn werk op en neer gefietst... 9km heen en 9km terug!!![]()
Had een paar weken terug echt niet gedacht dat dat zou lukken.
Nu wel gesloopt en pijn in mijn knieen, maar het toch maar mooi gedaan!!![]()
Als een blok! Dacht gister om 20:00 ff te gaan liggen om daarna nog wat aan afstuderen en steppen te doen, maar ik werd tegen half 10 wakker... toen ben ik maar gaan slapen!quote:
Ja die naam idd lijkt wel of je van adel bentquote:Op donderdag 11 mei 2006 11:14 schreef freecell het volgende:
jaBj de volgende verh\jaardag ben ik DV mevrouw ina Marchien Brandts Buijs-Noordhuis
Die naam alleen is al reden om te trouwen
Ikke niet hoor, ik vroeg me alleen af waar "in de buurt" ergens isquote:Op donderdag 11 mei 2006 11:21 schreef freecell het volgende:
Als je commentaar hebt op mijn typo's: ik ben bij mijn ouders en dat toetsenbord is een ramp
Nee, ik bedoelde het meer in het algemeenquote:Op donderdag 11 mei 2006 11:31 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Ikke niet hoor, ik vroeg me alleen af waar "in de buurt" ergens isEen meetje lijkt me best gezellig maar ik heb al gezien dat het een tikkie te ver is voor me... Overigens wel een plaatsje waar ik graag eens uitgebreid rond zou willen kijken en natuurlijk fotograferen
Zit vandaag bij mijn ouders en die hebben een hele goede appel-kruimel.quote:Op donderdag 11 mei 2006 11:47 schreef Ikiskoel het volgende:
Gefeliciteerd, Freecell![]()
Wat voor gebak heb je?![]()
* freecell doet knuffelenquote:Op donderdag 11 mei 2006 11:52 schreef Ikiskoel het volgende:
Appel-kruimel, mjummm!! Ik zeg nu trouwens wel dat ik gebak wil, maar ik kan helemaal niet eten. Net voor de tweede keer deze week naar de tandarts geweest en ze heeft me flink pijn gedaan. Mn kies is ontstoken en heb nu een kuurtje gekregen. Volgende week donderdag moet ik weer naar de tandarts om de behandeling af te maken.... *zucht*
Jarig zijn is goed voor je humeur. Je komt erg vrolijk over vandaag.quote:Op donderdag 11 mei 2006 11:55 schreef freecell het volgende:
[..]
* freecell doet knuffelen
Ik mag dan wel heel onhandig en ADHD-erig zijn, maar ik kan wel heel goed knuffelen
Knuf knuf knuf knufquote:Op donderdag 11 mei 2006 12:04 schreef Ikiskoel het volgende:
Hmmm, knuffelen... daar heb ik nu wel zin in! Mn vriend zit 3 uur met de trein verderop, dus daar kan ik niet even snel langsgaan om te knuffelen. Dus kom maar op met die armen!
* Neemt de knuffelhouding aan
Hou ik je aanquote:Op donderdag 11 mei 2006 11:39 schreef freecell het volgende:
Nee, ik bedoelde het meer in het algemeenTikte zonet heel belabberd, heb het al aangepast.
Ik ga wel meeWil je best alle mooie plekjes laten zien
Op vrijdag en zaterdag heb ik vaak wel tijd
jajaquote:Op donderdag 11 mei 2006 13:13 schreef Levitation het volgende:
Gefeliciteerd Freecell!![]()
Helaas woon je voor mij echt te ver weg om even langs te komen... dus maar gewoon online-felicitaties.![]()
Echt jammer dat 't zo ver is, het dorp waar je woont is zo schattig...
Gave achternaam krijg je trouwens, echt sjiek!
Ik had inderdaad Bourtange in mijn hoofd... wat doet dat dan in hemelsnaam in je profiel.quote:Op donderdag 11 mei 2006 13:42 schreef freecell het volgende:
[..]
jajaVoor zo'n achternaam doe je het wel he?
Hij heeft nog een broertje
Het DORP waar ik woon?we praten hier over stad nummer 7 in Nederland he?
edit: donders, er staat nog steeds bourtange in mjn profiel
Ik woon dus in Groningen-stad en heb nog nooit in bourtange gewoondWel een leuk dorp inderdaad.
@Ymme: ik ben bijna altijd heel vrolijkMensen vinden mij meestal blij, heel druk en vrolijk
![]()
Maar vandaag ben ik inderdaad wel erg vrolijk
Tot nu toe gekregen:
-15 euro van de buurman van mijn ouders
-10 euro van de opa en oma van maarten
-Servies (borden, bekers, kopjes, soepkommen en dergelijke) van maartens vader
- het feestje vanavond (voor familieleden en ik ben de jongste van 7) krijg ik van mijn oudersscheelt ook weer aardig.
quote:Op donderdag 11 mei 2006 14:31 schreef Levitation het volgende:
[..]
Ik had inderdaad Bourtange in mijn hoofd... wat doet dat dan in hemelsnaam in je profiel.![]()
![]()
Bourtange is
.
Groningen is (ook) een hele leuke stad erg gezellig en ook zeker 't bezoeken waard.![]()
![]()
Hoe krijg je het voor elkaar om over te geven na een boterham? Ik geef best wel makkelijk over, maar niet na een boterham!quote:
Prop hem snel naar binnen als je eigenlijk al een aantal weken veel te veel doet dan goed is voor je lichaam en je maag al een beetje van slag isquote:Op donderdag 11 mei 2006 15:15 schreef freecell het volgende:
[..]
Hoe krijg je het voor elkaar om over te geven na een boterham? Ik geef best wel makkelijk over, maar niet na een boterham!
operatie? Heb ik iets gemist? (ik loop nog maar een paar topics mee hè)quote:Op donderdag 11 mei 2006 16:06 schreef Troel het volgende:
Ow, nog een nadeel van de operatie. Ik lust tegenwoordig kiwi's.
Net mijn derde van vandaag opgegeten. Fijn die fruitschalen hier op mijn werk
Weight Loss Surgery (deel 10)quote:Op donderdag 11 mei 2006 16:54 schreef Viking84 het volgende:
[..]
operatie? Heb ik iets gemist? (ik loop nog maar een paar topics mee hè)
Lustte je die vroeger niet?quote:Op donderdag 11 mei 2006 16:06 schreef Troel het volgende:
Ow, nog een nadeel van de operatie. Ik lust tegenwoordig kiwi's.
Net mijn derde van vandaag opgegeten. Fijn die fruitschalen hier op mijn werk
Bij ons liggen er de hele dag door tomaten, kiwi's, appels, sinaasappels en bananen in de kantine.quote:Op donderdag 11 mei 2006 18:27 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Lustte je die vroeger niet?Ik wou dat wij werk met fruitschalen hadden, ik zou me ongans eten aan fruit denk ik. Vandaag was er fruitsalade in de kantine
Nee, ik weet ook wel dat dit niet iets voor de langere termijn is. Daar gaat het ook niet om. Nu heb ik er zin in en nu heb ik er tijd voor. Moet ik het maar laten omdat ik het over een par maanden wellicht niet meer doequote:Op donderdag 11 mei 2006 21:20 schreef Maeghan het volgende:
Nou, ik weeg nog steeds 82,4. Oh joy. Na een maand sporten zit er een cm bij op m'n kuiten en bovenbenen, verder is er nergens iets af of bij volgens mij.
Viking: weet je dat ik gewoon al moe wordt van de manier waarop jij bezig bent met sporten en eten? Niet lullig bedoeld hoor, maar waar maak je je druk om. Stap op die step en beweeg zoals jij het fijn vindt. En voor wat betreft dat hardlopen: geen idee of het waar is, maar waarom zou je je lichaam gaan afmatten voor niks? Mijn ervaring is dat sporten op een lege maag niet werkt voor mij, omdat ik dan op een gegeven moment slap word, m'n spieren doen het gewoon niet meer goed, ik word duizelig en het wordt gewoon zwart voor m'n ogen. Ik denk ook dat het niet zo goed is om 's avonds te sporten en dan zo lang achter elkaar niets te eten omdat je dan dus honger hebt. Als ik met honger in bed stap slaap ik echt niet en slecht slapen is niet bevorderlijk voor je gezondheid, geestelijke gesteldheid en eetpatroon. Ik heb er zo m'n twijfels bij dus. Je kan het proberen en zien of het voor jou werkt, maar ik zelf zou het niet doen.
Je slaat wel erg door, ben ik eens met de anderen hier, en ik vraag me af hoe lang je dit vol denkt te gaan houden. Ga je over drie maanden nog steeds 's avonds en 's ochtends hardlopen en tussendoor nog steppen? Je stept nu al minder trouw. Nu vind je buiten sporten leuk, maar vind je dat ook nog als het hard waait en regent?
Joh, wat zonde! Daar zou ik ook stevig van balen...quote:Op vrijdag 12 mei 2006 09:59 schreef Isabeau het volgende:
Nee hoor, eerst even aanzien, Rewimo. Corticosteroiden kunnen ook schade doen en even aanzien geeft geen enkel probleem.
Maar goed, ben toch even op de weegschaal gaan staanEn zal het maar opbiechten. Twee weken eten waar je zin in hebt: 86,4 kg (ik was dus 81,6) Bijna 5 kilo aangekomen!! Dat had zelfs ik absoluut niet gedacht
Ik hoop dat dit confronterend genoeg was. Loop al 10 minuten door het huis hardop op mezelf te mopperen.
Ja, ik zal ook ooit nog eens moeten geloven aan een borstverkleining, maar ik weet wel zeker dat de huisarts me eerst naar de diëtist jaagt voor ik in aanmerking kom voor een operatiequote:Op vrijdag 12 mei 2006 10:02 schreef Muck het volgende:
zo, ik sta er ook tussen.
Ik onderga over een tijdje een borstverkleining, maar de chirurg wil dat ik eers wat afval.
Zelf wil ik ook al een hele tijd afvallen, maar het lukte steeds maar niet. Nu ik een enorme stok achter de deur heb (niet afvallen, geen operatie) gaat het me vast wat beter lukken
Voor elke 5 kilo een kaartjequote:Op vrijdag 12 mei 2006 10:02 schreef Muck het volgende:
zo, ik sta er ook tussen.
Ik onderga over een tijdje een borstverkleining, maar de chirurg wil dat ik eers wat afval.
Zelf wil ik ook al een hele tijd afvallen, maar het lukte steeds maar niet. Nu ik een enorme stok achter de deur heb (niet afvallen, geen operatie) gaat het me vast wat beter lukken
quote:Op vrijdag 12 mei 2006 09:59 schreef Isabeau het volgende:
Nee hoor, eerst even aanzien, Rewimo. Corticosteroiden kunnen ook schade doen en even aanzien geeft geen enkel probleem.
Maar goed, ben toch even op de weegschaal gaan staanEn zal het maar opbiechten. Twee weken eten waar je zin in hebt: 86,4 kg (ik was dus 81,6) Bijna 5 kilo aangekomen!! Dat had zelfs ik absoluut niet gedacht
Ik hoop dat dit confronterend genoeg was. Loop al 10 minuten door het huis hardop op mezelf te mopperen.
Zou heel graag willen komen, maar Dennis komt langs en neemt voor het eerst zijn vriendin ook mee. Speciaal voor mij.quote:Op vrijdag 12 mei 2006 12:11 schreef freecell het volgende:
Isa? Kom je vanaaf?
Dan zal ik je alleen komkommer en kruidenthee geven
Huh? Of zijn er meerdere Dennissen? Ikke nie meer snappuhquote:Op vrijdag 12 mei 2006 16:06 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Zou heel graag willen komen, maar Dennis komt langs en neemt voor het eerst zijn vriendin ook mee. Speciaal voor mij.Ik kom volgende week wel langs, kan ik woensdag komen?
(en ik hou die komkommer tegoed hoor
)
quote:Op vrijdag 12 mei 2006 17:13 schreef Kroeltroel het volgende:
Gefeli Sjeen!
Ook ik ben nieuwsgierig naar wat je deed en gaat doen...
vanochtend de 'schade' van een weekje vakantie inclusief elke avond uiteten, 2x een italiaans ijsje en elke ochtend ontbijten met lekkere broodjes: 1,2 kg eraf![]()
![]()
Nou moet ik zeggen dat ik wel opgelet heb, een heeeeeeeeleboel gelopen heb en de week voordat ik wegging op mysterieuze wijze 8 ons was aangekomen...
Dit houdt de moed er weer een beetje in!
Als ik het goed onthouden heb heet de beste vriend van Dennis ook Dennis.....quote:Op vrijdag 12 mei 2006 17:21 schreef Troel het volgende:
[..]
Huh? Of zijn er meerdere Dennissen? Ikke nie meer snappuh
quote:Op vrijdag 12 mei 2006 16:06 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Zou heel graag willen komen, maar Dennis komt langs en neemt voor het eerst zijn vriendin ook mee. Speciaal voor mij.Ik kom volgende week wel langs, kan ik woensdag komen?
(en ik hou die komkommer tegoed hoor
)
je bent niet de enige die het niet meer snapt Misschien een broer of broertje???quote:Op vrijdag 12 mei 2006 17:21 schreef Troel het volgende:
[..]
Huh? Of zijn er meerdere Dennissen? Ikke nie meer snappuh
Ik over 6 weken alquote:Op vrijdag 12 mei 2006 17:25 schreef Viking84 het volgende:. Ik ga over zo'n 10 weken (goh, wat klinkt dat nog ver weg
) ook op vakantie en moet dan ook veel lopen. Volgens mij scheelt dat idd echt hoor
op eigen kracht?quote:Op zaterdag 13 mei 2006 10:17 schreef Fuente het volgende:
Op mijn werk is iemand, die is 80!! kilo afgevallen. Sjeminee, echt diep respect!
* viking84 checkt jouw regeltje. Nee inderdaadquote:Op zaterdag 13 mei 2006 11:19 schreef Iksje het volgende:
10% lijkt mij ook weinig, toch voor het eindresultaat. 10% per jaar ofzo misschien? Ik ben er in elk geval al voorbij. (maar ben dan ook nooit echt heel dik geweest)
Ik kan gewoon inloggen, al vergeet ik vaak dat mijn gebruikersnaam met een hoofdletter is en de rest klein. Misschien een paar combinaties proberen?
sta je wel steeds op dezelfde weegschaal? Volgens mijn diëtist maakt dat nogal uit.quote:Op zaterdag 13 mei 2006 11:31 schreef poohy het volgende:
Heb mij vanmiddag gewogen bij de drogistweegschaal en het resultaat viel een beetje tegenOpeens ben ik 2 en een halve kilo zwaarder
![]()
Nu moet ik toegeven dat ik afgelopen tijd niet echt gezond heb gegeten, zal mijn regeltje maar even aanpassen![]()
Het grappige is dat ik altijd denk dat de weegschaal niet klopt als ik in ene zwaarder weeg. Als op dat ding staat dat ik afgevallen ben, dan komt die gedachte nog geen eens bij me op![]()
Uhuhquote:Op zaterdag 13 mei 2006 11:36 schreef poohy het volgende:
Ja, ik ben een trouwe bezoeker van dezelfde weegschaal![]()
Denk dat je rechtop moet staan Viking84Dat ding verandert bij mij al bij de minste beweging.
Zit er nu hard aan te denken om er zelf eentje aan te schaffen. Maar ja dan wordt het zo'n obsessie he? Maar goed, het personeel van de drogisterij zal mij nu onderhand wel kennen![]()
per jaar dus. Nou ik heb 2 jaar uitgetrokken om ong 18 kg af te vallen, dus ik heb wel genoeg tijd, denk ikquote:Op zaterdag 13 mei 2006 11:44 schreef teigan het volgende:
volgens dietistes is 5-10% van je gewicht per jaar afvallen meer dan genoeg. Veel sneller moet het niet gaan..
Daarnaast komt nog eens dat ze zeggen dat als je 10% van je gewicht afvalt, je eens tuk minder kans hebt op allerlei ziektes...
quote:Op zaterdag 13 mei 2006 11:44 schreef poohy het volgende:
Dat is inderdaad heel erg handig! Helaas ken ik hier (nog) niemand door het vele verhuizen. Heb nog aan een aantal andere opties gedacht zoals het verstoppen van dat ding door mijn vriend. Maar denk dat het allemaal niet werkt![]()
Kwam zelfs nog op de wanhopige oplossing om er eentje te kopen en mij te wegen en dan weer terug te brengen naar de winkel![]()
Maar da's weer een beetje teveel van het goede![]()
Ik weeg me altijd rechtopstaand. Ik heb een digitale en daar blijft het cijfertje toch nog een halve minuut op staan nadat je eraf stapt. Voorovergebogen zie ik evenmin iets, dat valt buiten de 'dekking' van mijn brilglazenquote:Op zaterdag 13 mei 2006 11:33 schreef Viking84 het volgende:
[..]
sta je wel steeds op dezelfde weegschaal? Volgens mijn diëtist maakt dat nogal uit.
Ook raar trouwens: ik stond bij m'n ouders op de weegschaal. Stond ik recht, dan woog ik 87,5 kg (en dat woog ik ook bij de diëtist), stond ik een beetje voorovergebogen, woog ik 88Ik neem aan dat ik recht moet staan?
Zijn hier trouwens mensen die vegetarisch zijn? Ik loop al een tijdje met het idee om vegetariër te worden en omdat nu mijn eetpatroon toch om moet, lijkt het mij een goed idee om dat nu gewoon te doen. Of kan ik me beter eerst richten op afvallen en daarna nogmaals mijn eetpatroon aanpassen?
Helemaal op eigen kracht. Echt geweldig. Ze heeft ook een buikwandcorrectie gehad en zit inmiddels alweer 3 of 4 jaar op haar streefgewicht.quote:Op zaterdag 13 mei 2006 11:17 schreef Viking84 het volgende:
[..]
op eigen kracht?wow.
Weet je, je bij de diëtist hebben ze het er vaak over dat maximaal 10 % haalbaar is, maar als ik dan van die verhalen hoor, geloof ik daar niets van. Natuurlijk je moet het in etappes doen en het kan jaren duren, maar 10 % is wel erg weinig hoor, zeker als je (ver) boven de 100 kg weegt. Dan zou je altijd last van (ernstig) overgewicht blijven houden.
De arts die mij en Rewimo geopereerd heeft zei op een gegeven moment dat het vrijwel onmogelijk was voor mensen om veel meer dan een kilo of 30 af te vallen zelfstandig, zonder hulp, zonder het er ooit weer aan te krijgen.quote:Op zaterdag 13 mei 2006 11:47 schreef Viking84 het volgende:
[..]
per jaar dus. Nou ik heb 2 jaar uitgetrokken om ong 18 kg af te vallen, dus ik heb wel genoeg tijd, denk ik
Maar waarom wijzen ze dan zo vaak op reële doelstellingen? Als je maar niet te snel wilt, is toch een hoop haalbaar?
ja, 30 kg, daar noem je ook wel wat ja.quote:Op zaterdag 13 mei 2006 13:33 schreef Troel het volgende:
[..]
De arts die mij en Rewimo geopereerd heeft zei op een gegeven moment dat het vrijwel onmogelijk was voor mensen om veel meer dan een kilo of 30 af te vallen zelfstandig, zonder hulp, zonder het er ooit weer aan te krijgen.
Het probleem met veel en snel afvallen is dat je lichaam gewoon veeeeel te weinig binnen krijgt en een soort anorexia staat schijnt te krijgen (weet niet meer van wie ik het hoorde, maar vond het wel erg plausibel klinken)
Ik hoef niet zo nodig vleesvervangende productenquote:Op zaterdag 13 mei 2006 12:54 schreef Iksje het volgende:
[..]
Ik weeg me altijd rechtopstaand. Ik heb een digitale en daar blijft het cijfertje toch nog een halve minuut op staan nadat je eraf stapt. Voorovergebogen zie ik evenmin iets, dat valt buiten de 'dekking' van mijn brilglazen![]()
Ik ben nu iets meer dan 8 jaar volledig vegetarisch (geen vlees, kip of vis, geen gelatine of dierlijke vetten, wel eieren en melk). Je kan nu volledig vegetarisch worden, of geleidelijk aan meer vegetarische producten eten, of gewoon nog vlees blijven eten. Qua kcal is er niet veel verschil tussen mager vlees en vleesvervangende producten.
Volgens mij wordt dat gezegd omdat mensen met meer gewichtsverlies vaak gaan jojoën en dat is ook weer niet de bedoeling. In dat kader is 10% eraf krijgen en houden gezonder dan 30 kilo afvallen en 40 kilo aankomen (heb ik althans begrepen).quote:Op zaterdag 13 mei 2006 11:17 schreef Viking84 het volgende:
Weet je, je bij de diëtist hebben ze het er vaak over dat maximaal 10 % haalbaar is, maar als ik dan van die verhalen hoor, geloof ik daar niets van. Natuurlijk je moet het in etappes doen en het kan jaren duren, maar 10 % is wel erg weinig hoor, zeker als je (ver) boven de 100 kg weegt. Dan zou je altijd last van (ernstig) overgewicht blijven houden.
hoe werkt dat jojo'en eigenlijk? Betekent dat dat je weer terugvalt in je oude patroon? Ik heb zin in koken: pasta met spinazie, paprika, courgettequote:Op zaterdag 13 mei 2006 16:15 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Volgens mij wordt dat gezegd omdat mensen met meer gewichtsverlies vaak gaan jojoën en dat is ook weer niet de bedoeling. In dat kader is 10% eraf krijgen en houden gezonder dan 30 kilo afvallen en 40 kilo aankomen (heb ik althans begrepen).
Wat een weertje he
Ja, tuurlijk, dat doe ik ook. Maar ik snap de redenatie '10% eraf is al héél veel gezonde' en beter dan jojoën' wel. Dat betekent niet dat het voor iedereen hoeft te gelden of dat iedereen daarnaar moet luisterenquote:Op zaterdag 13 mei 2006 16:17 schreef kwakveense het volgende:
ik heb nu 10% eraf, stabiel (ongeveer) en ga nu toch wel voor de volgende 10% hoor!!!
Yup. Plus nog een paar extra kilo erbij, meestal.quote:Op zaterdag 13 mei 2006 16:32 schreef Viking84 het volgende:
[..]
hoe werkt dat jojo'en eigenlijk? Betekent dat dat je weer terugvalt in je oude patroon? Ik heb zin in koken: pasta met spinazie, paprika, courgette
oh! dat bedoelde ik ook hoor!!quote:Op zaterdag 13 mei 2006 17:04 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Ja, tuurlijk, dat doe ik ook. Maar ik snap de redenatie '10% eraf is al héél veel gezonde' en beter dan jojoën' wel. Dat betekent niet dat het voor iedereen hoeft te gelden of dat iedereen daarnaar moet luisteren. En het is denk ik ook een beetje om je niet te ontmoedigen, zo van: 10% eraf is al veel gezonder, je hoeft niet naar die hele berg te kijken.
[..]
Yup. Plus nog een paar extra kilo erbij, meestal.
maar als je gewoon blijft eten zoals je tijdens het afvallen deed is er toch niks aan de hand? Ik ben niet van plan om als ik eenmaal afgevallen weer mijn chips en ijs als diner gewoonten te hervatten.quote:Op zaterdag 13 mei 2006 17:04 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Ja, tuurlijk, dat doe ik ook. Maar ik snap de redenatie '10% eraf is al héél veel gezonde' en beter dan jojoën' wel. Dat betekent niet dat het voor iedereen hoeft te gelden of dat iedereen daarnaar moet luisteren. En het is denk ik ook een beetje om je niet te ontmoedigen, zo van: 10% eraf is al veel gezonder, je hoeft niet naar die hele berg te kijken.
[..]
Yup. Plus nog een paar extra kilo erbij, meestal.
Dank je!quote:Op vrijdag 12 mei 2006 10:11 schreef Rewimo het volgende:
Ik hoop voor je dat het nu lukt, MuckWelkom en succes!
Ik heb deze cupmaat al sinds ik 17 ben. Sinds die tijd heb ik enorm geschommeld in gewicht, maar mijn cupmaat bleef altijd gelijk. Vandaar dat ik het wel aandurfde om nu anaar de chirurg ta gaanquote:Op vrijdag 12 mei 2006 10:26 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ja, ik zal ook ooit nog eens moeten geloven aan een borstverkleining, maar ik weet wel zeker dat de huisarts me eerst naar de diëtist jaagt voor ik in aanmerking kom voor een operatieIk had al vrij vroeg een relatief grote cupmaat, maar toen ik last van overgewicht kreeg, groeiden mijn borsten natuurlijk ook. Dus ik moet eerst afwachten hoeveel daar vanaf gaat als ik afval.
behalve dan dat veel vrouwen veel te streng lijnen. als je langere tijd minder dan 1250-1500 ckal per dag eet vertraagt je voedselverbranding. als je dan normaal gaat eten (dus nie theel veel) nadat je streefgewicht bereikt is, kom je daar dus ook al van aan, en omdat dat frustreert krijgen veel mensen nog meer vreetneigingen en ineens ben je dan weer zwaarder dan voor je begon...quote:Op zaterdag 13 mei 2006 18:08 schreef Viking84 het volgende:
[..]
maar als je gewoon blijft eten zoals je tijdens het afvallen deed is er toch niks aan de hand? Ik ben niet van plan om als ik eenmaal afgevallen weer mijn chips en ijs als diner gewoonten te hervatten.
hm, dus het is wel belangrijk om de ca 1400 te bereiken. Daar heb ik dus wel moeite mee. Ik haal volgens mij de 1200 niet eens altijd (behalve als ik warm eet met een vette sausquote:Op zaterdag 13 mei 2006 18:34 schreef kwakveense het volgende:
[..]
behalve dan dat veel vrouwen veel te streng lijnen. als je langere tijd minder dan 1250-1500 ckal per dag eet vertraagt je voedselverbranding. als je dan normaal gaat eten (dus nie theel veel) nadat je streefgewicht bereikt is, kom je daar dus ook al van aan, en omdat dat frustreert krijgen veel mensen nog meer vreetneigingen en ineens ben je dan weer zwaarder dan voor je begon...
ok, bedankt voor de tipquote:Op zaterdag 13 mei 2006 18:49 schreef kwakveense het volgende:
vaak helpt t om een keer extra yoghurt ofzo te nemen, en een extra volkoren boterham bij t ontbijt, een appeltje hier en daar. en ook je bakvetten en boodsmeersels meetellen met t calorieën berekenen.
als je 1500 kcal per dag eet en normaal beweegt zou je zeker een pond per week af moeten vallen.
Ik eet ook niet zo veel vervangende producten, maar af en toe is het wel lekker. Wat blokjes door de wok of een burger bij je groenten. En niet alle burgers zijn zo bros als sommige groenten- of kikkererwtenburgers. Ik heb geen idee of die dingen naar vlees smaken trouwens...mijn vriend zegt wel eens dat bepaalde dingen vissig smaken. Het is al zo lang geleden dat ik vlees gegeten heb, dat ik de smaak niet meer weet. En inderdaad, ze maken die dingen in 'vleesvorm' zoals een steak of een burger. Maar ja, je kan er moeilijk driehoekjes of vierkanten van makenquote:Op zaterdag 13 mei 2006 15:26 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ik hoef niet zo nodig vleesvervangende productenDan gooi ik er liever extra groenten doorheen Beetje dubbel: je wilt geen vlees, maar wel iets dat eruit ziet als vlees en ook zo smaakt
Ik heb eens zo'n vegaburger gehad op basis van kikkererwten. Die viel meteen uiteen in m'n mond
Het lekkere van vlees is juist dat je het even lekker moet kauwen
Tot voor kort sloeg de 'word ik vegetariër of niet'-balans nog door naar 'nee', maar nu houd ik steeds minder argumenten over om vlees te eten, behalve dan dat het lekker is (dan heb ik het over biefstuk en kroketjes, maar die mag ik nu toch (bijna) niet meer
) en omdat ik zo gewend ben aan m'n eten met vlees klaar maken dat ik niet goed weet hoe ik het dan anders moet klaarmaken. Maar er komt een kamer vrij bij mij in huis en ik ga eigenhandig zorgen dat daar een vega in komt
Dan mag die me alles leren
Gisteren at ik bij een vegetarische vriendin en dat was zó lekkerIk had echt zoiets van: waarom eet ik eigenlijk vlees
voeg me maar even toe op msnquote:Op zaterdag 13 mei 2006 19:01 schreef Iksje het volgende:
-knip-
welkomquote:Op zaterdag 13 mei 2006 20:58 schreef Urnie het volgende:
Vanaf nu ben ik ook van de partij.
Ik ben een jaar of 8 geleden al eens 10 kilo afgevallen met Herbalife. Toen had ik mijn streefgewicht van 58 vrij snel bereikt, in een paar maanden. Ik had toen gezworen dat ik niet meer boven de 60 uit wilde komen, en inmiddels is het zelfs boven de 75 kg.![]()
Herbalife vond ik toch echt weer te duur en ik wil het gewoon d.m.v. wilskracht en meer bewegen halen. En als ik dan hier ook nog een beetje gestimuleerd wordt, gaat het vast lukken!![]()
Tuuk, anders kan ik toch niet in de lijst staan?quote:Op zaterdag 13 mei 2006 21:08 schreef Viking84 het volgende:
[..]
welkom
stimulans te over, hier. Heb je je al even aangemeld bij Troel?
Succes
had nog niet naar de lijst gekeken hoor, wijsneusquote:Op zaterdag 13 mei 2006 21:10 schreef Urnie het volgende:
[..]
Tuuk, anders kan ik toch niet in de lijst staan?
quote:Op zaterdag 13 mei 2006 21:31 schreef Viking84 het volgende:
[..]
had nog niet naar de lijst gekeken hoor, wijsneus
quote:Op zondag 14 mei 2006 09:26 schreef Rewimo het volgende:
Er is weer 4 ons af
Maar goed ook want ik heb dit gekregen:
[afbeelding]
Ik wou dat ik dat hadquote:Op zondag 14 mei 2006 17:23 schreef Rewimo het volgende:
Hoe kun jij trouwens 2 uur sporten op een plak ontbijtkoek, Maeghan? Ik was volgens mij allang tegen de vlakte gegaan
Het is niet zo heel intensief. Body Pump is wat oefeningen met gewichtjes, maar met mijn enorme kippenkracht gebruik ik dus ergens tussen de 2,5 en 7,5 kilo. Het is niet dat ik daar helemaal dood van ga of zo. Daarna Body Balance, dat is yoga/tai chi/pilates en dat is helemaal niet intensief, verbrandt ook maar 200 tot 300 kcal in een uur.quote:Op zondag 14 mei 2006 17:23 schreef Rewimo het volgende:
Hoe kun jij trouwens 2 uur sporten op een plak ontbijtkoek, Maeghan? Ik was volgens mij allang tegen de vlakte gegaan
ja herkenbaar.quote:Op zondag 14 mei 2006 21:36 schreef Maeghan het volgende:
Ik moet zeggen dat ik nu dus ook meer honger heb. Vroeger kwam ik laat uit bed als ik vrij was en dan at ik pas om een uur of elf, twaalf. Dan at ik 's middags hooguit wat fruit of dingen als sultana, en dan m'n avondeten rond zeven uur.
Nu ik sport heb ik over de hele dag echt meer honger. Ik heb nu dus ook honger, terwijl ik normaalgesproken na m'n avondeten echt NOOIT honger heb. Ik ben niet iemand die voor de tv hangt en een zak chips wegwerkt, want na m'n avondeten heb ik geen honger meer en ook geen lekkere trek. Nu zou ik zo weer kunnen avondeten.![]()
en dan de rest van de middag met een rammelende maag zitten?quote:Op zondag 14 mei 2006 22:40 schreef Maeghan het volgende:
Nou ja, ik eet het er niet bij, ik zou het alleen graag willen. Dat is iets anders
op je vinger?quote:Op maandag 15 mei 2006 10:04 schreef ymme het volgende:
Goede morgen
Lekker veel geklets hier. Zo maar even snel bijlezen
Ik heb een goed en leuk weekend achter de rugEn weer 1 tattoo rijker (op mijn vinger)
Ik ga snel even bijlezen nu
Kleine tribal op mijn middelvinger. Ik zal zo ff een foto plaatsen hiervanquote:Op maandag 15 mei 2006 10:31 schreef Viking84 het volgende:
[..]
op je vinger?wat moet ik me daarbij voorstellen?
? op mijn reacite boven jouw post?quote:Op maandag 15 mei 2006 10:41 schreef Sjeen het volgende:
?
quote:Op maandag 15 mei 2006 10:42 schreef Viking84 het volgende:
@ Urnie: moeders zijn echt levensgevaarlijk!Als ik bij mijn moeder kom, dan wil ze me altijd verwennen
Maar dan doe ik ook gerust mee, hoor, dat is dan mijn zondedagje
Dit komt mij zo bekend voor. Momenteel ligt het bed op de logeerkamer helemaal vol met schone wasquote:Op maandag 15 mei 2006 10:45 schreef octopussy het volgende:
mij blijft altijd de schone was op een hoop liggen na het drogen, want ik heb nooit zin om op te vouwen of te strijken. Eigenlijk moet ik mijn kleding kast ook weer eens uitmesten en organiseren.
Nee, ik had een post geplaatst, maar ik zag 'm niet...quote:Op maandag 15 mei 2006 10:43 schreef ymme het volgende:
[..]
? op mijn reacite boven jouw post?
Kan iemand me hiermee helpen:
![]()
Ik heb in huis.
Paprika's
Couscous (plus sausje die erbij hoort)
Vertel hoe kan hier iets lekkers mee maken.
Vervelend!quote:Op maandag 15 mei 2006 10:36 schreef Isabeau het volgende:
Ook goeiemorgen
Leuk weekend gehad, en druk, maar ook vooral leuk
Nu eerst maar wat gaan schoonmaken, alleen weet ik niet goed hoe, aangezien ik van mezelf een week lang geen schoonmaakmiddelen mag aanraken(mijn handen zitten helemaal onder het eczeem en ik wil even kijken wat het precies veroorzaakt)
Huishoudhandschoenenquote:Op maandag 15 mei 2006 10:36 schreef Isabeau het volgende:
Ook goeiemorgen
Leuk weekend gehad, en druk, maar ook vooral leuk
Nu eerst maar wat gaan schoonmaken, alleen weet ik niet goed hoe, aangezien ik van mezelf een week lang geen schoonmaakmiddelen mag aanraken(mijn handen zitten helemaal onder het eczeem en ik wil even kijken wat het precies veroorzaakt)
quote:
Zeker geen idee hoe dat gekomen is?quote:Op maandag 15 mei 2006 11:00 schreef Isabeau het volgende:
Ik ben op miraculeuze wijze van de grootste schoonmaakhater naar een poetsvrouw getransformeerd en er is dus op zich niet echt veel te doen in huis.
quote:Op maandag 15 mei 2006 11:05 schreef Urnie het volgende:
Zeker geen idee hoe dat gekomen is?![]()
Ik kan dat ook wel gebruiken.![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar mijn timer gaat, dus ik ga weer even wat doen. Stofzuigen
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
Ja dat kloptquote:Op maandag 15 mei 2006 11:07 schreef Iksje het volgende:
Het lijkt wel de dieetclubschoonmaakdag! Ik begin er zo meteen ook aan: kleerkast reorganiseren, nog wat strijken, afwassen, badkamer schoonmaken.
Met handschoenen aan kan ik dus absoluut niet werken...
Enne Ymme, ik had je laatst toch een receptje met paprika en couscous gemaild?
Klinkt super lekker, weer een recept om te onthouden!quote:Op maandag 15 mei 2006 11:24 schreef Iksje het volgende:
Ow, okee, dan post ik het maar gelijk voor iedereen![]()
Voor 2 personen heb je nodig:
-2 grote paprika's die rechtop kunnen staan.
-couscous
-groenten naar keuze: wortel, courgette, aubergine, andere kleuren paprika's...
-eventueel kikkererwten en/of rozijnen
-eventueel gehakt
Snij het hoedje van de paprika's en verwijder de zaadlijsten. Zet ze daarna 2 min in de microgolfoven op 750W. De groenten snij je in blokjes en kook je beetgaar. Ondertussen bereid je de couscous volgens de verpakking. (eventueel bouillon gebruik als heet water, geeft een smaakje aan de couscous).
Meng de groenten (en de kikkererwten en het gehakt indien gewenst) onder de couscous en vul met dit mengsel de paprika's.
Vervolgens 20min in de oven op 200-210°C
Je kan heel erg varieren met de vulling. En als sausje kan je wat yoghurt mengen met wat grofgeraspte komkommer.
Heel snel klaar en![]()
------------------------
Zaterdag trouwens heerlijke lasagne gemaakt met spinazie, wat tomatenblokjes en een boursin(light) sausje ertussen...
werkt goed zo te zienquote:Op maandag 15 mei 2006 12:10 schreef Isabeau het volgende:
freecell, mijn knijntje gaat nooi niet nee in de treinHij was al gestresst van een dagje naar de dierenarts.
Ik heb trouwens twee toetsen van mijn laptopje gesloopt bij het schoonmakenEn nu krijg ik ze er niet meer op
Eentje is dat pull down menuutje,maar dat gebruik ik toch nooit en de ander is de m.
Ik druk nu dus op een rubber bolletje als ik een m wil zien.
Ja, ik eet wel na het sporten, maar ik eet ervoor niet. En ik eet erna niet meer dan ik normaal op dat dagdeel zou doen. Ik ga ook geen honger zitten lijden, maar aan de andere kant ben ik wel wat gewend. In de winter heb ik altijd gruwelijke honger, van 's ochtends tot 's avonds ongeacht wat ik eet. Vergeleken daarmee is dit maar een lichte trek die heel erg goed te onderdrukken is met een appeltje en een kop thee.quote:Op zondag 14 mei 2006 23:00 schreef Viking84 het volgende:
[..]
en dan de rest van de middag met een rammelende maag zitten?Ik eet wél wat na het sporten. Anders rammelt mijn maag en zit ik de hele tijd aan eten te denken.
Mijn eetpatroon is nu wel anders dan 2 weken geleden (toen ik leefde op een appeltje + warme maaltijd per dag), dus ik heb nu ook veel sneller honger. En nog steeds kom ik niet aan mijn 1500 kcal, volgens mij, maar ik ben wel hard op weg
Dit ga ik straks klaar maken.quote:Op maandag 15 mei 2006 11:24 schreef Iksje het volgende:
Ow, okee, dan post ik het maar gelijk voor iedereen![]()
Voor 2 personen heb je nodig:
-2 grote paprika's die rechtop kunnen staan.
-couscous
-groenten naar keuze: wortel, courgette, aubergine, andere kleuren paprika's...
-eventueel kikkererwten en/of rozijnen
-eventueel gehakt
Snij het hoedje van de paprika's en verwijder de zaadlijsten. Zet ze daarna 2 min in de microgolfoven op 750W. De groenten snij je in blokjes en kook je beetgaar. Ondertussen bereid je de couscous volgens de verpakking. (eventueel bouillon gebruik als heet water, geeft een smaakje aan de couscous).
Meng de groenten (en de kikkererwten en het gehakt indien gewenst) onder de couscous en vul met dit mengsel de paprika's.
Vervolgens 20min in de oven op 200-210°C
Je kan heel erg varieren met de vulling. En als sausje kan je wat yoghurt mengen met wat grofgeraspte komkommer.
Heel snel klaar en![]()
------------------------
Zaterdag trouwens heerlijke lasagne gemaakt met spinazie, wat tomatenblokjes en een boursin(light) sausje ertussen...
oeh, lurken aan de waterpijp is echt leuk. Ik heb thuis ook een grote sheisha staan uit Egypte en het is af en toe heel relaxed om appeltabak te roken.quote:Op maandag 15 mei 2006 11:18 schreef freecell het volgende:
Isa: misschien heeft je konijn wel positieve aandacht nodig!
* freecell probeert smoesjes te verzinnen om konijnen te knuffelen
Offe.... Moet je konijn een keer uitGezellig een dagje met de trein naar Groningen bijvoorbeeld.
Ik heb trouwens op mijn verjaardag een waterpijp gekregen. Heb appeltabak gekocht en het is heel lekker
(voor de duidelijkheid: er komt echt alleen onschuldige appeltabak in)
[afbeelding]
Zo één ongeveer, alleen die van mij is veel mooier en handbeschilderd en dergelijke
Enne Isabeau: hij is zo lekker dat zelfs Maarten voor zijn lol meerookt van appeltabak![]()
Nou, ik denk dat vooral het avondeten er erg kan inhakken. Ook wat voor beleg je op je brood gebruikt.quote:Op maandag 15 mei 2006 18:43 schreef bloodyserious het volgende:
Ben ik nou typisch een vreetzak ? Ik zie dat mensen hier 1200 of 1400 kcal per dag eten terwijl ik zelf de grootste moeite heb om het onder de 3000 kcal te houden ?
Ik weet uit "experimenten" dat ik 2700 kcal kan eten op een dag zonder daardoor aan te komen, een week lang 2700 kcal gegeten en ik kom niks bij qua gewicht.
Blijkbaar heb ik niet echt een trage verbranding.. want het gemiddelde is 2500 kcal..
Ik vind het knap dat jullie het met 1400 of zelfs 1200kcal vol kunnen houden ???
Met hoeveel kcal blijven jullie op hetzelfde gewicht ? want als je 1200 kcal op een dag vol kan houden dan kan je "levensonderhoud kcal" volgens mij nooit echt hoog zijn.
nou wees blijquote:Op maandag 15 mei 2006 19:04 schreef bloodyserious het volgende:
Ik eet al snel een half brood 's ochtends en 14:00 is dat al op, later nog wel een halve ciabatta met dunne plakjes kaas.
Koekjes meestal zaanse kermis van AH (van die biscuitjes met suiker) bijna een half pak wel denk ik, en 's avonds meestal spinazie met aardappels en een tartaartje, of roerbakgerecht of macaroni.
Ik drink alleen maar water.. dat scheelt wel.
Maar ja opzich als ik sport dan mag ik ongeveer 3400 kcal op een dag eten en op die manier compenseer ik het een beetje want ik eet elke dag rond de 3000 kcal.
quote:Op maandag 15 mei 2006 22:05 schreef Isabeau het volgende:
55 kcal...is dat een sultana?Jaaa, lekker!!
Lieve bloodyserious,quote:Op maandag 15 mei 2006 19:24 schreef bloodyserious het volgende:
Ik heb mijn stofwisseling versnelt door veel te eten, maar dan moet ik dat vele eten wel compenseren met sporten.. ik val dan niet af (maar ik kom ook niet bij)
Voordeel van veel eten is dat je stofwisseling hoog blijft en als je dat teveel aan eten gewoon netjes er vanaf sport dan is er niks aan de hand ! maar je houdt je stofwisseling tenminste op peil !
Vroeger kon ik namelijk maar 2300 kcal eten maar door bovenstaande manier is dat wel opgekrikt naar 2700 kcal (heeft wel bijna een jaar geduurd) maar op de lange termijn heeft deze aanpak toch gewerkt bij mij.
Gefeliciflapstaart met je -1 jaar!quote:
Geloof me, het is super!quote:Op dinsdag 16 mei 2006 14:49 schreef Levitation het volgende:
[..]
Gefeliciflapstaart met je -1 jaar!![]()
Lekker aftellen! Ik hoop binnenkort ook een datum te hebben om naar af te tellen.![]()
Jaaaquote:
quote:Op dinsdag 16 mei 2006 15:23 schreef Viking84 het volgende:
Min eerste trouwdag? Wat is dat?
-edit- oh exact een jaar voordat je gaat trouwen?
quote:
Er zijn niet zoveel risico's hoorquote:Op dinsdag 16 mei 2006 14:48 schreef Levitation het volgende:
Even een vraagje voor Isa: je merkte eerder op dat een injectie bij een bursitis niet zonder bijwerkingen is: wat kan er mis gaan? Ik moet eind van de middag naar de fysiotherapeut omdat ik weer erge last heb van mijn heupen, denk dat mijn rechter slijmbeurs (weer) ontstoken is. Ben bang dat de fysio misschien over injecties begint, wil dus graag weten wat de risico's zijn. Thanks!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |