quote:Veel vrouwen willen geen man meer, want wat moet je met ‘een kamerplant met rijbewijs’?
Veel vrouwen hoeven geen emotioneel onvolwassen man meer. Hij vergt te veel onderhoud en levert te weinig op. Daardoor is de ‘echte’ man de weg kwijt, merkt Debby Gerritsen. Want wat moet hij nu precies doen? Zijn spierballen laten zien, over zijn gevoel praten of juist zijn feministische kant ontwikkelen? Alledrie tegelijk lijkt onmogelijk.
Het aantal hetero single vrouwen groeit, blijkt uit cijfers. Een belangrijke reden: ze hebben geen zin meer in een relatie met een emotioneel onvolwassen partner. „Veel vrouwen zijn de hoofdhuishouding, hoofdcommunicatie, crisismanager, therapeut én agenda-beheerder van hun man. Op TikTok wordt hij een ‘kamerplant met een rijbewijs’ genoemd - weinig functies, veel onderhoud’’, zegt Elles Beijers, managing editor van Elle, in de nieuwste aflevering.
Dat fenomeen heet mankeeping en is schadelijker dan je denkt. Voor vrouwen, omdat zij structureel de emotionele last dragen. Voor mannen omdat zij aantoonbaar gelukkiger zijn in een relatie, juist vanwege die emotionele steun, maar tegelijkertijd steeds moeilijker relaties en vriendschappen aangaan. Inmiddels heeft 15 procent van de mannen geen hechte vriendschappen; in 1990 was dat nog 3 procent.
Diep in onze cultuur
Dat mannen niet praten over gevoelens zit diep in onze cultuur. Terwijl die behoefte er wél is. Mannen en vrouwen hebben dezelfde hersenen: ze voelen hetzelfde. Toch woedt online een felle strijd over wat ‘mannelijk’ zou zijn, aangevoerd door Andrew Tate en zijn toxic masculinity-wannabe’s. Mannen die doodsbang zijn voor vrouwelijke kracht en veranderende gendernormen.
Types als fitfluencer Joel Beukers, die uren in de sportschool doorbrengt en opgewonden raakt van zijn eigen spiegelbeeld. De halfnaakte badkamer- en gymselfies worden gretig gedeeld op sociale media, omlijst met lange betogen over wat een ‘echte man’ zou moeten zijn. Gevoeligheid en empathie horen daar niet bij.
En dan is er de tegenreactie: de performative man. Ook wel de Matcha Man. „De man met een linnen tasje en een feministische klassieker onder zijn arm – het liefst uit tweedehands winkels’’, zegt Elles. „Hij heeft tampons voor zijn vriendinnen en plakt menstruatiekrampstickers op zijn buik om te laten zien dat hij ‘precies weet hoe het voelt’.’’
Het oogt als het perfecte tegenwicht van de Andrew-Tate-bro’s. Maar ook dit is vaak een rol. „Een manier om te zeggen: ik ben niet toxic’’, zegt Elles. „Maar ook gebruikt om makkelijk een date te scoren. Want: oh my god, hij snapt haar zó.’’
Heb je het dan zowel met besneden als intacte mannen gedaan?quote:Op zondag 18 januari 2026 18:17 schreef Ansa het volgende:
Ik heb liever besneden, zo'n vieze lubberende voorhuid vind ik niks.
Dan kun je het beste naar Amerika gaan. Of altijd voor een moslim of jood gaan, dan zit je redelijk veilig. Heb het vermoeden dat er niet veel andere religies aan verminken doen.quote:Op zondag 18 januari 2026 18:17 schreef Ansa het volgende:
[..]
Ik heb liever besneden, zo'n vieze lubberende voorhuid vind ik niks.
Zullen we die vieze lubberende clitoris ook weghakken?quote:Op zondag 18 januari 2026 18:17 schreef Ansa het volgende:
[..]
Ik heb liever besneden, zo'n vieze lubberende voorhuid vind ik niks.
Een aantal stammen in sub-Saharaans Afrika doen ook aan besnijdenissen.quote:Op zondag 18 januari 2026 18:35 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
Dan kun je het beste naar Amerika gaan. Of altijd voor een moslim of jood gaan, dan zit je redelijk veilig. Heb het vermoeden dat er niet veel andere religies aan verminken doen.
Ja, als we iets optimaal willen creëren voor de mensheid moet jij sowieso uit de genenpoel.quote:Op zondag 18 januari 2026 19:53 schreef Koortsdroom het volgende:
Artificiële baarmoeders wanneer?
Als we toegeven dat we elkaar eigenlijk toch niet nodig hebben, waarom die instelling dan niet maximaliseren.
Waarom laten we ons eigenlijk door ethische bezwaren tegenhouden om leven te creëren? Ik zou best wel het ideale voetbalteam op willen kweken dat eindelijk de wereldtitel pakt.Tot nu toe heb je daar vrouwen 11x 9 maanden (plus wissels) voor nodig, dat is best wel een beperking.
Als we vooruit willen als mensheid moeten we groot durven denken.
Mooi toch? Ieder onze eigen plek om onze ideale wereld te scheppen. Misschien kan jij iets heel divers maken, allerlei culturen die samen rond het kampvuur kumbayaa zingenquote:Op zondag 18 januari 2026 19:56 schreef Momo het volgende:
[..]
Ja, als we iets optimaal willen creëren voor de mensheid moet jij sowieso uit de genenpoel.
Hoe kan een clitoris lubberen😂. Je hebt er nooit een gezien?quote:Op zondag 18 januari 2026 19:22 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Zullen we die vieze lubberende clitoris ook weghakken?
Mijn goedheid, je bent het epitoom van de vrouwelijke incel... Je bent zo'n type dat vrijwillig een burka gaat dragen omdat je er werkelijk en geheel van overtuigd bent dat je wel zo bijzonder bent dat je je wel móet bedekken omdat anders alles met een piemel je bespringt.
You ain't that special honey. Ik heb je nooit in levende lijve gezien, maar uit alles wat je hier schrijft weet ik dat ver vandaan zo een narcistische gifbelt vandaan moet blijven.
Je kunt het beste met Inzo gaan daten, jullie zijn precies hetzelfde.
Succes met je - besneden - dildo. Meer dan dat gaat het nooit worden met die achterlijk egoïstische attitude
Ja. Ik heb een ding voor witte Zuid-Afrikanen en die zijn vaak besneden.quote:Op zondag 18 januari 2026 18:26 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Heb je het dan zowel met besneden als intacte mannen gedaan?
Ik wist niet dat er onder blanke Zuid-Afrikanen ook een besnijdenistraditie bestond, maar voor zover dat bestaat zal dat voornamelijk bij de Engels sprekende blanke Zuid-Afrikanen van Britse afkomst zijn en niet onder de Afrikaans sprekende blanke Zuid-Afrikanen.quote:Op woensdag 21 januari 2026 13:40 schreef Ansa het volgende:
Ja. Ik heb een ding voor witte Zuid-Afrikanen en die zijn vaak besneden.
Komt weer te dichtbij?quote:Op woensdag 21 januari 2026 13:39 schreef Ansa het volgende:
[..]
Hoe kan een clitoris lubberen😂. Je hebt er nooit een gezien?
Geen enkel probleem. Hij was namelijk ultiem briljantquote:Op zondag 18 januari 2026 18:22 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
Ik wist geen nieuwe ondertitel voor het topic te verzinnen, dus dat is hetzelfde gebleven.
Ok Etto, maar een clitoris is een zwellichaam, geen huid.quote:Op woensdag 21 januari 2026 19:29 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Komt weer te dichtbij?
Je bent gewoon een femcel hoor.
Punt was: die voorhuid bevat ettelijke zenuwen die het genot bij een man aanzienlijk vergroten. Kennelijk mag dat best afgesneden worden omdat onze super-koningin who don't need no man kennelijk nog nooit mannen gehad heeft die hygiëne serieus nemen en die zaak gewoon wassen. Selecteer dan beter, muts.
Daarom ga je ook eindigen met een plastic tampeloerus. Besneden, dat wel
Plus: zo'n kunstmatig plastic gedrocht geeft geen weerwoord wanneer je weer eens de oprisping voelt je 'progressief-radicaal-feministische' epistels af te draaien. Dat soort niet bezielde creaturen kunnen je zonder weerwoord ook niet vertellen dat je aan een chronische prinsessen-kwaal leidt en je narcisme een super afknapper is voor mensen van vlees en bloed
Heerlijk.quote:Op woensdag 21 januari 2026 19:13 schreef dop het volgende:
Blanke zuid Afrikanen, zijn doorgaans ook wat traditioneler dan wij in Europa gewend zijn.
Ik wil ze niet gelijk sexsitisch en racistisch noemen.
Maar opvattingen die daar heel normaal zijn, kunnen hier vaak toch niet meer.
Even een zijsprong: er zijn praktisch geen (levensechte) dildo's te vinden mét voorhuid. Allemaal kale eikels, met dank aan de normen van de porno-industrie. Je moet actief zoeken voor een uncut versie.quote:Op woensdag 21 januari 2026 19:29 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
...
Daarom ga je ook eindigen met een plastic tampeloerus. Besneden, dat wel
...
Maar ze bestaat wel. Toen er in de Verenigde Staten steeds meer stemmen opgingen tegen routinematige jongensbesnijdenis, is de betreffende industrie ook begonnen met het produceren van dildo's met terugtrekbare voorhuid. Ze zijn in de regel wat duurder dan de dildo's zonder terugtrekbare voorhuid, maar kennelijk vinden ze wel aftrek.quote:Op woensdag 21 januari 2026 20:43 schreef Qarrad het volgende:
Even een zijsprong: er zijn praktisch geen (levensechte) dildo's te vinden mét voorhuid. Allemaal kale eikels, met dank aan de normen van de porno-industrie. Je moet actief zoeken voor een uncut versie.
Omdat je eerder vertelde dat je ouders ergens uit Oost-Europa kwamen, dacht ik eerst dat je het misschien een keer met een Bosniak had gedaan.quote:Op woensdag 21 januari 2026 13:40 schreef Ansa het volgende:
Ja. Ik heb een ding voor witte Zuid-Afrikanen en die zijn vaak besneden.
Hetgeen ironisch is gezien de oorspronkelijke reden waarom de puriteinse Amerikanen zo dol zijn op besnijdenis.quote:Op woensdag 21 januari 2026 21:03 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Maar ze bestaat wel. Toen er in de Verenigde Staten steeds meer stemmen opgingen tegen routinematige jongensbesnijdenis, is de betreffende industrie ook begonnen met het produceren van dildo's met terugtrekbare voorhuid. Ze zijn in de regel wat duurder dan de dildo's zonder terugtrekbare voorhuid, maar kennelijk vinden ze wel aftrek.
Nee, die niet.quote:Op woensdag 21 januari 2026 21:05 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Omdat je eerder vertelde dat je ouders ergens uit Oost-Europa kwamen, dacht ik eerst dat je het misschien een keer met een Bosniak had gedaan.
Juist nietquote:Op woensdag 21 januari 2026 20:48 schreef spapaars het volgende:
Je eigen landsnaam verkloten Etto van België
succes met al die attributenquote:Op woensdag 21 januari 2026 20:42 schreef Ansa het volgende:
[..]
Ok Etto, maar een clitoris is een zwellichaam, geen huid.
Dus je hebt geen probleem met de man is de baas, en je recht (als vrouw) is het aanrecht.quote:
En wat zit daar over het zwellichaam? Juist ja... een kapje en dus huid. Die dus ook kan lubberen. Net zoals de voorhuid het kapje is van de eikel en deze beschermt.quote:Op woensdag 21 januari 2026 20:42 schreef Ansa het volgende:
[..]
Ok Etto, maar een clitoris is een zwellichaam, geen huid.
Maar dan had hij moetem zeggen huid en niet de clit.quote:Op woensdag 21 januari 2026 22:58 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
En wat zit daar over het zwellichaam? Juist ja... een kapje en dus huid. Die dus ook kan lubberen. Net zoals de voorhuid het kapje is van de eikel en deze beschermt.
Ik zal maar niet beginnen over dat een clitoris en een eikel eigenlijk 'hetzelfde' zijn en hoe die zich differentiëren in de baarmoeder.
Feit blijft dat een voorhuid een zeer belangrijk onderdeel is van de penis en dat besnijdenis (zeker voor kindjes zonder medische reden) onder mishandeling en verminking valt.
Maar he, als het maar mooi is he??
(wat ik dus niet vind, geef mij maar een gezonde voorhuid)
Geen idee welke Zuid-Afrikanen jij kent maar degenen die ik datete waren niet zo.quote:Op woensdag 21 januari 2026 21:57 schreef dop het volgende:
[..]
Dus je hebt geen probleem met de man is de baas, en je recht (als vrouw) is het aanrecht.
En een vrouwtje op z'n tijd.
En vooral niet teveel vragen stellen als hij eens onverwacht niet of laat thuis komt.
Als je als vrouw je ook aan de traditionele regeltjes houd hoef je ook helemaal niet te weten wat hij uitspookt, en dan is er ook nooit een probleem.
Iets zegt me dat het toch niet helemaal bij je past.
Ik zet traditioneel vooral wat harder neer, ik wil geen karikatuur maken van wat een Zuid Afrikaanse man zou moeten zijn. (Ze zullen er vast zijn in alle soorten en maten)quote:Op woensdag 21 januari 2026 23:19 schreef Ansa het volgende:
[..]
Geen idee welke Zuid-Afrikanen jij kent maar degenen die ik datete waren niet zo.
Die zijn weggerend toen bleek dat ze hun visie op relaties binnen 1 date moesten vertellen, het gezeik over "slechte mannen" moesten aanhoren etc. en vervolgens werden geacht te betalen.quote:Op donderdag 22 januari 2026 05:43 schreef dop het volgende:
[..]
Ik zet traditioneel vooral wat harder neer, ik wil geen karikatuur maken van wat een Zuid Afrikaanse man zou moeten zijn. (Ze zullen er vast zijn in alle soorten en maten)
Verder zijn je topics en het je ervaring en het beeld wat jij van mannen neerzet nogal in contrast. Maar als je niet teveel bezig zou zijn met mannen die niet binnen het jouw gewenste plaatje passen, dan lijkt de oplossing in eens simpel, ga opzoek naar een blanke besneden zuid Afrikaan, en maak je niet druk om de rest.
Wel benieuwd waarom het uiteindelijk niet werkte met die heerlijke traditionele besneden blanke zuid afiraanse mannen die jij datete
<Knip>quote:Op donderdag 22 januari 2026 08:16 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Die zijn weggerend toen bleek dat ze hun visie op relaties binnen 1 date moesten vertellen, het gezeik over "slechte mannen" moesten aanhoren etc. en vervolgens werden geacht te betalen.
Jij gaat op date zonder te weten of investereh nut heeft?quote:Op donderdag 22 januari 2026 08:16 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Die zijn weggerend toen bleek dat ze hun visie op relaties binnen 1 date moesten vertellen, het gezeik over "slechte mannen" moesten aanhoren etc. en vervolgens werden geacht te betalen.
Ik wel. Daten is leuk. Ook als blijkt dat de vrouw met wie je op date bent niet de seksuele aantrekking bij je oproept kun je gewoon een leuke date hebben.quote:Op donderdag 22 januari 2026 10:23 schreef Ansa het volgende:
[..]
Jij gaat op date zonder te weten of investereh nut heeft?
Gaat niet om seks. Ik ga niet op date als ik een relatie wil en hij alleen casual.quote:Op donderdag 22 januari 2026 10:31 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ik wel. Daten is leuk. Ook als blijkt dat de vrouw met wie je op date bent niet de seksuele aantrekking bij je oproept kun je gewoon een leuke date hebben.
Of je kan hebben dat je merkt dat er wel die seksuele aantrekking is, maar verder weinig anders en dan daarvoor gaan. Ook prima.
En als het helemaal niet klikt, dan ga je gewoon weer je eigen ding doen.
Zo moeilijk is het allemaal niet.
Als je heel erg met een vastomlijnd plan gaat waarbij de ander jouw wensenlijstje moet afvinken, in plaats van dat je gewoon van het moment kan genieten, dan maak je van daten een klusje en daarmee doe je niemand, inclusief jezelf, een plezier.
Daten gaat altijd ook om seks. Want je date alleen met mensen waarmee je eventueel ook seks wil hebben. Anders noem je het geen date. Of dat nu seks is na het huwelijk of dat je hoopt binnen 5 minuten in een steegje te staan: same difference.quote:Op donderdag 22 januari 2026 10:38 schreef Ansa het volgende:
[..]
Gaat niet om seks. Ik ga niet op date als ik een relatie wil en hij alleen casual.
Vind er ook niks aan daten. Kost tijd, moeite en leidt 9/10x niet tot wat langdurigs.
Voor mij is het alleen geslaagd als er een relatie uit komt. En daar hoort seks bii, niet eerder.quote:Op donderdag 22 januari 2026 11:08 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Daten gaat altijd ook om seks. Want je date alleen met mensen waarmee je eventueel ook seks wil hebben. Anders noem je het geen date. Of dat nu seks is na het huwelijk of dat je hoopt binnen 5 minuten in een steegje te staan: same difference.
Maar wat ik schrijf is dat ik eerst en vooral gewoon een leuke tijd met iemand wil doorbrengen. En dat verandert niet (voor mij) als seks van tafel gaat omdat ik merk dat ik geen lust voel richting de dame, ook al is ze leuk in de omgang en knap (dat check je namelijk wel vooraf met dating apps en/of een eerdere ontmoeting due geleid heeft tot de date). Dan nog heb ik gewoon een leuke tijd met iemand. Je bent er dan toch, maak er wat van. Het is ook een beetje idioot om niet een leuke tijd te kunnen hebben met iemand van het andere geslacht als je geen seks met haar wil. Vrouwen zijn namelijk soms ook gewoon heel leuk gezelschap.
Op die manier is daten ook niet frusterend. Want ook al leidt het niet tot seks, laat staan een relatie… het is al geslaagd als je gewoon een leuke tijd samen hebt gehad.
En met die druk eraf is het ook veel makkelijker om een leuk iemand te vinden. Met wie je misschien wel langer gelukkig kan zijn.
And how is that working for ya?quote:Op donderdag 22 januari 2026 11:09 schreef Ansa het volgende:
[..]
Voor mij is het alleen geslaagd als er een relatie uit komt. En daar hoort seks bii, niet eerder.
Besnijden is volgens mij een hygiëneding in die landen, ook wel religieus maar je wordt raar aangekeken als je niet besneden bent.quote:Op woensdag 21 januari 2026 22:58 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
En wat zit daar over het zwellichaam? Juist ja... een kapje en dus huid. Die dus ook kan lubberen. Net zoals de voorhuid het kapje is van de eikel en deze beschermt.
Ik zal maar niet beginnen over dat een clitoris en een eikel eigenlijk 'hetzelfde' zijn en hoe die zich differentiëren in de baarmoeder.
Feit blijft dat een voorhuid een zeer belangrijk onderdeel is van de penis en dat besnijdenis (zeker voor kindjes zonder medische reden) onder mishandeling en verminking valt.
Maar he, als het maar mooi is he??
(wat ik dus niet vind, geef mij maar een gezonde voorhuid)
Ook dat is natuurlijk onzin hè?quote:Op donderdag 22 januari 2026 12:44 schreef Elan het volgende:
[..]
Besnijden is volgens mij een hygiëneding in die landen, ook wel religieus maar je wordt raar aangekeken als je niet besneden bent.
Weet niet of het een afknapper is voor vrouwen als je niet besneden bent bijvoorbeeld in De VS?
Quasimodo piemelsquote:Op donderdag 22 januari 2026 12:51 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Ook dat is natuurlijk onzin hè?
De onbesneden pieten vallen er niet met hopen vanaf door infecties.
Zielig voor die mannen...
Ik vind het mishandeling.
Ik zou niet weten hoe ze daar tegenaan kijken als een man niet besneden is.quote:Op donderdag 22 januari 2026 12:44 schreef Elan het volgende:
Besnijden is volgens mij een hygiëneding in die landen, ook wel religieus maar je wordt raar aangekeken als je niet besneden bent.
In de Verenigde Staten is het percentage jongetjes dat bij de geboorte besneden wordt, al lang niet meer zo hoog als dat het vroeger was. Een intacte penis is in de Verenigde Staten geen zeldzaamheid meer.quote:Op donderdag 22 januari 2026 12:44 schreef Elan het volgende:
Weet niet of het een afknapper is voor vrouwen als je niet besneden bent bijvoorbeeld in De VS?
Het wordt daar iha als een minpunt gezien.quote:Op donderdag 22 januari 2026 12:44 schreef Elan het volgende:
Weet niet of het een afknapper is voor vrouwen als je niet besneden bent bijvoorbeeld in De VS?
Hoho ik zeg niet dat IK dat denk, maar dat is hoe mensen er daar tegenaan kijken. Als je dus als Amerikaan niet besneden bent vinden vrouwen dat gek of misschien wel vies. Zeker in bepaalde meer conservatieve staten.quote:Op donderdag 22 januari 2026 12:51 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Ook dat is natuurlijk onzin hè?
De onbesneden pieten vallen er niet met hopen vanaf door infecties.
Zielig voor die mannen...
Ik vind het mishandeling.
Zit een beetje op Reddit te lezen maar veel vrouwen daar vinden het wel een pre als de man besneden is. I am not giving oral when not circumcised, Honderden likes. Dit was in een normale Subreddit "marriage" .quote:Op donderdag 22 januari 2026 13:28 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Het wordt daar iha als een minpunt gezien.
Maar ook daar gaat het vooral om de persoon die bij de al dan niet besneden lul hoort.
Komt nog bij dat het daar zo ongewoon is dat de meeste vrouwen helemaal geen ervaring ermee hebben. Een beetje als Fokkers die hier verklaren dat ze over hun nek zullen gaan van een behaard kutje. Nou, zodra ze er ervaring mee hebben verdwijnt die afkeer als sneeuw voor de zon.
In de praktijk is dat ook onzin. Je ziet het vooral bij mensen die weinig ervaring hebben. Onbekend maakt onbemind.quote:Op donderdag 22 januari 2026 13:31 schreef aquawoman het volgende:
Sowieso dat eisen stellen aan geslachtsdelen.
Who cares hoe het eruit ziet, als je er maar lol mee hebt. Alsof dat een legitiem criterium is om een partner op uit te zoeken
Is ook vooral Amerikaans denk ik.quote:Op donderdag 22 januari 2026 13:34 schreef Elan het volgende:
[..]
Zit een beetje op Reddit te lezen maar veel vrouwen daar vinden het wel een pre als de man besneden is. I am not giving oral when not circumcised, Honderden likes. Dit was in een normale Subreddit "marriage" .
Beide zou prima moeten zijn.
Disclaimer: ik baseer mij vooral op de tijd dat ik in Cali zat. En dat is inmiddels al schrikbarend lang geleden. Toen was San Francisco nog een geweldige stad…quote:Op donderdag 22 januari 2026 13:34 schreef Elan het volgende:
[..]
Zit een beetje op Reddit te lezen maar veel vrouwen daar vinden het wel een pre als de man besneden is. I am not giving oral when not circumcised, Honderden likes. Dit was in een normale Subreddit "marriage" .
Beide zou prima moeten zijn.
Mijn zoontje moest besneden worden toen hij 5 jaar was wegens een te nauwe voorhuid. Medische reden dus op de kinderafdeling in het ZH. Toen hij hierna voor het eerst moest plassen riep hij trots 'mamma, ik lijk wel een supersoaker!'.quote:Op donderdag 22 januari 2026 12:51 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Ook dat is natuurlijk onzin hè?
De onbesneden pieten vallen er niet met hopen vanaf door infecties.
Zielig voor die mannen...
Ik vind het mishandeling.
Moest lachenquote:Op donderdag 22 januari 2026 14:01 schreef Jippie het volgende:
[..]
Mijn zoontje moest besneden worden toen hij 5 jaar was wegens een te nauwe voorhuid. Medische reden dus op de kinderafdeling in het ZH. Toen hij hierna voor het eerst moest plassen riep hij trots 'mamma, ik lijk wel een supersoaker!'.
Hij heeft er gelukkig nooit last of hinder van ondervonden.
Sterker nog: de besnijdenis zelf veroorzaakt meer complicaties dan dat er voorkomen worden.quote:Op donderdag 22 januari 2026 12:51 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Ook dat is natuurlijk onzin hè?
De onbesneden pieten vallen er niet met hopen vanaf door infecties.
Zielig voor die mannen...
Ik vind het mishandeling.
Je kan gaslighten wat je wil, maar ik ga geen seks geven zonder commitment en als een man dat wil is hij geen partnermateriaal.quote:Op donderdag 22 januari 2026 12:09 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
And how is that working for ya?
Jij saboteert juist het proces waarin je naar elkaar toe kan groeien door er druk op te leggen.
Ik durf te wedden dat er hier op fok meerdere mannen zitten die uiterlijk prima voldoen aan wat jij in beginsel zoekt, sterker nog: minimaal 1, weet ik zeker.
Maar ook al suggereer je dat je een knappe verschijning bent (en dat zal best zo zijn) zullen die mannen geen haar op hun volbehaarde hoofd hebben die overweegt om met jou op date te gaan, omdat de manier waarop je jezelf opstelt afstotend is.
En voor mannen die er goed uitzien is het vooruitzicht van seks met een mooie vrouw niets bijzonders. Die kunnen in no time een leuke vrouw vinden om seks mee te hebben.
Misschien daten toch maar eens gaan benaderen als een leuke manier om leuke mannen te leren kennen, dan als een sollicitatieprocedure naar de functie van eega.
"Seks geven"quote:Op donderdag 22 januari 2026 14:39 schreef Ansa het volgende:
[..]
Je kan gaslighten wat je wil, maar ik ga geen seks geven zonder commitment en als een man dat wil is hij geen partnermateriaal.
Waarom zou je uberhaupt seks ´geven´.quote:Op donderdag 22 januari 2026 14:39 schreef Ansa het volgende:
[..]
Je kan gaslighten wat je wil, maar ik ga geen seks geven zonder commitment en als een man dat wil is hij geen partnermateriaal.
Veel mensen zien sex niet als iets wat je samen doet en waar je samen plezier aan beleeft, maar als iets wat de vrouw aan de man geeft.quote:
Ik vind dit triestquote:Op donderdag 22 januari 2026 13:34 schreef Elan het volgende:
[..]
Zit een beetje op Reddit te lezen maar veel vrouwen daar vinden het wel een pre als de man besneden is. I am not giving oral when not circumcised, Honderden likes. Dit was in een normale Subreddit "marriage" .
Beide zou prima moeten zijn.
Dit is natuurlijk iets heel anders.quote:Op donderdag 22 januari 2026 14:01 schreef Jippie het volgende:
[..]
Mijn zoontje moest besneden worden toen hij 5 jaar was wegens een te nauwe voorhuid. Medische reden dus op de kinderafdeling in het ZH. Toen hij hierna voor het eerst moest plassen riep hij trots 'mamma, ik lijk wel een supersoaker!'.
Hij heeft er gelukkig nooit last of hinder van ondervonden.
En dit. Het minimale noodzakelijkequote:Op donderdag 22 januari 2026 14:28 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Sterker nog: de besnijdenis zelf veroorzaakt meer complicaties dan dat er voorkomen worden.
Besnijdenis op medische gronden is in Nederland dacht ik ook niet het totale verwijderen van de voorhuid maar het zo minimaal mogelijk weghalen van het stukje dat problemen veroorzaakt en het eventueel verwijden of lossnijden van verkleefd weefsel.
Voor iemand die claimt heel slim te zijn gebruik je het woord gaslighting wel verdomd vaak in een verkeerde context.quote:Op donderdag 22 januari 2026 14:39 schreef Ansa het volgende:
[..]
Je kan gaslighten wat je wil, maar ik ga geen seks geven zonder commitment en als een man dat wil is hij geen partnermateriaal.
En dan vragen ze zich vervolgens af waarom ze er niet echt van genieten…quote:Op donderdag 22 januari 2026 15:20 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Veel mensen zien sex niet als iets wat je samen doet en waar je samen plezier aan beleeft, maar als iets wat de vrouw aan de man geeft.
Ik heb het idee dat men niet helemaal begrijpt wat ik bedoel met commitment. Als ik het heb over commitment, heb ik het niet over dat we morgen gaan samenwonen, overmorgen ja tegen elkaar zeggen en dat ik volgende week zwanger raak van ons eerste kind. Commitment betekent voor mij puur dat ik op dat moment de enige persoon ben die hij leert kennen. Ik snap werkelijk niet waarom je dat met vijf of zes mensen tegelijk zou moeten doen. En daarmee bedoel ik niet alleen een eerste date, maar ook dat je met vijf of zes mensen tegelijk naar bed gaat.quote:Op donderdag 22 januari 2026 15:24 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Voor iemand die claimt heel slim te zijn gebruik je het woord gaslighting wel verdomd vaak in een verkeerde context.
Verder heb ik het helemaal niet over seks op de eerste date ofzo. Je mist volledig het punt.
Het begint natuurlijk al met ‘seks geven’. Seks is niet iets wat je geeft als vrouw en neemt als man. Seks is een (potentieel) verdomd leuke bezigheid die je samen beoefent (in dit verband).
Mijn punt is dat jij de lat extreem hoog legt. Je gaat op date met enorme verwachtingen en je wil direct een commitment… terwijl iemand jou dan nog niet eens kent.
En wat voor belofte heb je dan als iemand jou nog niet kent? Dat is waardeloos.
Uiteindelijk maakt het helemaal niet uit of je op date gaat voor seks of een relatie. Als je puur voor de seks gaat maar die ander is zo superleuk dat zij (of hij) er bovenuit steekt blijf je er wel bij plakken. Andersom: als je voor een relatie gaat, maar die ander is niet leuk genoeg, dan blijf je niet plakken omdat je een commitment hebt… Hell, zelfs met een huis en kinderen loopt de helft van de relaties spaak.
Mijn huidige vrouw zag mij op basis van mijn profiel als een perfecte seksdate, maar zeker niet meer dan dat. Even een leuke nacht voordat ze voor de feestdagen naar haar familie ging.
De date was dan ook dat ik haar ophaalde van een diner met haar collega’s (laatste dag voor de kerstvakantie), we zijn direct naar mijn huis gegaan en hebben daar de rest van de avond, midden in de nacht nog een keer en de volgende ochtend voordat ik haar naar het vliegveld bracht seks gehad en dat was de date. We hebben nog het meest gepraat in de auto naar het vliegveld en op het vliegveld.
Maar het was leuk genoeg om te constateren dat we beiden niet wilden wachten tot ze weer terug was obv haar oorspronkelijke planning en dus was ze al voor nieuwjaar terug.
De commitment ontstond later vanzelf omdat we bij elkaar pasten en dan loopt zoiets vanzelf.
Maar had ze vooraf om een commitment gevraagd… dan had ik gedacht: die is gek!
Kortom: je maakt het jezelf moeilijk.
En nee, je hoeft zeker niet direct het bed in te duiken. Come as you are (pun intended). Maar sta er eens wat losser in. Iemand die echt into you is, die heeft helemaal geen ander nodig. Maar om into you te geraken dient iemand wel de kans te hebben om jou te keren kennen. En als dat moet door middel van door hoepels springen… meid, er zijn echt heel veel hele leuke vrouwen die niet zo moeilijk doen en dan richt je je aandacht daar wel op.
Al was het maar omdat als je eenmaal door hoepels gaat springen je daarmee een relatiedynamiek kweekt waar niemand blij van wordt.
Your call.
Niveautje pikstraf bij ongewenst gedragquote:
Pikstraf bestaat niet. Als jij onderbroeken met remsporen in de mand gooit en likes heeft aan OF-modellen word ik terecht niet geil van je.quote:Op donderdag 22 januari 2026 15:36 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Niveautje pikstraf bij ongewenst gedrag
Een sport beoefen je. Nu vereist sex net als sport de nodige lichamelijke inspanning, maar we hoeven van sex ook geen sport te maken.quote:Op donderdag 22 januari 2026 15:24 schreef VEM2012 het volgende:
Seks is een (potentieel) verdomd leuke bezigheid die je samen beoefent (in dit verband).
Je spreekt nu vanuit je eigen ervaring. Je hebt wel eens verteld dat je alleen bij je eerste partner een orgasme kreeg, en bij latere partners nooit meer. Zou dat aan die mannen gelegen hebben of zou het een andere oorzaak hebben?quote:Op donderdag 22 januari 2026 15:32 schreef Ansa het volgende:
Daarnaast vind ik dat seks iets is wat de vrouw aan de man geeft. Negen van de tien keer krijgt de vrouw geen orgasme van de man. Ik heb genoeg partners gehad om te weten dat dit niet aan één individuele man ligt, maar dat de meeste mannen simpelweg niet weten wat ze doen.
God, what a joy to be with. Dat jij nog vrijgezel bent joh! Zo gezellig en vriendelijk en helemaal niet pushy en zwaar op de hand! Daar zit iedere man/vrouw toch op te wachten??quote:Op donderdag 22 januari 2026 15:32 schreef Ansa het volgende:
[..]
Ik heb het idee dat men niet helemaal begrijpt wat ik bedoel met commitment. Als ik het heb over commitment, heb ik het niet over dat we morgen gaan samenwonen, overmorgen ja tegen elkaar zeggen en dat ik volgende week zwanger raak van ons eerste kind. Commitment betekent voor mij puur dat ik op dat moment de enige persoon ben die hij leert kennen. Ik snap werkelijk niet waarom je dat met vijf of zes mensen tegelijk zou moeten doen. En daarmee bedoel ik niet alleen een eerste date, maar ook dat je met vijf of zes mensen tegelijk naar bed gaat.
Wat win je daar eigenlijk mee? Ten eerste leer je zo niemand echt kennen, omdat je continu bezig bent met vergelijken. Ten tweede verspil je ieders tijd. En ten derde is het ook nog eens niet echt gezond. Voor je het weet loop je een soa op.
Daarnaast vind ik dat seks iets is wat de vrouw aan de man geeft. Negen van de tien keer krijgt de vrouw geen orgasme van de man. Ik heb genoeg partners gehad om te weten dat dit niet aan één individuele man ligt, maar dat de meeste mannen simpelweg niet weten wat ze doen. Bovendien heeft een vrouw veel meer te verliezen op het moment dat zij seks heeft met een man. Ze is fysiek kwetsbaarder tegenover iemand die meestal sterker is, ze kan soa’s oplopen en ze kan onvruchtbaar raken. Dat zijn risico’s die voor een man veel minder zwaar wegen. Dan heb ik het nog niet eens gehad over haar reputatie, haar gevoel van veiligheid en haar gevoel van zelfrespect
Het tekent je broze zelfbeeld.quote:Op donderdag 22 januari 2026 15:40 schreef Ansa het volgende:
[..]
Pikstraf bestaat niet. Als jij onderbroeken met remsporen in de mand gooit en likes heeft aan OF-modellen word ik terecht niet geil van je.
Tuurlijk. Op derde dates is er nog geen seks.quote:Op donderdag 22 januari 2026 15:47 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Het tekent je broze zelfbeeld.
En als ze op de derde date al onderbroeken met remsporen in je mandje gooien mag je weleens bij jezelf te rade gaan.
Wat moeten ze dan doen?quote:Op donderdag 22 januari 2026 15:40 schreef Ansa het volgende:
[..]
Pikstraf bestaat niet. Als jij onderbroeken met remsporen in de mand gooit en likes heeft aan OF-modellen word ik terecht niet geil van je.
Dus de man mag wel pushy zijn om mijn lichaam als een product te consumeren en mij te behandelen als Thuisvezorgdbestelling zonder dat daar veiligheid tegenover staat?quote:Op donderdag 22 januari 2026 15:46 schreef aquawoman het volgende:
[..]
God, what a joy to be with. Dat jij nog vrijgezel bent joh! Zo gezellig en vriendelijk en helemaal niet pushy en zwaar op de hand! Daar zit iedere man/vrouw toch op te wachten??
Ah, nu snap ik het. Daarom gooien ze hun vieze onderbroeken ook in je wasmand.quote:Op donderdag 22 januari 2026 15:50 schreef Ansa het volgende:
[..]
Tuurlijk. Op derde dates is er nog geen seks.
Alleen schone onderbroeken in de wasmand. Vieze onderbroeken weggooien of in de wasmand doen en accepteren dat je de komende 4 weken niet neukt.quote:Op donderdag 22 januari 2026 15:51 schreef Interloper het volgende:
[..]
Wat moeten ze dan doen?
Onderbroeken met remsporen NIET in de mand doen? Of gewoon helemaal stoppen met remsporen?
Want dat heb ik waar gezegd? Maar inderdaad weer een relaxede reactie hoor, helemaal wat je van een gesprekspartner wilt.quote:Op donderdag 22 januari 2026 15:51 schreef Ansa het volgende:
[..]
Dus de man mag wel pushy zijn om mijn lichaam als een product te consumeren en mij te behandelen als Thuisvezorgdbestelling zonder dat daar veiligheid tegenover staat?
Bovendien heeft hij al casual sex met 5 anderen...
Pardon?quote:Op donderdag 22 januari 2026 15:55 schreef aquawoman het volgende:
[..]
Want dat heb ik waar gezegd? Maar inderdaad weer een relaxede reactie hoor, helemaal wat je van een gesprekspartner wilt.
Geniet eens van het leven en loos die negativiteit - daarmee trek je leukere mensen aan die je ook beter behandelen.
Iemand leren kennen is niets. Ik kan op een dag wel 10 nieuwe vrouwen leren kennen. Gewoon omdat ik om wat voor reden ook met hen in gesprek raak.quote:Op donderdag 22 januari 2026 15:32 schreef Ansa het volgende:
[..]
Ik heb het idee dat men niet helemaal begrijpt wat ik bedoel met commitment. Als ik het heb over commitment, heb ik het niet over dat we morgen gaan samenwonen, overmorgen ja tegen elkaar zeggen en dat ik volgende week zwanger raak van ons eerste kind. Commitment betekent voor mij puur dat ik op dat moment de enige persoon ben die hij leert kennen. Ik snap werkelijk niet waarom je dat met vijf of zes mensen tegelijk zou moeten doen. En daarmee bedoel ik niet alleen een eerste date, maar ook dat je met vijf of zes mensen tegelijk naar bed gaat.
Wat win je daar eigenlijk mee? Ten eerste leer je zo niemand echt kennen, omdat je continu bezig bent met vergelijken. Ten tweede verspil je ieders tijd. En ten derde is het ook nog eens niet echt gezond. Voor je het weet loop je een soa op.
Daarnaast vind ik dat seks iets is wat de vrouw aan de man geeft. Negen van de tien keer krijgt de vrouw geen orgasme van de man. Ik heb genoeg partners gehad om te weten dat dit niet aan één individuele man ligt, maar dat de meeste mannen simpelweg niet weten wat ze doen. Bovendien heeft een vrouw veel meer te verliezen op het moment dat zij seks heeft met een man. Ze is fysiek kwetsbaarder tegenover iemand die meestal sterker is, ze kan soa’s oplopen en ze kan onvruchtbaar raken. Dat zijn risico’s die voor een man veel minder zwaar wegen. Dan heb ik het nog niet eens gehad over haar reputatie, haar gevoel van veiligheid en haar gevoel van zelfrespect
Goh, welk woord voldoet voldoet voor jou wel in dezen?quote:Op donderdag 22 januari 2026 15:41 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Een sport beoefen je. Nu vereist sex net als sport de nodige lichamelijke inspanning, maar we hoeven van sex ook geen sport te maken.
Maar waarom zou een leuke man die genoeg keuze heeft in jou blijven investeren als hij geen enkel idee heeft of het seksueel een beetje klikt?quote:Op donderdag 22 januari 2026 15:50 schreef Ansa het volgende:
[..]
Tuurlijk. Op derde dates is er nog geen seks.
Zoals gezegd: geen gezonde relatie met seks…quote:Op donderdag 22 januari 2026 15:51 schreef Ansa het volgende:
[..]
Dus de man mag wel pushy zijn om mijn lichaam als een product te consumeren
Het is wel lastig negeren als werkelijk ieder topic zo'n zuur epistel kent.quote:Op donderdag 22 januari 2026 16:08 schreef MissButterflyy het volgende:
Al die mensen die uitgebreid serieus gaan reageren op die troll.
Ik denk dat het punt meer is dat als je gewoon je reet schoonmaakt nadien, zoals een geciviliseerd persoon, je geen remsporen hebt in je onderbroek.quote:Op donderdag 22 januari 2026 15:54 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Alleen schone onderbroeken in de wasmand. Vieze onderbroeken weggooien of in de wasmand doen en accepteren dat je de komende 4 weken niet neukt.
quote:Op donderdag 22 januari 2026 16:06 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Iemand leren kennen is niets. Ik kan op een dag wel 10 nieuwe vrouwen leren kennen. Gewoon omdat ik om wat voor reden ook met hen in gesprek raak.
Ik geef je gelijk dat als je meer serieus wordt, dus echt vaker met elkaar gaat afspreken en je ook seks hebt, dat je dan best exclusiviteit kan verwachten. En als je niet bereid bent om dat te doen je kennelijk de ander niet leuk genoeg vindt.
Ik denk alleen wel dat seks hebben een belangrijke stap is om daar te komen. Je kan nog zo leuk met elkaar omgaan, het moet seksueel wel echt knallen om het langdurig 1 op 1 leuk te houden. Want de excitement van het begin raak je altijd kwijt. Maar goed, dat ben ik en ik ben van nature niet monogaam, ik ben alleen bereid om dat te zijn als de ander echt leuk genoeg is en het leuk genoeg blijft.
Dus op dat punt zijn we het in essentie wel eens (alleen niet vanwege SOA’s, gewoon regelmatig testen, zo groot is de kans helemaal niet als je weg blijft van prostituees).
Dat 9 vd 10 keer vrouwen geen orgasme krijgen is volstrekte kul. 2/3e van de vrouwen geeft aan meestal of altijd klaar te komen tijdens seks. Bij mannen ligt dat hoger, maar dat is eerder 80-90%.
Als al jouw mannen niet weten wat ze doen, dan schort er kennelijk ook iets aan jouw communicatie. Sterker nog: je hebt ooit aangegeven nooit met een partner een orgasme te hebben gehad, alleen wanneer je het zelf doet.
Met alle respect, maar dat kun je inmiddels niet meer bij de mannen leggen.
Natuurlijk zijn er mannen die geen reet geven om jouw genot, dan wel clueless zijn. Maar er zijn er ook genoeg die wel weten wat ze doen, maar seks is een vorm van communicatie en als jij niet laat merken wat je wel en niet prettig vindt, laat staan dat actief communiceert of laat zien… dan is er ook voor een ervaren man geen beginnen aan, want er is niet zoiets als de juiste manier. Seks is actie en reactie. En weten waar de clitoris is… sorry, maar ik kan er met mijn pet niet bij dat er mannen zijn die het niet weten, want zelfs de kleinste varianten (de verschillen in grootte zijn wel vrij extreem) kun je gewoon met het blote oog zien. Dus dat verhaal geloof ik ook niet, op een enkeling na.
Hoe dan ook: anatomische kennis brengt je alleen maar op het pad van trial and error. En het is aan de vrouw om respons te tonen. En niet alleen auw als het pijn doet, maar ook aaaaahhh als het goed voelt.
Seks doe je samen.
Hoe dan ook: het komt op mij over dat jij geen gezonde relatie hebt met seksualiteit en dat kan niet anders dan zorgen voor jouw beeld van seks.
Ik gun je dan ook een hoop sex positivity in de toekomst. Zou zomaar een hoop issues kunnen oplossen. Wellicht dat jouw culturele achtergrond daar ook een rol in speelt. Zonde.
Ik vind het een smerige insinuatie om te zeggen dat ik niet sekspositief ben. Voor mij is seks niet alleen een fysieke handeling, maar ook onlosmakelijk verbonden met veiligheid en binding. Ik hecht me al op het moment dat ik met een man zoen. Juist daarom is het voor mij onacceptabel om met een man te zoenen die tegelijkertijd met meerdere vrouwen date.quote:Op donderdag 22 januari 2026 16:06 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Iemand leren kennen is niets. Ik kan op een dag wel 10 nieuwe vrouwen leren kennen. Gewoon omdat ik om wat voor reden ook met hen in gesprek raak.
Ik geef je gelijk dat als je meer serieus wordt, dus echt vaker met elkaar gaat afspreken en je ook seks hebt, dat je dan best exclusiviteit kan verwachten. En als je niet bereid bent om dat te doen je kennelijk de ander niet leuk genoeg vindt.
Ik denk alleen wel dat seks hebben een belangrijke stap is om daar te komen. Je kan nog zo leuk met elkaar omgaan, het moet seksueel wel echt knallen om het langdurig 1 op 1 leuk te houden. Want de excitement van het begin raak je altijd kwijt. Maar goed, dat ben ik en ik ben van nature niet monogaam, ik ben alleen bereid om dat te zijn als de ander echt leuk genoeg is en het leuk genoeg blijft.
Dus op dat punt zijn we het in essentie wel eens (alleen niet vanwege SOA’s, gewoon regelmatig testen, zo groot is de kans helemaal niet als je weg blijft van prostituees).
Dat 9 vd 10 keer vrouwen geen orgasme krijgen is volstrekte kul. 2/3e van de vrouwen geeft aan meestal of altijd klaar te komen tijdens seks. Bij mannen ligt dat hoger, maar dat is eerder 80-90%.
Als al jouw mannen niet weten wat ze doen, dan schort er kennelijk ook iets aan jouw communicatie. Sterker nog: je hebt ooit aangegeven nooit met een partner een orgasme te hebben gehad, alleen wanneer je het zelf doet.
Met alle respect, maar dat kun je inmiddels niet meer bij de mannen leggen.
Natuurlijk zijn er mannen die geen reet geven om jouw genot, dan wel clueless zijn. Maar er zijn er ook genoeg die wel weten wat ze doen, maar seks is een vorm van communicatie en als jij niet laat merken wat je wel en niet prettig vindt, laat staan dat actief communiceert of laat zien… dan is er ook voor een ervaren man geen beginnen aan, want er is niet zoiets als de juiste manier. Seks is actie en reactie. En weten waar de clitoris is… sorry, maar ik kan er met mijn pet niet bij dat er mannen zijn die het niet weten, want zelfs de kleinste varianten (de verschillen in grootte zijn wel vrij extreem) kun je gewoon met het blote oog zien. Dus dat verhaal geloof ik ook niet, op een enkeling na.
Hoe dan ook: anatomische kennis brengt je alleen maar op het pad van trial and error. En het is aan de vrouw om respons te tonen. En niet alleen auw als het pijn doet, maar ook aaaaahhh als het goed voelt.
Seks doe je samen.
Hoe dan ook: het komt op mij over dat jij geen gezonde relatie hebt met seksualiteit en dat kan niet anders dan zorgen voor jouw beeld van seks.
Ik gun je dan ook een hoop sex positivity in de toekomst. Zou zomaar een hoop issues kunnen oplossen. Wellicht dat jouw culturele achtergrond daar ook een rol in speelt. Zonde.
Het gaat me er meer om dat ze aangeeft direct exclusief prinsesje te willen zijn. Maar tegelijkertijd een huisvrouw-ergernis op tafel legt als argument om niet direct seks te willen.quote:Op donderdag 22 januari 2026 16:18 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ik denk dat het punt meer is dat als je gewoon je reet schoonmaakt nadien, zoals een geciviliseerd persoon, je geen remsporen hebt in je onderbroek.
Een vrouw met remsporen in haar slipje vind ik ook goor. Dan ben ik weg. Al zijn ze nog zo knap.
Zodra ik de enige ben die hij datet krijgt hij seks. Meermaals per dag zelfs in het begin. Als hij er niks aan vindt kan hij die dag erop weet terug op Tinder, dus wat verliest hij?quote:Op donderdag 22 januari 2026 16:14 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Maar waarom zou een leuke man die genoeg keuze heeft in jou blijven investeren als hij geen enkel idee heeft of het seksueel een beetje klikt?
Je lijkt niet te willen begrijpen dat de mannen waar jij interesse in hebt veel keuze hebben en het is natuurlijk niet echt verstandig om heel veel tijd en energie te steken in een vrouw die de indruk geeft helemaal niet (seksueel) geïnteresseerd te zijn in jou.
Je wil als man toch gewoon een vrouw die niet van je af kan blijven, nietwaar?
Ik wil niet weermaanden depressief zijn nadat ik ben ingeruild.quote:Op donderdag 22 januari 2026 16:22 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Het gaat me er meer om dat ze aangeeft direct exclusief prinsesje te willen zijn. Maar tegelijkertijd een huisvrouw-ergernis op tafel legt als argument om niet direct seks te willen.
Volgens mij hoeven we niet te debateren over persoonlijke hygiëne
Nou mooi. En wat is dan precies nu het probleem steeds?quote:Op donderdag 22 januari 2026 16:22 schreef Ansa het volgende:
[..]
Zodra ik de enige ben die hij datet krijgt hij seks. Meermaals per dag zelfs in het begin. Als hij er niks aan vindt kan hij die dag erop weet terug op Tinder, dus wat verliest hij?
Eens.quote:Op donderdag 22 januari 2026 16:18 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ik denk dat het punt meer is dat als je gewoon je reet schoonmaakt nadien, zoals een geciviliseerd persoon, je geen remsporen hebt in je onderbroek.
Een vrouw met remsporen in haar slipje vind ik ook goor. Dan ben ik weg. Al zijn ze nog zo knap.
Dat ze verwachten dat ik seks met ze heb terwijl zij dat ook met 4 anderen hebben.quote:Op donderdag 22 januari 2026 16:23 schreef Donna het volgende:
[..]
Nou mooi. En wat is dan precies nu het probleem steeds?
Wie is 'ze' precies? Die sukkels uit die verkeerde vijver?quote:Op donderdag 22 januari 2026 16:24 schreef Ansa het volgende:
[..]
Dat ze verwachten dat ik seks met ze heb terwijl zij dat ook met 4 anderen hebben.
De garantie dat je niet wordt ingeruild heb je nooit.quote:Op donderdag 22 januari 2026 16:23 schreef Ansa het volgende:
[..]
Ik wil niet weermaanden depressief zijn nadat ik ben ingeruild.
Waarom vis jij in dat soort vijvers danquote:Op donderdag 22 januari 2026 16:24 schreef Ansa het volgende:
[..]
Dat ze verwachten dat ik seks met ze heb terwijl zij dat ook met 4 anderen hebben.
Voor mij volgt uit dit soort teksten:quote:Op donderdag 22 januari 2026 16:21 schreef Ansa het volgende:
[..]
[..]
Ik vind het een smerige insinuatie om te zeggen dat ik niet sekspositief ben. Voor mij is seks niet alleen een fysieke handeling, maar ook onlosmakelijk verbonden met veiligheid en binding. Ik hecht me al op het moment dat ik met een man zoen. Juist daarom is het voor mij onacceptabel om met een man te zoenen die tegelijkertijd met meerdere vrouwen date.
De gedachte dat hij op maandag met mij zoent, op dinsdag met vijf andere vrouwen zoent en op woensdag weer met mij wil afspreken, is voor mij niet te verwerken. Dat voelt onveilig. Ik wil me niet hechten aan iemand voor wie ik slechts een optie ben en die mij net zo makkelijk weer aan de kant kan schuiven.
Ik heb er geen enkel probleem mee om één of twee dates te hebben waarin niet gezoend wordt en waarin hij eventueel nog andere eerste dates heeft. Maar op het moment dat er gezoend wordt, wil ik dat ik de enige ben met wie hij op dat moment aan het daten is. Waarom zou ik met iemand afspreken, daar gevoelens voor krijgen, terwijl het voor hem slechts een verzetje is?
Dan is de hechting volledig asymmetrisch en dat eindigt voor mij onvermijdelijk in verdriet
dat je heel negatief tegen seks aankijkt.quote:Op donderdag 22 januari 2026 15:51 schreef Ansa het volgende:
[..]
Dus de man mag wel pushy zijn om mijn lichaam als een product te consumeren en mij te behandelen als Thuisvezorgdbestelling zonder dat daar veiligheid tegenover staat?
Bovendien heeft hij al casual sex met 5 anderen...
Nee, ik heb denk ik bij 10% een orgasme gehadquote:Op donderdag 22 januari 2026 15:45 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Je spreekt nu vanuit je eigen ervaring. Je hebt wel eens verteld dat je alleen bij je eerste partner een orgasme kreeg, en bij latere partners nooit meer. Zou dat aan die mannen gelegen hebben of zou het een andere oorzaak hebben?
Prima.quote:Op donderdag 22 januari 2026 16:22 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Het gaat me er meer om dat ze aangeeft direct exclusief prinsesje te willen zijn. Maar tegelijkertijd een huisvrouw-ergernis op tafel legt als argument om niet direct seks te willen.
Volgens mij hoeven we niet te debateren over persoonlijke hygiëne
Hoe weet je dat? Want mannen die zoiets doen zijn daar vaak niet echt vocaal over en het zijn ook mannen die in een relatie geen probleem hebben om achter jouw rug om nog wat rond te neuken.quote:Op donderdag 22 januari 2026 16:24 schreef Ansa het volgende:
[..]
Dat ze verwachten dat ik seks met ze heb terwijl zij dat ook met 4 anderen hebben.
Op het moment dat een man al op de tweede of derde date zegt dat ik de enige ben met wie hij datet, is seks ook gewoon een mogelijkheid. Het hangt voor mij volledig af van de vraag of hij commitment geeft voordat ik seks heb. Zo simpel is het.quote:Op donderdag 22 januari 2026 16:31 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Voor mij volgt uit dit soort teksten:
[..]
dat je heel negatief tegen seks aankijkt.
Ook dat je beweert dat 9 van de 10 mannen geen idee hebben wat ze aan het doen zijn. Zelfs als was dat zo: leer het ze dan wat voor jou fijn voelt.
Je doet net alsof iedere kerel met 5 vrouwen gelijktijdig date. Dat is helemaal niet zo. Die zijn er. Maar er zijn genoeg mannen die slechts in 1 vrouw gelijktijdig energie steken. Natuurlijk heb je nog wat vrouwen waarmee je chat (het nadeel van de apps is dat je in no time een waslijst aan opties verzamelt), maar gewoon 1 vrouw per keer serieus leren kennen… dat is voor veel mannen doodnormaal.
Maar het lijkt mij normaal dat als je afspreekt en je voelt je tot elkaar aangetrokken dat daar iets uit volgt. Dat hoeft echt niet meteen neuken te worden (al is dat doorgaans wel hoe het gaat bij vrouwen waarmee het echt klikt, ook voor langere termijn), maar laat passie zien. Laat de ander voelen dat je hem (of haar) wil.
Als je heel erg afwacht op dat gebied geef je de indruk af dat je hem niet zo aantrekkelijk vindt. Prima, maar dan is de volgende aan de beurt…
Dan gaat het de laatste tijd al een heel stuk beter.quote:Op donderdag 22 januari 2026 16:31 schreef Ansa het volgende:
[..]
Nee, ik heb denk ik bij 10% een orgasme gehad
Nou precies dat is wat ik dus bizar/hilarisch vond.quote:Op donderdag 22 januari 2026 16:33 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Prima.
Het is ook wat raar om alleen maar te zoenen, maar dan wel een onderbroek in je wasmand aan te treffen. Dan zijn er toch spaaklopende verwachtingen lijkt mij.
Ik heb hier al meerdere keren een topic over geopend, maar om het even samen te vatten: ik had twee langdurige dates met een man die allebei meer dan acht uur duurden. Voor mij was dat altijd het begin van een relatie, zeker als het zo goed klikte en er innig werd gezoend.quote:Op donderdag 22 januari 2026 16:36 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Hoe weet je dat? Want mannen die zoiets doen zijn daar vaak niet echt vocaal over en het zijn ook mannen die in een relatie geen probleem hebben om achter jouw rug om nog wat rond te neuken.
Wederom: die mannen zijn er, maar er zijn ook genoeg mannen die niet bereid zijn voor een keertje neuken het risico te nemen dat ze jou ongelofelijk veel pijn doen.
Echt, er zijn ook mannen die geen klootzak zijn.
Ik heb al 1,5 jaar geen seks gehad.quote:Op donderdag 22 januari 2026 16:37 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Dan gaat het de laatste tijd al een heel stuk beter.
Maar goed: jouw orgasme is niet uitsluitend zijn verantwoordelijkheid.
Misschien zoen je niet goed.quote:Op donderdag 22 januari 2026 16:38 schreef Ansa het volgende:
[..]
Ik heb hier al meerdere keren een topic over geopend, maar om het even samen te vatten: ik had twee langdurige dates met een man die allebei meer dan acht uur duurden. Voor mij was dat altijd het begin van een relatie, zeker als het zo goed klikte en er innig werd gezoend.
Toch zei deze man vervolgens dat hij zich niet wilde focussen op de eerste de beste. Dat ik alleen maar goed was op papier. Dat hij niet echt overtuigd van mij was. En dat hij nog met andere mensen wilde blijven daten.
Het ging hier bovendien om een man die een magere schim van zichzelf was. Zijn carrière zat letterlijk in het slop en hij had zelfs oude foto’s gebruikt. Dan denk ik bij mezelf: als dit soort mannen dit al doen, hoe zit het dan met de knappe, succesvolle mannen?
Dat vraag je je af na deel 13?quote:Op donderdag 22 januari 2026 16:40 schreef Straatcommando. het volgende:
Waar gaat dit in vredesnaam nog over joh
dan laat je je gebruikenquote:Op donderdag 22 januari 2026 16:38 schreef Ansa het volgende:
[..]
Ik heb hier al meerdere keren een topic over geopend, maar om het even samen te vatten: ik had twee langdurige dates met een man die allebei meer dan acht uur duurden. Voor mij was dat altijd het begin van een relatie, zeker als het zo goed klikte en er innig werd gezoend.
Toch zei deze man vervolgens dat hij zich niet wilde focussen op de eerste de beste. Dat ik alleen maar goed was op papier. Dat hij niet echt overtuigd van mij was. En dat hij nog met andere mensen wilde blijven daten.
Het ging hier bovendien om een man die een magere schim van zichzelf was. Zijn carrière zat letterlijk in het slop en hij had zelfs oude foto’s gebruikt. Dan denk ik bij mezelf: als dit soort mannen dit al doen, hoe zit het dan met de knappe, succesvolle mannen?
Ik denk dat het merendeel van de mannen prima bereid is tot exclusiviteit omdat er maar weinig mannen zijn die het kunnen verdragen dat hun partner met een ander seks heeft.quote:Op donderdag 22 januari 2026 16:36 schreef Ansa het volgende:
[..]
Op het moment dat een man al op de tweede of derde date zegt dat ik de enige ben met wie hij datet, is seks ook gewoon een mogelijkheid. Het hangt voor mij volledig af van de vraag of hij commitment geeft voordat ik seks heb. Zo simpel is het.
Er zijn bovendien mannen die meerdere dates met je hebben, urenlang met je zoenen en vervolgens alsnog zeggen dat het op Bumble te goed gaat en dat ze met meerdere mensen willen afspreken. Terwijl ze aan het begin expliciet hebben gezegd dat ze serieus daten. Ik weet niet of dit een of andere zielige wrektruc is om een vrouw onzeker te maken zodat ze minder uitstelt, of dat ze werkelijk zoveel succes hebben. In dat laatste geval kan ik me nauwelijks voorstellen dat iemand met zoveel vrouwen tegelijkertijd date, maar goed, het zou kunnen. Ik weet het niet.
Wat ik wel weet, is dat seks voor mij alleen mogelijk is op het moment dat ik de enige vrouw ben met wie hij op dat moment date. Ik ga geen seks hebben op de eerste date, want ik weet dan niet eens wie hij is. Maar het is absoluut mogelijk om binnen één of twee weken seks met mij te hebben, zolang ik de enige ben met wie hij date.
Ik snap dus werkelijk niet waarom hier zo moeilijk over wordt gedaan. Het is niet alsof ik een man een jaar laat wachten. Ik wil zelf ook weten of iemand wat voorstelt in bed.
Het feit dat ik nooit een orgasme heb kunnen krijgen tijdens seks, had te maken met mijn complexe PTSD en met het feit dat ik me bij mannen zelden echt veilig voel. Ik ben voortdurend bezig met de gedachte wanneer ze me weer zullen verlaten. Dat is een probleem van mezelf. Tegelijkertijd zijn er ook veel mannen die wel moeite doen, maar die bijvoorbeeld met hun tong net naast de clitoris blijven zitten. Of die denken dat een beetje eromheen lebberen voldoende is. En als ik aangeef waar ze wel moeten zijn, zitten ze binnen een seconde weer verkeerd.
Op een gegeven moment heeft het dan weinig nut meer om iets aan te geven. En na een tijdje ben ik het ook zat en heb ik gewoon zin om iets anders te gaan doen.
Ik heb eerlijk gezegd niet meegelezenquote:Op donderdag 22 januari 2026 16:40 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Dat vraag je je af na deel 13?
Ik date geen mannen, maar mijn ervaring met vrouwen is dat hele knappe vrouwen zeker niet onderdoen kwa persoonlijkheid voor minder knappe vrouwen.quote:Op donderdag 22 januari 2026 16:38 schreef Ansa het volgende:
[..]
Ik heb hier al meerdere keren een topic over geopend, maar om het even samen te vatten: ik had twee langdurige dates met een man die allebei meer dan acht uur duurden. Voor mij was dat altijd het begin van een relatie, zeker als het zo goed klikte en er innig werd gezoend.
Toch zei deze man vervolgens dat hij zich niet wilde focussen op de eerste de beste. Dat ik alleen maar goed was op papier. Dat hij niet echt overtuigd van mij was. En dat hij nog met andere mensen wilde blijven daten.
Het ging hier bovendien om een man die een magere schim van zichzelf was. Zijn carrière zat letterlijk in het slop en hij had zelfs oude foto’s gebruikt. Dan denk ik bij mezelf: als dit soort mannen dit al doen, hoe zit het dan met de knappe, succesvolle mannen?
Ik heb wel een samenvatting: Ansa is gefrustreerdquote:Op donderdag 22 januari 2026 16:51 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ik heb eerlijk gezegd niet meegelezen
Wow!quote:Op donderdag 22 januari 2026 16:38 schreef Ansa het volgende:
[..]
Ik heb al 1,5 jaar geen seks gehad.
ja dat snap ikquote:Op donderdag 22 januari 2026 16:53 schreef Funeste het volgende:
[..]
Ik heb wel een samenvatting: Ansa is gefrustreerd
It shows.quote:Op donderdag 22 januari 2026 16:38 schreef Ansa het volgende:
[..]
Ik heb al 1,5 jaar geen seks gehad.
Ik snap dit nog steeds niet. Als je dat ook meteen zo uitdraagt naar de man in kwestie, kan ik me goed voorstellen dat het mega afschrikt.quote:Op donderdag 22 januari 2026 16:38 schreef Ansa het volgende:
[..]
Ik heb hier al meerdere keren een topic over geopend, maar om het even samen te vatten: ik had twee langdurige dates met een man die allebei meer dan acht uur duurden. Voor mij was dat altijd het begin van een relatie, zeker als het zo goed klikte en er innig werd gezoend.
Toch zei deze man vervolgens dat hij zich niet wilde focussen op de eerste de beste. Dat ik alleen maar goed was op papier. Dat hij niet echt overtuigd van mij was. En dat hij nog met andere mensen wilde blijven daten.
Het ging hier bovendien om een man die een magere schim van zichzelf was. Zijn carrière zat letterlijk in het slop en hij had zelfs oude foto’s gebruikt. Dan denk ik bij mezelf: als dit soort mannen dit al doen, hoe zit het dan met de knappe, succesvolle mannen?
Ja?quote:Op donderdag 22 januari 2026 15:51 schreef Interloper het volgende:
Of gewoon helemaal stoppen met remsporen?
Ja, als je bij date 1 gaat zeggen "ik eis exclusiviteit" schrikt dat af. Als een man dat bij mij had gedaan, had ik op zulk dwingend gedrag zijn afgehaakt. Niet omdat ik per se ook met anderen zou willen daten, maar omdat iemand me al bij de eerste date wil controleren.quote:Op donderdag 22 januari 2026 16:56 schreef Donna het volgende:
[..]
Ik snap dit nog steeds niet. Als je dat ook meteen zo uitdraagt naar de man in kwestie, kan ik me goed voorstellen dat het mega afschrikt.
een wip , taxi, een etentje , een gesprek met een glas wijn en de mazzelquote:Op donderdag 22 januari 2026 16:38 schreef Ansa het volgende:
[..]
ik had twee langdurige dates met een man die allebei meer dan acht uur duurden.
die gaan na de wip gelijk wegquote:Op donderdag 22 januari 2026 16:38 schreef Ansa het volgende:
. Dan denk ik bij mezelf: als dit soort mannen dit al doen, hoe zit het dan met de knappe, succesvolle mannen?
Eerlijk?quote:Op donderdag 22 januari 2026 16:47 schreef VEM2012 het volgende:
Maar ik heb wel moeite met geloven dat het zo lastig is om een kerel te treffen die ook na een duidelijke aanwijzing dat jij het fijn vindt dat ze direct jouw clit stimuleren met hun tong ze al snel weer ernaast zitten.
Natuurlijk is het een enorme egoboost om te denken dat ik een zeldzaamheid ben omdat ik met speels gemak dit kan, maar ik vermoed toch vooral dat dit zo basic is dat de meeste mannen dit kunstje beheersen.
Dit!quote:Op donderdag 22 januari 2026 17:16 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Eerlijk?
Het is bedroevend hoeveel mannen er echt naast zitten.. zelfs na aanwijzingen.
En ja, dan geef je het op.
Er was geen seks.quote:Op donderdag 22 januari 2026 17:09 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
een wip , taxi, een etentje , een gesprek met een glas wijn en de mazzel
daar is een naam voor
[..]
die gaan na de wip gelijk weg
Waarom? 8 uur is heel lang.quote:Op donderdag 22 januari 2026 16:56 schreef Donna het volgende:
[..]
Ik snap dit nog steeds niet. Als je dat ook meteen zo uitdraagt naar de man in kwestie, kan ik me goed voorstellen dat het mega afschrikt.
Er was geen seks en koffie is geen date. Ik ga niet 40 min in de trein zitten voor een koffie.quote:Op donderdag 22 januari 2026 16:41 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
dan laat je je gebruiken
normaal moeten ze 300 euro lappen voor een wip van een uurtje
ik zou er dan ook heel goed ziek van zijn ja
een gigantische belediging is dat
voortaan eerst maar een paar keer koffiedrinken, hij zal gedacht hebben , zo die is makkelijk
Maar kennelijk haakten ze wel af. Het is meestal niet zo dat mensen een officieel klachtenformulier inleveren.quote:Op donderdag 22 januari 2026 17:17 schreef Ansa het volgende:
[..]
Geloof me, ik heb nooit klachten gehad.
Omdat je (beide) toch helemaal geen tijd hebt gehad om te processen wat je voelt enzo?quote:
hoeveel juist?quote:Op donderdag 22 januari 2026 17:16 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Eerlijk?
Het is bedroevend hoeveel mannen er echt naast zitten.. zelfs na aanwijzingen.
En ja, dan geef je het op.
Er is hoop hoor. Er zijn ook heel veel mannen die er niet naast zitten.quote:Op donderdag 22 januari 2026 17:16 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Eerlijk?
Het is bedroevend hoeveel mannen er echt naast zitten.. zelfs na aanwijzingen.
En ja, dan geef je het op.
Daarom zei ik het begin van. Bovendien app je toch al een tijd voor je zoent?quote:Op donderdag 22 januari 2026 17:23 schreef Donna het volgende:
[..]
Omdat je (beide) toch helemaal geen tijd hebt gehad om te processen wat je voelt enzo?
Ik heb vorige week ook een lange date gehad en hij bleef slapen, zonder seks. Maar zou het echt raar gevonden hebben als hij dan ineens zei; zo, nu hebben we eigenlijk wel een relatie toch?
Nee. Ik 'ken' je pas 8 uren en het was leuk, ik wil je wel vaker zien en kijken hoe het loopt, maar het is dan nog geen relatie.
Noem het maar zoals je zelf wil. Ik zal er niet meer over zeuren.quote:Op donderdag 22 januari 2026 16:07 schreef VEM2012 het volgende:
Goh, welk woord voldoet voldoet voor jou wel in dezen?
Ik heb buiten die date om nooit gehad dat ze snel afhaaktenquote:Op donderdag 22 januari 2026 17:18 schreef aquawoman het volgende:
[..]
Maar kennelijk haakten ze wel af. Het is meestal niet zo dat mensen een officieel klachtenformulier inleveren.
Of lag het aan je dwingende persoonlijkheid?
Het begin van ontdekken. Niet het begin van een relatie.quote:Op donderdag 22 januari 2026 17:24 schreef Ansa het volgende:
[..]
Daarom zei ik het begin van. Bovendien app je toch al een tijd voor je zoent?
Ok, dat laatste snap ik.quote:Op donderdag 22 januari 2026 17:16 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Eerlijk?
Het is bedroevend hoeveel mannen er echt naast zitten.. zelfs na aanwijzingen.
En ja, dan geef je het op.
Maar wie gaat dan ook zeggen: nou meid, zoenen kan je niet?quote:Op donderdag 22 januari 2026 17:17 schreef Ansa het volgende:
[..]
Geloof me, ik heb nooit klachten gehad.
Je kan elkaar toch ontdekken in een relatie? Ik heb er tig gehad en soms ging het na 3 maanden uitquote:Op donderdag 22 januari 2026 17:25 schreef Donna het volgende:
[..]
Het begin van ontdekken. Niet het begin van een relatie.
Hoeveel uren moet je appen voor het zoenen?
Mannen zullen niet weer af willen spreken dan.quote:Op donderdag 22 januari 2026 17:27 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Maar wie gaat dan ook zeggen: nou meid, zoenen kan je niet?
Je kan elkaar toch ontdekken zonder er een label aan te hangen? Iemand uit de juiste vijver houdt het wel bij 1, uit zichzelf. Als je leuk genoeg bent.quote:Op donderdag 22 januari 2026 17:27 schreef Ansa het volgende:
[..]
Je kan elkaar toch ontdekken in een relatie? Ik heb er tig gehad en soms ging het na 3 maanden uit
Gewoon wat langer wachten voordat je gaat zoenen.quote:Op donderdag 22 januari 2026 16:21 schreef Ansa het volgende:
Ik heb er geen enkel probleem mee om één of twee dates te hebben waarin niet gezoend wordt en waarin hij eventueel nog andere eerste dates heeft. Maar op het moment dat er gezoend wordt, wil ik dat ik de enige ben met wie hij op dat moment aan het daten is. Waarom zou ik met iemand afspreken, daar gevoelens voor krijgen, terwijl het voor hem slechts een verzetje is?
Dan is de hechting volledig asymmetrisch en dat eindigt voor mij onvermijdelijk in verdriet
Om iemand te leren kennen toch niet? Hoogstens zit je dan op ‘die is leuk en wil ik nog eens zien’. En dan kan het ‘leuk’ nog een momentopname zijn.quote:
Heb jij geen auto?quote:Op donderdag 22 januari 2026 17:18 schreef Ansa het volgende:
[..]
Er was geen seks en koffie is geen date. Ik ga niet 40 min in de trein zitten voor een koffie.
Nou voel ik mij meteen weer een stuk minder bijzonder.quote:Op donderdag 22 januari 2026 17:24 schreef Donna het volgende:
[..]
Er is hoop hoor. Er zijn ook heel veel mannen die er niet naast zitten.
Ja ho even, N=1, maar minstens de helft, als het niet richting 2/3e gaat.quote:
Haha. Ik moet wel zeggen, als ik in gesprekken merk dat de mannen echt zelf plezier hebben in orale seks geven, dat het dan meestal wel goed zit.quote:Op donderdag 22 januari 2026 17:30 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Nou voel ik mij meteen weer een stuk minder bijzonder.
En bedankt!
Hangt er vanaf. Een man die zoenen niet zo bijzonder vindt (en die zijn er natuurlijk ook) zal het weinig uitmaken lijkt mij.quote:Op donderdag 22 januari 2026 17:27 schreef Ansa het volgende:
[..]
Mannen zullen niet weer af willen spreken dan.
Exactemundo!quote:Op donderdag 22 januari 2026 17:28 schreef Donna het volgende:
[..]
Je kan elkaar toch ontdekken zonder er een label aan te hangen? Iemand uit de juiste vijver houdt het wel bij 1, uit zichzelf. Als je leuk genoeg bent.
Mja helaas... Er heeft ooit ééntje met zijn hand letterlijk op mijn lies gezeten (dus eigenlijk been). Dan gaat het niet meer over millimeters maar ettelijke centimeters.quote:Op donderdag 22 januari 2026 17:25 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ok, dat laatste snap ik.
Maar niet in staat zijn om je te concentreren op directe stimulatie van de clit met je tong (voor zover gewenst, dat is dus afhankelijk van de persoon en ook het moment), terwijl je a heel duidelijk kan voelen waar die zit, ook als het een mini clitje is, en b je aan de reactie van de ander kan merken of je goed zit of niet… ja, daar heb ik dan moeite mee om te denken dat het om een grote groep mannen kan gaan.
Handen is wel een heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel ander verhaal. De mannen die weten hoe ze hun handen/vingers moeten gebruiken kan ik ook wel op 1 hand tellen ben ik bang.quote:Op donderdag 22 januari 2026 17:33 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Mja helaas... Er heeft ooit ééntje met zijn hand letterlijk in mijn lies gezeten (dus eigenlijk been). Dan gaat het niet meer over millimeters maar ettelijke centimeters.
Toen ik aangaf dat hij wat meer naar het midden moest was het antwoord: 'ik weet wel wat ik doe'
Ja maar op een been of wat verkeerd tussen lippen zitten moet toch ergens haalbaar en voelbaar zijn?quote:Op donderdag 22 januari 2026 17:34 schreef Donna het volgende:
[..]
Handen is wel een heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel ander verhaal. De mannen die weten hoe ze hun handen/vingers moeten gebruiken kan ik ook wel op 1 hand tellen ben ik bang.
Je hebt een keer verteld dat je ooit een gewelddadige verkrachting hebt meegemaakt. Zou dat ook een oorzaak kunnen zijn dat je geen orgasme krijgt tijdens de sex?quote:Op donderdag 22 januari 2026 16:36 schreef Ansa het volgende:
Het feit dat ik nooit een orgasme heb kunnen krijgen tijdens seks, had te maken met mijn complexe PTSD en met het feit dat ik me bij mannen zelden echt veilig voel. Ik ben voortdurend bezig met de gedachte wanneer ze me weer zullen verlaten. Dat is een probleem van mezelf.
Precies.quote:Op donderdag 22 januari 2026 17:32 schreef Donna het volgende:
[..]
Haha. Ik moet wel zeggen, als ik in gesprekken merk dat de mannen echt zelf plezier hebben in orale seks geven, dat het dan meestal wel goed zit.
Neeeee wat naar. Heb ook wel eens eentje gehad die dacht dat het tempo van zo'n duracel konijn fijn was bij vingeren.. Ellende. Maar goed, er zijn er gelukkig ook een hoop die wel reageren op (non verbale) feedback en weten wat ze doen. :pquote:Op donderdag 22 januari 2026 17:33 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Mja helaas... Er heeft ooit ééntje met zijn hand letterlijk op mijn lies gezeten (dus eigenlijk been). Dan gaat het niet meer over millimeters maar ettelijke centimeters.
Toen ik aangaf dat hij wat meer naar het midden moest was het antwoord: 'ik weet wel wat ik doe'
Ja kijk, dan stopt het wel een beetje...
Ja geen idee, ik durf het niet te zeggen. Er zijn ook mannen die 'm er tegenaan leggen en dan denken dat ze er al in zitten, dus ik verbaas me helemaal nergens meer over.quote:Op donderdag 22 januari 2026 17:36 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Ja maar op een been of wat verkeerd tussen lippen zitten moet toch ergens haalbaar en voelbaar zijn?
Hier zit een Belgenmop in, maar ik vermoed dat het dan hetzelfde is met Nederlandse mannen.quote:Op donderdag 22 januari 2026 17:33 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Mja helaas... Er heeft ooit ééntje met zijn hand letterlijk op mijn lies gezeten (dus eigenlijk been). Dan gaat het niet meer over millimeters maar ettelijke centimeters.
Toen ik aangaf dat hij wat meer naar het midden moest was het antwoord: 'ik weet wel wat ik doe'
Ja kijk, dan stopt het wel een beetje...
Nee want dat was daarvoor al zo. En de verkrachting was meer in een huiselijk geweld setting waar een ex weigerde seks te hebben, ik boos werd op hem en hij toen zei ' dan krijg je seks" en me verkrachtte. Het was geen beroving op straat oid. Ik was vooral opgelucht dat we weer seks hadden tot een therapeut zei dat ik verkracht was.quote:Op donderdag 22 januari 2026 17:36 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Je hebt een keer verteld dat je ooit een gewelddadige verkrachting hebt meegemaakt. Zou dat ook een oorzaak kunnen zijn dat je geen orgasme krijgt tijdens de sex?
Oja die zijn er ook. Of die op de venusheuvel zitten te frotten.quote:Op donderdag 22 januari 2026 17:37 schreef Koettie het volgende:
[..]
Neeeee wat naar. Heb ook wel eens eentje gehad die dacht dat het tempo van zo'n duracel konijn fijn was bij vingeren.. Ellende. Maar goed, er zijn er gelukkig ook een hoop die wel reageren op (non verbale) feedback en weten wat ze doen. :p
quote:Op donderdag 22 januari 2026 17:37 schreef Donna het volgende:
[..]
Ja geen idee, ik durf het niet te zeggen. Er zijn ook mannen die 'm er tegenaan leggen en dan denken dat ze er al in zitten, dus ik verbaas me helemaal nergens meer over.
Nee. Ik woon in de Randstad en er gaan continu bussen en treinen. Ik slikte ook jarenlang lorazepam voor onbehandelde trauma en mocht niet rijden. Nu daar vanaf maar geen zin om geld uit te geven aan rijbewijs en auto.quote:
Ik pak hun hand em zeg " hier" maar ze verpestem het nogquote:Op donderdag 22 januari 2026 17:40 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Oja die zijn er ook. Of die op de venusheuvel zitten te frotten.
Of als je zelf een beetje mee stuurt met je bekken omdat ze er maar een klein beetje naast zitten, dat ze mee opschuiven. Zelfs na 4 keer bijsturen naar een kant blijven zij mee weg schuiven
Dat is maar goed ook, want dan heb je die andere hand nodig om zijn hand te begeleiden…quote:Op donderdag 22 januari 2026 17:34 schreef Donna het volgende:
[..]
Handen is wel een heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel ander verhaal. De mannen die weten hoe ze hun handen/vingers moeten gebruiken kan ik ook wel op 1 hand tellen ben ik bang.
Mja nee dat doe ik niet. Vind ik te onbeleefd.quote:Op donderdag 22 januari 2026 17:41 schreef Ansa het volgende:
[..]
Ik pak hun hand em zeg " hier" maar ze verpestem het nog
Huh?quote:Op donderdag 22 januari 2026 17:37 schreef Donna het volgende:
[..]
Ja geen idee, ik durf het niet te zeggen. Er zijn ook mannen die 'm er tegenaan leggen en dan denken dat ze er al in zitten, dus ik verbaas me helemaal nergens meer over.
Jep..quote:Op donderdag 22 januari 2026 17:41 schreef Ansa het volgende:
[..]
Ik pak hun hand em zeg " hier" maar ze verpestem het nog
Vreselijk voor je dat je verkracht bent.quote:Op donderdag 22 januari 2026 17:38 schreef Ansa het volgende:
[..]
Nee want dat was daarvoor al zo. En de verkrachting was meer in een huiselijk geweld setting waar een ex weigerde seks te hebben, ik boos werd op hem en hij toen zei ' dan krijg je seks" en me verkrachtte. Het was geen beroving op straat oid. Ik was vooral opgelucht dat we weer seks hadden tot een therapeut zei dat ik verkracht was.
Yep. Die denken dat ze al aan het penetreren zijnquote:
Ohnee dat doe ik wel hoor. In de juiste setting kan dat best.quote:Op donderdag 22 januari 2026 17:42 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Mja nee dat doe ik niet. Vind ik te onbeleefd.
Doen!quote:Op donderdag 22 januari 2026 17:42 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Mja nee dat doe ik niet. Vind ik te onbeleefd.
Als ze niet genoeg met haar seksen dan is ze bang dat ze het elders gaan zoeken. Ze moeten uitgeput zijn.quote:Op donderdag 22 januari 2026 17:44 schreef aquawoman het volgende:
[..]
Vreselijk voor je dat je verkracht bent.
Ik snap het stukje dat je boos werd dat hij geen seks wilde hebben niet, los van dit nare trauma (en ik meen dat echt, geen enkele vrouw of man zou zoiets moeten meemaken). Iemand kan toch geen zin hebben, waarom zou je daar boos om worden?
Ik zou wel bijsturen maar niet 'hier' zeggen. Is zo dwingendquote:Op donderdag 22 januari 2026 17:46 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Doen!
Zelf wel plezier hebben en je partner onbevredigd achterlaten is veel onbeleefder.
En mannen met een broos egootje moeten maar wat eelt op hun ziel kweken.
Omdat hij het deed als straf omdat ik een andere politieke mening had en ik daarvoor moest "boeten".quote:Op donderdag 22 januari 2026 17:44 schreef aquawoman het volgende:
[..]
Vreselijk voor je dat je verkracht bent.
Ik snap het stukje dat je boos werd dat hij geen seks wilde hebben niet, los van dit nare trauma (en ik meen dat echt, geen enkele vrouw of man zou zoiets moeten meemaken). Iemand kan toch geen zin hebben, waarom zou je daar boos om worden?
Ja eens.quote:Op donderdag 22 januari 2026 17:47 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Ik zou wel bijsturen maar niet 'hier' zeggen. Is zo dwingend
Verkeerde vijver.quote:Op donderdag 22 januari 2026 17:48 schreef Ansa het volgende:
[..]
Omdat hij het deed als straf omdat ik een andere politieke mening had en ik daarvoor moest "boeten".
Helaas ook war. Ik heb enorme inruil-angst em verlatingsangstmquote:Op donderdag 22 januari 2026 17:46 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Als ze niet genoeg met haar seksen dan is ze bang dat ze het elders gaan zoeken. Ze moeten uitgeput zijn.
Bijzonder wel.quote:Op donderdag 22 januari 2026 17:44 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Yep. Die denken dat ze al aan het penetreren zijn![]()
Dan denk ik echt: hoe kan je dit niet voelen
Oké.quote:Op donderdag 22 januari 2026 17:52 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
Kan het weer over het onderwerp gaan? Dank u.
Dat kan ook leuk zijn hoor.quote:Op donderdag 22 januari 2026 17:47 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Ik zou wel bijsturen maar niet 'hier' zeggen. Is zo dwingend
Hoe dan? Ik krijg daar juist complimenten over. Terwijl oraal ik geen enkel benul heb wat ik nou precies doe (en ook zelden een verzoek tot herhaling krijg).quote:Op donderdag 22 januari 2026 17:34 schreef Donna het volgende:
[..]
Handen is wel een heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel ander verhaal. De mannen die weten hoe ze hun handen/vingers moeten gebruiken kan ik ook wel op 1 hand tellen ben ik bang.
Lekkere therapeut...quote:Op donderdag 22 januari 2026 17:38 schreef Ansa het volgende:
[..]
Nee want dat was daarvoor al zo. En de verkrachting was meer in een huiselijk geweld setting waar een ex weigerde seks te hebben, ik boos werd op hem en hij toen zei ' dan krijg je seks" en me verkrachtte. Het was geen beroving op straat oid. Ik was vooral opgelucht dat we weer seks hadden tot een therapeut zei dat ik verkracht was.
Ja nouja best veel mannen zijn veel te ruw.quote:Op donderdag 22 januari 2026 18:00 schreef VanKuikeren het volgende:
[..]
Hoe dan? Ik krijg daar juist complimenten over. Terwijl oraal ik zelf geen enkel benul heb wat ik nou precies uitspook.
[..]
Lekkere therapeut...
De therapeut noemde seks onder geweld terecht verkrachting. Ík had het niet door.quote:Op donderdag 22 januari 2026 18:00 schreef VanKuikeren het volgende:
[..]
Hoe dan? Ik krijg daar juist complimenten over. Terwijl oraal ik geen enkel benul heb wat ik nou precies doe (en ook zelden een verzoek tot herhaling krijg).
[..]
Lekkere therapeut...
Het is tegenwoordig heel normaal om met meerdere mensen te daten (inclusief sex) voor je een keuze maakt. Ik ken genoeg vrouwen die dat zo doen.quote:Op donderdag 22 januari 2026 16:36 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Hoe weet je dat? Want mannen die zoiets doen zijn daar vaak niet echt vocaal over en het zijn ook mannen die in een relatie geen probleem hebben om achter jouw rug om nog wat rond te neuken.
Wederom: die mannen zijn er, maar er zijn ook genoeg mannen die niet bereid zijn voor een keertje neuken het risico te nemen dat ze jou ongelofelijk veel pijn doen.
Echt, er zijn ook mannen die geen klootzak zijn.
Onder geweld haalde ik niet uit het bericht. Excuses.quote:Op donderdag 22 januari 2026 18:04 schreef Ansa het volgende:
[..]
De therapeut noemde seks onder geweld terecht verkrachting. Ík had het niet door.
Ja hij sloeg me met het metalen gedeelte van een slang. Maargoed, het droeg niet bij aan mijn beeld van seks nee.quote:Op donderdag 22 januari 2026 18:09 schreef VanKuikeren het volgende:
[..]
Onder geweld haalde ik niet uit het bericht. Excuses.
Het is ook normaal om aan plasseks te doen of gay seks te hebben, maar niet iedereen doet dat en als je dat wel wil doen moet je consent vragen.quote:Op donderdag 22 januari 2026 18:08 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Het is tegenwoordig heel normaal om met meerdere mensen te daten (inclusief sex) voor je een keuze maakt. Ik ken genoeg vrouwen die dat zo doen.
Het is netjes om daar eerlijk en duidelijk over te zijn, maar ik vind het heel naïef op op je eerste date er vanuit te gaan dat je de enige bent en dat je de ander kan laten "wachten" om zichzelf of haarzelf te laten "bewijzen"
quote:Op donderdag 22 januari 2026 17:48 schreef Ansa het volgende:
[..]
Omdat hij het deed als straf omdat ik een andere politieke mening had en ik daarvoor moest "boeten".
Ja, ik zei dat ik het niet ok vond als iemand met een mannelijke puberteit in de vrouwensport meedeed. Ik was een nazi, een slecht persoon en hij wilde geen seks meer.quote:
Buiten de bekende klaagzang is het best OT, het type man wat de plekjes niet kan vinden of zijn piet in het universum laat zweven is ook niet echt een bonus in je levenquote:Op donderdag 22 januari 2026 17:52 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
Kan het weer over het onderwerp gaan? Dank u.
hij had macht over je omdat je verslaafd bent aan seks zeker?quote:Op donderdag 22 januari 2026 18:27 schreef Ansa het volgende:
[..]
Ja, ik zei dat ik het niet ok vond als iemand met een mannelijke puberteit in de vrouwensport meedeed. Ik was een nazi, een slecht persoon en hij wilde geen seks meer.
Nee. Ik heb verlatingsangst en als hij seks weigert voel ik me minderwaardig en afstotelijk.quote:Op donderdag 22 januari 2026 18:32 schreef Satan_Guardian_Angel het volgende:
[..]
hij had macht over je omdat je verslaafd bent aan seks zeker?
welja, ik hoop dat je uit die cirkel kan doorbreken, dit is geen leven zoquote:Op donderdag 22 januari 2026 18:34 schreef Ansa het volgende:
[..]
Nee. Ik heb verlatingsangst en als hij seks weigert voel ik me minderwaardig en afstotelijk.
Dat het gebeurt ja. Maar het is niet zo algemeen als Ansa zegt. Echt niet iedereen doet het.quote:Op donderdag 22 januari 2026 18:08 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Het is tegenwoordig heel normaal om met meerdere mensen te daten (inclusief sex) voor je een keuze maakt. Ik ken genoeg vrouwen die dat zo doen.
Het is netjes om daar eerlijk en duidelijk over te zijn, maar ik vind het heel naïef op op je eerste date er vanuit te gaan dat je de enige bent en dat je de ander kan laten "wachten" om zichzelf of haarzelf te laten "bewijzen"
Ik merk het ook vooral op Bumble.quote:Op donderdag 22 januari 2026 18:40 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Dat het gebeurt ja. Maar het is niet zo algemeen als Ansa zegt. Echt niet iedereen doet het.
Nee. En als dit je enige reactie is op mijn verhaal..quote:Op donderdag 22 januari 2026 18:37 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
Kan dit niet in R&P of zo?
Als ik een respectvolle man vind jaquote:Op donderdag 22 januari 2026 18:39 schreef Satan_Guardian_Angel het volgende:
[..]
welja, ik hoop dat je uit die cirkel kan doorbreken, dit is geen leven zo
komt wel goed lieverd, ik duim voor jequote:Op donderdag 22 januari 2026 18:42 schreef Ansa het volgende:
[..]
Als ik een respectvolle man vind ja
Ik hoop van harte dat je een keer een respectvolle man vindt. Maar ik heb een vermoeden dat je die niet zult vinden in de vijver waarin je vist. Als je ooit weer gaat daten, zou je er misschien goed aan doen om een andere vijver op te zoeken.quote:
En dan heb jij nog 15 jaar samen gewoon met een junk. En je was... 36?quote:
Ik denk echt dat je eerst met je demonen uit het verleden in het reine moet komen.quote:Op donderdag 22 januari 2026 18:42 schreef Ansa het volgende:
[..]
Als ik een respectvolle man vind ja
15 jaar? Huh.quote:Op donderdag 22 januari 2026 18:49 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
En dan heb jij nog 15 jaar samen gewoon met een junk. En je was... 36?
Omdat ze zelf vaak zeggen dat ik ze moet verdienenquote:Op donderdag 22 januari 2026 18:53 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ik denk echt dat je eerst met je demonen uit het verleden in het reine moet komen.
Want uit alles blijkt een groot wantrouwen naar mannen die in jouw ogen als ze met jou afspreken er minimaal 4 andere vrouwen op nahouden, in bed geen idee hebben hoe ze met een vrouw om moeten gaan, geen intentie hebben voor een commitment, liegen, enz.
Nou snap ik best dat na wat nare ervaringen, zeker als je binnen een relatie bent verkracht, je negatief kan gaan denken over mannen, maar wantrouwen staat binding in de weg. Want hoe kun je een relatie opbouwen als je de ander niet 100% vertrouwt?
Als ik nou zeg dat ik de ideale man voor je ben, geloof je dat dan ook?quote:Op donderdag 22 januari 2026 18:57 schreef Ansa het volgende:
[..]
Omdat ze zelf vaak zeggen dat ik ze moet verdienen
Meh, ik lees niet al je posts even aandachtig. ik kan fout zitten en ik heb geen zin om te zoeken.quote:
In welke context vraag ik mij dan af.quote:Op donderdag 22 januari 2026 18:57 schreef Ansa het volgende:
[..]
Omdat ze zelf vaak zeggen dat ik ze moet verdienen
Jij neemt overal topics over en je verteld je verhaal opnieuw en opnieuw en opnieuw.quote:Op donderdag 22 januari 2026 18:41 schreef Ansa het volgende:
[..]
Nee. En als dit je enige reactie is op mijn verhaal..
En dit zeggen helpt niet. Op een ander forum heeft deze persoon een ban.quote:Op donderdag 22 januari 2026 19:17 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Jij neemt overal topics over en je verteld je verhaal opnieuw en opnieuw en opnieuw.
Op een bepaald moment is het genoeg geweest.
Ik hoef niet te raden welke dat isquote:Op donderdag 22 januari 2026 19:18 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
En dit zeggen helpt niet. Op een ander forum heeft deze persoon een ban.
Ik vertel mijnnieuwe partners niet wat ik heb meegemaakt, want narcisten ruiken zo je zwakke punt.quote:Op donderdag 22 januari 2026 19:09 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
In welke context vraag ik mij dan af.
Kun je je een beetje voorstellen dat jouw ervaringen voor een normale man (voor zover ik op dat punt kwalificeer, daar zal niet iedereen het mee eens zijn hier) heel bijzonder klinken?
Dat er een paar malloten tussen zitten, ok. Maar dit is toch niet de norm?
Dan reageer je niet. Jij zeikt opnieuw en opnieuw.quote:Op donderdag 22 januari 2026 19:17 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Jij neemt overal topics over en je verteld je verhaal opnieuw en opnieuw en opnieuw.
Op een bepaald moment is het genoeg geweest.
Nee, maar als er al een priple relatie is geloof ik dat welquote:Op donderdag 22 januari 2026 19:00 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Als ik nou zeg dat ik de ideale man voor je ben, geloof je dat dan ook?
Dat is niet wat ik bedoel. Ik bedoel dat jij vanwege eerdere ervaringen die je kennelijk niet hebt verwerkt wantrouwend staat tegenover mannen.quote:Op donderdag 22 januari 2026 20:03 schreef Ansa het volgende:
[..]
Ik vertel mijnnieuwe partners niet wat ik heb meegemaakt, want narcisten ruiken zo je zwakke punt.
Ik heb een vermoeden welk forum je bedoelt. Dat ze daar een ban heeft, zegt op zich niet zo veel. De moderatie is daar heel streng en je loopt daar binnen de kortste keren tegen een ban op. Ik spreek uit ervaring.quote:Op donderdag 22 januari 2026 19:18 schreef MissButterflyy het volgende:
Op een ander forum heeft deze persoon een ban.
Nee, ik geef keer op keer te snel vertrouwen en word genaaid.quote:Op donderdag 22 januari 2026 20:37 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Dat is niet wat ik bedoel. Ik bedoel dat jij vanwege eerdere ervaringen die je kennelijk niet hebt verwerkt wantrouwend staat tegenover mannen.
Maar om verbinding te krijgen is juist vertrouwen nodig.
En veroveren van hun partner, want dan is het een overwinning en voel je extra trots. Ook ben je dan meer geneigd om moeite te doen voor jouw partner, omdat het een soort prijs is die je hebt gewonnen.quote:Op donderdag 22 januari 2026 18:57 schreef Ansa het volgende:
[..]
Omdat ze zelf vaak zeggen dat ik ze moet verdienen
Ja, dat leren ze op redpillfora.quote:Op donderdag 22 januari 2026 20:51 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
En veroveren van hun partner, want dan is het een overwinning en voel je extra trots. Ook ben je dan meer geneigd om moeite te doen voor jouw partner, omdat het een soort prijs is die je hebt gewonnen.
Dat is die aaaaaaandere manier van communiceren waar ze zo fier op zijn.quote:
Het zou wel eens zo kunnen zijn dat het zo werkt. Het is bekend dat mensen meer waardering ergens voor hebben als ze er meer moeite voor hebben moeten doen of meer geld aan hebben moeten besteden.quote:Op donderdag 22 januari 2026 20:51 schreef SebbeSwensje het volgende:
En veroveren van hun partner, want dan is het een overwinning en voel je extra trots. Ook ben je dan meer geneigd om moeite te doen voor jouw partner, omdat het een soort prijs is die je hebt gewonnen.
True story.quote:Op donderdag 22 januari 2026 19:17 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Jij neemt overal topics over en je verteld je verhaal opnieuw en opnieuw en opnieuw.
Op een bepaald moment is het genoeg geweest.
@Kip_Frites_Appelmoes is een bedrieger.quote:Op donderdag 22 januari 2026 21:43 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Het zou wel eens zo kunnen zijn dat het zo werkt. Het is bekend dat mensen meer waardering ergens voor hebben als ze er meer moeite voor hebben moeten doen of meer geld aan hebben moeten besteden.
Waar slaat dat nou weer op?quote:Op donderdag 22 januari 2026 21:55 schreef SebbeSwensje het volgende:
@:Kip_Frites_Appelmoes is een bedrieger.
Stem op @:Kip_Frites_Appelmoes .
Intrinsieke drijfveer komt niet van iets afpakken van een ander of pochen met verzonnen rijkdom. Be gone!quote:Op donderdag 22 januari 2026 21:56 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Waar slaat dat nou weer op?
So what?quote:Op donderdag 22 januari 2026 20:49 schreef Ansa het volgende:
[..]
Nee, ik geef keer op keer te snel vertrouwen en word genaaid.
Blijkbaar niet.quote:Op donderdag 22 januari 2026 20:49 schreef Ansa het volgende:
[..]
Nee, ik geef keer op keer te snel vertrouwen en word genaaid.
quote:
quote:Op donderdag 22 januari 2026 20:04 schreef Ansa het volgende:
[..]
Dan reageer je niet. Jij zeikt opnieuw en opnieuw.
User moet gewoon weg eigenlijkquote:Op donderdag 22 januari 2026 22:12 schreef S95Sedan het volgende:
Reageer er toch niet op, de tering.
Elk topic waarin ze reageert word verkloot omdat met goedbedoelde adviezen toch niks gedaan wordt en alles altijd aan een ander ligt.
Nou ja, niet allemaal. Er zijn vrouwen die wel degelijk liever een traditionele rol vervullen met een man die dat ook doet.quote:Op donderdag 22 januari 2026 22:32 schreef Hiddendoe het volgende:
Vrouwen willen geen man die weigert om zich aan te passen aan de moderne tijd.
Er zijn genoeg lieve mannen in NL die lief, zorgzaam, kinderlievend en betrouwbaar zijn. Alleen die zal jij niet tegenkomen. Die zullen wegrennen bij vrouwen zoals jij want die zoeken ze zelf gewoonweg niet. Door jouw gedrag en instelling die je hier al de hele maand laat zien, vis je enkel in de vijver van hufters en zul je alleen de hufters vinden. Immers is het gewoon een natuurlijke wet dat 'soort zoekt soort'.quote:Op donderdag 22 januari 2026 20:49 schreef Ansa het volgende:
[..]
Nee, ik geef keer op keer te snel vertrouwen en word genaaid.
Dat honden niet te vertrouwen zijn en dat je moet doen waar je zelf zin in hebt met overtuigende air.quote:Op donderdag 22 januari 2026 21:22 schreef Since2003 het volgende:
[..]
Wat leren ze op kattenfora dan?
Dat laatste is logisch, maar waarom wordt dat steeds zo benoemd bij mannen? Alsof luie varkens gendergerelateerd is…quote:Op donderdag 22 januari 2026 22:59 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Nou ja, niet allemaal. Er zijn vrouwen die wel degelijk liever een traditionele rol vervullen met een man die dat ook doet.
Maar de tendens is wel dat als vrouwen iets te kiezen hebben, ze niet veel heil zien in mannen die hun steentje niet bijdragen op gelijkwaardige basis.
Omdat blijkbaar mannen nu in grotere mate een probleem ervaren, namelijk die eenzaamheids-epidemie. Dan schrijft een mevrouw een stukje over een van de mogelijke oorzaken, namelijk dat een hoop jonge vrouwen bedanken en liever single blijven dan mama 2.0 te spelen voor een bepaald soort man en dan krijg je dit: een hoop mensen die over elkaar heen buitelen om te wijzen naar elkaar.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 12:35 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Dat laatste is logisch, maar waarom wordt dat steeds zo benoemd bij mannen? Alsof luie varkens gendergerelateerd is…
...
Ik geloof ook niet dat dit voor de overgrote meerderheid geldt, meer een kleine groep die wordt opgeblazen in sommige discussies (qua grootte, nee niet op die manier...)quote:Op vrijdag 23 januari 2026 12:42 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Omdat blijkbaar mannen nu in grotere mate een probleem ervaren, namelijk die eenzaamheids-epidemie. Dan schrijft een mevrouw een stukje over een van de mogelijke oorzaken, namelijk dat een hoop jonge vrouwen bedanken en liever single blijven dan mama 2.0 te spelen voor een bepaald soort man en dan krijg je dit: een hoop mensen die over elkaar heen buitelen om te wijzen naar elkaar.
Net zoals de vorige bewegingen in de rollenpatronen gaat de overgrote meerderheid gewoon prima mee kunnen komen en dan krijg je inderdaad dat vaders niet meer alleen het vlees komen snijden gelukkig.
En de rest trekt bij of blijft over.
Ik denk bepaald niet dat tikgeit Debby haar stukje schreef indachtig het probleem van jongemannen. Enerzijds omdat ze een mannenhater pur sang is en derhalve dat probleem geen probleem zal vinden. Anderzijds omdat de eenzaamheidsepidemie hele andere oorzaken kent.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 12:42 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Omdat blijkbaar mannen nu in grotere mate een probleem ervaren, namelijk die eenzaamheids-epidemie. Dan schrijft een mevrouw een stukje over een van de mogelijke oorzaken, namelijk dat een hoop jonge vrouwen bedanken en liever single blijven dan mama 2.0 te spelen voor een bepaald soort man en dan krijg je dit: een hoop mensen die over elkaar heen buitelen om te wijzen naar elkaar.
Net zoals de vorige bewegingen in de rollenpatronen gaat de overgrote meerderheid gewoon prima mee kunnen komen en dan krijg je inderdaad dat vaders niet meer alleen het vlees komen snijden gelukkig.
En de rest trekt bij of blijft over.
Oh, wat dan?quote:Op vrijdag 23 januari 2026 13:42 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ik denk bepaald niet dat tikgeit Debby haar stukje schreef indachtig het probleem van jongemannen. Enerzijds omdat ze een mannenhater pur sang is en derhalve dat probleem geen probleem zal vinden. Anderzijds omdat de eenzaamheidsepidemie hele andere oorzaken kent.
...
Enerzijds vanwege het ontbreken van sociale skills zoals het aanspreken van vrouwen, omdat men begraven zit in de telefoon (zelfs bellen wordt als eng ervaren door deze generatie).quote:
Bellen kan soms ook behoorlijk storend zijn. Ik kan me er wel iets bij voorstellen dat de nieuwe generatie liever instant messaging gebruikt dan belt.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 15:15 schreef VEM2012 het volgende:
(zelfs bellen wordt als eng ervaren door deze generatie)
Dus de oorzaak is niet dat vrouwen bedanken maar dat ze niet aangesproken worden en bedanken?quote:Op vrijdag 23 januari 2026 15:15 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Enerzijds vanwege het ontbreken van sociale skills zoals het aanspreken van vrouwen, omdat men begraven zit in de telefoon (zelfs bellen wordt als eng ervaren door deze generatie).
Anderzijds doordat vrouwen in hun leeftijdscategorie gemiddeld beter opgeleid zijn en meer verdienen, terwijl vrouwen in zijn algemeenheid iemand zoeken die minstens hetzelfde niveau opleiding en inkomen heeft, wat maakt dat de overlap bij een venndiagram vraag en aanbod ineens een stuk kleiner is.
Totale gebrek aan sociale skills noem ik dat liever.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 15:19 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Bellen kan soms ook behoorlijk storend zijn. Ik kan me er wel iets bij voorstellen dat de nieuwe generatie liever instant messaging gebruikt dan belt.
De helft van de mannen van 25 jaar of jonger heeft nog nooit een vrouw in het openbaar aangesproken. Nooit.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 15:20 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Dus de oorzaak is niet dat vrouwen bedanken maar dat ze niet aangesproken worden en bedanken?
tja als dat niet de bedoeling was dan is het niet goedquote:Op donderdag 22 januari 2026 20:49 schreef Ansa het volgende:
[..]
Nee, ik geef keer op keer te snel vertrouwen en word genaaid.
Ik heb gewoon gedate met vrouwen die de telefoon niet eens opnamen terwijl ik vooraf had aangegeven te bellen…quote:Op vrijdag 23 januari 2026 15:19 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Bellen kan soms ook behoorlijk storend zijn. Ik kan me er wel iets bij voorstellen dat de nieuwe generatie liever instant messaging gebruikt dan belt.
Misschien komt dat doordat deze generatie is geïndoctrineerd met het idee dat het onfatsoenlijk is om als man in het openbaar een vrouw aan te spreken.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 19:14 schreef VEM2012 het volgende:
De helft van de mannen van 25 jaar of jonger heeft nog nooit een vrouw in het openbaar aangesproken. Nooit.
Het is een beetje idioot om feminazi’s die dat roepen serieus te nemen vind ik.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 20:03 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Misschien komt dat doordat deze generatie is geïndoctrineerd met het idee dat het onfatsoenlijk is om als man in het openbaar een vrouw aan te spreken.
Nou hoor wel echt veel mannen die zo denken hoor.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 20:55 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Het is een beetje idioot om feminazi’s die dat roepen serieus te nemen vind ik.
Man: "Hallo."quote:Op vrijdag 23 januari 2026 20:03 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Misschien komt dat doordat deze generatie is geïndoctrineerd met het idee dat het onfatsoenlijk is om als man in het openbaar een vrouw aan te spreken.
In welke leeftijdscategorie zitten de vrouwen die jij tegenkomt?quote:Op zaterdag 24 januari 2026 10:25 schreef Piger het volgende:
Ik hoop dat in de leeftijd 18 tot 25 mensen een stuk stabieler zijn. Want vrouwen die ik tegen kom schrik ik een beetje van.
30 tot 35. Soms wat ouder of jonger.quote:Op zaterdag 24 januari 2026 10:50 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
In welke leeftijdscategorie zitten de vrouwen die jij tegenkomt?
Dit herken ik wel. Een gesprek met een vrouw aan de gang houden is soms ontzettend moeilijk. Als je probeert een gesprek met een vrouw aan de gang te houden, dan resulteert het gesprek al gauw in een soort interview waarin je steeds een vraag moet stellen om het gesprek gaande te houden. Ik vraag me af waar die houding vandaan komt.quote:Op zaterdag 24 januari 2026 10:25 schreef Piger het volgende:
Veel vrouwen zijn naar mijn mening super passief/reactief. Kunnen zelf geen gesprek aan de gang houden.
Het is natuurlijk ook een makkelijk excuus als je de skills mist om in het openbaar iemand aan te spreken die je nog niet kent…quote:Op zaterdag 24 januari 2026 09:53 schreef Donna het volgende:
[..]
Nou hoor wel echt veel mannen die zo denken hoor.Zijn gewoon bang geworden eigenlijk..
Mnou. Hoor dit toch ook wel van mannen die die skillset wel hebben hoor. Maar goed, N=1 en zulks.quote:Op zaterdag 24 januari 2026 11:14 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Het is natuurlijk ook een makkelijk excuus als je de skills mist om in het openbaar iemand aan te spreken die je nog niet kent…
Dat zit natuurlijk ook altijd achter de klachten over het andere geslacht. Het is een manier om niet naar jezelf te hoeven kijken en geen eigen verantwoordelijkheid te hoeven te nemen.
Dat geldt voor de mannen die beweren dat vrouwen zo vervelend en naar zijn geworden (newsflash: ook enkele decennia geleden kon je keihard afgeschoten worden) en voor de vrouwen waar tikgeit Debster het over heeft.
Is jou dat ooit overkomen?quote:Op zaterdag 24 januari 2026 09:55 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Man: "Hallo."
Vrouw: "HELP HIJ VALT ME LASTIG!"
Misschien ligt het aan het onderwerp?quote:Op zaterdag 24 januari 2026 11:06 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Dit herken ik wel. Een gesprek met een vrouw aan de gang houden is soms ontzettend moeilijk. Als je probeert een gesprek met een vrouw aan de gang te houden, dan resulteert het gesprek al gauw in een soort interview waarin je steeds een vraag moet stellen om het gesprek gaande te houden. Ik vraag me af waar die houding vandaan komt.
Nu heb ik dit probleem niet bij alle vrouwen. Met mijn nichten kan ik wel een normaal gesprek voeren, terwijl ik ze helemaal niet goed ken en niet zo vaak zie.
Iemand aan durven spreken of iemand aan kunnen spreken zijn nog twee verschillende zaken.quote:Op zaterdag 24 januari 2026 11:16 schreef Donna het volgende:
[..]
Mnou. Hoor dit toch ook wel van mannen die die skillset wel hebben hoor. Maar goed, N=1 en zulks.
Heel veel mannen zullen wel denken dat heel mooie vrouwen heel vaak door mannen aangesproken worden en daarom liever met rust gelaten worden. Daarom zullen maar weinig mannen een heel mooie vrouw aanspreken.quote:Op zaterdag 24 januari 2026 11:28 schreef VEM2012 het volgende:
Natuurlijk zullen er ook vrouwen zijn die er per definitie niet van gediend zijn, maar ik heb van veel hele mooie vrouwen de klacht gehoord dat mannen niet meer op hen af durven stappen, dus kennelijk is er best een grote groep die er wel op zit te wachten.
Dat was enkele decennia geleden niet anders.quote:Op zaterdag 24 januari 2026 11:45 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Heel veel mannen zullen wel denken dat heel mooie vrouwen heel vaak door mannen aangesproken worden en daarom liever met rust gelaten worden. Daarom zullen maar weinig mannen een heel mooie vrouw aanspreken.
Na het metoo verhaal zekerquote:Op zaterdag 24 januari 2026 09:53 schreef Donna het volgende:
[..]
Nou hoor wel echt veel mannen die zo denken hoor.Zijn gewoon bang geworden eigenlijk..
Wat voor skills heb je ervoor nodig om iemand die je nog niet kent aan te spreken?quote:Op zaterdag 24 januari 2026 11:14 schreef VEM2012 het volgende:
Het is natuurlijk ook een makkelijk excuus als je de skills mist om in het openbaar iemand aan te spreken die je nog niet kent…
Metoo is ook al zoiets vreemds. Als je normaal respectvol met een vrouw omgaat en een nee ook accepteert, dan heb je werkelijk niets te vrezen.quote:
Communicatief beter alsin de non-verbale communicatie.quote:Op zaterdag 24 januari 2026 11:21 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Misschien ligt het aan het onderwerp?
Als ik met mijn vrouw over auto’s ga praten is de conversatie snel voorbij. Heb ik het over AI is ze een spraakwaterval (en dat terwijl mijn vrouw van het type spreken is zilver, zwijgen is goud is).
Vrouwen zijn in zijn algemeenheid communicatief beter dan mannen. Dat is gewoon onderzocht.
Maar misschien was het enkele decennia geleden ook al zo dat heel mooie vrouwen weinig door mannen aangesproken werden.quote:Op zaterdag 24 januari 2026 12:01 schreef VEM2012 het volgende:
Dat was enkele decennia geleden niet anders.
Gewoon sociale skills. En je krijgt ze door mensen aan te gaan spreken. Daar zijn genoeg gelegenheden voor als je je huis uitgaat en jezelf niet afsluit middels je telefoon.quote:Op zaterdag 24 januari 2026 12:04 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Wat voor skills heb je ervoor nodig om iemand die je nog niet kent aan te spreken?
En hoe krijg je die skills?
Misschien zit daar wel de oorzaak waarom het moeilijk is om een vrouw aan te spreken en een gesprek gaande te houden. Vrouwen denken al gauw, als ze door een man aangesproken worden, dat die man als uiteindelijk doel heeft om haar in bed te krijgen.quote:Op zaterdag 24 januari 2026 12:14 schreef VEM2012 het volgende:
Je moet ook niet beginnen met vrouwen aanspreken in de hoop dat je een uurtje later horizontaal ligt.
Dat is gewoon niet waar.quote:Op zaterdag 24 januari 2026 12:05 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Metoo is ook al zoiets vreemds. Als je normaal respectvol met een vrouw omgaat en een nee ook accepteert, dan heb je werkelijk niets te vrezen.
Ik denk dat je daar helemaal juist zit met een nuance.quote:Op zaterdag 24 januari 2026 12:20 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Misschien zit daar wel de oorzaak waarom het moeilijk is om een vrouw aan te spreken en een gesprek gaande te houden. Vrouwen denken al gauw, als ze door een man aangesproken worden, dat die man als uiteindelijk doel heeft om haar in bed te krijgen.
Ik denk dat het heel erg afhangt van hoe jij jezelf opstelt.quote:Op zaterdag 24 januari 2026 12:20 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Misschien zit daar wel de oorzaak waarom het moeilijk is om een vrouw aan te spreken en een gesprek gaande te houden. Vrouwen denken al gauw, als ze door een man aangesproken worden, dat die man als uiteindelijk doel heeft om haar in bed te krijgen.
Ik zou niet weten wat ik fout doe. Ik denk eerder dat de fout bij die vrouwen ligt, dat ze ten onrechte denken dat ik ze alleen in bed wil krijgen en geen oprechte interesse in ze heb.quote:Op zaterdag 24 januari 2026 12:33 schreef VEM2012 het volgende:
Ik denk dat het heel erg afhangt van hoe jij jezelf opstelt.
Toon oprechte interesse in de persoon.
Diezelfde klacht hoor ik vriendinnen maken over mannen. Dat het een soort interview wordt.quote:Op zaterdag 24 januari 2026 11:06 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Dit herken ik wel. Een gesprek met een vrouw aan de gang houden is soms ontzettend moeilijk. Als je probeert een gesprek met een vrouw aan de gang te houden, dan resulteert het gesprek al gauw in een soort interview waarin je steeds een vraag moet stellen om het gesprek gaande te houden. Ik vraag me af waar die houding vandaan komt.
Nu heb ik dit probleem niet bij alle vrouwen. Met mijn nichten kan ik wel een normaal gesprek voeren, terwijl ik ze helemaal niet goed ken en niet zo vaak zie.
Als iemand geen zin heeft in een gesprek met jou dan doen ze toch niet iets fout ?quote:Op zaterdag 24 januari 2026 12:40 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Ik zou niet weten wat ik fout doe. Ik denk eerder dat de fout bij die vrouwen ligt, dat ze ten onrechte denken dat ik ze alleen in bed wil krijgen en geen oprechte interesse in ze heb.
En daarom lukken gesprekken met mijn nichten wel, want zij gaan ervan uit dat ik wel gewoon oprechte interesse in ze heb en ze niet in bed probeer te krijgen.
Het is zeker logischer dat het aan ALLE vrouwen ligt en niet aan EEN man.quote:Op zaterdag 24 januari 2026 12:40 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Ik zou niet weten wat ik fout doe. Ik denk eerder dat de fout bij die vrouwen ligt, dat ze ten onrechte denken dat ik ze alleen in bed wil krijgen en geen oprechte interesse in ze heb.
En daarom lukken gesprekken met mijn nichten wel, want zij gaan ervan uit dat ik wel gewoon oprechte interesse in ze heb en ze niet in bed probeer te krijgen.
Totaal onwaar wat je hier zegt. Natuurlijk komt het wel eens voor dat een vrouw ten onrechte een man beschuldigt van een seksueel vergrijp. Maar dat is een zeldzaamheid.quote:Op zaterdag 24 januari 2026 12:22 schreef Piger het volgende:
[..]
Dat is gewoon niet waar.
We hebben twee situaties:
- De metoo situaties waar de man duidelijk gewoon compleet fout zit.
Die kan je inderdaad voorkomen als man door gewoon een normaal fatsoenlijk mens te zijn
- De metoo situaties waarbij de vrouw de situatie volledig verdraait. Misbruik maakt van de huidige metoo maatschappij en daarmee de mans imago compleet kapot maakt. Want laten we wel eerlijk zijn. Als iemand wordt beschuldigd, dan wordt iemand in de maatschappij al veroordeeld voordat er bewijs is geleverd.
Je ziet trouwens ook met humor. Veel dingen die door de gemiddelde mens (zowel vrouw als man) als grappig worden gezien, worden door toxische mensen verdraaid tot iets negatiefs.
Ik ben ook gewoon fatsoenlijk. Maar ben altijd extra alert, vooral in zakelijke situaties, dat ik niet iets doe wat potentieel als fout verdraaid kan worden.
Eigenlijk is de situatie beetje vergelijkbaar met Nederlandse politie. Die lopen ook steeds risico te sterk te handhaven, een politieagent wordt sneller beschuldigd dan een crimineel.
Ik heb in mijn leven behoorlijk wat ervaring opgedaan met mensen aanspreken.quote:Op zaterdag 24 januari 2026 12:25 schreef Piger het volgende:
[..]
Ik denk dat je daar helemaal juist zit met een nuance.
De normale persoon reageert fatsoenlijk en kletst terug of geeft netjes aan geen tijd te hebben oid.
Maar er zijn ook genoeg onzekere toxische mensen die meteen van het negatieve uitgaan.
Als 1 op de 10 toxisch gedrag vertoont dan heeft dat geen effect. Maar als die balans slecht wordt, ja dan snap ik wel dat mensen elkaar niet meer aanspreken.
En ze moesten eens weten, nietwaar?quote:Op zaterdag 24 januari 2026 12:40 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Ik zou niet weten wat ik fout doe. Ik denk eerder dat de fout bij die vrouwen ligt, dat ze ten onrechte denken dat ik ze alleen in bed wil krijgen en geen oprechte interesse in ze heb.
En daarom lukken gesprekken met mijn nichten wel, want zij gaan ervan uit dat ik wel gewoon oprechte interesse in ze heb en ze niet in bed probeer te krijgen.
Ten eerste is het helemaal niet zo dat een normaal mens terug kletst of aangeeft geen tijd te hebben. Iemand is op een plaats op een bepaald moment en zonder reden begint een onbekende tegen die persoon te praten. Prima hoor, maar daar hoef je dus als ontvangen niets mee als je daar geen zin in hebt.quote:Op zaterdag 24 januari 2026 12:25 schreef Piger het volgende:
[..]
Ik denk dat je daar helemaal juist zit met een nuance.
De normale persoon reageert fatsoenlijk en kletst terug of geeft netjes aan geen tijd te hebben oid.
Maar er zijn ook genoeg onzekere toxische mensen die meteen van het negatieve uitgaan.
Als 1 op de 10 toxisch gedrag vertoont dan heeft dat geen effect. Maar als die balans slecht wordt, ja dan snap ik wel dat mensen elkaar niet meer aanspreken.
Ik spreek vrouwen nooit aan met de gedachte "zo, lekker hapje".quote:Op zaterdag 24 januari 2026 13:06 schreef VEM2012 het volgende:
En ze moesten eens weten, nietwaar?
Maar even eerlijk: sprak je ze aan omdat je dacht ‘zo, lekker hapje!’, of gewoon als mens?
Maar wel met de gedachte "zou iets kunnen worden/zijn"?quote:Op zaterdag 24 januari 2026 13:09 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Ik spreek vrouwen nooit aan met de gedachte "zo, lekker hapje".
Nu spreek ik sowieso maar zelden mensen aan, maar soms spreek ik wel eens een vrouw aan met de gedachte dat het iets zou kunnen worden. Is daar iets mis mee, of mag dat ook niet?quote:Op zaterdag 24 januari 2026 13:13 schreef miss_sly het volgende:
Maar wel met de gedachte "zou iets kunnen worden/zijn"?
Natuurlijk mag dat. Als je het op een nette manier doet, mag dat. Maar er zijn wel veel vrouwen die er gevoelig voor zijn en juist daarom al meteen afwerend reageren. En dat kun jij dan wel heel flauw vinden van deze vrouwen, maar dat recht hebben ze toch gewoon? Ze zijn toch niet verplicht om open te staan voor een gesprekje, omdat jij vindt dat je een nette jongen bent? Je hebt daar toch geen recht op ofzo?quote:Op zaterdag 24 januari 2026 13:16 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Nu spreek ik sowieso maar zelden mensen aan, maar soms spreek ik wel eens een vrouw aan met de gedachte dat het iets zou kunnen worden. Is daar iets mis mee, of mag dat ook niet?
Uiteraard heb ik in zo'n geval nergens recht op en hebben zij het recht om afwijzend te reageren. Ik vind het wel jammer dat ze dat doen. Ik vraag me af waarom ze dat doen. Misschien hebben ze wel slechte ervaringen met mannen. Zo word ik de dupe van het slechte gedrag van andere mannen.quote:Op zaterdag 24 januari 2026 13:18 schreef miss_sly het volgende:
Natuurlijk mag dat. Als je het op een nette manier doet, mag dat. Maar er zijn wel veel vrouwen die er gevoelig voor zijn en juist daarom al meteen afwerend reageren. En dat kun jij dan wel heel flauw vinden van deze vrouwen, maar dat recht hebben ze toch gewoon? Ze zijn toch niet verplicht om open te staan voor een gesprekje, omdat jij vindt dat je een nette jongen bent? Je hebt daar toch geen recht op ofzo?
Misschien moet je dan andere mannen erop aanspreken in plaats van vrouwen?quote:Op zaterdag 24 januari 2026 13:28 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Uiteraard heb ik in zo'n geval nergens recht op en hebben zij het recht om afwijzend te reageren. Ik vind het wel jammer dat ze dat doen. Ik vraag me af waarom ze dat doen. Misschien hebben ze wel slechte ervaringen met mannen. Zo word ik de dupe van het slechte gedrag van andere mannen.
Ik heb er uiteraard alle begrip voor dat vrouwen na een nare ervaring voorzichtiger worden met mannen. Ik vraag me wel altijd af wat ze ooit aantrekkelijk hebben gevonden aan die mannen waarmee ze die nare ervaringen gehad hebben, want ze zijn daar ooit helemaal uit vrije wil een relatie mee begonnen.quote:Op zaterdag 24 januari 2026 13:32 schreef miss_sly het volgende:
Hoe vaak denk je dat vrouwen zin hebben om gestalkt te worden, zich te laten gebruiken of aanranden of verkrachten omdat ze de volgende man weer volledig blanco tegemoet moet treden omdat dat eerlijker zou zijn? Iedereen wordt voorzichtiger als ze nare ervaringen hebben.
Ja behalve dat ongeacht of iets zo is de vrouw word geloofdquote:Op zaterdag 24 januari 2026 12:05 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Metoo is ook al zoiets vreemds. Als je normaal respectvol met een vrouw omgaat en een nee ook accepteert, dan heb je werkelijk niets te vrezen.
Dat hoeft niet per se een relatie geweest te zijn. Kan ook een date geweest zijn. Of een ontmoeting met iemand die ze niet met rust liet.quote:Op zaterdag 24 januari 2026 13:39 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Ik heb er uiteraard alle begrip voor dat vrouwen na een nare ervaring voorzichtiger worden met mannen. Ik vraag me wel altijd af wat ze ooit aantrekkelijk hebben gevonden aan die mannen waarmee ze die nare ervaringen gehad hebben, want ze zijn daar ooit helemaal uit vrije wil een relatie mee begonnen.
Maar je begrijpt de vraag toch wel?quote:Op zaterdag 24 januari 2026 13:09 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Ik spreek vrouwen nooit aan met de gedachte "zo, lekker hapje".
Dat mag, maar dan is de kans ook wel groot dat jij ook toch (voor vrouwen) duidelijk laat merken dat dat het doel is…?quote:Op zaterdag 24 januari 2026 13:16 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Nu spreek ik sowieso maar zelden mensen aan, maar soms spreek ik wel eens een vrouw aan met de gedachte dat het iets zou kunnen worden. Is daar iets mis mee, of mag dat ook niet?
Of je bent hun type niet, of ze zijn bezet…quote:Op zaterdag 24 januari 2026 13:28 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Uiteraard heb ik in zo'n geval nergens recht op en hebben zij het recht om afwijzend te reageren. Ik vind het wel jammer dat ze dat doen. Ik vraag me af waarom ze dat doen. Misschien hebben ze wel slechte ervaringen met mannen. Zo word ik de dupe van het slechte gedrag van andere mannen.
Ik ben geen voorstander van believe all women, maar de praktijk is ook nooit zo eendimensionaal geweest.quote:Op zaterdag 24 januari 2026 13:42 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Ja behalve dat ongeacht of iets zo is de vrouw word geloofd
Maar sowieso: de meeste mensen heb je geen interesse in op die manier. Dus bij aanspreken voor een date is de kans dat je bot vangt is er nu eenmaal. Hoort erbij.quote:Op zaterdag 24 januari 2026 13:42 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dat hoeft niet per se een relatie geweest te zijn. Kan ook een date geweest zijn. Of een ontmoeting met iemand die ze niet met rust liet.
Daarbij weet je nooit hoe iemand zich ontwikkelt, als persoon, maar ook binnen de relatie. En leer je iemand dus kennen als je er een relatie mee hebt. Lang niet iedereen is een leuk persoon als je ze beter leert kennen.
Als er aangifte wordt gedaan, dient er een onderzoek ingesteld. Dat betekent niet dat men de vrou win kwestie zonder meer gelooft, maar ook niet dat ze haar niet geloven. Er komt dus een onderzoek, en dat lijkt me niet meer dan normaal.quote:Op zaterdag 24 januari 2026 14:00 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ik ben geen voorstander van believe all women, maar de praktijk is ook nooit zo eendimensionaal geweest.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |