De helft van de mannen van 25 jaar of jonger heeft nog nooit een vrouw in het openbaar aangesproken. Nooit.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 15:20 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Dus de oorzaak is niet dat vrouwen bedanken maar dat ze niet aangesproken worden en bedanken?
tja als dat niet de bedoeling was dan is het niet goedquote:Op donderdag 22 januari 2026 20:49 schreef Ansa het volgende:
[..]
Nee, ik geef keer op keer te snel vertrouwen en word genaaid.
Ik heb gewoon gedate met vrouwen die de telefoon niet eens opnamen terwijl ik vooraf had aangegeven te bellen…quote:Op vrijdag 23 januari 2026 15:19 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Bellen kan soms ook behoorlijk storend zijn. Ik kan me er wel iets bij voorstellen dat de nieuwe generatie liever instant messaging gebruikt dan belt.
Misschien komt dat doordat deze generatie is geïndoctrineerd met het idee dat het onfatsoenlijk is om als man in het openbaar een vrouw aan te spreken.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 19:14 schreef VEM2012 het volgende:
De helft van de mannen van 25 jaar of jonger heeft nog nooit een vrouw in het openbaar aangesproken. Nooit.
Het is een beetje idioot om feminazi’s die dat roepen serieus te nemen vind ik.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 20:03 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Misschien komt dat doordat deze generatie is geïndoctrineerd met het idee dat het onfatsoenlijk is om als man in het openbaar een vrouw aan te spreken.
Nou hoor wel echt veel mannen die zo denken hoor.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 20:55 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Het is een beetje idioot om feminazi’s die dat roepen serieus te nemen vind ik.
Man: "Hallo."quote:Op vrijdag 23 januari 2026 20:03 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Misschien komt dat doordat deze generatie is geïndoctrineerd met het idee dat het onfatsoenlijk is om als man in het openbaar een vrouw aan te spreken.
In welke leeftijdscategorie zitten de vrouwen die jij tegenkomt?quote:Op zaterdag 24 januari 2026 10:25 schreef Piger het volgende:
Ik hoop dat in de leeftijd 18 tot 25 mensen een stuk stabieler zijn. Want vrouwen die ik tegen kom schrik ik een beetje van.
30 tot 35. Soms wat ouder of jonger.quote:Op zaterdag 24 januari 2026 10:50 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
In welke leeftijdscategorie zitten de vrouwen die jij tegenkomt?
Dit herken ik wel. Een gesprek met een vrouw aan de gang houden is soms ontzettend moeilijk. Als je probeert een gesprek met een vrouw aan de gang te houden, dan resulteert het gesprek al gauw in een soort interview waarin je steeds een vraag moet stellen om het gesprek gaande te houden. Ik vraag me af waar die houding vandaan komt.quote:Op zaterdag 24 januari 2026 10:25 schreef Piger het volgende:
Veel vrouwen zijn naar mijn mening super passief/reactief. Kunnen zelf geen gesprek aan de gang houden.
Het is natuurlijk ook een makkelijk excuus als je de skills mist om in het openbaar iemand aan te spreken die je nog niet kent…quote:Op zaterdag 24 januari 2026 09:53 schreef Donna het volgende:
[..]
Nou hoor wel echt veel mannen die zo denken hoor.Zijn gewoon bang geworden eigenlijk..
Mnou. Hoor dit toch ook wel van mannen die die skillset wel hebben hoor. Maar goed, N=1 en zulks.quote:Op zaterdag 24 januari 2026 11:14 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Het is natuurlijk ook een makkelijk excuus als je de skills mist om in het openbaar iemand aan te spreken die je nog niet kent…
Dat zit natuurlijk ook altijd achter de klachten over het andere geslacht. Het is een manier om niet naar jezelf te hoeven kijken en geen eigen verantwoordelijkheid te hoeven te nemen.
Dat geldt voor de mannen die beweren dat vrouwen zo vervelend en naar zijn geworden (newsflash: ook enkele decennia geleden kon je keihard afgeschoten worden) en voor de vrouwen waar tikgeit Debster het over heeft.
Is jou dat ooit overkomen?quote:Op zaterdag 24 januari 2026 09:55 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Man: "Hallo."
Vrouw: "HELP HIJ VALT ME LASTIG!"
Misschien ligt het aan het onderwerp?quote:Op zaterdag 24 januari 2026 11:06 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Dit herken ik wel. Een gesprek met een vrouw aan de gang houden is soms ontzettend moeilijk. Als je probeert een gesprek met een vrouw aan de gang te houden, dan resulteert het gesprek al gauw in een soort interview waarin je steeds een vraag moet stellen om het gesprek gaande te houden. Ik vraag me af waar die houding vandaan komt.
Nu heb ik dit probleem niet bij alle vrouwen. Met mijn nichten kan ik wel een normaal gesprek voeren, terwijl ik ze helemaal niet goed ken en niet zo vaak zie.
Iemand aan durven spreken of iemand aan kunnen spreken zijn nog twee verschillende zaken.quote:Op zaterdag 24 januari 2026 11:16 schreef Donna het volgende:
[..]
Mnou. Hoor dit toch ook wel van mannen die die skillset wel hebben hoor. Maar goed, N=1 en zulks.
Heel veel mannen zullen wel denken dat heel mooie vrouwen heel vaak door mannen aangesproken worden en daarom liever met rust gelaten worden. Daarom zullen maar weinig mannen een heel mooie vrouw aanspreken.quote:Op zaterdag 24 januari 2026 11:28 schreef VEM2012 het volgende:
Natuurlijk zullen er ook vrouwen zijn die er per definitie niet van gediend zijn, maar ik heb van veel hele mooie vrouwen de klacht gehoord dat mannen niet meer op hen af durven stappen, dus kennelijk is er best een grote groep die er wel op zit te wachten.
Dat was enkele decennia geleden niet anders.quote:Op zaterdag 24 januari 2026 11:45 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Heel veel mannen zullen wel denken dat heel mooie vrouwen heel vaak door mannen aangesproken worden en daarom liever met rust gelaten worden. Daarom zullen maar weinig mannen een heel mooie vrouw aanspreken.
Na het metoo verhaal zekerquote:Op zaterdag 24 januari 2026 09:53 schreef Donna het volgende:
[..]
Nou hoor wel echt veel mannen die zo denken hoor.Zijn gewoon bang geworden eigenlijk..
Wat voor skills heb je ervoor nodig om iemand die je nog niet kent aan te spreken?quote:Op zaterdag 24 januari 2026 11:14 schreef VEM2012 het volgende:
Het is natuurlijk ook een makkelijk excuus als je de skills mist om in het openbaar iemand aan te spreken die je nog niet kent…
Metoo is ook al zoiets vreemds. Als je normaal respectvol met een vrouw omgaat en een nee ook accepteert, dan heb je werkelijk niets te vrezen.quote:
Communicatief beter alsin de non-verbale communicatie.quote:Op zaterdag 24 januari 2026 11:21 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Misschien ligt het aan het onderwerp?
Als ik met mijn vrouw over auto’s ga praten is de conversatie snel voorbij. Heb ik het over AI is ze een spraakwaterval (en dat terwijl mijn vrouw van het type spreken is zilver, zwijgen is goud is).
Vrouwen zijn in zijn algemeenheid communicatief beter dan mannen. Dat is gewoon onderzocht.
Maar misschien was het enkele decennia geleden ook al zo dat heel mooie vrouwen weinig door mannen aangesproken werden.quote:Op zaterdag 24 januari 2026 12:01 schreef VEM2012 het volgende:
Dat was enkele decennia geleden niet anders.
Gewoon sociale skills. En je krijgt ze door mensen aan te gaan spreken. Daar zijn genoeg gelegenheden voor als je je huis uitgaat en jezelf niet afsluit middels je telefoon.quote:Op zaterdag 24 januari 2026 12:04 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Wat voor skills heb je ervoor nodig om iemand die je nog niet kent aan te spreken?
En hoe krijg je die skills?
Misschien zit daar wel de oorzaak waarom het moeilijk is om een vrouw aan te spreken en een gesprek gaande te houden. Vrouwen denken al gauw, als ze door een man aangesproken worden, dat die man als uiteindelijk doel heeft om haar in bed te krijgen.quote:Op zaterdag 24 januari 2026 12:14 schreef VEM2012 het volgende:
Je moet ook niet beginnen met vrouwen aanspreken in de hoop dat je een uurtje later horizontaal ligt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |