abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_219586211

[Afbeelding: @MadMaster]
[OP-tekst: @Fred_B]

De bladeren vallen van de bomen, de dagen worden korter, het weer wordt meer en meer geschikt voor erwtensoep, kortom: De Top 2000 van 2025 komt eraan! En dat betekent na 26 edities dat de Lijst der Lijsten toetreedt tot de Club van 27. Hopelijk wordt het niet de zwanenzang van de lijst, al was dat onderwerp in het verder weinig historische jaar 2025 helaas wel het immer terugkerende thema.

Ron, Dieuwertje, Manuëla, Gerard en Joke, Loretta, Harmen, (Don) Leo, Jonnie, de carrière van Marco, de ene na de andere verruilde het tijdelijke voor het eeuwige dit jaar. En op muziekgebied was dat niet anders. Het overleden muzikanten-topic is in elk geval een topic op FOK! dat nog wel draait, zullen we maar zeggen. Je kan moeiteloos een nog veel langere opsomming maken van topartiesten, voor wie de dood nu niet meer zoiets is als de poes van hun grootje. Hopelijk zijn zij niet uit ons hart, en krijgen ze de bonus die ze verdienen in de Top 2000.

Er waren gelukkig ook leuke dingen. De kiezer Schoof de matige premier aan de kant voor airmilesverzamelaar Rob Jetten. We kregen ook een nieuwe Paus, namelijk Leo XIV. Iemand die een naam kiest waarin hij Cruijff én Beenhakker eert, kan toch niet anders dan een enorme verbinder zijn. Mathieu van der Poel won in San Remo en Roubaix en reed dagenlang in de gele trui. En we hadden nog die geslaagde NAVO-top, waar het land even van in rep en roer was.

Ondertussen werkt de Amerikaanse vredesactivist Donald Trump aan een einde van de oorlog in Israël. Ook dat was een terugkerend thema in 2025, en dan niet de ons ook al ontvallen IJzeren Rinus, maar de strijd in het Midden-Oosten. Bijna niemand weet nog hoe het winnende liedje op het ESF heet, maar dat Israël ook meedeed, is niemand ontgaan. Er is nu op papier sprake van een staakt-het-vuren, maar een echt einde van het geweld in de regio lijkt een illusie.

Radio 2 Top 2000: Editie 2025

Tijd voor belangrijkere zaken! Op donderdag 25 december, een paar minuten na middernacht, beginnen we met de Top 2000. Zonder de huisvlijt van Bart Arens deze keer, maar wel met een editie met een mooie strijd voor de eerste plaats. Wordt het de volgens de Radio 2-luisteraars grootste band van de 20e eeuw of die van de 21e eeuw die het jaar mag afsluiten, Bohemian Rhapsody of Fix You? Of krijgen we een verrassing?

Daarnaast kan de lijst in beweging worden gezet door hernieuwde aandacht voor artiesten die overleden, of grotere gezelschappen die één van hun leden verloren. Golden Earring, Black Sabbath, Beach Boys, Supertramp, om er maar een paar te noemen die de Top 2000 elk jaar weer de nodige juichmomentjes geven. Ook gaat het persoonlijke drama van Freek van Suzan ongetwijfeld een flinke stempel op de lijst drukken.

Wat het ook wordt, we gaan ons weer kunnen opmaken voor een week vermaak met genoeg pareltjes ertussen. De vele kopieën ten spijt, blijft de Top 2000 toch het enige origineel dat er echt toe doet.



Wat mag ik allemaal niet missen?

A. Stemmen. De stemweek is van 1 december t/m 5 december (16:00 uur).
B. De Top 2000-Quiz: Thomas van Luyn en Leo Blokhuis doen 4 quizzen dit jaar, vanaf 23 november wekelijks op NPO 3 om 20:20 uur.
C. Top 2000 a gogo: De welbekende slippendrager met Diederik Ebbinge en Leo Blokhuis, vanaf 26 december dagelijks op NPO 1.
D. De Top 2000 a gogo-podcast: Te beluisteren in je favoriete podcast-app, met (inderdaad) Leo Blokhuis.
E. De Top 2000 zelf: Van 25 t/m 31 december 168 uur lang alle hits.
F. Het Top 2000 Café: Dat is er uiteraard ook weer dit jaar. Radio 2 maakt binnenkort bekend wanneer de verplichte inschrijving opent om een uurtje mee te hossen in Hilversum.



Stemmen

Na het voorproefje voor de Tweede Kamer is het nu tijd voor het echte werk: een stemlijst van 35 favorieten maken voor de Top 2000. Vanaf 1 december kan er tot en met 8 december een ruime week gestemd worden. Het is aan een ieder om voor zich te bepalen wat de platen zijn met de meeste eeuwigheidswaarde. Maar het is leuk om even in de geschiedenis te duiken. Er zijn momenteel 546 platen die in alle edities van de Top 2000 aanwezig waren. Dat worden elk jaar een aantal minder, en ook dit jaar staan er weer veel klassiekers aan de rand van de afgrond. 35 ervan zelfs bij de onderste 240 in de lijst:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het is een kwestie van deze 35 even kopiëren, en je hebt een stemlijst waar het gepruts in de Vinexwijk of bij NCRV-families bij zal verbleken. Maar ook een enkeling uit deze lijst een reddingsstem gunnen zou de lijst al enorm laten opfleuren.

Voor degenen die nog wat meer inspiratie willen welke platen ze op hun lijstje kunnen zetten:

- @Cassa95 maakte zoals ieder jaar weer een analyse welke nummers er nieuw zijn op de keuzelijst: Klik
- @DecoAoreste maakte vorig jaar een overzicht van welke goed scorende platen in alternatieve muzieklijsten nog ontbreken in de Top 2000: Klik




Staat ie in de top 2000?
Wil jij weten of de tracks waarop jij hebt gestemd in de NPO Radio 2 Top 2000 staan? Je kunt het vanaf 11 december checken via staatieindetop2000.nl

Overzichtenlijstjes:
Op https://www.pino112.nl/top2000/jaar.php staat de lijst van 2024, inclusief statistieken



Presentatie:

00.00 – 02.00 uur Jeroen van Inkel
02.00 – 04.00 uur Daniël Lippens
04.00 – 06.00 uur Tim Op het Broek
06.00 – 08.00 uur Tannaz Hajeby
08.00 – 10.00 uur Jeroen Kijk in de Vegte
10.00 – 12.00 uur Bart Arens
12.00 – 14.00 uur Annemieke Schollaardt
14.00 – 16.00 uur Paul Rabbering
16.00 – 18.00 uur Ruud de Wild
18.00 – 20.00 uur Emmely de Wilt
20.00 – 22.00 uur Morad El Ouakili
22.00 – 00.00 uur Jan-Willem Roodbeen



Social media Radio 2:
NPO RADIO 2 op Instagram
NPO RADIO 2 op Twitter
TOP 2000 op Facebook



Meeluisteren:
DAB+:
Op een DAB+-radio kun je NPO Radio 2 ontvangen via kanaal 12 C / 227,36 MHz.

FM-etherfrequenties
https://www.nporadio2.nl/frequenties

Luisteren via internet:
http://icecast.omroep.nl/radio2-bb-mp3

Terugluisteren kan via de site van Radio 2.



De Top 2000 in beeld

NPO 1 Extra:
Vanaf 24 december 23:00 uur kan er gekeken worden naar jolige mensen in het café.

NPO 3:
Diep in de nacht. Daar kijkt dus nog steeds niemand naar.

Website
http://www.nporadio2.nl/top2000



Historie van de Radio 2 Top 2000

Voor uitgebreide statistieken:
https://pino112.nl/top2000/
Pino blijft een held! _O_

De Magie van 25x Top 2000:
https://npo.nl/start/seri(...)izoen-1/25x-top-2000

De eerste Top 2000 op Spotify:
Voor degene die de allereerste Top 2000 qua songs via Spotify wil terugluisteren van #2000 naar #1:
Spotify - De allereerste Top 2000 (1999)

Verder zijn er diverse andere versies van de Top 2000 op Spotify te vinden. Ook uitzendingen zelf van die eerste editie, met het gepraat van de dj's over binnengekomen faxen ( :')!), kun je vast wel ergens vinden.

De Top 2000 op FOK! door de jaren heen

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.

De lijst door de jaren heen:
(afbeelding volgt zodra de nieuwe lijst bekend is)

@Cassa95 onderzocht: Analyse nieuwe binnenkomers 2025
@PippenScottie & @ok01 stelden samen: FOK!2000 2022
@Mexicanobakker gebruikte het jaar 2025 om alle 4851 platen die ooit in de Top 2000 stonden te reviewen. Van Johnny Reggae tot A Forest, allemaal kwamen ze aan de beurt. De eerste episode van deze monsterklus is hier te vinden.




Nog wat classics:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
NSFW in de Zoom:
SPOILER: NSFW!
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
FOK!ers in beeld:
SPOILER: PippenScottie
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Dagoduck
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: ArnieAlberts
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Gretzl
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Grafische aankleding van het topic:
SPOILER: overzichtje met toepasselijke smileys
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: gifjes en afbeeldingen
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
That's history. I say history because it happened in the past.
Murray Walker
  donderdag 25 december 2025 @ 10:20:17 #2
313769 ieniminimuis
Zo gek als een muis
pi_219586212
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:18 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Is deze ook goedgekeurd?
Hij slaapt op dit moment diep onder een laag dekens, dus hij is er niet heel erg mee bezig. Hij had laat wel the Smiths goedgekeurd
Trotste mama van Ambar
Het officiële liefje van @Monitor O+
  donderdag 25 december 2025 @ 10:20:20 #3
505120 RedShoe
Sharp knives create scars
pi_219586213
Don't follow me. I am lost too
.
Please. There's nothing to do here.
There's nothing. There's just....I mean, there's nothing.
pi_219586215
Een van mijn eerste concerten volgend jaar is Physical Graffiti, een Led Zep tribute band. Aanrader!
No Dukes of Hazzard in the classroom
pi_219586216
Een nummer over honden na een discussie over het kapsel van Marcel, toeval?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  donderdag 25 december 2025 @ 10:20:36 #6
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219586217
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:19 schreef Poppejans1.4 het volgende:

[..]
Ik vond die nummers met Tim best ok!
Sinds Marcel is het Sky Radio meuk geworden
Nee, toen zijn ze juist goede nummers gaan maken. Daarvoor was het gewoon een boybandje.
  roze donderdag 25 december 2025 @ 10:20:40 #7
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_219586218
Top tijdens het kerstdiner straks bij mijn pa staat Top2000 ook aan. 👌🏼
Your beauty never ever scared me.
pi_219586220
Gelukkig praat Bart niet veel
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses
  donderdag 25 december 2025 @ 10:21:09 #9
505120 RedShoe
Sharp knives create scars
pi_219586222
Don't follow me. I am lost too
.
Please. There's nothing to do here.
There's nothing. There's just....I mean, there's nothing.
  roze donderdag 25 december 2025 @ 10:21:23 #10
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_219586225
Your beauty never ever scared me.
  donderdag 25 december 2025 @ 10:21:38 #11
267549 n00biedoobiedoo
we gaan voor een ok26
pi_219586226
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:20 schreef Mexicanobakker het volgende:
Een nummer over honden na een discussie over het kapsel van Marcel, toeval?
Nou, nou, discussie..
- Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
pi_219586227
No Dukes of Hazzard in the classroom
  Moderator / Kerstkaart terrorist donderdag 25 december 2025 @ 10:21:48 #13
29278 crew  Nizno
Versie 4.5
pi_219586228
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:21 schreef OscarMopperkont het volgende:
Gelukkig praat Bart niet veel
ze hebben genoeg plaatjes in zn uren gedrukt
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  Redactie Frontpage / Sport donderdag 25 december 2025 @ 10:22:14 #14
426493 crew  PippenScottie
pi_219586231
quote:
1s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:20 schreef Ama het volgende:
Top tijdens het kerstdiner straks bij mijn pa staat Top2000 ook aan. 👌🏼
Dat zou ook een dealbreaker zijn voor mij.

Ik ben wel eens ergens geweest waar ze een kerst playlist van een uur op repeat hadden staan. Daar viel niet tegenop te drinken hoor
My friends all drive horses
  donderdag 25 december 2025 @ 10:22:36 #15
267549 n00biedoobiedoo
we gaan voor een ok26
pi_219586233
Bart draait het hele jaar het meeste muziek van iedereen op 2 dus waarom nu niet
- Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
pi_219586234
T ledzep-kwartje is hier nooit echt gevallen
Het beste adres voor al uw primeurs!
  donderdag 25 december 2025 @ 10:22:49 #17
313769 ieniminimuis
Zo gek als een muis
pi_219586236
quote:
1s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:22 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Dat zou ook een dealbreaker zijn voor mij.

Ik ben wel eens ergens geweest waar ze een kerst playlist van een uur op repeat hadden staan. Daar viel niet tegenop te drinken hoor
Toch een hond nemen, is het ultieme excuus voor alles.
Trotste mama van Ambar
Het officiële liefje van @Monitor O+
  roze donderdag 25 december 2025 @ 10:23:18 #18
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_219586241
quote:
1s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:22 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Dat zou ook een dealbreaker zijn voor mij.

Ik ben wel eens ergens geweest waar ze een kerst playlist van een uur op repeat hadden staan. Daar viel niet tegenop te drinken hoor
Mwah niks zo erg als toen mijn Duitse oma nog leefde en we verplicht Duitse kerstmeuk moesten kijken tijdens kerst (ze kwam standaard altijd 1 dag).
Your beauty never ever scared me.
  Moderator / Kerstkaart terrorist donderdag 25 december 2025 @ 10:23:20 #19
29278 crew  Nizno
Versie 4.5
pi_219586242
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:22 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Bart draait het hele jaar het meeste muziek van iedereen op 2 dus waarom nu niet
moet jij niet kroamschuddn?
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  donderdag 25 december 2025 @ 10:23:32 #20
267549 n00biedoobiedoo
we gaan voor een ok26
pi_219586243
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:22 schreef Scorpion_17 het volgende:
T ledzep-kwartje is hier nooit echt gevallen
Bekijk deze YouTube-video
- Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  roze donderdag 25 december 2025 @ 10:23:52 #21
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_219586247
Oh deze vind ik ook wel lekker hoor.
Your beauty never ever scared me.
pi_219586250
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:22 schreef Scorpion_17 het volgende:
T ledzep-kwartje is hier nooit echt gevallen
Bij mij heeft het ook ff geduurt
No Dukes of Hazzard in the classroom
pi_219586251
Ik wil die Flappie kersttrui
  Redactie Frontpage / Sport donderdag 25 december 2025 @ 10:24:16 #24
426493 crew  PippenScottie
pi_219586252
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:22 schreef ieniminimuis het volgende:

[..]
Toch een hond nemen, is het ultieme excuus voor alles.
Met een hond kan je zelfs onder karaokeverplichtingen uit komen ;(
My friends all drive horses
  donderdag 25 december 2025 @ 10:24:21 #25
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219586254
de mooiste van dit uur O+ *O* *O*
pi_219586258
quote:
7s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:24 schreef peaceman het volgende:
de mooiste van dit uur O+ *O* *O*
Midge Uur?
No Dukes of Hazzard in the classroom
  Redactie Frontpage / Sport donderdag 25 december 2025 @ 10:25:05 #27
426493 crew  PippenScottie
pi_219586260
quote:
10s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:23 schreef Ama het volgende:

[..]
Mwah niks zo erg als toen mijn Duitse oma nog leefde en we verplicht Duitse kerstmeuk moesten kijken tijdens kerst (ze kwam standaard altijd 1 dag).
Die generatie Duitsers. Hoe meer ik over ze hoor :(
My friends all drive horses
pi_219586262
quote:
7s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:24 schreef peaceman het volgende:
de mooiste van dit uur O+ *O* *O*
De tranen springen er van in je ogen. :D
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  roze donderdag 25 december 2025 @ 10:25:16 #29
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_219586266
quote:
1s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:25 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Die generatie Duitsers. Hoe meer ik over ze hoor :(
:D
Your beauty never ever scared me.
  donderdag 25 december 2025 @ 10:25:18 #30
267549 n00biedoobiedoo
we gaan voor een ok26
pi_219586267
quote:
99s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:23 schreef Nizno het volgende:

[..]
moet jij niet kroamschuddn?
Auto start niet, kun je helpen drukken?
- Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  donderdag 25 december 2025 @ 10:25:19 #31
466913 Eightyone
Bejaarde millennial
pi_219586269
Dancing with tears in my eyes. Deze is leuk.
  donderdag 25 december 2025 @ 10:25:39 #32
313769 ieniminimuis
Zo gek als een muis
pi_219586272
quote:
1s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:24 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Met een hond kan je zelfs onder karaokeverplichtingen uit komen ;(
Klopt, maar het beste blijft nog steeds onder uren gourmetten uitkomen. Nog steeds vandaag de dag. Ik werd uitgenodigd ergens om heen te gaan. Ik heb gezegd dat ik het gewoon niet zo'n goed idee vond ivm hond.
Trotste mama van Ambar
Het officiële liefje van @Monitor O+
pi_219586274
Prima uur dit
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219586277
Of juich ik te vroeg?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  Moderator / Kerstkaart terrorist donderdag 25 december 2025 @ 10:26:05 #35
29278 crew  Nizno
Versie 4.5
pi_219586280
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:25 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]
Auto start niet, kun je helpen drukken?
wij benn van de felicitatiedienst
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  Moderator / Kerstkaart terrorist donderdag 25 december 2025 @ 10:26:15 #36
29278 crew  Nizno
Versie 4.5
pi_219586281
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:26 schreef Mexicanobakker het volgende:
Of juich ik te vroeg?
waarschijnlijk wel
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  donderdag 25 december 2025 @ 10:26:25 #37
267549 n00biedoobiedoo
we gaan voor een ok26
pi_219586285
quote:
99s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:26 schreef Nizno het volgende:

[..]
wij benn van de felicitatiedienst
ja, en?
- Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
pi_219586287
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:26 schreef Mexicanobakker het volgende:
Of juich ik te vroeg?
Komt wat mij betreft nog 1 hele matige plaat aan...

Iets met achter de schermen.
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  roze donderdag 25 december 2025 @ 10:26:45 #39
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_219586289
quote:
1s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:24 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Met een hond kan je zelfs onder karaokeverplichtingen uit komen ;(
Karaoke *O*
Your beauty never ever scared me.
  Moderator / Kerstkaart terrorist donderdag 25 december 2025 @ 10:26:58 #40
29278 crew  Nizno
Versie 4.5
pi_219586290
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:26 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]
ja, en?
Gefeliciteerd
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  donderdag 25 december 2025 @ 10:27:18 #41
267549 n00biedoobiedoo
we gaan voor een ok26
pi_219586292
quote:
99s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:26 schreef Nizno het volgende:

[..]
Gefeliciteerd
Dank oe welll
- Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
pi_219586294
Het stemrecht van Volendammers ontnemen
  Redactie Frontpage / Sport donderdag 25 december 2025 @ 10:27:41 #43
426493 crew  PippenScottie
pi_219586295
De keuken roept.

Pippie 1 is al van jongs af aan een enthousiaste bakker en die gaat een cheesecake maken.

Zo te ruiken zit er een heerlijke stoofpot in de slow cooker.

Ik ga eens een soepje voorbereiden.
My friends all drive horses
pi_219586296
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:25 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]
Auto start niet, kun je helpen drukken?
Zo op toilet ff kerstavond eruit drukken
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_219586298
quote:
6s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:26 schreef Isorden het volgende:

[..]
Komt wat mij betreft nog 1 hele matige plaat aan...

Iets met achter de schermen.
La Boheme?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219586299
Cats O+
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
  Moderator / Kerstkaart terrorist donderdag 25 december 2025 @ 10:27:57 #47
29278 crew  Nizno
Versie 4.5
pi_219586300
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:27 schreef Poppejans1.4 het volgende:
Het stemrecht van Volendammers ontnemen
afsteken en onder de afsluitdijk door duwen
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
pi_219586301
quote:
1s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:26 schreef Ama het volgende:

[..]
Karaoke *O*
Kom je ook op 11 januari?
pi_219586303
quote:
99s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:27 schreef Nizno het volgende:

[..]
afsteken en onder de afsluitdijk door duwen
Wel het beste
pi_219586304
Dit is ern hele slappe plasser
Het beste adres voor al uw primeurs!
  donderdag 25 december 2025 @ 10:28:15 #51
313769 ieniminimuis
Zo gek als een muis
pi_219586305
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:27 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Cats O+
Jouw kat is idd leuk. De muziek kan mij gestolen worden.
Trotste mama van Ambar
Het officiële liefje van @Monitor O+
pi_219586307
Kattengejank
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  donderdag 25 december 2025 @ 10:28:32 #53
267549 n00biedoobiedoo
we gaan voor een ok26
pi_219586311
quote:
1s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:27 schreef PippenScottie het volgende:
De keuken roept.

Tijd voor een grondige reiniging
- Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  donderdag 25 december 2025 @ 10:28:35 #54
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219586312
Nu is het pas een lijstje. Hup Cats.
All Day I Dream About Stemlijsten
  Redactie Frontpage / Sport donderdag 25 december 2025 @ 10:28:36 #55
426493 crew  PippenScottie
pi_219586313
quote:
1s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:26 schreef Ama het volgende:

[..]
Karaoke *O*
MUZ / Top 2000 meet 2025/2026
My friends all drive horses
  roze donderdag 25 december 2025 @ 10:28:38 #56
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_219586314
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:28 schreef BillDauterive het volgende:

[..]
Kom je ook op 11 januari?
Nee sorry gaat niet lukken.
Your beauty never ever scared me.
  roze donderdag 25 december 2025 @ 10:28:56 #57
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_219586317
quote:
Lukt dit keer niet helaas. Zal een volgende keer proberen.
Your beauty never ever scared me.
  roze donderdag 25 december 2025 @ 10:29:15 #58
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_219586319
Goed liedje om de radio weer iets zachter te zetten.
Your beauty never ever scared me.
  donderdag 25 december 2025 @ 10:29:16 #59
505120 RedShoe
Sharp knives create scars
pi_219586320
Don't follow me. I am lost too
.
Please. There's nothing to do here.
There's nothing. There's just....I mean, there's nothing.
pi_219586321
Wij noemen dit thuis 'Tante Bets Muziek'.
No Dukes of Hazzard in the classroom
pi_219586324
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:28 schreef ieniminimuis het volgende:

[..]
Jouw kat is idd leuk. De muziek kan mij gestolen worden.
Both charming
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
  donderdag 25 december 2025 @ 10:29:48 #62
81329 MadMaster
Schots en scheef...
  donderdag 25 december 2025 @ 10:29:57 #63
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219586327
Vroeger kwam Jane nu het topic binnen.
  roze donderdag 25 december 2025 @ 10:30:00 #64
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_219586329
Ik denk dat mijn moeder dit wel leuk vond maar goed haar muzieksmaak was ook wel slecht (sorry mam :+).
Your beauty never ever scared me.
  donderdag 25 december 2025 @ 10:30:10 #65
505120 RedShoe
Sharp knives create scars
pi_219586331
Don't follow me. I am lost too
.
Please. There's nothing to do here.
There's nothing. There's just....I mean, there's nothing.
pi_219586333
quote:
1s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:28 schreef Ama het volgende:

[..]
Lukt dit keer niet helaas. Zal een volgende keer proberen.
Gewoon de tweede zondag van 2027 in de agenda blokken dus :D Jammer dat je deze keer niet kan.
  donderdag 25 december 2025 @ 10:30:33 #67
267549 n00biedoobiedoo
we gaan voor een ok26
pi_219586337
quote:
6s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:29 schreef Berkery het volgende:
Wij noemen dit thuis 'Tante Bets Muziek'.
Dit moet geweldig zijn met een advocaatje slagroom of een citroen-brandewijntje idd
- Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
pi_219586338
Bart, stop maar met praten
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses
pi_219586339
Piet veerman leeft nog
Het beste adres voor al uw primeurs!
  roze donderdag 25 december 2025 @ 10:30:59 #70
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_219586340
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:30 schreef BillDauterive het volgende:

[..]
Gewoon de tweede zondag van 2027 in de agenda blokken dus :D Jammer dat je deze keer niet kan.
Ik zal het onthouden, lijkt me wel leuk namelijk.
Your beauty never ever scared me.
pi_219586341
Bart.

Mand.
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_219586342
quote:
7s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:29 schreef peaceman het volgende:
Vroeger kwam Jane nu het topic binnen.
Dit is inmiddels wel van voor de oorlog.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219586343
Livin thing genot
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_219586344
ELO Goden *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O*
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_219586346
Gewoon ouderwets Top 2000 muziek dit....
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses
  donderdag 25 december 2025 @ 10:31:44 #76
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219586347
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:31 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Dit is inmiddels wel van voor de oorlog.
de Oekraïne oorlog?
  Redactie Sport / Supervogel donderdag 25 december 2025 @ 10:31:49 #77
270182 crew  Pino112
Pino van Luna O+
pi_219586348
ELO genot
pi_219586349
Vroeger hadden we turn to stone noh in de lijst
Het beste adres voor al uw primeurs!
  donderdag 25 december 2025 @ 10:31:54 #79
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219586354
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:31 schreef Scorpion_17 het volgende:
Vroeger hadden we turn to stone noh in de lijst
Nog een tandje beter
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_219586356
Gegroet allen :W
De Sahara is zonder meer erg droog.
  donderdag 25 december 2025 @ 10:33:13 #82
267549 n00biedoobiedoo
we gaan voor een ok26
pi_219586359
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:32 schreef Fred_B het volgende:
Gegroet allen :W
Ave Fred_B
- Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
pi_219586360
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:32 schreef Fred_B het volgende:
Gegroet allen :W
Woaaah fredjuh
Het beste adres voor al uw primeurs!
  donderdag 25 december 2025 @ 10:33:20 #84
505120 RedShoe
Sharp knives create scars
pi_219586361
Don't follow me. I am lost too
.
Please. There's nothing to do here.
There's nothing. There's just....I mean, there's nothing.
  donderdag 25 december 2025 @ 10:33:24 #85
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219586363
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:31 schreef Scorpion_17 het volgende:
Vroeger hadden we turn to stone noh in de lijst
Die mag wel terug.
All Day I Dream About Stemlijsten
  donderdag 25 december 2025 @ 10:33:59 #86
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_219586369
Goedemorgen :W
Make love, not war ☮
pi_219586370
quote:
2s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:33 schreef Diaan73 het volgende:
Goedemorgen :W
Mogguh :W
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_219586371
ELO koortjes en dubbele vocalen altijd genot
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_219586372
Ja, spijtig
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219586376
Verschrikkelijk dit.
pi_219586377
En dan meteen het dieptepunt van dit uur.
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_219586378
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:31 schreef Scorpion_17 het volgende:
Vroeger hadden we turn to stone noh in de lijst
De op 1 na beste
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219586380
quote:
2s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:33 schreef Diaan73 het volgende:
Goedemorgen :W
Wil je Enschede in de chat sms di aan naar 9009
Het beste adres voor al uw primeurs!
  roze donderdag 25 december 2025 @ 10:34:34 #94
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_219586383
Oh
Your beauty never ever scared me.
pi_219586389
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:34 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ja, spijtig
achter de schermen was dan ook een cryptische hint naar BTS -O-
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_219586390
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:31 schreef Scorpion_17 het volgende:
Vroeger hadden we turn to stone noh in de lijst
In de Snoblijst staat die hele LP-kant
  donderdag 25 december 2025 @ 10:34:57 #97
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219586391
quote:
2s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:33 schreef Diaan73 het volgende:
Goedemorgen :W
Morguh :*
pi_219586393
Ik ga gewoon even turn to stone luisteren
Het beste adres voor al uw primeurs!
  donderdag 25 december 2025 @ 10:35:25 #99
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219586397
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:34 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
De op 1 na beste
Welke erboven?
All Day I Dream About Stemlijsten
  Redactie Sport donderdag 25 december 2025 @ 10:35:27 #100
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219586399
We liever dit dan APT of Golden denk ik. Al ontloopt het elkaar allemaal niet zoveel

Jump van Blackpink vind ik dan weer een klepper :@ Maar die hoeft ook de lijst niet in
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219586400
best fijn deuntje dit....
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses
pi_219586401
Zaaddodende muziek
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
  Redactie Sport donderdag 25 december 2025 @ 10:35:37 #103
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219586402
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:35 schreef Tussle266 het volgende:

[..]
Welke erboven?
Please Turn Me Over genot
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  donderdag 25 december 2025 @ 10:35:38 #104
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_219586403
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:34 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Wil je Enschede in de chat sms di aan naar 9009
:D
Make love, not war ☮
  donderdag 25 december 2025 @ 10:35:39 #105
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219586404
ah deze... tja beetje cola zonder prik
  donderdag 25 december 2025 @ 10:35:43 #106
313769 ieniminimuis
Zo gek als een muis
pi_219586406
:wtf:
Trotste mama van Ambar
Het officiële liefje van @Monitor O+
  donderdag 25 december 2025 @ 10:35:55 #107
505120 RedShoe
Sharp knives create scars
pi_219586408
Don't follow me. I am lost too
.
Please. There's nothing to do here.
There's nothing. There's just....I mean, there's nothing.
pi_219586410
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:35 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Zaaddodende muziek
Baby's en kinderen zijn toch :r dus prima dat dit bestaat
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses
pi_219586411
Goedemorgen! Nog even kijken en luisteren voor we naar de brunch vertrekken :)
pi_219586413
No Dukes of Hazzard in the classroom
  donderdag 25 december 2025 @ 10:36:31 #111
511255 camilero
tufkatufka...
pi_219586416
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:35 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Zaaddodende muziek
Goed tegen de overbevolking!
  donderdag 25 december 2025 @ 10:36:38 #112
46705 Kleffe_Dop
Sic Mundus Creatus Est
pi_219586417
Heb je kaartjes voor het Top 2000 café weten te bemachtigen, ga je plastic bekertjes op staan stapelen. Ok.
  donderdag 25 december 2025 @ 10:36:40 #113
505120 RedShoe
Sharp knives create scars
pi_219586418
Deze staat niet voor niks zo laag.
Don't follow me. I am lost too
.
Please. There's nothing to do here.
There's nothing. There's just....I mean, there's nothing.
pi_219586419
Ja, dit had niet gehoeven
De Sahara is zonder meer erg droog.
  donderdag 25 december 2025 @ 10:37:07 #115
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_219586426
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:36 schreef Kleffe_Dop het volgende:
Heb je kaartjes voor het Top 2000 café weten te bemachtigen, ga je plastic bekertjes op staan stapelen. Ok.
Is toch 10 cent statiegeld per beker…
  donderdag 25 december 2025 @ 10:37:08 #116
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_219586428
quote:
1s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:35 schreef Arizona het volgende:
Goedemorgen! Nog even kijken en luisteren voor we naar de brunch vertrekken :)
Wij zouden om half 11 brunchen, maar dat is niet gelukt. Ik was pas om 10:10 uur uit bed. Ik ga zo maar eens de oven aanzetten.
Make love, not war ☮
  donderdag 25 december 2025 @ 10:37:21 #117
511255 camilero
tufkatufka...
pi_219586429
quote:
Auditie voor Boney M. mislukt!
  donderdag 25 december 2025 @ 10:37:26 #118
313769 ieniminimuis
Zo gek als een muis
pi_219586431
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:36 schreef Kleffe_Dop het volgende:
Heb je kaartjes voor het Top 2000 café weten te bemachtigen, ga je plastic bekertjes op staan stapelen. Ok.
Sommige mensen hebben gewoon een drang
Trotste mama van Ambar
Het officiële liefje van @Monitor O+
  donderdag 25 december 2025 @ 10:38:02 #119
511255 camilero
tufkatufka...
pi_219586439
quote:
4s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:36 schreef RedShoe het volgende:
Deze staat niet voor niks zo laag.
Mag gerust nog een plaats of 4000 lager
pi_219586441
Dit had dan weer niet gehoeven
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses
  donderdag 25 december 2025 @ 10:38:12 #121
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219586443
Hoezee kwadraat.
All Day I Dream About Stemlijsten
  donderdag 25 december 2025 @ 10:38:21 #122
313769 ieniminimuis
Zo gek als een muis
pi_219586444
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:38 schreef camilero het volgende:

[..]
Mag gerust nog een plaats of 4000 lager
Nog steeds te hoog
Trotste mama van Ambar
Het officiële liefje van @Monitor O+
  donderdag 25 december 2025 @ 10:38:32 #123
46705 Kleffe_Dop
Sic Mundus Creatus Est
pi_219586448
quote:
7s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:37 schreef MadMaster het volgende:

[..]
Is toch 10 cent statiegeld per beker…
Maximaal plezier eruit halen dus.
  donderdag 25 december 2025 @ 10:38:33 #124
505120 RedShoe
Sharp knives create scars
pi_219586449
Don't follow me. I am lost too
.
Please. There's nothing to do here.
There's nothing. There's just....I mean, there's nothing.
pi_219586450
Doe dan maar Cake by the Ocean
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses
  donderdag 25 december 2025 @ 10:38:35 #126
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219586451

Frank Oceaan GOD
_O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_
Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  Redactie Sport donderdag 25 december 2025 @ 10:38:41 #127
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219586453
Deze mag wel wisselen voor Pyramids
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219586454
Channel Orange z'n beste album :Y
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_219586455
Een Frank Ocean om in te vluchten
De Sahara is zonder meer erg droog.
  donderdag 25 december 2025 @ 10:39:01 #130
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219586458
Wanneer Pyramids in de lijst dan @Gale_Boetticher, @Mexicanobakker, @DecoAoreste

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  donderdag 25 december 2025 @ 10:39:11 #131
46705 Kleffe_Dop
Sic Mundus Creatus Est
pi_219586462
And the crowd went... mild
pi_219586463
Wilde bijna zeggen dat Oceaan van Racoon beter is :X
Maar nee, dat gaat echt te ver.
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses
  donderdag 25 december 2025 @ 10:39:17 #133
511255 camilero
tufkatufka...
pi_219586464
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:38 schreef ieniminimuis het volgende:

[..]
Nog steeds te hoog
mwah, dan hebben we er weinig last meer van
pi_219586466
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:38 schreef Mexicanobakker het volgende:
Deze mag wel wisselen voor Pyramids
Poeh ja.. daar mogen 1988 andere Top 2000 nummers wat mij betreft ook voor wisselen
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
  donderdag 25 december 2025 @ 10:39:31 #135
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219586467
quote:
7s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:39 schreef Gretzl het volgende:
Wanneer Pyramids in de lijst dan @:Gale_Boeticher, @:mexicanobakker

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Volgend jaar.
All Day I Dream About Stemlijsten
  Moderator / Redactie Sport donderdag 25 december 2025 @ 10:39:43 #136
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_219586468
Mogguuh
  donderdag 25 december 2025 @ 10:40:01 #137
511255 camilero
tufkatufka...
pi_219586473
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:39 schreef OscarMopperkont het volgende:
Wilde bijna zeggen dat Oceaan van Racoon beter is :X
Maar nee, dat gaat echt te ver.
Je kunt ook overdrijven, over zo'n oceaan, ja.
  donderdag 25 december 2025 @ 10:40:01 #138
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219586474
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:38 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Channel Orange z'n beste album :Y
Een moderne klassieker zoals we dat noemen _O_

Ja toch, @laxus11? ;)
Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  donderdag 25 december 2025 @ 10:40:08 #139
313769 ieniminimuis
Zo gek als een muis
pi_219586478
Ik dacht dat dit Prince was :@
Trotste mama van Ambar
Het officiële liefje van @Monitor O+
  ESF Reporter donderdag 25 december 2025 @ 10:40:25 #140
87554 Cee
Welluk?
pi_219586481
Is deze man familie van Billy?
  donderdag 25 december 2025 @ 10:40:28 #141
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219586482
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:39 schreef Tussle266 het volgende:

[..]
Volgend jaar.
Help me herinneren dat ik er dan ook even een potletje uitgooi op Reddit
Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
pi_219586485
quote:
7s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:39 schreef Gretzl het volgende:
Wanneer Pyramids in de lijst dan @:Gale_Boetticher, @:mexicanobakker, @:DecoAoreste

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
When MusicMeter takes over
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
  donderdag 25 december 2025 @ 10:40:50 #143
505120 RedShoe
Sharp knives create scars
pi_219586487
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:40 schreef ieniminimuis het volgende:
Ik dacht dat dit Prince was :@
Dat snap ik.
Don't follow me. I am lost too
.
Please. There's nothing to do here.
There's nothing. There's just....I mean, there's nothing.
  donderdag 25 december 2025 @ 10:40:53 #144
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219586488
Fijn hoor. Een Frank die je verstaat en die iets samenhangends zingt.
All Day I Dream About Stemlijsten
  Redactie Sport donderdag 25 december 2025 @ 10:41:10 #145
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219586490
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:39 schreef Gale_Boetticher het volgende:

[..]
Poeh ja.. daar mogen 1988 andere Top 2000 nummers wat mij betreft ook voor wisselen
Dat vind ik wel wat hoog, maar ja, dat mag.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219586491
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:39 schreef OscarMopperkont het volgende:
Wilde bijna zeggen dat Oceaan van Racoon beter is :X
Maar nee, dat gaat echt te ver.
Nee dit kan niet
  donderdag 25 december 2025 @ 10:41:13 #147
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_219586495
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:40 schreef ieniminimuis het volgende:
Ik dacht dat dit Prince was :@
Pfoe doe je nou een Claudia de Breij?

Middelmatigheid vergelijken met Champions League artiesten?
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses
  donderdag 25 december 2025 @ 10:41:35 #149
511255 camilero
tufkatufka...
pi_219586496
Doe maar Oceans van Johan
  Redactie Sport donderdag 25 december 2025 @ 10:41:36 #150
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219586497
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:40 schreef Tussle266 het volgende:
Fijn hoor. Een Frank die je verstaat en die iets samenhangends zingt.
Ja, dat eerste lukt bij Frank de Boer nou nooit.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219586501
Marimba vreugde _O_
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_219586502
Onder mijn duim *O*
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses
pi_219586504
quote:
1s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:40 schreef Cee het volgende:
Is deze man familie van Billy?
Eilish
  donderdag 25 december 2025 @ 10:42:01 #154
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219586505
LOOOOST

Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  Moderator / Kerstkaart terrorist donderdag 25 december 2025 @ 10:42:01 #155
29278 crew  Nizno
Versie 4.5
pi_219586506
ha wat grappig, Bart liet het publiek even mee doen.
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  donderdag 25 december 2025 @ 10:42:13 #156
313769 ieniminimuis
Zo gek als een muis
pi_219586507
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:41 schreef OscarMopperkont het volgende:

[..]
Pfoe doe je nou een Claudia de Breij?

Middelmatigheid vergelijken met Champions League artiesten?
Ik heb geen verstand van hedendaagse muziek. Weet ik het.
Trotste mama van Ambar
Het officiële liefje van @Monitor O+
  donderdag 25 december 2025 @ 10:42:13 #157
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_219586509
De Stones O+
De Sahara is zonder meer erg droog.
pi_219586510
Eerste nummer dat ik op de bas leerde O+
pi_219586513
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:42 schreef ieniminimuis het volgende:

[..]
Ik heb geen verstand van hedendaagse muziek. Weet ik het.
Tenzij het Taylor is zeker? :D
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  donderdag 25 december 2025 @ 10:42:34 #161
511255 camilero
tufkatufka...
pi_219586514
quote:
99s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:42 schreef Nizno het volgende:
ha wat grappig, Bart liet het publiek even mee doen.
Bart is heel grappig
pi_219586516
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:42 schreef ok01 het volgende:
Eerste nummer dat ik op de bas leerde O+
Komt wel dichtbij zo
pi_219586520
En ook laatste nummer dat Meredith Hunter ooit hoorde
  donderdag 25 december 2025 @ 10:42:48 #164
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219586521
Fijn man, volgend jaar terug op de reddingsboei.
All Day I Dream About Stemlijsten
  donderdag 25 december 2025 @ 10:42:59 #165
313769 ieniminimuis
Zo gek als een muis
pi_219586523
quote:
6s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:42 schreef Isorden het volgende:

[..]
Tenzij het Taylor is zeker? :D
Maar dat is een artiest waarvan ik ongeveer 20 jaar geleden al begon met luisteren, dus gewoon meegegroeid zeg maar.
Trotste mama van Ambar
Het officiële liefje van @Monitor O+
  donderdag 25 december 2025 @ 10:43:07 #166
505120 RedShoe
Sharp knives create scars
pi_219586526
Don't follow me. I am lost too
.
Please. There's nothing to do here.
There's nothing. There's just....I mean, there's nothing.
pi_219586529
Wie of wat zit er bij jullie onder de duim?
Het beste adres voor al uw primeurs!
  donderdag 25 december 2025 @ 10:43:51 #168
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219586533
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:39 schreef Gale_Boetticher het volgende:

[..]
Poeh ja.. daar mogen 1988 andere Top 2000 nummers wat mij betreft ook voor wisselen
Slechts op #923 in de Snob, dat valt wel erg tegen van de Snobbers hoor
Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  donderdag 25 december 2025 @ 10:44:01 #169
313769 ieniminimuis
Zo gek als een muis
pi_219586534
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:43 schreef Scorpion_17 het volgende:
Wie of wat zit er bij jullie onder de duim?
Ik zit onder de duim van de hond, ook al heeft de hond geen duim.
Trotste mama van Ambar
Het officiële liefje van @Monitor O+
  donderdag 25 december 2025 @ 10:44:05 #170
267549 n00biedoobiedoo
we gaan voor een ok26
pi_219586535
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:43 schreef Scorpion_17 het volgende:
Wie of wat zit er bij jullie onder de duim?
Op dit moment een laptop
- Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  donderdag 25 december 2025 @ 10:44:07 #171
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219586536
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:43 schreef Scorpion_17 het volgende:
Wie of wat zit er bij jullie onder de duim?
Een iPhone.
All Day I Dream About Stemlijsten
pi_219586538
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:43 schreef Scorpion_17 het volgende:
Wie of wat zit er bij jullie onder de duim?
mijn laptop
pi_219586540
Ik ken dit helemaal niet
pi_219586541
quote:
1s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:40 schreef Cee het volgende:
Is deze man familie van Billy?
Niet dat ik weet?
  donderdag 25 december 2025 @ 10:44:57 #175
505120 RedShoe
Sharp knives create scars
pi_219586542
Don't follow me. I am lost too
.
Please. There's nothing to do here.
There's nothing. There's just....I mean, there's nothing.
pi_219586545
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:44 schreef Poppejans1.4 het volgende:
Ik ken dit helemaal niet
:o
No Dukes of Hazzard in the classroom
pi_219586547
quote:
7s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:43 schreef Gretzl het volgende:

[..]
Slechts op #923 in de Snob, dat valt wel erg tegen van de Snobbers hoor
Hadden even 3 minder nog op moeten stemmen. Dan had ik em nog gehoord daar
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
  donderdag 25 december 2025 @ 10:45:14 #178
511255 camilero
tufkatufka...
pi_219586548
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:43 schreef Scorpion_17 het volgende:
Wie of wat zit er bij jullie onder de duim?
De rest van mijn hand
pi_219586555
Vandaag al 9 jaar niet meer onder ons.... -O-

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  Redactie Sport donderdag 25 december 2025 @ 10:46:26 #180
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219586556
Ah Sjors, nu is de Top 2000 echt begonnen
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219586558
Sjors is een beetje in zichzelf gaan geloven
Het beste adres voor al uw primeurs!
  roze donderdag 25 december 2025 @ 10:46:56 #182
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_219586559
Sorry ik heb hier niks mee.
Your beauty never ever scared me.
pi_219586560
George altijd wel prima
  donderdag 25 december 2025 @ 10:47:02 #184
267549 n00biedoobiedoo
we gaan voor een ok26
pi_219586561
quote:
6s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:46 schreef Isorden het volgende:
Vandaag al 9 jaar niet meer onder ons.... -O-
edit: Te laat
- Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  Redactie Sport donderdag 25 december 2025 @ 10:47:08 #185
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219586563
quote:
6s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:46 schreef Isorden het volgende:
Vandaag al 11 jaar niet meer onder ons.... -O-
Naar wie luister jij?
Ik naar George Michael, die 9 jaar geleden overleed.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219586564
Sjors heeft zowaar ook de lijst gehaald
De Sahara is zonder meer erg droog.
pi_219586566
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
  donderdag 25 december 2025 @ 10:47:24 #188
505120 RedShoe
Sharp knives create scars
pi_219586567
Don't follow me. I am lost too
.
Please. There's nothing to do here.
There's nothing. There's just....I mean, there's nothing.
pi_219586572
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:47 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Naar wie luister jij?
Ik naar George Michael, die 9 jaar geleden overleed.
Ja, iets met een kleine brainfart 8)7
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  donderdag 25 december 2025 @ 10:47:55 #190
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_219586576
Sjors god
  donderdag 25 december 2025 @ 10:48:08 #192
505120 RedShoe
Sharp knives create scars
pi_219586578
Last Christmas..
Don't follow me. I am lost too
.
Please. There's nothing to do here.
There's nothing. There's just....I mean, there's nothing.
  Moderator / Kerstkaart terrorist donderdag 25 december 2025 @ 10:48:16 #193
29278 crew  Nizno
Versie 4.5
pi_219586579
quote:
6s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:47 schreef Isorden het volgende:

[..]
Ja, iets met een kleine brainfart 8)7
een minischeetje
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
pi_219586580
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:48 schreef alopio het volgende:
Sjors god
Kooymans was inderdaad een fantastiche muzikant.
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_219586581
Meer eentje voor net voor het slapen
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
  roze donderdag 25 december 2025 @ 10:48:52 #196
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_219586584
Mijn kat wordt wel zen van deze muziek.
Your beauty never ever scared me.
  Moderator / Kerstkaart terrorist donderdag 25 december 2025 @ 10:48:53 #197
29278 crew  Nizno
Versie 4.5
pi_219586585
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:48 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Meer eentje voor net voor het slapen
slapen is niet toegestaan tot 31dec 23.59
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  Redactie Sport donderdag 25 december 2025 @ 10:49:53 #198
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219586592
quote:
99s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:48 schreef Nizno het volgende:

[..]
slapen is niet toegestaan tot 31dec 23.59
Zou een mens dat overleven, 168 uur zonder slaap?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  donderdag 25 december 2025 @ 10:49:53 #199
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_219586593
George O+ O+ O+
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  Moderator / Kerstkaart terrorist donderdag 25 december 2025 @ 10:50:10 #200
29278 crew  Nizno
Versie 4.5
pi_219586597
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:49 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Zou een mens dat overleven, 168 uur zonder slaap?
nee
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
pi_219586598
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:49 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Zou een mens dat overleven, 168 uur zonder slaap?
@FritsFlits
De Sahara is zonder meer erg droog.
pi_219586599
Ook alweer 9 jaar niet meer onder ons ;(
  donderdag 25 december 2025 @ 10:50:19 #203
505120 RedShoe
Sharp knives create scars
pi_219586600
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:49 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Zou een mens dat overleven, 168 uur zonder slaap?
Nope.
Don't follow me. I am lost too
.
Please. There's nothing to do here.
There's nothing. There's just....I mean, there's nothing.
pi_219586603
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:49 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Zou een mens dat overleven, 168 uur zonder slaap?
Ik functioneer al amper meer na 1 nachtje doorhalen...

Wil het niet eens proberen uit te vinden.... :N
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_219586604
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:50 schreef Fred_B het volgende:

[..]
@:fritsflits
Blijft een legende _O_
  donderdag 25 december 2025 @ 10:50:42 #206
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_219586606
Denk dat mijn twee uur geleden verstuurde bericht niet meer op tv komt, jullie al een bericht door de firewall gekregen?
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  roze donderdag 25 december 2025 @ 10:50:51 #207
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_219586607
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:49 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Zou een mens dat overleven, 168 uur zonder slaap?
Lijkt me niet heel gezond als je ook nog eens drugs gebruikt om wakker te blijven
Your beauty never ever scared me.
pi_219586609
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:49 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Zou een mens dat overleven, 168 uur zonder slaap?
Flinke dosis 3-MMC erbij
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
  Moderator / Kerstkaart terrorist donderdag 25 december 2025 @ 10:51:08 #209
29278 crew  Nizno
Versie 4.5
pi_219586612
quote:
AI-overzicht
Nee, een mens kan 168 uur (7 dagen) zonder slaap niet gezond overleven; de meeste mensen ervaren al na 48-72 uur ernstige hallucinaties, verwarring en fysieke problemen, en hoewel het record op 11 dagen (264 uur) ligt, is dit extreem gevaarlijk en leidt langdurig slaaptekort uiteindelijk tot ernstige gezondheidsschade of zelfs de dood.
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  Redactie Sport donderdag 25 december 2025 @ 10:51:09 #210
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219586613
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:50 schreef Fred_B het volgende:

[..]
@:fritsflits
The man, the myth, the legend.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  donderdag 25 december 2025 @ 10:51:20 #211
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_219586615
‘Taylor’s version’
:')
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_219586616
Eerst maar eens onder de douche
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_219586617
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:51 schreef Gale_Boetticher het volgende:

[..]
Flinke dosis 3-MMC erbij
Ik doe het gewoon op mandarijntjes en thee
  Redactie Sport / Supervogel donderdag 25 december 2025 @ 10:51:35 #214
270182 crew  Pino112
Pino van Luna O+
pi_219586618
Overhypte Taylor troep
  Redactie Sport donderdag 25 december 2025 @ 10:51:37 #215
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219586619
Dit is best oke.

Maar ja, zonder dit had de lijst het ook wel overleefd.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  donderdag 25 december 2025 @ 10:51:46 #216
505120 RedShoe
Sharp knives create scars
pi_219586620
Don't follow me. I am lost too
.
Please. There's nothing to do here.
There's nothing. There's just....I mean, there's nothing.
  roze donderdag 25 december 2025 @ 10:51:56 #217
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_219586621
@datismijnmening Kom eens snel terug, TayTay is erop.
Your beauty never ever scared me.
  donderdag 25 december 2025 @ 10:52:00 #218
313769 ieniminimuis
Zo gek als een muis
pi_219586623
Taylor's version draaien :N
Trotste mama van Ambar
Het officiële liefje van @Monitor O+
  Moderator / Kerstkaart terrorist donderdag 25 december 2025 @ 10:52:02 #219
29278 crew  Nizno
Versie 4.5
pi_219586624
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:51 schreef Szura het volgende:
‘Taylor’s version’
:')
je kan veel over die meid zeggen, maar met die taylorversie heeft ze gewoon gelijk gehad.
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
pi_219586625
Zal de Taylor hype nooit begrijpen denk ik
pi_219586628
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:44 schreef Poppejans1.4 het volgende:
Ik ken dit helemaal niet
No Dukes of Hazzard in the classroom
pi_219586630
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_219586631
Taylor O+
pi_219586632
Ik ken dit niet. En over vijf minuten waarschijnlijk ook niet meer.
De Sahara is zonder meer erg droog.
  roze donderdag 25 december 2025 @ 10:52:28 #225
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_219586633
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:52 schreef ieniminimuis het volgende:
Taylor's version draaien :N
Want?
Your beauty never ever scared me.
  donderdag 25 december 2025 @ 10:52:33 #226
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219586635
dit is een nietsendalletje
pi_219586636
quote:
7s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:51 schreef Pino112 het volgende:
Overhypte Taylor troep
Zoals al haar muziek
  donderdag 25 december 2025 @ 10:52:41 #228
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219586638
Tay godin O+

Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  donderdag 25 december 2025 @ 10:52:48 #229
313769 ieniminimuis
Zo gek als een muis
pi_219586639
quote:
1s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:52 schreef Ama het volgende:

[..]
Want?
Orginele versies mogen ook weer gedraaid worden en zijn beter
Trotste mama van Ambar
Het officiële liefje van @Monitor O+
  donderdag 25 december 2025 @ 10:52:54 #230
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219586640
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:52 schreef ieniminimuis het volgende:
Taylor's version draaien :N
Beide versies zijn fabuleus _O_
Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  roze donderdag 25 december 2025 @ 10:52:56 #231
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_219586641
quote:
99s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:52 schreef Nizno het volgende:

[..]
je kan veel over die meid zeggen, maar met die taylorversie heeft ze gewoon gelijk gehad.
Hier ben ik het wel mee eens.
Your beauty never ever scared me.
pi_219586642
Dit is zo'n nummer waarvan ik altijd kan blijven zeggen "nooit van gehoord"
pi_219586643
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_219586646
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:52 schreef Fred_B het volgende:
Ik ken dit niet. En over vijf minuten waarschijnlijk ook niet meer.
Dit dus.
No Dukes of Hazzard in the classroom
  roze donderdag 25 december 2025 @ 10:53:10 #235
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_219586647
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:52 schreef ieniminimuis het volgende:

[..]
Orginele versies mogen ook weer gedraaid worden en zijn beter
Ze heeft het niet zonder reden allemaal opnieuw uitgebracht he.
Your beauty never ever scared me.
  donderdag 25 december 2025 @ 10:53:31 #236
313769 ieniminimuis
Zo gek als een muis
pi_219586650
quote:
1s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:53 schreef Ama het volgende:

[..]
Ze heeft het niet zonder reden allemaal opnieuw uitgebracht he.
Goh nee dat is mij geheel ontgaan als Swiftie.
Trotste mama van Ambar
Het officiële liefje van @Monitor O+
  Moderator / Kerstkaart terrorist donderdag 25 december 2025 @ 10:53:35 #237
29278 crew  Nizno
Versie 4.5
pi_219586651
maar sinds ze de rechten van dr originelen in handen heeft hoeft die taylorversie niet per se meer, dat is ook waar
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  Redactie Sport donderdag 25 december 2025 @ 10:53:37 #238
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219586652
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:52 schreef ieniminimuis het volgende:

[..]
Orginele versies mogen ook weer gedraaid worden en zijn beter
Ik vind bij deze Taylor's Version beter.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  donderdag 25 december 2025 @ 10:54:03 #239
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219586655
Ja, nou ja, Taylor wel prima, maar deze niet echt.
All Day I Dream About Stemlijsten
  Redactie Sport donderdag 25 december 2025 @ 10:54:03 #240
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219586656
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:53 schreef Poppejans1.4 het volgende:
Dit is zo'n nummer waarvan ik altijd kan blijven zeggen "nooit van gehoord"
Net als bij Suzan en Freek dus.

Ook als je die aan had laten staan.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  donderdag 25 december 2025 @ 10:54:04 #241
165780 Luctor.et.Emergo
Fremantle Dockers FC
pi_219586657
quote:
1s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:53 schreef Ama het volgende:

[..]
Ze heeft het niet zonder reden allemaal opnieuw uitgebracht he.
Twee keer geld vangen voor hetzelfde liedje.
Autore Deo, favente Regina Luctor et Emergo
Fuck the EBU.
  donderdag 25 december 2025 @ 10:54:05 #242
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219586658
Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  donderdag 25 december 2025 @ 10:54:22 #243
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219586659
Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  roze donderdag 25 december 2025 @ 10:54:23 #244
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_219586660
quote:
99s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:53 schreef Nizno het volgende:
maar sinds ze de rechten van dr originelen in handen heeft hoeft die taylorversie niet per se meer, dat is ook waar
Oh dat wist ik niet maar zit ook weer niet zo diep in de Taylor Swift nieuws.
Your beauty never ever scared me.
pi_219586661
Ster
  donderdag 25 december 2025 @ 10:54:38 #246
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219586664
All too well vind ik wel mooi.
  roze donderdag 25 december 2025 @ 10:54:42 #247
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_219586666
quote:
10s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:54 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:

[..]
Twee keer geld vangen voor hetzelfde liedje.
Ja wist niet dat ze de rechten weer terug had.
Your beauty never ever scared me.
  Redactie Sport donderdag 25 december 2025 @ 10:54:54 #248
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219586668
Oh we krijgen nu 167 keer 'dit programma werd mede mogelijk gemaakt door Staatsloterij'?

Lekker je ziel verkopen
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219586669
Ik snap echt niks van de Taylor hype
Goed gemarked wel, prima zakenvrouw
pi_219586671
Top 2000 uren zijn niet lang
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
  Redactie Frontpage / Sport donderdag 25 december 2025 @ 10:55:10 #251
426493 crew  PippenScottie
pi_219586672
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:53 schreef Poppejans1.4 het volgende:
Dit is zo'n nummer waarvan ik altijd kan blijven zeggen "nooit van gehoord"
Jep.

Al zijn er inmiddels drie of vier Taylor Swift liedjes die ik wel echt ken en ook wel leuk vind
My friends all drive horses
  Moderator / Kerstkaart terrorist donderdag 25 december 2025 @ 10:55:19 #252
29278 crew  Nizno
Versie 4.5
pi_219586673
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:54 schreef Poppejans1.4 het volgende:
Ster
ja ben zo blij dat ze dat even melden. anders zou ik denken dat Dirk een liedje van Taylor was
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  donderdag 25 december 2025 @ 10:55:19 #253
487165 Tussle266
Tussle's Version
pi_219586674
quote:
7s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:54 schreef peaceman het volgende:
All too well vind ik wel mooi.
Er zijn er wel meer prima.
All Day I Dream About Stemlijsten
  donderdag 25 december 2025 @ 10:55:39 #254
313769 ieniminimuis
Zo gek als een muis
pi_219586675
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:54 schreef alopio het volgende:
Ik snap echt niks van de Taylor hype
Goed gemarked wel, prima zakenvrouw
Tja ik denk dat je er bij had moeten zijn eind jaren 2000's en mee groeide.
Trotste mama van Ambar
Het officiële liefje van @Monitor O+
  donderdag 25 december 2025 @ 10:55:56 #255
313769 ieniminimuis
Zo gek als een muis
pi_219586676
Ik ken ze allemaal
Trotste mama van Ambar
Het officiële liefje van @Monitor O+
  donderdag 25 december 2025 @ 10:56:07 #256
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219586677
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:55 schreef Tussle266 het volgende:

[..]
Er zijn er wel meer prima.
ja, maar die ik noemde staat ook in de peace3000
  Moderator / Kerstkaart terrorist donderdag 25 december 2025 @ 10:56:20 #257
29278 crew  Nizno
Versie 4.5
pi_219586678
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:55 schreef ieniminimuis het volgende:

[..]
Tja ik denk dat je er bij had moeten zijn eind jaren 2000's en mee groeide.
een beetje het idee van Harry Potter dus?
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  roze donderdag 25 december 2025 @ 10:56:36 #258
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_219586680
quote:
80s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:55 schreef ieniminimuis het volgende:
Ik ken ze allemaal
Welke staat het hoogste in de Top2000?
Your beauty never ever scared me.
  donderdag 25 december 2025 @ 10:56:39 #259
313769 ieniminimuis
Zo gek als een muis
pi_219586681
quote:
99s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:56 schreef Nizno het volgende:

[..]
een beetje het idee van Harry Potter dus?
Geen idee. Ik vind Harry Potter stom.
Trotste mama van Ambar
Het officiële liefje van @Monitor O+
  ESF Reporter donderdag 25 december 2025 @ 10:56:48 #260
87554 Cee
Welluk?
pi_219586682
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:54 schreef alopio het volgende:
Ik snap echt niks van de Taylor hype
Goed gemarked wel, prima zakenvrouw
Ik vind het ook behang allemaal.

(Geen Marco referentie)
pi_219586683
Nou, deze reclame over meisjesbesnijdenis ben ik nu ook meteen zat :') Waarom duurt ie zo ontzettend lang?
  donderdag 25 december 2025 @ 10:56:59 #262
313769 ieniminimuis
Zo gek als een muis
pi_219586684
quote:
1s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:56 schreef Ama het volgende:

[..]
Welke staat het hoogste in de Top2000?
All Too Well (10 minute version (Taylor's version))
Trotste mama van Ambar
Het officiële liefje van @Monitor O+
  Redactie Sport donderdag 25 december 2025 @ 10:57:21 #263
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219586687
Even wat zalmdumplings brouwen.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  donderdag 25 december 2025 @ 10:57:30 #264
165780 Luctor.et.Emergo
Fremantle Dockers FC
pi_219586689
Ik ben alweer kwijt hoe dat liedje ging. :D
Autore Deo, favente Regina Luctor et Emergo
Fuck the EBU.
  donderdag 25 december 2025 @ 10:57:34 #265
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219586690
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:56 schreef ieniminimuis het volgende:

[..]
All Too Well (10 minute version (Taylor's version))
terecht
  roze donderdag 25 december 2025 @ 10:57:36 #266
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_219586691
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:56 schreef ieniminimuis het volgende:

[..]
All Too Well (10 minute version (Taylor's version))
Ik ken best wat van haar maar dit zegt me niks. :') :D :@
Your beauty never ever scared me.
  Moderator / Kerstkaart terrorist donderdag 25 december 2025 @ 10:57:38 #267
29278 crew  Nizno
Versie 4.5
pi_219586692
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:56 schreef BillDauterive het volgende:
Nou, deze reclame over meisjesbesnijdenis ben ik nu ook meteen zat :') Waarom duurt ie zo ontzettend lang?
ik luister nooit naar reclames... geen idee hoe maar ik weet mezelf er voor af te sluiten

hoewel stoute woutertje wel door de filter kwam tijdens SR
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  donderdag 25 december 2025 @ 10:58:11 #268
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219586696
Beetje jaloers wel op Colin :@
Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  donderdag 25 december 2025 @ 10:58:19 #269
313769 ieniminimuis
Zo gek als een muis
pi_219586697
quote:
7s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:57 schreef peaceman het volgende:

[..]
terecht
Helemaal correct.
Trotste mama van Ambar
Het officiële liefje van @Monitor O+
pi_219586699
quote:
99s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:57 schreef Nizno het volgende:

[..]
ik luister nooit naar reclames... geen idee hoe maar ik weet mezelf er voor af te sluiten

hoewel stoute woutertje wel door de filter kwam tijdens SR
Stoute Woutertje zegt me dan weer niets. Wat heeft Koolmees gedaan? :o
  Moderator / Kerstkaart terrorist donderdag 25 december 2025 @ 10:59:38 #271
29278 crew  Nizno
Versie 4.5
pi_219586702
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:59 schreef BillDauterive het volgende:

[..]
Stoute Woutertje zegt me dan weer niets. Wat heeft Koolmees gedaan? :o
blijkbaar was SR voor een doelgroep die moet sparen voor hun pensioen ofzo
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  donderdag 25 december 2025 @ 10:59:43 #272
267549 n00biedoobiedoo
we gaan voor een ok26
pi_219586705
Dit uur begint de lijst
- Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
pi_219586708
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:55 schreef ieniminimuis het volgende:

[..]
Tja ik denk dat je er bij had moeten zijn eind jaren 2000's en mee groeide.
Ik was erbij, en ben toen heel hard doorgelopen.
Prima popmuzikant hoor begrijp mij niet verkeerd, maar zo bijzonder, tja
  donderdag 25 december 2025 @ 10:59:48 #274
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_219586709
Geeuw. Goeiemorgen mensen :W
pi_219586711
quote:
99s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:59 schreef Nizno het volgende:

[..]
blijkbaar was SR voor een doelgroep die moet sparen voor hun pensioen ofzo
Is er voor SR uberhaupt een doelgroep? :D
  donderdag 25 december 2025 @ 11:00:27 #276
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219586715
quote:
80s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:55 schreef ieniminimuis het volgende:
Ik ken ze allemaal
Bazin :D _O_
Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  Moderator / Kerstkaart terrorist donderdag 25 december 2025 @ 11:00:34 #277
29278 crew  Nizno
Versie 4.5
pi_219586716
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 11:00 schreef BillDauterive het volgende:

[..]
Is er voor SR uberhaupt een doelgroep? :D
een reclameboer vond van wel
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  Redactie Sport donderdag 25 december 2025 @ 11:00:46 #278
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219586718
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:59 schreef DecoAoreste het volgende:
Geeuw. Goeiemorgen mensen :W
Jeetje, wat ben je laat. Je hebt Faded gemist.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  donderdag 25 december 2025 @ 11:01:18 #279
313769 ieniminimuis
Zo gek als een muis
pi_219586720
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:59 schreef alopio het volgende:

[..]
Ik was erbij, en ben toen heel hard doorgelopen.
Prima popmuzikant hoor begrijp mij niet verkeerd, maar zo bijzonder, tja
De magie van TS is dat ze zelf het normale meisje was en zingt over dingen die veel vrouwen / meisjes herkennen over hun eigen leven
Trotste mama van Ambar
Het officiële liefje van @Monitor O+
pi_219586721
quote:
7s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:58 schreef Gretzl het volgende:
Beetje jaloers wel op Colin :@
[ afbeelding ]
Gelukkig kunnen wij Emmely ook elke avond zien
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
  donderdag 25 december 2025 @ 11:01:20 #281
267549 n00biedoobiedoo
we gaan voor een ok26
pi_219586722
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 11:00 schreef BillDauterive het volgende:

[..]
Is er voor SR uberhaupt een doelgroep? :D
Mensen die wachten op het echte radio-evenement
- Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  donderdag 25 december 2025 @ 11:01:21 #282
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219586723
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:55 schreef ieniminimuis het volgende:

[..]
Tja ik denk dat je er bij had moeten zijn eind jaren 2000's en mee groeide.
+1 :)

Weet nog wel als de dag van gisteren toen ik haar debuutalbum in de herfst van 2007 ontdekte :)
Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  Redactie Sport donderdag 25 december 2025 @ 11:01:58 #283
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219586726
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:55 schreef ieniminimuis het volgende:

[..]
Tja ik denk dat je er bij had moeten zijn eind jaren 2000's en mee groeide.
Dit ja, of je had Folklore/Evermore heel goed moeten vinden.

Bij mij geldt het allebei wel.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  donderdag 25 december 2025 @ 11:02:05 #284
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219586728
quote:
1s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:51 schreef Ama het volgende:
@:datismijnmening Kom eens snel terug, TayTay is erop.
Zeg dat. @datismijnmening we missen je!! O+ Come back *O*
Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  donderdag 25 december 2025 @ 11:02:14 #285
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_219586730
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 11:00 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Jeetje, wat ben je laat. Je hebt Faded gemist.
Ik had nachtdienst.

Inderdaad vanmorgen wel een genotsuurtje misgelopen ;(
  Redactie Sport donderdag 25 december 2025 @ 11:02:40 #286
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219586736
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 11:01 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]
Mensen die wachten op het echte radio-evenement
Nouja, je kunt niet zeggen dat het niet liep dit jaar.

Maar over 2 weken luistert er weer geen hond naar 3.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  donderdag 25 december 2025 @ 11:02:51 #287
313769 ieniminimuis
Zo gek als een muis
pi_219586738
Taylor was mijn echte ingang into country muziek. Nu ben ik een cowgirl.
Trotste mama van Ambar
Het officiële liefje van @Monitor O+
  Redactie Sport donderdag 25 december 2025 @ 11:03:18 #288
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219586743
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 11:02 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]
Ik had nachtdienst.

Inderdaad vanmorgen wel een genotsuurtje misgelopen ;(
Oh de ochtenddienst werd uitbesteed? Achja, je moet ergens je slaap halen he?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219586745
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 11:02 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Nouja, je kunt niet zeggen dat het niet liep dit jaar.

Maar over 2 weken luistert er weer geen hond naar 3.
Toch had ik dit jaar wel weer het oude glazen huis gevoel wat ik al n tijd niet meer heb gehad
Het beste adres voor al uw primeurs!
  Redactie Frontpage / Sport donderdag 25 december 2025 @ 11:03:40 #290
426493 crew  PippenScottie
pi_219586748
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:59 schreef DecoAoreste het volgende:
Geeuw. Goeiemorgen mensen :W
En dan zeggen ze dat baby’s je slaap verstoren.

Dude wordt gewoon om 11 uur wakker :N
My friends all drive horses
  donderdag 25 december 2025 @ 11:04:05 #291
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219586750
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 10:43 schreef Scorpion_17 het volgende:
Wie of wat zit er bij jullie onder de duim?
Een van m'n katten :P
Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  donderdag 25 december 2025 @ 11:04:08 #292
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_219586752
Mijn vrouw had wel heel lief alvast de Top 2000 aangezet voor als ik naar beneden zou komen.

..maar wel per ongeluk de Belgische. :D We zijn allebei nog niet helemaal scherp zullen we maar zeggen.
  donderdag 25 december 2025 @ 11:04:54 #293
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219586757
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 11:03 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Toch had ik dit jaar wel weer het oude glazen huis gevoel wat ik al n tijd niet meer heb gehad
Hielp zeker wel mee dat ze dit jaar te gast waren in je oude thuisstad (heimat)? :)
Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  donderdag 25 december 2025 @ 11:05:08 #294
132454 Koen66
Sweet Lake City
pi_219586761
Note to myself: niet te veel rum drinken tijdens openingsshow :')
Same shit, different day
SC hopper present
  donderdag 25 december 2025 @ 11:05:18 #295
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219586762
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 11:01 schreef Gale_Boetticher het volgende:

[..]
Gelukkig kunnen wij Emmely ook elke avond zien
En gifjes bakken O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+
Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
pi_219586763
quote:
7s.gif Op donderdag 25 december 2025 11:04 schreef Gretzl het volgende:

[..]
Een van m'n katten :P
Blin linkerduim en Mor rechterduim?
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_219586766
Wat vinden we van Natalie
pi_219586767
Cover van Ednaswap is natuurlijk beter
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  donderdag 25 december 2025 @ 11:05:57 #299
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_219586770
quote:
1s.gif Op donderdag 25 december 2025 11:03 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
En dan zeggen ze dat baby’s je slaap verstoren.

Dude wordt gewoon om 11 uur wakker :N
Geslapen van half 5 tot 11. Ach ja.

Ik wil zeggen dat dat ook best verstoord is, maar vorig jaar was dat ook ongeveer mijn slaapritme met Kerstavond _O-
  donderdag 25 december 2025 @ 11:06:11 #300
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219586772
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 11:05 schreef Poppejans1.4 het volgende:
Wat vinden we van Natalie
mooie ogen
pi_219586773
Een SkyRadio klassieker
De Sahara is zonder meer erg droog.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')