quote:-Fatsoenlijke OP maken
-Liefst met NL-bron.. zo niet, vertel dan ff uitgebreid waar het over gaat en waar je over wil discussiëren
en niet gewoon 2 regels kopiëren en dan ff "lullig" typen ofzo.
Beknopte samenvatting van de NWS-FAQ; Sinterklaas-versie
Generalisaties, discriminatie, stokpaardjes en platitudes hebben we hier allemaal al (nooit genoeg) een keer of tweehonderdduizend gelezen.
Daarvoor moet je hier dus niet wezen.
'Moslims-christenen- autochtonen-allochtonen zijn kut', islam is geen europa en ' Trump moet dood' hebben in een discussie totaal geen toegevoegde waarde.
Zulke opmerkingen vallen hier niet in goede aarde.
Posts waar je wat meer je best op doet, zijn leuker om te maken en ook om te lezen.
Voor enge dingen als onderbouwingen hoef je echt niet te vrezen.
Kankerturken-Marokkanen-Joden-Amerikanen etc, etc kunnen je een ban opleveren.
Net als volken/groepen mensen als apen betitelen en daarover blijven doorzeveren.
Open je een topic en c/p je tekst van een andere site?
Dan ook een link naar de site waar je het vandaan hebt; dus bronvermelding, right?
En omdat we voor druk van de hoofdredactie zijn gezwicht:
GELIEVE 'TROUW' EN 'VOLKSKRANT' NIET TE QUOTEN IN JE BERICHT!
Users kunnen zo een artikel op waarde schatten en dat is belangrijk.
Ook krijgen we anders veel sneller klachten over plagiaat en gaan mensen over de zeik.
Ook GEEN PREMIUM ARTIKELEN kopiëren en plakken aangezien dat niet is toegestaan en niet iedereen tot die bronnen toegang heeft om te zien of de berichten accuraat zijn. Zoek een bron via een alternatieve route aub!
Premium artikelen uploaden naar alternatieve websites is niet toegestaan en kan je een ban opleveren.
Met alleen een dump van een nieuwsbericht komen topics veel trager en moeilijker op gang.
Dat is voor heel wat NWS-usertjes en modjes nogal zuur en wrang.
Waar wil je naartoe met het topic? Dat kun je best makkelijk sturen.
Het maakt het ook leuker, zodat jouw verblijf in NWS ook langer zal duren.
Zie je een spannende tweet?
Aarzel dan niet
En zoek er een nieuwsberichtje bij
Dan zijn de modjes ook weer blij.
Want op Twitter wordt veel beweerd
Maar wie de waarheid niet eert
Kan beter gaan posten in ONZ
Daar krijgt men van paddy geen frons.
En zoals de FAQ zegt; schelden en bashen naar je medeuser vinden we niet tof.
Ook niet als je dat denkt te moeten doen in NWS-feedback, subtiel of grof.
De kans dat Yvonnegod je dan bant, neemt zienderogen toe(al is yvonne verder wel gewoon aardig en werkt deze tekst stigmatiserend).
Ook krijg je van ons een pak slaag met de roe.
De Modblackpetes
Verder geldt voor alle topics onder andere:quote:Let wel: Aan topicstarters
Als je zo nodig in NWS (op een Nederlands Forum) een topic in het Engels wilt openen met een onderwerp uit het buitenland, dan kun/moet je wel even wat meer je best doen.
-Zorg dat de titel van je topic de lading dekt, zo niet, dan heb je kans dat het topic al op slot gaat
-Vertaal even wat er in het artikel staat - niet iedereen kan Engels - dus leg uit wat er staat, doe dit op waarheid - dat hoeft geen A4'tje maar ook niet in één zin. Leg gewoon uit wat er aan de hand is.
-Kom met een stuk eigen inbreng - waar wil je over discussiëren, wat is er zo belangrijk waarom we hier over kunnen praten? Doe dat niet met racistische opmerkingen, onderbuik of sneren richting anders denkenden of gelovigen.
-Indien je als TS constant topics opent met een bepaalde gedachte, strekking of onderwerp zal dat gevolgen hebben voor hoe andere users jouw inbreng zien. Dat is logisch. Accepteer dat. Wie kaatst, kan de bal verwachten. Pittige discussies mogen, accepteer als TS dat je lastige vragen kunt krijgen en zorg ervoor dat je in je eigen topic ook antwoorden geeft.
-Last but not least: Blijf netjes, behandel de users in jouw topic met respect en wordt niet persoonlijk.
Verder
-Sneren richting de TS kunnen achterwege blijven, iedereen op Fok heeft het recht topics te openen, ook als het 'weer' een topic is over bijvoorbeeld Antifa, immigranten of de PVV. Zolang het topic maar voldoet aan de voorwaarden van Fok.
-Ook andere persoonlijke reacties richting andere users of het onderwerp als "gaan we weer, heb je hem weer, daar komt ALT right, ALT Left, weer, kunnen achterwege blijven. Blijf dan lekker weg.
-Andere offtopic zooi hoeft ook niet. Grapje is leuk, maar maak er geen sport van.
-Nutteloze mentions kun je ook weglaten.
-Last but not least: Behandel andere users en de TS met respect, wordt niet persoonlijk.
'omgeveer'?quote:Op zondag 9 november 2025 19:19 schreef sp3c het volgende:
Als je nu gewoon zelf je woordjes gebruikt en probeert te formuleren wat je omgeveer wilt weten dan kunnen anderen je vraag misschien beantwoorden
Kinderachtig doen doe je maar thuis bij moeder de vrouw
Omdenken jonguh.quote:
'Ja'quote:
Ik had er een prachtige post over gemaakt maar die is gecensureerd.quote:Op zondag 9 november 2025 19:19 schreef sp3c het volgende:
Als je nu gewoon zelf je woordjes gebruikt en probeert te formuleren wat je omgeveer wilt weten dan kunnen anderen je vraag misschien beantwoorden
Kinderachtig doen doe je maar thuis bij moeder de vrouw
Voor censuur kun je bij diverse dictaturen aankloppen, op FOK! doen we daar niet aan.quote:Op zondag 9 november 2025 22:46 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ik had er een prachtige post over gemaakt maar die is gecensureerd.
Precies wat ze in een dictatuur zouden zeggen.quote:Op zondag 9 november 2025 23:58 schreef Jippie het volgende:
[..]
Voor censuur kun je bij diverse dictaturen aankloppen, op FOK! doen we daar niet aan.
Precies wat een ontevreden user zou zeggen die niet weet wat censuur daadwerkelijk inhoudt. Het is je vergeven.quote:Op maandag 10 november 2025 00:25 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Precies wat ze in een dictatuur zouden zeggen.
Precies wat een slechte pedante mod zou zeggen. Zoek een andere hobby en het is je vergeven.quote:Op maandag 10 november 2025 07:53 schreef Jippie het volgende:
[..]
Precies wat een ontevreden user zou zeggen die niet weet wat censuur daadwerkelijk inhoudt. Het is je vergeven.
Dan moet je vaker een TR zetten, ik ben heel strikt op het elkaar uitmaken voor antisemiet of bruinhemden. Dat gaat gewoon weg en in de notes. Er is hier geen 24/7 toezicht en we zullen wel eens wat over het hoofd zien vandaar dat Tr's een goed hulpmiddel zijn voor moderatie.quote:Op maandag 10 november 2025 07:47 schreef Glazenmaker het volgende:
Iedereen mag mij maar gewoon een antisemiet noemen. Geen quote of wat dan ook nodig, maar als ik argumenteer waarom bepaalde mensen fout bezig zijn, dan is het tijd voor censuur.
Je weet wat je bent Jippie.
Met betrekking tot de policy kan ik inderdaad strikt zijn, maar users krijgen vaak het voordeel van de twijfel en als iets niet duidelijk is dan vraag ik dat na zoals ik dat gisteren ook bij een post van jou deed.quote:Op maandag 10 november 2025 07:59 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Precies wat een slechte pedante mod zou zeggen. Zoek een andere hobby en het is je vergeven.
Ik argumenteerde iets te overtuigend voor Jippie waarom het een slecht idee is om kritiek op Israël gelijk te stellen aan jodenhaat.quote:Op maandag 10 november 2025 08:07 schreef oblo het volgende:
Ik werd genoemd in die post, maar nu die weg is kan ik niet zien waarom
Zo strikt dat die opmerkingen boven en onder de posts staan die je hebt weggehaald in een topic waar je zelf actief aan meedoet. Helemaal gemist hoor!quote:Op maandag 10 november 2025 08:08 schreef Jippie het volgende:
[..]
Dan moet je vaker een TR zetten, ik ben heel strikt op het elkaar uitmaken voor antisemiet of bruinhemden. Dat gaat gewoon weg en in de notes. Er is hier geen 24/7 toezicht en we zullen wel eens wat over het hoofd zien vandaar dat Tr's een goed hulpmiddel zijn voor moderatie.
Je zou zelf ook niet altijd met een gestrekt been een discussie in moeten gaan. Ik snap dat iemand dat uit emotie doet, maar het leidt vaak tot een opgefokte discussie wat van kwaad tot erger gaat.
Een opmerking dat er begrip is voor bedrijven die joden uitsluiten, vind ik walgelijk en helemaal als dat op de herdenkingsdag van de Kristallnacht gebeurt. Als users zich daar eens in zouden verdiepen zouden ze misschien begrijpen hoezeer ze de termen antisemiet, nazi, bruinhemden, jodenhater degraderen door dat maar tegen iedereen te roepen.
Dat is wel leuk omdenken. Je komt zelf met de dictatuur aankakken en dan doe je later alsof ik het een dictatuur heb genoemd hier.quote:Op maandag 10 november 2025 08:16 schreef Jippie het volgende:
[..]
Met betrekking tot de policy kan ik inderdaad strikt zijn, maar users krijgen vaak het voordeel van de twijfel en als iets niet duidelijk is dan vraag ik dat na zoals ik dat gisteren ook bij een post van jou deed.
En je bent schijnbaar niet uit een raam gevallen en je hebt je kopje thee/koffie overleefd dus qua 'dictatuur' valt het hier best wel mee.
Ja, ik denk dat je nu posts door elkaar aan het halen bent. Er wordt een tweet geplaatst met bedrijven/organisaties die mensen van joodse komaf hebben uitgesloten, jij reageert met een opmerking 'bedankt voor de aanbeveling' waarop ik vraag wat bedoel je waarop jij in de trant reageert dat je vind dat die organisaties /bedrijven goed werk doen. Ik gaf je eerst het voordeel van de twijfel vandaar mijn vraag, en als uit het antwoord blijkt dat de twijfel onterecht was dan gaat zo'n opmerking 'bedankt voor de aanbeveling' inclusief mijn vraag daarop weg. Ik krijg hiervan geen rode waas voor mijn ogen hoor. Ik hoor je kritiek hier ook gewoon aan en geef je een fatsoenlijk antwoord.quote:Op maandag 10 november 2025 08:22 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Zo strikt dat die opmerkingen boven en onder de posts staan die je hebt weggehaald in een topic waar je zelf actief aan meedoet. Helemaal gemist hoor!
Die lijst was helemaal geen lijst van bedrijven die joden uitsluiten. Had ik ook geschreven, maar dat moet je gemist hebben met die rode waas voor je ogen. Je kan het ook niet meer terugvinden, want je hebt die post niet gecensureerd.
Dat is jouw interpretatie nu, maar niet hetgeen waar het werkelijk om ging.quote:Op maandag 10 november 2025 08:17 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ik argumenteerde iets te overtuigend voor Jippie waarom het een slecht idee is om kritiek op Israël gelijk te stellen aan jodenhaat.
Proest.quote:Op zondag 9 november 2025 23:58 schreef Jippie het volgende:
[..]
Voor censuur kun je bij diverse dictaturen aankloppen, op FOK! doen we daar niet aan.
Om even in Joodse sferen te blijven: ik vond jouw opmerking nogal een gotspe. ‘Op Fok doen we niet aan censuur.’quote:
Het was dat of je lange tenen.quote:Op maandag 10 november 2025 08:38 schreef Jippie het volgende:
[..]
Dat is jouw interpretatie nu, maar niet hetgeen waar het werkelijk om ging.
Je ziet een lijst waarop staat dat "joden" niet meer welkom zijn in de gemeente Enschede en neemt dat liever voor waarheid aan dan wat een van de meest welbespraakte users van dit forum schrijft. Namelijk dat het een lijst over banden met Israël gaat.quote:Op maandag 10 november 2025 08:36 schreef Jippie het volgende:
[..]
Ja, ik denk dat je nu posts door elkaar aan het halen bent. Er wordt een tweet geplaatst met bedrijven/organisaties die mensen van joodse komaf hebben uitgesloten, jij reageert met een opmerking 'bedankt voor de aanbeveling' waarop ik vraag wat bedoel je waarop jij in de trant reageert dat je vind dat die organisaties /bedrijven goed werk doen. Ik gaf je eerst het voordeel van de twijfel vandaar mijn vraag, en als uit het antwoord blijkt dat de twijfel onterecht was dan gaat zo'n opmerking 'bedankt voor de aanbeveling' inclusief mijn vraag daarop weg. Ik krijg hiervan geen rode waas voor mijn ogen hoor. Ik hoor je kritiek hier ook gewoon aan en geef je een fatsoenlijk antwoord.
Het feit dat je blijkbaar niet de reactie/modactie hebt gekregen waarop je had gehoopt is vervelend voor je, maar daar kan ik niets aan doen.quote:Op maandag 10 november 2025 08:51 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Het was dat of je lange tenen.
Dit is wat ik nou bedoelde met dat pedante en je woordjes niet gebruiken. Jij zegt dat ik het helemaal fout had, maar laat vervolgens weer helemaal open hoe ik het fout had. En dan nu deze dooddoener.quote:Op maandag 10 november 2025 08:58 schreef Jippie het volgende:
[..]
Het feit dat je blijkbaar niet de reactie/modactie hebt gekregen waarop je had gehoopt is vervelend voor je, maar daar kan ik niets aan doen.
Als je denkt dat je het beter zou doen als mod nodig ik je uit om te solliciteren.
En als je mij niet vind functioneren als mod mag je daar een onderbouwde klacht over indienen bij het hoger management.
Meer kan ik in deze niet voor je doen.
Als je een opmerking sarcastisch bedoelt, geef dat aan aan als ik er naar vraag omdat ik niet zeker ben van je intentie.quote:Op maandag 10 november 2025 08:55 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Je ziet een lijst waarop staat dat "joden" niet meer welkom zijn in de gemeente Enschede en neemt dat liever voor waarheid aan dan wat een van de meest welbespraakte users van dit forum schrijft. Namelijk dat het een lijst over banden met Israël gaat.
Mijn enige fout is dat ik mijn gesprekspartners af en toe overschat.
Leg mij dan eens uit wat je bedoeld met 'je woordjes niet gebruiken', ik ben duidelijk geweest waar ik actie op heb ondernomen en waarom maar vraag mij onderhand af of we het over hetzelfde topic hebben. En als ik opmerkingen/sneren naar jou over het hoofd heb gezien, wijs ze dan alsnog aan.quote:Op maandag 10 november 2025 09:02 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Dit is wat ik nou bedoelde met dat pedante en je woordjes niet gebruiken. Jij zegt dat ik het helemaal fout had, maar laat vervolgens weer helemaal open hoe ik het fout had. En dan nu deze dooddoener.
Als jij dit gesprek eindigt met het idee dat er aan de gemeentegrens van Enschede een bordje staat met "verboden voor joden" dan moeten we nog even doorgaan geloof ik. Dat is namelijk niet waar.quote:Op maandag 10 november 2025 09:04 schreef Jippie het volgende:
[..]
Als je een opmerking sarcastisch bedoelt, geef dat aan aan als ik er naar vraag omdat ik niet zeker ben van je intentie.
Verder denk ik dat er nu genoeg over dit onderwerp is gesproken, het herhalen van zetten leidt zelden tot nieuwe inzichten.
Dan ken je de definitie van censuur niet.quote:Op maandag 10 november 2025 08:43 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Om even in Joodse sferen te blijven: ik vond jouw opmerking nogal een gotspe. ‘Op Fok doen we niet aan censuur.’
Een van de kenmerken is het verbieden van (het gebruik van (bepaalde)) woorden. Vertel ons nog eens over jullie ruime beleid mbt het beschrijven van politieke stromingen en het benoemen van bepaalde personen als aanhanger daarvan.quote:Op maandag 10 november 2025 09:17 schreef Jippie het volgende:
[..]
Dan ken je de definitie van censuur niet.
Je insinueerde door jouw opmerkingen dat je het prima vond dat mensen van joodse komaf werden uitgesloten door bepaalde bedrijven/organisaties en dat vond en vind ik walgelijk.quote:Op maandag 10 november 2025 09:12 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Als jij dit gesprek eindigt met het idee dat er aan de gemeentegrens van Enschede een bordje staat met "verboden voor joden" dan moeten we nog even doorgaan geloof ik. Dat is namelijk niet waar.
Als je het bovenstaande niet denkt zou het je sieren om terug te nemen dat ik walgelijk ben en je excuses aan te bieden voor je gebrek aan lezen voor je uit de slof schoot.
Gebruik je woordjes.quote:Op maandag 10 november 2025 09:17 schreef Jippie het volgende:
[..]
Dan ken je de definitie van censuur niet.
Als jij dit gesprek eindigt met het idee dat er aan de gemeentegrens van Enschede een bordje staat met "verboden voor joden" dan moeten we nog even doorgaan geloof ik. Dat is namelijk niet waar.quote:Op maandag 10 november 2025 09:26 schreef Jippie het volgende:
[..]
Je insinueerde door jouw opmerkingen dat je het prima vond dat mensen van joodse komaf werden uitgesloten door bepaalde bedrijven/organisaties en dat vond en vind ik walgelijk.
Als je geen verdere toelichting geeft hoe en waarom je hebt gereageerd zoals je deed als ik er om vroeg in dat topic dan gooi je je eigen glazen in. Zo'n reactie kan ook via DM als je het niet in de discussie wil of kan uitleggen.
Hier en in POL is dat uitgebreid en gemotiveerd uitgelegd.quote:Op maandag 10 november 2025 09:26 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Een van de kenmerken is het verbieden van (het gebruik van (bepaalde)) woorden. Vertel ons nog eens over jullie ruime beleid mbt het beschrijven van politieke stromingen en het benoemen van bepaalde personen als aanhanger daarvan.
Ik vond je opmerking walgelijk, maar zeg nergens dat ik jou als persoon walgelijk vind. Dat is ook absoluut mijn intentie niet geweest.quote:Op maandag 10 november 2025 09:31 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Als jij dit gesprek eindigt met het idee dat er aan de gemeentegrens van Enschede een bordje staat met "verboden voor joden" dan moeten we nog even doorgaan geloof ik. Dat is namelijk niet waar.
Als je het bovenstaande niet denkt zou het je sieren om terug te nemen dat ik walgelijk ben en je excuses aan te bieden voor je gebrek aan lezen voor je uit de slof schoot.
Maar Enschede een jodenvrije gemeente noemen heb je minder moeite mee. Ik vind het walgelijk dat je liever een hele gemeente schoffeert dan gewoon je ongelijk een keertje toegeven.quote:Op maandag 10 november 2025 09:40 schreef Jippie het volgende:
[..]
Ik vond je opmerking walgelijk, maar zeg nergens dat ik jou als persoon walgelijk vind. Dat is ook absoluut mijn intentie niet geweest.
Ik snap niet waar je op doelt met Enschede, heb je een linkje of had je er een TR bij geplaatst?quote:Op maandag 10 november 2025 10:14 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Maar Enschede een jodenvrije gemeente noemen heb je minder moeite mee. Ik vind het walgelijk dat je liever een hele gemeente schoffeert dan gewoon je ongelijk een keertje toegeven.
Het X lijstje wat je nu al twee dagen aan het verdedigen bent.quote:Op maandag 10 november 2025 10:31 schreef Jippie het volgende:
[..]
Ik snap niet waar je op doelt met Enschede, heb je een linkje of had je er een TR bij geplaatst?
Je zegt hier dat joden niet meer welkom zijn in de gemeente Enschede.quote:Op maandag 10 november 2025 08:36 schreef Jippie het volgende:
[..]
Ja, ik denk dat je nu posts door elkaar aan het halen bent. Er wordt een tweet geplaatst met bedrijven/organisaties die mensen van joodse komaf hebben uitgesloten,
Bedankt voor het linkje, ik zal het opzoeken.quote:Op maandag 10 november 2025 10:36 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Het X lijstje wat je nu al twee dagen aan het verdedigen bent.
[..]
Je zegt hier dat joden niet meer welkom zijn in de gemeente Enschede.
Of waarschijnlijker: je hebt heel die lijst niet verder bekeken dan de titel.
Hier en in NWS is dat uitgebreid en gemotiveerd uitgelegd.quote:
Ik kan oprecht niet beoordelen of je hier sarcastisch bent.quote:Op maandag 10 november 2025 10:42 schreef Jippie het volgende:
[..]
Bedankt voor het linkje, ik zal het opzoeken.
De post : Aether in NWS / Pro-Palestina activisme #49quote:Op maandag 10 november 2025 10:36 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Het X lijstje wat je nu al twee dagen aan het verdedigen bent.
[..]
Je zegt hier dat joden niet meer welkom zijn in de gemeente Enschede.
Of waarschijnlijker: je hebt heel die lijst niet verder bekeken dan de titel.
Jij reageert hier op met zoiets als' bedankt voor de aanbevelingen' waarop ik vraag hoe bedoel je? En jij reageert met 'Bedrijven mag je best belonen als ze wat goeds doen.'quote:En de inhoud:
Waar Joden, Israëlische artiesten of organisaties in Nederland (en direct betrokken podia) zijn uitgesloten, geboycot of gecanceld (2023–2025)
Via FB
1. THEATERS & PODIA
• Het Concertgebouw (Amsterdam)
• Theater De Generator (Leiden)
• Theater Bellevue (Amsterdam)
• Boom Chicago (Amsterdam)
• Paradiso (Amsterdam)
• TivoliVredenburg (Utrecht)
• Theater Kikker (Utrecht)
• Theater De Nieuwe Vorst (Tilburg)
• Veem House for Performance (Amsterdam)
• Theater Walhalla (Rotterdam)
• Theater Zuidplein (Rotterdam)
• Theater Fl!nt (Amersfoort)
• De Doelen (Rotterdam)
• Frascati Theater (Amsterdam)
• Bâtard Festival (Amsterdam/Brussel)
• Pakhuis de Zwijger (Amsterdam)
• The Loft (Amsterdam)
• Nederlands Theater Festival
• Korzo Theater (Den Haag)
• W139 (Amsterdam)
• Forum Groningen
• Podium Mozaïek (Amsterdam)
• Eye Filmmuseum (Amsterdam)
• Muziekgebouw aan ’t IJ (Amsterdam)
• Nationale Opera & Ballet (Amsterdam)
• SPRING Festival (Utrecht)
• Filmhuis Cavia (Amsterdam)
2. FESTIVALS & EVENEMENTEN
• IDFA (Amsterdam)
• Tomorrowland – DJ Skazi annuleert optreden (BE, met NL-impact)
3. MUSEA & KUNSTINSTELLINGEN
• Bonnefantenmuseum (Maastricht)
• Museum De Pont (Tilburg)
• Nest (Den Haag)
• Dutch Museum Association
• Beeld & Geluid (Hilversum)
• V2_Lab for the Unstable Media (Rotterdam)
4. UNIVERSITEITEN & ONDERWIJS
• Universiteit van Amsterdam (UvA)
• Vrije Universiteit Amsterdam (VU)
• Radboud Universiteit (Nijmegen)
• Universiteit Utrecht
• Technische Universiteit Eindhoven (TU/e)
• Wageningen University & Research
• Erasmus Universiteit Rotterdam
• Universiteit Leiden
• Maastricht University
• HKU (Utrecht)
• ArtEZ Hogeschool (Arnhem)
• KABK – Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten (Den Haag)
• Gerrit Rietveld Academie (Amsterdam)
• Sandberg Instituut (Amsterdam)
• Dutch Scholars for Palestine – academische boycotoproep
• Radboud Universiteit – lezing Rawan Osman verstoord
• Maastricht University – lezing Rawan Osman afgebroken
5. SYNAGOGES & JOODSE LOCATIES
Den Haag (Sjoel)
• Hovenier weigert snoeiwerk (2024)
• Rondleiding/boekingsaanvraag geweigerd (2024)
Enschede (Sjoel)
• Gemeente weigert extra politiebescherming (oktober 2023)
• Burgemeester weigert foto met Israëlische ambassadeur (december 2023)
• Belastingdienst-teamuitje geannuleerd (juli 2025)
6. MEDIA & OMROEPEN
• AVROTROS – weigert deelname aan Eurovisie als Israël meedoet (2026)
7. ARTIESTEN, ARTSEN & OPTREDENS GEWEERD OF GECANCELD
• Shai Abramson – cantor (Concertgebouw)
• Yochay Sponder – stand-up comedian (Boom Chicago)
• Lenny Kuhr – diverse podia
• Jerusalem Quartet – diverse podia
• Israëlische artsen – geweigerd bij medische lezingen
• Israëlisch klassiek ensemble – afgezegd op Nederlandse podia
• DJ Skazi – annuleert optreden Tomorrowland (2025)
8. OVERHEID / POLITIEK / BEDRIJVEN / OVERIG
• Gemeente Enschede – weigert extra politie inzet bij synagoge
• Gemeente Enschede – burgemeester weigert foto bij Joodse viering
• Belastingdienst (Almelo/Enschede) – synagoge-uitje afgezegd
• Hovenier Den Haag – weigert werkzaamheden vanwege Joodse opdrachtgever
• Joods gezin aangevallen op
leg het gewoon normaal uitquote:Op maandag 10 november 2025 10:48 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Hier en in NWS is dat uitgebreid en gemotiveerd uitgelegd.
Lees het allemaal maar nog eens terug.
The fuck is dit nou weer voor achterlijk lijstje danquote:Op maandag 10 november 2025 10:58 schreef Jippie het volgende:
[..]
De post : Aether in NWS / Pro-Palestina activisme #49
De tweet:
https://twitter.com/de_we(...)mx6w1bO7WMaQKGg&s=19
https://x.com/de_weeteri/(...)mx6w1bO7WMaQKGg&s=19
[..]
Jij reageert hier op met zoiets als' bedankt voor de aanbevelingen' waarop ik vraag hoe bedoel je? En jij reageert met 'Bedrijven mag je best belonen als ze wat goeds doen.'
Ik vind dat nog steeds een walgelijke opmerking, zonder te zeggen dat ik jou als persoon walgelijk vindt.
Misschien heb je de opmerking sarcastisch bedoeld, maar daar reageer je niet op.
Dat een burgemeester niet op de foto wil net een Israëlische ambassadeur vind ik flauw vanuit zijn functie. Maar mensen uitsluiten op basis van hun afkomst of geen beveiliging bieden terwijl er dreiging is tegen de Joodse gemeenschap door het hele land is vind ik schandalig.
Maar leg me eens uit waar jij je uitspraak over de bordjes 'Verboden voor Joden' bij Enschede vandaan haalt?
Ik hoef de inhoud van zo'n tweet niet te modereren, wel de reacties die daar op volgen.quote:Op maandag 10 november 2025 11:15 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
The fuck is dit nou weer voor achterlijk lijstje dan.
Mijn werkgever staat op deze lijst en ik heb gewoon joodse collega's en collega's die samenwerken met Israëlische instituten. But nooo volgens DE LIJST vergassen we hier joden in de kelder of zo?
Nee, wel de nieuwe Straatmuzikant. (Waar is hij????)quote:Op maandag 10 november 2025 12:22 schreef Aberkullie het volgende:
Hebben jullie de nieuwe hit van Hillary Duff al gehoord
Dat nummer is zo yesterdayquote:Op maandag 10 november 2025 12:22 schreef Aberkullie het volgende:
Hebben jullie de nieuwe hit van Hillary Duff al gehoord
Die lijst ging niet alleen over instanties van de gemeente Enschede he. Niet gaan bagatelliseren.quote:Op maandag 10 november 2025 08:55 schreef Glazenmaker het volgende:
Je ziet een lijst waarop staat dat "joden" niet meer welkom zijn in de gemeente Enschede
Ik had gezegd dat ik graag bij je bedrijf geld kwam uitgeven en dat was walgelijk en censuurwaardig aldus onze verbinder Jippie.quote:Op maandag 10 november 2025 11:15 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
The fuck is dit nou weer voor achterlijk lijstje dan.
Mijn werkgever staat op deze lijst en ik heb gewoon joodse collega's en collega's die samenwerken met Israëlische instituten. But nooo volgens DE LIJST vergassen we hier joden in de kelder of zo? Binnenkort toch maar eens kijken wat er zich daar afspeelt dan...
Anders tief je gewoon lekker op joh, verzuurde kneus.quote:Op maandag 10 november 2025 14:58 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ik had gezegd dat ik graag bij je bedrijf geld kwam uitgeven en dat was walgelijk en censuurwaardig aldus onze verbinder Jippie.
Anders knuffel je gewoon even lekker je moeder joh vrolijke reus!quote:Op maandag 10 november 2025 14:59 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Anders tief je gewoon lekker op joh, verzuurde kneus.
Nee ik heb helemaal genoeg van een stel beroepsclowns die werkelijk enkel en alleen maar naar het forum en dan specifiek feedback komen om hun kansloze "klachten" te droppen zonder enige vorm van opbouwende kritiek maar wel doorspekt met cynisch gekanker op vrijwilligers van een forum, of de users er van.quote:Op maandag 10 november 2025 15:01 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Anders knuffel je gewoon even lekker je moeder joh vrolijke reus!
Heb je een TLDR?quote:Op maandag 10 november 2025 15:03 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Nee ik heb helemaal genoeg van een stel beroepsclowns die werkelijk enkel en alleen maar naar het forum en dan specifiek feedback komen om hun kansloze "klachten" te droppen zonder enige vorm van opbouwende kritiek maar wel doorspekt met cynisch gekanker op vrijwilligers van een forum, of de users er van.
Flikker dan gewoon op, maar ik snap dat de dagen op de dagbesteding dan wel erg lang duren.
Werk je op de school van Rundfunk dan? Zou ik ff bij de Duitse leraar kijkenquote:Op maandag 10 november 2025 11:15 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
The fuck is dit nou weer voor achterlijk lijstje dan.
Mijn werkgever staat op deze lijst en ik heb gewoon joodse collega's en collega's die samenwerken met Israëlische instituten. But nooo volgens DE LIJST vergassen we hier joden in de kelder of zo? Binnenkort toch maar eens kijken wat er zich daar afspeelt dan...
Kom op Glazenmaker, ik kan je reacties vaak best waarderen. Maar hoe je je nu gedraagt, is behoorlijk jammer. Fok! maakt gebruik van vrijwilligers en daarnaast gelden ook bepaalde regels voor gebruikers.quote:
Doen 'ns aardig tegen Straatdienstplichtige.quote:
Hoezo, alsof straatcommando aardig tegen hem doet.quote:Op maandag 10 november 2025 15:31 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Doen 'ns aardig tegen Straatdienstplichtige.
Kom we pakken die klootzakquote:Op maandag 10 november 2025 15:36 schreef Straatcommando. het volgende:
Iets met actie reactie. Ik ben niet de oorzaak van het verzuurde kut sfeertje.
Waarom bemoei jij je met mensen met wie bemoeien.quote:Op maandag 10 november 2025 15:54 schreef Black_Baron het volgende:
Is het normaal dat iedereen zich er dan mee gaat bemoeien hier
Ik stel een vraag aan de moderatie alhier.quote:Op maandag 10 november 2025 15:59 schreef Watmoetjenou het volgende:
[..]
Waarom bemoei jij je met mensen met wie bemoeien.
En waarom bemoei ik me daar daar nou weer mee
Waarom bemoei jij je met mensen die zich bemoeien met mensen die zich er mee bemoeien?quote:Op maandag 10 november 2025 15:59 schreef Watmoetjenou het volgende:
[..]
Waarom bemoei jij je met mensen met wie bemoeien.
En waarom bemoei ik me daar daar nou weer mee
Het is niet helemaal de bedoeling, maar het gebeurt regelmatig en is niet altijd vervelend.quote:Op maandag 10 november 2025 16:00 schreef Black_Baron het volgende:
[..]
Ik stel een vraag aan de moderatie alhier.![]()
Of dat de bedoeling is.
Wat moet je nouquote:Op maandag 10 november 2025 15:59 schreef Watmoetjenou het volgende:
[..]
Waarom bemoei jij je met mensen met wie bemoeien.
En waarom bemoei ik me daar daar nou weer mee
Dit gelooft echt niemand.quote:Op maandag 10 november 2025 16:36 schreef Isdatzo het volgende:
Unpopular opinion: ik heb hierover GEEN mening.
Heb je er een pittige mening over?quote:Op maandag 10 november 2025 16:32 schreef Barbusse het volgende:
Want ik vind hier dingen van namelijk.
Uiteraard.quote:Op maandag 10 november 2025 16:49 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Heb je er een pittige mening over?
bahquote:Op maandag 10 november 2025 18:17 schreef recursief het volgende:
Dit topic heeft een poeskat nodig (als ie stil staat even op klikken)
[ afbeelding ]
lieve katquote:Op maandag 10 november 2025 18:17 schreef recursief het volgende:
Dit topic heeft een poeskat nodig (als ie stil staat even op klikken)
[ afbeelding ]
Poes ligt hier al op schoot te spinnen.quote:Op maandag 10 november 2025 18:17 schreef recursief het volgende:
Dit topic heeft een poeskat nodig (als ie stil staat even op klikken)
[ afbeelding ]
AI-poes?quote:Op maandag 10 november 2025 18:17 schreef recursief het volgende:
Dit topic heeft een poeskat nodig (als ie stil staat even op klikken)
[ afbeelding ]
Wat een top videootje! Heerlijk zo'n soepie!quote:Op maandag 10 november 2025 18:17 schreef recursief het volgende:
Dit topic heeft een poeskat nodig (als ie stil staat even op klikken)
[ afbeelding ]
Mwah, als je het niets vind zou ik er voorbij scrollen.quote:Op maandag 10 november 2025 20:27 schreef Modus het volgende:
Dit soort geneuzel heeft toch vrij weinig met NIEUWS te maken, of wel dan
NWS / Uiterlijk mens verandert drastisch in 2050 door gamers en influencers
Als je zo gaat redeneren, kun je net zo goed alle subforums opheffen.quote:Op maandag 10 november 2025 21:53 schreef Jippie het volgende:
[..]
Mwah, als je het niets vind zou ik er voorbij scrollen.
Zal het achter voorstellenquote:Op maandag 10 november 2025 21:58 schreef Modus het volgende:
[..]
Als je zo gaat redeneren, kun je net zo goed alle subforums opheffen.
Heeft niks te maken met of ik iets wel of niet LEUK vind.
Het is een lul-'artikel' van een hapslikweg 'tech-site', over 'onderzoeken' van 2 online casino-sites, met AI afbeeldingen.quote:
Je kunt je klacht hierover indienen bij het hogere management.quote:Op maandag 10 november 2025 22:14 schreef Modus het volgende:
[..]
Het is een lul-'artikel' van een hapslikweg 'tech-site', over 'onderzoeken' van 2 online casino-sites, met AI afbeeldingen.
Dat is een goede bron ja?
quote:Op maandag 10 november 2025 22:22 schreef Jippie het volgende:
[..]
Je kunt je klacht hierover indienen bij het hogere management.
Er mogen bij mijn weten diverse bronnen als input worden gebruikt.
🙄quote:Op maandag 10 november 2025 22:22 schreef Jippie het volgende:
[..]
Je kunt je klacht hierover indienen bij het hogere management.
Er mogen bij mijn weten diverse bronnen als input worden gebruikt.
Blijkbaar kun je wel Nederlands.quote:Op dinsdag 11 november 2025 12:25 schreef TonyCal het volgende:
[..]
Excuus, maar ik ben nieuw op dit forum.
Kunt u mij uitleggen waarom mijn berichten worden verwijderd?
Waarom hadden ze absoluut niets met het artikel te maken?quote:Op dinsdag 11 november 2025 12:30 schreef Nizno het volgende:
[..]
Blijkbaar kun je wel Nederlands.
Je reacties zijn door mij verwijderd nadat je onder een nieuwsbericht van 2 jaar oud reageert met reacties die totaal niets met het nieuwsbericht te maken hebben.
Aha, vandaar al die likes ineensquote:Op dinsdag 11 november 2025 12:30 schreef Nizno het volgende:
[..]
Blijkbaar kun je wel Nederlands.
Je reacties zijn door mij verwijderd nadat je onder een nieuwsbericht van 2 jaar oud reageert met reacties die totaal niets met het nieuwsbericht te maken hebben.
Ik ga eens kijken of ik in het verkeerde topic zit te kijken.quote:Op dinsdag 11 november 2025 16:55 schreef Straatcommando. het volgende:
Ik kan geen verwijderde posts van je vinden. Bijzonder
Ben oprecht benieuwd wat er gebeurt isquote:Op dinsdag 11 november 2025 17:32 schreef Boca_Raton het volgende:
Ik kom er niet helemaal uit; heb er één teruggevonden in Roetveegpiet die vol was. De tweede is zoek, laat maar zo. Thx Straatcommando voor je hulp.
Kun je op woorden zoeken? Er stond ‘bedremmeld’ in.quote:Op dinsdag 11 november 2025 17:42 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ben oprecht benieuwd wat er gebeurt ismisschien net een bad gateway ofzo.
Ja, kun je gewoon op mycroften (zie "zoeken" bovenin beeld). Je gebruikte "bedremmeld" in een post in het "Zaken waar je je dood aan ergert"-topic en die post staat er nog, zie hieronder.quote:Op dinsdag 11 november 2025 17:46 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Kun je op woorden zoeken? Er stond ‘bedremmeld’ in.
Boca_Raton in GC / Zaken waar je je echt dood aan ergert #10 Blaartrekkendquote:Op maandag 10 november 2025 22:24 schreef Boca_Raton het volgende:
Mensen die - in een poging iedereen bedremmeld zijn mond te laten houden - de bom in een discussie gooien: ‘racisme’ gebruiken. Ja, dames en heren, hij doet het nog steeds goed maar gelukkig ook steeds minder. Ik heb er weer één gespot in het Zwarte Piet/roetveegtopic.
Het kan ook zijn dat je iemand had gequote wiens bericht is verwijderd, vaak gaan die berichten net quotes ook weg.quote:Op dinsdag 11 november 2025 17:46 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Kun je op woorden zoeken? Er stond ‘bedremmeld’ in.
Ohhhh je hebt ‘m gevonden! Ik dacht toch echt dat ie in het Roetveegtopic stond. Opgelost! Met dank!quote:Op dinsdag 11 november 2025 18:04 schreef 2dope het volgende:
[..]
Ja, kun je gewoon op mycroften (zie "zoeken" bovenin beeld). Je gebruikte "bedremmeld" in een post in het "Zaken waar je je dood aan ergert"-topic en die post staat er nog, zie hieronder.
[..]
Boca_Raton in GC / Zaken waar je je echt dood aan ergert #10 Blaartrekkend
Kan nog steeds zijn dat een post met datzelfde woord in een ander topic wél verwijderd is natuurlijk.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Fifty years ago the Leningrad street taught me a rule - if a fight is inevitable, you have to throw the first punch."
Vladimir Putin
“To forgive the terrorists is up to God, but to send them there is up to me.”
Vladimir Putin
quote:Op dinsdag 11 november 2025 19:22 schreef phpmystyle het volgende:
Een vraagje aan de moderatie. En aub, wordt niet gelijk boos of interpreteer het gelijk als een aanval op de moderatie/crewbash.
In het Oekraïne topic plaatste ik een filmpje waarin de President van Amerika spreekt met Viktor Orban over de oorlog in Oekraïne. Omdat Amerika een belangrijk rol speelt in de steun voor Oekraïne vind ik het filmpje relevant omdat ze hier vrij duidelijk naar voren brengen over hoe zij denken over de kansen van Oekraïne om de oorlog in hun voordeel te beslechten. En ja, het filmpje heeft natuurlijk een knipoog met de actualiteit. Maar zover ik weet is hier geen policy overtreden, het is geen belediging, het is geen nepnieuws. Ik zou willen weten waarom dit filmpje niet kan.Filmpje van de Chinese Staatstelevisie over Orban en Trump die Oekraïne uitlachen. Kan dat geen serieuze bijdrage noemen in het Oekraïne topic en begrijp de verwijdering wel.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dit was ook gewoon te zien in de reguliere media outlet. Er wordt ook veel om Rusland gelachen, dat is ook geen grondslag voor verwijdering.quote:Op dinsdag 11 november 2025 21:12 schreef Jippie het volgende:
[..]
Filmpje van de Chinese Staatstelevisie over Orban en Trump die Oekraïne uitlachen. Kan dat geen serieuze bijdrage noemen in het Oekraïne topic en begrijp de verwijdering wel.
Vraagje, valt het Sinterklaasjournaal onder de reguliere media outlet?quote:Op dinsdag 11 november 2025 21:29 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Dit was ook gewoon te zien in de reguliere media outlet. Er wordt ook veel om Rusland gelachen, dat is ook geen grondslag voor verwijdering.
Dit is serieus bedenkelijk![]()
Dit is het sturen van een opinie.
Doe niet zo dramatisch zeg, ik geef een mogelijke reden op voor verwijdering. Weet dat het topic vaak is dichtgegooid en er nu een zero-tolerantie is.quote:Op dinsdag 11 november 2025 21:29 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Dit was ook gewoon te zien in de reguliere media outlet. Er wordt ook veel om Rusland gelachen, dat is ook geen grondslag voor verwijdering.
Dit is serieus bedenkelijk![]()
Dit is het sturen van een opinie.
Ik doe niet dramatisch. Ik vind het prima dat er een zero-tolerance beleid is. Daar gaat het niet om.quote:Op dinsdag 11 november 2025 21:34 schreef Jippie het volgende:
[..]
Doe niet zo dramatisch zeg, ik geef een mogelijke reden op voor verwijdering. Weet dat het topic vaak is dichtgegooid en er nu een zero-tolerantie is.
Je kunt dat filmpje toch in het Trump-topic kwijt, als het er al niet staat.
1130 burgers, TT is gewijzigdquote:Op woensdag 12 november 2025 18:55 schreef Zelva het volgende:
NWS / Gemeente wil Moerdijk opheffen, 1130 burgers moeten weg
Kan iemand die TT aanpassen? Het zijn 1100 inwoners, niet 1100 huizen.
Hé Jip, gewoon om ff feedback clean te houden, mogen glitterplaatjes, Roosjes, kaarsjes en poesjes gewoon verboden worden in feedback? Net als #metoo, #boeren en alle andere # shit?quote:
Nee hoor, er is niets mis met een beetje Frans Bauer gezelligheid op zijn tijd.quote:Op donderdag 13 november 2025 01:39 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Hé Jip, gewoon om ff feedback clean te houden, mogen glitterplaatjes, Roosjes, kaarsjes en poesjes gewoon verboden worden in feedback? Net als #metoo, #boeren en alle andere # shit?
Echt heel trailer trasch. En niet een beetje.
Dank je maily, alle personalia zijn verwijderd en topic is gesloten.quote:Op donderdag 13 november 2025 12:43 schreef maily het volgende:
NWS / Vermiste vrouw (57) overleden gevonden bij zoekactie in het water
Mw is gevonden; helaas overleden.
https://www.omroepbrabant(...)ekactie-in-het-water
Top!!quote:Op donderdag 13 november 2025 15:49 schreef Jippie het volgende:
[..]
Dank je maily, alle personalia zijn verwijderd en topic is gesloten.
Goed om te weten dat jullie dit soort reacties ook weghalen als het om iemand van kleur gaat.quote:
In welk topic?quote:Op donderdag 13 november 2025 18:07 schreef Starhopper het volgende:
Waarom zijn mijn reacties over de witte huidskleur van de verdachte weggehaald?
Gaan de mods ook vegen als iemand opmerkingen maakt over een donkere huidskleur?
Ja wat dacht je, het topic loopt een keertje zonder gezeik over buitenlanders, dus dan begin ik er maar zelf over?quote:Op donderdag 13 november 2025 18:07 schreef Starhopper het volgende:
Waarom zijn mijn reacties over de witte huidskleur van de verdachte weggehaald?
Gaan de mods ook vegen als iemand opmerkingen maakt over een donkere huidskleur?
Kun je niet gewoon een keer een vraag stellen zonder er direct een whatabout aan te hangen?quote:Op donderdag 13 november 2025 18:09 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Goed om te weten dat jullie dit soort reacties ook weghalen als het om iemand van kleur gaat.
Mijn reactie daar was bedoeld om dat verschil te benoemenquote:Op donderdag 13 november 2025 18:11 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ja wat dacht je, het topic loopt een keertje zonder gezeik over buitenlanders, dus dan begin ik er maar zelf over?
En dan nog klagen in feedback ook
Ja sorry was linkje vergetenquote:Op donderdag 13 november 2025 18:16 schreef sp3c het volgende:
[..]
Kun je niet gewoon een keer een vraag stellen zonder er direct een whatabout aan te hangen?
Mods ... waarom zijn mijn posts weg?
Insertlink
Klaar, genoeg, weet ik niet ga ik ff voor je uitzoeken en dan kom ik er op terug, bedankt en fijne avond
Nee was gewoon weer kaolo irritant.quote:Op donderdag 13 november 2025 18:29 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Mijn reactie daar was bedoeld om dat verschil te benoemen
Blanke.quote:Op donderdag 13 november 2025 18:07 schreef Starhopper het volgende:
Waarom zijn mijn reacties over de witte huidskleur van de verdachte weggehaald?
Gaan de mods ook vegen als iemand opmerkingen maakt over een donkere huidskleur?
Zeg gewoon wit. We leven in 2025.quote:Op vrijdag 14 november 2025 01:24 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Blanke.
Dat andere is bedoeld om onderuit te halen, als soort racial slure.
Anno 2025 is er altijd wel ergens iemand op zijn teentjes getrapt.quote:Op vrijdag 14 november 2025 09:22 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Zeg gewoon wit. We leven in 2025.
Dank je, jij ook!quote:Op vrijdag 14 november 2025 12:39 schreef Watmoetjenou het volgende:
Jaaaaaaaweer wat om over te zeuren.
Fijn weekend allen ❤️
Gewoon witquote:Op vrijdag 14 november 2025 09:22 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Zeg gewoon wit. We leven in 2025.
Die dan drogredenen verzinnen om ergens tegen te zijn en te verbieden. Ik noem geen namen.quote:Op vrijdag 14 november 2025 12:34 schreef Jippie het volgende:
[..]
Anno 2025 is er altijd wel ergens iemand op zijn teentjes getrapt.
Mijn huidskleur is niet wezenlijk veranderd de afgelopen jaren.quote:Op vrijdag 14 november 2025 09:22 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Zeg gewoon wit. We leven in 2025.
witte kracht?quote:Op vrijdag 14 november 2025 09:22 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Zeg gewoon wit. We leven in 2025.
wat heb jij tegen wit?quote:
ik ben een feeksquote:
Ben je nou echt zo verbitterd of lijkt dat maar zo. Vraag mij echt af of je op een mooie zonnige dag alleen de schaduwen ziet.quote:Op vrijdag 14 november 2025 17:45 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Die dan drogredenen verzinnen om ergens tegen te zijn en te verbieden. Ik noem geen namen.
He's barking up against the wrong tree zoals ze dat in mooi Frans zeggen. De boel hier verzuren gaat niet helpenquote:Op vrijdag 14 november 2025 20:08 schreef Jippie het volgende:
[..]
Ben je nou echt zo verbitterd of lijkt dat maar zo. Vraag mij echt af of je op een mooie zonnige dag alleen de schaduwen ziet.
Ik hoop het!quote:Op vrijdag 14 november 2025 21:12 schreef Boca_Raton het volgende:
Fout, ik zat fout. Het zijn twee verschillende. Ik word oud
Dat staat er toch?quote:Op zaterdag 15 november 2025 08:22 schreef The-BFG het volgende:
Kan een modje even de titel aanpassen naar level ipv level![]()
NWS / Man slikt zonder te kauwen hamburger door, vecht nu voor zijn leven
Dat heb je zelf al gedaan?quote:Op zondag 16 november 2025 14:45 schreef Alpha0 het volgende:
reactie mag verwijderd worden
Alpha0 in NWS / Bezwaarmakers leggen bouwplannen stil: ‘Het loopt helemaal vast'
Het valt mij op dat wij de wereld wel op een totaal verschillende manier zien. Die corpsballen uit Utrecht op Texel ook al.quote:
Er staan regelmatig leeggehaalde posts tussen de reacties, geloof niet dat users daar wakker van liggen. Daarnaast geef je het nog netjes aan.quote:Op zondag 16 november 2025 16:12 schreef Alpha0 het volgende:
[..]
Het valt mij op dat wij de wereld wel op een totaal verschillende manier zien. Die corpsballen uit Utrecht op Texel ook al.
Laat maar
Wilde ik ook vragen, maar je bent me voor.quote:Op maandag 17 november 2025 13:45 schreef Idisrom het volgende:
NWS / Verbouwing Catshuis valt bijna zes maal duurder uit.
Zou de moderator voor mij 'Catshuis' willen veranderen in Binnenhof?
Mischien leren lezen en zien dat een vraag stellen niet hetzelfde is als de dingen roepen die jij beweert. Overigens had ik voor 'menselijk afval' een TR gezet. Als daar niuks mee gebeurt, loop je zeer het risico dat er inderdaad gedacht wordt dat jullie bepaalde dingen wel toestaan.quote:Op dinsdag 18 november 2025 15:51 schreef Straatcommando. het volgende:
Best irritant dat "oh dan mag dit zeker wel" gedoe. Misschien niet voor ons invullen wat we wel en niet toestaan.
Misschien moet jij je zure mond eens houden. Een tr is een melding, geen opdracht en er is ook geen terugkoppelinsverplichting. Oh en er zit ook geen tijdsvenster aan.quote:Op dinsdag 18 november 2025 16:14 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Mischien leren lezen en zien dat een vraag stellen niet hetzelfde is als de dingen roepen die jij beweert. Overigens had ik voor 'menselijk afval' een TR gezet. Als daar niuks mee gebeurt, loop je zeer het risico dat er inderdaad gedacht wordt dat jullie bepaalde dingen wel toestaan.
Ik zal even mijn vraag herhalen:quote:Op dinsdag 18 november 2025 16:21 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Misschien moet jij je zure mond eens houden. Een tr is een melding, geen opdracht en er is ook geen terugkoppelinsverplichting. Oh en er zit ook geen tijdsvenster aan.
Dus als je niet weet wat er precies speelt of speelde, nogmaals, niet voor ons invullen wat we wel of niet toestaan.
quote:Op dinsdag 18 november 2025 12:52 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Kan iemand uitleggen, waarom een persoon ‘fascist’ noemen, op basis van zijn acties en uitspraken als ‘demoniseren’ geldt, maar iemand ‘menselijk afval’ noemen geen enkel probleem is?
Ik zal mijn antwoord herhalenquote:Op dinsdag 18 november 2025 17:11 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Ik zal even mijn vraag herhalen:
[..]
Dat is geen vraag maar een stelling.quote:maar iemand ‘menselijk afval’ noemen geen enkel probleem
.quote:Dus als je niet weet wat er precies speelt of speelde, nogmaals, niet voor ons invullen wat we wel of niet toestaan.
dit werkt toch niet zo, werk eens aan je communicatievaardighedenquote:Op dinsdag 18 november 2025 16:14 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Mischien leren lezen en zien dat een vraag stellen niet hetzelfde is als de dingen roepen die jij beweert. Overigens had ik voor 'menselijk afval' een TR gezet. Als daar niuks mee gebeurt, loop je zeer het risico dat er inderdaad gedacht wordt dat jullie bepaalde dingen wel toestaan.
Ik heb 'menselijk stuk afval' laten staan omdat dat betrekking had opquote:Op dinsdag 18 november 2025 12:52 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Kan iemand uitleggen, waarom een persoon ‘fascist’ noemen, op basis van zijn acties en uitspraken als ‘demoniseren’ geldt, maar iemand ‘menselijk afval’ noemen geen enkel probleem is?
Ik vind vrouwenmeppers en explosievenplaatsers waarbij 6 mensen sterven een 'menselijk stuk afval' noemen geen probleem.quote:Op maandag 17 november 2025 20:06 schreef Aether het volgende:
Weggooier Adil A. (sloeg vrouw in elkaar, vond 1500 euro te weinig voor aanslag Tarwekamp) heeft grote bek tegen rechter
https://www.geenstijl.nl/(...)te-bek-tegen-rechter
quote:Op woensdag 19 november 2025 17:42 schreef sp3c het volgende:
ik heb er ook een term voor maar ik mag niet meer zo haags doen
het is iets met vreselijke ziektes zeg maar
Dus omdat jij er persoonlijk geen moeite mee hebt, mag het, maar als ik op basis ban dezelfde criteria Trump c.s. fascisten noem is het een probleem?quote:Op woensdag 19 november 2025 17:13 schreef Jippie het volgende:
[..]
Ik heb 'menselijk stuk afval' laten staan omdat dat betrekking had op
[..]
Ik vind vrouwenmeppers en explosievenplaatsers waarbij 6 mensen sterven een 'menselijk stuk afval' noemen geen probleem.
Zomaar iemand 'een menselijk stuk afval' noemen tolereer ik ook niet.
Voor een moraalridder als jou was ik verbaasd over de TR, maar heb natuurlijk geen benul van jouw privéleven.
Heb de TR gewoon afgevinkt.
Ben nu weer weg.
Mag ik vragen hoe jij zo'n persoon classificeert?quote:Op woensdag 19 november 2025 17:50 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Dus omdat jij er persoonlijk geen moeite mee hebt, mag het, maar als ik op basis ban dezelfde criteria Trump c.s. fascisten noem is het een probleem?
De hypocrisie is verbijsterend.
En het is ‘een moraalridder als jij (bent)’
Voor iemand die zichzelf als intelligent omschrijft heb je wel veel moeite met begrijpend lezen.quote:Op woensdag 19 november 2025 17:50 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Dus omdat jij er persoonlijk geen moeite mee hebt, mag het, maar als ik op basis ban dezelfde criteria Trump c.s. fascisten noem is het een probleem?
De hypocrisie is verbijsterend.
En het is ‘een moraalridder als jij (bent)’
Een verdachte. Zoals de wet zegt. Niet veroordeeld, dus onschuldig tot het tegendeel volgens de rechtbank bewezen is.quote:Op woensdag 19 november 2025 18:34 schreef Jippie het volgende:
[..]
Mag ik vragen hoe jij zo'n persoon classificeert?
Ik vermoed dat de benaming 'een menselijk stuk afval' niet meer wordt gebruikt als hij onschuldig blijkt te zijn. Maar voor nu heeft hij zwaar de schijn tegen.quote:Op woensdag 19 november 2025 19:46 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Een verdachte. Zoals de wet zegt. Niet veroordeeld, dus onschuldig tot het tegendeel volgens de rechtbank bewezen is.
L_V heeft hier wel een punt, vind ik. Maar met de fascismediscussie heeft het weinig te maken.quote:Op woensdag 19 november 2025 19:46 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Een verdachte. Zoals de wet zegt. Niet veroordeeld, dus onschuldig tot het tegendeel volgens de rechtbank bewezen is.
Hoe die vent tegen de rechtbank tekeer gaat vind ik al genoeg om zoiets te kunnen roepen eigenlijk, zelfs als hij volledig onschuldig blijkt te zijn.quote:Op woensdag 19 november 2025 21:07 schreef recursief het volgende:
[..]
L_V heeft hier wel een punt, vind ik. Maar met de fascismediscussie heeft het weinig te maken.
Dat was zeker niet fraai, maar zo verschuiven de grenzen. Bovendien ken ik de context niet. Misschien is die kerel hardstikke schizofreen. Dus nee, niet mee eens.quote:Op woensdag 19 november 2025 21:12 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Hoe die vent tegen de rechtbank tekeer gaat vind ik al genoeg om zoiets te kunnen roepen eigenlijk, zelfs als hij volledig onschuldig blijkt te zijn.
Die gast is gek ja.quote:Op woensdag 19 november 2025 21:15 schreef recursief het volgende:
[..]
Dat was zeker niet fraai, maar zo verschuiven de grenzen. Bovendien ken ik de context niet. Misschien is die kerel hardstikke schizofreen. Dus nee, niet mee eens.
Dan was dat inmiddels wel naar voren gekomen. Ik snap je invalshoek verder wel en ik ben doorgaans ook voorzichtig met zulke dingen (goed te keuren) maar deze man heeft niet eens de schijn tegen. Die heeft hij zelfs op zichzelf weten te richten.quote:Op woensdag 19 november 2025 21:15 schreef recursief het volgende:
[..]
Dat was zeker niet fraai, maar zo verschuiven de grenzen. Bovendien ken ik de context niet. Misschien is die kerel hardstikke schizofreen. Dus nee, niet mee eens.
Grappig dat als het over Netanyahu of Israel gaat, je dit principe weer niet hanteert.quote:Op woensdag 19 november 2025 19:46 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Een verdachte. Zoals de wet zegt. Niet veroordeeld, dus onschuldig tot het tegendeel volgens de rechtbank bewezen is.
Als ik meerdere Tr's zie van L_R bij soortgelijke opmerkingen bij een misdrijf, had hij misschien een punt.quote:Op woensdag 19 november 2025 21:07 schreef recursief het volgende:
[..]
L_V heeft hier wel een punt, vind ik. Maar met de fascismediscussie heeft het weinig te maken.
is in 2021 veroordeeld voor mishandeling van een vrouwquote:Op woensdag 19 november 2025 19:46 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Een verdachte. Zoals de wet zegt. Niet veroordeeld, dus onschuldig tot het tegendeel volgens de rechtbank bewezen is.
Aangepastquote:Op donderdag 20 november 2025 11:40 schreef recursief het volgende:
"quiet uitten" moet natuurlijk zijn" "quiet quitten". Alhoewel Nederlanders doen massaal aan "quiet quitting", kwart doet het absoluut minimale nog net iets minder lelijk is.
NWS / Nederlanders massaal aan het quiet quitting: "kwart doet bare minimum"
Er staat heel weinig Nederlands in deze postquote:Op donderdag 20 november 2025 11:40 schreef recursief het volgende:
"quiet uitten" moet natuurlijk zijn" "quiet quitten". Alhoewel Nederlanders doen massaal aan "quiet quitting", kwart doet het absoluut minimale nog net iets minder lelijk is.
NWS / Nederlanders massaal aan het quiet quitting: "kwart doet bare minimum"
Ik heb me beperkt tot het bare minimum.quote:Op vrijdag 21 november 2025 13:19 schreef maily het volgende:
[..]
Er staat heel weinig Nederlands in deze post![]()
Er is al vaker geopperd om een apart subforum te maken waarbij specifiek misdaad van allochtonen en asielzoekers centraal staat. Denk dat de mods daar niet aan willen beginnen, want dan hebben ze al helemaal een dagtaak aan de moderatie.quote:Op vrijdag 21 november 2025 16:48 schreef Jor_Dii het volgende:
De NWS feed loopt de laatste tijd wel heel erg vol met criminele zaken, is dat eigenlijk niet iets wat in CRI hoort?
Misschien een idee om CRI onder NWS te plaatsen zodat het onderscheid makkelijker gemaakt wordt?
Ja dat lijkt me geen heel geschikt plan. Users zoeken nu dat soort berichten al op (of bij gebrek daar aan, beginnen er evengoed over in niet gerelateerde topics(quote:Op vrijdag 21 november 2025 17:08 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Er is al vaker geopperd om een apart subforum te maken waarbij specifiek misdaad van allochtonen en asielzoekers centraal staat. Denk dat de mods daar niet aan willen beginnen, want dan hebben ze al helemaal een dagtaak aan de moderatie.
laatste tijd als ik de " X " vervang door het woord " twitter" doet ie ut meestal wel...quote:Op vrijdag 21 november 2025 17:49 schreef Starhopper het volgende:
Ik krijg die hoerentweet van X dus niet geplaatst. Wat een gekut. Ik word er helemaal gek van.
https://x.com/POL_GooienVecht/status/1991903196910887388?s=20
Wat moet jij als brave jongen met een hoerentweetquote:Op vrijdag 21 november 2025 17:49 schreef Starhopper het volgende:
Ik krijg die hoerentweet van X dus niet geplaatst. Wat een gekut. Ik word er helemaal gek van.
https://x.com/POL_GooienVecht/status/1991903196910887388?s=20
Helaasquote:Op vrijdag 21 november 2025 18:18 schreef Frutsel het volgende:
[..]
laatste tijd als ik de " X " vervang door het woord " twitter" doet ie ut meestal wel...
quote:Op vrijdag 21 november 2025 18:19 schreef Jippie het volgende:
[..]
Wat moet jij als brave jongen met een hoerentweet
quote:
Het ziet er naar uit dat dit probleem is opgelost.quote:Op vrijdag 21 november 2025 21:51 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
Het ziet er naar uit dat er ergens een bug zit in het topic
Congolees Kevin L. (27) slaat zwangere Chantal (23) dood
NWS / Congolees Kevin L. (27) slaat zwangere Chantal (23) dood
Op het moment dat ik dit bericht typ, heeft dat topic 122 reacties, verspreid over 5 pagina's.
Als ik pagina's 1, 2, 3 of 5 opvraag, dan is er niets aan de hand.
Maar als ik pagina 4 opvraag, dan krijg ik alleen reacties nummers 76 t/m 80 te zien, staat er linksboven op het scherm dat ik niet ingelogd ben en verschijnt onder aan het scherm dus ook geen veld om een reactie in te voeren.
Maar jij kiest toch ook bewust altijd het hoekje van de bewezen foute figuren?quote:Op zaterdag 22 november 2025 12:29 schreef phpmystyle het volgende:
Hi,
Kan er iets scherper gekeken worden - en evt erop aanspreken - op de vele godwins in het Oekraïne oorlog topic?
Voobeelden:
• je zou je zus nog verkopen aan een Duitser
• Het is 1938 nu met deze vredesdeal
• Putler ipv Poetin of Russische president
• Impliciete verwijzingen maken naar users die niet expliciet de kant van de EU kiezen en die in het hoekje van ... drukken
quote:Op zaterdag 22 november 2025 12:29 schreef phpmystyle het volgende:
Hi,
Kan er iets scherper gekeken worden - en evt erop aanspreken - op de vele godwins in het Oekraïne oorlog topic?
Voobeelden:
• je zou je zus nog verkopen aan een Duitser
• Het is 1938 nu met deze vredesdeal
• Putler ipv Poetin of Russische president
• Impliciete verwijzingen maken naar users die niet expliciet de kant van de EU kiezen en die in het hoekje van ... drukken
Ga allebei eens een hap frisse lucht halen, daar neemt de verdraagzaamheid meestal wel van toe.quote:Op zaterdag 22 november 2025 12:32 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Maar jij kiest toch ook bewust altijd het hoekje van de bewezen foute figuren?
En ajb eerst een TR zetten alvorens het hier te melden zonder link naar de betreffende posts.quote:Op zaterdag 22 november 2025 12:29 schreef phpmystyle het volgende:
Hi,
Kan er iets scherper gekeken worden - en evt erop aanspreken - op de vele godwins in het Oekraïne oorlog topic?
Voobeelden:
• je zou je zus nog verkopen aan een Duitser
• Het is 1938 nu met deze vredesdeal
• Putler ipv Poetin of Russische president
• Impliciete verwijzingen maken naar users die niet expliciet de kant van de EU kiezen en die in het hoekje van ... drukken
Verre van, maar naamverbasteringen zijn per definitie een zwaktebod en nu eenmaal tegen de FOK! policy. Genoeg mogelijkheden om een gevaarlijke en expansionistische dictator als Poetin op de inhoud te bekritiseren.quote:Op zaterdag 22 november 2025 14:04 schreef Zwoerd het volgende:
Je moet dictators en oorlogscriminelen natuurlijk wel met eerbied en respect blijven behandelen.
Ben ik het mee eens hoor.quote:Op zaterdag 22 november 2025 14:06 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Verre van, maar naamverbasteringen zijn per definitie een zwaktebod en nu eenmaal tegen de FOK! policy. Genoeg mogelijkheden om een gevaarlijke en expansionistische dictator als Poetin op de inhoud te bekritiseren.
Kan niet. Dat woord mag je niet gebruiken hier.quote:Op zaterdag 22 november 2025 14:06 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Verre van, maar naamverbasteringen zijn per definitie een zwaktebod en nu eenmaal tegen de FOK! policy. Genoeg mogelijkheden om een gevaarlijke en expansionistische dictator als Poetin op de inhoud te bekritiseren.
Beter wordt er eens scherper gelet op users die sympathiseren met oorlogsmisdadigers.quote:Op zaterdag 22 november 2025 12:29 schreef phpmystyle het volgende:
Hi,
Kan er iets scherper gekeken worden - en evt erop aanspreken - op de vele godwins in het Oekraïne oorlog topic?
Voobeelden:
• je zou je zus nog verkopen aan een Duitser
• Het is 1938 nu met deze vredesdeal
• Putler ipv Poetin of Russische president
• Impliciete verwijzingen maken naar users die niet expliciet de kant van de EU kiezen en die in het hoekje van ... drukken
We gaan er van uit dat users een ruimere woordenschat hebben dan alleen jouw stokwoordje.quote:Op zaterdag 22 november 2025 14:41 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Kan niet. Dat woord mag je niet gebruiken hier.
Dat is onzin, je kunt ze echt wel veel zwaardere classificaties meegeven dan 'boefjes'. Poetin is gewoon een megalomane smeerlap.quote:Op zaterdag 22 november 2025 14:04 schreef Zwoerd het volgende:
Je moet dictators en oorlogscriminelen natuurlijk wel met eerbied en respect blijven behandelen.
Op basis ban?quote:Op woensdag 19 november 2025 17:50 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Dus omdat jij er persoonlijk geen moeite mee hebt, mag het, maar als ik op basis ban dezelfde criteria Trump c.s. fascisten noem is het een probleem?
De hypocrisie is verbijsterend.
En het is ‘een moraalridder als jij (bent)’
Leer gewoon verdragen dat sommige mensen anders tegen de wereld aankijken dan de gemiddelde wereldburger.quote:Op zaterdag 22 november 2025 14:55 schreef JopieKlaassen het volgende:
[..]
Beter wordt er eens scherper gelet op users die sympathiseren met oorlogsmisdadigers.
Voor die anders denkende wakkere mensen heb je toch de andere krantquote:Op zaterdag 22 november 2025 15:36 schreef Jippie het volgende:
[..]
Leer gewoon verdragen dat sommige mensen anders tegen de wereld aankijken dan de gemiddelde wereldburger.
Voor elke mindset en/of politieke kleur is er legio media te vinden.quote:Op zaterdag 22 november 2025 15:43 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Voor die anders denkende wakkere mensen heb je toch de andere krant
Wat is het nut om maar het ergste van het ergste te willen zeggen? Het is niet alsof de president van de Russische federatie en opperbevelhebber van de strijdkrachten, de heer Vladimir Poetin het leest..quote:Op zaterdag 22 november 2025 16:01 schreef FlippingCoin het volgende:
megolomane smeerlap dekt de lading nou net niet voor iemand welke herhaaldelijk ziekenhuizen bombardeert
ik ga niet met jou in discussie want ik vind jou een kwezelquote:Op zaterdag 22 november 2025 16:16 schreef Masberum het volgende:
[..]
Wat is het nut om maar het ergste van het ergste te willen zeggen? Het is niet alsof de president van de Russische federatie en opperbevelhebber van de strijdkrachten, de heer Vladimir Poetin het leest..
De kunst is om met een tirade binnen de policy te blijven, ik had nog wel even door kunnen gaan en dan waarschijnlijk zelf een ban opgelopen.quote:Op zaterdag 22 november 2025 16:01 schreef FlippingCoin het volgende:
megolomane smeerlap dekt de lading nou net niet voor iemand welke herhaaldelijk ziekenhuizen bombardeert
ja laten we dat maar niet doenquote:Op zaterdag 22 november 2025 16:23 schreef Jippie het volgende:
[..]
De kunst is om met een tirade binnen de policy te blijven, ik had nog wel even door kunnen gaan en dan zelf een ban oplopen.
Nee, een typefout. Typen op een virtueel toetsenbord op een iPad, dan sla je er wel eens naast. En de b en v zitten naast elkaar.quote:
Ik zet ook mijn vraagtekens bij mensen die nog steeds Marxistische ideeen er op naslaan of die Lenin als ui hebben. Maar ik respecteer hen wel. Dat heet verdraagzaamheid.quote:Op zaterdag 22 november 2025 14:55 schreef JopieKlaassen het volgende:
[..]
Beter wordt er eens scherper gelet op users die sympathiseren met oorlogsmisdadigers.
Nee, zelfs de goden zitten er regelmatig naast.quote:Op zaterdag 22 november 2025 18:07 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Nee, een typefout. Typen op een virtueel toetsenbord op een iPad, dan sla je er wel eens naast. En de b en v zitten naast elkaar.
Maar ja, alleen God is perfect en foutloos.
Boeit niet wat jij respecteert.quote:Op zaterdag 22 november 2025 18:18 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ik zet ook mijn vraagtekens bij mensen die nog steeds Marxistische ideeen er op naslaan of die Lenin als ui hebben. Maar ik respecteer hen wel. Dat heet verdraagzaamheid.
Nou, dat blijkt niet echt uit je melding hier vandaag.quote:Op zaterdag 22 november 2025 18:18 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ik zet ook mijn vraagtekens bij mensen die nog steeds Marxistische ideeen er op naslaan of die Lenin als ui hebben. Maar ik respecteer hen wel. Dat heet verdraagzaamheid.
quote:Op zaterdag 22 november 2025 18:21 schreef Aberkullie het volgende:
[..]
Boeit niet wat jij respecteert.
Heb de hele middag frisse lucht gehapt. Was best koudquote:Op zaterdag 22 november 2025 18:23 schreef Jippie het volgende:
[..]
Maar msschien heeft de hap frisse lucht de verdraagzaamheid doen indalen.
Frisse lucht doet iedereen goed. Maar dank voor de tip. het was vandaag ook een mooie dag.quote:Op zaterdag 22 november 2025 18:23 schreef Jippie het volgende:
[..]
Nou, dat blijkt niet echt uit je melding hier vandaag.
Wat 'Putler' betreft had je volkomen gelijk, maar de overige voorbeelden vond ik niet zo dramatisch.
Maar msschien heeft de hap frisse lucht de verdraagzaamheid doen indalen.
Deze gaat wel ver. Heb geen morele bezwaren tegen het woord kanker. Maar de hele Russische wereld en samenleving zo weg te zetten..quote:Op vrijdag 21 november 2025 21:30 schreef cosmosis het volgende:
[..]
Je zou je eigen zus nog verraden aan de Duitsers, omdat sterke leider...0 geschiedenis besef
Ik zag dat de post met daarin de strekking dat het voorgestelde 28 puntenplan van Trump vergelijkbaar is met Munchen 1938 (kom op jongensquote:Op vrijdag 21 november 2025 22:33 schreef Straatcommando. het volgende:
En als Oekraïne niet bij nato maar vooral vlot EU lidmaatschap verwerft zal de Russische kanker, want dat is het, zich diep in Oekraine wortelen en was alles voor niets.
Ik maak een vergelijking met - maar je zit weer te zoeken naar shit die er niet is.quote:Op zaterdag 22 november 2025 18:36 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Frisse lucht doet iedereen goed. Maar dank voor de tip. het was vandaag ook een mooie dag.
Ik wilde voorkomen door voorbeelden te plaatsen dat ik ongewild een vuurtje aansteek. Maar hier enkele voorbeelden die ik niet vind kunnen:
Weinig vleiende woorden:
[..]
Deze gaat wel ver. Heb geen morele bezwaren tegen het woord kanker. Maar de hele Russische wereld en samenleving zo weg te zetten..
[..]
Ik zag dat de post met daarin de strekking dat het voorgestelde 28 puntenplan van Trump vergelijkbaar is met Munchen 1938 (kom op jongens) wel geveegd is.
Gaat mij er niet om dat alles gelijk gedelete wordt. Maar sommige mensen schelden wel heel makkelijk.
Je noemt het toch echtquote:Op zaterdag 22 november 2025 18:38 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ik maak een vergelijking met - maar je zit weer te zoeken naar shit die er niet is.
We hoeven er ook niet op door te gaan verder. Maar eigenlijk hoort het niet. Dat wilde men even kwijt.quote:Russische kanker,
Qua binnendringen in gezond weefsel (lees souverein land) gedraagt Rusland zich toch echt als maligniteit.quote:Op zaterdag 22 november 2025 18:40 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Je noemt het toch echt
[..]
We hoeven er ook niet op door te gaan verder. Maar eigenlijk hoort het niet. Dat wilde men even kwijt.
Het gebruik van dergelijke superlatieven werp ik principieel verre van me.quote:Op zaterdag 22 november 2025 18:48 schreef Jippie het volgende:
[..]
Qua binnendringen in gezond weefsel (lees souverein land) gedraagt Rusland zich toch echt als maligniteit.
Apart hoe men de "nuance" nu zomaar vergeet.quote:Op zaterdag 22 november 2025 19:11 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Het gebruik van dergelijke superlatieven werp ik principieel verre van me.
Lijkt me bijzonder zinloos om lang door te gaan op iets wat zo vanzelfsprekend isquote:Op zaterdag 22 november 2025 18:40 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
We hoeven er ook niet op door te gaan verder.
Het spijt me dat ik het zeg, maar het slaat nergens op om Oekraïne "gezond weefsel" te noemen. Het is een buitengewoon corrupt land. Die president en zijn hele entourage is ook buitengewoon corrupt. Een groot deel van het geld dat Oekraïne van het westen gekregen heeft, is door die corrupte clique achterover gedrukt.quote:Op zaterdag 22 november 2025 18:48 schreef Jippie het volgende:
Qua binnendringen in gezond weefsel (lees souverein land) gedraagt Rusland zich toch echt als maligniteit.
Nou ja het woord kanker is natuurlijk niet nodig..quote:Op zaterdag 22 november 2025 18:38 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ik maak een vergelijking met - maar je zit weer te zoeken naar shit die er niet is.
Doe het dan ook niet.quote:Op zaterdag 22 november 2025 19:19 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
Ik wil de Russische invasie in Oekraïne niet goedpraten,
Gezond weefsel - > Lees souverein landquote:Op zaterdag 22 november 2025 19:19 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Het spijt me dat ik het zeg, maar het slaat nergens op om Oekraïne "gezond weefsel" te noemen. Het is een buitengewoon corrupt land. Die president en zijn hele entourage is ook buitengewoon corrupt. Een groot deel van het geld dat Oekraïne van het westen gekregen heeft, is door die corrupte clique achterover gedrukt.
Maar het ergste aan Oekraïne is nog wel dat dat land sinds de onafhankelijkheid een hele cultus heeft opgetuigd rondom Oekraïense nationalisten als Stepan Bandera en Roman Shukhevych die tijdens de grote oorlog in gebieden die nu tot het westen van Oekraïne behoren, maar toen deel uitmaakten van Polen, hele moordpartijen hebben aangericht onder ethnische Polen.
Een land waar massamoordenaars als helden vereerd worden, is geen gezond weefsel maar eerder een [ik zal maar niet opschrijven wat voor woord me hier te binnen schiet, want dat wordt vast gecensureerd].
Ik wil de Russische invasie in Oekraïne niet goedpraten, maar ik zie geen enkele reden om Oekraïne te steunen.
Als je al terug moet tot het Poolse hoofdstuk zegt dat wel het eea.quote:Op zaterdag 22 november 2025 19:19 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Het spijt me dat ik het zeg, maar het slaat nergens op om Oekraïne "gezond weefsel" te noemen. Het is een buitengewoon corrupt land. Die president en zijn hele entourage is ook buitengewoon corrupt. Een groot deel van het geld dat Oekraïne van het westen gekregen heeft, is door die corrupte clique achterover gedrukt.
Maar het ergste aan Oekraïne is nog wel dat dat land sinds de onafhankelijkheid een hele cultus heeft opgetuigd rondom Oekraïense nationalisten als Stepan Bandera en Roman Shukhevych die tijdens de grote oorlog in gebieden die nu tot het westen van Oekraïne behoren, maar toen deel uitmaakten van Polen, hele moordpartijen hebben aangericht onder ethnische Polen.
Een land waar massamoordenaars als helden vereerd worden, is geen gezond weefsel maar eerder een [ik zal maar niet opschrijven wat voor woord me hier te binnen schiet, want dat wordt vast gecensureerd].
Ik wil de Russische invasie in Oekraïne niet goedpraten, maar ik zie geen enkele reden om Oekraïne te steunen.
Dus sympathiseren met elke denkbare crimineel is toegestaan onder het mom van "anders tegen de wereld aankijken dan de gemiddelde burger"quote:Op zaterdag 22 november 2025 15:36 schreef Jippie het volgende:
[..]
Leer gewoon verdragen dat sommige mensen anders tegen de wereld aankijken dan de gemiddelde wereldburger.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |