Meest misselijke vind ik de oproepen om de directeur te ‘benaderen’. Krijg daar Paty flashbacks van.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 18:45 schreef HeatWave het volgende:
En hier gaan we weer, doordrammen, op elk vlak, en daarbij lekker hard islamofobie roepen.
En maar raar opkijken als PVV, AfD, Trump etc meer en meer stemmen krijgen wereldwijd.
Ja, dat is best zorgwekkend ook weer, als men niet goedschiks buigt, dan maar weer kwaadschiks.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 18:46 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Meest misselijke vind ik de oproepen om de directeur te ‘benaderen’. Krijg daar Paty flashbacks van.
Intimidatie. Een welbekend recept van extremisten. En jezelf dan verschuilen achter een of andere vage organisatie.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 18:46 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Meest misselijke vind ik de oproepen om de directeur te ‘benaderen’. Krijg daar Paty flashbacks van.
Inclusief zijn mobiele nummerquote:Op zaterdag 1 februari 2025 18:46 schreef Pizzakoppo het volgende:
Meest misselijke vind ik de oproepen om de directeur te ‘benaderen’.
Dat is dan ook de modus operandi van dit soort extremisten.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 18:46 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Meest misselijke vind ik de oproepen om de directeur te ‘benaderen’. Krijg daar Paty flashbacks van.
En daarna is de kantine 100% halal, niet een uitzondering maken voor halal, nee gewoon alles halal.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 18:51 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dat is dan ook de modus operandi van dit soort extremisten.
100% dat ze straks een gebedsruimte voor moslims in gaan richten. Vinger, hand.
Een veganistische kantine is altijd halal, en dat heeft wel de voorkeur.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 18:53 schreef HeatWave het volgende:
[..]
En daarna is de kantine 100% halal, niet een uitzondering maken voor halal, nee gewoon alles halal.
En zo gaat de islamisering verder, dag in, dag uit.
En maar janken dat men rechts stemt.
Echt, er zou een verplichte tag bij jou moeten komen, iets als "parodie op een user" ofzoquote:Op zaterdag 1 februari 2025 19:03 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Een veganistische kantine is altijd halal, en dat heeft wel de voorkeur.
Dat zou in dat geval volledig toe te rekenen zijn aan de school. Niemand heeft immers om een aparte gebedsruimte gevraagd. Enkel dat deze leerlingen op een rustig plekje zoals de fietsenstalling hun persoonlijke levensovertuiging kunnen praktiseren.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 18:51 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dat is dan ook de modus operandi van dit soort extremisten.
100% dat ze straks een gebedsruimte voor moslims in gaan richten. Vinger, hand.
Deze school is van mening dat religie geen plaats heeft op hun terrein, en dat is helemaal uitstekend. Daar dient elke gelovige zich gewoon aan te houden.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 19:05 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Dat zou in dat geval volledig toe te rekenen zijn aan de school. Niemand heeft immers om een aparte gebedsruimte gevraagd. Enkel dat deze leerlingen op een rustig plekje zoals de fietsenstalling hun persoonlijke levensovertuiging kunnen praktiseren.
Als de school van mening is dat er per se een aparte gebedsruimte moet komen, dan is dat ook prima.
Was als grapje bedoeld, maar nu ik er over nadenk... Waarom niet gewoon alle kantines veganistisch? Het heeft werkelijk geen enkel nadeel.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 19:04 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Echt, er zou een verplichte tag bij jou moeten komen, iets als "parodie op een user" ofzo.
Geloof is geen openbare gelegenheid. We hebben een scheiding van kerk en staat. De invloed van de Islam op onze "samen"leving begint steeds groter te worden. Een te groot deel van de moslims wil helemaal niet samen leven.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 19:05 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Dat zou in dat geval volledig toe te rekenen zijn aan de school. Niemand heeft immers om een aparte gebedsruimte gevraagd. Enkel dat deze leerlingen op een rustig plekje zoals de fietsenstalling hun persoonlijke levensovertuiging kunnen praktiseren.
Als de school van mening is dat er per se een aparte gebedsruimte moet komen, dan is dat ook prima.
“Ik heb moeite met regels volgen dus waarom doen jullie zo moeilijk”quote:Op zaterdag 1 februari 2025 19:09 schreef Kickinalfa het volgende:
Zolang ze dat in de pauzes doen ergens op een rustig plekje snap ik niet zo goed dat je daar zo moeilijk over wilt doen.
Ik zal eens een FB topic openen als feature, iets als "Gimmick account" lijkt me een prima tagquote:Op zaterdag 1 februari 2025 19:09 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Was als grapje bedoeld, maar nu ik er over nadenk... Waarom niet gewoon alle kantines veganistisch? Het heeft werkelijk geen enkel nadeel.
> goedkoper
> iedereen kan mee eten
> gezonder
> je hebt geen aparte gerechten meer nodig voor mensen met dieet-restricties
Dit geldt voor iedereen, waar is dan de discriminatie?quote:Het Cobbenhagenlyceum laat leerlingen geen gebedsrituelen uitvoeren, ook niet in de fietsenstalling of op het schoolplein. Muslim Rights Watch, de zelfbenoemde waakhond van de islamitische gemeenschap, zegt dat er sprake is van discriminatie en stapt naar de rechter.
Hun reactie misschien? Keer op keer blijkt een significant aantal moslims niet in staat te zijn een punt over te brengen zonder iemand te doden of over discriminatie te beginnen.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 19:09 schreef Kickinalfa het volgende:
Zolang ze dat in de pauzes doen ergens op een rustig plekje snap ik niet zo goed dat je daar zo moeilijk over wilt doen.
Dat klopt helemaal niet. De school is niet van mening dat religie geen plaats heeft op hun terrein. Alleen dat "bidden met ritueel" er niet hoort.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 19:09 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Deze school is van mening dat religie geen plaats heeft op hun terrein, en dat is helemaal uitstekend.
Volgens wie 'hoort' dat? In Nederland heb je gewoon het recht om dit aan te vechten, bijvoorbeeld bij de rechter in dit geval.quote:Daar dient elke gelovige zich gewoon aan te houden.
Als ik de reacties hier lees, zou ik ook niet graag samen leven met mensen met deze meningen als ik moslim was. Logisch dat men dan vriendschappen zoekt in kringen waar hun menselijkheid niet ter discussie staat.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 19:10 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Geloof is geen openbare gelegenheid. We hebben een scheiding van kerk en staat. De invloed van de Islam op onze "samen"leving begint steeds groter te worden. Een te groot deel van de moslims wil helemaal niet samen leven.
Huftersquote:Op zaterdag 1 februari 2025 18:46 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Meest misselijke vind ik de oproepen om de directeur te ‘benaderen’. Krijg daar Paty flashbacks van.
Het ligt weer eens alleen aan ons.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 19:14 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Als ik de reacties hier lees, zou ik ook niet graag samen leven met mensen met deze meningen als ik moslim was. Logisch dat men dan vriendschappen zoekt in kringen waar hun menselijkheid niet ter discussie staat.
Domme, nutteloze of discriminerende regels hoef je ook niet te volgen.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 19:10 schreef Scorpie het volgende:
[..]
“Ik heb moeite met regels volgen dus waarom doen jullie zo moeilijk”
Als er geen regels gebroken zijn hoeven ze ook niet veranderd te wordenquote:Op zaterdag 1 februari 2025 19:16 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Domme, nutteloze of discriminerende regels hoef je ook niet te volgen.
In dit geval is er overigens geen sprake van het breken van regels. Er wordt zelfs bij de rechter een verandering van de regels afgedwongen.
Door SA gefinancierde extremisten die door de gemiddelde linkse useful idiot wordt toegejuicht als de stem der rede terwijl ze in werkelijkheid uit zijn op het verspreiden van de islam.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 19:15 schreef HeatWave het volgende:
Muslim Rights Watch alleen al.
Je hebt hier precies dezelfde rechten en plichten als ieder ander, zo'n organisatie is gewoon weer de zoveelste islamitische organisatie ter bevordering en promotie van de islam. Ongetwijfeld weer dik betaald vanuit Qatar ofzo
Opbokken met dat soort islamfascisten.
Ja. Als ik de misselijke reacties lees jegens moslims in elk topic, dan begin ik wel te geloven dat deze mensen voor een groot deel de schuld hebben.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 19:16 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Het ligt weer eens alleen aan ons.
Straks stellen ze weer een muslimwatch in op deze school met patrouillerende scholieren die kijken of iedereen zich netjes aan de islamitische regels houdt. Allemaal onder het mom “erken onze religie”.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 19:12 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Hun reactie misschien? Keer op keer blijkt een significant aantal moslims niet in staat te zijn een punt over te brengen zonder iemand te doden of over discriminatie te beginnen.
Het besef lijkt een beetje in te dalen in veel landen. Maar dit soort organisaties zijn feitelijk gewoon vijandige infiltranten.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 19:18 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Door SA gefinancierde extremisten die door de gemiddelde linkse useful idiot wordt toegejuicht als de stem der rede terwijl ze in werkelijkheid uit zijn op het verspreiden van de islam.
Denk je dat het uniek is dat jij moslims kent?quote:Op zaterdag 1 februari 2025 19:18 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Ja. Als ik de misselijke reacties lees jegens moslims in elk topic, dan begin ik wel te geloven dat deze mensen voor een groot deel de schuld hebben.
Een klein deel van mijn vriendengroep is moslim. Gaat iedereen prima mee om. Hun menselijkheid staat ook nooit ter discussie, dus dan is die relatie ook wat makkelijker
AIVD luistert vast wel mee.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 19:20 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Het besef lijkt een beetje in te dalen in veel landen. Maar dit soort organisaties zijn feitelijk gewoon vijandige infiltranten.
Nee, dat is jouw mening. Of ze in hun recht staan, is uiteindelijk de beslissing van de rechterquote:Op zaterdag 1 februari 2025 19:16 schreef Scorpie het volgende:
[..]
En daar staan ze volledig mee in hun recht, botermannetje.
[..]
Dat 'recht' kan wel verworpen worden indien er sprake is van het breken van de wet door o.a. selectieve discriminatie in dit geval.quote:Volgens de school, die volkomen in hun recht staat geen gebedsrituelen toe te staan. Veel succes met aanvechten, en oh ja, dat doe je niet door de directeur te intimideren zoals dat in 3e wereld landen misschien gewoon is. Hier mag je een verzoek indienen op schrift wat de school dan netjes zal afwijzen als de beschaafde mensen die het zijn.
Salamitactiek; gewoon stapje voor stapje, steeds weer verder en verder.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 19:19 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Straks stellen ze weer een muslimwatch in op deze school met patrouillerende scholieren die kijken of iedereen zich netjes aan de islamitische regels houdt. Allemaal onder het mom “erken onze religie”.
Sja, in het VK hebben ze ook 40000 islamitische personen op de terreurradar inmiddels.quote:
Ze bidden niet, maar als ze dat wel deden, zou ik niet weten waarom dat niet zou mogen?quote:Op zaterdag 1 februari 2025 19:20 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Eisen ze ook dat ze in jouw washok mogen bidden, botermannetje?
Alsof het nog allemaal goed gaat komen...quote:Op zaterdag 1 februari 2025 18:45 schreef HeatWave het volgende:
En hier gaan we weer, doordrammen, op elk vlak, en daarbij lekker hard islamofobie roepen.
En maar raar opkijken als PVV, AfD, Trump etc meer en meer stemmen krijgen wereldwijd.
Ik vind het fascinerend hoe fanatiek rechtse mensen zijn op het fantaseren over fictieve gebeurtenissen die ze zelf bedacht hebben.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 19:19 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Straks stellen ze weer een muslimwatch in op deze school met patrouillerende scholieren die kijken of iedereen zich netjes aan de islamitische regels houdt. Allemaal onder het mom “erken onze religie”.
Dat is een ander verhaal idd. Het lijkt wellicht al lang veels te laat.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 19:26 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Alsof het nog allemaal goed gaat komen...
Waarbij er op FOK zeker in het begin nog flink gecensureerd werd.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 19:28 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Dat is een ander verhaal idd. Het lijkt wellicht al lang veels te laat.
Gelukkig voeren we deze discussie alleen al op FOK! pas 25 jaar, het was niet te voorzien, niemand zag dit aankomen.
Sja, men gebruikt ook nog steeds zonder schaamte de term "islamofobie"quote:Op zaterdag 1 februari 2025 19:29 schreef Alpha0 het volgende:
[..]
Waarbij er op FOK zeker in het begin nog flink gecensureerd werd.
Sinds de moord op Theo van Gogh ben ik gaan inzien dat de islam een groot gevaar vormt voor de westerse samenlevingen. Dat beeld is in al die jaren alleen maar sterker geworden. De mate van islamisering nu was toentertijd nog ondenkbaar.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 19:28 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Dat is een ander verhaal idd. Het lijkt wellicht al lang veels te laat.
Gelukkig voeren we deze discussie alleen al op FOK! pas 25 jaar, het was niet te voorzien, niemand zag dit aankomen.
We hebben dan ook decennia te horen gekregen vanuit zowel politiek als media dat diversiteit onze kracht is, de islam bij Europa hoort en dat iedereen die het daarmee oneens is een Nazi is.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 19:35 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Sinds de moord op Theo van Gogh ben ik gaan inzien dat de islam een groot gevaar vormt voor de westerse samenlevingen. Dat beeld is in al die jaren alleen maar sterker geworden. De mate van islamisering nu was toentertijd nog ondenkbaar.
Want alle veganisten eten per definitie glutenvrij? Geen soja? Geen noten en pinda’s? Belachelijk idee natuurlijk verder.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 19:09 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Was als grapje bedoeld, maar nu ik er over nadenk... Waarom niet gewoon alle kantines veganistisch? Het heeft werkelijk geen enkel nadeel.
> je hebt geen aparte gerechten meer nodig voor mensen met dieet-restricties
Idd, van die "verwarde" moslims zullen er hier ook wel rondlopen..quote:Op zaterdag 1 februari 2025 18:46 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Meest misselijke vind ik de oproepen om de directeur te ‘benaderen’. Krijg daar Paty flashbacks van.
https://www.ad.nl/buitenl(...)tot-islam~a8612c2b4/quote:Op zaterdag 1 februari 2025 19:27 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Ik vind het fascinerend hoe fanatiek rechtse mensen zijn op het fantaseren over fictieve gebeurtenissen die ze zelf bedacht hebben.
Het houdt niet op....quote:Op zaterdag 1 februari 2025 19:22 schreef thedeedster het volgende:
Salamitactiek; gewoon stapje voor stapje, steeds weer verder en verder.
Deze tactiek is over de hele wereld al met helaas veel succes toegepast, maar nee, in Nederland/Europa zal het allemaal niet zo'n vaart lopen, dat is hier totaal onmogelijk etc etc etc.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 19:45 schreef Tengano het volgende:
[..]
Het houdt niet op....
[ afbeelding ]
Gaat hier ook lukken man. Vroeger zag je op een hele school een hoofddoekje. Nu zie je zelfs cassiëres en tandartsen met hoofddoekjes. We are here to stay. En ik ben ontzettend fier en mals met deze ontwikkelingen.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 19:47 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Deze tactiek is over de hele wereld al met helaas veel succes toegepast, maar nee, in Nederland/Europa zal het allemaal niet zo'n vaart lopen, dat is hier totaal onmogelijk etc etc etc.
Je fiets stallen?quote:Op zaterdag 1 februari 2025 19:37 schreef Socios het volgende:
Ik deed vroeger heul andere dingen in het fietsenhok.
Of. We gaan over op massale deportatie, dat kan ook nogquote:Op zaterdag 1 februari 2025 19:49 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Gaat hier ook lukken man. Vroeger zag je op een hele school een hoofddoekje. Nu zie je zelfs cassiëres en tandartsen met hoofddoekjes. We are here to stay. En ik ben ontzettend fier en mals met deze ontwikkelingen.
Eigenlijk kan je het beter gaan faciliteren dan tegen beter weten je hakken in het zat zettend voor iets wat toch wel gaat gebeuren. Sterker het gebeurt al.²
Ons voorland; exacte kopie van wat hier aan het gebeuren is. Video duurt slechts 5! minuten.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 19:47 schreef HeatWave het volgende:
Deze tactiek is over de hele wereld al met helaas veel succes toegepast, maar nee, in Nederland/Europa zal het allemaal niet zo'n vaart lopen, dat is hier totaal onmogelijk etc etc etc.
Dit.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 18:45 schreef HeatWave het volgende:
En hier gaan we weer, doordrammen, op elk vlak, en daarbij lekker hard islamofobie roepen.
En maar raar opkijken als PVV, AfD, Trump etc meer en meer stemmen krijgen wereldwijd.
We zijn geen slachtoffer. We zijn een trots volk met een sterke identiteit. Als we niet in het fietsenhok mogen bidden lopen we toch lekker tot 1 meter na het schoolplein en rollen daar onze gebedskleed uit.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 19:54 schreef Red_85 het volgende:
Rot toch op met dat altijd maar het slachtoffertje te spelen.
Ga weg man, smerige.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 19:56 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
We zijn geen slachtoffer. We zijn een trots volk met een sterke identiteit. Als we niet in het fietsenhok mogen bidden lopen we toch lekker tot 1 meter na het schoolplein en rollen daar onze gebedskleed uit.
Prima.²
Nee, dat is nu juist niet wat die islamitische leerlingen doen. Ze stappen in plaats daarvan naar de rechter om af te dwingen dat ze op hun middelbare school kunnen bidden.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 19:56 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
We zijn geen slachtoffer. We zijn een trots volk met een sterke identiteit. Als we niet in het fietsenhok mogen bidden lopen we toch lekker tot 1 meter na het schoolplein en rollen daar onze gebedskleed uit.
Prima.²
In de begintijd heb ik op de FP best wel wat stevige posts geplaatst die niet werden weggehaald. Dan praten we echt over 2003 ofzo.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 19:29 schreef Alpha0 het volgende:
[..]
Waarbij er op FOK zeker in het begin nog flink gecensureerd werd.
Akoestisch gesekstquote:Op zaterdag 1 februari 2025 19:39 schreef BansheeBoy het volgende:
Gekkigheid. Fietsenstallingen: al sinds mensenheugenis wordt er gesnoven, gerookt, geblowd en akoestisch gesekst en gezoend. Maar oh wee als je er in je eigen tijd wilt bidden.
Mensen, mensen. Wen er maar aan, we are here to stay. Je kan vandaag moeilijk doen. Maar we gaan bidden. Of je wilt of niet.²
Gelukkig wel.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:00 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
Bidden is op het Cobbenhagenlyceum dus niet toegestaan. Maar ze doen natuurlijk wel mee met Paarse Vrijdag.
De vinger hebben ze al:quote:Op zaterdag 1 februari 2025 18:51 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dat is dan ook de modus operandi van dit soort extremisten.
100% dat ze straks een gebedsruimte voor moslims in gaan richten. Vinger, hand.
En inderdaad ....quote:Op zaterdag 1 februari 2025 18:33 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Zo wordt ieder jaar een iftar georganiseerd
.... de handquote:Op zaterdag 1 februari 2025 18:33 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Volgens de woordvoerder voert de school geen consequent beleid door wel een iftar te organiseren, maar bidden niet toe te staan.
Het is nooit genoeg, alles zal altijd 100% islamitisch moeten zijn voor het voldoende is. Er bestaan geen compromissen in de Islam.quote:
Dit is overduidelijk een troll dus tsja ik vind het wel vermakelijk.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:02 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Akoestisch gesekst![]()
De rest niet gelezen
Ik doelde op het forum, en dan ihb POL.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:02 schreef Richestorags het volgende:
[..]
In de begintijd heb ik op de FP best wel wat stevige posts geplaatst die niet werden weggehaald. Dan praten we echt over 2003 ofzo.
Als Moslim verricht ik de rituele wassing voor het gebed meerdere malen per dag. Ik durf te stellen dat mijn verse voetjes schoner zijn dan jouw gezichtje. Dus verzin aub iets nieuws. Ik zal je helpen: verzin iets wat daadwerkelijk hout snijdt. Voor de rest zit er best een goede kop op.quote:
Flikker op met je bronstijd ideeënquote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:05 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Als Moslim verricht ik de rituele wassing voor het gebed meerdere malen per dag. Ik durf te stellen dat mijn verse voetjes schoner zijn dan jouw gezichtje. Dus verzin aub iets nieuws. Ik zal je helpen: verzin iets wat daadwerkelijk hout snijdt. Voor de rest zit er best een goede kop op.²
Dat heeft nog steeds een heel hoog Hexagon en co gehalte.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:05 schreef Alpha0 het volgende:
[..]
Ik doelde op het forum, en dan ihb POL.
Ja, dat is inmiddels het Bluesky van FOK! een linkse echo chamber waar ze dagelijks hun mental breakdowns met elkaar delenquote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:06 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Dat heeft nog steeds een heel hoog Hexagon en co gehalte.
quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:05 schreef BansheeBoy het volgende:
Dus verzin aub iets nieuws. Ik zal je helpen: verzin iets wat daadwerkelijk hout snijdt.
Klein detail: archeologisch onderzoek heeft uitgewezen dat Mekka toen helemaal niet bestondquote:De Verovering van Mekka was een militaire campagne geleid door Mohammed en zijn metgezellen. Ze veroverden Mekka in december 629 of januari 630. De val van de stad markeerde het einde van het conflict tussen de moslims en de Qoeraisj.
https://nl.wikipedia.org/wiki/Verovering_van_Mekka
"Als".....lolquote:Op zaterdag 1 februari 2025 19:14 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Als ik de reacties hier lees, zou ik ook niet graag samen leven met mensen met deze meningen als ik moslim was. Logisch dat men dan vriendschappen zoekt in kringen waar hun menselijkheid niet ter discussie staat.
quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:06 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Dat heeft nog steeds een heel hoog Hexagon en co gehalte.
Zoiets?quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:07 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, dat is inmiddels het Bluesky van FOK! een linkse echo chamber waar ze dagelijks hun mental breakdowns met elkaar delen.
quote:Op woensdag 27 november 2024 14:07 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Een schoolleiding is er om eem veilige en prettige schoolomgeving te verzorgen voor leerlingen en docenten. Daar hoort mensen pesten door ze te storen bij hun gebed niet bij.
Niet op school in Tilburg, hoor..quote:Op zaterdag 1 februari 2025 19:39 schreef BansheeBoy het volgende:
Gekkigheid. Fietsenstallingen: al sinds mensenheugenis wordt er gesnoven, gerookt, geblowd en akoestisch gesekst en gezoend. Maar oh wee als je er in je eigen tijd wilt bidden.
Mensen, mensen. Wen er maar aan, we are here to stay. Je kan vandaag moeilijk doen. Maar we gaan bidden. Of je wilt of niet.²
Dat moet je anders formuleren: zolang het nog maar 99% of minder islamitisch is, is (volgens hen) het "beleid niet consequent"quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:04 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Het is nooit genoeg, alles zal altijd 100% islamitisch moeten zijn voor het voldoende is. Er bestaan geen compromissen in de Islam.
En als het dan misgaat weten ze van niks, en is het islamofoob....quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:03 schreef antweerkie het volgende:
Echt walgelijk om een bericht op sociale media te verspreiden met naam en toenaam van zo'n directeur, met de oproep om hem te bellen of mailen.
Pure oproep tot intimidatie.
Kan me niet aan de indruk onttrekken dat er ook vele bedreigingen tussen zitten gezien het uit de moslimhoek komt.
Vraag me af of zoiets niet tegen het strafbare aanschurkt.
Nee vrouwen en homo's mogen hier bestaan. Daar hebben jij en je schaapsherder-acolyten nogal wat moeite meequote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:08 schreef BansheeBoy het volgende:
Er worden nog net geen abortussen gepleegd in die fietsenstallingen. Maar voor bidden gaan we moeilijk doen.²
Dat is het nou toch al?quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:13 schreef havanagila het volgende:
[..]
En als het dan misgaat weten ze van niks, en is het islamofoob....
quote:Op zaterdag 1 februari 2025 18:33 schreef voetbalmanager2 het volgende:
... wijst de woordvoerder van de hand: "In de praktijk houdt de school alleen moslims tegen om te bidden."
Correctquote:
https://fiom.nl/ongewenst-zwanger/abortus/wet-regelgeving-abortusquote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:13 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Nee vrouwen en homo's mogen hier bestaan.
Waarom heb je het ineens over abortus?quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:15 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
https://fiom.nl/ongewenst-zwanger/abortus/wet-regelgeving-abortus
Ik zie het.²
Daar is dat geitenvolk niet vies van hoor. Ik denk dat ze eigenlijk gewoon vragen om meer territorium in de fietsenstallingquote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:11 schreef deedeetee het volgende:
Bidden op zich zou geen probleem hoeven zijn. Het echte probleem is dat ze op een kleedje willen knielen met de kop op de grond en de kont in de lucht gestoken.
Dat lijkt mij vragen om problemen in een fietsenhok.
Muslim Rights Watch, Moslim Empowerment Tilburg… ik ben benieuwd hoeveel dat dit soort clubjes er bestaan in Nederland.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:00 schreef EttovanBelgie het volgende:
Muslim Right Watch![]()
Flikker op met je middeleeuwse bagger...
En als ze een schaap willen slachten, in de pauze, ergens op een rustig plekje?quote:Op zaterdag 1 februari 2025 19:09 schreef Kickinalfa het volgende:
Zolang ze dat in de pauzes doen ergens op een rustig plekje snap ik niet zo goed dat je daar zo moeilijk over wilt doen.
En wie ze subsidie geeft om uberhaupt te bestaan.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:18 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Muslim Rights Watch, Moslim Empowerment Tilburg, ik ben benieuwd hoeveel dat dit soort clubjes er bestaan in Nederland…
Wel een beetje opletten. V&D is vertrokken, maar er is sprake van een opkomst van bijvoorbeeld winkels als de Hadiethshop. En ook in Tilburg zit er een (zie foto) in de Heuvelstraat; de winkelstraat van Tilburg. Tilburg is een beetje het afvoerputje van Brabant en de ontwikkelingen verlopen daar dan ook iets anders.quote:
Als ik de posts hier op Fok! lees zijn ze meer dan welkom. Mooie ontwikkeling die ik eveneens toejuich.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:18 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Muslim Rights Watch, Moslim Empowerment Tilburg… ik ben benieuwd hoeveel dat dit soort clubjes er bestaan in Nederland.
Zouden ze serieus subsidie krijgen ja?quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:20 schreef Hathor het volgende:
[..]
En wie ze subsidie geeft om uberhaupt te bestaan.
Ja.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:23 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Zouden ze serieus subsidie krijgen ja?
Extremisten in Qatar en SA onder andere.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:20 schreef Hathor het volgende:
[..]
En wie ze subsidie geeft om uberhaupt te bestaan.
Ziet er prachtig uit. Handel is altijd vraag en aanbod. Ze voorzien hier kennelijk mee in een behoefte. En ik snap dat wel, want het aantal bekeringen gaat als een raket. #Fier.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:21 schreef Tengano het volgende:
[..]
Wel een beetje opletten. V&D is vertrokken, maar er is sprake van een opkomst van bijvoorbeeld winkels als de Hadiethshop. En ook in Tilburg zit er een (zie foto) in de Heuvelstraat; de winkelstraat van Tilburg. Tilburg is een beetje het afvoerputje van Brabant en de ontwikkelingen verlopen daar dan ook iets anders.
[ afbeelding ]
We kunnen in dit specifieke geval over de voordelen van postnatale abortus discussiëren.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:16 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Waarom heb je het ineens over abortus?
Neuh, mensen in NL worden steeds minder gelovig, ook je moslimsbroeders.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:24 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ziet er prachtig uit. Handel is altijd vraag en aanbod. Ze voorzien hier kennelijk mee in een behoefte. En ik snap dat wel, want het aantal bekeringen gaat als een raket. #Fier.²
Hierquote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:24 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Extremisten in Qatar en SA onder andere.
Deze organisaties zijn al tijden geïnfiltreerd in het westen om overal op beeld en papier bewezen samenleving ondermijnende islamtactieken uit te voeren. Of het nou islamitische scholen of moskeeën zijn, overal zitten ze met hun tengels in om de islam te bevorderen.
Maar dat is een soort buitenlandse inmenging waar je niemand over hoort.
Je gaat van de hak op de tak. Je hebt het onderwerp abortussen nog niet eens afgesloten.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:26 schreef EttovanBelgie het volgende:
Tijd om naar zo'n wahabitische heilstaat te verkassen waar je op internet gewoon je pornosites kunt blijven bezoeken en alsnog voor de buhne jezelf kan presenteren als oh zo goede islamiet.
We moeten onszelf weer onder een vlag verenigen (voor mijn part de christelijke) en het islamitische juk uit onze landen verdrijven zoals onze voorvaderen dat ook deden.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 19:26 schreef hb64 het volgende:
We moeten in NL eens gaan erkennen dat religie een vorm van achterlijkheid is. Verschillende religies kennen een gradatie van achterlijkheid, de ene smaak is achterlijker dan de andere. Welke religie het meest achterlijk is mag ieder voor zich bepalen.
Het aanhangen van een religie mag geen enkel privilege opleveren, zeker niet in het openbare leven.
Dat interesseert je ook niets. Zolang je maar vrouwen, die submensen, kunt naaien. Uiteraard wel heel respectvol en religieus.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:30 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Je gaat van de hak op de tak. Je hebt het onderwerp abortussen nog niet eens afgesloten.²
We zijn onderweg een Islamitisch land te worden. Dus dat is onverenigbaar.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:33 schreef Twiitch het volgende:
[..]
We moeten onszelf weer onder een vlag verenigen (voor mijn part de christelijke) en het islamitische juk uit onze landen verdrijven zoals onze voorvaderen dat ook deden.
Dat gaat gebeuren, geloof het maar.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:33 schreef Twiitch het volgende:
[..]
We moeten onszelf weer onder een vlag verenigen (voor mijn part de christelijke) en het islamitische juk uit onze landen verdrijven zoals onze voorvaderen dat ook deden.
quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:35 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
We zijn onderweg een Islamitisch land te worden. Dus dat is onverenigbaar.²
Blijf dat vooral roepen mijn beste.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:35 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
We zijn onderweg een Islamitisch land te worden. Dus dat is onverenigbaar.²
Nee idioot, dit deel van de wereld zal nooit islamitisch worden, daar zijn we te intelligent voor, wij zijn geen schapen die blind achter een profeet aanlopen.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:35 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
We zijn onderweg een Islamitisch land te worden. Dus dat is onverenigbaar.²
Het is een inconvenient truth voor velen, en wellicht ook voor jouw hoofd. Maar het aantal bekeringen alleen al is significant. Alleen al in mijn vriendenkring struikel je over de Bassies en Stefans die nu Redouan en Abdurrahman heten.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:37 schreef Hathor het volgende:
[..]
Nee idioot, dit deel van de wereld zal nooit islamitisch worden, daar zijn we te intelligent voor, wij zijn geen schapen die blind achter een profeet aanlopen.
Incels... alsof we daar bang voor moeten zijn. Die krijgen nog minder voor elkaar dan een dronken chimpquote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:40 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Het is een inconvenient truth voor velen, en wellicht ook voor jouw hoofd. Maar het aantal bekeringen alleen al is significant. Alleen al in mijn vriendenkring struikel je over de Bassies en Stefans die nu Redouan Abdurrhman heten.²
Ja, da's waar, en het zijn allemaal de intelligentste mensen als Arnoud van Doorn, zulk verlies, dat moet ik je nageven.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:40 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Het is een inconvenient truth voor velen, en wellicht ook voor jouw hoofd. Maar het aantal bekeringen alleen al is significant. Alleen al in mijn vriendenkring struikel je over de Bassies en Stefans die nu Redouan Abdurrhman heten.²
Nee hoor, dat is helemaal niet aan de hand, ik heb je al eerder een link gegeven die aantoonde dat er steeds meer moslims zijn die het geloof verlaten, maar je blijft maar doordrammen.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:40 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Het is een inconvenient truth voor velen, en wellicht ook voor jouw hoofd. Maar het aantal bekeringen alleen al is significant. Alleen al in mijn vriendenkring struikel je over de Bassies en Stefans die nu Redouan Abdurrhman heten.²
Het enige dat Banshee aanbidt is z'n penis.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:43 schreef Hathor het volgende:
[..]
Nee hoor, dat is helemaal niet aan de hand, ik heb je al eerder een link gegeven die aantoonde dat er steeds meer moslims zijn die het geloof verlaten, maar je blijft maar doordrammen.
Je bent echt een zwakzinnig persoon, zoek eens hulp.
In mijn vriendenkring struikel je over de mensen die DEUS VULT zeggen.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:40 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Het is een inconvenient truth voor velen, en wellicht ook voor jouw hoofd. Maar het aantal bekeringen alleen al is significant. Alleen al in mijn vriendenkring struikel je over de Bassies en Stefans die nu Redouan Abdurrhman heten.²
Een van de jongens zit op het Gymnasium. De andere heeft een HBO studie afgerond. Ik kijk er met gepaste trots naar. Ik sta ook voor ze klaar wanneer nodig. Ze zijn familie geworden.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:43 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, da's waar, en het zijn allemaal de intelligentste mensen als Arnoud van Doorn, zulk verlies, dat moet ik je nageven.
Eerlijk gezegd heb ik het idee dat hij een vagina heeft, met een redelijke hoeveelheid zand aan de binnenkant.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:43 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Het enige dat Banshee aanbidt is z'n penis.
Er komt een clash, dat geloof ik wel. Maar autochtonen nemen geen kinderen om ze die ellende te vermijden, moslims nemen extra kinderen om ze als martelaar te kunnen laten eindigen. Wij zijn niet meer opgewassen tegen de Islamquote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:35 schreef Hathor het volgende:
[..]
Dat gaat gebeuren, geloof het maar.
Jawel hoor. Want wanneer die gozers zelf aan het werk moeten en doorkrijgen dat je een maatschappij niet kunt runnen op basis van 24 uur per dag religieus miepen, is het zo klaar...quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:46 schreef LXIV het volgende:
[..]
Er komt een clash, dat geloof ik wel. Maar autochtonen nemen geen kinderen om ze die ellende te vermijden, moslims nemen extra kinderen om ze als martelaar te kunnen laten eindigen. Wij zijn niet meer opgewassen tegen de Islam
Ook met meer lichamen winnen ze geen oorlogen. Israël heeft net weer een glorieus islamitisch leger verpletterd. Gaza bestaat straks niet meer.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:46 schreef LXIV het volgende:
[..]
Er komt een clash, dat geloof ik wel. Maar autochtonen nemen geen kinderen om ze die ellende te vermijden, moslims nemen extra kinderen om ze als martelaar te kunnen laten eindigen. Wij zijn niet meer opgewassen tegen de Islam
Goh, allemaal jongens...quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:45 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Een van de jongens zit op het Gymnasium. De andere heeft een HBO studie afgerond. Ik kijk er met gepaste trots naar. Ik sta ook voor ze klaar wanneer nodig. Ze zijn familie geworden.²
Er zijn toch genoeg islamitische landen die gewoon voortbestaanquote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:48 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Jawel hoor. Want wanneer die gozers zelf aan het werk moeten en doorkrijgen dat je een maatschappij niet kunt runnen op basis van 24 uur per dag religieus miepen, is het zo klaar...
Ik sta ook klaar wanneer het nodig is, ik loop tegenwoordig bewapend over straat. Als iemand van jouw 'familie' uit is op bullshit kunnen ze het krijgen ook.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:45 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Een van de jongens zit op het Gymnasium. De andere heeft een HBO studie afgerond. Ik kijk er met gepaste trots naar. Ik sta ook voor ze klaar wanneer nodig. Ze zijn familie geworden.²
en die staan op alle lijstjes onderaan met zo ongeveer alles... niet echt een lekkere graadmeter welquote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:49 schreef LXIV het volgende:
[..]
Er zijn toch genoeg islamitische landen die gewoon voortbestaan
Met backup van de vs. En het is enkel uitstel. Er zijn meer Palestijnen dan voor deze oorlogquote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:48 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Ook met meer lichamen winnen ze geen oorlogen. Israël heeft net weer een glorieus islamitisch leger verpletterd.
quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:50 schreef LXIV het volgende:
[..]
Met backup van de vs. En het is enkel uitstel. Er zijn meer Palestijnen dan voor deze oorlog
Ja dat zijn we wel, als de neuzen maar dezelfde kant op staanquote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:46 schreef LXIV het volgende:
[..]
Er komt een clash, dat geloof ik wel. Maar autochtonen nemen geen kinderen om ze die ellende te vermijden, moslims nemen extra kinderen om ze als martelaar te kunnen laten eindigen. Wij zijn niet meer opgewassen tegen de Islam
Dat valt toch wel mee… ergens in de middenmoot eerderquote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:50 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
en die staan op alle lijstjes onderaan met zo ongeveer alles... niet echt een lekkere graadmeter wel
Hoop zusters ook. Van Linda naar Aicha. Of van Angela naar Khadija. Mooi man.quote:
Dat doen ze helemaal niet en dat gaat ook niet gebeurenquote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:50 schreef Hathor het volgende:
[..]
Ja dat zijn we wel, als de neuzen maar dezelfde kant op staan
Oh je bent een concern troll. Laat ook maar.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:50 schreef LXIV het volgende:
[..]
Met backup van de vs. En het is enkel uitstel. Er zijn meer Palestijnen dan voor deze oorlog
Ik snap wel waarom als je in Overvecht woont.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:49 schreef Hathor het volgende:
[..]
Ik sta ook klaar wanneer het nodig is, ik loop tegenwoordig bewapend over straat. Als iemand van jouw 'familie' uit is op bullshit kunnen ze het krijgen ook.
Nope... ze bungelen werkelijk met alles onderaan.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:50 schreef LXIV het volgende:
[..]
Dat valt toch wel mee… ergens in de middenmoot eerder
In je - waarschijnlijk natte - droompjesquote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:50 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Hoop zusters ook. Van Linda naar Aicha. Of van Angela naar Khadija. Mooi man.²
Want?quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:51 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Ik snap wel waarom als je in Overvecht woont.
Zoveel zusters afgelopen jaren mogen verwelkomen in de Islam. En van alle gezindten hè.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:52 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
In je - waarschijnlijk natte - droompjes
In la-la-la-land ja.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:53 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Zoveel zusters afgelopen jaren mogen verwelkomen in de Islam. En van alle gezindten hè.#Fier.
²
Die fundi's willen alles in dienst stellen van dat middeleeuwse geloof.quote:
Ik denk dat je gelijk hebt. In de islam staat het gezin centraal en de islam hecht veel waarde aan het krijgen van kinderen, terwijl de westerse cultuur de letterbakgemeenschap centraal stelt. Dan is het logisch dat de islam gaat winnen.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:35 schreef BansheeBoy het volgende:
We zijn onderweg een Islamitisch land te worden.
Gewoon door blijven gaan met je leugens kneus, je kan zo aan de bak in Pallywood.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:53 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Zoveel zusters afgelopen jaren mogen verwelkomen in de Islam. En van alle gezindten hè.#Fier.
²
Dat is het grote probleem van muzzels. Alles moet ter dienste staan van islam. Daarom gaat multiculti ook niet werken (althans multiculti waarvan moslems deel uitmaken).quote:
Niet echt... want er moet ook gewerkt worden.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:55 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Ik denk dat je gelijk hebt. In de islam staat het gezin centraal en de islam hecht veel waarde aan het krijgen van kinderen, en in de westerse cultuur staat de letterbakgemeenschap centraal. Dan is het logisch dat de islam gaat winnen.
Concern troll v2quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:55 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Ik denk dat je gelijk hebt. In de islam staat het gezin centraal en de islam hecht veel waarde aan het krijgen van kinderen, terwijl de westerse cultuur de letterbakgemeenschap centraal stelt. Dan is het logisch dat de islam gaat winnen.
Precies dit.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:55 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Ik denk dat je gelijk hebt. In de islam staat het gezin centraal en de islam hecht veel waarde aan het krijgen van kinderen, terwijl de westerse cultuur de letterbakgemeenschap centraal stelt. Dan is het logisch dat de islam gaat winnen.
Ik denk dat jij een gekkie bent.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:55 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Ik denk dat je gelijk hebt. In de islam staat het gezin centraal en de islam hecht veel waarde aan het krijgen van kinderen, terwijl de westerse cultuur de letterbakgemeenschap centraal stelt. Dan is het logisch dat de islam gaat winnen.
Islamofobie en racisme pakken we hier kei hard aan. U kunt bericht verwachten van het Openbaar Ministerie.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 19:02 schreef Richestorags het volgende:
Waarom is mijn reactie weggehaald?
Die ongein is wel op zijn retour, zie de VS, en wij zullen volgen. We volgenden net zo braaf toen het hele LGBTQ+ op kwam zetten, dus het zal ook hier binnenkort over zijn.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:55 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Ik denk dat je gelijk hebt. In de islam staat het gezin centraal en de islam hecht veel waarde aan het krijgen van kinderen, en in de westerse cultuur staat de letterbakgemeenschap centraal. Dan is het logisch dat de islam gaat winnen.
Nee hoofdje, het is echt waar. Serieus. En dit is nog alleen maar in mijn kleine innercircle.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:55 schreef Hathor het volgende:
[..]
Gewoon door blijven gaan met je leugens kneus, je kan zo aan de bak in Pallywood.
🤣😅🤣quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:57 schreef Nober het volgende:
[..]
Islamofobie en racisme pakken we hier kei hard aan. U kunt bericht verwachten van het Openbaar Ministerie.
Ik vind het facinerend joh. Dat hoe meer er wordt afgegeven op de Islam hoe aantrekkelijker het wordt. Dus ga vooral zo door met zijn allen hier.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:58 schreef EttovanBelgie het volgende:
Schattig wel dat onze moslim-heren nog steeds denken dat al die vrijgevochten mannen, vrouwen, homo's en andersdenkenden zich gaan laten ringeloren door de opvattingen van middeleeuwse debielen en hun haat jegens alles en iedereen!
He, dat komt bekend voorquote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:56 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
He wat grappig, dit is weer zo'n topic waarbij je louter door de titel te lezen al kunt bedenken dat het hier niet om christenen gaat die eventjes voor het eten willen bidden.
Er is niets aantrekkelijk aan de islam.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:59 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ik vind het facinerend joh. Dat hoe meer er wordt afgegeven op de Islam hoe aantrekkelijker het wordt. Dus ga vooral zo door met zijn allen hier.²
Onhygiënische mensen mogen toch niet werken in de voedingsindustrie. We hoeven ons dus niet druk te maken.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:04 schreef EttovanBelgie het volgende:
De islam wil overheersen, niet meer, niet minder.
Jouw innercircle is incest, daar ga ik me verre van buiten houden.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:58 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Nee hoofdje, het is echt waar. Serieus. En dit is nog alleen maar in mijn kleine innercircle.²
Fabrikanten van messen!quote:Op zaterdag 1 februari 2025 21:02 schreef HeatWave het volgende:
Afgeven in topics na moord in Zweden, vermoord kind in Duitsland, vermoord kind in Nederland, wederom bedreigingen in dit topic, de islam wordt steeds aantrekkelijker!
Voor wie precies?
Voor Banshee oa, de lokale dorpsidioot.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 21:02 schreef HeatWave het volgende:
Afgeven in topics na moord in Zweden, vermoord kind in Duitsland, vermoord kind in Nederland, wederom bedreigingen in dit topic, de islam wordt steeds aantrekkelijker!
Voor wie precies?
Dat ben ik helemaal niet. Maar de islam wint wel terrein en wij hebben geen goed tegenbodquote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:51 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Nope... ze bungelen werkelijk met alles onderaan.
Dat je zelf wel gecharmeerd bent van vrouwenonderdrukkig en achterlijk conservatisme is geen reden om maar de vlag van de islam te gaan wapperen.
Nou ja, die was er al.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 21:04 schreef Hathor het volgende:
[..]
Voor Banshee oa, de lokale dorpsidioot.
We hebben uitstekende manieren om tegengas te geven maar we hebben vooral te maken met een zooi useful idiots die de kant van de invaders kiezen.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 21:04 schreef LXIV het volgende:
[..]
Dat ben ik helemaal niet. Maar de islam wint wel terrein en wij hebben geen goed tegenbod
Met gestoorden.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 21:05 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Nou ja, die was er al.
Maar als je hierdoor denkt, daar wil ik bij horen, met wat voor mensen heb je dan te maken?
Komt goed. In principe hebben we elke thuiswedstrijd gewonnen.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 21:04 schreef LXIV het volgende:
[..]
Dat ben ik helemaal niet. Maar de islam wint wel terrein en wij hebben geen goed tegenbod
De islam mag verder gerust niet-gelovigen, vrouwen en homo's discrimineren.. want dat is 'religie'.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 21:16 schreef Fietsenrek het volgende:
[..]
Ah de bekende discriminatie kaart. Altijd zo mooi.
Ja maar dat is anders hequote:Op zaterdag 1 februari 2025 21:17 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
De islam mag verder gerust niet-gelovigen, vrouwen en homo's discrimineren.. want dat is 'religie'.
Rot op met je discriminatie stel hypocrieten.
Negeer die draq queen gewoon - gewoon niet meer op reageren!!quote:Op zaterdag 1 februari 2025 21:00 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Er is niets aantrekkelijk aan de islam.
Tenzij je man bent.
Ik heb frisse voeten man. Ik kan het je gezichtje ook aanraden. Los daarvan: jullie kunnen het leuk vinden of niet. We zijn er, we blijven en we bidden 5 keer per dag waar we willen. We are here to stay. Je kan het beter faciliteren. Dat maakt het leven aangenamer voor iedereen.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 21:04 schreef Hathor het volgende:
[..]
Voor Banshee oa, de lokale dorpsidioot.
NOW YOU'RE TALKING!!!quote:Op zaterdag 1 februari 2025 21:17 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Komt goed. In principe hebben we elke thuiswedstrijd gewonnen.
In Frankrijk zijn ze de pan in gehakt , Spanje zijn ze uitgetrapt, Vlad heeft de Ottomanen een koekje van eigen deeg gegeven na als vazal aan het hof te hebben gediend en de Polen hebben hun huzarenstukje bij Wenen gedaan.
De Ottomaanse campagnes in Rusland waren ook niet zo heel succesvol.
Ik stel zelf meer een cultuurbenadering voor. Onze eigen cultuur maximaal uitdragen en die van hen niet erkennen of valideren. Geen subsidie, niks. Doen alsof ze er niet zijn. Behalve als een imam weer wat haat spuwt. Dan mag die op het eerste vliegtuig terug. Ik zie nog wel een kentering komen. Ze gaan namelijk altijd te ver. In Europa is dat nooit met succes gepaard gegaan.
Jij bid niet waar je wil, als je het voor mijn deur doet trap ik je kop eraf.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 21:25 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ik heb frisse voeten man. Ik kan het je gezichtje ook aanraden. Los daarvan: jullie kunnen het leuk vinden of niet. We zijn er, we blijven en we bidden 5 keer per dag waar we willen. We are here to stay. Je kan het beter faciliteren. Dat maakt het leven aangenamer voor iedereen.²
Nee, er zal bloed moeten vloeien eerst.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 21:28 schreef HeatWave het volgende:
Was vandaag ook een behoorlijke demonstratie in London die vast weer als extreem rechts weggezet zal worden.
Het tij lijkt te keren, maar of het op tijd is weet ik niet.
Op een gegeven moment worden er wel voldoende mensen wakker, die in de gaten krijgen wat Islam met een geciviciliseerde samenleving doet ja. Maar het gaat zo geniepig dat je er meestal net te laat achterkomt.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 21:28 schreef HeatWave het volgende:
Was vandaag ook een behoorlijke demonstratie in London die vast weer als extreem rechts weggezet zal worden.
Het tij lijkt te keren, maar of het op tijd is weet ik niet.
Dan krijg je dit dus:quote:Op zaterdag 1 februari 2025 21:30 schreef Tengano het volgende:
[..]
Op een gegeven moment worden er wel voldoende mensen wakker, die in de gaten krijgen wat Islam met een geciviciliseerde samenleving doet ja. Maar het gaat zo geniepig dat je er meestal net te laat achterkomt.
Mensen die te goeder trouw zijn, zijn gewoon niet opgewassen tegen al die manipulatie en leugens.
Ik wil daar niet bidden dappere vent.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 21:28 schreef Hathor het volgende:
[..]
Jij bid niet waar je wil, als je het voor mijn deur doet trap ik je kop eraf.
Als mensen nu nog steeds niet wakker zijn worden ze het nooit meer, islam is kanker en dat weten we allang,quote:Op zaterdag 1 februari 2025 21:30 schreef Tengano het volgende:
[..]
Op een gegeven moment worden er wel voldoende mensen wakker, die in de gaten krijgen wat Islam met een geciviciliseerde samenleving doet ja. Maar het gaat zo geniepig dat je er meestal net te laat achterkomt.
Mensen die te goeder trouw zijn, zijn gewoon niet opgewassen tegen al die manipulatie en leugens.
Alleen dat statement al dat islam vrede zou zijn. Hoe blind moet een mens zijn om dat te geloven?
Know a man by his actions, not his words.
Of zoals Jezus het zei: "Een boom herken je aan zijn vruchten."
Hoe weet jij nou waar ie woont dan? Misschien is bij hem voor de deur wel de ideale plek om even met het fiere lid naar beneden en de romige bips omhoog te gaan.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 21:36 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ik wil daar niet bidden dappere vent.²
Ja kan het komen proberen.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 21:36 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ik wil daar niet bidden dappere vent.²
Alsof je die keuze hebt. Het is klokslag zes over half drie en de minaret schreeuwt dat je moet. Tja en als je moet dan moet je.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 21:36 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ik wil daar niet bidden dappere vent.²
Das waar ook.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 21:42 schreef KoningWouter het volgende:
[..]
Alsof je die keuze hebt. Het is klokslag zes over half drie en de minaret schreeuwt dat je moet. Tja en als je moet dan moet je.
Uiteraard elektrisch versterkt uitgebraakt over de halve stad, want dat is een eeuwenoude traditiequote:Op zaterdag 1 februari 2025 21:42 schreef KoningWouter het volgende:
[..]
Alsof je die keuze hebt. Het is klokslag zes over half drie en de minaret schreeuwt dat je moet. Tja en als je moet dan moet je.
We zijn wel een beetje de softe kant op gegaan de laatste tijd vind je ook niet? We hebben met ons laten spelen,quote:Op zaterdag 1 februari 2025 21:17 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Komt goed. In principe hebben we elke thuiswedstrijd gewonnen.
In Frankrijk zijn ze de pan in gehakt , Spanje zijn ze uitgetrapt, Vlad heeft de Ottomanen een koekje van eigen deeg gegeven na als vazal aan het hof te hebben gediend en de Polen hebben hun huzarenstukje bij Wenen gedaan.
De Ottomaanse campagnes in Rusland waren ook niet zo heel succesvol.
Ik stel zelf meer een cultuurbenadering voor. Onze eigen cultuur maximaal uitdragen en die van hen niet erkennen of valideren. Geen subsidie, niks. Doen alsof ze er niet zijn. Behalve als een imam weer wat haat spuwt. Dan mag die op het eerste vliegtuig terug. Ik zie nog wel een kentering komen. Ze gaan namelijk altijd te ver. In Europa is dat nooit met succes gepaard gegaan.
En dat terwijl we notabene door een moslim zelf zijn gewaarschuwdquote:Op zaterdag 1 februari 2025 21:51 schreef Hathor het volgende:
[..]
We zijn wel een beetje de softe kant op gegaan de laatste tijd vind je ook niet? We hebben met ons laten spelen,
quote:It mentions a warning from UAE Foreign Minister HH Sheikh Abdullah bin Zayed from 2017, where he cautioned Europe about countries potentially becoming "incubators of terrorism" due to inadequate handling of extremism, which is now being tied to the current political climate in Europe as highlighted by Musk's statement
Zo vaak in de openbare ruimte gebeden. Ik sluit niet uit dat het ook voor jouw chaletje is gebeurt.quote:
Waar bid je voor? wijven?quote:Op zaterdag 1 februari 2025 22:02 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Zo vaak in de openbare ruimte gebeden. Ik sluit niet uit dat het ook voor jouw chaletje is gebeurt.²
Natuurlijk niet. Het is wachten op de Nederlandse Samuel Paty.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 22:01 schreef Nober het volgende:
Worden Ronald Verschuren en het schoolgebouw permanent bewaakt?
Ja een gevolg van het WO2 trauma. Maar trauma's kunnen worden geheeld. De moslimterreur kan steeds moeilijker onder het tapijt worden geschoven en het lijkt te escaleren nog voordat ze ook maar in de buurt zijn van een meerderheid, laat staan een grootschalige minderheid.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 21:51 schreef Hathor het volgende:
[..]
We zijn wel een beetje de softe kant op gegaan de laatste tijd vind je ook niet? We hebben met ons laten spelen,
Langzaam maar zeker gaan we steeds verder naar de klote.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 22:12 schreef Richestorags het volgende:
Ja een gevolg van het WO2 trauma. Maar trauma's kunnen worden geheeld. De moslimterreur kan steeds moeilijker onder het tapijt worden geschoven en het lijkt te escaleren nog voordat ze ook maar in de buurt zijn van een meerderheid, laat staan een grootschalige minderheid.
Wij hebben met ons laten spelen maar zij overspelen hun hand.
Stapje voor stapje zie je ook de salami tactiek van de andere kant. In Duitsland en Scandinavië begint men wakker te worden met Denemarken dat voorop loopt maar Finland volgt en ook Zweden heeft een 180 gedaan. Dit is slechts het begin, reken maar dat steeds vaker het debat hierover zal gaan en dat steeds meer zaken langzaam genormaliseerd gaan worden.
In Nederland heeft men een duidelijk signaal afgegeven, hoewel de huidige partijen te kut zijn om hier iets mee te doen. Het signaal is er echter en we gaan niet ineens terug naar Jetten. Of Jetten zal met een hardere lijn moeten komen en dan wordt hij dus gedwongen door de tijdsgeest dat hij zich aanpast. Wat dat betreft is de geest uit de fles in de politiek denk ik.
In Centraal en Oost-Europa motten ze moslims sowieso niet. Europa is ook langzaam (maar gestaag) aan het herbewapenen.
Wie herinnert zich nog Hans van Wieren. 21 jaar geleden alweer. Dat had weliswaar geen directe geloofsmotivatie, maar wel een dader die zich gekrenkt voelde. Wie voelen zich ook al weer heel snel beledigd door van alles en nog wat, en uiten dat met name met dreigen en agressie? Juist.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 22:11 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Natuurlijk niet. Het is wachten op de Nederlandse Samuel Paty.
Eens. Voor Pim was de wond er al en na Pim is het gewoon doorge-etterd. Verschil is dat toen Pim opkwam we het nog te goed hadden. Dat is nu ook langzaam aan het veranderen. Zoals ik al zei, mijn inschatting is dat de moslims hun hand overspelen.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 22:15 schreef Tengano het volgende:
[..]
Langzaam maar zeker gaan we steeds verder naar de klote.
#ZachteHeelmeesters
Was dat niet die vent die door die Turk in Den Haag werd neergeschoten?quote:Op zaterdag 1 februari 2025 22:22 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Wie herinnert zich nog Hans van Wieren. 21 jaar geleden alweer. Dat had weliswaar geen directe geloofsmotivatie, maar wel een dader die zich gekrenkt voelde. Wie voelen zich ook al weer heel snel beledigd door van alles en nog wat, en uiten dat met name met dreigen en agressie? Juist.
In een discussie met een voor redelijkheid en compromis openstaande geloofsstroming zou dat een prima oplossing zijn. Maar ja, deze geloofsstroming wil altijd meer. Die moet dus heel kort worden gehouden.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 22:21 schreef Droopie het volgende:
Geef die jongelui de mogelijkheid om tijdens hun pauze even in het economie lokaal even te bidden.
Fophef dit zeg
Blijven kruipen voor die religie.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 22:21 schreef Droopie het volgende:
Geef die jongelui de mogelijkheid om tijdens hun pauze even in het economie lokaal even te bidden.
Fophef dit zeg
Het zijn net de zombies in From Dusk till Dawnquote:Op zaterdag 1 februari 2025 22:22 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Eens. Voor Pim was de wond er al en na Pim is het gewoon doorge-etterd. Verschil is dat toen Pim opkwam we het nog te goed hadden. Dat is nu ook langzaam aan het veranderen. Zoals ik al zei, mijn inschatting is dat de moslims hun hand overspelen.
In steeds meer westerse landen komt het besef dat een zekere Achterlijke Cultuur onze beschaving bedreigt. Kiezers stemmen steeds rechtser, dat zie je niet alleen in NL.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:33 schreef Twiitch het volgende:
[..]
We moeten onszelf weer onder een vlag verenigen (voor mijn part de christelijke) en het islamitische juk uit onze landen verdrijven zoals onze voorvaderen dat ook deden.
Alsof dit gaat om een school die perse geen gebed wil. Waarschijnlijk een handjevol relschoppers die het lopen afdwingen. Maar ja, dat kun je niet benoemen, en je moet neutraal blijven, dus dan maar dit.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 22:21 schreef Droopie het volgende:
Geef die jongelui de mogelijkheid om tijdens hun pauze even in het economie lokaal even te bidden.
Fophef dit zeg
Zweden is al volledig overgeleverd aan tuig uit 3e wereld culturen. Volledig verloren. Eigen schuld.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 21:34 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Dan krijg je dit dus:
[ x ]
Aantrekkelijk zeg.
Sweden firstquote:Op zaterdag 1 februari 2025 22:29 schreef Scorpie het volgende:
Zweden is al volledig overgeleverd aan tuig uit 3e wereld culturen. Volledig verloren. Eigen schuld.
Anno 2025 mag je verwachten (althans ik verwacht dat) dat de mens niet meer gelooft in sprookjesboeken geschreven 2000+ jaar geleden door iemand waarvan je niet zeker weet of die helemaal 100% is. Het tegendeel is helaas waar.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 22:24 schreef hb64 het volgende:
[..]
In steeds meer westerse landen komt het besef dat een zekere Achterlijke Cultuur onze beschaving bedreigt. Kiezers stemmen steeds rechtser, dat zie je niet alleen in NL.
Onder christelijke vlag lijkt mij geen goed idee. We hebben er 2000 jaar over gedaan om onder de christlijke juk uit te komen. Dat moeten we niet omdraaien. Als we religies van hun privileges af willen helpen moet gaat de C-stroming in de politiek niet meewerken.
Ik ben benieuwd wanneer de politiek in beweging komt. Tot nu toe blijft het vooral bij woorden. Aan de andere kant van de grote plas zien we meer actiebereidheid.
Wel een iftar organiseren voor de goede sier naar buiten. Maar een belangerijke pilaar voor een gelovige moslim verbieden.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 22:23 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
In een discussie met een voor redelijkheid en compromis openstaande geloofsstroming zou dat een prima oplossing zijn. Maar ja, deze geloofsstroming wil altijd meer. Die moet dus heel kort worden gehouden.
Nee, verkeerde quote. Het moet zijn: rot op naar je eigen zandbank.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 22:15 schreef EttovanBelgie het volgende:
Zou wat zijn, een school moeten beveiligen omdat er niet gebeden mag worden.
Nederland anno 2025.
Rot dan op naar een islamitische school, en laat de rest der mensen die geen zin hebben in religie met rust.
De geest is nu wel uit de fles. De meeste woke pro-Islam D66 aanhangers beginnen door te krijgen dat de nazi kaart niet meer werkt tegen mensen die dagelijks overlast ervaren en het land achteruit zien hollen door massale immigratie van mensen met denkwijzen van 400 jaar geleden en de daarop volgende islamisering van het straatbeeld.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 22:22 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Eens. Voor Pim was de wond er al en na Pim is het gewoon doorge-etterd. Verschil is dat toen Pim opkwam we het nog te goed hadden. Dat is nu ook langzaam aan het veranderen. Zoals ik al zei, mijn inschatting is dat de moslims hun hand overspelen.
quote:Op zaterdag 1 februari 2025 22:32 schreef Droopie het volgende:
[..]
Wel een iftar organiseren voor de goede sier naar buiten. Maar een belangerijke pilaar voor een gelovige moslim verbieden.
Nogal hypocriet, met als reden, straks willen ze allemaal bidden.
Dan kan je ze net goed weigeren ja.
Precies. De Islam en haar rupsjes nooit genoeg moeten als kindjes met een tantrum worden behandeld. Nooit maar dan ook nooit serieus nemen op de inhoud, geen discussie mee aangaan, niet betrekken in besluitvorming of politiek, geen speeltjes geven en als ze te ver gaan de old school opvoeder uithangen met disciplinaire maatregelen.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 22:23 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
In een discussie met een voor redelijkheid en compromis openstaande geloofsstroming zou dat een prima oplossing zijn. Maar ja, deze geloofsstroming wil altijd meer. Die moet dus heel kort worden gehouden.
Ik begrijp je aanpak.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 22:35 schreef Richestorags het volgende:
Precies. De Islam en haar rupsjes nooit genoeg moeten als kindjes met een tantrum worden behandeld. Nooit maar dan ook nooit serieus nemen op de inhoud, geen discussie mee aangaan, niet betrekken in besluitvorming of politiek, geen speeltjes geven en als ze te ver gaan de old school opvoeder uithangen met disciplinaire maatregelen.
Als ze een kerstboom aanstootgevend vinden zet je er drie extra neer. Als ze klagen over Holocaust lessen plan je een Holocaust week in. Het idee is dat ze merken dat je geen respect hebt voor hun gedrag.
Die sprookjesboeken zijn juist geschreven om macht uit te kunnen oefenen over mensen. Dat er na 2000 jaar nog zoveel mensen in trappen is zeer verbazingwekkend. Daarom moeten we religies gaan behandelen als een vorm van achterlijkheid.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 22:31 schreef Fietsenrek het volgende:
[..]
Anno 2025 mag je verwachten (althans ik verwacht dat) dat de mens niet meer gelooft in sprookjesboeken geschreven 2000+ jaar geleden door iemand waarvan je niet zeker weet of die helemaal 100% is. Het tegendeel is helaas waar.
Wat stel jij dan voor?quote:Op zaterdag 1 februari 2025 22:42 schreef Tengano het volgende:
[..]
Ik begrijp je aanpak.
Dan krijg je een beetje een situatie dat je met steeds minder mensen meer skippyballen onder water moet houden.
Je lost het probleem niet op; het probleem houdt jou bezig. Net als nu overigens. Het wordt gewoon niet beter.
Ik hoop het maar ik betwijfel het. De D66'er werkt 40 uur en zit alleen in de eigen bubble en bluesky. Ach we moeten die mensen toch helpen gezwets je kent het wel.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 22:35 schreef Scorpie het volgende:
[..]
De geest is nu wel uit de fles. De meeste woke pro-Islam D66 aanhangers beginnen door te krijgen dat de nazi kaart niet meer werkt tegen mensen die dagelijks overlast ervaren en het land achteruit zien hollen door massale immigratie van mensen met denkwijzen van 400 jaar geleden en de daarop volgende islamisering van het straatbeeld.
Dat lijkt misschien gek. Maar het is logischer dan je denkt. Veel waarden worden gedeeld.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 22:51 schreef Hoppahop het volgende:
Maar de vraag is natuurlijk” waarom ga je als moslim naar een katholieke school? “
Waarom is de Islam het ware geloof en katholicisme niet? Terwijl de katholieken 1400 jaar eerder waren met hun sprookje dan de Islam?quote:Op zaterdag 1 februari 2025 22:54 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Dat lijkt misschien gek. Maar het is logischer dan je denkt. Veel waarden worden gedeeld.²
Als je matige poging tot humor is geland, lees dan dit stukje echte inhoud:quote:Op zaterdag 1 februari 2025 22:55 schreef KoningWouter het volgende:
[..]
Waarom is de Islam het ware geloof en katholicisme niet? Terwijl de katholieken 1400 jaar eerder waren met hun sprookje dan de Islam?
Pfffff, dat is een lastige hoor. Ik wijs je oplossing ook niet echt af. Ik zie echt je oplossingsgerichtheid wel, en die waardeer ik.quote:
Dat is nou het punt. Als die mensen eenmaal kantelen door ervaringen die ze niet meer kunnen negeren is het hek van de dam. Ze verbergen hun racisme met holle frasen.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 22:53 schreef KoningWouter het volgende:
[..]
Ik hoop het maar ik betwijfel het. De D66'er werkt 40 uur en zit alleen in de eigen bubble en bluesky. Ach we moeten die mensen toch helpen gezwets je kent het wel.
"Jij bent welkom in mijn land", maar wel op een andere plek dan waar ik woon.
En dan als moslim gaan klagen dat het een katholieke school is. Waarom naar een katholieke school gaan als je moslim bent?quote:Op zaterdag 1 februari 2025 22:32 schreef Droopie het volgende:
[..]
Wel een iftar organiseren voor de goede sier naar buiten. Maar een belangerijke pilaar voor een gelovige moslim verbieden.
Nogal hypocriet, met als reden, straks willen ze allemaal bidden.
Dan kan je ze net goed weigeren ja.
Zou niet weten waarom. Scheiding kerk en staat. Deal with it.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 23:09 schreef Droopie het volgende:
Ik ben niet blind voor de gevaren van de islam, maar het volgende filmpje dekt de lading voor mij wel.
Dan kan je prima een gebedsruimte geven aan goede scholier die zijn geloof wil belijden.
[ x ]
Omdat het een goede school is?quote:Op zaterdag 1 februari 2025 23:09 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
[..]
En dan als moslim gaan klagen dat het een katholieke school is. Waarom naar een katholieke school gaan als je moslim bent?
Ah dus je vind het hele verhaaltje uit Mohammeds psychose ook maar grote bullshit?quote:Op zaterdag 1 februari 2025 23:00 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Als je matige poging tot humor is geland, lees dan dit stukje echte inhoud:
Moslims delen veel waarden met Christenen/Katholieken. Zoals:
• Geloof in één God
• Morele en ethische Waarden
• Discipline en structuur
Deze zaken komen ruim aan bod bij de opvoeding/vorming van de leerlingen.²
Nee, het is rupsje nooit genoeg.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 23:13 schreef Droopie het volgende:
[..]
Omdat het een goede school is?
Waarom dan wel een Iftar?
Dat getuigt van hypocrisie.
Mooi dat je er voor uitkomt. Gelukkig zien we steeds meer dat dat geen goede ontwikkeling is. Geloof is ook maar een mening die nimmer gefaciliteerd mag worden als prevalerend.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 22:49 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
We draaien nu ook aan de knoppen. Maar ik waardeer je dappere opstelling. Ik kijk er anders tegenaan. Accepteer de nieuwe realiteit en faciliteer waar mogelijk.²
En toch zie ik het niet gebeuren. Heel Centraal en Oost-Europa is vrij van deze nonsens en zal dat ook blijven. Dat alleen al is een enorme tegenhanger.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 23:02 schreef Tengano het volgende:
[..]
Pfffff, dat is een lastige hoor. Ik wijs je oplossing ook niet echt af. Ik zie echt je oplossingsgerichtheid wel, en die waardeer ik.
Maar ik vrees dat dit echt de ondergang van Europa en de Westerse Beschaving wordt. Ik had al eerder die video gepost hoe het in Libanon is verlopen. We zijn hier met onze Christelijke waarden, of je nou Christen bent of niet geen match voor deze groep die tekeer kan gaan zoals je dat op 7 Oktober hebt gezien.
En zo'n ontwikkeling gaat heel geleidelijk. Engeland loopt voor op ons en die hebben het al heel moeilijk, en in Zweden hebben ze het gewoon al te zwaar. En op een gegeven moment vindt er een soort machtsomslag plaats en dan is het zeg maar klaar. En ik vermoed dat dat ons lot is van de gastvrijheid, welwillendheid en tolerantie die we in deze Christelijke landen getoond hebben.
En daar kun je zoals ik het zie gewoon niks aan doen. Je kunt soms wel iets willen, maar dat wil niet altijd zeggen dat dat realiseerbaar is. Maar Islam en Christendom alsook Jodendom gaan niet samen, die is iedereen wss wel duidelijk. En de een zal de ander uiteindelijk opvreten.
Mooie post!quote:Op zaterdag 1 februari 2025 23:30 schreef Richestorags het volgende:
En toch zie ik het niet gebeuren. Heel Centraal en Oost-Europa is vrij van deze nonsens en zal dat ook blijven. Dat alleen al is een enorme tegenhanger.
Verder hebben die Christelijke normen en waarden Europeanen er nooit van weerhouden hele continenten te onderwerpen en vooral heel veel oorlog te voeren. Met elkaar en met iedereen. De Duitsers gingen nog als beesten tekeer tot 80 jaar geleden. Ik zie vooral een bevriezing door het WO2 trauma. Maar dat begint langzaam te ontdooien. Niet dat ik pleit voor dat we morgen oorlog gaan voeren en al helemaal niet dat we de Duitse kant op gaan, maar als de shit the fan hit twijfel ik er niet aan dat Europa nog steeds twee / drie maten te groot is.
Zweden is juist het meeste gedraaid na hun mislukte experiment. Numeriek zijn Europeanen nog steeds overal zwaar in de meerderheid en dat gaat niet ineens veranderen. Je merkt aan stemgedrag dat de opinie langzaam verandert. Dat gaat niet beter worden want a) de moslims beginnen zich steeds kutter te gedragen en b) de levensomstandigheden zijn er niet beter op geworden. Er komt een tijd dat we het in rap tempo niet meer gaan accepteren en daar zijn we nu langzaam naar aan het toewerken.
Ik heb goede hoop
Dat zien we iddquote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:05 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Als Moslim verricht ik de rituele wassing voor het gebed meerdere malen per dag. Ik durf te stellen dat mijn verse voetjes schoner zijn dan jouw gezichtje. Dus verzin aub iets nieuws. Ik zal je helpen: verzin iets wat daadwerkelijk hout snijdt. Voor de rest zit er best een goede kop op.²
Kijk eens aan. 'faciliteer waar mogelijk.' Dat is je natte droom he. islamietjes die gefaciliteerd worden in hun sprookjesdrang naar onderwerping van het andere volk.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 22:49 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
We draaien nu ook aan de knoppen. Maar ik waardeer je dappere opstelling. Ik kijk er anders tegenaan. Accepteer de nieuwe realiteit en faciliteer waar mogelijk.²
Onderaan de streep is het ook in het belang van de samenleving. Blije Moslims zijn productieve Moslims. Wel moet het me van het hart dat goed buurschap wel heel erg van één kant moet komen hier in Nederland. Ik breng elk suikerfeest met veel liefde en plezier een bord met overheerlijke zelfgemaakte zoetigheden naar de buren. Maar eens iets terugkrijgen zit er niet in.quote:Op zondag 2 februari 2025 00:34 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Kijk eens aan. 'faciliteer waar mogelijk.' Dat is je natte droom he. islamietjes die gefaciliteerd worden in hun sprookjesdrang naar onderwerping van het andere volk.
Pardon?quote:Ziek in je kop, dat ben je. Dwaas.
Dat staat in de OP: in het kader van de lessen Levensbeschouwing (in de kerndoelen ook wel eens Geestelijke Stromingen genoemd).quote:Op zaterdag 1 februari 2025 23:13 schreef Droopie het volgende:
Waarom dan wel een Iftar?
Dat getuigt van hypocrisie.
Punt is dat we allang alle speciaal onderwijs met geloofsachtergronden hadden moeten schrappen. Maar dat doen we ook niet.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 19:42 schreef Alpha0 het volgende:
En als je heel objectief kijkt en leest zijn de argumenten van MRWN eigenlijk niet eens zo gek. Cobbenhagenlyceum had bijvoorbeeld gewoon eerlijk moeten zeggen dat ze katholiek zijn en dus geen ruimte geven aan andere religies maar daar zijn ze te laf voor. Punt is natuurlijk dat we ons zelf als maatschappij in de hoek hebben geschilderd door dat volk de ruimte te geven en we nu keer op keer hun cultuur in onze snufferd gedrukt krijgen. Het is zó onze eigen schuld.
Met dank aan CDA, CU en SGP.quote:Op zondag 2 februari 2025 08:51 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Punt is dat we allang alle speciaal onderwijs met geloofsachtergronden hadden moeten schrappen. Maar dat doen we ook niet.
Hier hebben ze gewoon gelijk in, het is niet echt respectvol om je als organisatie alleen de leuke delen van een godsdienst toe te eigenen.quote:Volgens de woordvoerder voert de school geen consequent beleid door wel een iftar te organiseren, maar bidden niet toe te staan.
Radicale gewelddadige mensen zijn eisers, maar gaan met hun eisen niet naar de sterkere duo's, want ze weten dat hun eisen dan niet ingewilligd worden, met als gevolg dat zij dan hun woede bekoelen op lichamelijk gehandicapten.quote:Op zondag 2 februari 2025 00:41 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Onderaan de streep is het ook in het belang van de samenleving. Blije Moslims zijn productieve Moslims. Wel moet het me van het hart dat goed buurschap wel heel erg van één kant moet komen hier in Nederland. Ik breng elk suikerfeest met veel liefde en plezier een bord met overheerlijke zelfgemaakte zoetigheden naar de buren. Maar eens iets terugkrijgen zit er niet in.²
In hetzelfde Tilburg gaan de bw niet meer naar zulke vieringen toe als vrouwen en mannen gescheiden moeten zitten.quote:Op zondag 2 februari 2025 09:07 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
Hier hebben ze gewoon gelijk in, het is niet echt respectvol om je als organisatie alleen de leuke delen van een godsdienst toe te eigenen.
Dacht sowieso dat die iftar-hype in organisaties inmiddels wel op zijn retour was.
Mwa, geen bier mogen drinken, in een jurk rond moeten lopen, er allemaal hetzelfde uit moeten zien, continu met je vochtige derrière in de lucht op een kleedje moeten knielen om het gejammer van één of andere bebaarde brulaap aan te moeten horen en jezelf in een bus opblazen omdat ze in de bedrijfskantine geen halal voer serveren klinkt niet echt aantrekkelijk moet ik zeggen.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 21:00 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Er is niets aantrekkelijk aan de islam.
Tenzij je man bent.
Je vergeet het voornaamste en erg aantrekkelijk punt voor de geïndoctrineerde incelmannetjes dat er uithuwelijking plaats vind. In de normale relatiemarkt vind geen van die losers in Nederland normaliter een partner.quote:Op zondag 2 februari 2025 09:20 schreef spicymchaggis het volgende:
[..]
Mwa, geen bier mogen drinken, in een jurk rond moeten lopen, er allemaal hetzelfde uit moeten zien, continu met je vochtige derrière in de lucht op een kleedje moeten knielen om het gejammer van één of andere bebaarde brulaap aan te moeten horen en jezelf in een bus opblazen omdat ze in de bedrijfskantine geen halal voer serveren klinkt niet echt aantrekkelijk moet ik zeggen.
Het is chantage… Maar zeg er niets van, want islamofobie is het grootste probleem!quote:Op zaterdag 1 februari 2025 18:46 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Meest misselijke vind ik de oproepen om de directeur te ‘benaderen’. Krijg daar Paty flashbacks van.
Je lijkt het wat sarcastisch te brengen maar ik deel je mening zeker. We moeten hier oorzaak en gevolg niet gaan omdraaien. Je mag in het fietsenrek meisjes penetrereren en zowat een drugskartel opstarten. Maar oh wee als je wilt bidden.quote:Op zondag 2 februari 2025 10:08 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Het is chantage… Maar zeg er niets van, want islamofobie is het grootste probleem!
van wie mag dat dan? Of loop je weer eens slap te lullen?quote:Op zondag 2 februari 2025 10:16 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Je mag in het fietsenrek meisjes penetrereren en zowat een drugskartel opstarten. Maar oh wee als je wilt bidden.
Gekkigheid.²
Doe niet zo idioot: als de school je betrapt terwijl je daar aan neuken of dealen bent heb je nog veel meer gezeik.quote:Op zondag 2 februari 2025 10:16 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Je lijkt het wat sarcastisch te brengen maar ik deel je mening zeker. We moeten hier oorzaak en gevolg niet gaan omdraaien. Je mag in het fietsenrek meisjes penetrereren en zowat een drugskartel opstarten. Maar oh wee als je wilt bidden.
Gekkigheid.²
Grote kans dat jouw eerste kus ook tussen wat Gazelle oma fietsjes was. Laten we elkaar geen mietje noemen aub.quote:Op zondag 2 februari 2025 10:19 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Doe niet zo idioot: als de school je betrapt terwijl je daar aan neuken of dealen bent heb je nog veel meer gezeik.
Je onderschat hier wel dat een deel van de autochtone Europeanen, vooral in West-Europese landen, helaas op de hand zijn van de Islamtische gemeenschappen en als het puntje bij paaltje zou komen kiezen zij ook partij zouden kiezen voor moslims en het Westen en diens Christelijk-Joodse fundamenten de rug toe keren.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 23:30 schreef Richestorags het volgende:
[..]
En toch zie ik het niet gebeuren. Heel Centraal en Oost-Europa is vrij van deze nonsens en zal dat ook blijven. Dat alleen al is een enorme tegenhanger.
Verder hebben die Christelijke normen en waarden Europeanen er nooit van weerhouden hele continenten te onderwerpen en vooral heel veel oorlog te voeren. Met elkaar en met iedereen. De Duitsers gingen nog als beesten tekeer tot 80 jaar geleden. Ik zie vooral een bevriezing door het WO2 trauma. Maar dat begint langzaam te ontdooien. Niet dat ik pleit voor dat we morgen oorlog gaan voeren en al helemaal niet dat we de Duitse kant op gaan, maar als de shit the fan hit twijfel ik er niet aan dat Europa nog steeds twee / drie maten te groot is.
Zweden is juist het meeste gedraaid na hun mislukte experiment. Numeriek zijn Europeanen nog steeds overal zwaar in de meerderheid en dat gaat niet ineens veranderen. Je merkt aan stemgedrag dat de opinie langzaam verandert. Dat gaat niet beter worden want a) de moslims beginnen zich steeds kutter te gedragen en b) de levensomstandigheden zijn er niet beter op geworden. Er komt een tijd dat we het in rap tempo niet meer gaan accepteren en daar zijn we nu langzaam naar aan het toewerken.
Ik heb goede hoop
Gisteren nog een discussie met @Hexagon over gehad. Islam is simpelweg een zeer gevaarlijke ideologie. Vrijheid van godsdienst zou beperkt moeten worden tot binnen de basisnormen van onze maatschappij. Maar daar gaan ook die Christenen voor liggen natuurlijk, samen met GL/PvdA D66 cs.quote:Op zondag 2 februari 2025 10:38 schreef HowardRoark het volgende:
Bidden doet men maar thuis of in de moskee. En waarom worden er überhaupt iftars georganiseerd op Nederlanders scholen?
Daarnaast is het ook zorgwekkend dat Muslim Rights Watch hier weer bij betrokken is. Dit is dezelfde beweging die tijdens de pro-Palestina demonstraties met eigen groepjes security komt aanzetten die de rol van politie denken te kunnen vervullen.
[..]
Je onderschat hier wel dat een deel van de autochtone Europeanen, vooral in West-Europese landen, helaas op de hand zijn van de Islamtische gemeenschappen en als het puntje bij paaltje zou komen kiezen zij ook partij zouden kiezen voor moslims en het Westen en diens Christelijk-Joodse fundamenten de rug toe keren.
De Islam is zeker een gevaarlijke ideologie voor de Westerse samenleving en inderdaad bij partijen als GroenLinks-PvdA en D66 en diens electoraat zijn helaas mensen terug te vinden die de Islam willen faciliteren en zich meer thuis lijken te voelen bij de Islamtische culturen dan de Westerse en diens Christelijk-Joodse fundamenten. Daarom hekelen deze mensen ook vaak Christenen of het Christendom en zien Israël als land liever verdwijnen.quote:Op zondag 2 februari 2025 10:46 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Gisteren nog een discussie met @:Hexagon over gehad. Islam is simpelweg een zeer gevaarlijke ideologie. Vrijheid van godsdienst zou beperkt moeten worden tot binnen de basisnormen van onze maatschappij. Maar daar gaan ook die Christenen voor liggen natuurlijk, samen met GL/PvdA D66 cs.
Islam is betonrot voor onze maatschappij. En ja, de Westerse maatschappij is veel beter dan wat de Islam te bieden heeft. Waarom denk je anders dat zovelen hier naartoe willen komen en niemand in de rij staat om naar Afghanistan te vertrekken op een enkeling na.
Tja, vrijheid van godsdienst gaan inperken als in dat je mensen zonder noodzaak gaat verbieden te bidden, dat doet ons weer wat meer op Afghanistan lijken.quote:Op zondag 2 februari 2025 10:46 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Gisteren nog een discussie met @:Hexagon over gehad. Islam is simpelweg een zeer gevaarlijke ideologie. Vrijheid van godsdienst zou beperkt moeten worden tot binnen de basisnormen van onze maatschappij. Maar daar gaan ook die Christenen voor liggen natuurlijk, samen met GL/PvdA D66 cs.
Islam is betonrot voor onze maatschappij. En ja, de Westerse maatschappij is veel beter dan wat de Islam te bieden heeft. Waarom denk je anders dat zovelen hier naartoe willen komen en niemand in de rij staat om naar Afghanistan te vertrekken op een enkeling na.
Op welke manier wordt de vrijheid van godsdienst ingeperkt? Een openbare school is simpelweg geen plek om te bidden of voor speciale gebedsruimtes. Dat geldt voor alle religieuze stromingen.quote:Op zondag 2 februari 2025 10:55 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Tja, vrijheid van godsdienst gaan inperken als in dat je mensen zonder noodzaak gaat verbieden te bidden, dat doet ons weer wat meer op Afghanistan lijken.
Is dit de gay parade nieuwe stijl?quote:Op zondag 2 februari 2025 10:53 schreef HeatWave het volgende:
[ afbeelding ]
Dan krijg je dit soort heulen-met-de-vijand-gedrag idd.
Als je iets gaat verbieden moet daar een duidelijke goede reden voor zijn. Die zie ik niet. Het is een "probleem" oplossen dat er niet is. Dat doen ze in totalitaire landen als Afghanistan ook.quote:Op zondag 2 februari 2025 10:59 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Op welke manier wordt de vrijheid van godsdienst ingeperkt? Een openbare school is simpelweg geen plek om te bidden of voor speciale gebedsruimtes. Dat geldt voor alle religieuze stromingen.
En ik wil ook wel de reden uitleggen waarom dit zo is: op een openbare school zouden kinderen en jongeren van verschillende achtergronden samen moeten kunnen komen. Dus dient neutraliteit te worden beschermd.
Als ouders een specifieke religieuze inslag willen in het onderwijs van hun kind zijn er daar genoeg andere opties voor buiten het openbare onderwijs.
Ik protesteer!quote:Op zondag 2 februari 2025 10:59 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Op welke manier wordt de vrijheid van godsdienst ingeperkt? Een openbare school is simpelweg geen plek om te bidden of voor speciale gebedsruimtes. Dat geldt voor alle religieuze stromingen.
En ik wil ook wel de reden uitleggen waarom dit zo is: op een openbare school zouden kinderen en jongeren van verschillende achtergronden samen moeten kunnen komen. Dus dient neutraliteit te worden beschermd.
Als ouders een specifieke religieuze inslag willen in het onderwijs van hun kind zijn er daar genoeg andere opties voor buiten het openbare onderwijs.
Nee man. Bidden hoort op voorgeschreven tijdstippen. Dus dat is ook gewoon tijdens het werk of op school.quote:Op zondag 2 februari 2025 10:38 schreef HowardRoark het volgende:
Bidden doet men maar thuis of in de moskee.
Net zoals er kerstdiners en paasontbijtjes worden gegeven. We are here to stay joh. Ik vind het mooi om te zien dat dit steeds meer gemeengoed wordt.quote:En waarom worden er überhaupt iftars georganiseerd op Nederlanders scholen?
Islamisering is geen goeie reden. OK, weten we dat ook weer.quote:Op zondag 2 februari 2025 11:02 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Als je iets gaat verbieden moet daar een duidelijke goede reden voor zijn. Die zie ik niet. Het is een "probleem" oplossen dat er niet is. Dat doen ze in totalitaire landen als Afghanistan ook.
Vrijheid van godsdienst is geen allesomvattend recht om maar te doen en laten wat je wilt.quote:Op zondag 2 februari 2025 10:55 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Tja, vrijheid van godsdienst gaan inperken als in dat je mensen zonder noodzaak gaat verbieden te bidden, dat doet ons weer wat meer op Afghanistan lijken.
Jij wordt moslim als je een ander zie bidden?quote:Op zondag 2 februari 2025 11:04 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Islamisering is geen goeie reden. OK, weten we dat ook weer.
Heb je het bericht niet gelezen? Bidden is toegestaan. Bepaalde rituelen niet.quote:Op zondag 2 februari 2025 10:55 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Tja, vrijheid van godsdienst gaan inperken als in dat je mensen zonder noodzaak gaat verbieden te bidden, dat doet ons weer wat meer op Afghanistan lijken.
Die heb ik net gegeven: het behouden van de neutraliteit. Nogmaals het gaat om een openbare school.quote:Op zondag 2 februari 2025 11:02 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Als je iets gaat verbieden moet daar een duidelijke goede reden voor zijn. Die zie ik niet. Het is een "probleem" oplossen dat er niet is. Dat doen ze in totalitaire landen als Afghanistan ook.
Natuurlijk zie jij het probleem niet…quote:Op zondag 2 februari 2025 11:02 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Als je iets gaat verbieden moet daar een duidelijke goede reden voor zijn. Die zie ik niet. Het is een "probleem" oplossen dat er niet is. Dat doen ze in totalitaire landen als Afghanistan ook.
Wat is er precies zo erg aan wat die leerling in het fietsenhok deed?quote:Op zondag 2 februari 2025 11:08 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Natuurlijk zie jij het probleem niet…
"Behouden van de neutraliteit" is holle retoriek als je niet duidelijk maakt hoe die school nu zo gebukt gaat onder die in het fietsenhok biddende leerling.quote:Op zondag 2 februari 2025 11:07 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Die heb ik net gegeven: het behouden van de neutraliteit. Nogmaals het gaat om een openbare school.
Het lijkt er sterk op dat het jou dwars lijkt te zitten dat de Islam niet wordt gefaciliteerd, maar dit heeft niets te maken met de vrijheid van religie, laat staan een totalitaire samenleving. Ook in samenleving waar de vrijheid van religie wordt gehanteerd, heb je plekken die neutraal moeten blijven.
Nee, maar als jij niet wil inzien dat het hier nooit bij blijft en daarna andere islamitische gebruiken en regels afgedwongen gaan worden heb ik nog een brug te koopquote:Op zondag 2 februari 2025 11:05 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Jij wordt moslim als je een ander zie bidden?
Heb je echt gelijk in. Maar je kan het beter embracen. Want het staat te gebeuren. Sterker nog, het is al in volle gang.quote:Op zondag 2 februari 2025 11:13 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Nee, maar als jij niet wil inzien dat het hier nooit bij blijft en daarna andere islamitische gebruiken en regels afgedwongen gaan worden heb ik nog een brug te koop.
Dus dan wil jij maar maatregelen invoeren die uit Afghanistan lijken te komen, zoals verbieden te bidden, dan kunnen moslims dat niet meer doen.quote:Op zondag 2 februari 2025 11:13 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Nee, maar als jij niet wil inzien dat het hier nooit bij blijft en daarna andere islamitische gebruiken en regels afgedwongen gaan worden heb ik nog een brug te koop.
Bewijs, alle andere landen waar de islam woekert.
Nee hoor, bidden hoort in de moskee. En als je samenleving naar je hand wilt zetten en overal jouw religie tot de leidraad wil bestempelen, dan is het misschien tijd naar een land te gaan waar alles in het teken staat van de Islam.quote:Op zondag 2 februari 2025 11:04 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Nee man. Bidden hoort op voorgeschreven tijdstippen. Dus dat is ook gewoon tijdens het werk of op school.
[..]
Net zoals er kerstdiners en paasontbijtjes worden gegeven. We are here to stay joh. Ik vind het mooi om te zien dat dit steeds meer gemeengoed wordt.²
Er is zeker gevaar dat de Islam zich op die manier verder kan verspreiden.quote:Op zondag 2 februari 2025 11:05 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Jij wordt moslim als je een ander zie bidden?
Zulke leerlingen zijn beter op hun plek op een Islamtische school.quote:Op zondag 2 februari 2025 11:11 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Wat is er precies zo erg aan wat die leerling in het fietsenhok deed?
[..]
"Behouden van de neutraliteit" is holle retoriek als je niet duidelijk maakt hoe die school nu zo gebukt gaat onder die in het fietsenhok biddende leerling.
Lulkoek, alleen verbieden op openbare scholen etc, wat je thuis doet moet je zoals altijd helemaal zelf weten.quote:Op zondag 2 februari 2025 11:15 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Dus dan wil jij maar maatregelen invoeren die uit Afghanistan lijken te komen, zoals verbieden te bidden, dan kunnen moslims dat niet meer doen.
Het is ergens wel bijzonder dat je het verdedigen van neutraliteit wilt vergelijken met Afghanistan en ruimte maken voor de Islam probeert te verdedigen. Dan zit jij met jouw standpunt namelijk het meest in de richting van de Afghaanse samenleving.quote:Op zondag 2 februari 2025 11:15 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Dus dan wil jij maar maatregelen invoeren die uit Afghanistan lijken te komen, zoals verbieden te bidden, dan kunnen moslims dat niet meer doen.
Een ritueel, dat dagelijks uitgevoerd gaat worden? Lijkt mij logisch dat je zoiets direct dient te stoppen voordat andere moslims zich gaan aansluiten (deels vanwege peer pressure, want anders geen goede moslim). Vervolgens menen ze rechten te hebben en willen ze niet gestoord worden, ook niet als iemand gewoon zijn fiets wil pakken. Dan is de lokatie niet meer goed genoeg en eist men een gebedsruimte…quote:Op zondag 2 februari 2025 11:11 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Wat is er precies zo erg aan wat die leerling in het fietsenhok deed?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |