SPOILER: Twitteraccounts van een aantal betrouwbare twitteraarsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Kaart van de Gazastrook en informatie over de GazastrookOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Geschiedenis conflictOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Enkele belangrijke links
Liveblog Nu.nl
Liveblog NOS
Liveblog ADSPOILER: LivestreamsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Steve Lookner live
<signature here>.![]()
quote:Op vrijdag 12 januari 2024 10:43 schreef Terrorizer het volgende:
Topic kan dicht, het is opgelost:
https://www.reddit.com/r/(...)er_the_city_council/quote:Why tf was the city of San Francisco bombing them in the first place?!
https://www.reddit.com/r/(...)rny/comment/kh7uxnu/When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.![]()
Die hebben we al gehad, heb je er nog wat over te melden?quote:
Waar, niet waar...?<signature here>.![]()
Alleen in maga kringen is Trump de "reasonable" hoor. Wat een lariekoek.quote:
''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''![]()
Lawyer for Israel: Not every armed conflict is a genocide, essence of crime cannot be lost
https://www.timesofisrael(...)rime-cannot-be-lost/When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.![]()
je bent wel strengquote:Op vrijdag 12 januari 2024 11:57 schreef ExTec het volgende:
[..]
Die hebben we al gehad, heb je er nog wat over te melden?
Waar, niet waar...?
Winnaar FOK-Eredivisie-Toto 2025![]()
Nou ja, de opper MAGAT lost de oekraine oorlog natuurlijk wel 'ff' op door gewoon flux oekraine onder de bus te gooien.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 11:57 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Alleen in maga kringen is Trump de "reasonable" hoor. Wat een lariekoek.
Naar zijn 'oplossing' voor houthi's die internationale scheepvaart aan het opblazen zijn, ben ik dan wel weer benieuwd.<signature here>.![]()
Nee, ik houd me aan de regels. Zou jij ook eens moeten doen:quote:quote:Voordat je reageert
......Geen tweetdumps<signature here>.![]()
oh had ik gemistquote:Op vrijdag 12 januari 2024 12:01 schreef ExTec het volgende:
[..]
Nee, ik houd me aan de regels. Zou jij ook eens moeten doen:
[..]het spijt me zo
Winnaar FOK-Eredivisie-Toto 2025![]()
Aldus Haaretzquote:Israeli Military Admits 'Highly Probable' Soldier Mistakenly Killed Journalist Shireen Abu Akleh
An Israeli soldier under fire likely erroneously targeted Palestinian American journalist Shireen Abu Akleh, misidentifying her as an armed militant, according to an army probe ■ The IDF said it would not open an investigation into any soldiers![]()
Het Jodendom is inheems aan het gebied dat Isral is. Veel inheemser dan de Islam, dat pas eeuwen later diens oorsprong kent. En trouwens ook niet in Isral, maar in Saoedi-Arabi. Het is niet voor niets dat Islamisten met dwang en geweld mensen in de regio hun leer moesten opleggen, dat benadrukt dat er al leven was voor de Islam.quote:Op donderdag 11 januari 2024 20:50 schreef egayalS het volgende:
[..]
israelis be like, de inheemse bevolking van palestine verdrijven van hun grond en huizen in 1948 en vervolgens de kinderen en kleinkinderen van deze mensen uitmaken voor terrorist wanneer ze terug vechten.
sterk verhaal wel.
Daarnaast is terrorisme gewoon terrorisme. En als jij streeft om een land en diens volk te vernietigen en ook meermaals oproept aan moslims om wereldwijd Joden te gaan vernietigen, dat heeft niets meer te maken met 'terugvechten'.
Laten we trouwens ook niet vergeten dat men bij Hamas ook vindt dat niet alleen Isral eigenlijk bij de 'Ummah' zou moeten horen, maar ook plekken zoals Spanje, Zuid-Itali en de Balkan.'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
Daarnaast ook nog het feit dat Zuid-Afrika een heel goed voorbeeld is over wat echte apartheid natuurlijk betekende. Dan kunnen we ook nog filosofisch met elkaar gaat tetteren over wat al deze landen eigenlijk qua hoeveelheid doden onder de (eigen) burgerbevolking heeft opgeteld en hoeveel daarvan chte genocide was - voorbeelden genoeg in deze landen waar hele stammen puur om hun bestaan per dorp werden uitgeroeid.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 11:45 schreef HannahVrede het volgende:
[..]
Jongens, kan iemand Belgi even helpen, volgensmij zijn ze de weg weer kwijt..
Los van dit lijstje; dit lijken mij veelal allemaal oud-kolonin en dat zal hij bezwaar dat wel weer zijn, denk ik? En veel van deze landen wordt bestuurd en beheerst door regimes die hun eigen burgers bevolking uitmoord, maar hee: wat mogen we verwachten van de aanvoerder (Zuid-Afrika) die haar eigen burgerbevolking afmaakt en oproept tot specifieke genocide van de Boer (daarmee), dat zijn voornamelijk blanken in Zuid-Afrika, met nog stukjes land en veelal lokale bevolking die voor hen werkt, die gewoon ook mee worden afgeslacht omdat "ze gecapituleerd zijn voor de Boer". Ziek hoor..
Dus het lijkt mij meer dan onterecht deze keuze te hebben gemaakt en dan ook een globaal show-toneel, puur voor aandacht. Mijn inziens hadden ze beter echt belang kunnen tonen voor de Palestijnse bevolking door stappen te zetten in de richting van vredesbesprekingen en humanitaire hulp - maar hoogstwaarschijnlijk dat hun staatskas dat niet toelaat en hun geestelijk vermogen.
Als je opgroeide met 'oorlog is de manier' zul je dat kennelijk ook propageren. In dat licht: oeh.... Belgi.
Ik begin mij spontaan zorgen te maken.Wanneer vliegen de raketten van Belgi naar Venlo?
![]()
Zij geven slechts aan wat die vent beweerde. Je schiet een journalist neer en zet dit zo weg. Ze weten wel beter daar.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 12:07 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Bronnen aanvallen als de inhoud je niet bevalt![]()
Ho ho onlangs is bewezen dat Palestijnen en hun voorouders daar veel eerder waren dan het jodendom. Minstens 700 jaar eerder.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 12:11 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het Jodendom is inheems aan het gebied dat Isral is. Veel inheemser dan de Islam, dat pas eeuwen later diens oorsprong kent. En trouwens ook niet in Isral, maar in Saoedi-Arabi. Het is niet voor niets dat Islamisten met dwang en geweld mensen in de regio hun leer moesten opleggen, dat benadrukt dat er al leven was voor de Islam.
Daarnaast is terrorisme gewoon terrorisme. En als jij streeft om een land en diens volk te vernietigen en ook meermaals oproept aan moslims om wereldwijd Joden te gaan vernietigen, dat heeft niets meer te maken met 'terugvechten'.
Laten we trouwens ook niet vergeten dat men bij Hamas ook vindt dat niet alleen Isral eigenlijk bij de 'Ummah' zou moeten horen, maar ook plekken zoals Spanje, Zuid-Itali en de Balkan.![]()
Nou, laat maar zien dat bewijs ...quote:Op vrijdag 12 januari 2024 12:21 schreef Chadi het volgende:
[..]
Ho ho onlangs is bewezen dat Palestijnen en hun voorouders daar veel eerder waren dan het jodendom. Minstens 700 jaar eerder.
En wel enigszins redelijke bronnen graag, geen troep uit de Islamtische fuikjes op de socials,'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
Tja, dat is ook niet zo vreemd natuurlijk gezien de demografie van die stad. Daar zul je hele wijken hebben waar mensen zich meer verbonden voelen aan de 'Ummah' en het land van hun ((over)groot)ouders dan met het Westen.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 12:24 schreef Haags het volgende:
[ twitter ]
@:mortaxx Hamas is weer goed vertegenwoordigd in Den Haag.'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
Weinig blonde koppies.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 12:24 schreef Haags het volgende:
[ twitter ]
@:mortaxx Hamas is weer goed vertegenwoordigd in Den Haag.![]()
Uhu... https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Filistijnen (lees voornamelijk stukje over Rome en Filisti) Zoek ik ondertussen nog even naar mijn bijdrage op de Frontpage hier over.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 12:21 schreef Chadi het volgende:
[..]
Ho ho onlangs is bewezen dat Palestijnen en hun voorouders daar veel eerder waren dan het jodendom. Minstens 700 jaar eerder.![]()
![]()
Hoogstwaarschijnlijk kan ieder levend individu aanspraak maken op herkomst uit de vruchtbare halve maan. Hanteren we die criteria wordt het allemaal wel ingewikkeld.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 12:21 schreef Chadi het volgende:
[..]
Ho ho onlangs is bewezen dat Palestijnen en hun voorouders daar veel eerder waren dan het jodendom. Minstens 700 jaar eerder.![]()
HEEY CHADIAANTJE!!!quote:Op vrijdag 12 januari 2024 10:37 schreef Chadi het volgende:
[..]
Bassie die anderen voor clown uitmaakt. Moet niet gekker worden hier.
Intolerant voor intolerantie![]()
Je argument is hier al vaak geponeerd daarom reageer ik er op. De mensen die een wapenstilstand voorstaan of Isral veroordelen voor het terugslaan zijn of hypocriet of antisemiet. Zonder in te gaan op t argument. Jij speelt de hypocriet kaart met de ‘jamaar was jij in de Syri oorlog…’. Helemaal niemand geeft een flikker om de Syrische bevolking ook de diehard Isral fans niet, maar gaan wel blind met de Isralirs mee vanwege wat ze aangedaan is… Dat is mijns inziens dus een argument zonder enige waarde.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 10:14 schreef Montagui het volgende:
[..]
Het is niet netjes om een vraag met een wedervraag te beantwoorden. En zeker niet als je niet de aangesprokene bent.
Het bombarderen van burgers is nooit acceptabel. Dat probeer je zo veel mogelijk te vermijden.
Een ander veel geponeerd argument is dat er in Gaza berhaupt geen genocide kan zijn want de bevolking is in de afgelopen veertig jaar gegroeid. Andersom zou er op 7 okt 2013 wel een genocide plaats hebben gevonden terwijl Isral in de afgelopen jaren k gegroeid is. (Voor de extecs van deze wereld: Ik stel niet dat er een genocide plaatsvindt, het gaat me puur om het argument. Ik vind het verschrikkelijk dat men berhaupt wil spreken van genocide laat staan dat het er zou kunnen zijn)![]()
Waarom zou je dit berhaupt doen?quote:Op vrijdag 12 januari 2024 12:45 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Je argument is hier al vaak geponeerd daarom reageer ik er op. De mensen die een wapenstilstand voorstaan of Isral veroordelen voor het terugslaan zijn of hypocriet of antisemiet. Zonder in te gaan op t argument. Jij speelt de hypocriet kaart met de ‘jamaar was jij in de Syri oorlog…’. Helemaal niemand geeft een flikker om de Syrische bevolking ook de diehard Isral fans niet dus waarom nu wel wat Isralirs aangedaan is… dus mijns inziens een argument zonder enige waarde.
Een ander veel geponeerd argument is dat er in Gaza berhaupt geen genocide kan zijn want de bevolking is in de afgelopen veertig jaar gegroeid. Andersom zou er op 7 okt 2013 wel een genocide plaats hebben gevonden terwijl Isral in de afgelopen jaren k gegroeid is.Het is een heel goed argument.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 12:45 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Je argument is hier al vaak geponeerd daarom reageer ik er op. De mensen die een wapenstilstand voorstaan of Isral veroordelen voor het terugslaan zijn of hypocriet of antisemiet. Zonder in te gaan op t argument. Jij speelt de hypocriet kaart met de ‘jamaar was jij in de Syri oorlog…’. Helemaal niemand geeft een flikker om de Syrische bevolking ook de diehard Isral fans niet dus waarom nu wel wat Isralirs aangedaan is… dus mijns inziens een argument zonder enige waarde.
Een ander veel geponeerd argument is dat er in Gaza berhaupt geen genocide kan zijn want de bevolking is in de afgelopen veertig jaar gegroeid. Andersom zou er op 7 okt 2013 wel een genocide plaats hebben gevonden terwijl Isral in de afgelopen jaren k gegroeid is.
Want wat maakt dit conflict nu zo speciaal? Wat maakt de Palestijnen een uniek volk waar veel mensen in het Westen zich zo druk om maken? Vanuit Islamtische kant weten we het wel, zij zien dit als een religieus en territoriaal conflict, waar er binnen de Islamtische wereld ook enorm veel antisemitisme heerst. Maar waarom Westerse mensen hierover schuimbekken en niet over andere oorlogen of conflicten, blijft onduidelijk ...'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
https://doi.org/10.1126/sciadv.aax0061quote:Op vrijdag 12 januari 2024 12:21 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nou, laat maar zien dat bewijs ...
En wel enigszins redelijke bronnen graag, geen troep uit de Islamtische fuikjes op de socials,
Gevonden in Ashkelon bij een opgraving.
Als je het niet begrijpt is er ook een video van een uur over met uitleg.![]()
Lopen ook mensen met een bord Israelies against genocide. Maar dat zijn zelf hatende joden natuurlijk.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 12:26 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Tja, dat is ook niet zo vreemd natuurlijk gezien de demografie van die stad. Daar zul je hele wijken hebben waar mensen zich meer verbonden voelen aan de 'Ummah' en het land van hun ((over)groot)ouders dan met het Westen.![]()
Os je leest echt wetenschappelijk onderzoek..quote:Op vrijdag 12 januari 2024 12:38 schreef HannahVrede het volgende:
[..]
Uhu... https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Filistijnen (lees voornamelijk stukje over Rome en Filisti) Zoek ik ondertussen nog even naar mijn bijdrage op de Frontpage hier over.
https://doi.org/10.1126/sciadv.aax0061![]()
Heb je dit ook gelezen?quote:Op vrijdag 12 januari 2024 12:38 schreef HannahVrede het volgende:
[..]
Uhu... https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Filistijnen (lees voornamelijk stukje over Rome en Filisti) Zoek ik ondertussen nog even naar mijn bijdrage op de Frontpage hier over.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.In dezelfde gedachtengang zou je ook kunnen beweren dat hedendaagse Friezen in Friesland rechtstreekse afstammeling van de volkeren die in Frisia woonden. En derhalve onderdrukt worden en recht hebben op het gebied dat van oudsher bevolkt is door hun voorouders.![]()
Die soldaat verdient berhaupt ontslag. Die andere zogenaamde schutter die er naast stond en die ook een duidelijk blauw vest en helm droeg met de tekst PRESS, die ongetrainde vijand kreeg de soldaat ondanks meerdere verwoede pogingen niet eens geraakt. Wat een ongelofelijke prutser, zo’n soldaat heeft in het verdedigen van een land echt geen toegevoegde waardequote:![]()
Ik ben ook voor een wapenstilstand als daarmee dit conflict tussen Israel en de Arabische naties opgelost kan worden. Helaas is al millenialang gebleken dat volgens hun tegenstanders zij geen recht van leven hebben, dus een wapenstilstand kan/zal alleen maar voordelig zijn voor hen die kwaadwillend zijn tegenover de Joden. Wonden likken, herbewapenen en 7 oktober all over again.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 12:45 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Je argument is hier al vaak geponeerd daarom reageer ik er op. De mensen die een wapenstilstand voorstaan of Isral veroordelen voor het terugslaan zijn of hypocriet of antisemiet. Zonder in te gaan op t argument. Jij speelt de hypocriet kaart met de ‘jamaar was jij in de Syri oorlog…’. Helemaal niemand geeft een flikker om de Syrische bevolking ook de diehard Isral fans niet dus waarom nu wel wat Isralirs aangedaan is… dus mijns inziens een argument zonder enige waarde.
MIJ lijkt overgave van Hamas en het terugbrengen van de gijzelaars de beste stap naar wapenstilstand en overleg over een nieuwe leefsituatie in de regio.
Ik noem verder degenen die het eerste voorstaan, onvoorwaardelijke wapenstilstand, geen antisemiet of hypocriet, maar ik kan me voorstellen, gelet op mijn voorstel in alinea 2, dat anderen er minder genuanceerd over denken.Ha ja, dat is inderdaad ook bullshit. Ik vind wat Hamas wil (de intentie) overduidelijk genocide, wat Hamas op 7 oktober deed is geen genocide dat was gewoon een lafhartige terroristische aanval op onschuldige burgers. De reactie van Israel heeft geen genocidale intentie. Gelet op de infrastructuur, de verdedigingswijze van Hamas, en het dichtbevolkte gebied kan ik me zeker voorstellen dat het voor velen overkomt als genocide, maar wil Israel Hamas volledig (of zoveel mogelijk) van de kaart vegen is het schier onmogelijk om in dit geval meer dan wat "acceptabel is aan burgerslachtoffers (collateral damage)" te voorkomen.quote:Een ander veel geponeerd argument is dat er in Gaza berhaupt geen genocide kan zijn want de bevolking is in de afgelopen veertig jaar gegroeid. Andersom zou er op 7 okt 2013 wel een genocide plaats hebben gevonden terwijl Isral in de afgelopen jaren k gegroeid is.“To destroy a people you must first sever their roots.”![]()
Uh huh, I see what you did there.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 12:21 schreef Chadi het volgende:
Ho ho onlangs is bewezen dat Palestijnen en hun voorouders daar veel eerder waren dan het jodendom.
Vermeende palestijnen waren daar eerder dan het jodendom.
Dus je zet een volk af tegen een religie?
Moet je dan niet volkeren afzetten tegen volkeren?
Of religie's tegen religie's?
Maar dat je dat laatste niet doet snap ik.
Idd algemeen bekend dat mo zoveel eeuwen na jodendom en christendom de islam bij elkaar plagieerde.<signature here>.![]()
De 3 wetten van Bart Croughs.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 12:50 schreef HowardRoark het volgende:
.... Maar waarom Westerse mensen hierover schuimbekken en niet over andere oorlogen of conflicten, blijft onduidelijk ...
Dat zal je nu ook snel gaan merken m.b.t. de Houthis (Jemen conflict) en het terugslaan door de VS etc. Die ' progressieven' gaan het dan ook opnemen voor de Houthis.“To destroy a people you must first sever their roots.”![]()
Dit gaat over de Filistijnen, niet de Palestijnen. Of de Palestijnen afstammelingen zijn van de Filistijnen is niet duidelijk. En de Filistijnen kennen hun wortels in Zuid-Europa, daarom wordt deze studie ook onder het abstract gelinkt: DNA reveals European roots of the ancient Philistinesquote:Op vrijdag 12 januari 2024 12:50 schreef Chadi het volgende:
[..]
https://doi.org/10.1126/sciadv.aax0061
Gevonden in Ashkelon bij een opgraving.
Als je het niet begrijpt is er ook een video van een uur over met uitleg.![]()
Precies waar Islamisten, Joden toch van beschuldigen? 'Het zijn eigenlijk Europeanen die ons land hebben gestolen!'
Haha, hilarisch. Dus zelfs al zou het inderdaad zou zijn dat de Filistijnen de voorouders waren van de huidige Palestijnen, dan kennen die hun oorsprong in Zuid-Europa en dat wil zeggen dat zij niet 'inheems' zijn aan het gebied dat nu Isral is.'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
Nee, de hoofdonderzoeken heb ik zelf niet gelezen, dankjewel voor deze link - ik zal eens uiteen zetten waarom veel van deze trial-papers soms alsnog worden herzien, als ik gelezen heb wat zij zelf schrijven.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 12:52 schreef Chadi het volgende:
[..]
Os je leest echt wetenschappelijk onderzoek..
https://doi.org/10.1126/sciadv.aax0061
Wat mij wel al opviel is dat de hoofdbronnen die deze onderzoekers aanhalen onder onderwerp/discussie/links zijn die via het artikel over Filisti te vinden zijn.
Ik vermoed dus vooralsnog dat dit artikel (met onderandere dezelfde Smithsonian als bron) ook betrouwbaar zullen zijn.
Jouw edit, mijn reactie: ik heb meerdere universitaire studies afgerond, ik denk dat ik het wel zal begrijpen. Uiteindelijk is een film natuurlijk nooit weg.![]()
Ja, hier ging mijn reactie dus op in. Maar kennelijk is het artikel wat ik stuurde geen wetenschappelijk onderzoek - anders had Chadi dat zelf natuurlijk ook kunnen lezen.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 13:05 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dit gaat over de Filistijnen, niet de Palestijnen. Of de Palestijnen afstammelingen zijn van de Filistijnen is niet duidelijk. En de Filistijnen kennen hun wortels in Zuid-Europa, daarom wordt deze studie ook onder het abstract gelinkt: DNA reveals European roots of the ancient Philistines![]()
Precies waar Islamisten, Joden toch van beschuldigen? 'Het zijn eigenlijk Europeanen die ons land hebben gestolen!'
Haha, hilarisch. Dus zelfs al zou het inderdaad zou zijn dat de Filistijnen de voorouders waren van de huidige Palestijnen, dan kennen die hun oorsprong in Zuid-Europa en dat wil zeggen dat zij niet 'inheems' zijn aan het gebied dat nu Isral is.![]()
![]()
quote:Op vrijdag 12 januari 2024 12:58 schreef Wotte het volgende:
[..]
Heb je dit ook gelezen?Dat heb ik gelezen inderdaad, interessant h?! Dat is de reden dat ik dit artikel deelde met Chadi, omdat ik al vermoede waar hij naartoe wilde met zijn "zij waren er eerder dan hun" reactie, die inmiddels toch wel zo uitgekauwd is en totaal (in historische context vol oorlogen en overnames) niet opgaat voor een "recht op een land".SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.In dezelfde gedachtengang zou je ook kunnen beweren dat hedendaagse Friezen in Friesland rechtstreekse afstammeling van de volkeren die in Frisia woonden. En derhalve onderdrukt worden en recht hebben op het gebied dat van oudsher bevolkt is door hun voorouders.
Oorlog is kut, zeer understatement. Dat er nu oorlog is in Isral om land is vanzelfsprekend, al eeuwen. Dus mijn inzicht op dit conflict is er eentje die Theunderdog en ik al eens bespraken - als het gaat om geweld en oorlogsrecht.![]()
De opgegraven mensen van 3700 jaar geleden hebben DNA wat veel overeenkomt met het DNA van de huidige Palestijnen.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 13:03 schreef ExTec het volgende:
[..]
Uh huh, I see what you did there.
Vermeende palestijnen waren daar eerder dan het jodendom.
Dus je zet een volk af tegen een religie?
Moet je dan niet volkeren afzetten tegen volkeren?
Of religie's tegen religie's?
Maar dat je dat laatste niet doet snap ik.
Idd algemeen bekend dat mo zoveel eeuwen na jodendom en christendom de islam bij elkaar plagieerde.
Het volledige filmpje met uitleg is op youtube te zien. Het is een joodse mijnheer die dit by the way uitlegt. Dus geen Hamas of hasash of wat dan ook.![]()
Dit gaat over een vergelijking van DNA van de huidige Palestijnen met de gevonden skeletten in Ashkelon. Ook voor jou kijk naar het filmpje!!quote:Op vrijdag 12 januari 2024 13:05 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dit gaat over de Filistijnen, niet de Palestijnen. Of de Palestijnen afstammelingen zijn van de Filistijnen is niet duidelijk. En de Filistijnen kennen hun wortels in Zuid-Europa, daarom wordt deze studie ook onder het abstract gelinkt: DNA reveals European roots of the ancient Philistines![]()
Precies waar Islamisten, Joden toch van beschuldigen? 'Het zijn eigenlijk Europeanen die ons land hebben gestolen!'
Haha, hilarisch. Dus zelfs al zou het inderdaad zou zijn dat de Filistijnen de voorouders waren van de huidige Palestijnen, dan kennen die hun oorsprong in Zuid-Europa en dat wil zeggen dat zij niet 'inheems' zijn aan het gebied dat nu Isral is.![]()
Aaah aldus hoofd wetenschappelijk filter van het CIDI.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 13:05 schreef HannahVrede het volgende:
trial-papers soms alsnog worden herzien, als ik gelezen heb wat zij zelf schrijven.![]()
Nogmaals. Ik vind dat de Palestijnse burgers de afgelopen 20 jaar niet helemaal verdienen en de huidige agressie, zoals het bewust dakloos maken van de bevolking, ook niet helemaal verdienen. Let op: niet helemaal. Die enorme behoefte om zo hard mogelijke (relatief) te slaan dat stuit mij tegen de borst.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 12:50 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het is een heel goed argument.
Want wat maakt dit conflict nu zo speciaal? Wat maakt de Palestijnen een uniek volk waar veel mensen in het Westen zich zo druk om maken? Vanuit Islamtische kant weten we het wel, zij zien dit als een religieus en territoriaal conflict, waar er binnen de Islamtische wereld ook enorm veel antisemitisme heerst. Maar waarom Westerse mensen hierover schuimbekken en niet over andere oorlogen of conflicten, blijft onduidelijk ...
Was het Belgi, Amerika, Australi of welk westers democratisch land dan ook in plaats van Isral die Gaza en de West Bank onder handen neemt dan zou ik dat nog steeds vinden. Zou het een islamitische land zijn geweest dan had het niet mijn interesse, lijkt me logisch.![]()
En denk je niet dat niet europese joden in die regio dat DNA ook hebben?quote:Op vrijdag 12 januari 2024 13:12 schreef Chadi het volgende:
De opgegraven mensen van 3700 jaar geleden hebben DNA wat veel overeenkomt met het DNA van de huidige Palestijnen.
Ik denk het wel.
Dus wat bewijst het?
Heulemaal niks.<signature here>.![]()
Ik vind je insinuaties lafhartig, maar ik begrijp wel dat je geen normaal tegen commentaar hebt op dit stuk: ik verwijt je verder dan ook niets in dat stukje tekst. Eerder steeds andersom - zullen we het proberen niet persoonlijk te maken over zo een (in mijn ogen) "hunnie-waren-eerst" argument, als vrede en vreedzame samenleving op dit moment het enige is wat ik zou willen?quote:Op vrijdag 12 januari 2024 13:13 schreef Chadi het volgende:
[..]
Aaah aldus hoofd wetenschappelijk filter van het CIDI.![]()
Nee dat is dus ook behandeld.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 13:15 schreef ExTec het volgende:
[..]
En denk je niet dat niet europese joden in die regio dat DNA ook hebben?
Ik denk het wel.
Dus wat bewijst het?
Heulemaal niks.![]()
Dat staat niet in de studie. Er staat wel het volgende:quote:Op vrijdag 12 januari 2024 13:12 schreef Chadi het volgende:
[..]
De opgegraven mensen van 3700 jaar geleden hebben DNA wat veel overeenkomt met het DNA van de huidige Palestijnen.
Het volledige filmpje met uitleg is op youtube te zien. Het is een joodse mijnheer die dit by the way uitlegt. Dus geen Hamas of hasash of wat dan ook.Dus zeg het maar, wie zijn de huidige Palestijnen? De Filistijnen met oorspronkelijk Europese roots of de Levantijnen, de daadwerkelijke inheemse bewoners?quote:Master invited Feldman's adviser, paleogeneticist Johannes Krause of the Max Planck Institute for the Science of Human History in Jena, Germany, to try to extract DNA from the teeth and inner ear bones of skeletons excavated in Ashkelon. The team analyzed 1.24 million sites across the genomes of 10 skeletons. Three of the oldest individuals, who lived 3500 to 3700 years ago, were not distinguishable genetically from local Levantine people. But DNA from four infants buried beneath the earthen floors of homes in Ashkelon 500 years later, when Philistine culture first appears, told a different story. They had inherited 25% to 70% of their DNA from southern European ancestors, and the closest matches were to ancient people from the Aegean, Sardinia, and Iberia. The remaining DNA was from local people, suggesting their European ancestors had quickly mated with their new neighbors. Indeed, two styles of pottery in neighboring houses suggest that Philistines and Levantines lived side-by-side in Ashkelon.
Just 200 year later, however, the DNA of three adults, presumably Philistines, fully matched that of local Levantine people. Intermarriage had swamped the genetic heritage of the European immigrants, Krause suggests.'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
Ik heb dat argument nooit gebruikt hier. Dat argument komt uit jouw clubje. Dus ik wees hem daarop. Alles is in beweging en iets opeisen omdat je voorouders daar 3000 jaar geleden gewoond hebben is ridicuul.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 13:17 schreef HannahVrede het volgende:
[..]
Ik vind je insinuaties lafhartig, maar ik begrijp wel dat je geen normaal tegen commentaar hebt op dit stuk: ik verwijt je verder dan ook niets in dat stukje tekst. Eerder steeds andersom - zullen we het proberen niet persoonlijk te maken over zo een (in mijn ogen) "hunnie-waren-eerst" argument, als vrede en vreedzame samenleving op dit moment het enige is wat ik zou willen?
Als je dat ook vindt wat je nu ook zelf aangeeft dan zaag je aan de poten van Israel. Dat is waarom zij vinden dat een jood uit Boston of Eritrea of Polen meer recht heeft dan een gevluchte Palestijn uit die regio. Dat is een van de basis principes waarom dit conflict tussen kolonisator en gekoloniseerde mensen nog bestaat.![]()
Misschien zijn de Palestijnen inderdaad wel de Filistijnen, als je bijvoorbeeld de bewierookte jonge vrouw ziet, die overal ter wereld in Linkse kringen werd opgehemeld toen zij als meisje agressief ging doen tegen een Isralische militair. Nou, die zou zo uit Zweden kunnen komen.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
Nogmaals bekijk de uitleg. Deze vragen komen daar aan bod. Het is een college van een uur of zo. Mediterane DNA is anders dan Asjkenazische joden hebben. Komt allemaal aan bod.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 13:20 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dat staat niet in de studie. Er staat wel het volgende:
[..]
Dus zeg het maar, wie zijn de huidige Palestijnen? De Filistijnen met oorspronkelijk Europese roots of de Levantijnen, de daadwerkelijke inheemse bewoners?
Now go and educate yourself.![]()
Oh men wat een heldin zeg.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 13:26 schreef HowardRoark het volgende:
Misschien zijn de Palestijnen inderdaad wel de Filistijnen, als je bijvoorbeeld de bewierookte jonge vrouw ziet, die overal ter wereld in Linkse kringen werd opgehemeld toen zij als meisje agressief ging doen tegen een Isralische militair. Nou, die zou zo uit Zweden kunnen komen.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]![]()
Dan zijn we het eens dat het een triviaal argument is. En in het bijzonder in de vruchtbare halve maan wat mij betreft.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 13:11 schreef HannahVrede het volgende:
[..]
Dat heb ik gelezen inderdaad, interessant h?! Dat is de reden dat ik dit artikel deelde met Chadi, omdat ik al vermoede waar hij naartoe wilde met zijn "zij waren er eerder dan hun" reactie, die inmiddels toch wel zo uitgekauwd is en totaal (in historische context vol oorlogen en overnames) niet opgaat voor een "recht op een land".
Oorlog is kut, zeer understatement. Dat er nu oorlog is in Isral om land is vanzelfsprekend, al eeuwen. Dus mijn inzicht op dit conflict is er eentje die Theunderdog en ik al eens bespraken - als het gaat om geweld en oorlogsrecht.![]()
Omdat Isral een Joodse staat is.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 13:24 schreef Chadi het volgende:
[..]
Ik heb dat argument nooit gebruikt hier. Dat argument komt uit jouw clubje. Dus ik wees hem daarop. Alles is in beweging en iets opeisen omdat je voorouders daar 3000 jaar geleden gewoond hebben is ridicuul.
Als je dat ook vindt wat je nu ook zelf aangeeft dan zaag je aan de poten van Israel. Dat is waarom zij vinden dat een jood uit Boston of Eritrea of Polen meer recht heeft dan een gevluchte Palestijn uit die regio. Dat is een van de basis principes waarom dit conflict tussen kolonisator en gekoloniseerde mensen nog bestaat.
Waarom mogen niet-moslims niet naar Mekka? Waarom zijn er geen niet-islamitische gebedshuizen of boeken of toegestaan in Saoedi-Arabi? Waarom moeten mensen voordat zij die nationaliteit bemachtigen, zich bekeren tot de Islam? Waarom zijn minderheden altijd als tweederangsburger behandeld in Islamtische landen? De zogeheten 'dhimmi's.
Maar oh jee, als er een Joodse staat is die Joden net een streepje voorrang geeft boven niet-Joden. Poeh poeh, meteen beginnen moslims te jammeren. Raar hoor en vooral ook weer erg hypocriet.'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
Vertel?quote:
Graag exact, ipv grappige suggesties dat ik maar een youtube film van een uur kan gaan kijken ofzo.
Komt nogal onwaarschijnlijk over.<signature here>.![]()
Ah, de palestijnen zijn dus de echte kolonisten.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 13:20 schreef HowardRoark het volgende:
De Filistijnen met oorspronkelijk Europese roots of de Levantijnen, de daadwerkelijke inheemse bewoners?
Nice find.<signature here>.![]()
Als je lang genoeg terug in de tijd gaat is het allemaal de schuld van de Afrikanen.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 13:35 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ah, de palestijnen zijn dus de echte kolonisten.
Nice find.![]()
Kijk dan krijg je dus dit soort types.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 13:30 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Omdat Isral een Joodse staat is.
Waarom mogen niet-moslims niet naar Mekka? Waarom zijn er geen niet-islamitische gebedshuizen of boeken of toegestaan in Saoedi-Arabi? Waarom moeten mensen voordat zij die nationaliteit bemachtigen, zich bekeren tot de Islam? Waarom zijn minderheden altijd als tweederangsburger behandeld in Islamtische landen? De zogeheten 'dhimmi's.
Maar oh jee, als er een Joodse staat is die Joden net een streepje voorrang geeft boven niet-Joden. Poeh poeh, meteen beginnen moslims te jammeren. Raar hoor en vooral ook weer erg hypocriet.
Christenen in SA worden niet vervangen door moslims. Er worden geen christelijke dorpen met de grond gelijk gemaakt om daar moslims in te huisvesten.
Joodse huizen in Marokko zijn nog steeds joods bezit. Ze zijn bewaard gebleven en in sommige gevallen gebruikt maar kunnen en worden soms opgeist door nakomelingen van joodse bewoners.
Je kan niet iemand het recht ontzeggen om naar zijn eigen land terug te keren (zoals artikel 13 ook aangeeft (UDHR)) maar vervolgens wel iemand daarheen subsidiren omdat hij een bepaald geloof aanhangt. Isral is volgens mij de enige die dit wel doet. Het slaat gewoon nergens op.![]()
Jij komt met de opmerkingen aan dat ik je geen wetenschappelijk onderzoek stuur maar een Wiki (die dat wel 'list' onder de onderzoeken en al helemaal in het Engels als Wiki)quote:Op vrijdag 12 januari 2024 13:24 schreef Chadi het volgende:
[..]
Ik heb dat argument nooit gebruikt hier. Dat argument komt uit jouw clubje. Dus ik wees hem daarop. Alles is in beweging en iets opeisen omdat je voorouders daar 3000 jaar geleden gewoond hebben is ridicuul.
Als je dat ook vindt wat je nu ook zelf aangeeft dan zaag je aan de poten van Israel. Dat is waarom zij vinden dat een jood uit Boston of Eritrea of Polen meer recht heeft dan een gevluchte Palestijn uit die regio. Dat is een van de basis principes waarom dit conflict tussen kolonisator en gekoloniseerde mensen nog bestaat.
Vervolgens edit je je reactie nog naar dat "als ik het niet zou begrijpen" (en jij dus wel) er nog wel een filmpje is dat ik kijken kan.
Vervolgens doe je verdere insinuaties over clubjes, daarbij: ik heb geen clubje, ik voel mij zelf niet lid van een clubje hier op Fok. Daarnaast heb ik ook genoeg wisselende argumenten gehad en opengestaan voor een goede discussie.
Daarom dus (terwijl ik de studie aan het lezen ben) vooralsnog de volgende vraag - is het jou ook opgevallen dat ze vermelden dat de herkomst waarschijnlijk van (hedendag) Griekse aard is? Dat zou historisch gezien natuurlijk heel logisch zijn, het wordt tenslotte ook als zodanig in Deuteronomium omschreven dat de Filistijnen een 5 aantal heersende machten kende in het gebied waar nu Ashkelon onder valt. Zeer interessant is het op te merken dat, in de opgravingen van het gebied van de heer Levy, hij zelf ook meerdere historische opgravingen heeft overzien waarbij dit ook bevestigd wordt.
Het Koninkrijk van Judea, wat veel handel dreef door de doorvoer steden die zij had met het, nu hedendag, Azi gedeelde, maakt het verhaal goed rond.
Weer heel interessant om te zien hoe de verhalen van zo een oud boek via opgravingen en andere historische documenten kan worden terug gehaald. Het blijft een prachtig en fascinerend vak! Telkens nieuwe informatie en invloeden in een gebied dat dus al zo lang gewild is voor verschillende redenen.
Maar ik lees ook dat op dit moment de consensus is dat de mensen van Filisti niet zondermeer ook de samenstelling is van de Palestijnse bevolking nu. Ik denk dat dit het punt is dat je graag wild bespreken en daarom reageerde ik met mij artikel over die 'rare jongens' en Filisti, zodat je kon lezen dat het argument waar je nu steeds op wil doorbouwen, inclusief het door jezelf aangedragen onderzoek, in mijn ogen heel steek houd.
[ Bericht 0% gewijzigd door HannahVrede op 12-01-2024 13:46:05 ]![]()
Hoe graag jij het ook zou willen, het DNA van Asjkenazim verschilt niet veel met dat van de Palestijnen. Meer dan genoeg genetische onderzoeken hebben dat ook uitgewezen. Daarnaast kun je het ook zien aan de tests die worden aangeboden door commercile bedrijven mbt DNA, al is de betrouwbaarheid daarvan soms nogal twijfelachtig.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 13:27 schreef Chadi het volgende:
[..]
Nogmaals bekijk de uitleg. Deze vragen komen daar aan bod. Het is een college van een uur of zo. Mediterane DNA is anders dan Asjkenazische joden hebben. Komt allemaal aan bod.
Now go and educate yourself.'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
Exact is op youtube te vinden.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 13:32 schreef ExTec het volgende:
[..]
Vertel?
Graag exact, ipv grappige suggesties dat ik maar een youtube film van een uur kan gaan kijken ofzo.
Komt nogal onwaarschijnlijk over.
Mocht je de hint nog niet begrepen hebben na 6 keer vriendelijk uitleg. ---> YOUTUBE![]()
![]()
Ik hou ook van Kosher... Het maakt me eigenlijk geen ruk uit. Ik maak geen onderscheid op basis van religie. Voor mij is ieder mens gelijk. Ik ben dan wel Goyjm voor jou maar who cares.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 13:37 schreef ExTec het volgende:
[..]
Waar is haar kopvodje?
Wel erg 'haram' hoor, dit.![]()
Ja vind je het gek. Ze hadden gewoon anticonceptie moeten gebruiken die afrikanen.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 13:37 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Als je lang genoeg terug in de tijd gaat is het allemaal de schuld van de Afrikanen.![]()
Haha, nee. Joden zijn uit de hele Arabische wereld verdreven, dan wel gezuiverd. Net zoals veel christenen, Jezidi, Druze, Armenen en Koederen. Moslims zijn namelijk niet zo dol op etnische of religieuze minderheden, tenzij in de rol van 'dhimmi'.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 13:39 schreef Chadi het volgende:
[..]
Kijk dan krijg je dus dit soort types.
Christenen in SA worden niet vervangen door moslims. Er worden geen christelijke dorpen met de grond gelijk gemaakt om daar moslims in te huisvesten.
Joodse huizen in Marokko zijn nog steeds joods bezit. Ze zijn bewaard gebleven en in sommige gevallen gebruikt maar kunnen en worden soms opgeist door nakomelingen van joodse bewoners.
Je kan niet iemand het recht ontzeggen om naar zijn eigen land terug te keren (zoals artikel 13 ook aangeeft (UDHR)) maar vervolgens wel iemand daarheen subsidiren omdat hij een bepaald geloof aanhangt. Isral is volgens mij de enige die dit wel doet. Het slaat gewoon nergens op.
Over Marokkaanse Joden:En zulke verhalen zijn de norm. Dit vindt men in de Islamtische wereld ook normaal, maar oh jee als het hun zelf overkomt.quote:In the Moroccan Jewish community, such things weren’t exactly unusual. And they happened more and more frequently after 1948, when Israel declared itself an independent state. At that moment, the centuries-long, low-grade oppression Jews experienced in their role as dhimmis under Muslim rule was ignited into ugly confrontations, humiliation and random attacks. These episodes sometimes exploded into full-blown pogroms in which hundreds were killed or wounded.
An article in Commentary magazine published in September 1954 described the difficult circumstances of Morocco’s Jews during the early years of Dina Gabay Levin’s life. “In disputes with Muslims, or on civil commercial and criminal issues among themselves, Jews are almost entirely subject to Islamic courts... even under the best of circumstances [the courts] regard Jewish litigants as unclean, inferior beings.”
...
“We left all of our property,” Dina remembers, “our house and my father’s business. We couldn’t take anything with us. We left in the night and rushed to the ship. All kinds of people were fleeing. In fact some of those that went to Israel were wealthy. My uncle, for example, was very rich. He was a carpenter and had a large factory. He had also built a school for Jewish children, which he owned. When he decided to go, he left everything behind – his home, his factory and the school.”
Bron'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
Het land in kwestie heet Israel, is soeverein en mag zelf beslissen hoe of wat.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 13:39 schreef Chadi het volgende:
Je kan niet iemand het recht ontzeggen om naar zijn eigen land terug te keren (zoals artikel 13 ook aangeeft (UDHR)) maar vervolgens wel iemand daarheen subsidiren omdat hij een bepaald geloof aanhangt. Isral is volgens mij de enige die dit wel doet. Het slaat gewoon nergens op.
Als je met land grond bedoeld is dat een compleet ridicuul argument. Ondanks dat mijn familie ongetwijfeld duitse afkomst heeft is dat voor de duitse staat geen reden om mij te accepteren als onderdaan.*
(* anno nu wel, min of meer, dankzij de EU, maar dat is niet hetzelfde)
Dit is een heel grappig concept, als je net doet alsof deze planeet niet al eeuwen onderverdeeld is in organisationele eenheden, en er nog volop lappen niemand's land zijn.<signature here>.![]()
En ook nog als extra vraag zou ik stellen: waarom was het stellen dat Palestijnse mensen al 700 jaar voor 'de Joden' daar woonden een vatbare reactie volgens jou? Als je dan al die discussie wil opstarten (Chadi, bedoel ik natuurlijk) moet dit onderzoek dan niet hebben aangetoond volgens jou dat de Filistijnen ook de Palestijnen zou zijn? Want dat is wat ik eerder schreef dat je dus zou vermoeden en mijn reden om je de Wiki-link te sturen over Filisti.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 13:20 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dat staat niet in de studie. Er staat wel het volgende:
[..]
Dus zeg het maar, wie zijn de huidige Palestijnen? De Filistijnen met oorspronkelijk Europese roots of de Levantijnen, de daadwerkelijke inheemse bewoners?
Als blijkt dat jij bij voorbaat al er mee eens was dat Filistijnen niet hetzelfde is als Palestijnen, wat nu naar boven komt door beide artikelen, waar kwam die '700 jaar opmerking' dan vandaan eigenlijk? Want dat mis ik even, omdat ik (misschien onbedoeld) nu het gesprek lijkt te hebben gekaapt met een (niet wetenschappelijke) link, terwijl jij ons wilde uitleggen waarom de Palestijnen er al 700 jaar eerder waren.Alsjeblieft, heb je meer (wetenschappelijke) artikelen voor mij om te begrijpen, die uitleggen wat je bedoeld?quote:Op vrijdag 12 januari 2024 12:21 schreef Chadi het volgende:
[..]
Ho ho onlangs is bewezen dat Palestijnen en hun voorouders daar veel eerder waren dan het jodendom. Minstens 700 jaar eerder.![]()
Leuk voor je maar toen waren het Franse rechtbanken. Joden hebben tegenwoordig hun eigen rechtspraak in Marokko. Neem daar een voorbeeld aan.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 13:47 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Haha, nee. Joden zijn uit de hele Arabische wereld verdreven, dan wel gezuiverd. Net zoals veel christenen, Jezidi, Druze, Armenen en Koederen. Moslims zijn namelijk niet zo dol op etnische of religieuze minderheden, tenzij in de rol van 'dhimmi'.
Over Marokkaanse Joden:
[..]
En zulke verhalen zijn de norm. Dit vindt men in de Islamtische wereld ook normaal, maar oh jee als het hun zelf overkomt.![]()
Dat is niet 'tegenwoordig zo', Joden hebben altijd hun Beit Din gehad - zelfs tijdens oorlogen en onderdrukking zoals tijdens de bezetting van Nederland.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 13:56 schreef Chadi het volgende:
[..]
Leuk voor je maar toen waren het Franse rechtbanken. Joden hebben tegenwoordig hun eigen rechtspraak in Marokko. Neem daar een voorbeeld aan.
Dat is dus niet echt een argument die kan pleiten voor je bedoelde stuk.
Daarnaast, waar moeten we dan precies een voorbeeld aan nemen? Wat bedoel je?
[ Bericht 5% gewijzigd door HannahVrede op 12-01-2024 14:56:02 ]![]()
Neuh, waren we al uit.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 13:40 schreef Chadi het volgende:
[..]
Exact is op youtube te vinden.
Mocht je de hint nog niet begrepen hebben na 6 keer vriendelijk uitleg. ---> YOUTUBEquote:Op vrijdag 12 januari 2024 13:20 schreef HowardRoark het volgende:
Dus zeg het maar, wie zijn de huidige Palestijnen? De Filistijnen met oorspronkelijk Europese roots of de Levantijnen, de daadwerkelijke inheemse bewoners?En waarom het argument sowieso zeer onwaarschijnlijk is, is omdat de ijzer tijd (tussen 1200 B.C. en 600 B.C) later is dan de inceptie van het jodendom zelf (1800 B.C).quote:Op vrijdag 12 januari 2024 13:35 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ah, de palestijnen zijn dus de echte kolonisten.
Nice find.
En sinds 600 AD vertellen moslims zichzelf wel dat hun religie heus de enige ware is, maar dat bestond toen nog ongeveer 2000 jaar niet.
En als er dan een gebied langzaam zichzelf bekeert tot het jodendom, is het gewoon niet aannemelijk dat dit louter gebeurde onder die ene groep, en totaal niet onder die andere.
Net alsof de voorvaderen van de moslims wisten: ja, nee, dat jodendom ga ik maar niet doen, want over een paar 1000 jaar komt er ene mo met het echte verhaal.
Overigens zie ik je er wel voor aan om dat te denken.
Je gelooft immers in sprookjes, of niet.<signature here>.![]()
Wat valt er te melden?quote:Op vrijdag 12 januari 2024 11:57 schreef ExTec het volgende:
[..]
Die hebben we al gehad, heb je er nog wat over te melden?
Waar, niet waar...?![]()
De poster waar ik op reageerde postte het 2 maal.quote:
Dat suggereert dat hij/zij er een mening over heeft. Anders is n maal wel zat, doorgaans.<signature here>.![]()
Ik snap dat hele gezever over 'wie was er eerst' eigenlijk niet.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 13:05 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dit gaat over de Filistijnen, niet de Palestijnen. Of de Palestijnen afstammelingen zijn van de Filistijnen is niet duidelijk. En de Filistijnen kennen hun wortels in Zuid-Europa, daarom wordt deze studie ook onder het abstract gelinkt: DNA reveals European roots of the ancient Philistines![]()
Precies waar Islamisten, Joden toch van beschuldigen? 'Het zijn eigenlijk Europeanen die ons land hebben gestolen!'
Haha, hilarisch. Dus zelfs al zou het inderdaad zou zijn dat de Filistijnen de voorouders waren van de huidige Palestijnen, dan kennen die hun oorsprong in Zuid-Europa en dat wil zeggen dat zij niet 'inheems' zijn aan het gebied dat nu Isral is.
De 'wereld' heeft (nog niet zo heel lang geleden) een afspraak gemaakt en een gebied toegewezen aan het Joodse volk.
Denk dat we tegenwoordig dat als uitgangspunt moeten nemen.“To destroy a people you must first sever their roots.”![]()
Ja, alle bewoners van San Francisco zijn anti-semitisch en veroordelen alle joden. Niet vanwege bepaalde acties van de Isralische overheid, maar omdat ze joods zijn.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 09:02 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Altijd maar weer de jodenmensen in twijfel trekken, maar zodra moslims zeggen dat hun ziekenhuis is aangevallen wel dat direct geloven en klaar staan met het vingertje naar israel.
Kneuzen. Je ziet toch op de achtergrond genoeg? Je hoort toch wat hem nog toegespeeld wordt op het einde? Het filmpje zegt genoeg over hoe er in SF gedacht wordt over jodenmensen door een bepaald groepje schijtvolk. Dat het je nog eens uitgelegd moet worden is pure kansloosheid.
Alles wat daaromheen gebeurt: Het specifieke onderwerp van deze hoorzitting, de dynamiek in de zaal op momenten, de framing van een belangengroep die een bepaald beeld wilt pushen op Twitter: Dat is allemaal niet van belang. Het is gewoon anti-semitisme, en we moeten met zijn allen vooral niet denken dat het zinvol is enige nuance aan te brengen in die opvatting. Dat leidt alleen maar tot verwarring en tot uitstel van het uiterst duidelijke moment waarop alle tegen elkaar opgehitste bevolkingsgroepen elkaar asap het graf in willen helpen op basis van simplificaties van de werkelijkheid. OK.It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.![]()
Ik vind dat persoonlijk bedenkelijke legitimiteit.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 14:31 schreef Montagui het volgende:
De 'wereld' heeft (nog niet zo heel lang geleden) een afspraak gemaakt en een gebied toegewezen aan het Joodse volk.
Alsof het aan de britten was, om wel ff te bepalen wie waar diende te wonen. Koloniaal landsgrenzen zetten met een lineaal.
Laat onverlet dat ze daar nu zijn, net als palestijnen, en wmb ook dus het recht hebben om daar te zijn.<signature here>.![]()
Nope, dat is gewoon de waan van de dag van de hippies en de man-buns en de blauwharige potjes. Als ze zichzelf maar kunnen feliciteren met het hebben van de vandaag juiste mening. Meer zit er niet achter.quote:<signature here>.![]()
Nou op zich is dit wel nieuw want toen Saoedi-Arabi Jemen bombardeerde marcheerden ze niet door de straten.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 14:46 schreef ExTec het volgende:
Uh huh. Maar dat ze van het padje af zijn, what else is new.
[ twitter ]![]()
Zuid-Afrikahet land dat putler niet wil arresteren
Ik zou ze keihard in hun gezicht uitlachen als ik Israel was"You can call me Susan if it makes you happy"![]()
Wees maar cynischquote:Op vrijdag 12 januari 2024 14:31 schreef Dubbelzuurrr het volgende:
[..]
Ja, alle bewoners van San Francisco zijn anti-semitisch en veroordelen alle joden. Niet vanwege bepaalde acties van de Isralische overheid, maar omdat ze joods zijn.
Alles wat daaromheen gebeurt: Het specifieke onderwerp van deze hoorzitting, de dynamiek in de zaal op momenten, de framing van een belangengroep die een bepaald beeld wilt pushen op Twitter: Dat is allemaal niet van belang. Het is gewoon anti-semitisme, en we moeten met zijn allen vooral niet denken dat het zinvol is enige nuance aan te brengen in die opvatting. Dat leidt alleen maar tot verwarring en tot uitstel van het uiterst duidelijke moment waarop alle tegen elkaar opgehitste bevolkingsgroepen elkaar asap het graf in willen helpen op basis van simplificaties van de werkelijkheid. OK.![]()
Veranderd niets aan de drek die je post.'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Al lang niet meer serieus te nemen inderdaad.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 14:55 schreef TLC het volgende:
Zuid-Afrikahet land dat putler niet wil arresteren
Ik zou ze keihard in hun gezicht uitlachen als ik Israel was'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Sterker, ik zou ze zelf voor het ICJ dagen vanwege de plaasmoorden en de Kill de Boer, als er een land etnisch zuivert is het die failed state wel.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 14:55 schreef TLC het volgende:
Zuid-Afrikahet land dat putler niet wil arresteren
Ik zou ze keihard in hun gezicht uitlachen als ik Israel wasgot me a movie, I want you to know
slicing up eyeballs, I want you to know![]()
Geopolitiek, voor die tijd, was het aan de Britten dat te kunnen bepalen volgens de geldende kolonialerechten - waar overigens veel meer landen gebruik van maakten.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 14:35 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ik vind dat persoonlijk bedenkelijke legitimiteit.
Alsof het aan de britten was, om wel ff te bepalen wie waar diende te wonen. Koloniaal landsgrenzen zetten met een lineaal.
Laat onverlet dat ze daar nu zijn, net als palestijnen, en wmb ook dus het recht hebben om daar te zijn.
De discussie zal dan ook niet moeten bestaan over waarom een land is zoals het is, eerder over hoe we het leefbaar houden. Daarmee onderschrijf ik wel je laatste opmerking over de legitimering van het verblijf van de Palestijnse mensen in Isral/de Levant.
Gelukkig kregen velen ook een keuze te kunnen blijven in het gebied en met mogelijkheid nieuw burgerschap te ontvangen (na oorlog) en kent het huidige Isralische landschap ruim 2 miljoen Arabische Israli, en bijvoorbeeld aanpassingen zoals Arabisch als taal voor op scholen om te volgen, wegwijs borden en Staatsmateriaal in het Arabisch et cetera.![]()
Toch mooi hoe die demonstranten dezelfde avond nog zo'n prachtig geprint doekje op de kop hebben weten te tikken.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 14:46 schreef ExTec het volgende:
Uh huh. Maar dat ze van het padje af zijn, what else is new.
[ twitter ]3 maanden ban vanwege vvmu en gewoon n op n teksten overnemen van linkse users waar de PVV in DENK/Links wordt veranderd mag blijkbaar niet. Doei.![]()
Precies mijn eerdere bijdrage. Helemaal mee eens en dan ook dus het (zwarte) personeel van de Boer erbij. Vreselijke beelden.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 14:59 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
[..]
Sterker, ik zou ze zelf voor het ICJ dagen vanwege de plaasmoorden en de Kill de Boer, als er een land etnisch zuivert is het die failed state wel.
[ Bericht 66% gewijzigd door HannahVrede op 12-01-2024 15:16:42 ]![]()
ook erkend? Dus dat de uitspraken bindend zijn en overgenomen worden door de landelijke rechtbanken?quote:Op vrijdag 12 januari 2024 13:57 schreef HannahVrede het volgende:
[..]
Dat is niet 'tegenwoordig zo', Joden hebben altijd hun Beit Din gehad - zelfs tijdens oorlogen en onderdrukking zoals tijdens de bezetting van Nederland.
Dat is dus niet echt een argument die kan pleiten voor je bedoelde stuk.
Daarnaast, waar moeten we dan precies een voorbeeld aan nemen? Wat bedoel je?![]()
In tegenstelling tot de taalpolitiek van bijvoorbeeld Turkije (de Q en X zijn daar lang verboden geweest omdat Koerdisch daarmee geschreven wordt) dat de Koerdische etniciteit ontkende. Dat waren "Bergturken".quote:Op vrijdag 12 januari 2024 15:00 schreef HannahVrede het volgende:
[..]
Geopolitiek, voor die tijd, was het aan de Britten dat te kunnen bepalen volgens de geldende kolonialerechten - waar overigens veel meer landen gebruik van maakten.
De discussie zal dan ook niet moeten bestaan over waarom een land is zoals het is, eerder over hoe we het leefbaar houden. Daarmee onderschrijf ik wel je laatste opmerking over de legitimering van het verblijf van de Palestijnse mensen in Isral/de Levant.
Gelukkig kregen velen ook een keuze te kunnen blijven in het gebied en met mogelijkheid nieuw burgerschap te ontvangen (na oorlog) en kent het huidige Isralische landschap ruim 2 miljoen Arabische Israli, en bijvoorbeeld aanpassingen zoals Arabisch als taal voor op scholen om te volgen, wegwijs borden en Staatsmateriaal in het Arabisch et cetera.Wegbewijzering in het Koerdisch hoef je daar ook niet te verwachten, ook niet in de delen die niet etnisch gezuiverd zijn (en waar ooit Armeense borden stonden) van Koerden.quote:In Turkey, it is illegal to use Kurdish as a language of instruction in both public and private schools. The Kurdish language is only allowed as a subject in some schools.![]()
In Marokko werd ook tot voor kort niet onderwezen in de taal van de oorspronkelijke bewoners. Nu is het gewoon officieel naar het Arabisch en het Frans.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 15:13 schreef Qarrad het volgende:
[..]
In tegenstelling tot de taalpolitiek van bijvoorbeeld Turkije (de Q en X zijn daar lang verboden geweest omdat Koerdisch daarmee geschreven wordt) dat de Koerdische etniciteit ontkende. Dat waren "Bergturken".
[..]
Wegbewijzering in het Koerdisch hoef je daar ook niet te verwachten, ook niet in de delen die niet etnisch gezuiverd zijn (en waar ooit Armeense borden stonden) van Koerden.![]()
quote:Op vrijdag 12 januari 2024 14:59 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
[..]
Sterker, ik zou ze zelf voor het ICJ dagen vanwege de plaasmoorden en de Kill de Boer, als er een land etnisch zuivert is het die failed state wel.
Alsof een Saoedi de raad voor de mensenrechten voorzit. Oh wacht, dat was ook realiteit.
Alsof de VN een veiligheidszne instelt in Libanon. Oh wacht, die werkt niet.
Alsof een Turk hier leegloopt over etnische zuivering. Oh wacht, dat gebeurt ook.
Maar het is echt heeeeel gek dat Isral daar allemaal niet zo'n boodschap aan heeft, dat soort instituten en mensen.![]()
Marokko heeft grote stappen gemaakt sinds Mohammed VI in 2001 en heeft daarnaast een lange traditie binnen het koningshuis om de bevolkingsgroepen aan elkaar te verbinden als ik het goed begrijp. Ik denk dat het daarom minder onrustig is wat betreft de Amazigh (voorbeeld hoe het fout ging: Mali).quote:Op vrijdag 12 januari 2024 15:16 schreef Chadi het volgende:
[..]
In Marokko werd ook tot voor kort niet onderwezen in de taal van de oorspronkelijke bewoners. Nu is het gewoon officieel naar het Arabisch en het Frans.![]()
Natuurlijk niet, het is dan ook een rabinale rechtbank en het zou niet verstandig zijn dat bindend te laten zijn in een land. (Ik ben dan overigens ook niet blij met het systeem zoals nu gehanteerd wordt in Isral bijvoorbeeld, daar gaat mijn Nederlandse rechtshart van huilen.)quote:Op vrijdag 12 januari 2024 15:10 schreef Chadi het volgende:
[..]
ook erkend? Dus dat de uitspraken bindend zijn en overgenomen worden door de landelijke rechtbanken?
Maar ook in Nederland zijn voldoende aanmerkingen te maken over hoe ons rechtssysteem toch gekleurd wordt door religie. Een paar berichten geleden vertelde ik bijvoorbeeld Aloulu hier een stukje over over de uitwerking van de de oorlog bepaalde Nederlandse politiek/recht.
Maar, zonder verder af te dwalen: zeer interessant om te horen - waar kan ik vinden dat Marokko in haar eigen recht de Beit Dien mee neemt?
[ Bericht 5% gewijzigd door HannahVrede op 12-01-2024 15:36:36 ]![]()
Ziekenhuizen bombarderen is nooit goed.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 09:27 schreef Montagui het volgende:
[..]
Ik neem aan dat je ook zo fel bent geweest bij de aanvallen op ziekenhuizen in Syrie door Assad en Poetin?
Tenzij het hele ziekenhuis geen ziekenhuis meer is, maar goed.
Een in werking zijnde ziekenhuis ga je niet bombarderen.
En als onafhankelijke partijen aantonen dat je daar fout in hebt gezeten, zoals Isral, dan moet je daar voor boeten.Als we toch denigrerend en persoonlijk gaan doen, zonder ooit inhoudelijk te worden zoals jij nooit doet:quote:Op vrijdag 12 januari 2024 10:27 schreef Cuendillar het volgende:
Ik ga serieus antwoorden op bianconeri
Die gaat toch niets accepteren van wat ik zeg.![]()
Maar misschien hebben andere users er wat aan.
[..]
Dat heeft niets te maken met het aantonen van genocide. Iets is genocide of is het niet en in het geval van genocide bestaat er niet zoiets als "een beetje genocide" of "een paar slachtoffers".
Als een partij een heel volk wil doden, verdrijven of op andere manieren vernietigen, dan praten we over genocide. En ondanks wat enkele ministers zeggen over het gedwongen verplaatsen van de Gazanen (dat is ook het enige dat interessant is in deze rechtszaak), is er momenteel geen enkele sprake van genocide in Gaza.
Omgekeerd wel; Hamas en veel teveel Palestijnen willen genocide op Isral en ook de aanval van 7 oktober was gericht op genocidale doelstellingen.
Ach, ongelofelijk dat ik op Cuendillar inga, heeft totaal geen nut. Maar laat ik het voor het nu van anderen toch maar doen.
Zeg ik ergens dat genocide maar een beetje kan zijn of heel veel? Nee.
Dus waarom je daarover begint? Geen flauw idee.
Nogmaals: Je weet blijkbaars niets van recht. Genocide heeft met het doelbewust het hele genocide verhaal doen.
Ga doelbewust maar eens gerechtelijk aantonen, dat is nagenoeg niet te doen.
Iedereen met gezond verstand, waar jij en een aantal anderen hier niet toe behoren, weet dat Israel doelbewust al die burgers bombardeert en dood. Maar bewijs het gerechtelijk gezien maar eens.Ach, gaan we weer persoonlijk worden en aanvallen?quote:7 oktober een kleine aanval noemen.
Clown.
Want dan is de oorlog in Gaza ook maar een kleine aanval.
Ja joh, dat is zeker genocide.![]()
Wat een misselijk figuur ben je toch. Je kunt alleen maar op de man spelen.
De aanval op de 7e was in het grotere plaatje een kleine aanval. En NERGENS praat ik daarmee die aanval goed of zeg ik dat die aanval niet goed was. Net als dat ik NERGENS Hamas goed praat of iets dergelijks.
Jullie praten alles van Israel goed, ik praat geen van beide kanten goed. Duidelijk verschil.Het oorlogsrecht VERBIEDT het dit toe te passen als een vorm van oorlogsvoering.quote:1. De vijand (Hamas) voorzien van essentile middelen tot overleving?![]()
Zou jij zelf Isral water, stroom, medicijnen en voedsel leveren als jij het Syrische leger was in 1948?
Zou jij zelf Duitsland water, stroom, medicijnen en voedsel leveren als je op het punt stond Duitsland binnen te trekken als je het geallieerde leger was in 1945?
Je doet alle onschuldige burgers veel meer pijn dan dat je Hamas er mee raakt.
Dus nee, zoiets afschuwelijks is nooit goed te praten.Ik praat mijzelf tegen? Nee hoor, ik zeg toch heel bewust een tijdlang? Oftewel ik zeg heel duidelijk dat ze het nu niet doen en daarmee bewijs ik helemaal mijn ongelijk niet aan.quote:2. Een tijdlang - dus nu laten ze het wl door. Je hebt net je eigen ongelijk bewezen.
Nu kan het ook, omdat Gaza grotendeels ontdaan is van de invloed van Hamas.En dat geloof je zelf? Die verhouding? Wat een grap. Met alle kinderen, vrouwen en ouderen erbij. Ja johquote:Dat weet je niet. Je weet niet hoeveel van die burgers strijders waren. Als de verhouding 1:2 is (strijder/burger) zoals Isral zelf zegt, dan is dat ongekend netjes in een Urban Warfare-situatie waarbij de vijand daadwerkelijk menselijke schilden gebruikt.
En al die zieken in het ziekenhuis waren natuurlijk ook strijders hahaha.
Urban Warfare? Welke urban warfare? Israel gooide gewoon de hele steden plat. Dat is heel wat anders dan een Bachmoet bv.Waar zijn dan al die burgerdoden in een Westerse oorlog? Ja, af en toe een onbedoelde slachtoffer komt helaas voor.quote:En war's a bitch! Niemand die dat ooit heeft ontkend.
Bijna 25.000 burgerdoden? Dat is meer dan een gevalletje ''War is a bitch''. Dat is niet anders dan doelbewust.Bijna 25.000 doden is niet uit te leggen met doelbewust militaire aanvallen uitvoeren. Doe even normaal zeg.quote:Aanname. Maar weinig aanvallen zijn lukraak; dat kan niet in de omgeving waar ze in vechten. Dan was het burgerdoden-aantal vl hoger geweest.
Anders zouden alle Westerse oorlogen/aanvallen dat ook moeten veroorzaken.
Want het is ook niet zo alsof Israel met troep vecht uit de jaren 50 ofzo.De onafhankelijke bronnen die aantoonden dat de video's van Israel en de informatie over het platgegooide ziekenhuis onzin waren. Het was een ziekenhuis, niets meer.quote:"Dat bleek in dat ziekenhuis ook wel"?
Geen idee waar je hiernaar refereert.![]()
Het Westen heeft best fouten gemaakt en een keer verkeerd geraakt.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 10:35 schreef Chadi het volgende:
[..]
Dan ben je zeker Irak vergeten. Die schuwen niets. Anderen zijn collateral damage voor ze. Je vergeet waarom Julian Assange nog steeds vast zit?
Maar nooit zoveel burgerslachtoffers in die zin gemaakt ''per ongeluk'' zoals Israel nu doet.
Ja, het Westen heeft een bom op Japan gegooid wat heel bewust was. Dat is het enige vergelijk wat je dan met het Westen kunt maken.
Als het Westen zulke aanvallen op terroristen doet, dan is het heel goed gemikt en valt er zo heel af en toe eens 1 burgerdode.
Bij Israel vallen er meer burgerdoden dan militaire doden.![]()
Belgie is praktisch het enige normale land in dat rijtje.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 11:45 schreef HannahVrede het volgende:
[..]
Jongens, kan iemand Belgi even helpen, volgensmij zijn ze de weg weer kwijt..
Los van dit lijstje; dit lijken mij veelal allemaal oud-kolonin en dat zal hij bezwaar dat wel weer zijn, denk ik? En veel van deze landen wordt bestuurd en beheerst door regimes die hun eigen burgers bevolking uitmoord, maar hee: wat mogen we verwachten van de aanvoerder (Zuid-Afrika) die haar eigen burgerbevolking afmaakt en oproept tot specifieke genocide van de Boer (daarmee), dat zijn voornamelijk blanken in Zuid-Afrika, met nog stukjes land en veelal lokale bevolking die voor hen werkt, die gewoon ook mee worden afgeslacht omdat "ze gecapituleerd zijn voor de Boer".. Ziek hoor..
Je zou toch juist denken dat vredige en democratische landen pro-vrede en anti-genocide zijn?
Dus dat lijstje stemmers zou veel meer Westerse landen moeten bevatten.
Gek genoeg staat het lijstje vol met armoedige 3e wereld landen die weinig modern zijn.
Beetje vreemd dat dat soort landen de vrede en het normale denkvermogen moeten vertegenwoordigen.
Omgekeerde wereld.
Kan iemand Nederland even wakker maken? Genocide is niet acceptabel. Veroordeel Israel.![]()
En nog ziet die clown het niet, he.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 16:07 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Belgie is praktisch het enige normale land in dat rijtje.
Je zou toch juist denken dat vredige en democratische landen pro-vrede en anti-genocide zijn?
Dus dat lijstje stemmers zou veel meer Westerse landen moeten bevatten.
Gek genoeg staat het lijstje vol met armoedige 3e wereld landen die weinig modern zijn.
Beetje vreemd dat dat soort landen de vrede en het normale denkvermogen moeten vertegenwoordigen.
Omgekeerde wereld.
Kan iemand Nederland even wakker maken? Genocide is niet acceptabel. Veroordeel Israel.
Intolerant voor intolerantie![]()
Vorige week is de architect van de Darfurese genocide, Hemedti, nog in Pretoria op bezoek geweest. En een jaar of tien geleden weigerde de regering om Omar al-Bashir te arresteren tijdens een conferentie 🤡quote:Op vrijdag 12 januari 2024 14:55 schreef TLC het volgende:
Zuid-Afrikahet land dat putler niet wil arresteren
Ik zou ze keihard in hun gezicht uitlachen als ik Israel wasIncelfrikandel![]()
Oke: ik veroordeel dit kabinet van de Staat Isral en in het specifiek Nethanyahu voor het beleid dat hij voert. Hij had of moeten doorpakken of vrede moeten kiezen en er is overduidelijk nu een ander belang dat kennelijk gediend wordt - immers, als Nethanyahu had gewild (en boos worden sommigen toch) dan had hij hoogstwaarschijnlijk de complete Gazastrook plat kunnen bombarderen binnen 2 dagen. Dus compleet rcksichtslos 6/7 grote bommen (la carpet) losgelaten op een deel zo iets meer dan de voltallige gemeente Amsterdam - met als gevolg waarschijnlijk de dood voor alle 2,2+ miljoen Gazanen.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 16:07 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Belgie is praktisch het enige normale land in dat rijtje.
Je zou toch juist denken dat vredige en democratische landen pro-vrede en anti-genocide zijn?
Dus dat lijstje stemmers zou veel meer Westerse landen moeten bevatten.
Gek genoeg staat het lijstje vol met armoedige 3e wereld landen die weinig modern zijn.
Beetje vreemd dat dat soort landen de vrede en het normale denkvermogen moeten vertegenwoordigen.
Omgekeerde wereld.
Kan iemand Nederland even wakker maken? Genocide is niet acceptabel. Veroordeel Israel.
Ja, ik veroordeel het kabinet voor de keuze die ze maakt en Nethanyahu in het bijzonder dat hij niet duidelijk kan uitleggen wat er op 7 oktober 2023 is gebeurd aan de grensgebieden bij de Gazastrook en de inlichtingen die kennelijk zijn gedaan en vermeden.
En nu? Is dit dus voldoende voor een vreedzame oplossing? Het veroordelen van 'Isral'? (Lekker breed begrip ook?) Stel 'alle landen' doen dit, wat dan?
Dus dan blijft de term genocide over - daar is nu een internationale rechtzaak voor aangevraagd en laten we deze rechtsterm maar jurisprudentie aandoen in Den Haag dan maar, kennelijk.
Ik ben ook wel benieuwd naar de veroordeling van de 'internationale gemeenschap', via het rechter en de ICJ, van het rcksichtslos neermaaien van een gebied van 365 km2 met 2,2 miljoen inwoners en het afsluiten van enige vorm van humanitaire toelating in het gebied: arme verzetstrijders allemaal - de rechter zal vast wat vinden van het vermoorden van alle 2,2 miljoen Gazanen in zo een korte tijd.
Of wacht... Ja, nee: ten eerste is dit natuurlijk niet gebeurd en geeft, noch het ICJ noch Nethanyahu, een zier om Hannah haar mening. Noch die van Israli, noch die van de Gazanen laat staan Fok. Daarom hebben wij hier ene discussie platform als Fok om het er toch over te hebben en proberen we het zo veel mogelijk volgens het reglement te doen dat Fok! ons geeft.
Maar over onderwerpen die doorspekt zijn met aannames van beide kanten en geen respect voor het verhaal van de ander, komen we toch berhaupt niet in die vredespositie terecht?!
Dan kun je mij "vredesduif" noemen, *not*, of van de wetenschappelijke tak van het CIDI (huh? Ik dacht dat ik al vermeld had wat mijn werkzaamheden zijn?) maar als het mensen blijven roeptoeteren alsof ik Nethanyahu zlf zou zijn en dat als ik dat niet ben dat ik toch tgen alles zou moeten zijn - alsof dat bijna het precedent is voor alles - dan komen we er toch nooit?
Ach, ja.. Wellicht terecht daarom topic #233 'De Eeuwige Discussie'.![]()
![]()
En nog blijf jij de genocide goedpraten.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 16:14 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
En nog ziet die clown het niet, he.
Praat bijna 25.000 burgerdoden maar eens goed praten als ''een ongelukje''.
Echt..... Hoe ziek is dat? En dan iemand anders als een clown durven weg te zetten. Ziek.![]()
A person who was demoralized is unable to assess true information. The facts tell nothing to him, even if I shower him with information, with authentic proof, with documents and pictures. ...he will refuse to believe it.![]()
Palestijns meisje doet DNA test, komt erachter dat "Palestijnen" gewoon Arabieren zijn, die in veel gevallen genetisch gezien behoorlijk overeenkomen met andere volkeren uit de regio. Reactie: Boycot dit bedrijf! Zij herkennen mijn land niet!_!
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
Gek altijd dat ze dit gevoel zo sterk hebben voor dat gebied, maar niet voor bijvoorbeeld Turkije wat dan terugmoet naar de Grieken en Armenen.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 19:15 schreef HowardRoark het volgende:
Palestijns meisje doet DNA test, komt erachter dat "Palestijnen" gewoon Arabieren zijn, die in veel gevallen genetisch gezien behoorlijk overeenkomen met andere volkeren uit de regio. Reactie: Boycot dit bedrijf! Zij herkennen mijn land niet!_!
[ twitter ]![]()
Dat racistische DNAquote:Op vrijdag 12 januari 2024 19:15 schreef HowardRoark het volgende:
Palestijns meisje doet DNA test, komt erachter dat "Palestijnen" gewoon Arabieren zijn, die in veel gevallen genetisch gezien behoorlijk overeenkomen met andere volkeren uit de regio. Reactie: Boycot dit bedrijf! Zij herkennen mijn land niet!_!
[ twitter ]
Houd totaal geen rekening met landsgrenzen.When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.![]()
Ik houd van oude bewegende beelden. In deze video komt wel goed naar voren dat Truman een groot en begenadigd spreker was.
https://www.reddit.com/r/interestingasfuck/s/SSk2DhPNIT![]()
![]()
Google translate (vast niet helemaal correct)
Majad 74 van Brigade 188 reciteerde Kaddish op Joodse graven gelegen in Al-Maazi in het centrum van de Gazastrook – op een begraafplaats voor de slachtoffers van de Eerste Wereldoorlog – en wenste vanaf daar Shabbat Shalom 🙌
En dat op terrein waar de inwoners de Joden willen uitroeien gaan zij nog wel netjes met Joodse graven om. Zij wel![]()
Er is geen genocide in Gaza, mijn waarde medeuser.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 17:16 schreef bianconeri het volgende:
[..]
En nog blijf jij de genocide goedpraten.
Er zijn geen bijna 25000 burgerdoden en bovendien doe ik dat nergens, mijn goedmoedige gesprekspartner.quote:Praat bijna 25.000 burgerdoden maar eens goed praten als ''een ongelukje''.
Dat is je eigen schuld en ik betwijfel of het de eerste keer is dat je dat meemaakt, mijn innemende interlocuteur.quote:Echt..... Hoe ziek is dat? En dan iemand anders als een clown durven weg te zetten. Ziek.![]()
Verder discussiren lijkt me niet zinvol, voornamelijk wegens het gebrek aan eigenlijke discussie, en ik zal daar ook maar een eind aan breien. Voor je het weet heb ik een ban aan mijn broek.
Intolerant voor intolerantie![]()
Waarom stuit je dat tegen de borst? Ik vind overigens dat hier helemaal geen sprake van is.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 13:13 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Nogmaals. Ik vind dat de Palestijnse burgers de afgelopen 20 jaar niet helemaal verdienen en de huidige agressie, zoals het bewust dakloos maken van de bevolking, ook niet helemaal verdienen. Let op: niet helemaal. Die enorme behoefte om zo hard mogelijke (relatief) te slaan dat stuit mij tegen de borst.Dat vind ik eigenlijk helemaal niet zo logisch. Kortom, als het hier niet Isral dat in conflict was de Palestijnen was, maar Syri of Jordani, dan kon het je allemaal weinig schelen? Dat is natuurlijk nogal raar.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 13:13 schreef opgebaarde het volgende:
Was het Belgi, Amerika, Australi of welk westers democratisch land dan ook in plaats van Isral die Gaza en de West Bank onder handen neemt dan zou ik dat nog steeds vinden. Zou het een islamitische land zijn geweest dan had het niet mijn interesse, lijkt me logisch.En wat is nu het punt dat je hier precies probeert te maken?quote:Op zaterdag 13 januari 2024 10:42 schreef opgebaarde het volgende:
[ twitter ]
Google translate (vast niet helemaal correct)
Majad 74 van Brigade 188 reciteerde Kaddish op Joodse graven gelegen in Al-Maazi in het centrum van de Gazastrook – op een begraafplaats voor de slachtoffers van de Eerste Wereldoorlog – en wenste vanaf daar Shabbat Shalom 🙌
En dat op terrein waar de inwoners de Joden willen uitroeien gaan zij nog wel netjes met Joodse graven om. Zij wel'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
Als alle jihad gekkies zich nu overgeven, zijn er morgen geen burgerdoden meer in Palestina. Als Isral de wapens neerlegt zijn er volgend jaar geen joden meer in Isral.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 17:16 schreef bianconeri het volgende:
[..]
En nog blijf jij de genocide goedpraten.
Praat bijna 25.000 burgerdoden maar eens goed praten als ''een ongelukje''.
Echt..... Hoe ziek is dat? En dan iemand anders als een clown durven weg te zetten. Ziek.![]()
Ik kan het mij moeilijk voorstellen dat het slopen van bijvoorbeeld begraafplaatsen functioneel is en jij in dit geval niet. Johquote:Op zaterdag 13 januari 2024 11:39 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Waarom stuit je dat tegen de borst? Ik vind overigens dat hier helemaal geen sprake van is.Jij bent al een paar keer leeggelopen over Islam en Arabische landen en dan vind jij het raar dat ik aangeef dat ik geen binding met die landen of mensen heb? Johquote:[..]
Dat vind ik eigenlijk helemaal niet zo logisch. Kortom, als het hier niet Isral dat in conflict was de Palestijnen was, maar Syri of Jordani, dan kon het je allemaal weinig schelen? Dat is natuurlijk nogal raar.![]()
Nee, je schept gewoon doelbewust een contrast.quote:Op zaterdag 13 januari 2024 12:22 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Ik kan het mij moeilijk voorstellen dat het slopen van bijvoorbeeld begraafplaatsen functioneel is en jij in dit geval niet. JohHet lijkt vooral een dubbele standaard te zijn die je hanteert.quote:Op zaterdag 13 januari 2024 12:22 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Jij bent al een paar keer leeggelopen over Islam en Arabische landen en dan vind jij het raar dat ik aangeef dat ik geen binding met die landen of mensen heb? Joh
Als het een Westers land betreft ga je je er druk om maken, anders doet het er niet toe. Dat is natuurlijk raar. Als je vermeende medeleven met de Palestijnen oprecht is, zou het niet moeten uitmaken om welke partij het gaat.'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
Het is echt niet ingewikkeld alleen je wil het niet geloven. Helaas hebben daar wel meer mensen last van. Die willen ‘de ander’ alleen indelen in het hokje ‘antisemiet’ of in het hokje ‘pro-Hamas’.quote:Op zaterdag 13 januari 2024 12:33 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nee, je schept gewoon doelbewust een contrast.
[..]
Het lijkt vooral een dubbele standaard te zijn die je hanteert.
Als het een Westers land betreft ga je je er druk om maken, anders doet het er niet toe. Dat is natuurlijk raar. Als je vermeende medeleven met de Palestijnen oprecht is, zou het niet moeten uitmaken om welke partij het gaat.
Het is gewoon opmerkelijk dat wij leren dat in Gaza een groot gedeelte alle Joden wil uitroeien dat men daar toch de Joodse graven respecteert of zelfs onderhoud. Daarnaast zijn diverse begraafplaatsen volledig vernield, vind ik echt gek en dat vind vermoed ik elk weldenkend mens
[ Bericht 3% gewijzigd door opgebaarde op 13-01-2024 14:15:06 ]![]()
Al zou Zuid-Afrika op dit moment een genocide uitvoeren. Dat zegt niet dat hun veroordeling omtrent Isral niet klopt.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 16:18 schreef Frikandelbroodje het volgende:
[..]
Vorige week is de architect van de Darfurese genocide, Hemedti, nog in Pretoria op bezoek geweest. En een jaar of tien geleden weigerde de regering om Omar al-Bashir te arresteren tijdens een conferentie 🤡
Ik denk overigens niet dat het klopt, maar om geheel andere redenen.![]()
Geen?quote:Op zaterdag 13 januari 2024 11:37 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Er is geen genocide in Gaza, mijn waarde medeuser.
Doelbewust burgerslachtoffers maken, een heel volk zijn land uitdrijven.Ah, je bent blijkbaar zelf waarnemer daar?quote:Er zijn geen bijna 25000 burgerdoden en bovendien doe ik dat nergens, mijn goedmoedige gesprekspartner.
Beetje gek dat jij dan ingaat tegen andere bronnen.Eigen schuld?quote:Dat is je eigen schuld en ik betwijfel of het de eerste keer is dat je dat meemaakt, mijn innemende interlocuteur.![]()
Verder discussiren lijkt me niet zinvol, voornamelijk wegens het gebrek aan eigenlijke discussie, en ik zal daar ook maar een eind aan breien. Voor je het weet heb ik een ban aan mijn broek.
Omdat ik aan de kant van burgers sta en het opneem voor de bijna 25.000 burgerdoden?
Ahum? Ik weet dat dit een pro-Israel forum is en dat je alles van Israel moet goedpraten hier.
Maar doe normaal zeg, ik ben een clown puur omdat ik al die burgerdoden verafschuw? Echt ongehoord.![]()
Dat er al bijna 25.000 burgerdoden zijn vind jij niet tegen je borst stuiten en vind jij niet heel hard slaan?quote:Op zaterdag 13 januari 2024 11:39 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Waarom stuit je dat tegen de borst? Ik vind overigens dat hier helemaal geen sprake van is.
Beetje gek. Alsof je morele kompas kapot is.En dat geloof jij?quote:Op zaterdag 13 januari 2024 11:45 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Als alle jihad gekkies zich nu overgeven, zijn er morgen geen burgerdoden meer in Palestina. Als Isral de wapens neerlegt zijn er volgend jaar geen joden meer in Isral.
Net als de andere keren dat Hamas strijders zich opgeven en Israel alles alsnog platgooide want ze geloofden niet dat het alle Hamas strijders waren.![]()
Nu zijn het er 25.000? Twee dagen terug waren het er nog 20.000. En hoeveel van deze vermeende slachtoffers waren terroristen? Waarschijnlijk een heleboel. En inderdaad 20.000 is niet veel op een bevolking van tweenhalf miljoen.quote:Op zaterdag 13 januari 2024 16:07 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Dat er al bijna 25.000 burgerdoden zijn vind jij niet tegen je borst stuiten en vind jij niet heel hard slaan?
Beetje gek. Alsof je morele kompas kapot is.
Laten we ook niet vergeten waarom deze slachtoffers zijn gevallen. Dat is omdat de Palestijnen weer eens met terreur bezig waren, zoals de afgelopen decennia eigenlijk niet anders het geval is. Isral heeft toen teruggeslagen, waarbij de terroristen hun eigen burgers ook nog als menselijk schild hebben gebruikt. Het lijkt er dus vooral op dat jouw morele kompas kapot is, je kunt het verschil tussen goed en kwaad niet meer zien. Je kiest de kant van extremisme en Islamitisch terreur.'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
Groot offensief op maandag
https://www.jpost.com/isr(...)/live-updates-782023
IDF set to launch massive attack to seize Gaza's border with Egypt - WSJ
The IDF operation would "likely involve removing Palestinian officials from a key crossing point and stationing Israeli forces," the Wall Street Journal reported.
Israel has informed Egypt of its plans to launch a military operation aimed at retaking control of the key Philadelphi corridor in the southern Gaza Strip, the Wall Street Journal reported on Saturday.
Citing both current and former Israeli and Egyptian officials, the report noted that the IDF operation would "likely involve removing Palestinian officials from a key crossing point and stationing Israeli forces along a stretch of land from Gaza’s southeastern corner abutting both Israel and Egypt toward the Mediterranean Sea about 12 kilometers (8 miles) to the northwest," as per the WSJ.
Any attack in the politically sensitive area of Rafah and the Philadelphi corridor would be highly charged because it borders Egypt and has diplomatic implications for Israel's relations both with Cairo and globally.
The Jerusalem Post reported last month that the IDF had steered clear of Rafah so far because of those sensitivities.
Egypt rejected Israeli proposal for oversight on buffer zone
Earlier this week, it was reported that Egypt has rejected a proposal by Israel for greater Israeli oversight over the buffer zone on the Egypt-Gaza border and is prioritizing efforts to broker a ceasefire before working on post-war arrangements.
The Egyptian sources said that during those talks Israel had approached Egypt about securing the Philadelphi Corridor, a narrow buffer zone along the border, as part of Israeli plans to prevent future attacks.![]()
Waarschijnlijk ook een manier om te zorgen dat de Hamas- kopstukken er niet meer tussenuit kunnen naaien.quote:Op zaterdag 13 januari 2024 16:45 schreef slashdotter3 het volgende:
Groot offensief op maandag
https://www.jpost.com/isr(...)/live-updates-782023
IDF set to launch massive attack to seize Gaza's border with Egypt - WSJ
The IDF operation would "likely involve removing Palestinian officials from a key crossing point and stationing Israeli forces," the Wall Street Journal reported.
Israel has informed Egypt of its plans to launch a military operation aimed at retaking control of the key Philadelphi corridor in the southern Gaza Strip, the Wall Street Journal reported on Saturday.
Citing both current and former Israeli and Egyptian officials, the report noted that the IDF operation would "likely involve removing Palestinian officials from a key crossing point and stationing Israeli forces along a stretch of land from Gaza’s southeastern corner abutting both Israel and Egypt toward the Mediterranean Sea about 12 kilometers (8 miles) to the northwest," as per the WSJ.
Any attack in the politically sensitive area of Rafah and the Philadelphi corridor would be highly charged because it borders Egypt and has diplomatic implications for Israel's relations both with Cairo and globally.
The Jerusalem Post reported last month that the IDF had steered clear of Rafah so far because of those sensitivities.
Egypt rejected Israeli proposal for oversight on buffer zone
Earlier this week, it was reported that Egypt has rejected a proposal by Israel for greater Israeli oversight over the buffer zone on the Egypt-Gaza border and is prioritizing efforts to broker a ceasefire before working on post-war arrangements.
The Egyptian sources said that during those talks Israel had approached Egypt about securing the Philadelphi Corridor, a narrow buffer zone along the border, as part of Israeli plans to prevent future attacks.
Dat het aangekondigd wordt kan ook zijn om ze nu al die kant op te lokken vanuit hun tunnels.![]()
Volgens de officile cijfers zijn het er al bijna 25.000. Dus inderdaad ja.quote:Op zaterdag 13 januari 2024 16:16 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nu zijn het er 25.000? Twee dagen terug waren het er nog 20.000. En hoeveel van deze vermeende slachtoffers waren terroristen? Waarschijnlijk een heleboel. En inderdaad 20.000 is niet veel op een bevolking van tweenhalf miljoen.
Laten we ook niet vergeten waarom deze slachtoffers zijn gevallen. Dat is omdat de Palestijnen weer eens met terreur bezig waren, zoals de afgelopen decennia eigenlijk niet anders het geval is. Isral heeft toen teruggeslagen, waarbij de terroristen hun eigen burgers ook nog als menselijk schild hebben gebruikt. Het lijkt er dus vooral op dat jouw morele kompas kapot is, je kunt het verschil tussen goed en kwaad niet meer zien. Je kiest de kant van extremisme en Islamitisch terreur.
En hoeveel daarvan zullen terroristen zijn? Ik denk dat als het er 20% zijn dat je al een hele hoge inschatting maakt.
Noem jij dat niet veel? Voor een aardig modern en professioneel leger zijn dat er gigantisch veel. Elke burgerdode is er 1 teveel. En ja, in een oorlog is dit bijna niet te voorkomen.
Maar als het je doel is geen burgerdoden te maken dan gaan er geen bijna 25.000 doden vallen.
Waarom die slachtoffers vallen?
Door slechte op burger gerichte Isralische aanvallen. En ga niet doen alsof Isral al tientallen jaren zo'n lieverdje is. Actie is reactie, dat geldt zeker ook voor Isral. Beide partijen zijn terroristen.![]()
Als je burgerdoden wil maken in zo'n gebied dan vallen er wel wat meer dan 25k doden, we zijn 3 maanden verder, dat is ongeveer 250 doden per dag, deed Hamas het toch wat beter met 1400 doden in een halve dag, dat was nu bewust burgers afslachten onder toejuichen van al die "zielige" Palestijen. Er worden in Europa meer burgers bewust afgeslacht door Palestina supporters dan dat er in Palestina bewust burgers worden afgeslacht door Isral.quote:Op zaterdag 13 januari 2024 17:45 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Volgens de officile cijfers zijn het er al bijna 25.000. Dus inderdaad ja.
En hoeveel daarvan zullen terroristen zijn? Ik denk dat als het er 20% zijn dat je al een hele hoge inschatting maakt.
Noem jij dat niet veel? Voor een aardig modern en professioneel leger zijn dat er gigantisch veel. Elke burgerdode is er 1 teveel. En ja, in een oorlog is dit bijna niet te voorkomen.
Maar als het je doel is geen burgerdoden te maken dan gaan er geen bijna 25.000 doden vallen.
Waarom die slachtoffers vallen?
Door slechte op burger gerichte Isralische aanvallen. En ga niet doen alsof Isral al tientallen jaren zo'n lieverdje is. Actie is reactie, dat geldt zeker ook voor Isral. Beide partijen zijn terroristen.3 maanden ban vanwege vvmu en gewoon n op n teksten overnemen van linkse users waar de PVV in DENK/Links wordt veranderd mag blijkbaar niet. Doei.![]()
Gaza heeft 2,3 miljoen inwoners, de helft is kind. De andere helft zijn mannen en vrouwen dus ongeveer 600.000 mannen. Hamas heeft volgens eigen zeggen 40.000 actieve strijders terroristen. Dat is 1 op de 15 mannen en dan komen daar de overige hamas leden bij.quote:Op zaterdag 13 januari 2024 17:45 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Volgens de officile cijfers zijn het er al bijna 25.000. Dus inderdaad ja.
En hoeveel daarvan zullen terroristen zijn? Ik denk dat als het er 20% zijn dat je al een hele hoge inschatting maakt.
Isral claimde bij ~ 20.000 doden dat daarvan 7 duizend hamas terroristen waren. Als elke dode man een hamas lid is dan past dat cijfer van her IDF bij de cijfers van autoriteiten in Gaza![]()
'We hebben geen boodschap aan u joodse jankbal, rot maar op en laat je volk maar naar de filistijnen gaan'quote:
Dat zegt het vooral.'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Ben het met je eens dat elke burgerdode er een te veel is, maar minder dan 1% doden nadat je als zeer dichtbevolkt klein landje je oneindig veel sterker buurland binnenvalt op een bijna niet voor te stellen schokkende manier, vind ik nog alleszins meevallen.quote:Op zaterdag 13 januari 2024 17:45 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Volgens de officile cijfers zijn het er al bijna 25.000. Dus inderdaad ja.
En hoeveel daarvan zullen terroristen zijn? Ik denk dat als het er 20% zijn dat je al een hele hoge inschatting maakt.
Noem jij dat niet veel? Voor een aardig modern en professioneel leger zijn dat er gigantisch veel. Elke burgerdode is er 1 teveel. En ja, in een oorlog is dit bijna niet te voorkomen.
Maar als het je doel is geen burgerdoden te maken dan gaan er geen bijna 25.000 doden vallen.
Waarom die slachtoffers vallen?
Door slechte op burger gerichte Isralische aanvallen. En ga niet doen alsof Isral al tientallen jaren zo'n lieverdje is. Actie is reactie, dat geldt zeker ook voor Isral. Beide partijen zijn terroristen.![]()
Citation needed.quote:Op zaterdag 13 januari 2024 16:07 schreef bianconeri het volgende:
[..]
[..]
En dat geloof jij?
Net als de andere keren dat Hamas strijders zich opgeven en Israel alles alsnog platgooide want ze geloofden niet dat het alle Hamas strijders waren.![]()
Ze snapt het woord Levantine gewoon niet, dat duidt namelijk de gehele kuststrook van de Sinai tot Adana in het noorden. Overigens zijn er begin 20e eeuw verschillende migratiegolven vanuit Egypte richting de Levant geweest.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 19:15 schreef HowardRoark het volgende:
Palestijns meisje doet DNA test, komt erachter dat "Palestijnen" gewoon Arabieren zijn, die in veel gevallen genetisch gezien behoorlijk overeenkomen met andere volkeren uit de regio. Reactie: Boycot dit bedrijf! Zij herkennen mijn land niet!_!
[ twitter ]Ceterum censeo Turciam delendam esse.![]()
https://x.com/gaza_report/status/1746124702857273460?s=20
market in northern GAZA
GAZA leeft nog
HAMAS taking the Aid an food sending from UN
https://x.com/gaza_report/status/1743563704115826717?s=20quote:The scenes as Hamas takes control of today's international aid shipment into Gaza from Rafah crossing.
The agents ride on the aid trucks and in the traditional white pickup truck wearing black uniforms and some of them are armed.
[ Bericht 17% gewijzigd door michaelmoore op 14-01-2024 09:45:09 ]Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels![]()
Dat kun je ook omdraaien. Je valt als veel sterker en veel moderner bewapend land de buren binnen, moeten daar berhaupt zoveel burgerdoden bij vallen?quote:Op zaterdag 13 januari 2024 23:03 schreef Alov het volgende:
[..]
Ben het met je eens dat elke burgerdode er een te veel is, maar minder dan 1% doden nadat je als zeer dichtbevolkt klein landje je oneindig veel sterker buurland binnenvalt op een bijna niet voor te stellen schokkende manier, vind ik nog alleszins meevallen.
Het is niet alsof Israel nog vecht met wapens van 100 jaren geleden die totaal niet precies zijn.
Waarom kunnen alle landen met (bijna) dezelfde wapens heel precies richten, maar Isral niet?
Israel gooit gewoon lukraak overal bommen op denkende dat overal wel terroristen zitten. Ze lijken hun aanvallen totaal niet voor te bereiden, niet na te zoeken waar terroristen zitten.
Terwijl een sterk modern land een tijd bezig is met intel en dan 1 precisie bom gooit en klaar.
Als een VS met bijna 25.000 burgerdoden aan zou komen zetten dan was deze wereld te klein geweest.![]()
Posters weg halen. Billboard reclames afzeggen.quote:
Maar owee als je commentaar levert op de schoenactie.'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Dan moet je daar toch gewoon mee stoppen als VN zijnde?quote:Op zondag 14 januari 2024 09:36 schreef michaelmoore het volgende:
https://x.com/gaza_report/status/1746124702857273460?s=20
market in northern GAZA
GAZA leeft nog
HAMAS taking the Aid an food sending from UN
https://x.com/gaza_report/status/1743563704115826717?s=20
[..]
Je bent de terroristen aan het bevoorraden.
Intolerant voor intolerantie![]()
ik neem aan dat er ook wel foodtrucks hun betemming bereikenquote:Op zondag 14 januari 2024 10:38 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Dan moet je daar toch gewoon mee stoppen als VN zijnde?
Je bent de terroristen aan het bevoorraden.
RAFAH is dus niet veilig , beter via noordquote:international aid shipment into Gaza from Rafah crossing.Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels![]()
Zolang ze geen raketten van tarwebloem kunnen maken kan je er beter mee doorgaan, maar het komt er dus op neer dat je de boel zou moeten verzadigen met voedsel, dan heeft Hamas er ook geen macht meer over.quote:Op zondag 14 januari 2024 10:38 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Dan moet je daar toch gewoon mee stoppen als VN zijnde?
Je bent de terroristen aan het bevoorraden.![]()
Terroristen hebben voer nodig om te kunnen functioneren, net als normale mensen. Ook dat zijn dus voorraden die je de vijand beter kan ontzeggen als je wil dat de oorlog sneller stopt.quote:Op zondag 14 januari 2024 10:41 schreef Tarado het volgende:
[..]
Zolang ze geen raketten van tarwebloem kunnen maken kan je er beter mee doorgaan, maar het komt er dus op neer dat je de boel zou moeten verzadigen met voedsel, dan heeft Hamas er ook geen macht meer over.
Maar ik bedenk me net dat je dan de gijzelaars ook ten dode opschrijft. Okay, negeer alles wat ik zei.
Intolerant voor intolerantie![]()
Wel eens maar met uithongeren heb je Hamas als laatste dus lijkt me niet de juiste tactiek, dus dan maar liever omdraaien en ze laten zwelgen van het voedsel.quote:Op zondag 14 januari 2024 10:46 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Terroristen hebben voer nodig om te kunnen functioneren, net als normale mensen. Ook dat zijn dus voorraden die je de vijand beter kan ontzeggen als je wil dat de oorlog sneller stopt.
Maar ik bedenk me net dat je dan de gijzelaars ook ten dode opschrijft. Okay, negeer alles wat ik zei.![]()
Video - Gaza-spanningen op universiteiten, in Leiden voelen studenten zich onveilig
https://nos.nl/l/2504803
De oorlog tussen Isral en Hamas leidt tot protest en discussie op Nederlandse universiteiten. Ook aan de Universiteit Leiden lopen de spanningen hoog op.When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.![]()
Dit zagen we van te voren allemaal aankomen. Isral kan dit niet ‘winnen’, 1 dag terreur tegen 100en dagen humanitair uitschakelen van tienduizenden terroristen waar ook burgers geraakt gaan worden.quote:Op zondag 14 januari 2024 10:25 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Posters weg halen. Billboard reclames afzeggen.
Maar owee als je commentaar levert op de schoenactie.
Helaas worden die schoenen niet vergezeld met beelden van Isralische slachtoffers. Dat zou een eerlijker verhaal zijn![]()
Ik verbaas me daar toch wel over, die steun voor hamas, dat moslims "Palestina" hebben geadopteerd als hun liefdesbaby kan ik nog wel een beetje inkomen maar dat links meedoet aan die adoptie toch een stuk minder. Het vreemde (voor mij dan) is dat antisemitisme voorheen iets van radicaal rechts was.quote:Op zondag 14 januari 2024 11:10 schreef Aether het volgende:
Video - Gaza-spanningen op universiteiten, in Leiden voelen studenten zich onveilig
https://nos.nl/l/2504803
De oorlog tussen Isral en Hamas leidt tot protest en discussie op Nederlandse universiteiten. Ook aan de Universiteit Leiden lopen de spanningen hoog op.![]()
Geen antisemitisme, niet in beginsel. Russische underdog-propaganda.quote:Op zondag 14 januari 2024 11:21 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik verbaas me daar toch wel over, die steun voor hamas, dat moslims "Palestina" hebben geadopteerd als hun liefdesbaby kan ik nog wel een beetje inkomen maar dat links meedoet aan die adoptie toch een stuk minder. Het vreemde (voor mij dan) is dat antisemitisme voorheen iets van radicaal rechts was.
Die gaat veel verder terug dan Palestina, naar "de strijd van het kleine land tegen het verderfelijke Amerika". Vietnam, Cuba, Bolivia, Che Guevara, dat soort dingen. Anarchisten smulden van het narratief dat Amerika en de NAVO de wereld wilden koloniseren en overheersen, en dat de kleine man in opstand kwam om zijn land, zijn thuis te verdedigen!
Klinkt bekend?
Er worden nog steeds T-shirts met Che Guevara erop verkocht, dus je kunt je wel bedenken hoe succesvol het was.
Probleem is dat datzelfde narratief van toepassing was (volgens de activistische typjes) op Palestina. En net zoals Che Guevara eigenlijk meer een onfrisse terroristenleider was dan een vrijheidsstrijder, zijn de Palestijnen evenmin dat zielige onderdrukte volk dat bevrijding behoeft van de kolonisator.Intolerant voor intolerantie![]()
Als die er niet toe deden waren ze al weggevaagd, maar vooral de zaken omdraaien.quote:Op zondag 14 januari 2024 11:40 schreef Chadi het volgende:
[..]
Ook verschrikkelijk voor die 2 miljoen anderen die er blijkbaar niet toe doen.![]()
Daar worden ze al. 85% is displaced. 80% ernstig ondervoed en bedreigd.quote:Op zondag 14 januari 2024 11:45 schreef Tarado het volgende:
[..]
Als die er niet toe deden waren ze al weggevaagd, maar vooral de zaken omdraaien.
![]()
Dat is een factor maar niet de enige, moslim immigratie heeft er ook toe geleid dat links in die hoek stemmen is op gaan halen.quote:Op zondag 14 januari 2024 11:45 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Geen antisemitisme, niet in beginsel. Russische underdog-propaganda.
Die gaat veel verder terug dan Palestina, naar "de strijd van het kleine land tegen het verderfelijke Amerika". Vietnam, Cuba, Bolivia, Che Guevara, dat soort dingen. Anarchisten smulden van het narratief dat Amerika en de NAVO de wereld wilden koloniseren en overheersen, en dat de kleine man in opstand kwam om zijn land, zijn thuis te verdedigen!
Klinkt bekend?
Er worden nog steeds T-shirts met Che Guevara erop verkocht, dus je kunt je wel bedenken hoe succesvol het was.
Probleem is dat datzelfde narratief van toepassing was (volgens de activistische typjes) op Palestina. En net zoals Che Guevara eigenlijk meer een onfrisse terroristenleider was dan een vrijheidsstrijder, zijn de Palestijnen evenmin dat zielige onderdrukte volk dat bevrijding behoeft van de kolonisator.![]()
Snap je het zelf nog wel? De Palestijnen strijden alleen al veel langer tegen een kolonisator.quote:Op zondag 14 januari 2024 11:45 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Geen antisemitisme, niet in beginsel. Russische underdog-propaganda.
Die gaat veel verder terug dan Palestina, naar "de strijd van het kleine land tegen het verderfelijke Amerika". Vietnam, Cuba, Bolivia, Che Guevara, dat soort dingen. Anarchisten smulden van het narratief dat Amerika en de NAVO de wereld wilden koloniseren en overheersen, en dat de kleine man in opstand kwam om zijn land, zijn thuis te verdedigen!
Klinkt bekend?
Er worden nog steeds T-shirts met Che Guevara erop verkocht, dus je kunt je wel bedenken hoe succesvol het was.
Probleem is dat datzelfde narratief van toepassing was (volgens de activistische typjes) op Palestina. En net zoals Che Guevara eigenlijk meer een onfrisse terroristenleider was dan een vrijheidsstrijder, zijn de Palestijnen evenmin dat zielige onderdrukte volk dat bevrijding behoeft van de kolonisator.![]()
dit is vaker gedeeld. er komt heel veel naar voren inderdaad. "een land zonder volk voor een volk zonder land" right? riiiight?quote:Op vrijdag 12 januari 2024 21:06 schreef opgebaarde het volgende:
Ik houd van oude bewegende beelden. In deze video komt wel goed naar voren dat Truman een groot en begenadigd spreker was.
[ afbeelding ]
https://www.reddit.com/r/interestingasfuck/s/SSk2DhPNIT![]()
"we had people among the zionists" toont dat israel een amerikaans koloniaal project was en nog steeds is uiteraard. zogenaamd in naam van het verdedigen van de internationale handelen doen wij, nederland, mee aan het faciliteren van de israelische genocide door de huthis aan te vallen, die israel economische saboteren. van haaretz
But the simple truth needs to be admitted; the port of Eilat is paralyzed by a response led by Iran, which hasn't suffered at all. And Israeli consumers will soon be feeling the implications of the Houthi siege in their pockets. Once again, we see how vulnerable Israel is to strains on maritime transport. https://www.haaretz.com/i(...)94-a9cc-fbff27910000
"something had to be done and we had done it" de massamoorden en etnische zuiveringen van tegen de 800.000 palestijnen. waren inderdaad "done". de israelische bronnen alleen al, toont de uitgekiende planning en executie van de zuiveringen. check de docu israelische documentaire Tantura hoe oude israelische soldaten vertellen hoe ze als beesten tekeer zijn gegaan. sommigen hebben duidelijk spijt van wat ze hebben gedaan, sommigen houden nog steeds vol, "ich habe es nicht gewust", maar sommigen liggen in een scheur van het lachen als ze vertellen hoe ze mensen hebben vermoord.
"we said you cant get 5 million people out and fill it with 5 million more, we had to do it in small dosis, its gonna take a great deal of time yet, to get the job done" de oorlog tegen de palestijnen is nooit gestopt het gaat door tot op de dag van vandaag. soms is er een versnelling in de oorlog, zoals nu maar meestal gaat "in small dosis" zoals truman zegt en is het niet eens nieuwswaardig voor de westerse media.
"its working, out soon well have them all satisfied"![]()
![]()
![]()
tantura was maar 1 dorp, er waren uiteraard vele tanturasIk heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri![]()
Ook, maar het benadrukt tevens het geloof dat er vooral bij jonge Palestijnen is gekomen dat zij een volk apart zijn. Compleet anders van Libanezen, Egyptenaren of Jordanirs. Palestijnen zijn essentieel anders, een unieke groep mensen die thuishoren in het gebied waar nu Isral is. Maar dat is niet zo, dat is fictie en een verzonnen narratief. "Palestijnen" zijn gewoon Arabieren, die weinig verschillen van de eerder genoemde volkeren.quote:Op zaterdag 13 januari 2024 23:06 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Ze snapt het woord Levantine gewoon niet, dat duidt namelijk de gehele kuststrook van de Sinai tot Adana in het noorden. Overigens zijn er begin 20e eeuw verschillende migratiegolven vanuit Egypte richting de Levant geweest.Bijzonder toch, jonge woke Westerse vrouwen met een keffiyeh om, Hamas propaganda napapegaaiende. En hier zitten de universiteiten vol mee. Het blijft een bizar fenomeen. En het ergste is nog, veel van de academici zelf (docenten, professoren en wetenschappers) staan er niet anders in.quote:Op zondag 14 januari 2024 11:10 schreef Aether het volgende:
Video - Gaza-spanningen op universiteiten, in Leiden voelen studenten zich onveilig
https://nos.nl/l/2504803
De oorlog tussen Isral en Hamas leidt tot protest en discussie op Nederlandse universiteiten. Ook aan de Universiteit Leiden lopen de spanningen hoog op.
Dit soort instituten zouden dan ook compleet moeten heringericht, zulke sentimenten zouden op Westerse universiteiten geen plaats moeten hebben. Niet onder studenten en al helemaal niet onder docenten.'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
Zie post #125quote:Op zondag 14 januari 2024 12:01 schreef Chadi het volgende:
[..]
Daar worden ze al. 85% is displaced. 80% ernstig ondervoed en bedreigd.![]()
Dat is op alle universiteiten overal ter wereld zo, dat heet genuanceerd denken,quote:Op zondag 14 januari 2024 12:54 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Ook, maar het benadrukt tevens het geloof dat er vooral bij jonge Palestijnen is gekomen dat zij een volk apart zijn. Compleet anders van Libanezen, Egyptenaren of Jordanirs. Palestijnen zijn essentieel anders, een unieke groep mensen die thuishoren in het gebied waar nu Isral is. Maar dat is niet zo, dat is fictie en een verzonnen narratief. "Palestijnen" zijn gewoon Arabieren, die weinig verschillen van de eerder genoemde volkeren.
[..]
Bijzonder toch, jonge woke Westerse vrouwen met een keffiyeh om, Hamas propaganda napapegaaiende. En hier zitten de universiteiten vol mee. Het blijft een bizar fenomeen. En het ergste is nog, veel van de academici zelf (docenten, professoren en wetenschappers) staan er niet anders in.
Dit soort instituten zouden dan ook compleet moeten heringericht, zulke sentimenten zouden op Westerse universiteiten geen plaats moeten hebben. Niet onder studenten en al helemaal niet onder docenten.Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels![]()
Genuanceerd is het niet, over dat denken mwa, ze tuinen er toch wel erg makkelijk in.quote:Op zondag 14 januari 2024 12:59 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Dat is op alle universiteiten overal ter wereld zo, dat heet genuanceerd denken,
En dan nog, wat je standpunten ook mogen zijn, het moet altijd mogelijk blijven daarvoor uit te komen en dat wordt nu onmogelijk gemaakt.![]()
de meningen over wat het ICJ zal besluiten lopen uiteen. sommigen zijn niet hoopvol, zoals finklestein, die zegt dat de rechters officieel onafhankelijk zijn, maar in de praktijk wel degelijk de politiek van de btreffende land waar de rechter vandaan komt een grote rol speelt. sommigen zijn wel hoopvol op een positieve resultaat.
en dan heb je deze peruaanse guy in de youtobe video die een middleground neemt. hij zegt dat de lat om genocide te bewijzen heel hoog is,wat het per definitie lastig maakt om te bewijzen. hij geeft als voorbeeld dat het ICJ in de bosnie zaak, de oorlog van de serven tegen de bosnische moslims als geheel niet als genocide heeft bestempeld, maar wel de gebeurtenissen rondom srebrenica. hij zegt dat hij niet verwacht dat het ICJ zal zeggen tegen israel "jongens stop er maar mee. case closed." ook zegt hij dat de internationale politiek israel heeft gecreeerd, maar ook het ICJ. maw zegt hij "the Master's tools (ICJ) will not dismantle the Master's house (israel)."
en een uitgebreide artikel over de zuid afrikaanse zaak van de enige journalist in de zaal tijdens de zitting.
https://www.craigmurray.o(...)hague-in-a-good-way/
In addition to the normal fifteen judges of the court, each of the parties to the dispute – South Africa and Israel – had exercised their right to nominate an additional judge. After the judges filed in to the court, proceedings started with these two judges taking an oath of impartiality, which gave us the first Israeli lie of the case before it had even started.
The nomination of Aharon Barak as the Israeli judge on the International Court of Justice is extraordinary, given that as President of Israel’s Supreme Court he refused to implement the ICJ judgment on the illegality of the wall, stating that he knew the facts of the matter better than the ICJ.
Barak has an extremely long history of accepting all forms of repression of Palestinians by the Israeli Defence Force as legal for “national security”, and in particular has repeatedly refused to rule against the longstanding Israeli programme of demolitions of Palestinian homes as collective punishment. That reads across directly to the destruction of civilian infrastructure in Gaza now.
Barak is viewed as a “liberal” in Israel in the constitutional struggle between the judiciary and executive. But that is about the ability of Netanyahu’s corruption to go unchallenged, not about Palestinian rights. By appointing his apparent opponent Barak to the ICJ, Netanyahu has exhibited typical cunning. If Barak rules against Israel, Netanyahu can claim his domestic opponents are traitors to national security. If Barak rules in favour of Israel, Netanyahu can claim Israeli liberals support the destruction of Gaza. (netanyahu as always)
I expect it is the latter claim we shall be seeing.Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri![]()
Haha, deze arts is onderdeel van 'Socialist Health Association' ... het is ook elke keer weer zo voorspelbaar h.quote:Op zondag 14 januari 2024 12:01 schreef Chadi het volgende:
[..]
Daar worden ze al. 85% is displaced. 80% ernstig ondervoed en bedreigd.Hmm, nee. Dit is een typisch Westers fenomeen.quote:Op zondag 14 januari 2024 12:59 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Dat is op alle universiteiten overal ter wereld zo, dat heet genuanceerd denken,'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
Eens tot het laatste stukje. De situatie voor de Palestijnen op de Westoever en in Gaza is behoorlijk onfris, mede door toedoen van Isral. De mensen die voor hun belangen op zouden moeten komen zijn vooral opgekomen voor hun eigen portemonnee. Ze worden dus van twee kanten genaaid.quote:Op zondag 14 januari 2024 11:45 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Geen antisemitisme, niet in beginsel. Russische underdog-propaganda.
Die gaat veel verder terug dan Palestina, naar "de strijd van het kleine land tegen het verderfelijke Amerika". Vietnam, Cuba, Bolivia, Che Guevara, dat soort dingen. Anarchisten smulden van het narratief dat Amerika en de NAVO de wereld wilden koloniseren en overheersen, en dat de kleine man in opstand kwam om zijn land, zijn thuis te verdedigen!
Klinkt bekend?
Er worden nog steeds T-shirts met Che Guevara erop verkocht, dus je kunt je wel bedenken hoe succesvol het was.
Probleem is dat datzelfde narratief van toepassing was (volgens de activistische typjes) op Palestina. En net zoals Che Guevara eigenlijk meer een onfrisse terroristenleider was dan een vrijheidsstrijder, zijn de Palestijnen evenmin dat zielige onderdrukte volk dat bevrijding behoeft van de kolonisator.
De enige lange termijnoplossing is er eentje waarin die beide factoren weggenomen zijn. Er is geen optie waarbij alleen maar een kant wordt aangepakt.![]()
Ach, het is toch handig als je plotseling steun krijgt uit onverwachte hoek. Toch?quote:Op zondag 14 januari 2024 12:11 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat is een factor maar niet de enige, moslim immigratie heeft er ook toe geleid dat links in die hoek stemmen is op gaan halen.
Want links wordt over het algemeen geassocieerd met mensenrechten, anti-onderdrukking enzovoorts; alles waar de islam niet voor staat.
Dus "mooi" hoe dit toch samenkomt, nietwaar?
"Useful idiots" is niet voor niets een term.
Intolerant voor intolerantie![]()
Wtf....
Ik beland ineens in deze reeks. Sinds wanneer is er gedoe tussen Israel en de Palestijnen dan? Gaza? 7 oktober?
Iemand die wil vertellen wat voor spannends er is gebeurd?![]()
Verschrikkelijk wat ze daar beschrijven en hoe het later onder de mat is geschoven.quote:Op zondag 14 januari 2024 12:45 schreef egayalS het volgende:
[..]
dit is vaker gedeeld. er komt heel veel naar voren inderdaad. "een land zonder volk voor een volk zonder land" right? riiiight?![]()
"we had people among the zionists" toont dat israel een amerikaans koloniaal project was en nog steeds is uiteraard. zogenaamd in naam van het verdedigen van de internationale handelen doen wij, nederland, mee aan het faciliteren van de israelische genocide door de huthis aan te vallen, die israel economische saboteren. van haaretz
But the simple truth needs to be admitted; the port of Eilat is paralyzed by a response led by Iran, which hasn't suffered at all. And Israeli consumers will soon be feeling the implications of the Houthi siege in their pockets. Once again, we see how vulnerable Israel is to strains on maritime transport. https://www.haaretz.com/i(...)94-a9cc-fbff27910000
"something had to be done and we had done it" de massamoorden en etnische zuiveringen van tegen de 800.000 palestijnen. waren inderdaad "done". de israelische bronnen alleen al, toont de uitgekiende planning en executie van de zuiveringen. check de docu israelische documentaire Tantura hoe oude israelische soldaten vertellen hoe ze als beesten tekeer zijn gegaan. sommigen hebben duidelijk spijt van wat ze hebben gedaan, sommigen houden nog steeds vol, "ich habe es nicht gewust", maar sommigen liggen in een scheur van het lachen als ze vertellen hoe ze mensen hebben vermoord.
"we said you cant get 5 million people out and fill it with 5 million more, we had to do it in small dosis, its gonna take a great deal of time yet, to get the job done" de oorlog tegen de palestijnen is nooit gestopt het gaat door tot op de dag van vandaag. soms is er een versnelling in de oorlog, zoals nu maar meestal gaat "in small dosis" zoals truman zegt en is het niet eens nieuwswaardig voor de westerse media.
"its working, out soon well have them all satisfied"![]()
![]()
![]()
tantura was maar 1 dorp, er waren uiteraard vele tanturas
[ twitter ]![]()
zondag 14 januari 2024 12:58 schreef Tarado het volgende:[/b]
[..]
Zie post #125
[/quote]
Wat wil je daarmee zeggen?![]()
Doet er niets aan af, vind ik.quote:Op zondag 14 januari 2024 13:16 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Eens tot het laatste stukje. De situatie voor de Palestijnen op de Westoever en in Gaza is behoorlijk onfris, mede door toedoen van Isral. De mensen die voor hun belangen op zouden moeten komen zijn vooral opgekomen voor hun eigen portemonnee. Ze worden dus van twee kanten genaaid.
De enige lange termijnoplossing is er eentje waarin die beide factoren weggenomen zijn. Er is geen optie waarbij alleen maar een kant wordt aangepakt.
Ik heb in dit topic al vaker betoogd dat de Palestijnen geen leuk, aardig volk zijn. Het zijn verschrikkelijke mensen, over het algemeen. Vol met haat, bloeddorst, racisme en islamofascisme.
Natuurlijk worden ze onderdrukt door Isral, maar jij en ik weten allang waarom dat gebeurt, en ook dat het moet gebeuren. Je kunt dat volk niet loslaten op Isral, dat brengt alleen maar dood en verderf. Er zijn veel te weinig elementen in hun maatschappij die een rem kunnen zetten op de haat en het geweld.
Ik vind het Iraanse volk bijvoorbeeld vl sympathieker.Intolerant voor intolerantie![]()
ik had me voorgenomen om ook de isrelische zaak te kijken. ik had de livestream voor 10 uur aanstaan. heb de eerste guy met veel pijn en moeite volledig bekeken. toen de tweede guy begon over de geschiedenis van duizenden jaren geleden was ik wel klaar de israeli diaree wat we nu al 100 dagen aan 1 stuk door zien/horen.quote:
de eerste guy benoemde direct in de eerste fucking zin al de holocaust. in de traditie van de holocaust industrie. https://www.bol.com/nl/nl(...)se-lijden/666877675/
niet israel was bezig met een genocide, maar hamas had op 7 october genocide gepleegd.
israel probeert de palestijnen te beschermen, kijk hoeveel vrachtwagens hulp israel heeft toegelaten in gaza!
de oorlog begon uiteraard op 7 october
zuid afrika was de juridische tak van hamas
en dan was het natuurlijk KHAMAS, KHAMAS, KHAMAS. aan 1 stuk door.
deze guy zat live op tiktok te tellen
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri![]()
zo nu en dan worden nazis, terecht, tot op de dag van vandaag berecht, maar deze mensen, kunnen in alle vrijheid zonder schaamte laat staan dat ze vervolgt zouden worden, hun verhaal doen.quote:Op zondag 14 januari 2024 13:34 schreef Chadi het volgende:
[..]
Verschrikkelijk wat ze daar beschrijven en hoe het later onder de mat is geschoven.
dit artikel is van 2021 https://www.rtlnieuws.nl/(...)-moordmachine-columnIk heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri![]()
Zonder enige schaamte inderdaad. Nu ook weer met deze genocide. Zoals Dr.Ilan Pappe het al noemde het is een incrementele genocide.quote:Op zondag 14 januari 2024 13:43 schreef egayalS het volgende:
[..]
zo nu en dan worden nazis, terecht, tot op de dag van vandaag berecht, maar deze mensen, kunnen in alle vrijheid zonder schaamte laat staan dat ze vervolgt zouden worden, hun verhaal doen.
dit artikel is van 2021 https://www.rtlnieuws.nl/(...)-moordmachine-column![]()
En dat noemen we cognitieve dissonantie.quote:Op zondag 14 januari 2024 13:39 schreef egayalS het volgende:
[..]
ik had me voorgenomen om ook de isrelische zaak te kijken. ik had de livestream voor 10 uur aanstaan. heb de eerste guy met veel pijn en moeite volledig bekeken. toen de tweede guy begon over de geschiedenis van duizenden jaren geleden was ik wel klaar de israeli diaree wat we nu al 100 dagen aan 1 stuk door zien/horen.
De (volledig begrijpelijke, want menselijke) weerzin tegen informatie die tegenstrijdig is met onze eigen overtuiging.
Je hebt er nu kennis mee gemaakt. Hopelijk vind je ergens de kracht om je over de weerzin heen te kunnen zetten, om op die manier de zaak cht van twee kanten te kunnen bekijken. Het is een onderdeel van geestelijk volwassen worden, vind ik.Intolerant voor intolerantie![]()
dit artikel van portugees Bruno Maes in time magazine, is briljant. Maes was Portugal's Secretary of State for European Affairs https://time.com/6553708/gaza-end-of-western-hypocrisy-essay/
wat quotes uit deze lange essay
"There is something surprising in the way Western democracies have reacted to events in Israel since the start of the military operation in Gaza. I call it the end of hypocrisy.
"Take President Joe Biden. On two occasions he has publicly said that Israel is conducting “indiscriminate bombings” in Gaza, a war crime under international law. Lawyers have even argued his statements amount to a confession of aiding and abetting war crimes, no small matter. Why would Biden do this? Why not simply proclaim a number of high principles and then proceed to ignore them in practice? The late Henry Kissinger seemed to know better ..." (...)
"When asked what the Biden Administration would do if Israel continued to commit war crimes, [John Kirby's] answer was disarmingly sincere:
“We will continue to support it.” At the same fundraiser where he claimed Israel was conducting indiscriminate bombings in Gaza, Biden added for good measure: “We are not going to do a damn thing other than protect Israel. Not a single thing.” (...)
"In Gaza we are witnessing the pathologies of a quickly declining America, its role no longer that of an ordering power but of a demiurge building a world of private enjoyment."Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri![]()
dude, ik kijk al 100 dagen naar de israelische propaganda. lucky mequote:Op zondag 14 januari 2024 14:06 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
En dat noemen we cognitieve dissonantie.
De (volledig begrijpelijke, want menselijke) weerzin tegen informatie die tegenstrijdig is met onze eigen overtuiging.
Je hebt er nu kennis mee gemaakt. Hopelijk vind je ergens de kracht om je over de weerzin heen te kunnen zetten, om op die manier de zaak cht van twee kanten te kunnen bekijken. Het is een onderdeel van geestelijk volwassen worden, vind ik.de andere kant van het verhaal is me bekend ondertussen.
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri![]()
1 van de fascinerende dingen om te observeren sinds 7 oktober is hoe de duitsers reageren. ik heb dit altijd verklaart met het schuldgevoel dat ze nog steeds ervaren aan de holocaust, wat deels de verklaring is, maar het gaat kennelijk verderer dan dat.
dit interview met een duits israelische schriver gaat exact hier over. hij zegt dat dat duitsers een smalle definitie van joden hebben. als je als jood niet past binnen deze definitie, ben je geen echte jood. dit verklaart dan ook waarom zelfs joden niet mogen demonstreren tegen de oorlog in gaza. want een jood in de duitse definitie is zionistisch en blind pro israel. op het moment dat je als jood israel kritisch bent ben je geen echte jood.
na de tweede wereld oorlog is nationalisme in duitsland taboe geworden. echter projecteert duitsland hun nationalisme op israel, waaruit de duisters hun nationale identiteit halen. "duitser zijn betekent pro israel zijn" is het tegenwoordig dus. dat verklaart ook de geluiden uit duitsland dat wanneer mensen in de toekomst genaturaliseerd worden, ze ook moeten aangeven dat ze trouw zullen zijn aan israel.
schijnt dat anti semitisme in duitsland, gewoon onder native duitsers, nog steeds een groot probleem is. echter omdat ze dit maar lastig vinden, projecteren ze hun anti semitisme op migranten. zo is BDS door het duitse parlement als anti semitisch verklaard.
het is dan ook "hoe kunnen wij duitsers nou anti semitisch zijn terwijl we pro israel zijn?" de cognitieve dissonantie mbt het duitse anti semitisme is krachtig![]()
overigens gebruikt Wilders zijn vriend orban hetzelfde trucje. hij staat bekend om zijn anti semitisme, met zijn eeuwige geneuzel over complottheorien mbt de joodse amerikaan soros, maar tegelijkertijd is hij pro israel.
uiteraard is het algemeen bekend dat extreem rechts pro israel is, omdat ze israel zien als oplossing van hun joden probleem. "duitsland voor de duisters, israel voor de joden". zo is anders breivik natuurlijk ook pro israelhttps://www.thedailybeast(...)srael-european-right
en deze quote van het artikel van time magazine gaat ook hierover https://time.com/6553708/gaza-end-of-western-hypocrisy-essay/
'For Germany, its commitment to Israel is offered as a test of whether the country has overcome its Nazi past. This is politics as psychology or, better, put, psychoanalysis. There are no limits of prudence or public reason. Reality is of no consequence, what matters is redemption. As Daniel Marwecki argues in his Germany and Israel, Israel serves “as displacement object onto which different ideas of German national identity can be articulated.” It serves as “a form of reconciliation that seeks to cleanse Germany of antisemitism, which time and again seems to creep back into view.” This catechism, as Dirk Moses calls it, implies a redemptive story in which the sacrifice of Jews in the Holocaust becomes the myth of origin for a new Germany: “Having undergone the most thorough working through of history in history, Germany can once again stand proud among the nations as the beacon of civilization, vouched by approving pats on the head from American, British and Israeli elites.” Modern Germany needs to believe that Israel's creation was a "happy ending" to the horrors of the gas chambers.
Within the dreamscape of German return and redemption, and by extension much of the West.
...
The Western narrative, valid and true in its context, becomes a ruinous myth when it replaces other stories and experiences. No single narrative can encompass the whole of human history. Those charged with building order must strive for a full picture.
...
One of the biggest and most influential newspapers in Germany claimed, incredibly, that “Free Palestine is the new Heil Hitler.”Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri![]()
Ik kan prima met allebei. Nou ja, de normale mensen zoals ik dan tegenkom. Met zo'n Basij-type Iranir of een fanatieke Palestijnse jihadist heb ik niks. Mensen zijn meer dan het soort dat graag door hun autoriteit voor de camera getrokken wordt.quote:Op zondag 14 januari 2024 13:37 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Doet er niets aan af, vind ik.
Ik heb in dit topic al vaker betoogd dat de Palestijnen geen leuk, aardig volk zijn. Het zijn verschrikkelijke mensen, over het algemeen. Vol met haat, bloeddorst, racisme en islamofascisme.
Natuurlijk worden ze onderdrukt door Isral, maar jij en ik weten allang waarom dat gebeurt, en ook dat het moet gebeuren. Je kunt dat volk niet loslaten op Isral, dat brengt alleen maar dood en verderf. Er zijn veel te weinig elementen in hun maatschappij die een rem kunnen zetten op de haat en het geweld.
Ik vind het Iraanse volk bijvoorbeeld vl sympathieker.
En net zo zijn er afgrijselijke en vreselijk leuke (maar nog steeds heel hard pratende) Israli.![]()
the awefull truth...
israel heeft een perverse relatie met anti semitisme. het zegt aan de ene kant antisemitisme te bestrijden, terwijl het aan de andere kant teert op het antisemitisme. het zionisme was onder andere een reactie op het antisemitisme in europa en wordt tot op de dag vandaag gebruikt om israel te beschermen.
om biden te citeren recentelijk, “Were there no Israel, there wouldn't be a Jew in the world who is safe”.
"This is a stunning thing to say for a man leading a country with 7.6 million Jews, the world’s second largest Jewish population.
Even if this statement were true, we reject any notion of safety that requires the murder and displacement of Palestinians. But it’s also hopelessly false; in fact, this rhetoric puts both Palestinians and Jews in more danger.
For the president of the U.S. to claim that it is only the existence of another country that keeps Jews safe is to imply that the seven million Jews who live in the U.S. are not at home here, and cannot hope to be kept safe by their own government.
This is antisemitism: invoking the idea of the Jews as not really belonging, degrading the homes that we have made in the diaspora for millenia. And this is how antisemitism is exploited, and Jews are ultimately used as political pawns — a sitting U.S. president invoking Jewish fear and trauma in order to defend the U.S. government’s arming of a genocidal state, all in order to further U.S. imperialism.
At the exact same time, we’re watching a new McCarthyism play out in real time, one carried out in the name of “fighting antisemitism” — but which will make Jews much less safe."
volgens de duitsers zijn de joden van jewish voice for peace dus anti semitisch en neppe jodenhttps://www.jewishvoicefo(...)sm-and-antisemitism/
Israeli soldiers trashed our apartment in #Gaza and left antisemitic artwork on the walls. Why antisemitic?
Because it incites hatred against Jews. You see, when you leave the star of David, a religious symbol, on the walls of homes you’ve invaded, trashed or demolished, when you imprint this symbol on tanks, bulldozers, and army uniforms of genocide perpetrators, you are conflating your brand of terrorism with Judaism, and this is antisemitic.
Israel is antisemitic, and is harmful to Jews. It no more represents all Jews than Saudi Arabia represents all Muslims. As I see this graffiti on my bedroom wall and imagine soldiers in my home, and I think of my family in Gaza, the deaths, the destruction, I am more convinced than ever of the need for all of us to call out this sham, this lie, that it is antisemitic to criticise Israel. I believe it is antisemitic not to.Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri![]()
Er is bij jou wel meer "algemeen bekend"quote:Op zondag 14 januari 2024 15:48 schreef egayalS het volgende:
uiteraard is het algemeen bekend dat extreem rechts pro israel is, omdat ze israel zien als oplossing van hun joden probleem. "duitsland voor de duisters, israel voor de joden". zo is anders breivik natuurlijk ook pro israel![]()
Plekken waar het tegendeel algemeen bekend is:
Halle, Hanau, Hessen iha, Saksen iha.![]()
Volgens Samah Sabawi ben je antisemiet als je niet anti-Israel bent.
En dit is van haar website:Is dat een echt persoon of een troll?quote:I come from refugeehood and dispossession and into a life of privilege and citizenship. Born in the besieged and militarily occupied Gaza and exiled from my homeland Palestine, I am now a Canadian- Australian citizen living on the stolen land of the Bunurong Boon Wurrung and Wurundjerie Woi Wurrung peoples of the Eastern Kulin Nation, in the far settler colony of Australia. Once a victim of colonisation, I am acutely aware that I am now a benefactor of the colonisation of this land I live upon. It is these contradictions and this awareness that fuel and inspire my work and activism.
Wanneer soldaten huizen, gebouwen en hele wijken moeten checken is het handig om huizen te markeren die al gecheckt zijn en dus veilig zijn. Dus de davidster wordt gebruikt als markering, dat is natuurlijk ook symbolisch en in dit geval kan het inderdaad zijn de soldaat in kwestie expres meer heeft beklad, wie weet?
Als de tweeter een echt persoon is dan snap ik haar boosheid sowieso wel en ik weet niet of ik het anders zou zien als ik in haar schoenen stond.![]()
Wat doet dat pentagram daar in die badkamer? Als het als soldaten waren van IDF, dan zouden ze zeker geen pentagram daar spuiten.quote:
Wie dat er wellicht wel spuit, is iemand die niet weet hoeveel punten een Davidster heeft en dus zomaar wat doet om anderen in een nog slechter daglicht te stellen.![]()
Uiteraard.quote:Op zondag 14 januari 2024 16:43 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Ik kan prima met allebei. Nou ja, de normale mensen zoals ik dan tegenkom. Met zo'n Basij-type Iranir of een fanatieke Palestijnse jihadist heb ik niks. Mensen zijn meer dan het soort dat graag door hun autoriteit voor de camera getrokken wordt.
En net zo zijn er afgrijselijke en vreselijk leuke (maar nog steeds heel hard pratende) Israli.Intolerant voor intolerantie![]()
Bij de voordeur en op straat ok. Bij een huis ook een ster in de badkamer n ook een ster in de keuken dat is heel heel misschien expres gedaan door een emotionele soldaatquote:Op zondag 14 januari 2024 17:23 schreef oblo het volgende:
Wanneer soldaten huizen, gebouwen en hele wijken moeten checken is het handig om huizen te markeren die al gecheckt zijn en dus veilig zijn. Dus de davidster wordt gebruikt als markering, dat is natuurlijk ook symbolisch en in dit geval kan het inderdaad zijn de soldaat in kwestie expres meer heeft beklad, wie weet?![]()
Maarja ik ben dan ook een antisemiet. Zoals bijna heel de wereld![]()
Bij elke ingang van een kamer of in elke kamer zodat het duidelijk is, dat is niet buitengewoon.quote:Op zondag 14 januari 2024 18:14 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Bij de voordeur en op straat ok. Bij een huis ook een ster in de badkamer n ook een ster in de keuken dat is heel heel misschien expres gedaan door een emotionele soldaat![]()
Maarja ik ben dan ook een antisemiet. Zoals bijna heel de wereld
Het kan inderdaad ook een emotionele soldaat zijn met wraakgevoelens. Ik schrijf toch ook dat het zoiets kan zijn?
Waarom vind jij jezelf een antisemiet? Die indruk heb ik niet bij jouw posts.![]()
de laatste keer dat biden en netanyahu hebben gesproken is drie weken geleden en dit gesprek werd door biden voortijdig afgebroken met de woorden "this conversation is over"![]()
de amerikanen gedragen zich als een punk ass bitch van israel en nu huilen ze dat israel hen behandelt als een punk ass bitchmet andere woorden laten ze zich ge-/misbruiken door israel en nu huilen ze dat netanyahu hen niet serieus neemt
zo gaat dat nu eenmaal in welke relatie dan ook, als je geen grenzen aangeeft, gaan mensen over je heen lopen. en israel doet dat met alle plezier. de amerikanen vinden het niet leuk maar staan het wel toe.
ff herinneren wat netanyahu over zijn bitch amerika te zeggen had wat jaartjes terug,
“America is a thing you can move very easily, move it in the right direction.” This is what he said in 2001, while assuring Israeli settlers that Israel could destroy the Palestinian Authority and continue with illegal settlement building, regardless of the US position.
In his view, America is gullible, and in the rare case when its government plays hardball, Israel can deploy its influential lobby to whip it into submission." https://www.aljazeera.com(...)ks-america-is-stupid
"At every intersection, Netanyahu showed Biden a three-pointed finger. They beg Netanyahu but just get slapped in the face time after time," Van Hollen said.![]()
The Democratic senator pointed out that it seems that Netanyahu is willing to listen more to what the far-right ministers Ben Gabir and Smotrich demand than to what the President of the United States requests.
...
The US Secretary of State's visit to Israel last week only increased the frustration at the White House and the State Department in Washington with Netanyahu, senior US administration officials said.
The American Secretary of State was very blunt in his meeting with Netanyahu and the members of the War Cabinet, and emphasized that the Israeli government's plan for the day after is completely imaginary, said a senior American.
The American official noted that Blinken, "no Arab country is going to rescue you" in regards to the reconstruction and management of the Gaza Strip if Israel does not allow the Palestinian Authority to take part in the process and does not express a willingness to give A political horizon for the Palestinians
...
The Biden administration is trying to present Netanyahu with a dilemma and change his political calculations by reviving the attempt to obtain a package deal with Saudi Arabia that will also include a historic peace agreement with Israel.
Blinken told Netanyahu that Saudi Arabia still wants normalization after the war ends, but only if Israel commits to accepting the principle of the three-state solution, senior Israeli and American officials told Wala.
Senior American officials admit that it is "hard to believe" that Netanyahu will change direction and agree to what such a deal includes - especially with regard to the path to establishing a Palestinian state - but they emphasize that they want this idea to be public in order to present an alternative vision to what they fear will be an endless war in Gaza.
https://news.walla.co.il/item/3635596Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri![]()
10 uur? Jeetje zegquote:Op zondag 14 januari 2024 13:39 schreef egayalS het volgende:
[..]
ik had me voorgenomen om ook de isrelische zaak te kijken. ik had de livestream voor 10 uur aanstaan. heb de eerste guy met veel pijn en moeite volledig bekeken. toen de tweede guy begon over de geschiedenis van duizenden jaren geleden was ik wel klaar de israeli diaree wat we nu al 100 dagen aan 1 stuk door zien/horen.
de eerste guy benoemde direct in de eerste fucking zin al de holocaust. in de traditie van de holocaust industrie. https://www.bol.com/nl/nl(...)se-lijden/666877675/
niet israel was bezig met een genocide, maar hamas had op 7 october genocide gepleegd.
israel probeert de palestijnen te beschermen, kijk hoeveel vrachtwagens hulp israel heeft toegelaten in gaza!
de oorlog begon uiteraard op 7 october
zuid afrika was de juridische tak van hamas
en dan was het natuurlijk KHAMAS, KHAMAS, KHAMAS. aan 1 stuk door.
deze guy zat live op tiktok te tellen![]()
[ twitter ]
Ik had je veel tijd en energie kunnen besparen
Deze clip vat het goed samen en geloof mij, je mist werkelijk nietsA person who was demoralized is unable to assess true information. The facts tell nothing to him, even if I shower him with information, with authentic proof, with documents and pictures. ...he will refuse to believe it.![]()
@egayalS btw ik heb de Holocaust Industry gelezen. Ergens 2015/16 aangeschaft en kan het echt iedereen aanraden
Des te lachwekkender dit soort claims ook zijnA person who was demoralized is unable to assess true information. The facts tell nothing to him, even if I shower him with information, with authentic proof, with documents and pictures. ...he will refuse to believe it.![]()
Eigenlijk niet zo vreemd toch, als Hamas kennelijk de tegenpartij is in deze oorlog en dus vanzelfsprekend onderdeel is van het weerwoord in een rechtelijke vordering?quote:Op zondag 14 januari 2024 20:06 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
10 uur? Jeetje zeg
Ik had je veel tijd en energie kunnen besparen
Deze clip vat het goed samen en geloof mij, je mist werkelijk niets
[ twitter ]
Hamas heeft zich als autoriteit opgesteld voor het subject dat als getroffene wordt besproken in de rechtbank, dan is het niet vreemd dat diezelfde politieke actor wordt besproken.
Kennelijk hebben deze mensen niet vaak een rechtszitting gevolgd, anders zullen zij begrijpen dat er wel vaker meer dan eens gesproken wordt over bijvoorbeeld "de gedaagde" of "de verdachte" (tot 'vermoeiens' aan toe).![]()
Hoeveel x is idf/israel/genocide genoemd?quote:Op zondag 14 januari 2024 20:48 schreef HannahVrede het volgende:
[..]
Eigenlijk niet zo vreemd toch, als Hamas kennelijk de tegenpartij is in deze oorlog en dus vanzelfsprekend onderdeel is van het weerwoord in een rechtelijke vordering?
Hamas heeft zich als autoriteit opgesteld voor het subject dat als getroffene wordt besproken in de rechtbank, dan is het niet vreemd dat diezelfde politieke actor wordt besproken.
Kennelijk hebben deze mensen niet vaak een rechtszitting gevolgd, anders zullen zij begrijpen dat er wel vaker meer dan eens gesproken wordt over bijvoorbeeld "de gedaagde" of "de verdachte" (tot 'vermoeiens' aan toe).
Allemaal weer zeer eenzijdig.'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Ik heb het niet geteld, want ik ben bezig met daadwerkelijk iets doen aan de situatie - maar ik zal zo vermoeden dat in de zaak van het voorkomen van de eisende kant (Zuid-Afrika) dit ook vaak genoeg ter sprake zal zijn gebracht.quote:Op zondag 14 januari 2024 20:59 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Hoeveel x is idf/israel/genocide genoemd?
Allemaal weer zeer eenzijdig.![]()
Het gaat weer losssssssssssA person who was demoralized is unable to assess true information. The facts tell nothing to him, even if I shower him with information, with authentic proof, with documents and pictures. ...he will refuse to believe it.![]()
Mij boeit het totaal niet waar iemand vandaan komt of wat voor geloof iemand aanhangt. Uiteindelijk moet je het samen doen en heb je elkaar linksom of rechtsom nodig.quote:Op zondag 14 januari 2024 16:43 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Ik kan prima met allebei. Nou ja, de normale mensen zoals ik dan tegenkom. Met zo'n Basij-type Iranir of een fanatieke Palestijnse jihadist heb ik niks. Mensen zijn meer dan het soort dat graag door hun autoriteit voor de camera getrokken wordt.
En net zo zijn er afgrijselijke en vreselijk leuke (maar nog steeds heel hard pratende) Israli.![]()
'Jatten'.. Hee! Is dat woord niet typisch zo eentje vanuit een 'taal-puncturistische genocidale-intentie-oorprong'?quote:Op zondag 14 januari 2024 22:25 schreef Chadi het volgende:
[..]
Dat olie jatten daar gaat nu wat moeilijkerEr is vast een "goed Nederlands woord" voor het woord 'jatten'. Laten we dat gaan gebruiken voordat we ook nog "die taal" gaan gebruiken. Iets met assimilatie enzo...
)
![]()
Zou gappen ook vanuit het Hebreeuws komen? Ik wil verder niemand ergens van betichten... Voor je het weet krijg ik hier die hele stront kar over me heen. Een komt ineens die @straatcommando uit de struiken als een soort struikrover.quote:Op zondag 14 januari 2024 22:50 schreef HannahVrede het volgende:
[..]
'Jatten'.. Hee! Is dat woord niet typisch zo eentje vanuit een 'taal-puncturistische genocidale-intentie-oorprong'?Er is vast een "goed Nederlands woord" voor het woord 'jatten'. Laten we dat gaan gebruiken voordat we ook nog "die taal" gaan gebruiken. Iets met assimilatie enzo...
)
![]()
Tjah, 'gappen' (khap'n/kapen) is ook Jiddisch, ja.quote:Op zondag 14 januari 2024 23:42 schreef Chadi het volgende:
[..]
Zou gappen ook vanuit het Hebreeuws komen? Ik wil verder niemand ergens van betichten... Voor je het weet krijg ik hier die hele stront kar over me heen. Een komt ineens die @:straatcommando uit de struiken als een soort struikrover.Zoals je vast al weet (?) is veel Bargoens dat nu eenmaal.
![]()
quote:Op zondag 14 januari 2024 15:48 schreef egayalS het volgende:
1 van de fascinerende dingen om te observeren sinds 7 oktober is hoe de duitsers reageren. ik heb dit altijd verklaart met het schuldgevoel dat ze nog steeds ervaren aan de holocaust, wat deels de verklaring is, maar het gaat kennelijk verderer dan dat.
dit interview met een duits israelische schriver gaat exact hier over. hij zegt dat dat duitsers een smalle definitie van joden hebben. als je als jood niet past binnen deze definitie, ben je geen echte jood. dit verklaart dan ook waarom zelfs joden niet mogen demonstreren tegen de oorlog in gaza. want een jood in de duitse definitie is zionistisch en blind pro israel. op het moment dat je als jood israel kritisch bent ben je geen echte jood.
na de tweede wereld oorlog is nationalisme in duitsland taboe geworden. echter projecteert duitsland hun nationalisme op israel, waaruit de duisters hun nationale identiteit halen. "duitser zijn betekent pro israel zijn" is het tegenwoordig dus. dat verklaart ook de geluiden uit duitsland dat wanneer mensen in de toekomst genaturaliseerd worden, ze ook moeten aangeven dat ze trouw zullen zijn aan israel.
schijnt dat anti semitisme in duitsland, gewoon onder native duitsers, nog steeds een groot probleem is. echter omdat ze dit maar lastig vinden, projecteren ze hun anti semitisme op migranten. zo is BDS door het duitse parlement als anti semitisch verklaard.
het is dan ook "hoe kunnen wij duitsers nou anti semitisch zijn terwijl we pro israel zijn?" de cognitieve dissonantie mbt het duitse anti semitisme is krachtig![]()
overigens gebruikt Wilders zijn vriend orban hetzelfde trucje. hij staat bekend om zijn anti semitisme, met zijn eeuwige geneuzel over complottheorien mbt de joodse amerikaan soros, maar tegelijkertijd is hij pro israel.
uiteraard is het algemeen bekend dat extreem rechts pro israel is, omdat ze israel zien als oplossing van hun joden probleem. "duitsland voor de duisters, israel voor de joden". zo is anders breivik natuurlijk ook pro israelhttps://www.thedailybeast(...)srael-european-right
en deze quote van het artikel van time magazine gaat ook hierover https://time.com/6553708/gaza-end-of-western-hypocrisy-essay/
'For Germany, its commitment to Israel is offered as a test of whether the country has overcome its Nazi past. This is politics as psychology or, better, put, psychoanalysis. There are no limits of prudence or public reason. Reality is of no consequence, what matters is redemption. As Daniel Marwecki argues in his Germany and Israel, Israel serves “as displacement object onto which different ideas of German national identity can be articulated.” It serves as “a form of reconciliation that seeks to cleanse Germany of antisemitism, which time and again seems to creep back into view.” This catechism, as Dirk Moses calls it, implies a redemptive story in which the sacrifice of Jews in the Holocaust becomes the myth of origin for a new Germany: “Having undergone the most thorough working through of history in history, Germany can once again stand proud among the nations as the beacon of civilization, vouched by approving pats on the head from American, British and Israeli elites.” Modern Germany needs to believe that Israel's creation was a "happy ending" to the horrors of the gas chambers.
Within the dreamscape of German return and redemption, and by extension much of the West.
...
The Western narrative, valid and true in its context, becomes a ruinous myth when it replaces other stories and experiences. No single narrative can encompass the whole of human history. Those charged with building order must strive for a full picture.
...
One of the biggest and most influential newspapers in Germany claimed, incredibly, that “Free Palestine is the new Heil Hitler.”“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell![]()
Nou wil ik bijna geen enkel land op voorhand afschieten, maar als je als president al aankomt met Racist Israeli State… en innocent civiliansquote:
ik ben niet gek.. ik ben volstrekt niet gek, ik ben helemaal niet gek... ik ben een nagemaakte gek
gooi alles weg neem een besluit, doe als het moet alles opnieuw![]()
Zouden de Isral-haters niet lichtelijk wanhopig worden als ze naar de lijst van "geallieerden" kijken?quote:Op maandag 15 januari 2024 08:52 schreef nixxx het volgende:
[..]
Nou wil ik bijna geen enkel land op voorhand afschieten, maar als je als president al aankomt met Racist Israeli State… en innocent civilians![]()
Nogmaals, wat doet Belgi op die lijst? Want de rest is allemaal shithole.Intolerant voor intolerantie![]()
Blijkbaar begint het de Chinese handel te rakenquote:China roept op tot grote vredesconferentie over Gaza
https://nos.nl/collectie/(...)E-container-74722713When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.![]()
Op wat voor manier dan? De Houthis worden aangepakt nu.quote:Op maandag 15 januari 2024 09:27 schreef Aether het volgende:
Blijkbaar begint het de Chinese handel te raken
[..]
Verder lees ik dat China Gaza financiel steunt.Wie dit leest is een lezer van dit![]()
https://nos.nl/artikel/25(...)n-israel-na-doelpunt
Wederom een goed voorbeeld waarom het zinloos is om rekening te houden met de gevoelens van mensen in het MO.
Deze voetballer vraagt aandacht voor gegijzelde burgers en Turken duiken massaal weer in de boze slachtofferrol omdat hun voetballers niet openlijke antisemieten mochten zijn. Alsof dat ook maar een beetje te vergelijken is.
De dag dat we stoppen met trappen op de extreem lange teentjes daar is de dag dat we alle moraliteit verloren zijn.![]()
Die Jake Shields is zo'n treurige kneus. Echt, als je zo'n vraag snap je buitengewoon weinig van geopolitiek, OF je bent doelbewust van binnenuit de samenleving aan het ondermijnen.quote:
VS heeft daar een basis, voor de controle. Om invloed uit te oefenen. Duhh![]()
Dat is toch ook geen gesprek die in de verste verte logisch lijkt?quote:Op maandag 15 januari 2024 11:03 schreef Glazenmaker het volgende:
https://nos.nl/artikel/25(...)n-israel-na-doelpunt
Wederom een goed voorbeeld waarom het zinloos is om rekening te houden met de gevoelens van mensen in het MO.
Deze voetballer vraagt aandacht voor gegijzelde burgers en Turken duiken massaal weer in de boze slachtofferrol omdat hun voetballers niet openlijke antisemieten mochten zijn. Alsof dat ook maar een beetje te vergelijken is.
De dag dat we stoppen met trappen op de extreem lange teentjes daar is de dag dat we alle moraliteit verloren zijn.
"Ik hoop dat de gijzelaars worden vrijgelaten!"
"Dergelijke taal tolereren wij hier niet!"
Intolerant voor intolerantie![]()
Als je vanuit de islam en het chronische slachtoffercomplex van Turkije gaat redeneren is het denk ik wel logisch voor ze.quote:Op maandag 15 januari 2024 12:08 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Dat is toch ook geen gesprek die in de verste verte logisch lijkt?
"Ik hoop dat de gijzelaars worden vrijgelaten!"
"Dergelijke taal tolereren wij hier niet!"
![]()
Grappig ook wel hoe dat gaat, voor de buhne meeleven met de palestijnen maar ondertussen gaat de handel en wandel met Israel gewoon door, een typisch gevalletje van hou jij ze dom dan hou ik ze arm.quote:Op maandag 15 januari 2024 11:03 schreef Glazenmaker het volgende:
https://nos.nl/artikel/25(...)n-israel-na-doelpunt
Wederom een goed voorbeeld waarom het zinloos is om rekening te houden met de gevoelens van mensen in het MO.
Deze voetballer vraagt aandacht voor gegijzelde burgers en Turken duiken massaal weer in de boze slachtofferrol omdat hun voetballers niet openlijke antisemieten mochten zijn. Alsof dat ook maar een beetje te vergelijken is.
De dag dat we stoppen met trappen op de extreem lange teentjes daar is de dag dat we alle moraliteit verloren zijn.![]()
'Voetballer vliegt vandaag terug naar Isral'quote:Op maandag 15 januari 2024 11:03 schreef Glazenmaker het volgende:
https://nos.nl/artikel/25(...)n-israel-na-doelpunt
Wederom een goed voorbeeld waarom het zinloos is om rekening te houden met de gevoelens van mensen in het MO.
Deze voetballer vraagt aandacht voor gegijzelde burgers en Turken duiken massaal weer in de boze slachtofferrol omdat hun voetballers niet openlijke antisemieten mochten zijn. Alsof dat ook maar een beetje te vergelijken is.
De dag dat we stoppen met trappen op de extreem lange teentjes daar is de dag dat we alle moraliteit verloren zijn.
https://nos.nl/collectie/(...)E-container-74730066
De Isralische voetballer Sagiv Jehezkel is vrijgelaten uit een Turkse cel en vliegt vandaag terug naar Isral. Dat schrijven meerdere Isralische media op basis van een verklaring van het ministerie van Buitenlandse Zaken in Isral.
Jehezkel, die uitkomt voor het Turkse Antalyaspor, werd gearresteerd nadat hij tijdens een wedstrijd een doelpunt had gevierd met een gebaar dat verwees naar de oorlog tussen Isral en Hamas. De Isralische minister van Buitenlandse Zaken Katz roept de internationale sportgemeenschap op Turkije te straffen voor de arrestatie.When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.![]()
Ben blij met de uitkomst. Ben ook blij om te zien dat deugen voor de bhne niet alleen is voorbehouden aan bepaalde woke types in het westen.quote:Op maandag 15 januari 2024 12:57 schreef Aether het volgende:
[..]
'Voetballer vliegt vandaag terug naar Isral'
https://nos.nl/collectie/(...)E-container-74730066
De Isralische voetballer Sagiv Jehezkel is vrijgelaten uit een Turkse cel en vliegt vandaag terug naar Isral. Dat schrijven meerdere Isralische media op basis van een verklaring van het ministerie van Buitenlandse Zaken in Isral.
Jehezkel, die uitkomt voor het Turkse Antalyaspor, werd gearresteerd nadat hij tijdens een wedstrijd een doelpunt had gevierd met een gebaar dat verwees naar de oorlog tussen Isral en Hamas. De Isralische minister van Buitenlandse Zaken Katz roept de internationale sportgemeenschap op Turkije te straffen voor de arrestatie.![]()
Hamas accuses Hezbollah of joining war effort only symbolically
https://www.ynetnews.com/article/rymontzk6Hahahaquote:Source close to Hamas say that following Israel's 'Guardian of the Walls' operation the terror group and Hezbollah agreed to conduct wide-scale ground attack on Israel, but following the surprise October 7 attack the Lebanese terror group withdrew due to American military support for Israel
Ik heb direct al gezegd dat Hamas zonder verder overleg erop los is gegaan, wat een geluk bij een ongeluk voor Isral is geweest. Nu kunnen ze eerst de ene terreurgroep en daarna de andere opruimen.Intolerant voor intolerantie![]()
Ik herinner me een Mesut Ozil en een Nousair Mazraoui en een Anwar Elghazi.. zegt dat wat?quote:Op maandag 15 januari 2024 11:03 schreef Glazenmaker het volgende:
https://nos.nl/artikel/25(...)n-israel-na-doelpunt
Wederom een goed voorbeeld waarom het zinloos is om rekening te houden met de gevoelens van mensen in het MO.
Deze voetballer vraagt aandacht voor gegijzelde burgers en Turken duiken massaal weer in de boze slachtofferrol omdat hun voetballers niet openlijke antisemieten mochten zijn. Alsof dat ook maar een beetje te vergelijken is.
De dag dat we stoppen met trappen op de extreem lange teentjes daar is de dag dat we alle moraliteit verloren zijn.![]()
Steeds meer mensen die altijd achter israel stonden, gaan de werkelijkheid inzien. Zo ook deze Ex CIA die zovaak Israel geholpen heeft bij verschillende projecten en ze nu beschrijft als "They are doing the same ansd acting as nazi's". Israel is dankzij TikTok de media oorlog waarin ze alle schijn ophielden een humanitaire democratie te zijn die een moreel leger heeft , eindelijk aan het verliezen.
![]()
Ik weet niet zo goed waar je heen wil.quote:Op maandag 15 januari 2024 13:27 schreef Chadi het volgende:
[..]
Ik herinner me een Mesut Ozil en een Nousair Mazraoui en een Anwar Elghazi.. zegt dat wat?![]()
Dit zegt Slayage ook al jaren (tenminste, zo lang ik in dit topic meeloop). Hetzelfde verhaal gaat over de groei van de islam in het westen.quote:Op maandag 15 januari 2024 13:32 schreef Chadi het volgende:
Steeds meer mensen die altijd achter israel stonden, gaan de werkelijkheid inzien. Zo ook deze Ex CIA die zovaak Israel geholpen heeft bij verschillende projecten en ze nu beschrijft als "They are doing the same ansd acting as nazi's". Israel is dankzij TikTok de media oorlog waarin ze alle schijn ophielden een humanitaire democratie te zijn die een moreel leger heeft , eindelijk aan het verliezen.
Heeft een korreltje zout nodig.
Intolerant voor intolerantie![]()
Als jij je laat leiden door TikTok media oorlogen ben ik bang voor je antwoord op de vorige post.quote:Op maandag 15 januari 2024 13:32 schreef Chadi het volgende:
Steeds meer mensen die altijd achter israel stonden, gaan de werkelijkheid inzien. Zo ook deze Ex CIA die zovaak Israel geholpen heeft bij verschillende projecten en ze nu beschrijft als "They are doing the same ansd acting as nazi's". Israel is dankzij TikTok de media oorlog waarin ze alle schijn ophielden een humanitaire democratie te zijn die een moreel leger heeft , eindelijk aan het verliezen.![]()
Stoere moslims met grootheidswaanzin die met enthousiasme in de broekzak zitten van China. Een land dat daadwerkelijk bezig is met genocide op moslims en het uitwissen van hun cultuur.quote:Op maandag 15 januari 2024 13:38 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Dit zegt Slayage ook al jaren (tenminste, zo lang ik in dit topic meeloop). Hetzelfde verhaal gaat over de groei van de islam in het westen.
Heeft een korreltje zout nodig.
Ik zal het nooit begrijpen.![]()
Dat is meestal zo als je een eenzijdige invalshoek hanteert.quote:Op maandag 15 januari 2024 13:38 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ik weet niet zo goed waar je heen wil.![]()
VS 18-26 maakt een swing . De jeugd heeft de toekomst. Die jongen heeft het dus goed gezien.quote:Op maandag 15 januari 2024 13:38 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Dit zegt Slayage ook al jaren (tenminste, zo lang ik in dit topic meeloop). Hetzelfde verhaal gaat over de groei van de islam in het westen.
Heeft een korreltje zout nodig.![]()
Aah oke. We volgen het IDF nieuws .quote:Op maandag 15 januari 2024 13:39 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Als jij je laat leiden door TikTok media oorlogen ben ik bang voor je antwoord op de vorige post.
Tiktok is tegenwoordig zo bedreigend voor de gevestigde orde dat ze het mond dood willen maken. Gedecentraliseerde toegang tot nieuws door social media.
![]()
Ik herinner mij een Bulbasaur en Bassie en Adriaan. Zegt dat je wat?quote:Op maandag 15 januari 2024 13:44 schreef Chadi het volgende:
[..]
Dat is meestal zo als je een eenzijdige invalshoek hanteert.![]()
En Israel is genocide jankers, is Gaza al compleet leeg gedeporteerd?
Worden de bevolkingsgroepen gescheiden in kan werken en kan niet werken?
Wordt de 'kan niet werken' al met bosjes tegelijk afgemaakt?'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Hamas is dus een verlengstuk van de Amerikanen. Anders wisten ze in maart nog niet dat ze de controle over tiktok nodig hadden.quote:Op maandag 15 januari 2024 13:47 schreef Chadi het volgende:
[..]
Aah oke. We volgen het IDF nieuws .
Tiktok is tegenwoordig zo bedreigend voor de gevestigde orde dat ze het mond dood willen maken. Gedecentraliseerde toegang tot nieuws door social media.
Ben je toch in de Amerikaanse fuik gevallen![]()
![]()
Wij hebben hier Bianci en Chadiaan.quote:Op maandag 15 januari 2024 14:00 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ik herinner mij een Bulbasaur en Bassie en Adriaan. Zegt dat je wat?
Intolerant voor intolerantie![]()
EINDELIJK!!!!quote:Op maandag 15 januari 2024 13:32 schreef Chadi het volgende:
Steeds meer mensen die altijd achter israel stonden, gaan de werkelijkheid inzien. Zo ook deze Ex CIA die zovaak Israel geholpen heeft bij verschillende projecten en ze nu beschrijft als "They are doing the same ansd acting as nazi's". Israel is dankzij TikTok de media oorlog waarin ze alle schijn ophielden een humanitaire democratie te zijn die een moreel leger heeft , eindelijk aan het verliezen.
Want die beschuldiging is niet al decennia oud...![]()
Nee, de groep van 20.000 die kon en wilde werken is door Hamas misbruikt en nu dus tot in de eeuwigheid onmogelijk gemaakt om te werken in Isral. Dat komt Hamas natuurlijk wel goed uit, want dan kan niemand positieve verhalen over de babyeters meenemen.quote:Op maandag 15 januari 2024 14:05 schreef Red_85 het volgende:
En Israel is genocide jankers, is Gaza al compleet leeg gedeporteerd?
Worden de bevolkingsgroepen gescheiden in kan werken en kan niet werken?
Wordt de 'kan niet werken' al met bosjes tegelijk afgemaakt?
Verslag (via een zionistische bron) in twee delen van en over zo'n werker:
https://www.israelnieuws.(...)umn-van-simon-soesan
https://www.israelnieuws.(...)aardoor-schokkende-o
Niet te verifiren, maar het beeld klopt wel met de stukjes informatie die we wel hebben, namelijk de situatie omtrent de voedseltransporten en de onzichtbare helden van Hamas.![]()
Ja B100 zegt me ook watquote:Op maandag 15 januari 2024 14:00 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ik herinner mij een Bulbasaur en Bassie en Adriaan. Zegt dat je wat?![]()
Mannen worden gescheiden van vrouwen en kinderen. In veel gevallen dat zeer jonge kinderen op straat worden gedumpt en dat ouders niet weet waar hun kinderen of gezinnen zijn. Veel gevallen gerapporteerd door getuigen dat ze groepen ouders en kinderen hebben ontdekt die gexecuteerd zijn. Veel mensen worden hun huizen uitgehaald en gestript en zo gelaten na het strippen in de kou.quote:Op maandag 15 januari 2024 14:05 schreef Red_85 het volgende:
En Israel is genocide jankers, is Gaza al compleet leeg gedeporteerd?
Worden de bevolkingsgroepen gescheiden in kan werken en kan niet werken?
Wordt de 'kan niet werken' al met bosjes tegelijk afgemaakt?
Dagelijks sterven er gemiddeld 250 Palestijnen door Isralisch geweld in Gaza.
70% van alle huizen in Gaza is beschadigd of verwoest. Geen medicijnen, 26 ziekenhuizen zijn allemaal gebombardeerd of buiten werking gesteld.![]()
Dan zijn ze waarschijnlijk op weg naar de moskee.quote:Op maandag 15 januari 2024 15:07 schreef Chadi het volgende:
Mannen worden gescheiden van vrouwen en kinderen.![]()
Zou erg correct zijn als hier met dezelfde maatstaf gereageerd zou worden op de voorbeelden die ik noemde.quote:Op maandag 15 januari 2024 15:11 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Gaaf. Ben blij dat je inziet hoe correct mijn eerste post over voetbal was.![]()
Wellicht even uitschrijven wat die jongens voor onrecht is aangedaan om welke reden.quote:Op maandag 15 januari 2024 15:30 schreef Chadi het volgende:
[..]
Zou erg correct zijn als hier met dezelfde maatstaf gereageerd zou worden op de voorbeelden die ik noemde.![]()
Doe jij het even dan kijk ik wel of alles goed onderbouwd isquote:Op maandag 15 januari 2024 15:34 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Wellicht even uitschrijven wat die jongens voor onrecht is aangedaan om welke reden.![]()
Ze deden wat doms en kregen vervolgens terechte kritiek en vervolging.quote:Op maandag 15 januari 2024 15:47 schreef Chadi het volgende:
[..]
Doe jij het even dan kijk ik wel of alles goed onderbouwd is![]()
Hebben de terroristen van Hamas zich al overgegeven? Zijn alle gijzelaars al vrijgelaten?
Nee? dan carry on.“To destroy a people you must first sever their roots.”![]()
Welnee die smerige sadisten hebben een filmpje gepubliceerd van Noa en er een leuke poll van gemaakt:quote:Op maandag 15 januari 2024 15:49 schreef Montagui het volgende:
Hebben de terroristen van Hamas zich al overgegeven? Zijn alle gijzelaars al vrijgelaten?
Nee? dan carry on.
Die hele Gaza strook moet compleet geruimd worden van elke Hamas sympathisant, tot op de laatste. Smerig sadistisch uitschot is het.got me a movie, I want you to know
slicing up eyeballs, I want you to know![]()
![]()
Eh... Het was toch de bedoeling dat er minder Palestijnse kindertjes doodgingen? Wat draagt het normaliseren van slachtpartijen daaraan bij denkt deze idioot?![]()
![]()
Moest van Asha ten Broeke en consortenquote:Op maandag 15 januari 2024 16:09 schreef Qarrad het volgende:
[ twitter ]
Eh... Het was toch de bedoeling dat er minder Palestijnse kindertjes doodgingen? Wat draagt het normaliseren van slachtpartijen daaraan bij denkt deze idioot?Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Kom met bewijs dan. Heb nog nergens gezien dat Israel massaal onschuldigen executeert. Andersom maakt het hamas niet veel uit. Een jood is een jood en een jood moet dood. Hoe maakt niet uit. Moet dood. En het liefst zo ziek mogelijk.quote:Op maandag 15 januari 2024 15:07 schreef Chadi het volgende:
[..]
Mannen worden gescheiden van vrouwen en kinderen. In veel gevallen dat zeer jonge kinderen op straat worden gedumpt en dat ouders niet weet waar hun kinderen of gezinnen zijn. Veel gevallen gerapporteerd door getuigen dat ze groepen ouders en kinderen hebben ontdekt die gexecuteerd zijn.Vrouwen werden ook gestript. Daarna verkracht, verminkt en moet wel toegeven, ze kregen het wel warm daarna. Van de vlammen nadat ze in de brand waren gestoken om pijnlijk te sterven.quote:Veel mensen worden hun huizen uitgehaald en gestript en zo gelaten na het strippen in de kou.Ja kut. Alleen dat krijg je als een hamas aanvallen pleegt op Israel.quote:Dagelijks sterven er gemiddeld 250 Palestijnen door Isralisch geweld in Gaza.Moet je bij hamas zijn die huizen gebruikt om meer dan 1 redenquote:70% van alle huizen in Gaza is beschadigd of verwoest.Moet je bij hamas zijn die vast nog wel ergens een voorraadje heeft ergens in een tunnelquote:Geen medicijnen,Moet je bij hamas zijn die ziekenhuizen gebruikt als ingangen voor tunnelcomplexen.quote:26 ziekenhuizen zijn allemaal gebombardeerd of buiten werking gesteld.
Dus, ga lekker ergens anders janken.'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Dat dit soort shit gewoon mag in de openbaarheid van London.quote:Op maandag 15 januari 2024 16:09 schreef Qarrad het volgende:
[ twitter ]
Eh... Het was toch de bedoeling dat er minder Palestijnse kindertjes doodgingen? Wat draagt het normaliseren van slachtpartijen daaraan bij denkt deze idioot?
Sick.'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Als je zou uitspreken, dat je Joodse levens wilt redden, dan ben je niet anti-semitisch (duh)
Als je zou uitspreken, dat je Joodse levens wilt redden, die gevaar lopen door het Jodendom zelf.. is het dan plots wel anti-semitisch?
Stel nu dat het zo is, heel tragisch, dat ze door hun -hoe zeg je dit netjes- 'afwijkende manier van leven' enig onheil en wantrouwen over zichzelf afroepen, hoe kan je je dan nog correct verwoorden zonder anti-semitisch over te komen / te "zijn"? Terwijl je enige insteek vrede is, en het redden/sparen van levens notabene.
M.a.w... als 1 persoon aan zelf-mutilatie doet, maar diegene heeft een speciale status.. betekent dit dan dat je zo iemand nooit kan helpen?
Immers:
Als je zegt dat diegene het zichzelf aandoet, dan ben je -vanuit het perspectief van die persoon- tgen de persoon, je spreekt de waarheid en dat bevalt diegene niet.
Maar, als je niet helpt en ook niets zegt, dan gaan de zelf-mutilatie door en dat is in zekere zin ook tgen die persoon.
Snappen jullie hem nog?volgens mij hebben ze door die speciale status, een situatie gekweekt waarbij ze zelf niet meer te helpen zijn, tegen zichzelf.
![]()
Hier wordt het leed van de inwoners van Gaza toch ook gebagatelliseerd dus waar maken jullie je druk om? Wat er ook gebeurd of gezegd wordt het is allemaal ok want Hamas. Dan lijkt me dat met peuters en kleuters die hun huis, een beentje, een armpje en broertjes/zusjes verliezen ook gewoon normaal. Harder slaan beindigt t conflict niet![]()
Door wie? Heb je voorbeelden?quote:Op maandag 15 januari 2024 17:09 schreef opgebaarde het volgende:
Hier wordt het leed van de inwoners van Gaza toch ook gebagatelliseerdEr is hier volgens mij niemand die claimt dat dode kinderen ok zijn omdat Hamas verantwoordelijk is voor hun dood. Er wordt alleen gezegd DAT Hamas verantwoordelijk is voor hun dood, en dat is inderdaad zo. Zij hadden dit allang moeten stoppen toen ze beseften dat de oorlog niet gewonnen kon worden en doorgaan alleen maar meer slachtoffers maakt. Zij hadden, voor hun eigen volk, zich moeten overgeven. Zoals je weet, gebeurt precies het omgekeerde.quote:dus waar maken jullie je druk om? Wat er ook gebeurd of gezegd wordt het is allemaal ok want HamasJawel. Net zolang slaan tot Hamas dood is, of zich heeft overgegeven. Dat is wat er nu gebeurt en dat is wat niemand bagatelliseert.quote:Dan lijkt me dat met peuters en kleuters die hun huis, een beentje, een armpje en broertjes/zusjes verliezen ook gewoon normaal. Harder slaan beindigt t conflict nietIntolerant voor intolerantie![]()
When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.![]()
Second Israeli soccer player detained and released by Turkish authorities, slated to return to Israel
A second Israeli soccer player in Turkey has been detained by Turkish authorities over expressing solidarity with the hostages in Gaza.When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.![]()
Hypocriet Turkije, wel volop handel drijven met Isral, maar voor de bhne dit doen.quote:Op maandag 15 januari 2024 18:16 schreef Aether het volgende:
Second Israeli soccer player detained and released by Turkish authorities, slated to return to Israel
A second Israeli soccer player in Turkey has been detained by Turkish authorities over expressing solidarity with the hostages in Gaza.![]()
quote:Op maandag 15 januari 2024 17:08 schreef Buikbrein het volgende:
- Joden hebben alle ellende over zichzelf afgeroepen. Ben ik nou een antisemiet? -
Intolerant voor intolerantie![]()
Je zou maar aan de goede kant staan en opkomen voor gegijzelden, dat mag blijkbaar niet in het Turkije van Erdogan.quote:Op maandag 15 januari 2024 18:16 schreef Aether het volgende:
Second Israeli soccer player detained and released by Turkish authorities, slated to return to Israel
A second Israeli soccer player in Turkey has been detained by Turkish authorities over expressing solidarity with the hostages in Gaza.Dit kan helaas gebeuren in een oorlog. In het Zuiden van Isral zijn ook velen hun huis kwijt en familie verloren. En in landen zoals Somalia en Syri natuurlijk nog veel meer mensen, dus wat maakt de Palestijnen zo speciaal in dit opzicht?quote:Op maandag 15 januari 2024 17:09 schreef opgebaarde het volgende:
Hier wordt het leed van de inwoners van Gaza toch ook gebagatelliseerd dus waar maken jullie je druk om? Wat er ook gebeurd of gezegd wordt het is allemaal ok want Hamas. Dan lijkt me dat met peuters en kleuters die hun huis, een beentje, een armpje en broertjes/zusjes verliezen ook gewoon normaal. Harder slaan beindigt t conflict niet
Het lijkt mij ook erg belangrijk om aandacht en steun te geven aan de mensen die echt een slachtoffer zijn, zoals de Somalirs, Syrirs en Isralirs. En niet aan een volk dat het allemaal over zichzelf heeft afgeroepen zoals de Palestijnen.'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
Hamas moet dood , zo snel mogelijk anders gaat het weer gebeuren en dan nog ergerquote:Op maandag 15 januari 2024 17:09 schreef opgebaarde het volgende:
Hier wordt het leed van de inwoners van Gaza toch ook gebagatelliseerd dus waar maken jullie je druk om? Wat er ook gebeurd of gezegd wordt het is allemaal ok want Hamas. Dan lijkt me dat met peuters en kleuters die hun huis, een beentje, een armpje en broertjes/zusjes verliezen ook gewoon normaal. Harder slaan beindigt t conflict nietEr gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels![]()
En de volgende twee gijzelaars zijn dood.
Hamas reporting Yossi Sharabi and Itai Svirsky dead
https://www.jpost.com/breaking-news/article-782292
Ik vrees dat dit uiteindelijk voor ze allemaal gaat gelden. Ze worden vastgehouden door terroristen, niet door redelijke mensen.Intolerant voor intolerantie![]()
quote:Op maandag 15 januari 2024 18:49 schreef Cuendillar het volgende:
En de volgende twee gijzelaars zijn dood.
Hamas reporting Yossi Sharabi and Itai Svirsky dead
https://www.jpost.com/breaking-news/article-782292
Ik vrees dat dit uiteindelijk voor ze allemaal gaat gelden. Ze worden vastgehouden door terroristen, niet door redelijke mensen.
Dat blijkt -buiten de gebeurtenissen van 7/10- ook uit de manier waarop ze deze bekendmaking uitsmeren over meerdere filmpjes, waaronder een luguber soort van 'raad-hun-lot' teaser. Walgelijk.“Surrounded by losers, misfits and boozers”![]()
Walgelijke actie weer.quote:Op maandag 15 januari 2024 18:59 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
[ twitter ]
Dat blijkt -buiten de gebeurtenissen van 7/10- ook uit de manier waarop ze deze bekendmaking uitsmeren over meerdere filmpjes, waaronder een luguber soort van 'raad-hun-lot' teaser. Walgelijk.
Dichter bij huis is het typisch hoe de "mensen van het licht" posters vandaag net zo afwezig als op 7 oktober zijn.![]()
Kijk de islamofascisten genietengot me a movie, I want you to know
slicing up eyeballs, I want you to know![]()
En wat was het ook alweer? 72% van de gazanen steunt hamas, ook na de aanvallen van 7 oktober. Met wetens wat er op 7 oktober is gebeurd.quote:Op maandag 15 januari 2024 18:59 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
[ twitter ]
Dat blijkt -buiten de gebeurtenissen van 7/10- ook uit de manier waarop ze deze bekendmaking uitsmeren over meerdere filmpjes, waaronder een luguber soort van 'raad-hun-lot' teaser. Walgelijk.
Ow wat zielig zijn ze daar in gaza...'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
@egayalSquote:Op maandag 15 januari 2024 19:14 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
Kijk de islamofascisten genieten
[ twitter ]
Kan je dit uitleggen? Praat dit eens goed?'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Tja, Hamas bestaat gewoon uit willekeurige Palestijnse burgers. De groep waar velen in het Westen zo mee te doen hebben.quote:Op maandag 15 januari 2024 18:49 schreef Cuendillar het volgende:
En de volgende twee gijzelaars zijn dood.
Hamas reporting Yossi Sharabi and Itai Svirsky dead
https://www.jpost.com/breaking-news/article-782292
Ik vrees dat dit uiteindelijk voor ze allemaal gaat gelden. Ze worden vastgehouden door terroristen, niet door redelijke mensen.'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
@Slayage kan er ook wat van.quote:Op maandag 15 januari 2024 19:23 schreef Red_85 het volgende:
[..]
@:egayals
Kan je dit uitleggen? Praat dit eens goed?![]()
Toch schijnt islam voor vrede te staan, je zou het niet zeggen na 25 jaar bloedige terreur. Het wordt echt tijd dat we deze krankzinnige haatreligie gewoon verbieden.
Ik ben serieus, ga maar gewoon weggot me a movie, I want you to know
slicing up eyeballs, I want you to know![]()
Liever 1000 joden dan 1 islamietgot me a movie, I want you to know
slicing up eyeballs, I want you to know![]()
Ontzettend kinderachtig cultuurtje.quote:Op maandag 15 januari 2024 18:16 schreef Aether het volgende:
Second Israeli soccer player detained and released by Turkish authorities, slated to return to Israel
A second Israeli soccer player in Turkey has been detained by Turkish authorities over expressing solidarity with the hostages in Gaza.![]()
En ook jij komt met de jamaar Hamas. Hamas verantwoordelijk, Hamas kan het stoppen. Vertel dat die Palestijnse kinderen die er niks mee te maken hebben, dat het IDF er ook niks kan doen aan de honger, de bommen of t leed.quote:Op maandag 15 januari 2024 17:31 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Door wie? Heb je voorbeelden?
[..]
Er is hier volgens mij niemand die claimt dat dode kinderen ok zijn omdat Hamas verantwoordelijk is voor hun dood. Er wordt alleen gezegd DAT Hamas verantwoordelijk is voor hun dood, en dat is inderdaad zo. Zij hadden dit allang moeten stoppen toen ze beseften dat de oorlog niet gewonnen kon worden en doorgaan alleen maar meer slachtoffers maakt. Zij hadden, voor hun eigen volk, zich moeten overgeven. Zoals je weet, gebeurt precies het omgekeerde.
[..]
Jawel. Net zolang slaan tot Hamas dood is, of zich heeft overgegeven. Dat is wat er nu gebeurt en dat is wat niemand bagatelliseert.
Het doet me denken aan mijn overleden vader. Jaren geleden, op een zondagochtend rond 10 uur, zaten we beneden. Mijn 14-jarige broertje, net wakker, kwam binnen met n oog volledig dicht en omringd door zwart, en een neus die zeker drie keer groter was dan normaal. 'Zo,' zei mijn vader, die de nacht veel alcohol had gedronken en samen met mijn broertje de vogeltjes nog heeft horen ontwaken. 'Zo, jij hebt vannacht je vader echt heel boos gemaakt h.'
Bij nader inzien had de rest van de familie geluk dat mijn broertje zich die nacht niet ergens in huis had verstopt."
[ Bericht 7% gewijzigd door opgebaarde op 15-01-2024 20:28:53 ]![]()
Er zijn in Gaza pas 7.000 Hamas terroristen uitgeschakeld, 7.000 van de 40.000. Dit gaat nog heel lang duren.quote:Op maandag 15 januari 2024 18:31 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Hamas moet dood , zo snel mogelijk anders gaat het weer gebeuren en dan nog erger
Isral vecht tegen de terroristen die tijdens de tweede intifada geboren zijn. Denk jij dat de kinderen van nu over 20 jaar wel gewoon blij zijn?![]()
Waarom zou je als Isralische speler nog berhaupt in Turkije willen voetballen...quote:Op maandag 15 januari 2024 18:16 schreef Aether het volgende:
Second Israeli soccer player detained and released by Turkish authorities, slated to return to Israel
A second Israeli soccer player in Turkey has been detained by Turkish authorities over expressing solidarity with the hostages in Gaza.
Genoeg tolerantere landen denk ik om je geld te verdienen...![]()
Och, ik heb zo zitten huilen en dat voornamelijk om de reden dat Noa wordt gedwongen een "nieuwslezer" te zijn voor Hamas en daardoor de dingen die haar overkomen zijn door oorlog moet herhalen en herbeleven...quote:Op maandag 15 januari 2024 19:14 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
Kijk de islamofascisten genieten
[ twitter ]
Ik heb er echt ook even geen woorden voor eerlijk gezegd, dat je dit zo misbruiken wil? Gijzelen, daarna is een soort spel (in mij ogen) ze uitspelen om je eisen kracht bij te zetten.
Oorlog, wat een vies geheel!
Hebben jullie inmiddels ook de beelden gezien van de twee andere gegijzelden van in het filmpje? Ze zijn overleden in gijzeling... Vreselijke beelden!
-
In ander nieuws: ik merk dat hier in de omgeving de spanning extra toeneemt. Mensen praten er meer over op straat / in de winkel dan eerst en ik heb het idee dat er verwerking nu begint plaats te vinden en daarmee het verzet tegen veel.
[ Bericht 1% gewijzigd door HannahVrede op 15-01-2024 20:52:46 ]![]()
Zo werkt het niet...quote:Op maandag 15 januari 2024 20:22 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
En ook jij komt met de jamaar Hamas.
Okay.quote:Hamas verantwoordelijk, Hamas kan het stoppen. Vertel dat die Palestijnse kinderen die er niks mee te maken hebben, dat het IDF er ook niks kan doen aan de honger, de bommen of t leed.
Het komt door...
... Hamas.
Zij en niemand anders zijn verantwoordelijk voor hun bevolking. Als zij het lijden willen stoppen, moeten zij n van twee dingen doen: uit de tunnels komen en het gevecht aangaan, of zich overgeven.
Elke andere optie is immoreel.Goed verhaal!quote:Het doet me denken aan mijn overleden vader. Jaren geleden, op een zondagochtend rond 10 uur, zaten we beneden. Mijn 14-jarige broertje, net wakker, kwam binnen met n oog volledig dicht en omringd door zwart, en een neus die zeker drie keer groter was dan normaal. 'Zo,' zei mijn vader, die de nacht veel alcohol had gedronken en samen met mijn broertje de vogeltjes nog heeft horen ontwaken. 'Zo, jij hebt vannacht je vader echt heel boos gemaakt h.'
Bij nader inzien had de rest van de familie geluk dat mijn broertje zich die nacht niet ergens in huis had verstopt."
[ Bericht 10% gewijzigd door Cuendillar op 15-01-2024 21:10:22 ]Intolerant voor intolerantie![]()
Wat is er mis met de jood?quote:Op maandag 15 januari 2024 19:33 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
Liever 1000 joden dan 1 islamiet![]()
![]()
"Er zijn zes miljoen joden vermoord en n clown."quote:
"Waarom die clown?"
"Zie je wel? Niemand geeft om joden."
Volgens mij is dat zelfs een joodse mop...Intolerant voor intolerantie![]()
Wtf moet dat verhaal over dat gemepte broertje voorstellen dan?
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
De gruwelijke wijze waarop Hamas opereert verdient niets anders dan harde afkeuring en aanpak. Stel schurftige teringratten.
Hoe emand met zinnig verstand dat nog kan vergoelijken is gewoon echt niet te snappenOh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Trauma'tje, ik vatte em ook niet.quote:Op maandag 15 januari 2024 21:13 schreef Molo het volgende:
Wtf moet dat verhaal over dat gemepte broertje voorstellen dan?<signature here>.![]()
Snap t wel. Veel te ingewikkeld. Het is gewoon de schuld van t slachtoffer, arme daderquote:Op maandag 15 januari 2024 21:13 schreef Molo het volgende:
Wtf moet dat verhaal over dat gemepte broertje voorstellen dan?![]()
Shocker voor je, maar het valt niet buiten the realm of possibility dat enkelen van ons de parallel die je probeerde te schetsen niet snapte.quote:Op maandag 15 januari 2024 21:15 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Snap t wel. Veel te ingewikkeld. Het is gewoon de schuld van t slachtoffer, arme dader
En dat hoeft helemaal niet met de positie van individuen mbt de topic te maken hebben.
Maar ik snap dat het diep zit...
<signature here>.![]()
Sowieso, maar wat je hier ziet is het smerige, verderfelijke, lelijke gezicht van de haat.quote:Op maandag 15 januari 2024 20:44 schreef HannahVrede het volgende:
[..]
Och, ik heb zo zitten huilen en dat voornamelijk om de reden dat Noa wordt gedwongen een "nieuwslezer" te zijn voor Hamas en daardoor de dingen die haar overkomen zijn door oorlog moet herhalen en herbeleven...
Ik heb er echt ook even geen woorden voor eerlijk gezegd, dat je dit zo misbruiken wil? Gijzelen, daarna is een soort spel (in mij ogen) ze uitspelen om je eisen kracht bij te zetten.
Oorlog, wat een vies geheel!Het is een hard volk geworden. En geen lief volk. Kan ook niet.quote:Hebben jullie inmiddels ook de beelden gezien van de twee andere gegijzelden van in het filmpje? Ze zijn overleden in gijzeling... Vreselijke beelden!
-
In ander nieuws: ik merk dat hier in de omgeving de spanning extra toeneemt. Mensen praten er meer over op straat / in de winkel dan eerst en ik heb het idee dat er verwerking nu begint plaats te vinden en daarmee het verzet tegen veel.
Intolerant voor intolerantie![]()
Zou dit dan niet alleen het geval zijn als je een Jood specifiek zou zien als n persoon en niet als groep, die overigens prima kon assimileren in verschillende samenlevingen, ook de islamitische voor lange tijd.quote:Op maandag 15 januari 2024 17:08 schreef Buikbrein het volgende:
...
Als je zou uitspreken, dat je Joodse levens wilt redden, die gevaar lopen door het Jodendom zelf.. is het dan plots wel anti-semitisch?
Stel nu dat het zo is, heel tragisch, dat ze door hun -hoe zeg je dit netjes- 'afwijkende manier van leven' enig onheil en wantrouwen over zichzelf afroepen, hoe kan je je dan nog correct verwoorden zonder anti-semitisch over te komen / te "zijn"? Terwijl je enige insteek vrede is, en het redden/sparen van levens notabene.
M.a.w... als 1 persoon aan zelf-mutilatie doet, maar diegene heeft een speciale status.. betekent dit dan dat je zo iemand nooit kan helpen?
...
Dus jouw rede zou dan betekenen dat er n vorm is van 'zijn' (staat van aanwezigheid) en dat zou dan ook nog eentje zijn die dan religieus is.
Maar is dat zo? Zijn Joden onder n noemer te scharen - zou dit bijvoorbeeld opgaan voor jou als Nederlander, dat jij ook (in jouw beredenering) om een dergelijk geval "niet te helpen zou zijn", slechts omdat jij onderdeel bent van een bevolkingsgroep?
Dus jouw rede houd mijn inziens niet stand - want dat zou betekenen dat je een groep verantwoordelijk kan houden voor het individu en dat kan natuurlijk niet.
[ Bericht 0% gewijzigd door HannahVrede op 15-01-2024 21:25:52 ]![]()
Ik denk dat die vreselijke aanval in Ra'anana absoluut niet meegeholpen heeft. Ik hoor velen zeggen dat dit zelfs zo anders is als 'Shniya/AA Intifada (en dat ben ik met ze eens)quote:Op maandag 15 januari 2024 21:19 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Het is een hard volk geworden. En geen lief volk. Kan ook niet.
De manier, de orde, de angst - alles voelt anders.![]()
#freeNoaquote:Op maandag 15 januari 2024 18:59 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
[ twitter ]
Dat blijkt -buiten de gebeurtenissen van 7/10- ook uit de manier waarop ze deze bekendmaking uitsmeren over meerdere filmpjes, waaronder een luguber soort van 'raad-hun-lot' teaser. Walgelijk.![]()
Ja, dat idee kreeg ik meteen al na 7 oktober.quote:Op maandag 15 januari 2024 21:32 schreef HannahVrede het volgende:
[..]
Ik denk dat die vreselijke aanval in Ra'anana absoluut niet meegeholpen heeft. Ik hoor velen zeggen dat dit zelfs zo anders is als 'Shniya/AA Intifada (en dat ben ik met ze eens)
De manier, de orde, de angst - alles voelt anders.
De aanval kwam uit het niets en eigenlijk had die aanval de kenmerken van een goed doordachte, maar slecht gecordineerde operatie, of eigenlijk een niet-gecordineerde operatie. Een soort van haastklus, zonder overleg met hun partners in de haat. Alsof ze wanhopig waren; iets wat goed rijmt met de normalisering van betrekkingen tussen Isral en de Arabische wereld en de irrelevantie die Hamas en de Palestijnen daarmee wachtte. Dit had tekenen van een zelfmoordaanslag; Hamas wist dat het alles of niets was. Winnen of sterven.
De lauwe respons uit de wereld (Zuid Afrikalol) (Hezbollah
) (Houthi's
) (Slayage
) heeft laten zien dat de winst er nooit in zat.
Maar ook Israls respons is anders. De aankondiging dat Hamas er deze keer aan ging, was ijskoud en 100% gemeend.Daarom geloof ik ook dat Hezbollah de volgende is die eraan gaat - en deze keer echt. Het is fatalistisch allemaal, van alle zijden.
Intolerant voor intolerantie![]()
quote:Op maandag 15 januari 2024 19:33 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
Toch schijnt islam voor vrede te staan, je zou het niet zeggen na 25 jaar bloedige terreur. Het wordt echt tijd dat we deze krankzinnige haatreligie gewoon verbieden.
Ik ben serieus, ga maar gewoon wegKoekoek.quote:Op maandag 15 januari 2024 19:33 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
Liever 1000 joden dan 1 islamietVertel nog een grap?quote:Op maandag 15 januari 2024 22:46 schreef Cuendillar het volgende:
Maar ook Israls respons is anders. De aankondiging dat Hamas er deze keer aan ging, was ijskoud en 100% gemeend.Daarom geloof ik ook dat Hezbollah de volgende is die eraan gaat - en deze keer echt.
Denken dat niet 1 maar zelfs 2 decennia-oude militante bewegingen eraan gaan, terwijl ze zojuist een harde klap aan Isral hebben uitgedeeld op 7 oktober. Fantast.MET PENSIOEN, TOT NOOIT![]()
Oei.. nu ga je vast een vraag krijgen wat je daarmee bedoelt... Of niet @straatcommando ?quote:
[ Bericht 0% gewijzigd door Chadi op 16-01-2024 00:32:39 ]![]()
Neeeeee.quote:Op maandag 15 januari 2024 23:45 schreef Nober het volgende:
Eindelijk. Nu doorpakken. #Onzeoorlog
[ twitter ]
Volgende keer als iran het probeert, schieten ze misschien raak, cq is de bodycount misschien zo hoog dat het niet meer te negeren valt.
Tot die tijd gaat de VS door met de schriftelijke cursus: "Deescaleren, kun je leren!".<signature here>.![]()
Het gaat om de intentie niet of het raak was.quote:Op maandag 15 januari 2024 23:57 schreef ExTec het volgende:
[..]
Neeeeee.
[ twitter ]
Volgende keer als iran het probeert, schieten ze misschien raak, cq is de bodycount misschien zo hoog dat het niet meer te negeren valt.
Tot die tijd gaat de VS door met de schriftelijke cursus: "Deescaleren, kun je leren!".
Er op af!! Start de JSF's!!!![]()
Hoezo, er is toch niks gebeurd?quote:Op dinsdag 16 januari 2024 00:01 schreef Nober het volgende:
[..]
Het gaat om de intentie niet of het raak was.
Er op af!! Start de JSF's!!!
Zijn wat sloebers uit hun huis geblazen?
Dat gebeurt nu eenmaal wel eens, no biggie.
(Wat mij betreft gingen we eergisteren al h?)<signature here>.![]()
Neemt Iran niet wraak voor de aanslag die daar twee weken geleden is gepleegd?
Heeft weinig met de VS te maken.Wie dit leest is een lezer van dit![]()
Kretologie vanuit iran duid op wraak vanwege wat de houthi's is aangedaan.quote:Op dinsdag 16 januari 2024 00:03 schreef MissButterflyy het volgende:
Neemt Iran niet wraak voor de aanslag die daar twee weken geleden is gepleegd?
Heeft weinig met de VS te maken.<signature here>.![]()
Op wiens verzoek zitten de Amerikanen daar nog?quote:Op dinsdag 16 januari 2024 00:05 schreef ExTec het volgende:
[..]
Kretologie vanuit iran duid op wraak vanwege wat de houthi's is aangedaan.![]()
A person who was demoralized is unable to assess true information. The facts tell nothing to him, even if I shower him with information, with authentic proof, with documents and pictures. ...he will refuse to believe it.![]()
Pro-Palestinian protesters shout ‘shame’ at ‘complicit’ NYC cancer center
https://www.timesofisrael(...)t-nyc-cancer-center/
Pro-Palestinian protesters shout “shame” at a New York City cancer hospital that cooperates with medical centers in Israel.When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.![]()
Goeie term!quote:Op maandag 15 januari 2024 23:39 schreef Eriksson666 het volgende:
[..]
Vertel nog een grap?
Denken dat niet 1 maar zelfs 2 decennia-oude militante bewegingen eraan gaan, terwijl ze zojuist een harde klap aan Isral hebben uitgedeeld op 7 oktober. Fantast.
Maar je houdt uitsluitend jezelf voor de gek. En van de twee is er al zo goed als aan, de tweede poept momenteel in de broek en is, als ze verstandig zijn, als een gek aan het ingraven. Gaat ze niet helpen, deze keer.![]()
*Herinnert zich de vorige keer*
Eh, mits Isral die doctrine van ze heeft aangepast.Intolerant voor intolerantie![]()
Als je broertje net zo sterk was geweest als het IDF dan had hij je vader gewoon keihard het ziekenhuis in geschopt of onder de grond geschoffeld.quote:Op maandag 15 januari 2024 20:22 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
En ook jij komt met de jamaar Hamas. Hamas verantwoordelijk, Hamas kan het stoppen. Vertel dat die Palestijnse kinderen die er niks mee te maken hebben, dat het IDF er ook niks kan doen aan de honger, de bommen of t leed.
Het doet me denken aan mijn overleden vader. Jaren geleden, op een zondagochtend rond 10 uur, zaten we beneden. Mijn 14-jarige broertje, net wakker, kwam binnen met n oog volledig dicht en omringd door zwart, en een neus die zeker drie keer groter was dan normaal. 'Zo,' zei mijn vader, die de nacht veel alcohol had gedronken en samen met mijn broertje de vogeltjes nog heeft horen ontwaken. 'Zo, jij hebt vannacht je vader echt heel boos gemaakt h.'
Bij nader inzien had de rest van de familie geluk dat mijn broertje zich die nacht niet ergens in huis had verstopt."
(Om het maar even uit te spellen, ik zie je vader in deze als Hamas en je broertje als Isral)ik ben niet gek.. ik ben volstrekt niet gek, ik ben helemaal niet gek... ik ben een nagemaakte gek
gooi alles weg neem een besluit, doe als het moet alles opnieuw![]()
Ik zou echt willen dat alle westerse landen de mensen in deze demonstraties die geen nationaliteit hebben van het betreffende land gewoon uitzetten naar het land waar ze wl de nationaliteit van hebben. En dat van genaturaliseerde mensen de procedure nog eens tegen het licht gehouden wordt voor onregelmatigheden.quote:Op dinsdag 16 januari 2024 03:56 schreef Aether het volgende:
Pro-Palestinian protesters shout ‘shame’ at ‘complicit’ NYC cancer center
https://www.timesofisrael(...)t-nyc-cancer-center/
Pro-Palestinian protesters shout “shame” at a New York City cancer hospital that cooperates with medical centers in Israel.
[ twitter ]ik ben niet gek.. ik ben volstrekt niet gek, ik ben helemaal niet gek... ik ben een nagemaakte gek
gooi alles weg neem een besluit, doe als het moet alles opnieuw![]()
Isral heeft in het gehele conflict geen agressieve rol ingenomen?quote:Op dinsdag 16 januari 2024 07:41 schreef nixxx het volgende:
[..]
Als je broertje net zo sterk was geweest als het IDF dan had hij je vader gewoon keihard het ziekenhuis in geschopt of onder de grond geschoffeld.
(Om het maar even uit te spellen, ik zie je vader in deze als Hamas en je broertje als Isral)
Uiteraard kun je zijn vader vergelijken met Hamas. Je kan ook zeggen dat zijn vader Irgun was.![]()
Ja natuurlijk, en met goede redenen. Anders bestond Isral niet meer.quote:Op dinsdag 16 januari 2024 08:10 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Isral heeft in het gehele conflict geen agressieve rol ingenomen?
Uiteraard kun je zijn vader vergelijken met Hamas. Je kan ook zeggen dat zijn vader Irgun was.ik ben niet gek.. ik ben volstrekt niet gek, ik ben helemaal niet gek... ik ben een nagemaakte gek
gooi alles weg neem een besluit, doe als het moet alles opnieuw![]()
En dat zou erg zijn, omdat?quote:Op dinsdag 16 januari 2024 08:23 schreef nixxx het volgende:
[..]
Ja natuurlijk, en met goede redenen. Anders bestond Isral niet meer.![]()
Omdat wij dan jouw hilarische pogingen om jezelf neer te zetten als een intellectuele vrijdenker middels dit vehikel moesten missen natuurlijk.quote:![]()
![]()
Ik heb geen idee, daar heb ik me niet over uitgelaten.quote:Op dinsdag 16 januari 2024 00:33 schreef Chadi het volgende:
[..]
Op wiens verzoek zitten de Amerikanen daar nog?
Maar iran heeft iraq, op verzoek van iraq gebombardeerd?<signature here>.![]()
Geen idee maar ze vechten zij aan zij samen al een tijdje.quote:Op dinsdag 16 januari 2024 09:16 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ik heb geen idee, daar heb ik me niet over uitgelaten.
Maar iran heeft iraq, op verzoek van iraq gebombardeerd?![]()
Wie precies?quote:Op dinsdag 16 januari 2024 09:18 schreef Chadi het volgende:
[..]
Geen idee maar ze vechten zij aan zij samen al een tijdje.<signature here>.![]()
Dus diezelfde irakese overheid die VS aanwezigheid sanctioneerd, werkt samen met iran?quote:<signature here>.![]()
quote:Iran valt 'terroristische doelen' aan in Irak en Syri, doden en gewonden
De Iraanse Revolutionaire Garde heeft gisteravond raketaanvallen uitgevoerd op 'terroristische doelen' in de Noord-Iraakse stad Erbil en in Syri.
Stel samen
De schrijven Iraanse staatsmedia, die een verklaring van de garde deelden waarin staat dat 'spionagecentra' en 'bijeenkomsten van anti-Iraanse terroristische groeperingen' nabij Erbil zijn aangevallen met ballistische raketten.
Islamitische Staat
Daarnaast liet de garde weten ook raketaanvallen te hebben uitgevoerd tegen 'de daders van terroristische operaties in de Islamitische Republiek, met name de Islamitische staat in Syri'.
Veiligheidsbronnen melden aan persbureau Reuters dat explosies te horen waren in een gebied zo'n 40 kilometer ten noordoosten van Erbil, in de autonome regio Koerdistan.
Amerikaanse consulaat
Onder meer het Amerikaanse consulaat bevindt zich in het gebied waar de explosies te horen waren, net als verschillende residentile woningen. Twee Amerikaanse functionarissen zeiden tegen Reuters dat de Amerikaanse faciliteiten geen schade hebben. Ook zouden er geen Amerikaanse slachtoffers zijn.
Het vliegverkeer op de luchthaven van Erbil werd na de aanvallen stilgelegd, melden de veiligheidsbronnen. Volgens twee medische bronnen zijn er zeker twee doden. Vijf gewonde burgers zijn naar een ziekenhuis in de buurt gebracht.
Iran heeft in het verleden vaker aanvallen uitgevoerd in de Noord-Iraakse regio Koerdistan. Iran beweert dat het gebied wordt gebruikt als verzamelplaats voor Iraanse separatistische groeperingen en agenten van aartsrivaal Isral.
Volgens de verklaring van de Revolutionaire Garde waren de aanvallen in Syri een 'reactie op de recente terroristische wreedheden in Iran'. Eerder deze maand eiste terreurgroep Islamitische Staat de verantwoordelijkheid op voor twee explosies in de zuidoostelijke stad Kerman in Iran.
Door de aanslag kwamen volgens de Iraanse autoriteiten 89 mensen om het leven. De aanslag werd gepleegd tijdens een herdenking van generaal Qassem Soleimani, die vier jaar geleden door een Amerikaanse droneaanval werd gedood.![]()
quote:
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Irak lijkt al langer onder de invloedssferen van Iran te liggen, eigenlijk is dat al sinds de val van Hussein gaande. Dus zo gek is dat niet.quote:Op dinsdag 16 januari 2024 09:27 schreef ExTec het volgende:
[..]
Dus diezelfde irakese overheid die VS aanwezigheid sanctioneerd, werkt samen met iran?![]()
Ja, ik weet wat voor janboel dat is.quote:Op dinsdag 16 januari 2024 09:32 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Irak lijkt al langer onder de invloedssferen van Iran te liggen, eigenlijk is dat al sinds de val van Hussein gaande. Dus zo gek is dat niet.
Maar ik wacht geduldig hoe chadi mij uit gaat leggen dat louter het smaakje dictator wat anti-westers is, blijkbaar ineens de legitieme regering is, oid.<signature here>.![]()
Kan er geen Israel-Palestina topic worden aangemaakt in BNW en dan kunnen users als Chadi, Slayage en Erikson daar hun complottheorien posten?![]()
Yup. Sterker nog, de band tussen beide is erg hecht. Dat is ook niet vreemd ze hebben best veel gemeenschappelijk.quote:Op dinsdag 16 januari 2024 09:27 schreef ExTec het volgende:
[..]
Dus diezelfde irakese overheid die VS aanwezigheid sanctioneerd, werkt samen met iran?
Cultuur, geloof, handel etc etc.![]()
Wat voor uitleg wil je?quote:Op dinsdag 16 januari 2024 09:34 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ja, ik weet wat voor janboel dat is.
Maar ik wacht geduldig hoe chadi mij uit gaat leggen dat louter het smaakje dictator wat anti-westers is, blijkbaar ineens de legitieme regering is, oid.![]()
Dat hebben ze al gedaan.quote:Op dinsdag 16 januari 2024 09:46 schreef ExTec het volgende:
[..]
Eh, nope.
Iraq regering kan de VS gewoon verzoeken op te krassen.
https://www.reuters.com/w(...)-pm-says-2024-01-10/![]()
Ja dit ja.quote:Op dinsdag 16 januari 2024 09:41 schreef oblo het volgende:
Kan er geen Israel-Palestina topic worden aangemaakt in BNW en dan kunnen users als Chadi, Slayage en Erikson daar hun complottheorien posten?
Ga weg. Maakt een serieus topic toch echt een hoop bagger. En de sfeer wordt er echt niet beter van.'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Prima toch?quote:Op dinsdag 16 januari 2024 09:47 schreef Chadi het volgende:
[..]
Dat hebben ze al gedaan.
https://www.reuters.com/w(...)-pm-says-2024-01-10/
Moet je nu alleen nog ff rechtpraten dat iran iraq bombardeert.<signature here>.![]()
quote:Op dinsdag 16 januari 2024 09:47 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Ja dit ja.
Ga weg. Maakt een serieus topic toch echt een hoop bagger. En de sfeer wordt er echt niet beter van.Een oorlogstopic met een goeie sfeer is ook wat veel gevraagd.
![]()
Je kan ook discussieren zonder waarheidsontkenning en antisemitisme.quote:Op dinsdag 16 januari 2024 09:51 schreef Tarado het volgende:
[..]Een oorlogstopic met een goeie sfeer is ook wat veel gevraagd.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
In welk opzicht moet ik dat recht praten?quote:Op dinsdag 16 januari 2024 09:48 schreef ExTec het volgende:
[..]
Prima toch?
Moet je nu alleen nog ff rechtpraten dat iran iraq bombardeert.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: