abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_209556627

pi_209556638
Totaal inspiratieloos voor een TT.

Maaruh, hier leek het op regen vanmiddag maar het was al verdampt voordat het de grond raakte.
pi_209560247
quote:
0s.gif Op zondag 18 juni 2023 11:18 schreef TolstoiFan het volgende:

[..]
Smartgames is ook een idee.

En Lego natuurlijk (daar weet jij alles van ;) ). Hoe ruimen jullie de lego op? Alles bij elkaar? Of per set?
Nu ligt alles zo een beetje op zijn speelkleed, per doos gekocht en een aantal dingen bij elkaar.
Maar ik zoek nog een permanentere handige manier van opruimen.....
Wij hebben de Glis van Ikea:



Alles is hierin gesorteerd op kleur. We begonnen met 8 bakken, maar inmiddels hebben we er 15 ofzo :@. Maar ik merk dat de kinderen nu veel enthousiaster bouwen dan toen alles op 1 hoop door elkaar lag.

De oudste heeft nog wel sets gebouwd op zijn kamer staan. Maar de jongste wil na het bouwen toch alles slopen en aanpassen, dus al zijn spullen liggen door elkaar, inclusief de los gekocht Lego :).
Venus in pocketformaat
© loveli
  zondag 18 juni 2023 @ 21:56:32 #4
129011 -Bubseltje-
absofuckinglutely!!
pi_209560964
Wij hebben de sets in ziplock zakken zitten. We proberen ze nu compleet te krijgen.
  zondag 18 juni 2023 @ 21:59:30 #5
319308 Tink89
To live is to dance
pi_209561018
Voor de echte diehards is er overigens ook een apart lego topic, daar zijn vast ook nog tips te krijgen.

En het regende hier heel even, maar dat water verdampte meteen en nu is het stikbenauwd. Stom weer... Ik ben de lente en herfst en winter, maar zo geen fan van de zomer. Ik hoop maar op een graad of 22 als we in eigen land op vakantie zijn straks.

Voor nu welterusten!
K&W / Tink's droomhuis deel 3: Vur goan beginne! Ofzoiets....
maandag 30 september 2013 07:58 schreef Brighteyes het volgende:
En over de chocola... Tink is van een andere planeet. ;) Die heeft dat niet nodig. ;)
  Manager PR/Moderator zondag 18 juni 2023 @ 21:59:53 #6
269689 crew  Viv
pi_209561025
quote:
0s.gif Op zondag 18 juni 2023 21:56 schreef -Bubseltje- het volgende:
Wij hebben de sets in ziplock zakken zitten. We proberen ze nu compleet te krijgen.
Ik heb die vraag even hierheen gehaald:
OUD / Het grote LEGO-topic voor jong en OUD! #3
*O*
  maandag 19 juni 2023 @ 08:48:55 #7
35189 Troel
scherp en bot
pi_209563933
Wij hebben een paar van die giga Samla's waar alles in zit. Ik probeer het altijd wel weer te sorteren, maar de jongens zijn daar niet zo van. Wat ook altijd wel goed hielp was een grote verhuisdoos en daarin lege afgeknipte melkpakken. Simpel, goedkoop maar doeltreffend.
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_209564774
Is een blaasontsteking besmettelijk via dit topic?
Al zeker 15/20 jaar geen last meer van gehad en sinds donderdag ineens weer pijn bij het plassen. Cranberry sap leek even te helpen maar zaterdag bij de run bij elke stap die ik hard liep had ik flinke aandrang. Vandaag dus maar een plasje ingeleverd en ja hoor. Dus hoor in de loop van de dag welke antibiotica ik ga krijgen.

Met betrekking tot Lego, wij hadden hier een trofast kast van Ikea en in de bakken wat gesorteerd op soort (maar de kinderen waren zelf niet zo van het sorteren dus dat duurde niet lang). Met op het kastje twee bouwplaten gelijmd zodat ze daar makkelijk op konden bouwen.
pi_209564832
Beterschap @hilliebillie.

Wij hebben de lego op kleur in bakjes van action en de kleine onderdelen in van die sorteerbakken.
Ik heb ze ook een tijdje per set in van die zakjes gedaan, maar toen wilden ze weer alles door elkaar bouwen. Misschien ga ik het nog maar eens sorteren per set. Wellicht valt er nog iets te verkopen tzt.
Ik vind het wel lekker, sorteren :s)
Fake it till you make it...
pi_209564856
We hadden voor de lego een paar oude ladekastjes op de kop getikt. Formaat lade een groot A4-tje. Maar de jongens spelen er steeds minder mee. Dus ik heb nu alles in 2 grote bakken gemikt. Als ze bouwen, bouwen ze toch chaotisch en werkt zo'n chaotische bak ook prima.

Alleen de mindstorms een een 4x4 auto van papa zijn wel los gesorteerd. Maar dat is ook handig ivm de bijzondere onderdelen die je niet wil zoeken in zo'n grote bak.
pi_209564966
Ik heb een leuke discussie met Flexa, niet die van de verf maar van de meubels. In oktober 2018 een halfhoogslaper bij ze gekocht voor B. In 2020 na veel gedoe en maanden wachten de uitbreidingset ontvangen om er een hoogslaper van te maken. En nu wil ik een bankje en klein bureautje eronder bestellen. Niet meer leverbaar.

Zeggen doodleuk: wordt niet meer verkocht in die kleur. Maar we hebben juist dit dure merk gekocht omdat je het bed steeds kan aanpassen, dat is hun ding zeg maar dat het bed meegroeit. Ik heb ook 5 jaar garantie dat je onderdelen kan bestellen. Die garantie is nog 4 maanden geldig, maar nee is nee, is het nu eigenlijk.

Ik zoek al op Marktplaats maar nog niet gevonden. Dus heb ze nu maar een boze mail gestuurd. Hun oplossing is totnogtoe het hele bed nieuw kopen in een andere kleur, ja joh, ik haal wel even 1300 Euro uit mijn achterzak.

Het gaat om het bureautje en bankje maar dan blank gelakt en dus niet whitewash of grijs wat ze alleen nog verkopen.
pi_209565028
Dat is wel belachelijk inderdaad, als zij de garantie geven dat er 5 jaar onderdelen in die kleur bij te bestellen zijn, dan moeten ze dat ook waar maken. Of anders met een andere oplossing komen (bijvoorbeeld het bed omruilen naar een andere kleur zodat er weer bij te bestellen is, al is dat ook niet top want je hebt destijds niet voor niets voor deze kleur gekozen).

Hier zo ik ook wel erg boos om kunnen worden inderdaad.

Wellicht dat er wel een contrasterende kleur te bestellen is die mooi combineert met de kleur die je hebt? Voor mochten ze echt niet met een oplossing komen (al zou ik ook geneigd zijn er dan maar helemaal niets meer te bestellen trouwens)
pi_209565273
quote:
0s.gif Op maandag 19 juni 2023 10:29 schreef hilliebillie het volgende:
Dat is wel belachelijk inderdaad, als zij de garantie geven dat er 5 jaar onderdelen in die kleur bij te bestellen zijn, dan moeten ze dat ook waar maken. Of anders met een andere oplossing komen (bijvoorbeeld het bed omruilen naar een andere kleur zodat er weer bij te bestellen is, al is dat ook niet top want je hebt destijds niet voor niets voor deze kleur gekozen).

Hier zo ik ook wel erg boos om kunnen worden inderdaad.

Wellicht dat er wel een contrasterende kleur te bestellen is die mooi combineert met de kleur die je hebt? Voor mochten ze echt niet met een oplossing komen (al zou ik ook geneigd zijn er dan maar helemaal niets meer te bestellen trouwens)
Hij heeft nu de grenen met een blanke lak, helaas staan die andere 2 kleuren daar totaal niet bij. En B wil echt geen andere kleur, die vindt de houtkleur O+

Ik heb nu een officiele klacht ingediend, kijken wat er gaat gebeuren.
pi_209565413
quote:
0s.gif Op maandag 19 juni 2023 11:01 schreef exode het volgende:

[..]
Hij heeft nu de grenen met een blanke lak, helaas staan die andere 2 kleuren daar totaal niet bij. En B wil echt geen andere kleur, die vindt de houtkleur O+

Ik heb nu een officiele klacht ingediend, kijken wat er gaat gebeuren.
Dan is het inderdaad geen optie. Hopelijk gaan ze jullie nog wel tegemoet komen!
  maandag 19 juni 2023 @ 11:59:03 #15
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_209565856
Dat is stom zeg Exode.
Ik snap dat je soms collecties vervangt…maar dit klopt gewoon niet.

Wij hebben dat ook weleens gehad. Een bepaald laminaat of kastenserie bij de Ikea.
pi_209565858
Hillie, ik weet niet hoe jouw lichaam reageert op antibiotica maar mijn darmen vonden het niet leuk. Ik ben er probiotica naast gaan slikken en dat werkte goed. Dus tipje wellicht.

En beterschap!
pi_209565915
quote:
1s.gif Op maandag 19 juni 2023 11:59 schreef amaranta het volgende:
Dat is stom zeg Exode.
Ik snap dat je soms collecties vervangt…maar dit klopt gewoon niet.

Wij hebben dat ook weleens gehad. Een bepaald laminaat of kastenserie bij de Ikea.
Dat is ook balen ja, vooral laminaat!

We hadden dit bed niet gekocht destijds als we dit geweten hadden. Het is zo'n ideaal concept, je koopt de basis en past steeds aan als je kind groter wordt. Het staat ook nog steeds op de website bij deze serie 'We groeien mee'.

Bluh, maar nu samen lunchen want de vrouw die ooit met me gaat trouwen is jarig vandaag *O*
pi_209566346
Yay @exode gefeliciteerd met verloofde *O*

En kut van dat bed. Ik zou hetzelfde hebben gedaan: klacht en nu even afwachten. Balen, maar dit klopt echt níet.

Sterkte @hilliebillie :*

Lego: zoon maakt de sets, Harry Potter, Star Wars, weet ik veel en die staan op planken in zn kamer. Het hp kasteel staat onder de trap in de woonkamer en de trein van hp bij de tv O+
Dan hebben we een bak nieuwe lego en een bak ouwe lego die nog van mij is geweest met véél fabuland dieren. Maar hij doet met beide bakken niks. Misschien kleinzoon over een paar jaar :+
If they say
Why, why, tell her that it's human nature...
  maandag 19 juni 2023 @ 12:46:59 #19
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_209566452
Gefeliciteerd Exode
pi_209566532
Gefeliciteerd met verloofde @exode!
Wat balen van het bed, ik heb hier in het wit nog wel 2x de ombouw tot half hoogslaper liggen. Jongste wilde eigenlijk wel naar hoogslaper, maar nu is het een gewoon bed. En ik hoor haar er niet meer over ;).
Hopelijk doet Flexa er iets mee, behalve zeggen dat het er gewoon niet meer is...
Fake it till you make it...
pi_209566756
Gefeliciteerd Exode! En wat prut van het bed..

Hillie, sterkte met de blaasontsteking :*.
Venus in pocketformaat
© loveli
  maandag 19 juni 2023 @ 13:14:55 #22
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_209566828
Gefeliciteerd @exode :*

Beterschap @hilliebillie :*
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_209567527
Thnx allen, gelukkig voel ik me er niet ziek bij, alleen pijn bij het plassen.
Dank voor de tip van de probiotica. Gelukkig lang geleden dat ik antibiotica heb gehad, geen idee meer hoe ik er toen op reageerde. Maar beter om het gewoon voor te zijn.
pi_209568448
@exode welke probiotica heb jij erbij geslikt?
Ik zit ook aan de antibiotica, sinds gisteravond, ivm blaasontsteking en vermoeden nierbekkenontsteking. Tot nu toe gaat t aardig oke met mn darmen, maar ik heb PDS dus het kan geen kwaad om er even wat extra goede bacteriën bij te gooien voor de wederopbouw nu alles toch doodgemaakt wordt.
@hilliebillie beterschap. Ik merk nu al verschil na iets minder dan een dag, de koorts is al weg en ik heb veel minder buik en rugpijn dan gisteren. Hopelijk heeft het bij jou ook zo snel effect! Fijn ook dat meteen kweekje gedaan is zodat je gericht antibiotica kan krijgen. Dat hebben ze bij mij helaas niet gedaan (maar op de HAP, dus snap dat ergens ook wel - alleen kan het nu ook niet alsnog bij eigen ha omdat ik gisteravond al een dosis ab had gehad).

[ Bericht 5% gewijzigd door vlindertje89 op 19-06-2023 15:55:05 ]
pi_209568516
@vlindertje89 jij ook beterschap!
Hier inderdaad op kweek voor de juiste antibiotica. Nu 5 dagen slikken. Hopelijk morgen inderdaad al wat minder pijn.

Ik heb hier lucovital pre&pro biotica. Stond nog in de kast omdat man ooit bedacht had dat dat wel goed was om te slikken (en dat dan 5 keer gedaan heeft of zo)
pi_209568820
Ik had ook de lucovitaal, daar zitten de minste vulspullen in en de meeste goede darmbacterien. Was toen 1+1 bij Kruidvat dus ik heb voorlopig genoeg.
pi_209569197
Ik was alleen zo dom geweest niet te eten bij de probiotica, die ligt me nu toch zwaar op m’n maag(je). Was bij de action en daar maar wat te eten gekocht en snel wat gegeten, maar wordt niet beter helaas. Hopelijk zakt het zo wat. Want ook weer bijna etenstijd.
pi_209569314
Regen? Nog niet echt gevoeld/gezien/whatever.
Werewolf
pi_209569536
Volgens mij zijn die van lucovitaal bij Holland&Barrett & kruidvat op dit moment ook 1+1, daar eens kijken zo.

Ook even opzoeken zo hoe het ook alweer zit qua timing - er moet geloof ik een aantal uur tussen zitten, zodat de antibiotica niet alle probiotica bacteriën meteen doodt. Dat kan Google me vast vertellen.

[ Bericht 2% gewijzigd door vlindertje89 op 19-06-2023 17:13:27 ]
pi_209572015
Ik ben volgens mij toen de probiotica gaan slikken na mijn antibiotica kuur, maar ik weet het niet zeker meer.
Fake it till you make it...
pi_209572632
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_209576148
Kan die zon weer terug? Gadverdamme wat is het vies weer, B en ik zitten meteen weer aan de Ventolin vanwege benauwdheid.

Beide kinderen sliepen pas om 21:30, ze zijn allebei zo onrustig. (en MOE) Het is ook zoveel in de laatste weken. Al die activiteiten en bijbehorende spanning. Nog 2,5 week bikkelen en dan hebben ze vakantieeeeee.

Gisteren werd de loting bekend van het Timmerdorp, B hoefde niet te loten als Scouting lid mag hij automatisch mee doen. Zijn vriendjes met wie hij een groepje wil vormen zijn allemaal ingeloot *O* Die gaan een topweek hebben (laatste week van de zomervakantie)
  dinsdag 20 juni 2023 @ 09:39:02 #33
35189 Troel
scherp en bot
pi_209576357
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 juni 2023 09:21 schreef exode het volgende:
Kan die zon weer terug? Gadverdamme wat is het vies weer, B en ik zitten meteen weer aan de Ventolin vanwege benauwdheid.

Beide kinderen sliepen pas om 21:30, ze zijn allebei zo onrustig. (en MOE) Het is ook zoveel in de laatste weken. Al die activiteiten en bijbehorende spanning. Nog 2,5 week bikkelen en dan hebben ze vakantieeeeee.

Gisteren werd de loting bekend van het Timmerdorp, B hoefde niet te loten als Scouting lid mag hij automatisch mee doen. Zijn vriendjes met wie hij een groepje wil vormen zijn allemaal ingeloot *O* Die gaan een topweek hebben (laatste week van de zomervakantie)
Helaas deden ze dat nooit hier, want dat leek me zo ongelooflijk gaaf! Nog steeds. Zou er ook zoiets voor volwassenen geregeld kunnen worden?
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_209576423
quote:
7s.gif Op dinsdag 20 juni 2023 09:39 schreef Troel het volgende:

[..]
Helaas deden ze dat nooit hier, want dat leek me zo ongelooflijk gaaf! Nog steeds. Zou er ook zoiets voor volwassenen geregeld kunnen worden?
Wij gaan als vrijwilliger helpen :7 Maar dan moet je kind wel meedoen natuurlijk.
Het is ook zo gaaf, vorig jaar was het 1 groot feest.
pi_209576530
Ik ben op zich wel blij dat het iets is afgekoeld, hoewel het vandaag ook wel weer warm wordt }:|

Maar dat jullie er zo benauwd van zijn is niet cool exode :N

Tof van het timmerdorp! Daar heb ik zelf ook nog een paar leuke herinneringen aan met mijn broers O+
pi_209576634
Wij hebben kindervakantieweek wat een soort combinatie is van timmerdorp met groepsspellen. Ik ben daar al jaren vrijwilliger, ook als volwassene is dat super leuk O+
  Moderator dinsdag 20 juni 2023 @ 10:19:39 #37
382129 crew  Donna
pi_209576733
Heeft iemand hier ervaring mee?

Als je uit elkaar gaat kan je schijnbaar het ene kind bij de ex partner zetten bij de SVB voor kinderbijslag en het andere kind bij de vrouw. Je krijgt dan beide voor dat ene kind kinderbijslag én je krijgt dan ook beide kindgebonden budget. Hierdoor kan het kindgebonden budget (als je het zou optellen) hoger uitvallen dan wanneer de minst verdienende beide kinderen 'op naam' heeft.

Als ik op de site van de SVB en Belastingdienst kijk, klopt dit. Maar heeft iemand het ook zo?

* Dit geldt alleen als je co-ouders bent en dus ongeveer half half de verzorging van de kinderen deelt.

[ Bericht 7% gewijzigd door Donna op 20-06-2023 10:27:36 ]
pi_209576754
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 juni 2023 10:19 schreef Donna het volgende:
Heeft iemand hier ervaring mee?

Als je uit elkaar gaat kan je schijnbaar het ene kind bij de ex partner zetten bij de SVB voor kinderbijslag en het andere kind bij de vrouw. Je krijgt dan beide voor dat ene kind kinderbijslag én je krijgt dan ook beide kindgebonden budget. Hierdoor kan het kindgebonden budget (als je het zou optellen) hoger uitvallen dan wanneer de minst verdienende beide kinderen 'op naam' heeft.

Als ik op de site van de SVB en Belastingdienst kijk, klopt dit. Maar heeft iemand het ook zo?

*Dit geldt alleen als je co-ouders bent en dus ongeveer half half de verzorging van de kinderen deelt.
Mijn buren met co-ouderschap (week op week af) hebben het zo geregeld inderdaad.
This doctor said to me; ''Mental illness is not an airborne virus.''
And this guy would say ''I don't really even want you to say mental illness.
I want you to say mental injury. You are not this way by accident.''
Cracked up; the Daryll Hammond Story
  Moderator dinsdag 20 juni 2023 @ 10:29:10 #39
382129 crew  Donna
pi_209576802
Het staat ook als Tip bij de Belastingdienst, maar het voelt een beetje 'te mooi om waar te zijn' ofzo.
  Moderator dinsdag 20 juni 2023 @ 10:29:52 #40
382129 crew  Donna
pi_209576806
En sorry dat ik zo binnen kom vallen. A lot on my mind. :'(
pi_209576821
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 juni 2023 10:29 schreef Donna het volgende:
En sorry dat ik zo binnen kom vallen. A lot on my mind. :'(
Je gaat toch niet scheiden? ;(
This doctor said to me; ''Mental illness is not an airborne virus.''
And this guy would say ''I don't really even want you to say mental illness.
I want you to say mental injury. You are not this way by accident.''
Cracked up; the Daryll Hammond Story
  dinsdag 20 juni 2023 @ 10:39:03 #42
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_209576876
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 juni 2023 10:19 schreef Donna het volgende:
Heeft iemand hier ervaring mee?

Als je uit elkaar gaat kan je schijnbaar het ene kind bij de ex partner zetten bij de SVB voor kinderbijslag en het andere kind bij de vrouw. Je krijgt dan beide voor dat ene kind kinderbijslag én je krijgt dan ook beide kindgebonden budget. Hierdoor kan het kindgebonden budget (als je het zou optellen) hoger uitvallen dan wanneer de minst verdienende beide kinderen 'op naam' heeft.

Als ik op de site van de SVB en Belastingdienst kijk, klopt dit. Maar heeft iemand het ook zo?

* Dit geldt alleen als je co-ouders bent en dus ongeveer half half de verzorging van de kinderen deelt.
Klopt, als ik 2 of meer (minderjarige) kinderen had zou ik dat bij een scheiding zo doen.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  dinsdag 20 juni 2023 @ 10:40:05 #43
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_209576883
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 juni 2023 10:29 schreef Donna het volgende:
En sorry dat ik zo binnen kom vallen. A lot on my mind. :'(
:*
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  Moderator dinsdag 20 juni 2023 @ 10:41:12 #44
382129 crew  Donna
pi_209576888
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 juni 2023 10:32 schreef PoesInDoos het volgende:

[..]
Je gaat toch niet scheiden? ;(
Het is niet mijn keuze en ik vecht met alles wat ik heb, maar als het trekken aan een dood paard wordt dan ben ik bang van wel. :'(
Worst nightmare op het moment
pi_209576895
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 juni 2023 10:29 schreef Donna het volgende:
En sorry dat ik zo binnen kom vallen. A lot on my mind. :'(
Dit klinkt zo niet fijn en heftig :*
  dinsdag 20 juni 2023 @ 10:43:18 #46
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_209576908
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 juni 2023 10:41 schreef Donna het volgende:

[..]
Het is niet mijn keuze en ik vecht met alles wat ik heb, maar als het trekken aan een dood paard wordt dan ben ik bang van wel. :'(
Worst nightmare op het moment
Oef.
Maar als het echt trekken aan een dood paard is dan verspil je daarmee vooral energie die je eigenlijk heel hard nodig hebt voor andere zaken :*

Wat het niet minder zwaar maakt uiteraard.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_209576917
Ach @Donna ;( :*
If they say
Why, why, tell her that it's human nature...
  dinsdag 20 juni 2023 @ 10:45:39 #48
35189 Troel
scherp en bot
pi_209576934
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 juni 2023 10:19 schreef Donna het volgende:
Heeft iemand hier ervaring mee?

Als je uit elkaar gaat kan je schijnbaar het ene kind bij de ex partner zetten bij de SVB voor kinderbijslag en het andere kind bij de vrouw. Je krijgt dan beide voor dat ene kind kinderbijslag én je krijgt dan ook beide kindgebonden budget. Hierdoor kan het kindgebonden budget (als je het zou optellen) hoger uitvallen dan wanneer de minst verdienende beide kinderen 'op naam' heeft.

Als ik op de site van de SVB en Belastingdienst kijk, klopt dit. Maar heeft iemand het ook zo?

* Dit geldt alleen als je co-ouders bent en dus ongeveer half half de verzorging van de kinderen deelt.
Ja, dit is correct en ik ken meerdere mensen waarbij dit zo is.

:* Heel veel sterkte
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
  Moderator dinsdag 20 juni 2023 @ 10:46:20 #49
382129 crew  Donna
pi_209576941
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 juni 2023 10:43 schreef Leandra het volgende:

[..]
Oef.
Maar als het echt trekken aan een dood paard is dan verspil je daarmee vooral energie die je eigenlijk heel hard nodig hebt voor andere zaken :*

Wat het niet minder zwaar maakt uiteraard.
Daarom wil ik dat ook niet als het daar op uit draait. Ik ben wel realistisch, maar ook echt enorm verdrietig.
  dinsdag 20 juni 2023 @ 10:46:55 #50
70514 littledrummergirl
voor uw vrijmibo
pi_209576947
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 juni 2023 10:41 schreef Donna het volgende:

[..]
Het is niet mijn keuze en ik vecht met alles wat ik heb, maar als het trekken aan een dood paard wordt dan ben ik bang van wel. :'(
Worst nightmare op het moment
;( :*

het lijkt me zo'n onwerkelijke situatie als de ander soort van die keuze voor je maakt.
In A World Of Emoticons, I'm Colon Capital D
Everybody needs a bosom for a pillow!
  dinsdag 20 juni 2023 @ 10:49:48 #51
319308 Tink89
To live is to dance
pi_209576981
Heel veel sterkte Donna. Laat het weten als we iets voor je kunnen doen. Al is het maar een weekje onze caravan lenen om er even tussenuit te kunnen ofzo. Alles is bespreekbaar :*
K&W / Tink's droomhuis deel 3: Vur goan beginne! Ofzoiets....
maandag 30 september 2013 07:58 schreef Brighteyes het volgende:
En over de chocola... Tink is van een andere planeet. ;) Die heeft dat niet nodig. ;)
  dinsdag 20 juni 2023 @ 10:53:40 #52
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_209577035
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 juni 2023 10:46 schreef Donna het volgende:

[..]
Daarom wil ik dat ook niet als het daar op uit draait. Ik ben wel realistisch, maar ook echt enorm verdrietig.
Dat is het ook, maar zorg vooral voor jezelf maar ook voor de onderlinge verstandhouding dat het daar idd niet op uitdraait, dat maakt zoveel meer kapot.

En ja, dat blijft vreselijk verdrietig :*
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  Moderator dinsdag 20 juni 2023 @ 10:55:16 #53
382129 crew  Donna
pi_209577054
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 juni 2023 10:49 schreef Tink89 het volgende:
Heel veel sterkte Donna. Laat het weten als we iets voor je kunnen doen. Al is het maar een weekje onze caravan lenen om er even tussenuit te kunnen ofzo. Alles is bespreekbaar :*
Dankjewel, heel lief.

Ben ik even blij dat ik al 80000 jaar ingeschreven sta waarvoor iedereen me voor gek verklaarde.
  dinsdag 20 juni 2023 @ 10:59:00 #54
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_209577098
Sterkte Donna
  dinsdag 20 juni 2023 @ 11:17:20 #55
35189 Troel
scherp en bot
pi_209577263
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 juni 2023 10:55 schreef Donna het volgende:

[..]
Dankjewel, heel lief.

Ben ik even blij dat ik al 80000 jaar ingeschreven sta waarvoor iedereen me voor gek verklaarde.
Dat kan ik sowieso iedereen aanraden. Dat heeft mij 13 jaar geleden ook enorm geholpen :)
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
  dinsdag 20 juni 2023 @ 11:23:22 #56
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_209577318
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 juni 2023 10:55 schreef Donna het volgende:

[..]
Dankjewel, heel lief.

Ben ik even blij dat ik al 80000 jaar ingeschreven sta waarvoor iedereen me voor gek verklaarde.
Ik ook hoor ;)
Toen ik mijn huurwoning opgaf gelijk weer ingeschreven, je weet immers maar nooit en mijn inkomen is niet voldoende om te kopen.

Mijn deel van de overwaarde inmiddels misschien wel, met een hypotheek erbij, maar dat is ook de vraag nog maar.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  dinsdag 20 juni 2023 @ 11:24:19 #57
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_209577332
Sterkte, Donna. :*
in de haak.
  dinsdag 20 juni 2023 @ 11:25:22 #58
35189 Troel
scherp en bot
pi_209577342
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 juni 2023 11:23 schreef Leandra het volgende:

[..]
Ik ook hoor ;)
Toen ik mijn huurwoning opgaf gelijk weer ingeschreven, je weet immers maar nooit en mijn inkomen is niet voldoende om te kopen.
Hier is helaas heel veel op loting en maakt inschrijfdatum dus geen fluit uit. Maar we zoeken rustig verder :P Misschien heb ik over vier jaar wel een woning *)
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_209577360
Ik zie die inschrijving als een verzekering voor wanneer er stront aan de knikker is. Bij het afsluiten van een hypotheek is het normaal om een overlijdensrisico verzekering af te sluiten maar ingeschreven staan voor een huurwoning is ineens raar. We staan op meerdere plekken ingeschreven (in onze huidige woonplaats en beide in onze eigen geboorteplaats) en betalen er zelfs elk jaar voor, dan verklaren mensen je helemaal voor gek.

Sterkte Donna, hopelijk kan je het spreekwoordelijke paard weer op de benen krijgen.

[ Bericht 8% gewijzigd door Elleska op 20-06-2023 12:25:09 ]
  Moderator dinsdag 20 juni 2023 @ 11:27:02 #60
382129 crew  Donna
pi_209577361
Je kan hier bij de woningbouw bij 'recent verhuurd' kijken hoelang iemand ingeschreven stond toen die de woning kreeg. Er stond niemand zolang ingeschreven als dat ik al sta, dus in theorie heb ik het voor het uitkiezen.
Tenzij er de komende tijd niemand gaat verhuizen. :')
pi_209577392
@Donna sterkte :* slim van dat inschrijven bij de woningbouw.
Ik heb het jaren terug ook gedaan, advies van een vriendin (maatschappelijk werkster) die veel ellende zag.
Mijn man vond en vindt het nog steeds raar.
Maar hij kan een huis betalen als we uit elkaar gaan, ik niet... dus hij vindt maar wat hij vinden wil ;) .
Fake it till you make it...
  dinsdag 20 juni 2023 @ 11:47:09 #62
112156 Debsterr
Dino inventor
pi_209577568
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 juni 2023 11:30 schreef Nijna het volgende:
@:Donna sterkte :* slim van dat inschrijven bij de woningbouw.
Ik heb het jaren terug ook gedaan, advies van een vriendin (maatschappelijk werkster) die veel ellende zag.
Mijn man vond en vindt het nog steeds raar.
Maar hij kan een huis betalen als we uit elkaar gaan, ik niet... dus hij vindt maar wat hij vinden wil ;) .
Ik heb me jaren terug direct weer opnieuw ingeschreven nadat ik een appartementje kon bemachtigen toen mijn relatie strandde. Op dit moment zou ik qua inkomen niet in aanmerking komen, maar je weet nooit in welke situatie je terecht komt. Daarnaast is het inschrijven ook nog eens gratis hier, dus liever het zekere voor het onzekere!
Once in a while, I just wanna dance and feel good
  dinsdag 20 juni 2023 @ 11:47:40 #63
112156 Debsterr
Dino inventor
pi_209577574
Veel sterkte @Donna :*
Once in a while, I just wanna dance and feel good
  dinsdag 20 juni 2023 @ 11:48:53 #64
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_209577593
N vindt het ook niet leuk, vooral omdat ik oorspronkelijk op een woning in deze wijk gereageerd had en hem ook toegewezen zou krijgen.
Dat was voor hem wel de alarmbel dat ik weg moest uit Amersfoort.
Dat had ik uiteraard al tig keer gezegd en gehint, ook al heel vaak koopwoningen in deze wijk genoemd, maar hij wilde destijds niet uit Amersfoort weg.
Dat ik bereid was zonder hem te vertrekken was wel een eye-opener zeg maar :+

Ik heb de woning dus niet geaccepteerd en we zijn er wel uitgekomen qua woonplaats, maar ik sta nog steeds ingeschreven.
Overigens is hij ook heel gelukkig met het huis dat we nu hebben.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  dinsdag 20 juni 2023 @ 12:22:06 #65
57269 Lemijn
luistert ook naar Leijn
pi_209577893
Veel sterkte Donna. Wat ellendig dat dit op je pad komt. Heel misschien levert het je op de lange termijn iets op? Over jaren bedoel ik dan - dat je terugkijkend zie dat je beter af bent. Maar nu is het 100% verdrietig, dat snap ik ook.
Op maandag 14 november 2016 12:18 schreef Crumpette het volgende:
De eerste keer ben je zo'n magische eenhoorn van moeder natuur en creeert een wonder
pi_209578183
Sterkte Donna
pi_209579468
De laatste keer dat ik het checkte, mocht ik me hier niet eens inschrijven vanwege te hoog inkomen. Dan kom je dus vrije sector en dat gaat niet op inschrijftijd.
Ik heb wel nog jaren in Breda ingeschreven gestaan toen ik ging samenwonen in Utrecht. Maar daar werd ik ook uitgedonderd, omdat ik te lang niet in de regio woonde (of iets soortgelijks, ik weet iig zeker dat ik er niets tegen kon doen)

Ik kan ons huis wel alleen betalen, maar dan moet ik verloofde uitkopen.
pi_209579629
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 juni 2023 10:41 schreef Donna het volgende:

[..]
Het is niet mijn keuze en ik vecht met alles wat ik heb, maar als het trekken aan een dood paard wordt dan ben ik bang van wel. :'(
Worst nightmare op het moment
Wat verdrietig.. veel sterkte :*
This doctor said to me; ''Mental illness is not an airborne virus.''
And this guy would say ''I don't really even want you to say mental illness.
I want you to say mental injury. You are not this way by accident.''
Cracked up; the Daryll Hammond Story
pi_209579632
Ach Donna, wat een rotsituatie zit je nu in. Heel veel sterkte :*.
Venus in pocketformaat
© loveli
  dinsdag 20 juni 2023 @ 14:49:55 #70
67064 Quoi
Mama said be cool
pi_209579692
@Donna ongelofelijk veel sterkte en kracht (!) toegewenst.
pi_209579776
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 juni 2023 14:31 schreef exode het volgende:
De laatste keer dat ik het checkte, mocht ik me hier niet eens inschrijven vanwege te hoog inkomen.
Die inkomensgrens geldt meestal pas op het moment dat je op een woning reageert. Dan moet je inkomen onder die grens liggen en vaak wordt het pas gecontroleerd nadat je een woning hebt geaccepteerd.
pi_209580154
Veel sterkte Donna :*
pi_209580952
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 juni 2023 14:58 schreef Elleska het volgende:

[..]
Die inkomensgrens geldt meestal pas op het moment dat je op een woning reageert. Dan moet je inkomen onder die grens liggen en vaak wordt het pas gecontroleerd nadat je een woning hebt geaccepteerd.
Dan heb ik het vast verkeerd geinterpreteerd.
Zal mij er binnenkort eens in verdiepen.

En @Donna, nogmaals sterkte, ik hoop dat je wat kracht vindt door hier het van je af te schrijven.
pi_209580980
Net thuis van kantoor, electrische fiets, hoogste stand zodat ik zo min mogelijk hoef te trappen, ik ben letterlijk doorweekt...BLEH.
En kwam erachter dat alle ramen boven openstonden en het in Juul kamer nu 28 graden is :{ Dus snel alles dicht gedaan en de mobiele airco aangezet, deuren van de kinderkamers wijd open, hopelijk helpt het genoeg.
pi_209581293
Hier nog geen regen. Ik ben benieuwd naar de zondvloed :P

Sterkte @Donna Wat heftig als alles anders is dan je denkt.
pi_209581327
Ah @Donna wat verdrietig. Als ik het zo lees hoop ik voor je dat het nog goed komt, maar inderdaad trekken aan een dood paard gaat je vooral veel energie kosten en weinig opleveren. :*

@exode poeh dat is wel warm inderdaad. Hier op de slaapkamers ook 27,5 dus hopelijk dat de buien zo komen en het wat afkoelt. Airco hier alleen op zolder waar we zelf slapen, maar daar kunnen de kinderen dus niet van mee profiteren. Die hebben alleen een ventilator
pi_209581464
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 juni 2023 10:41 schreef Donna het volgende:

[..]
Het is niet mijn keuze en ik vecht met alles wat ik heb, maar als het trekken aan een dood paard wordt dan ben ik bang van wel. :'(
Worst nightmare op het moment
Sterkte Donna 😘
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_209581721
De zondvloed is gekomen hoor, het is hier 1 grote wolkbreuk.....
pi_209581768
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 juni 2023 17:16 schreef exode het volgende:
De zondvloed is gekomen hoor, het is hier 1 grote wolkbreuk.....
Gelukkig staan de ramen niet meer open!

Hier ook een enorme bui net *O*. Kinderen hebben hun zwembroek aangetrokken en hebben even heen en weer gerend in de hoosbui :D.
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_209581803
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 juni 2023 17:19 schreef Phaidra het volgende:

[..]
Gelukkig staan de ramen niet meer open!

Hier ook een enorme bui net *O*. Kinderen hebben hun zwembroek aangetrokken en hebben even heen en weer gerend in de hoosbui :D.
Heerlijk! T stond te dansen in de tuin.
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_209581867
Hier onweert het ook flink, dus wij blijven binnen -O-

De overburen hebben de ramen wagenwijd open staan, ze zijn niet thuis....die worden niet blij als ze thuiskomen.
pi_209582261
Sterkte Donna.
Succes met keuzes enzo
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_209582298
Hier 10 spetters en nu weer droog.
  dinsdag 20 juni 2023 @ 18:04:30 #84
319308 Tink89
To live is to dance
pi_209582359
Op weg naar huis tegen 4 uur wel wat regen gehad en net een paar spetters, maar het is nog niks afgekoeld. Jammer, het was hier vanmiddag volgens de thermometer van m'n auto 37 graden. Is vast overdreven, maar boven de 30 was het sowieso.

De winkel van de zebravinkjes bood trouwens aan om het nog eens te proberen. Gezien de manier waarop de vorige twee hun einde vonden, vermoedde de kweker dat ze toch iets onder de leden hadden. We hebben dus opnieuw twee vinkjes.
K&W / Tink's droomhuis deel 3: Vur goan beginne! Ofzoiets....
maandag 30 september 2013 07:58 schreef Brighteyes het volgende:
En over de chocola... Tink is van een andere planeet. ;) Die heeft dat niet nodig. ;)
pi_209582364
Ik kan zwemmen in de straat :P

@Donna, sterkte :*
pi_209582584
Sterkte @Donna , wat een verdrietige situatie, vooral omdat het niet jouw eigen keuze is. :*
  Moderator dinsdag 20 juni 2023 @ 18:34:15 #87
382129 crew  Donna
pi_209582682
Het is hier afgezwakt naar een beetje regen geloof ik. Ben benieuwd wat er daadwerkelijk valt.

Bedankt allemaal. Mijn vraag was iig super snel beantwoord en verder moeten we maar zien hoe het komt. Ik heb iig niet meer dat ik elk moment in huilen uit kan barsten.
pi_209582852
Zeiknat geregend :) De onweer trok weg, de regen bleef dus hoppa met de kinderen de tuin in.

Hier regent het al sinds 5 uur dus voorlopig heeft de tuin weer genoeg water.
pi_209582879
Hier in Assen stikbenauwd en warm nog, volgens buienradar komt er nog wal wat strakjes hiero. Ik wacht nog maar met sproeien dan.
pi_209582929
Fijn @Tink89

Hier wel flink geregend, maar van onweer totaal geen sprake
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_209583090
Hier ging het ook los, met onweer en al. De temperatuur daalde in één klap van 28 naar 19 graden. Ik haat met grote haat die warmte, kan er écht niet tegen.
Straks ook de mobiele airco weer aanzetten. Is het nog enigzins slaapbaar.
If they say
Why, why, tell her that it's human nature...
  dinsdag 20 juni 2023 @ 19:11:39 #92
35189 Troel
scherp en bot
pi_209583112
quote:
7s.gif Op dinsdag 20 juni 2023 18:57 schreef Troel het volgende:
Hier nog gewoon pokketeringheet en waarschijnlijk gaan we dus ook niets krijgen en ondanks mijn verzoek alles dicht te doen zodra het warmer zou worden heeft de schuifpui de hele dag open gestaan en is de woonkamer heter dan ooit.
Ik ben lui. Vanwege de warmte. Het is hier echt heel vies. En nog steeds 31 graden.
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
  Moderator dinsdag 20 juni 2023 @ 19:21:06 #93
382129 crew  Donna
pi_209583244
Het regent als een malle en op de tocht is het lekker fris, maar afkoelen binnen? Neeee.
pi_209583523
Hier 5 druppels regen gehad en toen was het weer voorbij. Tis wel iets afgekoeld gelukkig, dus alle ramen tegen elkaar open. Hopelijk koelt het nog net even wat af binnen. Op nog twee kleine buitjes na lijkt er ook niks aan te komen.
pi_209583535
Hier waren het echt hoosbuien met onweer. Het is net weer droog na 2 uur regen. Heerlijk O+

Ah en volgens buienalarm komt er nog meer regen aan! *O*
pi_209583540
Zuid-oost Drenthe, het wordt steeds donkerder (kan de lampen bijna aan doen), maar het is nog steeds 27 graden buiten.
Mijn broertje woont in de buurt van Den Bosch, die hadden 2cm regen en daar was het lekker afgekoeld. Nu wij nog...
Fake it till you make it...
  dinsdag 20 juni 2023 @ 19:51:29 #97
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_209583705
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 juni 2023 19:40 schreef Nijna het volgende:
Zuid-oost Drenthe, het wordt steeds donkerder (kan de lampen bijna aan doen), maar het is nog steeds 27 graden buiten.
Mijn broertje woont in de buurt van Den Bosch, die hadden 2cm regen en daar was het lekker afgekoeld. Nu wij nog...
Jullie krijgen nu de bui die hier (midden NL) net voorbij is.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_209583754
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 juni 2023 19:51 schreef Leandra het volgende:

[..]
Jullie krijgen nu de bui die hier (midden NL) net voorbij is.
Het druppelt, een klein beetje.
Fake it till you make it...
pi_209583824
Sterkte @Donna :*
  dinsdag 20 juni 2023 @ 20:04:46 #100
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_209583908
Nou effe iets luchtigs dan
  dinsdag 20 juni 2023 @ 20:32:51 #101
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_209584364
Ik had net dus bijna ruzie met een schoenmaker.

Ik kwam mijn sandaaltje ophalen. En voor mij stond een mevr. en die wilde een gaatje voor de gesp van haar schoen.
Dus die mevrouw was aan het vertellen dat een collega had geopperd dat ze het ook wel zelf kon doen.
Zegt de schoenmaker: “Ha ha ja. Hoe wilde je dat dan doen? Met een schaar of met een mes? Is straks wel heel je schoenen kapot.”
Dus ik meng me uiteraard in een gesprek wat mij niks aangaat, en zeg.
“Of je hebt zelf zo’n tang thuis.”
Die man: “DAT KAN NIET!?!?!”
Ik: “uh, nou ik heb toch echt zo’n tang thuis”
“JA, MAAR DIE VAN JOU IS GEEN 100 EURO”
:+

Dus ik dacht. Maar snel m’n sandaal terug vragen voordat ik straks een gratis piercing heb
  dinsdag 20 juni 2023 @ 20:36:42 #102
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_209584440
Ja, de regen is er!
pi_209584666
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 juni 2023 20:36 schreef amaranta het volgende:
Ja, de regen is er!
Hier nog niks te zien. Dus vrij plaatselijk dan nog.
Heel in de verte wel een rommeltje te horen.

Ah buienradar zegt over 10-15 minuten een bui. Toen ik een half uur geleden keek was er nog helemaal niks te zien op buienradar
pi_209584750
Ik had me helemaal 'verheugd' op de apocalyps van vandaag en gezorgd dat mijn hele gebroed op tijd binnen was, maar afgezien van een zacht gerommel en een beetje regen is er hier aan de kust tot nu toe erg weinig gebeurd. -O-
pi_209584785
@Donna, heel veel sterkte!

Hier ook Midden-Nederland, wel wat regen, maar geen onweer.
  dinsdag 20 juni 2023 @ 21:05:23 #106
35189 Troel
scherp en bot
pi_209584858
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 juni 2023 20:32 schreef amaranta het volgende:
Ik had net dus bijna ruzie met een schoenmaker.

Ik kwam mijn sandaaltje ophalen. En voor mij stond een mevr. en die wilde een gaatje voor de gesp van haar schoen.
Dus die mevrouw was aan het vertellen dat een collega had geopperd dat ze het ook wel zelf kon doen.
Zegt de schoenmaker: “Ha ha ja. Hoe wilde je dat dan doen? Met een schaar of met een mes? Is straks wel heel je schoenen kapot.”
Dus ik meng me uiteraard in een gesprek wat mij niks aangaat, en zeg.
“Of je hebt zelf zo’n tang thuis.”
Die man: “DAT KAN NIET!?!?!”
Ik: “uh, nou ik heb toch echt zo’n tang thuis”
“JA, MAAR DIE VAN JOU IS GEEN 100 EURO”
:+

Dus ik dacht. Maar snel m’n sandaal terug vragen voordat ik straks een gratis piercing heb
Hier stopt de laatste schoenmaker in het dorp per 1 juli. Helaas, want de vorige overleed met hemelvaartsdag.
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
  dinsdag 20 juni 2023 @ 21:09:33 #107
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_209584911
quote:
7s.gif Op dinsdag 20 juni 2023 21:05 schreef Troel het volgende:

[..]
Hier stopt de laatste schoenmaker in het dorp per 1 juli. Helaas, want de vorige overleed met hemelvaartsdag.
Dit was een mcflek. Als deze dood gaat zetten ze er gewoon een andere René of Berry neer.
Prijs viel me nog mee. 5,50 voor plakken. Wat ik uiteraard ook zelf thuis had kunnen doen. Met mijn eigen lijm.
pi_209585092
Nog steeds geen onweer te horen/zien.. het regent nog wel. Het is welgeteld wen halve graad afgekoeld in de woonkamer.
In de slaapkamer is het nog steeds 24 graden.
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
  dinsdag 20 juni 2023 @ 21:50:28 #109
319308 Tink89
To live is to dance
pi_209585420
Jaaaa, eindelijk regen!
K&W / Tink's droomhuis deel 3: Vur goan beginne! Ofzoiets....
maandag 30 september 2013 07:58 schreef Brighteyes het volgende:
En over de chocola... Tink is van een andere planeet. ;) Die heeft dat niet nodig. ;)
pi_209585579
Sterkte Donna :*

Hier ook een boel regen (gehad) . Werd nog knap lastig omdat we nog ergens naar toe moesten met de kinderen. Dus tussen de buien geprobeerd ze op te halen en meteen door te gaan. Niet helemaal droog over gekomen, maar ook niet doorweekt. Wel snel weer opgedroogd :P
pi_209586054
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 juni 2023 20:32 schreef amaranta het volgende:
Ik had net dus bijna ruzie met een schoenmaker.

Ik kwam mijn sandaaltje ophalen. En voor mij stond een mevr. en die wilde een gaatje voor de gesp van haar schoen.
Dus die mevrouw was aan het vertellen dat een collega had geopperd dat ze het ook wel zelf kon doen.
Zegt de schoenmaker: “Ha ha ja. Hoe wilde je dat dan doen? Met een schaar of met een mes? Is straks wel heel je schoenen kapot.”
Dus ik meng me uiteraard in een gesprek wat mij niks aangaat, en zeg.
“Of je hebt zelf zo’n tang thuis.”
Die man: “DAT KAN NIET!?!?!”
Ik: “uh, nou ik heb toch echt zo’n tang thuis”
“JA, MAAR DIE VAN JOU IS GEEN 100 EURO”
:+

Dus ik dacht. Maar snel m’n sandaal terug vragen voordat ik straks een gratis piercing heb
_O-
Ik heb ook zo'n tang en had die eergisteren nodig. Blijkbaar is mn voet gekrompen ofzo want het bandje zat veul te los ineens en hij zat al op het laatste gaatje. Handig he, zo'n tang :+
Schoenen/slippers plak ik met secondelijm van de action *)
If they say
Why, why, tell her that it's human nature...
pi_209586378
Zo’n gaatje maak je toch gewoon met een verhitte spijker en een normale tang? Zo maakte mijn moeder vroeger gaatjes in riemen enzo.
pi_209586528
Wij hadden vroeger al zo'n gaatjestang in huis, dus ik weet niet beter dan dat het zo werkt. Ik heb er zelfs 2 omdat ik er eentje in de graaibak bij praxis zag liggen voor 5 euro :D
Bol heeft um al voor 7,21 euro.

Is die schoenmaker mooi opgelicht dat ie er 100 euro voor betaald heeft :+
If they say
Why, why, tell her that it's human nature...
pi_209587540
Ik was om 5 uur al wakker, ben maar beneden gaan zitten, schuifdeur open, ff wat afkoeling in huis ;).
Fake it till you make it...
  Moderator woensdag 21 juni 2023 @ 08:46:31 #115
382129 crew  Donna
pi_209588329
quote:
0s.gif Op woensdag 21 juni 2023 06:27 schreef Nijna het volgende:
Ik was om 5 uur al wakker, ben maar beneden gaan zitten, schuifdeur open, ff wat afkoeling in huis ;).
De wind was gewoon nog steeds warm. Het is bij ons niks afgekoeld.
pi_209588384
afkoeling valt inderdaad tegen. Maar het heeft hier wel goed geregend want onze regentonnen zitten allemaal weer vol.
pi_209588388
Hier is het wel wat afgekoeld binnen maar nu schijnt de zon weer lekker fel naar binnen, dus het warmt ook meteen weer goed op :')
pi_209588676
Net 5 kleuters lopend naar school gebracht, ik was moeder de gans vandaag. Ze leven allemaal nog en er was er maar 1 in de hondenstront gestapt. Uitstekende score. Bont gezelschap van Luigi, Spiderman, Sneeuwwitje, Elsa en een voetballer.

Juul heeft vandaag juffendag en B sportdag. Zelfde tijd, hele andere locatie. Dus B is met de overbuurjongen mee in de auto en ik heb allerlei kleuters verzameld waarvan de oudere broers/zussen ook naar de sportdag moesten.
pi_209588741
Ik heb de woonkamer van 24.5 naar 24 graden gekregen door de ventilator voor de open tuindeur te zetten :')
Zo het zonnescherm vast naar benee doen en de deur weer dicht.
Boven is het nu 26 graden, daar straks ook weer alles dicht, inclusief de lamellen.
Ben niet zo'n zomerwarmtemens :{
If they say
Why, why, tell her that it's human nature...
pi_209589610
quote:
0s.gif Op woensdag 21 juni 2023 09:25 schreef exode het volgende:
Net 5 kleuters lopend naar school gebracht, ik was moeder de gans vandaag. Ze leven allemaal nog en er was er maar 1 in de hondenstront gestapt. Uitstekende score. Bont gezelschap van Luigi, Spiderman, Sneeuwwitje, Elsa en een voetballer.

Juul heeft vandaag juffendag en B sportdag. Zelfde tijd, hele andere locatie. Dus B is met de overbuurjongen mee in de auto en ik heb allerlei kleuters verzameld waarvan de oudere broers/zussen ook naar de sportdag moesten.
Dat is wel een uitdaging twee locaties met dezelfde tijden. Qua dat betreft plannen ze dat hier altijd wel goed met een kwartier verschil in breng en ophaaltijd per locatie. En wordt er mee gewacht als het net niet haalbaar zou zijn. Al was het de laatste keer wel een uitdaging geweest als je het op de fiets had moeten doen trouwens.

Maar goed, hier met midden- en bovenbouw geen issue meer mee omdat de locaties dan altijd het zelfde zijn. En anders zou er een alleen naar huis kunnen.

De oudste had gisteren z’n nieuwe klas door gekregen van de middelbare school. Zit in ieder geval bij 1 van z’n beste vrienden in de klas en bij 2 niet. Andere vriend wist hij nog niet want daar had hij geen telefoonnummer van, dus dat zal hij straks wel weten te vertellen.
Volgende week kennismaking met de rest van zijn klas.

Kleine kinderen worden groot :D een paar weken terug nog foto’s opgezocht van hem, uit elk schooljaar 1. Voor het fotoboek dat we namens de ouders gaan aanbieden na de musical. Daar zat ook de foto van z’n eerste schooldag bij. Toch leuk om weer terug te zien
pi_209589833
quote:
0s.gif Op woensdag 21 juni 2023 11:01 schreef hilliebillie het volgende:

[..]
Dat is wel een uitdaging twee locaties met dezelfde tijden. Qua dat betreft plannen ze dat hier altijd wel goed met een kwartier verschil in breng en ophaaltijd per locatie. En wordt er mee gewacht als het net niet haalbaar zou zijn. Al was het de laatste keer wel een uitdaging geweest als je het op de fiets had moeten doen trouwens.

Maar goed, hier met midden- en bovenbouw geen issue meer mee omdat de locaties dan altijd het zelfde zijn. En anders zou er een alleen naar huis kunnen.

De oudste had gisteren z’n nieuwe klas door gekregen van de middelbare school. Zit in ieder geval bij 1 van z’n beste vrienden in de klas en bij 2 niet. Andere vriend wist hij nog niet want daar had hij geen telefoonnummer van, dus dat zal hij straks wel weten te vertellen.
Volgende week kennismaking met de rest van zijn klas.

Kleine kinderen worden groot :D een paar weken terug nog foto’s opgezocht van hem, uit elk schooljaar 1. Voor het fotoboek dat we namens de ouders gaan aanbieden na de musical. Daar zat ook de foto van z’n eerste schooldag bij. Toch leuk om weer terug te zien
Ja, de sportdag is net te ver om te fietsen en vooral een doolhof dus B zelf laten gaan was geen optie.
Het is vorig jaar ook al aangekaart door meerdere ouders, sportdag is vanaf groep 4, groep 1 tm 3 moeten dus gewoon naar school.
Maar goed, gelukkig opgelost zo.
pi_209591795
Tip, voor de Disney fans:
Disney on Ice komt weer in Utrecht in de Kerstvakantie. Tot 29 juni kan je kaarten bestellen met presale korting via Ticketmaster.
  woensdag 21 juni 2023 @ 15:31:42 #123
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_209592934
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 juni 2023 23:36 schreef Mushanga71 het volgende:
Wij hadden vroeger al zo'n gaatjestang in huis, dus ik weet niet beter dan dat het zo werkt. Ik heb er zelfs 2 omdat ik er eentje in de graaibak bij praxis zag liggen voor 5 euro :D
Bol heeft um al voor 7,21 euro.

Is die schoenmaker mooi opgelicht dat ie er 100 euro voor betaald heeft :+
Hij had een gouden denk ik
pi_209593095
Ik had zojuist op de fiets bijna een botsing

:o

Met een reiger :{

We schrokken allebei enorm _O-
pi_209593998
quote:
0s.gif Op woensdag 21 juni 2023 15:45 schreef Hupje het volgende:
Ik had zojuist op de fiets bijna een botsing

:o

Met een reiger :{

We schrokken allebei enorm _O-
Hoe dat dan?
Gelukkig bijna en niet helemaal.
Fake it till you make it...
pi_209598264
quote:
0s.gif Op woensdag 21 juni 2023 16:49 schreef Nijna het volgende:

[..]
Hoe dat dan?
Gelukkig bijna en niet helemaal.
Ik fietste op een klein straatje buiten de bebouwde kom met natuur en landbouw ernaast. Laat die vogel zich ineens uit een van de bomen 'vallen' richting de straat. En daar fietste ik dus. De reiger koos gelukkig de optie 'omhoog'... :7
  donderdag 22 juni 2023 @ 08:02:50 #127
319308 Tink89
To live is to dance
pi_209600334
Wat een bizar bijna-ongeluk... Al moest ik om de scene in m'n hoofd ook wel een beetje lachen.

Ik heb bedrijfsuitje vandaag. Zij die gaan schapendrijven en mergelcarven, groeten u!

In de regen dus. De hele dag buiten. Zonder plan B. Maar we gaan het gewoon gezellig maken en laten ons door een buitje van een uur of 6 niet wegjagen! Aldus het organiserend comité...
K&W / Tink's droomhuis deel 3: Vur goan beginne! Ofzoiets....
maandag 30 september 2013 07:58 schreef Brighteyes het volgende:
En over de chocola... Tink is van een andere planeet. ;) Die heeft dat niet nodig. ;)
pi_209600434
quote:
0s.gif Op donderdag 22 juni 2023 08:02 schreef Tink89 het volgende:
Wat een bizar bijna-ongeluk... Al moest ik om de scene in m'n hoofd ook wel een beetje lachen.

Ik heb bedrijfsuitje vandaag. Zij die gaan schapendrijven en mergelcarven, groeten u!

In de regen dus. De hele dag buiten. Zonder plan B. Maar we gaan het gewoon gezellig maken en laten ons door een buitje van een uur of 6 niet wegjagen! Aldus het organiserend comité...
Ik heb ook een werkuitje vandaag. "wat we gaan doen is nog een verrassing, maar doe sportieve schoenen en een broek aan". Geen idee of dat dus buiten of binnen is :')
- ik heb echt zo'n hekel aan "verrassingen" -
  donderdag 22 juni 2023 @ 08:20:13 #129
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_209600444
quote:
0s.gif Op donderdag 22 juni 2023 08:19 schreef Hupje het volgende:

[..]
Ik heb ook een werkuitje vandaag. "wat we gaan doen is nog een verrassing, maar doe sportieve schoenen en een broek aan". Geen idee of dat dus buiten of binnen is :')
- ik heb echt zo'n hekel aan "verrassingen" -
Klinkt als een bezoekje aan een valkenier.
pi_209600513
Dat is wel jammer @Tink89 weken lekker weer en dan net vandaag de hele dag regen. Dan maar goede schoenen aan en een goede regenjas en er inderdaad het beste van maken! Veel plezier ondanks de regen.

Vanmiddag even shoppen met de kinderen. Ze hebben beiden atletiek als nieuwe sport gekozen, dus even een verenigingsshirt aanschaffen.

En dan morgen even naar de decathlon voor schoenen voor de bostraining voor de jongste (de oudste was net iets eerder lid geworden dus daar was ik al voor aan het shoppen geweest).

Weer even aardig wat uitgaven, maar blij dat ze iets extra’s gevonden hebben om te gaan doen.
Met name voor de jongste is deze sport wel goed om haar conditie een beetje op te schroeven, want die is niet zo best. (Scoort altijd het laagst bij de piepjestest op school en is al snel ‘moe’ als we gaan wandelen/fietsen enz).

[ Bericht 5% gewijzigd door hilliebillie op 22-06-2023 09:03:01 ]
  donderdag 22 juni 2023 @ 08:36:10 #131
37150 livelink
keek op mijn week ( © DJ11)
pi_209600567
quote:
0s.gif Op donderdag 22 juni 2023 08:19 schreef Hupje het volgende:

[..]
Ik heb ook een werkuitje vandaag. "wat we gaan doen is nog een verrassing, maar doe sportieve schoenen en een broek aan". Geen idee of dat dus buiten of binnen is :')
- ik heb echt zo'n hekel aan "verrassingen" -
+1
Ik doe niet meer mee met al dit soort zaken heb ik besloten. Ik werk fulltime en besteed al meer dan genoeg tijd aan mijn werk zonder gedwongen te worden met dit soort geneuzel mee te doen. Bovendien krijg je dan altijd het gezanik van de bereikbaarheid, waardoor ik altijd in de spagaat zit om half te werken, half mee te doen.

Mijn grens was bereikt bij een feest/diner vorig jaar inclusief familieleden ergens in de buurt van Loosdrecht van 16.00 tot 19.00.

Iedereen om me heen vertrok rond 15.00. Ik moest nog tot 17.00 blijven vanwege telefoon en dergelijke. En dan moest ik vervolgens om 17.00 nog naar die lokatie zien te komen. Ik heb geen auto, dus ben aangewezen op het OV. Als alles mee zat kon ik er om 18.30 zijn. Gelukkig had ik allang besloten dat ik zonder man en kinderen zou gaan, maar dit was dus niet te doen.

Kreeg ik in mijn beoordelingsgesprek ook nog commentaar omdat ik niet was gekomen. Sindsdien doe ik niet meer mee. Dat is dan mijn vorm van werkweigering geworden. Is ook fijn voor de rest, want dan doe ik braaf telefoon en dergelijke en hou de boel in de gaten.
Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.
  donderdag 22 juni 2023 @ 08:48:12 #132
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_209600660
Bizar, je kon er niet eens voor 18.30 zijn, wat had dat dan nog voor nut gehad?
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_209600721
Ik zit in een team waar nooit teamuitjes voor zijn *O* Wel gaan we op onze kantoordag met iedereen die er is lunchen, of op kantoor of buiten de deur. De donderdag voor elke schoolvakantie is het zo'n beetje standaard bij de Seafood bar, wie kan en wil gaat mee en anders no worries.

Oh wacht nee, ik had een paar maanden geleden een escaperoom maar dat was onder werktijd :D

Onze beide kinderen lopen echt op hun tandvlees. Ze zijn zo ontzettend moe. B gaat ook niet naar de BSO vandaag en morgen is Juul al afgemeld voor school (laatste vrijdag dat ze nog 4 is). En B maken we morgen ook niet wakker, als hij op tijd wakker is, prima, maar anders melden we hem ziek.
Vanavond heeft B diplomazwemmen voor zijn reddingszwemmen en dat wordt laat. Ik vind het even gezegend.

B heeft vandaag zijn laatste Cito, is dat bij jullie ook zo laat?

Het is even hartstikke op bij allebei. Nog 2 weken school (en meerdere sociale 'verplichtingen).
pi_209600898
Hier wel afdelingshoofden, maar die dag wordt de afdeling dan ook overgenomen door medewerkers van een andere afdeling, dus qua dat betreft kan iedereen mee en we proberen het ook te plannen op momenten dat er geen vakantieaanvragen of vrij-verzoeken staan zodat ook zo veel mogelijk collega’s mee kunnen. En altijd een middag en avondprogramma zodat als je door studie bijvoorbeeld niet mee kan overdag dat je wel in de avond kan aanhaken. En ook carpoolen wordt gestimuleerd/geregeld, zo kunnen de genen die een drankje willen doen dat ook doen en ook de genen die alleen in de avond komen hoeven niet ieder apart.

Hier ook altijd een verrassing wat we gaan doen. Heb het wel altijd geweten omdat ik het mee organiseerde, maar daar ben ik afgelopen jaar mee gestopt. De inspiratie en de zin om iets te zoeken was wel een beetje op na zoveel jaar.
(Al zal ik het alsnog wel weten als er ergens een aanbetaling voor gedaan moet worden aangezien ik de rekening nog beheer ;) Maar een keer een verrassing is ook leuk)

Dan hebben we ook nog uitstapjes met de personeelsvereniging. Die kan ik niet altijd mee doen, vaak op dinsdagavond als ik werk. Maar vanavond ben ik er wel bij. We gaan naar een locatie waar diverse activiteiten te doen zijn. Ben benieuwd wat het allemaal wordt. Alleen karten weet ik zeker (omdat ik met twee organiserende collega’s voor de activiteit al mag karten omdat we net te veel inschrijvingen hadden om iedereen over twee heats te verdelen)
  donderdag 22 juni 2023 @ 09:16:15 #135
37150 livelink
keek op mijn week ( © DJ11)
pi_209600907
quote:
0s.gif Op donderdag 22 juni 2023 08:48 schreef Leandra het volgende:
Bizar, je kon er niet eens voor 18.30 zijn, wat had dat dan nog voor nut gehad?
Ja, heb ook voor het eerst in mijn leven een officiële aantekening laten vastleggen dat ik het op dat punt niet eens was met mijn beoordeling.
Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.
pi_209600910
quote:
0s.gif Op woensdag 21 juni 2023 22:28 schreef Hupje het volgende:

[..]
Ik fietste op een klein straatje buiten de bebouwde kom met natuur en landbouw ernaast. Laat die vogel zich ineens uit een van de bomen 'vallen' richting de straat. En daar fietste ik dus. De reiger koos gelukkig de optie 'omhoog'... :7
Ik zie het een soort van voor me, fijn dat dat beest omhoog ging weer :s) .
Veel succes me het werkuitje, hopelijk iets leuks. Ik snap nooit zo goed wat de lol is van een verrassing. Volgens mij is het vooral leuk voor degene die het organiseert/bekokstooft ;).

@Tink89, fijne dag. Hopelijk niet al te nat.

@hilliebillie, shop ze!

@livelink, hoe hadden ze dat bedacht dan? Jemig, voor dat half uur was het ook de moeite niet meer geweest.
Ik vraag me altijd af hoe "verplicht" zoiets dan is. Toen ik vrijwilliger was hier in de bieb, vond ik dat ik er altijd wel onderuit kon. Maar als ik er echt gewerkt had, dan had ik me toch enigszins verplicht gevoeld denk ik.
Ik vind het verhelderend om te lezen dat je dat dus ook gewoon kan weigeren ^O^

@exode, groot gelijk! Af en toe zo'n "snipperdag" moet kunnen. En dat laatste stukje tot aan de vakantie lijkt altijd net te lang :*
Fake it till you make it...
pi_209600924
@exode Cito afname staat hier vandaag ook nog in de agenda zie ik. Maar volgens mij is dat ook landelijk gepland? Maar dat weet ik niet zeker.

Succes voor B voor z’n diploma zwemmen vanavond.
En geniet van de laatste dag dat je Juul kunt thuishouden O+
pi_209601027
quote:
0s.gif Op donderdag 22 juni 2023 09:16 schreef Nijna het volgende:

[..]
Ik zie het een soort van voor me, fijn dat dat beest omhoog ging weer :s) .
Veel succes me het werkuitje, hopelijk iets leuks. Ik snap nooit zo goed wat de lol is van een verrassing. Volgens mij is het vooral leuk voor degene die het organiseert/bekokstooft ;).

Ook om vooraf niet te krijgen ‘oh dat lijkt me niet leuk, dan ga ik niet mee’

We hebben hier altijd wel geprobeerd iets te vinden wat voor zoveel mensen kan en leuk is. Maar is best lastig om iets te vinden wat en voor 17-jarigen leuk is maar ook voor iemand van 65. Plus nog wat blessures. Maar bij twijfel hebben we wel altijd overlegt.

Zo vraagt een deel van de groep ook al jaren om nog een keer naar een dinershow te gaan. Dit viel bij iedereen in de smaak, behalve bij 1 collega, die heeft zich de hele avond zitten ergeren. Daarom ook wel de reden geweest dit niet nog een keer te doen. Afgelopen jaar wel iets dat er raakvlakken mee had en dat hebben we toen wel met haar besproken. Zij heeft er toen voor gekozen in de avond niet mee te gaan. Tuurlijk jammer, maar vooral jammer als je weet dat iemand het zeker niet leuk gaat vinden. Maar vaak is het de gezelligheid die zorgt dat ook al vind je een activiteit iets minder leuk, je je toch wel vermaakt.

Maar daarom hier dus altijd de verrassing (en als je het echt wilde weten mocht je het altijd vragen, dat wordt ook altijd door 1 collega gedaan, onder het mom van ik wil dat de kinderen een telefoonnummer hebben van waar ik ben, ook nu iedereen al lang een mobiele telefoon heeft met een goed dekkend netwerk _O- )
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie donderdag 22 juni 2023 @ 09:30:47 #139
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_209601050
Tijdens mijn zwangerschap eerder afgehaakt bij teamuitje, want was alleen op de wc aan t overgeven ipv aan tafel bij het eten. Toen naar huis gegaan, werd niet in dank afgenomen want daarmee steunde ik het team niet :')
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
pi_209601093
quote:
0s.gif Op donderdag 22 juni 2023 09:30 schreef Ynske het volgende:
Tijdens mijn zwangerschap eerder afgehaakt bij teamuitje, want was alleen op de wc aan t overgeven ipv aan tafel bij het eten. Toen naar huis gegaan, werd niet in dank afgenomen want daarmee steunde ik het team niet :')
En door zo te reageren steunt het team jou niet. Is net zo veel voor te zeggen lijkt me :{

Tuurlijk het leukst is als iedereen er bij is maar ziek is ziek en als iemand echt niet wil is het vaak ook niet leuk die er bij te hebben, kan het maar beter gewoon een keuze zijn.
pi_209601279
Wij hebben binnenkort ook teamdag is altijd een verrassing maar ik heb daar nooit zoveel moeite mee. Dit keer rij ik dus ik weet dat we een soort van autopuzzeltocht gaan doen. Helemaal leuk en gelukkig hoef ik niet te navigeren want ik word zo autoziek als ik iets moet lezen in de auto. Vorig jaar was ik er niet bij vanwege een verzet concert vond ik wel jammer. Ik vind het altijd wel gezellig maar goed wij hebben een relatief klein team.
pi_209601310
Nou ja Ynske, wat bizar!

@Donna, hoe gaat het bij jou? Mag ook in DM hoor, of gewoon negeren als je er geen zin in hebt.
  donderdag 22 juni 2023 @ 10:12:42 #143
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_209601522
Stom Ynske
  Moderator donderdag 22 juni 2023 @ 11:42:33 #144
382129 crew  Donna
pi_209602701
quote:
0s.gif Op donderdag 22 juni 2023 09:56 schreef exode het volgende:
Nou ja Ynske, wat bizar!

@:Donna, hoe gaat het bij jou? Mag ook in DM hoor, of gewoon negeren als je er geen zin in hebt.
Nog hetzelfde. De ene dag goed, de andere wat minder. We bekijken het dag bij dag en praten veel. :Y
  Moderator donderdag 22 juni 2023 @ 11:42:56 #145
382129 crew  Donna
pi_209602704
quote:
0s.gif Op donderdag 22 juni 2023 09:30 schreef Ynske het volgende:
Tijdens mijn zwangerschap eerder afgehaakt bij teamuitje, want was alleen op de wc aan t overgeven ipv aan tafel bij het eten. Toen naar huis gegaan, werd niet in dank afgenomen want daarmee steunde ik het team niet :')
:R :R :R Jemig
pi_209603497
Dat zegt meer over hun dan over jou Ynske wat schofterig
  donderdag 22 juni 2023 @ 12:50:47 #147
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_209603616
quote:
0s.gif Op donderdag 22 juni 2023 09:54 schreef F_r het volgende:
Wij hebben binnenkort ook teamdag is altijd een verrassing maar ik heb daar nooit zoveel moeite mee. Dit keer rij ik dus ik weet dat we een soort van autopuzzeltocht gaan doen. Helemaal leuk en gelukkig hoef ik niet te navigeren want ik word zo autoziek als ik iets moet lezen in de auto. Vorig jaar was ik er niet bij vanwege een verzet concert vond ik wel jammer. Ik vind het altijd wel gezellig maar goed wij hebben een relatief klein team.
Hoe groot is jullie team?
pi_209603699
quote:
1s.gif Op donderdag 22 juni 2023 12:50 schreef amaranta het volgende:

[..]
Hoe groot is jullie team?
quote:
1s.gif Op donderdag 22 juni 2023 12:50 schreef amaranta het volgende:

[..]
Hoe groot is jullie team?
Incl alle extra mensen max 25
  donderdag 22 juni 2023 @ 13:01:15 #149
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_209603752
Ik ga komend schooljaar werkdagen wisselen, en zal sinds 16 jaar de vrijdag gaan werken. (En de woe en de donderdag).
Ik krijg een nieuwe duopartner die qua opvang niet anders kan.
En aangezien mijn kinderen zichzelf opvangen, kan ik prima switchen van werkdagen.
Wel heel raar.
Ipv een lang weekend vooraf het weekend, heb ik straks een lang weekend aansluitend aan het weekend.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  donderdag 22 juni 2023 @ 13:01:57 #150
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_209603763
quote:
0s.gif Op donderdag 22 juni 2023 12:57 schreef F_r het volgende:

[..]
[..]
Incl alle extra mensen max 25
Van alle groepen 1? (Behalve de kleuters vermoed ik)
pi_209603827
quote:
1s.gif Op donderdag 22 juni 2023 08:29 schreef hilliebillie het volgende:
Dat is wel jammer @:tink89 weken lekker weer en dan net vandaag de hele dag regen. Dan maar goede schoenen aan en een goede regenjas en er inderdaad het beste van maken! Veel plezier ondanks de regen.

Vanmiddag even shoppen met de kinderen. Ze hebben beiden atletiek als nieuwe sport gekozen, dus even een verenigingsshirt aanschaffen.

En dan morgen even naar de decathlon voor schoenen voor de bostraining voor de jongste (de oudste was net iets eerder lid geworden dus daar was ik al voor aan het shoppen geweest).

Weer even aardig wat uitgaven, maar blij dat ze iets extra’s gevonden hebben om te gaan doen.
Met name voor de jongste is deze sport wel goed om haar conditie een beetje op te schroeven, want die is niet zo best. (Scoort altijd het laagst bij de piepjestest op school en is al snel ‘moe’ als we gaan wandelen/fietsen enz).
Atletiek is zo leuk O+ ik vind het een hele fijne sport, qua afwisseling, qua sportiviteit onderling en zeker ook qua conditie. En de hoeveelheid 'verplichte' wedstrijden is behapbaar. Mijn grote zoon doet het sinds zijn zesde, hij loopt een stuk sneller hard dan ik, scoort ook altijd als beste op de piepjestest en verspringt inmiddels bij vier meter ^O^ alleen de werponderdelen zijn niets voor hem :+ heeft ie van zn moeder :')
I'm not troubled or sad, I'm just ready for bed.
pi_209604255
Vandaag is het zomerfeest op school. 's Ochtends een Vossenjacht, lunchen met pannenkoeken en daarna een talentenshow. Manlief en ik hebben allebei een groepje kinderen begeleid bij de Vossenjacht op zoek naar alle juffen en die ene meester. Erg leuk, erg warm ook en het zoekgebied was te groot voor in ieder geval groep 1/2. Ik had o.a. 2 meisjes uit groep 1, die waren echt helemaal op. Dat wordt meegenomen voor evt. volgend jaar.

We hebben daarna de juf nog maar even geholpen met alles klaar zetten voor de lunch en helpen met pannenkoeken uitdelen, beleggen, drinken regelen enz.

Straks na schooltijd is er op het schoolplein voor de ouders en kinderen nog een feest, wel korter dan gepland vanwege verwachte zware buien.
pi_209604680
Fijn @amaranta dat je volgend schooljaar van je huidige duopartner af bent! Zal wel even wennen zijn andere werkdagen als je al jaren op vrijdag vrij bent :D

Hier is vandaag al een stuk meer regen gevallen dan dinsdag. En dan valt het nog mee hoor tot nu toe.


Hier m’n eten bijna klaar, dan kan ik het in de oven op afstand aan zetten om op tijd te kunnen eten vandaag. Zelf al op tijd weg. En de oudste in principe ook, maar ben benieuwd of tennis door zal gaan ivm het weer. Hoop voor hem van wel, deze week clubkampioenschappen en hij heeft vandaag een wedstrijd die wel te winnen zou zijn waarschijnlijk ;)
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie donderdag 22 juni 2023 @ 14:27:03 #154
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_209604775
Zuid Limburg en regen :N die paar druppels van vanmorgen was nog minder als een douche
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
pi_209605322
Hier regent het gewoon weer hoor en best veel ook. Heerlijk.

Dat wordt wennen Amaranta, maar fijn dat je tevreden bent over je duo, dat maakt een wereld van verschil volgens mij.
pi_209605401
quote:
0s.gif Op donderdag 22 juni 2023 09:28 schreef hilliebillie het volgende:

[..]
Ook om vooraf niet te krijgen ‘oh dat lijkt me niet leuk, dan ga ik niet mee’

We hebben hier altijd wel geprobeerd iets te vinden wat voor zoveel mensen kan en leuk is. Maar is best lastig om iets te vinden wat en voor 17-jarigen leuk is maar ook voor iemand van 65. Plus nog wat blessures. Maar bij twijfel hebben we wel altijd overlegt.

Zo vraagt een deel van de groep ook al jaren om nog een keer naar een dinershow te gaan. Dit viel bij iedereen in de smaak, behalve bij 1 collega, die heeft zich de hele avond zitten ergeren. Daarom ook wel de reden geweest dit niet nog een keer te doen. Afgelopen jaar wel iets dat er raakvlakken mee had en dat hebben we toen wel met haar besproken. Zij heeft er toen voor gekozen in de avond niet mee te gaan. Tuurlijk jammer, maar vooral jammer als je weet dat iemand het zeker niet leuk gaat vinden. Maar vaak is het de gezelligheid die zorgt dat ook al vind je een activiteit iets minder leuk, je je toch wel vermaakt.

Maar daarom hier dus altijd de verrassing (en als je het echt wilde weten mocht je het altijd vragen, dat wordt ook altijd door 1 collega gedaan, onder het mom van ik wil dat de kinderen een telefoonnummer hebben van waar ik ben, ook nu iedereen al lang een mobiele telefoon heeft met een goed dekkend netwerk _O- )
Dat is wel fijn als mensen het willen weten, dat het dan wel kan. Ik zou ook zo iemand zijn die het graag weet van tevoren. Gewoon omdat ik dan beter een idee heb van wat me te wachten staat en daar doe ik het een stuk beter op dan op "verrassing". Tenzij ik weet dat de verrassing binnen mijn kaders past. Mijn vrijgezellenfeest heb ik een vriendin voor gevraagd (vast niet gebruikelijk) waarvan ik wist dat ze absoluut geen dingen zou doen die ik niet leuk zou vinden. En ik heb ook vooraf gezegd dat als ze vervelende dingen gingen bedenken dat ik zou afhaken.
Het was leuke dag, maar het hielp dat ik wist dat ze niks raars bedacht had(den).
(en toen wist ik nog niet eens dat ik autisme heb... ;) ).

@Ynske, wat lekker meelevend zeg... alleen op de wc overgeven, daar steunde je het team wel mee? 8)7

@amaranta, klinkt niet als een duo waar je veel aan hebt... ken je de nieuwe waar je mee gaat samenwerken?

Hier net 3 spatjes regen, ik ben benieuwd of de pubers thuis zijn voor het echt gaat regenen, ze voorspellen wel wat hier, we gaan het zien. Dinsdag viel het erg tegen qua neerslag.
Fake it till you make it...
pi_209605978
quote:
1s.gif Op donderdag 22 juni 2023 13:01 schreef amaranta het volgende:

[..]
Van alle groepen 1? (Behalve de kleuters vermoed ik)
Bijna ook nog een combi. We hebben nu nog heel veel ft.
Blijf je wel in dezelfde groep? Geen idee welke groep je nu hebt. En dat is wel even wennen ja andere dagen.
pi_209606201
Wij gaan volgende week Hunted spelen in de stad met het team. Ik vind over het algemeen spelletjes met collega’s niet leuk. Ik word veel te fanatiek.
  donderdag 22 juni 2023 @ 17:17:22 #159
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_209606791
quote:
0s.gif Op donderdag 22 juni 2023 15:20 schreef exode het volgende:
Hier regent het gewoon weer hoor en best veel ook. Heerlijk.

Dat wordt wennen Amaranta, maar fijn dat je tevreden bent over je duo, dat maakt een wereld van verschil volgens mij.
Mijn nieuwe duo is mijn huidige parallelcollega. Heel fijn. Zij is een aanpakker, het zoals ik. Niet afwachtend en heeft ook oog voor detail.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  donderdag 22 juni 2023 @ 17:18:18 #160
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_209606805
quote:
0s.gif Op donderdag 22 juni 2023 16:14 schreef F_r het volgende:

[..]
Bijna ook nog een combi. We hebben nu nog heel veel ft.
Blijf je wel in dezelfde groep? Geen idee welke groep je nu hebt. En dat is wel even wennen ja andere dagen.
Wat bedoel je met we hebben veel ft? Dat er een groep bij komt?
  donderdag 22 juni 2023 @ 17:21:31 #161
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_209606842
quote:
0s.gif Op donderdag 22 juni 2023 16:33 schreef Adrian4 het volgende:
Wij gaan volgende week Hunted spelen in de stad met het team. Ik vind over het algemeen spelletjes met collega’s niet leuk. Ik word veel te fanatiek.
Lijkt me leuk.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  donderdag 22 juni 2023 @ 18:34:47 #162
35189 Troel
scherp en bot
pi_209607917
We hadden het hier pas toch over de duidelijkheid van de vrijwilligheid van de schoolbijdrage?

Hier komt het nu toevallig in de voorwaarden naar boven dat het vrijwillig is :D
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
  donderdag 22 juni 2023 @ 18:44:54 #163
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_209608038
quote:
7s.gif Op donderdag 22 juni 2023 18:34 schreef Troel het volgende:
We hadden het hier pas toch over de duidelijkheid van de vrijwilligheid van de schoolbijdrage?

Hier komt het nu toevallig in de voorwaarden naar boven dat het vrijwillig is :D
Sterker nog. Ze mogen eigenlijk ook geen herinnering sturen of actief hierop aanspreken.
  donderdag 22 juni 2023 @ 19:05:57 #164
35189 Troel
scherp en bot
pi_209608306
quote:
1s.gif Op donderdag 22 juni 2023 18:44 schreef amaranta het volgende:

[..]
Sterker nog. Ze mogen eigenlijk ook geen herinnering sturen of actief hierop aanspreken.
Allebei gaan ze naar movie park. Jongste krijgt rekening van 35 euro. Oudste zie ik niets voorbij komen. Misschien komt dat nog, misschien ook niet. Maar als ik kijk wat ik dit jaar al afgerekend heb, vind ik het daar eigenlijk bij horen :@

Maar zwakkeling die ik ben heb ik gewoon afgerekend *)
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_209608885
quote:
1s.gif Op donderdag 22 juni 2023 17:18 schreef amaranta het volgende:

[..]
Wat bedoel je met we hebben veel ft? Dat er een groep bij komt?
Fulltimers
  donderdag 22 juni 2023 @ 19:45:57 #166
37150 livelink
keek op mijn week ( © DJ11)
pi_209608908
quote:
0s.gif Op donderdag 22 juni 2023 19:44 schreef F_r het volgende:

[..]
Fulltimers
Wat een luxe in het onderwijs.
Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.
  donderdag 22 juni 2023 @ 19:55:50 #167
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_209609061
quote:
0s.gif Op donderdag 22 juni 2023 19:44 schreef F_r het volgende:

[..]
Fulltimers
Dan snap ik nog steeds niet wat je bedoelt met; bijna ook nog een combi. Een combinatieklas? Werken er zo weinig mensen dat ze groepen moeten samenvoegen tot een combinatieklas?
pi_209609636
quote:
1s.gif Op donderdag 22 juni 2023 19:55 schreef amaranta het volgende:

[..]
Dan snap ik nog steeds niet wat je bedoelt met; bijna ook nog een combi. Een combinatieklas? Werken er zo weinig mensen dat ze groepen moeten samenvoegen tot een combinatieklas?
We hebben 8 groepen plus een combi groep. Dus 9 groepen totaal. Wij hadden zelfs de luxe een extra collega te hebben. Die kan kan terug van wereldreis. Dat zegt alleen niks want inmiddels hebben we een uitval van 5 fulltimers
  donderdag 22 juni 2023 @ 20:36:20 #169
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_209609705
[

[ Bericht 99% gewijzigd door amaranta op 22-06-2023 20:36:58 ]
  donderdag 22 juni 2023 @ 20:37:59 #170
37150 livelink
keek op mijn week ( © DJ11)
pi_209609738
quote:
1s.gif Op donderdag 22 juni 2023 20:36 schreef amaranta het volgende:
[
Dat was de juf in je :D
Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.
  donderdag 22 juni 2023 @ 20:39:33 #171
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_209609756
quote:
0s.gif Op donderdag 22 juni 2023 20:37 schreef livelink het volgende:

[..]
Dat was de juf in je :D
Oh, maar ik was ff aan het editten.
  donderdag 22 juni 2023 @ 20:41:44 #172
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_209609792
quote:
1s.gif Op donderdag 22 juni 2023 20:31 schreef F_r het volgende:

[..]
We hebben 8 groepen plus een combi groep. Dus 9 groepen totaal. Wij hadden zelfs de luxe een extra collega te hebben. Die kan kan terug van wereldreis. Dat zegt alleen niks want inmiddels hebben we een uitval van 5 fulltimers
Ik snap nu al waarom ik het niet begreep. Jouw bericht mist een komma. En zo zie je maar weer hoe belangrijk interpunctie is.

Bijna ook nog een combi (we voldoen nog net niet aan de voorwaarden)
Bijna, ook nog een combi (je had het bijna goed geraden, we hebben ook nog een combi)
  donderdag 22 juni 2023 @ 20:42:05 #173
37150 livelink
keek op mijn week ( © DJ11)
pi_209609799
quote:
1s.gif Op donderdag 22 juni 2023 20:39 schreef amaranta het volgende:

[..]
Oh, maar ik was ff aan het editten.
Ja, maar ik had het nog gelezen voor je ging editten.
Nu staat het er nog duidelijker, zie ik.
Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.
  donderdag 22 juni 2023 @ 20:48:40 #174
319308 Tink89
To live is to dance
pi_209609911
Ik ben levend thuisgekomen, maar heb van vijlen tot mijn afslag (zo'n drie kwartier) met dichtgeknepen billen en de ruitenwissers op maximaal naar huis gereden. Wat een ongelooflijke hoeveelheid water...
K&W / Tink's droomhuis deel 3: Vur goan beginne! Ofzoiets....
maandag 30 september 2013 07:58 schreef Brighteyes het volgende:
En over de chocola... Tink is van een andere planeet. ;) Die heeft dat niet nodig. ;)
  donderdag 22 juni 2023 @ 20:49:53 #175
37150 livelink
keek op mijn week ( © DJ11)
pi_209609929
quote:
0s.gif Op donderdag 22 juni 2023 20:48 schreef Tink89 het volgende:
Ik ben levend thuisgekomen, maar heb van vijlen tot mijn afslag (zo'n drie kwartier) met dichtgeknepen billen en de ruitenwissers op maximaal naar huis gereden. Wat een ongelooflijke hoeveelheid water...
Oh echt, in welke provincie/regio?
Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.
  donderdag 22 juni 2023 @ 20:49:54 #176
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_209609931
quote:
0s.gif Op donderdag 22 juni 2023 20:48 schreef Tink89 het volgende:
Ik ben levend thuisgekomen, maar heb van vijlen tot mijn afslag (zo'n drie kwartier) met dichtgeknepen billen en de ruitenwissers op maximaal naar huis gereden. Wat een ongelooflijke hoeveelheid water...
Niet omdat je nodig moest poepen? Dan is 45 minuten ook heel lang.
  donderdag 22 juni 2023 @ 20:51:27 #177
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_209609953
Sorry, grapje. Kan me helemaal indenken dat het eng is.
pi_209609967
quote:
0s.gif Op donderdag 22 juni 2023 20:49 schreef livelink het volgende:

[..]
Oh echt, in welke provincie/regio?
Drie kwartier rondom Vijlen :+

Hier regent het wel maar niet idioot. Je wordt er wel nat van bij het sporten :D Ik ben tevreden dat ik toch ging, ik hou niet zo van 's avonds sporten.
I'm not troubled or sad, I'm just ready for bed.
  donderdag 22 juni 2023 @ 20:52:18 #179
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_209609972
Ik heb me aangemeld voor de wachtrij van de wachtrij (van de wachtrij????) voor kaartjes voor het concert van Taylor Swift.
  donderdag 22 juni 2023 @ 20:53:41 #180
37150 livelink
keek op mijn week ( © DJ11)
pi_209610007
quote:
0s.gif Op donderdag 22 juni 2023 20:52 schreef Clubsoda het volgende:

[..]
Drie kwartier rondom Vijlen :+

Hier regent het wel maar niet idioot. Je wordt er wel nat van bij het sporten :D Ik ben tevreden dat ik toch ging, ik hou niet zo van 's avonds sporten.
Ah, niet goed gelezen :+
Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.
  donderdag 22 juni 2023 @ 20:54:10 #181
37150 livelink
keek op mijn week ( © DJ11)
pi_209610022
quote:
1s.gif Op donderdag 22 juni 2023 20:52 schreef amaranta het volgende:
Ik heb me aangemeld voor de wachtrij van de wachtrij (van de wachtrij????) voor kaartjes voor het concert van Taylor Swift.
Zien we jou ook huilend op tik-tok straks?
Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.
  donderdag 22 juni 2023 @ 20:56:02 #182
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_209610062
quote:
0s.gif Op donderdag 22 juni 2023 20:54 schreef livelink het volgende:

[..]
Zien we jou ook huilend op tik-tok straks?
Uiteraard. Ik ben immers een echte Swiftie.
  donderdag 22 juni 2023 @ 20:56:36 #183
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_209610075
Maar ik ga die kaartjes “krijgen” want karma. Let maar op.
pi_209610487
Zo, Junior redder 2 is in tha pocket. B is megatrots. Was ook leuk om te kijken, want dat kan dus nooit. Hij twijfelt toch wel om toch nog door te gaan. Hij was er van overtuigd dat hij zou stoppen na dit diploma, maar vanaf 3 gaan ze echt leren redden en poppen opduiken etc.

Nog 2 lessen tot de zomervakantie en dan heeft ie 6 weken om erover na te denken. Want korfbal heeft ie uit zijn hoofd gezet, hij wil echt niet van Scouting af. Alle teamsporten hier zijn op zaterdag, 90% van de sporten vallen daardoor af. Het is echt een waterrat dus van mij mag ie lekker door zwemmen.

Het regent hier wederom non stop en het is heerlijk afgekoeld, zodanig dat B onder zijn dekbed ligt.
pi_209610734
quote:
1s.gif Op donderdag 22 juni 2023 20:56 schreef amaranta het volgende:
Maar ik ga die kaartjes “krijgen” want karma. Let maar op.
That’s the spirit! *O*

Wat tof @exode! Gefeliciteerd! Wij gaan dinsdag voor A een keer kijken bij atletiek. Ik ben benieuwd of hij dat wat vindt. En hij wilde judo wel uitproberen. Maar in plaats van sporten op muziekles leek hem ook wel wat (lees: werd niet direct afgewezen :+).
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_209610887
quote:
0s.gif Op donderdag 22 juni 2023 21:15 schreef exode het volgende:
Zo, Junior redder 2 is in tha pocket. B is megatrots. Was ook leuk om te kijken, want dat kan dus nooit. Hij twijfelt toch wel om toch nog door te gaan. Hij was er van overtuigd dat hij zou stoppen na dit diploma, maar vanaf 3 gaan ze echt leren redden en poppen opduiken etc.

Nog 2 lessen tot de zomervakantie en dan heeft ie 6 weken om erover na te denken. Want korfbal heeft ie uit zijn hoofd gezet, hij wil echt niet van Scouting af. Alle teamsporten hier zijn op zaterdag, 90% van de sporten vallen daardoor af. Het is echt een waterrat dus van mij mag ie lekker door zwemmen.

Het regent hier wederom non stop en het is heerlijk afgekoeld, zodanig dat B onder zijn dekbed ligt.
Leuk zo’n waterrat! Hier een dochter die na de diploma’s is gestopt maar sinds een jaar bij een super leuke zwem club zit. Twee keer per week traint, plus nog waterpolo èn ze zwemt wedstrijden. Die zijn ongeveer 1x per maand in het weekend. En ze is maandag voor t eerst gaan trainen in het kanaal hier. Bikkel!

Maar wat ik wilde zeggen, behalve diploma zwemmen zijn er nog meer opties!
Met een meidenkwartet
  donderdag 22 juni 2023 @ 21:47:18 #187
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_209610905
Gefeliciteerd Exode
  donderdag 22 juni 2023 @ 21:49:20 #188
35189 Troel
scherp en bot
pi_209610924
*O* exode
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_209610928
Hier geen Cito’s meer, vandaag zijn de verslagen mee naar huis gekomen met daarbij ook de Cito uitslagen. Geen verrassingen, wel de kogel door de kerk dat er een dyslexie-onderzoek komt voor de jongste. Eindelijk.

Bedrijfsuitjes doen we niet meer echt aan. Te veel medewerkers om iets te ondernemen, dus vaak zijn het borrels met hapjes. En nadat een collega overleed bij een ongeval met een tuktuk tijdens een bedrijfsuitje, was de lol er ook wel af, zeg maar ;(.
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_209611019
quote:
0s.gif Op donderdag 22 juni 2023 21:50 schreef Phaidra het volgende:
En nadat een collega overleed bij een ongeval met een tuktuk tijdens een bedrijfsuitje, was de lol er ook wel af, zeg maar ;(.
:o
Wij gingen lasergamen. Maar 2 lichtgewonden ;) Wel een prima activiteit met de regen zo.
pi_209611076
Lasergamen is tof met een grote groep!
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_209611255
quote:
1s.gif Op donderdag 22 juni 2023 21:46 schreef Cathmar het volgende:

[..]
Leuk zo’n waterrat! Hier een dochter die na de diploma’s is gestopt maar sinds een jaar bij een super leuke zwem club zit. Twee keer per week traint, plus nog waterpolo èn ze zwemt wedstrijden. Die zijn ongeveer 1x per maand in het weekend. En ze is maandag voor t eerst gaan trainen in het kanaal hier. Bikkel!

Maar wat ik wilde zeggen, behalve diploma zwemmen zijn er nog meer opties!
Soo eej! Dat is ook goed voor je kracht en conditie!

B zwemt bij de Reddingsbrigade, dus hij kan nog lang doorgaan. Vanaf 14 leren ze ook de boten besturen.

En als hij 11 is moet hij kiezen tussen landscouts en waterscouts. Wel duidelijk wat het wordt.
  donderdag 22 juni 2023 @ 22:13:04 #193
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_209611302
quote:
0s.gif Op donderdag 22 juni 2023 22:10 schreef exode het volgende:

[..]
Soo eej! Dat is ook goed voor je kracht en conditie!

B zwemt bij de Reddingsbrigade, dus hij kan nog lang doorgaan. Vanaf 14 leren ze ook de boten besturen.

En als hij 11 is moet hij kiezen tussen landscouts en waterscouts. Wel duidelijk wat het wordt.
Korfbal
pi_209611482
quote:
1s.gif Op donderdag 22 juni 2023 22:13 schreef amaranta het volgende:

[..]
Korfbal
Je kon het niet laten he ;)
pi_209611617
:') _O-
Venus in pocketformaat
© loveli
  donderdag 22 juni 2023 @ 22:42:38 #196
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_209611727
quote:
0s.gif Op donderdag 22 juni 2023 22:24 schreef exode het volgende:

[..]
Je kon het niet laten he ;)
Jij legt ze zo voor me neer..
pi_209612379
quote:
0s.gif Op donderdag 22 juni 2023 21:56 schreef Hupje het volgende:

[..]
:o
Wij gingen lasergamen. Maar 2 lichtgewonden ;) Wel een prima activiteit met de regen zo.
Wij hadden laatst twee gewonden na bowlen :')

Ik hou van lasergamen O+ Word daar ook heel fanatiek van. Een keer voor een grote verbouwing in een supermarkt in het donker gedaan, dat was ook echt tof!

Gefeliciteerd Exode! En als landscout raad ik ook de waterscouts aan. Zo zonde dat dat bij mij vroeger nooit een optie is geweest. Nu voor mijn kinderen ook niet denk ik, want dat is 5 minuten lopen vs 20 minuten met de auto.
pi_209612936
Wat knap van B @exode. Dat geef think goed gedaan. En leuk ook dat ze vanaf bepaalde leeftijd ook boten leren besturen!

Hier was het uitstapje met de personeelsvereniging ook erg geslaagd, twee heats karten, twee keer lasergamen, botsautovoetbal, bungeevoetbal (vond ik zelf iets minder).

Morgen een beetje spierpijn en een beetje blauw verwacht ik wel 😂 maar wel erg leuk!
  vrijdag 23 juni 2023 @ 07:04:07 #199
319308 Tink89
To live is to dance
pi_209613495
Ik heb schapen gedreven en mergel gecarvd (hoe schrijf je dit?). Boogschieten, klompen schilderen, een huifkartocht en boerengolf waren de andere opties. Ik heb echt plezier gehad, maar met dieeteisen konden ze helemaal niks. Da's niet erg, als ze dat dan maar eerlijk zeggen. Nu had ik geen gebak, in eerste instantie geen brood bij de lunch en bij de bbq alleen een speklap en kale komkommer. Beetje jammer, maar verder was het echt prima en gezellig enzo.

Vandaag een dagje geen plannen, ook heel fijn.

Hoeveel clubjes hebben jullie kinderen? Prul is 4,5 en zwemt op zaterdagochtend. Ze start binnenkort ook met pianoles (op advies van de hb-specialist). Met de gym waren we gestopt, maar nu komt er in onze gymzaal kleutergym en ze vond de peutergym altijd heel leuk. Dat was alleen tegelijk met zwemles...

Zou drie dingen per week te veel zijn? Gym is op dinsdag, pianoles op vrijdag (dan is er geen school) en zwemmen op za-ochtend dus...
K&W / Tink's droomhuis deel 3: Vur goan beginne! Ofzoiets....
maandag 30 september 2013 07:58 schreef Brighteyes het volgende:
En over de chocola... Tink is van een andere planeet. ;) Die heeft dat niet nodig. ;)
pi_209613569
Mijnes mag op voor A *O*
pi_209613580
Dat ligt aan het kind @Tink89
Kevin heeft voetbal geprobeerd, maar dat was duidelijk nog te veel. Zwemles is meer dan genoeg voor die jongen

En muziekles bij kinderen die uitdagingen nodig hebben is echt een geweldig advies m.i. Ik heb van het weekend weer een minicollege muziek en het brein gehad. Zo interessant
pi_209613662
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 juni 2023 07:04 schreef Tink89 het volgende:
Ik heb schapen gedreven en mergel gecarvd (hoe schrijf je dit?). Boogschieten, klompen schilderen, een huifkartocht en boerengolf waren de andere opties. Ik heb echt plezier gehad, maar met dieeteisen konden ze helemaal niks. Da's niet erg, als ze dat dan maar eerlijk zeggen. Nu had ik geen gebak, in eerste instantie geen brood bij de lunch en bij de bbq alleen een speklap en kale komkommer. Beetje jammer, maar verder was het echt prima en gezellig enzo.

Vandaag een dagje geen plannen, ook heel fijn.

Hoeveel clubjes hebben jullie kinderen? Prul is 4,5 en zwemt op zaterdagochtend. Ze start binnenkort ook met pianoles (op advies van de hb-specialist). Met de gym waren we gestopt, maar nu komt er in onze gymzaal kleutergym en ze vond de peutergym altijd heel leuk. Dat was alleen tegelijk met zwemles...

Zou drie dingen per week te veel zijn? Gym is op dinsdag, pianoles op vrijdag (dan is er geen school) en zwemmen op za-ochtend dus...
Drie clubjes lijkt me niet teveel, zeker als het deels op niet-schooldagen is. N zit tegenwoordig op 5 clubs en als kleuter ook op 3 of 4.
Carpe diem, quam minimum credula postero.
pi_209613720
Vijf clubjes :o ik vind een sport en een muziekinstrument in onze situatie echt genoeg. Wij begonnen pas met sport na zwemles (zijn sport was ook pas vanaf 6 dus dat sloot mooi aan) maar omdat zwemles tijdelijk is zou ik dat er nog wel naast willen doen als het kind voldoende energie heeft.
I'm not troubled or sad, I'm just ready for bed.
pi_209613746
Heel flauw maar het ligt aan je kind, de rest van de agenda en jullie als ouders.

Wij doen het bewust niet voor Juul omdat ze nu al vaak erg moe is. Ze zit op dansles, 1 x per week en na de zomervakantie is ze hopelijk eindelijk aan de beurt voor zwemles. Samen met 2x BSO is het dan wel genoeg.
Ze wil zelf heel graag bij de Scouting maar dat mag ze eventueel pas als ze klaar is met zwemles.

Maar ik zie genoeg kinderen die het prima doen op meerdere clubjes en activiteiten. Die van ons zijn daar minder voor geschikt (en wij ook, het past logistiek niet)
pi_209613781
Ik vond 2 clubjes/lessen wel prima.
Oudste vond dat teveel. Al dat sociale gedoe. Maar die kon ook niet naar de BSO. Die was na schooltijd echt wel klaar met alle prikkels.
Jongste wil wel meer. Maar ook graag vrije tijd om te spelen met vrienden. Dus daar hielden we op die jonge leeftijd 2 keer spelen en 2 keer activiteit (zwemles, sport, muziekles). Vaak speelde hij die 3e keer ook nog wel.

Weekenden zijn hier lastiger met familiebezoeken. Dus daar konden we niks wekelijks vastleggen.
  vrijdag 23 juni 2023 @ 08:55:31 #206
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_209614135
Het ligt er ook wel een beetje aan wat. Als voetbal bestaat uit 1 avond trainen en wedstrijden oo zaterdag, dan liever ook niet nog hockey erbij met avond trainen en op zondag wedstrijden. En met meerdere kinderen is het ook een beetje afstemmen op elkaar. Ik kan op woensdagmiddag niet op 3 plekken tegelijk zijn.
pi_209614171
Wij kijken ook naar afstand, B is nu 9, naar Scouting kan hij zelf, zwemmen helaas nog niet. Ik heb geen zin om als taxibedrijf de hele week kinderen bij clubjes af te zetten.

Ik ga volgende week ook meevergaderen met de Scouting over ouderparticipatie. Ze zoeken best wat hulp en dat lijkt me heel leuk. Dat is ook iets wat je uiteindelijk mee moet wegen natuurlijk. Wat wordt er van de ouders verwacht en kan en wil je dat doen.
pi_209614216
Mijn kinderen mogen ook niet tig clubjes doen, puur uit praktische overweging. Ik heb geen zin om me rot te rennen als taxi. Dat doen ze maar als ze er zelf heen kunnen. Voor nu is het 1 sportclub + zwemmen. Muziekles twijfelen we nog over, dat ligt er ook aan wanneer de voetbaltrainingen gaan zijn, dat is nu nog niet bekend :(
pi_209614238
Onze kinderen zitten op geen enkele club.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_209614375
De oudste traint 4x per week op 10 minuten rijden of 20 min fietsen. Dat beperkt de mogelijkheden voor de jongste nogal. Zwemles was in ieder geval in hetzelfde gebouw en viel op zaterdag redelijk samen. Als hij voor atletiek zou kiezen, hebben we opeens op alle dagen van de week sportactiviteiten van de kinderen, behalve zondag :') :X. Zelf wil ik toch ook af en toe nog iets voor mezelf doen ofzo. Dus ja, heel fijn dat zwemles klaar is, vooral voor hemzelf, maar ik zie toch wel erg op tegen de logistiek van een andere sport. Voor ons is daarom 1 activiteit de max.

Moet ik er wel bij zeggen dat het waarschijnlijk nog maar 1 jaar echt schipperen is. Als de oudste naar de middelbare school gaat, dan ga ik ervan uit dat hij ook zelfstandig van en naar training kan. Nu vind ik om 20 uur 's avonds in zijn uppie naar huis fietsen nog een beetje te veel van het goede, maar vanaf de middelbare school moet dat toch wel lukken.
Venus in pocketformaat
© loveli
  Moderator vrijdag 23 juni 2023 @ 09:29:49 #211
5428 crew  miss_sly
pi_209614403
quote:
7s.gif Op vrijdag 23 juni 2023 09:07 schreef Claudia_x het volgende:
Onze kinderen zitten op geen enkele club.
De oudste heeft wel gevoetbald, toch?
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  Moderator vrijdag 23 juni 2023 @ 09:32:16 #212
5428 crew  miss_sly
pi_209614415
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 juni 2023 09:26 schreef Phaidra het volgende:
De oudste traint 4x per week op 10 minuten rijden of 20 min fietsen. Dat beperkt de mogelijkheden voor de jongste nogal. Zwemles was in ieder geval in hetzelfde gebouw en viel op zaterdag redelijk samen. Als hij voor atletiek zou kiezen, hebben we opeens op alle dagen van de week sportactiviteiten van de kinderen, behalve zondag :') :X. Zelf wil ik toch ook af en toe nog iets voor mezelf doen ofzo. Dus ja, heel fijn dat zwemles klaar is, vooral voor hemzelf, maar ik zie toch wel erg op tegen de logistiek van een andere sport. Voor ons is daarom 1 activiteit de max.

Moet ik er wel bij zeggen dat het waarschijnlijk nog maar 1 jaar echt schipperen is. Als de oudste naar de middelbare school gaat, dan ga ik ervan uit dat hij ook zelfstandig van en naar training kan. Nu vind ik om 20 uur 's avonds in zijn uppie naar huis fietsen nog een beetje te veel van het goede, maar vanaf de middelbare school moet dat toch wel lukken.
En dat naar huis fietsen ligt er ook aan waar. In ons slaperige dorp kon ze al wat eerder alleen, of met een vriendinnetje, naar huis fietsen dan in sommige andere plaatsen.

Mijn dochter heeft gisteren haar eerste zelfverdiende centjes mee naar huis gebracht: ze heeft voor het eerst opgepast. Mensen waren helemaal blij, en of ze volgende week nog een keer kan.

Dit oppasadres is in het naastgelegen dorp, dus daar kan ze voorlopig best op de fiets heen en terug zolang het licht is. En anders fietsen we haar voorlopig nog wel eventjes tegemoet als ze naar huis komt.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_209614422
Net Juul 'alleen' naar onze bakker laten gaan. Ik wachtte buiten. Ze ging taart bestellen voor morgen, dan vieren we haar grote mensen verjaardag. Zo trots was ze. Foto uitgekozen van Ariel voor op de slagroomtaart en ze mocht nog appeltaart bestellen.
Ze gloeit helemaal. O+
pi_209614431
quote:
7s.gif Op vrijdag 23 juni 2023 09:29 schreef miss_sly het volgende:

[..]
De oudste heeft wel gevoetbald, toch?
Ja, klopt! Best een tijd. Recentelijk stond z'n club nog in de krant omdat ze bij een toernooi in het buitenland hebben gezien hoe een andere jeugdspeler werd doodgeslagen. :{ De club zelf vond ik leuk, maar ik ben blij dat we van die voetbalwereld af zijn.

Dochter heeft nooit op een club gezeten. Die is een geboren autodidact en wil alles zelf leren. Zelf zat ik vroeger op paardrijden en muziek. Dat was erg zwaar, want die twee hobby's vielen niet goed met elkaar te combineren. Op een bepaald moment heb ik muziek laten vallen en stortte ik me op het paardrijden.

Ik zit me recentelijk af te vragen of ik het leuk zou vinden om weer lid te worden van een club, naar aanleiding van een collega die zei dat ze bij een bridgeclub zit.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_209614446
Hier de oudste lang 1 sport 1 x trainen en met periodes wedstrijden op zondag.
En de jongste 1 sport en gitaarles. Houd er met muziekles ook rekening mee dat dit ook elke dag oefenen is thuis voor het kind. Dat was wat hier wel opbrak. Zeker om dat afspreken en daarna relaxen ook fijn is en het oefenen voor gitaar als een last gezien werd. (En helaas gaat ze daarom nu ook stoppen)

En kijk ook even of de tijden die er voor staan vaste tijden zijn. Bij tennis wordt er elk jaar weer gekeken naar de beschikbaarheid van de kinderen en trainers om een schema te maken. En zo kan het dus ook zijn dat een schema nu mooi uit komt maar na de zomervakantie niet meer. (Hier afgelopen jaar tennis op woensdagmiddag, wat dus betekende nooit lang afspreken op woensdag, maar ook tennis en gitaarles op 1 dag, want die stond wel al vast.

Dus het ligt niet alleen aan het kind maar ook aan de bijkomende omstandigheden (hier tenminste).

Ik hoop echt van harte dat de tennistraining hier volgend seizoen niet op woensdag gaat zijn want ik ben bang dat ze dan wil stoppen, terwijl ze tennis echt wel leuk vind.

Hier heeft/had de hoeveelheid clubjes ook wel te maken met de beschikbaarheid van man en mij. Ik werk onregelmatig en ook veel avonden. En man is ergens tussen 16.45-17.30 thuis vaak. Dus als ze alleen kunnen kon het, maar moeten ze weggebracht worden is het niet alle dagen mogelijk.

Dus wel gezegd dat het sporten in het dorp moeten zijn. Atletiek is voor de jongste nu nog te ver weg om alleen te gaan, maar zal volgend jaar wel lukken. Maar dat is geen dag of tijd die gaat wisselen en sowieso voor man haalbaar als ik avonddienst zou hebben.
  vrijdag 23 juni 2023 @ 09:41:09 #216
429226 arvensis
Moeder x 3
pi_209614482
Na de zomer gaat U. (5) op zwemles en op voetbal. Z. (2) zit nergens op, misschien ga ik wel
Weer peutergymmen met haar tot de baby er is.
Protège moi de mes désirs.
  Moderator vrijdag 23 juni 2023 @ 09:41:50 #217
5428 crew  miss_sly
pi_209614489
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 juni 2023 09:35 schreef Claudia_x het volgende:

[..]
Ja, klopt! Best een tijd. Recentelijk stond z'n club nog in de krant omdat ze bij een toernooi in het buitenland hebben gezien hoe een andere jeugdspeler werd doodgeslagen. :{ De club zelf vond ik leuk, maar ik ben blij dat we van die voetbalwereld af zijn.

Dochter heeft nooit op een club gezeten. Die is een geboren autodidact en wil alles zelf leren. Zelf zat ik vroeger op paardrijden en muziek. Dat was erg zwaar, want die twee hobby's vielen niet goed met elkaar te combineren. Op een bepaald moment heb ik muziek laten vallen en stortte ik me op het paardrijden.

Ik zit me recentelijk af te vragen of ik het leuk zou vinden om weer lid te worden van een club, naar aanleiding van een collega die zei dat ze bij een bridgeclub zit.
Dochter voetbalt nog steeds en gaat weer een jaartje door. Dat vindt ze nog steeds echt leuk. Ik ben wel blij dat ze meestal niet meer op de vroege zaterdagochtend hun wedstrijden spelen, maar wat later in de ochtend. Dit jaar waren ze kampioen, dat is ook wel eens leuk om mee te maken. En man doet coachen/trainen, dus zijn ze ook leuk samen bezig.
Daarnaast danst ze sinds we hier wonen.

Bridge vond ik zoo leuk! Heb ik een tijdje gedaan, maar dat is wel alweer lang geleden. Het deed me wat aan rikken denken, wat we thuis veel deden en waar ik echt mee opgegroeid bent. Aanrader wel :Y
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_209614509
quote:
7s.gif Op vrijdag 23 juni 2023 09:32 schreef miss_sly het volgende:

[..]
En dat naar huis fietsen ligt er ook aan waar. In ons slaperige dorp kon ze al wat eerder alleen, of met een vriendinnetje, naar huis fietsen dan in sommige andere plaatsen.

Mijn dochter heeft gisteren haar eerste zelfverdiende centjes mee naar huis gebracht: ze heeft voor het eerst opgepast. Mensen waren helemaal blij, en of ze volgende week nog een keer kan.

Dit oppasadres is in het naastgelegen dorp, dus daar kan ze voorlopig best op de fiets heen en terug zolang het licht is. En anders fietsen we haar voorlopig nog wel eventjes tegemoet als ze naar huis komt.
Er zitten een paar wat onoverzichtelijke stukken in en een stuk met slechte verlichting (in de winter) langs een recreatieplas. Samen fietsen is tot nu toe helaas geen optie geweest, hij heeft maar 4 teamgenootjes en die wonen niet in de buurt. De komende tijd kan hij lekker overdag op zaterdag oefenen met zelfstandig fietsen. Samen heen, hij alleen terug. Dat scheelt ons ook al een hoop!
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_209614527
quote:
7s.gif Op vrijdag 23 juni 2023 09:41 schreef miss_sly het volgende:

[..]
Dochter voetbalt nog steeds en gaat weer een jaartje door. Dat vindt ze nog steeds echt leuk. Ik ben wel blij dat ze meestal niet meer op de vroege zaterdagochtend hun wedstrijden spelen, maar wat later in de ochtend. Dit jaar waren ze kampioen, dat is ook wel eens leuk om mee te maken. En man doet coachen/trainen, dus zijn ze ook leuk samen bezig.
Daarnaast danst ze sinds we hier wonen.
Hoe is de sfeer tijdens wedstrijden? Leuk dat man coacht! O+

quote:
Bridge vond ik zoo leuk! Heb ik een tijdje gedaan, maar dat is wel alweer lang geleden. Het deed me wat aan rikken denken, wat we thuis veel deden en waar ik echt mee opgegroeid bent. Aanrader wel :Y
Er breekt voor ons wel een nieuwe fase aan nu de jongste na de zomer naar de middelbare school gaat. Beiden gaan straks zelfstandig naar school en naar vrienden, wat ons meer vrijheid geeft. Lief vindt het heerlijk dat hij meer rust heeft, maar ik zou zelf wel weer iets nieuws erbij willen doen, vrijwilligerswerk of zoiets als lid worden van een club. Ik heb m'n tuin natuurlijk, maar dat is (op dit moment) een solitaire hobby.

Heb jij je leven anders ingericht nadat S. naar de middelbare school ging?
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_209614571
Er was bij ons laatst een sportfair. Je kon verschillende sporten uitproberen. Ik had zelf veel lol in badminton en volleybal. Het lijkt me echt leuk om iets nieuws op te pakken, maar ik start dus echt van nul. Het voelt als een grote drempel om dan zo ineens bij een club binnen te lopen waar sommigen misschien al 30 jaar sporten... Los van de logistieke puzzel, op dit moment is 1x per week yoga eigenlijk het maximum wat ik er voor mezelf krijg uitgeperst :+.
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_209614670
Ohh volleybal vind ik zo leuk. O+ Maar ik ga ècht geen wedstrijden spelen, en dan zijn je keuzes een stuk beperkter. Plus nu met baby vind ik elke vaste activiteit nog teveel gedoe haha, komt vanzelf wel weer wanneer ze wat ouder is.

Ik kijk nog niet uit naar de clubjes-puzzels though, voorlopig heeft ze lekker een lege agenda. :D
  Moderator vrijdag 23 juni 2023 @ 10:04:50 #222
5428 crew  miss_sly
pi_209614702
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 juni 2023 09:47 schreef Claudia_x het volgende:

[..]
Hoe is de sfeer tijdens wedstrijden? Leuk dat man coacht! O+
De sfeer is doorgaans goed. Het team is leuk, de ouders ook prima, dus bij ons geen probleem. Er lopen soms wel minder prettige figuren bij de andere partij rond, maar nog niet echt last van gehad, gelukkig. Aankomend jaar gaat man ook weer coachen, samen met een andere vader. Ik vind het ook echt leuk dat dit iets is van hun samen, vader en dochter. Ze gaan ook wel eens samen naar Ajax op de seizoenskaart van een bekende als hij niet kan.
quote:
[..]
Er breekt voor ons wel een nieuwe fase aan nu de jongste na de zomer naar de middelbare school gaat. Beiden gaan straks zelfstandig naar school en naar vrienden, wat ons meer vrijheid geeft. Lief vindt het heerlijk dat hij meer rust heeft, maar ik zou zelf wel weer iets nieuws erbij willen doen, vrijwilligerswerk of zoiets als lid worden van een club. Ik heb m'n tuin natuurlijk, maar dat is (op dit moment) een solitaire hobby.

Heb jij je leven anders ingericht nadat S. naar de middelbare school ging?
Niet meteen toen ze naar de middelbare school ging, maar wel gaandeweg. Misschien ook wel omdat ze natuurlijk nog midden in de coronatijd naar de middelbare school ging en er sowieso nog niet zoveel te doen was. We vinden het heel fijn dat ze gemakkelijk alleen thuis kan blijven, ook in de avond. Dus we hebben nu meer vrijheid om dingen te doen. Morgen gaan we een dagje samen op pad: shoppen, World Press Photo en 's avonds naar de Melkweg. Ze hoeft dan niets anders dan die afschuwelijke noodles voor het avondeten :D

Wat ik wel weer ben gaan doen, is naar de sportschool. Door de combi meer thuiswerken en een dochter die groot genoeg is om voor zichzelf te zorgen is dat nu veel gemakkelijker geworden. Ik haal de drie keer per week nu gemakkelijk en ik denk erover om het vier keer te maken. Daarnaast ben ik gaan powerwalken O+

Het minder hoeven zorgen en de grotere zelfstandigheid en onafhankelijkheid geven vooral een fijn gevoel dat er meer mogelijk is, meer vrijheid weer. En dat vinden we allebei wel heerlijk.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_209614849
Zoon zit al lang op een verdedigingsport. Toen hij nog zwom was beide 1x per week en sinds hij zn zwemdiploma's heeft, doet hij 2 uur trainen. Wel achter elkaar want ik ben het taxiën ook best wel zat. Daarbij is ie a-sportief net als zijn ouders :@ :')
Hij wil graag op basketbal maar de proefles was van de 5 kwartier maar 5 minuten basketbal :? Er zijn 2 dagen, werd er gezegd, maar blijkbaar is dat nog maar 1 dag basketbal en de andere dag van alles en nog wat. Ben ook weken bezig geweest voor de proefles en dan is het voor mij wel klaar. Als je als club niet eens fatsoenlijk kunt communiceren... :{

[ Bericht 0% gewijzigd door Mushanga71 op 23-06-2023 10:26:44 ]
If they say
Why, why, tell her that it's human nature...
  vrijdag 23 juni 2023 @ 10:26:05 #224
129011 -Bubseltje-
absofuckinglutely!!
pi_209614907
Mijn dochter danst 1x in de week. Vanaf volgend schooljaar krijgt ze dyslexie begeleiding en dat is ook al een boel extra huiswerk. Dus voorlopig is dat wel genoeg.
pi_209614981
Wat zoon en ik wél regelmatig samen doen, is fietsen. Krijg we beweging en het is ook gewoon leuk.
Er is een gebied vlakbij waar ze Gasconne koeien hebben uitgezet, al moet je dan wel weer uitkijken als die midden op het fietspad gaan staan :D
Maar op de fiets zie je zoveel meer van de natuur dan met de auto O+
If they say
Why, why, tell her that it's human nature...
  vrijdag 23 juni 2023 @ 10:42:21 #226
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_209615051
Hier is heel veel aan de andere kant van de stad. Meiden doen op dit moment even niks, oudste zit op scouting en theater. Theater kon hij wel zelf heel fietsen, scouting is echt 45 minuten fietsen en dwars door de stad.

Mijn dochters hebben nu even andere issues waar we aan werken maar eentje wil misschien voetballen, de andere wil turnen en misschien volleybal. Dat turnen is ook weer aan de andere kant van de stad (echte turnhal, niet in de gymzaal in de buurt, dat was niks).

Ik hoop de andere dochter het paardrijden nog een keer weer gaat oppakken
  Moderator vrijdag 23 juni 2023 @ 10:45:16 #227
5428 crew  miss_sly
pi_209615091
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 juni 2023 10:33 schreef Mushanga71 het volgende:
Wat zoon en ik wél regelmatig samen doen, is fietsen. Krijg we beweging en het is ook gewoon leuk.
Er is een gebied vlakbij waar ze Gasconne koeien hebben uitgezet, al moet je dan wel weer uitkijken als die midden op het fietspad gaan staan :D
Maar op de fiets zie je zoveel meer van de natuur dan met de auto O+
Wij fietsen ook graag, man en ik. Maar sinds zijn gebroken arm anderhalf jaar geleden zit dat er nog steeds niet in. Hij kan zijn ene arm nog steeds niet voldoende strekken en daardoor zijn stuur niet met twee handen vasthouden en dus niet relaxt fietsen. Dat is zoo ontzettend jammer.

Als het goed is, volgt er in september/oktober een nieuwe operatie om dit weer in orde te krijgen. Ik hoop van harte dat die werkt.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_209615348
quote:
7s.gif Op vrijdag 23 juni 2023 10:45 schreef miss_sly het volgende:

[..]
Wij fietsen ook graag, man en ik. Maar sinds zijn gebroken arm anderhalf jaar geleden zit dat er nog steeds niet in. Hij kan zijn ene arm nog steeds niet voldoende strekken en daardoor zijn stuur niet met twee handen vasthouden en dus niet relaxt fietsen. Dat is zoo ontzettend jammer.

Als het goed is, volgt er in september/oktober een nieuwe operatie om dit weer in orde te krijgen. Ik hoop van harte dat die werkt.
Boh, dat lijkt me idd heel lastig :{ Hopelijk dat jullie na de operatie weer heerlijk kunnen fietsen :Y
If they say
Why, why, tell her that it's human nature...
  Moderator vrijdag 23 juni 2023 @ 11:15:55 #229
5428 crew  miss_sly
pi_209615399
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 juni 2023 11:11 schreef Mushanga71 het volgende:

[..]
Boh, dat lijkt me idd heel lastig :{ Hopelijk dat jullie na de operatie weer heerlijk kunnen fietsen :Y
Zo lekker he, stukje fietsen O+

Hier is de omgeving ook zo mooi. Lopen ook oerossen rond, die vind ik soms wel eng.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_209615530
B beweegt genoeg, 2x per week gym, 1x per week sportBSO, 1x per week zwemmen, we gaan fietsend naar het zwemmen toe waarbij hij een enorme klotebrug over moet en 1 kleinere 'brug' en dan rent ie ook nog met regelmaat rond in de speeltuin.

Ik heb me zojuist weer in het zweet gewerkt in de sportschool. Dingen die eind janauri toen ik startte nog lastig gingen, gaan nu prima. ^O^ En ik heb weer de mindset om door grenzen te gaan, net even extra zwaar, net even die extra minuut op het roeiding.
  vrijdag 23 juni 2023 @ 11:32:51 #231
319308 Tink89
To live is to dance
pi_209615554
quote:
7s.gif Op vrijdag 23 juni 2023 10:45 schreef miss_sly het volgende:

[..]
Wij fietsen ook graag, man en ik. Maar sinds zijn gebroken arm anderhalf jaar geleden zit dat er nog steeds niet in. Hij kan zijn ene arm nog steeds niet voldoende strekken en daardoor zijn stuur niet met twee handen vasthouden en dus niet relaxt fietsen. Dat is zoo ontzettend jammer.

Als het goed is, volgt er in september/oktober een nieuwe operatie om dit weer in orde te krijgen. Ik hoop van harte dat die werkt.
Al eens gekeken naar een ander soort stuur? Er zijn allerlei vormen en maten te krijgen. Was voor mijn schoonvader de oplossing.

En txs voor jullie inzichten! Maandag is bso, dinsdag zou dan eind van de middag een uurtje kleutergym zijn. Woensdagmiddag is vrij, tijd om af te spreken of gewoon even lekker thuis te hangen. Donderdag is weer bso. Op vrijdag zou ze dan een half uurtje pianoles hebben. Zaterdagochtend drie kwartier zwemles. Die tijden schuiven maar een beetje op bij het volgende badje, het blijft (vroeg) in de ochtend.

Ik vind het lastig. Ik gun haar die gym en het past prima in de planning, maar ergens vind ik het ook wel weer veel. De hb-specialist raadt overigens ook nog een peergroup van senzai aan, maar daar gaan we nu nog even niet mee starten. Da's onder schooltijd, logistiek heel ingewikkeld voor ons en voor nu vind ik het wel even genoeg.
K&W / Tink's droomhuis deel 3: Vur goan beginne! Ofzoiets....
maandag 30 september 2013 07:58 schreef Brighteyes het volgende:
En over de chocola... Tink is van een andere planeet. ;) Die heeft dat niet nodig. ;)
pi_209615614
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 juni 2023 10:33 schreef Mushanga71 het volgende:
Wat zoon en ik wél regelmatig samen doen, is fietsen.
Daar snap ik nog steeds niets van, fietsen voor je plezier. :D Ik fiets wel naar m'n werk. Dat komt neer op zo'n 1,5 uur per werkdag. Daar heb ik geen hekel aan, maar het is vooral functioneel en ik houd het draaglijk door naar interessante podcasts te luisteren.

Dochter gaat bijna elke dag in d'r eentje een stuk fietsen, gewoon voor de lol. O+
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  Moderator vrijdag 23 juni 2023 @ 11:37:56 #233
5428 crew  miss_sly
pi_209615615
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 juni 2023 11:32 schreef Tink89 het volgende:

[..]
Al eens gekeken naar een ander soort stuur? Er zijn allerlei vormen en maten te krijgen. Was voor mijn schoonvader de oplossing.


Dat heeft de ergotherapeut wel geopperd, maar komop, hij is net 50! Hij wil nog geen ouwelullenfiets (pardon my French) maar gewoon op zijn sportieve fiets fietsen.

Dus als er echt dadelijk geen mogelijkheden meer zijn, kan naar een andere fiets worden gekeken, maar zover is hij nog niet.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_209615631
quote:
7s.gif Op vrijdag 23 juni 2023 10:45 schreef miss_sly het volgende:

[..]
Wij fietsen ook graag, man en ik. Maar sinds zijn gebroken arm anderhalf jaar geleden zit dat er nog steeds niet in. Hij kan zijn ene arm nog steeds niet voldoende strekken en daardoor zijn stuur niet met twee handen vasthouden en dus niet relaxt fietsen. Dat is zoo ontzettend jammer.

Als het goed is, volgt er in september/oktober een nieuwe operatie om dit weer in orde te krijgen. Ik hoop van harte dat die werkt.
Ben je bekend met de aangepaste sturen van Van Raam? Daarbij kan de gewone fiets worden aangepast zodat de arm niet volledig hoeft te strekken en eventueel alles bedienen met de goede arm.
https://www.vanraam.com/nl-nl/opties/speciaal-stuur

Edit: spuit 11. Beter lost die 2e operatie alles gewoon op maar Van Raam kan veel, ook voor normale sportieve fietsen.

[ Bericht 3% gewijzigd door Elleska op 23-06-2023 11:45:02 ]
pi_209615638
Wat heftig, @miss_sly, de nasleep van zo'n gebroken arm. Een vriendin van onze dochter heeft er ook mee te maken. Hopelijk brengt de operatie verandering.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_209615661
Wat vinden jullie er van als ouders niet aanwezig zijn bij het afzwemmen?
Opa’s en oma’s zijn wel present

Moreel dilemma
  Moderator vrijdag 23 juni 2023 @ 11:43:52 #237
5428 crew  miss_sly
pi_209615689
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 juni 2023 11:38 schreef Elleska het volgende:

[..]
Ben je bekend met de aangepaste sturen van Van Raam? Daarbij kan de gewone fiets worden aangepast zodat de arm niet volledig hoeft te strekken en eventueel alles bedienen met de goede arm.
https://www.vanraam.com/nl-nl/opties/speciaal-stuur
Dat ziet er op zich nog niet heel onaardig uit. De ergotherapeut had het over een omhoogstaand stuur, maar dat ziet hij echt (nog) niet zitten, en dat snap ik goed.

We gaan eerst de operatie weer afwachten, en mocht dat nog steeds niet de gewenste mobiliteit geven aan zijn arm, is het ook nog een optie om naar de Maartenskliniek of de elleboogkliniek te gaan. En als dat allemaal niet werkt, dan is zo'n stuur een mogelijkheid. Bedankt!
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  Moderator vrijdag 23 juni 2023 @ 11:44:27 #238
5428 crew  miss_sly
pi_209615696
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 juni 2023 11:41 schreef Adrian4 het volgende:
Wat vinden jullie er van als ouders niet aanwezig zijn bij het afzwemmen?
Dat zou mijn dochter heel verdrietig gevonden hebben.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_209615745
quote:
1s.gif Op vrijdag 23 juni 2023 11:41 schreef Adrian4 het volgende:
Wat vinden jullie er van als ouders niet aanwezig zijn bij het afzwemmen?
Opa’s en oma’s zijn wel present

Moreel dilemma
Hangt van de omstandigheden af, maar in principe zou ik zeggen dat je juist op dit soort momenten erbij moet zijn.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_209615785
quote:
7s.gif Op vrijdag 23 juni 2023 11:43 schreef miss_sly het volgende:
Dat ziet er op zich nog niet heel onaardig uit. De ergotherapeut had het over een omhoogstaand stuur, maar dat ziet hij echt (nog) niet zitten, en dat snap ik goed.
Dat snap ik ook en helemaal als hij van een sportieve fiets komt en de aangeboden optie een ouwelullenfiets is.

Ik had mijn vorige post nog aangepast maar bij Van Raam kan heel veel, ook voor de gewone sportieve fietsen.
pi_209615832
B heeft alleen maar zonder ouders afgezwommen want Corona. Maar ik zou er altijd bij proberen te zijn, moeten zijn eigenlijk.
  Moderator vrijdag 23 juni 2023 @ 12:01:59 #242
5428 crew  miss_sly
pi_209615849
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 juni 2023 11:55 schreef Elleska het volgende:

[..]
Dat snap ik ook en helemaal als hij van een sportieve fiets komt en de aangeboden optie een ouwelullenfiets is.

Ik had mijn vorige post nog aangepast maar bij Van Raam kan heel veel, ook voor de gewone sportieve fietsen.
Hij heeft nu zo'n hybride, net geen mountainbike, net geen racefiets, juist omdat we het zo fijn vinden om echt wel afstanden te fietsen. Maar zo'n stuur als dit op een sportieve fiets is stukken beter dan zo'n omhoogstaand stuur. Dat gaat ie echt niet doen.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  vrijdag 23 juni 2023 @ 12:07:37 #243
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_209615888
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 juni 2023 11:37 schreef Claudia_x het volgende:

[..]
Daar snap ik nog steeds niets van, fietsen voor je plezier. :D Ik fiets wel naar m'n werk. Dat komt neer op zo'n 1,5 uur per werkdag. Daar heb ik geen hekel aan, maar het is vooral functioneel en ik houd het draaglijk door naar interessante podcasts te luisteren.

Dochter gaat bijna elke dag in d'r eentje een stuk fietsen, gewoon voor de lol. O+
#teamfunctioneelfietsen
pi_209615902
quote:
7s.gif Op vrijdag 23 juni 2023 11:15 schreef miss_sly het volgende:

[..]
Zo lekker he, stukje fietsen O+

Hier is de omgeving ook zo mooi. Lopen ook oerossen rond, die vind ik soms wel eng.
Echt O+
Ze zijn ook best eng, zéker nu met kalfjes. Laatst stonden ze redelijk dichtbij dus dan hou ik ze goed in de gaten. En dan ff wat sneller fietsen :@

quote:
0s.gif Op vrijdag 23 juni 2023 11:37 schreef Claudia_x het volgende:

[..]
Daar snap ik nog steeds niets van, fietsen voor je plezier. :D Ik fiets wel naar m'n werk. Dat komt neer op zo'n 1,5 uur per werkdag. Daar heb ik geen hekel aan, maar het is vooral functioneel en ik houd het draaglijk door naar interessante podcasts te luisteren.

Dochter gaat bijna elke dag in d'r eentje een stuk fietsen, gewoon voor de lol. O+
:D
Je dochter snapt het ;) Juist het nergens heen móeten, geen verplichte route hebben is het fijne ervan. Even stoppen, wat lekkers eten en genieten van de omgeving O+
If they say
Why, why, tell her that it's human nature...
pi_209615912
Ik had ooit een kennis die helemaal geen armen had. Alleen twee 'handen' (ook niet helemaal volledig) aan haar schouders. Die fietste ook, met een heel hoog stuur. Dus het kan wel, maar het blijft natuurlijk vervelend.
Carpe diem, quam minimum credula postero.
  vrijdag 23 juni 2023 @ 12:10:57 #246
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_209615920
Er hangt hier al een tijdje een gele Post-it op het whiteboard waarop staat dat ik over een jaar een afspraak moet maken voor een gezichtsveld onderzoek.
Het had ermee te maken met dat ik na twee jaar moest terugkomen, maar ze konden niet zover vooruit plannen dus ik moest dan na een jaar bellen voor een afspraak.
Gisteren moest ik met mijn zoon naar de oogarts. Dus ik zeg tegen die vrouw aan die balie, nu ik hier toch sta, ik heb nog een berichtje dat ik een afspraak moet maken met jullie. Dus zij kijkt in de computer.
Was mijn vorige afspraak in 2018!!!
Ben iets te laat…
En nu zei ze, ja het is in juli en augustus lastig dus dat wordt pas later dit jaar. Ik denk ja die drie maanden maken het verschil dan ook niet meer.
pi_209615934
Wandelen voor het plezier daar snap ik dan weer niets van.
Fietsen O+
  vrijdag 23 juni 2023 @ 12:13:57 #248
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_209615948
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 juni 2023 12:12 schreef Elleska het volgende:
Wandelen voor het plezier daar snap ik dan weer niets van.
Fietsen O+
Ik snap überhaupt niet dat mensen bewegen voor hun plezier.
Of het nou fietsen, hardlopen, wandelen of zwemmen is.
Sporten. Ook al zoiets. Brrrr. Mij niet gezien.
  vrijdag 23 juni 2023 @ 12:14:42 #249
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_209615954
Ik fiets functioneel. Naar mijn werk dus. En ik wandel ook functioneel. Omdat de hond naar buiten moet. Verder doe ik niks.
  vrijdag 23 juni 2023 @ 12:16:28 #250
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_209615964
Oh, en ik heb een staand beroep. Ik loop de hele dag door de klas. Ik haal mijn stappen wel hoor.

En waar zijn Leandra en SQ?

[ Bericht 1% gewijzigd door amaranta op 23-06-2023 12:22:49 ]
  Moderator vrijdag 23 juni 2023 @ 12:19:53 #251
5428 crew  miss_sly
pi_209616005
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 juni 2023 12:12 schreef Elleska het volgende:
Wandelen voor het plezier daar snap ik dan weer niets van.
Fietsen O+
Dat vind ik ook erg leuk, wandelen O+

Ik ga ook wel eens met (een) vriendin(nen) wandelen. En met man ook. Georganiseerde wandeltochten, en ook mooie routes die ik op internet gevonden heb.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  vrijdag 23 juni 2023 @ 12:32:20 #252
472506 Nanukerst
Beter bekend als L-E.
pi_209616127
quote:
1s.gif Op vrijdag 23 juni 2023 11:41 schreef Adrian4 het volgende:
Wat vinden jullie er van als ouders niet aanwezig zijn bij het afzwemmen?
Opa’s en oma’s zijn wel present

Moreel dilemma
Ligt aan de situatie. Ik lag in het ziekenhuis toen de oudste ging afzwemmen, overmacht dus, dat vond mijn moederhart heeeeeell zwaar. Maar we hadden voor een online verbinding op de iPad gezorgd waardoor ik toch mee kon kijken en alles bij elkaar vond kind in kwestie het vooral heel leuk dat er veel andere mensen wel waren (opa en oma, ooms en tantes). Toevallig hadden we het er laatst over (hij is nu 15) en hij kon zich niet eens herinneren dat ik er niet bij was. :')
  vrijdag 23 juni 2023 @ 12:49:29 #253
472506 Nanukerst
Beter bekend als L-E.
pi_209616300
Wat betreft clubjes: ik ben geen fan van de agenda van een kind heel vol gooien. Maar ik gok dat mijn idee van vol niet perse hetzelfde is als dat van andere ouders. :) Niet alleen omdat overprikkeling een gevolg kan zijn (in ons geval), maar vooral omdat ik het zo goed vind als een kind de tijd en ruimte heeft om niks te doen. Om zich te vervelen, om wat aan te lummelen, om zelf te bedenken wat ze nu gaan doen, etcetera. Dat is zo ontzettend waardevol wmb. Ik leer ze ook graag aan dat het gezond is om wat me-time in te bouwen in het kader van zelfzorg.

Sticker zit op boulderen (aanrader voor de kinderen die uitdaging zoeken!) eens per week en hij heeft een strippenkaart voor de skatehal waar hij dan samen met papa gaat skateboarden wanneer ze daar zin in hebben. Deze week even wat minder, want mijn skatende man heeft de ribben gekneusd vorige keer skateboarden. w/
  vrijdag 23 juni 2023 @ 12:52:03 #254
472506 Nanukerst
Beter bekend als L-E.
pi_209616325
quote:
1s.gif Op vrijdag 23 juni 2023 07:23 schreef Adrian4 het volgende:
Dat ligt aan het kind @:Tink89
Kevin heeft voetbal geprobeerd, maar dat was duidelijk nog te veel. Zwemles is meer dan genoeg voor die jongen

En muziekles bij kinderen die uitdagingen nodig hebben is echt een geweldig advies m.i. Ik heb van het weekend weer een minicollege muziek en het brein gehad. Zo interessant
Cool he? Ik ben ooit bij een symposium geweest over de invloed van muziek op het brein bij trauma. O+ Pluk nog dagelijks in mijn werk de vruchten van al die kennis. De invloed van bewegen op het brein is net zo boeiend wat mij betreft!
pi_209616350
Ik zou in ieder geval proberen te zorgen dat er een van de ouders aanwezig zou zijn. Maar ik denk dat je het met je kind moet overleggen wat die er van vind.

Aan de andere kant als het gewoon geen optie is om er bij te zijn omdat een afspraak lang staat en niet verplaatsbaar is en diplomazwemmen last minute tussendoor komt. Zou ik het ook op die manier uitleggen dat je het heel erg jammer vind dat je er niet bij kan zijn want ‘afspraak’. Maar dat je het wel super vind dat hij nu al op kan voor z’n diploma en je dat voor hem ook wil door laten gaan ook al kunnen papa en mama er niet bij zijn.

En dan afspreken er voor en/of er na te bellen en het vlak daarna samen te vieren. En opa/oma filmpjes laat maken zodat je het toch kan zien.

Ooit gaan dingen gewoon niet, en hoe vervelend het dan ook is, zou er het beste van maken voor iedereen!
pi_209616436
Nou, B ook maar thuishouden vanmiddag. Hij kwam net lijkbleek thuis en heel timide.
Het wordt echt hangen en wurgen de komende 2 weken.

Ik vind zwemmen heerlijk, niet baantjes trekken, maar duiken, over golven heenspringen etc. Ik ben echt nog een kind wat dat betreft (en met Lego en met pretparken }) )
En de sportschool 2x per week is niet leuk, maar ook niet stom. Ik doe vooral krachttraining en dat is vooral met PT afwisselend en uitdagend.

Onze vakanties zijn ook actief over het algemeen. Het was voor mij 1 van de redenen om eens fit te gaan worden. Zodat ik wel met alles mee kan doen.
  vrijdag 23 juni 2023 @ 13:09:08 #257
35189 Troel
scherp en bot
pi_209616518
Ik ga graag voor mijn plezier fietsen. Met name naar de kroeg. *)
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_209616929
quote:
1s.gif Op vrijdag 23 juni 2023 11:41 schreef Adrian4 het volgende:
Wat vinden jullie er van als ouders niet aanwezig zijn bij het afzwemmen?
Opa’s en oma’s zijn wel present

Moreel dilemma
Bij ons zijn ze altijd streng, maximaal 2 mensen aanwezig per afzwemmend kind. Vorige keer was ik er met een van de opa's, want mijn man kon niet. Vond kind prima :)
Carpe diem, quam minimum credula postero.
pi_209617049
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 juni 2023 12:52 schreef Nanukerst het volgende:

[..]
Cool he? Ik ben ooit bij een symposium geweest over de invloed van muziek op het brein bij trauma. O+ Pluk nog dagelijks in mijn werk de vruchten van al die kennis. De invloed van bewegen op het brein is net zo boeiend wat mij betreft!
Ja!
Dan heb je ook vast het filmpje van de dementerende balletdanseres gezien waarbij de notenkraker werd opgezet.
pi_209617111
Simon heeft op dit moment alleen zwemles. De overige schooldagen kan ie afspreken met vriendjes of lekker thuis (n)iets doen. Na de zwemles mag ie iets anders kiezen, maar hij is ook niet echt van het uitproberen, dus we zien het tegen die tijd wel. Wat we zeker weten niet gaan doen, is de hele week vol plannen met clubjes e.d. Daar houden wij zelf niet van, om alleen maar van hot naar her te rennen. Dus mocht ie dat wel willen, dan heeft ie mooi pech :)
  vrijdag 23 juni 2023 @ 15:25:47 #261
67064 Quoi
Mama said be cool
pi_209618035
Wij zijn het andere uiteinde van het spectrum: Max heeft voetbal, judo, zwemles, bso, maar ook 3 dagen waarop hij ongepland kan afspreken of lummelen. Lummelen komt alleen helaas niet in zijn activiteitenpalet voor :{

Afijn, lekker doen wat goed voelt :)
pi_209618811
quote:
7s.gif Op vrijdag 23 juni 2023 11:37 schreef miss_sly het volgende:

[..]
Dat heeft de ergotherapeut wel geopperd, maar komop, hij is net 50! Hij wil nog geen ouwelullenfiets (pardon my French) maar gewoon op zijn sportieve fiets fietsen.


Is dit de eerste keer dat hij moet accepteren dat iets in zijn lichaam niet meer perfect werkt? Zo denk ik het te lezen.

Ik kreeg daarvan de eerste serieuze tik op mijn 33e. Super kut en altijd de moeite om te proberen er weer vanaf te komen, maar (en dat bedoel ik heus niet lullig), als het idd de eerste keer is, dan is 50 worden zonder die confrontatie imo best indrukwekkend.
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_209618839
S is lid van 1 vereniging die verschillende sporten organiseert
In de lente/zomer skeelert ze 2x per week en 1x droogtraining
In de herfst/winter 2x schaatsen en 1x shorttrack per week
Als ze ouder is kan ze er ook nog gaan fietsen en hardlopen
Ideaal O+
pi_209619509
Clubjes, zoon van 8: zwemles en handboogschieten. Hij wil heel graag ook wedstrijdzwemmen, we hebben afgesproken eerst het nieuwe schooljaar te starten en dan eens te gaan kijken of dat erbij te doen is.

Afzwemmen zou ik proberen of 1 van de ouders kan en anders inderdaad opa en oma inschakelen. Kijkles (3x per jaar) doet mijn kind dan wel altijd zonder toeschouwer, aangezien ik zelf tegelijk lesgeef. Daar wordt-ie niet slechter van, daar ga ik niemand voor 'regelen'.
pi_209619573
Ik voel me schuldig. Mijn kind komt er dit einde-schooljaar zo bekaaid van af :@ :{ Er is zoveel wat er moet of wat gewenst is, en steeds buiten school- of opvang tijd natuurlijk.
Vandaag had hij studiedag. Vriend zou thuis werken, dan kon J thuis spelen en ik gewoon op lokatie werken. Moest-ie toch ineens naar kantoor, dus moest ik halverwege de dag J ophalen en meenemen naar mijn kantoor. Nou is J superbraaf (en nog blij ook als ik een schermpje meeneem) maar toch.
Laatst moest ik invallen op de school van J vanwege lerarentekort, dan zit J dus van 8 tot 15u op school tot ik klaar ben... En volgende week nog een keer.
Enz.
Hoe doen andere mensen dat?
  Moderator vrijdag 23 juni 2023 @ 17:32:02 #266
5428 crew  miss_sly
pi_209619610
quote:
1s.gif Op vrijdag 23 juni 2023 16:23 schreef Vanyel het volgende:

[..]
Is dit de eerste keer dat hij moet accepteren dat iets in zijn lichaam niet meer perfect werkt? Zo denk ik het te lezen.

Ik kreeg daarvan de eerste serieuze tik op mijn 33e. Super kut en altijd de moeite om te proberen er weer vanaf te komen, maar (en dat bedoel ik heus niet lullig), als het idd de eerste keer is, dan is 50 worden zonder die confrontatie imo best indrukwekkend.
Nee hoor. Hij was 18 toen hij een heel gecompliceerde breuk aan zijn been opliep waarvan hij een aantal weken in het ziekenhuis lag en waardoor het einde voetbal was voor hem. Heeft ie lang moeten revalideren.

Hij is nu beperkt met een arm die niet volledig strekt en buigt. Dat is verder geen ramp, want hij kan alle belangrijke dingen gelukkig weer zelf doen, maar ik snap best dat hij niet op een ouwelullenfiets-met-hoog-stuur wil fietsen. En dat heeft niet zoveel te maken met niet kunnen accepteren dat iets in zijn lichaam het niet meer perfect doet, want dat heeft hij al geaccepteerd. Moeten accepteren, want hij heeft al ruim anderhalf jaar een niet functionerende arm. Echter zolang er nog opties zijn dat het goed komt, gaat hij zich nog niet neerleggen bij een dergelijke aanpassing :)
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_209619640
Sportclubjes, mijn kinderen momenteel niet.
De jongste kwam van de week met paardrijden, bij de manege waar een klasgenoot zit. Een paar dorpen verderop.
Maar dat betekent dan wel dat we moeten brengen... ik heb liever iets waar ze zelf heen kan.

Over sport gesproken... ik heb hardloopschoenen gekocht.
Ik moet echt iets aan mijn conditie gaan doen, man loopt al hard en gaat me op sleeptouw nemen.
We gaan het zien, maar ik heb in elk geval mooie schoenen :+ *)
Fake it till you make it...
  vrijdag 23 juni 2023 @ 17:36:33 #268
472506 Nanukerst
Beter bekend als L-E.
pi_209619660
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 juni 2023 17:29 schreef Hupje het volgende:
Ik voel me schuldig. Mijn kind komt er dit einde-schooljaar zo bekaaid van af :@ :{ Er is zoveel wat er moet of wat gewenst is, en steeds buiten school- of opvang tijd natuurlijk.
Vandaag had hij studiedag. Vriend zou thuis werken, dan kon J thuis spelen en ik gewoon op lokatie werken. Moest-ie toch ineens naar kantoor, dus moest ik halverwege de dag J ophalen en meenemen naar mijn kantoor. Nou is J superbraaf (en nog blij ook als ik een schermpje meeneem) maar toch.
Laatst moest ik invallen op de school van J vanwege lerarentekort, dan zit J dus van 8 tot 15u op school tot ik klaar ben... En volgende week nog een keer.
Enz.
Hoe doen andere mensen dat?
Ongeveer zoals jullie dat ook doen: het proberen zo goed als mogelijk te regelen en als de praktijk weerbarstig blijkt danken we onze lieve heer voor de uitvinding van schermen. :+ De dagen dat ik vrij ben ben ik dan wel echt beschikbaar voor hem, dat compenseert mijn schuldgevoel wel iets. :')
pi_209621431
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 juni 2023 17:29 schreef Hupje het volgende:
Ik voel me schuldig. Mijn kind komt er dit einde-schooljaar zo bekaaid van af :@ :{ Er is zoveel wat er moet of wat gewenst is, en steeds buiten school- of opvang tijd natuurlijk.
Vandaag had hij studiedag. Vriend zou thuis werken, dan kon J thuis spelen en ik gewoon op lokatie werken. Moest-ie toch ineens naar kantoor, dus moest ik halverwege de dag J ophalen en meenemen naar mijn kantoor. Nou is J superbraaf (en nog blij ook als ik een schermpje meeneem) maar toch.
Laatst moest ik invallen op de school van J vanwege lerarentekort, dan zit J dus van 8 tot 15u op school tot ik klaar ben... En volgende week nog een keer.
Enz.
Hoe doen andere mensen dat?
Maar hij zit normaal toch ook al van 8:30 tot 14:30 ofzo op school? Dan is dat een uurtje langer. Daar zou ik me echt niet druk om maken. En mee naar werk zouden mijn kinderen ook alleen maar leuk vinden.

Maar mocht je het echt als probleem zien, probeer dan een afspraak met een vriendje te regelen voor direct uit school.
  vrijdag 23 juni 2023 @ 20:54:30 #270
319308 Tink89
To live is to dance
pi_209622071
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 juni 2023 17:34 schreef Nijna het volgende:
Sportclubjes, mijn kinderen momenteel niet.
De jongste kwam van de week met paardrijden, bij de manege waar een klasgenoot zit. Een paar dorpen verderop.
Maar dat betekent dan wel dat we moeten brengen... ik heb liever iets waar ze zelf heen kan.

Over sport gesproken... ik heb hardloopschoenen gekocht.
Ik moet echt iets aan mijn conditie gaan doen, man loopt al hard en gaat me op sleeptouw nemen.
We gaan het zien, maar ik heb in elk geval mooie schoenen :+ *)
Niet alleen brengen he, houd ook rekening met poetsen, zadelen en ook weer afzadelen en poetsen. Of vraag iig even of dat van jullie verwacht wordt. Op veel maneges is dat - heel begrijpelijk - wel zo namelijk. Iig totdat ze groot en zelfstandig genoeg is om het zelf te doen.
K&W / Tink's droomhuis deel 3: Vur goan beginne! Ofzoiets....
maandag 30 september 2013 07:58 schreef Brighteyes het volgende:
En over de chocola... Tink is van een andere planeet. ;) Die heeft dat niet nodig. ;)
  vrijdag 23 juni 2023 @ 22:41:12 #271
37150 livelink
keek op mijn week ( © DJ11)
pi_209623690
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 juni 2023 20:54 schreef Tink89 het volgende:

[..]
Niet alleen brengen he, houd ook rekening met poetsen, zadelen en ook weer afzadelen en poetsen. Of vraag iig even of dat van jullie verwacht wordt. Op veel maneges is dat - heel begrijpelijk - wel zo namelijk. Iig totdat ze groot en zelfstandig genoeg is om het zelf te doen.
Oh, echt? Ik heb vroeger op paardrijden gezeten en had mijn ouders nooit zo ver gekregen dat ze dat zouden doen. Die waren allebei als de dood voor paarden. Zelf hielp ik wel altijd mee. Ik was er de hele zaterdag, van 's ochtends vroeg tot 's avonds laat en hielp dan de hele dag met uitmesten, voeren, zadelen, borstelen enz.

Eerlijk gezegd zou ik best wel weer op paardrijden willen. Ik heb wel eens gekeken naar de volwassenenles hier. Maar het idee dat ik dan al die klusjes moet gaan doen houdt me tegen. Ik ben de tijd van paardenmeisje wel een beetje ontgroeid en het zou me nu echt om het rijden gaan.
Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.
pi_209624061
Ik zat ook ooit op paardrijden en nu woon ik waar twee maneges vlakbij zijn maar durf ik niet meer vanwege heup :@ Hield niet van dressuur, wel veel van springen maar het rusico op vallen is nu gewoon te groot.
Mijn moeder is nooit naar de manege geweest, heeft me nooit zien rijden en nu pas, snap ik dat wel. Best een gevaarlijke sport :+

Edit: die versleten heup is vermoedelijk een nawee van een val die ik 39 jaar geleden maakte. Belandde in het ziekenhuis, per ambu, met een kapotte elleboog, heb er nog een prachtig litteken van. Maar kwam vol op de rechterkant terecht en omdat alleen die kant versleten is, is de rekensom zo gemaakt.

[ Bericht 4% gewijzigd door Mushanga71 op 23-06-2023 23:24:56 ]
If they say
Why, why, tell her that it's human nature...
pi_209626106
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 juni 2023 20:54 schreef Tink89 het volgende:

[..]
Niet alleen brengen he, houd ook rekening met poetsen, zadelen en ook weer afzadelen en poetsen. Of vraag iig even of dat van jullie verwacht wordt. Op veel maneges is dat - heel begrijpelijk - wel zo namelijk. Iig totdat ze groot en zelfstandig genoeg is om het zelf te doen.
Ze is 13, dus ik ga er vanuit dat ze dat op die leeftijd zelf wel moet kunnen al dan niet met behulp van andere meiden daar. En een klasgenoot van haar rijdt daar ook, maar het is natuurlijk maar de vraag of je dan met les in hetzelfde groepje komt. En als dat niet zo is, dan kan ze net zo goed hier in de buurt naar de manege, want daar kan ze overdag gewoon zelf heen op de fiets.

Het gaat hier in fases. Ze had het een paar maanden geleden over gym/turnen, dat kan hier in de wijk. Maar ze durft niet te gaan proberen. Dus ik vraag me af of het met manege anders zal zijn.

@livelink, misschien gewoon eens informeren/proberen?
Fake it till you make it...
  zaterdag 24 juni 2023 @ 09:02:36 #274
319308 Tink89
To live is to dance
pi_209626504
Genoeg maneges met volwassen lessen. En uitmesten enzo hoef je echt niet te doen, alleen poetsen, zadelen en andersom. Ik heb als volwassene pas de start gemaakt en het is heerlijk! Gewoon gaan proberen hoor!
K&W / Tink's droomhuis deel 3: Vur goan beginne! Ofzoiets....
maandag 30 september 2013 07:58 schreef Brighteyes het volgende:
En over de chocola... Tink is van een andere planeet. ;) Die heeft dat niet nodig. ;)
pi_209626634
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 juni 2023 17:29 schreef Hupje het volgende:
Ik voel me schuldig. Mijn kind komt er dit einde-schooljaar zo bekaaid van af :@ :{ Er is zoveel wat er moet of wat gewenst is, en steeds buiten school- of opvang tijd natuurlijk.
Vandaag had hij studiedag. Vriend zou thuis werken, dan kon J thuis spelen en ik gewoon op lokatie werken. Moest-ie toch ineens naar kantoor, dus moest ik halverwege de dag J ophalen en meenemen naar mijn kantoor. Nou is J superbraaf (en nog blij ook als ik een schermpje meeneem) maar toch.
Laatst moest ik invallen op de school van J vanwege lerarentekort, dan zit J dus van 8 tot 15u op school tot ik klaar ben... En volgende week nog een keer.
Enz.
Hoe doen andere mensen dat?
Voorheen hadden we mijn schoonouders als vangnet, maar door de ziekte van mijn schoonmoeder is dat vangnet er niet meer. Studiedagen zijn op voorhand bekend, dus we kunnen er vrije dagen voor opnemen. In geval van nood kan een van ons meestal wel iets op het werk regelen. Dat is natuurlijk anders als je in het onderwijs werkt. Lukt het echt niet om iets te regelen, dan vragen we of de ouder van een vriend(in) in kan springen.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_209626691
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 juni 2023 22:41 schreef livelink het volgende:

Eerlijk gezegd zou ik best wel weer op paardrijden willen. Ik heb wel eens gekeken naar de volwassenenles hier. Maar het idee dat ik dan al die klusjes moet gaan doen houdt me tegen. Ik ben de tijd van paardenmeisje wel een beetje ontgroeid en het zou me nu echt om het rijden gaan.
Mij staan vooral die groepslessen tegen. Ik zou graag mijn oude hobby oppakken en een paard kopen, maar dat kost veel geld en de verantwoordelijkheid is groot.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_209627098
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 juni 2023 17:29 schreef Hupje het volgende:
Ik voel me schuldig. Mijn kind komt er dit einde-schooljaar zo bekaaid van af :@ :{ Er is zoveel wat er moet of wat gewenst is, en steeds buiten school- of opvang tijd natuurlijk.
Vandaag had hij studiedag. Vriend zou thuis werken, dan kon J thuis spelen en ik gewoon op lokatie werken. Moest-ie toch ineens naar kantoor, dus moest ik halverwege de dag J ophalen en meenemen naar mijn kantoor. Nou is J superbraaf (en nog blij ook als ik een schermpje meeneem) maar toch.
Laatst moest ik invallen op de school van J vanwege lerarentekort, dan zit J dus van 8 tot 15u op school tot ik klaar ben... En volgende week nog een keer.
Enz.
Hoe doen andere mensen dat?
Hier kan ik normaal de studiedagen ook goed vrij regelen en dan probeer ik ook altijd samen wat te doen. Dit jaar had ik aardig wat ziekenhuisverplichtingen. 1x operatie en nog een paar keer een controle afspraak precies die dag. Niks aan te doen maar heb echt wel gebaald, vooral voor de kinderen.

De dag van operatie heb ik mijn moeder gevraagd om op te passen (en man is uiteindelijk ook niet gaan werken ivm brengen en op bezoek komen ed).

Andere dagen zijn ze even alleen thuis gebleven volgens mij, of ook een keer naar m’n ouders.

Ze weten dat ik altijd probeer vrij te zijn voor de, maar als het niet lukt is het ook prima.

Zo weet ik ook genoeg kinderen die altijd naar de opvang gaan op een studiedag. Dus het is ook per gezin en situatie anders hoe het wordt ingericht.
pi_209627602
Ik ga het volgend jaar ervaren, hoe we studiedagen gaan oplossen :D

Pfff gedoe met onze vakantie, het appartement van de tweede week heeft iets fout gedaan in de boeking waardoor we wellicht moeten schuiven, maar het appartement van onze eerste week, zit aardig volgeboekt. Kortom we moeten even gaan denken hoe we het gaan oplossen.

Ze balen zelf ook, want ze bieden ons 2 gratis nachten aan....maar ja...dan wordt de overlap met het eerste appartement nog groter.

We hebben 6 nachten eerste appartement geboekt en aansluitend een andere appartement voor 7 nachten. Maar die tweede heeft iets verkeerd genoteerd waardoor het niet maar aansluit maar overlapt.
  zaterdag 24 juni 2023 @ 11:18:52 #279
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_209627912
Oh dat iswel flink balen Exode. Er zit natuurlijk ook al veel vol waardoor je ook niet makkelijk kan switchen naar een ander appartement?
  zaterdag 24 juni 2023 @ 12:49:55 #280
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_209629054
Dan neem ik aan dat zij dat moeten oplossen?
pi_209629903
quote:
1s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 12:49 schreef amaranta het volgende:
Dan neem ik aan dat zij dat moeten oplossen?
Dat hoopte ik ook, maar helaas....totnogtoe zijn er 2 opties aangeboden, volledig annuleren en geld terug of 2 dagen gratisch.
Ook helemaal geen zin in dit gedoe, om er een strijd van te maken. We hebben aangegeven dat we het even laten bezinken en erover na gaan denken.
pi_209631739
Stom zeg @exode :{. Het geeft zoveel gedoe, terwijl je dacht dat je alles goed had geregeld…

Er is bij ons morgen een Zomermarkt in het dorp. Bij een winactie heb ik een kraampje gewonnen. De afgelopen dagen ben ik dus verkoopbare spullen aan het zoeken, sorteren, klaarzetten. Het was wellicht handig geweest als ik iets eerder was begonnen :+.

Maar goed, iets van 12 Duplosets compleet, een set hubelino, en dan nog bijna 250 losse blokken. Schleich-diertjes, tiptoi spullen en een zooi boeken, spellen en kleding. Nu ga ik aan de houten treinbaan beginnen :s). Sorteren en prijzen bepalen.
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_209633045
Wij hadden op het winkelcentrum bij de zaak ook iets met kraampjes. Schijnt heel druk te zijn geweest, zei man. Was het alleen vergeten. Iets met Marvel films :')

Veel plezier morgen @Phaidra :)
If they say
Why, why, tell her that it's human nature...
  Moderator zondag 25 juni 2023 @ 07:55:46 #284
382129 crew  Donna
pi_209639502
Ik heb de knoop een beetje zelf doorgehakt, want de onzekerheid groeide me boven het hoofd en ik trok het niet meer. Dus ja, vreemd. Nu zijn we uit elkaar.
De druk is er af en we hebben het ineens heel leuk en gezellig en nu merk ik pas hoelang dat het al niet meer was. |:)

Anyway, op naar een nieuw hoofdstuk. :Y
pi_209639525
Sterkte Donna. Hopelijk lukt het jullie om het soepel af te handelen en leer je je draai vinden in de nieuwe situatie. Er is licht aan het einde van de scheidingstunnel :Y
I'm not troubled or sad, I'm just ready for bed.
pi_209639545
quote:
0s.gif Op zondag 25 juni 2023 07:55 schreef Donna het volgende:
Ik heb de knoop een beetje zelf doorgehakt, want de onzekerheid groeide me boven het hoofd en ik trok het niet meer. Dus ja, vreemd. Nu zijn we uit elkaar.
De druk is er af en we hebben het ineens heel leuk en gezellig en nu merk ik pas hoelang dat het al niet meer was. |:)

Anyway, op naar een nieuw hoofdstuk. :Y
:S___D
This doctor said to me; ''Mental illness is not an airborne virus.''
And this guy would say ''I don't really even want you to say mental illness.
I want you to say mental injury. You are not this way by accident.''
Cracked up; the Daryll Hammond Story
pi_209639751
Fake it till you make it...
  zondag 25 juni 2023 @ 09:06:41 #288
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_209639831
Sterkte Donna!
pi_209639853
Sterkte @Donna, maar ook ontzettend knap dat je zelf de knoop hebt door durven hakken.
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_209639934
Sterkte @Donna :*
If they say
Why, why, tell her that it's human nature...
pi_209640052
Sterkte @Donna!
  Moderator zondag 25 juni 2023 @ 09:41:37 #292
382129 crew  Donna
pi_209640091
Dankje! Duimen jullie mee dat er snel een huisje vrij komt? Ik sta bovenaan op de wachtlijst. _O_
pi_209640100
Wat goed dat je de controle terug hebt gepakt @Donna :*
Het was vast een doodenge beslissing, maar wel nodig om weer verder te kunnen. Succes met de vervolgstappen, je kunt het ^O^

Ik hoop dat je fijne mensen om je heen hebt die je steunen.
pi_209640189
quote:
1s.gif Op zondag 25 juni 2023 09:41 schreef Donna het volgende:
Dankje! Duimen jullie mee dat er snel een huisje vrij komt? Ik sta bovenaan op de wachtlijst. _O_
Ik duim mijn duimen kapot voor je.
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_209640246
Sterkte Donna! Fijn dat je iig bovenaan de wachtlijst staat, hopelijk komt er snel iets moois voor je vrij zodat je verder kunt.
pi_209640287
Knap dat je de knoop hebt doorgehakt Donna! En ik duim zeker voor je mee :*
pi_209641354
Sterkte Donna! Fijn dat het nu weer leuk gaat nu de knoop is doorgehakt, hopelijk blijft dat zo als jullie uit elkaar zijn!

En ik duim mee voor snel een huisje! :*
pi_209641526
Sterkte Donna
Hopelijk komt er snel een huis vrij
  zondag 25 juni 2023 @ 12:55:21 #299
319308 Tink89
To live is to dance
pi_209642009
Sterkte Donna! En als we iets kunnen doen, geef een gil hoor, komen we als OUD gerust je nieuwe huis schilderen straks ofzo.
K&W / Tink's droomhuis deel 3: Vur goan beginne! Ofzoiets....
maandag 30 september 2013 07:58 schreef Brighteyes het volgende:
En over de chocola... Tink is van een andere planeet. ;) Die heeft dat niet nodig. ;)
  zondag 25 juni 2023 @ 18:51:20 #300
35189 Troel
scherp en bot
pi_209645333
Sterkte :)
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
  zondag 25 juni 2023 @ 18:51:30 #301
35189 Troel
scherp en bot
pi_209645336
En dicht
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')