Het forum voor 's werelds enige universele hobby! Snaren of toetsen, vinyl of cd, eendagsvlieg of rasartiest, op de radio of op een festival! Hier kun je al je ongebreideld enthousiasme, maar ook je weldoordachte kritische noten kwijt over muziek
Vorig jaar keerde de rust alweer een beetje weer in de laatste week van december. Queen terug op 1, een voorbode op wat zou komen in de wereld. Alles weer zoals normaal. Maar er was wel veel leed en wat haat en nijd waardoor Procol Harum de derde plaats wist te bezetten. Over bezetten gesproken, daar was wel het meeste om te doen dit jaar he? Corona net voorbij, komt de immer vermoeiende Poetin ineens om de hoek. Een slepend conflict, maar een oplossing gaat er voorlopig niet komen.
Gelukkig zijn er ontsnappingsclausules aan al het leed. Zoals het WK Voetbal. Nouja, hahaha, nee dus. 6500 doden, maar Qatar wordt gedemoniseerd natuurlijk! Ook gewoon een schandvlek. Gewoon boycotten natuurlijk. Verder is er niet veel leuks te melden over de wereld: Het was aan de ene kant minder spectaculair dan 2020 en 2021, maar niet minder wreed. Boerenblokkades: Check! Energiecrisis: Check! Inflatie: Check! Ruziënde wereldmachten: Check! Problemen in Ter Apel: Check! Soep op schilderijen: Check! Wat een drama allemaal.
Waren er wat gezellige dingen? Nouja, we gunden Oekraine de winst bij het songfestival. WE deden het weer geweldig bij de winterspelen, laten we even het er niet over hebben dat die in China waren. WE konden weer eindelijk naar livemuziek: Froukje, Within Temptation en Di-rect hoeven niet wéér hun tour uit te stellen. En er waren weer festivals. Lekker van de kaart gaan en pillen poppen op Lowlands. Het verzachtte slechts de pijn.
Vandaar is het nodig om een baken van rust te hebben. Een échte ontsnappingsclausule. En wat is beter dan de Top 2000? 7 dagen nonstop muziek: Check! Nouja, nonstop is niet het goede woord als de onvermijdelijke Gijs Staverman als DJ wordt aangesteld. En die reclame. Tussendoor is er in ieder geval genoeg muziek te horen. En natuurlijk is daarbij dit topic de echte ontsnappingsclausule. Als je hier post is er geen tijd meer om aan iets anders te denken dan de standaard matige grappen, kritiek op reclames en twintig vraagtekensmilies of juichsmilies, afhankelijk van wie er aan het roer staat! Dus, komt allen ook dit jaar weer. Want we willen natuurlijk dolgraag weer topics die in 12 minuten dicht zijn!
Radio 2 Top 2000: Editie 2022 Editie 24 komt eraan van de jaarlijkse Radio 2-melkkoe. Een lijst met vele gezichten: Soms wat overblijfselen uit de tijd dat Radio 2 was zoals Radio 5 nu is, soms wat overblijfselen uit de Stenders-tijd, soms wat recente hits waarvan je zeker weet dat over 10 jaar niemand ze meer kent. En daarnaast ook de échte klassiekers die al jaren het gezicht van de Top 2000. De muzikale marathon is de laatste jaren opgerekt tot 168 uren, met meer tijd voor gelul en reclame, maar ook af en toe een albumversie van In The Garden of Eden of Bassie & Adriaan.
Wat kunnen wij doen? Stemmen. De stemweek zal begin december zijn. Of gewoon luisteren. 25-31 december. Of: Ga naar het Top 2000 café. Want dat is wel een verschil met de afgelopen twee jaar: De maatregelen lijken weg en met een kleine slag om de arm zeg ik dat ook volgende maand het nog mag. Er is weer een café vol met mensen. Ga er heen en headbangen op Rage Against The Machine ipv de polonaise.
Verder kun je nog naar de zij-evenementen: De QUIZZZZ of de A Gogo. Maar zoals altijd hier wat stemtips van onderin de lijst:
In 2014 kwam er een nummertje uit de jaren 90 binnen. Dat was de tijd dat dat eindelijk wat meer gebeurde. Dit nummer staat nu op de afgrond: Blind Melon - No Rain. Het is de enige bekende plaat van de band. Helaas overleed de zanger zeer vroeg, waardoor we er nooit meer veel van hoorden. Maar deze heerlijke plaat staat wel in de Top 2000. Nog wel, want dit jaar op 1982.
Voor de tweede plaat gaan we richting 1950. Kijken we één plaats naar beneden, vinden we Wild Places van Duncan Browne. Daar zeg ik niks over, want persoonlijke favoriet, dus zou wat makkelijk zijn. (Maar stemmen mag alsnog!) Kijken we nóg eentje omlaag: Percy Sledge met When a Man Loves A Woman. Een iconische soulklassieker die vele jaren rond plaats 1000 bivakkeerde, maar de laatste vier jaar flink is afgegleden. Er is weinig meer uit dit genre over, en hij stond er al sinds 1999 in, dus zeker een plaat die er in mag blijven. Géén andere artiest die er maar 1x in staat staat zo laag met een nummer wat er al sinds 1999 in staat.
Verder staat James Brown er nog 2x in, maar wel op 1953 en 1955, dus we kunnen zomaar een James Brownloze top 2000 krijgen. Dat voelt alleen logisch voor LA Style.
Wanneer? 25 december 0:00 beginnen we, 31 december 23:59 lallen we mee met Bohemian Rhapsody.
Vanaf wanneer stemmen? Meestal eind november/begin december pas. Ruim de tijd!
De FOK! 2000: De hele FOK! 2000, zoals samengesteld door @peaceman op basis van de ingezonden Top 2000 lijstjes van FOK'kers in de Top 2000 - editie 2022 topicreeks: FOK! 2000 - samengesteld door Peaceman
Presentatie: 00.00 – 02.00 uur Jeroen van Inkel 02.00 – 04.00 uur Frank van ‘t Hof 04.00 – 06.00 uur Desiree van der Heiden 06.00 – 08.00 uur Paul Rabbering 08.00 – 10.00 uur Jan-Willem Roodbeen & Jeroen Kijk in de Vegte 10.00 – 12.00 uur Bart Arens 12.00 – 14.00 uur Annemieke Schollaardt 14.00 – 16.00 uur Gijs Staverman 16.00 – 18.00 uur Ruud de Wild 18.00 – 20.00 uur Wouter van der Goes 20.00 – 22.00 uur Emmely de Wilt 22.00 – 00.00 uur Morad El Ouakili
De Top 2000 in beeld Cultura 24 NPO 1 Extra: Twee jaar lang zoomers is mooi geweest, dit jaar weer het CAFÉ! 24/7 te zien. Hopelijk weer met een uurtje doventolk.
Nederland 3 Diep in de nacht. Daar kijkt dus eigenlijk niemand naar.
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.NSFW in de Zoom:
SPOILER: NSFW!
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.FOKkers in beeld
SPOILER: PippenScottie
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Dagoduck
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Dagoduck
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: ArnieAlberts
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
Op zondag 25 december 2022 22:50 schreef Scorpion_17 het volgende: Met hoeveel meuk die niet van hun debuutalbum komt staat M&S wel niet in de lijst? Al de derde die ik hoor vandaag
Hadden echt na het debuut moeten kappen, had vrijwel niemand erg gevonden.
Echt van die bands waarvan ik het niet snap dat ze zo'n grote fanbase bleven houden.
Op zondag 25 december 2022 22:51 schreef Cee het volgende: Oh ja en al m’n ESF momenten waren ook hoogtepunten. The Herrey’s live gezien, dit boeit niemand maar /care, ik heb genoten.
Herrey’s
And the man in the back said Everyone attack and it turned into a ballroomblitz
Op zondag 25 december 2022 22:51 schreef Cee het volgende: Oh ja en al m’n ESF momenten waren ook hoogtepunten. The Herrey’s live gezien, dit boeit niemand maar /care, ik heb genoten.
Dit moet voor jou als een bedevaart naar Mekka geweest zijn
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
[..] Hadden echt na het debuut moeten kappen, had vrijwel niemand erg gevonden.
Echt van die bands waarvan ik het niet snap dat ze zo'n grote fanbase bleven houden.
Ja het blijft een beetje van die kibbelkabbelmuziek die je weer vergeten bent zodra het is afgelopen. Ik heb dat ook altijd met Kings of Leon of War on Drugs, al hebben die laatste nog wel een paar echt mooie liedjes. Live echter allemaal vrij zaaddodend om naar te kijken en te luisteren....
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag! Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
Op zondag 25 december 2022 22:53 schreef Zorro het volgende: Daar hebben we Jo met de Banjo. Komen Mien met de mandoline en Kaatje met het mondharmonicaatje ook nog?
Nee, Mien is met haar Mandoline bij de Hooters gaan optreden en Kaatje speelt mondharmonica voor Gerry Rafferty
[..] Ik zou zelf graag een keer naar Lissabon willen
Lijkt me ook tof hoor. Vorig jaar ben ik in Istrië(streek in Kroatië) geweest. Georganiseerde groepsreis met iedere dag een andere stad. Daar zitten ook een paar leuke steden voor 1 dag tussen..
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
[..] Ja het blijft een beetje van die kibbelkabbelmuziek die je weer vergeten bent zodra het is afgelopen. Ik heb dat ook altijd met Kings of Leon of War on Drugs, al hebben die laatste nog wel een paar echt mooie liedjes. Live echter allemaal vrij zaaddodend om naar te kijken en te luisteren....
Ja, herkenbaar. The War on Drugs nog live gezien op Down the Rabbit Hole dit jaar, maar ik kwam er niet lekker in. Band speelt braaf hun liedjes precies zoals ze op plaat klinken en verder gebeurt er niks bijzonders.
Op zondag 25 december 2022 22:53 schreef Zorro het volgende: Daar hebben we Jo met de Banjo. Komen Mien met de mandoline en Kaatje met het mondharmonicaatje ook nog?
Qua nummers met mandoline mag The Smiths met Please, please, please let me get what I want wel in de lijst
Remember the jester that showed you tears The script for tears
[..] Ja het blijft een beetje van die kibbelkabbelmuziek die je weer vergeten bent zodra het is afgelopen. Ik heb dat ook altijd met Kings of Leon of War on Drugs, al hebben die laatste nog wel een paar echt mooie liedjes. Live echter allemaal vrij zaaddodend om naar te kijken en te luisteren....
War on drugs is wel geniaal, op de bank met koptelefoon. Niet live nee. Wordt ook ontzettend veel gebruikt op tv als achtergrond muziek, dat zegt wel wat.
[..] Lijkt me ook tof hoor. Vorig jaar ben ik in Istrië(streek in Kroatië) geweest. Georganiseerde groepsreis met iedere dag een andere stad. Daar zitten ook een paar leuke steden voor 1 dag tussen..
Klinkt ook erg gaaf Kroatië staat ook nog op mn lijstje
Hoogtepunt: ingeloot worden voor een kavel en het bouwen van het droomhuis
Dieptepunt: Tot vorige week niets, maar net voor het verstrijken van de bezwaarperiode besloot een van onze nieuwe buren toch maar bezwaar te maken uit privacy-overwegingen, waardoor alles maanden extra vertraging dreigt op te lopen. Los van het feit dat het bezwaar ook geen stand zal houden.
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag! Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
Op zondag 25 december 2022 22:55 schreef Scorpion_17 het volgende: Ik luister de Top 2000 dus nog op een ouderwetse analoge stereotoren met Radio 2 op fm-frequentie 92.6.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
t Klonk misschien negatief, maar was wel blij met mn flatlinejaar. De vorige 2 jaar waren me veel te ups and downs.
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
Op zondag 25 december 2022 22:57 schreef n00biedoobiedoo het volgende: t Klonk misschien negatief, maar was wel blij met mn flatlinejaar. De vorige 2 jaar waren me veel te ups and downs.
oh kan ik me goed voorstellen hoor, alles dat een beetje normaal gaat is tegenwoordig vrij zeldzaam als ik veel mensen om me heen moet geloven.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
Op zondag 25 december 2022 22:55 schreef Scorpion_17 het volgende: Ik luister de Top 2000 dus nog op een ouderwetse analoge stereotoren met Radio 2 op fm-frequentie 92.6. Nog meer mensen die zo luisteren?
Nice
Vorig jaar deze Denver-klassieker aangeschaft nadat de antenne van m'n platenspeler kapot was gegaan en ik (nog steeds) te lui ben om die te laten fixen. Maar dat is wel DAB+, net anders haha
Luister sinds 2020 de Top 2000 zoveel mogelijk weer analoog, omdat ik het vrij irritant begon te vinden om serieus achter te lopen op andere posters
Laatste 2 maanden zijn kut, de rest was wel mooi. Hopelijk volgend jaar een stijgende lijn aan het begin van het jaar en dan komt het wel weer. Halve dagen moeten werken is niet leuk. Uitvaarten ook niet. Fysiek malheur waar je niet vanaf komt ook niet.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
Op weg naar het voltooien van de eerste 24 uur springt Black Crowes er flink bovenuit.
quote:
1704 Pyro Kings Of Leon 1703 Handle With Care Traveling Wilburys 1702 When You Say Nothing At All Ronan Keating 1701 Animals Martin Garrix 1700 Are You Lonesome Tonight? Elvis Presley 1699 Make It Wit Chu Queens Of The Stone Age 1698 Fame Irene Cara 1697 Racing In The Street Bruce Springsteen 1696 Rivers Of Babylon Boney M. 1695 Tell Him Céline Dion & Barbra Streisand 1694 Right Next Door Robert Cray 1693 Hard To Handle The Black Crowes 1692 Greatest Love Of All Whitney Houston
Op zondag 25 december 2022 22:55 schreef Scorpion_17 het volgende: Ik luister de Top 2000 dus nog op een ouderwetse analoge stereotoren met Radio 2 op fm-frequentie 92.6. Nog meer mensen die zo luisteren?
Ik heb mijn radio naast mn bed er staan als ik ga slapen en bij het wakker worden, maar verder volg ik het via de stream als ik hier op zit te Fok!ken
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
Vorig jaar deze Denver-klassieker aangeschaft nadat de antenne van m'n platenspeler kapot was gegaan en ik (nog steeds) te lui ben om die te laten fixen. Maar dat is wel DAB+, net anders haha
Op zondag 25 december 2022 22:57 schreef n00biedoobiedoo het volgende: t Klonk misschien negatief, maar was wel blij met mn flatlinejaar. De vorige 2 jaar waren me veel te ups and downs.
Ja dit vat het voor mij ook wel samen. 2021 was er een met twee waanzinnig toffe weken en verder bezaaid met ellende. Dus het was niet top of flop te noemen. 2020 was gewoon bizar ellendig. Dit jaar was oké. Te doen. Maar deze post is eigenlijk voor 30 december of zo.
Op zondag 25 december 2022 22:57 schreef Lospedrosa het volgende: En dat hoge kut stemmetje en die skyradio muziek en geen band hebben en geen ruggengraat en geen ballen
Ed Sheeran is zo'n gozer die eigenlijk totaal niet bijzonder knap is qua uiterlijk maar daarmee juist een soort aantrekkingskracht op me heeft
Tot zover mijn seksdagboek
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag! Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
Op zondag 25 december 2022 22:58 schreef Kopiko het volgende: Op weg naar het voltooien van de eerste 24 uur springt Black Crowes er flink bovenuit. [..]
Sow, da's een laf uurtje
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
Op zondag 25 december 2022 22:58 schreef Kopiko het volgende: Op weg naar het voltooien van de eerste 24 uur springt Black Crowes er flink bovenuit. [..]
Op zondag 25 december 2022 22:58 schreef Mexicanobakker het volgende: Laatste 2 maanden zijn kut, de rest was wel mooi. Hopelijk volgend jaar een stijgende lijn aan het begin van het jaar en dan komt het wel weer. Halve dagen moeten werken is niet leuk. Uitvaarten ook niet. Fysiek malheur waar je niet vanaf komt ook niet.
Op zondag 25 december 2022 22:58 schreef Mexicanobakker het volgende: Laatste 2 maanden zijn kut, de rest was wel mooi. Hopelijk volgend jaar een stijgende lijn aan het begin van het jaar en dan komt het wel weer. Halve dagen moeten werken is niet leuk. Uitvaarten ook niet. Fysiek malheur waar je niet vanaf komt ook niet.
Sterkte Mexi met de fysieke malheur. Snel weer helemaal fit worden (jij hopelijk ook @Scorpion_17)
1704 Pyro Kings Of Leon 1703 Handle With Care Traveling Wilburys 1702 When You Say Nothing At All Ronan Keating 1701 Animals Martin Garrix 1700 Are You Lonesome Tonight? Elvis Presley 1699 Make It Wit Chu Queens Of The Stone Age 1698 Fame Irene Cara 1697 Racing In The Street Bruce Springsteen 1696 Rivers Of Babylon Boney M. 1695 Tell Him Céline Dion & Barbra Streisand 1694 Right Next Door Robert Cray 1693 Hard To Handle The Black Crowes 1692 Greatest Love Of All Whitney Houston
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
1704 Pyro Kings Of Leon 1703 Handle With Care Traveling Wilburys 1702 When You Say Nothing At All Ronan Keating 1701 Animals Martin Garrix 1700 Are You Lonesome Tonight? Elvis Presley 1699 Make It Wit Chu Queens Of The Stone Age 1698 Fame Irene Cara 1697 Racing In The Street Bruce Springsteen 1696 Rivers Of Babylon Boney M. 1695 Tell Him Céline Dion & Barbra Streisand 1694 Right Next Door Robert Cray 1693 Hard To Handle The Black Crowes 1692 Greatest Love Of All Whitney Houston
1704 Pyro Kings Of Leon 1703 Handle With Care Traveling Wilburys 1702 When You Say Nothing At All Ronan Keating 1701 Animals Martin Garrix 1700 Are You Lonesome Tonight? Elvis Presley 1699 Make It Wit Chu Queens Of The Stone Age 1698 Fame Irene Cara 1697 Racing In The Street Bruce Springsteen 1696 Rivers Of Babylon Boney M. 1695 Tell Him Céline Dion & Barbra Streisand 1694 Right Next Door (Because Of Me) Robert Cray Band 1693 Hard To Handle The Black Crowes 1692 Greatest Love Of All Whitney Houston
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
1 704 Pyro Kings Of Leon 1703 Handle With Care Traveling Wilburys 1702 When You Say Nothing At All Ronan Keating 1701 Animals Martin Garrix 1700 Are You Lonesome Tonight? Elvis Presley 1699 Make It Wit Chu Queens Of The Stone Age 1698 Fame Irene Cara 1697 Racing In The Street Bruce Springsteen 1696 Rivers Of Babylon Boney M. 1695 Tell Him Céline Dion & Barbra Streisand 1694 Right Next Door Robert Cray 1693 Hard To Handle The Black Crowes 1692 Greatest Love Of All Whitney Houston
Op zondag 25 december 2022 22:58 schreef Kopiko het volgende: Op weg naar het voltooien van de eerste 24 uur springt Black Crowes er flink bovenuit. [..]
Dit jaar live gezien. Verrassend goed. Had geen verwachtingen, maar lekker energiek waren ze Heerlijk nummer trouwens. Jealous aigain mag ook wel.in de lijst. (Geen zin om.op te zoeken of ik het goed schrijf)
1704 Pyro Kings Of Leon 1703 Handle With Care Traveling Wilburys 1702 When You Say Nothing At All Ronan Keating 1701 Animals Martin Garrix 1700 Are You Lonesome Tonight? Elvis Presley 1699 Make It Wit Chu Queens Of The Stone Age 1698 Fame Irene Cara 1697 Racing In The Street Bruce Springsteen 1696 Rivers Of Babylon Boney M. 1695 Tell Him Céline Dion & Barbra Streisand 1694 Right Next Door Robert Cray 1693 Hard To Handle The Black Crowes 1692 Greatest Love Of All Whitney Houston
Remember the jester that showed you tears The script for tears
Op zondag 25 december 2022 23:00 schreef MTheBassman het volgende: is Fame trouwens dankzij de dodenbonus een nieuwkomer? Kon me herinneren dat ik er een paar jaar geleden op stemde en het er niet inkwam.
Die heeft qua bonus wel prima gepiekt ja
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag! Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
[..] Ja dit vat het voor mij ook wel samen. 2021 was er een met twee waanzinnig toffe weken en verder bezaaid met ellende. Dus het was niet top of flop te noemen. 2020 was gewoon bizar ellendig. Dit jaar was oké. Te doen. Maar deze post is eigenlijk voor 30 december of zo.
Dan zit er niks anders op dan nu verder van de muziek te genieten. Of je er kapot aan te ergeren.
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
1704 Pyro Kings Of Leon 1703 Handle With Care Traveling Wilburys 1702 When You Say Nothing At All Ronan Keating 1701 Animals Martin Garrix 1700 Are You Lonesome Tonight? Elvis Presley 1699 Make It Wit Chu Queens Of The Stone Age 1698 Fame Irene Cara 1697 Racing In The Street Bruce Springsteen 1696 Rivers Of Babylon Boney M. 1695 Tell Him Céline Dion & Barbra Streisand 1694 Right Next Door Robert Cray 1693 Hard To Handle The Black Crowes 1692 Greatest Love Of All Whitney Houston
Op zondag 25 december 2022 22:59 schreef MTheBassman het volgende: 1704 Pyro Kings Of Leon 1703 Handle With Care Traveling Wilburys 1702 When You Say Nothing At All Ronan Keating 1701 Animals Martin Garrix 1700 Are You Lonesome Tonight? Elvis Presley 1699 Make It Wit Chu Queens Of The Stone Age 1698 Fame Irene Cara 1697 Racing In The Street Bruce Springsteen 1696 Rivers Of Babylon Boney M. 1695 Tell Him Céline Dion & Barbra Streisand 1694 Right Next Door Robert Cray 1693 Hard To Handle The Black Crowes 1692 Greatest Love Of All Whitney Houston
1699 Make It Wit Chu Queens Of The Stone Age Fantastische geile plaat, live gezien en beleeft zoals het hoort
Op zondag 25 december 2022 23:00 schreef MTheBassman het volgende: is Fame trouwens dankzij de dodenbonus een nieuwkomer? Kon me herinneren dat ik er een paar jaar geleden op stemde en het er niet inkwam.
afijn dodenbonus of niet, hoort er gewoon in wmb
Denk het wel en ook een terechte binnenkomer Fame is ook een geweldige film
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
1704 Pyro Kings Of Leon 1703 Handle With Care Traveling Wilburys 1702 When You Say Nothing At All Ronan Keating 1701 Animals Martin Garrix 1700 Are You Lonesome Tonight? Elvis Presley 1699 Make It Wit Chu Queens Of The Stone Age 1698 Fame Irene Cara 1697 Racing In The Street Bruce Springsteen 1696 Rivers Of Babylon Boney M. 1695 Tell Him Céline Dion & Barbra Streisand 1694 Right Next Door Robert Cray 1693 Hard To Handle The Black Crowes 1692 Greatest Love Of All Whitney Houston
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
Ik heb trouwens nog een fles Disaronno, Texels jutter en Captain Morgan gekocht gister.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Op zondag 25 december 2022 23:04 schreef MTheBassman het volgende: Knap dat er nog genoeg mensen zijn die niet vergeten dat Kings of Leon bestaat en er ook daadwerkelijk op stemmen.
Haha wilde dit net zeggen ja, vooral zo'n nummer als dit.
Op zondag 25 december 2022 23:04 schreef Dagoduck het volgende: Ik heb trouwens nog een fles Disaronno, Texels jutter en Captain Morgan gekocht gister.
He maar Cee heeft wel een punt, waar moeten we de 30e of 31e nu weer emotioneel over posten? Of zijn we het dan alweer vergeten?
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
Op zondag 25 december 2022 23:04 schreef Dagoduck het volgende: Ik heb trouwens nog een fles Disaronno, Texels jutter en Captain Morgan gekocht gister.
proost
Isn't it ironic, don't you think Het had een stuk slechter kunnen zijn.
Zag ze op Pinkpop 2013, recensies spraken over een slechte show ofzo en dat 2011 beter was. Nou, ik heb me prima vermaakt...
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Op zondag 25 december 2022 23:04 schreef MTheBassman het volgende: Knap dat er nog genoeg mensen zijn die niet vergeten dat Kings of Leon bestaat en er ook daadwerkelijk op stemmen.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Op zondag 25 december 2022 23:05 schreef n00biedoobiedoo het volgende: He maar Cee heeft wel een punt, waar moeten we de 30e of 31e nu weer emotioneel over posten? Of zijn we het dan alweer vergeten?
Op zondag 25 december 2022 23:05 schreef n00biedoobiedoo het volgende: He maar Cee heeft wel een punt, waar moeten we de 30e of 31e nu weer emotioneel over posten? Of zijn we het dan alweer vergeten?
beetje drank erin en dan komt het wel los.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
Dat alle consumentenpyro maar snel verboden mag worden. Zeker als dit soort politici het onderwerp gaan gebruiken om electoraat te verzamelen Echt teveel Nederlanders die elk jaar levenslang verminkt raken door vuurwerktroep.
Op zondag 25 december 2022 23:04 schreef Dagoduck het volgende: Ik heb trouwens nog een fles Disaronno, Texels jutter en Captain Morgan gekocht gister.
Ik schenk zo nog een glas in van:
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
Er gaat hier in de wijk een lading vuurwerk te lucht in. Het is weer die tijd van het jaar.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Op zondag 25 december 2022 23:06 schreef Dagoduck het volgende: Er gaat hier in de wijk een lading vuurwerk te lucht in. Het is weer die tijd van het jaar.
herkenbaar
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
[..] Haha wilde dit net zeggen ja, vooral zo'n nummer als dit.
zZzZ
Als ik hem hoor vind ik hem best leuk, maar dat is het ook wel
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
Op zondag 25 december 2022 23:06 schreef Dagoduck het volgende: Er gaat hier in de wijk een lading vuurwerk te lucht in. Het is weer die tijd van het jaar.
Pyrobeasts!
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice Moderator DIG Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher 🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
Op zondag 25 december 2022 23:06 schreef Gretzl het volgende: Dat alle consumentenpyro maar snel verboden mag worden. Zeker als dit soort politici het onderwerp gaan gebruiken om electoraat te verzamelen Echt teveel Nederlanders die elk jaar levenslang verminkt raken door vuurwerktroep.
wat een kromme vergelijking ook. Verkeer is iets wat er gewoon is, iets waar met zoveel auto's op de weg af en toe iets kan gebeuren. Terwijl schadelijk vuurwerk geen enkele toegevoegde waarde heeft.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
Hoe laat moet ik gaan slapen? En hoe laat weer op?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
Daar ging even een partij vuurwerk vlakbij de lucht in hier In het park hier naast de buurt.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
[..] Wat zijn pluspunten van Zweden tov nederland?
Dat is natuurlijk persoonlijk. Maar voor ons: meer ongerepte natuur, meer sneeuw, meer zonnige dagen, goedkoper wonen. Voor mijn kind: langere schoolvakanties. Voor mij: betere baan (zowel inhoudelijk als salaris).
[..] wat een kromme vergelijking ook. Verkeer is iets wat er gewoon is, iets waar met zoveel auto's op de weg af en toe iets kan gebeuren. Terwijl schadelijk vuurwerk geen enkele toegevoegde waarde heeft.
Ja precies. Nog los van alle veiligheidsmaatregelen die afgelopen decennia in auto's zijn geïntegreerd (of wettelijk verplicht zijn geworden zoals gordels) om de kans op ernstig letsel in het geval van een ongeluk aanzienlijk te verkleinen.
Sommige zaken des levens zullen nooit 100% veilig worden. Terwijl ze wel essentieel zijn voor het draaien van de samenleving. Ieder weldenkend mens begrijpt dat.
Op zondag 25 december 2022 23:06 schreef Gretzl het volgende: Dat alle consumentenpyro maar snel verboden mag worden. Zeker als dit soort politici het onderwerp gaan gebruiken om electoraat te verzamelen Echt teveel Nederlanders die elk jaar levenslang verminkt raken door vuurwerktroep.
Vuurwerkshows prima, maar ieder stad of dorp wil graag vuurwerk zien en voor vuurwerkshows is er maar geschikt personeel voor hooguit 15 gemeenten
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
[..] Dat is natuurlijk persoonlijk. Maar voor ons: meer ongerepte natuur, meer sneeuw, meer zonnige dagen, goedkoper wonen. Voor mijn kind: langere schoolvakanties. Voor mij: betere baan (zowel inhoudelijk als salaris).
Contrast tussen Big O en krasse kraaien Petty en Dylan
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
Op zondag 25 december 2022 23:06 schreef Gretzl het volgende: Dat alle consumentenpyro maar snel verboden mag worden. Zeker als dit soort politici het onderwerp gaan gebruiken om electoraat te verzamelen Echt teveel Nederlanders die elk jaar levenslang verminkt raken door vuurwerktroep.
[..] Ja precies. Nog los van alle veiligheidsmaatregelen die afgelopen decennia in auto's zijn geïntegreerd (of wettelijk verplicht zijn geworden zoals gordels) om de kans op ernstig letsel in het geval van een ongeluk aanzienlijk te verkleinen.
Sommige zaken des levens zullen nooit 100% veilig worden. Terwijl ze wel essentieel zijn voor het draaien van de samenleving. Ieder weldenkend mens begrijpt dat.
nu heb ik nooit zo'n hele hoge pet op van die vd Plas gehad overigens. Leuk voor de camera maar weinig toevoegend van wat ik meegekregen heb.
Maar goed terug naar de muziek, ik heb het niet graag over politiek
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
Dat trek ik echt niet. Ik wil mijn ritme nu niet al te veel omgooien. Max 2 uur. Maar wil morgen rond 8 uur ook geen toppers missen
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
[..] wat een kromme vergelijking ook. Verkeer is iets wat er gewoon is, iets waar met zoveel auto's op de weg af en toe iets kan gebeuren. Terwijl schadelijk vuurwerk geen enkele toegevoegde waarde heeft.
Dat zeg je goed, schadelijk vuurwerk. Daar moet het niet-schadelijke vuurwerk onder lijden.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
[..] Vuurwerkshows prima, maar ieder stad of dorp wil graag vuurwerk zien en voor vuurwerkshows is er maar geschikt personeel voor hooguit 15 gemeenten
Waar vraag is volgt aanbod wel.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Op zondag 25 december 2022 23:06 schreef Gretzl het volgende: Dat alle consumentenpyro maar snel verboden mag worden. Zeker als dit soort politici het onderwerp gaan gebruiken om electoraat te verzamelen Echt teveel Nederlanders die elk jaar levenslang verminkt raken door vuurwerktroep.
[..] Vuurwerkshows prima, maar ieder stad of dorp wil graag vuurwerk zien en voor vuurwerkshows is er maar geschikt personeel voor hooguit 15 gemeenten
Ja, dan zouden mensen wellicht moeten accepteren dat ze maar eens in de zoveel jaar een vette vuurwerkshow kunnen zien (hoeft niet per se rond de jaarwisseling te zijn). Sommige tradities zijn gewoon niet meer van deze tijd. Natuurlijk vinden veel Nederlanders het er nog bij horen, maar het zal ook een kwestie van gewenning zijn. Neem aan dat het voor de meesten toch in de eerste plaats om gezelligheid en lekker eten draait en het kunnen zien van wat siervuurwerk enkel een bonus is.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
[..] Dat zeg je goed, schadelijk vuurwerk. Daar moet het niet-schadelijke vuurwerk onder lijden.
siervuurwerk is hartstikke prima, zolang je het gewoon in de lucht schiet en niet op een auto (alhoewel, heb er geen zak verstand van dus kan dat mis hebben). Er zit idd een verschil tussen die uitmaakt.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
[..] Pff echt? Zet Sky radio aan, heb je hele dag deze muziek
Jij snapt ook wel dat het niet om dit soort zevermuzak gaat
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
[..] Dat is natuurlijk persoonlijk. Maar voor ons: meer ongerepte natuur, meer sneeuw, meer zonnige dagen, goedkoper wonen. Voor mijn kind: langere schoolvakanties. Voor mij: betere baan (zowel inhoudelijk als salaris).
Oh dat trekt mij ook wel, maar vind Zweden vooral ontiegelijk saai (als ik er ben)
Ja, sowieso al een goede stap dat het pure knalvuurwerk al jaren geleden verboden werd.
Maar goed, ik ben ooit ook jong geweest (en vond vuurwerk afsteken een aantal jaar ook echt dé bom). Snap wel dat de verleiding voor veel kinderen nog steeds groot is.
Haters can be so lame and vicious Hating on me because I'm ambitious They sound like they need lots of love, lots of love That's why I'm sending them hugs and kisses
Probleem is dat je om je vergunning te behouden 4 of 5 vuurwerkshows per jaar moet doen. Wat denk je dat dat aan geld en vervuiling kost en oplevert? Honderden/duizenden mensen die onnodige shows moeten doen door het jaar heen voor O&N?
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
Haters can be so lame and vicious Hating on me because I'm ambitious They sound like they need lots of love, lots of love That's why I'm sending them hugs and kisses
[..] Probleem is dat je om je vergunning te behouden 4 of 5 vuurwerkshows per jaar moet doen. Wat denk je dat dat aan geld en vervuiling kost en oplevert? Honderden/duizenden mensen die onnodige shows moeten doen door het jaar heen voor O&N?
Elke zaterdag van juni tot september in elk dorp in Nl de hele zomer, ik teken er voor.
ja, ik vlieg af en toe even op en neer voor een date.
Nee ze studeert strafrecht in groningen, hadden laatste dinsdag een date, maar ze ging al naar Parijs waar dr zus woont voor kerst en nieuw daarna, dus bij een tweede date wordt dat pas in 2023.
Maar heb er een goed gevoel bij, hoop houden
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
[..] Ja precies. Nog los van alle veiligheidsmaatregelen die afgelopen decennia in auto's zijn geïntegreerd (of wettelijk verplicht zijn geworden zoals gordels) om de kans op ernstig letsel in het geval van een ongeluk aanzienlijk te verkleinen.
Sommige zaken des levens zullen nooit 100% veilig worden. Terwijl ze wel essentieel zijn voor het draaien van de samenleving. Ieder weldenkend mens begrijpt dat.
De vraag is hoe essentieel de huidige vorm van verkeer is voor het draaien van de samenleving. Het is ook gewoon maar een vorm van vervoer waar we nu eenmaal inzitten. De egoïstische auto heb ik het dan over. En dat zeg ik als groot liefhebber van autorijden. Moeten we misschien niet gewoon weer gaan wonen waar we werken, net als vroeger.
Maar goed, dit gaat een beetje off-topic.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
[..] ja, ik vlieg af en toe even op en neer voor een date.
Nee ze studeert strafrecht in groningen, hadden laatste dinsdag een date, maar ze ging al naar Parijs waar dr zus woont voor kerst en nieuw, dus bij een tweede date wordt dat pas in 2023.
Maar heb er een goed gevoel bij, hoop houden
leuk man, lekker koesteren. Liefde is fijn als t vloeit :-)
Niet mijn soort muziek, maar dit liedje is dan wel ok. Maar niet voor top2000
Haters can be so lame and vicious Hating on me because I'm ambitious They sound like they need lots of love, lots of love That's why I'm sending them hugs and kisses
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
[..] Probleem is dat je om je vergunning te behouden 4 of 5 vuurwerkshows per jaar moet doen. Wat denk je dat dat aan geld en vervuiling kost en oplevert? Honderden/duizenden mensen die onnodige shows moeten doen door het jaar heen voor O&N?
Vuurwerk met pasen, suikerfeest, bevrijdingsdag, pinksteren... Ik zie kansen.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
Daar heeft Malcolm Gladwell een geweldige podcast over gemaakt. Zingen is blijkbaar makkelijker dan praten als het over een persoonlijk onderwerp gaat. Lachen was een defensiemechanisme.