Het forum voor 's werelds enige universele hobby! Snaren of toetsen, vinyl of cd, eendagsvlieg of rasartiest, op de radio of op een festival! Hier kun je al je ongebreideld enthousiasme, maar ook je weldoordachte kritische noten kwijt over muziek
Nederland is tot op het bot verdeeld. Wie had dat kunnen bedenken, begin 2020. Twee kampen lijnrecht tegenover elkaar, en dat terwijl ze eigenlijk bijna hetzelfde willen. Nouja, ze willen het allebei net op een andere manier. De een wil terug naar het oude normaal. Precies zoals het in 2019 was. Sommige anderen vinden het inmiddels ook allemaal wel overdreven, maar kunnen er wel mee leven dat het zo is gegaan. En dan heb je nog mensen die het eigenlijk ten zeerste toejuichen. De grote vraag is: Wanneer is het voorbij? Blijft de tweedeling ook de komende tijd zo groot? Of zal het vanzelf rustiger worden?
Jullie hadden het waarschijnlijk al door, maar ik heb het natuurlijk over de verrassende nummer 1 van vorig jaar, Danny Vera! Hij won verrassend de strijd van Queen. Zal dat dit jaar weer gebeuren? Spannend. Als hij weer wint weet ik niet wat de gevolgen zullen worden. Protesterende menigtes voor het Top 2000 Café? Zo erg dat heel Beeld en Geluid dicht moet? Misschien verliest Studio 21 ook wel al zijn omzet. Starten jullie alvast de inzamelingsactie op?
Ja, zoals jullie wel merken was het opnieuw een bijzonder jaar. Je las het vaak. 2020 was een kutjaar, maar 2021 zou GEWELDIG worden. Een beetje naief, nietwaar? Alsof Corona ineens een vakantie naar de Spaanse costa ging boeken op 1 januari 2021. De eerste periode was echt aanmodderen, manmanman. Avondklokje hier, dichte horeca daar. Het was zo saai dat de debatten in Den Haag het hoogtepunt van de week werden. Jeetje, wat een hoop flaters van ONS kabinet. Of nouja, ONS ex-kabinet. Of nouja, ONS nog-altijd-demissionair kabinet. We kunnen wel spreken over de puinhopen van. Maar goed, laten we dit niet te veel POL laten worden, hier gaan we het vast nog uitgebreid over hebben.
Gelukkig was er eind juni ineens heel veel mogelijk. Lekker feesten. Eindelijk weer uitgaan. Muziek. Weetikwat. Nouja twee weekjes en toen gingen de besmettingscijfers nog harder omhoog dan de nummers van George Michael en ABBA de afgelopen jaren. Was dit dan het einde van het feest? Nou, gelukkig lijkt het inmiddels redelijk weer hersteld. Wie weet komt er nog wel een concertbonus!
Leuke dingen dit jaar? Ja, het ESF ging eindelijk door. Velen van ons waren erbij. En ook leuk, er werd gewonnen door een act die rawck speelt, aldus Daniel Dekker. Daar gaan we dus nog jaren van genieten tijdens de Top 2000. Italië, trouwens. De Spelen gingen ook door. Zonder publiek, maar met quarantaines. De 100 meter was het hoogtepunt. Wie won er ook alweer? Oja, Italië. Het EK was ook een leuke rubriek met Engelse tokkies die helemaal leip gingen. Ik moet wel even nadenken wie de finale ook alweer won. Zou het Italië kunnen zijn?
Met deze statistiek in het achterhoofd lijkt het me wel duidelijk. Dit jaar wordt Con te Partiro de nummer 1 in de Top 2000. Of misschien Max. Past hopelijk nog goed bij de uiteindelijke winnaar van het wereldkampioenschap autorijden. Ja, want dat wordt toch wel weer fenomenaal he, die Top 2000. Queen, Danny Vera, Paolo Conte, zij mogen het uitmaken in een prachtige lijst. 2000 liedjes om het jaar af te sluiten, toch wel het ultieme genot!
Radio 2 Top 2000: Editie 2021 Voor de 23e keer gaan we op reis door het muzikaal landschap. Er is in die tijd veel gebeurd, in 1999 waren acts als Metallica nog taboe, nu domineren dat soort acts de bovenste regionen. Het evenement is groter dan ooit, goede marketing van Radio 2 wel. Hierdoor is het wel weer spannend welk lobbyclubje dit jaar weer een plaat hoog weet te krijgen. Zoals ik vorig jaar al zei, de 2000 meest voor gelobbyde platen aller tijden, en toch klinken ze af en toe best wel lekker!
Wat kunnen wij doen? Helemaal niets. Zoals ik zei, Nederland is tot op het bot verdeeld en het gaat helemaal mis in Den Haag, maar toch stemmen we ELKE KEER weer op dezelfde poppetjes. Nouja, hier en daar een keer een frisse wind tegenover het liedjeskartel. We kunnen er wel weer met zijn allen over klagen. En op zich een keer op andere liedjes stemmen. Zoals elk jaar wil ik met stemtips komen van artiesten die er bijna uitvallen, maar dit jaar staat er onderin weinig met maar 1 nummer. Het kartel heeft gewonnen.
Ik ga voor twee extremen: Ray Charles is de eerste. Staat er nog maar 1x in. Voor zo'n grote naam is dat best weinig, maar hij staat ook nog eens op 1941 met Georgia on my Mind. Het zou toch zonde zijn als ie eruit valt, dan kunnen we nooit meer lachen om Weet je wat Doris Day, of over het feit of ie misschien over de Kaukasus zingt.
Mijn tweede stemtip is Niall Horan. Dit wil waarschijnlijk niemand Horan, aangezien hij zijn nummers recent heeft opgenomen, maar Nice to Meet Ya is echt een heerlijk nummer. George Michael had hem kunnen maken. Ian Brown zou toch juichend op de banken moeten staan voor dit genot. Misschien wel het beste popnummer van de laatste jaren, maar we zullen het wel weer met de twaalfde Sheeran moeten doen, want hij staat op 1967.
Oja, en blijven stemmen op Hall en Oates, anders liggen ze er weer uit. Dat jullie het weten.
Wanneer? Het ies tredisie om te eindigen op 31 december, middernacht met Bohemian Rhapsody. Soms wordt deze traditie verbroken, dan is de wereld te klein. Ooit was de muzikale marathon 144 uur, maar tegenwoordig moet er ook ruimte zijn voor Echoes, de Pokemon Theme Song in volledige versie, dronken gewauwel van Ruud de Wild, reclames over Café Weltschmerz, het Gijs-alarm en natuurlijk de Wals van Van Inkel. Zodoende is het nu 168 uur.
De Top 2000 in beeld Cultura 24 NPO 1 Extra: Vorig jaar zagen we hier zoomers. Ook wat FOK!kers waren op de zoom te zien, zoals U hieronder kunt bewonderen. Dit jaar heb ik vermoedens van een café dat weer open gaat. Wel met QR-code hopelijk. Dan zien we tenminste minder huismoeders die alleen losgaan op André Hazes. ERG MOOI.
Nederland 3 Diep in de nacht. Daar kijkt dus eigenlijk niemand naar.
Etalagekanalen Tevens vind je de Top 2000 dit jaar vast weer op de etalagekanalen van UPC (UPC bestaat toch helemaal niet meer joh, dit gedeelte is ook jaren niet fatsoenlijk aangepast hahaha), Ziggo (kanaal 13), Delta en Caiway, waar men NPO 2 Extra of NPO 3 Extra of wat het ook is 1 op 1 naar omzet!
Geen idee welke providers er nu nog zijn, maar je zoekt zelf maar even voor je eigen provider waar het zit. Of je vraagt het even in het topic, als het rustig is heb je kans op een antwoord.
Vanaf wanneer stemmen? Meestal eind november/begin december pas. Ruim de tijd!
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.NSFW in de Zoom:
SPOILER: NSFW!
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.FOKkers in beeld
SPOILER: PippenScottie
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Dagoduck
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Aoibhin
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: ArnieAlberts
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De lijst door de jaren heen:
Om te weten over editie 2021: o Tom en Manon is de nieuwe rage van de Top2000 Niemand weet wie het zijn maar toch hebben we het erover. o 'Bankzitters', een of ander groepje mislukte YouTubers met een hele enge fanbase, zijn dit jaar met een of ander vaag nummer in de lijst gestemd, en hebben zoals gezegd de meest psychopathische fans die er bestaan. Mijden als de pest, dus. o Op 30 december wordt er altijd te veel kutmuziek gedraaid. o De echo van Emily:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[..] Dit zoetsappige, zeikerige, waar vroeger de Evergreen lijst vol mee stond werkt echt niet bij mij
Ook dit verbaast me
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
-Grand Marnier -Aperol -Citroen Brandewijn -Tia Maria -Ouzo -Kirsch -vage likeur -nog wat shit
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
[..] Nee, dat klopt wel. Tip is dan wel om niet aan kinderen te beginnen, want dan ben je het deel van 'thuis-niks-aan-je-hoofd-hebben wel direct kwijt.
weet ook niet of ik kinderen wil hebben. Eentje is misschien nog wel leuk maar meer lijkt me eigenlijk al te veel. Lekker milieubesparend ook, zoals sommigen het zien
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
Haters can be so lame and vicious Hating on me because I'm ambitious They sound like they need lots of love, lots of love That's why I'm sending them hugs and kisses
[..] Het is 2021. Er zijn allang geen troep autos meer
Dat klopt, maar ik persoonlijk zelf ben al jaren een ongelofelijke dwarsdrijver als het op auto's aankomt - toen iedereen die startte met mij in 2005 een Peugeot koos als auto, ging ik voor twee maanden wachttijd en een Mini - toen iedereen in 2010 de Honda Hybrid wilde, koos ik een Alfa Mito - toen iedereen de VW Golf in graftakgrijs wilde, koos ik een felblauwe Seat Leon Coupe - Die Mazda ook. stond niet eens in de lijst omdat ie te onzuinig zou zijn. Klungels wisten niet eens dat er een mild hybrid versie was
Wordt waarschijnlijk een Clio Hybrid, omdat die ook in Fel Oranje te krijgen is
Haters can be so lame and vicious Hating on me because I'm ambitious They sound like they need lots of love, lots of love That's why I'm sending them hugs and kisses
[..] Tip van mij! Qua qua! Shotje Cointreau en Liquor 48 (of wat het ook is). Half half. HEERLIJK
Dat staat niet in de drankkast van mijn ouders.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
Haters can be so lame and vicious Hating on me because I'm ambitious They sound like they need lots of love, lots of love That's why I'm sending them hugs and kisses
-Grand Marnier -Aperol -Citroen Brandewijn -Tia Maria -Ouzo -Kirsch -vage likeur -nog wat shit
Vage likeur klinkt als een goed idee.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Album top 100 2024
Ja, die! Nee, we winnen nooit, maar ik word wel altijd gelukkig van de leuke muziek die ik daar ontdek. In het nieuwe jaar moet ik vaker luisteren naar The Smiths en Idles en Fontaines DC. Die zijn zo bekend, maar ik ken er weinig van.
[..] Speciaal kopen voor die 60 shotjes is ook weer iets teveel misschien
Ik ben al een aantal edities van de Top 2000 bezig met de drankkast van mijn ouders leeg te drinken. Enkele flessen whisk(e)y, rum, kruidenbitters heb ik al leeggedronken. Wat ik net postte is nog over.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Hier schreef Tim86 het volgende: HOI MET DE POLITIE JA MET DE BRANDWEER HET ZIJN DE MOFFEN IK HERHAAL HET ZIJN DE MOFFEN VERSTOPT UW FIETSEN MENSEN VERSTOPT UW FIETSEN EN OPEN DE OGEN
[..] Ik ging naar Gall & Gall voor apeshot. Super druk, ik moest zelfs buiten wachten en ze hadden geen Apeshot
Dat zuigt dikke apeballen.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Haters can be so lame and vicious Hating on me because I'm ambitious They sound like they need lots of love, lots of love That's why I'm sending them hugs and kisses
als ABBA fan moet ik zeggen dat die 4 keer in een uur ook wel redelijk overkill waren. eentje per twee uur geheel over de hele lijst had ik ook prima gevonden.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
Op donderdag 30 december 2021 22:52 schreef livelink het volgende: Ik kan bijna alle nummers van Abba prima hebben. Leuk zelfs! Maar deze en Fernando vind ik heel erg.
Fernando trek ik nog wel, maar Chiquitita en I have a Dream vind ik echt triple
Op donderdag 30 december 2021 22:52 schreef livelink het volgende: Ik kan bijna alle nummers van Abba prima hebben. Leuk zelfs! Maar deze en Fernando vind ik heel erg.
Fernando kan ik ook heel slecht tegen Happy new year eigenlijk ook
Op donderdag 30 december 2021 22:52 schreef livelink het volgende: Ik kan bijna alle nummers van Abba prima hebben. Leuk zelfs! Maar deze en Fernando vind ik heel erg.
[..] Ik ben al een aantal edities van de Top 2000 bezig met de drankkast van mijn ouders leeg te drinken. Enkele flessen whisk(e)y, rum, kruidenbitters heb ik al leeggedronken. Wat ik net postte is nog over.
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
Deventer likeur. Kan er niets over vinden. Staat ook niets op de verpakking behalve de naam, een foto en dat het 24% alcohol is.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
Op donderdag 30 december 2021 22:52 schreef Fred_B het volgende: Ik kwam vroeger in Brussel elke dag een panfluitspeler op straat tegen die alleen dit nummer kende.
Lijkt me wel een bijzondere uitvoering, met een panfluit
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer Ik niet meer kan, Niet meer ik Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
[..] als ABBA fan moet ik zeggen dat die 4 keer in een uur ook wel redelijk overkill waren. eentje per twee uur geheel over de hele lijst had ik ook prima gevonden.
Ja wel een beetje overkill, maar goed Dit is trouwens zeker niet de beste ABBA
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
[..] als ABBA fan moet ik zeggen dat die 4 keer in een uur ook wel redelijk overkill waren. eentje per twee uur geheel over de hele lijst had ik ook prima gevonden.
Dat is 12 per dag, 84 in totaal, dat is wel heel veel ABBA.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Album top 100 2024
Jaja, maar ze drinken alleen wijn. Sommige dranken zijn nog voor oudooms en tantes die volgens mij op verjaardag kwamen 20 jaar geleden en al lang dood zijn
Oja, een fles 43 en limoncello had ik ook al opgemaakt.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Op donderdag 30 december 2021 22:54 schreef Strani het volgende: Ik kreeg het net voor elkaar om per ongeluk in COR te posten in plaats van hier. Maar goed, die mensen daar kunnen wel wat ABBA gebruiken.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
Op donderdag 30 december 2021 22:54 schreef Strani het volgende: Ik kreeg het net voor elkaar om per ongeluk in COR te posten in plaats van hier. Maar goed, die mensen daar kunnen wel wat ABBA gebruiken.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
Op donderdag 30 december 2021 22:54 schreef Poppejans het volgende: Nog even Volbeat meepikken, daarna slapen. Morgen meerdere pakken oliebollen wegbakken, zal hier wel even een fotootje posten als ik bezig ben
Volbeat! For Evigt mag er ook wel in, lekker blèren
[..] Volbeat! For Evigt mag er ook wel in, lekker blèren
Die staat er al in maar dan met een andere titel
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
Favoriete nummer ooit van Kees Tol, dus zou kunnen
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Haters can be so lame and vicious Hating on me because I'm ambitious They sound like they need lots of love, lots of love That's why I'm sending them hugs and kisses
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Haters can be so lame and vicious Hating on me because I'm ambitious They sound like they need lots of love, lots of love That's why I'm sending them hugs and kisses
Ik ben iets meer dan een amateur whisky liefhebber, durf ik wel te zeggen. Op whisky festivals (wanneer weer????) sta ik achter de stand en ik heb een aardige voorraad staan…
[..] Als kind zong ik altijd 'fuck you'. Vond ik grappig maar mijn moeder werd pissig.
Ieder kind deed dit.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
You don't need a weatherman to know which way the wind blows. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Album top 100 2024
Haters can be so lame and vicious Hating on me because I'm ambitious They sound like they need lots of love, lots of love That's why I'm sending them hugs and kisses
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
1. Kansas – Dust in the Wind 2. The Mamas & The Papas – California Dreamin' 3. Nightwish – Ghost Love Score 4. The Proclaimers – I'm Gonna Be (500 Miles) 5. Boudewijn de Groot – Testament 6. Kings of Leon – Sex on Fire 7. Bruce Springsteen – Born to Run 8. Metallica – Whiskey in the Jar 9. Johnny Cash – Ring of Fire 10. Queen – We Will Rock You 11. De Dijk – Dansen op de Vulkaan 12. ABBA – Chiquitita
Iets minder geslaagd vind ik deze afbeelding trouwens.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Hier schreef Tim86 het volgende: HOI MET DE POLITIE JA MET DE BRANDWEER HET ZIJN DE MOFFEN IK HERHAAL HET ZIJN DE MOFFEN VERSTOPT UW FIETSEN MENSEN VERSTOPT UW FIETSEN EN OPEN DE OGEN
Ik ben iets meer dan een amateur whisky liefhebber, durf ik wel te zeggen. Op whisky festivals (wanneer weer????) sta ik achter de stand en ik heb een aardige voorraad staan…
Had ooit op aanraden van de eigenaar van een whisky zaak de Glendronach 15 gekocht, die was fucking goed Sindsdien niet meer iets soortgelijks kunnen vinden
Dus mocht je tips hebben..
das einzige erleuchtenden an religion ist ein brennende tempel bei nacht
Haters can be so lame and vicious Hating on me because I'm ambitious They sound like they need lots of love, lots of love That's why I'm sending them hugs and kisses
Haters can be so lame and vicious Hating on me because I'm ambitious They sound like they need lots of love, lots of love That's why I'm sending them hugs and kisses
Aftellen op tv loopt toch 40-45s achter, dus merkt niemand.
Denk dat 0:00:07 mijn vroegste is geweest. Meestal duurt het wel een paar minuten omdat ik sociaal doe.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Ik ben iets meer dan een amateur whisky liefhebber, durf ik wel te zeggen. Op whisky festivals (wanneer weer????) sta ik achter de stand en ik heb een aardige voorraad staan…
Oh, daar kom ik ook wel eens. Stuur me een pm als er weer een festival komt, dan kom ik ook. Als het omgeving Amsterdam is of zo
262 Sad Man's Tongue Volbeat 261 Vincent Don McLean 260 Fade To Black Metallica 259 Bad Moon Rising Creedence Clearwater Revival 258 Do I Wanna Know? Arctic Monkeys 257 Lithium Nirvana 256 Wake Me Up Avicii ft. Aloe Blacc 255 Insomnia Faithless 254 Man In The Mirror Michael Jackson 253 Beautiful Day U2 252 Papillon Editors
262 Sad Man's Tongue Volbeat 261 Vincent Don McLean 260 Fade To Black Metallica 259 Bad Moon Rising Creedence Clearwater Revival 258 Do I Wanna Know? Arctic Monkeys 257 Lithium Nirvana 256 Wake Me Up Avicii ft. Aloe Blacc 255 Insomnia Faithless 254 Man In The Mirror Michael Jackson 253 Beautiful Day U2 252 Papillon Editors
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
Op donderdag 30 december 2021 22:59 schreef essnhills het volgende: Was die laatste nou ineens zo kort of komt het omdat ik nu gewend ben aan liedjes van gemiddeld 14 minuten?
Op donderdag 30 december 2021 22:59 schreef essnhills het volgende: Was die laatste nou ineens zo kort of komt het omdat ik nu gewend ben aan liedjes van gemiddeld 14 minuten?
het is best kort, maar ook dat ja.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Op donderdag 30 december 2021 22:59 schreef essnhills het volgende: Was die laatste nou ineens zo kort of komt het omdat ik nu gewend ben aan liedjes van gemiddeld 14 minuten?
En normaal komt er ook nog We Are the Champions achter aan...
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
262 Sad Man's Tongue Volbeat ? 261 Vincent Don McLean 7,5 260 Fade To Black Metallica 8 259 Bad Moon Rising Creedence Clearwater Revival 7 258 Do I Wanna Know? Arctic Monkeys ? 257 Lithium Nirvana 5 256 Wake Me Up Avicii ft. Aloe Blacc 3,5 255 Insomnia Faithless 8 254 Man In The Mirror Michael Jackson 7 253 Beautiful Day U2 4 252 Papillon Editors ?
262 Sad Man's Tongue Volbeat kitsch 261 Vincent Don McLean 260 Fade To Black Metallica 259 Bad Moon Rising Creedence Clearwater Revival 258 Do I Wanna Know? Arctic Monkeys 257 Lithium Nirvana 256 Wake Me Up Avicii ft. Aloe Blacc 255 Insomnia Faithless 254 Man In The Mirror Michael Jackson 253 Beautiful Day U2 252 Papillon Editors
das einzige erleuchtenden an religion ist ein brennende tempel bei nacht
Op donderdag 30 december 2021 22:59 schreef Isorden het volgende: 262 Sad Man's Tongue Volbeat[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ] 261 Vincent Don McLean 260 Fade To Black Metallica[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ] 259 Bad Moon Rising Creedence Clearwater Revival[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ] 258 Do I Wanna Know? Arctic Monkeys 257 Lithium Nirvana 256 Wake Me Up Avicii ft. Aloe Blacc 255 Insomnia Faithless 254 Man In The Mirror Michael Jackson 253 Beautiful Day U2 252 Papillon Editors
[..] Had ooit op aanraden van de eigenaar van een whisky zaak de Glendronach 15 gekocht, die was fucking goed Sindsdien niet meer iets soortgelijks kunnen vinden
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Op donderdag 30 december 2021 23:00 schreef Zorro het volgende: Het volgend uur tegenover afgelopen uur is als Susan en Freek tegenover Niemand in de Stad
Met Editors, Nirvana en Faithless o.a. hoor je me alsnog niet klagen.
Whiskyliefhebbers: wat zijn jullie aanraders voor een lekkere whisky? Ik heb t standaardassortiment wel zo ong, Johnnie Walker Black label, Jack Daniels, Famous Grouse, Jameson
Als je van Glendronach (sherry) houdt, kijk dan eens voor een Glenallachie. Daar doet de voormalige eigenaar van Glendronach nu z'n kunstje…
Heb 'm sinds de herintroductie niet meer kunnen vinden, maar schijnt dat ie nu niet zo geweldig meer is Glenallachie heb ik idd al vaker voorbij horen komen, toch maar eens checken
das einzige erleuchtenden an religion ist ein brennende tempel bei nacht
Op donderdag 30 december 2021 23:01 schreef Scorpion_17 het volgende: Whiskyliefhebbers: wat zijn jullie aanraders voor een lekkere whisky? Ik heb t standaardassortiment wel zo ong, Johnnie Walker Black label, Jack Daniels, Famous Grouse, Jameson
Dat snel weg doen en naar de slijterij gaan voor beter werk
Haters can be so lame and vicious Hating on me because I'm ambitious They sound like they need lots of love, lots of love That's why I'm sending them hugs and kisses
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
Ik begreep al niet waarover dit ging, maar mijn stream loopt iets van een minuut achter.
Dit was wel erg kinderachtig.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Album top 100 2024
262 Sad Man's Tongue Volbeat 261 Vincent Don McLean 260 Fade To Black Metallica 259 Bad Moon Rising Creedence Clearwater Revival 258 Do I Wanna Know? Arctic Monkeys 257 Lithium Nirvana 256 Wake Me Up Avicii ft. Aloe Blacc 255 Insomnia Faithless 254 Man In The Mirror Michael Jackson 253 Beautiful Day U2 252 Papillon Editors
262 Sad Man's Tongue Volbeat 261 Vincent Don McLean 260 Fade To Black Metallica 259 Bad Moon Rising Creedence Clearwater Revival 258 Do I Wanna Know? Arctic Monkeys 257 Lithium Nirvana 256 Wake Me Up Avicii ft. Aloe Blacc 255 Insomnia Faithless 254 Man In The Mirror Michael Jackson 253 Beautiful Day U2 252 Papillon Editors
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer Ik niet meer kan, Niet meer ik Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
Op donderdag 30 december 2021 23:01 schreef Scorpion_17 het volgende: Whiskyliefhebbers: wat zijn jullie aanraders voor een lekkere whisky? Ik heb t standaardassortiment wel zo ong, Johnnie Walker Black label, Jack Daniels, Famous Grouse, Jameson
Op donderdag 30 december 2021 23:01 schreef Scorpion_17 het volgende: Whiskyliefhebbers: wat zijn jullie aanraders voor een lekkere whisky? Ik heb t standaardassortiment wel zo ong, Johnnie Walker Black label, Jack Daniels, Famous Grouse, Jameson
Vooral geen Glentalloch kopen. Tenzij je zin hebt in hoofdpijn door goedkope kut whisky
das einzige erleuchtenden an religion ist ein brennende tempel bei nacht
Op donderdag 30 december 2021 23:01 schreef Scorpion_17 het volgende: Whiskyliefhebbers: wat zijn jullie aanraders voor een lekkere whisky? Ik heb t standaardassortiment wel zo ong, Johnnie Walker Black label, Jack Daniels, Famous Grouse, Jameson
Ik ben zelf fan van Glennfiddich, Glen Talloch, Ballantine's en Tullamore Dew. Famous Grouse is wel een oke whiskey. Ik heb niet veel verstand verder dus er zijn vast mensen met betere antwoorden
sowieso zit je met Ierse en Schotse whisk(e)y altijd wel goed
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
Haters can be so lame and vicious Hating on me because I'm ambitious They sound like they need lots of love, lots of love That's why I'm sending them hugs and kisses
Op donderdag 30 december 2021 23:01 schreef Scorpion_17 het volgende: Whiskyliefhebbers: wat zijn jullie aanraders voor een lekkere whisky? Ik heb t standaardassortiment wel zo ong, Johnnie Walker Black label, Jack Daniels, Famous Grouse, Jameson
Ik houd altijd wel van een goede Islay, bijvoorbeeld Laphroaig of Lagavulin. Lekker rokerig. Maar drink laatste jaren weinig whisky.
Op donderdag 30 december 2021 23:01 schreef Scorpion_17 het volgende: Whiskyliefhebbers: wat zijn jullie aanraders voor een lekkere whisky? Ik heb t standaardassortiment wel zo ong, Johnnie Walker Black label, Jack Daniels, Famous Grouse, Jameson
E.e.a. is afhankelijk van je budget, je smaakvoorkeur, wel/niet rokerig of cask strength etc. etc. Maar probeer eens een Highland Park 18 jaar oud…
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
262 Sad Man's Tongue Volbeat 261 Vincent Don McLean 260 Fade To Black Metallica Stemplaat 259 Bad Moon Rising Creedence Clearwater Revival 258 Do I Wanna Know? Arctic Monkeys 257 Lithium Nirvana 256 Wake Me Up Avicii ft. Aloe Blacc 255 Insomnia Faithless dan slaap ik al 254 Man In The Mirror Michael Jackson 253 Beautiful Day U2 252 Papillon Editors
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
Op donderdag 30 december 2021 23:02 schreef essnhills het volgende: 262 Sad Man's Tongue Volbeat 261 Vincent Don McLean 260 Fade To Black Metallica 259 Bad Moon Rising Creedence Clearwater Revival 258 Do I Wanna Know? Arctic Monkeys 257 Lithium Nirvana 256 Wake Me Up Avicii ft. Aloe Blacc 255 Insomnia Faithless 254 Man In The Mirror Michael Jackson 253 Beautiful Day U2 252 Papillon Editors
Papillon niet kennen
Haters can be so lame and vicious Hating on me because I'm ambitious They sound like they need lots of love, lots of love That's why I'm sending them hugs and kisses