SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Afspraak maken kan via www.coronatest.nl , www.coronavaccinatie-afspraak.nl of telefoonnummer 0800-7070.
Helpen?
https://www.extrahandenvoordezorg.nl/
https://www.rodekruis.nl/hulp-in-nederland/ready2help/SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nederland:
• RIVM Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu - actuele informatie
• Covid dashboard
• Voor de dagrapporten van ziekenhuisopnames: MedischInfo
• Zie ook BD Dataplan voor allerlei cijfers en statistieken, bv. per veiligheidsregio of gemeente
• Reconstructie NRC: Hoe Nederland de controle verloor
• Reconstructie NRC: Het testbeleid van de minister: te laat, te traag en niet goed doordacht
• Reconstructie Volkskrant: Een jaar in het voetspoor van vijf OMT-leden
• De Groene: Hoe Nederland werd overvallen door het virus
• De Groene: 'We moeten een coronageneraal hebben'
• Coronabeeld: Vaccinatie in beeld
• SignaalWaarde: wekelijkse podcast over coronastatistiek en coronacijfers
Internationaal:
• ECDC European Centre for Disease Prevention and Control
• WHO World Health Organisation
• Overzicht WHO
• Overzicht Worldometers
• Overzicht BNO News
• Spreadsheet met cijfers die user joyvke tot 15apr20 bijhield
• Wikipedia
• Dhr.John Campbell met een dagelijkse update
• Dit doet corona met je, als je pech hebt.
Wetenschap:
• Alle artikelen over Covid zijn gratis te lezen op de financial times
• Wetenschappelijk Covid19 HUB voor publicaties (dus voor wetenschappelijk geinteresseerden)
• Universiteitsindex Leiden
• De wetenschappelijke basis achter het Nederlandse coronabeleid (RIVM)
• Artikelen over effect van maatregelen zoals restaurants, winkels, scholen sluiten etc.:
Nature1,Nature2,JKMS,The Lancet,Science Magazine
• Artikelen over (niet-)medische mondkapjes:
University of Tokyo,PubMed/
Vaccinaties :quote:#Vaccinatie
➡️ Half april: 4 mln 💉
👉 meeste 80+ en mensen met hoog medisch risico
➡️ Begin mei: ruim 5 mln 💉
👉 70+
👉 half mei: 60+
➡️ Begin juni: 11 mln 💉
👉 juni: 50+/40+/30+
👉 juni/juli: 20+
➡️ Begin juli: iedereen die wil een 1e prik, 2/3 geheel gevaccineerd
https://t.co/nFVLkcHMAS
• https://ourworldindata.org/covid-vaccinations
• Hugo de Jonge heeft gezegd dat wij in Nederland 8 januari beginnen met vaccinaties
• Volgorde vaccinaties Nederland (voorlopig?)
• Coronavirus Vaccine Tracker
• Vaccinatie tegen het coronavirus - Rijksoverheid
• Bestelde vacccins door Nederland (wanneer)
• Bestelde vacccins door Nederland (financieel)
• Wetenschappelijk onderzoek van resultaten bij deze vaccins:
Phase 1/2 Study Pfizer, Phase 1/2 Study Pfizer,Phase 2/3 Pfizer
Phase 1 Moderna,Phase 3 Moderna
Phase 1/2 Oxford,Phase 2/3 Oxford
• Hier de protocollen van:
Oxford/AstraZeneca, Pfizer, Moderna en Johnson&Johnson (Janssen).
Oversterfte met als oorzaak griep (2019) en Covid-19 (2020/2021)
Heb ik covid, verkoudheid of griep? (laat je sowieso testen!)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dagcijfers :
• RIVM deelt alleen weekcijfers op dinsdag, al updaten ze wel hun database elke dag om 15:15
• Op twitter zijn er een aantal mensen gelukkig die grafieken en kaartjes maken van de dagcijfers, ziekenhuiscijfers, mobiliteit, verpleeghuizen etc. hier zijn er een aantal
• Dagelijkse ziekenhuiscijfers
• Thom-Ivar voor dagcijfers en kaartjes elke dag op provincie en gemeente
• Edwin Veldhuizen voor snelle dagcijfers naar gemeente
• 𝓢tephan Okhuijsen de man achter Datagraver, met databases voor coronacijfers
• Corona-patiënten op de Nederlandse IC's lcps
• Stichting NICE: Huidige ziekenhuisopnames(en IC-opnames)
• Uitleg verschillende manieren van tellen van LCPS, RIVM, NICE
• Datagraver, zelf grafieken maken
Gedragsregels in dit topic:
• Dit is een serieus subforum, ONZ is een deur verder
• Bij nieuws: graag een bron
• Geen opruiende berichten
• Speel de bal, niet de persoon.
• Niet elkaar uitmaken voor schapen of wappies
• "Covid is maar een griepje", muilkorven/mondluiers/angsthazen mag je ook voor je laten
• WO2 referenties zijn niet grappig
• Volg de aanwijzingen van de moderatie op
• Ga niet teveel off-topic of op sc modus
• Geen onzinnige gifjes (on tour, nazi, etc.)
Gelieve Trouw, NRC en Volkskrant niet geheel te citeren. Een link en de header (dat dik gedrukte deel) mag wel. Of zeg het in je eigen woorden, met een link erbij.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Cum hoc ergo propter hoc (correlation does NOT imply causation)
De coronacijfers van vandaag zijn een achteruitkijkspiegel van één à twee weken terug: COR / Het datavertragingstopic #2![]()
Zeker wel. Om precies deze reden is er in Frankrijk sinds 2018 een vaccinatieplicht voor kinderen voor een stuk of tien ziekten.quote:Op donderdag 9 september 2021 12:13 schreef aTypisch het volgende:
niet op het verplichten van medische ingrepen met het dreigement van uitsluiting of andere gevolgen
Niet omdat ze zo'n stijve plasser krijgen van verplichtingen, maar omdat er medisch-ethisch gezien veel voor te zeggen valt.Cum hoc ergo propter hoc (correlation does NOT imply causation)
De coronacijfers van vandaag zijn een achteruitkijkspiegel van één à twee weken terug: COR / Het datavertragingstopic #2![]()
https://www.ad.nl/buitenl(...)an-gemaakt~a77e0012/
In Denemarken doen ze niet zo moeilijk en vanaf morgen kan alles daar weer normaal open. De coronapas wordt daar gezien als een prima tussenoplossing.![]()
Oneens met de titel, het gaat niemand wat aan of ik gevaccineerd ben of niet. Dus gooi maar gewoon open voor iedereen.![]()
Niet voor niet is in Denemarken de vaccinatiegraad zo'n 10 procent hoger.quote:Op donderdag 9 september 2021 12:23 schreef Shaar12 het volgende:
https://www.ad.nl/buitenl(...)an-gemaakt~a77e0012/
In Denemarken doen ze niet zo moeilijk en vanaf morgen kan alles daar weer normaal open. De coronapas wordt daar gezien als een prima tussenoplossing.
Het is overigens veelzeggend dat er gesproken wordt van "geen regels meer" en de coronapas dus eigenlijk al niet meer als maatregel beschouwd wordt.Cum hoc ergo propter hoc (correlation does NOT imply causation)
De coronacijfers van vandaag zijn een achteruitkijkspiegel van één à twee weken terug: COR / Het datavertragingstopic #2![]()
https://www.msn.com/nl-nl(...)AOfASu?ocid=msedgntpquote:En wij maar denken dat ‘na acht uur geen alcohol in de supermarkt’ een draconische maatregel was. In Australië mag je blij zijn dat je thuis een sixpackje kan drinken. Meer dan dat en de politie komt op je deur kloppen.
Als het om coronamaatregelen gaat, krijg je het niet strenger dan Sydney. Down Under mag je hooguit op anderhalve kilometer met je vrienden afspreken, en als je het waagt om voor je plezier de deur uit te gaan, komt de coronapolitie je in de boeien slaan. In zo’n wereld kun je natuurlijk weinig anders dan jezelf de godganse dag bezatten, dus dat is precies wat de bewoners van Australië maar al te graag doen.
Helaas probeert men ook daar een stokje voor te steken. Bewoners van appartementencomplexen van NSW Health mogen vanaf vandaag maximaal zes pils per dag in huis halen. De bewakers van de gebouwen doorzoeken alle boodschappen die bezorgd worden - zelf naar de supermarkt mag natuurlijk niet - en pikken al het extra pils eruit. Ook wijn en sterke dranken hebben hun limiet, dus dat wordt drooglegging down under.
De enige manier om aan de maatregel te ontsnappen is met een doktersadvies, maar de eerste arts die meer dan zes pils per dag voorschrijft, moeten wij nog tegenkomen.![]()
Klopt, maar die hadden daar ook al een maandje of twee de versoepelingen die wij hopelijk volgende week te horen krijgen.quote:Op donderdag 9 september 2021 12:24 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Niet voor niet is in Denemarken de vaccinatiegraad zo'n 10 procent hoger.![]()
Alsof ik een hele slechte soapserie zit te kijken, zo lees ik dat artikel. Wat heeft dit in godsnaam nog met corona te maken?quote:Op donderdag 9 september 2021 12:25 schreef Oriente het volgende:
[..]
https://www.msn.com/nl-nl(...)AOfASu?ocid=msedgntp![]()
De eerlijkheid gebied natuurlijk te zeggen dat wij in juni juist één van de eerste waren die zo massaal hadden versoepeld.quote:Op donderdag 9 september 2021 12:25 schreef Shaar12 het volgende:
[..]
Klopt, maar die hadden daar ook al een maandje of twee de versoepelingen die wij hopelijk volgende week te horen krijgen.Cum hoc ergo propter hoc (correlation does NOT imply causation)
De coronacijfers van vandaag zijn een achteruitkijkspiegel van één à twee weken terug: COR / Het datavertragingstopic #2![]()
Olie- en gasconcern Shell overweegt om een vaccinatieplicht in te voeren voor zijn personeel. Dat meldt de Britse zakenkrant Financial Times op basis van een uitgelekte interne memo.![]()
Ja, dat was helaas een flinke blunder, daar hebben we nu nog steeds last van.quote:Op donderdag 9 september 2021 12:27 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
De eerlijkheid gebied natuurlijk te zeggen dat wij in juni juist één van de eerste waren die zo massaal hadden versoepeld.![]()
En in Denemarken zitten nu 28 mensen op de IC. Dat is omgerekend ongeveer 90 mensen in Nederland. Ruim twee keer zo weinig dus.quote:Op donderdag 9 september 2021 12:27 schreef Shaar12 het volgende:
[..]
Ja, dat was helaas een flinke blunder, daar hebben we nu nog steeds last van.Cum hoc ergo propter hoc (correlation does NOT imply causation)
De coronacijfers van vandaag zijn een achteruitkijkspiegel van één à twee weken terug: COR / Het datavertragingstopic #2![]()
I see what you did there.quote:Op donderdag 9 september 2021 12:27 schreef Tarado het volgende:
Olie- en gasconcern Shell overweegt om een vaccinatieplicht in te voeren voor zijn personeel. Dat meldt de Britse zakenkrant Financial Times op basis van een uitgelekte interne memo.![]()
Die corona pas verdwijnt alleen ook voor verreweg de meeste zaken als ik het artikel zo lees. Dus dan zijn er inderdaad geen regels meer.quote:Op donderdag 9 september 2021 12:24 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Niet voor niet is in Denemarken de vaccinatiegraad zo'n 10 procent hoger.
Het is overigens veelzeggend dat er gesproken wordt van "geen regels meer" en de coronapas dus eigenlijk al niet meer als maatregel beschouwd wordt.![]()
Kim Young-Un is een stuk slanker geworden.quote:Op donderdag 9 september 2021 12:10 schreef crystal_meth het volgende:
Lijst van covid gerelateerde nieuwsberichten: https://www.usnews.com/topics/subjects/coronavirus
(excuses voor de O/T maar zeer opmerkelijk)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Denen zijn verstandige mensen.quote:Op donderdag 9 september 2021 12:31 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Die corona pas verdwijnt alleen ook voor verreweg de meeste zaken als ik het artikel zo lees. Dus dan zijn er inderdaad geen regels meer.![]()
quote:Op donderdag 9 september 2021 12:31 schreef Za het volgende:
[..]
Kim Young-Un is een stuk slanker geworden.
(excuses voor de O/T maar zeer opmerkelijk)Sexy mofo is het toch heSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Denemarken is pas echt een gidsland.quote:Op donderdag 9 september 2021 12:32 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Denen zijn verstandige mensen.![]()
![]()
Klopt, die weg moeten wij ook inslaan. Maar de Denen hebben het wel eerst twee maanden met een coronapas gedaan. Dat ging daar blijkbaar erg goed en daarom zijn ze nu van alle regels af.quote:Op donderdag 9 september 2021 12:32 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Denen zijn verstandige mensen.![]()
https://www.msn.com/nl-nl(...)AOfOEv?ocid=msedgntpquote:Willem Engel is donderdagochtend veroordeeld tot het betalen van alle proceskosten van de zaak die hij bij de correctionele rechtbank in Mechelen had aangespannen tegen de Belgische viroloog Marc Van Ranst, wegens smaad en laster. De voorman van Viruswaarheid had zijn zaak bij de verkeerde rechtbank aanhangig gemaakt, waarna niet-ontvankelijkheid volgde.
Engel was niet aanwezig bij de correctionele rechtbank, en ook zijn Belgische advocaat Michael Verstraeten – die ook de man achter het Belgische Viruswaanzin is – was in geen velden of wegen te bekennen. Ze hadden een zaak aangespannen omdat de viroloog de salsaleraar met dreadlocks extreemrechts en een virusontkenner zou hebben genoemd. Van Ranst was wel bij de uitspraak, en zuchtte diep na afloop van de ultrakorte bijeenkomst.
Dit is misbruik van de rechtsgang in België”, zei Van Ranst. „Ik ben het wel een beetje beu. Vanaf het begin al. Maar de uitspraak was voor hem niet belangrijk. Hij wist waarschijnlijk al dat hij ging verliezen, maar bij de vorige zitting waren meer camera’s aanwezig en daar gaat het hem vooral om.”
De zaak werd niet-ontvankelijk verklaard omdat de uitlatingen van Van Ranst over Engel – in een krant en op sociale media – vallen onder zogeheten ’drukpersmisdrijven’. Die vallen niet onder de correctionele rechtbank. Alleen het hof van assisen kan daarover oordelen.
In beroep
Engel laat in een reactie weten in beroep te gaan tegen de beslissing van de rechtbank. „We hielden hier rekening mee, het had ook niet onze hoogste prioriteit om bij de uitspraak aanwezig te zijn. Maar wij zijn van mening dat we wel bij het juiste hof waren. Ik heb het idee dat de rechter er niet zo veel zin in had en er zo vanaf wilde zijn.”
Van pesterijen is volgens Engel geen sprake. „Ik ben gewoon niet gediend van zulke uitspraken. Elke persoon of organisatie die ons schade toebrengt, kan een rechtszaak verwachten.”
Nieuwe zaak
Maandag zou een nieuwe zaak volgen die Engel tegen Van Ranst heeft aangespannen, maar die wordt voorlopig uitgesteld. Die zaak heeft te maken met uitspraken die de viroloog deed in aanloop naar het proces van deze donderdag. Hij noemde Engel daarin onder andere opnieuw een virusontkenner. Omdat het een tv-interview betreft, zal dat mogelijk niet onder een drukpersmisdrijf vallen, maar Van Ranst – die op Twitter ook volop werd belaagd door de Viruswaarheid-voorman – is vol vertrouwen over de afloop.
„Weer gaan ze die zaak heel zichtbaar verliezen. Het is inderdaad geen drukpersmisdrijf, maar ook in dit dossier is hij kansloos. Ik hoop dat hij nu een boete van de rechtbank krijgt wegens het misbruiken van de rechtsgang.”__
![]()
Ja maar zo'n coronapas is onbespreekbaar, want tweedeling etc. blablaquote:Op donderdag 9 september 2021 12:33 schreef Shaar12 het volgende:
[..]
Klopt, die weg moeten wij ook inslaan. Maar de Denen hebben het wel eerst twee maanden met een coronapas gedaan. Dat ging daar blijkbaar erg goed en daarom zijn ze nu van alle regels af.Cum hoc ergo propter hoc (correlation does NOT imply causation)
De coronacijfers van vandaag zijn een achteruitkijkspiegel van één à twee weken terug: COR / Het datavertragingstopic #2![]()
Als tussenoplossing vind ik het echt meer dan prima. De evenementensector kan weer open, we kunnen weer volle stadions hebben. Plus het gaat echt nog bijdragen aan de vaccinatiegraad, daar ben ik van overtuigd. Alleen als het kan, moeten we ook zo snel mogelijk weer van die pas af. Helaas zijn wij nog niet zo ver als de Denen, maar zij laten wel zien dat het kan werken.quote:Op donderdag 9 september 2021 12:36 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Ja maar zo'n coronapas is onbespreekbaar, want tweedeling etc. blabla![]()
Daar hebben al die zomerfestivals nu geen reet meer aan natuurlijk. Dikke faal van Hugo was Dansen met Janssen, als je dat gewoon goed had aangepakt (14 dagen hanteren ipv 1 uur na prik de disco in) dan had je met coronacheck al die festivals prima kunnen doen.quote:Op donderdag 9 september 2021 12:38 schreef Shaar12 het volgende:
[..]
Als tussenoplossing vind ik het echt meer dan prima. De evenementensector kan weer open, we kunnen weer volle stadions hebben. Plus het gaat echt nog bijdragen aan de vaccinatiegraad, daar ben ik van overtuigd. Alleen als het kan, moeten we ook zo snel mogelijk weer van die pas af. Helaas zijn wij nog niet zo ver als de Denen, maar zij laten wel zien dat het kan werken.
En dan hadden wij die pas wellicht ook snel(ler) kunnen afschaffen, ipv er nu eind september/begin oktober nog mee aan te komen zetten voor de bioscoop en het theater.![]()
corona = drankquote:Op donderdag 9 september 2021 12:27 schreef Mallerd01 het volgende:
[..]
Alsof ik een hele slechte soapserie zit te kijken, zo lees ik dat artikel. Wat heeft dit in godsnaam nog met corona te maken?´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
Evenementen zijn natuurlijk gewoon slachtoffer gemaakt hoewel daar het probleem niet lag. Zal wel geweest zijn om urgentie uit te stralen.quote:Op donderdag 9 september 2021 12:46 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Daar hebben al die zomerfestivals nu geen reet meer aan natuurlijk. Dikke faal van Hugo was Dansen met Janssen, als je dat gewoon goed had aangepakt (14 dagen hanteren ipv 1 uur na prik de disco in) dan had je met coronacheck al die festivals prima kunnen doen.
En dan hadden wij die pas wellicht ook snel(ler) kunnen afschaffen, ipv er nu eind september/begin oktober nog mee aan te komen zetten voor de bioscoop en het theater.![]()
had dat zo'n grote invloed dan?quote:Op donderdag 9 september 2021 12:46 schreef WheeledWarrior het volgende:
Dikke faal van Hugo was Dansen met Janssen, als je dat gewoon goed had aangepakt (14 dagen hanteren ipv 1 uur na prik de disco in) dan had je met coronacheck al die festivals prima kunnen doen.![]()
100x dit inderdaad. Als ze een paar randvoorwaarden hadden aangepast: Direct dansen met Janssen, en de wachttijd voor overige vaccins, en max 24 uur geldig, had het hele festivalseizoen gered kunnen worden.quote:Op donderdag 9 september 2021 12:46 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Daar hebben al die zomerfestivals nu geen reet meer aan natuurlijk. Dikke faal van Hugo was Dansen met Janssen, als je dat gewoon goed had aangepakt (14 dagen hanteren ipv 1 uur na prik de disco in) dan had je met coronacheck al die festivals prima kunnen doen.
En dan hadden wij die pas wellicht ook snel(ler) kunnen afschaffen, ipv er nu eind september/begin oktober nog mee aan te komen zetten voor de bioscoop en het theater.
Desnoods met Co2 meters in de testen en 3 kanten open.
Dan had waarschijnlijk de rest van het evenementenseizoen gered kunnen worden, was wellicht de vaccinatiegraad al hoger geweest, en hadden we minder krampachtig gedaan richting de herfst.
Maar dat is de spreekwoordelijke koe in de kont kijken, dus dat doen we maar niet, neemt niet weg dat ik het ze nog steeds kwalijk neem.wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Yep, coronapas hier dus ook invoeren in de horeca, zodat de laatste tien procent zich ook laat vaccineren en hier ook alles open kan.quote:Op donderdag 9 september 2021 12:23 schreef Shaar12 het volgende:
https://www.ad.nl/buitenl(...)an-gemaakt~a77e0012/
In Denemarken doen ze niet zo moeilijk en vanaf morgen kan alles daar weer normaal open. De coronapas wordt daar gezien als een prima tussenoplossing.They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.![]()
ik vind dat nogal een aanname, niet dat ik het geen blunder vind van De Jonge maar dat het allemaal in de soep is gelopen door zijn dansen met Janssen uitspraak geloof ik helemaal niets van, eerder te weinig gevaccineerden, teveel gesjoemel zowel met tvt als aan de deurquote:Op donderdag 9 september 2021 13:19 schreef _serial_ het volgende:
[..]
100x dit inderdaad. Als ze een paar randvoorwaarden hadden aangepast: Direct dansen met Janssen, en de wachttijd voor overige vaccins, en max 24 uur geldig, had het hele festivalseizoen gered kunnen worden.
Desnoods met Co2 meters in de testen en 3 kanten open.
Dan had waarschijnlijk de rest van het evenementenseizoen gered kunnen worden, was wellicht de vaccinatiegraad al hoger geweest, en hadden we minder krampachtig gedaan richting de herfst.
Maar dat is de spreekwoordelijke koe in de kont kijken, dus dat doen we maar niet, neemt niet weg dat ik het ze nog steeds kwalijk neem.![]()
Het is een combinatie van dit allemaal.quote:Op donderdag 9 september 2021 13:33 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik vind dat nogal een aanname, niet dat ik het geen blunder vind van De Jonge maar dat het allemaal in de soep is gelopen door zijn dansen met Janssen uitspraak geloof ik helemaal niets van, eerder te weinig gevaccineerden, teveel gesjoemel zowel met tvt als aan de deur![]()
Die laatste 10 procent gaat zich niet laten vaccineren omdat ze dan de horeca in kunnen hoor.quote:Op donderdag 9 september 2021 13:32 schreef speknek het volgende:
[..]
Yep, coronapas hier dus ook invoeren in de horeca, zodat de laatste tien procent zich ook laat vaccineren en hier ook alles open kan.![]()
Dat laatste moet je incalculeren, het is niet goed te praten, maar het hele plan rammelde ook gewoon aan alle kanten.quote:Op donderdag 9 september 2021 13:33 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik vind dat nogal een aanname, niet dat ik het geen blunder vind van De Jonge maar dat het allemaal in de soep is gelopen door zijn dansen met Janssen uitspraak geloof ik helemaal niets van, eerder te weinig gevaccineerden, teveel gesjoemel zowel met tvt als aan de deur![]()
Dansen met Jansen, kan ie niet zelf verzonnen hebben, zo'n domme uitspraak was , gescript, het is een ruttiaanse woordspeling.quote:Op donderdag 9 september 2021 13:33 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik vind dat nogal een aanname, niet dat ik het geen blunder vind van De Jonge maar dat het allemaal in de soep is gelopen door zijn dansen met Janssen uitspraak geloof ik helemaal niets van, eerder te weinig gevaccineerden, teveel gesjoemel zowel met tvt als aan de deur![]()
Hier zitten zoveel aannames in. Vertel eens, hoeveel maandelijkse ziekenhuis opnames scheelt de laatste 10%?quote:Op donderdag 9 september 2021 13:32 schreef speknek het volgende:
[..]
Yep, coronapas hier dus ook invoeren in de horeca, zodat de laatste tien procent zich ook laat vaccineren en hier ook alles open kan.![]()
Dat is allang niet meer rullevant, alles draait nu om jongeren met een snotneus.quote:Op donderdag 9 september 2021 13:36 schreef zoost het volgende:
[..]
Hier zitten zoveel aannames in. Vertel eens, hoeveel maandelijkse ziekenhuis opnames scheelt de laatste 10%?![]()
In Frankrijk en Denemarken wel.quote:Op donderdag 9 september 2021 13:34 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Die laatste 10 procent gaat zich niet laten vaccineren omdat ze dan de horeca in kunnen hoor.29x minder dan nu (binnen de 10% die van ongevaccineerd naar gevaccineerd gaat).quote:Op donderdag 9 september 2021 13:36 schreef zoost het volgende:
[..]
Hier zitten zoveel aannames in. Vertel eens, hoeveel maandelijkse ziekenhuis opnames scheelt de laatste 10%?They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.![]()
Op welke percentages zitten die landen dan?quote:Op donderdag 9 september 2021 13:43 schreef speknek het volgende:
[..]
In Frankrijk en Denemarken wel.
[..]
29x minder dan nu (binnen de 10% die van ongevaccineerd naar gevaccineerd gaat).
Ik geloof er geen drol van dat ze in de streng-religieuze gemeenschappen overstag gaan voor een kroeg- of een bioscoopbezoek. Sowieso komen die niet-westerse immigrantengroepen daar zelden of nooit, en in die groep zitten nog heel veel ongevaccineerden.![]()
De Denen zitten zo'n 10% hoger dan ons en de Fransen lagen heel ver achter, maar door de invoering van die coronapas daar zijn ze daar nu met een flinke inhaalslag bezig met vaccineren. Dus blijkbaar werkt het wel voor de vaccinatiegraad.quote:Op donderdag 9 september 2021 13:46 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Op welke percentages zitten die landen dan?
Nogmaals, het moet als tussenoplossing dienen en hoe eerder we er weer vanaf kunnen hoe beter.![]()
Het lijkt me duidelijk dat in Urk verplicht vaccineren helpt![i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Urk.quote:Op donderdag 9 september 2021 13:52 schreef Mexicanobakker het volgende:
Het lijkt me duidelijk dat in Urk verplicht vaccineren helpt!![]()
Bedoel. Als je daar niet woont, dan kom je daar toch nooit![]()
![]()
In Urk helpt niets meer, ben ik bang.quote:Op donderdag 9 september 2021 13:52 schreef Mexicanobakker het volgende:
Het lijkt me duidelijk dat in Urk verplicht vaccineren helpt!![]()
Ben er gisteren nog toevallig heel dichtbij in de buurt geweestquote:Op donderdag 9 september 2021 13:54 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Urk.![]()
Bedoel. Als je daar niet woont, dan kom je daar toch nooit
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
Wat bedoel je hier? 29 personen minder dan nu? Daarom gaan we het paspoort invoeren?quote:Op donderdag 9 september 2021 13:43 schreef speknek het volgende:
29x minder dan nu (binnen de 10% die van ongevaccineerd naar gevaccineerd gaat).![]()
Door wie wordt dat gezien als prima tussenoplossing en heb je daar een goede bron van? Dat Telegraaf artikel, als dat al een goede bron is, is een betaald artikel en kan ik niet lezen.quote:Op donderdag 9 september 2021 12:23 schreef Shaar12 het volgende:
https://www.ad.nl/buitenl(...)an-gemaakt~a77e0012/
In Denemarken doen ze niet zo moeilijk en vanaf morgen kan alles daar weer normaal open. De coronapas wordt daar gezien als een prima tussenoplossing.![]()
Dit was na het invoeren van de coronapas in Frankrijk:quote:Op donderdag 9 september 2021 13:46 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Op welke percentages zitten die landen dan?
Ik geloof er geen drol van dat ze in de streng-religieuze gemeenschappen overstag gaan voor een kroeg- of een bioscoopbezoek. Sowieso komen die niet-westerse immigrantengroepen daar zelden of nooit, en in die groep zitten nog heel veel ongevaccineerden.
Ook de Denen in het artikel waar net naar gelinkt werd waren ervan overtuigd dat het gedeeltelijk door de coronapas kwam.
Frankrijk zit nu op 92.8% van de volwassen bevolking tegenover 85.4 bij ons. En van de leeftijd 12-17 heeft 52% de eerste prik tegenover 41% hier.
Daarnaast gaat het niet alleen om de ziekenhuisopnames van deze groep heh. Het vaccin zorgt voor 1 - (0.2 (bescherming infectie) x 0.06 (symptomatisch)) = 98.8% minder virus dat rondgaat. En dan is het virus dat rondgaat ook nog eens minder besmettelijk.They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.![]()
True Faith en Bizarre Love Triangle zijn wel lekkere nummertjes hoor.quote:[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Wat is er mis met het Australische model? Even 2 weken een harde lockdown is altijd beter dan aan blijven modderen.quote:Op donderdag 9 september 2021 12:33 schreef Oriente het volgende:
[..]
Denemarken is pas echt een gidsland.Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...![]()
quote:Op donderdag 9 september 2021 13:57 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Ben er gisteren nog toevallig heel dichtbij in de buurt geweest![]()
![]()
Waarom zouden al die Turken en Marokkanen in de Randstad die zich niet laten vaccineren dat ineens wel doen als je zonder bewijs het theater of de kroeg niet meer in mag. Daar komen ze toch niet. En in hun 'eigen winkeltjes' gaan ze echt niet met QR-bewijzen werken, dan ben je wel heel naïef als je dat denkt.
O ja dan gaan we controleren. Tja, we weten allemaal wel weer hoe dat in praktijk uitpakt.![]()
Gewoon alle Marokkanen terug naar Istanbul dan maar.quote:Op donderdag 9 september 2021 14:01 schreef WheeledWarrior het volgende:
Waarom zouden al die Turken en Marokkanen in de Randstad die zich niet laten vaccineren dat ineens wel doen als je zonder bewijs het theater of de kroeg niet meer in mag. Daar komen ze toch niet. En in hun 'eigen winkeltjes' gaan ze echt niet met QR-bewijzen werken, dan ben je wel heel naïef als je dat denkt.
O ja dan gaan we controleren. Tja, we weten allemaal wel weer hoe dat in praktijk uitpakt.[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Er staat 29x niet 29 personen.quote:Op donderdag 9 september 2021 13:57 schreef zoost het volgende:
Wat bedoel je hier? 29 personen minder dan nu? Daarom gaan we het paspoort invoeren?
https://www.cnbc.com/2021(...)ized-with-covid.htmlThey told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.![]()
We kunnen wel grapjes maken maar binnen die gemeenschappen zitten wel gewoon de 'problemen' als het gaat om niet vaccineren.quote:Op donderdag 9 september 2021 14:02 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Gewoon alle Marokkanen terug naar Istanbul dan maar.
Ook in streng-christelijke kringen overigens.![]()
Marokkanen gaan naar de bioscoop, en Turken zitten op het terras, het zijn net mensen.quote:Op donderdag 9 september 2021 14:01 schreef WheeledWarrior het volgende:
Waarom zouden al die Turken en Marokkanen in de Randstad die zich niet laten vaccineren dat ineens wel doen als je zonder bewijs het theater of de kroeg niet meer in mag. Daar komen ze toch niet. En in hun 'eigen winkeltjes' gaan ze echt niet met QR-bewijzen werken, dan ben je wel heel naïef als je dat denkt.
O ja dan gaan we controleren. Tja, we weten allemaal wel weer hoe dat in praktijk uitpakt.
En de mensen in Scherpezeel en Barneveld houden er ook van om naar een restaurant te gaan.
Maar het overgrote deel zijn natuurlijk <50.They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.![]()
Ja, duh.quote:Op donderdag 9 september 2021 14:03 schreef speknek het volgende:
[..]
Marokkanen gaan naar de bioscoop, en Turken zitten op het terras, het zijn net mensen.
Door de bank genomen natuurlijk.![]()
In Zwitserland zijn ze het ook niet zo eens met de coronapas:
https://www.bernerzeitung(...)riegelt-319463788497quote:Über 3000 Menschen zogen durch Bern
Auslöser der Demonstration war der Bundesratsentscheid vom Nachmittag, ab Montag die Zertifikatspflicht in Restaurants einzuführen.![]()
Wanneer komen Hugo en Mark ons weer vertellen dat alles nog een paar weken word opgerekt?Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...![]()
14 september.quote:Op donderdag 9 september 2021 14:07 schreef zalkc het volgende:
Wanneer komen Hugo en Mark ons weer vertellen dat alles nog een paar weken word opgerekt?![]()
Ja, daar kan ik niets mee, hoeveel ziekenhuis opnames per maand hebben we het over?quote:Op donderdag 9 september 2021 14:02 schreef speknek het volgende:
[..]
Er staat 29x niet 29 personen.
https://www.cnbc.com/2021(...)ized-with-covid.html![]()
quote:Op donderdag 9 september 2021 14:11 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Misschien kun je beter op Geenstijl je latente vooroordelen plaatsen.
Misschien moet je de cijfers van de ongevaccineerde groepen in de ziekenhuizen er even bij pakken meneer de dominee.,
Verder ga ik trouwens ook niet meer op je reageren.![]()
Kom jij maar eens met cijfers waarin de demografie van de bioscoopbezoeker is uitgesplitst naar etniciteit.quote:Op donderdag 9 september 2021 14:12 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Misschien moet je de cijfers van de ongevaccineerde groepen in de ziekenhuizen er even bij pakken meneer de dominee.,Cum hoc ergo propter hoc (correlation does NOT imply causation)
De coronacijfers van vandaag zijn een achteruitkijkspiegel van één à twee weken terug: COR / Het datavertragingstopic #2![]()
Ja, denk inderdaad dat de gemiddelde Turk of Marokkaan niet zonder horeca kan.quote:Op donderdag 9 september 2021 14:11 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Misschien kun je beter op Geenstijl je latente vooroordelen plaatsen.
Je kunt in ieder geval zeggen dat Fok! altijd een glimlach op mijn gezicht weet te toveren.´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
10% extra is 2/3e van de ongevaccineerden minder.quote:Op donderdag 9 september 2021 14:10 schreef zoost het volgende:
[..]
Ja, daar kan ik niets mee, hoeveel ziekenhuis opnames per maand hebben we het over?
Huidige impact op ziekenhuis is 90% ongevaccineerd. 2/3e minder is een reductie van 60% minus klein percentage dat alsnog na vaccin in ziekenhuis beland van 6%
Totale daling van 54% bezetting gaat naar 200 kliniek en 100 IC
instroom gaat van 60 naar 29 per dag.Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...![]()
Het is maar net de vraag of mensen door vaccinatieplicht zich laten vaccineren of zich leuke uitjes laten ontnemen. Ligt aan de persoon, situatie, etc.[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Mits de gewonnen vaccinaties evenredig over de groep ongevaccineerden verspreid zijn. Het is maar de vraag of dat zo is.quote:Op donderdag 9 september 2021 14:18 schreef zalkc het volgende:
[..]
10% extra is 2/3e van de ongevaccineerden minder.
Huidige impact op ziekenhuis is 90% ongevaccineerd. 2/3e minder is een reductie van 60% minus klein percentage dat alsnog na vaccin in ziekenhuis beland van 6%
Totale daling van 54% bezetting gaat naar 200 kliniek en 100 IC
instroom gaat van 60 naar 29 per dag.Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)![]()
En of die 'leuke uitjes' meewerken aan die plicht natuurlijk. Als dat op dezelfde manier gaat als het checken van klachten bij restaurants dan mogen ze van mij gerust die plicht invoeren.quote:Op donderdag 9 september 2021 14:20 schreef Mexicanobakker het volgende:
Het is maar net de vraag of mensen door vaccinatieplicht zich laten vaccineren of zich leuke uitjes laten ontnemen. Ligt aan de persoon, situatie, etc.![]()
Waarschijnlijk gewoon een QR checken.quote:Op donderdag 9 september 2021 14:23 schreef Mallerd01 het volgende:
[..]
En of die 'leuke uitjes' meewerken aan die plicht natuurlijk. Als dat op dezelfde manier gaat als het checken van klachten bij restaurants dan mogen ze van mij gerust die plicht invoeren.[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
In andere landen werkt(e) het wel degelijk, dus ik denk dat Nederland daarin niet veel anders zal zijn.quote:Op donderdag 9 september 2021 14:20 schreef Mexicanobakker het volgende:
Het is maar net de vraag of mensen door vaccinatieplicht zich laten vaccineren of zich leuke uitjes laten ontnemen. Ligt aan de persoon, situatie, etc.“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
'Dansen bij Jansen' was een studentendiscotheek in Amsterdam ooit.quote:Op donderdag 9 september 2021 13:35 schreef christmastsunami het volgende:
Dansen met Jansen, kan ie niet zelf verzonnen hebben, zo'n domme uitspraak was , gescript, het is een ruttiaanse woordspeling.![]()
Lijkt mij ook, maar er zullen altijd mensen volharden lijkt me. Maar iedere persoon winst is er in principe één. Even los van het morele aspect.quote:Op donderdag 9 september 2021 14:30 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
In andere landen werkt(e) het wel degelijk, dus ik denk dat Nederland daarin niet veel anders zal zijn.[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Het enige wat al naar buiten kwam in andere landen is dat het eigenlijk niet of lastig te controleren is of ondernemers zich er daadwerkelijk aan houden. Genoeg ondernemers die dus tegen het idee zullen zijn of juist omzet zien kelderen en dus iedereen maar gewoon toegang zullen geven.quote:Op donderdag 9 september 2021 14:33 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Lijkt mij ook, maar er zullen altijd mensen volharden lijkt me. Maar iedere persoon winst is er in principe één. Even los van het morele aspect.“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Als de franse methode doorgaat zal het percentage gevaccineerden omhoog knallen. Ook al zegt men van niet.quote:Op donderdag 9 september 2021 14:30 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
In andere landen werkt(e) het wel degelijk, dus ik denk dat Nederland daarin niet veel anders zal zijn.
Ik verwacht wel grote protestacties en politici die hun kans grijpen. Daarbij koren op de molen van de complotdenkers etc.
Zelf vind ik het een hele lastige discussie. Ben niet voor en ben niet tegen. Maar gooi de kroegen maar open hoor voor de gevaccineerden (en negatief getesten).![]()
Het werkt (mogelijk? spreek nu alleen even voor mijzelf) ook een andere kant op; stond als eerst in de rij voor een prikje, maar bij een plicht zal ik niet opnieuw een prikje nemen (mocht dat gaan gebeuren dan, volgend jaar bijv.).quote:Op donderdag 9 september 2021 14:33 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Lijkt mij ook, maar er zullen altijd mensen volharden lijkt me. Maar iedere persoon winst is er in principe één. Even los van het morele aspect.![]()
En wie heb je daar precies mee?quote:Op donderdag 9 september 2021 14:35 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Het werkt (mogelijk? spreek nu alleen even voor mijzelf) ook een andere kant op; stond als eerst in de rij voor een prikje, maar bij een plicht zal ik niet opnieuw een prikje nemen (mocht dat gaan gebeuren dan, volgend jaar bijv.).![]()
Niemand gok ik zo? Waarom zou ik er iemand mee moeten hebben?quote:Op donderdag 9 september 2021 14:36 schreef aartstyle het volgende:
[..]
En wie heb je daar precies mee?![]()
Waarmee je dus de factor veiligheid sowieso niet op 1 hebt staan.quote:Op donderdag 9 september 2021 14:35 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Het enige wat al naar buiten kwam in andere landen is dat het eigenlijk niet of lastig te controleren is of ondernemers zich er daadwerkelijk aan houden. Genoeg ondernemers die dus tegen het idee zullen zijn of juist omzet zien kelderen en dus iedereen maar gewoon toegang zullen geven.
Maar goed, dat dit plan puur is bedacht om de prikgraad op te krikken, hebben ze al min of meer open toegegeven.![]()
Het gaat in deze toch juist om de mensen die zich (bewust) nog helemaal niet hebben laten vaccineren? Een eventueel booster shot (voor de ouderen) is wel echt weer een heel andere discussie lijkt me.quote:Op donderdag 9 september 2021 14:35 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Het werkt (mogelijk? spreek nu alleen even voor mijzelf) ook een andere kant op; stond als eerst in de rij voor een prikje, maar bij een plicht zal ik niet opnieuw een prikje nemen (mocht dat gaan gebeuren dan, volgend jaar bijv.).“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Ik snap je logica niet. Je bent dus voor een vaccinatie voor jezelf. Maar je bent tegen een vaccinatieplicht/dwang. Dat snap ik nog.quote:Op donderdag 9 september 2021 14:37 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Niemand gok ik zo? Waarom zou ik er iemand mee moeten hebben?
Maar omdat er een vaccinatie dwang zou zijn neem je maar geen prik meer. Daar snap ik niks van.
Je kan ook op andere manieren protesteren tegen die vaccinatiedwang lijkt me.
.![]()
Ik heb het niet over een boostershot. Dat vaccin werkt toch niet zo lang?quote:Op donderdag 9 september 2021 14:38 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Het gaat in deze toch juist om de mensen die zich (bewust) nog helemaal niet hebben laten vaccineren? Een eventueel booster shot (voor de ouderen) is wel echt weer een heel andere discussie lijkt me.![]()
Alleen wat denk je met zo'n statement te bereiken?quote:Op donderdag 9 september 2021 14:35 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Het werkt (mogelijk? spreek nu alleen even voor mijzelf) ook een andere kant op; stond als eerst in de rij voor een prikje, maar bij een plicht zal ik niet opnieuw een prikje nemen (mocht dat gaan gebeuren dan, volgend jaar bijv.).[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Dat heet principes hebben.quote:Op donderdag 9 september 2021 14:40 schreef aartstyle het volgende:
[..]
Ik snap je logica niet. Je bent dus voor een vaccinatie voor jezelf. Maar je bent tegen een vaccinatieplicht/dwang. Dat snap ik nog.
Maar omdat er een vaccinatie dwang zou zijn neem je maar geen prik meer. Daar snap ik niks van.
Je kan ook op andere manieren protesteren tegen die vaccinatiedwang lijkt me.
.![]()
Volgens mij is daar nog geen consensus over.. toch?quote:Op donderdag 9 september 2021 14:40 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Ik heb het niet over een boostershot. Dat vaccin werkt toch niet zo lang?“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Zoveel ongevaccineerden zijn er hier echt niet hoor. Om één of andere reden blijven we maar in dat cirkeltje hangen dat er 1,8 miljoen complotdenkers zijn ofzo.quote:Op donderdag 9 september 2021 14:35 schreef aartstyle het volgende:
[..]
Als de franse methode doorgaat zal het percentage gevaccineerden omhoog knallen. Ook al zegt men van niet.
Ik verwacht wel grote protestacties en politici die hun kans grijpen. Daarbij koren op de molen van de complotdenkers etc.
Zelf vind ik het een hele lastige discussie. Ben niet voor en ben niet tegen. Maar gooi de kroegen maar open hoor voor de gevaccineerden (en negatief getesten).
5% die niet gevaccineerd kan worden, van de ongevaccineerden is zo'n 30% tussen de 12 en 17 jaar, dus dan heb je al zo'n 1,1 tot 1,2 miljoen mensen van die 1,8 die of niet kan of in een lage leeftijdsgroep zit.
Daarnaast 10% van de gevaccineerden waar de vaccinatie onvoldoende zinvol is en een vaccinatieplicht is vooral voor de bühne. Qua mensen in de risicogroep kun je daar wellicht nog zo'n 200.000 tot 300.000 mensen mee bereiken wellicht. Zo'n ingrijpende maatregel voor zo weinig effect lijkt me zinloos.
@trein2000 Stel dat er een vaccinatieplicht komt en een kind is niet gevaccineerd, is dat kind dan zelf aansprakelijk of zijn ouders? Op dit moment mag een 12-jarige zelf beslissen of diegene wel of niet wil, als er een plicht is werkt het toch anders?![]()
no snowflake in an avalanche ever feels responsiblequote:Op donderdag 9 september 2021 14:40 schreef aartstyle het volgende:
[..]
Ik snap je logica niet. Je bent dus voor een vaccinatie voor jezelf. Maar je bent tegen een vaccinatieplicht/dwang. Dat snap ik nog.
Maar omdat er een vaccinatie dwang zou zijn neem je maar geen prik meer. Daar snap ik niks van.
Je kan ook op andere manieren protesteren tegen die vaccinatiedwang lijkt me.
.![]()
Nee, vandaar de 'mocht dat gaan gebeuren dan'.quote:Op donderdag 9 september 2021 14:41 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Volgens mij is daar nog geen consensus over.. toch?![]()
jou uit je safespace halen misschienquote:Op donderdag 9 september 2021 14:40 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Alleen wat denk je met zo'n statement te bereiken?![]()
Ehhh tja. Mij lijkt deze actie niet erg zinvol. Dan breng je je eigen gezondheid in gevaar omdat anderen vaccinatiedwang ervaren?quote:
Ik snap je mening wel hoor over die vaccinatiedwang, maar ik zou het op een andere manier uiten dan.![]()
Volgens mij is er tot nu toe telkens gezegd dat de werking tegen ernstige ziekte ook na 6 maanden nog hoog is, maar dat je eerder/meer besmettelijk kan zijn na die tijd. Dan breng je je eigen gezondheid dus eigenlijk niet in gevaar ermee.quote:Op donderdag 9 september 2021 14:43 schreef aartstyle het volgende:
[..]
Ehhh tja. Mij lijkt deze actie niet erg zinvol. Dan breng je je eigen gezondheid in gevaar omdat anderen vaccinatiedwang ervaren?
Ik snap je mening wel hoor over die vaccinatiedwang, maar ik zou het op een andere manier uiten dan.
Ja, druk op de zorg is een probleem op dat moment, maar dat wordt de komende maanden ook met een griepgolf een probleem, dus dat probleem ontstaat in elk scenario.
Net als de ziekenhuismedewerkers willen protesteren door zondagsdiensten te gaan draaien om meer geld/waardering te krijgen lijkt dit me juist een uiterst effectief middel om te protesteren.![]()
Niets, behalve op persoonlijk vlak. Het is ook niet echt een statement.quote:Op donderdag 9 september 2021 14:40 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Alleen wat denk je met zo'n statement te bereiken?![]()
Ik weet niet hoe je bij die conclusie komt. Complotdenkers krijg je niet aan de vaccinatie door meer overheidscontrole, integendeel juist.quote:Op donderdag 9 september 2021 14:42 schreef chratnox het volgende:
Zoveel ongevaccineerden zijn er hier echt niet hoor. Om één of andere reden blijven we maar in dat cirkeltje hangen dat er 1,8 miljoen complotdenkers zijn ofzo.
Het grootste deel van de ongevaccineerden zijn mensen met prikangst of overmoedig over hun eigen fysieke gezondheid. Met een beetje een druk krijg je die net zoals in Frankrijk gewoon naar het prikloket.quote:5% die niet gevaccineerd kan worden, van de ongevaccineerden is zo'n 30% tussen de 12 en 17 jaar, dus dan heb je al zo'n 1,1 tot 1,2 miljoen mensen van die 1,8 die of niet kan of in een lage leeftijdsgroep zit.
Daarnaast 10% van de gevaccineerden waar de vaccinatie onvoldoende zinvol is en een vaccinatieplicht is vooral voor de bühne. Qua mensen in de risicogroep kun je daar wellicht nog zo'n 200.000 tot 300.000 mensen mee bereiken wellicht. Zo'n ingrijpende maatregel voor zo weinig effect lijkt me zinloos.quote:Op donderdag 9 september 2021 14:00 schreef speknek het volgende:
Daarnaast gaat het niet alleen om de ziekenhuisopnames van deze groep heh. Het vaccin zorgt voor 1 - (0.2 (bescherming infectie) x 0.06 (symptomatisch)) = 98.8% minder virus dat rondgaat. En dan is het virus dat rondgaat ook nog eens minder besmettelijk.They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.![]()
Nee, dit snap ik niet helemaal.quote:Op donderdag 9 september 2021 14:42 schreef aTypisch het volgende:
[..]
jou uit je safespace halen misschien
Ik vraag me het gewoon oprecht af. Ik snap best dat je tegen gedwongen vaccinatie bent, ik vind dat geen vreemde gedachte. Maar wat je wil bereiken door eerst wel een prik te halen en 'dan maar niet' snap ik niet zo goed.
Nouja, behalve dan misschien voor je eigen 'gevoel' ofzo.[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Je vraagt me nu hoe toekomstige wetgeving er uit ziet. Dat weet ik simpelweg niet. Kinderen vanaf 12 zijn strafrechtelijk vervolgbaar. Dat weet ik wel.quote:Op donderdag 9 september 2021 14:42 schreef chratnox het volgende:
[..]
Zoveel ongevaccineerden zijn er hier echt niet hoor. Om één of andere reden blijven we maar in dat cirkeltje hangen dat er 1,8 miljoen complotdenkers zijn ofzo.
5% die niet gevaccineerd kan worden, van de ongevaccineerden is zo'n 30% tussen de 12 en 17 jaar, dus dan heb je al zo'n 1,1 tot 1,2 miljoen mensen van die 1,8 die of niet kan of in een lage leeftijdsgroep zit.
Daarnaast 10% van de gevaccineerden waar de vaccinatie onvoldoende zinvol is en een vaccinatieplicht is vooral voor de bühne. Qua mensen in de risicogroep kun je daar wellicht nog zo'n 200.000 tot 300.000 mensen mee bereiken wellicht. Zo'n ingrijpende maatregel voor zo weinig effect lijkt me zinloos.
@:trein2000 Stel dat er een vaccinatieplicht komt en een kind is niet gevaccineerd, is dat kind dan zelf aansprakelijk of zijn ouders? Op dit moment mag een 12-jarige zelf beslissen of diegene wel of niet wil, als er een plicht is werkt het toch anders?zie email 27 oktober![]()
Door wel een prikje te halen zou het voor mij voelen als meewerken aan/steun geven aan een plicht. En dat wil ik niet.quote:Op donderdag 9 september 2021 14:47 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Nee, dit snap ik niet helemaal.
Ik vraag me het gewoon oprecht af. Ik snap best dat je tegen gedwongen vaccinatie bent, ik vind dat geen vreemde gedachte. Maar wat je wil bereiken door eerst wel een prik te halen en 'dan maar niet' snap ik niet zo goed.
[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 09-09-2021 14:48:32 ]![]()
Dat denk ik echt niet. Als we de groep die niet gevaccineerd kan worden (de Jonge heeft een aantal keer 5% van de groep die in aanmerking komt genoemd, dat is ongeveer 700.000 mensen) eraf halen hou je nog zo'n 1,1 miljoen mensen over.quote:Op donderdag 9 september 2021 14:47 schreef speknek het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe je bij die conclusie komt. Complotdenkers krijg je niet aan de vaccinatie door meer overheidscontrole, integendeel juist.
Het grootste deel van de ongevaccineerden zijn mensen met prikangst of overmoedig over hun eigen fysieke gezondheid. Met een beetje een druk krijg je die net zoals in Frankrijk gewoon naar het prikloket.
[..]
[..]
Van die 1,1 miljoen mensen heb je zo'n 600.000 jongeren in de leeftijd 12 tot 17, daar is de vaccinatiegraad erg laag. In de groep die overblijft zitten de streng gereformeerden, de niet-westerse allochtonen, de mensen met prikangst én degenen die geloven dat ze 5G in je arm spuiten.
Overigens, een vaccinatieplicht vind ik wel verder gaan dan een beetje druk.![]()
Ik bedoelde hoe het over het algemeen gaat, of kinderen van 12 aansprakelijk gesteld kunnen worden of dat dat hun ouders zijn. Ik snap 't, dank je welquote:Op donderdag 9 september 2021 14:48 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Je vraagt me nu hoe toekomstige wetgeving er uit ziet. Dat weet ik simpelweg niet. Kinderen vanaf 12 zijn strafrechtelijk vervolgbaar. Dat weet ik wel.![]()
![]()
Hoe zit het hiermee dan? Dit toont namelijk heel andere cijfers van de groepsgrootte die niet of niet voldoende beschermd is met de herfst/winter voor de deur..quote:Op donderdag 9 september 2021 14:49 schreef chratnox het volgende:
[..]
Dat denk ik echt niet. Als we de groep die niet gevaccineerd kan worden (de Jonge heeft een aantal keer 5% van de groep die in aanmerking komt genoemd, dat is ongeveer 700.000 mensen) eraf halen hou je nog zo'n 1,1 miljoen mensen over.
Van die 1,1 miljoen mensen heb je zo'n 600.000 jongeren in de leeftijd 12 tot 17, daar is de vaccinatiegraad erg laag. In de groep die overblijft zitten de streng gereformeerden, de niet-westerse allochtonen, de mensen met prikangst én degenen die geloven dat ze 5G in je arm spuiten.
Overigens, een vaccinatieplicht vind ik wel verder gaan dan een beetje druk.“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Dus er valt nog wel heel veel winst te behalen. Laten die streng gerformeerden en vooral de niet westerse allochtonen nou oververtegenwoordigd zijn in de ziekenhuizen.quote:Op donderdag 9 september 2021 14:49 schreef chratnox het volgende:
[..]
Dat denk ik echt niet. Als we de groep die niet gevaccineerd kan worden (de Jonge heeft een aantal keer 5% van de groep die in aanmerking komt genoemd, dat is ongeveer 700.000 mensen) eraf halen hou je nog zo'n 1,1 miljoen mensen over.
Van die 1,1 miljoen mensen heb je zo'n 600.000 jongeren in de leeftijd 12 tot 17, daar is de vaccinatiegraad erg laag. In de groep die overblijft zitten de streng gereformeerden, de niet-westerse allochtonen, de mensen met prikangst én degenen die geloven dat ze 5G in je arm spuiten.
Overigens, een vaccinatieplicht vind ik wel verder gaan dan een beetje druk.![]()
Op het Malieveld tussen de wappies gaan staan en een knuppel in je nek vangen zekerquote:Op donderdag 9 september 2021 14:40 schreef aartstyle het volgende:
Je kan ook op andere manieren protesteren tegen die vaccinatiedwang lijkt me.![]()
![]()
Beter zet je dus TvT in bij kerken, moskeeën en shisha lounges ipv bioscopen.....quote:Op donderdag 9 september 2021 14:55 schreef aartstyle het volgende:
[..]
Dus er valt nog wel heel veel winst te behalen. Laten die streng gerformeerden en vooral de niet westerse allochtonen nou oververtegenwoordigd zijn in de ziekenhuizen.![]()
Wellicht wel. Maar dat ligt nogal gevoelig.quote:Op donderdag 9 september 2021 14:57 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Beter zet je dus TvT in bij kerken, moskeeën en shisha lounges ipv bioscopen.....![]()
![]()
Zo zie je maar, de Grote Leider heeft alles onder controle
"You can call me Susan if it makes you happy"![]()
Walter White?quote:Op donderdag 9 september 2021 14:59 schreef TLC het volgende:
[ afbeelding ]
Zo zie je maar, de Grote Leider heeft alles onder controle“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Als in civiel? Onder de 14 altijd de ouders. 14 tot 16 beide en 16+ het kind zelf. (Oké iets genuanceerder maar hier komt het op neer)quote:Op donderdag 9 september 2021 14:50 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik bedoelde hoe het over het algemeen gaat, of kinderen van 12 aansprakelijk gesteld kunnen worden of dat dat hun ouders zijn. Ik snap 't, dank je welzie email 27 oktober![]()
Ik heb me gebaseerd op de uitspraak van de Jonge dat 1,8 miljoen van de mensen die in aanmerking komt niet gevaccineerd is. Geen idee waar Yorick 6,2 miljoen mensen vandaan haalt. Ik gok 11,3 + 6,2 = 17,5 miljoen mensen.quote:Op donderdag 9 september 2021 14:52 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Hoe zit het hiermee dan? Dit toont namelijk heel andere cijfers van de groepsgrootte die niet of niet voldoende beschermd is met de herfst/winter voor de deur..
[ twitter ]
Er zijn zo'n 2,6 miljoen kinderen onder de 12 in alle leeftijdsgroepen bij elkaar, die komen niet in aanmerking dus die ga je sowieso niet bereiken.
Als je daar 1,8 miljoen bij optelt kom je op 4,4 miljoen.![]()
Onder de 3000 lijkt me gewoon prima toch? Met het oog op Zandvoort en op alle scholen die weer open zijn nu.quote:![]()
Goed idee! Of bij toegangswegen naar bepaalde wijken.quote:Op donderdag 9 september 2021 14:57 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Beter zet je dus TvT in bij kerken, moskeeën en shisha lounges ipv bioscopen.....![]()
Ik heb zo'n vermoeden dat dat nogal lastig is, maar ik denk dat TVT bij alleen kerken, moskeeën en dergelijken zinvoller is dan in de hele uitgaanssector ja.quote:Op donderdag 9 september 2021 14:57 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Beter zet je dus TvT in bij kerken, moskeeën en shisha lounges ipv bioscopen.....![]()
Verschillen zijn klein, schiet je door richting 3500 zit je ineens op een groeipercentage van bijna 5%..al met al is het al weken 'saai' stabiel.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:03 schreef Shaar12 het volgende:
[..]
Onder de 3000 lijkt me gewoon prima toch? Met het oog op Zandvoort en op alle scholen die weer open zijn nu.“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Wel oranjegezind.quote:Op donderdag 9 september 2021 14:59 schreef TLC het volgende:
[ afbeelding ]
Zo zie je maar, de Grote Leider heeft alles onder controle![]()
![]()
Mwa, in nachtclubs of op grote evenementen lijkt het me wel handig. Een bioscoop of restaurant vind ik ook wat overdreven. Dat is alleen maar om de vaccinatiegraad op te krikken.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:04 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik heb zo'n vermoeden dat dat nogal lastig is, maar ik denk dat TVT bij alleen kerken, moskeeën en dergelijken zinvoller is dan in de hele uitgaanssector ja.![]()
Ik teken voor 'saai stabiel' vandaag. Denk toch dat we langzaam wel weer wat gaan stijgen.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:05 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Verschillen zijn klein, schiet je door richting 3500 zit je ineens op een groeipercentage van bijna 5%..al met al is het al weken 'saai' stabiel.![]()
En die kan op deze manier prima omhoog, ook heel fijn voor de leraren.quote:Op donderdag 9 september 2021 14:49 schreef chratnox het volgende:
Van die 1,1 miljoen mensen heb je zo'n 600.000 jongeren in de leeftijd 12 tot 17, daar is de vaccinatiegraad erg laag.En zoals eerder gezegd, gereformeerden zijn niet per se tegen vaccinatie, en houden ook van restaurants en cafes. Niet-westerse allochtonen zijn een beetje wantrouwig maar geen antivaxxers en gaan ook graag naar de bioscoop e.d. dus daar valt ook nog gewoon winst te halen (ik denk dat je het overigens vooral over moslims hebt, aziaten zijn allemaal volledig gevaxxed). Frankrijk heeft veel meer niet-westerse allochtonen dan wij en toch is het percentage een stuk hoger.quote:In de groep die overblijft zitten de streng gereformeerden, de niet-westerse allochtonen, de mensen met prikangst én degenen die geloven dat ze 5G in je arm spuiten.Een coronapas in de horeca is geen vaccinatieplicht.quote:Overigens, een vaccinatieplicht vind ik wel verder gaan dan een beetje druk.They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.![]()
Het hangt er vanaf wie je wil bereiken. Wil je de mensen die in de ziekenhuizen terecht komen bereiken is een prikbus bij de kerk/moskee zinvoller dan een prikbus op een school.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:05 schreef Shaar12 het volgende:
[..]
Mwa, in nachtclubs of op grote evenementen lijkt het me wel handig. Een bioscoop of restaurant vind ik ook wat overdreven. Dat is alleen maar om de vaccinatiegraad op te krikken.
Wil je de vaccinatiegraad opkrikken met hogere percentages om een groter 'schild' te krijgen kun je beter in die leeftijdsgroep kijken.![]()
Prima cijfers!
(Hieronder morgen pas lezen)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Overmorgen hieronder pas lezenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!![]()
waarom snap je dat niet?quote:Op donderdag 9 september 2021 14:47 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Nee, dit snap ik niet helemaal.
Ik vraag me het gewoon oprecht af. Ik snap best dat je tegen gedwongen vaccinatie bent, ik vind dat geen vreemde gedachte. Maar wat je wil bereiken door eerst wel een prik te halen en 'dan maar niet' snap ik niet zo goed.
Nouja, behalve dan misschien voor je eigen 'gevoel' ofzo.
je kunt het toch oneens zijn met waar die prikken op politiek vlak voor worden gebruikt? dat kan een reden zijn om een andere afweging te maken
dat is toch niet zo moeilijk?
[ Bericht 10% gewijzigd door #ANONIEM op 09-09-2021 15:08:02 ]![]()
Ik vind het nogal hypocriet dat we (lees het OMT/kabinet) hele groepen als "schuldige" kunnen aanwijzen (scholieren, vakantiegangers, wappies, ongevaccineerden) maar vervolgens bij allochtonen zo in de kramp schiet.quote:Op donderdag 9 september 2021 14:58 schreef aartstyle het volgende:
[..]
Wellicht wel. Maar dat ligt nogal gevoelig.
En vervolgens de hele samenleving aan QR codes verbindt terwijl dat zeer waarschijnlijk geen drol zal uitmaken.![]()
Ik ook.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:04 schreef Mammietje het volgende:
*wacht zonder dwang of drang op de cijfertjes...![]()
![]()
![]()
Hele mooie cijfers weer!"Het is oorlog, bedankt Vannoppen, bedankt Van der Linden. Dit is het laatste dat ik voor de Belgische ploeg gedaan heb. Ze kunnen allemaal de boom in."
Improv: Rich Tapestry of Life![]()
Ik vind dat persoonlijk heel vreemd, dan lijkt het alsof je eerdere prik nemen ook een politieke afweging was.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:07 schreef aTypisch het volgende:
[..]
waarom snap je dat niet?
je kunt het toch oneens zijn met waar die prikken op politiek vlak voor worden gebruikt? dat kan een reden zijn om een andere afweging te maken
dat is toch niet zo moeilijk?[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Een leraar die zich zorgen maakt is neem ik aan gevaccineerd. Ik ben ook van mening dat de vaccinatiegraad zo hoog mogelijk moet worden, de manier waarop is waar ik moeite mee heb.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:06 schreef speknek het volgende:
[..]
En die kan op deze manier prima omhoog, ook heel fijn voor de leraren.Ik heb 't ook niet over alle gereformeerden maar de strengere stromingen, de meer orthodoxe kanten. Ik heb 't inderdaad vooral over Moslims dan ja.quote:En zoals eerder gezegd, gereformeerden zijn niet per se tegen vaccinatie, en houden ook van restaurants en cafes. Niet-westerse allochtonen zijn een beetje wantrouwig maar geen antivaxxers en gaan ook graag naar de bioscoop e.d. dus daar valt ook nog gewoon winst te halen (ik denk dat je het overigens vooral over moslims hebt, aziaten zijn allemaal volledig gevaxxed). Frankrijk heeft veel meer niet-westerse allochtonen dan wij en toch is het percentage een stuk hoger.Eerder in de discussie ging het over een vaccinatieplicht invoeren, ik denk dat ik per abuis jouw argument daaraan gekoppeld heb. Excuus daarvoor.quote:Een coronapas in de horeca is geen vaccinatieplicht.![]()
Zeker! Twee jaar geleden nog live gezien. En hun oude werk als Joy Division mag er ook zijn.quote:Op donderdag 9 september 2021 14:00 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
True Faith en Bizarre Love Triangle zijn wel lekkere nummertjes hoor.![]()
![]()
Geweldige cijfers[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]![]()
Schoolreisje? Oh nee, dat is Volendam...quote:Op donderdag 9 september 2021 13:54 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Urk.![]()
Bedoel. Als je daar niet woont, dan kom je daar toch nooit![]()
hoezo? daar kun je eerst niet over nagedacht hebben of over van mening zijn veranderdquote:Op donderdag 9 september 2021 15:09 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik vind dat persoonlijk heel vreemd, dan lijkt het alsof je eerdere prik nemen ook een politieke afweging was.![]()
https://www.gelderlander.(...)an-gemaakt~a77e0012/
Vind hier ook wel wat inzitten. Vaccinatiegraad op orde (83% in Denemarken): dan alles open. De rest kan ziek worden, maar zal nooit een hoge druk in de zorg ontketenen. Dat was toch verder ook de bedoeling aan het begin van de pandemie?Dus ook de ongevaccineerden kunnen meedoen.quote:Nu hebben de Denen de afgelopen weken al veel beperkingen afgeschaft (geen mondkapjes meer in het ov, wél festivals, nachtclubs weer open), maar vrijdag gaan ook de laatste maatregelen overboord: verplicht afstand houden hoeft niet meer, nachtclubs en voetbalstadions hoeven niet meer om vaccinatiebewijzen of testresultaten te vragen en er geldt niet langer een maximumaantal bezoekers voor evenementen."He was there to do his duty, and he did it — he never let a buddy down in combat, in France, Holland, or Germany — but he never volunteered for anything and he spurned promotion."![]()
Ik vind dat niet heel logisch, je vaccineert je toch niet vanwege een paar mannetjes in Den Haag maar voor jezelf of voor je directe omgeving?quote:Op donderdag 9 september 2021 15:10 schreef aTypisch het volgende:
[..]
hoezo? daar kun je eerst niet over nagedacht hebben of over van mening zijn veranderd[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Ja eens, maar dat is een andere discussie. Ze wijzen gewoon de ongevaccineerden aan als schuldigen en dat is aan de ziekenhuis cijfers te zien ook terecht. Dat daarvan een groot deel moslim is zouden we er wel bij kunnen vermelden, maar 1 ongevaccineerde moslim is net zo schuldig als 1 ongevaccineerde niet gelovige.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:08 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Ik vind het nogal hypocriet dat we (lees het OMT/kabinet) hele groepen als "schuldige" kunnen aanwijzen (scholieren, vakantiegangers, wappies, ongevaccineerden) maar vervolgens bij allochtonen zo in de kramp schiet.
En vervolgens de hele samenleving aan QR codes verbindt terwijl dat zeer waarschijnlijk geen drol zal uitmaken.![]()
Ik heb zo'n vermoeden dat de zorg iets minder piept en kraakt in Denemarken spijtig genoeg...quote:Op donderdag 9 september 2021 15:11 schreef Pvt.Webster het volgende:
https://www.gelderlander.(...)an-gemaakt~a77e0012/
Vind hier ook wel wat inzitten. Vaccinatiegraad op orde (83% in Denemarken): dan alles open. De rest kan ziek worden, maar zal nooit een hoge druk in de zorg ontketenen. Dat was toch verder ook de bedoeling aan het begin van de pandemie?
[..]
Dus ook de ongevaccineerden kunnen meedoen.![]()
![]()
In Denemarken hebben ze ook iets minder laagopgeleide dikke allochtonen en dat soort risicogroepen...quote:Op donderdag 9 september 2021 12:29 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
En in Denemarken zitten nu 28 mensen op de IC. Dat is omgerekend ongeveer 90 mensen in Nederland. Ruim twee keer zo weinig dus.Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Ja dat was inderdaad de bedoeling.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:11 schreef Pvt.Webster het volgende:
https://www.gelderlander.(...)an-gemaakt~a77e0012/
Vind hier ook wel wat inzitten. Vaccinatiegraad op orde (83% in Denemarken): dan alles open. De rest kan ziek worden, maar zal nooit een hoge druk in de zorg ontketenen. Dat was toch verder ook de bedoeling aan het begin van de pandemie?
[..]
Dus ook de ongevaccineerden kunnen meedoen.![]()
ja ik heb hierover gezegd wat ik wil zeggen, succes met het verwerkenquote:Op donderdag 9 september 2021 15:11 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik vind dat niet heel logisch, je vaccineert je toch niet vanwege een paar mannetjes in Den Haag maar voor jezelf of voor je directe omgeving?![]()
Dat klopt, maar die hebben wel eerst twee maanden met vaccinatiebewijzen gewerkt. Ging prima daar.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:11 schreef Pvt.Webster het volgende:
https://www.gelderlander.(...)an-gemaakt~a77e0012/
Vind hier ook wel wat inzitten. Vaccinatiegraad op orde (83% in Denemarken): dan alles open. De rest kan ziek worden, maar zal nooit een hoge druk in de zorg ontketenen. Dat was toch verder ook de bedoeling aan het begin van de pandemie?
[..]
Dus ook de ongevaccineerden kunnen meedoen.![]()
Wel jammer van die zanger van Joy Division, waar hangt die eigenlijk uit?quote:Op donderdag 9 september 2021 15:09 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Zeker! Twee jaar geleden nog live gezien. En hun oude werk als Joy Division mag er ook zijn.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Ik zie hier een begin juli scenario aankomen. Althans dat is een mogelijkheid.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:11 schreef Pvt.Webster het volgende:
https://www.gelderlander.(...)an-gemaakt~a77e0012/
Vind hier ook wel wat inzitten. Vaccinatiegraad op orde (83% in Denemarken): dan alles open. De rest kan ziek worden, maar zal nooit een hoge druk in de zorg ontketenen. Dat was toch verder ook de bedoeling aan het begin van de pandemie?
[..]
Dus ook de ongevaccineerden kunnen meedoen.
Als we zeker weten dat de zorg niet overspoelt zeg ik open die handel. Maar ik denk dat ze daar nog wel twijfels over hebben in Nederland.![]()
Bron?quote:Op donderdag 9 september 2021 15:11 schreef Molo het volgende:
[..]
In Denemarken hebben ze ook iets minder laagopgeleide dikke allochtonen en dat soort risicogroepen...![]()
Nouja het zal mij vrij weinig uitmaken (tenzij ze in Den Haag de maatregelen aanscherpen omdat er te weinig mensen geprikt zijn)quote:Op donderdag 9 september 2021 15:12 schreef aTypisch het volgende:
[..]
ja ik heb hierover gezegd wat ik wil zeggen, succes met het verwerken[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Dat scheelt dus bijna 10% met ons, een flink getal..quote:Op donderdag 9 september 2021 15:11 schreef Pvt.Webster het volgende:
https://www.gelderlander.(...)an-gemaakt~a77e0012/
Vind hier ook wel wat inzitten. Vaccinatiegraad op orde (83% in Denemarken): dan alles open. De rest kan ziek worden, maar zal nooit een hoge druk in de zorg ontketenen. Dat was toch verder ook de bedoeling aan het begin van de pandemie?
[..]
Dus ook de ongevaccineerden kunnen meedoen.“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
gastquote:Op donderdag 9 september 2021 15:13 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Nouja het zal mij vrij weinig uitmaken (tenzij ze in Den Haag de maatregelen aanscherpen omdat er te weinig mensen geprikt zijn)![]()
![]()
Ja ik snap jouw persoonlijke aanvallen ook niet zo goed nee.quote:
Op iets wat ik aan iemand anders vraag ook nog
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
- 2.362 nieuw gemelde positieve testen
- 68 nieuwe ziekenhuisopnames
- 16 nieuwe IC-opnames
- 3 nieuwe overlijdens
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
https://nos.nl/artikel/23(...)aad-in-jouw-gemeente
Woon half in een 63% gemeente en in een 73% gemeente. En ze rekenen mij nog mee bij de 63%
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna![]()
Het is maar waar je om juicht, drie overlijdens.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:15 schreef Jor_Dii het volgende:
- 2.362 nieuw gemelde positieve testen
- 68 nieuwe ziekenhuisopnames
- 16 nieuwe IC-opnames
- 3 nieuwe overlijdens
Maar goed, de cijfers hebben er ook wel eens slechter uit gezien he.[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Heel netjes. Zeker met het oog op de scholen enzo.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:15 schreef Jor_Dii het volgende:
- 2.362 nieuw gemelde positieve testen
- 68 nieuwe ziekenhuisopnames
- 16 nieuwe IC-opnames
- 3 nieuwe overlijdens
Even tot dinsdag volhouden en dan zou het best eens mee kunnen vallen met die persco over de regels vanaf 20 september.![]()
Is die 700.000 echt bekend? Dat dat er zoveel zijn? Want dan blijft er verdomd weinig over. En als ik in mijn eigen omgeving kijk, en dat is een normale omgeving met "nette'", "normale", niet al te domme mensen, dan ken ik er zo al wel 30 die zich uit principe niet laten vaccineren. Waarvan ik het weet.. Dat zijn kennissen, familie, sportgenoten, klanten.quote:Op donderdag 9 september 2021 14:49 schreef chratnox het volgende:
[..]
Dat denk ik echt niet. Als we de groep die niet gevaccineerd kan worden (de Jonge heeft een aantal keer 5% van de groep die in aanmerking komt genoemd, dat is ongeveer 700.000 mensen) eraf halen hou je nog zo'n 1,1 miljoen mensen over.
Van die 1,1 miljoen mensen heb je zo'n 600.000 jongeren in de leeftijd 12 tot 17, daar is de vaccinatiegraad erg laag. In de groep die overblijft zitten de streng gereformeerden, de niet-westerse allochtonen, de mensen met prikangst én degenen die geloven dat ze 5G in je arm spuiten.
Overigens, een vaccinatieplicht vind ik wel verder gaan dan een beetje druk.
Kortom ik denk dat er veel meer mensen zijn die wel kunnen, maar niet willen.![]()
quote:Op donderdag 9 september 2021 15:16 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Het is maar waar je om juicht, drie overlijdens.
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Ja dat zou kunnen idd.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:16 schreef Shaar12 het volgende:
Dat moet haast wel weer een storing zijn haha.![]()
Percentage positief keldert flink door testen voor scholen vermoedelijk
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Er overlijden elke dag 400 mensen in Nederland, staan de meeste mensen ook niet echt bij stil.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:16 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Het is maar waar je om juicht, drie overlijdens.
Maar goed, de cijfers hebben er ook wel eens slechter uit gezien he.![]()
dan weet ik genoeg. Storing dus.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:17 schreef Zipportal het volgende:
Groningen maar 6. 40 minder dan gisteren.![]()
Ja nee maar jij woont in een achtergesteld onderontwikkeld boerengebied, dat moet je wel even meenemen in je betoogquote:Op donderdag 9 september 2021 15:17 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Is die 700.000 echt bekend? Dat dat er zoveel zijn? Want dan blijft er verdomd weinig over. En als ik in mijn eigen omgeving kijk, en dat is een normale omgeving met "nette'", "normale", niet al te domme mensen, dan ken ik er zo al wel 30 die zich uit principe niet laten vaccineren. Waarvan ik het weet.. Dat zijn kennissen, familie, sportgenoten, klanten.![]()
![]()
Nou weten we waar die prikbus heen moet.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:17 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Is die 700.000 echt bekend? Dat dat er zoveel zijn? Want dan blijft er verdomd weinig over. En als ik in mijn eigen omgeving kijk, en dat is een normale omgeving met "nette'", "normale", niet al te domme mensen, dan ken ik er zo al wel 30 die zich uit principe niet laten vaccineren. Waarvan ik het weet.. Dat zijn kennissen, familie, sportgenoten, klanten.
Kortom ik denk dat er veel meer mensen zijn die wel kunnen, maar niet willen.![]()
![]()
Dus toch een storing haha.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:17 schreef Zipportal het volgende:
Groningen maar 6. 40 minder dan gisteren.![]()
R.I.P. Scrummiequote:Op donderdag 9 september 2021 14:43 schreef aartstyle het volgende:
[..]
Ehhh tja. Mij lijkt deze actie niet erg zinvol. Dan breng je je eigen gezondheid in gevaar omdat anderen vaccinatiedwang ervaren?
Ik snap je mening wel hoor over die vaccinatiedwang, maar ik zou het op een andere manier uiten dan.
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
Ik heb het idee dat de keuze om hier 1 prik + herstelbewijs cijfers ook heel erg vertekenen. Als je er vanuit gaat dat de meeste mensen die de moeite hebben genomen de eerste prik te halen de tweede ook gaan halen als ze die moeten halen dan zitten wij ook op 83,1%.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:13 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Dat scheelt dus bijna 10% met ons, een flink getal..
De eerste prik in NL is 83,1%, met de tweede prik 74,3%. Ik denk dat herstelbewijzen daar een flinke rol in spelen, kan me niet zo goed voorstellen dat veel mensen die tweede prik laten schieten als ze de eerste al hebben.
Oftewel, dan is die vaccinatiegraad in Denemarken niet zoveel beter dan die van ons.
Ik heb heel sterk het idee dat we heel erg kijken naar vertekende cijfers (net als eigenlijk alle cijfers tijdens deze pandemie).![]()
Joh.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:18 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Er overlijden elke dag 400 mensen in Nederland, staan de meeste mensen ook niet echt bij stil.[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
"Huh? Virus?"quote:Op donderdag 9 september 2021 15:18 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Ja nee maar jij woont in een achtergesteld onderontwikkeld boerengebied, dat moet je wel even meenemen in je betoog![]()
![]()
![]()
Toch weer 3 man minder op de IC. Elk nadeel heb zo zijn voordeel.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:16 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Het is maar waar je om juicht, drie overlijdens.
Maar goed, de cijfers hebben er ook wel eens slechter uit gezien he.Op zaterdag 8 februari 2014 23:39 schreef Slaapscheet het volgende:
Oke, MichaelScott, je bent geweldig. :D![]()
De Jonge heeft een aantal keer genoemd dat 5% niet kan. 5% van zo'n 14 miljoen mensen (de mensen die in aanmerking komen) is zo'n 700.000. Dat zijn mensen die behandelingen tegen kanker hebben, immuunsysteemproblemen, dat soort zaken.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:17 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Is die 700.000 echt bekend? Dat dat er zoveel zijn? Want dan blijft er verdomd weinig over. En als ik in mijn eigen omgeving kijk, en dat is een normale omgeving met "nette'", "normale", niet al te domme mensen, dan ken ik er zo al wel 30 die zich uit principe niet laten vaccineren. Waarvan ik het weet.. Dat zijn kennissen, familie, sportgenoten, klanten.
Kortom ik denk dat er veel meer mensen zijn die wel kunnen, maar niet willen.![]()
Al zegt een andere bron: 42.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:17 schreef Zipportal het volgende:
Groningen maar 6. 40 minder dan gisteren.![]()
Op dat het juichmannetje onder de melding onder drie overlijdens wat vreemd stondquote:Op donderdag 9 september 2021 15:22 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Waar doelde je dan op met je post over die 3 overlijdens.Was niet zo heel serieus bedoeld.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Tevens vergeten veel mensen dat de niet-gevaccineerden echt niet allemaal kwetsbaar zijnquote:Op donderdag 9 september 2021 15:19 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik heb het idee dat de keuze om hier 1 prik + herstelbewijs cijfers ook heel erg vertekenen. Als je er vanuit gaat dat de meeste mensen die de moeite hebben genomen de eerste prik te halen de tweede ook gaan halen als ze die moeten halen dan zitten wij ook op 83,1%.
De eerste prik in NL is 83,1%, met de tweede prik 74,3%. Ik denk dat herstelbewijzen daar een flinke rol in spelen, kan me niet zo goed voorstellen dat veel mensen die tweede prik laten schieten als ze de eerste al hebben.
Oftewel, dan is die vaccinatiegraad in Denemarken niet zoveel beter dan die van ons.
Ik heb heel sterk het idee dat we heel erg kijken naar vertekende cijfers (net als eigenlijk alle cijfers tijdens deze pandemie).
Doordat ze geen risicogroep zijn, of gewoon omdat ze al (al dan niet bewust) al antistoffen en bescherming ervan hebben opgebouwd zonder vaccinatieOh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Dagcijfers aan het dalen, percentage positief wéér gedaald. Lijkt me wel dat we nu een licht dalende trend te pakken hebben.quote:
Zandvoort was een succes. Time to rock.
Hier had uw advertentie kunnen staan! -- On a hot summer night, would you offer your throat to the wolf with the red roses?![]()
Laatste update: 09-09-2021 - 15:53
Totaal aantal besmettingen: 2403
Gemeentes met +5 besmettingen:
218 Amsterdam
143 Rotterdam
102 's-Gravenhage
73 Utrecht
50 Zaanstad
33 Haarlem
33 Leeuwarden
32 Almere
31 Nunspeet
30 Amersfoort
29 Enschede
28 Haarlemmermeer
27 Heerenveen
26 Dordrecht
25 Eindhoven
24 Delft
23 Hardenberg
23 Tilburg
22 Emmen
22 Nijmegen
20 Schiedam
19 Zwolle
18 Smallingerland
18 Apeldoorn
17 VenloSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Daarnaast zijn er:
56 gemeentes met 0 besmettingen
58 gemeentes met 1 besmettingen
115 gemeentes met 2-4 besmettingen
14 gemeentes met 5 besmettingen
Deze update is ook dagelijks om 15:16 te vinden op https://rivm.wegmetdetestwet.nl of voor een volledig gemeenteoverzicht op https://rivm.wegmetdetestwet.nl/total.php
[ Bericht 23% gewijzigd door _serial_ op 09-09-2021 15:53:57 ]wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Die discussie heb ik inmiddels opgegevenquote:Op donderdag 9 september 2021 15:23 schreef Molo het volgende:
[..]
Tevens vergeten veel mensen dat de niet-gevaccineerden echt niet allemaal kwetsbaar zijn
Doordat ze geen risicogroep zijn, of gewoon omdat ze al (al dan niet bewust) al antistoffen en bescherming ervan hebben opgebouwd zonder vaccinatie![]()
![]()
quote:Tot nu toe zijn er 23.179.631 prikken gezet. Dit getal omvat zowel eerste als tweede prikken. Dit getal wordt bijgewerkt op dinsdag en donderdag.![]()
Of voor andere redenen. Sowieso zal de jeugd niet hieronder vallen.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:11 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik vind dat niet heel logisch, je vaccineert je toch niet vanwege een paar mannetjes in Den Haag maar voor jezelf of voor je directe omgeving?´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
quote:Op donderdag 9 september 2021 15:13 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Wel jammer van die zanger van Joy Division, waar hangt die eigenlijk uit?41 jaar geleden gestorven. Zichzelf opgehangen. Geen idee waar die nu uithangt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Deze cijfers laten maar weer eens de noodzaak zien om z.s.m. met die Coronapas te gaan werken. Op zoveel mogelijk plekken. We zijn zo hard achteruit gegaan de afgelopen weken, logisch dat we dus naar verdergaande maatregelen grijpen![]()
![]()
Treurig verhaal blijft dat. Control vind ik ook niet echt een feestelijke film om te kijken.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:26 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
41 jaar geleden gestorven. Zichzelf opgehangen. Geen idee waar die nu uithangt.[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Ik gok dat ie dan inmiddels niet meer uithangt.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:26 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
41 jaar geleden gestorven. Zichzelf opgehangen. Geen idee waar die nu uithangt.![]()
![]()
het wordt inderdaad tijd voor een wereldpaspoort waarbij we alles koppelenquote:Op donderdag 9 september 2021 15:26 schreef AlwaysHappy het volgende:
Deze cijfers laten maar weer eens de noodzaak zien om z.s.m. met die Coronapas te gaan werken. Op zoveel mogelijk plekken. We zijn zo hard achteruit gegaan de afgelopen weken, logisch dat we dus naar verdergaande maatregelen grijpen
data over gezondheid, maar ook je bezittingen en je digitale munten moeten hierin worden gevangen
het is for the greater good, voor je eigen veiligheid en die van je naasten![]()
Waar komt dat getal nu vandaan tov. die 2403? Nameldingen?quote:Op donderdag 9 september 2021 15:24 schreef Shaar12 het volgende:
2819, dat ligt meer in lijn der verwachting.Hier had uw advertentie kunnen staan! -- On a hot summer night, would you offer your throat to the wolf with the red roses?![]()
Een like gezet.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:28 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Bron is een goede Deense serie. Hier bekend als The Bridge.![]()
In Denemark heeft zo'n 90% van de volwassenen minimaal één prik. In Nederland 85%. Bij de tweede prik zit er zelfs tien procentpunt verschil tussen Denemarken en Nederland.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:19 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik heb het idee dat de keuze om hier 1 prik + herstelbewijs cijfers ook heel erg vertekenen. Als je er vanuit gaat dat de meeste mensen die de moeite hebben genomen de eerste prik te halen de tweede ook gaan halen als ze die moeten halen dan zitten wij ook op 83,1%.
De eerste prik in NL is 83,1%, met de tweede prik 74,3%. Ik denk dat herstelbewijzen daar een flinke rol in spelen, kan me niet zo goed voorstellen dat veel mensen die tweede prik laten schieten als ze de eerste al hebben.
Oftewel, dan is die vaccinatiegraad in Denemarken niet zoveel beter dan die van ons.Cum hoc ergo propter hoc (correlation does NOT imply causation)
De coronacijfers van vandaag zijn een achteruitkijkspiegel van één à twee weken terug: COR / Het datavertragingstopic #2![]()
Laat ze in iedergeval de corona pas voorbereiden mocht het straks in de herfst en winter nodig zijn. Nu zie ik daar nog geen aanleiding voor om die vanaf 20 september in te gaan zetten, maar we hebben geen idee hoe het in het najaar gaat verlopen.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:26 schreef AlwaysHappy het volgende:
Deze cijfers laten maar weer eens de noodzaak zien om z.s.m. met die Coronapas te gaan werken. Op zoveel mogelijk plekken. We zijn zo hard achteruit gegaan de afgelopen weken, logisch dat we dus naar verdergaande maatregelen grijpen![]()
Haha, dat is zeker waar! Echter hier in de gemeente is het 75 % zie ik net, dat is toch netjes. En de meeste van de mensen waar ik het over had wonen in Eindhoven. Dat geldt als grote stad. Wel een boerenstad natuurlijk.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:18 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Ja nee maar jij woont in een achtergesteld onderontwikkeld boerengebied, dat moet je wel even meenemen in je betoog![]()
Moet dat dan niet zijn: Brøn ?quote:Op donderdag 9 september 2021 15:28 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Bron is een goede Deense serie. Hier bekend als The Bridge.![]()
Dat Nunspeet is wel goed bezig met groepsimmuniteit, enig idee hoe dat kan?- verwijderd door admin -![]()
Iets als dit bedoel je?quote:Op donderdag 9 september 2021 15:28 schreef aTypisch het volgende:
het wordt inderdaad tijd voor een wereldpaspoort waarbij we alles koppelenquote:Collection of data and interconnection of registers is a key instrument under EU law to speed up access for competent authorities to financial information and facilitate cross-border cooperation. This project shall look into various possibilities for collecting information to set up an asset registry which may afterwards feed into a future policy initiative. It shall aim at exploring how to collect and link information available from various sources on asset ownership (e.g. land registries, company registers, trusts and foundations registers, central depositories of securities ownership, etc.) and analyse the design, scope, and challenges for such a Union asset registry. The possibility to include in the registry data related to the ownership of other assets such as cryptocurrencies, works of art, real estate, and gold, shall also be considered![]()
quote:Op donderdag 9 september 2021 15:24 schreef _serial_ het volgende:
Laatste update: 09-09-2021 - 15:16
Totaal aantal besmettingen: 2819
Gemeentes met +5 besmettingen:
206 Amsterdam
147 Rotterdam
135 's-Gravenhage
62 Almere
62 Utrecht
46 Groningen
44 Haarlemmermeer
42 Enschede
41 Eindhoven
38 Apeldoorn
37 Zoetermeer
36 Tilburg
35 Haarlem
33 Zaanstad
30 Emmen
30 Leiden
30 's-Hertogenbosch
28 Dordrecht
27 Schiedam
26 Breda
26 Leeuwarden
24 Westland
23 Rijswijk
21 Venlo
20 SmallingerlandJij hebt hogere cijfers dan Thom-Ivar?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Daarnaast zijn er:
38 gemeentes met 0 besmettingen
60 gemeentes met 1 besmettingen
107 gemeentes met 2-4 besmettingen
21 gemeentes met 5 besmettingen
Deze update is ook dagelijks om 15:16 te vinden op https://rivm.wegmetdetestwet.nl of voor een volledig gemeenteoverzicht op https://rivm.wegmetdetestwet.nl/total.phpYou won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way![]()
quote:Dat is iets op je computer toch? Of hoe heet zo'n ding...
Maar lach maar, hier is het vandaag wederom een grote grijze plek in Noord-Limburg, niks virus.![]()
Ik heb in mijn post 12+ met 12+ vergeleken. Die tweede prik gaf ik in mijn post een (hypothethische) uitleg over.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:32 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
In Denemark heeft zo'n 90% van de volwassenen minimaal één prik. In Nederland 85%. Bij de tweede prik zit er zelfs tien procentpunt verschil tussen Denemarken en Nederland.![]()
En ik geef de cijfers waaruit blijkt dat Denemarken qua vaccinatiegraad wel degelijk een stukje verder is gekomen dan Nederland.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:34 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik heb in mijn post 12+ met 12+ vergeleken. Die tweede prik gaf ik in mijn post een (hypothethische) uitleg over.
Verder ben ik het wel eens met de strekking van je post. In Nederland zijn ook (naar rato) 1 miljoen mensen meer positief getest. Dat is ook alweer een procent of 5 meer dan in Denemarken.Cum hoc ergo propter hoc (correlation does NOT imply causation)
De coronacijfers van vandaag zijn een achteruitkijkspiegel van één à twee weken terug: COR / Het datavertragingstopic #2![]()
Nee, dat is op zijn Zweeds.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:32 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Moet dat dan niet zijn: Brøn ?![]()
Voorbereiden is inderdaad één ding. Als het echt helemaal fout loopt zou ik het fijn vinden dat we wel gewoon dingen kunnen blijven doen door middel van zo'n pas. Maar die noodzaak ontbreekt voorlopig en toch lijkt het erop dat ze het gewoon in gaan voeren. Niet omdat de noodzaak er is, maar om mensen toch indirect te dwingen tot een prik. Beetje karig.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:32 schreef aartstyle het volgende:
[..]
Laat ze in iedergeval de corona pas voorbereiden mocht het straks in de herfst en winter nodig zijn. Nu zie ik daar nog geen aanleiding voor om die vanaf 20 september in te gaan zetten, maar we hebben geen idee hoe het in het najaar gaat verlopen.![]()
Oh op die manier. Ja oke, daar ben ik het wel mee eens.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:37 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
En ik geef de cijfers waaruit blijkt dat Denemarken qua vaccinatiegraad wel degelijk een stukje verder is gekomen dan Nederland.
Verder ben ik het wel eens met de strekking van je post. In Nederland zijn ook (naar rato) 1 miljoen mensen meer positief getest. Dat is ook alweer een procent of 5 meer dan in Denemarken.
Ik denk dat als je en-masse gaat testen op anti-stoffen de twee elkaar niet zover zullen ontlopen. Des te wranger dat het daar wel open kan en hier niet. Uiteraard moeten we nog zien of het daar goed gaat, hoewel ik goede hoop heb.![]()
Mijn gemeente is het rond de 69% zie ikquote:Op donderdag 9 september 2021 15:32 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Haha, dat is zeker waar! Echter hier in de gemeente is het 75 % zie ik net, dat is toch netjes. En de meeste van de mensen waar ik het over had wonen in Eindhoven. Dat geldt als grote stad. Wel een boerenstad natuurlijk.
Maar ja, ergens ben ik niet verbaasd... ik ben omgeven door tokkies![]()
![]()
Blijft relevant, strijderquote:Op donderdag 9 september 2021 15:24 schreef chratnox het volgende:
[..]
Die discussie heb ik inmiddels opgegeven
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Het Zweeds gebruikt dat streepje juist nietquote:Op donderdag 9 september 2021 15:37 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Nee, dat is op zijn Zweeds.![]()
@Molo![]()
Weet je zeker dat je daardoor omgeven bent en dat je er niet onderdeel van bent? Ik kan me wat posts herinneren waar je aangeeft dat je fallusbewegingen maakt met alles wat langgerekt is, dat wordt daar ook best veel gedaanquote:Op donderdag 9 september 2021 15:40 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Mijn gemeente is het rond de 69% zie ik
Maar ja, ergens ben ik niet verbaasd... ik ben omgeven door tokkies![]()
![]()
Haha! Ja die zijn hier eigenlijk niet veel, die heb je meer in de stad natuurlijk. Maar hier zijn de meesten er toch wel serieus mee bezig. De laatste twee maanden over het algemeen bijna elke dag 0 besmettingen, heel sporadisch een dag 2 of 3. Ondanks dat er al twee kermissen zijn geweest!quote:Op donderdag 9 september 2021 15:40 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Mijn gemeente is het rond de 69% zie ik
Maar ja, ergens ben ik niet verbaasd... ik ben omgeven door tokkies![]()
Ik heb wel een verklaring. Om maar eens met Farid Azarkan te spreken: "Wij hebben Hugo de Jonge."quote:Op donderdag 9 september 2021 15:39 schreef chratnox het volgende:
[..]
Oh op die manier. Ja oke, daar ben ik het wel mee eens.
Ik denk dat als je en-masse gaat testen op anti-stoffen de twee elkaar niet zover zullen ontlopen. Des te wranger dat het daar wel open kan en hier niet. Uiteraard moeten we nog zien of het daar goed gaat, hoewel ik goede hoop heb.zie email 27 oktober![]()
Het effect is hetzelfde als vaccineren.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:33 schreef groenen het volgende:
Dat Nunspeet is wel goed bezig met groepsimmuniteit, enig idee hoe dat kan?Je hoort bij de betere, maar nog lang niet bij de beste![]()
Alleen naar mijn vrouw doe ik dat!!!quote:Op donderdag 9 september 2021 15:41 schreef chratnox het volgende:
[..]
Weet je zeker dat je daardoor omgeven bent en dat je er niet onderdeel van bent? Ik kan me wat posts herinneren waar je aangeeft dat je fallusbewegingen maakt met alles wat langgerekt is, dat wordt daar ook best veel gedaan
Niet mijn woorden uit verband halen ajb, straks denkt men nog dat ik raar ben ofzo![]()
![]()
En nóg is je auto makkelijk terug te vinden.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:40 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Mijn gemeente is het rond de 69% zie ik
Maar ja, ergens ben ik niet verbaasd... ik ben omgeven door tokkies![]()
![]()
Ja, dat van die fallusbewegingen ben ik ook nog aan het verwerken....quote:Op donderdag 9 september 2021 15:41 schreef chratnox het volgende:
[..]
Weet je zeker dat je daardoor omgeven bent en dat je er niet onderdeel van bent? Ik kan me wat posts herinneren waar je aangeeft dat je fallusbewegingen maakt met alles wat langgerekt is, dat wordt daar ook best veel gedaan![]()
![]()
![]()
Wacht maar tot je het me ziet doen, ik heb die shit geperfectioneerd.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:45 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Ja, dat van die fallusbewegingen ben ik ook nog aan het verwerken....![]()
Maareh.. ontopic. Jeetje. Corona. Erg he?![]()
Haha, nee hoor, dat zullen we echt nooit denken...quote:Op donderdag 9 september 2021 15:44 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Alleen naar mijn vrouw doe ik dat!!!
Niet mijn woorden uit verband halen ajb, straks denkt men nog dat ik raar ben ofzo![]()
![]()
quote:Fijn dat ze nu door dat gesprek zien wat er leeft. Anders was dat natuurlijk nooit duidelijk geweest.
![]()
Rutte zegt letterlijk niks in deze tweet. Zoals gewoonlijk dus.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:47 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]Fijn dat ze nu door dat gesprek zien wat er leeft. Anders was dat natuurlijk nooit duidelijk geweest.
![]()
quote:Op donderdag 9 september 2021 15:47 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Wacht maar tot je het me ziet doen, ik heb die shit geperfectioneerd.
Maareh.. ontopic. Jeetje. Corona. Erg he?
Ja... dat is niet mis, die corona...![]()
![]()
Dat doet hij al 11 jaar en nog steeds heeft VVD de meeste zetelsquote:Op donderdag 9 september 2021 15:48 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Rutte zegt letterlijk niks in deze tweet. Zoals gewoonlijk dus.![]()
Niet door mij.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:49 schreef Momo het volgende:
[..]
Dat doet hij al 11 jaar en nog steeds heeft VVD de meeste zetels![]()
quote:Op donderdag 9 september 2021 15:48 schreef Mammietje het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Ja... dat is niet mis, die corona...Dat gifje, fantastisch! Waar had je op gezocht?
![]()
Nu is wel het moment om die evenementen weer te gaan versoepelen, het laatste goede weer van deze herfst is ongeveer na deze week afgelopen dus daarna hoeft er ook geen evenement meer georganiseerd te worden. win-win dus.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:48 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Het doel van het gesprek was dit tweetje?![]()
Nou, in de winter zijn er ook evenementen hoor. Ik heb al tickets voor een festival in december, Binnen dus. Maar ik snap je punt hoor, niet te vergelijken met de zomer en waar er veel voorbij zijn gegaan.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:50 schreef Mallerd01 het volgende:
[..]
Nu is wel het moment om die evenementen weer te gaan versoepelen, het laatste goede weer van deze herfst is ongeveer na deze week afgelopen dus daarna hoeft er ook geen evenement meer georganiseerd te worden. win-win dus.![]()
Ja dat wist ikquote:Op donderdag 9 september 2021 15:41 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Het Zweeds gebruikt dat streepje juist niet![]()
@:Molo
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Vond ik ook wel!quote:Op donderdag 9 september 2021 15:50 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]Dat gifje, fantastisch! Waar had je op gezocht?
![]()
Op "Kermit de Kikker".Je verwacht het niet he?!
![]()
![]()
![]()
![]()
Ja my bad. Ik had zitten beunen aan de scripts vandaag en tijdelijk datum van gisteren erin gezet.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:34 schreef Arizona het volgende:
[..]
Jij hebt hogere cijfers dan Thom-Ivar?
Is inmiddels gecorrigeerdwegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Daar hebben we een oplossing voor: we beginnen met het versoepelen van (meerdaagse) buiten evenementen. Voor binnen evenementen wachten we nog even zodat we misschien een herfstpiek krijgen zodat we dat kunnen uitstellen tot 2030.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:51 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Nou, in de winter zijn er ook evenementen hoor. Ik heb al tickets voor een festival in december, Binnen dus. Maar ik snap je punt hoor, niet te vergelijken met de zomer en waar er veel voorbij zijn gegaan.![]()
Ik ben benieuwd of de sector het zelf ook een goed gesprek vond.quote:Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)![]()
Door een fuckup van mijn kant heb ik op de vorige pagina de cijfers van gisteren geplaatst.
Dit zijn de goede:
Laatste update: 09-09-2021 - 15:53
Totaal aantal besmettingen: 2403
Gemeentes met +5 besmettingen:
218 Amsterdam
143 Rotterdam
102 's-Gravenhage
73 Utrecht
50 Zaanstad
33 Haarlem
33 Leeuwarden
32 Almere
31 Nunspeet
30 Amersfoort
29 Enschede
28 Haarlemmermeer
27 Heerenveen
26 Dordrecht
25 Eindhoven
24 Delft
23 Hardenberg
23 Tilburg
22 Emmen
22 Nijmegen
20 Schiedam
19 Zwolle
18 Smallingerland
18 Apeldoorn
17 VenloSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Daarnaast zijn er:
56 gemeentes met 0 besmettingen
58 gemeentes met 1 besmettingen
115 gemeentes met 2-4 besmettingen
14 gemeentes met 5 besmettingen
Deze update is ook dagelijks om 15:16 te vinden op https://rivm.wegmetdetestwet.nl of voor een volledig gemeenteoverzicht op https://rivm.wegmetdetestwet.nl/total.php
Kortom: geen enkele noodzaak om TvT verder in te voeren, evenementen kunnen open, mondkapjes kunnen weg.wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Mooi, in dit gevalquote:Op donderdag 9 september 2021 15:53 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Ja my bad. Ik had zitten beunen aan de scripts vandaag en tijdelijk datum van gisteren erin gezet.
Is inmiddels gecorrigeerd
You won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way![]()
quote:Op donderdag 9 september 2021 15:53 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Ja my bad. Ik had zitten beunen aan de scripts vandaag en tijdelijk datum van gisteren erin gezet.
Is inmiddels gecorrigeerd![]()
![]()
Milo is Fins trouwensquote:Op donderdag 9 september 2021 15:55 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Had ik het goed onthouden uit mijn Zweedse lessen
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Ik zie al voor me hoe het gesprek is gegaan.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:56 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd of de sector het zelf ook een goed gesprek vond.
Evenementensector: "Ja jeetje, we hebben het echt super zwaar, we vinden het heel moeilijk om een visie te ontdekken en we weten niet waar we aan toe zijn"
Rutte/de Jonge: "Ja nou ja weetje, het virus is onvoorspelbaar. Het is eigenlijk net als de podia op Mysteryland. Het ene podium is druk, het andere podium niet. Maar dat weet je natuurlijk niet vantevoren. We weten pas achteraf of het podium druk is geweest en tot die tijd zijn jullie helaas gebonden aan regels"
de Jonge: "Maar hoe willen jullie het zelf graag?"
Evenementensector: "Ja wij willen open kunnen"
de Jonge: "Ja ja, begrijp ik. Gaan we doen, gaan we regelen. Komt goed"
dag later de Jonge: "In goed overleg met de evenementensector hebben we besloten tot een collectief faillisement van de hele sector. Stef Blok zal hier zorg voor dragen."![]()
Aantal DON/DOO/DPL per dag inclusief correcties en RIVM gemeld
Link: https://rivm.wegmetdetestwet.nl/dpl.php
Aantal besmettingen zoals nu bekend en RIVM gemeld:
Link: https://rivm.wegmetdetestwet.nl/cases.php
Aantal DON/DOO/DPL per dag
Link: https://rivm.wegmetdetestwet.nl/dplperday.php
Datavertraging:
Link: https://rivm.wegmetdetestwet.nl/vertraging.php
Dagelijks getest vs percentage positief:
Link: https://rivm.wegmetdetestwet.nl/positief.php
Aantal positief per leeftijdsgroep:
Link: https://rivm.wegmetdetestwet.nl/leeftijd.php
% positief per leeftijdsgroep:
Link: https://rivm.wegmetdetestwet.nl/leeftijdperc.php
Bedden verpleegafdeling
Link: https://rivm.wegmetdetestwet.nl/bedden.php
Bedden IC
Link: https://rivm.wegmetdetestwet.nl/beddenic.php
Duiding:
- Datavertraging 0-5 en 5-10 dagen is lager dan vorige week donderdag.
- DPL is gedaald en lager dan vorige week donderdag bij meer testen
- Percentage 7-9 positief licht gestegen tot 9.1%, maar 3000 tests minder dan de dag ervoor, dus goed nieuws
- Schoolkinderen 0-9 waren de 1e 2 dagen van deze week voor 18% verantwoordelijk voor de cases
- Jongeren 10-19 percentage is nagenoeg gelijk tov voorgaande weken met 20%
- Overige leeftijdsgroepen zijn gedaald in percentage tov voorgaande wekenwegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Dat gesprek had veel eerder plaats moeten vinden.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:56 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd of de sector het zelf ook een goed gesprek vond.wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
quote:Op donderdag 9 september 2021 16:10 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik zie al voor me hoe het gesprek is gegaan.
Evenementensector: "Ja jeetje, we hebben het echt super zwaar, we vinden het heel moeilijk om een visie te ontdekken en we weten niet waar we aan toe zijn"
Rutte/de Jonge: "Ja nou ja weetje, het virus is onvoorspelbaar. Het is eigenlijk net als de podia op Mysteryland. Het ene podium is druk, het andere podium niet. Maar dat weet je natuurlijk niet vantevoren. We weten pas achteraf of het podium druk is geweest en tot die tijd zijn jullie helaas gebonden aan regels"
de Jonge: "Maar hoe willen jullie het zelf graag?"
Evenementensector: "Ja wij willen open kunnen"
de Jonge: "Ja ja, begrijp ik. Gaan we doen, gaan we regelen. Komt goed"
dag later de Jonge: "In goed overleg met de evenementensector hebben we besloten tot een collectief faillisement van de hele sector. Stef Blok zal hier zorg voor dragen."![]()
Ik mis nog de link naar stikstof, alcohol en vuurwerkOh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Goed punt. Mijn vaccinatie in juni en juli is geen steunbetuiging van het beleid van de regering.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:09 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik vind dat persoonlijk heel vreemd, dan lijkt het alsof je eerdere prik nemen ook een politieke afweging was.Géén kloon van tvlxd!![]()
https://www.msn.com/nl-nl(...)AOglt3?ocid=msedgntpquote:Je moet wat om te overleven. Vandaar dat verschillende coronatestbedrijven plannen hebben om straks op soa's te testen. Goeie handel als er ooit toch nog een slutty summer of love komt.
Met alle plannen voor Testen-voor-Toegang schoten de commerciële coronatestbedrijven en teststraten als paddo's uit de grond. Maar wat als er straks weinig meer behoefte is aan die tests? Omschakelen en de focus wat naar beneden verleggen, schrijft BNR. De radiozender sprak enkele testbedrijven die zeggen corona straks in te ruilen voor soa's. Gerampetampt wordt er immers altijd wel.
Spoedtest.nl is een van die partijen. Het bedrijf wil zelfs binnenkort al beginnen met de nieuwe dienst. Dat ziet er als volgt uit: mensen bestellen online een testje, krijgen hem opgestuurd, doen de test, sturen hem terug en krijgen vervolgens de uitslag binnen. "Anoniem, snel en je betaalt er zelf voor", aldus het bedrijf tegen BNR.
Ook Coronalab.eu en Snelkliniek hebben de wens om zich te begeven in de wondere wereld der soa's. Laatstgenoemde wil op den duur een eigen lab openen en verschillende testlocaties in gebruik nemen.
Taak van de huisarts
Niet iedereen is echter enthousiast over de plannen. Een aan Soa Aids Nederland verbonden huisarts stelt dat het normaalgesproken de taak van de huisarts is om te bepalen welke test je nodig hebt. De angst bestaat dat de commerciële testbedrijven tekortschieten op het vlak van voorlichting en nazorg.![]()
quote:Op donderdag 9 september 2021 16:43 schreef Oriente het volgende:
[..]
https://www.msn.com/nl-nl(...)AOglt3?ocid=msedgntp
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
In Duitsland krijg je ook niet meer betaald als je corona hebt en niet hebt gevaccineerd.
https://joop.bnnvara.nl/n(...)alaris-na-besmetting![]()
Mijn stadje scoort een beroerde 59% qua vaccinaties. Ik vind dat pijnlijk.Zonder wrijving geen glans![]()
Zou je die net als de coronazelftesten ook in dozen van 10 tegelijk kunnen bestellen?quote:Op donderdag 9 september 2021 16:43 schreef Oriente het volgende:
[..]
https://www.msn.com/nl-nl(...)AOglt3?ocid=msedgntp
Op zaterdag 8 februari 2014 23:39 schreef Slaapscheet het volgende:
Oke, MichaelScott, je bent geweldig. :D![]()
Dat wordt de boer op gaan.quote:Op donderdag 9 september 2021 17:00 schreef Haags het volgende:
Mijn stadje scoort een beroerde 59% qua vaccinaties. Ik vind dat pijnlijk.
wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Australische gezondheidschef: “ Men zal moeten wennen aan eindeloze boostershots ”
Kerry Chant, chief health officer van New South Wales, zegt dat Covid mogelijk “voor eeuwig” onder ons zal zijn en dat mensen beter zo snel mogelijk wennen aan het idee van een eindeloze cyclus van varianten en vaccins.
https://www.msn.com/nl-be(...)aMj2?ocid=entnewsntp
Gaat dit de toekomst zijn, en gaan we hier straks aan wennen, niet langer verzet maar acceptatie van permanente covid en bijbehorende boosters?![]()
Neem je Australië nog serieus?quote:Op donderdag 9 september 2021 17:08 schreef Za het volgende:
Australische gezondheidschef: “ Men zal moeten wennen aan eindeloze boostershots ”
Kerry Chant, chief health officer van New South Wales, zegt dat Covid mogelijk “voor eeuwig” onder ons zal zijn en dat mensen beter zo snel mogelijk wennen aan het idee van een eindeloze cyclus van varianten en vaccins.
https://www.msn.com/nl-be(...)aMj2?ocid=entnewsntp
Gaat dit de toekomst zijn, en gaan we hier straks aan wennen, niet langer verzet maar acceptatie van permanente covid en bijbehorende boosters?wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Ach, dat land gaat nergens meer over. Dit is de premier daar: https://www.skynews.com.a(...)4eed840e317779151688quote:Op donderdag 9 september 2021 17:08 schreef Za het volgende:
Australische gezondheidschef: “Men zal moeten wennen aan eindeloze boostershots”
Kerry Chant, chief health officer van New South Wales, zegt dat Covid mogelijk “voor eeuwig” onder ons zal zijn en dat mensen beter zo snel mogelijk wennen aan het idee van een eindeloze cyclus van varianten en vaccins.
https://www.msn.com/nl-be(...)aMj2?ocid=entnewsntp
Gaat dit de toekomst zijn, en gaan we hier straks aan wennen, niet langer verzet maar acceptatie van permanente covid en bijbehorende boosters?En:quote:New South Wales Premier Gladys Berejiklian has declared she does not want to be “anywhere with someone who’s not vaccinated” during Thursday’s COVID-19 update.
“That's just my personal choice and people will make those personal choices,” she said.Speciaal voor @dick_laurent , zou Idiocracy een documentaire over Australië zijn? Boostershots vullen met Monster energy?quote:“But I just want to make this point very clear: if people want to enjoy the things we have missed such as a meal or any other issue, or any other venue, they’re going to have to be vaccinated.”
The NSW government on Thursday revealed a string of future freedoms which will apply only to fully vaccinated residents.
[ Bericht 4% gewijzigd door #ANONIEM op 09-09-2021 17:13:28 ]![]()
Schandalig. Dit kun je doortrekken naar nog 100 voorbeelden van mensen die een risico nemen op ziekte. Allemaal korten?quote:Op donderdag 9 september 2021 17:00 schreef Kickinalfa het volgende:
In Duitsland krijg je ook niet meer betaald als je corona hebt en niet hebt gevaccineerd.
https://joop.bnnvara.nl/n(...)alaris-na-besmetting
De tandjes..."He was there to do his duty, and he did it — he never let a buddy down in combat, in France, Holland, or Germany — but he never volunteered for anything and he spurned promotion."![]()
Het gaat me niet om Australië, ik geloof in telkens nieuwe escape varianten geïnduceerd door vaccins, en die vaccins zullen hoe dan ook aan zwakkeren gegeven blijven worden.quote:
Om uitbraken tegen te gaan (en zelftesten als onwenselijk en gedoe wordt gezien) zit je dan al gauw aan onafgebroken boostershots.
Misschien maakt over een jaar niemand daar meer een punt van.![]()
Zou mij niet verbazen. Onze samenleving is toch al aan het vervallen.quote:Op donderdag 9 september 2021 17:08 schreef Za het volgende:
Gaat dit de toekomst zijn, en gaan we hier straks aan wennen, niet langer verzet maar acceptatie van permanente covid en bijbehorende boosters?A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.![]()
Word je in Duitsland ook gekort op je loon als je niet kan werken door een voetbalblessure ofzo?quote:Op donderdag 9 september 2021 17:00 schreef Kickinalfa het volgende:
In Duitsland krijg je ook niet meer betaald als je corona hebt en niet hebt gevaccineerd.
https://joop.bnnvara.nl/n(...)alaris-na-besmettingOpinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)![]()
Mij ook niet, mensen worden murw.quote:Op donderdag 9 september 2021 17:15 schreef Discombobulate het volgende:
Zou mij niet verbazen. Onze samenleving is toch al aan het vervallen.
Ik ben trots op hen die nog strijden, maar het houdt een keer op. Dan wordt het verzet gestaakt, en haalt men elke 5 mnd een booster, risicogroep of niet.![]()
20% vaccinatiegraad in Urk... niet best...
https://www.telegraaf.nl/video/497419253/lage-vaccinatiegraad-urk-wij-zijn-er-trots-op![]()
Goh, dat ik het een keer eens zou zijn met het FNV:quote:Op donderdag 9 september 2021 17:16 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Word je in Duitsland ook gekort op je loon als je niet kan werken door een voetbalblessure ofzo?Niet gevaccineerd dus kun je niet naar kantoor komen. Niet naar kantoor kunnen komen dus kun je niet volledig meewerken in projecten. Niet volledig mee kunnen werken in projecten dus je bent niet voldoende zichtbaar. Niet voldoende zichtbaar en je beoordeling is lager. Paar keer lage beoordeling en verbetertraject. Verbetertraject ga je door maar je bent nog niet gevaccineerd dus ontslag.quote:FNV-vicevoorzitter Kitty Jong noemt strenge maatregelen tegen ongevaccineerde werknemers in een gesprek met dagblad Trouw een aantasting van de grondrechten. Als werkgevers in kaart willen brengen wie wel en niet gevaccineerd is, wordt de privacy van werknemers te grabbel gegooid, meent Jong. “Als we dit gaan faciliteren, komen we op een glijdende schaal terecht. Want als een werkgever wéét dat jij niet gevaccineerd bent, wat wordt dan de volgende stap?”![]()
We zijn echt van het padje af joh. Gaat ook niet meer veranderen. Misschien binnen heel wat jaar pas weer.A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.![]()
Zijn toch amper besmettingen de laatste tijd? Zit wel goed met die natuurlijke immuniteit, bovendien is die ook nog eens beter.quote:Op donderdag 9 september 2021 17:18 schreef TheFreshPrince het volgende:
20% vaccinatiegraad in Urk... niet best...
https://www.telegraaf.nl/video/497419253/lage-vaccinatiegraad-urk-wij-zijn-er-trots-opA Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.![]()
die is niet met vaccinatie te voorkomen, al gaat dit wel te verquote:Op donderdag 9 september 2021 17:16 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Word je in Duitsland ook gekort op je loon als je niet kan werken door een voetbalblessure ofzo?![]()
Ja, ik ben heel benieuwd waar deze drang om te micro-managen heen gaat. Puur vanuit een experiment bekeken is het reuze interessant, maar op persoonlijk vlak heb ik er wat meer moeite mee.quote:Op donderdag 9 september 2021 17:18 schreef Discombobulate het volgende:
We zijn echt van het padje af joh. Gaat ook niet meer veranderen. Misschien binnen heel wat jaar pas weer.![]()
vroeger was alles beterquote:Op donderdag 9 september 2021 17:15 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Zou mij niet verbazen. Onze samenleving is toch al aan het vervallen.![]()
Met een vaccinatie kun je een besmetting met corona ook niet voorkomen.quote:Op donderdag 9 september 2021 17:21 schreef Tarado het volgende:
[..]
die is niet met vaccinatie te voorkomen, al gaat dit wel te ver![]()
quote:Op donderdag 9 september 2021 17:11 schreef chratnox het volgende:
[..]
Speciaal voor @:dick_laurent , zou Idiocracy een documentaire over Australië zijn? Boostershots vullen met Monster energy?
Isn't it ironic, don't you think
Het had een stuk slechter kunnen zijn.![]()
Dat is iets genuanceerder.quote:Op donderdag 9 september 2021 17:33 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Met een vaccinatie kun je een besmetting met corona ook niet voorkomen.
Met vaccinatie:
- kan je besmetting niet voorkomen maar de kans dat je er nog ziek van wordt is minimaal
- ben je minder lang besmettelijk naar anderen omdat je immuunsysteem het virus sneller opruimt, het virus heeft een host nodig om zich succesvol te vermenigvuldigen en verspreiden![]()
Dat klopt, maar toch duiken er nog elke dag weer berichten op dat mensen denken dat een vaccinatie je onkwetsbaar maakt oid.quote:Op donderdag 9 september 2021 17:37 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Dat is iets genuanceerder.
Met vaccinatie:
- kan je besmetting niet voorkomen maar de kans dat je er nog ziek van wordt is minimaal
- ben je minder lang besmettelijk naar anderen omdat je immuunsysteem het virus sneller opruimt, het virus heeft een host nodig om zich succesvol te vermenigvuldigen en verspreiden![]()
je moet wel blijven uitkijken met overstekenquote:Op donderdag 9 september 2021 17:40 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Dat klopt, maar toch duiken er nog elke dag weer berichten op dat mensen denken dat een vaccinatie je onkwetsbaar maakt oid.![]()
Echt wel, ik verwacht een gemicro-managede samenleving ad nauseam. Waren we sowieso al hard naar op weg. Wat de fok is er nou mis met iets meer gewoon de dingen laten zoals ze zijn, het een beetje te accepteren, de natuur lost het ook zelf wel weer op. Natuurlijk moet je nadenken over dingen, maar nu wordt het wel heel BNW.quote:A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.![]()
Onkwetsbaar in de zin van je wordt niet ziek. Als jong persoon heb je echt niet zo veel te vrezen, want dat had je sowieso al niet. Niet onkwetsbaar in de zin van dat je het eventueel niet zou kunnen verspreiden nog.quote:Op donderdag 9 september 2021 17:40 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Dat klopt, maar toch duiken er nog elke dag weer berichten op dat mensen denken dat een vaccinatie je onkwetsbaar maakt oid.A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.![]()
Meermaals je inentingsbewijs moeten tonen, mondkapje dragen, contactgegevens achter laten, anderhalve meter afstand houden; "leuk"...quote:Op donderdag 9 september 2021 14:20 schreef Mexicanobakker het volgende:
Het is maar net de vraag of mensen door vaccinatieplicht zich laten vaccineren of zich leuke uitjes laten ontnemen. Ligt aan de persoon, situatie, etc.“[i]Waat ein waer, waat ein waer[/i]” zei Mien taege Bair en Bair neukdje Mien door ut banksjtil haer.![]()
Je houdt elke dag een minuut stilte?quote:Op donderdag 9 september 2021 15:16 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Het is maar waar je om juicht, drie overlijdens.
Maar goed, de cijfers hebben er ook wel eens slechter uit gezien he.Go hard or go home![]()
Mark ziet nu eindelijk de ernst in.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:47 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]Fijn dat ze nu door dat gesprek zien wat er leeft. Anders was dat natuurlijk nooit duidelijk geweest.
Hij dacht dat het wel goed zat zo. Heel verhelderend, fijn, ze nemen het mee naar achteren.Go hard or go home![]()
We nemen het mee naar achteren en doen er verder niets mee.quote:Op zaterdag 8 februari 2014 23:39 schreef Slaapscheet het volgende:
Oke, MichaelScott, je bent geweldig. :D![]()
Er zit ook iets tussen juichen en een minuut stilte.quote:Op donderdag 9 september 2021 18:01 schreef Noek het volgende:
[..]
Je houdt elke dag een minuut stilte?[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Corona is inmiddels een randstadfeestje, in Limburg is er geen corona meer.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:34 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]Dat is iets op je computer toch? Of hoe heet zo'n ding...
Maar lach maar, hier is het vandaag wederom een grote grijze plek in Noord-Limburg, niks virus.“[i]Waat ein waer, waat ein waer[/i]” zei Mien taege Bair en Bair neukdje Mien door ut banksjtil haer.![]()
Die cruella Berejiklian is premier van NSW, de premier van Australië zelf vliegt van Canberra naar Sydney vanwege vaderdag. Voor het vieze ongedierte wat men "burgerbevolking" noemt gelden allerlei absurde quarantaineverplichtingen enz. Voor more equal animals als Morrison uiteraard niet...quote:Op donderdag 9 september 2021 17:11 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ach, dat land gaat nergens meer over. Dit is de premier daar: https://www.skynews.com.a(...)4eed840e317779151688
[..]
En:
[..]
Speciaal voor @:dick_laurent , zou Idiocracy een documentaire over Australië zijn? Boostershots vullen met Monster energy?
“[i]Waat ein waer, waat ein waer[/i]” zei Mien taege Bair en Bair neukdje Mien door ut banksjtil haer.![]()
rutte volgende week: 'leuke suggestie, doen we niks mee'quote:'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Ons omt lid verkondigde toch min of meer hetzelfde?quote:Op donderdag 9 september 2021 17:11 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Neem je Australië nog serieus?
Hetzberger dacht ik![]()
Land of the free.quote:De Amerikaanse president Biden wil dat alle federale overheidsmedewerkers en mensen die in opdracht van de federale overheid in de Verenigde Staten werken verplicht worden om zich te laten vaccineren. Dat melden verschillende media, waaronder The Washington Post en CNN, op basis van bronnen in het Witte Huis.
De president had deze zomer al een vaccinatieplicht voor federale overheidsmedewerkers ingevoerd, maar tot nu toe konden mensen die dat weigerden zich ook laten testen. Deze uitzondering wil Biden waarschijnlijk niet meer maken.Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)![]()
Vrijer dan op je buik liggend, geintubeerd onder zware anesthesie en volgespoten met spierverslappers zodat je niet tegen kan stribbelen terwijl je langzaam stikt.quote:They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.![]()
quote:Op donderdag 9 september 2021 19:05 schreef speknek het volgende:
[..]
Vrijer dan op je buik liggend, geintubeerd onder zware anesthesie en volgespoten met spierverslappers zodat je niet tegen kan stribbelen terwijl je langzaam stikt.
Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)![]()
Ok, dus we stoppen met doktoren, ziekenhuizen, onderzoek want tenslotte lost de natuur het ook zelf weer op dus kappen met al die geldverslindende onzin. Toch?quote:Op donderdag 9 september 2021 17:45 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Echt wel, ik verwacht een gemicro-managede samenleving ad nauseam. Waren we sowieso al hard naar op weg. Wat de fok is er nou mis met iets meer gewoon de dingen laten zoals ze zijn, het een beetje te accepteren, de natuur lost het ook zelf wel weer op. Natuurlijk moet je nadenken over dingen, maar nu wordt het wel heel BNW.![]()
Hertzberger OMT?quote:Op donderdag 9 september 2021 18:53 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Ons omt lid verkondigde toch min of meer hetzelfde?
Hetzberger dacht ik
Zo komt dus allerlei onzin de wereld in.And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
![]()
Nee serieus, een vrij beschikbare goede gezondheid bewerkstelligen zodat je vrij van angst kan leven, denken dat dat persoonlijke vrijheid niet vergroot, is precies waarom de VS een derdewereldland is.quote:They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.![]()
Ik ben het met je eens dat de VS een derdewereldland is, en al helemaal op het gebied van zorg, maar dat maakt nog niet dat een vaccinatieplicht ineens een goed idee is. Het zijn twee zaken die niets met elkaar te maken hebben.quote:Op donderdag 9 september 2021 19:09 schreef speknek het volgende:
[..]
Nee serieus, een vrij beschikbare goede gezondheid bewerkstelligen zodat je vrij van angst kan leven, denken dat dat persoonlijke vrijheid niet vergroot, is precies waarom de VS een derdewereldland is.Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)![]()
Toch wel, het toch al paranoïde land leeft nu nog meer in angst voor de ander doordat een groot gedeelte een dodelijke pandemie in leven houdt.quote:Op donderdag 9 september 2021 19:10 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ik ben het met je eens dat de VS een derdewereldland is, en al helemaal op het gebied van zorg, maar dat maakt nog niet dat een vaccinatieplicht ineens een goed idee is. Het zijn twee zaken die niets met elkaar te maken hebben.They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.![]()
Ineens? George Washington hanteerde al een vaccinatie plicht voor zijn troepen in de Amerikaanse onafhankelijkheidsoorlog.quote:Op donderdag 9 september 2021 19:10 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ik ben het met je eens dat de VS een derdewereldland is, en al helemaal op het gebied van zorg, maar dat maakt nog niet dat een vaccinatieplicht ineens een goed idee is. Het zijn twee zaken die niets met elkaar te maken hebben.
Vaccinatie plicht is bepaald niet iets nieuws in de VS![]()
Hoeveel kans heb je daarop als je 23 en gezond bent?quote:Op donderdag 9 september 2021 19:05 schreef speknek het volgende:
[..]
Vrijer dan op je buik liggend, geintubeerd onder zware anesthesie en volgespoten met spierverslappers zodat je niet tegen kan stribbelen terwijl je langzaam stikt.Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
Forum Opties Forumhop: Hop naar: