SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dagcijfers :
• RIVM deelt alleen weekcijfers op dinsdag, al updaten ze wel hun database elke dag om 15:15
• Op twitter zijn er een aantal mensen gelukkig die grafieken en kaartjes maken van de dagcijfers, ziekenhuiscijfers, mobiliteit, verpleeghuizen etc. hier zijn er een aantal
• Thom-Ivar voor dagcijfers en kaartjes elke dag op provincie en gemeente
• Yorick Bleijenberg voor ziekenhuiscijfers, verpleeghuiscijfers, mobiliteitsplaatjes, nivel peildata, verdeling naar leeftijd etc.
• Edwin Veldhuizen voor snelle dagcijfers naar gemeente
• Marino van Zelst voor de snelste landelijke cijfers elke dag en wetenschappelijke duiding
• 𝓢tephan Okhuijsen de man achter Datagraver, met databases voor coronacijfers
• Corona-patinten op de Nederlandse IC's lcps
• Stichting NICE: Huidige ziekenhuisopnames(en IC-opnames)
• Uitleg verschillende manieren van tellen van LCPS, RIVM, NICE
• Datagraver, zelf grafieken maken
Gedragsregels in dit topic:
• Dit is een serieus subforum, ONZ is een deur verder
• Bij nieuws: graag een bron
• Geen opruiende berichten
• Speel de bal, niet de persoon.
• Geen termen als muilkorven/deugers/wappies etc.
• WO2 referenties zijn niet grappig
• Volg de aanwijzingen van de moderatie op
• Ga niet teveel off-topic of op sc modus
• Geen "grappige" gifjes
Gelieve Trouw, NRC en Volkskrant niet geheel te citeren. Een link en de header (dat dik gedrukte deel) mag wel. Of zeg het in je eigen woorden, met een link erbij.
Nouja, kijk maar naar de mooie dagen die we in februari hebben gehad. De parken waren overvol en er werd dikwijls onvoldoende afstand gehouden tot elkaar. Als de terrassen dadelijk nog steeds niet open zijn in april terwijl het wel mooi weer is dan zie ik hetzelfde gebeuren met een horeca die nog meer protest zullen aantekenen. Dat kan niet anders dan leiden tot versoepeling van de maatregelen.quote:Op maandag 8 maart 2021 10:51 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Dit lijkt me tamelijk naief eerlijk gezegd.
Helaas is er tot nu toe vanuit Den Haag niks voortgekomen wat me vertrouwen geeft betreffende echte versoepelingen. Dus vandaar.quote:Op maandag 8 maart 2021 10:59 schreef Oidipous het volgende:
[..]
Nouja, kijk maar naar de mooie dagen die we in februari hebben gehad. De parken waren overvol en er werd dikwijls onvoldoende afstand gehouden tot elkaar. Als de terrassen dadelijk nog steeds niet open zijn in april terwijl het wel mooi weer is dan zie ik hetzelfde gebeuren met een horeca die nog meer protest zullen aantekenen. Dat kan niet anders dan leiden tot versoepeling van de maatregelen.
Je zag wel dat de demonstraties van studenten, horeca en evenementensector gehoord werden in de kamer, en dat er toen wel meer aandacht voor was (wel beperkt).quote:Op maandag 8 maart 2021 10:57 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Ja, dat is ook best storend. Niet eens met het beleid? Dan krijg je meteen een bepaalde stempel. Waag het eens om te protesteren in een zogenaamd democratisch land..
Alleen het vaccinatieschema en de planning van leveringen.quote:Op maandag 8 maart 2021 11:00 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Helaas is er tot nu toe vanuit Den Haag niks voortgekomen wat me vertrouwen geeft betreffende echte versoepelingen. Dus vandaar.
quote:Geplande prikken deze week
295.712
Aantal prikken dat Nederland verwacht te zetten van 1 tot en met 7 maart. Het echte aantal kan anders zijn, bijvoorbeeld doordat mensen hun afspraak afzeggen of door problemen met de leveringen van vaccins.
Geef toe, de meesten die daar steeds stonden waren f wappie f tokkie (of beiden).quote:Op maandag 8 maart 2021 10:54 schreef Red_85 het volgende:
[..]
En als er iemand gaat demonstreren tegen het beleid, dan zijn we er als de kippen bij om de demonstranten weg te zetten als wappies.
En ze hebben ook nog een heel hoog niveau van basisverspreiding.... dat duurt ook met door vaccins lagere r nog weken tot paar maanden om weg te krijgen. Wordt interessant om te zien wanneer het daar en in UK echt over is.quote:Op maandag 8 maart 2021 10:56 schreef Zwansen het volgende: [..] Dat zegt hij toch in dat eerste filmpje? Er moeten nog een paar honderd duizend worden gevaccineerd, vooral 50-jarigen. Daarom moeten ze nog even voorzichtig zijn. Daarbij is het natuurlijk ook zo dat mensen die vandaag gevaccineerd worden niet meteen morgen beschermd zijn.
Ook daar ben ik vrij sceptisch in. Ik durf met een aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid te voorspellen dat ook in julo nog laaaaaaaaaaaaaaang niet iedereen is gevaccineerd. En dat de wortel die Hugo ons voorhoudt niet meer dan een goedbedoelde leugen is.quote:Op maandag 8 maart 2021 11:03 schreef zalkc het volgende:
[..]
Alleen het vaccinatieschema en de planning van leveringen.
Vesper glocca delenda estquote:Op maandag 8 maart 2021 11:04 schreef eragon2890 het volgende:
Uhm jongens die tests zijn natuurlijk zowieso tijdelijk, daarom staat er ook samen met gedragsregels.
Het is tot iedereen gevaccineerd is, dat is iig hier het plan. 😁
Avondklok delenda est.
Dat zag echt niemand aankomen.quote:Op maandag 8 maart 2021 11:04 schreef MichaelScott het volgende:
Zie trouwens dat er afgelopen week 295.712 prikken gepland stonden, dat is nog geen 1/3e van het aantal wat Hugo nodig heeft om zijn belofte te halen.
[..]
Waarom kan het daar zo snel en hier niet?quote:Op maandag 8 maart 2021 11:06 schreef Dven het volgende:
Drie maten worden morgen ook gevaccineerdZo goed als hele vriendengroep dan gedaan, buiten degene die om wat voor reden dan ook niet willen.
Daar zit ik ook aan te denken. Ik ben niet per se een anti-vaccer, maar een samenleving inrichten zoals ze dat in Israel hebben gedaan kan cht niet. Ik hoop toch dat we daar in Nederland te nuchter voor zijn.quote:Op maandag 8 maart 2021 10:59 schreef groenen het volgende:
Anti vaccers kunnen beter op Segers stemmen dan op van Haga, die gaat daadwerkelijk invloed uit oefenen op de coalitie.
Met de huidige snelheid van 300k per week zit je op circa 4.800.000, plus de huidige 1.600.000 zitten we 6.400.000. Dan hebben we in elk geval iedereen van 60, risicogroepen en mensen met een essentile beroepsgroep gevaccineerd. Dan zijn we klaar wat mij betreft.quote:Op maandag 8 maart 2021 11:06 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Ook daar ben ik vrij sceptisch in. Ik durf met een aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid te voorspellen dat ook in julo nog laaaaaaaaaaaaaaang niet iedereen is gevaccineerd. En dat de wortel die Hugo ons voorhoudt niet meer dan een goedbedoelde leugen is.
Oudjes daar willen nietquote:Op maandag 8 maart 2021 11:08 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Waarom kan het daar zo snel en hier niet?
Zijn de oudjes daar al allemaal geweest?
Wat mij betreft ook, maar tegen die tijd verzinnen ze wel weer wat anders.quote:Op maandag 8 maart 2021 11:09 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Met de huidige snelheid van 300k per week zit je op circa 4.800.000, plus de huidige 1.600.000 zitten we 6.400.000. Dan hebben we in elk geval iedereen van 60, risicogroepen en mensen met een essentile beroepsgroep gevaccineerd. Dan zijn we klaar wat mij betreft.
De enige die dit zou willen doen is Thierry Baudet en dan vooral om te laten zien hoe ontzettend belezen en hoogopgeleid hij is.quote:Op maandag 8 maart 2021 10:55 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
We moeten ervoor zorgen dat een serieuze politicus (niet Van Haga) dit zinnetje uitspreekt tijdens een kamer- of verkiezingsdebat.
Dat gaat je ook sowieso niet lukken als een grote groep zichzelf uitsluit en een grote groep uitgesloten is.quote:Op maandag 8 maart 2021 11:06 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Ook daar ben ik vrij sceptisch in. Ik durf met een aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid te voorspellen dat ook in julo nog laaaaaaaaaaaaaaang niet iedereen is gevaccineerd. En dat de wortel die Hugo ons voorhoudt niet meer dan een goedbedoelde leugen is.
Moet het niet vesper horologium zijn?quote:
Ik hoop dat dat het uitgangspunt gaat zijn, het kabinet laat er echter nu weinig over los wat nu het einddoel zou moeten zijn. Wat mij betreft houdt dat op bij de vaccinatie van kwetsbaren, en dat die 70%/80% vaccinatiegraad onder de bevolking enkel wordt beschouwd als 'mooi meegenomen'. Sowieso vind ik het erg storend dat het kabinet niet met een (midden)lange termijn visie komen met wanneer weer van alles mogelijk is. We gaan het zien.quote:Op maandag 8 maart 2021 11:09 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Met de huidige snelheid van 300k per week zit je op circa 4.800.000, plus de huidige 1.600.000 zitten we 6.400.000. Dan hebben we in elk geval iedereen van 60, risicogroepen en mensen met een essentile beroepsgroep gevaccineerd. Dan zijn we klaar wat mij betreft.
Dit vind ik opzich wel meevallen, alleen het nadeel is dat er vaak ook wappies en rellers tussenzitten die dan eigenlijk het protest verstoren.quote:Op maandag 8 maart 2021 10:57 schreef AlwaysHappy het volgende:
Ja, dat is ook best storend. Niet eens met het beleid? Dan krijg je meteen een bepaalde stempel. Waag het eens om te protesteren in een zogenaamd democratisch land..
vesper = avond en glocca = klok in latijnquote:
Volgens mij willen de oudjes daar niet en hebben ze dus genoeg voor de rest.quote:Op maandag 8 maart 2021 11:08 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Waarom kan het daar zo snel en hier niet?
Zijn de oudjes daar al allemaal geweest?
Dat is nu juist wat mij er aan tegen staat. Dat we het op die manier opgelegd krijgen. IMO gewoon immoreel om het z te gaan draaien. Avondklok moet want anders hebben de kinderen nog meer te lijden.quote:Op maandag 8 maart 2021 09:01 schreef capricia het volgende:
[..]
Ik kan alleen voor mijzelf spreken. Maar ik heb er niet echt moeite mee. Met die avondklok.
Vind het goed dat scholen geopend zijn.
Als dat de keuze is: Scholen open of avondklok, winkels open of avondklok, dan heeft die avondklok voor mij een lagere prioriteit.
Betere vertaling inderdaadquote:Op maandag 8 maart 2021 11:13 schreef 4-elements het volgende:
Ceterum censeo ignitegium esse delendam.
Oudjes willen niet, er zijn te veel vaccins vrij dus iedereen die wil mag gevaccineerd worden. Jongeren en hoger opgeleiden blijken daar met alle liefde gebruik van te maken. Er was tijdelijk een stop omdat ze door de meeste vaccins heen waren maar vandaag, morgen en over een paar dagen weer nieuwe batches dus iedereen mag weer gaan.quote:Op maandag 8 maart 2021 11:08 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Waarom kan het daar zo snel en hier niet?
Zijn de oudjes daar al allemaal geweest?
Deze heb ik eerder wel eens gedeeld, maar we mogen hier in NL in onze handen knijpen:quote:Op maandag 8 maart 2021 11:14 schreef Questular het volgende:
[..]
Volgens mij willen de oudjes daar niet en hebben ze dus genoeg voor de rest.
Het AZ vaccin heeft in veel landen on slecht imago. Onterecht want data uit het VK toont gewoon aan dat het een goed vaccin is. Maar doordat zowel Frankrijk en Duitsland het riepen willen mensen dat vaccin niet nemen.quote:Op maandag 8 maart 2021 11:14 schreef Questular het volgende:
[..]
Volgens mij willen de oudjes daar niet en hebben ze dus genoeg voor de rest.
Frankrijk derdewereldlandquote:Op maandag 8 maart 2021 11:17 schreef galantis het volgende:
[..]
Deze heb ik eerder wel eens gedeeld, maar we mogen hier in NL in onze handen knijpen:
[ afbeelding ]
Je hebt altijd 1 iemand nodig die zo gek is 'iets' te gaan doen. Maar hey, diegene wegzetten als gekkie/wappie is natuurlijk wel heel erg lekker.quote:Op maandag 8 maart 2021 11:05 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Geef toe, de meesten die daar steeds stonden waren f wappie f tokkie (of beiden).
Goed, dit vind ik niet de manier van discussiren (ik verzin het immers ook niet) maar for arguments sake, welke reden heb je om aan te nemen dat het niet tijdelijk is?quote:
Het gaat om "strongly agreed"quote:
Dat wordt daar echt nog een probleem. Ik hoefde niet lang te googelen:quote:
Wasda? Ik doe dat gewoon handmatig hoor.quote:Op maandag 8 maart 2021 10:19 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Heb jij een macro ofzo die dat bij elke post toevoegt?
Behalve tegen alles wat Frans isquote:Op maandag 8 maart 2021 11:20 schreef Tarado het volgende:
[..]
Fransen worden zo geboren, per definitie overal tegen.
quote:Op maandag 8 maart 2021 11:20 schreef Tarado het volgende:
[..]
Fransen worden zo geboren, per definitie overal tegen.
Dat is ook absoluut zoquote:Op maandag 8 maart 2021 11:20 schreef zalkc het volgende:
[..]
Het gaat om "strongly agreed"
Fransen zijn in basis het nooit ergens mee eens. Als je 2 Fransen bij elkaar zet heb je 3 meningen en 4 stakingen.
Misschien moeten ze dan niet op potjes en pannetjes gaan slaan of meneer Engel als voorbeeld nemen, zou al aardig helpen tegen de beeldvorming.quote:Op maandag 8 maart 2021 11:20 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Je hebt altijd 1 iemand nodig die zo gek is 'iets' te gaan doen. Maar hey, diegene wegzetten als gekkie/wappie is natuurlijk wel heel erg lekker.
Welke belofte?quote:Op maandag 8 maart 2021 11:04 schreef MichaelScott het volgende:
Zie trouwens dat er afgelopen week 295.712 prikken gepland stonden, dat is nog geen 1/3e van het aantal wat Hugo nodig heeft om zijn belofte te halen.
[..]
Ik zie wel dat de source 'The Lancet - 2019' is, dus dat zegt niets over de vaccinatiebereidheid van coronavaccins.quote:Op maandag 8 maart 2021 11:17 schreef galantis het volgende:
[..]
Deze heb ik eerder wel eens gedeeld, maar we mogen hier in NL in onze handen knijpen:
[ afbeelding ]
Scherp!quote:Op maandag 8 maart 2021 11:22 schreef Oidipous het volgende:
[..]
Ik zie wel dat de source 'The Lancet - 2019' is, dus dat zegt niets over de vaccinatiebereidheid van coronavaccins.
Wat heb jij gezien wat gepresenteerd werd als 'tijdelijk' en er nu niet meer is? Alles wordt tot in het einde der tijden maar verlengd en tot nu toe moet het nog maar bewezen worden dat het er ook allemaal af zal gaan, zonder een extra voorwaarde.quote:Op maandag 8 maart 2021 11:20 schreef Gunner het volgende:
[..]
Goed, dit vind ik niet de manier van discussiren (ik verzin het immers ook niet) maar for arguments sake, welke reden heb je om aan te nemen dat het niet tijdelijk is?
Probeer positief te blijven, al dat cynisme helpt echt niet.
Hoho dat gaat zomaar niet. De zuid-oost-Aziatische variant des doods heeft het voorzien op terrasgangers en is nog lang niet klaar met ons. We moeten meegroeien en nog even volhouden! Ofzo.quote:Op maandag 8 maart 2021 10:59 schreef Oidipous het volgende:
[..]
Nouja, kijk maar naar de mooie dagen die we in februari hebben gehad. De parken waren overvol en er werd dikwijls onvoldoende afstand gehouden tot elkaar. Als de terrassen dadelijk nog steeds niet open zijn in april terwijl het wel mooi weer is dan zie ik hetzelfde gebeuren met een horeca die nog meer protest zullen aantekenen. Dat kan niet anders dan leiden tot versoepeling van de maatregelen.
Hij is inderdaad van vr corona, maar dit zegt wel degelijk iets over de mindset van de bevolking.quote:Op maandag 8 maart 2021 11:22 schreef Oidipous het volgende:
[..]
Ik zie wel dat de source 'The Lancet - 2019' is, dus dat zegt niets over de vaccinatiebereidheid van coronavaccins.
Ga je nu bij elke post het laatste zinnetje erbij toevoegen?quote:Op maandag 8 maart 2021 11:27 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Hoho dat gaat zomaar niet. De zuid-oost-Aziatische variant des doods heeft het voorzien op terrasgangers en is nog lang niet klaar met ons. We moeten meegroeien en nog even volhouden! Ofzo.
En voorts ben ik van mening dat de avondklok vernietigd moet worden.
Heb je dat nu pas door?quote:Op maandag 8 maart 2021 11:29 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Ga je nu bij elke post het laatste zinnetje erbij toevoegen?
Met zn allen om 2100 een rondje gaan lopen?quote:Op maandag 8 maart 2021 11:22 schreef Questular het volgende:
[..]
Misschien moeten ze dan niet op potjes en pannetjes gaan slaan of meneer Engel als voorbeeld nemen, zou al aardig helpen tegen de beeldvorming.
Natuurlijk is dat zo. En ik weet dat Hugo een keer tegen van Haga heeft gezegd dat we nog steeds een uitermate hoge vaccinatiebereidheid hebben, maar heb geen idee of de Fransen ook zo onwelwillend staan tegen over coronavaccinatie.quote:Op maandag 8 maart 2021 11:28 schreef galantis het volgende:
[..]
Hij is inderdaad van vr corona, maar dit zegt wel degelijk iets over de mindset van de bevolking.
TR geplaatst, grow up of zet het bij je Twente zinnetjequote:Op maandag 8 maart 2021 11:27 schreef trein2000 het volgende:
[..]
En voorts ben ik van mening dat de avondklok vernietigd moet worden.
Frankrijk heeft in het verleden een aantal vaccinschandalen gehad. Dat drukt het enthousiasme daar nogal.quote:Op maandag 8 maart 2021 11:31 schreef Oidipous het volgende:
[..]
Natuurlijk is dat zo. En ik weet dat Hugo een keer tegen van Haga heeft gezegd dat we nog steeds een uitermate hoge vaccinatiebereidheid hebben, maar heb geen idee of de Fransen ook zo onwelwillend staan tegen over coronavaccinatie.
Dus?quote:Op maandag 8 maart 2021 11:31 schreef Tarado het volgende:
[..]
TR geplaatst, grow up of zet het bij je Twente zinnetje
Tja de voorlopers van deze demonstraties hebben niet echt een geweldig visitekaartje afgegeven. Of het nu rellen met de ME is, op potjes en pannen slaan, je achter een dansleraar scharen of voor de camera de arts uithangen die je kan genezen met natuur producten... het maakt het allemaal extra lastig om dan nog echt serieus over te komen. Daar mogen ze de wappies voor bedanken.quote:Op maandag 8 maart 2021 11:31 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Met zn allen om 2100 een rondje gaan lopen?
Gewoon vreedzame protesten waarbij we de overheid geen kans geven. Massale sit in op verschillende pleinen in steden? Als er 100.000 man zit op het Museumplein kunnen ze het echt niet aan hoor.
Maar hey, het is leuker om de eerste 50 als gekkie weg te zetten.
quote:Op maandag 8 maart 2021 11:34 schreef diedrick het volgende:
Kort geding InRetail.. En welk argument gebruikt de staat weer: We hebben nu ook te maken met de Britse variant. Dat wordt even vergeten door INretail
zucht......
Dit artikel geeft aan waarom er zoveel mensen tegen vaccinatie zijn.quote:Op maandag 8 maart 2021 11:31 schreef Oidipous het volgende:
[..]
Natuurlijk is dat zo. En ik weet dat Hugo een keer tegen van Haga heeft gezegd dat we nog steeds een uitermate hoge vaccinatiebereidheid hebben, maar heb geen idee of de Fransen ook zo onwelwillend staan tegen over coronavaccinatie.
Een argument die ze met de grond gelijk kunnen maken gezien de ontwikkelingen van de besmettingen de laatste weken.quote:Op maandag 8 maart 2021 11:34 schreef diedrick het volgende:
Kort geding InRetail.. En welk argument gebruikt de staat weer: We hebben nu ook te maken met de Britse variant. Dat wordt even vergeten door INretail
zucht......
ga je gangquote:Op maandag 8 maart 2021 11:33 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Dus?
Het is precies op de plek waar het hoort. In COR. Zou beter zijn als iedereen het gaat doen.
Ja, maar de Zuid-Afrikaanse dan? Of de Mexicaanse?quote:Op maandag 8 maart 2021 11:35 schreef Red_85 het volgende:
[..]![]()
Die britse variant die iedere week kleiner wordt gemaakt door een overschatting en die nu maar 50% is van het voorspelde.
Ik hoop dat ze slim genoeg zijn dit argument af te zagen bij de enkels.quote:Op maandag 8 maart 2021 11:36 schreef Oidipous het volgende:
[..]
Een argument die ze met de grond gelijk kunnen maken gezien de ontwikkelingen van de besmettingen de laatste weken.
Zeker als het een bewezen kulargument is en de rechter er alsnog in mee gaat.quote:Helaas lijkt het er op dat de staat nagenoeg onfeilbaar is in rechtszaken. Zeer zorgwekkend.
Dat is best logisch. Het gaat om een crisis en er is sprake van brede steun in de volksvertegenwoordiging. Dan moet je als rechter terughoudend zijn en alleen ingrijpen als het echt mis gaat.quote:Op maandag 8 maart 2021 11:36 schreef Oidipous het volgende:
[..]
Een argument die ze met de grond gelijk kunnen maken gezien de ontwikkelingen van de besmettingen de laatste weken.
Helaas lijkt het er op dat de staat nagenoeg onfeilbaar is in rechtszaken. Zeer zorgwekkend.
De zuidSwasilandse. Echt. Alleen als je iemand al aankijkt dan lig je binnen 2 dagen met 39,6 op je nest.quote:Op maandag 8 maart 2021 11:37 schreef Luke83 het volgende:
[..]
Ja, maar de Zuid-Afrikaanse dan? Of de Mexicaanse?
403.744 verwacht ikquote:Op maandag 8 maart 2021 11:42 schreef WheeledWarrior het volgende:
Is al bekend hoeveel prikken NL deze week hoopt te zetten? Op het dashboard staat nog de schatting van afgelopen week.
Vooropgesteld, ik begrijp best de cynische toon (ook die in dit topic heerst). Dit duurt allemaal veel te lang, zaken zijn niet consequent ingevoerd of afgeschaft. Dat ben ik echt met je eens. Maar ik wil niet doorslaan door te denken dat het een complot is vanuit de overheid om ons 1984-style in de gaten te (blijven) houden.quote:Op maandag 8 maart 2021 11:26 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Wat heb jij gezien wat gepresenteerd werd als 'tijdelijk' en er nu niet meer is? Alles wordt tot in het einde der tijden maar verlengd en tot nu toe moet het nog maar bewezen worden dat het er ook allemaal af zal gaan, zonder een extra voorwaarde.
Daarbij is rutte zo betrouwbaar gebleken op verschillende vlakken als dat zijn neus lang is. Geen enkel perspectief ook.
En voorts ben ik van mening dat de avondklok vernietigd moet worden.quote:Op maandag 8 maart 2021 11:48 schreef Questular het volgende:
Heeft iemand al gezegd dat hij van mening is dat de avondklok vernietigd moet worden?
https://coronadashboard.rijksoverheid.nl/landelijk/vaccinatiesquote:Op maandag 8 maart 2021 11:42 schreef WheeledWarrior het volgende:
Is al bekend hoeveel prikken NL deze week hoopt te zetten? Op het dashboard staat nog de schatting van afgelopen week.
Dat was afgelopen week.quote:Op maandag 8 maart 2021 11:51 schreef Anton91 het volgende:
[..]
https://coronadashboard.rijksoverheid.nl/landelijk/vaccinaties
Geplande prikken deze week
295.712
Ja, das van afgelopen weekquote:Op maandag 8 maart 2021 11:51 schreef Anton91 het volgende:
[..]
https://coronadashboard.rijksoverheid.nl/landelijk/vaccinaties
Geplande prikken deze week
295.712
Het is wel taak van de rechter om binnen de mogelijkheden die ze heeft te doen aan 'waarheidsvinding'. Als blijkt dat de retail onevenredig hard geraakt wordt onder het mom van de 'alle beetjes helpen'-politiek, terwijl in omringende landen de retail wel is opengesteld, dan kan de rechter daar toch iets mee? Als er vervolgens het argument de Britse variant wordt aangedragen terwijl allang blijkt dat dit helemaal niet heeft geleid tot een exponentile stijging van het aantal besmettingen dan mag de rechter daar ook wat vinden lijkt mij.quote:Op maandag 8 maart 2021 11:40 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Dat is best logisch. Het gaat om een crisis en er is sprake van brede steun in de volksvertegenwoordiging. Dan moet je als rechter terughoudend zijn en alleen ingrijpen als het echt mis gaat.
Laten we even hypothetisch die avondklokuitspraak omdraaien (kan juridisch niet, maar voor het idee) en op vordering van RedTeam zou de rechter de instelling van een avondklok hebben bevolen. Denk je dan dat Thierry spreekt van dicastocratie? Dat Mark Rutte boos is? Ik weet het wel zeker, en dan hebben ze nog gelijk ook. En dat is ook logisch. De rol van de rechter is niet om het beste beleid te maken maar om te kijken of de grenzen niet worden overschreden. En die grenzen zijn nogal ruim in dit soort scenarios.
En voorts ben ik van mening dat de avondklok vernietigd moet worden.
Ik hoorde net op de radio dat de meeste van die boetes in 'bepaalde wijken' worden uitgeschreven, straks is Wilders ineens toch een voorstanderquote:
Je hoeft het ook niet perse als een complot te zien allemaal. Ik zie het zelf wat meer als doorgeslagen controle waar een hoop angst bij komt kijken. Dat is meer hoe het gewoon beweegt in plaats dat daar perse een orgaan van puur kwaad achter zit.quote:Op maandag 8 maart 2021 11:48 schreef Gunner het volgende:
[..]
Vooropgesteld, ik begrijp best de cynische toon (ook die in dit topic heerst). Dit duurt allemaal veel te lang, zaken zijn niet consequent ingevoerd of afgeschaft. Dat ben ik echt met je eens. Maar ik wil niet doorslaan door te denken dat het een complot is vanuit de overheid om ons 1984-style in de gaten te (blijven) houden.
Precies.quote:Op maandag 8 maart 2021 11:53 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Dat komt natuurlijk omdat we mee groeien met de maatregelen en de avondklok.
Aldus Ferd.
Ben ik het wel mee eens. En dan vervangen voor een dag- en nachtklokquote:Op maandag 8 maart 2021 11:48 schreef Questular het volgende:
Heeft iemand al gezegd dat hij van mening is dat de avondklok vernietigd moet worden?
Die doorgeslagen controle is wel waar ik onderhand redelijk klaar mee ben.quote:Op maandag 8 maart 2021 11:57 schreef Bill_Hillie het volgende:
[..]
Je hoeft het ook niet perse als een complot te zien allemaal. Ik zie het zelf wat meer als doorgeslagen controle waar een hoop angst bij komt kijken. Dat is meer hoe het gewoon beweegt in plaats dat daar perse een orgaan van puur kwaad achter zit.
Kijk, soms merk ik op bij mezelf op individueel niveau dat ik uit angst ergens voor ergens teveel controle op wil hebben. Dit soort processen/gedragingen kun je ook zien op globaal, collectief niveau.
quote:Op maandag 8 maart 2021 11:20 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Wasda? Ik doe dat gewoon handmatig hoor.
En voorts ben ik van mening dat de avondklok vernietigd moet worden.
Niet in alle rechtsgebieden en zeker niet in kort geding. Dan moet aanstonds duidelijk zijn dat het mis is.quote:Op maandag 8 maart 2021 11:52 schreef Oidipous het volgende:
[..]
Het is wel taak van de rechter om binnen de mogelijkheden die ze heeft te doen aan 'waarheidsvinding'.
Een rechter kan heel veel. Maar er is in dit soort scenario’s sprake van een zeer ruime beleidsvrijheid.quote:Als blijkt dat de retail onevenredig hard geraakt wordt onder het mom van de 'alle beetjes helpen'-politiek, terwijl in omringende landen de retail wel is opengesteld, dan kan de rechter daar toch iets mee?
Moet je voorzichtig mee zijn, dan ga je wel heel erg op de stoel van de experts zitten.quote:Als er vervolgens het argument de Britse variant wordt aangedragen terwijl allang blijkt dat dit helemaal niet heeft geleid tot een exponentile stijging van het aantal besmettingen dan mag de rechter daar ook wat vinden lijkt mij.
En voorts ben ik van mening dat de avondklok vernietigd moet wordenquote:
Wat een rationeel geluid, heerlijk. Een keer gn paniek zaaien.quote:Op maandag 8 maart 2021 11:59 schreef Vasilevski het volgende:
Luister naar de virologen, behalve deze: https://www.parool.nl/ned(...)&utm_source=linkedin
Oftewel, vol gas zoveel mogelijk mensen een eerste prik AZ, 3 maanden wachten tussen prikken is OK.quote:To summarise our findings:
1. Regardless of dose level or dose interval, no participants in the trials who received the Oxford AstraZeneca vaccine were hospitalised, experienced severe disease or died of COVID-19.
2. The first dose of the Oxford AstraZeneca vaccine offered protection from COVID-19 disease with a vaccine efficacy of 76% right up until the second dose given at 3 months.
3. After the second dose, higher antibody levels were seen in people who had a longer interval between doses. However, the vaccine showed good efficacy against COVID-19 regardless of dose interval.
quote:Preliminary data also suggests that the Oxford AstraZeneca vaccine offers protection against the type of virus which is currently causing most disease in the UK (the ‘Kent strain’) and that vaccination reduces the amount of virus carried in the upper airways. This may lead to reduced transmission of virus between people.
Emerging data suggests that the Oxford-AstraZeneca vaccine may not protect against mild disease caused by the South African variant (B1.351) of virus in young adults, while it did provide good protection against the original variant in the country. In that study we did not assess whether the vaccine protected against severe disease including hospitalisation and death, but we are planning studies to assess this. The evidence from other viral vector vaccines is encouraging, indicating that similar vaccines do prevent severe disease caused by this variant.
These findings have not yet been peer reviewed but are available here:
Studie over effectivteit tegen de Engelse variant
Studie over effectiviteit tegen de Zuid Afrikaanse variant
Studie over effectiviteit tegen hospitalisatie na 1 dosis in Schotland
Ik moet vooral lachen om de menselijke trekjes die het virus gegeven worden. Wat hebben we al gehad, het virus sleet mee, het virus ligt op de loer en ga zo maar door.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:00 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Die doorgeslagen controle is wel waar ik onderhand redelijk klaar mee ben.
Met als ultiem dieptepunt het 'sneeuwprotocol' en het 'juichprotocol' van de RIVM.
Ik ken de man niet, maar ik ben nu al fan. Jammer dat ie waarschijnlijk niet gehoord gaat worden.quote:Op maandag 8 maart 2021 11:59 schreef Vasilevski het volgende:
Luister naar de virologen, behalve deze: https://www.parool.nl/ned(...)&utm_source=linkedin
Nee, niet op die manier.quote:Op maandag 8 maart 2021 11:48 schreef Gunner het volgende:
[..]
Vooropgesteld, ik begrijp best de cynische toon (ook die in dit topic heerst). Dit duurt allemaal veel te lang, zaken zijn niet consequent ingevoerd of afgeschaft. Dat ben ik echt met je eens. Maar ik wil niet doorslaan door te denken dat het een complot is vanuit de overheid om ons 1984-style in de gaten te (blijven) houden.
quote:Op maandag 8 maart 2021 11:59 schreef Vasilevski het volgende:
Luister naar de virologen, behalve deze: https://www.parool.nl/ned(...)&utm_source=linkedin
Deze vind ik wel mooi gevonden.quote:‘Je legt ook niet het gemotoriseerd verkeer stil omdat er verkeersdoden vallen.’
Daar was ik ook ergens vorig jaar al wel klaar mee.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:00 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Die doorgeslagen controle is wel waar ik onderhand redelijk klaar mee ben.
Met als ultiem dieptepunt het 'sneeuwprotocol' en het 'juichprotocol' van de RIVM.
Bah, wat een realistische post. Ik denk helaas dat de rechter nu alleen kan ingrijpen als het juridisch niet voldoende is afgeschermd, zoals dat bij de avondklok het geval was. Ik hoop dat het tegendeel bewaarheid wordt.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:01 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Niet in alle rechtsgebieden en zeker niet in kort geding. Dan moet aanstonds duidelijk zijn dat het mis is.
[..]
Een rechter kan heel veel. Maar er is in dit soort scenario’s sprake van een zeer ruime beleidsvrijheid.
[..]
Moet je voorzichtig mee zijn, dan ga je wel heel erg op de stoel van de experts zitten.
[..]
En voorts ben ik van mening dat de avondklok vernietigd moet worden
Alsof het virus het persoonlijk op ons voorzien heeft ja. Maar gelukkig hebben we de avondklok! Want na 9 uur is het levensgevaarlijk; dan komt het virus nog vaker uit de bosjes springen! En ben je ouder dan 27 jaar? Buiten sporten met meerderen is dan de grootste fout die je kan maken. Vooral niet doen, beter om je zelf binnen op te sluiten.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:04 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Ik moet vooral lachen om de menselijke trekjes die het virus gegeven worden. Wat hebben we al gehad, het virus sleet mee, het virus ligt op de loer en ga zo maar door.
Moet je de ratel na 1x gebruik al weggooien?quote:Op maandag 8 maart 2021 12:06 schreef Bill_Hillie het volgende:
[..]
Daar was ik ook ergens vorig jaar al wel klaar mee.
En wat betreft dat juichprotocol: ik heb inmiddels al wel wat ratels versleten moet ik je zeggen.
Ja maar, ja maar, verkeersdoden kan je niet vergelijken met Corona doden, want verkeersdoden zijn niet besmettelijk!quote:Op maandag 8 maart 2021 12:06 schreef Questular het volgende:
[..]
[..]
Deze vind ik wel mooi gevonden.
Onze maatregelen zijn zo goed en doeltreffend dat de uitwerking ervan tot ver over de landsgrenzen terug te zien zijn in de cijfers.quote:Op maandag 8 maart 2021 11:52 schreef Oidipous het volgende:
[..]
Overigens, een mooie duiding van het gevaar van de Britse variant vind je hieronder:
[ twitter ]
Vooral de laatste 2 minuten van de wedstrijd in Lille. Complete doos ratels in 1x.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:06 schreef Bill_Hillie het volgende:
[..]
Daar was ik ook ergens vorig jaar al wel klaar mee.
En wat betreft dat juichprotocol: ik heb inmiddels al wel wat ratels versleten moet ik je zeggen.
Dat is wel de basis van de rechtspraak. je toetst een maatregel of situatie aan de wet en kijkt of die correct en proportioneel is toegepast. De rechter gaat liever niet op de stoel van de beleidsmaker zitten.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:07 schreef Oidipous het volgende:
[..]
Bah, wat een realistische post. Ik denk helaas dat de rechter nu alleen kan ingrijpen als het juridisch niet voldoende is afgeschermd, zoals dat bij de avondklok het geval was. Ik hoop dat het tegendeel bewaarheid wordt.
Ja, maar vorig jaar viel het op zich nog mee. Sinds afgelopen najaar is het elke 2 weken erger geworden met het micromanagement.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:06 schreef Bill_Hillie het volgende:
[..]
Daar was ik ook ergens vorig jaar al wel klaar mee.
En wat betreft dat juichprotocol: ik heb inmiddels al wel wat ratels versleten moet ik je zeggen.
Eigenlijk wel he, immers je hebt hem aangeraakt.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:07 schreef alpeko het volgende:
[..]
Moet je de ratel na 1x gebruik al weggooien?
Ja naja die dingen slijten gewoon snel.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:07 schreef alpeko het volgende:
[..]
Moet je de ratel na 1x gebruik al weggooien?
Daarom werkte het niet bij de pest.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:10 schreef Bill_Hillie het volgende:
[..]
Ja naja die dingen slijten gewoon snel.
Ik had gister een maat op visite, wij hebben de bakjes chips netjes gelabeld met een 1 en een 2.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:09 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Vooral de laatste 2 minuten van de wedstrijd in Lille. Complete doos ratels in 1x.
Vorige week ook bij de wedstrijd in Eindhoven.
Toen waren de ratels geen chinese troep.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:11 schreef F.Sinatra het volgende:
[..]
Daarom werkte het niet bij de pest.
Grappig overigens om te zien hoe snel de ZeroCovid-gekkies hun best doen om dit soort mensen zo snel mogelijk kalt te stellen, zie het draadje hieronder. Opeens is een viroloog niet bevoegd om dit soort uitspraken te doen, want dat moet overgelaten worden aan epidemiologen en ojee... Hij begrijpt niet hoe exponentile groei werkt.quote:Op maandag 8 maart 2021 11:59 schreef Vasilevski het volgende:
Luister naar de virologen, behalve deze: https://www.parool.nl/ned(...)&utm_source=linkedin
quote:Op maandag 8 maart 2021 12:13 schreef Oidipous het volgende:
[..]
Grappig overigens om te zien hoe snel de ZeroCovid-gekkies hun best doen om dit soort mensen zo snel mogelijk kalt te stellen, zie het draadje hieronder. Opeens is een viroloog niet bevoegd om dit soort uitspraken te doen, want dat moet overgelaten worden aan epidemiologen en ojee... Hij begrijpt niet hoe exponentile groei werkt.
Deze mensen maken zich elke dag meer en meer belachelijk.
[ twitter ]
Dat zijn zeker dezelfde gekkies als deze: https://www.volkskrant.nl(...)gels-nodig~bd76b3b2/quote:Op maandag 8 maart 2021 12:13 schreef Oidipous het volgende:
[..]
Grappig overigens om te zien hoe snel de ZeroCovid-gekkies hun best doen om dit soort mensen zo snel mogelijk kalt te stellen, zie het draadje hieronder. Opeens is een viroloog niet bevoegd om dit soort uitspraken te doen, want dat moet overgelaten worden aan epidemiologen en ojee... Hij begrijpt niet hoe exponentile groei werkt.
Deze mensen maken zich elke dag meer en meer belachelijk.
[ twitter ]
quote:Al die spelende kinderen op het schoolplein: Vicky van der Togt (28) vindt het moeilijk om ernaar te kijken.
quote:Terwijl een groot deel van het land snakt naar versoepeling van de maatregelen, bepleit Containment Nu juist het tegenovergestelde: het land moet nog verder op slot.
Hier verbood de gemeente culinaire bierwandelingen. Ook weer zo'n topactie. Omdat de 1,5m niet te handhaven valt. Loop door een winkelstraatje en alles staat bovenop elkaar met afgehaalde kopjes koffie, niemand houdt afstand. Laat staan op de markt. Dan zou je bij elke geconstateerde overtreding de hele binnenstad moeten schoonvegen, elke dag weer. Alle marktkooplui beboeten die de 1,5m niet handhaven bij hun kraam. Het hele park uitkammen en ieder groepje van meer dan 2 personen aanspreken.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:10 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Ja, maar vorig jaar viel het op zich nog mee. Sinds afgelopen najaar is het elke 2 weken erger geworden met het micromanagement.
Overigens worden regeltjes zoals max. 2 mensen op straat etc. gelukkig amper nog nageleefd en op excessen (grote groepen) na ook niet meer gehandhaafd.
Ik zie vooral heel veel symboolpolitiek en denken in beperkingen.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:21 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
Hier verbood de gemeente culinaire bierwandelingen. Ook weer zo'n topactie. Omdat de 1,5m niet te handhaven valt. Loop door een winkelstraatje en alles staat bovenop elkaar met afgehaalde kopjes koffie, niemand houdt afstand. Laat staan op de markt. Dan zou je bij elke geconstateerde overtreding de hele binnenstad moeten schoonvegen, elke dag weer. Alle marktkooplui beboeten die de 1,5m niet handhaven bij hun kraam. Het hele park uitkammen en ieder groepje van meer dan 2 personen aanspreken.
18 miljoen gezette prikken op 1 juli. Met 1,5 miljoen reeds gezet en nog 16,5 week te gaan tot begin juli is dat dus ongeveer 1 miljoen prikken per week die nog gezet moeten worden.quote:
Het probleem is dat ze een berg regels bedacht hebben waar als je goed over nadenkt amper een onderbouwing voor is. De avondklok bijvoorbeeld, hoe gevaarlijk is het om na 21.00 uur je vuilniszak buiten weg te gooien. Totaal niet maar toch is het verboden. Maar dan zeggen ze nee we doen het zodat jij niet naar je vrienden kan gaan. Maar als ik tussen 18.00 en 21.00 naar me vrienden ga is het ongevaarlijk? Bij veel regels als je iets langer nadenkt is de logica er gewoon niet. Dus ja dan wil bij sommige die hyperbolen werken maar ik wordt er zelf gewoon cynisch van.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:07 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Alsof het virus het persoonlijk op ons voorzien heeft ja. Maar gelukkig hebben we de avondklok! Want na 9 uur is het levensgevaarlijk; dan komt het virus nog vaker uit de bosjes springen! En ben je ouder dan 27 jaar? Buiten sporten met meerderen is dan de grootste fout die je kan maken. Vooral niet doen, beter om je zelf binnen op te sluiten.
Logica.
Maar ze moeten het wel zo brengen met de grootste hyperbolen die ze maar kunnen bedenken; anders komt het niet binnen bij het domme volk natuurlijk.
Eigenlijk zegt hij juist dat het geen belofte is, maar een verwachting, met allemaal mitsen en maren.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:23 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
18 miljoen gezette prikken op 1 juli. Met 1,5 miljoen reeds gezet en nog 16,5 week te gaan tot begin juli is dat dus ongeveer 1 miljoen prikken per week die nog gezet moeten worden.![]()
Let wel: elke week waarin dat miljoen prikken niet gehaald wordt, zorgt ervoor dat het aantal te zetten prikken per week verder oploopt.
[ twitter ]
De Jonge: begin juli kan iedereen ten minste deels geprikt zijn.
Geen verkiezingen?quote:Op maandag 8 maart 2021 12:27 schreef Oidipous het volgende:
Als mensen nog naar Plopsaland willen...![]()
Wat is er in Belgi zo fundamenteel anders dat zij wel durven om grotere versoepelingen wel door te voeren?
[ twitter ]
Alleen is grens min of meer gesloten.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:27 schreef Oidipous het volgende:
Als mensen nog naar Plopsaland willen...![]()
Wat is er in Belgi zo fundamenteel anders dat zij wel durven om grotere versoepelingen wel door te voeren?
[ twitter ]
Je bent niet de enige. De maatregelen zijn ook gewoon niet te rijmen, complete willekeur.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:25 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Het probleem is dat ze een berg regels bedacht hebben waar als je goed over nadenkt amper een onderbouwing voor is. De avondklok bijvoorbeeld, hoe gevaarlijk is het om na 21.00 uur je vuilniszak buiten weg te gooien. Totaal niet maar toch is het verboden. Maar dan zeggen ze nee we doen het zodat jij niet naar je vrienden kan gaan. Maar als ik tussen 18.00 en 21.00 naar me vrienden ga is het ongevaarlijk? Bij veel regels als je iets langer nadenkt is de logica er gewoon niet. Dus ja dan wil bij sommige die hyperbolen werken maar ik wordt er zelf gewoon cynisch van.
Dat werkt 2 kanten op lijkt me?quote:Op maandag 8 maart 2021 12:29 schreef F.Sinatra het volgende:
[..]
Alleen is grens min of meer gesloten.
Vicky is bejaard geboren? Als je op die leeftijd al een hekel hebt aan spelende kinderen.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:17 schreef 4-elements het volgende:
[..]
Dat zijn zeker dezelfde gekkies als deze: https://www.volkskrant.nl(...)gels-nodig~bd76b3b2/
[..]
[..]![]()
![]()
Ik weet zeker dat ze gaan kijken naar de situatie over 2 weken.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:31 schreef Oidipous het volgende:
[..]
Verwacht je dat na 17 maart het kabinet dan wel meer durft?
Ik ervaar vooral een overkill aan regeltjes, richtlijnen, maatregelen en het loopt allemaal door elkaar en onderhand is amper nog te ontwaren wat een advies is en wat een regel.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:30 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Je bent niet de enige. De maatregelen zijn ook gewoon niet te rijmen, complete willekeur.
Als ik een beetje de leveringen en prikken volg gaat het best wel goed tot nu toe. De vertragende factor is nog altijd de leveringen en wat betreft mogen we blij zijn met pfizer, want anderen lijken minder stabiel of minder grote hoeveelheden te kunnen leveren. Tot nu toe heb ik nog niet het idee dat we dat niet gaan halen.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:23 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
18 miljoen gezette prikken op 1 juli. Met 1,5 miljoen reeds gezet en nog 16,5 week te gaan tot begin juli is dat dus ongeveer 1 miljoen prikken per week die nog gezet moeten worden.![]()
Let wel: elke week waarin dat miljoen prikken niet gehaald wordt, zorgt ervoor dat het aantal te zetten prikken per week verder oploopt.
[ twitter ]
De Jonge: begin juli kan iedereen ten minste deels geprikt zijn.
quote:De GGD's maken zich op voor een megaklus. Vanaf mei moeten er anderhalf miljoen coronaprikken per week worden gezet en daarvoor wordt het aantal priklocaties fors uitgebreid. Vaccineerders gaan meer prikken per uur zetten en de openingstijden worden verruimd. Om aan de enorme personeelsbehoefte te voldoen, staat onder meer Defensie en het Rode Kruis paraat om bij te springen.
,,We maken ons nu op, met duizenden gedreven GGD’ers in het hele land en samen met vele partners zoals Defensie en het Rode Kruis, om in een razend tempo te kunnen vaccineren zodra in het tweede kwartaal de piekleveringen van vaccins beschikbaar zijn'', zegt Andr Rouvoet, landelijk voorzitter van GGD GHOR. Rouvoet verwacht in mei 140 priklocaties te hebben. Nu zijn dat er ongeveer zestig en eind deze maand 75.
Goed dat defensie er ook bij betrokken wordt aangezien dit best als een militaire operatie gezien mag worden. Heb vertrouwen dat we er klaar voor zijn. Laat de vaccins maar komenquote:Op maandag 8 maart 2021 12:37 schreef Anton91 het volgende:
De GGD's maken zich op voor een megaklus. Vanaf mei moeten er anderhalf miljoen coronaprikken per week worden gezet en daarvoor wordt het aantal priklocaties fors uitgebreid. Vaccineerders gaan meer prikken per uur zetten en de openingstijden worden verruimd. Om aan de enorme personeelsbehoefte te voldoen, staat onder meer Defensie en het Rode Kruis paraat om bij te springen.
Genot.quote:Andr Rouvoet: GGD kan 1,5 miljoen prikken per week zetten
Zijn de grenzen open? Of alleen voor essentile reizen?quote:Op maandag 8 maart 2021 12:27 schreef Oidipous het volgende:
Als mensen nog naar Plopsaland willen...![]()
Wat is er in Belgi zo fundamenteel anders dat zij wel durven om grotere versoepelingen wel door te voeren?
[ twitter ]
Opflikkeren Ruttequote:Op maandag 8 maart 2021 12:42 schreef ipa84 het volgende:
En daar is die dan hoor het niet besmettelijk paspoort.
https://nos.nl/artikel/23(...)-coronapaspoort.html
Volgens mij worden personen onder de 18 niet gevaccineerd, dus er moeten minder dan 16.5 miljoen nog gezet worden.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:23 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
18 miljoen gezette prikken op 1 juli. Met 1,5 miljoen reeds gezet en nog 16,5 week te gaan tot begin juli is dat dus ongeveer 1 miljoen prikken per week die nog gezet moeten worden.![]()
Let wel: elke week waarin dat miljoen prikken niet gehaald wordt, zorgt ervoor dat het aantal te zetten prikken per week verder oploopt.
[ twitter ]
De Jonge: begin juli kan iedereen ten minste deels geprikt zijn.
Dat laatste denk ik. Het was ook meer een grapje vanuit mijn kant omdat in Belgi wel op korte termijn het een en ander mogelijk is.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:43 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Zijn de grenzen open? Of alleen voor essentile reizen?
Ja, een vaccinatiepas zodat jij nog lekker 3 maanden binnen kunt zitten terwijl Opa en Oma van 80 lekker weer naar de bingo kunnen.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:45 schreef Oidipous het volgende:
[..]
Dat laatste denk ik. Het was ook meer een grapje vanuit mijn kant omdat in Belgi wel op korte termijn het een en ander mogelijk is.
Hoe dan ook, misschien toveren peppie en kokkie nog iets uit hun hoge hoed vanavond.
Hier staan zo'n beetje de redenen: https://travel.info-coronavirus.be/nl/essentiele-reis. Ben gisteren ook met zo'n formulier de grens over geweest.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:43 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Zijn de grenzen open? Of alleen voor essentile reizen?
Degenen die geen vaccin willen kunnen dus besmettingsfeestjes organiseren om toch zo'n paspoort te krijgenquote:Op maandag 8 maart 2021 12:42 schreef ipa84 het volgende:
En daar is die dan hoor het niet besmettelijk paspoort.
https://nos.nl/artikel/23(...)-coronapaspoort.html
Maar voor de meeste vaccins moeten twee prikken gezet worden (op J&J na).quote:Op maandag 8 maart 2021 12:44 schreef falling_away het volgende:
[..]
Volgens mij worden personen onder de 18 niet gevaccineerd, dus er moeten minder dan 16.5 miljoen nog gezet worden.
Ik woon dichtbij de grens. Als daar alles ook voor ons open is, dan ga ik daar wel heen.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:45 schreef Oidipous het volgende:
[..]
Dat laatste denk ik. Het was ook meer een grapje vanuit mijn kant omdat in Belgi wel op korte termijn het een en ander mogelijk is.
Hoe dan ook, misschien toveren peppie en kokkie nog iets uit hun hoge hoed vanavond.
Oke, naar een pretpark, zwembad, dierentuin kan dus nog niet. Erg jammer.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:46 schreef maan_man het volgende:
[..]
Hier staan zo'n beetje de redenen: https://travel.info-coronavirus.be/nl/essentiele-reis. Ben gisteren ook met zo'n formulier de grens over geweest.
Door dit in te voeren gaan mensen dat wel doen denk ik.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:46 schreef falling_away het volgende:
[..]
Degenen die geen vaccin willen kunnen dus besmettingsfeestjes organiseren om toch zo'n paspoort te krijgen
met vaccinatiebewijs mag datquote:Op maandag 8 maart 2021 12:48 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Ik woon dichtbij de grens. Als daar alles ook voor ons open is, dan ga ik daar wel heen.
Als ik moest kiezen tussen corona oplopen of een vaccin, dan weet ik mijn antwoord wel.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:49 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Door dit in te voeren gaan mensen dat wel doen denk ik.
quote:
Behalve als je jong bent en anders nog 4 maanden op je prik mag wachten.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:50 schreef capricia het volgende:
[..]
Als ik moest kiezen tussen corona oplopen of een vaccin, dan weet ik mijn antwoord wel.
Denk dat het vooral een kwestie van ontmenselijking is. Ze ziet kinderen niet als mensen met een toekomst, maar als kleine superspreaders, als een stel wandelende neusgaten en monden.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:31 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Vicky is bejaard geboren? Als je op die leeftijd al een hekel hebt aan spelende kinderen.
Ik sta ook achteraan de rij.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:51 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Behalve als je jong bent en anders nog 4 maanden op je prik mag wachten.
Die tweet ookquote:Op maandag 8 maart 2021 12:51 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
Denk dat het vooral een kwestie van ontmenselijking is. Ze ziet kinderen niet als mensen met een toekomst, maar als kleine superspreaders, als een stel wandelende neusgaten en monden.
Het is voor haar natuurlijk ook een menselijk drama dat ze nu nog symptomen heeft. Dat gun je niemand, en je hoopt dat het ooit een keer minder wordt. Alleen de werkelijkheid is wel dat dat niet het geval is voor de overgrote meerderheid van jonge, gezonde mensen die een besmetting doormaken. Terwijl de totale sluiting van de samenleving wel iedereen raakt, en iedereen gedwongen binnen houden, zoals zij voorstelt, nog meer.
Als je doet wat zij wil, dan moet je dus ook alle kinderen binnen opsluiten. De doelpalen van ContainmentNu en zo zijn al verschoven van 3 weken naar 5 6 weken, in de praktijk mag je gerust uitgaan van 3-6 maanden en nog steeds geen enkele garantie dat het ook echt gaat lukken. Ach ja, laat die kids maar basisschoolles krijgen via Zoom, geen probleem. En anders heeft de Zero Covid-beweging nog wel een manier om de basisscholen 'veilig' te maken:
[ twitter ]
Gewoon basisvrijheden.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:42 schreef ipa84 het volgende:
En daar is die dan hoor het niet besmettelijk paspoort.
https://nos.nl/artikel/23(...)-coronapaspoort.html
De vaccins die er tot nu toe zijn hebben 2 prikken nodig, dus in totaal zal je misschien wel rond de 25-30 miljoen prikken uitkomen. Maar Hugo hield daar gelukkig al rekening mee in zijn berekening van 18 miljoen.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:44 schreef falling_away het volgende:
[..]
Volgens mij worden personen onder de 18 niet gevaccineerd, dus er moeten minder dan 16.5 miljoen nog gezet worden.
Ontzettend ziek dat bepaalde mensen dus alles op willen geven voor corona. Vrijheid, privacy, lichamelijke integriteit, rechten.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:51 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
Denk dat het vooral een kwestie van ontmenselijking is. Ze ziet kinderen niet als mensen met een toekomst, maar als kleine superspreaders, als een stel wandelende neusgaten en monden.
Het is voor haar natuurlijk ook een menselijk drama dat ze nu nog symptomen heeft. Dat gun je niemand, en je hoopt dat het ooit een keer minder wordt. Alleen de werkelijkheid is wel dat dat niet het geval is voor de overgrote meerderheid van jonge, gezonde mensen die een besmetting doormaken. Terwijl de totale sluiting van de samenleving wel iedereen raakt, en iedereen gedwongen binnen houden, zoals zij voorstelt, nog meer.
Als je doet wat zij wil, dan moet je dus ook alle kinderen binnen opsluiten. De doelpalen van ContainmentNu en zo zijn al verschoven van 3 weken naar 5 6 weken, in de praktijk mag je gerust uitgaan van 3-6 maanden en nog steeds geen enkele garantie dat het ook echt gaat lukken. Ach ja, laat die kids maar basisschoolles krijgen via Zoom, geen probleem. En anders heeft de Zero Covid-beweging nog wel een manier om de basisscholen 'veilig' te maken:
[ twitter ]
Wel je vlag buitenhangen op 5 mei he?quote:Op maandag 8 maart 2021 12:55 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Gewoon basisvrijheden.
Fuck dit.
'Tijdelijk' komt ook niet 1x voor in het hele artikel.
Ik zie het duidelijk als een verkiezingsstunt van Kaag om nog wat oudjes naar D66 te trekken. Hopelijk wordt die partij gedecimeerd en horen we er dan niks meer over.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:42 schreef ipa84 het volgende:
En daar is die dan hoor het niet besmettelijk paspoort.
https://nos.nl/artikel/23(...)-coronapaspoort.html
GeWoOn NoG eVeN vOlHoUdEn JoNg0nS!!!!quote:Op maandag 8 maart 2021 12:57 schreef popje het volgende:
Ondanks alle maatregelen neemt de epidemie nu toe, en de landsadvocaat zegt dat elke verlichting van maatregelen leidt tot een aanzienlijke toename in het aantal gevallen. Volgens de Staat is er eigenlijk geen ruimte voor versoepeling, en als er dan toch versoepeld wordt dan liever bij gevallen waar n op n contact is, en geen grote mixen van sociale groepen.
Argumentatie in het verhaal rond het niet kunnen openen van de winkels...
De epidemie neemt nu toe... het aantal besmettingen stijgt echt navenant! En een verlichting leidt tot een aanzienlijke toename in het aantal gevallen... Hahaha
"En wat we niet willen, is een vaccinatieplicht, ook niet indirect", benadrukt de minister. "Mensen moeten zich niet gedwongen voelen om zich te laten inenten."quote:Op maandag 8 maart 2021 12:42 schreef ipa84 het volgende:
En daar is die dan hoor het niet besmettelijk paspoort.
https://nos.nl/artikel/23(...)-coronapaspoort.html
Ik weet het die ZeroCovid club is een hele enge club. Degene die achter dat account zit weet dat inmiddels ook. Na deze tweet hebben mensen uit die club gevraagd om haar ontslag bij haar werkgever. Dus ze gaan erg ver.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:51 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
Denk dat het vooral een kwestie van ontmenselijking is. Ze ziet kinderen niet als mensen met een toekomst, maar als kleine superspreaders, als een stel wandelende neusgaten en monden.
Het is voor haar natuurlijk ook een menselijk drama dat ze nu nog symptomen heeft. Dat gun je niemand, en je hoopt dat het ooit een keer minder wordt. Alleen de werkelijkheid is wel dat dat niet het geval is voor de overgrote meerderheid van jonge, gezonde mensen die een besmetting doormaken. Terwijl de totale sluiting van de samenleving wel iedereen raakt, en iedereen gedwongen binnen houden, zoals zij voorstelt, nog meer.
Als je doet wat zij wil, dan moet je dus ook alle kinderen binnen opsluiten. De doelpalen van ContainmentNu en zo zijn al verschoven van 3 weken naar 5 6 weken, in de praktijk mag je gerust uitgaan van 3-6 maanden en nog steeds geen enkele garantie dat het ook echt gaat lukken. Ach ja, laat die kids maar basisschoolles krijgen via Zoom, geen probleem. En anders heeft de Zero Covid-beweging nog wel een manier om de basisscholen 'veilig' te maken:
[ twitter ]
Duidelijk nee!quote:Op maandag 8 maart 2021 12:59 schreef F.Sinatra het volgende:
[..]
Groei jij niet mee met de maatregelen ofzo?
Ik vind het niet verrassend dat er overlap is tussen zerocovid gekkies en cancel culture fanaten.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:59 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Ik weet het die ZeroCovid club is een hele enge club. Degene die achter dat account zit weet dat inmiddels ook. Na deze tweet hebben mensen uit die club gevraagd om haar ontslag bij haar werkgever. Dus ze gaan erg ver.
quote:Op maandag 8 maart 2021 12:59 schreef Haags het volgende:
[..]
Duidelijk nee!
Alleen samen helpen we Nederland VOLLEDIG naar de klote
Wat is hier dan weer 'onlangs'. Wat volgens studies zijn die antilichamen na corona best lang te vinden dus dit moet langer dan een maand zijn lijkt me dan:quote:Op maandag 8 maart 2021 12:42 schreef ipa84 het volgende:
En daar is die dan hoor het niet besmettelijk paspoort.
https://nos.nl/artikel/23(...)-coronapaspoort.html
Dus met andere woorden: Dan lopen de vaccinaties niet volgens plan waardoor ik de kans niet ga krijgen. En dan is er dus wel de kans dat ik terwijl ik al een jaar thuis werk, bewust in Nederland ben gebleven en nooit hele gekke dingen heb gedaan niet alles mag.quote:Zo'n coronapaspoort biedt meer vrijheden voor gevaccineerden, mensen die zich hebben laten testen of mensen die onlangs corona hebben gehad en daardoor immuun zijn.
Gewoon gelul.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:59 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
"En wat we niet willen, is een vaccinatieplicht, ook niet indirect", benadrukt de minister. "Mensen moeten zich niet gedwongen voelen om zich te laten inenten."
Juistems. Vooral blijven ontkennen Hugo. Natuurlijk is het een verplichting als je anders mag blijven dokken (of dat nou in geld of in tijd is) voor testen (die je dan meermaals per week mag laten uitvoeren).
De hele maatschappij gaat op die manier (nog verder) aan de knoppen.
Je kan je toch laten testen?quote:Op maandag 8 maart 2021 13:00 schreef OProg het volgende:
[..]
Wat is hier dan weer 'onlangs'. Wat volgens studies zijn die antilichamen na corona best lang te vinden dus dit moet langer dan een maand zijn lijkt me dan:
[..]
Dus met andere woorden: Dan lopen de vaccinaties niet volgens plan waardoor ik de kans niet ga krijgen. En dan is er dus wel de kans dat ik terwijl ik al een jaar thuis werk, bewust in Nederland ben gebleven en nooit hele gekke dingen heb gedaan niet alles mag.
En iemand die ik ken die het allemaal stukken ruimer nam en uiteindelijk corona opliep in een nachtclub in Praag meer mag.
Nee, top allemaal weer dan.
Heheh, dit is wel waar inderdaad, scherp. Stel dat je door het negeren van maatregelen corona hebt opgelopen, dan word je daar dus indirect voor beloond.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:00 schreef OProg het volgende:
Dus met andere woorden: Dan lopen de vaccinaties niet volgens plan waardoor ik de kans niet ga krijgen. En dan is er dus wel de kans dat ik terwijl ik al een jaar thuis werk, bewust in Nederland ben gebleven en nooit hele gekke dingen heb gedaan niet alles mag.
En iemand die ik ken die het allemaal stukken ruimer nam en uiteindelijk corona opliep in een nachtclub in Praag meer mag.
Nee, top allemaal weer dan.
maar het virus is nog niet klaar met hemquote:Op maandag 8 maart 2021 13:00 schreef F.Sinatra het volgende:
[..]![]()
![]()
Zelfs m'n vader (een arts volgens de 'oude school') gooit net de Corona radar van z'n telefoon af met de woorden 'ik ben wel klaar met die onzin'.
Dat testen dat volgens onze MP geen zin heeft zonder klachten?quote:
Dat precies. Het voegt niks toe. Want het gaat er toch om dat de ziekenhuizen het aan kunnen? Nou, tegen die tijd zijn de ouderen en risico groepen wel gevaccineerd, dan zouden de ziekenhuizen al geen probleem meer hoeven te vormen.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:02 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Gewoon gelul.
En tevens zie ik nog steeds het nut niet van zo'n paspoort. Het kabinet werkt eraan, dus eer het zover is ben je enige tijd verder. Dan zijn we ook weer tig gevaccinneerden verder, meer richting een warmer seizoen, etc. Wat voegt het nu nog toe?
Het probleem met die hele ZeroCovid club is dat het helemaal niet hun vakgebied is. Die Dokter Zoe bijvoorbeeld heeft nog nooit iets gepubliceerd over infectie ziekte voor 2020. Die Eric Ding is vooral gespecialiseerd in kanker maar weet ook niks over infectie ziektes. Die Yaneer Bar-Yam benoemt zich zelf expert in complexe onderwerpen. Dus zie je de overeenkomsten met het redteam?quote:Op maandag 8 maart 2021 13:00 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Ik vind het niet verrassend dat er overlap is tussen zerocovid gekkies en cancel culture fanaten.
Ik kan me niet aan de indruk ontrekken dat het 'wel makkelijk is' om een vaccinatiepaspoort te hebben.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:05 schreef Oidipous het volgende:
Belangrijkste vraag is m.b.t. coronapaspoort: is dit een oplossing voor het voorjaar of houden we dit in de samenleving?
Zorgwekkende ontwikkelingen, zeker als er dadelijk geen noodzaak meer ervoor bestaat.
Walgelijke partij is dat geworden, niks meer over van waar ze ooit voor stonden.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:58 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Ik zie het duidelijk als een verkiezingsstunt van Kaag om nog wat oudjes naar D66 te trekken. Hopelijk wordt die partij gedecimeerd en horen we er dan niks meer over.
Hij heeft het al gehad.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:04 schreef Tarado het volgende:
[..]
maar het virus is nog niet klaar met hem
Er is alleen noodzaak voor hen die het bestaan van groepsimmuniteit ontkennen.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:05 schreef Oidipous het volgende:
Belangrijkste vraag is m.b.t. coronapaspoort: is dit een oplossing voor het voorjaar of houden we dit in de samenleving?
Zorgwekkende ontwikkelingen, zeker als er dadelijk geen noodzaak meer ervoor bestaat.
Dus al die boomers die voorrang hebben gekregen, waarvoor wij niet naar de kroegen mogen, mogen straks als eerste weer gaan genieten van hun vrijheden. Wat een naaistreek.quote:
Waarom zou ik me voor elke scheet laten testen als ik niks mankeer en we straks miljoenen gevaccineerden hebben rondlopen.quote:
Tevens kan ik me niet aan de indruk onttrekken dat men dit niet spontaan pasgeleden besloten heeft. Eind vorig jaar sprak Hugo al regelmatig om voordeeltjes voor gevaccineerden om dan weer z'n woorden terug te nemen, en er dan nogmaals over te beginnen. Dat is niet toevallig.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:06 schreef F.Sinatra het volgende:
[..]
Ik kan me niet aan de indruk ontrekken dat het 'wel makkelijk is' om een vaccinatiepaspoort te hebben.
Waarom afschaffen als het er nu toch al is?
Hij zei dan ook dat iedereen minimaal een prik heeft kunnen krijgen in juli. We zien welquote:Op maandag 8 maart 2021 12:56 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
De vaccins die er tot nu toe zijn hebben 2 prikken nodig, dus in totaal zal je misschien wel rond de 25-30 miljoen prikken uitkomen. Maar Hugo hield daar gelukkig al rekening mee in zijn berekening van 18 miljoen.
Zoiets gaat echt niet tijdelijk zijn. Anders zijn ze slim genoeg om er niet eens aan te beginnen nu. Zoiets gaat pas op z'n vroegst in de zomer klaar zijn; mogelijk daarna pas. Als je logisch nadenkt zijn de ziekenhuizen op dat moment zo goed als leeg (qua Corona).quote:Op maandag 8 maart 2021 13:06 schreef F.Sinatra het volgende:
[..]
Ik kan me niet aan de indruk ontrekken dat het 'wel makkelijk is' om een vaccinatiepaspoort te hebben.
Waarom afschaffen als het er nu toch al is?
Ik heb het afgelopen jaar zoveel dingen gezien die niet te rijmen zijn dat dit eigenlijk in het niet valt.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:04 schreef F.Sinatra het volgende:
Wel mooi dat iemand die al 1.5 jaar braaf de regeltjes volgt, niet besmet is geraakt en zich niet wilt laten vaccineren eigenlijk het haasje is.
Iemand die al 3x besmet is omdat ie schijt heeft aan de regels mag eerder naar buiten.
Antilichamen verdwijnen na een tijdje gewoon. Maar je hebt T-cellen en B-cellen die nieuwe kunnen aanmaken. Beide is ook bewezen dat ze ook werken op dit virus.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:00 schreef OProg het volgende:
[..]
Wat is hier dan weer 'onlangs'. Wat volgens studies zijn die antilichamen na corona best lang te vinden dus dit moet langer dan een maand zijn lijkt me dan:
[..]
Dus met andere woorden: Dan lopen de vaccinaties niet volgens plan waardoor ik de kans niet ga krijgen. En dan is er dus wel de kans dat ik terwijl ik al een jaar thuis werk, bewust in Nederland ben gebleven en nooit hele gekke dingen heb gedaan niet alles mag.
En iemand die ik ken die het allemaal stukken ruimer nam en uiteindelijk corona opliep in een nachtclub in Praag meer mag.
Nee, top allemaal weer dan.
Ik kan mij niet heugen dat ik hem ooit moet hebben laten zien om toegang te krijgen tot de kroeg of een festival.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:11 schreef Elan het volgende:
Vaccinatie paspoort bestaat toch ook al decennia, alleen niet in gedigitaliseerde vorm.
Krijg je straks online Covid-clubjes waar jongeren afspreken om zich bewust te laten besmetten zodat ze kunnen genieten van hun vrijheden.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:09 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Zoiets gaat echt niet tijdelijk zijn. Anders zijn ze slim genoeg om er niet eens aan te beginnen nu. Zoiets gaat pas op z'n vroegst in de zomer klaar zijn; mogelijk daarna pas. Als je logisch nadenkt zijn de ziekenhuizen op dat moment zo goed als leeg (qua Corona).
Dit gaat iets permanents worden. Grote kans dat er elk winterseizoen maatregelen gaan komen (en wellicht zelfs daar buiten) en dat je daar enkel onderuit komt met zo'n paspoort. En leuk dat een negatieve test ook telt, maar als je een beetje een normaal leven wil hebben ben je vervolgens meerdere dagdelen per week kwijt om zo'n test te laten uitvoeren. Als die al gratis zijn.
Het is al helemaal schandalig dat ze zoiets in willen voeren op het moment dat nog niet iedereen de kans heeft gehad om zichzelf te vaccineren. Maar het is blijkbaar afgunst als er ook nu wordt gevraagd om solidariteit. Het afgelopen jaar mocht dat n kant op gaan en nu dus weer.
Ja, maar dat heb je alleen nodig als je een keer een verre vliegreis maakt naar Opper Volta. Niet voor toegang tot basale vrijheden in eigen land.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:11 schreef Elan het volgende:
Vaccinatie paspoort bestaat toch ook al decennia, alleen niet in gedigitaliseerde vorm.
Klopt.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:12 schreef galantis het volgende:
[..]
Ik kan mij niet heugen dat ik hem ooit moet hebben laten zien om toegang te krijgen tot de kroeg of een festival.
Dit zien we toch van kilometers ver aankomen? Teflon-Rutte die eerst zegt in Europees verband te kijken naar de noodzaak maar het liever niet wil gebruiken tenzij EU-verplicht draait het zo om dat hij geen kant uit kan.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:08 schreef Elan het volgende:
[..]
Dus al die boomers die voorrang hebben gekregen, waarvoor wij niet naar de kroegen mogen, mogen straks als eerste weer gaan genieten van hun vrijheden. Wat een naaistreek.
Geloof echt niet dat het zover gaat komen wellicht is het wel noodzakelijk een dergelijke infrastructuur op te zetten voor internationale reizen, net als een normaal paspoort. Beetje lullig als je straks niet op vakantie kan omdat Nederland niet aan zo'n ding wilde.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:12 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Ja, maar dat heb je alleen nodig als je een keer een verre vliegreis maakt naar Opper Volta. Niet voor toegang tot basale vrijheden in eigen land.
Nog niet zo lang geleden was als winkel, evenement of uitbater vragen naar dat soort zaken ook nogal uit den boze. Uit den boze in de zin van "strafbaar als je het toch doet". Maar he, corona dus we flikkeren alle in de loop van eeuwen zorgvuldig opgebouwde rechten binnen een jaar overboord.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:12 schreef galantis het volgende:
[..]
Ik kan mij niet heugen dat ik hem ooit moet hebben laten zien om toegang te krijgen tot de kroeg of een festival.
Zolang ze er niet naar gaan vragen daar waar hij niet van toegevoegde waarde is, dan heb ik totaal geen probleem met het bestaan van een vaccinatiepaspoort.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:15 schreef Elan het volgende:
[..]
Geloof echt niet dat het zover gaat komen wellicht is het wel noodzakelijk een dergelijke infrastructuur op te zetten voor internationale reizen, net als een normaal paspoort. Beetje lullig als je straks niet op vakantie kan omdat Nederland niet aan zo'n ding wilde.
Zo brengen ze het niet.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:13 schreef Elan het volgende:
[..]
Klopt.
Gaat nu ook niet gebeuren.
Alleen voor internationaal reizen.
En dat ten faveure van de Kluytmansjes van deze wereld.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:17 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Zo brengen ze het niet.
Of nou ja, je mag ook naar binnen met een negatieve test.
Mag je je elke dag lekker laten testen. Wat een feest.
De debat wordt woensdag 10 maart gehouden van 13.00 - 19.00 uur, in de plenaire zaal, volgens de website van de Tweede Kamer. Vooraf wordt in de ochtend een technische debriefing van de RIVM gehouden,quote:Op maandag 8 maart 2021 13:16 schreef Oidipous het volgende:
Gaat er morgen weer een debat over de persconferentie komen?
Ik ben zeer benieuwd wat het standpunt is van de verschillende partijen.
En dat voor het oplossen van problemen die er niet zijnquote:Op maandag 8 maart 2021 13:17 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Zo brengen ze het niet.
Of nou ja, je mag ook naar binnen met een negatieve test.
Mag je je elke dag lekker laten testen. Wat een feest.
Dat de meerderheid tegen is maakt ze niet uit. Dan ''groeien we gewoon mee'' met de nieuwe regels. Hebben we ook aan onszelf te danken overigens. Iedereen klaagt erover om me heen, maar de meesten stemmen gewoon weer rustig op het gebruikelijke clubje, want ''dat heb ik altijd gedaan'', of ''er is geen andere partij die wat beters oppert, dus dan maar dit''.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:17 schreef F.Sinatra het volgende:
Maar er is zo ontzettend veel weerstand onder veel mensen. Niet alleen in dit topic, maar eigenlijk het over grote merendeel van mensen die ik spreek is het oneens met de huidige aanpak, het vaccinatie paspoort etc.
Toch is er gewoon geen enkele georganiseerde groep die echt iets kan bewerkstelligen en een krachtig weerwoord kan bieden.
Mwa in de praktijk gaat dat toch nooit gebeuren ze zetten een beetje druk op de ketel om je toch vooral te laten vaccineren zo vlak voor grootschalig gaan prikken, snap niet dat je daar niet doorheen prikt.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:17 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Zo brengen ze het niet.
Of nou ja, je mag ook naar binnen met een negatieve test.
Mag je je elke dag lekker laten testen. Wat een feest.
Pun intended?quote:Op maandag 8 maart 2021 13:20 schreef Elan het volgende:
[..]
Mwa in de praktijk gaat dat toch nooit gebeuren ze zetten een beetje druk op de ketel om je toch vooral te laten vaccineren zo vlak voor grootschalig gaan prikken, snap niet dat je daar niet doorheen prikt.
Het lijkt erop dat we de fase van "beleid om de crisis te bedwingen" inmiddels hebben verlaten, en de fase van "beleid om politiek voordeel uit de crisis te winnen" zijn ingegaan.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:19 schreef galantis het volgende:
[..]
En dat voor het oplossen van problemen die er niet zijn
Waarom zeggen ze dat dan niet als dat het geval is?quote:Op maandag 8 maart 2021 13:20 schreef Elan het volgende:
[..]
Mwa in de praktijk gaat dat toch nooit gebeuren ze zetten een beetje druk op de ketel om je toch vooral te laten vaccineren zo vlak voor grootschalig gaan prikken, snap niet dat je daar niet doorheen prikt.
Waar het natuurlijk ook om gaat, is dat een test gewoon weer bovenop de regels komt die we toch al hadden.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:20 schreef Oidipous het volgende:
Hoe dan ook, ik ben wel genteresseerd naar het genuanceerde verhaal. Ik kan mij iets erbij voorstellen dat je tezamen met een test ook bepaalde voorzieningen openstelt voor gevaccineerden, maar alleen voor een aantal maanden, en ook niet voor reizen binnen Europa.
Nouja, als jij met 100.000 mensen in Den Haag staat, of en masse de regels negeert zal er wel iets moeten gebeuren. Nu is het framen van de overheidsshow nog min of meer mogelijk.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:20 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Dat de meerderheid tegen is maakt ze niet uit. Dan ''groeien we gewoon mee'' met de nieuwe regels. Hebben we ook aan onszelf te danken overigens. Iedereen klaagt erover om me heen, maar de meesten stemmen gewoon weer rustig op het gebruikelijke clubje, want ''dat heb ik altijd gedaan'', of ''er is geen andere partij die wat beters oppert, dus dan maar dit''.
Ze maken goed gebruik van de crisis in ieder geval. Lekker wat ''tijdelijke'' zaken er doorheen dauwen. Zie ze dan maar eens uit een wet te krijgen. Voorkom dan maar eens dat ze er niet telkens op terug gaan vallen als er weer een nieuwe enge mutatie is.
Als dat voor de komende drie maanden is dan kan ik mij er nog iets bij voorstellen, daarna zou het totaal ridicuul zijn.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:22 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Waar het natuurlijk ook om gaat, is dat een test gewoon weer bovenop de regels komt die we toch al hadden.
Dus dan mag je straks reserveren voor je terras, mag je niet met meerdere huishoudens aan 1 tafel, moet je vooraf getest zijn en moet je een mondkapje op als je gaat pissen. En ongetwijfeld nog binnen een tijdslot. Lekker ontspannen sfeertje.
In de context waaronder de maatregelen zijn ingevoerd kan ik dat eigenlijk niet. We doen dit voor de kwetsbaren, we doen dit samen. Kwetsbaren ingeend? Crisis voorbij, alles voor iedereen weer open. Samen uit, samen thuis.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:20 schreef Oidipous het volgende:
Hoe dan ook, ik ben wel genteresseerd naar het genuanceerde verhaal. Ik kan mij iets erbij voorstellen dat je tezamen met een test ook bepaalde voorzieningen openstelt voor gevaccineerden, maar alleen voor een aantal maanden, en ook niet voor reizen binnen Europa.
De BOA's en politie spreken hier gewoon groepjes van +2 aan op het winkelplein hoor.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:10 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Ja, maar vorig jaar viel het op zich nog mee. Sinds afgelopen najaar is het elke 2 weken erger geworden met het micromanagement.
Overigens worden regeltjes zoals max. 2 mensen op straat etc. gelukkig amper nog nageleefd en op excessen (grote groepen) na ook niet meer gehandhaafd.
Veel mitsen en maren maar uiteindelijk veranderd er niets en tekenen ze gewoon bij het kruisje.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:16 schreef Oidipous het volgende:
Gaat er morgen weer een debat over de persconferentie komen?
Ik ben zeer benieuwd wat het standpunt is van de verschillende partijen.
Ik hoop het.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:20 schreef Elan het volgende:
[..]
Mwa in de praktijk gaat dat toch nooit gebeuren ze zetten een beetje druk op de ketel om je toch vooral te laten vaccineren zo vlak voor grootschalig gaan prikken, snap niet dat je daar niet doorheen prikt.
Idem hier. Maar ook dat gaat niets veranderen ben ik bang.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:24 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Veel mitsen en maren maar uiteindelijk veranderd er niets en tekenen ze gewoon bij het kruisje.
De oppositie is wat corona betreft echt een lachertje geworden en vandaar dat mijn stem deze verkiezingen eens naar een andere partij gaan.
Hier niet gelukkig. Oprotten met die kansloze BOA's.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:24 schreef _serial_ het volgende:
[..]
De BOA's en politie spreken hier gewoon groepjes van +2 aan op het winkelplein hoor.
Jij snapt hem.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:24 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
In de context waaronder de maatregelen zijn ingevoerd kan ik dat eigenlijk niet. We doen dit voor de kwetsbaren, we doen dit samen. Kwetsbaren ingeend? Crisis voorbij, alles voor iedereen weer open. Samen uit, samen thuis.
Daar zijn we als volk alleen veel te braaf voor imo.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:22 schreef F.Sinatra het volgende:
[..]
Nouja, als jij met 100.000 mensen in Den Haag staat, of en masse de regels negeert zal er wel iets moeten gebeuren. Nu is het framen van de overheidsshow nog min of meer mogelijk.
Ook na Coronaquote:Op maandag 8 maart 2021 13:25 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Hier niet gelukkig. Oprotten met die kansloze BOA's.
Jawel, minder stemmen voor de conventionele partijen.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:25 schreef F.Sinatra het volgende:
[..]
Idem hier. Maar ook dat gaat niets veranderen ben ik bang.
Ja eens, maar dat is wel erg jammer.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:25 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Daar zijn we als volk alleen veel te braaf voor imo.
Ja, dat zie je met die sneue winkelopeningen nu. Reserveer, maximaal tien minuutjes, oh en wel je mondkapje blijven dragen hoor! Je zou die ene andere klant die tegelijkertijd met je mag winkelen tenslotte maar eens besmetten...quote:Op maandag 8 maart 2021 13:22 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Waar het natuurlijk ook om gaat, is dat een test gewoon weer bovenop de regels komt die we toch al hadden.
Dus dan mag je straks reserveren voor je terras, mag je niet met meerdere huishoudens aan 1 tafel, moet je vooraf getest zijn en moet je een mondkapje op als je gaat pissen. En ongetwijfeld nog binnen een tijdslot. Lekker ontspannen sfeertje.
Klopt, maar die sluiten toch de mogelijkheden voor een andere weg in te slaan af.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:26 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Jawel, minder stemmen voor de conventionele partijen.
Eens. Hoe snel D66 om was voor een avondklok was echt schrijnend.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:24 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Veel mitsen en maren maar uiteindelijk veranderd er niets en tekenen ze gewoon bij het kruisje.
De oppositie is wat corona betreft echt een lachertje geworden en vandaar dat mijn stem deze verkiezingen eens naar een andere partij gaan.
Het woord 'samen' blijkt in deze crisis nogal betrekkelijk. Niet iedereen lijkt daar bij te horen.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:24 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
In de context waaronder de maatregelen zijn ingevoerd kan ik dat eigenlijk niet. We doen dit voor de kwetsbaren, we doen dit samen. Kwetsbaren ingeend? Crisis voorbij, alles voor iedereen weer open. Samen uit, samen thuis.
Het probleem is ook wel heel erg weer geworden dat ook deze discussies gekaapt zijn door de extremen, zoals zo veel van dit soort discussies.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:17 schreef F.Sinatra het volgende:
Maar er is zo ontzettend veel weerstand onder veel mensen. Niet alleen in dit topic, maar eigenlijk het over grote merendeel van mensen die ik spreek is het oneens met de huidige aanpak, het vaccinatie paspoort etc.
Toch is er gewoon geen enkele georganiseerde groep die echt iets kan bewerkstelligen en een krachtig weerwoord kan bieden.
Als ik een vlag had, hing ik 'm ondersteboven en halfstok op 5 mei.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:57 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Wel je vlag buitenhangen op 5 mei he?
Tja na die mondkapjeswaanzin en avondklok kun je eigenlijk alles verwachten, al geloof ik niet dat mensen dat zouden pikken, in elk geval niet dat anderen voorrang krijgen om bijvoorbeeld een kroeg in te mogen of leuke dingen te mogen doen. Dan breekt echt de pleuris uit want we lopen allemaal op ons tandvlees.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:25 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Ik hoop het.
Ik ga er alleen niet van uit. Er werd bij zoveel ontwikkelingen gezegd dat het in de praktijk echt niet zou gebeuren. En toen...
Net zoals de term solidariteit. Blijkbaar gaat dat maar n kant op.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:27 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Het woord 'samen' blijkt in deze crisis nogal betrekkelijk. Niet iedereen lijkt daar bij te horen.
Ik moet elk weekend weer lachen om die stewards die dan op een lege tribune in de Arena of de Kuip 90 minuten met een mondkapje zitten. Wie houden we nou voor de gek eigenlijk?quote:Op maandag 8 maart 2021 13:26 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Ja, dat zie je met die sneue winkelopeningen nu. Reserveer, maximaal tien minuutjes, oh en wel je mondkapje blijven dragen hoor! Je zou die ene andere klant die tegelijkertijd met je mag winkelen tenslotte maar eens besmetten...
Dat is ook het issue. Maar mede de verantwoordelijke personen doen daar aan mee. Als je een kritisch geluid laat horen wordt al snel de wappie kaart getrokken. Dat is in een rol als minister erg kwalijk, maar wel heel sterk voor de beeldvorming.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:28 schreef OProg het volgende:
[..]
Het probleem is ook wel heel erg weer geworden dat ook deze discussies gekaapt zijn door de extremen, zoals zo veel van dit soort discussies.
Dus dan heb je die extremisten van dat Containment die een totaal irreel beeld hebben en mensen die gewoon alles ontkennen. Beiden zijn als ik het zo een beetje lees ook niet echt uit op discussie. Met name die Containment-club zijn een soort anti-abortus activisten die op het doel van hun casus richten en elke andere mening het liefste monddood willen maken.
De groep dit best relativering heeft en het dus ook niet helemaal eens met alles is niet echt een homogene groep. En blijft in praktijk veelal uit de discussie omdat die ook niks kunnen met die 'schreeuwers'.
Eigenlijk is deze discussie een soort van Zwarte Piet-discussie geworden. Dus je bent zo ongeveer of een racist of iemand die de cultuur wil vernietigen.,
Ze roepen inderdaad wel altijd dat we het ''met z'n allen moeten doen'', maar ze bedoelden dus eigenlijk dat we het ''met z'n allen moeten doen totdat de risicogroepen en ouderen gevaccineerd zijn''.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:27 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Het woord 'samen' blijkt in deze crisis nogal betrekkelijk. Niet iedereen lijkt daar bij te horen.
Exact.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:24 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
In de context waaronder de maatregelen zijn ingevoerd kan ik dat eigenlijk niet. We doen dit voor de kwetsbaren, we doen dit samen. Kwetsbaren ingeend? Crisis voorbij, alles voor iedereen weer open. Samen uit, samen thuis.
Er is al een heel lijstje met termen die ik eigenlijk niet meer kan horen.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:30 schreef Oidipous het volgende:
[..]
Net zoals de term solidariteit. Blijkbaar gaat dat maar n kant op.
Natte droom van overheden, nog meer data verzamelen van je burgers.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:32 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Exact.
Dit is wat er beloofd is en gedaan moet worden. Daar deden we het voor.
Niet om straks verplicht met een spuit in je arm nog met allerlei extra maatregelen, speciale permissies en voorwaarden te moeten hebben.
Men is officieel gestopt met nadenken.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:30 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Ik moet elk weekend weer lachen om die stewards die dan op een lege tribune in de Arena of de Kuip 90 minuten met een mondkapje zitten. Wie houden we nou voor de gek eigenlijk?
We zijn wel een volk gebleken die prima functioneert als kannonenvoer in het leger. Geen vragen stellen, gewoon vuren.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:35 schreef galantis het volgende:
[..]
Men is officieel gestopt met nadenken.
Ik zou ook wel kunnen lachen om dergelijke zelfkastijding, ware het niet dat het ons allen wordt opgedrongen.
Met als onvermijdelijke consequentie dat we over een aantal jaar weer met een schandaal zitten met mensen wiens leven kapot is gemaakt door de overheid omdat informatie verkeerd is gekoppeld.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:35 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Natte droom van overheden, nog meer data verzamelen van je burgers.
quote:Op maandag 8 maart 2021 13:32 schreef OProg het volgende:
[..]
Er is al een heel lijstje met termen die ik eigenlijk niet meer kan horen.
"Perspectief, Solidariteit, Samen, Versoepeling, Golf, Een Draadje en Klap in het gezicht van ... "
Of dat je straks je recht op een ww- of bijstandsuitkering verspeelt omdat je als niet-gevaccineerde je eigen werkkansen hindert, ofzo. De denkbare ellende van zo'n systeem is vrijwel eindeloos.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:37 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Met als onvermijdelijke consequentie dat we over een aantal jaar weer met een schandaal zitten met mensen wiens leven kapot is gemaakt door de overheid omdat informatie verkeerd is gekoppeld.
Ik hoef al die koppen van Kuipers, Gommers, Van Dissel echt nooit meer te zien al deze hele shit voorbij is.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:38 schreef Elan het volgende:
[..]
Code geel rood zwart en pimpelpaars mogen ook wel in dat lijstje. Net als het hoofd van Hugo de Jonge.
Ernst Kuipers wordt minister van Volksgezondheid in het kabinet Rutte-VII.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:40 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Ik hoef al die koppen van Kuipers, Gommers, Van Dissel echt nooit meer te zien al deze hele shit voorbij is.
je vergeet Abquote:Op maandag 8 maart 2021 13:40 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Ik hoef al die koppen van Kuipers, Gommers, Van Dissel echt nooit meer te zien al deze hele shit voorbij is.
zou me niet eens verbazenquote:Op maandag 8 maart 2021 13:40 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ernst Kuipers wordt minister van Volksgezondheid in het kabinet Rutte-VII.
Lekker koppie hoorquote:
Leuk dat je dan een eerste prik hebt. In de zomer. Heel misschien. Zit nog een aardige periode tussen prik 1 en prik 2. Je hebt pas wat aan dat paspoort als je beide prikken hebt gok ik.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:35 schreef Elan het volgende:
Je leest net dat medio juli waarschijnlijk 18 miljoen prikken zijn gezet laatste waar ik me druk om maak is een paspoort. Wat waarschijnlijk toch verplicht gaat worden als je een vliegtuig in stapt.
Zou Tjaap van Dissel al gevraagd zijn voor een plekje in het volgende kabinet?quote:Op maandag 8 maart 2021 13:40 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ernst Kuipers wordt minister van Volksgezondheid in het kabinet Rutte-VII.
Fijn toch! Dan kan de groep die het langst zal moeten wachten, maar het minst heeft te vrezen lekker de tyfus krijgen.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:42 schreef ipa84 het volgende:
En daar is die dan hoor het niet besmettelijk paspoort.
https://nos.nl/artikel/23(...)-coronapaspoort.html
De enige andere partij die je nog niet genoemd hebt is PVDD.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:27 schreef Oidipous het volgende:
[..]
Eens. Hoe snel D66 om was voor een avondklok was echt schrijnend.
D66 wordt het in ieder geval niet voor mij. FVD en PVV ook niet. Dan wellicht Ja 21 of toch de christelijke partijen? Zij hebben ook een duidelijk standpunt als het gaat om corona.
Idd, toch fucking bizar dat Rutte ondanks alles gewoon weer op een geschatte 45 zetels staat.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:40 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Ik hoef al die koppen van Kuipers, Gommers, Van Dissel echt nooit meer te zien al deze hele shit voorbij is.
Denk het niet, in zijn rol als OMT-eindbaas kan hij meer dan als minister dus die zullen ze wel laten zitten. Ik vermoed wel dat ze inmiddels een politiek zwaargewicht in gedachten hebben voor V&J, aangezien die wel erg opzichtig aan het solliciteren is naar een baan in Den Haag.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:43 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Zou Tjaap van Dissel al gevraagd zijn voor een plekje in het volgende kabinet?
positieve is wel dat bij het geringe aantal prikken tot nu toe de sterfgevallen al schijnen te dalen, dus ook al haal je maar 10 miljoen dan nog kan alles gewoon openquote:Op maandag 8 maart 2021 13:43 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Leuk dat je dan een eerste prik hebt. In de zomer. Heel misschien. Zit nog een aardige periode tussen prik 1 en prik 2. Je hebt pas wat aan dat paspoort als je beide prikken hebt gok ik.
En ik moet maar zien of ze in juli inderdaad al 18 miljoen prikken hebben kunnen zetten. Ik geloof er niet zoveel van; Hugo heeft zoveel mooie woorden geuit het afgelopen jaar; het kwam nooit uit.
En je toont enkel afgunst/bent een egost als je durft te benoemen dat het niet geheel eerlijk is.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:43 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Fijn toch! Dan kan de groep die het langst zal moeten wachten, maar het minst heeft te vrezen lekker de tyfus krijgen.
Kunnen de moddervette boomers weer lekker op vakaansie.
PvdDquote:Op maandag 8 maart 2021 13:43 schreef falling_away het volgende:
[..]
De enige andere partij die je nog niet genoemd hebt is PVDD.
Breng aub mijn onderbewustzijn niet op ideen voor nachtmerries.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:40 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ernst Kuipers wordt minister van Volksgezondheid in het kabinet Rutte-VII.
in het land der blinden.......quote:Op maandag 8 maart 2021 13:44 schreef Elan het volgende:
[..]
Idd, toch fucking bizar dat Rutte ondanks alles gewoon weer op een geschatte 45 zetels staat.
Als je drastische plastische chirurgie overweegt zou ik me serieus zo'n hoofd laten aanmeten. Je komt overal mee weg en eigenlijk iedereen vind je aardig.
Ja, maar dat is logica. Zo brachten ze het in eerste instantie ook. Genoeg prikken en dan kan alles open. Voor iedereen.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:45 schreef Tarado het volgende:
[..]
positieve is wel dat bij het geringe aantal prikken tot nu toe de sterfgevallen al schijnen te dalen, dus ook al haal je maar 10 miljoen dan nog kan alles gewoon open
Of hij heeft gewoon echt veel draagvlak?quote:Op maandag 8 maart 2021 13:44 schreef Elan het volgende:
[..]
Idd, toch fucking bizar dat Rutte ondanks alles gewoon weer op een geschatte 45 zetels staat.
Als je drastische plastische chirurgie overweegt zou ik me serieus zo'n hoofd laten aanmeten. Je komt overal mee weg en eigenlijk iedereen vind je aardig.
als het echt terrasweer wordt is de boel niet meer te houden, ze hebben nu het geluk dat het na dat warme weekend weer goed fris is geworden maar dat was wel een voorbode van wat komen gaatquote:Op maandag 8 maart 2021 13:47 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Ja, maar dat is logica. Zo brachten ze het in eerste instantie ook. Genoeg prikken en dan kan alles open. Voor iedereen.
Maar als ze er nog steeds zo in zouden staan zouden ze niet komen aanzetten met zo'n paspoort die pas op z'n vroegst in de zomer een keer klaar is. Ik krijg dan niet het idee dat het nog steeds hun insteek is om op een gegeven moment de samenleving te openen voor iedereen; zodra ouderen en risico groepen gevaccineerd zijn.
Of de alternatieven zijn niet zo aansprekend....quote:Op maandag 8 maart 2021 13:48 schreef Questular het volgende:
[..]
Of hij heeft gewoon echt veel draagvlak?
Dat is ook zo maar er staat ook weinig tegenover wat hem politiek of qua charisma kan bedreigen.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:48 schreef Questular het volgende:
[..]
Of hij heeft gewoon echt veel draagvlak?
Klopt. En als kers op de taart mogen de 'jongeren' de komende decennia de rekening betalen.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:45 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
En je toont enkel afgunst/bent een egost als je durft te benoemen dat het niet geheel eerlijk is.
Ik hoop echt dat je gelijk hebt hoor, maar er is zo vaak gezegd hier dat de situatie op een gegeven moment niet meer te houden is. En toch leken mensen uiteindelijk alles gewoon te accepteren. We zijn gewoon een braaf volk.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:49 schreef Tarado het volgende:
[..]
als het echt terrasweer wordt is de boel niet meer te houden, ze hebben nu het geluk dat het na dat warme weekend weer goed fris is geworden maar dat was wel een voorbode van wat komen gaat
Laten we tegen beter weten in maar hopen dat dit weer niet n of andere lul van VVD/CDA huize is.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:44 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Denk het niet, in zijn rol als OMT-eindbaas kan hij meer dan als minister dus die zullen ze wel laten zitten. Ik vermoed wel dat ze inmiddels een politiek zwaargewicht in gedachten hebben voor V&J, aangezien die wel erg opzichtig aan het solliciteren is naar een baan in Den Haag.
Dat ook denk ik, politiek zit ik op progressief rechts, nou succes met je keuzequote:Op maandag 8 maart 2021 13:49 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Of de alternatieven zijn niet zo aansprekend....
Ik denk dat het gewoon Bruls wordt.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:51 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Laten we tegen beter weten in maar hopen dat dit weer niet n of andere lul van VVD/CDA huize is.
Deze cijfers geven geen ruimte voor versoepelingen. We moeten ons bewust zijn van het gevaar van de Gibralitisch-Senagaleese variant. Deze heeft inmiddels al een percentage van 0,01% van de besmettingen bereikt, en de bandbreedte binnen de modellen die we raadplegen geeft aan dat dit tussen de 0,02 en 80% kan komen te liggen. Hou vol. Nog even.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:45 schreef Tarado het volgende:
[..]
positieve is wel dat bij het geringe aantal prikken tot nu toe de sterfgevallen al schijnen te dalen, dus ook al haal je maar 10 miljoen dan nog kan alles gewoon open
Doe het de mensheid niet aan.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:52 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ik denk dat het gewoon Bruls wordt.
Dat is inderdaad al vanaf oktober geroepen, maar eerlijk is eerlijk, hoe vak het ook geroepen is, de blaadjes zitten nog niet aan de bomen. Die komen vanzelf maar je kunt ze er niet aan kijken. Heeft niks met volgzaamheid te maken, maar puur met het feit dat een winterperiode een maand of 6 duurtquote:Op maandag 8 maart 2021 13:50 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Ik hoop echt dat je gelijk hebt hoor, maar er is zo vaak gezegd hier dat de situatie op een gegeven moment niet meer te houden is. En toch leken mensen uiteindelijk alles gewoon te accepteren. We zijn gewoon een braaf volk.
Van de plucheplakkers hebben we er wel 3 meegemaaktquote:Op maandag 8 maart 2021 13:49 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Of de alternatieven zijn niet zo aansprekend....
Ook een beetje wat aan iemand plakt die het al zo lang doet premier zijn, dat je het iemand anders bijna niet meer ziet doen...
Ten tijde van Lubbers was het ook even wennen dat er ineens een Kok zat
Op volksgezondheid? Onze eigen Maggie?quote:Op maandag 8 maart 2021 13:52 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ik denk dat het gewoon Bruls wordt.
Die moeten ze op volksgezondheid zetten. Lijkt me geweldig als hij dan de vet-tax moet invoeren zodat we gezonder gaan eten.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:52 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ik denk dat het gewoon Bruls wordt.
Dit is een klap in het gezicht van de bevolking die het hele vorige jaar solidair is geweest, samen gevraagd heeft om perspectief en gehoopt heeft op versoepelingen. Dat kunnen we wel duiden in een draadje, maar daar is het niet de plek voor.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:32 schreef OProg het volgende:
[..]
Er is al een heel lijstje met termen die ik eigenlijk niet meer kan horen.
"Perspectief, Solidariteit, Samen, Versoepeling, Golf, Een Draadje en Klap in het gezicht van ... "
Nou tegen de tijd dat dit ontwikkeld is, is het zomer en zou het qua aantallen niet meer nodig hoeven zijn...quote:Op maandag 8 maart 2021 13:05 schreef Oidipous het volgende:
Belangrijkste vraag is m.b.t. coronapaspoort: is dit een oplossing voor het voorjaar of houden we dit in de samenleving?
Zorgwekkende ontwikkelingen, zeker als er dadelijk geen noodzaak meer ervoor bestaat.
Natuurlijk zijn we braaf maar we zijn het ook allemaal zat dus als die geest eenmaal uit de fles is dan is het klaarquote:Op maandag 8 maart 2021 13:50 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Ik hoop echt dat je gelijk hebt hoor, maar er is zo vaak gezegd hier dat de situatie op een gegeven moment niet meer te houden is. En toch leken mensen uiteindelijk alles gewoon te accepteren. We zijn gewoon een braaf volk.
Hahahah.. nee.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:55 schreef chratnox het volgende:
[..]
Dit is een klap in het gezicht van de bevolking die het hele vorige jaar solidair is geweest, samen gevraagd heeft om perspectief en gehoopt heeft op versoepelingen. Dat kunnen we wel duiden in een draadje, maar daar is het niet de plek voor.
Even zonder dollen, ik mag wel hopen dat er vanavond journalisten zijn die gehakt maken van Rutte/de Jonge over deze aankondiging. Charlotte, ik reken op je.
Ijdele hoop wel. Volgens mij bieden resultaten uit het verleden hier garantie voor de toekomst. De aanwezige dames en heren zullen geen enkele echt kritische vraag stellen (en laat staan doorvragen) en laten zich gewoon weer ouderwets inpakken door Mark&Hugo.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:55 schreef chratnox het volgende:
[..]
Dit is een klap in het gezicht van de bevolking die het hele vorige jaar solidair is geweest, samen gevraagd heeft om perspectief en gehoopt heeft op versoepelingen. Dat kunnen we wel duiden in een draadje, maar daar is het niet de plek voor.
Even zonder dollen, ik mag wel hopen dat er vanavond journalisten zijn die gehakt maken van Rutte/de Jonge over deze aankondiging. Charlotte, ik reken op je.
Het liefst op een positie waar falen gegarandeerd is.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:54 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Die moeten ze op volksgezondheid zetten. Lijkt me geweldig als hij dan de vet-tax moet invoeren zodat we gezonder gaan eten.
Zouden ze de vragen eigenlijk al van te voren in moeten dienen?quote:Op maandag 8 maart 2021 13:57 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Hahahah.. nee.
Kritische vragen worden niet geduld.
Lijkt me een interessant WOB-verzoek.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:58 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Zouden ze de vragen eigenlijk al van te voren in moeten dienen?
Zeker. Anders gaan de zo ontzettende goede 1-2tjes verloren.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:58 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Zouden ze de vragen eigenlijk al van te voren in moeten dienen?
Ik blijf erin geloven. Paar keer terug was Charlotte (de Nijs) ook zo pittig, met 'r opmerkingen richting Rutte over de aankondiging van de avondklok. Ik hoop oprecht dat er wat journalisten ondertussen ook klaar mee zijn, er zijn inmiddels ook steeds meer journalisten die zelf die geluiden delen.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:57 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Ijdele hoop wel. Volgens mij bieden resultaten uit het verleden hier garantie voor de toekomst. De aanwezige dames en heren zullen geen enkele echt kritische vraag stellen (en laat staan doorvragen) en laten zich gewoon weer ouderwets inpakken door Mark&Hugo.
Op zich is een bezetting van 500-600 op de IC van de afgelopen maand voor veel mensen ook wel een duidelijk gegeven dat er nog niet zoveel ruimte is. Er zal vast wel wat meer in de marge mogelijk zijn, maar er is ook begrip dat er nog veel niet kan.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:56 schreef Tarado het volgende:
[..]
Natuurlijk zijn we braaf maar we zijn het ook allemaal zat dus als die geest eenmaal uit de fles is dan is het klaar
Dat denk ik niet, maar iedereen is bang zn plekje kwijt te raken.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:58 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Zouden ze de vragen eigenlijk al van te voren in moeten dienen?
ja daar houden mensen rekening mee denk je?quote:Op maandag 8 maart 2021 13:59 schreef zalkc het volgende:
[..]
Op zich is een bezetting van 500-600 op de IC van de afgelopen maand voor veel mensen ook wel een duidelijk gegeven dat er nog niet zoveel ruimte is. Er zal vast wel wat meer in de marge mogelijk zijn, maar er is ook begrip dat er nog veel niet kan.
als we in april dat gehalveerd hebben dan gat de geest wel uit de fles denk ik
Daar ga ik al niet meer van uit. Die journalisten zijn niet in staat om kritische vragen te stellen. Als de vragen vooraf al niet gewoon gescreend worden.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:55 schreef chratnox het volgende:
[..]
Dit is een klap in het gezicht van de bevolking die het hele vorige jaar solidair is geweest, samen gevraagd heeft om perspectief en gehoopt heeft op versoepelingen. Dat kunnen we wel duiden in een draadje, maar daar is het niet de plek voor.
Even zonder dollen, ik mag wel hopen dat er vanavond journalisten zijn die gehakt maken van Rutte/de Jonge over deze aankondiging. Charlotte, ik reken op je.
Roderick Veeloquote:Op maandag 8 maart 2021 13:59 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik blijf erin geloven. Paar keer terug was Charlotte (de Nijs) ook zo pittig, met 'r opmerkingen richting Rutte over de aankondiging van de avondklok. Ik hoop oprecht dat er wat journalisten ondertussen ook klaar mee zijn, er zijn inmiddels ook steeds meer journalisten die zelf die geluiden delen.
De emmer moet toch een keer vol raken zou je zeggen.
Net als Rutte en de Jonge telkens spreken over niet alleen de IC maar ook de verpleegafdelingen moeten we die ook meenemen naar mijn mening. Daar zijn inmiddels 600+ bedden minder bezet dan in december.quote:Op maandag 8 maart 2021 13:59 schreef zalkc het volgende:
[..]
Op zich is een bezetting van 500-600 op de IC van de afgelopen maand voor veel mensen ook wel een duidelijk gegeven dat er nog niet zoveel ruimte is. Er zal vast wel wat meer in de marge mogelijk zijn, maar er is ook begrip dat er nog veel niet kan.
als we in april dat gehalveerd hebben dan gat de geest wel uit de fles denk ik
Nou, dan heb je meteen door hoe ze dit de samenleving door de strot gaan rammen.quote:Op maandag 8 maart 2021 14:01 schreef Questular het volgende:
Ik vind het lastig zo een vaccinatiepaspoort. Persoonlijk vind ik het te ver gaan, maar als ik het niet doe dan boor ik mijn zoontje leuke vakanties door z'n neus en dat is het laatste wat ik wil.
Daarom is het ook zo'n goed idee, mensen laten zich er braaf zonder zeiken door prikken <3quote:Op maandag 8 maart 2021 14:01 schreef Questular het volgende:
Ik vind het lastig zo een vaccinatiepaspoort. Persoonlijk vind ik het te ver gaan, maar als ik het niet doe dan boor ik mijn zoontje leuke vakanties door z'n neus en dat is het laatste wat ik wil.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |