abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_197262926
quote:
'Wild Wednesday': Trump-supporters bestormen Capitool Washington, zitting Senaat afgebroken

Vice-president Mike Pence en anderen overgebracht naar veilige locatie

WASHINGTON - Het Capitool in Washington is in een noodgebied veranderd nadat een woedende menigte Trump-supporters het politieke centrum van de hoofdstad bestormde. Een zitting van de Amerikaanse Senaat waarin de verkiezingsuitslag zou worden vastgesteld, is afgebroken. Volgens Amerikaanse media worden de politici naar een veilige locatie weggeleid. Tal van demonstranten hebben zich naar binnen gewerkt, zelfs tot binnen de ruimte waar de Amerikaanse Senaat normaal gesproken vergadert. De burgemeester heeft een avondklok ingesteld.

Trump-supporters betreden de trappen van het Capitool, het politiek centrum in Washington waar woensdag de verkiezingsuitslag wordt bevestigd.

Mogelijk willen de Trump-supporters het Capitool bezetten. De Amerikaanse vicepresident Mike Pence en de prominente senator Chuck Grassley worden overgebracht naar een veilige locatie. Dat zegt een senator tegen het Amerikaanse NBC News. Pence is als vicepresident ook de voorzitter van de Senaat. Grassley is de zogeheten 'president pro tempore', die optreedt als senaatsvoorzitter als de vicepresident afwezig is.

Volgens persbureau Reuters zijn aanhangers van president Trump voor het gebouw slaags geraakt met de politie. Het Huis van Afgevaardigden en de Senaat hebben onverwacht een noodpauze ingelast. Op beelden is te zien dat Trump-supporters het Capitool al filmend binnenwandelen met vlaggen. Ook is er rook te zien, maar waarvan is onduidelijk.

Ook zijn er harde botsingen tussen ordetroepen en Trump-supporters. Woensdag hoorden ze slecht nieuws: de Democraten krijgen door de verkiezingen in Georgia vermoedelijk de controle in zowel het Huis als de Senaat.

Terwijl zijn aanhangers het Amerikaanse Congres bestormden, kwam president Donald Trump niet met een oproep aan hen om te vertrekken en tot rust te komen. In plaats daarvan uitte hij kritiek op zijn eigen vicepresident, Mike Pence. Die ,,had niet de moed om te doen wat had moeten worden gedaan om ons land en onze grondwet te beschermen", schreef Trump op Twitter. ,,De Verenigde Staten eisen de waarheid!", voegde hij eraan toe. Later riep Trump wel op de politie en handhavers te respecteren en vredelievend te blijven. ,,Zij staan aan de kant van ons land."

De Amerikaanse vicepresident Mike Pence weigerde op eigen houtje de ceremonie te saboteren waarmee officieel wordt vastgesteld dat Joe Biden de winnaar is van de presidentsverkiezingen in november. Trump had van tevoren zijn plaatsvervanger opnieuw opgeroepen een stokje te steken voor de officiële winst van Biden.
quote:
Welke consequenties heeft de bestorming van het Capitool voor Trump?
De bestorming van het Amerikaanse Capitool door Trump-aanhangers op woensdag roept in de Verenigde Staten vragen op over de betrokkenheid van president Donald Trump. Hij trekt de legitimiteit van de verkiezingsuitslag in twijfel en zweepte de betogers op. Welke consequenties kan dat voor hem hebben?

President Trump sprak woensdag de duizenden aanhangers toe die zich verzameld hadden in het park aan de zuidkant van het Witte Huis en moedigde hen aan naar het Capitool te gaan. "We gaan onze dappere senatoren en afgevaardigden toejuichen," zei hij, "en waarschijnlijk gaan we niet zo hard juichen voor sommigen van hen, want jullie kunnen ons land nooit terugveroveren met zwakte!"

Na zijn speech, waarin hij zo'n zeventig minuten lang brieste over verkiezingsfraude en gestolen winst, keerde de president terug naar zijn ambtswoning. De Trump-aanhangers trokken de heuvel naar het parlementsgebouw op en ontketenden daar de complete chaos.

Volgens bronnen binnen het Witte Huis weigerde Trump de Nationale Garde op te roepen om de overspoelde politie in het Capitool te ontzetten en moest vicepresident Mike Pence dat uiteindelijk doen. In een videoboodschap riep de president zijn aanhangers later wel op naar huis te gaan, maar herhaalde hij in dezelfde adem zijn ongefundeerde claims.

"Dit is wat je krijgt als een heilige monsterzege in de verkiezingen zo zonder ceremonie en op wrede wijze wordt afgenomen van geweldige patriotten, die al zo lang zo slecht en oneerlijk behandeld zijn", schreef hij op Twitter.

Vervolging zit er niet in
Juridische consequenties voor de rol die de president speelde rond de bestorming zijn onwaarschijnlijk. Trump droeg zijn aanhangers niet letterlijk op het Capitool te bestormen, wat strafrechtelijke vervolging ingewikkeld maakt - de complicaties rond het vervolgen van een zittend staatshoofd nog buiten beschouwing gelaten.

De Democratische afgevaardigde Ilhan Omar uit Minnesota liet woensdagavond weten een afzettingsprocedure voor te bereiden, maar zo'n politieke rechtszaak zou op dezelfde juridische problemen stuiten. Bovendien is het onwaarschijnlijk dat de leiders van haar partij daar veel voor voelen: het zou de immense verdeeldheid in het land nog verder aanwakkeren, en over minder dan twee weken treedt Joe Biden al aan als Trumps opvolger.

Schok bij de Republikeinen
Democraten zijn niet de enigen die tot op het bot geschokt zijn door de gebeurtenissen die zich woensdag voltrokken. Trump-loyalisten in het Congres braken publiekelijk met de president en veroordeelden zijn optreden.

Verschillende medewerkers van het Witte Huis, onder wie adjunct-nationale veiligheidsadviseur Matthew Pottinger en adjunct-perschef Sarah Matthews kondigden hun vertrek aan. Bronnen voorspellen dat anderen hun voorbeeld zullen volgen.

De onvrede is ook doorgedrongen tot het kabinet. Amerikaanse media melden dat daar wordt gepraat over de tijdelijke afzetting, door het 25ste amendement van de grondwet aan te roepen en te verklaren dat Trump niet langer in staat is zijn functie uit te voeren. Die geruchten zijn nog niet erg concreet.

Wel staat vast dat de instemming van vicepresident Pence en een meerderheid van de ministers noodzakelijk zou zijn. Dat is een hoge drempel.

Trump roept ene na andere storm op
De bestorming van het Capitool, een politiek heiligdom voor veel Amerikanen, en de rol die Trump daarbij speelde zijn historisch. Op veel fronten zal hij kunnen blijven vasthouden aan zijn imago als de man die de ene na de andere storm oproept en wonderwel ongedeerd blijft tussen het rondvliegende puin.

De vraag is vooral in hoeverre het chaotische en gewelddadige einde van zijn presidentschap invloed zal hebben op zijn macht over en nalatenschap binnen de Republikeinse Partij.

Liveblogs
https://nos.nl/liveblog/2(...)dklok-ingesteld.html

https://www.nu.nl/verkiez(...)dklok-ingesteld.html

https://www.telegraaf.nl/(...)ng-senaat-afgebroken

[ Bericht 16% gewijzigd door Frutsel op 07-01-2021 13:12:17 ]
pi_197262928
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 10:57 schreef Twentsche_Ros het volgende:

[..]

Deze cowboys plunderen ook.
Niet allemaal. Maar bij de BLM protesten ging niet "iedereen" plunderend een winkel binnen. Deze redneck-meute doet dat wel. De BLM demonstratie op de Dam in A'dam bv bleef rustig (muv wat verbaal geweld van Akwasi), maar er waren mondkapjes etc. De rechtse meute is gewoon mbt de Corona-regels al een moordaanslag te noemen
Mooi hoe corona bij de ene groep een argument is, maar dan met droge ogen de BLM demonstraties een zin ervoor noemen.

En het argument 'niet iedereen ging plunderen'. Nee klopt, ook niet iedereen ging gister het Capitool binnen. Volgens de berichten zo'n 500 dacht ik.

[ Bericht % gewijzigd door Frutsel op 07-01-2021 12:04:18 ]
pi_197262946
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 10:57 schreef Stoorzendert het volgende:

[..]

Wel erg 'trigger happy' hoor... Maargoed. 'play stupid games, win stupid prizes'.
Nee. Eerder 'te allen tijde hun taak uitvoerend; beschermen van regeringsleiders.' Daarbij maken ze geen enkele concessies.
"Pools are perfect for holding water"
pi_197262947
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 10:57 schreef Stoorzendert het volgende: [..] Wel erg 'trigger happy' hoor... Maargoed. 'play stupid games, win stupid prizes'.
Niets trigger happy. Het is heel duidelijk, de secret service heeft als opdracht gekregen om de senaat te beschermen en er is bepaald tot welke plek de menigte mocht komen voor er lethal force gebruikt mocht worden. De secret service kennende is daar duidelijk over gecommuniceerd met de indringers.

Dit zijn geen straatagenten die op eigen inzicht handelen. Dit is de crème de la crème van de beveiliging van de democratie. Die schieten niet omdat ze bang zijn, of omdat ze graag iemand omleggen of een Napoleon complex hebben. Die schieten omdat er een duidelijke regel is vastgesteld
pi_197262969
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:00 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Mooi hoe corona bij de ene groep een argument is, maar dan met droge ogen de BLM demonstraties een zin ervoor noemen.

En het argument 'niet iedereen ging plunderen'. Nee klopt, ook niet iedereen ging gister het Capitool binnen. Volgens de berichten zo'n 500 dacht ik.
Fair point ^O^ .

Maar wacht even Scrummie ... Geef je hier nou eindelijk mee toe dat het overgrote deel van de BLM demonstraties niet gewelddadig waren?
"Pools are perfect for holding water"
pi_197262977
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:00 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Mooi hoe corona bij de ene groep een argument is, maar dan met droge ogen de BLM demonstraties een zin ervoor noemen.

En het argument 'niet iedereen ging plunderen'. Nee klopt, ook niet iedereen ging gister het Capitool binnen. Volgens de berichten zo'n 500 dacht ik.
Gingen er bij een BLM demonstratie 500 mensen een winkel binnen?
Wat is de bron van die 500?
Bovendien: Trump riep op naar het Capitool te gaan. Welke BLM-organisator riep op om een winkel te plunderen. Een BLM-organisator is niet verantwoordelijk voor iemand die ten tijde van de demonstratie ineens gaat plunderen. In hoeverre is zo'n figuur onderdeel van de BLM-demonstratie?
Je kunt beter één kaars opsteken dan duizend maal de duisternis vervloeken.
pi_197262990
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:03 schreef probeer het volgende:

[..]

Fair point ^O^ .

Maar wacht even Scrummie ... Geef je hier nou eindelijk mee toe dat het overgrote deel van de BLM demonstraties niet gewelddadig waren?
Nee, zeker niet. Het overgrote deel was gewelddadig. Het ging hier louter om hoeveel mensen er plunderden.
  donderdag 7 januari 2021 @ 11:05:25 #8
36431 bleiblei
Toogmakker:copyright:
pi_197262993
Wat is dat voor een bullshit? Die vergelijkingen? Alsof mensen proberen deze achterlijke praktijken (van beide kampen), goed te praten door ze te vergelijken met een andere gebeurtenis.

Heel bizar vind ik dat.
Kinderachtig ook trouwens. Beetje niveautje "ja maar hij deed dat!!" Als je op je lazer krijgt van je moeder 8)7 .
pi_197263011
quote:
1s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:02 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:

[..]

Niets trigger happy. Het is heel duidelijk, de secret service heeft als opdracht gekregen om de senaat te beschermen en er is bepaald tot welke plek de menigte mocht komen voor er lethal force gebruikt mocht worden. De secret service kennende is daar duidelijk over gecommuniceerd met de indringers.

Dit zijn geen straatagenten die op eigen inzicht handelen. Dit is de crème de la crème van de beveiliging van de democratie. Die schieten niet omdat ze bang zijn, of omdat ze graag iemand omleggen of een Napoleon complex hebben. Die schieten omdat er een duidelijke regel is vastgesteld
Precies dit ja.

En van een 14jarige luchtmacht militair met 'high level security clearance' mag je verwachten dat ze dat ook weet.
"Pools are perfect for holding water"
pi_197263022
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:04 schreef Twentsche_Ros het volgende:

[..]

Gingen er bij een BLM demonstratie 500 mensen een winkel binnen?
Wat is de bron van die 500?
Bovendien: Trump riep op naar het Capitool te gaan. Welke BLM-organisator riep op om een winkel te plunderen. Een BLM-organisator is niet verantwoordelijk voor iemand die ten tijde van de demonstratie ineens gaat plunderen. In hoeverre is zo'n figuur onderdeel van de BLM-demonstratie?
Ik denk dat alles bij elkaar er duizenden mensen geplunderd hebben ten tijde van de BLM demonstraties. Heb je de beelden afgelopen zomer niet gezien?

Je vergelijkt nu Trump met BLM organisatoren? Om vervolgens te zeggen dat een BLM organisator niet verantwoordelijk is voor plunderingen. Zeg je dan eigenlijk dat Trump niet verantwoordelijk is voor het gedoe gisteren?
pi_197263027
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:05 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Nee, zeker niet. Het overgrote deel was gewelddadig. Het ging hier louter om hoeveel mensen er plunderden.
:D

Bijna ..
"Pools are perfect for holding water"
pi_197263043
quote:
1s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:02 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:

[..]

Niets trigger happy. Het is heel duidelijk, de secret service heeft als opdracht gekregen om de senaat te beschermen en er is bepaald tot welke plek de menigte mocht komen voor er lethal force gebruikt mocht worden. De secret service kennende is daar duidelijk over gecommuniceerd met de indringers.

Dit zijn geen straatagenten die op eigen inzicht handelen. Dit is de crème de la crème van de beveiliging van de democratie. Die schieten niet omdat ze bang zijn, of omdat ze graag iemand omleggen of een Napoleon complex hebben. Die schieten omdat er een duidelijke regel is vastgesteld
Omstanders geven ook aan dat ze meermaals gewaarschuwd is. Maar ze lijkt door al die Q-meuk zo ontzettend te zijn geradicaliseerd dat ze niet meer voor rede vatbaar was.
pi_197263047
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:07 schreef probeer het volgende:

[..]

:D
Wel blij dat je het eindelijk eens met mij bent dat mensen die plunderen, vernielen, etc, terroristen zijn :). Jammer dat je daar de gehele zomer wat minder uitgesproken over was.
  donderdag 7 januari 2021 @ 11:08:23 #14
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_197263048
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:05 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Nee, zeker niet. Het overgrote deel was gewelddadig.
Oja? Bron graag.
Huilen dan.
pi_197263073
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:08 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Wel blij dat je het eindelijk eens met mij bent dat mensen die plunderen, vernielen, etc, terroristen zijn :). Jammer dat je daar de gehele zomer wat minder uitgesproken over was.
Volgens mij ben ik er altijd zeer duidelijk over geweest dat degenen die plunderden en vernielden bij BLM 'demonstraties' hartstikke fout zaten en daarvoor strenge vervolging verdienden.

Blijf er echter wel achter staan dat BLM grotendeels geweldloos was.
"Pools are perfect for holding water"
pi_197263079
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:06 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Ik denk dat alles bij elkaar er duizenden mensen geplunderd hebben ten tijde van de BLM demonstraties. Heb je de beelden afgelopen zomer niet gezien?

Je vergelijkt nu Trump met BLM organisatoren? Om vervolgens te zeggen dat een BLM organisator niet verantwoordelijk is voor plunderingen. Zeg je dan eigenlijk dat Trump niet verantwoordelijk is voor het gedoe gisteren?
Ik denk dat....
Graag een bron dat "duizenden mensen" rechtvaardigt.

Ik heb beelden gezien van enkelen (geen duizenden) die een winkel binnenstappen. Ze droegen geen "BLM"-vlaggen. Dus heeft dit niks met de BLM-demonstraties te maken. Gewoon mensen op dezelfde plek.

De cowboys in het Capitool droegen wel Trump-vlaggen.
En Trump riep op om naar het Capitool te gaan.

Dus is Trump wel verantwoordelijk van de bestorming van het Capitool en een BLM-organisator niet verantwoordelijk voor de plundering van een winkel.
Je kunt beter één kaars opsteken dan duizend maal de duisternis vervloeken.
  donderdag 7 januari 2021 @ 11:10:16 #17
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_197263082
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:09 schreef probeer het volgende:

[..]

Volgens mij ben ik er altijd zeer duidelijk over geweest dat degenen die plunderden en vernielden bij BLM 'demonstraties' hartstikke fout zaten en daarvoor strenge vervolging verdienden.

Blijf er echter wel achter staan dat BLM grotendeels geweldloos was.
Je hebt de feiten aan je zijde.
Huilen dan.
pi_197263084
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:09 schreef probeer het volgende:

[..]

Volgens mij ben ik er altijd zeer duidelijk over geweest dat degenen die plunderden en vernielden bij BLM 'demonstraties' hartstikke fout zaten en daarvoor strenge vervolging verdienden.

Blijf er echter wel achter staan dat BLM grotendeels geweldloos was.
Oh oke, dan heb ik dat nooit zo goed begrepen. Kan gebeuren.

En dat laatste is niet verboden, gelukkig.
pi_197263090
quote:
1s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:05 schreef bleiblei het volgende:
Wat is dat voor een bullshit? Die vergelijkingen? Alsof mensen proberen deze achterlijke praktijken (van beide kampen), goed te praten door ze te vergelijken met een andere gebeurtenis.

Heel bizar vind ik dat.
Kinderachtig ook trouwens. Beetje niveautje "ja maar hij deed dat!!" Als je op je lazer krijgt van je moeder 8)7 .
RT
pi_197263100
quote:
1s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:05 schreef bleiblei het volgende:
Wat is dat voor een bullshit? Die vergelijkingen? Alsof mensen proberen deze achterlijke praktijken (van beide kampen), goed te praten door ze te vergelijken met een andere gebeurtenis.

Heel bizar vind ik dat.
Kinderachtig ook trouwens. Beetje niveautje "ja maar hij deed dat!!" Als je op je lazer krijgt van je moeder 8)7 .
Die vergelijkingen komen o.a. uit 'de media' he. Ga daar klagen.
pi_197263109
quote:
14s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:10 schreef Isdatzo het volgende:

[..]

Je hebt de feiten aan je zijde.
Ik roem je nog steeds om je fervente inzet in die reeks.
"Pools are perfect for holding water"
  donderdag 7 januari 2021 @ 11:13:00 #22
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_197263129
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:11 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Die vergelijkingen komen o.a. uit 'de media' he. Ga daar klagen.
Niet zo gek hè, gezien het grote verschil in optreden van de ordehandhavers.
Huilen dan.
pi_197263148
quote:
7s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:13 schreef Isdatzo het volgende:

[..]

Niet zo gek hè, gezien het grote verschil in optreden van de ordehandhavers.
Klopt, ik vind dat ook niet gek.

Het is vrij apart dat een zomer lang grote groepen ongestoord konden plunderen, vernielen, afbreken, en gister het na 1 onrustig avondje direct afgelopen is.
pi_197263152
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:13 schreef bleiblei het volgende:

[..]

En jullie zijn daar onderling over aan het bekvechten. Geen haar beter dan de media dus. 8)7
Ja maar hunnie doen het, dus dat is een rechtvaardiging om het zelf ook te doen ondanks dat je dat beweert te veroordelen.
pi_197263155
Maare ... als 'If BLM stormed the capitol, there would be black bodies all over the stairs' opmerkingen flinke aannames zijn, is het wellicht beter om maar niet te veel bezig te gaan met andere vergelijkingen tussen BLM en deze lui?
"Pools are perfect for holding water"
  donderdag 7 januari 2021 @ 11:14:19 #26
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_197263157
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:13 schreef Fok-it het volgende:

[..]

Een bron voor je claim dat overgrote deel van BLM-protesten gewelddadig is verlopen
Misschien kan @Scrummie hier wat mee?

https://acleddata.com/202(...)ata-for-summer-2020/
Huilen dan.
  donderdag 7 januari 2021 @ 11:15:00 #27
310793 Mishu
Fok verslaafde
pi_197263167
Wat zijn nou die 'medical emergencies'?
pi_197263243
quote:
8s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:18 schreef Lord_Vetinari het volgende:

[..]

Werkelijk? Geloof jij dat als de bestormers zwart waren geweest dat ze binnen hadden kunnen komen en rondlopen met vlaggen?
Hoezo zou het de beveiliging dan wel gelukt zijn om de mensen buiten te houden?
  donderdag 7 januari 2021 @ 11:20:52 #30
66444 Lord_Vetinari
Si non confectus non reficiat
pi_197263252
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:20 schreef luxerobots het volgende:

[..]

Hoezo zou het de beveiliging dan wel gelukt zijn om de mensen buiten te houden?
Op wonderbaarlijke wijze hadden hun vuurwapens dan wel gewerkt.
De pessimist ziet het duister in de tunnel
De optimist ziet het licht aan het eind van de tunnel
De realist ziet de trein komen
De machinist ziet drie idioten in het spoor staan....
pi_197263258
Waarom wordt dit nou weer een huidskleur discussie _O-
pi_197263269
quote:
8s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:20 schreef Lord_Vetinari het volgende:

[..]

Op wonderbaarlijke wijze hadden hun vuurwapens dan wel gewerkt.
Want er zijn zoveel Afro-Amerikanen neergeschoten door de politie bij de rellen van afgelopen tijd?
pi_197263284
quote:
8s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:18 schreef Lord_Vetinari het volgende:

[..]

Werkelijk? Geloof jij dat als de bestormers zwart waren geweest dat ze binnen hadden kunnen komen en rondlopen met vlaggen?
Ik denk oprecht van wel, als de beveiliging net zo kleinschalig was als nu het geval. Die gaan niet schieten als ze zo enorm zwaar in de minderheid zijn. Dan waren ze uiteindelijk compleet overlopen en zelf afgeslacht.

Maar dat was het destijds niet. Toen stonden diezelfde trappen letterlijk vol met zwaarbewapende beveiliging. En als BLM toen het capitool bestormd had, met die beveiliging met assault rifles, was het denk ik wel een bloedbad geweest ja.

(fuck, nu ga ik er toch zelf ook weer op in.)
"Pools are perfect for holding water"
pi_197263290
quote:
7s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:22 schreef Dejannn het volgende:

[..]

Ja. Het idee dat huidskleur hierin een verschil maakt is waanzin.
Vooral dit. Want gister op de diverse streams waren mensen met een niet blanke huidskleur ook gewoon aanwezig. Het is idioot om te denken dat er gister alleen blanke nazi's aanwezig waren (die er wel waren).
pi_197263313
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:23 schreef probeer het volgende:

[..]

Maar dat was het destijds niet. Toen stonden diezelfde trappen letterlijk vol met zwaarbewapende beveiliging.
Voor de zoveelste keer dat waren niet dezelfde trappen.
pi_197263323
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:23 schreef probeer het volgende:

[..]

Ik denk oprecht van wel, als de beveiliging net zo kleinschalig was als nu het geval. Die gaan niet schieten als ze zo enorm zwaar in de minderheid zijn. Dan waren ze uiteindelijk compleet overlopen en zelf afgeslacht.

Maar dat was het destijds niet. Toen stonden diezelfde trappen letterlijk vol met zwaarbewapende beveiliging. En als BLM toen het capitool bestormd had, met die beveiliging met assault rifles, was het denk ik wel een bloedbad geweest ja.

(fuck, nu ga ik er toch zelf ook weer op in.)
Ach, er heeft een hele groep mensen met een donkere huidskleur wel 8 jaar in nota bene het Witte Huis kunnen bivakkeren, zonder dat er één schot gelost is.
pi_197263350
Ik was op tijd wakker vanmorgen. Keek CNN en die zwarte presentator ging helemaal uit zijn dak over het feit dat BLM zoiets nooit zou doen. Bleef daar ellenlang over doormekkeren.
pi_197263354
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:13 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Klopt, ik vind dat ook niet gek.

Het is vrij apart dat een zomer lang grote groepen ongestoord konden plunderen, vernielen, afbreken, en gister het na 1 onrustig avondje direct afgelopen is.
BLM is dan ook niets minder dan een terroristische organisatie :)
Zonder wrijving geen glans
pi_197263363
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:26 schreef Haags het volgende:

[..]

BLM is dan ook niets minder dan een terroristische organisatie :)
Precies :).
  donderdag 7 januari 2021 @ 11:27:22 #40
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_197263364
quote:
7s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:25 schreef Dejannn het volgende:

[..]

Wat is nu het precieze punt dat je hier probeert te maken?
Lijkt me duidelijk: dat het geschetste beeld in de reactie die ik citeer (en ook in die van JARVIS onder mijn reactie) niet overeenkomt met de werkelijkheid.
Huilen dan.
pi_197263376
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:25 schreef MoreDakka het volgende:

[..]

Voor de zoveelste keer dat waren niet dezelfde trappen.
Die protesten waren destijds dan ook niet bij het capitol building.

Maar ok, ter correctie ..

Maar dat was het destijds niet. Toen stonden de trappen van het gebouw waar geprotesteerd werd vol met zwaarbewapende beveiliging. En als BLM toen het lincoln memorial bestormd had, met die beveiliging met assault rifles, was het denk ik wel een bloedbad geweest ja.
"Pools are perfect for holding water"
  donderdag 7 januari 2021 @ 11:28:20 #42
482080 AgnesGru
Agnes, easy on the churros!
pi_197263379
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:26 schreef Xqtress het volgende:
Ik was op tijd wakker vanmorgen. Keek CNN en die zwarte presentator ging helemaal uit zijn dak over het feit dat BLM zoiets nooit zou doen. Bleef daar ellenlang over doormekkeren.
Was gisterenavond ook. Toen haalde hij aan dat een zwarte burgemeester wel het volk (haar eigen volk aldus de presentator) toesprak om de rellen/opstand te stoppen. En dat Trump zich niet liet zien.
Op donderdag 22 april 2021 18:05 schreef letmehearyouscream het volgende:
Ik heb natuurlijk in principe geen principes, want ik zit hier op SHO.
pi_197263392
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:28 schreef AgnesGru het volgende:

[..]

Was gisterenavond ook. Toen haalde hij aan dat een zwarte burgemeester wel het volk (haar eigen volk aldus de presentator) toesprak om de rellen/opstand te stoppen. En dat Trump zich niet liet zien.
Nou. Dat klopte dus vrij aardig.
pi_197263393
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:28 schreef probeer het volgende:

[..]

Die protesten waren destijds dan ook niet bij het capitol building.

Maar ok, ter correctie ..

Maar dat was het destijds niet. Toen stonden de trappen van het gebouw waar geprotesteerd werd vol met zwaarbewapende beveiliging. En als BLM toen het lincoln memorial bestormd had, met die beveiliging met assault rifles, was het denk ik wel een bloedbad geweest ja.
En die beveiliging was er juist om ongeregeldheden die er al eerder waren te voorkomen. Totaal onvergelijkbare situatie.
pi_197263399
quote:
2s.gif Op donderdag 7 januari 2021 10:51 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:

[..]

Je ziet juist dat ze niet de menigte in schoten, maar juist op die vrouw, op het moment dat haar hoofd door het raampje van de deur kwam. Die foto die eerder voorbij kwam zag je gasten van de secret service (neem ik aan) die aan de zijkanten van de deur stonden, niet er recht voor. Ze hebben dus nooit direct die menigte achter de deur kunnen raken.

Die vrouw was gewoon de eerste die met haar hoofd om het hoekje verscheen. Ik neem niet aan dat die gasten van de secret service per ongeluk schieten (uit schrik ofzo) dus dit was gewoon hun red line.
Volgens een ooggetuige waren ze gewaarschuwd dat ze daar niet naar binnen moesten gaan omdat er op dat moment nog senatoren geëvacueerd werden. De agenten/secret service daar achter stonden met getrokken pistolen. Die mevrouw deed dat toch met één gericht schot tot gevolg. Volledig aan haarzelf te danken.
beter een knipoog dan een blauw oog
pi_197263410
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:26 schreef Xqtress het volgende:
Ik was op tijd wakker vanmorgen. Keek CNN en die zwarte presentator ging helemaal uit zijn dak over het feit dat BLM zoiets nooit zou doen. Bleef daar ellenlang over doormekkeren.
cnn :')
Waar kennen we die ook alweer van...
Owja.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_197263419
Er is trouwens wel een Trumpsupporter neergeschoten en ook overleden aan haar verwondingen.

https://www.dumpert.nl/?selectedId=8041735_238f8fc6
pi_197263420
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:28 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:

[..]

Nou. Dat klopte dus vrij aardig.
Domme veronderstelling.
pi_197263440
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:28 schreef MoreDakka het volgende:

[..]

En die beveiliging was er juist om ongeregeldheden die er al eerder waren te voorkomen. Totaal onvergelijkbare situatie.
Waren er voor gister niet ook al pro-trump protesten in DC? Meen er een paar dagen / weken eerder al over gelezen te hebben.
"Pools are perfect for holding water"
  donderdag 7 januari 2021 @ 11:31:42 #50
482080 AgnesGru
Agnes, easy on the churros!
pi_197263443
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:28 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:

[..]

Nou. Dat klopte dus vrij aardig.
Het is natuurlijk van de zotte dat Trump zo laat van zich liet horen. Dus daar had hij zeker een punt.
En ik kan me ergens wel voorstellen dat het kwetsend overkomt dat ook laat politie e.d.is ingezet en zwarte mensen voor minder worden neergeknald.
Op donderdag 22 april 2021 18:05 schreef letmehearyouscream het volgende:
Ik heb natuurlijk in principe geen principes, want ik zit hier op SHO.
  donderdag 7 januari 2021 @ 11:32:06 #51
308499 Dven
Den Bolle Gaar
pi_197263449
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:30 schreef luxerobots het volgende:
Er is trouwens wel een Trumpsupporter neergeschoten en ook overleden aan haar verwondingen.

https://www.dumpert.nl/?selectedId=8041735_238f8fc6
Serieus? :o
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."
pi_197263452
quote:
7s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:27 schreef Isdatzo het volgende:

[..]

Lijkt me duidelijk: dat het geschetste beeld in de reactie die ik citeer (en ook in die van JARVIS onder mijn reactie) niet overeenkomt met de werkelijkheid.
Het komt een meer over alsof je eigenlijk probeert te stellen dat het met de ernst van de rellen afgelopen zomer wel meeviel. Kijk, 93% was vredig hoor! ;).
pi_197263455
quote:
10s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:32 schreef Dven het volgende:

[..]

Serieus? :o
Door de secret service ja.
"Pools are perfect for holding water"
pi_197263456
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:31 schreef probeer het volgende:

[..]

Waren er voor gister niet ook al pro-trump protesten in DC? Meen er een paar dagen / weken eerder al over gelezen te hebben.
Klopt, maar dat verliep allemaal zonder ongeregeldheden. Daar heb je dus ook niets over gehoord :)
pi_197263464
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:29 schreef Red_85 het volgende:

[..]

cnn :')
Waar kennen we die ook alweer van...
Owja.
[ afbeelding ]
Ik kijk het soms vanwege die gefilterde gladgestreken presentatoren die zo ontzettend overtrokken verontwaardigd kunnen doen. Soort vermaak.
pi_197263473
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:32 schreef MoreDakka het volgende:

[..]

Klopt, maar dat verliep allemaal zonder ongeregeldheden. Daar heb je dus ook niets over gehoord :)
Fair point.

Al zal het hele 'minimale beveiliging' ding van gister ook nog wel wat onderzoek krijgen.
"Pools are perfect for holding water"
pi_197263488
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:33 schreef probeer het volgende:

[..]

Fair point.

Al zal het hele 'minimale beveiliging' ding van gister ook nog wel wat onderzoek krijgen.
Absoluut, er zullen nogal wat protocollen veranderd gaan worden om dit soort dingen in de toekomst te voorkomen.
  donderdag 7 januari 2021 @ 11:35:35 #58
9001 Gunner
#teamkroegenlos
pi_197263512
Die vrouw was een doorgeslagen, geïndoctrineerde complot- en viruswappie

Doodgeschoten vrouw Capitool was Trump-fan uit San Diego: ‘Haar man kwam erachter op tv’
Where law ends, tyrrany begins.
pi_197263513
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:34 schreef luxerobots het volgende:

[..]

Dit is gewoon voor beiden partijen triest.
Nouja, triest misschien.

Maar ik kan er geen medelijden mee hebben.

Met de familie van David Dorn heb ik wel medelijden mee.
pi_197263552
quote:
13s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:34 schreef probeer het volgende:

[..]

Schattig dat je de hele aanleiding van BLM voor het gemak maar even vergeet.
Dat rechtvaardigt het wil je zeggen?
pi_197263559
quote:
7s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:38 schreef Dejannn het volgende:

[..]

Dat rechtvaardigt het wil je zeggen?
Nee. Dat maakt het onjuist om te zeggen dat er bij BLM geen doden vielen. Heel BLM bestaat er omdat er doden vielen.
"Pools are perfect for holding water"
  donderdag 7 januari 2021 @ 11:39:20 #62
308499 Dven
Den Bolle Gaar
pi_197263562
quote:
19s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:35 schreef Gunner het volgende:
Die vrouw was een doorgeslagen, geïndoctrineerde complot- en viruswappie

Doodgeschoten vrouw Capitool was Trump-fan uit San Diego: ‘Haar man kwam erachter op tv’
Nouja, is toch maar mooi eervol stuiptrekkend en met agonale ademhaling voor het oog van de hele wereld aan haar einde gekomen omdat ze als ware strijdster voor het vrije Amerika als enige de ballen had om dat raampje door te klimmen _O_
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."
pi_197263579
quote:
13s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:38 schreef probeer het volgende:

[..]

Van JARVIS en Scrummie kan men iig nog stellen dat ze moeite in hun posts steken, hoe oneens ik het er ook vaak mee ben.

Bij jou komt er helemaal geen fuck uit, behalve dom mee-blèren.
Kan je mij vertellen wat de relevantie voor het beginnen van de BLM-rellen is in relatie tot wat JARVIS over de ongelijke beoordeling tussen Trump-relschoppers en BLM-relschoppers schreef? En wat de relatie is met de (loze) opmerking dat BLM supporters harder zouden zijn aangepakt?
pi_197263580
quote:
7s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:38 schreef Dejannn het volgende:

[..]

Dat rechtvaardigt het wil je zeggen?
NWS / BLM demonstraties in de VS #56 It ain't over till the fat lady sings!
pi_197263585
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:39 schreef probeer het volgende:

[..]

Nee. Dat maakt het onjuist om te zeggen dat er bij BLM geen doden vielen. Heel BLM bestaat er omdat er doden vielen.
Er zullen ook doden blijven vallen. Dat krijg je namelijk in een land met meer wapens dan mensen. Dat geeft politiewerk een heel andere dimensie. Eigenlijke elke interactie helaas. Heel treurig, maar waar.
pi_197263589
Sowieso bizar en jammer dat er zo weinig doden zijn gevallen. Dacht dat ze daar eigenlijk wel meteen met scherp mochten schieten als dergelijke instituten binnengevallen worden.
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_197263595
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:39 schreef probeer het volgende:

[..]

Nee. Dat maakt het onjuist om te zeggen dat er bij BLM geen doden vielen. Heel BLM bestaat er omdat er doden vielen.
Er zijn wel overeenkomsten. Ook BLM bestaat dankzij een alternatief wereldbeeld gevoed door misinformatie op social media.
  donderdag 7 januari 2021 @ 11:42:26 #68
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_197263605
quote:
10s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:39 schreef Dven het volgende:

[..]

Nouja, is toch maar mooi eervol stuiptrekkend en met agonale ademhaling voor het oog van de hele wereld aan haar einde gekomen omdat ze als ware strijdster voor het vrije Amerika als enige de ballen had om dat raampje door te klimmen _O_
Dood gegaan voor een man die niks om haar geeft, terwijl er thuis een man was die wss van haar hield. Wat een triestheid.
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
  donderdag 7 januari 2021 @ 11:44:30 #69
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_197263639
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:43 schreef Scrummie het volgende:

[..]

8)7 :|W
ja dat was geen misinformatie
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
  donderdag 7 januari 2021 @ 11:44:40 #70
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_197263641
Het Amerikaanse volk laat zich niet gedwee omvormen tot een Marxistische Heilstaat.
The End Times are wild
pi_197263642
quote:
14s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:40 schreef Caland het volgende:
Sowieso bizar en jammer dat er zo weinig doden zijn gevallen. Dacht dat ze daar eigenlijk wel meteen met scherp mochten schieten als dergelijke instituten binnengevallen worden.
:')

Het verheerlijken van het vermoorden van mensen is best wel ziek.

[ Bericht % gewijzigd door Frutsel op 07-01-2021 12:13:05 ]
  donderdag 7 januari 2021 @ 11:46:26 #72
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_197263655
quote:
10s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:39 schreef Dven het volgende:

[..]

Nouja, is toch maar mooi eervol stuiptrekkend en met agonale ademhaling voor het oog van de hele wereld aan haar einde gekomen omdat ze als ware strijdster voor het vrije Amerika als enige de ballen had om dat raampje door te klimmen _O_
Blijft natuurlijk gewoon een treurig verhaal om zo opgehitst door leugens te denken dat het een goed idee is om door een gebarricadeerde deur te stappen waarachter secret service medewerkers met getrokken pistool staan om het congres tegen mensen zoals jij te beschermen.
Huilen dan.
pi_197263668
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:44 schreef franske19 het volgende:

[..]

:')

Het verheerlijken van het vermoorden van mensen is best wel ziek.
Mwah, verheerlijken is het niet echt. Maar vind wel dat ze voor dit soort zaken gericht mogen schieten.
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_197263669
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:44 schreef michaelmoore het volgende:

[..]

ja dat was geen misinformatie
Jawel, er is selectieve berichtgeving in de mainstream media waardoor het idee ontstaat dat enkel zwarte mensen iets te vrezen hebben van de politie. Denk maar je niet dat je iets zult horen over een Aziatische, Hispanic of blanke versie van George Floyd of Jacob Blake.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 07-01-2021 11:48:58 ]
pi_197263678
quote:
13s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:34 schreef probeer het volgende:

[..]

Schattig dat je de hele aanleiding van BLM voor het gemak maar even vergeet.
Die zochten al een tijdje een aanleiding om volledig los te gaan na de continue ophitsing van de extreme linkse meute die nooit de democratische uitkomst heeft geaccepteerd dat trump president werd.

Goede smoes hoor ^O^

[ Bericht 9% gewijzigd door Frutsel op 07-01-2021 12:02:05 ]
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_197263692
quote:
7s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:47 schreef Dejannn het volgende:

[..]

Jawel, er is selectieve berichtgeving in de media waardoor het idee ontstaat dat enkel zwarte mensen iets te vrezen hebben van de politie. Denk maar je niet dat je iets zult horen over een Aziatische, Hispanic of blanke versie van George Floyd of Jacob Blake.
Of de oververtegenwoordiging van 'the blacks' qua geweld, waardoor politie ook vaker offensief moet handelen.
pi_197263718
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:49 schreef luxerobots het volgende:

[..]

Of de oververtegenwoordiging van 'the blacks' qua geweld, waardoor politie ook vaker offensief moet handelen.
Dit speelt inderdaad ook een rol. Helaas zijn zwarte Amerikanen oververtegenwoordigd in de misdaadcijfers. Gevolg: meer confrontaties met de politie.
  donderdag 7 januari 2021 @ 11:50:58 #78
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_197263720
quote:
7s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:46 schreef Isdatzo het volgende:

[..]

Blijft natuurlijk gewoon een treurig verhaal om zo opgehitst door leugens te denken dat het een goed idee is om door een gebarricadeerde deur te stappen waarachter secret service medewerkers met getrokken pistool staan om het congres tegen mensen zoals jij te beschermen.
Snap het ook niet. Ze zal zich letterlijk gek hebben laten maken.
Wie dit leest is een lezer van dit
  donderdag 7 januari 2021 @ 11:53:31 #79
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_197263771
quote:
7s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:50 schreef Dejannn het volgende:

[..]

Dit speelt inderdaad ook een rol. Helaas zijn zwarte Amerikanen oververtegenwoordigd in de misdaadcijfers. Gevolg: meer confrontaties met de politie.
Na al onze discussie in het BLM-topic zou jij moeten weten dat dit argument geen stand houdt. Waarom blijf je het dan toch keer op keer aandragen?
Huilen dan.
pi_197263772
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:41 schreef MoreDakka het volgende:

[..]

Er zijn wel overeenkomsten. Ook BLM bestaat dankzij een alternatief wereldbeeld gevoed door misinformatie op social media.
Jij bent er toch niet ook zo eentje die het bestaan van institutional racism ontkent he? Begon je net een rationele user te vinden.
"Pools are perfect for holding water"
  donderdag 7 januari 2021 @ 11:53:42 #81
308499 Dven
Den Bolle Gaar
pi_197263774
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:44 schreef franske19 het volgende:

[..]

:')

Het verheerlijken van het vermoorden van mensen is best wel ziek.
Dit is geen vermoorden.
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."
pi_197263784
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:48 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Die zochten al een tijdje een aanleiding om volledig los te gaan na de continue ophitsing van de extreme linkse meute die nooit de democratische uitkomst heeft geaccepteerd dat trump president werd.

Dan gaan rellen omdat er een dronken en bewezen mishandelende valsmunter door de politie werd aangepakt en het mis ging. Puur omdat diegene een kleurtje had.

Goede smoes hoor ^O^
Uhuh, ze zaten allemaal te wachten op een aanleiding. Raar dat ze dan toch de afgelopen 50 jaar hebben zitten wachten. Want er is in die tijd echt nooit een afro-Amerikaan wreed vermoord door politie.

[ Bericht 2% gewijzigd door Frutsel op 07-01-2021 11:59:51 ]
"Pools are perfect for holding water"
pi_197263791
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:48 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Die zochten al een tijdje een aanleiding om volledig los te gaan na de continue ophitsing van de extreme linkse meute die nooit de democratische uitkomst heeft geaccepteerd dat trump president werd.
Vooral iets wat jij heel erg graag wilt geloven. Want dit kan jij verder ook niet objectief beargumenteren.
“And forget not that the earth delights to feel your bare feet and the winds long to play with your hair.”
  donderdag 7 januari 2021 @ 11:55:29 #84
308499 Dven
Den Bolle Gaar
pi_197263803
quote:
7s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:46 schreef Isdatzo het volgende:

[..]

Blijft natuurlijk gewoon een treurig verhaal om zo opgehitst door leugens te denken dat het een goed idee is om door een gebarricadeerde deur te stappen waarachter secret service medewerkers met getrokken pistool staan om het congres tegen mensen zoals jij te beschermen.
Heb je voor de rest hartstikke gelijk in hoor maar het is belangrijker om naar BLM te wijzen om maar aan te geven dat het daar veel erger is en dat dit eigenlijk niet zo veel voorstelt. Mevrouw wilde gewoon even in een nette discussie gaan met wie er dan ook achter de deur verborgen waren.
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."
pi_197263822
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:53 schreef probeer het volgende:

[..]

Jij bent er toch niet ook zo eentje die het bestaan van institutional racism ontkent he? Begon je net een rationele user te vinden.
Zoals BLM dat definitieert bestaat het inderdaad niet nee. Iedere rationele persoon zal tot die conclusie komen.

Maar het gaat om de overeenkomsten, extremisten zijn aangetrokken tot valse 'narratives', Trump heeft absoluut verantwoordelijkheid voor de mindset van deze idioten.
  donderdag 7 januari 2021 @ 11:59:21 #86
308499 Dven
Den Bolle Gaar
pi_197263887
quote:
7s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:47 schreef Dejannn het volgende:

[..]

Jawel, er is selectieve berichtgeving in de mainstream media waardoor het idee ontstaat dat enkel zwarte mensen iets te vrezen hebben van de politie. Denk maar je niet dat je iets zult horen over een Aziatische, Hispanic of blanke versie van George Floyd of Jacob Blake.
Daniel Shaver en Ryan Whitaker zijn al twee namen die ik kan opnoemen dus eigenlijk ben je gewoon een beetje aan het liegen.
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."
pi_197263919
quote:
1s.gif Op donderdag 7 januari 2021 12:00 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:

[..]

Rellen zodra ewn zwarte crimineel om komt bij een arrestatie, zwijgen zodra dit met blanke onschuldigen gebeurd. Die aanleiding ben ik niet vergeten gezien het wederom de hypocrisie in linkse kringen bevestigd.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"Pools are perfect for holding water"
pi_197263951
quote:
1s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:50 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]

Snap het ook niet. Ze zal zich letterlijk gek hebben laten maken.
Net zoals een ander groot gedeelte van de door trump opgehitste mensen. :X
pi_197263964
quote:
10s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:59 schreef Dven het volgende:

[..]

Daniel Shaver en Ryan Whitaker zijn al twee namen die ik kan opnoemen dus eigenlijk ben je gewoon een beetje aan het liegen.
Namen die lang niet zo bekend zijn als George Floyd en Jacob Blake.
pi_197263976
Maar goed, TLDR;

BLM heeft hier niks mee te maken.
Trump debiele supporters bestormen het Capitool.
Trump is een mongool die niet tegen zijn verlies kan.
BLM en huidskleur heeft hier niks mee te maken, het zijn debielen.
  donderdag 7 januari 2021 @ 12:21:07 #91
310793 Mishu
Fok verslaafde
pi_197264238
Oke medical emergencies. Anyone?
  donderdag 7 januari 2021 @ 12:21:55 #92
308499 Dven
Den Bolle Gaar
pi_197264247
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 12:03 schreef luxerobots het volgende:

[..]

Namen die lang niet zo bekend zijn als George Floyd en Jacob Blake.
Je meent het niet
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."
pi_197264251
Ach, tegenwoordig wordt alles onder racisme geschaard. Ik sta er niet van te kijken. Volgens mij zegt huidskleur niet zo veel over hoe gestoord je je van de politie mag gedragen.

Ik denk dat hier vooral speelt dat de ordetroepen hier de opdracht hebben gekregen om geen bloedbad aan te richten in de senaat, omdat dat een nog slechter beeld zou schetsen van de staat van de democratie in Amerika. Het is damage control en een afweging.

Waarschijnlijk heeft men de afweging gemaakt om de mensen in het Capitool te beschermen en daarom een lijn afgesproken vanaf waar geschoten mocht worden. En is er alles aan gedaan om te voorkomen dat dat nodig zou zijn. Dat is best aardig gelukt. Het heeft weinig van doen met ras, maar veel meer met locatie en situatie.
pi_197264266
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 12:21 schreef Mishu het volgende:
Oke medical emergencies. Anyone?
Veel trappen. Veel drank verslaafde obesitas gekkies die van fastfood aan elkaar hangen. You do the math.
pi_197264293
Deze coup pleger vond haar behandeling wel wat vervelend.

twitter
“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin
  Moderator donderdag 7 januari 2021 @ 12:25:04 #96
8781 crew  Frutsel
pi_197264308
Persoonlijke opmerkingen kunnen achterwege blijven. (zoals altijd, maar dat blijft voor sommigen te moeilijk)

En vooral: ontopic... allerlei conspiracies en offtopic zaken die kunnen ook weg blijven net als strooien met krachttermen die vooral je eigen onkunde en onwetendheid duidelijk maken

Post inhoudelijk, met bronnen en stop met dat persoonlijke gedoe naar elkaar en val elkaar aan met inhoud en/of feiten. Niet met bagger.
pi_197264348
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 12:25 schreef Frutsel het volgende:
Persoonlijke opmerkingen kunnen achterwege blijven. (zoals altijd, maar dat blijft voor sommigen te moeilijk)

En vooral: ontopic... allerlei conspiracies en offtopic zaken die kunnen ook weg blijven net als strooien met krachttermen die vooral je eigen onkunde en onwetendheid duidelijk maken

Post inhoudelijk, met bronnen en stop met dat persoonlijke gedoe naar elkaar en val elkaar aan met inhoud en/of feiten. Niet met bagger.
Misschien even de discussie over de NOS en BLM vegen. Dat gaat helemaal nergens over.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_197264363
Ik snap eigenlijk niet waarom BLM hierbij betrokken moet worden. De president heeft een gewelddadige meute op politieke tegenstanders afgestuurd, om de uitslag van eerlijke democratische verkiezingen omver te werpen. Dat gaat zoveel verder dan wat er vorig jaar met BLM is gebeurd en op geen enkele manier te vergelijken. Als je nu nog niet ziet dat Trump een letterlijke fascist is, dan ben je niet goed snik.
  donderdag 7 januari 2021 @ 12:28:21 #99
482080 AgnesGru
Agnes, easy on the churros!
pi_197264368
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 12:24 schreef SnertMetChoco het volgende:
Deze coup pleger vond haar behandeling wel wat vervelend.

[ twitter ]
Wat een dom wicht zeg :D :')

Dacht ze nou werkelijk dat ze gewoon naar binnen kon lopen zonder consequenties?
Op donderdag 22 april 2021 18:05 schreef letmehearyouscream het volgende:
Ik heb natuurlijk in principe geen principes, want ik zit hier op SHO.
  donderdag 7 januari 2021 @ 12:29:35 #100
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_197264396
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 12:24 schreef SnertMetChoco het volgende:
Deze coup pleger vond haar behandeling wel wat vervelend.

[ twitter ]
Hè ja wat naar je kan niet eens ongestoord het Capitool bestormen :'( !!!
Huilen dan.
  donderdag 7 januari 2021 @ 12:29:49 #101
308499 Dven
Den Bolle Gaar
pi_197264398
De VS, kennen ze daar een equivalent van het supersnelrecht? Zal de heer Trump hier dan nog iets mee doen?

twitter
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."
  donderdag 7 januari 2021 @ 12:30:19 #102
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_197264402
quote:
10s.gif Op donderdag 7 januari 2021 12:29 schreef Dven het volgende:
De VS, kennen ze daar een equivalent van het supersnelrecht? Zal de heer Trump hier dan nog iets mee doen?

https://twitter.com/realD(...)877621380837378?s=20
Beter dat supersnelrecht toepassen op de heer Trump.
Huilen dan.
pi_197264415
edit: BLM kun je elders bepraten. Houdt het hier bij de rellen van gisteren. Prima als BLM ter sprake wordt gebracht maar wat jij doet is offtopic.

[ Bericht 47% gewijzigd door Frutsel op 07-01-2021 12:39:14 ]
pi_197264435
quote:
10s.gif Op donderdag 7 januari 2021 12:29 schreef Dven het volgende:
De VS, kennen ze daar een equivalent van het supersnelrecht? Zal de heer Trump hier dan nog iets mee doen?

[ twitter ]

Zijn supporters staan klaar voor superdupermegasnelrecht.
  donderdag 7 januari 2021 @ 12:33:29 #105
482080 AgnesGru
Agnes, easy on the churros!
pi_197264468
Het is trouwens toch echt om te janken hoeveel mensen Trump geloven en dat hij maar blijft roepen dat er fraude is gepleegd. Op social media toch de meest gekke complotten zien langskomen, met als dieptepunt iemand die beweerde dat Trump tienduizenden kinderen uit een tunnel had bevrijdt maar de msm dit expres niet in het nieuws brengt. Helaas geen screenshot genomen, maar als dat het niveau is |:(

Edit: wel artikel van reuters, dat er geen bewijs voor is:

https://www.reuters.com/a(...)unnels-idUSKBN23M2EL
Op donderdag 22 april 2021 18:05 schreef letmehearyouscream het volgende:
Ik heb natuurlijk in principe geen principes, want ik zit hier op SHO.
pi_197264487
quote:
19s.gif Op donderdag 7 januari 2021 11:35 schreef Gunner het volgende:
Die vrouw was een doorgeslagen, geïndoctrineerde complot- en viruswappie

Doodgeschoten vrouw Capitool was Trump-fan uit San Diego: ‘Haar man kwam erachter op tv’
Babbitt zat 14 jaar bij de Amerikaanse luchtmacht en was gedurende haar loopbaan ‘een hooggeplaatste veiligheidsfunctionaris’.
  Moderator donderdag 7 januari 2021 @ 12:34:53 #107
8781 crew  Frutsel
pi_197264510
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 12:27 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Misschien even de discussie over de NOS en BLM vegen. Dat gaat helemaal nergens over.
Dat vergelijk over de NOS wat ze wel of niet laten zien was ik aan het filteren en dat hoeft ook niet in dat topic. Maar helemaal BLM eruit halen wordt lastig aangezien Trump (en zijn aanhang) zelf ook fel tegen BLM was en ik het ergens wel weer logisch vind dat het genoemd wordt. Als het maar gefundeerd en normaal blijft, maar ja, dat is lastig zat en zoals gisteren ging dit topic veels te snel om alles bij te houden
pi_197264518
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 12:34 schreef Za het volgende:

[..]

Babbitt zat 14 jaar bij de Amerikaanse luchtmacht en was gedurende haar loopbaan ‘een hooggeplaatste veiligheidsfunctionaris’.
Dus je kan als totale randdebiel in Amerika hoge functies bekleden?

Ja, als Trump president kan worden kan alles daar. Wat een totaal mislukt kutland is het toch :')
Dit, dus.
  donderdag 7 januari 2021 @ 12:35:31 #109
308499 Dven
Den Bolle Gaar
pi_197264522
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 12:31 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Zijn supporters staan klaar voor superdupermegasnelrecht.
Ziet er wel wat gammeltjes uit.
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."
  donderdag 7 januari 2021 @ 12:35:49 #110
308499 Dven
Den Bolle Gaar
pi_197264529
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 12:34 schreef Za het volgende:

[..]

Babbitt zat 14 jaar bij de Amerikaanse luchtmacht en was gedurende haar loopbaan ‘een hooggeplaatste veiligheidsfunctionaris’.
Oke, en nu?
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."
pi_197264535
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 12:33 schreef AgnesGru het volgende:
Het is trouwens toch echt om te janken hoeveel mensen Trump geloven en dat hij maar blijft roepen dat er fraude is gepleegd. Op social media toch de meest gekke complotten zien langskomen, met als dieptepunt iemand die beweerde dat Trump tienduizenden kinderen uit een tunnel had bevrijdt maar de msm dit expres niet in het nieuws brengt. Helaas geen screenshot genomen, maar als dat het niveau is |:(


Tsja, dat komt denk ik doordat ze in een fuik zitten waar ze welgevallige leugens gepresenteerd krijgen als waarheid en andere dingen die daarbuiten vallen enorm wantrouwen. Je zag het gister ook op Fok waarbij enkele usual suspects kennelijk dachten dat het niet Trump supporters waren, maar Antifa en klaarblijkelijk dat ergens van bovenstaande bronnen hebben meegekregen.
“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin
pi_197264539
quote:
10s.gif Op donderdag 7 januari 2021 12:35 schreef Dven het volgende:

[..]

Oke, en nu?
NU NIET MEER _O- _O-
Dit, dus.
pi_197264552
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 12:33 schreef AgnesGru het volgende:
Het is trouwens toch echt om te janken hoeveel mensen Trump geloven en dat hij maar blijft roepen dat er fraude is gepleegd. Op social media toch de meest gekke complotten zien langskomen, met als dieptepunt iemand die beweerde dat Trump tienduizenden kinderen uit een tunnel had bevrijdt maar de msm dit expres niet in het nieuws brengt. Helaas geen screenshot genomen, maar als dat het niveau is |:(
Heb vandaag 5 minuten gekeken op deze website: https://thedonald.win/
Deze mensen hebben het iq van een schoenzool, maar ze zijn levensgevaarlijk.
  donderdag 7 januari 2021 @ 12:38:10 #114
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_197264572
quote:
7s.gif Op donderdag 7 januari 2021 12:31 schreef Dejannn het volgende:

[..]

Dit argument houdt wél stand. Alleen in de BLM-topicreeks was jij één van degenen die dit structureel bleef ontkennen. En met een pak studies aan kwam zetten waarvan het gros kant noch wal raakte. Verschil in uitkomst = racisme.
Mooie stropop, maar ik heb nooit gesteld dat een verschil in uitkomst per definitie racisme is. Institutioneel racisme is wanneer instituties (of systemen, hoe je wil) ongelijke uitkomsten produceren die, in gelijke gevallen of na correctie voor andere variabelen, slechts op basis van ras te verklaren zijn.

Het bestaan van institutioneel racisme in de VS ontkennen is echt een gepasseerd station.
Huilen dan.
  donderdag 7 januari 2021 @ 12:38:28 #115
44745 Ixnay
On The Hombre
pi_197264580
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 12:11 schreef Briqq het volgende: [..] Terroristen. Ze hadden wapens en geïmproviseerde explosieven. Ze bestormden een democratisch instituut om hun politieke wil op te dringen.
Ze hadden. :')

"De honderdduizenden Amerikanen bij het kapitool hadden allemaal, zonder uitzondering een arsenaal aan wapens, handgranaten en bomgordels bij zich. Zonder uitzondering. Iedere Trump aanhanger is een waanzinnige losgeslagen terrorist."

Jouw conclusie.
  donderdag 7 januari 2021 @ 12:38:48 #116
308499 Dven
Den Bolle Gaar
pi_197264583
quote:
14s.gif Op donderdag 7 januari 2021 12:36 schreef Buitendam het volgende:

[..]

NU NIET MEER _O- _O-
Een echte martelaarster voor het Amerikaanse volk _O_
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."
pi_197264586
quote:
19s.gif Op donderdag 7 januari 2021 12:35 schreef Circle.Of.Filth het volgende:

[..]


Welk "geweld van BLM". Het feit dat er plunderingen plaatsvinden op dezelfde plek waar toevallig een BLM demonstratie plaatsvindt is geen geweld van BLM.
De individuen die plunderen hebben geen BLM vlaggen bij zich en er is ook geen opdracht van een BLM organisator om te plunderen.
Bij de bestorming van het Capitool echter:
Trump gaf opdracht om naar het Capitool te gaan,
en de bestormers droegen Trump-vlaggen.

[ Bericht 6% gewijzigd door Frutsel op 07-01-2021 12:41:15 ]
Je kunt beter één kaars opsteken dan duizend maal de duisternis vervloeken.
pi_197264612
quote:
19s.gif Op donderdag 7 januari 2021 12:35 schreef Circle.Of.Filth het volgende:

[..]

Veel.

Geweld van BLM niet willen lezen maar wel geweld door Trumpfans omschrijven is kleuring van het nieuws.
Ik daag je uit een post van mij te vinden waarin ik de NOS benoem en niet tegelijk beledig. Dat is geen reden om een fucking couppoging door de gewezen president te verbloemen met een ja maar hunnie zijn ook kut!!
pi_197264627
quote:
14s.gif Op donderdag 7 januari 2021 12:34 schreef Frutsel het volgende:

[..]

Dat vergelijk over de NOS wat ze wel of niet laten zien was ik aan het filteren en dat hoeft ook niet in dat topic. Maar helemaal BLM eruit halen wordt lastig aangezien Trump (en zijn aanhang) zelf ook fel tegen BLM was en ik het ergens wel weer logisch vind dat het genoemd wordt. Als het maar gefundeerd en normaal blijft, maar ja, dat is lastig zat en zoals gisteren ging dit topic veels te snel om alles bij te houden
Ik snap de hele relatie niet eerlijk gezegd. Is toch gewoon een ad hominem ?
pi_197264630
Al die republikeinen hebben toch een vrachtwagen aan boter op hun hoofd hè. Na al die zieke acties van die man keken ze de andere kant op en nu zijn ze geschokt en verbaasd? Hypocriete boevenclub.
Dit, dus.
  donderdag 7 januari 2021 @ 12:42:25 #121
256935 xzaz
McBacon to the rescue!
pi_197264652
quote:
14s.gif Op donderdag 7 januari 2021 12:41 schreef Buitendam het volgende:
Al die republikeinen hebben toch een vrachtwagen aan boter op hun hoofd hè. Na al die zieke acties van die man keken ze de andere kant op en nu zijn ze geschokt en verbaasd? Hypocriete boevenclub.
Echt niet te bevatten gewoon. Dat hele binaire politieke stelsel zit zo diep in die Amerikanen dat er niks tussen zit.
  donderdag 7 januari 2021 @ 12:42:30 #122
308499 Dven
Den Bolle Gaar
pi_197264655
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 12:39 schreef Twentsche_Ros het volgende:

[..]

Welk "geweld van BLM". Het feit dat er plunderingen plaatsvinden op dezelfde plek waar toevallig een BLM demonstratie plaatsvindt is geen geweld van BLM.
De individuen die plunderen hebben geen BLM vlaggen bij zich en er is ook geen opdracht van een BLM organisator om te plunderen.
Bij de bestorming van het Capitool echter:
Trump gaf opdracht om naar het Capitool te gaan,
en de bestormers droegen Trump-vlaggen.
Kijk, ik heb niet zo veel met BLM maar het is natuurlijk van de gekke om in dit topic continu te wijzen op wat een zooitje zwartjakkers in het verleden wel niet allemaal uitgespookt hebben en dat het éigenlijk de schuld van links is terwijl dit een topic is over een aanval van Trump's imbecielenbrigade waarbij ze het fucking Capitool binnengedrongen zijn, agenten mishandeld hebben en er toevallig eentje van hen naar niet alleen maar de Amerikaanse maatstaven maar ook de Amerikaanse wetgeving VOLKOMEN TERECHT neergeschoten is.
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."
  donderdag 7 januari 2021 @ 12:44:06 #123
319979 Fok-it
All is well
pi_197264681
Sowieso al het vergelijken van gecoördineerd een overheidsgebouw binnendringen met een paar rotte appels die een elektronicawinkel plunderen. :') Dat je ook echt het verschil niet ziet
“And forget not that the earth delights to feel your bare feet and the winds long to play with your hair.”
  donderdag 7 januari 2021 @ 12:44:13 #124
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_197264687
quote:
10s.gif Op donderdag 7 januari 2021 12:42 schreef Dven het volgende:

[..]

Kijk, ik heb niet zo veel met BLM maar het is natuurlijk van de gekke om in dit topic continu te wijzen op wat een zooitje zwartjakkers in het verleden wel niet allemaal uitgespookt hebben en dat het éigenlijk de schuld van links is terwijl dit een topic is over een aanval van Trump's imbecielenbrigade waarbij ze het fucking Capitool binnengedrongen zijn, agenten mishandeld hebben en er toevallig eentje naar niet enkel Amerikaanse maatstaven maar ook Amerikaanse wetgeving VOLKOMEN TERECHT neergeschoten is.
Het is raar dat de 2000 man orde troepen nergens te zien waren
de hele dag niet
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
  donderdag 7 januari 2021 @ 12:46:23 #125
308499 Dven
Den Bolle Gaar
pi_197264729
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 12:44 schreef Fok-it het volgende:
Sowieso al het vergelijken van gecoördineerd een overheidsgebouw binnendringen met een paar rotte appels die een elektronicawinkel plunderen. :') Dat je ook echt het verschil niet ziet
Toegegeven, ik zie hier niet veel gecoördineerd in maar het is een behoorlijke grens die overschreden is.

Benieuwd of ze allemaal tenminste tien jaar celstraf krijgen zoals Trump beloofd heeft.
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."
  Moderator donderdag 7 januari 2021 @ 12:47:06 #126
8781 crew  Frutsel
pi_197264742
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 12:41 schreef Scorpie het volgende:

[..]

Ik snap de hele relatie niet eerlijk gezegd. Is toch gewoon een ad hominem ?
Mjah.... als het BLM niet is dan wordt het wel Antifa wat er bij gehaald.
Trump noemde bijv BLM sympathisanten "tuig" of "terroristen" en zijn eigen aanhang, die nu hetzelfde doet, "special people" En dat is al een tijdje zo dus dat Trump of sympathisanten daarmee "geslagen " worden en weerwoord krijgen houd je toch. Alles doodcensureren wil ik ook niet, maar dat eeuwige geneuzel op elkaar of hoe kut BLM wel niet zou zijn kan wel wegblijven.
Ik heb liever dat men elkaar inhoudelijk wijst op de verschillen maar dat blijft denk ik een utopie.

[ Bericht 3% gewijzigd door Frutsel op 07-01-2021 12:55:08 ]
pi_197264753
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 12:42 schreef xzaz het volgende:

[..]

Echt niet te bevatten gewoon. Dat hele binaire politieke stelsel zit zo diep in die Amerikanen dat er niks tussen zit.
We hebben hier misschien wel 30 partijen in de kamer, maar in de praktijk gaan wij ook al jaren naar steeds polulistischer rechts. De VVD en het CDA breken al jaren de rechtsstaat af en de enige bedreiging voor de VVD van de afgelopen jaren was iemand wiens partij uit elkaar is gevallen vanwege fascistische jeugdleden.
pi_197264850
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 12:47 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]

We hebben hier misschien wel 30 partijen in de kamer, maar in de praktijk gaan wij ook al jaren naar steeds polulistischer rechts. De VVD en het CDA breken al jaren de rechtsstaat af en de enige bedreiging voor de VVD van de afgelopen jaren was iemand wiens partij uit elkaar is gevallen vanwege fascistische jeugdleden.
Nou, de PVV snoept daar ook wel zeteltjes weg, toch? Er zijn wel momenten geweest dat Geert wel vervroegde verkiezingen had willen zien gebeuren.

Dat Nederland rechtser wordt vind ik ook, maar dat kan over 10 jaar zomaar weer omkeren, de verre linksen maken zich al een paar jaar goed hoorbaar, dat sijpelt ook wel door naar gematigd links.

Zelf stem ik ook altijd links, maar er is momenteel geen linkse partij waar ik wat voor voel. Maar dat zal uiteindelijk ook wel veranderen, er zijn genoeg linkse stemmers met mij die verder wil denken dan oppervlakkig socialisme of politieke correctheid
-nee-
pi_197264891
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 12:47 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]

We hebben hier misschien wel 30 partijen in de kamer, maar in de praktijk gaan wij ook al jaren naar steeds polulistischer rechts. De VVD en het CDA breken al jaren de rechtsstaat af en de enige bedreiging voor de VVD van de afgelopen jaren was iemand wiens partij uit elkaar is gevallen vanwege fascistische jeugdleden.
Op welke manieren?
Dit, dus.
pi_197264896
quote:
10s.gif Op donderdag 7 januari 2021 12:46 schreef Dven het volgende:

[..]

Benieuwd of ze allemaal tenminste tien jaar celstraf krijgen zoals Trump beloofd heeft.
Dit zou wel erg mooi zijn. Groot gedeelte was ook zo dom om gewoon op social media te blijven doorposten, hun gezicht niet te bedekken of zelfs interviews te geven. Kan nog leuk worden als deze mensen vervolgd worden.
pi_197264932
quote:
10s.gif Op donderdag 7 januari 2021 12:46 schreef Dven het volgende:
Benieuwd of ze allemaal tenminste tien jaar celstraf krijgen zoals Trump beloofd heeft.
Die krijgen vlak voordat Trump weg gaat allemaal gewoon een pardon.
You know what they call a Quarter Pounder with Cheese in Paris?
  Moderator donderdag 7 januari 2021 @ 12:56:33 #132
8781 crew  Frutsel
pi_197264940
Zullen we het over de VS en de bestorming van het Capitool houden?
pi_197264945
quote:
10s.gif Op donderdag 7 januari 2021 12:46 schreef Dven het volgende:

[..]

Toegegeven, ik zie hier niet veel gecoördineerd in maar het is een behoorlijke grens die overschreden is.

Benieuwd of ze allemaal tenminste tien jaar celstraf krijgen zoals Trump beloofd heeft.
On a more serious note, zou Trump deze bruinhemden van gister een pardon verlenen?
“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin
pi_197264951
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 12:56 schreef Cheeseburgert het volgende:

[..]

Die krijgen vlak voordat Trump weg gaat allemaal gewoon een pardon.
Daarom als de sodemieter 25 erdoorheen jagen en per direct die gladiool eruit werken.
Dit, dus.
  donderdag 7 januari 2021 @ 12:57:14 #135
308499 Dven
Den Bolle Gaar
pi_197264956
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 12:54 schreef Stranger het volgende:

[..]

Dit zou wel erg mooi zijn. Groot gedeelte was ook zo dom om gewoon op social media te blijven doorposten, hun gezicht niet te bedekken of zelfs interviews te geven. Kan nog leuk worden als deze mensen vervolgd worden.
HaLlO iK bEn EliZaBeTh UiT kNoXvIlLe TeNnEsSeE eN iK bEsTorM hEt CaPiToOl TiJdEnS dEzE rEvOluTiE eN iK sNaP nIeT wAaRoM Ze MeT tRaAnGaS bEgInNeN tErWiJl Ik MaAr MeT éÉn VoEt BiNnEn StA

:')
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."
  donderdag 7 januari 2021 @ 12:59:21 #136
308499 Dven
Den Bolle Gaar
pi_197264994
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 12:56 schreef SnertMetChoco het volgende:

[..]

On a more serious note, zou Trump deze bruinhemden van gister een pardon verlenen?
Zou zomaar kunnen :o Gelukkig kan Biden dat dan weer ongedaan maken :)
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."
pi_197265009
Als ze Trump willen afzetten met dat 25ste amendement, dan heb je pas echt rellen, daar gaat niemand zijn vingers aan branden. Uitzitten wordt het credo.
-nee-
pi_197265027
quote:
14s.gif Op donderdag 7 januari 2021 12:51 schreef Marsenal het volgende:

[..]

Nou, de PVV snoept daar ook wel zeteltjes weg, toch? Er zijn wel momenten geweest dat Geert wel vervroegde verkiezingen had willen zien gebeuren.

Dat Nederland rechtser wordt vind ik ook, maar dat kan over 10 jaar zomaar weer omkeren, de verre linksen maken zich al een paar jaar goed hoorbaar, dat sijpelt ook wel door naar gematigd links.

Zelf stem ik ook altijd links, maar er is momenteel geen linkse partij waar ik wat voor voel. Maar dat zal uiteindelijk ook wel veranderen, er zijn genoeg linkse stemmers met mij die verder wil denken dan oppervlakkig socialisme of politieke correctheid
Het probleem van links is die achterlijke identiteitspolitiek die ze willen voeren. Prima dat je opkomt voor allerlei minderheden, maar als je wil winnen moet je ook wat doen voor de meerderheid. Het meest bizarre is nog wel hoeveel belangen uit bijvoorbeeld het hele woke gebeuren ook in het belang zouden kunnen zijn voor blanke mensen, maar dat progressief links echt haar best doet om die zoveel mogelijk weg te jagen.

Iedereen wil veilig over straat lopen, kunnen zijn wie ze zelf zijn, een betaalbare woning hebben en niet hoeven te vrezen dat de overheid onterecht op je nek springt voor niet bestaande fraude. Maar in plaats van een strijd voor iedereen hyperfocussen ze op kleine groepjes en zijn vaak de mede slachtoffers opeens de vijand.
pi_197265063
quote:
14s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:00 schreef Marsenal het volgende:
Als ze Trump willen afzetten met dat 25ste amendement, dan heb je pas echt rellen, daar gaat niemand zijn vingers aan branden. Uitzitten wordt het credo.
Degene die bij de nucleaire codes kan roept op om het Capitol in te nemen. Die moet per direct weg, niet nog twee weken laten zitten.
Dit, dus.
pi_197265066
quote:
14s.gif Op donderdag 7 januari 2021 12:53 schreef Buitendam het volgende:

[..]

Op welke manieren?
Sociale advocatuur afbreken door structureel te weinig te betalen, WOB verzoeken frustreren, informatie achterhouden voor het parlement en ambtsmisdrijven door bijvoorbeeld de belastingdienst te verbergen.
pi_197265078
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 12:56 schreef SnertMetChoco het volgende:

[..]

On a more serious note, zou Trump deze bruinhemden van gister een pardon verlenen?
Moeten ze daar niet voor veroordeeld zijn?
pi_197265081
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:02 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]

Sociale advocatuur afbreken door structureel te weinig te betalen, WOB verzoeken frustreren, informatie achterhouden voor het parlement en ambtsmisdrijven door bijvoorbeeld de belastingdienst te verbergen.
Die laatste twee kan ik nog enigszins met je meekomen, maar dat zou ik eerder scharen onder incompetentie dan bewust de rechtsstaat afbreken.
Dit, dus.
pi_197265082
quote:
10s.gif Op donderdag 7 januari 2021 12:59 schreef Dven het volgende:

[..]

Zou zomaar kunnen :o Gelukkig kan Biden dat dan weer ongedaan maken :)
Nee, pardons kun je niet unpardonnen.
“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin
pi_197265086
quote:
14s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:00 schreef Marsenal het volgende:
Als ze Trump willen afzetten met dat 25ste amendement, dan heb je pas echt rellen, daar gaat niemand zijn vingers aan branden. Uitzitten wordt het credo.
Sowieso loont het nu met een paar weken te gaan de moeite niet meer.
pi_197265098
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:03 schreef Stranger het volgende:

[..]

Moeten ze daar niet voor veroordeeld zijn?
Nee, in tegenstelling tot hier hoeft dat daar niet.
“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin
pi_197265099
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:03 schreef Stranger het volgende:

[..]

Moeten ze daar niet voor veroordeeld zijn?
Volgens mij niet. Trump heeft toch ook zijn halve familie pardons gegeven voor shit die ze tijdens zijn presidentschap hebben gedaan.
You know what they call a Quarter Pounder with Cheese in Paris?
pi_197265120
quote:
14s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:02 schreef Buitendam het volgende:

[..]

Degene die bij de nucleaire codes kan roept op om het Capitol in te nemen. Die moet per direct weg, niet nog twee weken laten zitten.
Valide argument maar hij heeft vaker laten zien compleet onvoorspelbaar te zijn en niet bang is voor opruiend gedrag en glasharde leugens, dus ik weet niet of gisteravond genoeg is om die emmer te laten overlopen, twee wekeb voordat er nieuwe emmers komen ook. Gek genoeg. Ik denk dat dit gesust wordt en iedereen gaat zitten netflixen tot de inaugeratie.
-nee-
pi_197265127
quote:
14s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:00 schreef Marsenal het volgende:
Als ze Trump willen afzetten met dat 25ste amendement, dan heb je pas echt rellen, daar gaat niemand zijn vingers aan branden. Uitzitten wordt het credo.
Toch moeten hier op de een andere manier consequenties aan worden verbonden. Trump mag hier niet mee wegkomen.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_197265129
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:03 schreef luxerobots het volgende:

[..]

Sowieso loont het nu met een paar weken te gaan de moeite niet meer.
Een impeachment voor bv. dat telefoongesprek met de secretary of state van Georgia om de verkiezing te overrulen of hier voor het aanzetten tot ... zou wel een effect kunnen hebben, omdat pardons niet uitgedeeld mogen worden in gevallen van impeachment. Da's wel een andere route dan het 25e amendement echter.
“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin
pi_197265142
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:04 schreef SnertMetChoco het volgende:

[..]

Nee, in tegenstelling tot hier hoeft dat daar niet.
Wat hier wel zou kunnen is dat de minister van justitie de OvJ opdracht geeft om te seponeren. (Dat is wel aanvechtbaar)
zie email 27 oktober
pi_197265151
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:06 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Toch moeten hier op de een andere manier consequenties aan worden verbonden. Trump mag hier niet mee wegkomen.
Strafrechtelijke vervolging lijkt me wel op zn plaats. Opruiing, aanzetten tot geweld...
zie email 27 oktober
  donderdag 7 januari 2021 @ 13:10:41 #152
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_197265198
Hier wordt nog wel een keer een film over gemaakt denk ik. Het doet mij wel een beetje denken aan die oude north south oorlogen.
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
  Moderator donderdag 7 januari 2021 @ 13:10:52 #153
8781 crew  Frutsel
pi_197265202
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:07 schreef trein2000 het volgende:

[..]

Strafrechtelijke vervolging lijkt me wel op zn plaats. Opruiing, aanzetten tot geweld...
Uit de OP:

quote:
Vervolging zit er niet in
Juridische consequenties voor de rol die de president speelde rond de bestorming zijn onwaarschijnlijk. Trump droeg zijn aanhangers niet letterlijk op het Capitool te bestormen, wat strafrechtelijke vervolging ingewikkeld maakt - de complicaties rond het vervolgen van een zittend staatshoofd nog buiten beschouwing gelaten.

De Democratische afgevaardigde Ilhan Omar uit Minnesota liet woensdagavond weten een afzettingsprocedure voor te bereiden, maar zo'n politieke rechtszaak zou op dezelfde juridische problemen stuiten. Bovendien is het onwaarschijnlijk dat de leiders van haar partij daar veel voor voelen: het zou de immense verdeeldheid in het land nog verder aanwakkeren, en over minder dan twee weken treedt Joe Biden al aan als Trumps opvolger.
Ben wel benieuwd of hier voor de overdracht nog iets van gaat gebeuren en al dan niet na de beëdiging van Biden. Het zal nog meer munitie zijn voor het pro-Trump kamp en het zal nog meer kwaad bloed zetten als dat gebeurd. Het zal me ook niet verbazen dat Trump dat straks nog gaat roepen zodat hij straks zeggen: ik zei het!

Maar niets doen lijkt me ook geen optie inderdaad.
pi_197265219
quote:
14s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:03 schreef Buitendam het volgende:

[..]

Die laatste twee kan ik nog enigszins met je meekomen, maar dat zou ik eerder scharen onder incompetentie dan bewust de rechtsstaat afbreken.
Ik niet. Bijvoorbeeld de sociale advocatuur, als dat zou gebeuren in een vacuüm dan zou dat misschien geen bewustje zijn. Maar ik heb na de studie 1 maand bijstand gehad en moest daarvoor richting de honderd a4tjes bewijs opsturen, om te voorkomen dat ik 900 euro ontrecht zou krijgen. Moest ook langskomen op meerdere gesprekken met als hoofddoel uitvinden of ik geen fraudeur was. Ik kan het nu eem niet terugvinden, maar rond dezelfde tijd was in het nieuws dat de belastingdienst iets van 70 jaar bezig zou zijn om de belastingaangiftes van bedrijven allemaal te controleren. Daaruit spreekt voor mij een haat richting alles wat arm is.
pi_197265245
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:10 schreef Tengano het volgende:
Hier wordt nog wel een keer een film over gemaakt denk ik. Het doet mij wel een beetje denken aan die oude north south oorlogen.
Toen kon "rechts" ook al niet tegen zijn verlies. Waardoor de Ku Klux Klan werd opgericht.
Je kunt beter één kaars opsteken dan duizend maal de duisternis vervloeken.
pi_197265264
Vond het toch een vreemd incident. Geen oppositie aanwezig voor een tegendemonstratie, geen afdoende beveiliging van het Capitool terwijl dit wel te verwachten viel, maar beperkte schade (geen brandstichting?), vrij weinig (politie)geweld en weinig doden. Wat is hier aan de hand?

Ben geen fan van Trump en ook geen complotdenker, maar dit is natuurlijk de ideale manier om direct karaktermoord op Trump te plegen en met de aankomende impeachment er definitief voor te zorgen dat hij politiek niets meer waard is. Voor Biden zorgt het voor een reset van het interne politieke spel tussen de democraten en republikeinen, want ja 'never again and lets do better'.

Maar ben toch wel benieuwd wat er verder gebeurt.
  donderdag 7 januari 2021 @ 13:16:51 #157
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_197265292
Twitteraccount van Donald nog steeds on hold. Ik denk dat hij nog wel iets gaat bedenken hoe hij zich op een andere manier van zich kan laten horen; Potus account zal ook wel dicht zitten. Ben benieuwd waar hij nog mee gaat komen en hoe.
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
pi_197265298
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  Moderator donderdag 7 januari 2021 @ 13:19:19 #159
8781 crew  Frutsel
pi_197265328
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:16 schreef Tengano het volgende:
Twitteraccount van Donald nog steeds on hold. Ik denk dat hij nog wel iets gaat bedenken hoe hij zich op een andere manier van zich kan laten horen; Potus account zal ook wel dicht zitten. Ben benieuwd waar hij nog mee gaat komen en hoe.
hij stelt zich gewoon verkiesbaar voor 2024 :)
pi_197265334
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 12:28 schreef AgnesGru het volgende:

[..]

Wat een dom wicht zeg :D :')

Dacht ze nou werkelijk dat ze gewoon naar binnen kon lopen zonder consequenties?
Het treurige is dat ze dat dus echt dacht. :')
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
pi_197265370
quote:
14s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:02 schreef Buitendam het volgende:

[..]

Degene die bij de nucleaire codes kan roept op om het Capitol in te nemen. Die moet per direct weg, niet nog twee weken laten zitten.
Zou dat echt zo eenvoudig zijn voor Trump? Ik waag dat namelijk te betwijfelen. Het is niet zo dat hij een grote rode knop op zijn bureau heeft staan...
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
  donderdag 7 januari 2021 @ 13:22:00 #162
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_197265373
quote:
6s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:19 schreef Frutsel het volgende:

[..]

hij stelt zich gewoon verkiesbaar voor 2024 :)
Dat lijkt me wel. Maar het is niet zo dat hij zich tot de 19e? de mond laat snoeren, dus gaat hij zeker op de een of andere manier nog wel ergens mee komen. Ik zie een soort van kat en muis spel voor me waarin wordt geprobeerd Trump te modden en te bannen for the time being. Trieste situatie dat het zo moet worden afgesloten.
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
  donderdag 7 januari 2021 @ 13:22:01 #163
38396 mazaru
Geloof niet alles wat je denkt
pi_197265374
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 12:24 schreef SnertMetChoco het volgende:
Deze coup pleger vond haar behandeling wel wat vervelend.

[ twitter ]
Het is ook wel een apart volkje wat naar Trump luistert. Niet echt vooraan gestaan toen de hersencellen werden uitgedeeld.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een uitdaging 💖
pi_197265384
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:15 schreef Justinn het volgende:
Vond het toch een vreemd incident. Geen oppositie aanwezig voor een tegendemonstratie, geen afdoende beveiliging van het Capitool terwijl dit wel te verwachten viel, maar beperkte schade (geen brandstichting?), vrij weinig (politie)geweld en weinig doden. Wat is hier aan de hand?

Ben geen fan van Trump en ook geen complotdenker, maar dit is natuurlijk de ideale manier om direct karaktermoord op Trump te plegen en met de aankomende impeachment er definitief voor te zorgen dat hij politiek niets meer waard is. Voor Biden zorgt het voor een reset van het interne politieke spel tussen de democraten en republikeinen, want ja 'never again and lets do better'.

Maar ben toch wel benieuwd wat er verder gebeurt.
Ik moet zeggen dat: “wie heeft deze lui binnengelaten” ook wel gelijk door mijn hoofd schoot. Zonder noemenswaardig geweld tot op de voorzittersstoel kunnen komen. Ze moeten dat eens heel grondig evalueren
zie email 27 oktober
pi_197265389
quote:
Opvallend genoeg had je een paar maanden geleden uitgerekend vanuit de orthodox Joodse gemeenschap in New York pro-Trump demonstraties met wat rellen
“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin
pi_197265391
quote:
Er liepen blijkbaar behoorlijk wat neo-nazi's daar rond. Dus vreemd is het natuurlijk niet.
  donderdag 7 januari 2021 @ 13:23:28 #167
256935 xzaz
McBacon to the rescue!
pi_197265394
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:15 schreef Justinn het volgende:
Vond het toch een vreemd incident. Geen oppositie aanwezig voor een tegendemonstratie, geen afdoende beveiliging van het Capitool terwijl dit wel te verwachten viel, maar beperkte schade (geen brandstichting?), vrij weinig (politie)geweld en weinig doden. Wat is hier aan de hand?

Ben geen fan van Trump en ook geen complotdenker, maar dit is natuurlijk de ideale manier om direct karaktermoord op Trump te plegen en met de aankomende impeachment er definitief voor te zorgen dat hij politiek niets meer waard is. Voor Biden zorgt het voor een reset van het interne politieke spel tussen de democraten en republikeinen, want ja 'never again and lets do better'.

Maar ben toch wel benieuwd wat er verder gebeurt.
Wat denk je zelf?
pi_197265403
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:21 schreef Stoorzendert het volgende:

[..]

Zou dat echt zo eenvoudig zijn voor Trump? Ik waag dat namelijk te betwijfelen. Het is niet zo dat hij een grote rode knop op zijn bureau heeft staan...
"A commander-in-chief or supreme commander is the person who exercises supreme command and control over an armed forces or a military branch."

Ik zou als ik Amerikaan was erg zenuwachtig zijn.
Dit, dus.
  Moderator donderdag 7 januari 2021 @ 13:24:27 #169
8781 crew  Frutsel
pi_197265410
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:22 schreef Tengano het volgende:

[..]

Dat lijkt me wel. Maar het is niet zo dat hij zich tot de 19e? de mond laat snoeren, dus gaat hij zeker op de een of andere manier nog wel ergens mee komen. Ik zie een soort van kat en muis spel voor me waarin wordt geprobeerd Trump te modden en te bannen for the time being. Trieste situatie dat het zo moet worden afgesloten.
Naja, Trump heeft denk ik nog kanalen genoeg om zich te laten gelden :)

Ik denk dat Pence op zijn tanden bijt... die wil eigenlijk openlijk afstand nemen van Trump maar gooit dan ook zijn eigen glazen in voor 2024. Die zal ook mee willen doen en wil de grote Trump meute niet tegen zich hebben maar ja... hij kan haast niet anders meer...
pi_197265412
quote:
Verrassing...

Zag deze foto al
pi_197265418
quote:
14s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:24 schreef Buitendam het volgende:

[..]

"A commander-in-chief or supreme commander is the person who exercises supreme command and control over an armed forces or a military branch."

Ik zou als ik Amerikaan was erg zenuwachtig zijn.
Ik geloof niet dat de Generaals daarin meegaan. Maargoed, het staat er dus.
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
pi_197265425
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:25 schreef Stoorzendert het volgende:

[..]

Ik geloof niet dat de Generaals daarin meegaan. Maargoed, het staat er dus.
De generaals zitten onder Trump hè. Hij stuurt ze aan.
Dit, dus.
  donderdag 7 januari 2021 @ 13:25:54 #173
226746 Nicksanders
ik heb witte privileges
pi_197265432
Gisteren was natuurlijk een schande voor de USA.
Donald Trump stookt het vuurtje ook op in plaats van blussen.
Als je iets beweerd als fraude kom dan met 100% bewijs.

Maar de democraten zijn geen haar beter beiden kanten hebben boter op hun hoofd
Hillary in 2016 die Trump stemmers een Basket of deplorables noemde
Rusland hoax erin gooide terwijl er 0 bewijs voor was dit kwam van Hillary.
De impeachment onzin en nog veel meer hij is 4 jaar lang ook getreiterd en tegengewerkt door mensen als Nancy Pelosi die de pest er over had dat niet Hillary maar Donald won.

Ze hebben hem 4 jaar lang proberen te ondermijnen en klieren en daarmee zet je het polariseren van beide kanten in werking.

Amerika meer dan ooit gepolariseerd is en dankzij zowel de democraten als republikeinen in dit geval Trump maar ook door de (social)media immers negativiteit verkoopt, en met iedereen die overal beschikt over internet en alles binnen 1 seconden kan lezen krijg je van beide uiterste kanten steeds meer bereik en ophitsing.

Gelukkig zijn de meeste (de zwijgende meerderheid) normaal die zien dat zowel de linkervleugel blm/antifa etc totaal fout zijn en die zien door de media propaganda heen dat het altijd rechts is als er wat gebeurd.
Maar die zien gelukkig ook dat extreem rechts fout is. Maar dit krijgt geen aandacht dat verkoopt niet.

Het speelt op alle fronten ook in het corona debat.
Je bent voor alle maatregelen dan ben je een schaap en volgeling van de media en overheid ik maak mij daar zelf ook schuldig aan want als je zo als mij kritisch bent op de maatregelen of je er anders in staat en je een openlijk debat wilt dan ben je een wappie en een bejaarde moordenaar. Daarmee praat ik het eerste niet goed.

Maar ook in Nederland krijg je steeds meer polarisatie een mevrouw Kaag die in gesponserde van belastingcenten betaalde documentaire forum stemmers rare mensen noemt..... tja het begint klein en de onvrede groeit en groeit.
In Amerika lijkt het nu tot uitbarsting te komen Joe Biden lijkt mij niet de man die dit gaat binden en het platteland van Amerika verdwijnen jaar in jaar uit banen en de grote steden worden rijker en rijker een totale ongelijkheid waarmee de onvrede nog verder en verder groeit in Nederland is het niet zover omdat Nederland een klein land is maar binnen Europa zie je dit natuurlijk wel groeien.
Uiteraard groeit de onvrede ook in Nederland maar wij zijn zo'n klein land dat het minder snel tot uiting komt.
Me, I don't have that problem. Me, I always tell the truth. Even when I lie.
pi_197265441
quote:
14s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:25 schreef Buitendam het volgende:

[..]

De generaals zitten onder Trump hè. Hij stuurt ze aan.
Ja, maar ook dat zijn geen robots hè. Daar wordt echt wel een stokje voor gestoken.
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
pi_197265462


Camp Auschwitz shirt. Anti-semitisme is dus ook al niet vreemd bij de Trump-stormtroepen.
Je kunt beter één kaars opsteken dan duizend maal de duisternis vervloeken.
pi_197265478
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:26 schreef Stoorzendert het volgende:

[..]

Ja, maar ook dat zijn geen robots hè. Daar wordt echt wel een stokje voor gestoken.
Lijkt mij dat een generaal totaal de autoriteit niet heeft om de orders van de Supreme Commander kunnen tegengaan. Hiërarchie. Maar ik weet het niet zeker, ik wil het alleen liever niet toetsen in de praktijk.
Dit, dus.
  donderdag 7 januari 2021 @ 13:28:29 #177
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_197265486
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:24 schreef Frutsel het volgende:

[..]

Naja, Trump heeft denk ik nog kanalen genoeg om zich te laten gelden :)

Ik denk dat Pence op zijn tanden bijt... die wil eigenlijk openlijk afstand nemen van Trump maar gooit dan ook zijn eigen glazen in voor 2024. Die zal ook mee willen doen en wil de grote Trump meute niet tegen zich hebben maar ja... hij kan haast niet anders meer...
Op het Pence account, white house account en Flotus account is niks meer te vinden. En dat terwijl iedereen nu info en richting wil hebben. En Trump en Potus account lijkt geblokkeerd te zijn; Absurde toestand.
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
pi_197265499
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:24 schreef Stranger het volgende:

[..]

Verrassing...

Zag deze foto al
[ afbeelding ]
Er is al een hele reeks Nazi's op Twitter aangewezen. Liep ook iemand rond met een '6 million was not enough' ( :r :r :r :r ) shirt en een aantal bekende mensen die actief zijn bij Neo-Nazi partijen.
pi_197265504
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:25 schreef Nicksanders het volgende:
Gisteren was natuurlijk een schande voor de USA.
Donald Trump stookt het vuurtje ook op in plaats van blussen.
Als je iets beweerd als fraude kom dan met 100% bewijs.

Maar de democraten zijn geen haar beter
De Republikeinse partij heeft Trump geen strobreedte in de weg gelegd om deze totale anarchie uit te kunnen voeren. Daar is bij de Democraten to-taal geen sprake van.
Dit, dus.
pi_197265505
quote:
6s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:19 schreef Frutsel het volgende:

[..]

hij stelt zich gewoon verkiesbaar voor 2024 :)
Bij een impeachment mag en kan Trump zich nooit meer verkiesbaar stellen.
pi_197265513
quote:
14s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:25 schreef Buitendam het volgende:

[..]

De generaals zitten onder Trump hè. Hij stuurt ze aan.
Maar die worden alsnog geacht on(grond)wettelijke orders naast zich neer te leggen.
“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin
  donderdag 7 januari 2021 @ 13:31:14 #182
226746 Nicksanders
ik heb witte privileges
pi_197265517
quote:
14s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:30 schreef Buitendam het volgende:

[..]

De Republikeinse partij heeft Trump geen strobreedte in de weg gelegd om deze totale anarchie uit te kunnen voeren. Daar is bij de Democraten to-taal geen sprake van.
Misschien moet je even wat verder lezen dan meteen oh hij noemt democraten geen haar beter foei dan stop ik democraten zijn heilig.

Ik noem de republikeinen niet heilig en de democraten ook niet en beide uiterste kanten zijn schuldig aan ophitsing.
Gisteren Trump en een andere keer weer democratische kant.
Me, I don't have that problem. Me, I always tell the truth. Even when I lie.
pi_197265526
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:30 schreef SnertMetChoco het volgende:

[..]

Maar die worden alsnog geacht on(grond)wettelijke orders naast zich neer te leggen.
Dat geloof ik. Maar dat sluit niet uit dat ze hem zijn gang laten gaan, ik hoop ook niet dat het zo ver zal komen.
Dit, dus.
  donderdag 7 januari 2021 @ 13:32:01 #184
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_197265528
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:27 schreef Twentsche_Ros het volgende:
[ afbeelding ]

Camp Auschwitz shirt. Anti-semitisme is dus ook al niet vreemd bij de Trump-stormtroepen.
Je ziet het er zo niet aan af, maar dan heb je toch een flinke kronkel in je kop :{w
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
pi_197265531
quote:
14s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:28 schreef Buitendam het volgende:

[..]

Lijkt mij dat een generaal totaal de autoriteit niet heeft om de orders van de Supreme Commander kunnen tegengaan. Hiërarchie. Maar ik weet het niet zeker, ik wil het alleen liever niet toetsen in de praktijk.
In theorie klopt dat inderdaad. In de praktijk 'not so sure'. Volgens de regels zou Pence hem wel tegen kunnen houden door Trump 'insane' te verklaren en het commando over te nemen.
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
pi_197265545
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:31 schreef Nicksanders het volgende:

[..]

Misschien moet je even wat verder lezen dan meteen oh hij noemt democraten geen haar beter foei dan stop ik democraten zijn heilig.
Heb alles gelezen, maar op dat punt vertel je totale onzin. Democraten zijn niet heilig, democraten proberen de totale chaos, destructie en anarchie die Trump al vier jaar lang kan uitoefenen tegen te gaan. Dus ze zijn wel degelijk een haar beter dan die Republikeinen.
Dit, dus.
pi_197265557
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:32 schreef Tengano het volgende:

[..]

Je ziet het er zo niet aan af, maar dan heb je toch een flinke kronkel in je kop :{w
Lijkt me ook eerder iemand met een kronkel dan een echte nazi. De nazi's liepen er niet bij als ongeschoren kabouters. :')
  donderdag 7 januari 2021 @ 13:34:17 #188
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_197265558
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:32 schreef Stoorzendert het volgende:

[..]

In theorie klopt dat inderdaad. In de praktijd 'not so sure'. Volgens de regels zou Pence hem wel tegen kunnen houden door Trump 'insane' te verklaren en het commando over te nemen.
Dat ligt heel ingewikkeld en gaat veel te lang duren, weken maanden hoorde ik op TV. Daarnaast gaat dat natuurlijk niet echt lekker vallen bij de fanclub die gisteren een rondleiding had in het Capitool. Moet je ook niet willen dus.
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
  donderdag 7 januari 2021 @ 13:34:30 #189
279682 theguyver
Sidekick van A tuin-hek!
pi_197265559
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:22 schreef trein2000 het volgende:

[..]

Ik moet zeggen dat: “wie heeft deze lui binnengelaten” ook wel gelijk door mijn hoofd schoot. Zonder noemenswaardig geweld tot op de voorzittersstoel kunnen komen. Ze moeten dat eens heel grondig evalueren
Nja binnen gelaten.. eerder wie heeft ze er heen gestuurd.
Begint met de T :P
Er staat nog een vraag voor u open!!
  donderdag 7 januari 2021 @ 13:35:51 #190
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_197265583
Het is wel duidelijk dat we naast Corona deskundigen ook nog Amerika deskundigen zijn :7
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
  donderdag 7 januari 2021 @ 13:38:04 #191
226746 Nicksanders
ik heb witte privileges
pi_197265627
quote:
14s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:33 schreef Buitendam het volgende:

[..]

Heb alles gelezen, maar op dat punt vertel je totale onzin. Democraten zijn niet heilig, democraten proberen de totale chaos, destructie en anarchie die Trump al vier jaar lang kan uitoefenen tegen te gaan. Dus ze zijn wel degelijk een haar beter dan die Republikeinen.
Oke dus van de andere kant is goed dat Trump stemmers ongeacht of je het er mee eens bent Basket of deplorables te noemen en elke Trump stemmer voor racist uit te maken wat ze in feiten doen aangestuurd van (scoial) media.
Je bent Trump stemmer dus ben je racist.

Het hele Rusland verhaal dat Trump gewonnen had kwam door de Russen komt bij Hillary vandaan het er zijn maanden onderzoek geweest kwam niks uit verder.
Nu heeft Biden terecht gewonnen de meeste stemmen (ik ga zonder bewijs niet uit van fraude) maar toen Trump 4 jaar geleden won zaten ze er boven op ja maar Hillary heeft meer stemmen (popular vote) dat was in de jaren daarvoor nooit van belang en nu ineens wel. Verder erkende ze wel het verlies sneller dan Donald nu deed/doet.

Nee het gestook komt van beide extremen kanten aangewakkerd door (social)media en dat iedereen snel te bereiken is via internet en iedereen overal alles van moet vinden.
Me, I don't have that problem. Me, I always tell the truth. Even when I lie.
pi_197265635
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:35 schreef Tengano het volgende:
Het is wel duidelijk dat we naast Corona deskundigen ook nog Amerika deskundigen zijn :7
FOKkers zijn alwetend. :7 Dat zou jij toch moeten weten!
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
pi_197265695
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:34 schreef Tengano het volgende:

[..]

Dat ligt heel ingewikkeld en gaat veel te lang duren, weken maanden hoorde ik op TV. Daarnaast gaat dat natuurlijk niet echt lekker vallen bij de fanclub die gisteren een rondleiding had in het Capitool. Moet je ook niet willen dus.
Valt reuze mee. Op het moment dat Trump acties wil ondernemen waaruit blijkt dat ze niet in het belang van de US zijn kan artikel 25 binnen een uur uitgevoerd zijn als zijn kabinet zich tegen hem keert.
pi_197265717
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:38 schreef Nicksanders het volgende:

[..]

Oke dus van de andere kant is goed dat Trump stemmers ongeacht of je het er mee eens bent Basket of deplorables te noemen en elke Trump stemmer voor racist uit te maken wat ze in feiten doen aangestuurd van (scoial) media.
Je bent Trump stemmer dus ben je racist.

Het hele Rusland verhaal dat Trump gewonnen had kwam door de Russen komt bij Hillary vandaan het er zijn maanden onderzoek geweest kwam niks uit verder.
Nu heeft Biden terecht gewonnen de meeste stemmen (ik ga zonder bewijs niet uit van fraude) maar toen Trump 4 jaar geleden won zaten ze er boven op ja maar Hillary heeft meer stemmen (popular vote) dat was in de jaren daarvoor nooit van belang en nu ineens wel.

Nee het gestook komt van beide extremen kanten aangewakkerd door (social)media en dat iedereen snel te bereiken is via internet en iedereen overal alles van moet vinden.
Toen Trump president werd heeft geen enkele Democraat opgeroepen tot chaos en geweld. De Republikeinen zijn met Trump een weg ingeslagen wat bij de Democraten ondenkbaar is. Jouw voorbeelden van moddergooien vanuit de Democraten zijn zeker niet sjiek, maar van een totaal ander niveau dan oproepen om met geweld het hart van de democratie te bestormen.
Dit, dus.
  donderdag 7 januari 2021 @ 13:44:32 #195
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_197265734
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:42 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:

[..]

Valt reuze mee. Op het moment dat Trump acties wil ondernemen waaruit blijkt dat ze niet in het belang van de US zijn kan artikel 25 binnen een uur uitgevoerd zijn als zijn kabinet zich tegen hem keert.
Ik weet het niet precies, maar ik mag het hopen. Dit gaat echt veel te ver en ik vind het echt heel triest dat het zover heeft moeten komen, ondanks dat ik nog wel sympathie voor Trump kan opbrengen met ze malle fratsen :D
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
pi_197265741
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:16 schreef Tengano het volgende:
Twitteraccount van Donald nog steeds on hold. Ik denk dat hij nog wel iets gaat bedenken hoe hij zich op een andere manier van zich kan laten horen; Potus account zal ook wel dicht zitten. Ben benieuwd waar hij nog mee gaat komen en hoe.
Probeer hem zover te krijgen dat ie een acount op FOK! aanmaakt. :D
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
pi_197265752
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:44 schreef Hathor het volgende:

[..]

Probeer hem zover te krijgen dat ie een acount op FOK! aanmaakt. :D
Helaas, hij zit sinds vandaag op Parler.
  donderdag 7 januari 2021 @ 13:46:05 #198
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_197265764
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:44 schreef Hathor het volgende:

[..]

Probeer hem zover te krijgen dat ie een acount op FOK! aanmaakt. :D
_O- Hebben we er nog een alwetende bij :D _O_
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
pi_197265792
Maar goed, hoe gaat dit verder afgehandeld worden? Was dit nou een soort coupe of niet? En wat kunnen de gevolgen voor Trump zijn?
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
  donderdag 7 januari 2021 @ 13:48:27 #200
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_197265804
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:45 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Helaas, hij zit sinds vandaag op Parler.
Totdat hij ook daar gebanned wordt. Ik ga TikTok alvast even checken...
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
pi_197265821
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:48 schreef Tengano het volgende:

[..]

Totdat hij ook daar gebanned wordt. Ik ga TikTok alvast even checken...
Waarom zou hij daar gebanned worden? Parler is nou juist een platform waar je alles kan zeggen (tenzij tegen de wet).
  donderdag 7 januari 2021 @ 13:50:58 #202
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_197265855
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:49 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Waarom zou hij daar gebanned worden? Parler is nou juist een platform waar je alles kan zeggen (tenzij tegen de wet).
Omdat het (voor mij) duidelijk is dat ze hem de mond willen snoeren zodat hij geen extra schade meer kan aanrichten. Ik zei eerder al dat ze hem volgens mij nu proberen te isoleren en containen, wat mij het meest wijs lijkt. Uitzingen dus en goed in de gaten houden.
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
pi_197265864
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:50 schreef Tengano het volgende:

[..]

Omdat het (voor mij) duidelijk is dat ze hem de mond willen snoeren zodat hij geen extra schade meer kan aanrichten. Ik zei eerder al dat ze hem volgens mij nu proberen te isoleren en containen, wat mij het meest wijs lijkt. Uitzingen dus en goed in de gaten houden.
Parler niet.
pi_197265867
Raw footage video van de bestorming van het Congres en de dood van Ashley Babbit.

https://theresistance.video/watch?id=5ff6857e00bac0328da8e888
pi_197265869
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:38 schreef Nicksanders het volgende:

[..]

Oke dus van de andere kant is goed dat Trump stemmers ongeacht of je het er mee eens bent Basket of deplorables te noemen en elke Trump stemmer voor racist uit te maken wat ze in feiten doen aangestuurd van (scoial) media.
Je bent Trump stemmer dus ben je racist.
Je bent zo te zien verkeerd geïnformeerd. Clinton noemde de helft van zijn aanhang basket of deplorables. Over de andere "helft" had ze dit te zeggen:
quote:
But the "other" basket – the other basket – and I know because I look at this crowd I see friends from all over America here: I see friends from Florida and Georgia and South Carolina and Texas and – as well as, you know, New York and California – but that "other" basket of people are people who feel the government has let them down, the economy has let them down, nobody cares about them, nobody worries about what happens to their lives and their futures; and they're just desperate for change. It doesn't really even matter where it comes from. They don't buy everything he says, but – he seems to hold out some hope that their lives will be different. They won't wake up and see their jobs disappear, lose a kid to heroin, feel like they're in a dead-end. Those are people we have to understand and empathize with as well.
quote:
Het hele Rusland verhaal dat Trump gewonnen had kwam door de Russen komt bij Hillary vandaan het er zijn maanden onderzoek geweest kwam niks uit verder.

Nu heeft Biden terecht gewonnen de meeste stemmen (ik ga zonder bewijs niet uit van fraude) maar toen Trump 4 jaar geleden won zaten ze er boven op ja maar Hillary heeft meer stemmen (popular vote) dat was in de jaren daarvoor nooit van belang en nu ineens wel. Verder erkende ze wel het verlies sneller dan Donald nu deed/doet.
De Russische inmenging is niet iets uit de koker van Clinton, maar van de Amerikaanse overheid zelf, wat zij herhaalde. Onderzoek uit de Senaat wees ook uit dat er is samengewerkt tussen de campagne van Trump met Russische agenten (bv. interne polling wat doorgespeeld werd en omgekeerd coordinatie van de timing van het vrijgeven van de gehackte emails). Verder zullen er denk ik niet veel zijn die zullen beweren dat Trump won alleen vanwege Russische inmenging. Er speelden vele zaken, maar wat Comey een paar dagen voor de verkiezing deed heeft mogelijk nog het grootste directe effect gehad ... en dat had daar niks mee van doen.

quote:
Nee het gestook komt van beide extremen kanten aangewakkerd door (social)media en dat iedereen snel te bereiken is via internet en iedereen overal alles van moet vinden.
De Democraten zijn niet heilig, maar je lijkt te denken dat beide kampen even schuldig zijn oid, maar zo is het natuurlijk niet.
“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin
  donderdag 7 januari 2021 @ 13:52:53 #206
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_197265889
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:51 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Parler niet.
Ik ken Parler niet, maar als hij daar opdoemt zal het ook wel weer in de media opduiken. Ik ben benieuwd.
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
pi_197265893
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:34 schreef luxerobots het volgende:

[..]

Lijkt me ook eerder iemand met een kronkel dan een echte nazi. De nazi's liepen er niet bij als ongeschoren kabouters. :')
Het valt me wel vaker op dat neonazi's er over het algemeen uitzien en zich gedragen als randfiguren die in het echte nazi-Duitsland al spoedig als ongewenste untermenschen afgevoerd zouden worden.
pi_197265915
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:48 schreef Tengano het volgende:

[..]

Totdat hij ook daar gebanned wordt. Ik ga TikTok alvast even checken...
TikTok? Trump wilde TikTok verbieden, denk niet dat hij daar heel welkom is :+
pi_197265939
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:51 schreef L_auteur het volgende:
Raw footage video van de bestorming van het Congres en de dood van Ashley Babbit.

https://theresistance.video/watch?id=5ff6857e00bac0328da8e888
Executie :')

Als deze mevrouw bij Trump had willen komen, dan was het haar verdiende dood. Ik vind het zo tragisch hoe miljoenen mensen helemaal de weg kwijt zijn.
pi_197265943
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:52 schreef Tengano het volgende:

[..]

Ik ken Parler niet, maar als hij daar opdoemt zal het ook wel weer in de media opduiken. Ik ben benieuwd.
Parler is het sociale netwerk dat zichzelf verkoopt als hét platform waar er geen censuur plaatsvindt. Nu iets tegen Trump op dat platform doen zou hun enige argument weghalen wat voor ze spreekt in vergelijking met big tech platforms als Twitter, Insta, Facebook.

Nog ver van de aantallen van de grote platforms, maar is wel aan de weg aan het timmeren, mede door al het 'censuur' gezeik van de laatste tijd op Twitter, Facebook.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 07-01-2021 13:56:23 ]
  donderdag 7 januari 2021 @ 13:56:34 #211
36431 bleiblei
Toogmakker:copyright:
pi_197265951
quote:
14s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:43 schreef Buitendam het volgende:

[..]

Toen Trump president werd heeft geen enkele Democraat opgeroepen tot chaos en geweld. De Republikeinen zijn met Trump een weg ingeslagen wat bij de Democraten ondenkbaar is. Jouw voorbeelden van moddergooien vanuit de Democraten zijn zeker niet sjiek, maar van een totaal ander niveau dan oproepen om met geweld het hart van de democratie te bestormen.
Ik denk dat je een persoon en een partij teveel over 1 kam scheert. De vraag is wat de democraten zouden doen als er net zo een wacko uit hun gelederen ineens president wordt. Staat de partij dan achter hun vertegenwoordiger of niet? Das best een lastige kwestie.
Laat je hem vallen, raak je een deel van je achterban kwijt. Steun je hem... raak je een deel van je achterban kwijt. Dat gaat allang niet meer over "wat is goed voor ons land" maar "wat zorgt voor betere kansen in de toekomst". En precies hetgene dat de Republikeinen enorm splijt op dit moment. Overigens ook bij Pence die graag president wil worden, maar in hetzelfde schuitje zit.
pi_197265970
Dom wijf wat door dat raam probeert te klimmen/kijken :') Tering
pi_197265973
Ik begrijp nog wel dat deze chaos een sterk symbolische waarde heeft, want hart van de Amerikaanse democratie, maar wat een hoop gedoe over mostly peaceful protests. Gaan we ook Democratische burgemeesters arresteren die de George Floyd-rellen lieten escaleren?
Ik ben blank en dus ben ik niet wit.
  donderdag 7 januari 2021 @ 13:58:35 #214
36431 bleiblei
Toogmakker:copyright:
pi_197265983
Met een lichte voorkeur voor de democraten daar, ben ik niet zeker of die partij een wacko op nummer 1 opzij zou zetten. Want zeg nu eerlijk, Hillary is ook niet 100% en wordt nog steeds flink gesteund daar.
pi_197265984
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:58 schreef Oostwoud het volgende:
Ik begrijp nog wel dat deze chaos een sterk symbolische waarde heeft, maar wat een hoop gedoe over mostly peaceful protests. Gaan we ook Democratische burgemeesters arresteren die de George Floyd-rellen lieten escaleren?
"Ja maar zij..."

Kan je het niet gewoon veroordelen zonder te wijzen naar een random andere groep?
pi_197265997
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:24 schreef Stranger het volgende:

[..]

Verrassing...

Zag deze foto al
[ afbeelding ]
FBI-agent, met zo'n shirt loopt niemand rond.
Ik ben blank en dus ben ik niet wit.
pi_197266002
Camp Auswitz reageert ook alsof het de normaalste zaak ter wereld is, die stervende meid op de grond. :')
pi_197266017
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:58 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]

"Ja maar zij..."

Kan je het niet gewoon veroordelen zonder te wijzen naar een random andere groep?
Ik heb je zelden gezien met dit type reactie bij de "ja, maar Trump!"-kudde.
Ik ben blank en dus ben ik niet wit.
pi_197266035
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:59 schreef Oostwoud het volgende:

[..]

FBI-agent, met zo'n shirt loopt niemand rond.
Wat onzin, hoe krijg je het verzonnen.

Is gewoon een Nazi.

pi_197266058
Die wout in alle rustigheid die kiss of life uit dat zakje halen :') Wat is deze
pi_197266102
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:56 schreef bleiblei het volgende:

[..]

Ik denk dat je een persoon en een partij teveel over 1 kam scheert. De vraag is wat de democraten zouden doen als er net zo een wacko uit hun gelederen ineens president wordt. Staat de partij dan achter hun vertegenwoordiger of niet? Das best een lastige kwestie.
Laat je hem vallen, raak je een deel van je achterban kwijt. Steun je hem... raak je een deel van je achterban kwijt. Dat gaat allang niet meer over "wat is goed voor ons land" maar "wat zorgt voor betere kansen in de toekomst". En precies hetgene dat de Republikeinen enorm splijt op dit moment. Overigens ook bij Pence die graag president wil worden, maar in hetzelfde schuitje zit.
De Republikeinen weten dondersgoed wat ze aan Trump hebben. Ze hebben niet voor niets geen partijprogramma opgesteld voor de afgelopen verkiezingen, zoals gisteren op TV werd verteld. Trump = de Republikeinse partij en dat weten ze. Ze laten hem zijn gang gaan want hij harkt 70+ miljoen stemmen voor ze binnen.

Trump gaat zijn gang en de Republikeinen laten hem en nu zijn ze ineens verbaasd en boos. Hypocrisie is een understatement hier. Dit zou bij de Democraten nooit, maar dan ook nooit kunnen. Simpelweg omdat figuren als Biden, Obama, Clinton totaal niet op dit niveau komen.
Dit, dus.
  donderdag 7 januari 2021 @ 14:06:42 #222
226746 Nicksanders
ik heb witte privileges
pi_197266139
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:51 schreef SnertMetChoco het volgende:

[..]

Clinton noemde de helft van zijn aanhang basket of deplorables. Over de andere "helft" had ze dit te zeggen:
[..]

[..]

De Russische inmenging is niet iets uit de koker van Clinton, maar van de Amerikaanse overheid zelf, wat zij herhaalde. Onderzoek uit de Senaat wees ook uit dat er is samengewerkt tussen de campagne van Trump met Russische agenten (bv. interne polling wat doorgespeeld werd en omgekeerd coordinatie van de timing van het vrijgeven van de gehackte emails). Verder zullen er denk ik niet veel zijn die zullen beweren dat Trump won alleen vanwege Russische inmenging. Er speelden vele zaken, maar wat Comey een paar dagen voor de verkiezing deed heeft mogelijk nog het grootste directe effect gehad ... en dat had daar niks mee van doen.
[..]

De Democraten zijn niet heilig, maar je lijkt te denken dat beide kampen even schuldig zijn oid, maar zo is het natuurlijk niet.
Dat Clinton de helft zo noemde en niet iedereen zal best daarbij stonden er gisteren ook geen 80 miljoen Trump stemmers te rellen maar een kleine groep.
Die zich wel beledigd kan voelen door die uitspraken ongeacht of je moet denken fuck you ik sta er boven.

Over de Russia Hoax ik meende ooit gelezen te hebben bij fox maar ja dat is dan volgens de democraten een pro Trump zender dat Hillary er ooit over begon.
Als dat fout is neem ik dat terug neemt niet weg dat die daar veel last van gehad heeft terwijl achteraf bleek dat er weinig aan de aan de hand was in elk geval niet op zo'n schaal dat het invloed had.
Net als dat er nu best foutieve stemmen zijn geweest maar de vraag is of dit op zo'n grootte schaal is dat het de uitslag beïnvloed en daar is geen bewijs voor.

Verder is mijn mening dat beide kanten weldegelijk schuldig zijn (uiteraard de extremen kanten) want niet elke democraat is van mening dat republikeinen slechte mensen zijn of racisten. Dit is maar een heel kleine groepje van beide kanten die niet sporen.
Vergelijk het met Ajax - Feyenoord een klein groepje debielen zorgen ervoor dat er geen uitsupporters meer mogen.
Nou hier is het kleine groepje debielen wat groter maar je hebt aan beide kanten dan ook 80 miljoen + stemmers.

Beide kanten gebruiken geweld de ene kant uit racistische oogpunten de andere kanten zogenaamd tegen racisme met de beeldenstorm etc. wat niet zo is want het is gewoon terreur.
Me, I don't have that problem. Me, I always tell the truth. Even when I lie.
  donderdag 7 januari 2021 @ 14:09:33 #223
36431 bleiblei
Toogmakker:copyright:
pi_197266192
quote:
14s.gif Op donderdag 7 januari 2021 14:04 schreef Buitendam het volgende:

[..]

De Republikeinen weten dondersgoed wat ze aan Trump hebben. Ze hebben niet voor niets geen partijprogramma opgesteld voor de afgelopen verkiezingen, zoals gisteren op TV werd verteld. Trump = de Republikeinse partij en dat weten ze. Ze laten hem zijn gang gaan want hij harkt 70+ miljoen stemmen voor ze binnen.

Trump gaat zijn gang en de Republikeinen laten hem en nu zijn ze ineens verbaasd en boos. Hypocrisie is een understatement hier. Dit zou bij de Democraten nooit, maar dan ook nooit kunnen. Simpelweg omdat figuren als Biden, Obama, Clinton totaal niet op dit niveau komen.
Nouja, gelukkig maar!
Al moet ik nogmaals zeggen dat ik als Amerikaan met 328mln landgenoten ik wel gruwelijk zou balen met de keuze tussen Clinton vs. Trump of Biden vs. Trump (oh nee, Kanyeee kon ook nog :') ).

Dat is toch sad dat die mensen boven komen drijven als potentiële president? En ja, Trump is by far de meest waardeloze keuze. Maar nogmaals, die anderen zou ik ook.niet als ideale president van een wereldmacht zien. Niet te vergelijken met een Obama, B. Clinton, de eerste Bush of zelfs maar de 2de Bush (al komt die aardig in de buurt van Biden qua lack of charisma).
pi_197266274
Welke keuze je ook maakt; Obama, Bush, Clinton, Pence, McCain enz. enz. Ze zijn allemaal in het niets te vergelijken met een persoon die oproept tot geweld om zijn/haar presidentspositie veilig te stellen. Dat maakt Trump fundamenteel anders dan deze andere personen, de afgelopen decennia. Dat is in feit geen probleem, het is gewoon een totale gek. Het feit dat de Republikeinen hem geen strobreedte in de weg leggen en hem zijn gang laten gaan om politiek gezien te kunnen groeien is een ongekende schande. Ze konden hem stoppen en dat hebben ze niet gedaan en nu is het krokodillentranen janken.
Dit, dus.
pi_197266315
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:34 schreef luxerobots het volgende:

[..]

Lijkt me ook eerder iemand met een kronkel dan een echte nazi. De nazi's liepen er niet bij als ongeschoren kabouters. :')
Ik denk dat Adolf zich in zijn "graf" zou omdraaien als ie ziet welk zootje ongeregeld anno 2021 zijn naam adoreert.
Je kunt beter één kaars opsteken dan duizend maal de duisternis vervloeken.
pi_197266389
quote:
"Hoewel ik het volledig oneens ben met de uitkomst van deze verkiezingen, en ik daarin word gesteund door de feiten, zal er een ordentelijke machtsoverdracht plaatsvinden op 20 januari. Ik heb altijd gezegd dat we ons gevecht om ervoor te zorgen dat alleen legale stemmen worden geteld zullen doorzetten. Hoewel dit het einde is van de beste eerste presidentstermijn uit de Amerikaanse geschiedenis, is dit slechts het begin van onze Make America Great Again-strijd", liet Trump weten in een verklaring.
De man wordt steeds grappiger.
pi_197266419
Wat een kleinzielig kneusje is het ook :')
pi_197266426
'De beste eerste termijn', fakking mooi dat je dat over jezelf durft te zeggen. Ik denk dat Trump niet eens alle presidenten sinds 1940 kan opdreunen, terwijl menig Europeaam dat wel kan.
-nee-
pi_197266427
quote:
14s.gif Op donderdag 7 januari 2021 14:13 schreef Buitendam het volgende:
Welke keuze je ook maakt; Obama, Bush, Clinton, Pence, McCain enz. enz. Ze zijn allemaal in het niets te vergelijken met een persoon die oproept tot geweld om zijn/haar presidentspositie veilig te stellen. Dat maakt Trump fundamenteel anders dan deze andere personen, de afgelopen decennia. Dat is in feit geen probleem, het is gewoon een totale gek. Het feit dat de Republikeinen hem geen strobreedte in de weg leggen en hem zijn gang laten gaan om politiek gezien te kunnen groeien is een ongekende schande. Ze konden hem stoppen en dat hebben ze niet gedaan en nu is het krokodillentranen janken.
Precies, je moet natuurlijk oppassen met vergelijkingen in de Godwin-sfeer, maar zo is het eigenlijk 87 jaar geleden ook gegaan in Duitsland. Conservatief Duitsland dacht dat ze die clown wel in toom konden houden. Laat het volk maar op zo'n populistische schreeuwer stemmen, dan heeft "rechts" de meerderheid en kunnen we het land verder op een nette rechtse manier verder leiden.
Maar zo'n monster kan toch een eigen leven gaan leiden en dan is het hek van de dam.
Trump was ook al aan het gleichschalten. Lak hebben aan de Trias Politica en de rechterlijke macht bij de bestuurlijke macht samenbundelen in een race om zoveel mogelijk nieuwe rechters te benoemen. Je moet er niet aan denken dan Trump dit nog vier jaar langer had kunnen doen. Dan had ie één van zijn wappie-familieleden wel als nieuwe kandidaat naar voren geschoven, of hij had de max. 8 jaar termijn wel even opzij geschoven.
Je kunt beter één kaars opsteken dan duizend maal de duisternis vervloeken.
pi_197266447
Hoe groot achten jullie de kans op de 25th amendment? Op radio 1 had een Amerikaans staatsrechtkenner het erover dat het een optie was (en dat er steeds meer stemmen opgaan daarvoor) maar dat de kans -volgens hem- niet heel groot was.

Wel vertelde hij erbij dat met een 25th Trump geen kans voor een tweede termijn meer maakt, omdat dat dan onmogelijk is gemaakt.

Misschien zoek ik teveel sensatie ofzo, maar het zou zo goed passen in deze vreemde situatie :')
Brutal. Fucking. Metal.
pi_197266449
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 14:15 schreef Twentsche_Ros het volgende:

[..]

Ik denk dat Adolf zich in zijn "graf" zou omdraaien als ie ziet welk zootje ongeregeld anno 2021 zijn naam adoreert.
Hitler indoctrineerde anders ook met woorden om zo de menigte op te hitsen. Alleen is het nu nog verder te verspreiden. Met dank aan tig social media platformen om je mening, hoe achterlijk ook, wereldkundig te maken.

Trump kent de kracht van herhaling, dus hij zal tot in den treuren blijven volhouden dat er gefraudeerd is. Mensen geloven hem, dat is het belangrijkst voor hem.
Op dinsdag 21 februari 2012 22:30 schreef JoanFranka het volgende:
PINGUINS RULEREN!! Dat zijn echt een van de grappigste dieren op aarde hahahaa
pi_197266460
We zijn toch allemaal niet vies van een lekker potje smeuïge drama?
Eens kijken
  donderdag 7 januari 2021 @ 14:23:42 #233
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_197266489
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:55 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Parler is het sociale netwerk dat zichzelf verkoopt als hét platform waar er geen censuur plaatsvindt. Nu iets tegen Trump op dat platform doen zou hun enige argument weghalen wat voor ze spreekt in vergelijking met big tech platforms als Twitter, Insta, Facebook.

Nog ver van de aantallen van de grote platforms, maar is wel aan de weg aan het timmeren, mede door al het 'censuur' gezeik van de laatste tijd op Twitter, Facebook.
Oh dankjewel, dat wist ik niet. Blijkbaar weet Trump al precies zijn weg te vinden. De opvoeding van zijn vader dat verliezen niet tot de mogelijkheden behoort, gaat heel ver. Ben wel benieuwd wat er nog meer gaat komen.
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
pi_197266500
quote:
1s.gif Op donderdag 7 januari 2021 14:09 schreef bleiblei het volgende:

[..]


Nouja, gelukkig maar!
Al moet ik nogmaals zeggen dat ik als Amerikaan met 328mln landgenoten ik wel gruwelijk zou balen met de keuze tussen Clinton vs. Trump of Biden vs. Trump (oh nee, Kanyeee kon ook nog :') ).

Dat is toch sad dat die mensen boven komen drijven als potentiële president? En ja, Trump is by far de meest waardeloze keuze. Maar nogmaals, die anderen zou ik ook.niet als ideale president van een wereldmacht zien. Niet te vergelijken met een Obama, B. Clinton, de eerste Bush of zelfs maar de 2de Bush (al komt die aardig in de buurt van Biden qua lack of charisma).
Trump was wel echt een president van de armoede ja, maar het gehak op Biden vind ik wat voorbarig.

Qua aanstellingen om hem heen doet hij het prima. Ervaren rotten gecombineerd met redelijk wat talent en de volgende democratische presidentskandidaat wordt ook vast klaargestoomd. Ik hoop dat Biden een eerlijke kans krijgt en niet lijk na lijk uit de kast van Trump moet gaan opruimen.
pi_197266537
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 14:20 schreef Twentsche_Ros het volgende:

[..]

Precies, je moet natuurlijk oppassen met vergelijkingen in de Godwin-sfeer, maar zo is het eigenlijk 87 jaar geleden ook gegaan in Duitsland. Conservatief Duitsland dacht dat ze die clown wel in toom konden houden. Laat het volk maar op zo'n populistische schreeuwer stemmen, dan heeft "rechts" de meerderheid en kunnen we het land verder op een nette rechtse manier verder leiden.
Maar zo'n monster kan toch een eigen leven gaan leiden en dan is het hek van de dam.
Trump was ook al aan het gleichschalten. Lak hebben aan de Trias Politica en de rechterlijke macht bij de bestuurlijke macht samenbundelen in een race om zoveel mogelijk nieuwe rechters te benoemen. Je moet er niet aan denken dan Trump dit nog vier jaar langer had kunnen doen. Dan had ie één van zijn wappie-familieleden wel als nieuwe kandidaat naar voren geschoven, of hij had de max. 8 jaar termijn wel even opzij geschoven.
Matige Godwin. Ik mis de verovering van Canada en de treinen naar het koude noorden nog.
  donderdag 7 januari 2021 @ 14:27:32 #236
11091 SEMTEX
Mevr. Hoe-die-nie
pi_197266556
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 14:21 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Hoe groot achten jullie de kans op de 25th amendment? Op radio 1 had een Amerikaans staatsrechtkenner het erover dat het een optie was (en dat er steeds meer stemmen opgaan daarvoor) maar dat de kans -volgens hem- niet heel groot was.

Wel vertelde hij erbij dat met een 25th Trump geen kans voor een tweede termijn meer maakt, omdat dat dan onmogelijk is gemaakt.

Misschien zoek ik teveel sensatie ofzo, maar het zou zo goed passen in deze vreemde situatie :')
Ik zat gisteravond laat nog CNN te kijken (wie niet) en zag de vragen continue die kant opgaan. Zeker omdat Mike Pence feitelijk al enkele beslissingen van de zittende president heeft overgenomen. Ik weet ook niet of het gangbaar is 'president' te zeggen tegen een VP als senator (er waren verschillende die dat deden).
Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards
  donderdag 7 januari 2021 @ 14:27:39 #237
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_197266557
quote:
14s.gif Op donderdag 7 januari 2021 14:13 schreef Buitendam het volgende:
Welke keuze je ook maakt; Obama, Bush, Clinton, Pence, McCain enz. enz. Ze zijn allemaal in het niets te vergelijken met een persoon die oproept tot geweld om zijn/haar presidentspositie veilig te stellen. Dat maakt Trump fundamenteel anders dan deze andere personen, de afgelopen decennia. Dat is in feit geen probleem, het is gewoon een totale gek. Het feit dat de Republikeinen hem geen strobreedte in de weg leggen en hem zijn gang laten gaan om politiek gezien te kunnen groeien is een ongekende schande. Ze konden hem stoppen en dat hebben ze niet gedaan en nu is het krokodillentranen janken.
stockholm syndroom
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
pi_197266569
quote:
1s.gif Op donderdag 7 januari 2021 14:24 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:

[..]

Trump was wel echt een president van de armoede ja, maar het gehak op Biden vind ik wat voorbarig.

Qua aanstellingen om hem heen doet hij het prima. Ervaren rotten gecombineerd met redelijk wat talent en de volgende democratische presidentskandidaat wordt ook vast klaargestoomd. Ik hoop dat Biden een eerlijke kans krijgt en niet lijk na lijk uit de kast van Trump moet gaan opruimen.
Natuurlijk wel. Die treedt aan op het moment dat het land tot op het bot verdeeld is. Zijn hele presidentschap zal bestaan uit verbinding zoeken.
Dit, dus.
pi_197266572
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 14:21 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Hoe groot achten jullie de kans op de 25th amendment? Op radio 1 had een Amerikaans staatsrechtkenner het erover dat het een optie was (en dat er steeds meer stemmen opgaan daarvoor) maar dat de kans -volgens hem- niet heel groot was.

Wel vertelde hij erbij dat met een 25th Trump geen kans voor een tweede termijn meer maakt, omdat dat dan onmogelijk is gemaakt.

Misschien zoek ik teveel sensatie ofzo, maar het zou zo goed passen in deze vreemde situatie :')
Ik geloof er niet in. Het is nog maar 2 weken, en als je dat 25e amendement wel voor elkaar krijgt, dan weet je zeker dat er wekenlang rellen volgen van werkeloze halve zolen met een wapenvergunning. Daar gaat toch niemand zijn vingers aan branden?
-nee-
pi_197266602
quote:
2s.gif Op donderdag 7 januari 2021 14:27 schreef SEMTEX het volgende:

[..]

Ik zat gisteravond laat nog CNN te kijken (wie niet) en zag de vragen continue die kant opgaan. Zeker omdat Mike Pence feitelijk al enkele beslissingen van de zittende president heeft overgenomen. Ik weet ook niet of het gangbaar is 'president' te zeggen tegen een VP als senator (er waren verschillende die dat deden).
President van de senaat is ie toch?
-nee-
  donderdag 7 januari 2021 @ 14:30:03 #241
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_197266609
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 14:15 schreef Twentsche_Ros het volgende:

[..]

Ik denk dat Adolf zich in zijn "graf" zou omdraaien als ie ziet welk zootje ongeregeld anno 2021 zijn naam adoreert.
Nee. Voor een narcist is iedere aandacht levenskracht. Trump heeft ook geen moeite met dit soort mensen; zelfs niet als er vier doden bij vallen. Het past allemaal bij het beeld van iedere narcist, dat iedereen je terecht bewondert, alles voor je doet, en eventueel zijn leven daarvoor wil laten. Maar het is overigens niet zo dat een narcist daar compassie voor heeft. Compassie heeft de narcist uitsluitend voor zichzelf.
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
  donderdag 7 januari 2021 @ 14:30:43 #242
182233 thedeedster
IWAB: Ik Weet Alles Beter...
pi_197266625
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 14:21 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Hoe groot achten jullie de kans op de 25th amendment? Op radio 1 had een Amerikaans staatsrechtkenner het erover dat het een optie was (en dat er steeds meer stemmen opgaan daarvoor) maar dat de kans -volgens hem- niet heel groot was.

Wel vertelde hij erbij dat met een 25th Trump geen kans voor een tweede termijn meer maakt, omdat dat dan onmogelijk is gemaakt.

Misschien zoek ik teveel sensatie ofzo, maar het zou zo goed passen in deze vreemde situatie :')
Als hij weer mee wil doen, dan zal hij waarschijnlijk zijn eigen partij moeten oprichten. Ik kan me niet voorstellen dat de Republikeinen zich hier nogmaals aan branden. Goede kans dat hij dan een flink deel van de Republikeinen mee neemt, maar niet iedereen.
Als mijn post niet duidelijk is, moet je misschien even je sarcasmeradar aanzetten.
pi_197266683
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 14:30 schreef thedeedster het volgende:

[..]

Als hij weer mee wil doen, dan zal hij waarschijnlijk zijn eigen partij moeten oprichten. Ik kan me niet voorstellen dat de Republikeinen zich hier nogmaals aan branden. Goede kans dat hij dan een flink deel van de Republikeinen mee neemt, maar niet iedereen.
Als de Republikeinen de afgelopen jaren iets hebben bewezen is het wel dat ze alles en iedereen toelaten voor macht. Trump had vrij spel. Hij mocht zonder partijprogramma de verkiezingen in. Dan laat je jezelf als partij to-taal buitenspel zetten om de macht te kunnen krijgen, ongeacht wie het ook maar mag zijn. Dus als ze de garantie hebben op 4 jaar een Republikein als POTUS zullen ze dat zonder aarzeling doen, ben ik van overtuigd.
Dit, dus.
pi_197266695
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 14:30 schreef thedeedster het volgende:

[..]

Als hij weer mee wil doen, dan zal hij waarschijnlijk zijn eigen partij moeten oprichten. Ik kan me niet voorstellen dat de Republikeinen zich hier nogmaals aan branden. Goede kans dat hij dan een flink deel van de Republikeinen mee neemt, maar niet iedereen.
De Republikeinse partij hoeft niet te rouwen over degenen die met Trump mee gaan.

Misschien komt er wel een trendbreuk en gaat de VS naar 3 serieuze partijen. Dat zou nog een positieve draai aan het verhaal kunnen geven, aangezien het polariserende er dan juist wat uit gaat
  donderdag 7 januari 2021 @ 14:36:09 #245
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_197266749
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:45 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Helaas, hij zit sinds vandaag op Parler.
Kun je trouwens een post van hem hier plaatsen misschien?
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
pi_197266774
quote:
14s.gif Op donderdag 7 januari 2021 14:33 schreef Buitendam het volgende:

[..]

Als de Republikeinen de afgelopen jaren iets hebben bewezen is het wel dat ze alles en iedereen toelaten voor macht. Trump had vrij spel. Hij mocht zonder partijprogramma de verkiezingen in. Dan laat je jezelf als partij to-taal buitenspel zetten om de macht te kunnen krijgen, ongeacht wie het ook maar mag zijn. Dus als ze de garantie hebben op 4 jaar een Republikein als POTUS zullen ze dat zonder aarzeling doen, ben ik van overtuigd.
Misschien is dit voor de partij een wakeupcall. Die moeten toch echt met een nieuw plan komen nu.
-nee-
pi_197266776
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 14:30 schreef thedeedster het volgende:

[..]

Als hij weer mee wil doen, dan zal hij waarschijnlijk zijn eigen partij moeten oprichten. Ik kan me niet voorstellen dat de Republikeinen zich hier nogmaals aan branden. Goede kans dat hij dan een flink deel van de Republikeinen mee neemt, maar niet iedereen.
Een scheuring in de republikeinse partij zou de democraten goed uitkomen. Zowel Trump als de overgebleven republikeinen hebben lang niet genoeg stemmers om het dan nog te winnen.
pi_197266792
Heeft Irak al aangekondigd de USA binnen te gaan vallen om de democratie te herstellen?
pi_197266813
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 14:36 schreef Tengano het volgende:

[..]

Kun je trouwens een post van hem hier plaatsen misschien?
Is er nog niet, account nog op privé.

https://parler.com/profile/thepotus45/posts
  donderdag 7 januari 2021 @ 14:39:52 #250
11091 SEMTEX
Mevr. Hoe-die-nie
pi_197266832
Parler is echt het afvoerputje van het internet. Menig Republikein laat daar zijn ware aard zien.
Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards
pi_197266843
quote:
14s.gif Op donderdag 7 januari 2021 14:37 schreef Marsenal het volgende:

[..]

Misschien is dit voor de partij een wakeupcall. Die moeten toch echt met een nieuw plan komen nu.
Hoeveel wake-up calls hebben ze gehad de afgelopen vier jaar? Dat iedereen zei: hij is zo gek als een deur en het wordt steeds erger.

Hun reactie: Carte blanche voor de man in de verkiezingen. Doe maar, je hebt alle vrijheid om dit aan te pakken zoals jij dit wilt.

Meer bewijs heb je niet nodig om te stellen dat het ze echt niet uitmaakt. De macht op de hoogste positie en hoe maakt niet uit.
Dit, dus.
  donderdag 7 januari 2021 @ 14:41:56 #252
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_197266883
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 14:38 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Is er nog niet, account nog op privé.

https://parler.com/profile/thepotus45/posts
Oh jee, dan is hij misschien te laat. Kan er zelf niet inkomen. Is niet zo'n forum zoals Fok! waar iedereen gewoon kan meelezen met alle waardevolle informatie.
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
  donderdag 7 januari 2021 @ 14:42:30 #253
182233 thedeedster
IWAB: Ik Weet Alles Beter...
pi_197266890
quote:
1s.gif Op donderdag 7 januari 2021 14:33 schreef Godfried_met_den_baard het volgende:

[..]

De Republikeinse partij hoeft niet te rouwen over degenen die met Trump mee gaan.

Misschien komt er wel een trendbreuk en gaat de VS naar 3 serieuze partijen. Dat zou nog een positieve draai aan het verhaal kunnen geven, aangezien het polariserende er dan juist wat uit gaat
Hier ben ik het mee eens. Dit districtenstelsel met uiteindelijk maar twee partijen vind ik helemaal niets.
Als mijn post niet duidelijk is, moet je misschien even je sarcasmeradar aanzetten.
pi_197266915
quote:
14s.gif Op donderdag 7 januari 2021 14:27 schreef Buitendam het volgende:

[..]

Natuurlijk wel. Die treedt aan op het moment dat het land tot op het bot verdeeld is. Zijn hele presidentschap zal bestaan uit verbinding zoeken.
En ik denk oprecht dat hij daar best wel eens de juiste persoon voor zou kunnen zijn. Misschien nog wel meer dan Obama.

Maar hij begint op een mega achterstand. Gaat niet meevallen.
  donderdag 7 januari 2021 @ 14:44:23 #255
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_197266926
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 14:42 schreef thedeedster het volgende:

[..]

Hier ben ik het mee eens. Dit districtenstelsel met uiteindelijk maar twee partijen vind ik helemaal niets.
Moet je je voorstellen dat wij in Nederland alleen maar konden kiezen tussen Jesse Klaver of Rob Jetten -O-

Ik denk dat ik dan ook het binnenhof zou opblazen; dan maar geen democratie ;(
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
pi_197266979
quote:
1s.gif Op donderdag 7 januari 2021 14:33 schreef Godfried_met_den_baard het volgende:

[..]

De Republikeinse partij hoeft niet te rouwen over degenen die met Trump mee gaan.

Misschien komt er wel een trendbreuk en gaat de VS naar 3 serieuze partijen. Dat zou nog een positieve draai aan het verhaal kunnen geven, aangezien het polariserende er dan juist wat uit gaat
Hoe zie je dat voor je?
pi_197267015
quote:
1s.gif Op donderdag 7 januari 2021 14:33 schreef Godfried_met_den_baard het volgende:

[..]

De Republikeinse partij hoeft niet te rouwen over degenen die met Trump mee gaan.

Misschien komt er wel een trendbreuk en gaat de VS naar 3 serieuze partijen. Dat zou nog een positieve draai aan het verhaal kunnen geven, aangezien het polariserende er dan juist wat uit gaat
Er zijn wel wat partijen naast de grote twee, ook partijen die theoretisch een president zouden kunnen leveren.

Maar vergis je niet, Amerika is aardsconservatief op politiek gebied. Zelfs de democraten.

De kans dat er ooit een serieuze derde partij komt die met enige regelmaat een president gaat leveren lijkt me nihil. Dan was dat al lang gebeurd. Je ziet eerder dat de zittende partijen om de zoveel jaar wat opschuiven afhankelijk van wie de koers bepaalt. Het verschil tussen het linker- en rechterkamp binnen de democratische partij bijvoorbeeld, is groter dan het verschil tussen het gemiddelde van de democraten en de republikeinen.
  donderdag 7 januari 2021 @ 14:48:23 #258
182233 thedeedster
IWAB: Ik Weet Alles Beter...
pi_197267017
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 14:44 schreef Tengano het volgende:

[..]

Moet je je voorstellen dat wij in Nederland alleen maar konden kiezen tussen Jesse Klaver of Rob Jetten -O-

Ik denk dat ik dan ook het binnenhof zou opblazen ;(
:{
Ik heb zelfs met zó veel partijen nog steeds geen echt passende.
Als mijn post niet duidelijk is, moet je misschien even je sarcasmeradar aanzetten.
pi_197267074
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 14:44 schreef Tengano het volgende:

[..]

Moet je je voorstellen dat wij in Nederland alleen maar konden kiezen tussen Jesse Klaver of Rob Jetten -O-

Ik denk dat ik dan ook het binnenhof zou opblazen; dan maar geen democratie ;(
De vergelijking met Henk Krol en Wilders lijkt me passender.
pi_197267146
twitter

twitter


Eens met Shapirogod.

[ Bericht 35% gewijzigd door #ANONIEM op 07-01-2021 14:54:57 ]
  donderdag 7 januari 2021 @ 14:54:54 #261
182233 thedeedster
IWAB: Ik Weet Alles Beter...
pi_197267151
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 14:50 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:

[..]

De vergelijking met Henk Krol en Wilders lijkt me passender.
Lijkt me een briljante bitchfight. :)
Als mijn post niet duidelijk is, moet je misschien even je sarcasmeradar aanzetten.
pi_197267324
quote:
2s.gif Op donderdag 7 januari 2021 14:27 schreef SEMTEX het volgende:

[..]

Ik zat gisteravond laat nog CNN te kijken (wie niet) en zag de vragen continue die kant opgaan. Zeker omdat Mike Pence feitelijk al enkele beslissingen van de zittende president heeft overgenomen. Ik weet ook niet of het gangbaar is 'president' te zeggen tegen een VP als senator (er waren verschillende die dat deden).
Ik begreep dat de VP officieel de 'president pro tempore' van het senaat is en die titel wordt daarom gebruikt..

Verder is het inderdaad Pence die gevraagd heeft aan de secretary of defence om de national guard in te schakelen. Die bevoegdheid heeft hij zelf niet, de secretary of defence en president wel.
pi_197267352
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 14:54 schreef Scrummie het volgende:
[ twitter ]
[ twitter ]

Eens met Shapirogod.
Ware het niet dat Trump zelf constant aan het ophitsen was. Zowel gisteren als in de aanloop daar naartoe. Niet iedere Trump-stemmer is daar natuurlijk voor verantwoordelijk maar als je hem nog steeds blijft verdedigen...
pi_197267365
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 14:54 schreef Scrummie het volgende:
[ twitter ]
[ twitter ]

Eens met Shapirogod.
:D dus je helpt hem aan de macht. Je weet tot in de puntjes dat die man een totale gek is en tot alles in staat en dán trek je je handjes eraf? Lekker makkelijk.
Dit, dus.
  donderdag 7 januari 2021 @ 15:05:11 #265
489794 Poem_
Brightness of Loss
pi_197267375
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 14:54 schreef Scrummie het volgende:
[ twitter ]
[ twitter ]

Eens met Shapirogod.
Ik heb weinig mensen de BLM-rellen zien goedkeuren of toejuichen.
pi_197267389
quote:
7s.gif Op donderdag 7 januari 2021 15:05 schreef Poem_ het volgende:

[..]

Ik heb weinig mensen de BLM-rellen zien goedkeuren of toejuichen.
Dan zou ik toch eens naar een oogarts gaan :).
  donderdag 7 januari 2021 @ 15:06:26 #267
489794 Poem_
Brightness of Loss
pi_197267396
quote:
14s.gif Op donderdag 7 januari 2021 15:04 schreef Buitendam het volgende:

[..]

:D dus je helpt hem aan de macht. Je weet tot in de puntjes dat die man een totale gek is en tot alles in staat en dán trek je je handjes eraf? Lekker makkelijk.
Mja, om iedere Trump-supporter daar verantwoordelijk voor te houden slaat ook nergens op. Dit kun je alleen Trump en de relschoppers aanrekenen.
  donderdag 7 januari 2021 @ 15:07:11 #268
489794 Poem_
Brightness of Loss
pi_197267406
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 15:05 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Dan zou ik toch eens naar een oogarts gaan :).
Waar is dat zoal gebeurd dan?
pi_197267415
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 15:06 schreef Poem_ het volgende:

[..]

Mja, om iedere Trump-supporter daar verantwoordelijk voor te houden slaat ook nergens op. Dit kun je alleen Trump en de relschoppers aanrekenen.
De enige manier dat dit uberhaupt mogelijk is is naar aanleiding van mensen die tegen Trump zeggen: hier is mijn stem, ga je gang.

En die mensen moeten nu niet zo stomverbaasd doen, want iedereen weet dat hij hiertoe in staat is en tot veel meer.
Dit, dus.
  donderdag 7 januari 2021 @ 15:07:49 #270
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_197267423
quote:
7s.gif Op donderdag 7 januari 2021 15:07 schreef Poem_ het volgende:

[..]

Waar is dat zoal gebeurd dan?
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
  donderdag 7 januari 2021 @ 15:09:37 #271
489794 Poem_
Brightness of Loss
pi_197267449
quote:
14s.gif Op donderdag 7 januari 2021 15:07 schreef Buitendam het volgende:

[..]

De enige manier dat dit uberhaupt mogelijk is is naar aanleiding van mensen die tegen Trump zeggen: hier is mijn stem, ga je gang.
Daar zat geen toestemming voor dit soort praktijken bij.

quote:
En die mensen moeten nu niet zo stomverbaasd doen, want iedereen weet dat hij hiertoe in staat is en tot veel meer.
Nou ja, hoezeer je dat dan naiëf zou vinden enzo zijn er ook legio mensen die daar toch iets anders in staan en de illusie hadden of hebben dat Trump alles wat hij niet is toch zou kunnen worden.
  donderdag 7 januari 2021 @ 15:10:43 #272
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_197267475
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 14:54 schreef Scrummie het volgende:
[ twitter ]
[ twitter ]

Eens met Shapirogod.
4. The attempt to blame all conservatives or Trump voters for the actions of those they have consistently and overtly condemned is politically-motivated, deliberately divisive drivel.

Hou op man. Nu beginnen er een paar ratten het zinkende schip te verlaten, maar het is tekenend met welke stilte er, enkele uitzonderingen daargelaten, op de aanhoudende stroom leugens van Trump en zijn pogingen het democratisch proces te verstieren gereageerd werd vanuit de GOP.

Shapiro is een vieze huichelaar.
Huilen dan.
pi_197267484
quote:
7s.gif Op donderdag 7 januari 2021 15:07 schreef Poem_ het volgende:

[..]

Waar is dat zoal gebeurd dan?
:')
Ik ben blank en dus ben ik niet wit.
pi_197267554
quote:
7s.gif Op donderdag 7 januari 2021 15:07 schreef Poem_ het volgende:

[..]

Waar is dat zoal gebeurd dan?
Ik kan door de idiote hoeveelheid aan berichten geen concreet goedpraten vinden, maar oa. dit:

https://www.barrons.com/a(...)otesters-01591049957

Dat een deel van Hollywood de borg betaalt voor relschoppers en plunderaars categoriseer ik in elk geval onder de noemer 'goedpraten' en 'toejuichen'.
pi_197267589
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 15:09 schreef Poem_ het volgende:

[..]

Daar zat geen toestemming voor dit soort praktijken bij.
[..]

Nou ja, hoezeer je dat dan naiëf zou vinden enzo zijn er ook legio mensen die daar toch iets anders in staan en de illusie hadden of hebben dat Trump alles wat hij niet is toch zou kunnen worden.
Dus heb je hem gewoon carte blanche gegeven. Doe maar. Ga je gang.
En hij op zijn beurt: Proud Boys, ga je gang.

Iedere stem op Trump heeft dit mede mogelijk gemaakt. Zij zijn verantwoordelijk.
Dit, dus.
  donderdag 7 januari 2021 @ 15:19:21 #276
489794 Poem_
Brightness of Loss
pi_197267692
quote:
14s.gif Op donderdag 7 januari 2021 15:15 schreef Buitendam het volgende:

[..]

Dus heb je hem gewoon carte blanche gegeven. Doe maar. Ga je gang.
En hij op zijn beurt: Proud Boys, ga je gang.

Iedere stem op Trump heeft dit mede mogelijk gemaakt. Zij zijn verantwoordelijk.
Ben ik het niet mee eens, op zo'n zelfde manier zou je VVD-stemmers verantwoordelijk kunnen houden voor de toeslagenaffaire. Het ligt wel iets genuanceerder dan dat, ook al ziet een kritisch mens dat al van mijlenver aan komen. Maar goed.
  donderdag 7 januari 2021 @ 15:19:39 #277
256935 xzaz
McBacon to the rescue!
pi_197267699
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 15:06 schreef Poem_ het volgende:

[..]

Mja, om iedere Trump-supporter daar verantwoordelijk voor te houden slaat ook nergens op. Dit kun je alleen Trump en de relschoppers aanrekenen.
wtf?
pi_197267777
quote:
7s.gif Op donderdag 7 januari 2021 15:19 schreef Poem_ het volgende:

[..]

Ben ik het niet mee eens, op zo'n zelfde manier zou je VVD-stemmers verantwoordelijk kunnen houden voor de toeslagenaffaire. Het ligt wel iets genuanceerder dan dat, ook al ziet een kritisch mens dat al van mijlenver aan komen. Maar goed.
Rutte heeft nooit openbaar gezegd: we hebben ergens een fuckup gemaakt en we doen er alles aan dat onder de pet te houden. Stem maar op ons.

Trump heeft tijdens de verkiezingen aangegeven dat hij nooit, maar dan ook nooit een winst voor Biden zal accepteren.

En daarna zeiden mensen: prima. ik ga toch op jou stemmen. Dat lijkt mij nogal een fundamenteel verschil. De één kondigt zijn ondemocratische uitspattingen aan en de ander niet.
Dit, dus.
  donderdag 7 januari 2021 @ 15:23:23 #279
489794 Poem_
Brightness of Loss
pi_197267801
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 15:14 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Ik kan door de idiote hoeveelheid aan berichten geen concreet goedpraten vinden, maar oa. dit:

https://www.barrons.com/a(...)otesters-01591049957

Dat een deel van Hollywood de borg betaalt voor relschoppers en plunderaars categoriseer ik in elk geval onder de noemer 'goedpraten' en 'toejuichen'.
Voor zover ik me kan herinneren waren er ook een hoop arrestaties t.a.v. mensen die enkel demonstreerden en dus niet aan het plunderen en rellen waren.
pi_197267811
quote:
14s.gif Op donderdag 7 januari 2021 15:22 schreef Buitendam het volgende:

[..]

Rutte heeft nooit openbaar gezegd: we hebben ergens een fuckup gemaakt en we doen er alles aan dat onder de pet te houden. Stem maar op ons.

Trump heeft tijdens de verkiezingen aangegeven dat hij nooit, maar dan ook nooit een winst voor Biden zal accepteren.

En daarna zeiden mensen: prima. ik ga toch op jou stemmen. Dat lijkt mij nogal een fundamenteel verschil. De één kondigt zijn ondemocratische uitspattingen aan en de ander niet.
Wat wil je zeggen? Dat Trump eerlijker is dan Rutte?
Ik ben blank en dus ben ik niet wit.
pi_197268039
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 15:23 schreef Oostwoud het volgende:

[..]

Wat wil je zeggen? Dat Trump eerlijker is dan Rutte?
Nee, ik wil zeggen dat de mensen die nu hard roepen dat ze eerst op Trump stemmen en nu stomverbaasd zijn dat hetgeen wat gisteren is gebeurd mogelijk is ontzettende huichelaars zijn.
Dit, dus.
pi_197268056
Het valt me op dat een bepaalde groep niet zo goed tegen kritiek op Trump of die demonstraten van gisteren kan en dan links en rechts maar wat gaat wijzen naar anderen.

Wat er gisteren gebeurde kan gewoon niet door de beugel en Trump heeft het laten gebeuren.

Dat er andere demonstraties en rellen door nadere partijen zijn geweest dit jaar doet daar niets aan af.
  donderdag 7 januari 2021 @ 15:35:45 #283
66444 Lord_Vetinari
Si non confectus non reficiat
pi_197268082
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 15:34 schreef TheFreshPrince het volgende:
Het valt me op dat een bepaalde groep niet zo goed tegen kritiek op Trump of die demonstraten van gisteren kan en dan links en rechts maar wat gaat wijzen naar anderen.

Wat er gisteren gebeurde kan gewoon niet door de beugel en Trump heeft het laten gebeuren.

Dat er andere demonstraties en rellen door nadere partijen zijn geweest dit jaar doet daar niets aan af.
Wat snap jij er nog steeds weinig van.
De pessimist ziet het duister in de tunnel
De optimist ziet het licht aan het eind van de tunnel
De realist ziet de trein komen
De machinist ziet drie idioten in het spoor staan....
pi_197268103
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 15:34 schreef TheFreshPrince het volgende:
Het valt me op dat een bepaalde groep niet zo goed tegen kritiek op Trump of die demonstraten van gisteren kan en dan links en rechts maar wat gaat wijzen naar anderen.

Wat er gisteren gebeurde kan gewoon niet door de beugel en Trump heeft het laten gebeuren.

Dat er andere demonstraties en rellen door nadere partijen zijn geweest dit jaar doet daar niets aan af.
Helemaal waar. En nog los daarvan, mensen aan Trump-zijde snappen ook niet dat dit veel erger is dan een paar geplunderde winkels. Zonder dat goed te praten, maar dit is een aanval op een democratisch instituut. Een poging om een verkiezingsuitslag met geweld om zeep te helpen. Veel erger wordt het niet in een democratie.
pi_197268138
quote:
The solution here isn’t going to be Twitter or Facebook crackdowns. It’s a renewal of a sense of civic solidarity and social fabric-building we have long abandoned.
Ik kan het niet meer dan hartgrondig eens zijn met Ben Shapiro. Het is alleen jammer dat hij zelf heeft bijgedragen en verdient aan de verdeling door elke politieke opponent af te schilderen als gevaarlijk, immoreel of gestoord. Beter ten halve gekeerd dan ten hele gedraaid denk ik dan, maar ik heb Shapiro nog niet zijn hand in eigen boezem zien steken. Niet zo gek, zelfreflectie is die man vreemd.
Incelfrikandel
  donderdag 7 januari 2021 @ 15:43:48 #287
36431 bleiblei
Toogmakker:copyright:
pi_197268255
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 14:44 schreef Tengano het volgende:

[..]

Moet je je voorstellen dat wij in Nederland alleen maar konden kiezen tussen Jesse Klaver of Rob Jetten -O-

Ik denk dat ik dan ook het binnenhof zou opblazen; dan maar geen democratie ;(
Meer Jesse Klaver of Thierry Baudet :P .
pi_197268347
Er schijnen vier doden gevallen te zijn bij de bestorming van het Capitool.

https://www.nu.nl/verkiez(...)52-aanhoudingen.html
  donderdag 7 januari 2021 @ 15:49:19 #289
430543 Domnivoor
Ceterum censeo...
pi_197268386
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 15:47 schreef luxerobots het volgende:
Er schijnen vier doden gevallen te zijn bij de bestorming van het Capitool.

https://www.nu.nl/verkiez(...)52-aanhoudingen.html
Een had zichzelf getaserd, las ik ergens.
pi_197268392
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 15:43 schreef bleiblei het volgende:

[..]

Meer Jesse Klaver of Thierry Baudet :P .
In de VS is het eerder Rutte, of Thierry. De democraten zijn er ook voor het grootkapitaal.
pi_197268699
Dubbel

[ Bericht 99% gewijzigd door #ANONIEM op 07-01-2021 16:03:09 ]
pi_197268747
quote:
1s.gif Op donderdag 7 januari 2021 14:48 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:

[..]

Er zijn wel wat partijen naast de grote twee, ook partijen die theoretisch een president zouden kunnen leveren.

Maar vergis je niet, Amerika is aardsconservatief op politiek gebied. Zelfs de democraten.

De kans dat er ooit een serieuze derde partij komt die met enige regelmaat een president gaat leveren lijkt me nihil. Dan was dat al lang gebeurd. Je ziet eerder dat de zittende partijen om de zoveel jaar wat opschuiven afhankelijk van wie de koers bepaalt. Het verschil tussen het linker- en rechterkamp binnen de democratische partij bijvoorbeeld, is groter dan het verschil tussen het gemiddelde van de democraten en de republikeinen.
In dit geval is de kans het grootst dat Trump wegebt. Ook niet negatief lijkt me
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 14:46 schreef Chia het volgende:

[..]

Hoe zie je dat voor je?
Het is natuurlijk een long shot. Maar als de republikeinen zich zo opsplitsen als gesteld zou een derde serieuze partij niet uit te sluiten zijn die een president gaat leveren
pi_197268788
quote:
1s.gif Op donderdag 7 januari 2021 16:00 schreef Godfried_met_den_baard het volgende:

[..]

In dit geval is de kans het grootst dat Trump wegebt. Ook niet negatief lijkt me
Mocht hij echt voor een herverkiezing over 4 jaar hebben willen gaan, dan heeft dat nu wel een knauw gekregen lijkt me. Hij heef veel medestanders toch behoorlijk tegen zich in het harnas gejaagd met zijn gedrag gisteren.

En als onafhankelijke kandidaat zie ik hem ook geen hoge ogen meer gooien. Hij verliest dan de 'ik stem republikeins omdat ik dat altijd doe' stemmer en ik verwacht dat hij gisteren ook wel wat echte Trumperianen is kwijt geraakt. Hij heeft nog steeds gevaarlijk veel aanhang, maar in de buurt van een presidentschap zie ik hem nooit meer komen.

Zijn zoon daarentegen mogelijk wel, maar dan moet hij wel ergens gedurende zijn campagne nadrukkelijk afstand nemen van zijn pa.
pi_197268837
quote:
1s.gif Op donderdag 7 januari 2021 16:02 schreef Godfried_met_den_baard het volgende:

Het is natuurlijk een long shot. Maar als de republikeinen zich zo opsplitsen als gesteld zou een derde serieuze partij niet uit te sluiten zijn die een president gaat leveren
Nee hoor. Dat zou alleen kunnen als hetzelfde bij de democraten aan de hand zou zijn. De groep 'ik stem altijd' is gewoonweg veel te groot en redelijk kritiekloos op de eigen partij.
pi_197268892
twitter

‘Very special people’....
pi_197268935
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 16:04 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:

[..]

Mocht hij echt voor een herverkiezing over 4 jaar hebben willen gaan, dan heeft dat nu wel een knauw gekregen lijkt me. Hij heef veel medestanders toch behoorlijk tegen zich in het harnas gejaagd met zijn gedrag gisteren.

En als onafhankelijke kandidaat zie ik hem ook geen hoge ogen meer gooien. Hij verliest dan de 'ik stem republikeins omdat ik dat altijd doe' stemmer en ik verwacht dat hij gisteren ook wel wat echte Trumperianen is kwijt geraakt. Hij heeft nog steeds gevaarlijk veel aanhang, maar in de buurt van een presidentschap zie ik hem nooit meer komen.

Zijn zoon daarentegen mogelijk wel, maar dan moet hij wel ergens gedurende zijn campagne nadrukkelijk afstand nemen van zijn pa.
Het is sterk afhankelijk van hoe goed Biden het gaat doen. Als Biden het goed gaat doen, maakt Trump (als hij dan nog in de race is) nauwelijks kans.

Lukt het Biden niet om Amerika op de rit te krijgen. Om in ieder geval de economie een boost te geven, dan kan Trump nog wel eens verrassen.

Eerst moeten we uit de coronacrisis komen. Maar ook dan is Amerika niet meteen op de rit. Er is veel geld aan steun uitgegeven en de belastinginkomsten zijn sterk gedaald. Ga daar maar aan staan...
pi_197269009
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 16:11 schreef luxerobots het volgende:

[..]

Het is sterk afhankelijk van hoe goed Biden het gaat doen. Als Biden het goed gaat doen, maakt Trump (als hij dan nog in de race is) nauwelijks kans.

Lukt het Biden niet om Amerika op de rit te krijgen. Om in ieder geval de economie een boost te geven, dan kan Trump nog wel eens verrassen.

Eerst moeten we uit de coronacrisis komen. Maar ook dan is Amerika niet meteen op de rit. Er is veel geld aan steun uitgegeven en de belastinginkomsten zijn sterk gedaald. Ga daar maar aan staan...
Echt niet hoor. Als onafhankelijke kandidaat denk je dat echt? No way.

Biden gaat het zwaar krijgen, die wordt door de helft van de Trump stemmers waarschijnlijk echt gehaat en zal vanuit die positie een president voor alle Amerikanen moeten worden. Dat gaat een flinke klus worden en hoewel ik hem een verbinder denk te vinden, zie ik hem niet als een hele sterke persoonlijkheid. Absoluut mer presidentieel dan Trump, maar geen charismatische charmeur.

Maar Trump gaat nooit meer in de buurt van het presidentschap komen. Geen schijn van kans.
pi_197269043
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 15:19 schreef xzaz het volgende:

[..]

wtf?
je kan ook niet elke moslim aanrekenen als er een aanslag wordt gepleegd.
pi_197269067
Ik vond Op1 gisteren ook behoorlijk opruiend met 'Amerika staat op het randje van een burgeroorlog' en 'alle 74 miljoen trump stemmers zijn dwazen'. Dat is allemaal olie op het vuur gooien.
pi_197269101
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 16:18 schreef Homey het volgende:
Ik vond Op1 gisteren ook behoorlijk opruiend met 'Amerika staat op het randje van een burgeroorlog' en 'alle 74 miljoen trump stemmers zijn dwazen'. Dat is allemaal olie op het vuur gooien.
Dat alle Trump-stemmers dwazen zijn kwam van zuurpruim en PvdA-lid Maarten Van Rossem.
pi_197269128
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 16:20 schreef luxerobots het volgende:

[..]

Dat alle Trump-stemmers dwazen zijn kwam van zuurpruim en PvdA-lid Maarten Van Rossem.
Klopt, maar niemand dat die tegensprak.

Waar ik me aan stoor dat onze bezielende leider, onze Trump, Rutte weer lekker kan duiken achter al die aandacht voor Amerika. Komt hem handig uit.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')