Waarom zou hij daar gebanned worden? Parler is nou juist een platform waar je alles kan zeggen (tenzij tegen de wet).quote:Op donderdag 7 januari 2021 13:48 schreef Tengano het volgende:
[..]
Totdat hij ook daar gebanned wordt. Ik ga TikTok alvast even checken...
Omdat het (voor mij) duidelijk is dat ze hem de mond willen snoeren zodat hij geen extra schade meer kan aanrichten. Ik zei eerder al dat ze hem volgens mij nu proberen te isoleren en containen, wat mij het meest wijs lijkt. Uitzingen dus en goed in de gaten houden.quote:Op donderdag 7 januari 2021 13:49 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Waarom zou hij daar gebanned worden? Parler is nou juist een platform waar je alles kan zeggen (tenzij tegen de wet).
Parler niet.quote:Op donderdag 7 januari 2021 13:50 schreef Tengano het volgende:
[..]
Omdat het (voor mij) duidelijk is dat ze hem de mond willen snoeren zodat hij geen extra schade meer kan aanrichten. Ik zei eerder al dat ze hem volgens mij nu proberen te isoleren en containen, wat mij het meest wijs lijkt. Uitzingen dus en goed in de gaten houden.
Je bent zo te zien verkeerd geïnformeerd. Clinton noemde de helft van zijn aanhang basket of deplorables. Over de andere "helft" had ze dit te zeggen:quote:Op donderdag 7 januari 2021 13:38 schreef Nicksanders het volgende:
[..]
Oke dus van de andere kant is goed dat Trump stemmers ongeacht of je het er mee eens bent Basket of deplorables te noemen en elke Trump stemmer voor racist uit te maken wat ze in feiten doen aangestuurd van (scoial) media.
Je bent Trump stemmer dus ben je racist.
quote:But the "other" basket – the other basket – and I know because I look at this crowd I see friends from all over America here: I see friends from Florida and Georgia and South Carolina and Texas and – as well as, you know, New York and California – but that "other" basket of people are people who feel the government has let them down, the economy has let them down, nobody cares about them, nobody worries about what happens to their lives and their futures; and they're just desperate for change. It doesn't really even matter where it comes from. They don't buy everything he says, but – he seems to hold out some hope that their lives will be different. They won't wake up and see their jobs disappear, lose a kid to heroin, feel like they're in a dead-end. Those are people we have to understand and empathize with as well.
De Russische inmenging is niet iets uit de koker van Clinton, maar van de Amerikaanse overheid zelf, wat zij herhaalde. Onderzoek uit de Senaat wees ook uit dat er is samengewerkt tussen de campagne van Trump met Russische agenten (bv. interne polling wat doorgespeeld werd en omgekeerd coordinatie van de timing van het vrijgeven van de gehackte emails). Verder zullen er denk ik niet veel zijn die zullen beweren dat Trump won alleen vanwege Russische inmenging. Er speelden vele zaken, maar wat Comey een paar dagen voor de verkiezing deed heeft mogelijk nog het grootste directe effect gehad ... en dat had daar niks mee van doen.quote:Het hele Rusland verhaal dat Trump gewonnen had kwam door de Russen komt bij Hillary vandaan het er zijn maanden onderzoek geweest kwam niks uit verder.
Nu heeft Biden terecht gewonnen de meeste stemmen (ik ga zonder bewijs niet uit van fraude) maar toen Trump 4 jaar geleden won zaten ze er boven op ja maar Hillary heeft meer stemmen (popular vote) dat was in de jaren daarvoor nooit van belang en nu ineens wel. Verder erkende ze wel het verlies sneller dan Donald nu deed/doet.
De Democraten zijn niet heilig, maar je lijkt te denken dat beide kampen even schuldig zijn oid, maar zo is het natuurlijk niet.quote:Nee het gestook komt van beide extremen kanten aangewakkerd door (social)media en dat iedereen snel te bereiken is via internet en iedereen overal alles van moet vinden.
Ik ken Parler niet, maar als hij daar opdoemt zal het ook wel weer in de media opduiken. Ik ben benieuwd.quote:
Het valt me wel vaker op dat neonazi's er over het algemeen uitzien en zich gedragen als randfiguren die in het echte nazi-Duitsland al spoedig als ongewenste untermenschen afgevoerd zouden worden.quote:Op donderdag 7 januari 2021 13:34 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Lijkt me ook eerder iemand met een kronkel dan een echte nazi. De nazi's liepen er niet bij als ongeschoren kabouters.
TikTok? Trump wilde TikTok verbieden, denk niet dat hij daar heel welkom isquote:Op donderdag 7 januari 2021 13:48 schreef Tengano het volgende:
[..]
Totdat hij ook daar gebanned wordt. Ik ga TikTok alvast even checken...
Executiequote:Op donderdag 7 januari 2021 13:51 schreef L_auteur het volgende:
Raw footage video van de bestorming van het Congres en de dood van Ashley Babbit.
https://theresistance.video/watch?id=5ff6857e00bac0328da8e888
Parler is het sociale netwerk dat zichzelf verkoopt als hét platform waar er geen censuur plaatsvindt. Nu iets tegen Trump op dat platform doen zou hun enige argument weghalen wat voor ze spreekt in vergelijking met big tech platforms als Twitter, Insta, Facebook.quote:Op donderdag 7 januari 2021 13:52 schreef Tengano het volgende:
[..]
Ik ken Parler niet, maar als hij daar opdoemt zal het ook wel weer in de media opduiken. Ik ben benieuwd.
Ik denk dat je een persoon en een partij teveel over 1 kam scheert. De vraag is wat de democraten zouden doen als er net zo een wacko uit hun gelederen ineens president wordt. Staat de partij dan achter hun vertegenwoordiger of niet? Das best een lastige kwestie.quote:Op donderdag 7 januari 2021 13:43 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Toen Trump president werd heeft geen enkele Democraat opgeroepen tot chaos en geweld. De Republikeinen zijn met Trump een weg ingeslagen wat bij de Democraten ondenkbaar is. Jouw voorbeelden van moddergooien vanuit de Democraten zijn zeker niet sjiek, maar van een totaal ander niveau dan oproepen om met geweld het hart van de democratie te bestormen.
"Ja maar zij..."quote:Op donderdag 7 januari 2021 13:58 schreef Oostwoud het volgende:
Ik begrijp nog wel dat deze chaos een sterk symbolische waarde heeft, maar wat een hoop gedoe over mostly peaceful protests. Gaan we ook Democratische burgemeesters arresteren die de George Floyd-rellen lieten escaleren?
FBI-agent, met zo'n shirt loopt niemand rond.quote:Op donderdag 7 januari 2021 13:24 schreef Stranger het volgende:
[..]
Verrassing...
Zag deze foto al
[ afbeelding ]
Ik heb je zelden gezien met dit type reactie bij de "ja, maar Trump!"-kudde.quote:Op donderdag 7 januari 2021 13:58 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
"Ja maar zij..."
Kan je het niet gewoon veroordelen zonder te wijzen naar een random andere groep?
Wat onzin, hoe krijg je het verzonnen.quote:Op donderdag 7 januari 2021 13:59 schreef Oostwoud het volgende:
[..]
FBI-agent, met zo'n shirt loopt niemand rond.
De Republikeinen weten dondersgoed wat ze aan Trump hebben. Ze hebben niet voor niets geen partijprogramma opgesteld voor de afgelopen verkiezingen, zoals gisteren op TV werd verteld. Trump = de Republikeinse partij en dat weten ze. Ze laten hem zijn gang gaan want hij harkt 70+ miljoen stemmen voor ze binnen.quote:Op donderdag 7 januari 2021 13:56 schreef bleiblei het volgende:
[..]
Ik denk dat je een persoon en een partij teveel over 1 kam scheert. De vraag is wat de democraten zouden doen als er net zo een wacko uit hun gelederen ineens president wordt. Staat de partij dan achter hun vertegenwoordiger of niet? Das best een lastige kwestie.
Laat je hem vallen, raak je een deel van je achterban kwijt. Steun je hem... raak je een deel van je achterban kwijt. Dat gaat allang niet meer over "wat is goed voor ons land" maar "wat zorgt voor betere kansen in de toekomst". En precies hetgene dat de Republikeinen enorm splijt op dit moment. Overigens ook bij Pence die graag president wil worden, maar in hetzelfde schuitje zit.
Dat Clinton de helft zo noemde en niet iedereen zal best daarbij stonden er gisteren ook geen 80 miljoen Trump stemmers te rellen maar een kleine groep.quote:Op donderdag 7 januari 2021 13:51 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Clinton noemde de helft van zijn aanhang basket of deplorables. Over de andere "helft" had ze dit te zeggen:
[..]
[..]
De Russische inmenging is niet iets uit de koker van Clinton, maar van de Amerikaanse overheid zelf, wat zij herhaalde. Onderzoek uit de Senaat wees ook uit dat er is samengewerkt tussen de campagne van Trump met Russische agenten (bv. interne polling wat doorgespeeld werd en omgekeerd coordinatie van de timing van het vrijgeven van de gehackte emails). Verder zullen er denk ik niet veel zijn die zullen beweren dat Trump won alleen vanwege Russische inmenging. Er speelden vele zaken, maar wat Comey een paar dagen voor de verkiezing deed heeft mogelijk nog het grootste directe effect gehad ... en dat had daar niks mee van doen.
[..]
De Democraten zijn niet heilig, maar je lijkt te denken dat beide kampen even schuldig zijn oid, maar zo is het natuurlijk niet.
Nouja, gelukkig maar!quote:Op donderdag 7 januari 2021 14:04 schreef Buitendam het volgende:
[..]
De Republikeinen weten dondersgoed wat ze aan Trump hebben. Ze hebben niet voor niets geen partijprogramma opgesteld voor de afgelopen verkiezingen, zoals gisteren op TV werd verteld. Trump = de Republikeinse partij en dat weten ze. Ze laten hem zijn gang gaan want hij harkt 70+ miljoen stemmen voor ze binnen.
Trump gaat zijn gang en de Republikeinen laten hem en nu zijn ze ineens verbaasd en boos. Hypocrisie is een understatement hier. Dit zou bij de Democraten nooit, maar dan ook nooit kunnen. Simpelweg omdat figuren als Biden, Obama, Clinton totaal niet op dit niveau komen.
Ik denk dat Adolf zich in zijn "graf" zou omdraaien als ie ziet welk zootje ongeregeld anno 2021 zijn naam adoreert.quote:Op donderdag 7 januari 2021 13:34 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Lijkt me ook eerder iemand met een kronkel dan een echte nazi. De nazi's liepen er niet bij als ongeschoren kabouters.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |