abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_197265821
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:48 schreef Tengano het volgende:

[..]

Totdat hij ook daar gebanned wordt. Ik ga TikTok alvast even checken...
Waarom zou hij daar gebanned worden? Parler is nou juist een platform waar je alles kan zeggen (tenzij tegen de wet).
  donderdag 7 januari 2021 @ 13:50:58 #202
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_197265855
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:49 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Waarom zou hij daar gebanned worden? Parler is nou juist een platform waar je alles kan zeggen (tenzij tegen de wet).
Omdat het (voor mij) duidelijk is dat ze hem de mond willen snoeren zodat hij geen extra schade meer kan aanrichten. Ik zei eerder al dat ze hem volgens mij nu proberen te isoleren en containen, wat mij het meest wijs lijkt. Uitzingen dus en goed in de gaten houden.
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
pi_197265864
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:50 schreef Tengano het volgende:

[..]

Omdat het (voor mij) duidelijk is dat ze hem de mond willen snoeren zodat hij geen extra schade meer kan aanrichten. Ik zei eerder al dat ze hem volgens mij nu proberen te isoleren en containen, wat mij het meest wijs lijkt. Uitzingen dus en goed in de gaten houden.
Parler niet.
pi_197265867
Raw footage video van de bestorming van het Congres en de dood van Ashley Babbit.

https://theresistance.video/watch?id=5ff6857e00bac0328da8e888
pi_197265869
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:38 schreef Nicksanders het volgende:

[..]

Oke dus van de andere kant is goed dat Trump stemmers ongeacht of je het er mee eens bent Basket of deplorables te noemen en elke Trump stemmer voor racist uit te maken wat ze in feiten doen aangestuurd van (scoial) media.
Je bent Trump stemmer dus ben je racist.
Je bent zo te zien verkeerd geïnformeerd. Clinton noemde de helft van zijn aanhang basket of deplorables. Over de andere "helft" had ze dit te zeggen:
quote:
But the "other" basket – the other basket – and I know because I look at this crowd I see friends from all over America here: I see friends from Florida and Georgia and South Carolina and Texas and – as well as, you know, New York and California – but that "other" basket of people are people who feel the government has let them down, the economy has let them down, nobody cares about them, nobody worries about what happens to their lives and their futures; and they're just desperate for change. It doesn't really even matter where it comes from. They don't buy everything he says, but – he seems to hold out some hope that their lives will be different. They won't wake up and see their jobs disappear, lose a kid to heroin, feel like they're in a dead-end. Those are people we have to understand and empathize with as well.
quote:
Het hele Rusland verhaal dat Trump gewonnen had kwam door de Russen komt bij Hillary vandaan het er zijn maanden onderzoek geweest kwam niks uit verder.

Nu heeft Biden terecht gewonnen de meeste stemmen (ik ga zonder bewijs niet uit van fraude) maar toen Trump 4 jaar geleden won zaten ze er boven op ja maar Hillary heeft meer stemmen (popular vote) dat was in de jaren daarvoor nooit van belang en nu ineens wel. Verder erkende ze wel het verlies sneller dan Donald nu deed/doet.
De Russische inmenging is niet iets uit de koker van Clinton, maar van de Amerikaanse overheid zelf, wat zij herhaalde. Onderzoek uit de Senaat wees ook uit dat er is samengewerkt tussen de campagne van Trump met Russische agenten (bv. interne polling wat doorgespeeld werd en omgekeerd coordinatie van de timing van het vrijgeven van de gehackte emails). Verder zullen er denk ik niet veel zijn die zullen beweren dat Trump won alleen vanwege Russische inmenging. Er speelden vele zaken, maar wat Comey een paar dagen voor de verkiezing deed heeft mogelijk nog het grootste directe effect gehad ... en dat had daar niks mee van doen.

quote:
Nee het gestook komt van beide extremen kanten aangewakkerd door (social)media en dat iedereen snel te bereiken is via internet en iedereen overal alles van moet vinden.
De Democraten zijn niet heilig, maar je lijkt te denken dat beide kampen even schuldig zijn oid, maar zo is het natuurlijk niet.
  donderdag 7 januari 2021 @ 13:52:53 #206
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_197265889
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:51 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Parler niet.
Ik ken Parler niet, maar als hij daar opdoemt zal het ook wel weer in de media opduiken. Ik ben benieuwd.
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
pi_197265893
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:34 schreef luxerobots het volgende:

[..]

Lijkt me ook eerder iemand met een kronkel dan een echte nazi. De nazi's liepen er niet bij als ongeschoren kabouters. :')
Het valt me wel vaker op dat neonazi's er over het algemeen uitzien en zich gedragen als randfiguren die in het echte nazi-Duitsland al spoedig als ongewenste untermenschen afgevoerd zouden worden.
pi_197265915
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:48 schreef Tengano het volgende:

[..]

Totdat hij ook daar gebanned wordt. Ik ga TikTok alvast even checken...
TikTok? Trump wilde TikTok verbieden, denk niet dat hij daar heel welkom is :+
pi_197265939
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:51 schreef L_auteur het volgende:
Raw footage video van de bestorming van het Congres en de dood van Ashley Babbit.

https://theresistance.video/watch?id=5ff6857e00bac0328da8e888
Executie :')

Als deze mevrouw bij Trump had willen komen, dan was het haar verdiende dood. Ik vind het zo tragisch hoe miljoenen mensen helemaal de weg kwijt zijn.
pi_197265943
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:52 schreef Tengano het volgende:

[..]

Ik ken Parler niet, maar als hij daar opdoemt zal het ook wel weer in de media opduiken. Ik ben benieuwd.
Parler is het sociale netwerk dat zichzelf verkoopt als hét platform waar er geen censuur plaatsvindt. Nu iets tegen Trump op dat platform doen zou hun enige argument weghalen wat voor ze spreekt in vergelijking met big tech platforms als Twitter, Insta, Facebook.

Nog ver van de aantallen van de grote platforms, maar is wel aan de weg aan het timmeren, mede door al het 'censuur' gezeik van de laatste tijd op Twitter, Facebook.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 07-01-2021 13:56:23 ]
  donderdag 7 januari 2021 @ 13:56:34 #211
36431 bleiblei
Toogmakker:copyright:
pi_197265951
quote:
14s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:43 schreef Buitendam het volgende:

[..]

Toen Trump president werd heeft geen enkele Democraat opgeroepen tot chaos en geweld. De Republikeinen zijn met Trump een weg ingeslagen wat bij de Democraten ondenkbaar is. Jouw voorbeelden van moddergooien vanuit de Democraten zijn zeker niet sjiek, maar van een totaal ander niveau dan oproepen om met geweld het hart van de democratie te bestormen.
Ik denk dat je een persoon en een partij teveel over 1 kam scheert. De vraag is wat de democraten zouden doen als er net zo een wacko uit hun gelederen ineens president wordt. Staat de partij dan achter hun vertegenwoordiger of niet? Das best een lastige kwestie.
Laat je hem vallen, raak je een deel van je achterban kwijt. Steun je hem... raak je een deel van je achterban kwijt. Dat gaat allang niet meer over "wat is goed voor ons land" maar "wat zorgt voor betere kansen in de toekomst". En precies hetgene dat de Republikeinen enorm splijt op dit moment. Overigens ook bij Pence die graag president wil worden, maar in hetzelfde schuitje zit.
pi_197265970
Dom wijf wat door dat raam probeert te klimmen/kijken :') Tering
pi_197265973
Ik begrijp nog wel dat deze chaos een sterk symbolische waarde heeft, want hart van de Amerikaanse democratie, maar wat een hoop gedoe over mostly peaceful protests. Gaan we ook Democratische burgemeesters arresteren die de George Floyd-rellen lieten escaleren?
Ik ben blank en dus ben ik niet wit.
  donderdag 7 januari 2021 @ 13:58:35 #214
36431 bleiblei
Toogmakker:copyright:
pi_197265983
Met een lichte voorkeur voor de democraten daar, ben ik niet zeker of die partij een wacko op nummer 1 opzij zou zetten. Want zeg nu eerlijk, Hillary is ook niet 100% en wordt nog steeds flink gesteund daar.
pi_197265984
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:58 schreef Oostwoud het volgende:
Ik begrijp nog wel dat deze chaos een sterk symbolische waarde heeft, maar wat een hoop gedoe over mostly peaceful protests. Gaan we ook Democratische burgemeesters arresteren die de George Floyd-rellen lieten escaleren?
"Ja maar zij..."

Kan je het niet gewoon veroordelen zonder te wijzen naar een random andere groep?
pi_197265997
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:24 schreef Stranger het volgende:

[..]

Verrassing...

Zag deze foto al
[ afbeelding ]
FBI-agent, met zo'n shirt loopt niemand rond.
Ik ben blank en dus ben ik niet wit.
pi_197266002
Camp Auswitz reageert ook alsof het de normaalste zaak ter wereld is, die stervende meid op de grond. :')
pi_197266017
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:58 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]

"Ja maar zij..."

Kan je het niet gewoon veroordelen zonder te wijzen naar een random andere groep?
Ik heb je zelden gezien met dit type reactie bij de "ja, maar Trump!"-kudde.
Ik ben blank en dus ben ik niet wit.
pi_197266035
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:59 schreef Oostwoud het volgende:

[..]

FBI-agent, met zo'n shirt loopt niemand rond.
Wat onzin, hoe krijg je het verzonnen.

Is gewoon een Nazi.

pi_197266058
Die wout in alle rustigheid die kiss of life uit dat zakje halen :') Wat is deze
pi_197266102
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:56 schreef bleiblei het volgende:

[..]

Ik denk dat je een persoon en een partij teveel over 1 kam scheert. De vraag is wat de democraten zouden doen als er net zo een wacko uit hun gelederen ineens president wordt. Staat de partij dan achter hun vertegenwoordiger of niet? Das best een lastige kwestie.
Laat je hem vallen, raak je een deel van je achterban kwijt. Steun je hem... raak je een deel van je achterban kwijt. Dat gaat allang niet meer over "wat is goed voor ons land" maar "wat zorgt voor betere kansen in de toekomst". En precies hetgene dat de Republikeinen enorm splijt op dit moment. Overigens ook bij Pence die graag president wil worden, maar in hetzelfde schuitje zit.
De Republikeinen weten dondersgoed wat ze aan Trump hebben. Ze hebben niet voor niets geen partijprogramma opgesteld voor de afgelopen verkiezingen, zoals gisteren op TV werd verteld. Trump = de Republikeinse partij en dat weten ze. Ze laten hem zijn gang gaan want hij harkt 70+ miljoen stemmen voor ze binnen.

Trump gaat zijn gang en de Republikeinen laten hem en nu zijn ze ineens verbaasd en boos. Hypocrisie is een understatement hier. Dit zou bij de Democraten nooit, maar dan ook nooit kunnen. Simpelweg omdat figuren als Biden, Obama, Clinton totaal niet op dit niveau komen.
Dit, dus.
  donderdag 7 januari 2021 @ 14:06:42 #222
226746 Nicksanders
ik heb witte privileges
pi_197266139
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:51 schreef SnertMetChoco het volgende:

[..]

Clinton noemde de helft van zijn aanhang basket of deplorables. Over de andere "helft" had ze dit te zeggen:
[..]

[..]

De Russische inmenging is niet iets uit de koker van Clinton, maar van de Amerikaanse overheid zelf, wat zij herhaalde. Onderzoek uit de Senaat wees ook uit dat er is samengewerkt tussen de campagne van Trump met Russische agenten (bv. interne polling wat doorgespeeld werd en omgekeerd coordinatie van de timing van het vrijgeven van de gehackte emails). Verder zullen er denk ik niet veel zijn die zullen beweren dat Trump won alleen vanwege Russische inmenging. Er speelden vele zaken, maar wat Comey een paar dagen voor de verkiezing deed heeft mogelijk nog het grootste directe effect gehad ... en dat had daar niks mee van doen.
[..]

De Democraten zijn niet heilig, maar je lijkt te denken dat beide kampen even schuldig zijn oid, maar zo is het natuurlijk niet.
Dat Clinton de helft zo noemde en niet iedereen zal best daarbij stonden er gisteren ook geen 80 miljoen Trump stemmers te rellen maar een kleine groep.
Die zich wel beledigd kan voelen door die uitspraken ongeacht of je moet denken fuck you ik sta er boven.

Over de Russia Hoax ik meende ooit gelezen te hebben bij fox maar ja dat is dan volgens de democraten een pro Trump zender dat Hillary er ooit over begon.
Als dat fout is neem ik dat terug neemt niet weg dat die daar veel last van gehad heeft terwijl achteraf bleek dat er weinig aan de aan de hand was in elk geval niet op zo'n schaal dat het invloed had.
Net als dat er nu best foutieve stemmen zijn geweest maar de vraag is of dit op zo'n grootte schaal is dat het de uitslag beïnvloed en daar is geen bewijs voor.

Verder is mijn mening dat beide kanten weldegelijk schuldig zijn (uiteraard de extremen kanten) want niet elke democraat is van mening dat republikeinen slechte mensen zijn of racisten. Dit is maar een heel kleine groepje van beide kanten die niet sporen.
Vergelijk het met Ajax - Feyenoord een klein groepje debielen zorgen ervoor dat er geen uitsupporters meer mogen.
Nou hier is het kleine groepje debielen wat groter maar je hebt aan beide kanten dan ook 80 miljoen + stemmers.

Beide kanten gebruiken geweld de ene kant uit racistische oogpunten de andere kanten zogenaamd tegen racisme met de beeldenstorm etc. wat niet zo is want het is gewoon terreur.
Me, I don't have that problem. Me, I always tell the truth. Even when I lie.
  donderdag 7 januari 2021 @ 14:09:33 #223
36431 bleiblei
Toogmakker:copyright:
pi_197266192
quote:
14s.gif Op donderdag 7 januari 2021 14:04 schreef Buitendam het volgende:

[..]

De Republikeinen weten dondersgoed wat ze aan Trump hebben. Ze hebben niet voor niets geen partijprogramma opgesteld voor de afgelopen verkiezingen, zoals gisteren op TV werd verteld. Trump = de Republikeinse partij en dat weten ze. Ze laten hem zijn gang gaan want hij harkt 70+ miljoen stemmen voor ze binnen.

Trump gaat zijn gang en de Republikeinen laten hem en nu zijn ze ineens verbaasd en boos. Hypocrisie is een understatement hier. Dit zou bij de Democraten nooit, maar dan ook nooit kunnen. Simpelweg omdat figuren als Biden, Obama, Clinton totaal niet op dit niveau komen.
Nouja, gelukkig maar!
Al moet ik nogmaals zeggen dat ik als Amerikaan met 328mln landgenoten ik wel gruwelijk zou balen met de keuze tussen Clinton vs. Trump of Biden vs. Trump (oh nee, Kanyeee kon ook nog :') ).

Dat is toch sad dat die mensen boven komen drijven als potentiële president? En ja, Trump is by far de meest waardeloze keuze. Maar nogmaals, die anderen zou ik ook.niet als ideale president van een wereldmacht zien. Niet te vergelijken met een Obama, B. Clinton, de eerste Bush of zelfs maar de 2de Bush (al komt die aardig in de buurt van Biden qua lack of charisma).
pi_197266274
Welke keuze je ook maakt; Obama, Bush, Clinton, Pence, McCain enz. enz. Ze zijn allemaal in het niets te vergelijken met een persoon die oproept tot geweld om zijn/haar presidentspositie veilig te stellen. Dat maakt Trump fundamenteel anders dan deze andere personen, de afgelopen decennia. Dat is in feit geen probleem, het is gewoon een totale gek. Het feit dat de Republikeinen hem geen strobreedte in de weg leggen en hem zijn gang laten gaan om politiek gezien te kunnen groeien is een ongekende schande. Ze konden hem stoppen en dat hebben ze niet gedaan en nu is het krokodillentranen janken.
Dit, dus.
pi_197266315
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2021 13:34 schreef luxerobots het volgende:

[..]

Lijkt me ook eerder iemand met een kronkel dan een echte nazi. De nazi's liepen er niet bij als ongeschoren kabouters. :')
Ik denk dat Adolf zich in zijn "graf" zou omdraaien als ie ziet welk zootje ongeregeld anno 2021 zijn naam adoreert.
Je kunt beter één kaars opsteken dan duizend maal de duisternis vervloeken.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')